Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony

+5
Cardinal
Rikomono
Strea
Hinari
Kayaba Akihiko
9 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 04 2016, 10:36


És ugrott! Mindkét megmaradt nyúl, így kénytelen voltam a földről, az egyetlen kvázi röpképtelen egyénként végignézni, ahogy ezek a... nyulak... nem hagyják békén Alexet. Kétségkívül bosszantó volt, de ami utána jött! Attól hatalmas mosolyba fordult át az aggodalmam.
- Vettem! - kiáltottam vissza nevetve, majd beálltam a megfelelő támadó állásba. És három, kettő, egy, ütés! Egy szép, pontos találattal pixeleztem a felém száguldó prémnekvalót, majd nekifutottam, és használva az akrobatikám, felugrottam az utolsó nyúlhoz, egy duplavágással azt is eltüntetve a közelünkből. Jah, és ha már a levegőben voltam, átkaroltam a fiút mielőtt elkezdtem volna zuhanni, egészen közelről mosolyogva rá - Leviszel? ^^


Pihi, majd 3 támadás, amivel elpixelezem a sebzett és a teljes életes nyulat is.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 07 2016, 13:42

Szemtelen szörnyek várnak rátok, mert megvárják, amíg leértek, és csak azután bújnak elő a csontok közül. Vagyis inkább a csontok. Katanával a kezükben. És sokan vannak. Ajjajaj.

Halász Alex gyógyul 20 HP-t.
Halász Alex 9x7 sebzést szenved el.

5x Hinari (Sebzés: 93, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
1x Halasz Alex (Sebzés: Z:107 / S:117 / P:127, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
9x Szamuráj Csontváz


Hinari (48. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 290/290 CSP
Halasz Alex (30. szint): 62/150 HP, 0 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal0/0Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Pént. Okt. 07 2016, 15:41

Csontok! No Katana! Azaz... Katanák! No Alex nem fél ilyesmiktől. Szellemek sem léteznek. ^^ És ez csak egy játék ^^ Egy kazamatában. Amit Koponya torony hívnak. ^^ Nem véletlen... vannak... itt.. csontok. ^^
Élő.. halott csontok. ^^
*visszateker*
Hinari bravúros ugrással és két szép vágással ketté szeli a nyulat, míg Alban megfogalmazódik az ötlet, hogy lehetne a lány légtornász, majd az nem, hogy el kéne kapnia és elesnek! \o/
A levegőben. \o/ Csattan a fiú a hátán, míg a lány puhára esik. A Falánk fiúnak elkeresztelt fegyver pedig a földre hull. - Elkaptalak. >< : D - Aztán rögtön a "leviszel?" után zuhannak, majd megállnak  és Alex felnevet... - Jah, ne így? XD
*Visszapörget*
Al ordítva veti bele magát a harc sűrűjébe, azzal a kis gyorsaságával, ami van neki. Hinari feltehetőleg utána lépked kényelmesen és persze mosolyogva.
Megpróbál egy képit aktiválni, és a levegőből csapni le az első csontira Falánkkal.



//Támadom csonti #1et és a 30% erőnövelős képivel próbálkozom//


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 07 2016, 15:42-kor.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal5187/5300Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 07 2016, 15:41

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Koponya Torony - Page 3 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Szomb. Okt. 08 2016, 11:36


Még akkor sem gondoltam, hogy rossz ötlet volt ráugrani, amikor Al – velem együtt persze – elvágódott. A levegőn. Egy pillanatra elkerekedett szemekkel néztem a történést, aztán eszembe jutott, hogy igen, itt ilyet is lehet persze, bár jóllehet ilyesmit még nem tapasztaltam a lassan négy év alatt. Majd elnevettem magam. Képes volt hátraesni a levegőben!
- Nem pont így – mosolyogtam rá, egy puszit nyomva a szájára, immáron a számomra is szilárd talajon. S bár a szemem sarkából már láttam, ahogy a körülöttünk lévő csontok elkezdenek mozgolódni, de nemigen szerettem volna felkelni a fiúról még – Úgy tűnik társaságunk akad – mondtam fejcsóválva, s mostmár csak-csak feltápázkodtunk, hiszen a csontvázak nemigen vártak ránk. És megint az összes Alexet támadja.
- Azt hiszem féltékennyé akarnak tenni Neutral – vettem két kézbe a Katanát, miután meggyőződtem róla, hogy párom továbbra sincs a nullázódás közelében, majd tettem róla, hogy a következő körben a legtöbb példány márcsak néma csontok és szálló pixelek formájában szennyezze a torony légkörét.


A gyorsibónuszom még él, így összesen 8 támadásom van. 5 támadás, pihi, majd 2 támadás a csontvázakba. A pernamensem miatt az első 6 dobásból(támadásból) maximum egy hibázhat, a hetedik aztán megint lehet bármi.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 08 2016, 11:36

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 08 2016, 15:45

Hátööö... azt hiszem nem ez életetek legnehezebb küzdelme. Az egyetlen megmaradt Samut ez nem zavarja, ő csak megy előre a programjának engedelmeskedve.

Szamuráj Csontváz #1-8 elpusztult.

Halász Alex gyógyul 20 HP-t.
Halász Alex 7 sebzést szenved el.

Szamuráj Csontváz #9: 50/50 HP, 20 P


Hinari (48. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 49/290 CSP
Halasz Alex (30. szint): 75/150 HP, 0 páncél, 105/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal0/0Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Kedd Okt. 11 2016, 12:56

Hogy feltűnt volna e neki mennyire nem támadják a mobok Hinarit, az kétséges. Még akkor is, ha figyelne rá... nah jó, talán ha nagyon nagyon koncentrál rájön. De biztos letudná annyival, hogy ő futott előre.... Eszébe jutott tenni életre. Azok a fránya elosztatlan pontok, amikkel azért smucigoskodik mert nem akarja rossz helyre tenni, kellenének.... talán. De talán nem ez életük legnehezebb küzdelme. Amit a megmaradt mobocska nem igazán reagál le. Ő csak megy a maga kis programjának megfelelően előre.  Hinari táncbemutatóhoz hasonló előadása azért kicsit elszomorította, ~ ő a közelében sincs annak, hogy egyszerre leüssön ilyen nagyon sok ellenfelet ~ de egyben meg is melengette a szívét. Kedvese nem elveszett lélek, és végtére is jól kiegészítik egymást a pontjaik. Ő meg amúgy is bossra építette a statjait.
Meglengette falánkot és lecsapott. Feltehetőleg a csontira.


//támadom Samut//
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal5187/5300Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 11 2016, 12:56

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 11 2016, 16:20


Ez viszonylag könnyen ment, legalábbis az előző mobcsapathoz képest mindenképpen. Még a csontvázak mennyisége sem okozott nagyobb bajt, potiont pedig ezúttal felesleges lett volna használni: pár vágás és a körülöttünk tántorgó hadból márcsak egyetlen példány maradt, igaz az kétségkívül kitartó volt; a maga törékeny katanájával támadt rá Alexra. A totem pedig szinte azonnal vissza is töltötte az ebből elvesztett életpontokat. Nem siettem túlzottam, hagytam Alexet érvényesülni, főleg hogy ő is volt közelebb, a fegyvere azonban elkerülte a csonthalmot, így úgy tűnt nekem kell befejeznem ezt a fordulót is. Lecsaptam a magányos mobra - ha elsőre elhibáztam volna, úgy a másodikkal már egészen biztosan -, s egy derűs mosoly után szegődtem a fiú mellé, szinte már hallva a lépteit a csonttitánoknak, amik bevették magukat e torony legfelső zugaiba.

Támadások, ha az első mellé megy a második már biztosan kivégzi.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 11 2016, 16:20

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 14 2016, 15:14

Egy katana mind felett, az utolsó csonti is visszatért eredeti állapotába. Legalábbis amíg újra össze nem álltak a csontok, csak most egy kicsit nagyobb, cirka három méteres lényekké. Jó nagyot sóztak Alexra.

Lusta vagyok Ozi oldalával izélni, Alex háromszor, Hinari tízszer támadhat, a találatok biztosak.


Halász Alex gyógyul 20 HP-t.
Halász Alex 60 sebzést szenved el.

Csonttitán #1-4: 50/50 HP, 200 P


Hinari (48. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 290/290 CSP
Halasz Alex (30. szint): 35/150 HP, 0 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal0/0Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Okt. 17 2016, 12:01

Nem mérges, mind inkább csalódott volt. Egy picikét megbillent. Abban a pillanatban pedig az egyensúlyveszteség és Samu leleményessége ~ mert mi más lehetett a fő ok ~ együttese eredményezte az elrontott támadást. Fail. Bosszúsan húzta el a szája szélét rá. Hinari ezt észrevéve oda is ugrott és le is csapta egyből, ami feltűnően kettős érzést hagyott a fiúban. Ha elrontja van kiben bíznia, és ez persze nem a saját képességei, ami itt pontok és pixelek halmazai. Erre a gondolatra ki is húzta magát, de szinte már-már éhesen várva a következő hullámot. Még lennie kell egynek. - Nah nézd csak. Elénk jöttek. Milyen illedelmes. x) - Előrébb caplatott, vállán Falánkkal, majd gondolt egyet és lehívta a Flamberge-et is. Felugrott, de csak az akrobatikáját használva, minden képi nélkül. Majd rácsapott az elsőre Falánkkal. Pixeleiből előtűnve kardot váltott és Flamberget használva kettészelte. A harmadik vérszemet kapott és nekilendült, de Alex már várta. Falánk fiút az oldalára ejtette, majd megkóstoltatta csontival a hosszú pallos hegyét. Done.

//támadtam Flamberggel (legalább 164 sebzés) #1et és Falánkkal ugyanazt, így tuti kinyírtam, illetve
támadtam Flamberggel #2-est. //
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal5187/5300Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 17 2016, 22:26


Azt hittem, lesz még egy kis időnk a titánok előtt. Pont annyi, hogy ezúttal ne hagyjam, hogy minden sebzést Al tűrjön, a maga egyre csak fogyatkozó életcsíkjával, és a fájdalomérzettel, aminek talán már egyre kevésbé volt a hatása alatt. Nem akartam, hogy bármilyen mob is hozzáérjen - attól függetlenül se, hogy valahol azért tetszett, ahogyan a mobok elé áll, de mégis… nekem több volt a sebzéstűrésem. Miért megy az összes a fiúra ebben a toronyban!?
- Várj… - alig hallható és jócskán elkésett próbálkozás volt részemről, és összeszorított fogakkal vetettem magam előre, nemigen számítva a csonttitánok ilyen korai felbukkanására; Alex pedig anélkül rohant előre megint, hogy bármit is tudott volna róluk – Al, ezek sokat sebeznek! – kiáltottam még, felizzítva a Katanát a levegőben, ámde hiába: mind a négy őt szemelte ki magának, s én dühvel vegyes ijedtséggel néztem végig, ahogyan minden ütés, amit a fiú a szintem miatt elszenved, jókora darabot vesz le a már jócskán sárgában lévő csíkból. Egy évekig tartó másodperc, de végül megállt. A sárga egészen alján.
Nyeltem egyet, egy pillanatra behunyva a szemeim.
- Ilyet soha többé ne csinálj, Al! Meg is ölhettek volna! – fakadtam ki, és szinte remegett a kezemben a fegyverem. Meg kell ölnünk mindet. Mégegy kört nem hagyhatunk nekik. Teljes erővel vágtam bele a kardot a hozzám legközelebb lévő titánba egyszer, majd mégegyszer és mégegyszer, s csak miután elpixeleződött, tudtam megnyugodni kissé. Ezalatt Alex is levágott egyet; láttam a két fegyvert a kezében, de most nem tudtam megcsodálni, annál jobban zavartak az előbb történtek. Megálltam, mélyen beszívva a levegőt. Egy köröm volt hátra az Element Absorbból, de még válthattam erőre. Meg is tettem. Higgadtan, gondolkodva, máshogy nem lehet helyesen felmérni a szituációt. Így pedig már csak pár vágás kellett, s miután végeztünk, enyhén félrefordítva a fejem vártam, hogy megkapjuk a titánok által dobott ládát és a kazamata kitisztításáért járó lootot. Végül csak megráztam a fejem:
- Tudod, nem kell mindent neked viselned… – mondtam a fiúnak egészen halkan, tekintetemet közte és a magam elé tartott Katana között váltva – Nem akarom, hogy bajod essen...


3 támadás négyeskébe, amivel elpixelezem; majd 1.képi váltás erőre (így +60 erőm lesz és a gyorsim visszaáll az eredetire, tehát 10x támadhatok), utána 1 támadás hármaskába majd a pihi után mégegy (annak is vége így). Ketteskébe meg mindezek után annyit ütök, amennyi az elpixeleződéséhez kell (Alex 3.találatától függően egyet vagy kettőt).
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Okt. 17 2016, 22:51

//ráadás poszt//

Előre rohan, mint eddig minden egyes hullámnál, és ahogy eddig mindig a fájdalomérzet előtt. A csontik kezdenek azonban. Gyorsabbak úgy látszik, vagy csak egyszerűen jól időzítettek. Elhalóan hallja még Hina kiáltását, és egy pillanatra megáll benne az ütő. Kap négy szép nyaklevest, amibe az életcsíkja is beleremeg. Bambán fordul a lány felé, s egy pillanatra el is felejti, hogy harctéren vannak. - Ööööö -
Oké? Bármi? Még mielőtt értelmes szó hagyná el a száját, visszarázódik a jelenbe és megrázza magát. Megrántja a vállát, mintha előre tudta volna, hogy nem fogják lenullázni. Ugyan! Előveszi a Flamberget, s mint egy parádés ló, előretrappol, hogy lássa Hinari is! Az első két támadása betalál, és talán ez is volt a lényeg, az már, hogy a harmadik sikeres e vagy elrontja e szórakozottságában, két esélyes.
Így aztán nehéz is lesz utólag kisilabizálni, hogy a permanens képi, hogyan is mükszik.
- Nézd Hina!-ri...? - Hát nem egyből, de milyen menőn leütöttem, hm?!
Mondaná, ám ekkor tudatosult benne, látva a lány dühös vágásait, hogy mit is hallott a csonttitánok előtt.
Hupsz... mi?
Viszont Hinari megmentette a helyzetet. Letörten állt meg előtte, miután véget ért a harc. Persze a két batár fegyverrel a kezében. Falánkot a vállán tartotta, míg a Flamberg a földbe szúrva pihent.
- Hát izé, kicsit túllihegtem. ^^" - bűnbánó képpel állt és adta elő a monológját. - Tudod a versenyszellem meg ilyenek!.. igen igen - kínos mosoly. - most, haragszol? >w> - Cserkészbecsszóra tette a kezét, jobb oldalra, a szív fölé helyezve a Falánkot. - Nem vagyok szuicid alkat, tuti. - Reményteljes "ugye nem is haragszol ^^ " mosoly. - Láttad az utsó vágásom? ^^ Menő volt. Cool -
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal5187/5300Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 18 2016, 15:25

Alex gyönyörűen levágta a hozzá legközelebb eső óriást, de a másodikba már nem tudott belekezdeni. Se ereje, se sebessége nem maradt hozzá. Szerencsére Hinari egyedül is végezni tudott a maradék hárommal, és talán még képesség se kellett volna hozzá. Sikeresen megtisztították a kazamatát!

Jutalmatok 123 exp, 600 arany, egy Parancsmester Potion, egy Szerencsés Ritmus Potion, egy Harag Potion, és 3-3 Kristálykő mindkettőtök részére. A Falánk 15 expet kap.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal0/0Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Vas. Nov. 05 2017, 18:03


Kiwi (25) - HP:195 | F:30 | E:54 | I:15 | K:23 | GY:49 | S:33 | P:80
Epikus itemmel rendelkezik.
Kurokawa Yuuki (40) - HP:200 | F:98 | E:119 | K:41 | GY:90 | S:49 | P:70
Epikus itemmel rendelkezik.
Kimiaki Hikari (17) - HP: 55 | F:22 | E:13 | K:18 | GY:17 | S:25 | P:27
Epikus itemmel rendelkezik.

Érkezzetek meg és írjátok le, használtok-e Észlelést.


A határidő minden körre összesen 2 hét.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal0/0Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Nov. 06 2017, 09:44

A koponya torony. A leírása alapján egy kifejezetten rémisztő és vészjósló hely. Ezen gondolatokkal kísérve bámult Yuuki felfelé a kazamata legfelső szintjére.
- Még hogy halott játékosok csontjaiból állnak össze a szörnyek. Ilyen hülyeséget. - Mondta ki hangosan is mialatt megcsóválta a fejét. Nem árulok el nagy titkot ha azt mondom, az egészet csupán városi legendának tartotta. Vagy sokkal inkább egy jól csengő "settingnek". De végül is teljesen lényegtelennek tartotta hisz bármilyen célt is szolgál a hozzá kerekített történet a cél csak annyi, hogy szerezzen pár kavicsot.
Már előre feltérképezte miféle szörnyekkel is futhat össze és bármiféle aggodalom nélkül léphetett be. Kihívást nem várt ennél fogva pedig izgalmat sem. Már épp elindult volna mikor a sors, hogy-hogy nem, egy társat rendelt mellé (már megint). Mit egyet? Rögtön kettőt csak, hogy a mesékben is kulcsszámú három hős lépjen be a halált és félelmet magában hordozó toronyba. Azt, hogy a két csellengő miként keveredett pont Yuukihoz már az ő tisztük elmesélni. Minden esetre a kis szőkeség kíváncsian pillantott az egyik majd a másik jövevény felé.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal7230/7300Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Ápr. 01 2019, 20:34

Érkezzetek meg a kazamata elé. Az etikai mód bekapcsolása nem szükséges o.o

Leo (27) - HP:100 | F: 46 | E:81 | K:36 | GY:113 | S:11 | P:75
Hinari (50) - HP:300 | F:84 | E:105 | K:60 | GY:200 | S:80 | P:85
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Hétf. Ápr. 01 2019, 21:04


A következő kazamatánk úticéljai között válogattam: annyit tudtam csak, hogy az Obszidián Kastélyba biztosan nem akarok menni mégegyszer (még a végén túlságosan is megelevenednének a közös emlékeink Leoval) és a Villámló Barlangba se, ami szintén tele van üregekkel, ráadásul a végét őrző főszörny nem túl kompatibilis az egyedül vagy párosával kószáló játékosokkal. Persze még számos opcióm maradt: az Ezer Kígyó Vára? Na nem. Kígyózni már eleget kígyóztam, Leo pedig biztosan jót nevetne, ha a múltkoriak után egy ilyen tervvel állnék elő, ilyen örömöket pedig nem kívántam a továbbiakban okozni neki. Fénylő Mocsár? Túl iszapos. Arany legelők? Messze van.
Végül a fiúval közösen a Koponya Toronyban állapodtunk meg és természetesen még azelőtt bekapcsoltam az etikai módot, hogy kiléptem volna akárcsak a lakrészünk ajtaján.
- Nos akkor, mehetünk? - mosolyogtam rá céhtársamra és indultunk el, bekapcsolt jártasságokkal, a védett övezet határán túl teljes felszerelésben.


Észlelés IV. aktív.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Leonard Hétf. Ápr. 01 2019, 21:39


Kazamata. Hinarival. Leonak csöppet sem volt ellenére, bár kezdtek egyre csak zsúfoltabbá válni napjai, mióta a céhbe lépett. Eddzések és kazamaták váltották egymást, a szabadidejében pedig mobokat vadászott, hogy az aranykészlete is megteljen, hiszen nemrég közösen jó alaposan levásárolták magukat Hinarival, amikor páncélokat mentek kovácsoltatni. Ja igen, majdnem megfelejtettem megemlíteni azt a napot, amit csak a vásárlásra szántak, meg előtte a hosszú délutánokat, amit az ideális felszerelés összeállítására fordítottak.
Leo elégedett volt, elégedettebb mint valaha, bár állítólag nincsenek összhangban a pontjai. Igazából nem is akarta, hogy úgy legyenek. Nem volt számára fontosabb a gyorsaságnál. Most pedig végre viselhette új, hiperszuper páncélját. Habár azt még így kipróbálás előtt is elismerte, hogy ha ilyen gyorsaságot akar, sokat kell raknia kitartásra is majd. Ez a kettő lett az új priorizált erőssége, és mivel a gyorsaság már pipa volt, már csak az utóbbira volt szüksége. Az összes többi pontját másodlagosnak tekintette. Azok nem voltak fontosak. Nem neki.
- Mehetünk - bólintott jókedvűen a fiú, aki a céhházban már csatlakozott céhvezéréhez. Elég közel laktak egymáshoz. Mostanában az sem volt már különös, ha összefutnak csak úgy véletlenül, vagy az étkező felé menet. Leo már-már azt is kezdte megszokni, hogy ilyenkor sokszor belefut egy bizonyos sárkányba is, vagy az udvaron találkozik Nestorral, esetleg a farkát pillantja meg az ablaka előtt, ahogy csóvál vele, a tetőn sütkérezve a napsütésben.
A kazamatáig nem nagyon szóltak egymáshoz, ám Leo látható jókedvvel masírozott céljuk felé, és gyakran pillantott le legújabb, tündöklő vértjére is, ami látványosan szórta szét szikrázva a napsütést. Jókedvű volt, de felkészült a harcra. Hiszen Hinari mellett egy kazamatában, mint tudjuk, bármi előfordulhat.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal18220/10500Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Ápr. 03 2019, 10:44

Szokta mondani a mondás, hogy vak tyúk is talál szemet. Érdekes kis mondás és bár a kis csapatunk közül mindegyiküknek ép a látása, azért ez nem azt jelenti, hogy nekik nincs szerencséjük dolgok megtalálásakor. Pont ellenkezőleg. Hinarinak és Leonardnak olyan jól sikerült megtalálniuk azt amit keresnek, hogy azonnal levették egymást a lábukról. Jó mondjuk ehhez hozzájön nagy eséllyel az is, hogy mindkettejüket szinte letarolta a megjelenő Vak Orrszarvú horda. Talán a rondaságuk, talán a hirtelen megjelenésük, vagy egyéb dolgok miatt vették csak késve észre őket, de a lényeg, hogy 3 Hinarit, 3 a fiút támadja. Hinari 32-t sérül, Leonard 36-t.


Koponya Torony - Page 3 16a92b184e0ea3c8daabe6b039df28fd


Hinari (Sebzés: 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.3+0.3 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 81, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.6 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú

Vak Orrszarvú: 60 HP 20 P

Hinari (27. szint): 250/250 HP, 63 páncél, 300/300 CSP
Leonard (50. szint): 100/100 HP, 39 páncél, 180/180 CSP
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Csüt. Ápr. 04 2019, 20:54


Nem tudtam nem megbámulni a napon szikrázó, tűzpiros vértet.
- Elég érdekes kialakítás - néztem végig rajta; még előrébb is léptem, hogy visszafordulva jobban szemügyre vehessem - Biztos, hogy nem fog kilométerekről feltűnni így mindenkinek? - tettem fel az engem leginkább aggasztó kérdést, bár Leot ismerve voltak sejtéseim a válaszról... mondjuk valami hangzatos és magabiztos dolog, hófehér fogsorral. Igen. Ilyesmit tippeltem meg. Közben oda is értünk a helyszínre, a toronyba belépve pedig szinte azonnal társaságunk akadt, egy csordányi orrszarvú képében. A sok mob pedig sok tapasztalatot jelentett.
- One hit, biztos találat. Mindkettőtöknek - jelentette azonnal a Katana, én pedig elmosolyodtam: múltkor még nem voltak jó felszerelései a fiúnak, de ezt mostmár ketten raktuk össze. Nem pont úgy, ahogy az a legideálisabb lett volna, de azért elég jó pontokat adott minden és mivel a statokat egy közös kazamata előtt megosztottam a fegyveremmel, így a Katana, kivételesen, most ezekről is kellő információval bírt.
- Akkor a felét meghagyom - bólintottam és miután feltápászkodtam a földről, pár gyors vágással el is intéztem a többit.


3 mobot leütök.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal29686/10100Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Leonard Csüt. Ápr. 04 2019, 21:36


Leo megrázta a fejét, ám a várt válasz helyett Hinari valami megfontoltabbat kapott - vagy valami annak tűnőt.
- Az ezüst vértek sokkal jobban csillognak a napfényben, amit az átlag kalandorok hordanak. A lopakodás képesség pedig - ahogy azokat - úgy ezt is elrejti. A tömegből kiemel ugyan a színe miatt, de az nem feltétlen probléma, főleg ha arra gondolsz, hogy ha valaki bajba kerül, így legalább könnyen megtalálhat. Képzeld magad Silence helyébe, mennyivel egyszerűbb lehet neki egy vörös vértet kiszűrni, amiből nem igazán akad a piacon, mint mondjuk egy arcot vagy bármi egyediséget keresni - válaszolta a fiú nyugodtan, bár az elégedett fehér fogsoros mosoly az ott ült az arcán levakarhatatlanul.
A toronyban aztán hamarosan megtámadta őket egy adag bestia rögvest. Leo örült neki, hogy most már kicsit kiegyenlítettebb a harc. Na jó, nem, ez nem megfelelő szó erre. Valójában még a közelében nem volt a kiegyenlítettnek. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy végre legalább ő is labdába tudott rúgni Hinari mellett, a lány pedig boldogan engedte át a harc egy részét neki.
Bal lábával kitámasztott, majd lendületet véve, gyorsaságát felhasználva előreugrott. Imádta ezt az új, az előzőhöz képest rendkívüli sebességet, és szívesen használta is. A páncél csak még könnyebbé tette a mozgást, szinte úgy érezte, repül, amiképpen a mobok között mozgott. Mozdulatai gyorsak és viszonylag precízek voltak. Nem tett fölös kitérőket, arra nem volt elég kitartása. Ehelyett inkább szúrt és vágott, új kardjának egyetlen vágásával fényes pixelfelhőt húzva maga után. Nem mondhatjuk, hogy nem élvezte a harcot. Végre kezdte azt érezni, hogy lassan visszazárkózik régi önmagához. Ez pedig elöntötte egy különös, meleg megelégedettséggel.

Lekaszabolok 3 mobot.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Koponya Torony - Page 3 Exp_bal18220/10500Koponya Torony - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Ápr. 06 2019, 23:41

Semmi perc alatt legyepáljátok a Leo páncélja miatt elvakult mobokat (hehe), ám alig pihenhettek, mert úgy tűnik az eltévedt lovasaik hamarosan felbukkannak. Öt szamuráj csontváz támadja Hinarit 32 sérülést okozva neki ezzel.

Hinari (Sebzés: 104, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.5+0.3 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.5 SP kiskörönként.)
Szamuráj Csontváz


Koponya Torony - Page 3 91a24a55c8b4e68354614e8831f24640


Szamuráj Csontváz 1#-5#: 50 HP 20 P

Hinari (27. szint): 250/250 HP, 31 páncél, 300/300 CSP
Leonard (50. szint): 100/100 HP, 39 páncél, 180/180 CSP

Tartalék
Koponya Torony - Page 3 Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 3 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.