Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony

+5
Cardinal
Rikomono
Strea
Hinari
Kayaba Akihiko
9 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Koponya Torony Empty Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 18:21

Itt csak a hús és vér pixeleződik el, a szörnyek pedig a halott játékosok csontjaiból állnak össze.


A terület főszörnye
4x Csonttitán - HP:50 | F:24 | E:23 | GY:14 | S:43 | P:200


A hozzászólást Cardinal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:19-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 29 2016, 23:35

Hinari (45) - HP:250 | F:84 | E:92 | K:50 | GY:111 | S:66 | P:55


Pixelek csillognak a torony körül érkezésedkor, a napsütésben. Szép látvány, mondhatni gyönyörű, de lehet, hogy nem is effekt Rolling Eyes Lépj be a sötétségbe, és jelezd, hogy használod-e az észlelésed.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 01 2016, 00:02


Úgy döntöttem, hogy most egyedül jövök. Most is. És bár igaz itt még nem voltam eddig, de ezúttal nem hívott senki, és én sem hívtam senkit: még mindig bennem volt az a forrongás, amit néha ki kell ereszteni, egy olyan erő, amit jobbnak láttam, ha nem látnak a többiek...mégha joguk is lenne hozzá. Yuichi szavai jártak a fejemben; miért egyedül? Ám nem figyeltem az intő szavakra. Felszerelkeztem, megmarkoltam a Katanát, és belöktem a torony ajtaját, amely kintről talán szépnek tűnhetett, de pillantásom elsuhant mellette; kíváncsi voltam, mire vagyok képes így. Gyengébb és pont ezáltal erősebb szörnyek ellen, ám tudnom kellett, mit akarok, fejlődni, de nem ostobán és meggondolatlanul.
Egy ideig gondolkodtam, mennyi ellenfelet is szeretnék. Nem túl sokat, hiszen itt bőven voltak olyan példányok, amik sokat is sebeztek, és ha emellé még sokan is vannak... körülnéztem. De ha kevés a mob, mert nem figyelek, játékosok is észrevétlenül körbevehetnek. Kezdtem úgy érezni, hiba volt most eljönni ide. Társaság nélkül, aki segít, ha baj van. Olyan szörnyek ellen, akik agresszívak... de inkább jöjjön tíz agresszív mob, mint akárcsak egy vörös, ki pénzért vagy becsvágyból öl. Beléptem hát, s visszatartott lélegzettel aktiváltam minden jártasságom. Voltak itemeim, képességeim és egy harmadik szemem. A jó gondolkodást pedig az éles helyzetek teszik edzetté; a cél pedig: a torony teteje.


Észlelés aktív Neutral

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 04 2016, 15:49

Szép cél, de kezdjük a torony alján. A fogadóbizottságod néhány feltűnően hosszú szemfogakkal menőző nagymacska, akik amint észrevesznek, nyomban rád is támadnak. Hiába, a szinted jelentősen meghaladja az övéket.


Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hinari
Hinari
4 Kardfogú Leopárd


Hinari 4x12 sebzést szenved el.


Hinari (45. szint): 250/250 HP, 7 páncél, 250/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 06 2016, 11:53


Nem jöttek túl sokan. Összesen négyet számoltam, ami nem feltétlen volt jó, hiszen bőven benne volt a dologban, hogy előttem már valaki járt itt, azért van csak ennyi. Így azonban nem is volt nagy kihívás, még a mobok amúgy elég magas életpontjai ellenére sem, amire egy sikeresen aktivált erőbuff megfelelő és kellően hatékony válaszlépés lehetett; s egy gyors átgondolás után éltem is a lehetőséggel, hisz per pillanat több előnnyel járt, mintha gyorsaságra tettem volna: így kevesebb cselekvéspontot használok, tehát később kell pihennem. Túl sok többletkörhöz amúgy sem jutottam volna; végtére is, ma sem a leggyengébb kazamatába jöttem.
A négyvágásos technikára viszont nem volt elég pontom. Túl szép is lett volna, ám nem igazán bántam, a három vágásos kombinációt is gyakorolni kellett. S ugyan most nem volt rajtam Al fejpántja, hogy életet töltsön, de komolyabban nem aggódtam a megmaradt leopárd miatt: az a pár sebzés ennyi élettel nem jelentett sokat.


Erőbuff majd leütök 3 leopárdot.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 16 2016, 11:32

Három cica pixelvére terít be, miközben a földre hullanak a csontjaik. Elég... furcsa jelenség, nem a szokásos szörnyhalál.


Kardfogú Leopárd #1-3 elpusztul.

Hinari 11 sebzést szenved el.


Hinari (45. szint): 250/250 HP, 0 páncél, 93/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Szer. Márc. 16 2016, 11:57


Gondolkodtam rajta, hogy aktiválom a köpenyem specét, kiválasztva a megmaradt leopárdot, de az a - rúnám miatti - tizenegy sebzés nem volt sok, nem számított annyit. A torony végén rám váró főbossok mellett pedig főleg nem, amikkel igaz még nem találkoztam, de az út előtt átnézegettem a bestárium erre vonatkozó szakaszait, így viszonylag pontos képem volt róla, mikkel lesz dolgom.
Persze a könyv nem szólt a pixelezés utáni fázisról.
Egy pillanatra sikerült is meglepniük: a lábaimra eső, csörgő csontok semmiképpen sem voltak megszokottak idebent, én pedig léptem is hátrébb kettőt, a furcsán vöröslő pixeleket rázogatva le magamról. Mintha vér lenne - húztam el a szám szélét, és egyáltalán nem tetszett az effekt, mégha amúgy ötletes is volt. De legalább már tudtam, miért hívják koponya toronynak.
- Gyorsítsunk bele - ajánlottam a kezemben tartott fegyvernek, és arrébb szökkentem a csonthalom közeléből, közben belevágva a megmaradt nagymacskába, szinte oda se nézve; nem akartam látni. Inkább futottam tovább. Fel és feljebb, a következő célpontom felé.


Az utolsó mob is leütve. Smile

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 19 2016, 12:14

Na most látni fogod, miért vannak a csontok. Ahogy haladsz tovább, a következő terembe érve a földön hever maradványok egyszer csak megmozdulnak, és egymásra épülve csontvázakat alkotnak. Egészen pontosan kettőt, és ismerős kardok teremnek a kezükben. Meg is vágnak a katanákkal.

Hinari 2x7 sebzést szenved el.


Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Hinari
Szamuráj Csontváz


Hinari (45. szint): 236/250 HP, 0 páncél, 250/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Szomb. Márc. 19 2016, 14:20


Valaki már járt itt - vontam le a legelső következtetést, amint megláttam a csonthalmot, nem is olyan messze tőlem, két-három emelettel feljebb. S egészen addig nem is foglalkoztam velük, inkább azoknál egy kicsit... élőbb személyek után kutatva, amígnem meg nem mozdultak. Összeállva pár újabb mobbá, kezükben pedig az enyémre csak nyomokban hasonlító fegyverrel; sem olyan fényesek nem voltak, a sárkányminta is hiányzott róluk, és őszintén meglepett volna, ha tudnának beszélni. Ettől függetlenül viszont kaptam két vágást, mielőtt alkalmam lett volna támadni, és ezek már az életpontjaimból hasítottak, ha nem is olyan nagy szeletkét. Szinte nem is látszott, hogy hiányzott a csíkból.
Több megfigyelést azonban nem terveztem végezni rajtuk, elég volt nekem ennyi, és a tény, hogy - mivel semmi másból nem állnak, csak csontból - ezek csak nem fognak pixelvérrel összekenni, miközben újfent darabokra esnek. Meg is tettem, ami tőlem tellett: két-három gyors vágás, és már mehettem is a következő szint felé.


Támadom a mobokat, és ugyan a specem miatt a 4ből 3 biztosan talál, de azért dobok Wink

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 19 2016, 14:20

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 20 2016, 12:54

Csontból lettek, s csonttá lesznek. Nem sokáig tart az ősi szamurájok új élete, a következő kalandor érkezéséig újra egy halom csont lesz belőlük suhintásaid nyomán. Már csak egy terem van hátra, méghozzá a torony tetején lévő. Itt, ha lehet, még több csontot találsz, de kell is ennyi, mert különben a jó három méter magas szörnyekhez nem jutna elég alapanyag. Négyen vannak, és nagy erővel vágnak a falhoz ütéseikkel.

Hinari 4x15 sebzést szenved el.


8x Hinari (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
4 Csonttitán


Hinari (45. szint): 176/250 HP, 0 páncél, 250/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 20 2016, 13:15


Még vártam pár másodpercet, mielőtt beléptem volna a terembe. Feltöltve a cselekvéspontjaim, nameg némi levegőhöz jutva, itt a torony tetején ugyanis amúgysem volt éppen sok, a lépcsőzés pedig a készletem nagy részét elhasználta; pihentem egy kicsit. Az életcsíkom mellett azonban kitartóan villogott a buffot jelző kisikon, így nem vesztegethettem az időt, addig kellett befejeznem, amíg még aktív a föld által nyújtott erőbónusz. Bár anélkül is ment volna. Hisz ezek csak sima mobok - ha négyen vannak, akkor is.
Négyen pedig csaphattak volna négy oldalról is felém, hogy helyben maradjak, ám ehelyett egy irányból, de olyan erővel vágtak oda a szemközti falhoz, hogy még lélegezni is elfelejtettem. Pislogtam párat, ahogy feltápászkodtam, ahhoz azonban kevesek voltak, hogy komolyan megijedjek. Mennyiszer támadhatok? - kérdeztem a Katanát gondolatban, miközben a homlokomat dörzsölgettem, próbálva visszazökkenni a harcba, a fegyver válasza után pedig el is kezdtem a vadászatot: a legszélsőt vettem célba, oldalról kerülve felé, gyors vágásokkal téve harcképtelen csonthalommá, amit aztán átugorva siettem a következőhöz. Két-két vágás elég volt egyhez, és most nem is volt annyira fontos, hogy egy körből végezzek; nem számoltam hát utána, milyen lehetőségeim vannak még. Pedig egészen bizonyosan lehettek volna. Az egyszerűség azonban könnyebb utat jelentett, s itt és most nem vágytam bonyolult megoldásokra. Egy életben is maradt.
- Lássuk mennyire szereted a színeset - aktiváltam a köpenyem specét: valahogy nem akartam mégegyszer nekicsapódni a falnak. Az előbb is visszhangzott belé az egész torony...


Még van erőbuffom így 2 támadásból ütök le egyet. 5 támadás, pihi, majd 2 támadás, a megmaradt példányt pedig beállítottam köpeny spec célpontnak.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 20 2016, 14:14

Már csak annyi dolgod van, hogy lenyomd az utolsó titánt, aztán reménykedj, hogy nem kelnek életre újra a csontok. Mondjuk nem táncolnak körülötted, vagy hasonló :]

Hinari 15 sebzést szenved el.



Hinari (45. szint): 161/250 HP, 0 páncél, 250/250 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 20 2016, 15:21


A falnak vágódást azt most elkerültem, részben a felkészültségemnek és a súlyemelésemnek köszönhetően, a titán azonban ígyis eltalált; nemigen tévesztette el a célpontját a csillogó-villogó köpeny ellenére sem. De nem volt baj. Bőven maradt még életpontom, és a torony legtetején voltam, egyszóval nem volt tovább, ez volt a vége. A velem szemben álló mob pedig egyetlen ütésre állt a megsemmisüléstől, így addig akartam társai sorsára küldeni őt is, amíg amazok nem éledtek újjá. Felizzítottam a fegyverem, és belehasítottam a pengével, a félköríves vágás közben pedig magam is félig körbefordulva, megnézve egyúttal, hogy vajon vannak-e ablakai ennek a toronynak. Vagy egy lépcső esetleg a tetőre: nem akartam visszamászni az aljára, a teleportkristály használata előtt pedig még meg szerettem volna nézni a kilátást - ha egyáltalán lehetett látni bármit is, a torony tetejét körülvevő felhőktől.

Az utolsó mob is leütve.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 22 2016, 22:46

Sikeres küldetés, lezárom a kazamatát. Jutalmad 51 exp és egy bronzláda. A ládában 150 arany, egy miniatűr csontváz, egy Szerencsés Ritmus Potion és három Kristálykő van.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Vas. Júl. 03 2016, 22:55


Rikomono (47) - HP:200 | F:63 | 54/kés | K:47 | GY:115 | S:57 | P:85
--- Spec itemek: Szivárvány Köpeny, Macskakarom és Razonek Tüskéje


Kezdetnek csönd és üresség fogad, amitől szinte kong a torony. Aztán más miatt kong, léptek közelednek, méghozzá elég sok. Nyolclábú, sárkányszerű szerzetek, fejük felett a felirat: Vad Póksárkány. Négy darab van belőlük, és rögtön rád is támadnak, összesen 52 sebződést okozva.

5x Rikomono (Sebzés: 54 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vad Póksárkány

Rikomono (47. szint): 200/200 HP, 33 páncél, 235/235 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Rikomono Hétf. Júl. 04 2016, 18:48

A szokásos társasággal álltam neki a kiválasztott kazamatának: magammal. Megszoktam már, hogy tök egyedül nyomom. Ez valamilyen szinten lutri is, ha pechem van, menekülnöm kell, ha viszont nem történik semmi rendkívüli, akkor legalább nem tart fel, vagy hátráltat senki. Gyűlöltem másokhoz alkalmazkodni, ha csatlakoztam is ilyen-olyan társaságokhoz, azok elég gyorsan kidobtak, mert totálisan kompromisszumképtelen voltam. Vagy én hagytam ott őket a picsába.
Ez a torony szimpi volt, nem egy unalmas erdő vagy barlang. Itt minden csontokból volt, kísérteties háttérzene ment, kurva jó hangulata volt az egésznek. És alkalomadtán még ideillő szörnyekkel is össze lehetett futni. Például ezekkel a nyolclábú sárkányokkal.
- Hé, a páncélom! Nyomorult dögök... - morogtam, mert akármilyen hangulatos volt, azért azt nem viseltem jó, ha lesből rám támadnak, és elpusztítják a páncélom nagyját. Nem is haboztam nekik esni. Tök egyszerű volt a stratégiám: lenyesem az első pár lábukat, és ahogy előre dőlnek az egyensúlyukat vesztve, megszabadítom őket a fejüktől. Gyors, hatékony, kapjátok be Rolling Eyes

Képesség: fele annyi CSP-t fogyasztok támadások és mellékcselekvések után.
Öt pár támadás, addig ütöm az elsőt, ameddig ki nem nyiffan, aztán jön a második, és a harmadik. Annyi találatom meg biztos nem lesz, hogy a negyedikbe is bele tudjak kezdeni :>
-138 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 04 2016, 18:48

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 05 2016, 15:55


Az első támadásod ugyan elkerülte a póksárkány lábát (amaz nemes egyszerűséggel felemelte azt, így ha túl sok volt a lendületed, lehet alá is estél Rolling Eyes), ám a többi nagyszerűen sikerült; s mire semmivé váltak a körülötted szállingózó pixelek, csupán egy mob állt veled szemben. Nem vagy túl szimpatikus neki: dühösen öklel fel, megszabadítva téged még egy kevés páncéltól, majd tanulva társai hibájából, vadul emelgeti lábait, hátha mégegyszer meg tud téveszteni. Mint valami furcsa tánc, ebben a félhomályos toronyban.

Riko -13 hp
Nekem 140 CSP-vesztés jött ki [23+(47x5/2)].
Rikomono (47. szint): 200/200 HP, 20 páncél, 235/95 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Rikomono Kedd Júl. 05 2016, 16:08

Upszi, majdnem meg is jártam a nagy lendületemmel, de egy kis tánc, és máris visszanyertem az egyensúlyom. Innentől kezdve röhejesen könnyű dolgom volt, úgy hullottak a fejek és a pixelek, ahogy az tőlem elvárható. Nem szoktam dicsekedni a szintemmel, mert az csak egy szám, és semmi több, de ilyen nevetségesen gyenge szörnyekkel illik magabiztosan elbánnom, nem?
- Hát, te meg mi a faszt csinálsz? - vontam kérdőre a lábát emelgető, nagyra nőtt gyíkot. Ez most komolyan azt hiszi, hogy ezzel kihúzta a méregfogamat és nem jár úgy, mint a haverjai? Hahaha, hát ez zseniális! Nekiszaladtam, kikerültem egy lábat, majd megpördültem a tengelyem körül, és kétszer a hasába vágtam, aztán mindkét késem bele szándékoztam állítani ugyanoda. Ha meg eltáncol, hát én lépek utána és akkor is kiütöm vazze, ha fene fenét eszik is! Nyomorék szörny...

Én külön számoltam a támadásokat, azért. Igazából most mindegy Razz
Két pár támadás. Ha nem tudom leütni ennyivel, akkor pihenek, és még egy pár támadás jön, de azok csak három vagy felette találnak és normál CSP-t fogyasztanak.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 05 2016, 16:08

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Szomb. Júl. 09 2016, 16:10


Ezt a pontosságot Suspect Az utolsó mob is elpixeleződik, és ha továbbmész... hát, mehetsz még annál is tovább. Meg még meg még, aztán egyszerre csak elérsz egy sötétebb zsákutcához, és mielőtt konstatálnád, hogy rossz lépcsőt választottál, egy pillanat alatt körbevesznek. Hat Üreglakó, akiknek egyelőre csak a csápjait látod. Szépen kúsznak a combodon felfelé ^^

Riko -42
Rikomono (47. szint): 200/173 HP, 235/235 CSP

2x Rikomono (Sebzés: 54 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Üreglakó

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Rikomono Vas. Júl. 10 2016, 10:58

Csodálatos, gond nélkül lenyomtam egy pár béna szörnyet. Most aztán büszke lehetek magamra Rolling Eyes A pixelek és földre hulló csontok között manővereztem tovább, arra számítva, hogy nem kell sokat várnom, amíg összeakadok a következő pár szörnnyel, de valójában elég sokat kellett végül sétálgatnom, meg lépcsőket másznom. Úgy elkeveredtem, hogy már nem biztos, hogy vissza tudtam volna követni a saját utamat. Átkozott labirintusok...
- Hé, mi a...?! - kiáltottam fel, ahogy megéreztem a hideg érintést a lábamon. Nem, nem fetrengett a földön egyetlen perverz muksó sem, helyette sötét csápok kúsztak fölfelé.
- Geh... üreglakók...? Neutral - sóhajtottam fel kicsi megnyugvással, bár azért felettébb kellemetlen volt, amit csináltak - Kis mazochisták, élvezitek, ha szanaszét szabdalnak titeket, mi? Neutral - szólaltam meg, majd tettem egy kis kört a lábammal, hogy rá tudjak lépni az egyik csápra, aztán belevágtam kettőt, majd a másik lábamról is igyekeztem lenyesni egyet - Gyávák vagytok ahhoz, hogy feljebb menjetek, pfff... - piszkáltam őket. Nem mintha értenék Rolling Eyes

Két-két támadás és egyesbe és a kettesbe feleakkora CSP-fogyasztással. Ha valamelyiket másodikra nem találom el, az kap egy 5 pontos mérgezést is (permanens itemképi).
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 10 2016, 10:58

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Szer. Júl. 13 2016, 23:35


Hát a szemüket nem látod, de a csápjaik ha valószínűleg nem is direkt, de reagálnak a szavaidra. Egyet levágtál, de a többi halad szépen fölfele, már a szoknyád alatt tapogatózik belőlük egy-kettő - a többi pedig igyekszik meghódítani a még nem befoglalt területeket... ha nem vagy elég talpraesett, hamar lehúznak magukhoz.

Ketteske elpixelezve, egyeske pedig sebzetten-csapzottan igyekszik kihasználni utolsó perceit Rolling Eyes
Riko -35

Rikomono (47. szint): 200/138 HP, 235/189 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.