Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Füstölgő Mezőség

+14
Asuka
Rinarin Ai Kita
Cearso
Akae
Shukaku
Hime
Yue
Phobos
Szophie
Kusumi Ayani
Aidor
Ryuninji Ren
Mirika
Kayaba Akihiko
18 posters

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 01 2015, 13:11

-Valami szörnyűséget?
A kislány itt egy nagyot nyelt, és igyekezett hirtelen valamit találni, amivel bíbelődhet egy keveset. Ruha szeglete, gomb, menü… a menü! Ez egy olyan remek kapaszkodó volt, ami majdhogynem soha sem került ki a kezei közül, és a panelek mögé mindig jól el lehetett bújni, szóval azonnal le is hívta a menüjét, és elkezdett benne keresgélni. Útközben még az is eszébe jutott, hogy a saját jelvényeit fogja benne megkeresni, szóval meg is volt a kifogás. Még hümmögött is hozzá, kutatás közben. Igazából persze tudta jól, hogy hol vannak az ő jelvényei, de azt is tudta, hogy Cearso jogosan aggódik önmaga miatt, hiszen Shu is látta, ahogy megölt egy állatkát, amit igazából talán meg sem akart ölni, és a képszakadás előtt még azt is magyarázta, hogy valamiféle kettősség van benne ezzel kapcsolatban. Persze azt is tudta, hogy nem bujkálhat sokáig, és folytatnia kell a mondatot.
-Cearso, igazából emiatt annyira nagyon nagyon nem kell aggódnod. Még én is szoktam néha a húsért vadászni, mármint úgy igazán vadászni, meg is ölve az állatokat. Szerinted a Kezdetek városának a fogadóiban, vagy bárhol, bármelyik fogadóban honnan szolgálják fel az ételt? Szóval… szerintem azt tudod, hogy az ember mindenevő, és a ragadozó állatok is megfogják a zsákmányt. Nekem apu azt mondta, hogy tisztelni kell a vadat, és mindig csak annyi zsákmányt ejteni, amennyire szükséged van. Szóval ne gondold magad rossznak azért, mert lelősz egy vaddisznót, vagy egy kacsát. Azokkal van a gond, akik szórakozásból halomra ölik az állatokat, és a mobokhoz is csak azért mennek, hogy irtsák őket, amikor küldikkel például sokkal gyorsabban lehet fejlődni.
A fiú magyarázatára csak bólogatott, majd elő is vette a dobozkát a saját jelvényeivel, hogy megmutassa Shakannak, és közben kiöltötte a nyelvét Cearsora.
-Azért azt Timidus előtt ne nagyon hozd fel, hogy átadtad az első helyet, mert addig fog rád vadászni, amíg újra meg nem küzdötök, hogy bebizonyítsa, hogy le tud győzni akárhogy.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 02 2015, 03:27

Nem sértődök meg a lány zavarodottságán, hiszen a legtöbben nem szeretik, ha egy szörnyűségeket elkövető ember áll ellöttük. Amúgy sem vagyok az a sértödékeny fajta.
A kislány magyarázatárra meg ismét hebegni-habogni kezdtem.
-Én.. én.. csináltam.. már.. rosszabbat.. is. Vagy legalább is.. azt.. hiszem.
Bátyus, és tudom, hogy sose lennél képes olyanra, mint amiről a húgi beszélt
Én ebben nem lennék olyan biztos.
De egy apró szó azért megüti a fülem a kislány beszédében: minta az apjára hivatkozna, akkor mégis csak van valami, ami a kinti világhoz köthetné.
-Akkor újra és újra át fogom adni neki a győzelmet. Nem hangzik sokkal szebben, mint az, hogy folyamatosan legyőzött? És a sikerhez vezető út egyébként is buktatókkal van tele. Eddig egyébként is többet tanultam meg a sárkincától, mint akármelyik ellenfelemtől.
-De egy ideje foglalkoztat valami. Szerinted mennyire látjátok annak az esélyét, ha megkérném, hogy induljunk együtt egyszer az arénában? Mármint mi ketten egy csapatban.
Ha nem kérdezem meg, akkor sosem kapok rá választ, és szerintem ne vagyok akkora ellenfelek, hogy ne küzdhetnénk együtt, de az sem bztos, hogy ezt jó ötletnek találná a sárkány.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 11:39

-Jajj Cearso, ilyen butaságok miatt nem kell aggódnod! Ez olyan, mintha azon gondolkodnál, hogy miket csinálhattál előző életedben. Ha valami nagyon nagyon rosszat csináltál volna, akkor amúgy is piros színű lenne az indikátorod, márpedig az nem piros színű, hanem zöld színű. Meg eleve az íjászoknak amúgy is jól áll a zöld szín, mert a Robin Hoodos mesében is mindig zöldbe volt öltözve a róka. Szóval tessék elfelejteni az ilyen butaságokat Cearso bácsi, és inkább tessen nekem keresni csirkét, mert tetszik látni, hogy hozzám csak…
Itt lehajolt, egy kis állateledelt szórt a tenyerébe, majd a kezét az egyik bokor elé tartotta. Talán még olyannak is tűnt egy picit, mintha hatodik érzéke lenne, vagy megidézte volna az állatkát, ám ez szimplán csak észlelés jártasság volt. A bokor nemsokára megzördült, és egy kis mókuska mászott a lány kezébe, elvette az eledelt, majd felfutva egészen a válláig, úgy döntött, hogy ott fogyasztja el. A szemléltetés után pedig Shu be is fejezhette a mondatát.
-…ilyen aranyos kis mókuskák jönnek, csirke az nem. Pedig igazán nagyon szeretném, és próbáltam már azt is, hogy magokat szórok ki, mint Jancsi és Juliska… de úgy is jártam, mint ők, és nem a csirkék csipegették fel.
Itt egy kicsit kuncogott, majd visszaengedte a rágcsálót a bokor egyik ágára.
-Hát… sokkal szebben hangzik, csak ugye az aréna szabályai szerint nem szabadna átengedni a győzelmet, mert az csalás, és azért kevesebb pont járna. Timidus pedig allergiás arra, hogy bárki csalónak nevezze.
A dicséretre még ő pirult el Timidus helyett is, a kérésre pedig bőszen bólogatott.
-Biztosan belemenne, csak találni kell olyan ellenfelet, akik ellen van értelme kiállni. Timidus nagyon szívesen harcolna veled egy oldalon, mert okosnak gondol, és az okosokkal szívesen játszik. Idehívjam, megkérdezzük tőle is?

(mókus)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 03 2015, 10:24

-De én ezeket nem az elöző életemben csináltam, hanem ebben
-És ez az indikátor elég gyakran téved, de azt hiszem ezt már kibeszéltük.
Próbálom meg lezárni ezt a témát, és máshova terelni a figyelmemet. Inkább azt próbálom meg megfigyelni hogy merre lehet a sákinca.
Shakan csak értetlenül nézi a mutatványt.
-Azta! Ezt hogy csináltad?
Ismét Shura nézek.
-Ne gondold azt, hogy engem jobban szeretnek a háziállatok.
És csak azért is elkezdtem néhány friss apró lábnyom után kutatni, és amint sikerült találnom egyet, mosolyogva fordultam a lányok felé.
-Nem te vagy az egyetlen, akiket szeretnek a kisállatok.
Majd leszórok egy kis elemózsiát a feltételezhető rejtekhely elé, és pár pillanat múlva, már meg is jelenik a Shu által előbb megfogott vad szinte pontos mása.
Amit megfogok, és felteszek Shu vállára.
-Hadd élvezzék egymás társaságát.
-Nem vagyok annyira öreg, hogy bácsiznod kéne, de ha mindenképp bácsizni szeretnél, akkor viselkedhetnél jobban kisgyerekként. Néha túl komolyan tudsz viselkedni a korodhoz képest.
Majd végignézem, ahogy mindkét mókust megpróbálja leszedni magáról.

-Te is tudod, hogy, nem adtam fel a küzdelmet, és a támadásaimat sem hagytam ki, csak egy kicsit változtattam a körülményeken, hogy gyorsabban véget érjen a mérközés. Szóval egyikünk sem csalt.
-Igen, az jó lenne, csak hagyd, hogy én tegyem fel neki a kérdést, ha már az én fejemből pattant ki a történet.
/mókus/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 03 2015, 10:50

-Oké, oké, megbeszéltük, de akkor is butaság olyasmi miatt szomorkodni, amiről nem is tudsz, nem is tudsz rajta változtatni, nem direkt csináltad, és valószínűleg meg sem történt. Meg különben is megígérted, hogy kevesebbet fogsz morcogni, szóval tessék felvidulni.
Shakan kérdésére csak elmosolyodott, széttárta a karját, és félrebillentette a fejét.
-Varázslat. Különleges idomár képesség, hogy jóban legyél az állatokkal.
Majd miután Cearso is elvégezte ugyanazt a mutatványt, csak kiöltötte a fiúra a nyelvét.
-Meg úgy tűnik néhány íjász is megkapja. Főleg az ilyen bölcs, öreg, tapasztalt íjászok.
Vett revánsot a revánsért, és kicsit nézegette a mókuskákat, akik a vállán játszadoztak, majd ha mehetnékjük volt, akkor együtt tette le őket valami védettebb helyre.
-Egyébként meg nem vagyok már kisgyerek. Tizenöt éves vagyok, az pedig már gimnázium. Sőt, majdnem egyetem. És ha odáig eljutok, akkor etológus leszek, meg természettudós, mint David Ettemboro és Steve Irwin. Ők a példaképeim, és ezt Kayaba Bácsi is tudja. És így választottam ki a jártasságaimat is, és ezért járok ennyit szafarizni, meg ezért van nekem a legeslegtöbb jelvényem egész Aincradban. Meg… meg néha igenis viselkedem úgy… például Junnal… mert Junnal lehet. De amíg a felnőttek nem viselkednek felnőttként, és nekem kell elvégeznem azokat a dolgokat is, ami az ő dolguk lenne, de ők nem végzik el, mert mindig csak a buta fronttal vannak elfoglalva, addig ez az én feladatom lesz, és nem lesz időm játszani meg babázni.  
A küzdelem menetére csak csóválta a fejét, és mosolygott.
-Akkor se mondd el Timidusnak, mert ő úgy akar legyőzni, hogy beleadsz mindent. Meg Akairo is ezt mondta, és ők ketten nagyon egyetértenek. Éééés… akkor fogjátok be a fületeket.
Amint pedig ez megtörtént, újra belefújt a sípjába, a sárkány pedig kisvártatva landolt is közöttük.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 03 2015, 19:10

Mosolygok a lány vidításán.
-Nem vagyok én morci annyira. Csak hát semmi bizonyíték nincs arra, hogy egyáltalán nem történt meg.
-Nincs benne semmi varázslat, csak egy kis gyakorlás kell hozzá.
Majd egy adag állateledelt adok Shakan kezébe, aki azonnal leteszi az egyik bokor elé azt, de balszerencséjére, nem jött egyetlen kisállat a hívására.
-Akkor meg végképp leszokhatnál a bácsizásról. Vagy bácsizol és kisgyerek maradsz, vagy felnőttet játszol, de akkor ne bácsizz.
Persze csak jó tanácsként mondom, nem pedig kioktató jelleggel.
-Miért, szerinted hogy kéne viselkednie egy felnőttnek, akire valószínűleg odakint várja a családja? Azt egy szóval se kértem, hogy ülj le játszani.
-Ahhoz, hogy teljes erővel küzdjek ellene, az kéne, hogy tényleg le akarjam győzni.
Miután Timidus leszállt elöttnk, kiveszem Shakan kezeit a füléből, aki csak értetlenül nézte a történteket. Valamiért nem tudta összefűzni, hogy miért kell befognia a fülét, mielőtt megjelenik a sárkány. Majd a sárkány felé fordulok.
-Öhhm. Timi... sajnálom, hogy egész nap miattam kell ugrálnod... Csak azon gondolkoztam.. vagyis Shu-tól már megkérdeztem.. de te mit gondolsz arról... ha mi ketten.. egy csapatban lennénk az arénában.
Megkönnyebbülve fújom ki a maradék levegőt.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 03 2015, 19:29

-Igen, de arra sincs bizonyíték, hogy megtörtént, meg arra sincs, hogy igazából az egész világot nem a Repülő Spagettiszörny alkotta, és igazából aki ezt nem hiszi el, az mind mind nagyon gonosz ember, meg minden.
Most már tényleg összefonja a karjait a mellkasa előtt, ki is húzza magát, hogy minél nagyobbnak tűnjék, ám Shakan állatcsalogató próbálkozásainál ezt gyorsan be kell szüntetnie, hiszen egyértelműen látszik, hogy a kislány rossz bokornál próbálkozott, és onnan bizony semmit nem fog tudni kicsalogatni.
-Csak gyakorlás kérdése Shakan, tényleg. És csöndben kell lenni sokáig, meg türelmesen kell várni és figyelni, és akkor minden sikerülni fog. Ilyen egyszerű. Na de ott tartottunk, hogy…
Fordult vissza a fiú felé, újra felvéve az előbbi testtartását.
-Szóval ott, hogy ha megígéred, hogy befejezed ezt az önostorozósdit, meg morcogást, akkor majd én sem fogok bácsizni. Nekem is megmondták, hogy ne akarjak minden terhet magamra venni, szóval te se gondolkozz ilyen butaságokon. Nem csináltál semmi rosszat, és majd ha csinálsz, akkor majd elkaplak és megbüntetlek. Meg Timidus is. Most hoztál össze minket Marlunával. Ha olyan nagyon gonosz lennél, akkor nem mondtad volna el ezt a titkot, mert féltél volna, hogy mit fogok emiatt gondolni. És… a felnőtteknek pedig felnőttesebben kellene viselkedniük. Felelősségteljesebben. Nem úgy, mint azok, akik nem viselkednek úgy, és egy buta játék miatt képesek bántani egy kislányt. Na úgy nem. Az nem felnőttes.
Ám mire végére érhetett volna a magyarázatnak, már a sárkány is megérkezett, és végighallgatta Cearso kérdését.
-Nem ugrálok, repülök, és emiatt nem kell sajnálkoznod. Az egy csapatban való szereplés lehetősége pedig kizárólagosan a megfelelő ellenfélválasztástól függ, de mint csapattárs, megfelelőnek tartalak ennek a szerepnek a betöltésére.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 03 2015, 22:57

-Rendben, rendben.
Majd miután Shakan-nak nem sikerül a csalógatás, felénk fordul.
-Mi az a Repüló Spagettiszörny, és azt hol lehet elkapni?
Valahogy le merném fogadni, hogy a beszélgetés többi részéből szinte semmit se sikerült felfognia.
-Shakan, nem hiszem, hogy létezne olyan,  hogy spagettiszörny.
De Shakan csak azért is kicsapja a hisztit.
-Én akkor is spagettiszörnyet akarok fogni. ˇ^ˇ
És hogy nyomatékossá tegye a szavait még toporzékolni is kezdett.
És most figyelhetek oda Shu hegyi beszédére, és Shakan toporzékolására egyszerre.
-Jó, jó rendben.
Mondom mind a kettejüknek.
-Ezentúl nem fogom önostorozni magam, de cserébe ne bácsizz le, kérlek. És Marluna pedig... Nem hiszem, hogy a gonosz vörösök közé tartozna, ezért nem is hiszem, hogy nagyon gyakran közönség előtt mutatkozna. És honnan veszed, hogy nem azért küldelek el hozzá, mert bajom van veletek? Persze nem néznél ki belőlem ilyet, ugye? De nincs is veletek semmi problémám, és Marluna is mindig azt mondja, hogy ha nincs rá nyomos okom, akkor ilyen dolgokban nem segédkezne.
Szerencsére Timi megérkezésével más témára válthattam, és a válasza sem volt kifejezetten negatív.

-Tudod, Timi ez egy kifejezés. És ellenfél keresésben soha nem voltam a legjobb.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 03 2015, 23:41

-A repülő spagettiszörnyet nem lehet elkapni, csak eventeken, Shakan. Meg kell várni, amíg Kayaba Bácsi úgy dönt, hogy csinál valami ilyen vallásos vagy milyen eventet, vagy küldetést, akkor arra majd lehet jelentkezni. De az is lehet, hogy a kedvedért beteszi a levadászható vadak közé. Én például, amikor elküldtem neki levélben, hogy az egyik madárka nevét elrontotta valamelyik programozója, akkor elolvasta a levelemet, és legközelebbre már meg is változott a madár neve. Persze lehet, hogy a spagettiszörny egy nagyobb falat lenne… de nem tudom.
Ezután újra Cearso felé fordult, és ha a szavaival sikerült megnyugtatnia a lánykát, akkor egy ilyesfajta összekacsintást engedett meg magának a fiú felé, de nem ám olyan huncutat, vagy titkolózósat, csak amit nemrég Cear is megtett. Mindenesetre válaszolt neki is, nehogy véletlenül félre legyenek értve a szavai.
-De hát én is ugyanezt mondom. Marluna sem tartozik a gonosz vörik közé, te meg vele barátkozol, nem pedig a gonosz vörikkel, mert te egy nagyon kedves ember vagy, szóval felesleges ilyenen gondolkodni. És tuti nem azért küldesz oda, mert miért szabadítanál egy igazság… izé… szóval miért szabadítanál minket egy olyan vöri nyakába, aki gonosz, és ti meg jóban vagytok, ha azután tudod, hogy el akarnánk kapni, meg veled sem lennénk jóban… ennek semmi értelme. Főleg úgy nem, hogy most akarsz Timivel közösen arénázni. Szóval téma lezárva, te jó vagy, nem gonosz és punktum.
Na és akkor ugorjunk a jelenbe és Timidushoz, hiszen kedvenc sárkányunknak is van ám mondanivalója. Ráadásul még a mondanivaló közben is képes manót fogni, csak úgy mellékesen.
-Nem tudom. Ha tudnám, akkor nem értettem volna félre. Az ellenfél pedig megtalál, nekünk csak ki kell választanunk a megfelelőt. De akkor ez majd az én feladatom lesz.

(manó)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Vas. Jan. 04 2015, 21:46

-Aha.
Ez talán egy kicsit megnyugtatta a kicsi lánykát, de úgy néz ki már nem akar több kérdést föltenni. Főleg miután megtudta, hogy a másik lány még magával a játék alkotójával is jóban van.
-Ki tudja? a stratégia és a taktika mindig az öcsém része volt a játékokban, de eltanultam tőle néhány trükköt. Például, hogy lehet valakit rávenni olyanra, amit eredetileg nem is akart volna megcsinálni. Képzeld el erre az egy módszerre is több megoldás létezik attól függően, hogy kit és mire akarsz rávenni.
Timidus kijelentésein már nem is csodálkozom.
-És ez is egy kifejezés volt. Meg kéne majd szoknom, hogy kerüljem a hasonló kifejezéseket, amikor veled beszélek. És nekem teljesen megfelelne, ha te szereznéd az ellenfeleket.
Majd békésen kikerülöm azt a bölényt, amelyik előugrik a bokorból, persze Shakan-t is elrántom előle. Ezzel a húzásommal a bölény szarva meg is karcolja a karomat, de legalább Shakan-t nem érte el a halálos fegyver. A bölény pár másodpercig csak szemez velünk, de amint rájön, hogy nem jelentünk számára veszélyt, már megy is tovább a dolgára.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 04 2015, 22:04

Hát ez egy elég rövid válasz volt ahhoz képest, hogy a kis idomár mennyit lelkendezett arról, hogy miként is levelezett Kayaba Bácsival, és arról, hogy mekkora hatást gyakorolt az életére az a tudat, hogy nem csak, hogy Kayaba Bácsi figyeli őket, figyeli az egész világot óvó tekintetével, nemcsak, hogy mindenkire vigyáz, és megteszi a kellő változtatásokat annak érdekében, hogy mindenki a lehető legboldogabb legyen, ezen a lehető legboldogabb világok legboldogabbikán, és nemcsak, hogy közöttük jár-kel naphosszat, hogy személyesen, közvetlenül tapasztalja meg kívánságaikat, nemcsak, hogy már találkozott Shukakuval, hanem külön figyeli az ő kis apró problémáit, és megoldja őket még akkor is, ha csak ilyen apróságról is van szó, mint egy madárka neve. Persze Shu nem is akar nagyobbakat kérni, hiszen nem akar telhetetlen lenni, és nagyon reméli, hogy Kayaba Bácsi nem is hiszi azt, hogy ő bele akar kontárkodni a munkájába, hanem tényleg azt gondolja, hogy segíteni akar, és segít is. És persze, hogy ezt gondolja, hiszen Kayaba Bácsi okos. Eközben Timidus lassú léptekkel elindult az egyik irányba, Shu pedig azon nyomban követte. Persze intett a másik kettőnek is, hogy ők is jöjjenek. A sárkány most egyáltalán nem lopakodott, nyugodt tempóban haladt előre, és közben mesélt tovább Cearnak.
-Hát... ez nekem már bonyi. Ha most rávettél arra, hogy találkozni akarjak Marlunával, akkor is tudom, hogy az jó lesz nekem, szóval nem vagy goni és kész. Téma lezárva. Razz
A bölény támadását Timi le sem reagálja, hagyja, hadd lépjen akcióba Cearso, hiszen látja, hogy nem eshet baja, Shu pedig nincs az állat útjában.
-Biztos csak véletlen volt, Cear… izé… ugye nem sérültél sokat? Sétálhatunk a védett terület felé is, és akkor csak kilépsz-belépsz és meggyógyulsz.
Persze Shunak azért nem esett baja, mert ő nem ment olyan bokrok közelébe, amiben nem tudta, hogy mi rejtőzik, vagy nem tudta, hogy az állat látja, hogy megközelíti. Mindig az ösvény közepén maradt, közel a sárkányhoz.
-Mondd Cear… egyébként most miért jutott eszedbe, hogy Timivel együtt harcolj?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 05 2015, 02:46

Shakan határozottan nem kedvelte Kayabát. Ő volt az, aki miatt most nem töltheti az ünnepeket a családjával. Aki miatt megrekedt eben az egyáltalán nem fejlődő testben. Aki miatt a bátyus helyett velem kell beérnie. Ráadásul nem tudom minden figyelmemet felé fordítani, ahogy annak idején a valódi bátyusa tette. Így nekem egyből leesett a tantusz, hogy mért lett egyik pillanatról a másikra olyan ellenséges a másik kislánnyal. És most itt beszélgetett egy lánnyal, aki nem küldte el a legelső pillanatban, a sok sok furcsasága miatt, akiről kiderült, hogy szó szerint isteniti ennek a világnak a megalkotóját. Nem csoda, hogy egy szóban letudta a válaszát.
-Hát... Ahogy tapasztaltam Timidus is eléggé ambiciózus, és törekvő alkat, de ahogy elnéztem az aréna ranglistát, feltűnt, hogy már nem igazán álltok ki mások ellen a Nagyképű oldalán. Pedig ti ketten nagy fölényen voltatok ellenünk, amikor Asu-val ki mertünk állni ellenetek.
Meg így persze folyton szemmel tarthatnám Shu-chan-t, hogy ne essék komolyabb bántódása.
-Csak egy apró karcolás. Épp hogy csak akkora, hogy a rendszer úgy értette, mintha én fogtam volna meg őt. De szerintem jobb lenne, ha most hazavinném Shakan-t. Szerintem még nincs hozzászokva az ilyen dolgokhoz.
És ezentúl jo lesz figyelni, ha kettejük közt nem hozom fel ezentúl a Kayaba témát.
Shakan pedig még mindig duzzogva elindult a legközelebbi város felé.
-Shakan, sokkal gyorsabb lenne a kristállyal.
De mintha oda se figyelt volna rám.
-Neki aztán beszélhet az ember, no sebaj. A teleportkapuig azért elkísértek? Persze megértem, ha más dolgotok van. És egy jó tanács, ha tényleg találkozni akarsz Marlunával. Nagyon sok trükk van a tarsolyában. és a szemfényvesztés a specialítása.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 05 2015, 09:53

Shunak fogalma sem volt arról, hogy mi rosszat mondhatott, hiszen éppen azt kezdte el ecsetelni, hogy ha Shakan szeretné, akkor találkozhat a Spagettiszörnnyel. Neki már eszébe sem jutott, hogy valaki visszavágyna a kinti világba, mert erőnek erejével igyekezett teljesen elfelejteni, kitörölni az emlékezetéből majdnem mindent, ami oda kötötte, hiszen az emlékezés csak elszomorította. Ő élvezte Kayaba mesevilágát, és azt szerette volna, ha más is élvezi. Cearso szavai egy kicsit ugyan elbizonytalanították, de nagyon remélte, hogy a fiú nem értette félre akkor sem azt az egészet, és nem haragszik rá amiatt. Mindenesetre megmagyarázni meg kellett, hogy még véletlenül se álljon elő ez a helyzet.
-Hát persze, hogy nem állunk ki mások ellen! Ha tudtam volna, hogy így megalázza szegény Asut csak azért, mert vörös indikátor van a feje felett, akkor soha de soha nem kértelek volna titeket arra, hogy álljatok ki ellenünk. Tényleg nem tudtam, de nagyon remélem, hogy egyikőtök sem haragszik rám emiatt… és… izé… szóval lehet, hogy mi is visszaveszünk majd a szintünkből, mert nem nagyon szeretnénk, hogy valaki megutáljon minket azért, mert azt hiszi, hogy kihasználjuk azt, hogy csapatban ilyen nagy szintkülönbséggel is lehet harcolni. Meg… semmi kedvem megint kiállni Ren ellen… olyan… goromba… és idióta!
Ha ez egy kicsit fel is zaklatta a lánykát, annak azért örült, hogy Cearsonak nem lett semmi baja, és bár Shakan viselkedését továbbra sem értette, azonnal rábólintott arra, hogy menjenek.
-Nem, dehogy! Szívesen elkísérünk, és… úgy látszik, hogy ma nem lesz szerencsénk a pipikkel. Hátha majd legközelebb. Marlunához pedig köszönöm a jó tanácsot. Nekem is elég magas a specem, szóval nem kell aggódni.
És a pillantásából, ahogyan szemével a sárkány felé mutatott, az íjász kivehette, hogy kizárólag Timidus miatt értette úgy a mondatot, ahogy.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 05 2015, 14:26

Shakan csak törtetett előre, nem is figyelve, hogy követjük-e egyáltalán, persze nem diktált valami észvesztő tempót, ezért nyugodtan tudtam válaszolgatni Shu-chan beszédére.
-Én nem haragszom rátok amiatt a küzdelem miatt, és szerintem lassan már Asu is elfelejti a vele esett sérelmeket. Azért szerintem nem ti voltatok az egyetlenek, akik ki akarják használni ezt a kiskaput. Szóval emiatt ne aggódj. És egyértelműen nem megyünk bele olyan küzdelembe, amelyikben valamelyikünk nem akar részt venni. Gondolom ezt még Timi is megérti. Ugye, Timidus?
Shakan pedig csak ment a saját feje után. Ha rajtam múlt volna, akkor már rég ott lettünk volna a teleportkapunál, de nekem személy szerint nem volt semmi problémám Shu-ék társaságával. Shu magyarázatára csak bólintok egyet, legalább az egyikük megérti azt, amire célozni próbálok. Hiába a sárkány az okosabb, a metaforák és a kifejezések nem az ő asztalához tartoznak.
-Talán majd legközelebb több szerencsénk lesz a csirkékkel.
Miután ár negyedszer is végig megyünk ugyanazon az úton, odasétálok Shakan mellé.
-Megengeded, hogy a helyes irányba vezesselek, vagy még mindig durci vagy?
Nem vagyok durci
Mondja Shakan durcisan.
-De azt ismét eltévedtem, nem lenne rossz, ha megmutatnád a helyes utat, bátyus.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 05 2015, 14:49

Timidusnak kellett pár jelzés Shutól, hogy ne kezdje el Shakant a helyes irányba terelgetni, és bár nem értette, hogy ha elvileg haza akartak menni, akkor miért nem hazafele vették az utat. Azt már tudta Timidus is, hogy az emberek szeretnek sétálni, hiszen Shu is szeretett sétálni, így hát az nem volt kérdés, hogy miért nem a kristályt használják. Az azonban túllépett a pet eredményetikán alapuló gondolkodásán, hogy miért keringenek jobbra-balra. Illetve hát azt tudta, hogy miért, vagyis jobban mondva azt, hogy ki miatt, de azt már nem értette, hogy miért nem lehet neki segíteni. Ugyanúgy nem értette például az emberek haragvását sem. Ő tudta, meg Shu is tudta, hogy nem az ő hibájuk volt Ren viselkedése, és ezt elmondták Cearsoéknak is, tehát akkor ők is tudták. szóval felesleges volt az idomárnak azt feltételezni, hogy haragudnak, hiszen nekik nem volt okuk haragudni. Ettől függetlenül persze haragudhattak, csak éppenséggel az egy csöppet sem érdekelte volna a sárkányt, hiszen aki feleslegesen képes haragudni, az buta. Mindenesetre Shu boldog volt, Timidus pedig ismét válaszolhatott egy kérdésre.
-Természetesen nem megyünk bele. Egyrészt a csoportos küzdelemben mindenkinek részt kell venni, így ha valaki nem lép a küzdőtérre, akkor a párbaj el sem indul. Másrészt a rájuk kényszerített küzdelem negatívan hat az emberek teljesítőképességére, így nem kívánok ilyen küzdelmek mellett az oldaladon állni.
Shakant ezek után szerencsére rá lehetett venni arra, hogy elinduljanak a helyes irányba, ám Shu oldalát még mindig furdalta a kíváncsiság, így amikor a lovag újra előre tört, halkan megkérdezte Ceart.
-Egyébként… mivel bántottam meg? Vagy… rám dühös egyáltalán?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Cearso Kedd Jan. 06 2015, 19:32

-Soha senkire se kényszerítenék olyan küzdelmet, amiben nem akar részt venni.
Most hogy magyarázzam el Shu-nak a dolgokat? A legjobb az lesz, ha elmondok neki mindent.
-Tudod.. ő nem szereti Kayabát, úgy mit te. Sőt, láthatod, hogy mi történik, ha valaki emlegeti a játék megalkotóját. Ő nem tudja úgy értékelni ennek a világnak a csodáit, mint te vagy én. És nem véletlen nem veszi észre a közelben rejtőzködő állatkákat.
A nyomkövetésem segítségével kiszúrtam a bokorban megbújó ravaszdit.
-Látod, még emellett a róka mellett is simán elsétált.
Majd amikor Shakan  ötödször is rossz irányba akart menni, úgy döntöttem, hogy most már a helyes irányba terelem.
-Shakan, a másik irányba kell menni.
És pár perccel később már ott is voltunk a város határában. Innen már senkinek sem lehet nehéz eljutni a teleportkapuig, na jó, Shakannak igen. De mire végre odaértünk, egy nagy sóhajtással vettem tudomásul,  hogy ide is sikerült eltalálnunk.
-Azt hiszem innen elvállnak az útjaink. Nekem még vissza kell kísérnem a céhhez. És majd legközelebb biztos több szerencsénk lesz nekünk is a vadakkal.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Shukaku Kedd Jan. 06 2015, 20:01

Timidus csak bólint, ha Cearso így gondolja, akkor Cearso így gondolja, az az ő dolga. Persze, ha vele akar csapatban dolgozni, akkor majd néha máshogy is kell gondolnia, vagy éppenséggel szembe kell mennie azzal, amit gondol, de ez majd a jövő zenéje. Persze nem a csapattársát akarja rávenni semmi olyanra, amit az íjász nem szeretne, hiszen ahogy el is mondta, az negatívan hat mind a morálra, mind a teljesítőképességre. Na de ha az ellenségre hat ez negatívan, vagy az ellenfélre, az az ő szemszögükből már pozitív dolog… csak Timidus valószínűsítette, hogy Cear számára a soha senki az az arénára is igaz, na meg az ellenfélre is, ami ugye a későbbiekben nézeteltéréshez vezethet majd kettejük között. Ám akkor maximum kiderül, hogy ők nem éppen egy eredményes csapat. Volt ugyan olyan emberi lény, akivel a sárkány eredményes csapatot tudott volna alkotni, ám sajnos ők mind gonoszak voltak… vagy meghaltak… vagy gonoszak voltak és meghaltak… bár ebből Timidus személyiségjegyeire semmilyen elhamarkodott következtetést nem szabad levonni. Shu pedig csak bólogatott, majd kicsit elkomorodott. Majd kicsit nagyon elkomorodott, és látszott rajta, hogy szégyelli magát.
-Nem akartam megbántani. Izé… bocsánatot kérek… vagy… vagy ne? Inkább te… mondd meg neki kérlek, hogy sajnálom… nem akarom tovább rontani… nem akarom, hogy haragudjon rám…
Arra már nem kérdezett rá, hogy ennek mi köze az állatkák észrevételéhez, vagy arra, hogy ha nem véletlenül, akkor mégis miért nem… mármint azon kívül, hogy direkt. Mindenesetre többet nem mondott, szépen elköszöntek, próbált ugyan Shakantól is illedelmesen, ám mégse tolakodóan… és valóban elváltak útjaik…

Köszönöm szépen a játékot! :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Asuka Kedd Feb. 03 2015, 21:24

Füstölgő Mezőség - Page 7 Super%20Paper%20Mario

Kedves barátosném, úgy tudom, nem igazán járt még ilyen helyeken. Biztosan nagyon sokfelé járt, de még nem ismeri a vadászat hatalmas nagy örömeit. ^.^ Nem volt persze oda az ötlettől, hogy be kell piszkítani a körmét esetleg, de megígértem, hogy én magam keresem fel a legjobb fegyverkovácsot akármilyen tieren, hogy saját, egyedi készítésű körömreszelőt kapjon. *.*
- Rincicc, ne aggódj! Jó móka lesz! Very Happy - vonszolom magammal a legközelebbi teleport kapun át, s hamarosan a Kezdetek Városa helyett Friben picinyke falvában találjuk magunkat. Szóval na... Nehéz volt meggyőzni Rincicát, hogy ugyan, jöjjön már el velem csirkére vadászni! Csak nyolc kell hozzá! Very Happy Mindezt pedig a nyolcadik szinten...
- Bízz bennem, tényleg jó lesz! Very Happy A moboktól meg igazán nem kell tartanod. Inkább... Nézd! Ott egy bölény! Így kell ezt csinálni! Very Happy - megpillantom az állatot, mely az ösvényen vágna keresztül. Akrobatikámat bekapcsolom, s egy ugrással a hátán is termek. A vad automatikusan elpixeleződik, amint hozzáérek, húsa pedig így az inventorymba kerül. Kár... még nem tudok olyan jól főzni, hogy el tudjam készíteni a húsát. Kell keresnem egy jó szakácsot...
- Látod? Ilyen egyszerű. *.* Jó móka lesz... különben is, hoztam süteményt. Én csináltam. - mondjuk még elég szerencsétlen próbálkozás a sütire. Csak nemrég kezdtem el főzni. Még nem megy olyan jól igazából.
Szóval, végtelen mezőség, tavacska, állatok, meg egy Rincicc, meg némi süti és csajos dolgok. Pont, ami kell egy kikapcs naphoz. ^^
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Kedd Feb. 03 2015, 22:23

Füstölgő Mezőség - Page 7 Paper-Luigi-super-mario-bros-32506973-200-200

Hogyan is kezdődött el ez az egész őrület? Ahogy a legtöbb hasonló kalandom azelőtt is. Asu elhívott valahova. Eleinte nem nagyon értettem, mit is akar a drágalátos barátosném, de aztán nagy nehezen rávett. Meg akartam nézni, hogy milyen kováccsal készíttet nekem körömreszelőt.
Szóval hagytam magam átlökdösni a teleporton, miközben kattintgattam az inventorymban. Azóta is megőriztem azt a ruhát, amit akkor keresgéltem, és ennek két oka van. Egy: megfelelően lehet benne mozogni ha ilyen Asus-vadászós programra megyek. Kettő: jól néztem ki benne, ami ritka dolog volt. Egy egyszerű fehér ujjatlan, vajszín rövidnadrág, bakancs. Olyan igazi szafarizós ruha. Egyetlen kiegészítő hiányzott csupán, de nem tudtam dönteni a napszemüveg és a kalap között. Hosszasan vacillálhattam, mert az ébresztett, ahogy a kozmetikusom keresztülvágódik egy bölényen, és nagy mosollyal az arcán villogtatja a bölényhúst.
– Végül is, mit árthat, nem? – Mosolyogtam vissza, tudva, hogy ez neki örömet okoz. Márpedig, ha neki is megy, nekem miért is ne jelentene kikapcsolódást, nem? Legalábbis ezt gondoltam. Persze, nem is kellett csalódnom. Jó kikapcsolódásnak bizonyult az ilyesmi.
Megmozgattam a vállaimat, miközben a szememmel kerestem a leendő első fogásomat. És mi is volt az első fogásom? Nos, azt akkor én sem hittem el. Egy igen nagydarab, már-már tepsiseggű vadmalac botorkált az út mellett. Testes célpont volt, és reméltem, hogy bármi is adódik, Asu majd bevéd, ha nagy a baj. Szerencsére nem volt rá szükség.
– Hát lássuk akkor. – billentettem oldalra a fejem, majd egyet hátralépve előreugrottam ütni. Az volt a remek elképzelésem, hogy ha elég nagyot csapok a malacra, az majd elpixeleződik, mint a kollegina keze alatt. Ahogy átvágtam azon a pár méteren, nyitott tenyérrel odavágtam egyet a drágaságnak. Pont a termetes valagára.
Akkor sem hittem el, de még most sem: a vadkan egyetlen csapástól feladta. A tenyérnyomommal a hátsóján esett össze, és ahogy szétesett a modell nélkül maradt textúra, megjelent a kezemben az indokolatlan hústömeg. Akkor ott megcsapott a vadászat érzése, és azóta sem ereszt.

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 7 Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Asuka Kedd Feb. 03 2015, 22:36

Füstölgő Mezőség - Page 7 Super%20Paper%20Mario

Mondtam én, hogy jó móka. Very Happy Valamint husi is van, ami szintén nem egy hátrány! *.* Amúgy is hoztam mindent, ami egy piknikhez kell. Szendvics, lepedő, innivaló, hajvasaló... Szóval mindent, ami fontos. *.*
- Hát jól fenéken billentetted azt a vaddisznót... O.O Gondolj csak bele, annak idején az első szinten mennyien haltak meg ezektől. Most meg... No mindegy. Valakit csak találunk, aki tud rendesen főzni.  ^^ Gondolom, te véletlenül sem tudsz. - nem ismerem Rin jártasságait, s tulajdonképpen az ízlésén kívül mást se nagyon tudok. Bár ami azt illeti, hosszú idő után ő volt az egyetlen olyan játékos, akinek igénye is van a szolgáltatásaimra. Azóta aztán megismertem Junt, sőt, valami randira még Shuu-chan is a segítségemet kérte. Persze sehogy sem sikerült kiszednem belőle, ki is a kiszemelt.
- Nézd! Itt van valami gomba... Valamire biztos jó lesz. Meg kéne próbálkoznunk a főzéssel... Állítólag a vaddisznós-gombás pörkölt nagyon finom. - sosem ettem még ilyet, a való világban sem, a sao-ban viszont mindenki imádja. Meg aztán, a szabadban, még védett zónán belül, az ösvényen találtuk a gombákat. Mi baj történhetne? Na ugye, hogy semmi. Hiszen vigyázunk egymásra, vagy nem?
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Kedd Feb. 03 2015, 23:02

Füstölgő Mezőség - Page 7 Paper-Luigi-super-mario-bros-32506973-200-200
Ez volt az első olyan pillanatom, mikor igazán jól éreztem magam. Kissé talán furcsa lehet, de ez az egy ütéses ölés, valahogy kihozott belőlem valamit. Valami olyasmit, amit nehéz szavakba önteni. Egyszerűen másnak éreztem magam.
Ekkor döntöttem el, mi lesz az én legeslegjobb kiegészítőm. Előintettem a menümet, majd felcsaptam egy napszemüveget, amit még anno, egy játékossal cseréltem el, de már nem emlékszem mire. Nagy, szürke napszemcsi virított a fejemen, de az itemneve valahogy mindig is a memóriámba égette magát. Egyedi tárgy volt, amit attól a lánytól kaptam, akitől kaptam. A neve: Übercool retinavédő késziműszer. Megigazgattam a fejemen, és széles mosoly húzódott az arcomra.
– Istennő vagyok! – Hagyta el a számat a felkiáltás, ahogy elraktam a húst a menümbe, majd a gombász kolleginára pillantottam. Asuka, sosem tűnt nekem százasnak, de valahogy annyira szerethető volt minden ilyen megmozdulása. Azóta is oda vagyok az ilyenjeiért. – It's-a-me? – Kérdeztem, mellé guggolva, miközben az arcomra az a letörölhetetlen vigyor ragadt, amit a mai napig nem tudok hova tenni. – Főzésem ugyan nem igazán van, de ha ketten próbálkozunk vele, biztos megadja magát a dolog, nem? Kiigazítja egymást a két skill. – Az ötlet ennyi volt, de valahogy ebből a távlatból egészen másnak hat. De akkor nem gondolkodtam ilyeneken. Egy dolog érdekelt. Milyen íze lesz a gombás pörköltnek, amit mi főzünk meg?
– Csináljunk vadast. Te adod a bölényt, én a vaddisznót, és szedünk gombát. Addig pedig amíg rotyog a lábos, megkóstolhatnánk a sütit. Kinézetre nem olyan zseniális, de mi csináltuk. Rossz nem lehet. – Gondoltam ezt én kis naiv fejemmel. Soha többé varázssüti.  

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 7 Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Asuka Szer. Feb. 04 2015, 10:46

Füstölgő Mezőség - Page 7 Super%20Paper%20Mario

- Úgy bizony, egy Istennő vagy. Very Happy - fülig ér a szám Rin reakciója láttán. Tudtam én azt nagyon jól, hogy neki most erre van szüksége. Olyan kis mimóza lelkű, így nem vihetem el kazamatázni... Rolling Eyes Jobban esik a sófürdő különben is, ha előtte sok mindent csináltál. Például egy kimerítő aréna harc, vagy ilyesmi.
- Ú, jó ez a szemcsi. Ismerős nagyon, pedig nincsenek márkák a SAO-ban... - de valamiért mégis ismerősnek tűnik. De vajon honnan. Rolling Eyes Persze, ha a fegyver és páncélkészítőket, meg a magamfajta alkimistákat nem számítjuk "márkának", akkor valóban nincs ilyesmi a világban. Nincs sok lehetőséged például, ha új ruhát akarsz, hacsak nincs konkrét elképzelésed, és nem alakítod ki te magad a páncélkinézet változtatóval. Mostanában egyre többen csinálják ezt. Legalább nem rohangál mindenki ugyanolyan göncökben.
- Végül is, megpróbálhatjuk. Még nem hallottam olyanról, hogy egy dolgot ketten kraftoltak volna... De biztos, csak mert senkinek nem jutott eszébe. Menjünk viszont arrébb. ^^ Itt sok az ember. Very Happy - persze, sehol senki, de a kis falvacska legközelebbi háza alig néhány méterre van. Éppen csak Friben határát hagytuk el.
- Úgy tudom, van valamerre egy tó. Mi lenne, ha megkeresnénk? A parton biztosan találunk tábortűznek valót is! *.* - a vadast pedig nem tudom, milyen, de biztosan finom! *-* Mindenképpen meg kell próbálkoznom vele. Tegnap még a tamagoyakit sem rontottam el. Ha a tojást sikerült elkészítenem, akkor mi baj lehet a gombával meg a hússal? Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Szer. Feb. 04 2015, 20:29

Füstölgő Mezőség - Page 7 Paper-Luigi-super-mario-bros-32506973-200-200
Teljesen másnak érzem magam még most is, mikor az a napszemüveg a fejemen van, ami feltűnt már ott is, de nem igazán zavar a dolog. Úgy értem, nekem nem árt, másnak sem, akkor mi baj lehet, nem? Ez járt a kobakomban, meg szerintem a levegő, mert nagyon bolond megmozdulásaim voltak.
– Akkor itt az ideje, hogy mi ketten vadast főzzünk. Kell hozzá némi fűszer, meg a hús amit szereztünk, meg ilyen apróságok, hogy edény, meg víz, meg tűz. De tényleg lényegtelen apróságok azok már. – Mosolyogtam, legyintve csak a sok hiányzékos alapanyagra. Elvégre a SAO-ban egészen másképp működött a főzés, mint a valóságban. Ennek okán aztán merészeltem kihagyni az olyan lényegtelen apróságokat, mint a hagyma, só és társai. Hiba volt, de erre csak később jöttem rá.
Karon ragadtam tehát a kolleginát, és bólintva az ötletére megindultunk a tavacskához.
– Tábortüzet azt hogy is kell csinálni a játékban? Elvileg elég csak összedobálni a fát, és tűzszerszámmal megérinteni, nem? Nem csináltam még ilyesmit, de a valóságban már besültem vele régen. – Közöltem félvállról, amit így utólag belegondolva nem igazán értek, elvégre a valós világ említésétől is kiborulok, de akkor valahogy semmi hatása nem volt rám.
– Mi a gombával a terved? Azt is dobjuk a vadashoz, vagy abból mát csinálunk? Nem ártana megkóstolni sem amúgy. Nem akarok mérgezést kapni, mert ki tudja mennyi HP-t szedne az le tőlünk. – Magamban morfondíroztam, de akkor még halvány fogalmam sem volt, miféle gombát is szedett fel Asu. Na meg azután még jó hosszú ideig nem volt fogalmam róla. Meg úgy egyáltalán másról sem.

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 7 Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Asuka Szer. Feb. 04 2015, 20:54

Füstölgő Mezőség - Page 7 Super%20Paper%20Mario

Szóval eldöntetett. Tovább baktatunk az ösvényen, hogy egy kellően békésebb placcot találjunk, valamelyik tó partján. A tóból kiúszó kacsa is csatlakozott persze a vacsorához, szóval eléggé mindenes lesz, amit ma elkészítünk. De minél több a hús, annál jobb, ugye?
- Igen, igen... De az edény... hümm... Talán vettem valamit valamelyik kereskedőtől. - leülök egy kidöntött farönkre, majd kutakodni kezdek a menümben. Valamit biztosan találok... Mármint, elég sok kacatot megveszek Aincradban. Pont ilyet ne szereztem volna? Hallottam arról, hogy a magas szintű vadászok képesek bármikor bármilyen vad húsát kinyerni, majd pedig helyben kisütni, de szerintem ez hülyeség, nem működhet. Ha nincs főzésed, úgyis csak elrontod az ételt. Én pedig eleget gyakoroltam, hogy meg merjek próbálkozni vele. Remélem, elég jó vagyok hozzá.
- Potikészítő és növénylátó vagyok, Rincicc. Ezen a szinten legfeljebb a vörös gomba lehet mérgező... De az meg vörös gomba. Könnyű felismerni. Ennek csak simán gomba színe van, szóval biztosan jó. ^^ - szóval, semmi baj nem történhet. Very Happy
- Igen, igen, pontosan! Még a főzés is sokkal egyszerűbb ebben a világban. Pillanatok alatt kész a palacsinta is. Hümm... van valami, amivel szívesen foglalkozol a világban, Kita? Very Happy - kérdezem meg, majd kinyújtóztatom végtagjaimat. Meghagyom Rinnek, hogy egy kevés aprófát gyűjtsön, az éppen elég lesz. Én pedig felállok, s a tó partjáról keresek néhány nagyobb kavicsot, amivel a tűznek tudok egy kis táborhelyet készíteni. Tisztára minecraft az egész.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Szer. Feb. 04 2015, 21:41

Füstölgő Mezőség - Page 7 Paper-Luigi-super-mario-bros-32506973-200-200
Kár volt erősködni, ezt most már látom, de akkor... Szóval elvakított a napszemüveg. Egyetlen gondolatom volt csak, hogy az a gomba nekem simlis. Ahogy aztán lebaktattunk a tóparthoz, kicsit feledésbe merült. Fát gyűjtögettem, Asu kollegina, pedig lerakosgatta a kavicsokat, hogy minden jó legyen. Időközben a kollegina jóvoltából egy kacsa, majd az én kérlelésemre egy fácán is csatlakozott a kis piknikhez. A legtöb MMO-ban egyszerűen nem esik jól leölni mobokat sem, mert annyira aranyosak, de Asuka mellett ez úgy tűnt nem okozott gondot.
– Én azt is értem Asu, de a Super Mario-ban a piros gomba sem mérgező. – Erősködtem, mintha a bikát egy kerítés tartaná vissza a szakadék szélétől. De én feszegettem a rácsot. Hülye ötlet volt. – Ki tudja miféle stuff ez. Kóstoljunk meg egy szemet. Csak egyet. Sőt, egyszerre kóstoljuk meg, és akkor én is megnyugszom, és te is bebizonyíthatod az igazad. – Erősködtem a gombakóstolóért, majd kikaptam az éppen összeálló tűzrakó hely mellett guggoló rózsaszín hajó leányzó kezéből egy szemet a végzet növényéből. Előre tartottam magunk között, majd még furcsább ötletem támadt, mint valaha. A számba vettem a gomba kalapjának egy részét, miközben nem eresztettem el a többi részét. A markomban a kóstolóval, számban a fele cuccal, leültem Asuka mellé, és vártam, hogy majd leharap ő is egy darabot belőle. Egy komplett ököl van kettőnk között, mi baj lehetne, nem?
Most így visszagondolva viszont, inkább úgy nézhettem ki mint valami ferde hajlamú perverz. Szerencsére Asu erre már nem emlékszik, én viszont sajnos igen.
– Farapj befőle efgyet te if. – Magyaráztam a számban a kajakóstolóval, kezemben, az övemre kötött potival.  

_________________
Füstölgő Mezőség - Page 7 Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Füstölgő Mezőség - Page 7 Empty Re: Füstölgő Mezőség

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.