Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szomb. Ápr. 18 2015, 01:54

Fenébefenébefenébe!!!! Ez nem jó, ez nagyon nem jó!Nem vagyok jó a füllentésekben!
Nyugi. Nyugi. Nyugi.
Danieru kérdezte, hogy biztos jól vagyok? Kérdezte, hogy csak ez hat ez ellen, mi miatt jön elő, hogy ő csinált-e valamit? Nos, igen. De legalább biztosan tudom amit eddig, nem vagyok leszbikus.
-A húgom szerint igen. Mi miatt jön elő? Háát... Nem tudom, hogy mondjam úgy, hogy ne legyen teljesen ciki.
Airis Danieru vállára repült.
Először is örvendek! A nevem Airis, annak a farkasnak meg Inu.
-Kösz Aris! -mondta gúnyosan.
-Airis vagyok még mindig. Na szóval Eru-chan! Mondok egy normális magyarázatot neked mert ahogy látom Yu-chan nem fog tudni mondani. Szóval a magyarázat az: Eddig a fiúk Yu-chant csak verték általános iskolában, egy kedves szót nem kapott se a fiúktól se az osztályától se a lányoktól, így nem szokta meg, hogy egy fiú kedvesen bánik vele és nem úgy mint egy ronggyal amivel feltörlik a padlót + te vagy a szerencsés mert te vagy az első aki ilyen kedvesen bánik vele.És ha megkérdeznéd miért verték.? Azért mert nem hódolt be a nagymenőknek az iskolában mint a tanárok és a diákok. Röviden: Zavarba jött Yu-chan.
Magyarázat vége!

-Most mondom ezt először és egyben utoljára! Egyetértek Arissal.
-Elsüllyedek szégyenemben! -a fejemre húztam a kapucnimat.
Eszembe jutott az a szavazás. Nem szavazok senkire.
//


A hozzászólást Hirasawa Yuki összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 18 2015, 21:13-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Ápr. 18 2015, 08:17

Ami azt illeti még be sem mutatkoztam. Lehet pont erre akarta felhívni a figyelmem így mielőtt még otthagytam volna azért közöltem a nevem.
- Yuuki. - Hajolok meg kissé előtte. A tiszteletet azért megadom meg már megszokás is. Azután figyeltem miként játszanak. A választ nem pont attól kaptam meg akitől vártam de a lényeg, hogy most már ezt is tudom.
- Értem! - Biccentettem a fiú felé. Ezután elégé felpörögtek az események. Egy harmadik fiú is csatlakozott és elkezdtek játszani én meg csak bambultam. Azt hittem ha elég ideig nézem a játékot előbb vagy utóbb megértem de nem, sőt még kevésbé értettem így inkább kivonultam a szobából
- Yuki-chan? - Lepődök meg ahogy meglátom az ajtóban álló lányt. Örültem neki és hevesen integettem is de ettől független ugyan úgy otthagytam a játszókat. Kicsit rosszul éreztem magam azért. Talán még sem kellet volna, úgy neki esnem annak a lánynak. De... de ha egyszer gyilkos! Nem is értem mások, hogy tudnak csak így szemet hunyni az egész felett. Végül inkább a konyhába kötöttem ki és némi harapnivaló után nézek. Jó lenne még azelőtt telerakni a pocakom mielőtt még vissza kell vonulnunk a szobába.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Szomb. Ápr. 18 2015, 19:27

Most már mindenki jelölje meg, hogy kíván-e szavazni, és ha igen, akkor pedig kire!
Legyen egyértelműen kiemelve a postban!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Szomb. Ápr. 18 2015, 19:31

Felsóhajtottam, és lejjebb csúsztam a széken, hogy a lábam a földet érintse. Kifáradtam. De első sorban nem volt semmi, amivel elfoglalhattam volna magam. Így inkább felgyalogoltam a szobámba, és ledőltem az ágyra. Az emberek néha annyira furcsák.

/Szavazatom visszavonva magamról./
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Szomb. Ápr. 18 2015, 19:35

Tökéletesen elvagyok a saját, emeleti kis szobámban. Miután elolvasom az üzenetet, csendes elfoglaltságokba merülök, s nem igazán izgat az, hogy mi történik odalent. Majd holnap szórakozom én is.
Az mondjuk kicsit nem esik jól, hogy Yuuki-chan ilyen gonosz velem. Pedig nem ártottam neki soha... Sad De mindegy is. A mai napomon tehát guide bookot olvasok, chillelek, és hasonló, csendes elfoglaltságokba merülök. Passzívan töltöm a napomat. Nem szavazok senkire.

//Asut nem kell sajnálni, nincs lemaradva, szándékosan nem írt ^^//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Vas. Ápr. 19 2015, 09:54

Csendben az ital társaságában, figyelve a többiek beszélgetését, időnként megmosolyogtatja mindaz amiről a többiek beszélnek. Ez a gyermeki ártatlanság talán belőle mindig is hiányzott, és emiatt kissé féltékenységet érez. Az ital lassan elfogy, szavazásnak pedig továbbra sem látja értelmét. Ennyi idő nem volt elég ahhoz, hogy kiismerje az ember ki lehet kicsoda.
- Én visszamentem a szobámba. Szép estét! - és már el is hagyja a szobát, az asztalon hagyva az üres poharat, egyenesen vissza abba a hálószobának csúfolt lyukba.


//Nem szavazok senkire sem//
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Vas. Ápr. 19 2015, 12:56

- Rendben van, Cear. - bólintottam a fiúnak. - És elnézést, hogy most vetem fel, de nem tudtam, hogy mikor vagy szabad és mikor nem. - magyaráztam meg a fiúnak.
Közben mosolyogva figyeltem a gerlepár táncát, amit egymás körül róttak. Olyan kis édesek. :3
És mi is ilyenek leszünk Kokoroval. Már alig várom.~
Most minden békés, minden nyugodt. Bár maradna ilyen végig! De valakinek menni kell előbb-utóbb. De ma még nem. Holnap már lesznek biztos infóink, de most... Most még nem.
És eljött az éjszaka is, és a téglák akcióba lendülnek. Remélem túléli Arisu és Cear az éjszakát. De ha nem... Akkor majd máskor találkozom velük. Közben már egy-kettő ember felment a szobájába, így én is követtem őket. Bár szerintem nem ez a legkellemesebb része a játéknak, de jobb gyorsan túl lenni rajta, pont emiatt.
- Jó éjt srácok, és sok sikert. - köszöntem el a biliárdozó bandától, és felcaplattam az emeletre.


//Nem szavazok//

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Vas. Ápr. 19 2015, 14:08

Egyszerűen csak kinevettem a szőke lányt, még hogy megérdemelni őt Razz még mit nem, nem hogy örülne, hogy egy profi szerencsejátékos felajánlott neki bármit is ˇ^ˇ . Mivel rendes kihívás nem érkezett a taníttatásra így még egy darabig figyeltem, majd leléptem a bár pulthoz, ahol még elfogyasztottam napi bor adagom. Majd felsétáltam a szobába. És jóleső álomba szenderültem.

// szavazatom élő játékos karakterre nincs.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Vas. Ápr. 19 2015, 15:53

-Én is örvendek! Az én nevem Danieru!- a farkas kicsit gúnyosan hangzott.
Ezután végighallgattam amit Airis mondott el. De miért vannak ilyen emberek egyáltalán, hogy bánthat egy fiu egy lányt? Főleg hogy ok nélkül. Akik ilyenek maradjanak el a csicskáik között és ott cseszekedjenek, és ne azokkal akik semmit nem ártottak neki és semmi közük hozzá!
-De.... miért léteznek... az ilye...ilyenek?- mondtam magam alá nézve elfojtott hangon.
-Sajnálom csak..... utálom hogy vannak akik így bánnak az emberekkel!- ideges lettem, ne most ne.... nyugi, nyugi épp mással vagyok elfoglalva.- Én nem ilyen vagyok. Lányokat még sosem bántottam, és ok nélkül sem verekedtem még egyszer sem.- majd mosolyogva lehajoltam úgy hogy belássak Yuki csuklyája alá- Sajnálom hogy zavarba hoztalak! Nem akartam, csak hozzászoktam hogy közvetlen vagyok a lányokkal.- végignéztem a lány elázott szerelésén.- Nem fázol? Rendesen eláztattad magad! Odaadjam a kabátom, vagy hozzak egy törülközőt?

Hátranéztem Kuromajo felé: Ma nem szavazok!
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 19 2015, 16:29

Airissal elbeszélgetek majd, hogy ne mondja ezt el mert nagy szégyen számomra! Egy dolog, hogy nem tudtam megvédeni magamat, de akkor is...
-Nem is gondoltam egy percre sem, hogy olyan vagy! -Danieru mondta, hogy sajnálja, hogy zavarba hozott. Nem az ő hibája. Az én hibám, hogy még nem találkoztam egy kedves fiúval se. Kérdezte, hogy nem fázok-e, mert ha igen odaadja a kabátját vagy hoz egy törülközőt. Tényleg kedves fiú! ^^ Lehúztam a fejemről a kapucnit. -Nem kell, de  köszönöm szépen. ^^ -előhívtam a menümet és megkerestem a tartalék ruhámat amit hasonló helyzetekre tettem be, rányomtam és 1 másodperc alatt ruhát váltottam.  

ruha: [img][Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Dhcppv[/img]

-Amilyen szerencsétlen vagyok gondoltam, hogy valami ilyesmi butaságot csinálok, ezért tettem be egy tartalék ruhát.
Inu már megint majdnem megölte Danieru-t de Airis nem hagyta.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Vas. Ápr. 19 2015, 16:42

-Szóval ki sem lehet belőlem nézni hogy gonosz is lehetek? Kedves vagy, remélem tudod!
Ezután felvette a tartalék ruháit.
-Hehe. Semmi baj sincs vele, egy tartalék mindig jól jön ... mondom ezt én akinél sosincs tartalék!- mondtam vidáman.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 19 2015, 17:02


-Köszönöm szépen! ^^ Tényleg nem lehet belőled kinézni! Smile
Danieru mondta, hogy egy tartalék mindig jól jön. Danieru-nél sosincs tartalék. Ezt tudom orvosolni!
-Ezen tudok segíteni ha kell! ^^ -megint előhívtam a menümet és ráböktem egy ruhára amit aztán ki is adott a játék. -Mivel bárkinek a ruhájával történhet bármi, ezért vettem egy lány és egy fiú ruhát! -mutattam Danieru-nak a ruhát- -Ha tetszik nyugodtan elveheted. Így utólag hülyeség volt megvenni mert nem hiszem, hogy van olyan ember aki megkérdezni, hogy van-e felesleges váltásruhám. ^^"

ruha: [Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Jr4h35


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Vas. Ápr. 19 2015, 17:27

Tud segíteni csak nem..... de jól gondoltam.
-Nem volt hülyeség megvenni, ha valaki elázna egy nagy viharban vagy valami mindig jól jön nem?- megnéztem a ruhákat- Nekem tetszik, szerintem elfogadom, köszönöm.- elvettem a ruhákat majd elraktam az inventoriba, ekkor vetettem egy pillantást az időre-  Nemsokára vége a napnak. Van kedved még valamit csinálni?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 19 2015, 17:45


-Nincs mit! ^^
-Yu-chanból jó feleség lesz! ^^
-Miket mondasz már Airis?!  Embarassed -erre elpirultam de aztán rögtön kipirultam.
-De csak holttestemen át lesz Yuki-nak valaha fiúja, hát, még férje!
-Ha csak ez a gond akkor ezen szívesen segítek!
-Hagyjátok abba! -kivételesen abbahagyták rögtön.
(Ha az előző társával is ezt csinálta nem csoda, hogy meghalt. A szerelem útjába nem lehet állni!!! ) -gondolta Airis csillogó szemekkel.
Danieru kérdezte, hogy van kedvem-e valamit csinálni?
*gondolkodok* -Valamit mindenképpen kellene. Kitalálsz valamit? Smile  

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Vas. Ápr. 19 2015, 18:00

Én is meglepődtem (de nem pirultam el) amikor Airis mondta hogy Yuki jó feleség lesz. Inu kicsit durva, bár tudnám miért, de Airis ettől függetlenül hogy is mondjam: jófej. Yuki rám bízta hogy találjam ki mit csináljunk:
-Talán nézzünk körül az épületben. Ki tudja miket találhatunk. Ha pedig semmit sem találunk, legalább megismerjük a házat amiben lehet még pár napot el fogunk tölteni.- ez volt a legértelmesebb dolog ami az eszembe jutott.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 19 2015, 18:14


-Tetszik az ötlet! És normálisabb mint ami nekem jutott eszembe pár másodperce. Bandzsi jumping-ra gondoltam. Furcsa ötlet tudom, de azt nem tagadom, hogy érdekes lenne a lépcsőről leugrani. Otthon úgy is mindig csak legurulni tudok a lépcsőn. :3
-Mondom, költözzünk másik házba! Amúgy Danieru-kun, van neked egy jó ajánlatom. Cool -ajjaj.
Airis Danieru vállára repült és a fülébe súgta az ajánlatát.
-Ha szívatni szeretnéd Inu-t akkor valahogy kérdezd meg Yu-chant, hogy a házába nem költözhetnél-e be. Megnyugodhatsz, Inu ugyan meg szeretne ölni, de nem tud mert másodlagos pet. Gondold meg, egy nagy házban lakhatnál ingyen és bérmentve. -miután elmondta Danieru-nak amit akart visszarepült a vállamra.
-Szabad tudni mit mondtál Danieru-nak?
-Titok! ^^
-Van egy rossz előérzetem...


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Vas. Ápr. 19 2015, 18:41

-Majd legközelebb Bungee-junping-elünk. De ha ott van a lépcső akkor arról miért ne lehetne leugrani? Bár igazából nem akarok beleszólni, ha szeretsz legurulni a lépcsőröl akkor nem foglak megakadályozni.
Airis ajánlata csábító volt, de nem tudom hogy kérhetném meg Yukit arra hogy beköltözzek hozzá. De azért az Inu-s dolog kicsit fura volt. Ha beköltöznék hozzájuk akkor azt nem azért tenném hogy idegesíthessem a farkast aki megpróbál megölni ha közel kerülök Yukihoz.
-Akkor, merre nézzünk körül először?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Vas. Ápr. 19 2015, 18:43

Azt hiszem most már nekem is elfekvőre kéne fognom. Azért meghallgatom Yuuki-chan bemutatkozását, majd én is meghajlok neki, mert nem ugyanaz a nézetünk a tiszteletet, még megadhatjuk az illetőnek. Elindulok a szobámba, de előtte még megírok egy levelet, amit elküldök.
-Yuuki-n van a szavazatom.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 19 2015, 19:04

-Nem ugrottam eddig még sose le a lépcsőről. Sajnos eddig mindig szerencsém volt legurulni a lépcsőről. >.>
Danieru megkérdezte, hogy merre nézzünk körbe. Hmmm.... nem is tudom.
-Esetleg...Menjünk végig a folyosókon, akkor mindenhova betekintést nyerhetünk, aztán ha valami érdekeset látunk akkor bemegyünk?
-Tetszik az ötlet!


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Vas. Ápr. 19 2015, 19:24

-Lehet jobban oda kéne figyelned és akkor ugorhatnál is.
Folyosós ötlete támadt Yukinak.
-Jó ötlet! Akkor nézzük végig a folyosókat.
El is indultunk. Mielőtt bennragadtunk kívülről nem tűnt olyan nagyon hatalmasnak a ház. Szerintem 2 max 3 folyosó lehet az épületben.
Elkezdünk körbejárni: nem találtunk sok mindent, bogarakat néhány szebb helyet meg ugye már szobákba zárkózott játékosok pötyögését hallottuk ahogy a menüt piszkálják vagy üzenetet küldenek. Ezen kívül kb. semmi, kivéve azt a gyanús szobát ahova nem mentünk be mert lehet nagy bajt is okozhatnánk ha oda belépünk. 
-Semmit sem találtunk. Csináljunk még valamit, vagy menjünk aludni?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 19 2015, 19:41

-Valamiért mindig elcsúszok a lépcsőn. ^^"
Danieru jó ötletnek tartotta. Elmentünk felfedezni a folyosót! XD
Nem volt sok minden. Sajnos bogarak voltak... Azt hittem mindjárt Inu-ra ugrok de az azért nem lenne okos húzás mert Inu még bébi, illetve az is marad. Airis lemaradt tőlünk.
-Azért nem igaz, hogy semmit. Olyat találtunk amit nem kellett volna: bogarakat. Várjunk... Hol van Airis?!
-Gondolom lemaradt.
-Ha megkeressük lehet elkerüljük, de ha itt maradunk akkor lehet, hogy ő marad egy helyben.
-Yuki, egy olyan dolog van amit Airis még vakon is felismerne mert úgy szereti.
-Óó! Igazad van. Danieru, remélem nem baj de muszáj Airist idehívnom. Remélem nem vagy az éneklés ellen mert muszáj lesz énekelnem.
Elkezdtem énekelni, mivel nem akartam sokáig lármát csapni így egy rövid dalt választottam.

dal: https://www.youtube.com/watch?v=NENzpgFW498

Ezt Airis meghallva repült felén, a dal végére ide ért.

Kérdésedre a válasz Danieru. Szerintem menjük vissza vagy menjünk az ajtóhoz mert mindjárt este lesz.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Ápr. 19 2015, 19:41

Ahogy lassan mindenki elvonul én is követem a példájukat, szépen befejezem a vacsorát és visszavonulok a szobámba, hogy pihenjek egy kicsit.

/Tartom a szavazatom Cearson/
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Vas. Ápr. 19 2015, 19:55

A keresgélés közben rájöttem hogy Yuki nem bírja a bogarakat, láttam az arcát amikor elsétáltunk pár mellett. 
Airis eltűnt, pedig idáig ő védett meg. Mi lesz most ha Inu félreért valamit? Yuki énekelni akar?
-Nem baj, szeretem ha énekelnek.
Miután Airis is előkerült úgy döntöttünk visszamegyünk a szobáinkba.
-Ekisérlek a szobádig.
Miután oda értünk Yuki szobájához:
-Akkor, mára ennyi. Jól érezted magad?..... Holnap majd találkozunk. Jóét Yuki.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Vas. Ápr. 19 2015, 19:59

Airis előkerült. Közös megegyezés után úgy döntöttünk visszamegyünk a szobáinkba. Mondta Danieru, hogy elkísér a szobámig.
-Igen, jól! ^^ Remélem te is! Smile Oyasuminasai Danieru!
És bementem a szobámba.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Vas. Ápr. 19 2015, 20:23

Nia egy csendes, meghitt sarokban kezdi kaparni a falakat tíz körömmel, ahogy a többieken végigpillant, és esze ágában sincs szavazni. Látszólag a többiek sem a játékkal foglalkoznak, akkor neki miért is kellene? Ez a játék mindenkinek csak egy kis kifogás, hogy ne kelljen feltétlenül kétszázötven szavakban, egymást végighallgatva ismerkedniük.

//Hülye leszek én szavazni akárkire is. Nem szavazok senkire.//
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.