Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koponya Torony

+5
Cardinal
Rikomono
Strea
Hinari
Kayaba Akihiko
9 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Rikomono Csüt. Júl. 14 2016, 15:08

Geh, ez így bajos lesz. Egyrészt kellett nekik két vágás, szóval egyszerre csak kettőt tudtam szétkapni, ami azért volt baromira gáz, mert háromszor próbálkozhatok, mielőtt csápos hentai főszereplő leszek, és az elemi mateknak hála könnyű kiszámolni, hogy nem hibázhatok támadást. És persze elcsesztem az egyik vágást, szóval rábasztam. Naná, hogyne remegne meg a kezem, amikor ezek ilyen rohadt kellemetlen helyekre nyúlkálnak? >.> Undorító volt az érintésük, de ezzel együtt épp eleget reagált rájuk a testem ahhoz, hogy kizökkentsenek a komfortzónámból.
- Gebedjetek meg! - kiáltottam rájuk, és azzal a lendülettel igyekeztem is lecsapni a sérülten vergődő ürgét, meg azt, amelyik a szoknyám alá próbált nyúlkálni, miközben már azzal operáltam, hogy valahogy kibányásszak valamit a céhbankból, ami a hasznomra lehet.

Kivégzem az egyest, megpróbálom kivégezni a hármast, és ha marad támadásom, akkor belevágok a négyesbe is.
-46 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 14 2016, 15:08

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Koponya Torony - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Csüt. Júl. 14 2016, 19:33


A szoknyád alatt tapogatózót a sebzett példánnyal együtt sikerült eltüntetni magadról, ám pár másik közben rájött, hogy hátulról is lehet ám mit fogdosni Rolling Eyes Viszont lassan kezdik megunni a mókát, így jobb lesz, ha sietsz Surprised

Egyeske és hármaska elpixelezve.
Riko -21 sebzés

Rikomono (47. szint): 200/117 HP, 235/143 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Rikomono Csüt. Júl. 14 2016, 20:04

Bassza meg, nem elég, hogy fogdosnak, de még azt is érzik, mikor kell érzékenyebb területre tévedni ahhoz, hogy elcsesszem a támadásaimat... Ez így rohadtul necces lesz, de megtaláltam azt, amit kerestem. Mondjuk annyira lesz jó, hogy a nulla esélyemet felemelje mondjuk egy százalékra. Kifogtam ezeket a nyomoroncokat, most már tényleg ideje lett volna, hogy feltöltsem a készleteimet bájitalokkal és kristályokkal, mert csak gagyi cuccaim vannak >.> Előhívtam és felhajtottam az Energia Potit, mielőtt aztán nekiduráltam volna magam az utolsó rohamomhoz, és hirtelen megpördülve le akartam rázni magamról a fenekemet fogdosó lényeket, hogy amíg összeszedik magukat, gyorsan levágjam őket. Semmi felesleges mozdulat, azokat amúgy sem szerettem, csak egy erélyes csatakiáltás, gyors suhintások, és remélem, hogy pixelekre hullik az összes...

Energia potival szerzek egy plusz kör támadást, és támadom a maradék hármat szépen sorban.
-105 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 14 2016, 20:04

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Koponya Torony - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Koponya Torony - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Koponya Torony - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Koponya Torony - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Csüt. Júl. 14 2016, 20:20


Hát ez épphogy, de összejött x)
Ott tartottunk tehát, hogy egy zsákutcához értél. Fentről különös zajokat hallasz, így lehet kell még bolyonganod egy kicsit ebben a toronyban, de végülis elérsz a hangok forrásához: zörgő csontok. Aztán, ahogy belépsz az utolsó terembe, négy Csonttitán áll össze belőlük, és rögtön hozzá is vágnak a falhoz, erős sárgába véve le az életed.

8x Rikomono (Sebzés: 54 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Csonttitán

Riko -60 hp

Rikomono (47. szint): 200/57 HP, 235/235 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Rikomono Pént. Júl. 15 2016, 01:18

Diadalittas kiáltás visszhangját hallottam vissza. Igen, az enyém volt, megelégedettséggel töltött el, hogy oda küldtem ezeket a nyavalyásokat, ahová valók. Még ha egy óra múlva respawnolnak is... Mindenesetre én még köptem egyet a pixeleik hűlt helyére, aztán folytattam a ténfergést, kerestem a felfelé vezető utat. Nem volt könnyű, de legalább feltérképeztem a kazamatát, és majd eladhatom a mapot még úgy is, hogy nem teljes. Elég volt, hogy van egy biztos útvonalam a torony tetejére.
Nem viselt meg túlságosan, hogy a titánok falhoz basztak, igazából én is ugyanezt tettem volna a helyükben, ha egy hozzám hasonló mitugrász csitri elém kerülne. Az már kicsit aggasztóbb volt, hogy a HP-m vészesen lecsökkent, de ha jól rémlik, ezek a lények kurva lassúak, szóval legyenek bármilyen szívósak, le tudom őket gyakni azelőtt, hogy bajba kerülnék.
- Mit szólnátok hozzá, ha én is a falhoz kúrnám valamelyikőtöket, hm? - tettem fel a költői kérdést, de már meg is ragadtam az egyik karját, és a súlyemelésemet kihasználva igyekeztem úgy meghúzni, hogy kibillentem az egyensúlyából, és nekilökjem a többinek. Annyira nem vagyok táposcsibe, hogy fel is kapjam és eldobjam, de ennyire talán voltam erős. Most, hogy ezzel megvoltam, már nekik is estem a késeimmel, talán végezhetek hárommal, mielőtt kifulladok ><

Első támadás puszta kézzel 66 sebzésért a kettesbe, aztán megyek sorban az egyestől, és hét támadáspárral azt hiszem pont hármat csapok le.
-184 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Szomb. Júl. 16 2016, 00:10


Ugyan a falhoz vágni nem tudtad egyiket sem, de még épp elég időd volt rá, hogy hármat elpixelezz, mielőtt ellenfeleid - illetve mostmár csak ellenfeled; újra támadásba lendült volna. Ezúttal nem oldalról csapott le rád, hanem felülről, és ugyan a sebzése nem volt olyan sok, de talán még emlékszik tested a szédülésre, amit egy erőteljes fejbevágás odakint eredményez. A titán pedig nem zavartatja magát, komótosan emeli fel karját egy következő ütésre.

Riko -15 hp

Rikomono (47. szint): 200/42 HP, 235/51 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Rikomono Kedd Júl. 19 2016, 10:45

- Hogy rohadnál meg... Hordjon szét egy falka bernáthegyi >.> - guggoltam le a fejemet fogva. Kicsit remegett a lélegzetem is, és be kellett csuknom a szememet néhány pillanatra, míg rendbe jöttem kicsit azután, hogy a megmaradt titán fejbe vágott. Neki akartam menni, de nem tudtam azonnal talpra pattanni, és ez baromira idegesített, úgyhogy nem elég, hogy kényszerítettem magam arra, hogy az óriás felé suhintsak, még a svung is bőven túl nagy lett. Aztán a pillanatnyi dühkitörés lenyugtatott kicsit, és újra rendezni tudtam a mozgásom legalább annyi időre, amíg újra csonthalmazzá nem változtatom a megmaradt szörnyet. Jól meg kellett erőltetnem magam, pedig már bőven túlnőttem ezeken a vackokon. Tch... lehet lassan elérem a szólózás limitjeit...?

Pihenés, majd az első támadáspár kettes célszámmal és másfeles CSP-fogyasztással, utána még két pár támadás ismét feleakkora CSP-vel és dobálózás nélkül.
-117 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 19 2016, 10:45

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4766612103_86ee832108_s Koponya Torony - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 25 2016, 15:36


A Kazamatát sikeresen kitisztítottad, így a harcot lezárom.
Jutalmak: 75 exp a mobokért, a ládákból pedig 450 arany, 1 [T3] Perfekt Frissítő Potion, 1 [T3] Szerencsés Ritmus Potion, 1 [T3] Energia Potion és 3 db Kristálykő.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Koponya Torony - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 31 2016, 21:16

Hinari (48) - HP:250 | F:79 | E:93 | K:58 | GY:140 | S:60 | P:55
--- Sárkányfog Rúna, Kaszás Rettegett Öltözéke, Szivárvány Köpeny
Halász Alex (30) - HP:150 | F:51/60 | E:164/98 | K:12/30 | GY:33/51 | S:34/52 | P:65
--- Szivárvány Köpeny, Totem Fejvédő, Fekete Lovag Flamberge, Falánk


Megérkezős kör. Csodáljátok a falon lógó koponyákat, tapossatok bele a földön heverő csontokba, ilyesmi. Alextől meg kérek egy olyat, hogy melyik fegyverével kezd (megjegyzés: Falánk használata kötelező, ha expet akarsz kapni érte).
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Aug. 01 2016, 09:33

Egy újabb napos, szép cyber napra ébredtek Alexék. Természetesen egy mozgalmas éjszaka után. Mivel ugyanis azonban Alnak az az ötlete támadt, hogy a szokásos heverészés helyet, kicsit kimozduljanak, sőt!, Megmozgassák a statjaikat i-is, elhívta Hinarit egy romantikus kazamatára, de pláne a Koponya toronyba. Mehettek volna az arany legelőkre is, vagy bármi hasonló szebb helyre, de a fiú valahogy előbb gondolt a bizarra, mint a romantikusra, bár utóbbit még ki is ejtette a száján.
- Yoossh! Megvagyunk. Ezennel kezdetét veszi Falánk újabb nagy kalandja a gonosz mobok ellen! Íme a terv Hinari! - Fogott bele szokásos lelkes hadarásával, a torony elött. - Én nekirontok mindegyiknek, te meg fedezel hátulról! ˇ^ˇ - Előre mutatott és vidáman hadart tovább, mielőtt a lánynak leesne, hogy support feladatra bízzák. - Azt kérdezed miért, amire én azt válaszolom, hogy azért, mert ki kell tapasztalni Falánkfiú rejtett képességeit, és éhes is! Látod?! Ugye látod ugye?... - A kitartóan csöpögő "vér", sűrű pixelfelhőt eredményezett Alex lábánál. - Szóval annak érdekében, hogy ne csorgassa ennyire a nyálát, én leszek elöl x3 Yosh! Induljunk!


//Al Falánkot használja elsőnek//

_________________
Koponya Torony - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Hétf. Aug. 01 2016, 20:24


Csöndesen sétáltam mellette. Furdalt a lelkiismeret, hogy megannyi egyedül végigvitt kazamata után végül ő szólt énnekem, és vetette fel először, hogy menjünk együtt. A fegyverét néztem, az abból csöpögő vért. Annak megszerzésére is elhívott; ő nem volt olyan, mint én. Olyan ostoba és meggondolatlan…
Lelkesedése persze mosolyra késztetett, és amíg ő elhadarta a terveit, hevesen és ellentmondást nem tűrően, én végignéztem az előttünk magasodó tornyon, és szó nélkül húztam ki tokjából a Katanát. Már voltam itt, és fel tudtam mászni a legtetejére. Vajon mennyire vonulhatok háttérbe ezúttal? Megtehetem egyáltalán?
- Majd fedezzük egymást – léptem előre, egy vidám mosolyt küldve feléje – De most tényleg az a fő, hogy kitapasztald az új fegyvert. Itt leszek, és segítek, ha kell – bólintottam, s amíg ő kitárta a torony hatalmas kapuját, én aktivált jártasságokkal és teljes felszerelésben követtem őt.


Észlelés aktív.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Pént. Aug. 05 2016, 12:06

Nyuszi ül a fűben, ülve szundikálgat, nyuszi talán beteg vagy, hogy már nem is ugorhatsz? Nyuszi, hopp!

Halász Alex 9x10 sebzést szenved el.

Hinari (Sebzés: 93, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Halász Alex (Sebzés: Z:107 / S:117 / P:127, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
9x Vérnyúl


Hinari (48. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 290/290 CSP
Halász Alex (30. szint): 125/150 HP, 0 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Pént. Aug. 12 2016, 20:28

Hinarit nézve egy pillanatra elhallgatott. Amit a lány mondott túlságosan ésszerűek voltak ahhoz a maszlaghoz képest, amit az előbb leadott. Kissé duzzogva mormogott maga elé pár szót. - Hát jó, persze... így is lehet fogalmazni. - A lelkesedését azonban ez sosem vette volna el. Ugyan sokkal több sem. Hinaritól nem. Csillogó tekintetekkel vettette előre magát a "megbeszéltek" szerint minden előre gondolás nélkül.
Túlságosan lekötötte a figyelmét, hogy most előadja magát.
És bele is futott A nyúlba. Szám szerint nem is egybe, hanem kilencbe egyből. hasra vágta magát, míg marcangolták és azt kiabálta, hogy .... - A nyúl! A nyúl aaaaaz! A ny-nnnyúúúúl - Lö retro filmek referenciái.
Aztán mintha észbe kapna, megállt a kapálódzásban, fetrengésben és kinyögött egy "Áhh"-t.
- De nem fáj x3 - Felállt, és egy - én jövök répazabálók! - felkiáltással támadt.
Falánkkal ment neki a legközelebbinek, hiszen emiatt jöttek ide, nem a nyulakért.
Csak sajnos kilencen vannak....



*Al is bekapcsolja az észlelését. ><*

_________________
Koponya Torony - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 12 2016, 20:28

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Vas. Aug. 14 2016, 13:41


Egy kissé ijesztő volt, ahogyan lépett kettőt befelé, és szinte máris rátámadott egy seregnyi nyúl. Ő meg eleinte nem is csinált semmit, csak tűrt. Összeszorított fogakkal ugrottam utána, hogy leszedjek annyit róla, amennyit csak tudok, az első mozdulatom közepén viszont Alex felállt, és én nem tudtam, hogy nevessek vagy értetlenkedjek a kijelentésén. Csak pislogva néztem, ahogyan visszatámad.
- Ennek örülök – mosolyodtam el végül, inkább csak magam elé mondva e pár szót, mert tényleg örültem, hogy nem fáj neki. A helyzetünk azonban még ígyis aggasztó volt.
Ezeknek van olyan sok életük és gyorsaságuk? - kérdeztem gondolatban a kezemben lévő fegyvertől, aki egy „Igen”-nel meg is erősítette a sejtésem: ezekből kilencet három kör alatt leütni… még itemekkel és képességekkel sem lesz egyszerű. Egyedül nem is lennék képes rá.
- Gyorsaságot emeljek?
- Feltétlenül.
- És mintkét Villámgyors Ütés Potionra szükségem lesz az inventorymból.
- Igen.
- Sejtettem – sóhajtottam, de még az volt a szerencse, hogy a fegyverkezelésük és a specük alacsony volt, így aligha volt esélyünk hibázni. Alex szép találata után pedig én is a nyulak közelébe léptem, és a megemelt sebességemmel elpixeleztem belőlük a sebzetten kívül még kettőt. Ezt azoknak, akik Alt bántják! ˇˇ



Képesség: +60 gyorsi, amivel lesz pont 5 támadásom (140+60+20bónusz=220).
5 támadás a mobokba; az első a sebzettbe, a másik néggyel meg leszedek még kettőt.
Marad 26 CSP-m.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 17 2016, 13:09

Elkélne egy antiochiai szent kézigránát, ugye? Bízzatok benne, hogy nem most akarnak szaporodni.

Vérnyúl #1-3 elpusztul.
Halász Alex 6x10 sebzést szenved el.
Halász Alex regenerál 20 HP-t.

Vérnyúl #4-9: full HP


Hinari (48. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 26/290 CSP
Halász Alex (30. szint): 105/150 HP, 0 páncél, 120/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Pént. Aug. 26 2016, 23:19

- Gyaahaaaa >< Nem lehet ezektől megszabadulni Hinari chhaaan >< - Rázza a kezeit, lábait, de a répás népség most valami husisabbra vágyik. Talán fehérjehiányban szenved és pótolni akarják, vagy vérszegények és a májra harapnak. Ki tudja. Aztán visszavonulnak, hogy egy újabb támadásra készüljenek fel, és míg Hinari leüt közülük legyak hármat is, azt is beleértve, amit arrébb hajított Alunk Falánkfiúval, addig Alex felkészül.
- Okéé, ahogy akartátok... - Fellép a levegőre, de persze nem szándékozik ott is maradni, most elsődleges cél Falánk kitapasztalása és ez így is marad. Viszont a helyzet súlyossága folytán másmilyen technikára van szükség. Alex pedig a képijére gondolt elsőre. Nem igazán szokott potizni, így ha a képesség nem fuccsol be, akkor nem is fog.
- Gyere ki a fűből nyulacska! - és durr meg bumm \o/



// Alex használja az Air crush-t, ami azt jelenti, hogy 30%al megnöveli a sebzését, ami
163 sebzés

és támadja Vérnyúl#4et//

_________________
Koponya Torony - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 26 2016, 23:19

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Hinari Vas. Aug. 28 2016, 13:18


Én csak nevettem. Az elég nehéz helyzetünk ellenére is megmosolyogtató volt a szituáció, ahogy megannyi, fehér nyuszi lóg Alexon erről-arról, és a fiú akárhogy próbálja, nem tudja lerázni őket magáról. Egy pillanatra meg is feledkeztem róla, hogy ha tovább akarunk menni, hamar végeznünk kell velük.
A fejpánt persze tett róla, hogy ne aggódjak Alex életpontjai miatt se.
- Pedig tudhatnák, hogy ilyesmit csak én csinálhatok veled - ingattam a fejem, az éppen a fiú nyakát harapó példányra nézve mérgesen, majd előkaptam az övemen lévő szütyőből egy potit, és azt felhajtva léptem közelebb a furcsa heteshez - De majd megtanítjuk nekik - mondtam sokat sejtető mosollyal, s miután Al a levegőbe emelkedett, futottam el alatta, meglepve pár vágással a hoppon maradt mobokat. Közben párom is végzett eggyel, méghozzá egyetlen ütéssel *.* - Nem lennék a nyulak helyében - szóltam derűsen, szembefordulva a megmaradt két példánnyal, előrébb is lépve párat: jó lett volna, ha inkább engem támadnának ezután. Hadd töltsön kicsit Alexen a fejpánt, mielőtt továbbhaladunk.


Villámgyors ütés poti, majd pihi (145 csp), 3 támadás, pihi, 3 támadás --> leütök 3 nyulat

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 31 2016, 16:29

Alex hiába próbál a levegőbe szökni, a nyulaknak van egy olyan bosszantó tulajdonsága, hogy nagyot ugranak, úgyhogy az a maradék kettő az marad az ő nyakán. Szó szerint Rolling Eyes

Vérnyúl #4-7 elpusztul.
Halász Alex 2x10 sebzést szenved el.
Halász Alex regenerál 20 HP-t.

Vérnyúl #8-9: full HP


Hinari (48. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 1/290 CSP
Halász Alex (30. szint): 105/150 HP, 0 páncél, 75/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Halász Alex Kedd Okt. 04 2016, 10:13

//ehheheh eeehheheheh... gome ._. //

Al szó szerint felkapaszkodik a levegőbe, mint valami létrára, és a nyulak pedig követik! Nem ez volt a terv, de sebaj. Megoldós. Föntről nagyobbat esnek.... esetleg még rá is segíthet Falánk fiúval. Ez is lesz. Ez a terv! Az új terv! A még jobb terv! Hinari megszólal, hogy nem jó...mármint nem a terv, hanem hogy ezek itten lógnak mindenfele. Besegít. Oké. - Rajtam... nem lógaht senki... az engedélyem nélkül... büntetlenül! >< - Megragadja a nyulat. A nyúl meglepettségében elengedi Alt. Már nem tehet semmit! Mi lesz így a nyúllal?! Kétségbeesetten kapálódzik, de Al kérlelhetetlen. Feldobja, akárcsak egy baseball labdát. Súlyemelés rásegít. Meglóbálja falánk fiút. A fehér bundás jószág lefelé tart. Al felemeli a térdét, ütőállásba helyezkedik. A másik nyúl rajta reszket. A nyúl pozícióba kerül és bumm! Eltalálta! A nyúl oriásit csattant! Volt egy fél centiméter, amit nem használt ki, de a nyúlon ez nem segített! Lehetett volna jobb is, de mit számít már a nyúlnak? Semmit!
Alex ellőtte a nyulat!
- A tied! x3 - Szól Hinarihoz, majd gondol egyet, és a másik nyúlra használja a körelvevős képijét. Hátha.



//ütöm #8as nyulat és #9es nyúlra használoma körelvevős képit//


A hozzászólást Halász Alex összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 04 2016, 10:18-kor.

_________________
Koponya Torony - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 04 2016, 10:13

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Koponya Torony - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Koponya Torony - Page 2 Empty Re: Koponya Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.