Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Csüt. Ápr. 16 2015, 17:44

Egyszerűen nem tudtam mi van. A félmeztelen srác elveszi az éppen "tanított" lánytól az ütőt, és ez annak meg tetszik. Tényleg vannak olyan emberek akiket nehéz megérteni, de kell lennie egy nehéz esetnek mindenhol nem?
-Heló!- böktem meg az éppen érkezett vállát- Játszunk egyet? Ha ennyire profi vagy nem lehet nehéz megverned engem!
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Csüt. Ápr. 16 2015, 19:11

- Vihi - vigyorodtam el - így kell játszani - azzal bemutattam még egy trükköt, míg egy srác, pöcköléssel a vállamon próbálta megzavarni a trükköt, csak hogy ez nem ment neki, ilyen könnyen. A fehér golyó átpattant a csíkos fölött, majd meglökte az egyik teltet, ami a jobb fölső sarok felé erősen vágódott és lehuppant a lyukon. Míg a fehér szinte a kiinduló pontjára pörgött vissza, enyhe kerülővel.
- Csá - fordultam az újabb szőke felé - elég gyér hozzáállásod van, légy férfi - és megveregettem a vállát, barátilag. - Persze hogy kiállok, mi a téted? - vettem elő azt a fajta fogas mosolyt, ahol már tudom, is hogy az aranya az én zsebembe fog jutni.
- Ez meg a tied addig - adtam a lány kezébe a korsó bort. - A profi játéknak alap kelléke az ivás. Gyakorolj és nézd a meccset, tanulj - megropogtattam izmos vállaim, majd nyakam és készen álltam a kopasztásra.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Csüt. Ápr. 16 2015, 21:21

//Gomennasai, hogy nem írtam, és, hogy ilyen hosszú lett de Yuki ezt tenné! Mostantól aktívan részt veszek!//



Voltunk egypáran már az étkezőben. Yuuki-n kívül senkit nem ismertem, elég vacak érzés. Azt hittem senki nincsen rajtunk egybegyűlteken kívül az épületben, de tévedtem. Csörömpölést hallottam és nem úgy tűnt, hogy egyikőnk csinálja. Egy kirívó öltözetű, nem is rossz ruházatú tinilány jött be és kérdezte, hogy nem kérünk-e tejet.? Kérdeztem magamban: Mi a franc? Tejet?! Szóval tej, de semmi sütemény ... Nem leszünk mi jóban kis anyám!
Igen, komolyan kérdezte...
Bemutatkozott a lány, a neve a Kuromajo, és ő a játékmester. Meg nem mondom, hogy mit jelent az, hogy ő a játékmester. Ebből is látszik, hogy nem játszottam az interneten sokat.
A Csaj elmondta röviden a helyzetet. Elolvastam a levelet. Kuromajo mondta, hogy ha kérdésünk van kérdezhetünk. Ez nagyon jó! Máshol nem hiszem, hogy lehetne kérdezni. Viszont az nem tetszik, hogy pár napot itt kell töltenem...
*sóhajt* -Kár, nem terveztem, hogy hosszútávra maradok. -nem akartam hangosan mondani, hisz ezzel csak nyavajognék, azt meg nem nagyon szeretnék.
Airis és Inu erre csak sóhajtottak egyet. Fogadok, hogy Airis azt mondja magában, hogy: Remek..., Inu pedig azt, hogy: ...
-De ha ez van akkor ez van, nem lehet mit tenni ez ellen. -mondtam Airisnak és Inu-nak.
Kiderült pár név is. Cearso, Arisu, Atoru, Asuka. Arisu kicsit beképzeltnek látszik de nem tűnik gonosznak, lehet, hogy kedves... kicsit mélyen. Bár nem nagyon szoktam elsőre megmondani a véleményemet.
Nem tudom miért de nem tudtam megszólalni. Pedig szívesen mondtam volna egy-két dolgot Arisu-nak. Nem azt mondom, hogy szép és jó dolog ölni, de amíg nem akar engem vagy egy számomra fontos személyt megölni egy vörös indikátoros addig nekem semmi ellenvetésem nincsen ellenük. Ott van Miu, ő is vörös indikátoros, mégis kedves, Inu elmondása szerint, és én hiszek Inu-nak.
Atoru-san kedvesnek látszik. Kár, hogy nem tudok beszélgetni ennyi emberrel, hála Tsukasának... Pedig ha nem vernek meg az iskolában mert nem hódolok be, ki tudja, hogy alakult volna a társasági életem. Az biztos, hogy jobban mint amilyen most. Basszu! Még Inu-nak is jobb a társasági élete mint nekem!
Meghajoltam illedelmesen majd felmentem a szobámba, hogy elolvassam az üzenetet.
-Jól leszel Yu-chan? -kérdezte Airis.
Erre bólintottam egyet.
Elolvastam a levelet. Még egy óra. Nem értek a biliárdozáshoz, viszont egyrészt nem árt emberek között lennem, másrészt meg jobb ha távolról is, de kicsit megismerem azokat akikkel együtt leszek pár napot. Így visszamentem oda ahol a többi játékos van, illetve az ajtónál álltunk, így senki nem látott minket. Biliárdoztak még mindig. Jó látni tudnak szórakozni.
-Yu-chan, mi annak a játéknak a neve?
-Biliárd. Ne kérdezd mik a szabályai mert nem tudom. -mondtam a vállalom ülő Airisnak.
-Nyugodtan odamehetsz.
-Inkább nem. Nem tudok mit mondani ennyi ember előtt. És az első benyomást szerintem már jól elrontottam.
-Viszont sose késő!
(Fenébe! És pont azzal jön amit én szoktam mondani!) -gondoltam.
Airis nem várta meg, hogy bármit reagáljak erre, odarepült a biliárd asztal szélére, úgy, hogy ne zavarjon senkit.
-Airis! -sietve odamentem Airis-hoz. Elkaptam, a kezeim között volt, úgy, hogy nem tudott elrepülni mert az egyik szárnyát lefogtam, nem szorítottam egyáltalán.
-Óóó...Ügyes! -dicsérte meg Airist e nemes tettért.
-Go-Gomennasai! Azonnal elviszem.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Csüt. Ápr. 16 2015, 22:07

Most meg úgy érzem magam mintha haverkodni akarnék. Na mindegy akkor haverkodok nem ellenségeskedek. 
-Nincs semmim amit feltehetnék, csak játszunk!- mosolyogtam, mintha az előbb nem is történt volna semmi.- Tét nélkül is játszhatunk nem? Ha nem tetszik a hozzáállásom arról nem tehetek, majd hozzászoksz de most nyerni fogok.
Majd megjelent a sólyom és a lány.
-Semmi baj, maradhatsz nyugodtan. Senkit sem zavarsz, és mindig jó a játék ha többen játszunk nem?- még mindig mosolygok- Ha nem tudsz játszani majd megtanítunk!
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Pént. Ápr. 17 2015, 11:52

- Na ez a beszéd kölök - csaptam vállba a nyüzügét. Bár ahogy elnézem nem lehetett sokkal fiatalabb nálam, de látszik, még nem pelyhedzik a szakálla se. A közben betérő kislány és petje felé bólintottam.
- Üdv, köreinkben, hogy hívnak? Engem Bacchusnak - csak ismételni tudtam volna csak a srácot, hogy nem zavar, de ha már kihívott egy billiárd meccsre, miért is ne, tét nélkül viszont.. milyen már az, játszani csak úgy, hogy nincs belőle haszon? Egye fene ezt lenyelem, Malcolm majd pótolja a hiányt.
- Legyen hát - azzal körbesétáltam az asztalt és megnyomtam a rajta lévő "reset" gombot. Minden alap állapotban volt. - Tied a kezdés, lássuk mit tudsz - vigyorodtam el széles fogas mosolyra borra szomjazó szám.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Pént. Ápr. 17 2015, 12:46

A társaságnak nagyjából a fele átment a másik szobába azzal az asztali játékkal játszani, miközben Mayumi olyan szúros szemmel nézett rám, hogy nem tudtam nem észrevenni. Sóhajtottam egyet.
-Egy pillanat türelmet kérek, Kanami. Mindjárt jövök és mutatom azokat a trükköket.
Odasétálok a kényes kisasszonyhoz.
-Nos, mit tehetek a kisasszonyért, hogy ne nehezteljen rám? Esetleg megnézné egy bűvészmutatványomat?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Pént. Ápr. 17 2015, 15:21

Így hát egyedül maradtam, de jó is volt ez így. Most, hogy beszélhettem Cearsoval, komfortosan éreztem magam, és mindez elég volt ahhoz, hogy tényleg jókedvű legyek. Az asztal alatt tovább járt a lábam, és vígan dúdolgattam egymagam.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Pént. Ápr. 17 2015, 16:46

-Rendben akkor kezdek.- fogtam az egyik dákót majd kezdtem is. Első lövésből kiderült: enyém lesz a csíkos, de ebből kettőt is belőttem és semmilyen más nem ment be, szerencsére. Második lövésemnél útban volt a fekete 8-as így az asztal odlalán pattintva löktem még 3 golyót a lyukakba, de ezek egyike volt a fehér is.
-Ezt a lövést jobban át kellet volna gondolnom.- majd félreálltam és vártam hogy Bacchus álljon az asztalhoz.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Pént. Ápr. 17 2015, 17:33

Kettő csíkos maradt ebből az egyiket takarta szépen két teli. A nyolcast egy pattintással betudom lőni, ha elbénázom. Egész ügyes, jelent meg a farkas vigyor pofámon. - Kezdéssel is tudsz nyerni több gyakorlással - mondtam, majd felkaptam az ütőt a fehér golyót kezdő állásra téve, egy gyors pillantás lökés, és máris két teli alsó és oldalsó lyukon távozott. A takart csíkost hagytam békén, majd még egy teli leszáguldott az ellentétes felső sarokban. A 8-as tovább mozdult, és beállt a következő szabad teli elé. Fölötte át pattintva további egy telivel lett kevesebb, de mellé a szabadon álló csíkos is lyukra keveredett. Koccoltam finoman a maradék két telivel, úgy hogy a nyolcas a lyukra állt csíkost takarja, legalábbis nehezítse a golyó lelökését. - Víí, gyerünk, gyerünk - noszogattam a srácot és passzoltam a dakót a szöszke lány kezébe.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Pént. Ápr. 17 2015, 18:24

Beálltam a helyemre majd figyeltem hogy egy rossz mozdulat és veszíthetek.
-Szóval így kell fölötte átpattintani? Király!- fogtam a dákót és a fehér golyót átpattintottam a fekete felett úgy hogy a lyukra állt csíkos ne mehessen más felé csak a helyére.- Elsőre még sosem nyertem, de másodszorra már sikerült.- egy pattintással be is ment a fekete golyó.- Azt hiszem nyertem!- mosolyogtam az ellenfelemre.- Amúgy Danierunak hívnak de a Dan elég!- majd kezet nyújtottam.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Pént. Ápr. 17 2015, 18:54

Odasétáltam a két teli golyóhoz és a mögöttük árválkodó csíkoshoz, majd azt egy pöccintéssel leküldtem.
- Most már nyertél - vigyorodtam el és sétáltam oda, hogy fogadjam a baráti kézfogást. - A nevem Bacchus örvendek. Ne feledd, mindig tedd meg a tétjeid, ha már biztos vagy magadban - keresztbe öltöttem karjaim mellkasom előtt, azt hiszem a lányok láttak eleget és a srác. - Kellő bemutató volt a a tanulás megkezdéséhez? - kérdeztem az egybe gyűlteken végig vizslatva, kényelmes vigyorral számon. Majd, mint, aki elfelejtett valamit, kiszaladtam egy korsó borért. Útközben a magányosan üldögélő lány felé villantottam egy mellizom "rántást" és rákacsintottam.
~Utána visszatértem, és reméltem legalább tömegverekedés megy már a dákókért.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Pént. Ápr. 17 2015, 20:01

Bacchus meglepett amikor visszament belökni a többi golyót, de végülis jó társaságnak tűnik. Remélem majd még játszhatok vele.
-Rendben úgy fogok tenni.-Ekkor el is ment valamiért, jó lenne tudni miért. Az egyik ütő az "kómornyíkos" lánynál a másik nálam.

-Melyikőtök szeretne még játszani?- néztem mosolyogva a másik szőke lány és az idomár felé.


A hozzászólást Danieru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 17 2015, 20:37-kor.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Arisu Pént. Ápr. 17 2015, 20:15

Hmpf! Mi vagyok én, pohártartó? Sértődötten adtam a kezembe nyomott korsót a komornyikom kezébe, majd keresztbe tett kezekkel figyeltem a kialakuló rivalizálást. Ezek a férfiak... Danieru onii-sannak sértette a parányi büszkeségét, hogy Bacchus onii-sant kértem meg, hogy tanítson. Persze érthető, hogy versenyeznek értem, azonban az már nem tetszett, hogy ezzel együtt figyelembe se vették az én kívánságom, és a saját fejük után mentek, belemenve ebbe az ostoba erőfitogtatásba, amiből semmit sem lehetett tanulni.
- Nem érdemlitek meg, hogy a tanítványotok lehessek. Hacsak meg nem győztök róla, miért kellene két egyénieskedő, felvágós tuskó közül választanom ˇ^ˇ - morogtam, koppantva is egyet az ütő végével a földön.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Pént. Ápr. 17 2015, 21:54


-De. Arigatou gozaimasu! -mondtam kis mosollyal Danieru-nak.
Bacchus felé fordultam.
-Üdvözlöm Bacchus-san. -hajoltam meg ahogy a japánok szoktak- A nevem Hirasawa Yuki, yoroshiku! -mutatkoztam be egy kis mosollyal.
Danieru és Bacchus elkezdtek biliárdozni.
Airis kérlelően nézett rám.
-Mehetsz. De! Ne zavar őket! -elengedtem Airis-t, bólintott egyet majd a biliárd asztal szélére repült úgy, hogy ne zavarja a két fiút.
Először Bacchus nyert, a második körben Danieru.
Nem értem a játékot...
Danieru megkérdezte, hogy melyikőnk szeretne játszani. Arisu válaszán nem lepődtem meg.
(De beképzelt egy lány ez az Arisu.) -mondta gondolatban nekem Inu.
(De csak egy kicsit...) -Arisu felé fordultam- Ano... Arisu-san, lehet, hogy egy őstehetség vagy a biliárdban. - Danieru felé fordultam- Én köszönöm az ajánlatot de kihagyom. Amikor utoljára biliárdot játszottam majdnem kiszúrtam valakinek a szemét és betörtem egy ablakot...
-Kitalálom! -szólalt meg Inu- Aztán mondták, hogy maradj az éneklésnél!?
-Bingó!
-Mik derülnek ki rólad Yu-chan... ^^"" De az éneklésben tényleg jó vagy (szerencsére, ha nem akkor Inu fülének annyi lenne).




Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Pént. Ápr. 17 2015, 23:01

-Ha így gondolod, akkor nem kell megtanítanunk. Nem akartunk senkit figyelmen kívül hagyni de játék közben nem figyelhetünk máshova, ha nem koncentrálsz semmi esélyed sincs.- mondtam Arisunak.

Majd Yuki lemondta a játékot egy kicsit fura okkal.
-Nembaj, itt nem nagyon tudnál bántani senkit és még csak a berendezést sem tudod szétszedni. Mellesleg az legutóbb volt, most meg most van. Itt vagyunk mi is és mi tudunk biliárdozni, figyelünk hogy ne legyen baj, egy próbát megér nem?- mosolyogtam a lányra.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Pént. Ápr. 17 2015, 23:14

Van igazság abban amit Danieru mond. Végül is megsebezni bárkit tényleg aligha tudnék, és a betörni sem tudok semmit. Egye fene! Egyszer élünk.
-Igazad van. Akkor megpróbálkozok a biliárddal. De előreszólok, hogy nem leszek szerintem könnyű eset!


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Pént. Ápr. 17 2015, 23:28

-Nembaj hogy nehéz eset vagy. Megoldjuk, húgom is nehéz eset volt mégis megtanítottuk játszani. Akkor kezdjük!- majd kezébe adtam a dákót és reseteltem a játékot.- Tudod hogy kell kezdeni igaz?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Pént. Ápr. 17 2015, 23:45

Kezembe adta Danieru a dákót. De rég is fogtam utoljára. Megkérdezte tudom-e, hogy kell kezdeni? Nem, nem tudom.
-Nem tudom. 7 éve játszottam utoljára biliárdot, ezalatt kiment a fejemből. :-(


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Pént. Ápr. 17 2015, 23:55

Szerintem vicces és aranyos volt Yuki válaszán. Bár kicsit meg is lepett de na, az hogy rég játszott nem feltétlenül az ő hibája.
-Figyelj megmutatom!- majd mögé álltam, megfogtam a kezeit és gyengéd mozdulatokkal mutattam mit kell csinálnia.- Így már menni fog?- mosolyogtam folyamatosan.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Szomb. Ápr. 18 2015, 00:01

Arisu próbálkozása eléggé vicces volt, de majdcsak belejön.
- Én már megmutattam, már csak gyakorolnod kell. - mosolyogtam a lányra. Amit viszont utána mondott, az nem volt olyan szívderítő.
- Ahogy az úrnőmnek is rólam. - bólintottam, félmosolyra húzva a számat. - Mint ahogyan tudhatod, én már részt vettem egy ilyen játékon... De azt félbe kellett hagynunk. Az utolsó szabály miatt. - mutatom meg neki a kapott levelet. - Ez akkor még nem volt egyértelmű, így ketten is megmutattuk. Kuromajo-sama pedig véget vetett a játéknak. - mondom, szomorúan. Az egy jó játék volt. Bár tegyük hozzá, ez is érdekesnek ígérkezik.
A belépő Yuuki kérdésére már nem tudtam válaszolni, mert egy újabb belépő már válaszolt. Majd jött még egy ember. És végül még egy. @.@
Így már hatan voltunk egy biliárdhoz. Azonban a félmeztelen pasas nekem nem volt szimpi. Neutral Viszont nagyon ismerős volt...
És közben a szőke srác is belekezdett. facepalm Csak nekem nincs feltűnési viszketettségem? Neutral
No, viszont ha ők elvannak egymással, akkor addig én utána kérdezgetek néhány dolognak.
Így aztán küldtem is ki néhány üzenetet, hogy informálódjak - a szabadidő hasznos eltöltése címszó alatt.~

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szomb. Ápr. 18 2015, 00:12

Kaptam Ato-tól egy üzenetet, és megnyitottam. Nem kellett volna... Rolling Eyes Az arcomról elég gyorsan eltünt a mosoly, még az a kevés is, ami eddig volt.
-Atoru, szerintem egy kicsit rosszkor időzítettél ezzel a kérdéssel.
odaentem Ato-hoz:
 Nem lehetne inkább holnap?


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 18 2015, 00:28-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szomb. Ápr. 18 2015, 00:24

Mondta Danieru, hogy megmutatja, hogy kell játszani. Mögém állt, megfogta a kezeimet és gyengéd mozdulatokkal mutatta mit kell csinálni. Ez meglepő volt! Kicsit elpirultam ettől. Inu Danieru felé kezdett menni vicsorítva. Airis fogta meg a karmaival Inu farkát, hogy ne ölje meg meg Danieru-t. Nehezen sikerült megállítania Inu-t de Inu nem adta fel.
-Megölöm, megölöm, esküszöm megölööööm!!!!!!!!!!
-I-Inuuu!!! Hagyd már abba! Ezzel csak azt éred el, hogy Yu-chan öl meg téged!!!!
-Szerintem igen. És és mintha rémlene valami a biliárd szabályokkal kapcsolatban ^^. -mondtam KICSIT piros arccal.




A hozzászólást Hirasawa Yuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 18 2015, 00:38-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szomb. Ápr. 18 2015, 00:37

Ez az utolsó igen után Yuki elpirult.
-Jól érzed magad? Teljesen vörös lett az arcod!- majd közelebb hajoltam a lányhoz és a homlokára tettem a kezem hogy megnézhessem lázas e.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szomb. Ápr. 18 2015, 01:06

Elpirultam erre, én hülye!!! Danieru kérdezte, hogy jól érzem-e magam? Teljesen vörös lett az arcom. Most már az égéstől lett vörös. kÖzelebb hajolt hozzám Danieru, a kezét a homlokomra tette, hogy megnézze nem vagyok-e lázas.
Inu még idegesebben próbált Danieru-hoz menni, hogy megölje. Sikerült Airis karmai közül kiszabadulnia. Inu Danierura akart ugrani, a levegőben volt amikor Airis sikeresen megállítottam. Mindketten a földre estek.
Airis most Inu fülét fogta meg a karmaival és húzta hátra a földön Inu-t.
-Tényleg? Va-Vagyis, hogy teljesen jól vagyok!!! Gyakori eset! Majd elmúlik! -mondtam picit hadarva- De ha ennyire vészes akkor. Airis, kérlek hozz egy félpohár hideg vizet. (Inu, maradsz a helyeden és nem ölöd meg vagy a kertben alszol a szökőkútban!)
Inu leült, de attól még vicsorított.
Airis hozott nehezen hozta a vizet.
-Kö-köszönöm! -megfogtam a poharat a bal kezemmel és a fejemre öntöttem a fél pohár vizet. Ennek hatására már nem voltam piros.
Danieru-t mázlimra nem sikerült leöltenem!!! Hála az égnek!
-Hülye egy megoldás de csak ez hat, vagy várhatok pár órát...

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szomb. Ápr. 18 2015, 01:28

Az a farkas engem akart megtámadni vagy csak képzelődök? Na mindegy is legalább tudom hogy nincs semmi baj. Bár ezt egy kicsit gyanúsan hadarva mondta.
-Biztos jól vagy?
Majd megjött..... talán Airis? Igen így hívta a solymot az elöbb Yuki! Megjött Airis a félpohár hidegvízzel.

-De várj... mit?- mondtam meglepődve amikor magára öntötte a vizet.- Szóval csak ez hat? És mi miatt jön elő? Csináltam valamit amit nem kellet volna?
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.