Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Füstölgő Mezőség

+14
Asuka
Rinarin Ai Kita
Cearso
Akae
Shukaku
Hime
Yue
Phobos
Szophie
Kusumi Ayani
Aidor
Ryuninji Ren
Mirika
Kayaba Akihiko
18 posters

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szomb. Dec. 27 2014, 17:36

Shakan örült annak, hogy Shu végre leszállt róla kis hibája miatt. Bár nem tudom  hogy direkt csinálja-e ezeket a dolgokat, hiszen csak a nevekkel vannak ilyen problémái, vagy tényleg van valami szegény lány fejével. De én így kedveltem meg Shakant, és most már nem is szeretném, ha megváltozna. Talán nem is lehetséges.
-Nem hiszem, hogy Marluna vállalkozna bármiféle kihallgatásra. Bármikor, amikor az indikátora elszíneződéséről kérdeztem, mindig azt mondta, hogy inkább nem beszélne róla.
Még csak nem is azt, hogy önvédelem volt, vagy valami hasonló. Mint a legtöbb vörös az első pillanatban.
-Látod hogy Shakannak nem tetszik a csirke, ő mindenképp vadmacskát szeretne látni. És honnan tudod, hogy Timidusz közben nem kapott el egy csirkét? Elég régóta nem láttam már azt a sárkányt. Ennyi idő alatt szerintem azért elkaphatott jó néhány vadat. Biztos van köztük csirke is.
Nem mintha zavarna, hogy nincs itt a sárkány, de eddig úgy tudtam, hogy Shu-chan és Timi nem vállnak el egymástól túl sok időre. Mondjuk, a túl sok idő eléggé relatív fogalom.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szomb. Dec. 27 2014, 18:03

Na ez a mondat viszont már eléggé aggasztani kezdte a lánykát, és ez látszott is az arcán, ahogyan elbizonytalanodott, és el is komorult, majd teljes komolysággal emelte a tekintetét Cearsora. Shakanról már el is feledkezett, hirtelen nem volt fontos, hogy ott van-e, vagy sem. Persze jobb lett volna, ha ezeket nem hallja, és ez szerencsére a lánynak is eszébe jutott, és ki is használta Cearso tudatlanságát, szóval mással kezdte, mint eredetileg akarta.
-Izé… Cearsonak igaza van. Shakan, megtennéd nekem, hogy megnézed, hogy fogott-e már Timidus csirkét? Ott van a levegőben, innen látod is. Csak oda kell menned hozzá, majd látni fog, és akkor leszáll veled beszélgetni. Bizti uncsizik egyedül, te pedig nagyon jó társaság vagy ám.
És ha a kislány elment, akkor Cearsohoz fordulva folytatta, szinte suttogva, de ugyanolyan komolysággal.
-Ha Timidus fog valamit, akkor nekem is felvillan a menüben az üzenet. Ha el is ejti, tehát levadássza, akkor pedig megkapom a húst az inventoryban. De… nem erről akartam beszélni veled. Ha Marluna egyáltalán nem mond semmit, ls kerüli azt. hogy elmondja, akkor honnan tudod, hogy megbízhatsz benne? Te is tudod, hogy a vörösek veszélyesek. Az előbb mondtad el. Mi ki tudjuk deríteni, hogy Marluna miért és hogyan ölt. Ki tudjuk deríteni, hogy szándékosan-e, vagy véletlenül… és azt is, ha megbánta. Nem akarom, hogy valami bajod essen, és ha ezt elmesélem Anatnak, akkor ő is ugyanezt fogja mondani, amit én. Nem akarjuk bántani, ha nem gonosz… ne aggódj… de olyan nem lehet, hogy nem tudsz semmit róla, és bármikor veszélybe kerülhetsz… azt nem engedhetem… Hisame után… nem akarok még valakit elveszíteni…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 28 2014, 08:33

-Yuppie, megyek Timidusnak segíteni
És már rohant is arra, amerre a sárkányt látta az égen. Nem hiszem, hogy a sárkánynak kéne ilyen segítség, a végén talán még el is ijeszti azokat.
És nem csak a rohangálása volt az egyetlen, hanem amint meglátta a sárkányt, már ordibálni is kezdett. 
-Szia, azért küldtek, hogy meglesem, hogy sikerült már csirkéket fognod. Nos, sikerült?
Nos Shu kérdései igen csak felkavarták az eddig egy helyben álló vizet. És mindenki tudja, hogy mi történik a tisztának tűnnő vízzel, aminek a mélyén ott van a leülepedett iszap, mikor valaki belenyúl, és jól megkevergeti azt. Valahogy így tudnám leírni azt az érzést amit a kérdés után éreztem. Hisz olyan dolgokra kérdezett rá, amikre még én magam se tudom a helyes válaszokat. És sokkal jobb volt, amíg nem is gondolkoztam rajtuk. íde mondanom kell valami a kislánynak, mert a végén még azt fogja, hinni, hogy kedvelem a gyilkosokat.
-Fogalmam sincs, hogy megbízhatok-e benne, de láttam rajta, hogy nem akar beszélni róla. Ahogy téged se szoktalak zargatni a kinti világgal.
És reménykedem benne, hogy ez elég világos példa volt a számára.
 De ha ez nem lenne elég a kislánynak, akkor fel tudok hozakodni egy erősebb évvel is.
Ha tovább kérdezget, pár másodpercig csak némán ülök,
-Tudod, Shukako, én sok olyan dolgot csináltam, amit később megbántam, aés a többségre valószínűleg még csak nem is emlékszem, ezért nagyjából meg tudom mondani, hogy az emberek mikor nem beszélnek a megbáná
Arra nem kérhetlek, és nem is foglak megkérni, hogy bízz meg Marlunában. De arra igen, és meg is foglak, hogy bízz meg az érzéseimben, és amit most mondtam azt kezeljétek a lehető legbizalmasabban. Hiszen ha kiderülne, hogy barátkozom egy veszélyes vörössel, az engem is örökre megbélyegezne.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 28 2014, 09:02

Nos, először talán részletezzük kicsit a sárkány reakcióját arra a hatalmas segítségre, amit Shu szeretetteljesen a nyakába aggatott. Timidus éppen egy gazellát cserkészett be, ha már csirkére nem lelt, ez is növelte az elfogott vadak számát, javította a statisztikát, és Shu azt mondta, hogy majd ha nem lesz több teljesítmény, amit teljesíthetnek, akkor Kayaba Bácsi majd ezekért is adni fog jelvényeket, és ezt Timidus is így látta logikusnak… kivéve a Kayaba Bácsis részt. Amikor azonban meglátta, hogy a zavaró elem közelít és zajt csap, meggyorsította a folyamatot, de hála a tapasztalatának, még pont elkapta, mielőtt elmenekülhetett volna. Ezután ismét felreppent, majd nyugodtan ereszkedett le, egyenesen a lány vállaira, remélve, hogy az nem igazán fogja elbírni, és így egy kicsit nyugalmi állapotba kerül a pet súlya alatt, és beszélhet vele.
-Szia. Nem, még nem sikerült. A segítségedet pedig köszönöm, ám javaslom, hogy amennyiben érdemben kívánsz segíteni, úgy igyekezz csöndesebbnek lenni, hogy ne ijeszd el a vadakat. Megtennéd ezt a kedvemért?
És míg nem kapott választ, le sem szállt a lányról. Ezalatt Shu türelmesen várta, majd hallgatta végig Cearso válaszát. A nevét már ki sem javította. Talán Cearso emiatt érti meg ilyen könnyen Shakant, mert neki is baja van a névmemóriájával. Csak akkor szólalt meg, amikor már a fiú befejezte a mondatát.
-Az, ami velem a kinti világban történt… az itt bent nem veszélyes senkire. Még… még azt is megígértük, hogy nem hátráltatjuk a frontot… legalább is közvetlenül nem. A vörösek viszont… de rendben… nem fogom elmondani senkinek. Viszont… ha belépsz a céhbe, akkor el kell mondanod Anatnak. Nem sodorhatod veszélybe az egész céhet emiatt. És találkozni akarok ezzel a Marlunával.


(gazella)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 28 2014, 10:12

Shakant meglepte a sárkány szokatlan viselkedése. Nem mintha Timidustól szokatlan lett volna ez a reakció.
Rendben van megígérem. Csak légyszi szállj le rólam Toma-dísz
Vette lejjebb a hangját a kislány.
-Csak mert idebent nem látszik, hogy odakint ki volt gyilkos, a benti gyilkosok máris sokkal veszélyesebbek, mint a kintiek? Ki tudja mikor kerekedik el rajtuk ismét a gyilkolási hajlamuk? Szerintem ezek az emberek igenis sokkal veszélyesebbek, hiszen nem lehet rájuk bizonyítani, hogy gyilkosok.
-HA belépek a céhbe. Egész eddig arról kérdeztél, mért nem vagyok céhtag. Most már tudod  az okát.
-Biztos, hogy találkozni akarsz vele?
Ha Shu időközben nem gondolta meg magát, akkor szépen elkezdek megfogalmazni egy levelet:
Hali, egy kislány szeretne veled találkozni.
És ha Shu-nak is megfelel így a levél, akkor utólag beírom Marluna nevét a címzett sorába, és küldöm is az üzenetet.
-Most már csak várnunk kell.
És miközben vártunk egy újabb vadon élő állat bújt elő a rengetegből. Méghozzá egy menyét. Nem volt nehéz dolgom az elkapásával, hiszen nem számított arra, hogy bárki is megpróbálná elkapni.
-Látod, hogy nem csak csirkéket tudok elkapni, igaz ez még mindig nem admacska, de Shakan nincs itt, hogy bosszankodjon miatta.
A következő pillanatban jelzett a rendszer, hogy üzenetem érkezett.

Marluna írta:Te is tudod, hogy Shakant mindig szívesen látom. X3
Azonnal írtam is a választ:

Nem Shakan-ról lenne szó.
Egy fél perc múlva már jött is a gyanakvó válaszkérdés:

Marluna írta:Kaszt? Szint? Név? Ok?
Ezek után kérdően Shura néztem, hisz nem tudom ezek közül melyik az, amelyiket megoszthatom Marlunával.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 28 2014, 10:57

-Timidus.
Jelentette ki a sárkány, hiszen Shu szerint nagyon fontos volt a név, mert az emberek ez alapján különböztették meg őt, a többi tollas sárkánytól. Ezt még akkor mesélte el neki, amikor a Timidus nevet választotta számára, és ezáltal ez a petnek is fontossá vált, hiszen valóban elég nagy kavarodást okozott volna, ha őt összekeverik másokkal. Persze ezután teljesítette a lány kérését, és leszállt róla, hagyta felállni, majd rögtön osztotta is az utasításokat.
-Együtt nagyobb terepet tudunk ellenőrizni. Te arra mész, nyugati irányba, és pedig az ellenkezőbe. Halkan. És ha bármilyen vadat látsz, akkor fütyülj. Főleg akkor, ha csirkét. Rendben?
És ha Shakannak sikerült ezt megértenie, akkor Timidus el is röppent keleti irányba. Ezalatt Shu bőszen rázni kezdte a fejét ellenkezésképpen.
-Nem! Dehogy! Nem veszélyesebbek, csak ha már Kayaba Bácsinak hála tudjuk, hogy kivel kell óvatosabbnak lenni, akkor nem értem, hogy miért nem használjuk ki ezt a hatalmas előnyt. És… azokkal, akiknek nem vörös az indikátora, nem tudunk mit kezdeni. Illetve… tudnánk… de biztosan nem engedné meg mindenki, hogy rávilágítsuk, pedig ahhoz ez kellene. A vörösek viszont kevesebben vannak, és őket van esélyünk kivizsgálni. A céhbe pedig nyugodtan beléphetsz, csak mondd el Anatnak. Én is bent vagyok a céhbe, pedig én nem akarok innen kijutni, és Timidus is, pedig sokak szerint ő maga a megtestesült ördög.
Itt kicsit nevetett, még magának is oldotta a feszültséget, de tényleg nagy butaság volt az emberektől, hogy hogyan félhettek Timitől. A kérdésre természetesen bólintott, majd el is fordult, amikor Cear levelezett, és csak akkor nézett vissza, amikor a fiú erre külön kérte.
-Hát… nyugodtan elmondhatod, hogy idomár, azt úgyis azonnal látni fogja. A nevemet is tudhatja, az sem titok. A szint viszont… Timidus azt mondta, hogy ezt ne mondjuk el senkinek… de… aki figyeli az Arénát, az tudhatja, hogy megvan a negyedik képességem, szóval azt megírhatod, hogy harminc felett. Az pedig az ok, hogy szeretném megismerni. Izé… mert ha a te barátod, akkor biztos érdemes. Te mondtad, hogy bízzak meg az érzéseidben…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 28 2014, 17:06

Ezt mondtam én is
Nehogy már a sárkánnyal is el kelljen játszania, ami a lánnyal. Ezért inkább nem is kezd bele ugyanabba a játékba.
-És ha nem tudok fütyülni, akkor mit csináljak?
Jó, akkor indulok nyugatnak, és a sárkány hiába mutatta meg, hogy merre van az a nyugat nevű akármicsoda, Shakan elindult északra.
Nem csoda, hogy olyan sokszor eltévedt, és folyton keresnem kellett.
Elküldöm a dolgokat, amiket Shu megengedett, hogy leírjak. És gyorsan levelet cseréltem még párszor.
Marluna írta:És hogy hívják a szolgáját?
Azt hiszem ezt az ünetetet inkább nem mutatom meg Shu-nak, hanem anélkül válaszolok neki.
Timidus, de nem hiszem, hogy jó néven veszi, hogy leszolgázod a társát.
Marluna írta:Rendben van, mutasd meg neki, hogyan tud elérni, és holnap reggel 8, és délután 2 között várom.
-Shu belement.
Majd megmutatom neki az utolsó üzenetet. És meg is mutatom, hogy mit kell tenni, ha meg akarom tudni, hogy hol van Marluna. Megnyitok egy ües lapot a lvelezésnél, és Marluna nevét beírom a címzettek sorába.
-Nem vettem fel a barátlistámra, mert a képessége sokat segít, amikor találkozni akarok vele. Csak várni kell néhány másodpercet, hogy működjön Marluna képessége.
És pár pillanattal később a megváltozó betűk már ki is írták, hogy Marluna a Kezdetek Városában van.
-Persze ez csak illúzió, és pár pilanattal később el is szokott tűnni.
És  már vissza is alakultak a betűk Marluna nevére.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 28 2014, 17:42

Na erre Timidus nem számított. Mármint nem arra, hogy Shakan vele is elkezdene vitázni, azt egyszerűen elfogadta, és sokat hangoztatott „az emberek furák” címkézésű mappájába helyezte el az eset dokumentációját. Arra viszont egyáltalán nem számított, hogy létezik olyan csekély képességű emberi lény, aki még a fütyülésre sem képes. Ilyet még nem is látott, és nem is sejtette, hogy valaki még ennyit se tudna. Egy ideig csak értetlenül nézett a lányra, talán még meg is akadt egy pillanatra, majd megrázta a fejét. Az összes sárkány tud fütyülni. Még a frissen kikelt sárkányok is. És ez az ember meg még erre sem képes.
-Ha nem tudsz fütyülni, akkor ne fütyülj. Legyél csöndben. Azzal segítesz a legtöbbet.
Ezek után már az sem zavarta, hogy nem a megadott irányba indult el, hiszen legalább nem őt követte, így kevesebb kárt okozott legalább, és ez jelenleg talán a lehető legtöbb volt, amit a sárkány el tudott érni vele. Ezek után azonban még kevésbé értette, hogy miként engedhették be ezt a valakit a tízes szinten lévő minibossra, és elkezdett benne érni az a gondolat, hogy ezeket a hibás egyedeknek az emberek azért hagyják, hogy veszélybe sodródjanak, hogy ezzel a saját seregüket erősítsék, hiszen a gyengék elhullanak, és így nem kell a lelkiismeretükkel foglalkozniuk, mert nem ők ölték meg, hanem a miniboss. Az emberek furák. Ezalatt Shu csak nézte ezt a fura képességet, és megint csak megbizonyosodott arról, hogy Kayaba Bácsi mindenkinek a hozzá illő legjobb képit adja. Márpedig ha Kayaba Bácsi így védte a lányt, akkor csak nem lehet olyan gonosz. Mármint Marluna.
-Ez… ez oké... de honnan fogja tudni, hogy éppen keresem, és be kell kapcsolnia a képijét? És... azért a Kezdetek városa elég nagy…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 28 2014, 19:34

Shakan csak bólintott a sárkány szavára, és ment arra, ammerre éppen menni akart, persze olyan csöndben, amilyen csöndben csak menni tudott, hogy véletlen se zavarja meg a sárkányt abban amit az csinál. És boldog tudatlanságban ment tovább arra, ahol már senkit se zavarhat. Ha elért egy csendes helyre, akkor hitelen úgy döntött, hogy most már eleget sétált az egyik irányba, ezért nem lehet probléma, ha egy kicsit elsétál egy másik irány fele. Hátha arra fele talál valamilyen állatot is.
Elég hamar rájövök, hogy most miért működött másképp a dolog, mint amikor én szoktam használni. Hiába, Marlunának is meg vannak a maga dolgai, amikről nem valószinű, hogy szeretné, hogy kiderüljenek.
-Marluna most csak szemléltetésnek kapcsolta kisebb fokozatra a képességét, hogy véletlen se jusson eszedbe most azonnal keresned. Egyébként azt se szokta tudni, hogy én mikor keresem, tehát valószínűleg a képessége olyan passzív szerű dolog. És holnap reggel nyolc és délután kettő között biztosan pontosabban meg fogja adni neked a jelenlegi helyzetét. Marluna azzért nem kegyetlen, hogy végigkerestessen egy kislányt egy egész városon.
De még mindig nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet, ha ők ketten találkoznak.
-Azért lehet, hogy jobb lenne, ha nem találkoznátok. Nem mintha le akarnálak beszélni róla, de Marluna eléggé magának való alak, és ha valakit nem kedvel, akkor annak hamar hangot ad. Azt meg nem hiszem, hogy elég lenne neki, hogy isersz engem.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Vas. Dec. 28 2014, 19:53

Timidus ugyan foglalkozik a vadászattal, méghozzá eléggé nagyon foglalkozik a vadászattal, annyira nagyon, hogy el is ejt egy újabb vadat, egy mókus alakjában. De eközben természetesen folyamatosan figyelte a lányt is a levegőből, hiszen tudta, hogy nem hagyhatja el egyedül, mert Shu és Cearso nem örülne neki, ha véletlenül… azaz valószínűleg inkább a saját hibájából valami baja esne. A frontharcosok talán előszeretettel irtották a kicsiket, de annyit Timidus is látott, hogy az a kettő nem tartozik bele az emberek azon fura csoportjába, akik így oldják meg a szelektálást. Szóval most a vadak mellett figyelhetett még erre a szerencsétlen lánykára is. Ezalatt Shu bőszen bólogatott a magyarázatra, és egyre inkább tudatosult benne az, hogy Kayaba Bácsi nem is akarja, hogy megtalálják Marlunát, de neki megengedte, mármint Cearson keresztül, mert ő megérdemli, és nagy valószínűséggel azért, mert jól végzi a rá ruházott feladatát, a kicsik védelmét, és biztos Cearso is ezt akarja ezzel mutatni, csak nem akarja egyenesen a szemébe mondani, mert nem akarja, hogy elbizakodjon, és emiatt valami butaságot csináljon. Ez egy nagyon kedves lépés volt a fiútól.
-Oh… akkor értem. Hát… nem akarom csak úgy odarángatni sehova, vagy azt, hogy félbe kelljen szakítania bármit is, szóval írd meg neki, hogy délben szeretnék találkozni vele. Vagy… vagy akkor ebédel? De akár ebédelhetnénk együtt is, majd készítek neki valami finomat. De igazából az sem zavar, hogy ha együtt látnak vele, legalább láthatja, hogy nem minden vörösről gondolom azt, hogy gonosz, és megelőlegezek neki bizalmat. És ha magának való…
Itt elmosolyodott, és megvonta a vállát.
-Szerinted én, akinek a legjobb barátja egy lelketlen gonosz program, akit a szörnyűséges Kayaba irányít, akit egyébként kedvelek, mert a legjobb dolgot tette velem, ami egész életemben történt, és nem is akarok innen elmenni… szerinted én nem vagyok magamnak való? Nem kell, hogy kedveljen… de majd igyekszem…
(mókus)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 29 2014, 13:03

Shakan-nak szokásához híven sikerült eltévednie, azt se tudva hogy merről jött, vagy hogy hova kellene mennie.
-Szerintem várni fog rád anélkül is, hogy ráírnék. Nem szokott felelőtlenül ígérgetni dolgokat.
-Ne beszélj így egy aranyos teremtésről.
Ebben a pillanatban észreveszek egy ismerősnek tűnő foltot.
-Árnyék?
Kérdezek  rá, amikor azt hiszem, hogy felismerem a megjelenő kisállatot.

Odaugrok a vadhoz, és próbálom elkapni. Nem akarom, hogy elfusson. Miután sikerül csalódva emelem fel a vadmacskát. Majd én is feltápászkodom
-Nem, ez itt nem Árnyék. Árnyéknak sokkal sötétebb a bundája. Kisebbek a fülei, és a bal hátsó lábán van egy aprócska fehér folt.
A hangomból is érződhetett a csalódás, ahogy a lánynak is megmutatom a említett részeit az állatnak.
Villanás.
Egy erdőben vagyok kezemben egy vad állattal, és fogalmam sincs hogy miképp kaptam el, vagy hogyan jutottam el ide. Vagy hogy egyáltalán hol vagyok.
De legalább most tudom, hogy miért vagyok itt.
-Nézd Shakan, sikerült fognom egy vadmacskát.
Körbenézek, de sehol se találom azt a kis lányt, akit most keresek,  hanem csak egy fiatalabb lány nézi, ahogy szerencsétlenkedem.
-Hali, nem láttál véletlenül egy kislányt? Egy picivel idősebb lehet nálad, és olyan fura vadmacskás fejpántot szokott hordani. Szeretett volna elkapni egy vadmacskát, de úgy néz ki, hogy nekem sikerült helyette. Ki fog akadni, ha rájön erre.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Hétf. Dec. 29 2014, 14:13

Szerencsére Timidus vigyázott eléggé Shakanra, Shu pedig a térképének hála azt is tudta, hogy merre van Timidus, na meg persze a sárkány arra is figyelt, hogy túl messzire ne császkáljon el a lovag, és mivel ide-oda keringett, ő talán nem látta már az íjászt és az idomárt, Timidus azonban igen, na meg persze ő arra is emlékezett, hogy melyik irányba is kell indulni visszafelé. Ezalatt Shu csak tovább értetlenkedett, és szeretett volna minél kevesebb bonyodalmat okozni, hiszen ő úgy szokta… vagy legalább is ez volt minden vágya, főleg egy ismeretlennel szemben, akivel talán életében először találkozott.
-Oké, de nem szeretném, hogy olyan sokáig várjon rám. Ha én beírom a nevét a címzetthez a leveleknél, akkor én is tudok neki levelet küldeni? Nem akarok csak úgy beállítani, legalább azt mondja meg, hogy mikor szokott ebédelni, hogy ne zavarjam, és ne kelljen miattam megszakítania semmit.
Azt pirulva, és hálásan mosolyogva fogadta, hogy Timidus aranyos teremtésnek lett titulálva. Jun imádta a sárkányt, és azt is látni vélte, hogy Cearso is kedveli, ami megdobogtatta a szívét, és rendkívül hálás volt érte. Árnyék megjelenését, majd a váltást egy halk sóhajjal fogadta, és azonnal előhívta az inventoryjából a Cearso által, még az első találkozásukkor nekik adott papírlapot.
-Shakan biztonságban van Timidussal, ne aggódj. Ha gondolod szólok neki, visszahozza a lányt, és úgy intézzük, hogy ő is megfoghassa a cicust. Teszek le neki állateledelt, husit, vagy valamit, és akkor nem fog elfutkározni. Majd… fogd be a füled, ha gondolod, mert a síppal szoktam jelezni Timinek, és az eléggé hangos lesz…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 30 2014, 07:54

Egy halk kis kuncogást ejtek meg Shu magyarázkodására.
-Eddig azt hitted, hogy Marluna képessége azért van, hogy magát védje? Nem, ez a képesség arra van, hogy anélkül találkozz vele, hogy annak bármilyen nyoma lenne. Ezzel voltaképp azt védi, aki találkozni akar vele. És hogy nem kaptál konkrét időpontot, szerintem szintén ezt a célt szolgálja, hogy nehezebb legyen lefülelni a találkozásotokat. De ha nagyon ezt szeretnéd, akkor elég lett volna tőlem megkérdezned a nevét, és levelezhettél volna vele te magad is....
--
Itt állok a kezemben egy vadmacskával, amit nem tudok megmutatni Shakannak, mert nincs itt az a kis lányka. És a lány, aki mellettem van helyette a kezembe nyom egy papír darabkát, amit a kíváncsiságomból adódóan máris megnézek.
-Ezen az én nevem van.
Tettem meg az egyértelmű kijelentést, és ez elég, hogy tudjam a lány tud a betegségemről. Szerencsére, már unom, hogy folyton el kell magyaráznom a dolgokat.
-És te lennél Timidus? Nagyon szép neved van.
Amikor meg a lány rávilágított a helyzetre, rájövök, hogy valami nem stimmel.
-Várjunk csak, ha Shakan Timidussal van, te pedig nem vagy Shakannal, akkor te nem lehetsz Timidus, ugye?
Előbb vagy utóbb csak eszembe fog jutni az ő neve is, szóval ezzel most nem erőlködöm.
-Igen, azt megköszönném, aranyos kislány.
Majd ha a cicus megkapta a fejadagját, én befogtam a fülem.
-Most már hívhatod a sárkányt.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 30 2014, 08:15

Shu egy kicsit elbizonytalanodik, amikor Cearso kineveti. Sohasem gondolt a fiúra felnőttként, még a térdére is azért nem akart leülni, mert valahogy egyenrangúnak tekinti a fiút… ami fura, mert sokkal kisebb szintű nála, de hát ráragadt, hogy Timidus nemes ellenfélnek nevezte az íjászt, meg Cear tényleg ügyes… de az meg túlságosan felnőtté tenné, őt meg túlságosan kislánnyá, ha a térdén ülne, na meg persze az is, amikor így kineveti, mintha valami buta gyerek lenne… pedig nem buta. Egyáltalán nem. Csak szeret udvarias lenni, meg egyáltalán nem zavarni másokat, főleg, amikor neki tesznek szívességet azzal, hogy láttatni engedik magukat vörösként. Legalább Shu azt tudja, hogy sem Suzume, sem Ayse, sem Darkness nem volt elég ahhoz, hogy kiderüljön, hogy ők tulajdonképpen az igazságszolgáltatás Aincradban... azaz nem félnek tőlük, és ez jó, mert Shu nem is akarja, hogy a vörösök féljenek tőle, és nem csak azért nem, mert ez megnehezítené az elkapásukat. A papír felolvasása legalább arra jó volt, hogy megtudta, olvasni azért csak nem felejtett el a fiú, na meg persze a nevét is tudja. Egy kicsit azonban mindig megsérti olyankor, amikor pont őrá nem emlékezik. Annyi mindent tesz érte, annyi sokat próbál neki segíteni, de csak nem tudja megjegyezni a nevét. Ez azért picit lehangolja az idomárt, de haragudni nem tud érte. Még akkor sem, amikor kiderül, hogy nem csak Shakanra emlékszik, és Shura nem, hanem még arra is, hogy Timidus sárkány, pedig pár pillanattal előtte még a kislányról hitte, hogy ő Timidus. Persze, azért egy sárkány emlékezetesebb, mint egy kislány… és Shu sohasem lenne irigy a barátjára… de hát akkor is… na…
-Shu. Shu vagyok.
Meséli a lány, miközben etetgeti a cicát, majd eszébe jut, hogy a síptól az állatka is megijedne, így inkább megkéri az íjászt, hogy fogja egy picit, és ő egy kissé távolabb megy, hogy onnan hívja Timidust. Miután ez megtörténik, hármat fúj a sípjába, és a távolba a pet azonnal le is csap, ismételten csak Shakanra, ám most már finomabban.
-Indulunk vissza Shuékhoz. Kövess.
És ha követi, akkor úgy, ha terelgetni kell, akkor úgy, de valamiképpen visszavezeti a lányt a csapathoz.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 30 2014, 09:08

-Shu?
Valahonnan nagyon ismerős nekem ez a név, de megrázom a fejem, hogy nem emlékszem.
-Persze lefogom.
Majd miután Shu arrébb megy, és én egyedül maradok a cicával, jobb társaság hiányában a cicának kezdek el beszélni:
-Szerinted is aranyos ez a Shu kislány? Vajon mért nem emlékszem rá? Pedig hidd el, én szeretnék, de egyszerűen nem megy. Szerinted mi lehet a probléma?
Ezután a cica mintha csak válaszolni akat volna nyávogott egyet, de sajnos nem értek vadmacskául, ezért nem tudtam lefordítani, amit mondott.

Eközben Shakan ismét meglepődött, ahogy a sárkány a vállaira telepedett. 
Meg kell jegyeznünk, hogy Shakan-nak biztos nincs olyan jó hallása, mint egy sákánynak, ezért valószínűleg ő nem hallotta meg azt a pár füttyjelet, amit Shu sípja hallatott, vagy ha hallotta is, fogalma sem volt róla, hogy mit jelenthetett.
De a kezdeti sokk után, miután elkezdte követni a sárkányt, egyből belekezdett a kérdéseibe:
-Ezek szerint sikerült fognod egy csirkét? És hol van? Hasznos segítség voltam? Nem lenne gyorsabb, ha a hátadon vinnél? Szerinted látni fogok ma még vadmacskát? Te jó vadásznak számítasz, ugye? Fognál nekem egy vadmacskát, ha szépen megkérlek rá? Te szeretsz sárkány lenni? Szerinted mi lennél, ha nem sárkány lennél.
Ilyen, és ehhez hasonló kérdésekkel bombázta a lovag lányka a sárkányt, egészen addig, amíg vissza nem ért hozzánk.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 30 2014, 09:38

Shu csak bólintott, és igyekezett mosolyogni is hozzá. Amióta csak találkozott Cearsoval, rengeteget gondolkodott a fiún, de nem tudta, hogy sajnálja-e, vagy irigykedjen rá. Ő is annyi mindent szeretett volna elfelejteni, de nem így, hogy nem ő dönti el, hogy mi maradjon, és mi röppenjen ki a fejéből… bár Cearso mintha azt mondta volna, hogy akkor történik vele ilyesmi, amikor valami rosszat követett el, vagy rossz dolog esett meg vele… de Shut is elfelejtette… akkor Shu társasága rossz az íjásznak? Vagy csak a kislány okoskodta ki ezt a butaságot, és igazából a fiú bármit bármikor elfelejthet? Bonyolult volt ez az egész… Ezalatt Timidus igyekezett a helyes irányban tartani a lányt, miközben azon kezdett el gondolkodni, hogy a kérdései közül vajon melyek azok, amik fontosabbak neki, és amelyikre előbb kellene válaszolnia, vagy egyáltalán van e bármilyen fontossági sorrend a feltett kérdések között, vagy esetleg Shakan csak össze.vissza beszél, és nem is kellene rá válaszolni. Ám ekkor érkezett egy kérés is a kérdések között, és ez egy apró reménysugarat jelentett Timidus számára, hogy betömhesse valamivel a lovag száját… méghozzá egy vadmacskával.
-Ha és amennyiben most itt maradsz, nem kószálsz el, és csöndben leszel, akkor szerzek neked egy vadmacskát, és válaszolok a kérdéseidre, abban a sorrendben, ahogy feltetted őket. Megértetted a feltételeimet?
És ha megértette, akkor Timidus elröppent, cikázott párat, néha-néha lecsapott, és nem telt bele pár perc, visszatért mancsiban egy vadmacskával.
-Tessék. Tartsd erősen. A válaszok pedig a következőek: Igen, sikerült. Nem kell elfognom, csak elkapnom, így elengedtem. Bizonyára hasznos segítség voltál.
Nem volt nehéz kiszámítani, hogy Shu miért akasztotta Timidus nyakába a lányt, így inkább Timidus volt a hasznos segítség, de lehetett feltételezni, hogy valamikor, valakinek talán Shakan is az volt, és a sárkány egyáltalán nem mondta, hogy most és éppenséggel neki… de annyit már megtanult Shu apró kis füllentéseiből, hogy az emberek szeretik pozitív irányba ferdíteni az igazságot, és a cél az volt, hogy Shakan elhallgasson.
-Nem lenne gyorsabb, hiszen feltételezésem szerint nincs meg a megfelelő szintű lovaglás jártasságod ehhez, a vadmacskás kérdésre már nem kell válaszolnom, igen, jó vadásznak számítok, az utolsó két kérdésed pedig értelmezhetetlen.
És szerencsére ezalatt már el is értek Cearsoékhoz, és lepasszolhatta a lovagot az embereknek, akik még értenek is hozzá.

(manó, manó, gazella, csirke, csirke, mókus, vadmacska)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 31 2014, 09:32

-Nézd, bátyus, egy vadmacska.
-Bátyus? Tudtommal nekem nincs húgom.
-Jaj, ne csináld már bátyus, én vagyok az, Shakan.

megrázom egy kicsit a fejem, valahogy ehhez  a névhez most nem tudom őt ehhez a névhez társítani.

Majd a másik lányhoz fordult:
-Mit csináltál, hogy elfelejtett? Pedig alig pár perce mentem el.
Majd keresztbe font karokkal elfordul a lány felöl.

-Hékás, ne vesszetek össze miattam lányok. Egyikőtök se tehet arról, hogy beteg vagyok. Úgyhogy csak nyugalom. És amíg nem jönnek vissza a fontosabb dolgok nevezzük el a vadmacskákat, hogy ezt a pillanatot is tudjam kötni valamihez, pont mint amikor Aren-t vagy Evett-et neveztük el.
-Ezek meg kicsodák?
-Aren egy borz, Evett meg egy mókus, akikkel az egyes szinten találkoztunk.
Shakan már mondta is az első nevet, ami az eszébe jutott:
-Akkor az ő neve legyen Wildcat.
Emeli fel a kezében fogott cicát.
Egy barátságos mosolyt intézek a lány felé.
-Rendben. És a másik?
-Van másik is?
Ekkor veszi észre azt a macskát, amelyiket Shu egészen eddig itt tartatta.
-Nahát nektek is sikerült fognotok egyet?
Majd kelletlenül Shu-ra nézett, nem úgy néz ki, mint aki nagyon meg akarná osztani a névosztási dícsőséget, de valószínűleg nem tudott egy másik nevet is kitalálni.
Eközben  én egy újabb felbukkanó szárnyast simogattam meg. Amit csak azután vettem észre, hogy szegény kacsa elfutott a két vadmacska, a sárkány és az emberek látványától.
/kacsa/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 31 2014, 12:18

Shu csak csóválta a fejét, és igyekezett úgy inteni Timidusnak, hogy a többiek ne vegyék észre az apró jelet, amellyel arra kérte a sárkányt, hogy jelen helyzetben tartózkodjék a megszólalástól, hiszen a szavai emberi érzelmeket sértenének anélkül, hogy neki magának szándékában állna ilyeneket tenni. Még Shakan vádló tekintete sem szabadott, hogy arra késztesse a sárkányt, hogy barátja védelmére kelljen, hiszen bár biztos volt abban, hogy a kis idomár semmi olyat nem tett, amellyel direkt idézte volna elő az emlékezetvesztést az íjásznál, azt inkább Shu szerette volna közölni, vélhetően finomabban, mint amiképpen Timidus tette volna.
-Nem tudom… nem csináltam semmit… izé… nem csináltunk semmi rosszat. Megérkezett hozzánk a cica, és Cearso elkezdett Árnyékról beszélni… talán…
Igen, talán Árnyék említése, a veszteség említése reppentette vissza ismételten az íjászt a feledésbe, ám a vadmacskákat sajnos, vagy nem sajnos, nem Shu irányította, nem tudta számukra megszabni, hogy éppenséggel most kószálhatnak e erre, vagy sem. Összeveszni mindenesetre semmi kedve nem volt, és nem is akart, de ekkorra már rá került a keresztelő joga, és igazból nagyon kíváncsi volt arra, hogy Cearso vajon akkor is megjegyzi-é az állatokat, ha nem ő, de előtte nevezi el valaki. Aren említése ugyan jelentett egy kis kapaszkodót, és meg is dobogtatta a kislány szívét. Shut nem tudta megjegyezni, úgy látszik Shakannak is csak a nevét, de Árnyékra pedig tisztán emlékezett, még a foltjaira is. Shu arcán egy pillanatra halvány mosoly suhant át, hiszen ezek szerint az íjász tényleg nagyon szereti az állatokat.
-Nubbin. A farka vége picit kacska, látod? Szerintem a Nubbin remek név lesz neki, és innen még könnyen meg is jegyezhetjük. Jó lesz neked is Shakan? És neked Cear? Timidus?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 31 2014, 20:33

Miután Shakan meghallja az árnyék szót, egyből lazább lesz a hangulata. És újra visszatér a mosolygós énje is.
-Még mindig félsz az árnyékoktól, Bátyus? Mért nem hiszed el végre, hogy nem kell azoktól félni. Ugye te is megmondod neki, hogy nem kell félni az árnyékoktól?
Az utolsó kérdésnél nem igazán lehetett eldönteni, hogy most Shu vagy a sárkány felé fordult, talán még ő maga se tudja, hogy melyiköjüktől kellene ezt megkérdezni.
És Shu javaslatára csak bőszen bólogatott, bár látszott rajta, hogy egyáltalán nem érti a szó jelentését. Nem mintha ezt is meg akarná kérdezni, talán fél attól, hogy lenézik amiatt, hogy ennyire tudatlan.
Nekem megfelel, és neked, bátyus?
-Nekem teljesen rendben. Shu. Shakan és Timidus.
Mindig megpróbálok afelé fordulni, akinek a nevét mondom,
Majd a kiscicák felé fordulok
-Nos Wildcat, Nubbin, hogy tetszik nektek a nevetek?
És mindig megsimogattam azt, amelyiknek épp kimondtam a nevét, majd a következő pillanatban már rohantak is el, mintha elég lett volna, hogy megkapják a nevüket.
-Gyorsan menjünk utánuk.
Fordul Shakan Shu fele.
Mondja ezt az, aki bárhol képes eltévedni annak, aki talán a legjobban ismeri az itteni állatkákat. Szerintem jól meglesznek ők nélkülünk is.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 31 2014, 21:04

Na ez már egyre jobban és jobban fura a lánynak, és egyre kevésbé érti a történteket. Nem emlékszik arra, hogy Cearso azért nevezte volna el Árnyéknak a cicát, mert félne az árnyékoktól, és azzal, hogy meg meri simogatni az állatot, azzal a saját félelmét akarná legyőzni… bár természetesen erre is van egy nagyon pici esély, de azért még sokkal valószínűbbnek tartja, hogy ismételten csak Shakan kevert össze valamit, vagy értett félre dolgokat, de inkább úgy dönt, hogy most nem javítja ki, és készségesen megcsóválja a fejét, és még Timidust is oldalba böki finoman, ami régi megállapodás náluk arra, hogy ilyenkor a pet is cselekedjen hasonlóképpen, mint a társa, így Timidus is fejcsóválásba kezd.
-Nem, nem kell félni az árnyékoktól, teljesen igazad van Shakan.
Mondja ezt persze olyasvalaki, aki meg a magasságtól fél… persze a leesés sérüléssel járhat, míg az árnyékok, vagy belelépni a másik árnyékába, vagy az, ha rád vetül valakinek az árnyéka, az már sokkal kevésbé… de azt Shu is tudja, hogy ő sem a repüléstől fél, hanem a zuhanástól. Még arra is bólogatnak, amikor Cearso mindannyiukat sorban elnevezi, vagy legalább is magának felsorolja, hogy ő jegyezze meg. Shu nem nagyon tudja, hogy valaha is meg fogja-e szokni ezt az egészet, de azért igazán próbálkozik. Az nem nagyon lepi meg, hogy Shakan a cicák után szeretne iramodni, nem is nagyon próbálja megakadályozni, hiszen tudja, hogy a macskák úgyis gyorsabbak, na meg persze a csodálkozástól nem is nagyon tudna közbelépni. Cearso nem emlékezett Shu nevére, de arra igen, hogy ő ismeri legjobban az állatkákat. A kislány el is pirul, és csak leszegett tekintettel, félszegen pislog a fiúra.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 31 2014, 21:36

Nem emlékszek arra, hogy valaha is féltem volna az árnyékoktól, de azért egy buksisimit kap tőlem a kicsi leány, azért mert ilyen kedves volt velem. Lehet, hogy lassan el kéne beszélgetnem vele is a betegségemről is, de van egy olyan érzésem, hogy nem lenne igazán sok értelme. mert valamit szinte biztosan félreértene, és akkor rosszabb helyzetbe kerülnék, mint most azzal, hogy valamit nem ért meg.
-Köszönöm, máris nem félek tölük annyira.
Kaccsintok Shu-ra, megköszönve hogy belement Shakan játékába. Illetve jelezve ezzel azt is, hogy semmi köze nincs az árnyékhoz a betegségemnek, mondjuk azt szeretném tudni, hogy hogyan merült fel az árnyék kifejezés. Inkább mégse háborgatom, mert akkor olyan dolgok is felidézödhetnek, amik nem véletlen vannak elraktározva.
Shakan csak lemondóan néz a vadmacskák után. Aztán csak durcásan felém fordl.
-Nem kéne sértegetni minket, Nem is tévedek el mindenhol, a céhházban már nagyjából el tudok igazodni. És látod, hogy a húgi is mennyzre megkukult a kijelentésedtől.
Persze ez nem az a fajta megkukulás volt, amire Shakan célzott. És én csak mosolygok ezen a megjegyzésen, és intek egyet, hogy ennél butább már nem is lehetne Shakan.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 31 2014, 22:19

Na, ez a kacsintás csak arra volt jó, hogy még tovább fokozza Shu idegességét és értetlenkedését. Jó, persze tudta ő, hogy Cearso nem úgy kacsintgatott, nem is az zavarta, hanem most valami hazudós tettestársnak gondolta magát, és ennyire nagyon nem is gondolt bele abba, hogy becsapja Shakant. Semennyire nem akarta ő sem becsapni, sem megvezetni, sem hülyének nézni, hiszen tudta jól, hogy milyen rossz az, ha csak azért, mert gyerek, már rögtön butának gondolják. De… akármennyire is próbálkozott, egyáltalán nem tudta okosnak gondolni Shakant, hiszen Shakan egyszerűen nem volt okos. De nem a kislány akart lenni az, aki elmagyarázza neki, hogy miért is nem okos, szóval inkább hallgatott, méghozzá jó mélyen. Egészen addig ez működött is, amíg a lovagocska el nem kezdte kikérni magának, hogy Cearso sértegeti őket. Na most abban azért addig ő is eljutott, hogy tényleg nem volt szép dolog, hogy így kibeszélte őt Shu és Timidus előtt. Persze anélkül is látták volna, hogy mindenhol eltéved, főleg Timidus, hiszen éppen pár perce igyekezett visszaterelgetni a kis csapathoz. Emellett Shunak az sem esett jól, hogy Cearso hozzá hasonlította Shakant, és emiatt most a lovag akár rá is lehetne dühös, amiért jobb nála, és itt tetszeleg a fiúnak, és direkt jobbnak mutatja magát, hogy ő legyen megdicsérve, Shakan meg butának beállítva. Ez azonban nem így történt hiszen a lovag még Shu helyett is felszólalt, és ekkor jutott eszébe, hogy tényleg egy ideje nem szólalt meg… és Timidus sem szólalt meg. Sőt, Timidus már ott sem volt, mert egy csapat vadkacsa röppent el fölöttük, Timidus meg a kacsák után. Szóval még ő is magára hagyta Shut, akinek viszont valamit mondania kellett, hogy le álljanak kukán egymással szemben.
-Ne aggódj Shakan, a cicáknak semmi baja nem lesz, ők itt laknak a vadonban. Azért is vadmacskák. És mindketten tudjuk, hogy nem is tévedsz el. De… izé… Cearso…
Fordult ezután újra az íjász felé.
-A macskán kívül mit szerettél volna még fogni? Vagy… a jelvényeid például nálad vannak? Átnézhetnénk, hogy milyen vadat keressünk, hogy hamarabb meglegyenek a teljesítmények.

(kacsa)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 31 2014, 23:49

Shu zavarodottsága még inkább arra késztetett, hogy ne mondjam el Shakan-nak az igazságot. Még azt is magyarázhatom meg neki, hogy Shu miért füllent neki. Mondjuk nem valószínű, hogy igazán megértené, de akkor sem lenne valami túl 
Ahhoz már hozzá lehetett szokni, hogy Timidus elég gyakran eltünedezik a vadászatok alkalmával. Legalább is azt hiszem.
És Shakan kapott egy újabb játékos fejsimogatást, olyat amilyet a bátyusok szoktak a komisz
-Ez nem sértés akart lenni, kicsi Shakan, legalább örülhetnél...
hogy sikerült emlékeznem rád,
akartam mondani, de még időben eszembe jutott, hogy Shakan-nak ezzel csak még több fejtörést okoznék.

Úgy néz ki a vadmacskáknak sikerült, újabb csirkét felénk kergetnie. És én ki is használva az alkalmat, el is kaptam egyet.
A csirke elfogása mintha egy apró részletet megvílágított volna előttem.
-Csirke,  Jól emlékszem, hogy csirkéket akartál fogni, és azért jöttél ide. Jól sejtem?
Sajnos nem  tudom odaadni a lánynak, hogy az ővé legyen a hozzá tartozó jelvény, de ha lehetne biztos odadnám.
-Ööö.
vakargatom meg egy kicsit a tarkómat.
-Van egy olyan érzésem, hogy nem szoktam magammal hordozni a jelvényeket, de a megfogott vadak alapján szerintem ki lehet számolni, hogy melyik teljesítményeim vannak meg.
Lenyitom a menümet, és odalapozok ahhoz a részhez, ahol az elfogott állatok sora szerepel. Eddig nem igazán nézegettem, hogy milyen állatok vannak  ott, és valószínűleg minden eddigi állat ott van az elfogása sorrendében.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 01 2015, 08:56

~És most meg Cearso van csöndben. Hát ez csodálatos. Nem, nem akar beszélni, pedig igazán nagyon igyekeztem, hogy valami témát találjak. De… talán most. De nem, most Shakan felé fordul. Legalább örülhetne. Jajj Cearso, legalább nem mondtad végig!~
Na igen, azt még Shu is tudta, hogy mit is harapott el a fiú, és azt is, hogy nem csak fejtörést, hanem még nagyobb sértődést okozna… legalább is, ha Shakan megérti, hogy megint csak valami rosszat mondott, és az íjász erre akarja felhívni a figyelmét. Bár… igazából Shu is arra gondolt, hogy ez azért elég nagy szenyaság lenne Cearsotól, és ki sem nézte belőle, hogy ilyesmit csinálna. De legalább végre hozzá is fordult, és úgy tűnt, hatott is a kérdés, hiszen választ is kapott… bár éppenséggel nem azt, amit várt, de azért sak választ.
-Nem szoktad magaddal hordani? De hát miért nem? Olyan szépek, és olyan jó mutogatni másoknak! Mármint… egyáltalán nem dicsekvésből… vagy… izé… na jó, talán egy picit dicsekvésből, mert tudom, hogy nagyon nagyon nagy valószínűséggel nekem van a legtöbb. Jujj! Csak nem azért nem hordod magaddal, mert azt hiszed, hogy ellopnák? Kayaba Bácsi igazából ezt is megoldotta, mert tudod a te jelvényeidet csak te válthatod be. Tudod, ez úgy működik, hogy van egy vadászház a szafari mellett, és ott kell bedobálni egy képbe, mintha a kívánságkút lenne, és akkor megkapod amit szeretnél. Nagyon vicces dolog, mert elsőnek én is azt hittem, hogy majd valami gyűjteményes trófeás ház lesz, de igazából csak picit olyan… és… izé…
Egy kicsit meghökkent a kiszámolósdin, hiszen az elég nagy feladatnak bizonyulna.
-Hát… nekem le van írva a füzetbe, és én is úgy vezetem, hogy mi kell még… de az szerintem sokáig tartana… mármint nekünk… vagy te ilyen jól számolsz? Idehívjam Timidust segíteni?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Csüt. Jan. 01 2015, 11:38

-Nem, nem félelemből nem hordom magammal őket. Mármint nem attól félek, hogy ellopják. Vannak olyan jelvények, amiket valamiért nem szeretek magamnál hordani. Mintha azt mondaná, hogy valami szörnyűséget követtem el érte. És ha már csak egyet kettőt nem hordok magammal, akkor már az összes többit se hordozgatom. Ugye megérted?
Valamiért olyan érzésem támadt, hogy nem szívesen titkolok el dolgokat ez elől a kislány elől, de nem gondoltam volna, hogy ennyie felelőtlenül mindent elmondok, ami a szívemet nyomja.
Mik azok a jelvények?
Shakan kérdése felhívta a figyelmemet, hogy vannak olyanok is, akik egyáltalán nem vadásznak, ami talán még egy kicsit jobban letőrt, mint a felismerés, hogy én élvezem az ok nélküli vadászatot.
Illetve azt is elfelejtettem elmagyarázni, hogy miért jó szafaizni azon kívűl, hogy sok érdekes állattal találkozhatunk.

-Tudod, van a szafari, és azon belül lehet találkozni az állatkákkal. Nos ha sikerül megfognod egy állatot, vagy csak megérintened, akkor a rendszer ezt úgy érti, hogy sikerült megfognod. És néha miután megfogtál bizonyos állatkákat, akkor kapsz egy jelvényt, amit később elhasználhatsz sok mindene.
AAzt hiszem mindent elmagyaráztam.
Majd Shu felé fordulok:
-Hát elég jól számolok. Szerinted, hogy lehettem pár pillanatig az aréna első helyezettje? Na jó, ahhoz kellett egy kis szerencse is, majd utána pedig át is adtam, mert nem igazán van rá szükségem.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 6 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.