Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Vas. Ápr. 19 2015, 20:28

Leszáll az iccaka ˇ^ˇ

Szavazatok:
Yuki: nem szavaz
Danieru: nem szavaz
Yuuki: Cearso
Cearso: Mayumi -> Yuuki
Bacchus: nem szavaz
Atoru: nem szavaz
Mayumi: nem szavaz
Asuka: nem szavaz
Kanami: Kanami -> nem szavaz
Nia: nem szavaz
Arisu: Cearso -> nem szavaz

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Vas. Ápr. 19 2015, 20:57

Mikor másnap délelőtt összegyűltök a díszteremben, eggyel kevesebb embert számolhattok össze, mint amennyien előző nap is voltatok. Kuromajo belépése jelzi számotokra, hogy több érkezőt ne is várjatok.
- Roppantul sajnálom, de úgy fest, hogy Arisunak, az egyik téglának haza kellett mennie =( - sóhajt nagyot, majd összecsapja a tenyerét - Így lesz izgalmas ^^ Második nap, indul! - kuncog, és a háttérbe húzódva, a lépcső tetejéről nézve figyel tovább benneteket.

Kezdődik a MÁSODIK NAPPAL! 10 játékos jelenléte esetén 6 szavazat szükséges a lincseléshez. Április 21. este 10-ig van időtök írni.

Fokozottan kérnék mindenkit,
hogy szorítkozzunk a liar game játszására billiárd helyett!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Vas. Ápr. 19 2015, 21:20

Reggel, frissen és üdén távoztam a szobámból, de a levelemre még nem érkezett válasz.
Mit nem hallok? Egy tégla esett ki? Akkor biztos oka volt annak is, hogy szavazott... De annak is, hogy visszavonta... Körvonalodzott bennem egy sanda gyanú, és a tegnapi dolgok után, egy kicsit már biztos voltam, de még nincs elég bizonyitékom.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Hétf. Ápr. 20 2015, 11:14

Nagyokat nyújtózva, jövök le a lépcsőn, miközben a pultot keresem. Meghallgatom a "jó testű" játékmester mondatait. Nagyszerű, ezek szerint jók az alvajárók.. - Kérek egy üveg bort! Jó napnak nézünk elébe - ásítottam a lány arcába. Majd elterültem a pultom, hogy itt minden az enyém cheers Alig várom, hogy kikászálódjanak a többiek, mai nap ideális egy kis trollkodásra, és toborzásra, a szent cél érdekében bármire képes vagyok, hogy találjak kilenc embert, aki velejéig romlott gazfickó valójában, csak álcázza magát. Első ilyen ember Yuuki lesz pirate

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Hétf. Ápr. 20 2015, 15:48

Tegnap kaptam két üzenetet is, az elsőt nem értettem. A másodikat pedig még annyira sem. O.o Ezeket meg kell majd kérdeznem lent a többiektől...
Azonban amint leértem, már Arisu nem volt köztünk. És Kuromajo szavaira eléggé döbbent arckifejezést vágtam. Tégla lett volna? Suspect Biztos ez? Suspect Bár, ha Kuromajo-sama mondja, akkor biztosan...
Azonban ez az egész nekem nagyon gyanús volt. És Arisu levele is. Miért nem voltam jó komornyik? Talán mert nem védtem meg? Sajnálatos módon nem orvos vagyok, pedig akkor biztosan megtettem volna. De így...
Valami nem volt rendben. Ennek nem így kellett volna történnie, és mégis.
Elmerengve ültem a helyemen, míg nem felszólaltam.
- Valaki szerezett valamilyen információt? Bármilyet? - kérdezem meg körbepillantva a játékosokon. Valaki káoszt csinál... De vajon ki?

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Hétf. Ápr. 20 2015, 17:28

Eljött a nappal, és ahogyan annak rendje szokása ismét elhagyható az a borzalmas szoba, és visszatérhet a csapat a nyomasztó társalgóba. Az az ijesztő nőszemély sem tűnt el, pedig a játék szervezője igazán választhatott volna egy mutatósabbat... Viszont a szépség nem minden, a szavait hallva Mayumi kikerekedett szemekkel foglalt helyet az egyik közeli ülőhelyen.
- Álljunk meg egy pillanatra. Este nem szavaztunk ki senkit sem akkor Arisu most... - a mondatot nem fejezte be, hiszen túl nyilvánvaló volt mit is akar mondani. Kissé meglepte a dolog, majd kuncogni kezdett. - Ez az egész nevetséges! Túl sok volt a dráma, most már jöhet a reggeli. Komornyikúr lenne szíves? - pillant a srácra, aki egykor még a másik szőkeség tulajdona volt. De ezúttal most már Mayumi örökli a két lábon járó bútort.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Hétf. Ápr. 20 2015, 19:24

A levél furcsán érintett. Ilyen gyorsan le kéne lepleznem magam? Nem, még várhat. Remélhetőleg bízik bennem annyira az a bizonyos személy, hogy ne gyanakodjon. De ha mégis gyanakodni fog... Akkor el kell mondanom. De csak neki fogom, másnak nem. Túl kockázatos, és a többiekben nem bízom.
- Héj, csak Arisu-samának voltam a komornyikja. - replikáztam a lánynak. Azonban szegény gazdasszonyom már egy jobb helyen van, nekem pedig még itt kell rostokolnom. Hurrá. Rolling Eyes
Közben Cearso-kunt is megkörnyékeztem.
- Jó reggelt, Cearso. Ha holnapig bent maradok, és te is bent maradsz, akkor elmondom a szerepem. Rajtad áll, hogy hiszel-e nekem, vagy sem. - mondtam a fiúnak, majd trtottam egy kis hatásszünetet. - De gondolom te is tudod, hogy ma miről kell beszélgetnünk, ugye?

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Hétf. Ápr. 20 2015, 19:32

Éjszaka úgy aludtam mint a bunda. Így a helyzet ellenére mondhatni csodásan keltem. Szerencsére nem minket szemeltek ki. Átöltöztem normális ruhába, abba amit tegnap leöntöttem vízzel. Na igen, többé asszem nem fogom ezt tenni. Felébresztettem Airist és Inut, hogy menjünk le. Megkötöttem a hajamat a masnimmal és már indultunk is.
Bementünk a díszterembe.
-Ohayou gozaimasu minna! ^^ -helyet foglaltam egyik kényelmesnek tánő székben.
*ásít* -Jó reggelt...
-Reggelt...
Megjelent Kuromajo.
Várjunk csak egy kicsit! Arisu nincs itt, nem mintha ha hiányozna de nincs itt.
Kuromajo mondta, hogy Arisu-nak, az egyik téglának el kellett mennie. Nem hazudok ha azt gondolom, hogy nem lepődtem meg egy kicsit se meg, hogy Arisu tégla volt.
-Kár. -mondtam közömbösen. Nem hatott meg nagyon, nem volt valami kedves a látottak alapján.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Hétf. Ápr. 20 2015, 21:09

Amikor felkeltem hirtelen azt sem tudtam hogy hol vagyok. Amikor eszembe jutott.... azt a reakciót nem tudom leírni: egyszerre lettem ideges mert még itt vagyok de pont ezen oknál fogva meg is nyugodtam. Röviden ez az egész egy hatalmas sóhajtásként tört a felszínre.
-Jó reggelt Eryn!
-Neked is jó reggelt!
Tényleg a tegnap esti levelek.....*kinéztem az ajtó elé de nem volt ott*. Akkor lemegyek és megkeresem.
Amikor leértem már majdnem mindenki lent volt. Hogy Arisu esett ki? Ő volt a megsértődött szőke csajszi nem? Na mindegy a lényeg hogy egy tégla esett ki. Cear, aki tegnap írt nekem ott ült az egyik játékos mellett. Odasétáltam:
-Jó reggelt! Akkor megbeszéljük azt amit írtál?- majd Atoru felé fordultam- Remélem nem baj ha pár percre lenyúlom. Fontos lenne.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Hétf. Ápr. 20 2015, 22:08

-Rendben, de ennek az esélye nem hiszem, hogy túl nagy lenne. Igen, sejtem miről akarsz beszélni. Nem igazán sokat tudok mondani.
Szinte örültem, hogy a másik srác félrehivott.
-Bocsi, megbeszéltem vele valamit.
Mentem is a sráccal egy olyan helyre, ahol kettesben maradhatunk.
-Nos, mit is szeretnél?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Hétf. Ápr. 20 2015, 22:12

-Azt szeretném ha elmagyaráznád miért álljak melléd.


//Kicsit nagyon rövid, de lényegretörő ahogy kérték//
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 21 2015, 06:45

A srác szemébe nézek:

-Van-e okod rá, hogy ne állj mellém?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 21 2015, 10:10

Szép reggel ez is. ^^ Madárcsicsergések, meg stuff. Kicsit talán később érkezem le a többiekhez, hiszen rendbe akarom tenni magam. A pillangó rucit most valami egyszerűbb, nyárias, rövid darabra váltom le, mindezt fehér-arany színekben, s nyilvánvalóan tíz centis tűsarkú mellé.
Miután elkészülök a sminkemmel, lebaktatok a lépcsőn, talán az utolsók között érkezve. Hiányzik valaki... az a szőke lány, aki annyira kétségbe volt esve. Aztán az is kiderül, hogy miért, hiszen tégla volt. ._. Ne már. Most komolyan? Self-kill? Rolling Eyes El tudom képzelni, hogy önmagát jelölte meg, mert haza akart menni, de ez így akkor is butaság. Ez így nem logikus.
A pulthoz ülök Bacchus mellé, aki elég furán indítja a reggelét. Egy Mocha Frappucinót rendelek, hiszen ha boruk van, akkor biztos ilyenjük is. Legalábbis nagyon remélem. Fejben meg próbálom egyelőre összeszedni, mi is történt. Meg ugye elküldök néhány üzenetet is, szívecskékkel, meg minden. :3
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 21 2015, 12:38

Hehe a srác tudja hogy kell irányítani az embereket. Hehe végülis nem meggyőzés de nincs okom arra hogy ne mellé álljak:


-Rendben, melléd állok, de csak ha biztos hogy jó embert szavazunk ki.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 21 2015, 12:51

-Ezt sosem fogjuk tudni megmondani száz százalékra.
Mielőtt mi szavaznánk, még nézzük meg a többek reakcióját a fejleményekre, majd üzenetben elküldöm kire szavazzunk, rendben?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Kedd Ápr. 21 2015, 15:29

Kérdőn néztem a "Francos Micsodát" kérő lányra, vagy fordítva mondta nem is tudom, lényegtelen. Legalább nem visszataszítóan kente ki magát.
- Igyál inkább ilyet - toltam elé a palackból egy új pohárba kitöltött vöröset. Még az íze sem rossz - hogy telt a tegnap este? - kérdeztem kaján vigyorral szám szélén. Igazán örültem a hírnek, amivel Kuromajo fogadott, talán egy nap felcipelem szobára is ezért a jó hírért. pirate
Viszont jobb lesz, ha a lényegre szorítkozom, fogytán az idő, míg csak ő van itt, a bort nem véletlen raktam elé.
- Ezt figyeld - majd váltott ritmusos ütemre mindkét mellem rángattam folyamatosan. Ezzel sikerülhet talán elterelnem mindenki tekintetét rólunk. - Az infó jó kezekben van? - kérdeztem, olyan halkan, ahogy csak tudtam. Válaszát megvártam, majd ott hagytam a pultot és a nappali helyiségben mint aki jól végezte dolgát elterültem egy kanapén, hogy az egészet jól beterítsem.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 21 2015, 18:40


-Yu-chan, szerinted kik még a téglák? -suttogva kérdezte Aris.
-Miért suttogsz?
-Halkabban Inu. Nem szeretném ha más hallaná, hogy miről beszélgetünk. Kérdésedre a válasz Airis. Majd kiderül!
-Értem. Nekem csak Arisu volt furcsa.
-Nekem Danieru a legfurcsább!!! De minden fiú az.
-Akkor te is furcsa vagy, hiszen fiú vagy.
-Én vagyok az egyetlen kivétel!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 21 2015, 18:43

Bort? Kora reggel? Nem, köszönöm. Egy csúnya pillantást vetek a felém nyújtott üvegre, s inkább a frappuchinómmal foglalkozok. Az legalább finom is. A bortól meg furán érzem magam. Hamar becsiccsentek, egy pohártól kész vagyok. És nem lenne jó, ha ezek az emberek itt így látnának.
- Nem vagy komplett. Very Happy - elnevetem magam a mutatványára, kis híján pedig a kávém is a földön köt ki. Igazán felvehetne egy pólót mondjuk, vagy valamit. De ez haláli volt!
Biccentek egyet, két nevetőgörcs közben, majd hagyom, hogy arrébb másszon. Egy darabig még levegőért kapkodok, aztán pedig végre a kávémmal is foglalkozom.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 21 2015, 20:08

Lehajtottam a fejem: Szóval nem biztos? Amúgy jó tervnek tűnik, legyen úgy ahogy mondtad.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Kedd Ápr. 21 2015, 20:39

A komornyik nem kedvel. Vonta le a következtetést, majd még mielőtt túl hosszúnak tűnne a csend gyorsan mondott valamit, ami talán hitelesnek is tűnhetett.
- Arisu-san tegnap említette, hogy szeretné megosztani a komornyikját velem, barátságunk zálogaként. A reggelit továbbra is türelmesen várom. - jelenti ki, majd helyet foglal, a hallgatózás jártasságát ezúttal sem kívánja kihasználatlanul hagyni, ezért kényelmesen helyet foglal és hozzá is lát a pletykagyűjtéshez. A társaság már kezdett összekovácsolódni. Úgy tűnik kezdenek kialakulni a klikkek.
- Emberek. Figyelmet kérnék. - állt fel a helyéről, és felemelte a hangját, hogy mindenki rá figyeljen. Majd ha ez megtörtént folytatta. - Nem gondoljátok, hogy furcsa ez az egész? Az egyik tégla fogja magát és kiesik. Talán úgy tűnhet, hogy biztonságban vagyunk, és egy karnyújtásnyira vagyunk a győzelemtől. De... Ezzel csak az bent maradt másik tégla esélyeit növeltük. Egyedül maradt, elvegyül közöttünk, és arra vár, hogy a megfelelő pillanatban feszültséget szítson. Amíg este egyedül munkálkodik, nappal csupán megvezeti az embereket, és arra ösztönöz majd, meggondolatlanul kiszavazzuk a lakókat. Javaslom, hogy ezentúl mindenki legyen körültekintőbb. A biliárdozás, és barátkozás helyett inkább nyissátok ki a szemeiteket. Lehet, hogy éppen az akiben legjobban megbíztok a bolondját járatja veletek, csak a szoros baráti kötelék miatt ezt nem látjátok!
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 21 2015, 21:39

Airissal és Inu-val beszélgettem. Mayumi felállt beszélni kezdett. Volt benne igazság. De akkor mit tegyünk? Legyünk ellenségesek egymással és mindenki figyelje a másik minden lépését?
-Mayumi, van igazság abban amit mondasz. De ha sikerülne a téglának a terve akkor egyszerűen megszívtuk. Egyébként meg aki feszültséget fog szítani, akár egy kicsit is arra lehet gyanakodni. -mondta ülve Mayumi-nak.
-Yu-chan, tudom, hogy az ilyesmit nem veszed komolyan... de legalább tehetnél úgy. ^^"
-Miért tegyen úgy? Ha úgy nézzük akkor mindenki tégla addig amíg meg nem tudjuk, hogy ki az igazi tégla. Addig is minek eltúlozni?
-Miért én vagyok az egyetlen aki komolyan veszi?!
>.<

-Passz.
-Mert.
-És szerintem ha nincsen bizonyítékod arra, hogy Arisu rád bízta Atoru-kunt akkor nem hiszem, hogy a komornyikod. -nem bírtam ki. Csak azért mert mondja még nem lesz úgy.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 21 2015, 22:25

-Mayunak igaza van, azt hiszem
De még mindig nem vagyunk elegen, de ahhoz már igen, hogy nappal sakkal tartsuk az esetleges téglákat. Ezt gyorsan el is mondom a srácnak, akivel beszélek.
-Hogy tisztázzuk. Te, én, Asu, és a két nyomozó. Ez öt. Ha ráveszel még valakit, hogy velünk szavazzon, akkor ma nyert ügyünk lesz.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 21 2015, 22:30

-Értem, akkor már közel állunk a győzelemhez, de lenne egy kérdésem. Kik a nyomozók? Ha nem tudom ők kik akkor lehet pont őket fogom ki a meggyőzéses dologgal. Az viszont kellemetlen lenne.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 21 2015, 22:38

-Én se tudom mind a kettőt, de biztosabb, ha te egyiket sem ismered. Szavazásnál szinte biztos, hogy elő fog jönni, ha rossz embert akartál meggyőzni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 21 2015, 23:17

-Akkor valakit keresek akit meg kellene majd győznöm. Ez megoldható. Azthiszem. Akkor leléptem toborozni!- intettem a srácnak majd el is tűntem.
Visszamentem a társalgóba és elkezdtem keresni Yukit. Meg is találtam csak éppen Mayuval vitatták meg a nézeteiket, bár ez sem volt teljesen vita, inkább csak vélemény nyílvánítás. Mindegy is belevágok a közepébe:
-Yuki lenne pár perced? Valamit meg kellene beszélnünk.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.