Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+86
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
90 posters

9 / 30 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Danee Csüt. Júl. 11 2013, 00:07

//Elysion//

Még mindig a menüből elővarázsolt térképet böngészgetve, annak reményében, hogy valami fogódzkodót találok, hol és mint kezdjek neki virtuális életemnek, egyszer csak a poroszkáló lábam beleakad valamibe
- Oooháá! - szakad ki a kiáltás a számból, meglepetésemben,
ahogy egy padon üldögélő szakállas alak kinyújtott lábán átesek,
teljesen elvesztve az egyensúlyomat, a fickó mellett, a padon összegömbölyödött szőrmókra árnyat vetve zuhanok a padra, hasra, oldalamon lifegő fegyverem nagy csörömpölése kíséretében
Kis híján kilapítva a szőrpamacsot, feltápászkodom, és
bocsánat kérő fejjel, fordulok az "öreghez":
- Bocsánat, bocsánat - hadarom - elnézést, hogy megzavartam, remélem nem esett baja! - miközben saját térdeimet tapogatom, de úgy tűnik, semmi bajuk, nem is fáj, mintha el se estem volna
Szánakozó fejjel nézek az iménti szőrmókra is, amit mintha pont simogatni láttam volna a részéről
- Ne haragudjon, csak most kezdtem, és teljesen elvesztem a térképben, tudna segíteni, merre lenne érdemes fejlődni mennem? - kérdezem és közben felvetődik bennem a kérdés, hogy ez a szakállas, idősebbnek látszó férfi mégis mit keres egy ilyen játékban, de végül nem adok hangot eme kételyemnek
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal7644/7700Főtér - Page 9 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Elysion Csüt. Júl. 11 2013, 16:40

Eme esemény kizökkentette gondolatmenetemet és ez arra késztettet, hogy fontossági sorrendben megvizsgáljam kivel mi is történt annak következményeként. Először Anika-ra tekintettem aki szívemet megnyugtatólag még mindig édesen szendergett. Ezt követően a lábamra pillantottam amely szintén nem volt semmi baja. Majd végül azon személy felé fordultam ki kizökkentett. Ekkor már túl volt egy dupla bocsánaton és egy kis szabadkozáson. Teljesen megnyugtatott, hogy nem egy kötekedő idióta hanem egy véletlen által vagy sorsszerűen bennem megbotló rendes alak volt az. Elmosolyodtam Kérdésére .
Felálltam bal kezemmel még mindig Anika-t tartva, enyhén meghajoltam és jobb kezemet a szerencsétlen idegen felé nyújtottam.
Ezt követően így szóltam: -A nevem Elysion. Valószínűleg mindkettőnk hibája volt az eset úgyhogy nincs miért bocsánatot kérni. Egyébként én is kezdő volnék.
Majd rögtön feltettem egy kérdést mely gondolatmenetemből eredt és filozófiai jelegűnek hatot tudatalattimban. -Mond csak hisszel a sorsszerű találkozásokban?
Majd megálltam a szemeimmel felfele néztem és jobbra balra néztem, bár nem az eget hanem fejben próbáltam vissza olvasni előző mondatomat. Majd egy hoppá elejtése után magyarázkodni kezdtem.
-Mármint ne értsd félre. Tudom ezzel a helyzettel ez a mondat kicsit úgy hangzott mint ha valami homo-romantikus mű egyik jelenetét vittem volna az életbe, de valójában azt akartam kérdezni szigorúan filozofikusan, hogy a sorsban vagy a véletlenekben hisszel.
Kezemet továbbra is felé nyújtva tartottam miközben köröttem az említett műveket kedvelő ránk irányuló szempárjait "élvezhettem". -Egyébként én a közeli erdőt választanám kezdetnek. Vetettem oda elterelve kissé a témát és kötelességtudóan figyelmen kívül nem hagyva kérdését.
-Egyébként én is oda terveztem innen menni. Tettem még hozzá gyorsan hátha ezek után még kedve lenne velem mennie oda, hiszen nem jönne rosszul egy pár segítő kéz.
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal245/250Főtér - Page 9 Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Danee Pént. Júl. 12 2013, 20:59

//Elysion//

Kissé zavarba hoz a felém nyújtott jobb, de ahogy bemutatkozik, a frusztráltságom oldódik kissé
- Danee, örülök! - mondom még mindig kicsit megilletődve, miközben kezet rázok vele
- Ööö, igen valószínűleg - nevetek a baleset okozta közjátékon
- A sorsszerű találkozásokban ugyan neeem... deee... akkor mehetnénk oda együtt is, mármint partyban! Biztonságosabb lenne, mint egyedül fejlődni!
- Lássuk csaaak... a béta tesztről készített beszámolók szerint vhol itt kell lennie... - nyitom meg sietve a menümet
- Áhá, meg is van ez lesz az! - bökök rá a party menüpontra, gyorsban begépelem az Elysion nevet, kiválasztom, megerősítem...
- Voálá! A party invite! - bökök felé - Már ha van kedved csatlakozni! - utalok az épp akkor Elysionnak felugrok ablakra
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal7644/7700Főtér - Page 9 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Elysion Szomb. Júl. 13 2013, 12:58

Danee

Lágy kedves mosoly ült arcomra és a party elkérést fogadva, meg is indultam az utat mutatva az erdő felé.
-Gyere menjünk máris, időnk vesztegetni kár is. Mondtam rímesen vagy talán rémesen.
Amúgy milyen kasztú vagy? Eme kérdés hidegen nem hagy.
Lépéseim ritmusosan s lassan szólalnak, cipőim a kövön koppannak.

( A kezdők erdejénél is válaszólhatnál erre úgy hogy ezt válaszoltad majd én is a leírom hogy a te kérdéseidre hogyan válaszoltam út közben. Ha ezt tennéd akkor rögtön az erdő alapszituációját is írhatnád ha akarod )
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal245/250Főtér - Page 9 Exp_ures  (245/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 17 2013, 14:22

Shino Kannami: Könnyű Kard (+1 erő +1 gyorsaság)
Saya: Hangrögzítő Kristály (rögzíti és visszajátssza a vele felvett hangokat)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 26 2013, 18:23

//Sango//

Egy újabb csodálatos nap Aincradban. Najó, ezt talán már túl sokszor gondolom, mikor narráció-kezdés van, kezd unalmas lenni.
Jay valami küldin vesz részt pár állatkával, vagyis újfent egyedül maradtam, de sebaj. Nyugtat a tudat, hogy itt nem kell buszhoz sietni, mint odaát, nem kell időre hazamennem nélküle, nem kell aggódnom ilyen kis piszlicsáré dolgok miatt. Mennyei érzés, és nem tudok még mindig betelni vele.
Én is küldetés reményében jöttem ki ide, de mivel tudom, hogy úgyis lesz dolgom kicsit később, valami rövidet vagy később kezdődött szeretnék felvenni. Ám hiába olvasgatom a táblát, semmi jó. Csupa kazamata, amihez még nem érzem elég erősnek magam, ám küszöbön az újabb szintlépés - igaz, a gyesznókat gyakni hozzá már lusta vagyok.
Az még egy érdekesség, hogy nincs melegem, brá ezt a rucit próbáltam úgy összefabrikálni, hogy megfelelő legyen. Fehér ing, fekete-barna mellényke, passzoló miniszoknya, fekete harisnya és barna cipellő. Egyszóval sikerült összeállítanom a Touhou sorozat Koakuma-ját, a denevérszárnyak nélkül, aminek felettébb örülök. Vajon a többi szereplővel is lesz hasonló szerencsém?
A kirakatok nézgelődése után bizony elfáradtam kissé, és mit ad Isten, pont az a pad látszik szabadnak, amin elindultam anno. Lehuppanok rá, kiterjesztem a kezeimet és sütkérezem a napsütésben.
Álomkelő szorgosan követ persze mindenhova, de ő inkább a pad alatti árnyékot részesíti előnyben, ha már helyfoglalásról van szó. Lehunyom a szemem és hallgatom a szökőkút állandó, ismétlődő csobogását.
Oly szép és megnyugtatóak ezek a napok...

-Bár ilyen lenne minden, ÁK. -sutyorgom, azt sem tudom, valóban neki-e vagy csak magamnak.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Vas. Júl. 28 2013, 17:12

//Chan//

Még csak pár napja vagyok Aincrad fogja, de már mintha évek teltek volna el. Mondjuk ez a hibernált állapotom miatt is lehet. Fogalmam sincs, mennyi időt lehettem bezárva a sötétségbe, csak azt az egyet tudom, hogy szörnyű úgy itt lenni, hogy egyenlőre nem jutottam semmire, nem fejlődtem semmit, nem segítettem előre vinni a harcot. Csak vagyok, és már napok óta lézengek. Megpróbálok rendet tenni a fejemben, de mintha egy évek óta telezsúfolt lakásban próbálnék rendet rakni, ahol körülbelül a lezárása óta nem volt takarítva. Szóval szinte lehetetlen. Most is csak céltalanul mászkálok a városban, annak reményében, hogy valakit találok, aki el tud navigálni engem ebben a világban, vagy aki nem nevet ki azért, mert nem értem, mit is kéne pontosan tennem. Hála isten, idő közben a tojásomból is kikelt az én drága kicsi petem, aki megszólalásig hasonlít az én drága kicsi kiscicámhoz, így Kirara-nak neveztem el. Ahogy elnéztem, tetszett is neki a név, hisz vidáman sétálgatott mellettem. Ám egyszer csak a semmiből egy fehér kutya bukkan fel. Elkezd engem követni, aminek az én drága kis Kirara-m nem nagyon örül. Gyorsan fel is veszem, és ölben viszem tovább, ám a kutya csak nem akar mellőlünk elmozdulni, akármit is teszek. Ahogy sétálgatok, egyszer csak egy padhoz érek, ahol egy fiatal lány ül.
- Eto... Szia! Sango vagyok. Szabad ide leülni kicsit?- Nézek rá a lányra. Idő közben veszem csak észre, hogy a lány lábánál, a pad alatt egy édes kismacska pihen. Remélem az a fehér kutya nem fogja őt is megkergetni, mint szegény Kirara-mat.
- Te is idomár vagy? Ő a te cicád?- Kérdezek rá, miközben rámutatok a pad alatt rejtőző macsekra. - Nekem is macskám van. Kirara a neve.- Mutatom a karjaimban rejtőzködő kis szőrgombócot.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 28 2013, 18:02

//Sango//

Ki tudja, mennyi idő telt el így, karjaimat szétvetve, szemem lehunyva. de egyszer csak megszólít valaki. Az már elég érdekes, hogy egyből be is mutatkozik, úgy tűnik, japánéknál ez szokás.
-Persze, leülhetsz. -húzódok kicsit arrébb, hogy kényelmesen elférjen. Átlagos lánynak tűnik, olyan kedveskésnek, a cicája is édercukker, meg van egy fehér kutyája, illetve kódorgó mobja, nem is tudom pontosan, de talán mindegy is.
Álomkelő csak a fülét libbenti, egyébként marad összekucorodva a pad alatt, egyenesen lerí róla, hogy köszöni szépen, őt most semmilyen új ismerettség nem érdekli.

-Hmm, ja, igen. Ő az én kis rosszcsontom. Én Chancery vagyok, ő meg Álomkelő, szolgálatodra. -hadarom. Nem bánom, hogy idejött, talán még kicsit fel is dobja a napomat. Már maga az idő csivitelésre való, és a víz is nyugtató a közelben, de azt nem tudom, emberek között fogom-e tudni ugyanúgy érezni magam, mint annakelőtte. Hát, ha más nem, most talán kiderül.
Igaz, nem is kéne elhamarkodnom. Egész tegnapig semmi bajom nem volt, és azzal a szemétládával sem kéne inkább törődnöm. Úgyis félreismert, akkor minek hallgatok rá? Mindegy is... de az tény, hogy egy cigaretta most jól esne, annak ellenére, hogy soha az életemben nem dohányoztam. Ilyenkor mindig megértem az érzéseiket.

-Örvendek, Kirara. -köszönök külön a petjének is, kicsit nagyobb mosollyal. Egy macska még sosem szólt be nekem, velük nincs különösebb bajom. Na nem mintha Sangoval lenne, csak a türelmem még nem respawnolt teljesen, igaz, ezt próbálom minél inkább leplezni és előre tolni legalább a látszatát a vidámabb Chancerynek. -Ugye szeretitek egymást a gazdival?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Vas. Júl. 28 2013, 20:44

A fiatal lány is bemutatkozott, és megengedte, hogy leüljek mellé. Ám a macskája, mintha tudomást se vett volna rólam és Kirara-ról. De legalább az a hülye kutya békén hagy engem. Meg Kirara-t is.
- Chancery és Álomkelő, szép nevetek van. És igen, Kirara-val nagyon szeretjük egymást. Bár még csak pár napja kelt ki a tojásból, de már most teljesen hűséges. Te mióta vagy itt? mert én még csak pár napja. Nemrég még egy furcsa feketeségben lebegtem, és nem nagyon értem, mi is van most. Meg hogy mit is kéne csinálnom, mert én még soha nem játszottam ilyen játékkal.- Néztem szomorú szemekkel a lány felé.
Ám pár pillanat múlva rájöttem, hogy mit is tettem. Hisz még nem is ismerem, de már letámadom a bajaimmal, mikor lehet, hogy neki is megvannak a maga problémái.
- Izéé, Bocsánat, hogy így letámadtalak a kérdéseimmel, hisz lehet, hogy neked is megvan a magad baja. Én meg itt zavarlak az enyéimmel.- Néztem rá elpirulva a mellettem ülő lányra. Magamban teljesen le voltam sújtva. Sejtettem, hogy most tettem tönkre egy esetleges barátságot.
Ám a lány, ahogy elnéztem jelenleg még a cicámmal volt elfoglalva. Én is kissé idegesen elkezdtem simogatni macskuszom nyakát, kicsit beidegződött mozdulatnak tűnhetett. Közben azon gondolkodtam, hogy most mitévő is legyek. Nem tudom, mit is tegyek, ha esetleg ez a lány elhajt a fenébe. Akkor azt hiszem még jó darabig itt fogok rostokolni a Kezdetek Városában.
Zavartan néztem rá a lányra, és vártam, hogy mit is fog reagálni az előző szavaimra, és már kezdtem magam összeszedni, hogyha elküld, akkor megyek is tovább innen.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 28 2013, 22:18

//Sango//

Meglepetten hallgatom a történetét, hisz őszinte vagyok, sokféle eseménysorozatot hallgattam már végig, de ilyenfélét még nem. Vagyis olyan háromnegyed évig nem is tudott magáról? Az meg hogy lehetséges? KayaBá bejelentéséről tud vajon, vagy már belépéskor a feketeségbe zuhant? Viszont mindezt még nem merem megkérdezni, csak ha már jobban ismerem, már ha meg fogom ismerni...
-Áh, nyugi, nem kell bocsánatot kérned. Az én bajom úgyis magánügy. -vonok vállat, hogy eltereljem róla a figyelmem, és visszaerőltetem a kicsiny mosolyt az arcomra. -Mag a játék talán háromnegyed éve tart, de lehet, megvan az már egy is. Nem tudom, nem számolom a napokat. Pár hónapja mozdultam ki a rejtekemből, hogy fejlődhessek. Egyébként meg nem zavarsz, legyek akármilyen letört, én mindig meghallgatok mindenkit.
S a mosoly most válik őszintévé végre. Talán természetesebbnek is hat már, mint az iménti.
Szóval még kezdő, nem tudja, mit csináljon és hogyan. Eszembe jut Ai Hane, ő is hasonló módon el volt veszve, és mit ad Isten, ő is állatidomár volt. Tényleg, azóta hogy alakult a sorsa? Majd megkeresem valahogy, és érdeklődöm nála. Most törődjünk kicsit Sangoval, hisz aki bajba jutott, azon illik segíteni. Nem igaz?

-Először is, hogy mit kéne csinálnod: maradj életben. -mutatok máris a fő plotra. -Ezt kétféle módon teheted meg. Maradsz a városban, biztonságban, vagy kimész és fejlődsz, persze óvatosan. Sose kezdj olyan dolgokba, amikről úgy érzed, túl nehezek a számodra.
Figyelem Kirarát, ahogy élvezkedik a simogatásban, majd lepillantok a sajátomra, aki csak unottan fekszik és lengeti a farkát, mint akit senki és semmi nem érdekel a világon. Hogy mik vannak... macska és macska között is vannak különbségek.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Hétf. Júl. 29 2013, 15:55

//Chancery//

-Ilyen sokáig aludtam volna. Nagyon furcsa volt az a sötétség. Közvetlen a bejelentés után kerültem oda. Nem tudom, hogy miért, ahogy azt sem, hogy most hogy kerültem vissza ide.-Néztem komor arccal magam elé. Arcomon vegyes érzések futottak át. Félelem, és elszántság.- Szóval túlélni. Ez a lényeg. De ha itt ülök a városban az lényegében a feladás jele? Nem? Én pedig, akár hogy is működik ez a játék, nem fogom feladni. Ezt már eldöntöttem.- Néztem rá elszántan a lányra.
- Tudsz esetleg nekem segíteni kicsit, hogy meg tudjam tanulni, hogy itt mi hogyan működik? Nagyon hálás lennék neked. Amúgy meg szabad simogatni a cicádat? Az enyém egész nap el tudna lenni úgy, hogy simogatják. Nagyon szeret hízelegni.- Mosolyogtam rá Chan-re. Magamban boldog voltam, hogy nem küldött el azonnal. Úgy látszik vannak itt jó emberek. Drága kicsi cicám úgy élvezkedett a simogatástól, hogy már én szégyelltem magam. Hogy egy nőstény macska mikre nem képes, gondoltam magamban. Viszont Álomkelő olyan unottan feküdt a pad alatt, hogy esküszöm ha egy csapat éhes kutya támadja be, arra se reagál. Milyen furcsa dolgok ezek. Ugyanúgy, mint az emberek. Kedvfüggő a reakciójuk az élet momentumaira. Furcsa dolgokat alkotott a természet. De nem mertem kimondani a gondolataimat. Féltem, hogy ezzel megbántanám Álomkelőt vagy Chan-t vagy mind a kettőjüket. Így tehát csak vártam. Közben élveztem a szelet, ahogy a lazán összefogott hajamat lágyan cirógatja, és élveztem a napfény melegét, ahogy arcomat melengette.
- Örülök, hogy találtam valakit, aki segít nekem egy kicsit ebben a furcsa világban.- Néztem Chan-re mosolyogva.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Hétf. Júl. 29 2013, 18:24

//Sango//

-Akárhogy is legyen, most már itt vagy. -mosolyogtam Sangora a magyarázata hallatán. Tényleg felettébb érdekes, de teljesen mindegy is, ha nála így alakultak a dolgok, akkor így. Talán a NerveGear észlelt valami kis gebaszt és elvágta őt a játéktól. Az-az érdekes mondjuk, hogy elvileg 2 óra áramlekapcsolás után az a hülye szerkezet megsüti az agyunkat, de Sangonál ez nem így történt, tehát valami más rendszerhiba lehetett az oka. De mi? Az internetről kapcsolódott volna le? Mindegy is. A lényeg, hogy ezalatt sem esett baja, nem támadták meg és tépték pixeleire.
-Nem hiszem, hogy a feladás jele lenne. Természetes, hogy vannak, akik féltik az életüket és inkább a biztonságban maradnak. Én is filózom, mit tegyek, de teszem majd, amit épp helyesnek látok. -vonok vállat. Az állatsimogatós kérdésére viszont kuncogok egy sort.
-Max ha el akarod veszíteni a kezed. ÁK még kölyök, de már most egy igazi vadmacska, nem tűri, ha csak úgy hébe-hóba babusgatják. Most az én kezemre is karmolna egyet, ha le mernék nyúlni hozzá. -majd kicsit közelebb hajolva, sutyorogva hozzáteszem: -Ma bal lábbal ébredt, és kissé zizis a drága.
-És pontosan mit szeretnél tudni? -kérdezem, hisz eddig egyértelműen nem mondta meg, mit tud vagy mit nem. Ha mindent el kéne magyaráznom, az napokba telne, és talán még fölösleges is, ha olyasmiről hadoválok, amit már ismer. Az sem mindegy, hogy küldetések, párbajok, harcok érdeklik-e, esetleg a szimpla jártasságok. Annyiféle téma van a játékkal kapcsolatban, hogy néha én is beleszédülök.
Kicsit elmosolyodom az utolsó mondata hallatán, de a tekintetem inkább Kirara selymes bundáját figyelik.
-Igen. Annak mindig lehet örülni minden játékban... meg a valóságban is.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Kedd Júl. 30 2013, 19:13

//Chancery//

Milyen furcsa ahogy az embereknek is, úgy az állatoknak is merőben a felkeléstől és az időjárástól függ a hangulata. Néha én is így voltam, bár általában semmi nem tudta befolyásolni a hangulatom, hisz engem szinte mindig a szomorúság jellemzett. De amióta itt vagyok, valami furcsa nyugalom szállt meg, annak ellenére, hogy tudom, akár halálos kimenetele is lehet a játéknak. Chan nagyon aranyosnak tűnt.
- Hát izéé... először is az érdekelne, hogy hogyan tudok fejlődni. Hisz még soha nem játszottam ilyen jellegű játékkal.- Néztem kissé elpirulva magam elé. Erre a mondatomra jó páran jogosan rá mondhatják, hogy akkor minek vettem meg, és miért vágtam bele. Hogy őszinte legyek magammal, magam se tudom mi fogott meg aznap és ott a boltban a plakáton. Valami mintha megbabonázott volna, és mintha hipnózisban lettem volna, mikor megvettem a játékot. Soha nem érdekelt azelőtt az ilyesmi. Semmi online helyen nem voltam fenn, de nem is volt senki, aki miatt fenn lettem volna. És időm se lett volna az ilyenekre. Gondolkoztam kissé komor arccal magam elé nézve. Kirara mintha megérezte volna hirtelen hangulatváltozásomat kissé hozzám bújt és hízelgett nekem. Kicsit elmosolyodtam, de ez csupán pillanatnyi mosoly volt. Eszembe jutott öcsém is. Nem tudom miért, vagy miről, de azon kezdtem el agyalni, hogy vajon életben van-e még egyáltalán. Kicsit megszeppenve pillantottam beszélgetőpartnerem felé. Vajon ő is észrevette a hangulatváltozásomat. Nem tudom. Arcáról jelenleg nem tudom leolvasni. De drága kicsi cicám már megint simiért hízeleg mindkettőnknek.
- És amúgy milyen úgymond ebben a világban élni?- Kérdeztem halvány mosolyt rejteni arcomra, és kíváncsiságot erőltetni szemeimbe a szomorúság helyett.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 31 2013, 14:22

//Sango//

-Fejlődni sokféleképpen lehet. -kezdek máris magyarázni, magamra öltve a tanárnéni-stílust. Magamban gyorsan végigveszek mindent, majd folytatom. -Amikről tudok, azok a következők: mobolás, vagyis a vadonban levő digitális szörnyeket ölöd. Igazából ez a leglassabb mód, mert nem adnak elég tapasztalatot. Aztán lehet párbajozni mások ellen, ezt pvp-nek is nevezik, akár győzől, akár nem, kapsz némi jutalompontot érte. A harmadik a küldetések teljesítése, azokat főleg ott találsz. -mutatok a főtéri fatábla felé. -Máshol is vannak kirakva ilyen táblák. Vannak nehezek és könnyűek, szóval érdemes alaposan átgondolni, hogy milyenre jelentkezel, de a végén akár ritka és erős felszerelést is szerezhetsz. És végül ha eléred a frontot és a harcosokkal kipucolod a kazamatát és legyőzöd a vezért, de ehhez a kellő szintet is el kell érned. -fejezem be végül, majd egy szégyenlős mosoly kíséretében még hozzáteszem. -Én legalábbis ennyit tudok, de talán vannak még ezen kívül más módok is.
Kirara ismét dörgölőzik, főleg a gazdijához, de ha kicsit hozzám is közelebb jön, akkor egy apró fejsimogatással meg is illetem a kis aranyost. Egy igazi kiscica, és látszik, hogy nagyon ragaszkodik a gazdájához, aminek csak örülni tudok. Nem mintha én panaszkodhatnék, hisz ÁK engem sem hagyna sosem cserben, csak a jelleme nem olyan, hogy egész nap hízelegjen nekem, még akkor is, ha épp nem éhes. Erre a gondolatra kicsit szélesedik a mosoly az arcomon, majd Sango felteszi a következő kérdést is.
-Luxus. Jóformán mindennel ki vagyunk szolgálva, nincsenek itt a világbeli gondok, cserébe viszont az életünkre kell talán jobban vigyáznunk, mint odakint. -felelem, de talán nem túl meggyőzően. Véleményem szerint az életünkkel odakint is ugyanígy kell vigyázni, hisz ott még védett területek sincsenek, ahol a rendszer megállítaná a testünk felé tartó kést. Újabb bizonyítéka annak, hogy KayaBá nem rossz ember, csak egy második élet esélyét adta meg nekünk, ami sokkal jobban tetszik bizonyos mértékben, mint a kinti.
Csak a családom hiányzik, de ők egyre jobban.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 02 2013, 01:04

Danee: Stabil Íj (+2 fegyverkezelés)
Elysion: Kidolgozott Bőrruha (+8 páncél)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Zakuro Pént. Aug. 02 2013, 11:43

Egy fekete alak ugrik elém. Ijedten hátrébb ugrok, és segítségért kiáltozni, de csak suttogni tudok. Megpróbálok elfutni. Lábaimnak ólomsúlya miatt, folyton elbotlok. Semmi esélye, hogy túléljem. És nem is tévedek, a következő pillanatban a sötét alak elvágja a torkomat, és kétségbeesett kiáltással apró pixelekké bomlok szét. Majd egy mélységesen mély, sötét lyukba zuhanok, s egy ördögi hang gúnyos nevetése csendül fel. A következő pillanatban a húgom, Kanade szólongat, sír, és fél, hogy nem vagyok jól. Azt kéri bárcsak ott lennék mellette, megpróbálok válaszolni, s mintha megértené.
"Zakuro! Zaku-Onee-chan! Miért kell ott lenned, abban a gyilkos játékban?! Gyere vissza, vissza kell jönnöd!"-itt sírva fakad.
" Itt vagyok Kanade! Ne aggódj! Kijutok innen, és utána együtt lehetünk. Ne félj, veled vagyok, és te is velem!
Hirtelen felpattanok. Egy kicsit szobában állok. A falak fehérre vannak festve, mögöttem az ágy, ahol aludtam, mellette egy kicsi éjjeli szekrény, és egy tükör. Még midig a SAO-ban vagyok. De egyben biztos vagyok: Kanadeval beszéltem. A nyakláncaink! Hirtelen, mintha belém csapott volna a villám, jött a felismerés, hiszen a nyakláncokkal tudunk beszélgetni!
Gyorsan felöltöztem. El akarok ebből a fogadóból menni, elegem van ebből a sok nyüzsgésből! Elmegyek Torubana városba, az az egyik kedvenc helyem. Egy lila, ujjatlan felsőt vettem magamra, amelyen a mellen felett van egy kicsi kivágása, és a nyaka kissé hosszabbított. Szürke rövidnadrág, és fekete magassarkú csizma. Megnézem magam a tükörben: "Tökéletes". Majd egy fekete köpenyt varázsolok magamra, ami a bokámig leér. Kapucniját felhatom, így takarva el az arcomat. Kiszaladok a szobámból, majd le a lépcsőn, és már szaladok is a főtér felé.

....
 A főtéren pedig, megszokott mozdulatokkal gyorsan felmászok az egyik szoborra. Leülök, és boldogan figyelem, ahogy az emberen ott járkálnak. Mint egy agy hangyaboly, szorgos tagjai, mindenki siet a maga dolgára, egyesek, vagy inkább többesek, pedig közös erővel dolgoznak. Előszedem, a ki félliteres üvegemet. Az üveg a fából készült, díszes faragásokkal teli valamibe van elrejtve. Már 3-szor töltettem újra, hiszen nem tudok megválni tőle. Gyorsan felhörpintek egy kortyot a benne lévő, tömény, erős bórból. Néha, magányos napján, jólesik az embernek az ilyesmi. Még sosem voltam részeg, így most sem félek ettől. Nem is szoktam ayit inni, és ráadásul a szervezetem tökéletesen bírja az ilyesmit.
 Most csak figyelem, ezt a jövő-menő várost. Köpenyem csendesen suhog mögöttem.  


valószínű folytatás


A hozzászólást Zakuro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 02 2013, 20:12-kor.
Zakuro
Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jul. 18.
Age : 27
Tartózkodási hely : Niceplace; Céh

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal139/150Főtér - Page 9 Exp_ures  (139/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Zakuro Pént. Aug. 02 2013, 19:54

Folytatása, a fogadó történetnek
Franklin kedvesen megmutatta, a kis standot, ahol a műveit árulta. Megköszöntem a segítségem, és vettem tőle három, faragott ládikát. Majd elindultam a városban sétálgatni, és kuncsaftokat keresni. Nem váltam meg köpenyemtől, de azért tiszteletből levettem a fejemről a kapucnit. Ezzel valamennyire barátságosabb kinézetem van.
 Összevissza sétálgattam. Szóltam néhány játékosnak, de nemigen érdekelte őket a dolog, voltak, akik végig hallgattok, voltak, akik nem. Mindenesetre nem adtam fel. Bárki, aki az utamba került, elmondta neki a helyzetet. Öt-hat ember meg is ígérte, hogy talán eljön. Nem tudom, mennyire bízhatok meg a dologban, de csak reménykedni tudok. „A remény hal meg utoljára”. Na, ezzel én úgy vagyok, hogy nem igaz. „A remény sose hal meg”, így már helyesebb.
 Megálltam ebédelni, Helena elpakolt nekem, néhány mennyei ízű szendvicset, és egy üveg finom limonádét. Desszertnek tett két szelet, habos sütit. Amit teleraktam a hasam, indultam tovább.
 Még olyan húsz, huszonöt embert kértem meg. Eddig olyan 12 ember lehetett olyan kedves, és elígérkezett egy „talánnal”. De nekem, „Megígérem, hogy a 3 napon belül megjelenek a fogadóban” kellene.

  Ekkor betértem egy utcába, és nini! Nagoyaka Kiyoshi!
  Ez az! Már szaladtam is Kiyo felé, majdnem feldöntöttem szerencsétlen!

- Szia Kiyo!- köszönöm rá boldogan.
- Szeretnélek megkérni valamire!- mondom neki!
(Ha Kiyo válasza igen, akkor az alábbi dolog történik: )
- Épp Torubana külvárosában sétálgattam, amikor megláttam egy fogadót. Niceplace. Sajnos már nagyon ritkán tér be oda vendég, és szörnyen megsajnáltam, azt a kedves NPC családod. Csak annyira kérnék, hogy menj be hozzájuk! Az ételt, Helena Atanoi, a családanya főzi, akinek maximális a főzés járatossága. A hely csodás. Lányuk Nagi a felszolgáló lány, valamint van még egy pincérjük, az unokahúgaik és unokaöccse, akik csak akkor dolgoznak ott, ha szükség van rájuk.
- A szobák is csodásak, van ott társalgó, és egy kert is. Kérlek, nézz be hozzájuk! Ja, és ha találkozol Himével, neki is mondd el!

(Ha nem fogadja, el tovább erőltetem)
(Ha a beszédem után elfogadja, megmutatom neki az utat)
Találkozik Sangoval és Himel is, velük ugyan így elbeszélget.

Ha valakit érdekel a fogadó, térjen be oda!

Előzmények
Zakuro
Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2013. Jul. 18.
Age : 27
Tartózkodási hely : Niceplace; Céh

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal139/150Főtér - Page 9 Exp_ures  (139/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Hétf. Aug. 05 2013, 20:39

//Chancery//

-Értem, szóval ez olyan, mintha egy túlélő showban lennénk. Minden luxus megvan, nekünk annyi a dolgunk, hogy túléljük a szitut. Jól gondolom?- Nézek rá érdeklődő tekintettel a lányra. Kirara egy pillanatra se tud megállni. Mintha sajtkukac lenne a seggébe. Nem hiába, hisz ma nem csináltunk semmit. Az ég világon semmit. Így annyi energia van benne, mint egy atombombában.
- Szóval akkor három mód. És melyik a legbiztonságosabb módja a fejlődésnek? Mert ahogy sejtem a mobok között meg lehet halni, és a küldetéseken úgy szint. És ha az emlékezetem nem csal, és jól rémlnek a régi játékok, akkor PVP játékokban is.- Nézek kicsit ijedt szemekkel Chancery-re.
Közben kicsit felkeltem a padról, mivel a lábaim már teljesen elmacskásodtak. Közben végig néztem a városon, már amennyi látszott belőle innen. Szinte idilli, mesébe illő hely. Itt ha ügyes vagy, mindened meg lehet, amit szeretnél. Vagy mégsem. Hisz ő nem lehet velem. Ki tudja láthatom-e valaha. Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha meghalnék, akkor talán találkoznék vele is. De még abban sem vagyok biztos, hogy ő meghalt-e. Azt megéreztem volna, ahogy mindig megéreztem, ha valami baja volt, akármilyen messze voltunk egymástól. De vajon ez úgy is érvényes, hogy én be vagyok ide zárva? Ki tudja. Torkomat a sírás fojtogatta, de megpróbáltam visszatartani. Hisz a lánynak is bőven meglehet a saját baja. Visszaültem mellé, mikor végre normálisan éreztem a lábaimat, és szórakozottan Kirara-t kezdtem el simogatni. Ám hirtelen minden igyekezetem ellenére egy könnycsepp gördült végig az arcomon. Majd jópár követte azt. Megpróbáltam leplezni valahogy a sírást, bár nem tudom, milyen eredményesen.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 05 2013, 21:48

//Sango//

Bólintok. -Igen, végülis igen. Rátapintottál a lényegre. -dícsérem meg a túlélő-show ötletét. Valóban, mintha lett volna már hasonló a tévében, de nem rémlik, hogy mi lehetett. Könyvek viszont vannak ebben a témában; Battle Royale, Éhezők Viadala, és ez csak a két leghíresebb. Talán később értekezek majd magamban róluk Richard Parkerrel.
Hümmögve töprengek, hogy melyik a legbiztonságosabb fejlődési mód, majd vállat vonok.
-Igazából, PvP-ben nehezen ölhetnek meg. Vagy talán egyáltalán nem, magam sem tudom. Ha kimész a védett zónán kívülre, akkor Pk-zhatnak, vagyis ölhetnek le, ha nem vagy elég óvatos. Például elalszol, vagy nem figyelsz eléggé. Viszont a moboktól vagy küldiktől se félj. Moboknál mondjuk kevés jön be, attól nem fogsz látványosan fejlődni, de küldetésekből már annál nagyobb hasznod származik, és nem is tudok arról, hogy sokan belehalnának - akik igen, azok túl kis szintűek voltak hozzá vagy figyelmetlenek voltak. Esetleg öngyilkos hajlamúak.
Az utolsót inkább suttogtam, mint mondtam.
Álomkelő pár perce már igen heves vakarózásba kezdett a pad alatt, valószínűleg valami digi-bolhát kaphatott el. Talán pont Kirarától? Nem hiszem, akkor ő is vakarózna.

-Eh megmondtam neked, hogy ne ülj a porban! -pirítom le, és mielőtt tíltakozhatna, felkapom a kezem közé és elsétálok vele a szökőkúthoz. Amint rájön a turpisságra, hevesen rángatozni és nyávogni kezd, de most nem fogja meglágyítani a szívem. Bedugom a drágát a vízbe, előkapom a drótkefét és nem túl erősen, de azért határozottan végighúzom párszor a szőrén. Mikor kiemelem a vízből, igen döbbent képpel, karmait széttárva néz rám, csapzott szőre egy rémfilm szörnyére emlékezteti az embert.
-Na, hát nem jobb máris? -mosolygok, és lerakom a földre. ÁK olyan gyilkos tekintetet vet rám, mintha egy kanál vízben meg tudna fojtani, kirázza magából a vizet és visszaszalad a padhoz. Mire én is visszaérek, Sango remegő vállaiból már látom, hogy baj van.
-No, mi a baj? -kérdezem aggódón, majd kihalászok a menümből egy zsebkendőt és odanyújtom neki. -Én mondtam valami rosszat?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Kedd Aug. 06 2013, 10:36

//Chancery//

Észre se vettem, hogy Chan fogta, és kis cicáját alapos fürdésben részesítette a közeli szökőkűtban, ám ő észrevette, hogy sírva fakadtam. Kedvesen egy zsebkendőt nyújtott felém, és kissé meg volt ijedve, mivel azt hitte, hogy ő mondott valami rosszat. Megpróbáltam kicsit megnyugodni, majd rá néztem, és megráztam a fejem. Mikor végre meg tudtam szólalni, nagy vonalakban elmondtam neki bánatom okát.
- Nem, te nem mondtál semmi rosszat, csak eszembe jutott az öcsém. Jó pár évvel ezelőtt tűnt el, és a rendőrség nem találta meg, se élve, se holtan. Mielőtt eltűnt volna, mindig megéreztem, ha bármi baja volt, így azt is meg kellett volna éreznem, ha meghalt volna. Bár mindenki úgy véli, hogy már rég meghalt, én még reménykedek benne, hogy életben van. Csak nem tudom, hogy innen, bentről megérezném-e ha valami baja történne mégis, és hogy valaha látom-e még őt.- Mondtam, a történetem végét már könnybefúló hangon. Újra görcsös zokogás vett erőt rajtam. Nem akartam sírni, és rég nem sírtam már emiatt. Talán édesapám halála óta nem sírtam. nem engedtem senkinek, hogy gyengének lásson. De most mégis mi üthetett belém. Zokogásom lassan sírássá csillapodott, majd teljesen megnyugodtam.
- Kérlek bocsáss meg, hogy ilyennek kellett látnod. Nagyon ritkán sírok, általában megpróbálok erős maradni. Elég sok fájdalom ért a kinti világban, ám ott megtanultam, hogy csak az élheti túl a minden napokat, akin látják, hogy erős. Ha gondolod, akkor inkább elmegyek, nem szeretném rád zúdítani az én bajom, és téged terhelni vele. Tudom, lehet ezzel már elkéstem.- Mondtam, miközben szememből szomorúság tükröződött. Lassan felálltam, és vártam, vajon Chan mit reagál az elhangzottakra.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Kedd Aug. 06 2013, 11:21

//Sango//

Visszaülök a padra mellé és a vállára teszem a kezem - kivéve, ha esetleg ellöki. Mindig fura érzés a számomra, mikor valaki a testvéréről beszél, hiszen nem fogalmam sincs róla, milyen érzés lehet az ilyesmi. Azt viszont tudom, milyen megérezni, ha valakivel történik valami rossz. Végighallgatom szegény lányt, és amikor feláll a padról, hogy elmenjen, szigorú arckifejezéssel, de gyengéden visszanyomom a helyére.
-Ha terhelnél, azt megmondanám a szemedbe. DE nem terhelsz, szóval nyugodtan zúdíts rám mindent. -mosolyodom el egy kicsit. -Arra vannak az emberek, hogy meghallgassuk egymást.
Akár abbahagyta a sírást, akár nem, csak-csak átadom neki a zsebkendőt. Hát ha később, vagy most utólag szüksége lenne rá.
-Sajnálom a dolgot. Nem tudom, milyen, ha az embernek van testvére, de ha nem éreztél bajt, akkor nem is történt semmi rossz. Viszont ne gondolj rá! Ha sokat agyalsz rossz dolgokon, azok tényleg meg fognak történni. -ismétlem meg egy ismerősöm szavait, amiket valójában én is csak több-kevesebb sikerrel tudok észben tartani. -Ki tudja, talán ha kijutsz innen, ő fog fogadni az ágy mellett, vagy majd az egyik harcostársadról kiderül, hogy pont ő az. Koncentrálj ezekre, és nagyobb eséllyel fognak végül megtörténni.
A bocsánatkérésére csak legyintek, hogy semmi probléma, nem történt katasztrófa. Azt csak magamban pörgetem át, én milyen viszontagságokon mentem keresztül odakint, és azt is csak egy pillanatra, hogy emlékeztessem magam, én sem vagyok egy szerencsés alkat. -A sírás egyébként jót tesz. Egyrészt ha sírsz, azzal a stressz jókora részétől szabadulsz meg, így nem fogsz előbb-utóbb összeroppanni. Másrészt tisztítja a szemet. -vigyorodom el, hát ha sikerül kis mosolyt csalni az ő arcára is.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Pént. Aug. 16 2013, 22:13

Nagyon aranyos volt ez a macskafüles lány. Nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen játékban ilyenek is feltűnhetnek. Mindig is féltem barátkozni, hisz nem akartam még egy embert elveszíteni, így inkább nem engedtem magamhoz senkit túlzottan közel. Ám kezdtem megkedvelni ezt a lányt.
- Köszönöm, hogy meghallgatsz, és hogy nem küldesz el. Tudod, nekem nem igen voltak barátnőim a valóságban sem. Mindig csak dolgoztam, és tanultam, így nem is lett volna rá időm. De részben örültem is hisz akiket szerettem, apámat és öcsémet elvesztettem, és nem tudom, hogy éltem volna túl, ha még egy embert, akit szeretek elveszítettem volna. De beszéljünk valami vidámabb dologról.- Mondtam, és kisebb mosolyt erőltettem az arcomra.
- Ha szépen megkérlek, meg tudnád nekem mutatni a várost, és azt, hogy merre tudok a többiekkel harcolni, illetv hog merre tudok a mobokon gyakorolni?.- Néztem érdeklődő tekintettel a lányra. Milyen furcsa, még csak most ismertem meg, és máris ki mertem neki önteni a szívemet. Ki tudja, talán most tört meg a jég az életemben, és most már tudok barátkozni. Gyorsan két tálat vettem elő az invertoryimból, és mindkettőbe húskeveréket tettem. Majd egy újabb tálba vizet tettem Kirara-nak, hisz egy ideje már itt voltunk, ideje, hogy egyen és igyon. A másik tál ételt pedig Chan macskájától nem messze tettem le a földre.
- Remélem nem baj, de tudom, hogy az állatok így könnyebben megbarátkoznak az emberekkel.- Néztem rá ismét Chan-re. És vártam az ő illetve macskusza reakcióját. Mivel nem tudtam, hogy Álomkelő milyen italt szeret jobban, ezért úgy döntöttem, hogy azt Chan-re bízom, de reménykedtem benne, hogy az ételt el fogadja, és kicsit talán megkedvel engem is.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Pént. Aug. 16 2013, 23:24

//Sango//

Bólintottam a kérdésére, és hogy őszinte legyek, még támogattam is. Ha esetleg újfent rátörne a sírhatnék, van még bőven kendőm az inventoryban, és persze a vállam sem az a típus, ami elfáradna az ilyesmitől.
-Persze, ezer örömmel. -válaszoltam mosolyogva újabb kérésére, de úgy vettem észre, egyenlőre nem most akar elindulni, miután elkezdett ügyködni az állateledellel és a mindenféle tálakkal. Mikor Álomkelő elé tette le az egyiket, kicsit meglepődtem és már ellenkeztem volna, mikor már magyarázott is. Végül egy sóhajjal nyugtáztam a dolgot. -Semmi gond, de ÁK már kapott enni a fogadóban, szóval ne vedd sértésnek, ha nem eszi meg az egészet. -mosolyogtam szégyenlősen, majd figyeltem, miként reagál a két macska. Kirara persze láthatólag már megszokta ezt a stílust, de ÁK először gyanúsan szimatolja a húst, majd óvatosan a szájába kap egy darabot és vár. Mikor nem történik semmi, közelebb húzódik a tálhoz és bátrabban lát neki a finom falatoknak. Az adag nagyjából felét megeszi, majd megnyalja a szája szélét, pár másodpercig Sangot figyeli, aztán megfordul és összegömbölyödik.
-Oké, szerintem ízlett neki és köszöni. -jelentem ki aggódón. Ez a macska nem a hálás típus, de remélem, ez nem is szegi Sango kedvét. ;;
Miután mindezzel megvoltunk, megköszörülöm a torkom és bólintok.
-Amúgy bármikor mehetünk. A küzdőtér erre van, a mobok pedig arra, nem olyan messze, a kapun túl. Nem valami erősek, főleg disznók csak, amiket már most egy csapással le lehet ütni. Én is azokon tanultam meg anno az alapokat egy kardforgató segítségével. -mosolyodom el szokás szerint az emlék gondolatára, majd pár másodpercig eltöprengek, vajon mi lehet Kyuushiroval. Rég nem láttam már, a frontharcosok soraiból is hiányzik, amennyire én tudom, és elkezdtem egyre gyakrabban figyelni az elhunytak listáját, hogy nem bukkan-e fel rajta a neve. Remélem, soha, de kezdek félni.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Higurashi Sango Hétf. Aug. 19 2013, 10:44

//Chan//

Örömmel nyugtáztam, hogy Álomkelőnek is ízlett a kis eledel, bár nem ette meg mindet, de úgy éreztem, kezdetnek ez is megteszi, és így talán hamarabb meg fog velem békélni. Volt már dolgom hasonló személyiségű állatokkal, szóval nem szegte kedvem ez a kis dolog, sőt, még inkább megerősítette bennem azt az érzést, hogy az állatoknak is van itt bent is lelkük.
- Szerintem, mivel még nem tudtam kipróbálni magam, először a mobokhoz menjünk. Bár egy kis félelem van bennem, de mivel azt mondtad, hogy könnyen le lehet őket győzni, így nem aggódok annyira. - Mondtam, miközben a gyomrom kordult egyet. Az istenbe. Nem hiszem el. Azt hittem, hogy ezt a napot is kibírom élelem nélkül, hisz itt bent elvileg nincs éhségérzet. De miért pont most.. Pirulok el, és gondolkodom, szégyenemet mivel tudnám leplezni. Hisz azt a kevéske kis aranyamat nem élelemre szeretném költeni, hanem kéne egy hely, ahol elleszek kirara-val, és főleg neki kell ételt vennem. Ő fontosabb, mint én vagyok. És az utcán sem alhatunk. Így hát magamtól vontam meg eddig az ennivalót. Úgy érzem jelenleg, hogy ezt nem kellett volna, de hát ez van. Lakni is kell valahol, meg kis cicámnak ennie is kell. tőle semmiképp nem vonhatom meg, hisz ő az, akivel majd harcolnom kell. A kinti világban is volt olyan, hogy én nem tudtam enni, cicusomnak akkor is volt mindig volt, amit a tálkájába tudtam tenni. És ezt az itteni világban is megtartottam. Csak azt tudnám, hogy hogyan tudnám palástolni gyomrom korgását.
- Akkor szerintem indulhatnánk is, ha neked is jó.- Néztem rá mosolyogva Chan-re és már jeleztem is Kirara-nak, hogy jó lenne, ha aktivizálná magát.
- Arra már rá jöttem, hogy tudok utazni Kirara hátán. Ha gondolod, akkor te is jöhetnél így, hisz mindkettőnket elbír.- Néztem rá mosolyogva a lányra. Ha beleegyezett, akkor Kirara hátán indultunk el abba az irányba, amit ő mondott, ha nem, akkor újra jeleztem Kirara-nak, hogy gyaloglunk, és úgy indultam el Chan mellett.
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal82/100Főtér - Page 9 Exp_ures  (82/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 19 2013, 15:09

//Sango//

-Kitűnő választás. Az erdő és a városkapu között van egy nagyobb mező, ott legelésznek a disznók. -bólintok, és felkelek a padról. Sango 'szerencsétlenségére' viszont egy olyan emberrel futott össze, akinek egész jó még a hallása :PKinyúlok a levegőbe a kezemmel, lenyitom a menümet, kotorászok benne egy kicsit, aztán a már szokott módon elővarázsolok egy szokványos, de immár kicsit több tápanyaggal bíró szendvicset és Sango felé nyújtom.
-Sose kezdj harcba üres gyomorral. Nyugi, nem mérgeztem meg. Ha kérsz, szólj, általában ötöt csinálok egy nap, és még maradt három, plusz a vacsora. -mosolygok bátorítóan, és ha kell, addig nyújtom felé az ízletes falatot, amíg el nem fogadja. Ilyenkor érzem úgy, hogy megérte néha órákat szöszmötölni egy kölcsönvett konyhában vagy egy szimpla mezei tábortűznél, mert pontról pontra egyre finomabbak, amiket készítek. Bár ilyen könnyen meg lehetne tanulni főzni a való világban is. Odaát egy tojást sem tudok rendesen megtörni, hogy egyben maradjon a sárgája, ami az én koromban enyhén szólva is... hát, ciki.
Sango felkérésére ÁK-ra nézek, majd megrázom a fejem.
-Ha nem kíván túl sok Lovaglás pontot, akkor mehetünk. Kicsit félek, hogy még leesnék az ilyen hátasállatokról x__x -fejtem ki a véleményem, majd persze választól függően indulunk tovább. Megbízom Sangoban, annak ellenére, hogy alig pár perce ismerem, és bár a fejemben motoszkál a kisördög, hogy túl naív vagyok, szokjak le erről, de ha egyszer én is 'kényszerítettem' a szendviccsel a lányt a bizalomra, akkor ugyanezt nekem is illene megtennem. Így nem kell nagyon rábeszélnie, hogy üljek a nagymacska hátára, szorosan magamhoz karolja a saját kisállatomat, aki a jelek szerint ezt a lovaglást nem igazán csípi annyira, mint én.

//Akkor elméletileg foly. köv. a Kezdetek Erdejében Smile//
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 9 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 9 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 30 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.