Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Füstölgő Mezőség

+14
Asuka
Rinarin Ai Kita
Cearso
Akae
Shukaku
Hime
Yue
Phobos
Szophie
Kusumi Ayani
Aidor
Ryuninji Ren
Mirika
Kayaba Akihiko
18 posters

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 28 2015, 11:10

Elég jól érzékelteti számára, és el is jutott a végkövetkeztetésig, miszerint akkor ő még nem nagyon áll készen az ilyesmire, csak éppen egyáltalán nem örült neki, vagy nyugtatta meg ez a konklúzió. Azt szerette volna, ha van valami csodaszer, valami potion, ami majd megmutatja neki a helyes utat. Oké, a partydrogok valami hasonlóak voltak, de kis hősünk nem erre gondolt… bár azért az megfordult a fejében, hogy ha egy kis alkohollal oldaná a gátlásait, az talán sokat segítene rajta, de fogalma sem volt arról, hogy mennyi az a kis alkohol, vagy arról, hogy ez mennyire jönne be élete szerelmének. Ejj, túlságosan bonyolult az ilyesmi, és még egy könyv sincsen róla, amiből el lehetne olvasni, hogy akkor most mégis mit és hogyan. Vagyis… talán voltak ilyen könyvek, csak az olyan helyekre, ahol az ilyen könyveket meg lehetett volna venni, a rendszer talán be sem engedte volna Shut, mert volt olyan becsületes, hogy a regisztrációnál a valós korát adta meg. Igen, ilyen emberek még léteznek.
-Abban biztos vagyok, hogy szeret. Nagyon régóta szeret, és mindig is segített nekem mindenben. A kezdetek óta.
A Timidusra sandítás egy kicsit meglepte, de még mindig jobb téma Timidus szexualitásáról beszélni, mint a saját szexualitásáról.
-Hát… izé… ugye a peteknek be van kapcsolva az etikai mód, és ugye nincsen menüjük, meg nekünk sincs olyan menüpont, ahol ezt kikapcsolhatnánk nekik, szóval nem, ők nem tudnak… ilyet csinálni. De például Timinek is lehet nagyon szimpatikus valaki… bár nem tudom, hogy ezt nevezhetem-e szerelemnek. És.. mi az, hogy akkor sem, ha egy pet? Miért akkor sem?
Egy kicsit kétkedve és szemöldökét felhúzva nézett Asuura, de megadta a lehetőséget a félreértésre… ám a pizzás kérdésre egy pillanatig nem válaszolt, majd megrázta a fejét.
-Oké… köszi… együnk pizzát, és közben meséld el, hogy mi ez az akkor sem…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Asuka Csüt. Május 28 2015, 12:14

Tiszta cuki, ahogyan beszél róla. :3 Már eddig is tudtam, hogy oda meg visszavan ezért a fiúért, azt pedig aéig várom, hogy végre én is megismerhessem. ^^ Nem csüngök rá viszont erre a dologra, hiszen így is rengeteg dolog történt ma. A mi kultúránkban amúgy sem illik ilyet kérni, ilyen erőszakosan.
Ami meg a petek nemi életét illeti, azt valahogy sejtettem, hogy nem lehet nekik ilyet, pedig azért jó volt eljátszani a gondolattal, hogy ők is lehetnek szerelmesek, és különböző új peteket tudsz tenyészteni velük. :3 Bár ami azt illeti, jobban belegondolva igazából nem sokat tudok a petekről. Találkoztam már néhány idomárral, meg beszélgettem néha Timidussal, de igazából ennyi. Miben mások, mint a mobok? Vagy éppen a szafaris állatok? Azt ugyan tudom, hogy tojásból kelnek ki, meg hogy az idomár védelme a feladatuk, ezt mondta elégszer Timidus is, de ez ugye nem sok. Sohasem vonzott ez a kaszt, hiába lehet cukiságuk, én a regisztrációnál egyből ráböktem arra ugyanis, amelyiknek a legnagyobb fegyvere volt, hogy biztos az a legerősebb. És nem is tévedtem.
- Hát hogy akkor sem illik. Meg senkivel sem illik. o.o – nem értem a problémát, gondolatolvasó meg ugye nem vagyok. Pedig szép is lenne. T.T Szóval nem igazán érzem ki Shuu mondandójából, hogy picit magára vette a megfogalmazásomat. Keresek inkább egy farönköt, ami majd megfelel asztalnak, és a falutól sincs messze, s lerakok oda néhány tányért, majd pedig a pizzaszeleteket. Van mindenféle, de egyben egyezik mind. Hogy tele van tengeri herkentyűkkel. De nem gyümölcseivel, mert az egy ostoba és arrogáns megfogalmazása az állatkáknak, hiszen többet érdemelnek annál, mintsem hogy ilyen gyűjtőnevet kapjanak. Jó, jó, a herkentyűk is az... de talán még mindig jobb, mint gyümölcsnek csúfolni őket.
- Nincs menüjük? Jé... Ezt például nem tudtam. Meg alapból igazából keveset tudok a petekről. Nekem sosem volt ugye, meg nem is lesz, de csomó idomárt láttam már. Tényleg, a csirkék mit esznek szerinted? Szeretik a kagylót? Meg kéne próbálni idecsalni egyet. – őszintén fogalmam nincs, mit esznek a csirkék. XD Azzal sem vagyok tisztában, hogy a nagy vágóhidakon meg csirketelepeken mivel etetik őket, és azt hiszem, ezzel egy szívességet tettem önmagamnak. Pedig a csirke husi finom. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 28 2015, 12:45

-Oké, oké, bocsi, csak még mindig Alex van a fejemben, és ez az akkor sem illik nem valami jó megfogalmazás, Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy akkor sem illik, ha ő csak egy pet, és nem ember. Tudod, Alex többre tartja magát mint a peteket, pedig szerintem jó pár pet alatt van tudásban is, erőben is, meg főleg öltözködési tudásban. Láttad, hogy milyen hacukát vett magára a tehetségkutatón?
Felnevetett, egyrészt azért, mert Alex pöffeszkedése azokban a göncökben tényleg száni volt és nevetséges, mint valami rossz ripacs a felvonuláson, de ezzel a feszültséget is oldotta, amit a félreértés okozott. Elvett egy pizzát magának és Timinek, majd falatozni kezdtek, miközben Shu még a kérdésekre is válaszolt, persze mindig csak két falat között, hogy a kulturáltság megmaradjon.
-Hmm, ez nagyon finom! És… hát… valamiféle menüjük van, de az a mi menünkbe van beleépítve. Ott lehet ugye elnevezni őket, amikor nevet adsz nekik a legelején, ott lehet megnézni az életcsíkjukat, azt, hogy milyen potik meg mérgek hatnak rájuk, hogy milyen képességeik vannak. Láttam olyan idomárt, aki úgy harcolt, hogy vagy száz ablak meg volt nyitva előtte, és mindent onnan figyelt. Ha láttál ilyen buta akciófilmeket, akkor ez kb ugyanolyan, mint amikor a robotos szuperizék szeme előtt ott kalimpál a rengeteg jelzőbigyusz. Még az a szerencse, hogy Timi ezt fejben tudja tartani, és nekem csak néha kell elmondanom neki olyasmit, amit ő nem láthat. Egyébként meg kérdezz nyugodtan a petekről, ha érdekelnek, szerintem mindketten szívesen mesélünk. A csirkéket pedig legegyszerűbb kukoricával etetni. A falusiak is azzal etetik őket, szóval biztosan szereti.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Asuka Hétf. Jún. 01 2015, 14:19

Az ebéd tálalva, a rengeteg tengeri dologgal megrakott pizzák láttán pedig máris éhesnek érzem magam. Imádom, hogy büntetlenül habzsolhatok itt annyit, amennyit akarok! Főleg, ha nassikról van szó. Ezekről odakint elég hamar leszoktam, mert azt mondják, a sok cukor betegséghez, az pedig elhízáshoz vezet. Ha van valami, amit imádok Aincradban, akkor az ez.
- Örülök, hogy ízlik. – muncholom a pizzát, sikerült egy tonhalasat kiválasztanom, mert hát olyat is hoztam. Minél extrémebb valami, annál jobb. >.< Mostanság mondjuk nem sokat fejlesztettem a főzésemet, de mindig van valami, amit tanulhatok, akár más jártasságoknál is.
- Nem tudom, nem voltam ott. Nem láttam semmiféle tehetségkutatót. Viszont... – azt ugyan én nem tudom, de ez a tehetségkutató akkortájt volt megrendezve, amikor én éppen egy kazamata titkos kis termében raboskodtam. Egy teljes éven át. Szóval nem csoda, ha az ilyen Aincradban világszintű események elkerültek.
- Jól sejtem, hogy Timidus, és a többi pet mesterséges intelligenciák? Ha ez így van, akkor nem butábbak, és nem okosabbak annál, mint amire tanítják őket. Vagy tévedek? – igazából csak egy ötlet, egyfajta feltételezés. Tényleg nem tudok sokat a petekről. Csak azt, amit ugye Timiduson láttam. Egyből eszembe jut az a régi sztori, amikor tinikoromban tömeghisztéria volt egy beszélő macskás játék miatt, mert az emberek azt hitték, hogy pedofilok és szervkereskedők kémkednek a gyerekek után. Igen, ezt majd mindenképp elmesélem Shuunak.
- Kukorica, vettem! Very Happy – hát, nem tudom, honnan szerzek én most kukoricát. T.T Kénytelen vagyok az egyik pizzáról áldozni, a szent cél érdekében. De ha meglesz az a jelvény végre, akkor mindenképpen megérte. Végighallgatom persze, amit mond, s el sem tudom képzelni, hogy valaki hatszáz megnyitott panel mellett harcoljon. Az emberi agy képtelen ennyi dologra egyszerre figyelni. Ezért kell megtanulni ezeket. Például ezért számolom ki előre, nagyjából milyen erőseket sebzek, és az életcsíkom mely szakaszában.
- Sokszor meséled, hogy Timidusra valamiért sokan haragudnak. Mármint, hogy komolyan sértődnek rá. Jó, néha én is elviselhetetlen vagyok, de tényleg ennyien vannak, akik olyanok, mint ez az Alex? – aztán megtörténik végre a csoda... *.* Hogy honnan került ide ez a csirke, azt nem tudom, de a kukorica felkeltette az érdeklődését. Még ha nem is olyan, mint amilyet szeret. Aztán a földet kezdi el kapirgálni, s amíg ezzel foglalkozik, én nekiugrok, hogy meglegyen végre. Achievment unlocked! Végre megvan a csirke nyolcas, amire egy jelvény is figyelmeztet.
- Ha ezt tudom, akkor már első alkalommal is kukoricát szórok szét a faluban... – hát honnan kéne tudnom nekem, hogy a csirkék mit esznek? Rolling Eyes A sao előtt csak a Garfieldban láttam csirkét.


csirke \o/
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 01 2015, 14:57

-Mesterséges intelligencia? Fogalmam sincs. Lehet, de szerintem butaság ilyenen gondolkodni. Az is lehet, hogy mi már kint nem is élünk, és csak ide van feltöltve az agyunk, akkor meg mi is ugyanolyan programok vagyunk mint Timi. De az is lehet, hogy Timi is igazából mondjuk egy kisgyerek, aki felvette a sisakot, Kayaba meg beleprogramozta az agyába, hogy sárkánynak higgye magát, akkor meg ugyanolyan élő, mint mi, még Alex szerint is. Annyiféle variáció lehet, hogy úgyse tudjuk kitalálni. Egyet viszont tudok. Timi, amit megtanul, azt tudja. Nem felejt. Szóval ha eredetileg nem is volt nálunk okosabb, most már biztosan az… de ha nem, egy idő után az lesz. Szóval lehet ebben a tanításos dologban valami, de akkor a petek le fognak körözni minket. Nem mintha nagyon zavarna, szerintem az ő irányításukkal sokkal szebb világot lehetne létrehozni, mint amit az emberek csinálnak.
A csirkét most már valóban nagy tapssal fogadta, és fel is pattant ültéből.
-Ez az! Mondtam, hogy annyira nem nehéz!
És már meg is jelent a kezében a kristály, várva Asuut, hogy hova is menjenek tovább, ám miközben a harcos ezt kitervelte, még válaszolt a másik kérdésre is.
-Áh, dehogy! Vannak páran, akik nincsenek oda azért, hogy Timi szókimondó, meg ilyesmi, de a legtöbben tudják, hogy sokat köszönhetnek neki. Ilyenek mint Yuichi, aki szerintem szintén szerelmes Hinariba, ő persze nem bírja, mert Timi elmondja, hogy Hinari mennyi  mindent csinál rosszul, és mennyi mindent meg nem csinál egyáltalán, szóval persze, de szerintem ez normális is, amíg a céhvezérét védi. Te sem adod fel a csapatodat akkor sem, ha tudod, hogy néhányan gonoszak, mert elhiszed, hogy még lehet segíteni nekik. Szerintem Yuichi is Alex is ezt hiszi, hogy Hinarinak majd megjön az esze, ezért keresnek állandóan kifogásokat. De egyébként ha belegondolsz, a kicsik már ismernek minket, mi segítettünk nekik, szeretnek minket és sensei-nek meg senpai-nak szólítják Timit. A nagyok meg ha tovább arcoskodnak a fronton, egy idő után úgyis kiesnek, szóval nem kell aggódnunk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 10 2015, 17:34

A kobold invázió után.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Kedd Okt. 06 2020, 16:48

Event ismi szafari Takadával

Takada sensei javaslatára jött erre a szintre. Kasumi néha elejtett egy-két célzást hogy mennyire kell neki a pénz, és erre javasolta az öreg, hogy menjenek el a 8-as szintre, mert az ott elejtett csirkékért jó pénz fizetnek. Nyolc csirkéért 400 arany egész jó zsebpénz. A szint merő füst, ezért Takada azt javasolta neki, hogy mindent csapjon le, aminek szárnya van és két lába, ahogy mondta 'Az ugyanis biztos csirke!' Kasumi hitt neki, ezért megbeszéltek egy találkozót a faluban, hogy onnan kiindulva szerezzenek egy kevéske pénzt.
Nem volt ötlete mivel üsse el az időt amíg vár Takadára. A falu teljesen lakatlannak tűnt, és piac sincs ahol nézelődhetne amíg várakozik. "Pedig milyen klassz lenne, ha most nézegethetnék néhány csinos ruhát, vagy valami apró kiegészítőt." Sajnos úgy tűnik erről most le kell mondania, mert még egyetlen emberrel sem találkozott mióta itt várakozik. Eszébe jutott a sok mende-monda ami szerint sokan tűntek el ezen a szinten. És szerinte lehet is alapja, mert ebben a szúrós füstben tiszta téboly megmaradni, és ha elveszti az ember a józan ítélőképességét akkor csak, mint a zombi támolyog míg a mérgező füst nem végez vele, és akkor ügye már, ahogy a mondás is tartja Bottal üthetik a pixeleit. Vagy valami hasonló.
Aztán végre feltűnt Takada, vagy legalábbis valaki, akinek a körvonalai igen hasonlóak. Kasumi elé sietett, mert már nagyon kellett neki egy pár emberi szó, mert ez a szint tényleg kész téboly.
-Jó napot Takada san! Örülök hogy újra látom. Van még valami, amit intéznie kell vagy már indulhatunk? Szeretnék minél hamarabb túl lenni a dolgon, nagyon nyomasztó ez a szint.

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Okt. 06 2020, 17:13


Event Szafari with Kasumi

Az öreg nehezen tud nemet mondani, amikor megkérik valamire, még akkor is ha érzi hogy csak kihasználják. Persze most nem erről van szó, ráadásul olyan lehetőség adódott, amit bolond lenne kihagyni. Már sok stratégiát ötlött ki arra vonatkozóan, hogyan is teljesítse a nyolcas szinthez kapcsolódó követelményt. Végül Kasumi tálcán kínálta a lehetőséget.
A vadászidény eseményt kihasználva, elég nagy esélyét látja, hogyha nem is az összes csirkét, de egy jelentősebb mennyiséget el tud ejteni belőlük. De ha nem az sem baj, mert „Nem megy pocsékba a lehetőség, hiszen ha nem csirke totyog a nyilam elé, akkor majd esik belőle jó kis loot!”
Megbeszélt egy találkozót a lánnyal a szint egyetlen lakott települését, amit majd alaptábornak használva ki-ki mennek egy vadászatra. Sokáig nem mer egyhuzamban kint tartózkodni a veszélyes füstben ezért lesz szükség, hogy béreljen valami helyiséget, ahol jó eséllyel kiszuszoghatják magukat, majd azt követően ismét bele mehetnek a gomolygó füstbe.

„Sejtettem, hogy nem Tokió szintű népesség lesz a faluban, de hogy ennyire kihalt legyen, arra nem számítottam” állapította meg az öreg első benyomás alapján. Aztán másodikra és harmadikra is. Csak bolyongott a faluban anélkül, hogy egy lelket is talált volna. Végül sikerült észlelnie egy személyt, de amint a közelébe ért, róla is kiderült, hogy Kasumi az.
– Üdvözlöm Kasumi san! – fogadta a köszöntést, majd a kérdésre válaszolva még hozzá tette – Először néznünk kéne valami szállásszerűt, hogy ne kelljen sokáig a füstben kószálnunk. El ejtenénk egy-két vadat, majd visszajönnénk ide és kiszellőztetnénk a tüdőnket.
Persze tisztában van vele, hogy fizikailag nem kerül semmi a tüdejükbe, de a játékban biztos van beállítva egy mérgezési szint, amit egészséges dolog lenne, időnként lenullázni.
– Induljunk el arra, aztán majd meglátjuk. – mutat a lány mögött lévő szélesebb utcára.


Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Kedd Okt. 06 2020, 17:43

"Ez a szállás dolog jó ötletnek tűni, és annyit még kibírok, míg elintézzük a dolgot." Gondolta Kasumi majd következőt mondta. -Rendben, akkor szerezzünk valami pihenőhelyet. - egyezett bele, és elindult a jelzett irányba. Végig mentek az utcán de semmi. Aztán visszafelé is, majd még néhány keresztutcát is bejártak, de egy árva NPC nem sok annyi sem járkált idekint. Kasumi igazából nem is csodálkozott ezen, elvégre ő is a legszívesebben itt hagyná az egészet, de a szükség nagyúr, így inkább maradt. Viszont eszébe jutott valami és ezt rögtön közölte is Takadával.
-Lehet, hogy behúzódtak a házakba, zörgessünk be az egyikbe, hátha találunk valakit. - és már lépett is oda az egyik ház ajtajához, és szolidan bekopogott. De nem jött semmi válasz, így egy kicsit erélyesebben is megzörgette a bejáratot. Értelmes idő elteltével sem érkezett semmi válasz ezért már ököllel csapott a bejáratra és hangosan kiálltva próbálta felhívni magára a figyelmet.
-Hahó! Van itt valaki! Kérem, nyissanak ajtót! - de semmi válasz. Lemondóan lépett el és fordult Takadához - Talán nincsenek itthon. Nézzünk egy másikat.
A következő ház ajtaján is próbálkozott hasonlóan az előzőekhez, de semmi eredmény. Egyelőre az elszántsága kitartott, így megpróbálkozott még egy épülettel, majd egy újabbal, de egyiknél sem járt sikerrel. A következőnél, már elsőre sem finomkodott erélyesen csapkodta a bejáratot és kiabált. Azonban itt sem lett semmi eredménye. Majd egy hirtelen ötlettől vezérelve, egyszerűen csak benyitott. És lám, az ajtó kinyílt.
A ház egyszerű berendezésű, minden hivalkodást mellőző tipikus falusi ház. A levegője azonban füst mentes volt, és bár látszólag nem volt használva már egy ideje, mégsem tűnt áporodottnak.


//Kacsa// amit Kasumi csirkének lát, és erről a következő hsz-ben Takadát tájékoztatja

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Okt. 06 2020, 18:14


Az öreg már kezdi nagyon unni az utcákon való bolyongást, amikor Kasumi előáll a javaslattal, hogy próbálkozzanak a házaknál. „Teljesen logikus! Nem is értem miért nem ezzel kezdtük” morfondírozik a harcművész, miközben a lány aktivizálta magát, és neki állt zörgetni az egyik ház ajtaján. Aztán már dörömbölt és kiabált is, de semmi eredménye. Takada már épp oda akart lépni hozzá, hogy hagyja ennyi már elég, úgy sincs itt senki, de a lány magától is rájött erre és ellépet a háztól. Azonban elszántsága töretlen maradt, mert ment és próbálkozott újra egy másik háznál, majd egy harmadiknál és egy negyediknél is. „Kitartó lány! Én már feladtam, hogy jutunk bármire is, de talán hagynom kéne, hogy maga is rájöjjön erre” gondolta, így nem állította le Kasumit, mikor újra odalépett egy házhoz és már rögtön a dörömböléssel kezdte.
„Ennyi erővel akár be is rúghatná, azt kiáltva Rendőrség! Házkutatás!” gondolta az öreg, és legnagyobb meglepetésére, ha a lány nem is rúgta be az ajtót, de a kilincset lenyomva belépett az épületbe.

Odabent minden csendes volt, tisztának és rendezettnek tűnt, noha az elhagyatottság hangulata lengte be a teret. A levegője tiszta volt, így az öreg belépet és becsukta maga mögött az ajtót kizárva így a lassan befelé gomolygó füstöt.
Amint becsukódott az ajtó, mintha csak egy kapcsoló lenne, fények gyúltak a helyiségbe és egy panel jelent meg a harcművész mellett közvetlenül a bejáratnál.

Bérleti díjak:
1 éjszaka 3 Arany
2 éjszaka 5 Arany
3 éjszaka 6 Arany
Valamint minden további napra +2 Arany
Maximum elszállásolható fő: 5

Alatta pedig a kölcsönzésre utaló bejelentkező panel. Takada gyors mozdulatokkal bepötyögi a szükséges adatokat, majd leokézza az egészet. Halk csippanás jelzi, hogy a kívánt összeget levonták.
– Nos akkor úgy tűnik az alaptábor problémája megoldva. Akár indulhatunk is az első cserkelésre. – mondja a lánynak.


Vaddisznó - vaddisznóagyar 4+3 minőség

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Kedd Okt. 06 2020, 19:11

A fények felkapcsolódásakor egy pillanatra meglepődik, és Takadára néz értetlenül, de az öreg valami panellel van elfoglalva. Érdeklődve figyeli, majd mikor közli vele, hogy a szállás el van intézve és akár mehetnek is vadászni, egész vidám lesz.
-Akkor induljunk is! - mondja és mintha csak a víz alá merülne nagy levegőt véve lép ki a füstbe. Persze nem bírja sokáig, így sajnálkozva fúja ki a tiszta levegőt és lélegzi be a füstöt.
Nem lacafacáznak sokáig, a legrövidebb úton hagyják el a települést. Noha rettentően utálja, de el kell ismernie, hogy azért van előnye ennek a füstnek. Az állatok nem látják őket közeledni, és ha észre is veszik őket már késő. A füstöt kémlelve hirtelen feltűnik előtte egy szárnyas jószág a talajon. "Ez tuti egy csirke! Biztos épp kapirgál." Gondolja, majd óvatosan előhúzza a kardját. Halkan a közelébe megy, majd egy gyors támadás és már hullanak is azok a pixelek. Majd körbe tekint és igyekszik felfedezni Takada körvonalait, de nem látja. Egy pillanatra megijed, de aztán feltűnik az öreg.
-Meg van az első csirkém! -mondja neki mosolyogva.
-Viszont félek, hogy ebben a szmogban nem találjuk meg egymást, ha nagyon eltávolodunk, ezért küldenék egy party meghívót. -és a szavaival egyszerre el is küldi -De-de arra nem tudok megoldást, hogy-hogyan fogunk visszatalálni a házhoz!
Ijedten tekint körbe, hogy vajon felismeri-e hogy merről jöttek. "Talán még nem késő! Ha felismerem, rögtön vissza is fordulhatunk, mielőtt még nagyon eltávolodnánk." Az ijedség egyre jobban kiül az arcára, bár lehet, hogy a sűrű füst miatt ez nem látszik. Tesz néhány bizonytalan lépést, de még véletlenül sem akar nagyon eltávolodni Takadától.


_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Okt. 06 2020, 20:33


A ház elhagyását követően, bevetették magukat a vadonba, ami nem áll többől, mint gomolygó füst és aszalódó füvek tömegéből. Lassan haladt bekapcsolt észlelés mellett és folyamatosan a lány közelében. Nem távolodott el tőle az észlelés határánál messzebbre.

Kicsivel később a lány mellett még mást is érzékelt, és valószínű Kasumi is, mert nagyon óvatosan halad valami irányába. Az öreg egyelőre most elfordította a lányról a figyelmét, és nagyon remélte nem csinál semmi butaságot.
Hamarosan kirajzolódott előtte az állat körvonala. „Egy újabb vadkan” könyvelte el magában, és az idegre helyezte a nyílvesszőt. Lassan, biztosan célzott, majd nagyon óvatosan kifújta az összes levegőt, hogy ne mozdítsa be a légzés a vessző hegyét. A következő pillanatban pendült az ideg és pixeleződött a vaddisznó. Gyors léptekkel igyekezett az állat helyét megtalálni, mert nem szerette volna, ha elveszik a loot. „Nem mintha olyan nagy baj lenne, de ha már van, akkor ne vesszen kárba!” gondolta, de aggodalma felesleges volt, mert ha egy bizonyos időn belül nem érintette meg, az akkor is az inventoryába került. „Na ez így lényegesen megkönnyíti a dolgunkat” mosolyodott el magában, majd a lány vélt irányába fordult, és még pont időben, mert a következő pillanatban eltűnt.
Gyors iramba indult meg felé. Miután ismét érzékelte a jelenlétét, megnyugodott és immáron kényelmes tempóba haladt felé.
A lány közölte, hogy halad a teljesítménnyel, majd egy okos gondolata után érkezett is a meghívó, melyet Takada elégedetten fogadott el. Gyors ellenőrzés a térképen, és megnyugodva vette tudomásul, hogy működik a dolog, így a lovaglány aggodalmát gyorsan el is oszlatta;
– Amiatt nem aggódj! Még a panelen volt egy opció, amivel egy markert, vagyis egy jelölőt tudtam a térképemre tenni, ami a ház helyzetét mutatja. Szóval bátran mehetünk kicsit beljebb, vissza fogunk találni. – nyugtatta meg a lányt.
– Menjünk is. Szerintem még egy vadra rámehetünk, és csak utána induljunk vissza a házhoz. – Javasolta.


//Aktiválom az Etológiát, Kasumi dobásának a módosítására//

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Szomb. Okt. 10 2020, 18:26

Kasumi megnyugodott mikor Takada közölte, hogy bármikor visszatalál a házhoz. A csapat jelölés miatt ő megtalálja Takadát, Takada a térképjelzés alapján a házat. "Akkor bátran apríthatjuk a csirkéket." Gondolta Kasumi, és már figyelte is, hogy mit jelez az érzékelése.
Takada tanácsát követően, arra indult amerre szerinte a csirkék tanyáznak. Nem kellett messzire mennie, a közelben már is körvonalazódott valami a gomolygó füstben. Még egy kicsit közelebb lopakodott, majd lerohanta áldozatát. Megfigyelni nem volt ideje, de a mérete miatt elkönyvelte csirkének. "Akkor ez már így kettő."
Körbenézett, de nem látta Takadát, ezért a térképét nyitotta meg. A közelben volt és nem mozgott. Kasumi tudta, hogy az öreg nyilat használ, ezért arra gondol, épp most céloz és vadászik le valamit. Ebben nem akarta zavarni, ezért addig várt, amíg a térképen a kis zöld pötty el nem indul az irányában.
-Meg van a második csirke, ha így haladunk még ma meglesz mind a nyolc. - Számolt be vidáman.
-Neked mit sikerült elejtened? Te is haladsz a csirkés teljesítménnyel? - kérdezte.
A választ már a házfelé mentükben hallgatta meg. Nem Takada mellett lépkedett, hanem oldalt és egy kisé, talán egy lépésnyire lemaradva. Így ha Takada valamerre letért volna, könnyedén utána mehetett, anélkül, hogy megtorpanna. Útközben még meg érdeklődött az új eseményről.
-Egyébként ez az event most hogy működik, mert ha csirke helyett, mondjuk olyan vad kerülne elém, ami dobja a leadható itemet, akkor lehet én is belekezdenék. - Kérdezte és érdeklődve hallgatta a választ. Reménykedett egy picit benne, hogy talán abból is lesz egy kevés pénze.


//Kacsa// Ami Kasumi meggyőződése szerint csirke, amint azt a hsz-ben ki is fejtett.

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Vas. Okt. 11 2020, 14:29


Talán az esemény hatására, de úgy tűnik jelentősen felszaporodott a vadállomány, nem csak a 10-es szinten, de úgy tűnik mindenütt. Alig tettek meg pár lépést és az öreg észlelése máris bejelzett.
Lassan haladt a ködszerű füstben, mert bár az állatok látását is korlátozta, azért azt sejtette, ha hirtelen átsejlik valami a füstön, az azért feltűnik a legfigyelmetlenebb élőlénynek is.
Fokozatosan, közelített az áldozata felé. Amint kellő távolságba ért, és már biztonságosan rálőhetett, az idegre helyezett egy nyílvesszőt, majd gondos célzást követően útjára engedte.

Mikor újra összefutott a lánnyal, az ismét lelkesen újságolta el az újabb eredményét. A kérdésre csak egyszerűen válaszolt;
– Nem haladok vele úgy, mint reméltem. – Hangjában nincs sem elkeseredés, sem csalódottság, kis szünet után hozzá tette – De nem baj, majd legfeljebb újra visszajövök. Nem ez lesz az első teljesítmény, ami nem sikerült elsőre. – mosolyodott el.
– Egy újabb vadkant sikerült elejtenem.

A ház felé mentükben Takada nagyjából vázolta a lánynak az event lényegét.
– Ha a kijelölt vadat sikerül ejtened, az dob valamilyen minőségbe sorolható lootot. Ha összegyűlik belőle egy meghatározott mennyiség, azt speciális nyúzókésre lehet becserélni. De a lootok leadásával pontokat is gyűjthetsz, amivel a verseny végére elért helyezéssel akár valami nyereményre is szert tehetsz. – Majd abból kiindulva, ami miatt ide kísérte a lányt, hozzá teszi – De szerintem az nem pénznyeremény lesz.
A házhoz visszaérve, a férfi irányt vesz a ház, konyhának kikiáltott szeglete felé, mely csak egy egyszerű főzőtűzhely a helyiség egy szegletébe.
– Amíg várunk, hogy tisztuljunk a mérgező füsttől, gondoltam megpróbálkozhatnék a főzés jártasságom fejlesztésével is. – mondta, de sietve hozzá teszi – Arra azért ne számíts, hogy ehető lesz.
Amíg a férfi az egyszerű jártasságát próbálja csiszolni, ha már úgy is a témánál vannak, gondolta rákérdez a lánynál is;

– Te már próbálkoztál főzéssel, vagy tervezed egyáltalán, hogy megpróbálkozol vele?

Vaddisznó - vaddisznóagyar 1+5 minőség

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Saibāitachi Szomb. Okt. 17 2020, 15:31


Szóló normál 750-es szafari

A kölyök belekerült egy ördögi körbe. Hogy fejlődni tudjon végig kellene vinnie egy kazamatát, viszont ahhoz, hogy végig tudjon vinni egy kazamatát fejlődnie kellene. Amit gondolt a játékosokról beigazolódni látszik. Ugyan első alkalommal egy alacsony szintű kazamatánál találkozott Kasumival, de úgy tűnik csak egy véletlen alkalom volt, mert azóta az alacsonyszintű T1-es kazik közelében rajta kívül egy teremtett lélek nem járt. ~Nyilván, és érthető okokból, a magasabb szinteken vannak a játékosok, egy ilyen senki alakkal minek foglalkozzanak. Hasznuk nincs belőle.~

A vízparton ülve némán, gondolataiba merülve ült, és várta, hogy kapása legyen. Itt sem járt szinte senki. Egyetlen őszhajú öreg horgászott a közelébe, meglehetősen hatékonyát. Úgy sorjázta a halakat a kis gyűjtővödrébe, mintha muszáj lenne. Itachi botja és zsinege ellenben mozdulatlan mintha csak kőből faragot szobor lenne. Egy ideig még nézte a vizet és halvány reményszálként kapaszkodott a hitbe, hogy ő is foghat valamit, de miután az öreg alig 20 perc leforgását követően teli vödörrel elballagott mögötte, megelégelte a dolgot és dühösen a vízbe hajította a horgászbotot;
– Akkor fulladj meg ott, ahol vagy! – nem fogta fel mennyire disszonánsak szavai, amivel egy halnak kívánja azt, hogy fulladjon bele a vízbe.

Rá kellet döbbenie, ez a világ pont ugyan olyan mint a kinti. Sok keserűség és az értéktelenség érzése halmozódik fel egyre inkább az árnyharcosban. Bár odakint még mindig rosszabb. Már az, hogy egyátalán megszületett, az is csak egy orvos ügyetlenségének volt köszönhető. Szülei mindigis lányt akartak, és amikor édesanyja terheslett, az elős kérdésük az volt, hogy fiú-e vagy lány. Az orvos a korai stádium miatt bizonytalan volt, de azt mondta „lány” és mire rájöttek a tévedésére már túl kockázatos lett volna az abortusz. Szülei megadtak neki mindent, amit csak megkívánt egyetlen dolgot kivéve; a figyelmüket. Miután a húga megszületett, az érszés, hogy csak egy testetlen szellem a családban még jobban eluralkodott rajta. Tulajdon képpen szentül meg van győződve arról, hogy szüleinek fel sem tünt, hogy hetek óta ki sem lépett a szobájából. Ha csak LC fel nem hívta erre a figyelmüket, de ebben sem volt annyira biztos. Sőt inkább az ellenkezőjéről van meggyőződve. LC jó barátja, és mivel ő illegálisan van a játékban, aligha fog szólni erről bárkinek. Valószínű, csak látogatja, és miközben fedezi az „eltűnését” drukkol neki, hogy túléljen.
A gyermek Itachiban még meg volt az a naívitás, hogy ha bizonyít akkor megkaphatja a figyelmet és a szeretettet, de rá kellet jöjjön, a világot és az abban lakókat, a legkevésbé sem érdekli egy kölyök erőfeszítése. Utólsó mentsvárként a szerelembe menekült, azt gondolván naívan, hogy ha a szüleitől nem is, de a másik nemtől megkapja azt amit szeretne. Azonban itt is csalódnia kellett. A lányok mondjanak bármit, nem láttak benne mást, csak a jóképű gazdak fiút, akivel eldicsekedhetnek a barátnőiknek, hogy azokat megegye a sárga irígység. Bár az is igaz, hogy kapcsolataiból igazán, ő is csak két lányba volt szerelmes, de ez a két kapcsolat volt a legfájdalmasabb.
A felismerés, hogy esélye sincs egy igazán boldog életre, mély és nyomasztó volt. De alapvetően Itachi jószívű, és nem akarta, hogy annak a néhány embernek a környezetében (egy kezén meg tudja számolni ezen személyeket), akiknek valamicskét számít, az ő negatív érzéseivel keljen küzdeniük. Így megszületett Kibermenyét aki mindig jókedvű, de önző és számító alak. A szerepét úgy vette fel, mint mások a ruhájukat, ami egy idő után teljesen természetessé vált számára. Méghozzá olyannyira, hogy amikor ismét szerelmes lett, fel sem tűnt neki. Bár ha fel is tűnt volna, azzal sem lett volna előrébb, mert szerelme tárgya egy nála majd 10 évvel idősebb, férjes asszony.
Valami halvány remény persze élt benne, hogy idebent mások az emberek. Példának okáért a lányok nem azért fogják kedvelni, mert egy gazdag iparmágnás fia. De csalatkoznia kellet, mert a japán lányok a legcsekélyebb mértékben sem éreztek indíttaást arra, hogy akárcsak megismerjék. Noha még csak két személlyel találkozott, de eddigi tapasztalatai nem mutatják túl rózsásnak a helyzetett. ~Az ő szemükben én csak egy gaijin vagyok. Aminél csak az Onik megítélése rosszabb.~ Mondjuk arról az aprósáról megfeledkezett, hogy idebent sem a valódi önmagát adja. Ugyan úgy csak Saibaitachi, a jókedéjű önző alak.

Elkeseredettsége végül vérgőzős haragként öltött testet. Ennek közsönhetően van a nyolcadik szint mérgező füsttel teli mezőségén, és mint egy megszálott, vagy inkább egy hangtalan, néma őrűlt rohangál fel alá. Ez a Menyét most nem vadászik. Ő most gyilkol. Méghozzá válogatás nélkül, ami vadat a balszerencséje eléhozz. Láttni csak annyit lehet; egy vad körül hirtelen felkavarodik a füst, és már csak a pixelek csilingelését lehet hallani. Maximálisan kihasználja a rossz látási viszonyokból, és a picit felhúzott gyorsaságát.
Rohantába a szeme sarkából mintha egy pillanatra az öszhajú pecás játékost is látta volna, de nem sokat törődött vele. Csak rohat és aprította a mobokat ahol érte őket.


Nyúl
Menyét 2
Mókus
Csirke 4
Fácán 3
Borz 2

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Szomb. Okt. 24 2020, 17:38

Kasumi végig hallgatta ahogy Takada elmondja a futó esemény lényegét.
-Akkor ez nem nekem lett kitalálva. Igazából nem vagyok egy nagy vadász, segítség nélkül, szerintem nem is menne. De majd meglátjuk.
A házba visszaérve a nappali helyiségben oda sétál a kandallóhoz, majd a tárgyra bökve lehozza annak a menüjét. Néhány gomb megnyomásával beállítja, majd egy kényelmesnek látszó fotelba telepszik le. Figyeli ahogy Takada ügyködik a kis főző sarokban, majd a kérdést követően egy kicsit elgondolkodik.
-A főzéshez csak annyit értek, hogy tudom hogyan kell vizet forralni a teához. Egyelőre nem terveztem semmit harmadlagos jártasságok terén. De alapvetően lehet nem lenne rossz, ha néhány összetevőből magam is tudnék ételt készíteni.
Ahogy körbe néz a kis házban eszébe jut, hogy milyen romantikus is lenne, ha Makuval egy ilyen kis házikóban éldegélhetne. A fiú hozná a vadat ő pedig elkészítené. No persze nem ezen a füstös-szutyok szinten. Sajnos azok a szintek, ahova eddig eljutott elég rútul megváltoztak a béta óta, de talán a felsőbb szinteken még akad egy kis hangulatos erdő patakkal vagy egy kis tóval és békés madár csicsergéssel. A kandallóban halkan pattog a tűz és narancs-vörös fénybe vonja a ház fehérre meszelt belső falát. "Néhány növény azért elkélne még. Vagy valami díszitő elem." Gondolkodik el, majd sóhajtva tér vissza a jelenbe. "Ahhoz először meg kellene találnom Makut. Remélem jól van és nincs semmi baj!"
A merengésből való visszatérést követően Takadához fordult és megkérdezte tőle.

-Miért határoztad el, hogy megtanulsz főzni idebent? Csak kedvtelésből, vagy kint is tudtál főzni és a megszokás miatt?

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Vas. Okt. 25 2020, 13:19


Idebent a konyhai munka jóval egyszerűbb, így gyorsabban is halad vele az öreg. Mire a lány elmondja a magáét már a munka jelentős részén túl is van.
– Alap dolgokat oda kint is meg tudok csinálni, de nem nagyon főztem magamra. Időben is sokkal jobban jártam, ha valahol vásároltam készételt. Az iskolában meg a tanároknak is ugyan úgy járt a koszt, mint a diákoknak, így hétköznapokon csak a vacsora volt a kihívás. Azt viszont hazafelé mindig vettem magamnak.
A kérdés első felét szándékosan ignorálta, egyelőre nem gondolta volna, hogy a terveibe túl sok embert be kellene avatni. Nem mintha valami hétpecsétes titok lenne vagy ilyesmi. Nem. Csupán arról van szó, hogy ha mégsem jön össze a dolog, ne kelljen sok személynek csalódást okoznia.

Jó lenne, ha az Artesben a konyhán tudna gyakorolni. Természetesen nem arról van szó, hogy ő látná el a céhet étellel. Elvégre senkit sem szeretne „megmérgezni”. De a jártasságok a gyakorlással fejleszthetők a legjobban. Noha az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy jelenleg még a céhbelépés sincs elrendezve. Noha nem hivatalosan már ő is és Miko-san is úgy gondol rá mint aki már tagja a céhnek, a neve mellett még nem látható a céhlogó. Vagyis hivatalosan még nem tagja a szervezetnek. ~De ami késik, az nem múlik!~ gondol egy népszerű nyugati szólásra.

Közben elhasználta az összetevők jelentős részét. Az elkészült „ételek” zöme dezintegrálásra került, de szerencsére akadt egy, ami emberi fogyasztásra alkalmasnak tűnt. A harcművész szervírozta az asztalra, majd szólt Kasuminak.

– No elkészült. Együnk, utána mehetünk a következő körre.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Szer. Okt. 28 2020, 11:24

Evés után kényelmesen szedelődzködött. Részben azért, mert Takada sem tűnt annak a kapkodó fajtának, részben meg nem sok kedve volt kimenni abba az undorító füstbe. De ha kell neki a teljesítményér járó jutalom, akkor nincs választási lehetősége.
Elsőnek ért az ajtóhoz és mintha csak a víz alá akarna merülni, egy nagy lélegzetvétellel nyitotta ki az ajtót és lépet ki az utcára. Kicsit eltávolodott az ajtótól majd ellenőrizte, hogy jön utána Takada is. Nagyon remélte, hogy nem kell messzire menniük. "A csirkékre a legnagyobb esély a falu közelében van." Most elöl haladt, ezért nem nagyon távolodott el az épületektől és inkább egy nagy kört írtak le a házak körül. Titkon abban reménykedett, hogy talál egy csirkeólat és így az egész kihívást egy szuszra elintézheti, de nem volt szerencséje. Bár némely épületnek volt kertje, de ól egyikben sem volt.
Ahogy halad alkalmanként megnyitotta a térképet, nem akart nagyon eltávolodni a házaktól. Igaz Takada tudja hol a ház, de nem akart teljes egészében rá támaszkodni. Most is a térképet nézte, és amikor bezárta valami apró lény körvonala villant a szeme sarkában. Egy kicsit várt majd elindult a feltételezett állat irányába. Hamarosan meg is látta a földön lassan haladó állat a füst által érzékelhetetlen formájú körvonalát. "Nem látom jól a körvonalát, de a méretéből ítélve biztos csirke. Ilyen közel a házakhoz mi más lehetne." gondolja, és lassan kihúzza fegyverét, majd ráront az állatra amilyen gyorsan csak tud. Elégedetten hallgatja a pixel csilingelést. Visszasétál az öreghez és hallkan, hogy ha esetleg van még valami a közelben akkor ne riassza el, közli vele.

-Meg van a harmadik. Már majd nem a felénél járok.

// Mókus // Kasumi szerint csirke, Takadának is ezt mondja.

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Okt. 28 2020, 13:14


Az öreg mosolyogva fogadja Kasumi bejelentését. Kíváncsi volt mire jut a lány, ezért hagyta, hogy Ő vezessen. Értette miért kerüli olyan ívbe a falut a lány, bár nem osztotta az elképzelés sikerének jelentőségét. Szerinte a szinten lévő csirkék nem kötődnek a településhez, de nem adott hangot véleményének ~Jelen helyzetben a tapasztalatszerzés fontosabb, mint a lexikális tudás.~

Amint a lovag elindult a kiszemelt áldozata felé, Takada elérkezettnek látta az időt, hogy a sajátjával foglalkozzon. Észlelése a közelben jelzett egy állatot, így arra vette az irányt. Egy hatalmas szarvast hozott a balsoras útjába. Elég termetesnek tűnt az állat, így a harcművész bekapcsolta a látás képességét, hogy a füstön át is a lehető legjobban fel tudja mérni az állatot.
~Egy kapitális bika!~ Fogta fel, hogy mi is van előtte mikor a füstön át kirajzolódott az állat körvonala. Amennyire csak lehet, próbálta felmérni az állat agancsát ~2-4-6… páros 22-es kornás! Gyönyörű a koronája, a jégág és a szemág is igen fejlett. A gyöngyözése is nagyon szép, ha odakint lennék 10-13 évesre saccolnám.~ Nagyon óvatosan és körültekintően közelített a szarvas felé. Tudta, hogy csirkét kéne elejtenie a teljesítményhez, de ezt a bikát nem akarta elszalasztani. ~Még a Nadler-képlet alapján is minimum 210-es!~ gondolta, míg lassan célzásra emelte az íjat. Nagyon óvatosan szinte lehelve fújta ki a levegőt, miközben félszemét behunyva a nyílhegyet az állat szügyének irányába fordította. Bár tudta, hogy a lootja szarvashús, legalábbis azt kell leadni. Viszont nagyon, de nagyon remélte, hogy ebből az állatból az agancs is kiesik lootnak, mert szerette volna eltenni.


Szarvas – szarvashús 7+7 minőség

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Szer. Okt. 28 2020, 15:57

Kasumi nem látta mikor tűnt el Takada mellőle és mikor jött vissza, ezért azt gondolta nem is ment el vadászni. "Lehet, hogy már nincs is kedve hozzá és csak miattam van itt" gondolta.
-Ha nincs már kedved vadászni félbe hagyhatjuk. - mondta -Igazából én is szívesebben horgászom.
Egy picit eltöprengett azon amit mondani akart.
-A vadászat, az hogy az elkapott állat pixeleződik olyan véglegesnek tűnik, még ha tudom is, hogy valójában nem egy élőlényről van szó. Mikor lecsapom a kardal ott már vége a dalnak, nincs tovább. A horgászatnál viszont mikor kifogok valamit, és úgy gondolom igazából nincs is rá szükségem, akkor a horogról leakasztva akár vissza is engedhetem a vízbe. Így élhet tovább.
Nem ismeri Takadát annyira, hogy tudja mit gondolhat róla, talán most egy kicsit túl közvetlen volt. Nagyon zárkózott típus, és most mégis egy szinte vadidegen férfinak az érzéseiről, a belső világáról beszélt, pedig sem az idő, sem a hely nemtűnt erre alkalmasnak. Zavartan pislogott és horgasztotta le a fejét.
-Talán túl szentimentálisnak tűnők. Sajnálom, hogy ilyen butasággal traktáltam.
Igyekezett gyorsan másfelé terelni a szót. És ha Takada nem kérte a vadászat befejezését akkor az a következő javaslattal áll elő.
-Arra felé nagyobb mozgolódást láttam, nézzük meg! Talán ott még sikeresebbek leszünk. -Indult el a mutatott irányba. A füst egyre csak gomolygott, még ugyan nem marta az orrát, mint legutóbb, de érezte, hogy már nem sokáig maradhatnak kint. "Talán még egy csirke belefér, mielőtt visszaindulnánk a házhoz."
-Kár hogy a lovagoknak nincs valami távolsági fegyverük a vadászathoz, úgy mint neked ez az íj. Sokkal egyszerűbb lenne, nem kellene sem lopakodni sem rohanni. - súgja oda Takadának.


_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Okt. 28 2020, 17:00


Az öreg nem értette a lovaglány felvetését, hogy miért kellene félbehagyni a vadászatott, így kissé meglepett hangon válaszolt;
– Ugyan dehogy! Maradjuk csak, épp az imént sikerült nyílhegyre tűznőm egy kapitális szarvasbikát. – majd a horgászat kontra vadászat okfejtést végighallgatva egyetértően bólint. – Kétségtelen, hogy a horgászat békésebb sport, mint a vadászat, viszont a vadászat épp oly szükségszerű, mint amilyen kegyetlen. Noha ez Aincradban ez nem fedi a valóságot, mert itt nincs szükség a vad egyensúly fenntartására. Azt a program megoldja magától is. De a valóvilágban sajnos szükség van a selejt és a túlszaporulat kilövésére. Ha az emberek nem pusztították volna ki a csúcsragadozókat, akkor erre persze nem lenne szükség, mert azok elvégeznék a piszkos munkát. De a saját maguk, és haszonállataik védelmében, mint azt tudjuk, a ragadozó állomány egész kicsire zsugorodott, sőt van ahonnan teljesen eltűnt. – Már épp belekezdene egy vadgazdálkodási szakelőadásba, amikor kapcsol, hogy ez valószínűleg álomba untatná a lányt, ami ebben a füstben igen veszélyes lenne, így ejti a témát.

Kasumi javaslatára elindulnak a falu nyugati határa felé, kissé beljebb hatolva a füstbe. Az öreg jónak vélte, hogy a látás jártasságát bekapcsolva hagyja, nem mintha olyan nagy eredményt várna tőle, de talán megint az útjába akad valami hasonló szépség. Nem kellett messzire menniük ahhoz, hogy a harcművész is felfigyeljen arra a csoportra melyről Kasumi beszélt. Noha a lány állításával ellentétben nem tűnt olyan homogén társaságnak, mindenképpen ígéretesnek látszott a sok jelzés melyet az észlelése révén látott.
– Te indúlj el jobbra, én megyek balra. Ha végeztem megkereslek és elindulunk vissza a házhoz. – súgta oda a lánynak. Még megvárta, hogy jelezze megértette, majd elindult.


Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Kasumi Szer. Okt. 28 2020, 21:18

Kasumi érdeklődve hallgatta Takada okfejtését arról, hogy miért is kell vadászni az állatokra. Azt a részét meg is értette, hogy ha valamelyik állatból sok van akkor azokat ritkítani kell. De mi van a veszélyeztetett állatokkal? Azokra miért vadásznak? Például az afrikai elefántokra vagy az orrszarvúakra. Ezekből nincs túlszaporulat még is lövik őket. Ezen gondolkodott, de miután nem jutott dűlőre a dologban, elindult a Takada által javasolt irányba. Igazából nem nagyon értette arra miért jobb, de miután elérte az állatokat megértett mindent, "Ha fordítva kerülnénk a rajt, akkor én pont Takada lővonalába kerültem volna, így viszont tőlem elfelé fog lőni."
Mivel nem akarta elszalasztani az alkalmat, ismét lopakodnia kellett, bár a jártasság hiányában ez inkább csörtetés volt. De szerencséjére a füst eltakarta vonalait a zsákmánya elől. "Már szinte sajnálom ezeket a kis kapirgálókat." Gondolta miközben kinézett egyet magának, ami elég közel volt ahhoz, hogy egy gyors lerohanással elkapja. A kardja még az előző elejtett csirke óta is a kezében volt, így annak elővételével nem kellett vesződnie. A kard hegyét előre tartotta, mintha csak egy lándzsa lenne, majd előre lendült. Mire szét nyílt előtte a füst gomolyag már pixeleződött is az állat.
Mivel Kasumi már végzett, elindult vissza, arra emerről érkezett. De arra azért ügyelt, hogy ne kerüljön Takada által kilőtt nyílvessző útjába.
Míg az öregre várt azon kezdett el gondolkodni, hogy ha sikerül a teljesítmény mire is vesztegetné el azt a pénzt. De nem jutott sokáig mert feltűnt Takada.

-Nekem meg van a negyedik csirkém. Méghozzá nem is akármilyen! Az a tiszta fehér fajta volt. Legalábbis amennyire a füsttől láttam.

//Fehér holló// Kasumi szerint csirke, Takadának is ezt mondta.

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 9 Kasumi16

Füstölgő Mezőség - Page 9 1810 Füstölgő Mezőség - Page 9 1312 Füstölgő Mezőség - Page 9 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Takada Hiroshi Csüt. Okt. 29 2020, 17:46


Amint biztonságos övezetben tudta a lányt, Takada egy vesszőt illesztett az idegre. Nem hagyatkozhatott teljes mértékben az észlelésre és a látásra. Még így is meg volt az esélye annak, hogy hirtelen tűnik fel egy célpont, és nem sok ideje lesz arra, hogy bíbelődjön egy vesszővel. Így viszont már az idegen van, kissé meg is feszítette, hogy akár még egy hirtelen kápás lövéssel is célba találhat.

A füst egyre sűrűbben gomolygott körülötte, és már a torkát is kaparta, de nem mert köhinteni elég nyilvánvaló okok miatt. ~Ha visszaérünk a házhoz, ezúttal tovább kell maradnunk, most túl sokáig időztünk kint.~ gondolta és vágyakozva idézte fel magában a ház belső berendezéseit. ~Talán egy rövid szundikálás a fotelba, még bele is fér. Kasuminak is biztos jót tesz majd a pihenés.~
Merengése közepette érte el azt a helyet ahol reményei szerint egy csoport állat pihent. És nem is kellett csalódnia. Lassan emelte célzásra az íjat, még eltöprengett egyszer, hogy melyik célpontot válassza, majd a döntést követően eleresztette a nyilat.

– Igazán ügyes vagy! Nekem továbbra sincs egy sem, de talán majd a következő körre. – bizakodott az öreg, de igazából azt sem bánta, ha nem az lesz. Már körvonalazódott benne a terv, hogy hasonlóan fog eljárni ebben az ügyben, mint az a fiú, aki nem olyan rég rohant el mellettük. ~Kegyetlen, de hatékony.~ ismerte be Takada, és most már kezdi belátni, hogy talán számára is ez tűnik az egyetlen járható útnak.
– Most már viszont induljunk vissza, mert kezd elviselhetetlen lenni ez a füst. – Javasolta a lánynak, majd el is indult a ház felé, hogy Kasumi követhesse.


Fácán - fácántoll 6+7 minőség

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 9 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.