Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony

+5
Cardinal
Rikomono
Strea
Hinari
Kayaba Akihiko
9 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 07 2019, 10:38


Mosolyogva hallgattam az előadást: ő inkább a kirívást választotta, annak előnyeivel, mint az ellenkezőjét, amit én képviseltem. Őt könnyebben felismerik messziről, de ezáltal könnyebb célpont is - ha pedig be van kapcsolva a jártassága, ígyse úgyse fogják megtalálni magas szintű Észlelés nélkül, akár segítségért, akár másért keresnék őt. De jó volt ez így. Mondjuk úgy, hogy illett a profilunkba. Mindkettőnknek.
- Igen, ebben igazad van - reagáltam végül szavakkal is, miközben vidám hangulatban sétáltunk tovább - Ezek szerint van Rejtőzésed és Lopakodásod? - tettem fel a kérdést, mert igaz a felszerelés-kérdéskört végigvettük, de a jártasságokkal még nem foglalkoztunk sokat.
Szinte meg sem éreztem az orrszarvú-közjátékot: a mobok jöttek, taroltak, pixeleződtek és már mehettünk is tovább. Ha már Leo vértjéről esett szó, én is büszkén simítottam végig a sajátomon, ami egyszerre volt könnyed, gyors és elegáns, akár a szél.
- Úgy tűnik mindketten jól jártunk az adventtel - húztam mosolyra ajkaim és közben már emeltem is magasba a fegyverem, hogy katana katanával csaphasson össze. Kitámasztottam és egy egyenes, precíz vágásokkal szabdaltam szét a csontokat, megpróbálva elkerülni a kardjukat, amivel blokkolni tudtak volna. És ha néha nem jött volna össze? Bőven volt elég sebességem hozzá, hogy a legtöbbet ígyis eltüntessem, de azért hagyjak még a fiúnak is, hogy tudjon mivel gyakorolni. Végtére is, nem mindennap fut össze az ember fegyveres mobokkal.


3 mobot leütök, perna képi miatt max 1x hibázhatok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 07 2019, 10:38

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Leonard Hétf. Ápr. 29 2019, 13:05


Leo már kezdett egészen hozzászokni, hogy a lány nagyrészt a felszerelése és képessége felől érdeklődik, így szinte problémázások nélkül folytatta a beszélgetést. Nem mintha egyébként problémát okozott volna neki a téma, és nem hallgatta el senki elől a képességeit, csupán csak tudott volna jobb elfoglaltságot is magának, mint az ilyesmiről való csevegés. Ettől függetlenül készségesen válaszolt céhvezérének, hiszen nyilvánvaló, miért akart tisztában lenni a fiú képességeivel.
- Egyelőre csak rejtőzésem - rázta meg a fejét tagadóan. - Csak mindig elfelejtem, hogy a jártasságaim is lenullázódtak a börtönben, és újra kell építenem őket. Rejtőzés, észlelés, nyomkövetés, és hallgatózás. Ezeket vettem meg. Annak idején úgy gondoltam, minek nekem súlyemelés, vagy akrobatika. Tény, hogy azóta rájöttem, hogy rengeteg gyakorlati hasznát lehet látni, mégis maradtam a jól bevált kémkedést elősegítő jártasság kombinációmnál, habár a jelenlegi szintemen, és ezek jelenlegi szintjén szintúgy nem sok hasznukat látom.
- Ettől függetlenül - folytatta aztán lelkesen - A börtönben -  amennyire és amikor működtek, mert volt olyan szakasz, amikor valami blokkolt minden képességhasználatot - nagy hasznukat vettük.
- Valóban, a te vérted is nagyon szép - dicsérte meg a fiú kötelességtudóan a ruhadarabot, ösztönösen emlékezve rá, hogy a nőknél ez egyfajta alapvető elvárás. Ha őszintének kellett volna lennie, alig vette észre a változást, és a vértet se tartotta egy nagy számnak, de ezt a véleményét inkább elhallgatta a lány elől. Mindkettejük érdekében. Pedig lett volna rá javaslata, mit vegyen fel Hinari legközelebb, ami sokkal mutatósabb lenne rajta.

(A maradék kettőt 1-1 ütéssel támadom)

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2019, 13:05

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Ápr. 29 2019, 22:15

Egy meteor zuhant rátok... game over... jóéjszakát >.>
~ De... de ilyet nem csinálhatsz velük o.O
Kuss én vagyok a mesélő én döntöm el.
~ De.. de... ilyet akkor se szabad o.O
Majd legközelebb ráér a mese, mhpf! Most legelni indultam!
~De... De....
Jólvan jólvan, csak fejezd már be.... eh... akkor... a csapásaitok nyomán egy csontváz maradt, melynek csapása nyomán Hinari HP-ja a nullára csökk...
~ De Kecske-sama!!!!
.... jó akkor Hinari 6 pontot sérül... most boldog vagy?
~ Igen ^^

Hinari (Sebzés: 104, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.5+0.3 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 50, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.5 SP kiskörönként.)
Szamuráj Csontváz


Koponya Torony - Page 4 91a24a55c8b4e68354614e8831f24640


Szamuráj Csontváz 5#: 50 HP 20 P

Hinari (50. szint): 250/250 HP, 25 páncél, 150/300 CSP
Leonard (27. szint): 100/100 HP, 39 páncél, 126/180 CSP

Tartalék
Koponya Torony - Page 4 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Hétf. Ápr. 29 2019, 23:03


Igen tényleg, el is felejtettem, hogy a börtönben mindent elveszített - vagyis azt hiszem bele se gondoltam, mit is takarhat a "minden", a jártasságok pedig pont egy olyan kategória voltak, amit az ember nem tart észben minden percben. Ettől függetlenül csodáltam az optimizmusát és nem tudtam nem mosolyogni a szavain, amikor a hasznosságukról mesélt.
A válasz előtt azért körbekémleltem, nem-e hallgatózik valaki.
- Az ilyesmi kombináció tényleg jól tud jönni, bár a nyomkövetésben nincs tapasztalatom. Ahelyett akrobatikát használok - osztottam meg vele a saját felosztásomat - Illetve tudok szerezni súlyemelést, de ahhoz vértet kell cserélnem és azt... az advent óta nem szívesen - tettem hozzá zavartan, inkább Hoora szavai miatt, amik azóta is a fülemben csengtek.
- Egyébként vehetsz ki aranyat a bankból jártasságokra - biztattam őt - De az itteni aranyládák sem épp rossz bevételforrások - néztem meg magamnak azt, amelyiket épp az időközben elénk kerülő szamuráj csontvázak védtek. Még váltottunk pár szót a vértekről is, ha már így szóba kerültek, Leo dícsérete pedig őszintén jólesett, rá is mosolyogtam és bólintottam amolyan köszönetképpen.
És nem, nem tűnt fel az arcán szétterülő célzás.
Akkor sem tűnt volna fel, ha éppen nem már rég a mobokkal lettem volna elfoglalva.
Összesen öt ellenfelünk volt, így kezdésnek leütöttem annyit, hogy még bőven maradjon a srácnak is, de mivel ő egy csapásból nem tudta elpixelezni őket, úgy döntöttem, kivárok még egy kicsit; sebességpontom bőven volt elég hozzá. Így tehát mosolyogva intettem, hogy nyugodtan menjen nekik újra, aztán ha esetleg hagyott volna maga után belőlük, egy elegáns vágással megtisztítottam a terepet: irány a kazamata főszörnye!



Ic kari megvárja Leo támadásait és ha marad még, akkor azokat leüti. Max 1-et hibázhatok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2019, 23:03

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Leonard Kedd Ápr. 30 2019, 00:02


- Az aranyládákat szívesebben használnám. Bizonyára kell az az arany más fontosabbra is - utasította el az ajánlatot a fiú, de azért megjegyezte magának, hogy még meg sem nézte, mi van a bankban. Igen, ennyire nem nézett még körbe. Vagyis azt tudta, hogy a cuccaihoz kivettek onnan ezt-azt, mert Hinari megosztotta vele, de ennél többet eddig nem hallott a bankról. Igazából meg is lepte a gondolat, ahogy elképzelt egy hatalmas kamrát, tele holmikkal. A szörnyek viszont nem várták meg, hogy a gondolat végére jusson, és támadtak. A harc ettől függetlenül nem volt vérmesnek nevezhető, mi több. Dicséret ide vagy oda, Leo kezdte magát kínosan érezni a lány mellett, akinek a csodaszépnek titulált vértje elnyelte szépen sorban a támadásokat. A fiú arcára enyhe pír költözött, amikor még azt a neki meghagyott párat sem tudta elpixelezni, és amikor látványosan előre lett engedve, szinte egészen bosszús volt. Ez vágásán is meglátszódott, az előzőeknél sokkal kevésbé volt koordinált és alapos a mozgása. Mintha csak idegesen suhintott volna egyet a vakvilágba. Jól viselés ide vagy oda, valójában megszenvedte a börtönévek hátrányát rendesen, habár Hinarival szemben valószínűleg akkor is alulmaradt volna, ha ez nem így történik. Ezt a kis részletet attól függetlenül a fiúnak ne mondjuk el, hagyjuk meg abban a tudatban, hogy csak a börtön tehet mindenről. Az utolsó szörny aztán kapott még egy, az előzőnél talán valamivel összeszedettebb vágást alhas felől, aztán Leo ki is purcant. Ha sikerült elpixeleznie, ha nem, a főszörnyhöz már kevésbé lelkesen kezdett el közeledni, igyekezvén kifújni kicsit magát, és feltölteni a kitartáspontjait.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2019, 00:02

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Ápr. 30 2019, 14:00

Ahogy haladtok előre egyszer csak érzitek, hogy elfog titeket a jéghideg bizsergés. Pajzs csattogást hallotok és tompa neszezéseket is. Végül egy rövid időn belül megérkeznek Ők!
- Ni! Ni! Ni! Ni! Ni!
Ekkor ellálja utatokat a négy élőholt lovag, ki aztmondja Ni! Remélem van nálatok rekettyés, vagy Antióchiai Szent Kézigránát, vagy nagy bajban lesztek!

Hinari (Sebzés: 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 15.7 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 8.9 SP kiskörönként.)
Csonttitán


Koponya Torony - Page 4 7d12469522490facd9e927831201966f


Csonttitán #1-#4: 50 HP 200 P

Hinari (50. szint): 250/250 HP, 25 páncél, 300/300 CSP
Leonard (27. szint): 100/100 HP, 39 páncél, 180/180 CSP

Tartalék
Koponya Torony - Page 4 Treasure-Chest-iconKoponya Torony - Page 4 Treasure-Chest-icon


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 30 2019, 18:22-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 30 2019, 17:02


Razz

Hinari (Sebzés: 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 15.7 SP kiskörönként.)
Csonttitán
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 8.9 SP kiskörönként.)
Csonttitán

Razz

- Igazából a céhbónuszok további emelésére gyűjtünk, de az még arrébb van - legyintettem - 100 000 aranyba kerül - tettem hozzá, csakhogy megosszam vele a dimenziókat is. Ha kivesz párszáz vagy párezer aranyat, főleg a kazamatás bevételek mellett, olyan sokkal nem fogja kitolni a vásárlás határidejét. Ettől eltekintve persze tetszett, hogy nem a bank tartalmát akarja azonnal magáénak tekinteni, ahogy belépett a céhbe, de ezt nem is feltételeztem róla. Közben - a fiú erőteljesebb mozdulatainak és hibájának okáról mit sem sejtve - egy gyors vágással elpixeleztem a megmaradt szamurájt, így mehettünk tovább.
- Ni-csak, már a végén is vagyunk - nyújtóztam egy kicsit és vettem két kézbe a Katanát jókedvűen - Kétszázötven sebzéstűrés, de nagyon lassúak. Ezeken aztán lehet gyakorolni - mosolyogtam rá társamra és ezúttal nem vártam meg őt: előrelendültem és négyvágásos kombinációkkal pixeleztem el a mobok felét, a többit egyelőre ráhagyva a fiúra. Kíváncsi voltam, hogyan bánik a karddal, időm pedig bőven lesz most megfigyelni ezt: ezek a titánok bírni fogják egy darabig Leo ütéseit.



15.7 SP-m van, azaz mivel már ütöttek (gondolom rám) 4x(15-10%)=4x14-et, így az +0.5 SP emellé, összesen tehát 16.2. Addig támadok, amíg két csonttitán el nem pusztul. 6 támadásonként 1-et hibázhatok.
A gyűrű miatt 6 támadás, pihi és 1 támadás: mivel 3-ból ütök le 1-et, így 7 támadáspróbának elégnek kell lennie.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2019, 17:02

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Leonard Kedd Ápr. 30 2019, 17:58


- Huhh, az nem kis cél. Akkor majd küzdök érte, hogy mihamarabb elérjük - mosolygott rá Leo a lányra lelkesen, és fejben azt kezdte el számolgatni, vajon mennyi mobolás után érhetik el a célt a jelenlegi létszámmal. Mire a következő mobokat elérték, arra a következtetésre jutott, hogy sok. Rettenetesen sok időbe telik majd. Akkor pedig annál is szorgalmasabban kell dolgozniuk.
Hát ha másra nem is, arra tökéletesek voltak a titánok, hogy levezesse rajtuk az ember a feszültséget. Ezt Leo el is könyvelte magának. Mivel elég gyors volt, meg tudta őket sokszorozni vágásaival. A harmadik támadás környékén érezte azt, hogy teljesen elpárolgott a dühe. A negyedik után el is felejtette, mi volt a baja, a hatodik után pedig végérvényesen is kipurcant.

6 támadás, aztán pihi.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2019, 17:58

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Ápr. 30 2019, 18:31

Bár a fiú nagyon lelkesen harcolt, céhvezére lustasága miatt maradt további egy Csonttitán. És mivel a kardofrgató nő alábecsülte az ellenfelét ~ésmivelmostemiatthp-tkellettszámolgatnom~ a csonttitán hirtelen erőbuffot kapott, ami miatt d1000-el fogok neki sebzést gurítani \o-o/ pjüüüü boom dsss pjupju.. 14 sebzés -.-

Hinari (Sebzés: 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 16.4+0,2 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 8.9 SP kiskörönként.)
Csonttitán


Koponya Torony - Page 4 7d12469522490facd9e927831201966f


Csonttitán #3: 50 HP 34 P

Hinari (50. szint): 250/250 HP, 11 páncél, 300/300 CSP
Leonard (27. szint): 100/100 HP, 39 páncél, 180/180 CSP

Tartalék
Koponya Torony - Page 4 Treasure-Chest-iconKoponya Torony - Page 4 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 30 2019, 20:00


- Köszönöm - reagáltam hálásan a fiú ajánlatára - Még pár év biztosan lesz - néztem rá és reméltem, hogyha egyszer eljutunk odáig és még létezni fog a sword art online, ő is azok között lesz, akikkel ezt a bónuszt meg tudom osztani. Eközben hamar végeztünk a szamurájokkal és lassacskán, csupán egy kör alatt, a csonttitánokkal is. Elismerően bólintottam, szinte csak magamnak a fiú gyors és pontos találataira. Igaz én az első vágásomat elhibáztam, de elég volt egy mélyebb levegővétel, hogy megfelelően tudjak korrigálni és mire mindketten megálltunk pihenni, márcsak egyetlen ellenfelünk maradt, az is minimálisra csökkentett páncélértékkel.
- Szép - mosolyogtam rá - És hibátlan - fújtam ki magam, majd, mivel egy ilyen precíz Leo-sorozat után már nem volt értelme tovább húzni a harcot, egy (vagy maximum kettő) szúrással elpixeleztem az utolsó titánt is.
- Ezekkel jó gyorsan végeztünk... - töprengtem el - A teljes délutánom szabad. Mit szólnál hozzá, ha beülnénk valahová? - tettem fel a kérdést, miközben már sétáltunk kifelé a kitisztított kazamatából. Most, hogy megvannak a felszerelései és minden más, hogy fejlődhessen, ideje volt megismernem őt egy kicsit jobban...



Leütöm a mobot.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2019, 20:00

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 4 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Leonard Kedd Ápr. 30 2019, 20:16


Még maga Leo is meglepődött, milyen szépen sikerült összeszednie magát az előbbi dühös vétése ellenére - vagy pont annak következményeként. A fiú leadott egy meglepően szép sorozatot, bár az első ütésénél érezte, hogy csak szerencséje volt, mert a csontváz belemozdult a csapásába. Az utána következő két vágásra viszont kifejezetten büszke volt, mert azzal a technikával próbálkozott meg, amit régen is használt, és úgy tűnt, már volt elég fegyverkezelése és gyorsasága hozzá, hogy a kivitelezés is rendben menjen, a rendszer engedte a megfelelő mozdulatsor végrehajtását. Levezetésül aztán magabiztosan belecsapott még hármat a szörnyekbe, és előbbi rosszkedve azon nyomban le is párolgott - kitartásával együtt. Úgy döntött, megáll egy pillanatra levegőzni, és mire legközelebb felpillantott, Hinari már el is tüntette a legutolsó mobot. Azonban ezt a kardforgató fiú most nem vette magára, ellenben a korábbiakkal. Sőt, a dicséret hallatán úgy ragyogott, hogy feltételezhető volt, az már nem csak a páncélnak tudható be.
- Nagyon szívesen, meghívlak. Tudok is egy jó helyet, ha rám bízod magad - válaszolt aztán a közös délután ötletére azonnal lecsapva a fiú, és ha Hinari nem bánta a dolgot, maga előtt kezdte terelgetni, megadva az úti célt.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Ápr. 30 2019, 23:15

Gratulálok a Beater Girl levágta az utolsó titánt is. Díjatok pedig nem más, mint hogy Fejeskáposzta 7# koncertjére szabadon elmehettek és a belépés nektek ingyenes!

1. hullám, Ezüstláda: 300 arany, [T3] Parancsmester Potion
2. hullám, Nincs láda
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Kikerülés Potion, 3 db Kristálykő
Összesen Leonak: 112 Exp és 450 Arany
Összesen Hinarinak: 102 Exp és 495 Arany

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 4 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.