Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Felhő Torony

+6
Kayaba Akihiko
Licht
Cú Chulainn
Atoru
Aidor
Cardinal
10 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Felhő Torony Empty Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 20:34

Egészen magas. Látod? A felhőktől nem látni a tetejét.

Lények
1-3. Csontváz - HP:60 | F:6 | E:9 | K:6 | GY:6 | S:7 | P:0
4-6. Agyaras Macskalány
7-9. Rőtszakállú Törpe
10. Jéggólem - HP:100 | F:17 | E:14 | K:5 | GY:6 | S:11 | P:50

Zsákmányok előfordulási aránya
40% - 2x Faeno Levél, 2x Vörös Pitypang
30% - 1x Kis Potion (+20 HP)
20% - 2x Csontszilánk
10% - 2x Vércsepp


A hozzászólást Klein összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 18:09-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 03 2014, 12:46

Aidor - HP:70 | F:18 | E:18 | K:10 | GY:17 | S:15 | P:41
Atoru - HP:50 | F:12 | E:2x5 | K:8 | GY:12 | S:7 | P:8
Lancer - HP.45 | F:10 | E:11 | K:8 | GY:10 | S:5 | P:2
Licht - HP:80 | F:8 | E:14 | K:6 | GY:9 | S:7 | P:10

Furcsa módon nem találkoztok egyetlen lénnyel sem, hiába mászkáltok a toronyban keresztül-kasul. Ám egy forduló után végül fagyos levegő csap meg titeket, és a csúszós, jeges talajon előremerészkedve megláthatjátok a << Jéggólemet >>

Aidor (Sebzés: 18, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Aidor
Jéggólem
Atoru (Sebzés: 2x5, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Atoru
Jéggólem
Lancer (Sebzés: 11, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Jéggólem
Licht (Sebzés: 14, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Jéggólem

Életek:

Jéggólem - teljes élet, teljes páncél

Aidor - 70 HP, 41 páncél
Atoru - 50 HP, 8 páncél
Lancer - 45 HP, 2 páncél
Licht - 80 HP, 10 páncél

Mivel összetalálkoztatok a szörnyfészek legnagyobb bestiájával, csupán ezzel az egy hullámmal kell megküzdenetek ezúttal.

Mivel nem mindenki volt még szörnyharcon közületek, végig instruálni fogom csapatot. Minden reag után írni fogok egy helyzetjelentést, mindig várjátok meg a postotok előtt az enyémet.

Ha szeretnétek, írjatok egy bevezető kört, ahogy megérkeztek és összeismerkedtek, esetleg kitaláltok valamiféle taktikát.

Sorrend: Aidor, Atoru, Lancer, Licht
Szólimit: 100 szó

Aidor jön, ha belecsaptok a lecsóba, akkor 2x támadhatsz, támadásaidhoz dobj hatos kockával. Ha képességet szeretnél használni, dobj római hatos kockával.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Aidor Hétf. Feb. 03 2014, 14:00

// azt hiszem csináljunk 1 felvezető kört, csak, hogy miértek tisztázódjanak//

Megdöbbenve néztem ezt a hatalmas tornyot. Felhő torony. Így hívják ezt az irgalmatlanul magas dungeont. Állítólag hatalmas erejű bestiák élnek benne és nem tanácsos csak úgy egyedül, felkészületlenül becammogni. Belenéztem az inventorymba, benne 2 potionnal. Egyik használhatatlan másik meg éppen, hogy belefér még a használható kategóriába. Aztán ránéztem az "erszényemre" ami világosan elárulta, hogy van ugyan pénzem, de ha potion vásárolgatásba kezdenék pillanatok alatt kiürülne a kasza... megint. Viszont még közelébe se vagyok annak az összegnek amit össze kéne spórolnom mihamarabb. A felszerelés csere sose olcsó mulatság... arról nem is beszélve, hogy az ércek beszerzései is egy merő kínszenvedés. Főleg, hogy azon alapanyagok beszerzésére én még nem vagyok képes amik kellenének. A T1-es felszereléseim a fegyver kivételével nem mondhatok kimondottan jónak. Csak elfogadhatóan. Így most, hogy így itt állok szinte teljesen felkészületlennek érzem magam. Bár már hivatalosan nem vagyok solo játékos gyakorlatban még mindig annak érzem magam. Erre elég indok, hogy most is egyedül állok a Dungeon előtt. Na, de kitartás. Eddig is egyedül császkáltam. Valahogy ezt is megúszom majd. *gondoltam*

De váratlanul lépések hangját hallottam. *megfordultam* és megláttam "valakit". Intettem neki és megvártam amíg közelebb ér.
-Helló, van kedved csatlakozni hozzám a Dungeon kitisztításához?


_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Atoru Hétf. Feb. 03 2014, 20:53

- Ez aztán magas épület!- álltam hitetlenkedve a torony előtt. Szerintem Aincradban, sőt, még a való világban se láttam ekkora építmény. Habár éppen ezért irtóztam is tőle. Az a fránya tériszony! ~Nem baj, Atoru, képes vagy rá, meg tudod csinálni!- biztattam magam – Ne feledd, csak úgy győzöl a félelmeid felett, ha szembenézel velük. Ezért aztán elindultam volna, a kazamata felé, ha hirtelen nem látok meg valami „érdekesebbet”. Így hát elindultam egy másik irányba. ~Gyáva féreg! – szóltam le magam- Ha még egy nyavalyás torony is képes eltántorítani a célodtól, akkor mégis hogyan fogod véghezvinni a célodat? És ebben igazam volt. Hisz egy kazamata a legjobb mob lelőhely, igaz, elég durva mobok vannak, de ha szerencsés vagyok, túlélem addig, hogy elegendő EXP-t vagy aranyat gyűjtsek. Azután pedig jobban segíthetek a társaimnak. Így felbuzdítva magam, újra elindultam a bejárat felé. Azonban, ahogy közelebb értem, észrevettem valakit. ~Egy játékos! *.*- csillant fel a szemem - Ketten nagyobb lesz az esélye, hogy túléljük. - gondoltam. Rám köszönt,majd megkérdezte, hogy nem megyünk-e együtt.
- Persze, szívesen segítek. – mosolyogtam rá – Két fő úgy is többet tud, mint egy. Azzal megálltam mellette.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Feb. 03 2014, 22:32

Már távolról kiszúrom az imponálóan magas épületet. Azt hallottam itt sokkal gyakrabban fordulnak elő ritka mobok és a jutalmazás is nagyobb. Izgalmasan hangzik, itt a helyem. Hátha találkozok másokkal is. Még mindig tartom az álláspontomat. Másokkal sokkal érdekesebb. Mondjuk osztozni is kell velük a cuccokon, ha jól tudom a rendszert. De nem baj, ennyit megér. Meglehet nekik mutatni azt is, mit tudok. Egyedül ezért sem érdekes. Mikor közelebb érek megpillantok néhány játékost. Sajnos egy sem nő. Milyen kár. Velük mennyivel jobb lenne...Nem baj, ők is segíthetnek és hordhatják szét hírét hőstetteimnek. De remélem belém nem szeretnek. Na az ciki lenne. Na mindegy. Odaérek, szólok hozzájuk.
-Sziasztok. Nézelődni jöttetek, vagy szétcsapni közöttük?-mutatok lándzsámmal a toronyba, készen arra, hogy belépjek.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Licht Kedd Feb. 04 2014, 21:47

Hallottam valami kazamatáról, bár az is fülembe jutott, hogy egyedül nem érdemes nekivágni, akkor miért is indultam el egyedül? Lehet bekellet volna szólni a céhbe és egy csapat ként jönni, de már mindegy, egyedül indultam el. Erős reményeket fűzök ahhoz, hogy összefutok valakikkel, mivel mindig a remény hal meg utoljára…azért mert ő gyilkos. Egy idő után már láthatóvá vált az úti célom, egy magas torony mi is a neve, úgy rémlik, hogy Felhő torony, de ez most lényegtelen. Mikor közelebb értem már láttam pár játékost ott ácsorogni, imáim meghallgatásra leltek összefutottam másokkal is, közelebb érve vettem csak észre, hogy a szám szerint három játékosból már kettőt ismerek. ~Azt ott Aidor és Lancer, jéé ekkora mákom nem lehet pont ismerősökbe botlani, bár a harmadik srácot nem ismerem, de üsse kavics, majd fogom…~ Futó lépésre váltottam, majd mikor oda értem nagy hanggal köszöntöttem a már ott lévő csipetcsapatot.
-Sziasztok! Ti is ide készültök? Na jó ez hülye kérdés volt, mindegy akkor négyen csak nem hagyjuk ott a fogunk…Vágjunk is bele!
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 05 2014, 00:05

Kezdődjék a harc, innentől minden post után várjatok meg engem Very Happy

Aidor jön!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Aidor Szer. Feb. 05 2014, 06:55

Váratlanul még többen is felbukkantak mint képzeltem. Először az árnyharcos, aki el is fogadta a meghívásom. Aztán egy harcművész aki csatlakozott. Végül váratlanul Licht is felbukkant, aki nem különben szintén csatlakozott. Ahogy szokott kicsit nyugtalanít ez a szedett vetett csapat. De majd meglátjuk, hogy mire képesek.
-Aki nem ismerne a nevem Aidor. Örvendek a találkozásnak. Majd szét küldtem a újonnan jötteknek is a csapatba való meghívást aztán elsőnek léptem be a kazamatába.

Hosszú órákon át bolyongtunk, de különös módon semmit és senkit nem zavart az ittlétünk, és minket sem zavart senki és semmi. Ez gyanús volt. Lehet közvetlen előttünk jár egy másik csapat és megtisztítják a kazamatát? Ha igen akkor minél hamarabb le kéne térnünk erről az útról. De ekkor még nem számítottam rá, hogy a következő sarkon befordulva majdnem bele szaladok a kazamata legnagyobb, legveszélyesebb bestiájába. Jéggólem írta ki a nevét a rendszer. Sértetlen, állapítottam meg amint megláttam az élet csíkját. Gyanítom egy igazi ritkaságba futottunk.
-Intézünk el. Kiáltottam a többieknek és rátámadtam a mobra.
Felfigyeltem rá, hogy hozzám képest milyen lomha a mozgása, ebben a biztos tudatban kezdtem meg a támadást. Egy kemény kezdést akartam, így mindent beleadtam.
Egy jobb egyenessel nyitottam, majd kombination attackot használtam, hátha sikerül kritikus állapotba juttatnom elsőre a gólemet.

// ha nem sikerül a képesség dobás sima ütés amit a 2. kocka dönt el talál-e vagy sem, ha sikerül ugyan csak a 2.kocka dönti el milyen hatékonysággal//

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 05 2014, 06:55

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Felhő Torony 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 06 2014, 00:23

Aidor nem tétovázik, jelentős sebzést adományoz a gólemnek, ki fagyott karjával vissza is adja azt, 14 páncéltól megfosztva őt.

Jéggólem - teljes élet, -45 páncél

Aidor - 70 HP, 27 páncél
Atoru - 50 HP, 8 páncél
Lancer - 45 HP, 2 páncél
Licht - 80 HP, 10 páncél

Atoru jön, 2x2 alkalommal támadhat. Dobj négy hatos kockával, ha pedig képességet szeretnél használni, a római hatossal is dobj mellé.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Atoru Csüt. Feb. 06 2014, 20:13

Utánam még ketten érkeztek, így már négyen voltunk! Az esélyeink, így nagyban növekedtek a túlélésre, sőt, mondhatni maximális lett. Miután az Aidor nevű srác bemutatkozott, gondoltam én is ezt teszem.
- Én Atoru vagyok. Remélem, szerencsével járunk. – persze ezt csak azért tettem hozzá, mert általában, ha előre iszunk a medve bőrére, akkor rosszul járunk. Ezután elindultunk be. Ahhoz képest, hogy ez egy kazamata, telis-tele veszélyesebbnél veszélyesebb szörnyekkel, szinte semmit nem találtunk. Talán bug? Vagy még egy csapat indult közvetlen előttünk és a spawnolási idő nem járt le? Ki tudja. Annyi biztos, hogy ez a dungeon kihalt. És bár ne szóltam volna el magam. Ugyanis a következő sarkon egyből egy elég erősnek kinéző mob jelent meg, felette a neve: Jéggólem.
Ennek a fele se tréfa, na de csapjunk a lovak közé! Végre megmutathatom, mit tudok!

//Támadom a bosst, ha első kettő betalál, akkor képesség használat, így dupla sebzés, ha nem sikerül aktiválni, újabb 2 sebzés//
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 06 2014, 20:13

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony 4766610511_dda12706fc_s Felhő Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s Felhő Torony 4767251444_0f76bf2817_s Felhő Torony 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Felhő Torony 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 06 2014, 23:41

Képességaktiválás sikeres, de a kritikus támadások közül egy lecsúszik a gólem jeges bőréről. Legalább a mellkasán található kőkemény fagyott réteg összetört.

A Jéggólem 20 sebzést szenved el.
Aidor 14-et sérül.

Jéggólem: -15 HP (zöld)

Aidor - 70 HP, 13 páncél
Atoru - 50 HP, 8 páncél
Lancer - 45 HP, 2 páncél
Licht - 80 HP, 10 páncél

Lancer következik! Egyszer támadsz, hatos kockával dobj hozzá. Ha képességedet használni szeretnéd, római hatossal is dobj mellé.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Feb. 07 2014, 00:05

A kérdésem végére Licht is befutott, végre egy ismerős. Így még harcoln is jobban esik az embernek. De ezek a látszólag tuskók még csak nem is válaszoltak a kérdésemre. Eléggé illetlen dolog. Bár nem csodálom, hogy Licht érkezése lekötötte őket. Na mindegy, majd felfigyelnek rám. Előreengedem őket a bejáraton és kezdhetjük is. Első folyosó...semmi....második folyosó, semmi...mi van, ezek még a híremtől is elijedtek? Szánalmasak manapság ezek a szörnyek. Én meg arra számítottam, hogy izgalmas lesz. Csalódtam, ha nincs ki ellen harcolni, nincs kit hősiesen legyőzni sem. Ezen elmélkedve fordulok be a sarkon a többiek után, amikor megjelenik az első szörny. Sőt, nem is akármilyen, úgy látom ez egy elég ritka faj. Végre. \^o^/
- Félre az utamból! –szólok a többieknek és egy erős szúrással a gólemre vetem magam.

// Nem nagyon van más lehetőségem, támadom a szörnyet egyszer.//
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 07 2014, 00:05

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Felhő Torony 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 07 2014, 00:12

A szúrás talán túl erősre is sikerült, Lancer a lendülettől megcsúszik egy jégfolton és egyensúlyát vesztve elhasal. Nem jó kezdés No

Aidor 14-et sérül.


Aidor (Sebzés: 18, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Aidor
Jéggólem
Atoru (Sebzés: 2x5, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Atoru
Jéggólem
Lancer (Sebzés: 11, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Jéggólem
Licht (Sebzés: 14, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Jéggólem

Életek
Jéggólem: -15 HP (zöld)

Aidor - 69 HP
Atoru - 50 HP, 8 páncél
Lancer - 45 HP, 2 páncél
Licht - 80 HP, 10 páncél

Licht következik, egyszer támad, így egy dobása van a hatos kockával.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Licht Pént. Feb. 07 2014, 17:49

Összeverődött a csipetcsapat, az eddig ismeretlen srác nevét is megtudtam, majd én is bemutatkoztam neki.
-Üdv, Atoru és Licht vagyok.
Majd meg is indultunk a kazamatába, eleinte sehol semmi, valahol csalódtam, valahol meg örültem, hisz ha nem jönn velünk szembe semmi, akkor megúszhatjuk olcsón a kalandot, bár így nem érdekes. Szóval haladtunk előre, míg végül bele nem botlottunk egy mobba. Jéggólem jelent meg a neve és látszóleg ritka is volt, sőt szerinte ma kazamata egyik erősebb mobjába sikerült elsőre összetalálkoznunk. Meg is kezdődött a csata, amit nem vártam az Lancer szép hasasa volt, bár nem szóltam semmit se, álltalábba mindig én vagyok a legszerencsétlenebb a harcokban. Végül rajtam a sor, neki kezdek a támadásnak és próbálom megsebezni a gólemet, közben leváltom Aidort kicsit és ha a támadás nem is jön össze a figyelem eltereléssel megpróbálkozok.
- Switch - Aidor.

//Támadok, ha talál akkor 14 sebzést szenved el.//
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 07 2014, 17:49

The member 'Licht' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Felhő Torony 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 07 2014, 23:25

Licht támadása nem csak pontos, de eredményes is, a gólem azonban mintha meg sem érezte volna. Úgy csap vissza, hogy a lány még el is emelkedik a talajtól picit, miközben hátraveti a jeges ököl. A torony ezen részén uralkodó átható hideget lassan megérzitek, gyorsaságotok csökkent 2 ponttal (Atoru eggyel kevesebbet támadhat).

Licht 14-et sérül.

Életek
Jéggólem: -29 HP (zöld)

Aidor - 69 HP
Atoru - 50 HP, 8 páncél
Lancer - 45 HP, 2 páncél
Licht - 76 HP

Aidor következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Aidor Szomb. Feb. 08 2014, 08:22

Ez egy adok kapok játék volt a gólem és én hatalmas erőbedobással soroztuk meg egymást. Közben a többiek se tétlenkedtek Majdnem minden támadás sikeres volt.
Licht leváltott a harcban így egyelőre nincs mitől tartanom. Hideg viszont egyre erőseb és érzem, hogy egyre lomhábbá is válok, de nem csak én. Egyelőre nem vészes, de nem lenne jó ha így folytatódna.

Amíg a többiek a gólemmel küzdöttek elővettem az inventoryból a gyenge lassító mérget és úgy támadtam. Két újabb csapás követte az előzőt.

/találat esetén -3 gyorsaság a gólemnek 3 találatig marad a pengén./

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 08 2014, 08:22

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 08 2014, 12:06

// -2 gyorsaságot ad a méreg, nem -3-at //

A Jéggólem újabb súlyos veszteségeket szenved, ami az életpontjait illeti, és nem csak a HP-sávja sárgul be, de még a saját főztjét is megeszi: Aidor mérge néggyel csökkenti a lény gyorsaságát.

Licht 14 sebzést szenved el.

Életek
Jéggólem: -65 HP (sárga)

Aidor - 69 HP
Atoru - 50 HP, 8 páncél
Lancer - 45 HP, 2 páncél
Licht - 62 HP

Atoru jön, 5x2 alkalommal támadhatna, de ebből egy támadáspáros pihenőkör a számára. Nyolc kockát dobhatsz tehát.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Atoru Vas. Feb. 09 2014, 20:49

Többiek is nagyban ütötték, és látszott a munkánk gyümölcse: Sárga lett az élete. DE látszott, hogy ő se rosszabb nálunk támadás terén, így aztán ő is rendesen sorozott minket is, jobban mondva Aidort. Gondoltam leváltom, de úgy tűnt Licht gyorsabb volt nálam, így ő váltotta le, de legközelebb majd én váltom őt.  Azonban úgy látszik, a jéggólem fagyossága áthatotta a termet is, és kezdtünk lomhulni. Azonban hála Aidornak, a mob se érezhette magát túl sokáig gyorsnak. Utána én is támadásba lendültem, remélve, hogy a narancssárga életcsíkot pirossá tudom változtatni. Azonban két támadás után, már kezdtem fáradni, így lepihentem kicsit, majd újra támadtam.

//2x2x5 (20) sebzés a Jéggólemre, pihi kör, majd még egyszer 20 sebzés//
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 09 2014, 20:49

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Felhő Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s Felhő Torony 4766609959_af0c0eb7c7_s Felhő Torony 4767249862_5877ffd2ef_s Felhő Torony 4767249862_5877ffd2ef_s Felhő Torony 4766610511_dda12706fc_s Felhő Torony 4766612103_86ee832108_s Felhő Torony 4767249862_5877ffd2ef_s Felhő Torony 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 10 2014, 02:14

Egy-két-há'-négy-öt... záporoznak a szúrások, kicsit Starburst Stream utóíz keletkezik a mesélő szájában, ahogy nézi, hogyan esik le a Jéggólem élete, és hogyan nullázódik. Éppen csak, de Atoru támadásaitól a bestia apró, pici poligondarabkákra hullik.

Gratulálok, túljutottatok a kazamatán!

Jutalmatok 20 xp és 100 arany, ebből 50 a ritka faj felfedezése. A közös zsákmányotok 1x Vörös Pitypang, ezt egyikőtök viheti csak el. Ha megegyeztetek, ki kapja, írjátok be ebbe a topikba.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.