Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

4 posters

Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Empty [Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

Témanyitás by Kohiruimaki Karen Szomb. Aug. 25 2018, 16:43

Valahogy nem egészen értitek, milyen megfontolásból rakta Kayaba a játékba ezeket a küldetéseket. A Kezdetek városában ugyanis újra felbukkantak a Sierro plakátok, ráadásul ezúttal rögvest kettő típus is. Hallottatok már erről az arénázós küldetéssorozatról, és aki komolyabban tájékozottnak érzi a karakterét… izé… magát, az pontosan tudhatja, hogy eddig két próbálkozásból két fail jutott a játékosoknak. Kanami ráadásul első kézből tapasztalta is, milyen, mikor legyőzi a rendszer, na meg a páncélos gyík. Így aztán az új játékmóddal kezd szemezgetni, ahogy Chakna is, s kettejüket pontosan az az egy fal választja el, melynek két oldalán ugyanazt a plakátot mérik be maguknak.
De érzitek magatokban a késztetést, hogy ti bizony belevágjatok a jó doktor barlangjának meghódításába, úgyhogy böktök is a plakátra, melyből azonnal következik a felugró ablak.



Biztosan elindítod a Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode küldetést?



Mindketten a nagy zöld karikára böktök, ami viszont ezután következik, arra egyikőtök sincs felkészülve.



Déja vu.



Keresitek a gombokat, de nem látjátok, azonban a kis fénylapon új felirat jelenik meg.


Pörgessük meg ezt egy kicsit.


Ezt követően legalább 10 új ablak ugrik fel, de nem tudjátok elolvasni a feliratokat rajta, mer azonnal továbbnyomja a rendszer az igen feliratú gombbal, míg aztán a 11. hosszabb időre ragad meg a szemeitek előtt, a következő felirattal.


Jó szórakozást! Próbáljatok meg nem belehalni.


Ráböktök tehát a nagy „Köszi, igyekszem.” feliratú okéra, s egy teleport keretében be is kerültök egy olyan helyre, amire nem számítotok. Egy hosszú öltöző kellős közepében találjátok magatokat, amire a szekrények, a középen húzódó padsor, valamint a nektek jobb oldali falon húzódó csap plusz tükör kombináció is következtetni enged. Innen nagyjából tudjátok is, hogy egymás mellett érkeztek a helyre, s Kanami balra, míg Chakna jobbra pillantva leshet társára. A csempével burkolt teremből a szívetek felőli oldalon találjátok az egyetlen kijáratot.
Aztán a tükör közepén felvillan a páncélos gyík, s széles mosolyával, laborköpenyét igazgatva, a szemüvege mögül tekint rátok.
– Hola! Örülök, hogy megjöttetek. Jé! – A záró épp akkor hangzik el, mikor a harcosra pillog. – Te már voltál nálam! Tök jó, hogy visszatértél! Nem bírod nélkülem igaz? – Tapsol egyet, aztán visszafordul a magyarázathoz. – Én és a berzerker ismerjük már egymást, de azért az újoncunknak bemutatkozok. Doctor Adora Sierro vagyok, a ti bájos és lehengerlő műsorvezetőtök, és szerény vendéglátótok. Üdvözöllek benneteket a barlangomban. Olvastátok a felhívást gondolom, de azért elmondom újra mi is a helyzet, hogy tiszta legyen. Az én drágaságaim kétkezi munkájának hála újra kinyithattam a kolosszeumot, aminek a megnyitóján ti most, mint fellépők fogtok szerepelni. A nézőtéren százan ülnek, és véres szórakozásra vágynak, amit meg is fognak kapni. Hogy a tőletek származik a vörös, vagy az ellenfeleitektől, az őket nem annyira érdekli, ahogy én sem ezt számolom, mikor a fizetésetekről fogunk szót ejteni. A lényeg, hogy jól érezzék magukat, és megkapják, amit akarnak. – Cool anime szemüvegtologató mozdulattal megigazítja az orrán álló okullárét, aztán folytatja. – Nem nehéz a matek, minden nézőért, aki elégedetten távozik innen, egy aranyat fizetek, tehát a maximum, amit elérhettek, a fejenként ötven arany. Nem rossz üzlet, ugye? Én is így gondoltam, ezért is vagytok itt. – Hadar, s ahogy kérdeznétek, csak feltartja a kezét, annélkül, hogy egy pillanatra is megállna. – Tehát a feladat egyszerű. Átöltöztök, aztán kiléptek azon az ajtón, és kettő a kettő elleni harcban megverekszetek az én drága gladiátoraimmal, akik alig várják már a találkozót. – Egy levegő vétel. – Gyógyitalok és képességek használata oké és belefér a dologba, tekintve, hogy felszerelés nélkül mentek be oda. Kis kompenzáció, nehogy idő előtt elhalálozzatok nekem. Remélem minden világos, ugyanis hamarosan kezdés van. Kezdjetek el öltözködni, és kint tali. – Ezzel int egyet, majd eltűnik a tükörből, s magatokra hagy kettőtöket.
Magatok sem teljesen értitek elsőre, aztán valamelyikőtök rákattint az egyik szekrényre, s minden világossá válik. Fényes, feszülős nadrágok, furcsa mintákkal, és falatnyi felsők jelennek meg a felbukkanó inventory-ból. Válogatáshoz láttok, aztán felöltitek a választott ruházatot, majd egy újabb ablak jelenik meg, melyen nevek kerülnek felsorolásra. Böktök egyet a legszimpatikusabbra, majd szép lassan kisasszéztok az ajtón.

Soc stuff:

Odakint aztán úgy érzitek magatokat, mintha egy cutscene kellős közepébe csöppentetek volna. A függöny, mely eltakar titeket a kintiektől számotokra átlátást nyújt az arénára. Nyolcszögletű ketrecben ismeritek fel az elkövetkező csatatereteket, s körülötte megannyi néző tombol. Soraikban felfedeztek goblinokat, elfeket, gyíklényeket, de Kanami még az előző arénája hatalmas disznajaiból is lát pár példányt. Akárha kifordult volna a világ magából, épp azoknak fogtok szórakozást nyújtani, akiket amúgy ölni szoktatok. Ahogy közelebbről megnézitek, még csontvázat is láttok a korlátok mellett állók között. Egyszóval mindenféle ocsmányság képviselteti magát ezen az eseményen. Aztán megszólal a mennyei hang, mely pár perce a felkérést intézte hozzátok. Ezúttal azonban teljes pompájában, a maga 170 centis magasságával áll a ketrec kellős közepén, egyetlen mikrofonnal a kezében.
– Hölgyeim és uraim! Kicsik és nagyok! Üdvözlöm önöket a Páncélos gyík barlangjában! Én, Doctor Adora Sierro, elhoztam önöknek a szórakozást, melyre oly régóta vártak! Abból a különleges alkalomból gyűltünk ma össze, hogy megünnepeljük a Sierro barlang kolosszeumának újranyitását. Rengeteg idő és hű teremtményeim keze munkája lehetővé tette, hogy újra megtöltsük a sorokat, s ennek alkalmából, elhoztam nektek, amit akartatok! Ember és szörny párviadalát! A vérgőzös mámort. ÍM A BLOODY GAAAAAAAME! – Ahogy ezt elüvölti, artikulálatlan üvöltés rázza meg a helyet. – Ki a ti szerető anyátok? Ki szeret titeket, s kit szerettek ti? – Erre a kérdésre, a tömeg egyöntetűen kezdi skandálni a Sierro nevet, ti pedig csak pislogtok a függöny mögül, miközben a fények elhalványulnak a teremben, csak két reflektorral világítva meg magát a műsorvezetőt. Aztán felemeli a kezét és újra beszédbe fog. – Elhoztam hát eme különleges alkalomból a szórakozást, melyhez igazi gladiátorok dukálnak. – Ekkor zene indul a jó doktor szövege alatt. –  A tizenkilencedik emelet legvadabb, leggyilkosabb szörnyetegét, kinek arca oly rémes, oly borzasztó, hogy maga Illfang is rossz álmokkal küzdött, miután megpillantotta. Otthonának eldugott zugában élt, évek hosszú munkája alatt pedig megformálta a maszkot, mely elrejti arcát a világ elől, s erejével már többször meghódította a szörny szíveket épp ebben az arénában küzdve, mint Sierro egyik leghűbb GLADIÁTORA! Köszöntsétek szeretettel a nagy visszatérőt, az ARCTALAN MIIIIINOTAURUUUUUUSZT! – Ekkor újabb reflektor gyúl, a veletek szemközti oldalon pedig előlép maga a sztár, s már ebből a távból is pontosan látjátok, hogy a neve találó, ám a titulusa még inkább. Koponyákkal díszített, rongyos nadrágja, a vállát és karjait fedő tüskés vértdarabok mind-mind elegek lennének, hogy gladiátornak vehessétek, ám e mellé olyan test párosul, melyet még a kinti pankrátorok is megirigyelnének. Leszámítva a betegesen kék bőrt. Magabiztosan lépdel a tömeg imádatától övezve. Majd olyan hanyagsággal lép be a ketrecbe, ahogyan azt egy ünnepelt sztárnak illik. A műsorvezető folytatja a beszédet, s új dal indul el közben. – A tizedik szint kazamatáinak mélyéről érkezett, csakis a ti szórakoztatásotokra, az egyetlen, az utánozhatatlan! A lény, aki vadabb, mint egy boss, a mélyből előtörő halálhozó, aki temérdek hős szívét falta már fel, s ma sem érkezett másért, mint kedvenc étkéért! A mélység alfája. A hatalmas POKOLBÁRÓÓÓÓÓÓ! – A tömeg újra üvöltésbe fog, ahogy a zene ütemet vált, s a reflektortól övezve, akárha valóban egy démontestbe ültetett harcos lépne elő, dagadó izmokkal, torz fejéből kinövő jókora szarvakkal, dobogó patákkal indul meg az aréna kellős közepének irányába, s láthatóan élvezi a szeretetet, melyet kap. Olyannyira elereszti magát, hogy amint bedobja magát a ringbe, előbb a Minotaurusszal ráz kezet, majd amolyan tesósan összevállaznak, aztán odalép a műsorvezetőhöz, a fenekébe markol, majd egyetlen kézzel a vállára veszi, s míg ünnepelteti magát a tömeggel, széttárt karokkal forogva minden irányba, egyszersmind karjaival jelzi a nézőseregnek, hogy éltessék a vállán ülő páncélos gyíkot, aki szemmel láthatóan élvezi a szituációt.
Aztán leemeli a válláról, s elfoglalja helyét társa oldalán.

Ekkor pedig Sierro tekintete felétek fordul.

Belépő:


Kohiruimaki Karen
Kohiruimaki Karen
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2018. Aug. 05.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

Témanyitás by Chakna Csüt. Szept. 13 2018, 19:49

Logikát nem találtam abban, hogy mire van ez a lehetőség a játékban… De elhiszem, hogy valakinek ez szórakoztató.
A lényeg nem ez volt. Egyetlen egy motivációm volt idejönni: Tapasztalatot akarok. Minél rövidebb idő alatt, minél többet. És ezt ráadásul abban is segít, hogy a feszültséget, ami igencsak felgyűlt bennem, levezesse. Nem, nincs semmi olyasmiről szó, hogy még mindig emészteném magam. Már megnyugodtam.
De még mindig maradt bennem feszültség, aminek a levezetéséhez egy ilyen inkább testet, mint elmét mozgató küldetés tökéletes.
Ez fut át az agyamon, amikor rábökök a plakátra, hogy induljon a küldetés.
Természetesen villan az agyamban a figyelmeztetés, amikor a rendszer visszaigazolást kér, hogy tényleg akarom-e.  Jó lesz vigyázni, mert ezek szerint veszélyes lehet.
Rányomok hogy igen, persze.
Hát.. A pletykák alapján nem így képzeltem az eseményeket ez után… Előszőr egy felirat jelent meg gombok nélkül… Nem értem miért, hiszen nem tapasztaltam még ilyesmit…
Aztán még egy szöveg, ami pörgést ígért.
És valóban, olyan gyorsan ugrott fel azt hiszem 10 újabb üzenet, hogy nem tudtam elolvasni.
A 11. viszont igen. Felsóhajtok. Éreztem, hogy valami ilyesmi következik, épp ezért nincs okom ágálni ellene, mert tudatában voltam a veszélynek amikor vállaltam.
Szóval Köszi, igyekszem.
Ezzel aktiválódott a teleport, és egy öltözőben találom magamat, ráadásul nem egyedül.
Egy ismerős lány áll a jobbomon. Elmosolyodom
- Valamiért nem lep meg, hogy téged is érdekelt ez a küldetés. Szia Kanami- üdvözlöm kedvenc zenészemet
Sokkal többre nincs is idő, mert közben a tükörben felvillan egy gyíkra hasonlító mob. Laborköpenyben, szemüveggel. Ez elég furcsa, hogy odafigyeljek rá.
Ezekszerint Kanamit már ismeri… Hasznos lehet, hogy már van valami elképzelése a dologról, ugyanakkor ha valami változik, óvatosnak kell lenni.
Adora Sierro… Már a név is érdekesen hangzik.
Remek.. Tehát gladiátorok leszünk a saját, különbejáratú colosseumában… Na nem baj, tapasztalatnak, és harchelyzetnek ez is megteszi. És 50 aranyat is kapunk érte, bár kétlem, hogy fejenként 5 aranynál kevesebbe kerül a belépő a nézőknek…
Szóval öltözzünk át, he? És nincs felszerelés. Na ez viszont baj... Mert pusztakézzel nagyon gyenge vagyok. Felvkelll írnim magamnak, hogy ezt nem árt orvolsolni.
- Ugye ezt szerinted se gondolta komolyan? - pislantok sóhajtva Kanamira, mikor eltűnik a tükörből, aztán ellenőrzöm az inventorymat, hátha került oda valami ruha, amit kifejezetten ehhez a küldetéshez viselnem kell.  Nem nyert, mert nincs ilyen.
Következő az, hogy megnézem a szekrényt, hátha az kapcsolódik a küldetéshez. És bingó.
Nem mintha annyira boldoggá tenne a felhozatal, de azért sikerül kiválasztanom egy olyat, ami alkalmas az íjászathoz, és nem kis kirívó annyira, hogy kellemetlen érzés legyen benne lennem… annyira.
Átveszem a ruhát, választok nevet, és ki is léphetünk az aréna bejáratához. Szerencsére van időm körülnézni, és feltérképezni a terepet.
Egy pillanatra akadok csak fent azon, hogy a nézőtéren elfek és más monok tombolnak a nézőtéren.
Inkább a hatszögű küzdőtérre figyeltem, fedezékeket, és az esetleges egyenetlenségeket keresve, hogy felhasználhassam majd őket a küzdelemben.
Előbb ellenfelünk lép ki… Nagydarab, stílusa alapján tökéletesen pankrátorhoz illő alak… Vigyázni kell majd vele…  Épp mint a társával… Hurrá… Ez aztán a kiegyenlített felállás.  De azért nem esek kétségbe, és amikor rám kerül a sor nyugodtan, egyenes testtartással lépek be, eleganciát, és hidegvért sugározva, miközben felcsendül a zene és harsog a bemutatásom Sierro hangján

– Kyoto távoli vidékéről érkezett hozzánk a harcos, kinek ügyessége Aincrad szerte híres, hatalma pedig akár a ragadozó madarak fenséges ereje. Ellenfelei nincsenek, csupán áldozatai, kikről az a hír járja, csak akkor veszik észre ezt a harcost, mikor az utolsókat nyögik. Elhoztam nektek azt, kiről úgy hírlik azért óvja társait, hogy ne kelljen elszabadítania a pusztítást, melyre képes. A megláncolt erő, az egyetlen aki árral szemben úszva is utolérhetetlen. Hölgyeim és uraim! A VÉÉÉÉÉÉDELMEZŐŐŐŐŐŐŐŐŐ! –
Hallgatva a szavakat majdnem elnevetem magam. Én meg a pusztítás… De megállom. Nem szeretném ezzel tönkretenni a műsort, úgyhogy elfoglalom a hatszög ellenfeleinktől legtávolabb eső sarkát.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Szept. 14 2018, 13:51

Szóóóval, hol is kezdjem? Talán a legjobb az lenne ha ott kezdeném, hogy egyik nap épp azon gondolkodtam egy pohárka ital mellett, hogy mekkora egy szemétség ami idebent folyik...

Egy jól ismert kalóz kocsmában üldögéltem a negyediken. Ugyanis itt olyan is volt. Iszogattam a pultnál úgy 5 napos fejjel, miközben szóltak a jó kis nóták és páran még szórakozottan táncolgattak is a túloldalt.

Nagy szomorúságom, mely alkalmanként visszatér addig addig vezetett, hogy ahogy említettem már 5 napja nem jártam otthon, azóta csak a rum folyt le a torkomban.

Aztán egyszercsak kidőltem...

És bár úgy hangozhat, hogy a kalózok kegyetlen és kíméletlen banda, én mégis sokakat ismertem onnan, ráadásnak még azt is elmondhatom, hogy hazahoztak az első szintre, cserébe pedig arra kértek, hogy egyszer majd toljak el nekik egy jó kis kalóz dalt, de csak úgy a saját rockos stílusomban, de leginkább én csak ilyenkor gitáros háttérnek szoktam kelleni, sem pedig énekelni.

Fura érzés volt, hogy nem azért kellek, hogy énekeljek, de ugyanakkor megnyugtató is.

Szóóóval ott tartottunk, hogy hót másnaposan estem le az ágyam széléről, úgy ahogyan illik. Erősen koppanva.

Szurikáta módjára kócos hajjal és meglepett tátott szájjal dugtam ki a fejem az ágyam mögül.

De mi is ilyenkor a legjobb? Hát lemenni a főtérre és terrorizálni a kereskedőket egy kis anti-másnaposság-potion miatt.

Szóval ekkortájt esett meg, hogy éppen egy NPC boltost kezdtem el nyaggatni, mert tudtam, hogy neki ilyenje pedig van, csak nem akarta eladni nekem. Azt hiszem. De mire nagy nehezen oda adta nekem egy fontos dologra lettem figyelmes.

Mégpedig egy ismerős és gyönyörű plakátra.

-Oooo my fucking GOD! Thats awesome!-dőlt ki belőlem az utca közepén miközben realizáltam, hogy a páncélos gyík doki megint megnyitja a kapuit nekem. Hehe.

Nem is haboztam egy pillanatot sem és rögtön rányomtam a jelentkezem részére. Mikor pedig feldobta a bugyuta párbeszéd paneljét, akkor kissé idegesen nyomkodni kezdtem azt.

-Ne szíváss már! Sierro! Engedj be!.... Na végre!Beszéltem leginkább magamban. Aztán amikor nagy nehezen bekerültem az öltözőbe akkor alaposan körbenéztem, meglátva egy régen látott ismerőst.
-Hohó, kit látnak szemeim. Szia Chakna. Én viszont nem hittem volna egy ilyen helyen fogunk újra összefutniAztán megjelent a nagy ismerős gyíkarc előttem.

-Én mondtam még visszatérek nem Sierro?-Vigyorogtam rá a páncélosra, majd hagytam hadd folytassa a mondandóját.

Lassan már kezdtem beleunni mire eltűnt előlem, mire én rögtön elkezdtem kinézni a gladiátor cuccomat. Miközben félszemmel Chakna felé figyeltem és mondtam neki

-Dehogynem. Full komoly a csaj. Ugye tudod ez vérbeli gyilkolászás és csonttörés lesz?

De csak mert nem néztem volna ki belőle, hogy ilyesmire is rá lehetne venni. Inkább tűnt nekem egy könyvmolynak, hogy őszinte legyek.

Aztán megláttam az én gyöngyszememet. Már el is képzeltem, hogy hogy fogok mutatni benne győztesként. Nagyon menő ruha pont nekem!

Majd ismét a társam felé néztem, miközben mentünk kifelé.


-Jól áll a ruha csajszi, és ahogy hallom a gyíkunk már belekezdett...-Figyeltem miközben mondta a magáét a gyíkarc. És nem is lepődtem meg amikor előállt az első bajnokával.
-Nagy darab kicsi agy. Szép ellenfél lesz szerintemMár már meg sem lepődök a másik ellenfélen. Komolyan mind a kettő, mintha Doomból lett volna előhúzva, amolyan kényszerből pedig beletolva a latexnaciba.

Ami viszont meglepett, hogy a mellettem csendben és pinkben áldogáló lány kilépett a mezőnyre és szép konf után el is helyezkedett.

Ezután jöttem én...

A mostani arra emlékeztetett, mint amikor először léptem be a színpadra, anno az első koncertemen. Nem is lehetett volna ez jobb alkalom, mint hogy ismét átéljem azt a pillanatot. Kezdett is bele a népszerű Sierro a mondandóba...


– És végül, de nem utoljára. Elhoztam ma nektek azt, aki egyszer már a páncélos gyík barlangjának meghódítására tört és veszélyesen messzire jutott. Az egyet, aki úgy pusztít, akárha egy volna közülünk. Nem is vagyok benne biztos, hogy ember ő még egyáltalán, s ma azért jött, hogy ennek a gondolatát bennetek is mélyre ültesse. Itt van velünk a megzabolázhatatlan erő és energia egyenesen a távoli Los Angeles-ből! És, hogy hogy is hívják? Ő. A. BEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRZERKEEEEEEER! –

Mellé pedig, amikor belekezdett szólalt meg a kellemes zene, mely hamar betöltötte a helyet Amire én is lassan elindultam befelé. Nem is gondolkodtam sokáig, és a dallamra kezdtem el táncolva és légkitározva befelé menni. Mire a pályára értem a zene is véget ért, én pedig becsúszva végén érkeztem meg a pálya közepére.

Mielőtt pedig ellopnák a pillanatomat, a két szörny felé toltam ki a fenekem és csaptam rá, közben pedig kihívó vigyorral arcomon és a bal szememmel kacsintva kezdtem el őket hergelni.

-You can't even hit me guys!
Majd mentem vissza a helyemre, hogy felkészüljek a harcra miközben két kezemet jó erősen egymásnak csaptam...

_________________
[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

Témanyitás by Kohiruimaki Karen Csüt. Szept. 27 2018, 21:16

Az, hogy bedobjátok magatokat az arénába, nem is kérdés, és a tömeg még Chakna csendes, egyszerű belépőjének is végtelenül örül. Azonban az igazi áttörést Kanami vonulása hozza el, s ahogy betoppantok csini rucitokban, felfegyverkezve a neveitekkel, meg két tauntolt ellenféllel, úgy érzitek ideje elkezdeni a műsort. A Minotaurusz a túloldalról egyáltalán nem mutat érdeklődést felétek, azonban, ahogy a berzerker villant egyet a Pokolbáró megdöngeti a mellkasát, aztán nemes egyszerűséggel emel egyet a zacskón, jelezve a rózsaszín hajú lánynak, a következő, könnyen emészthető gondolatát: „Megverlek, aztán megduglak.” Ez pedig olaj a nép tüzére. Sierro belibben közétek, összehúzza a négyest, aztán mindenkit összeöklöztet a másikkal. Jó bíró módjára cselekszik.
– Elvárom a látványos és végtelenül szórakoztató meccset. Úgy hozzátok ki, ahogy akarjátok, de tartson hosszan. És ne gyilkoljátok meg egymást, mert kelleni fogtok még ennek az arénának. Szép küzdelmet várok el. Értettük? Helyes. – Chakna és a Pokolbáró fenekére csap, majd visszaint benneteket a helyetekre. – HÖLGYEIM ÉS URAIM!!! Kezdődjék a MÉRKŐZÉS! – Ezzel a kiáltással nem egy csengő hangja tölti be az agyatokat, hanem egy orbitális harang tölti be a teret, s azonnal elindul a mérkőzés. A Minotaurusz ekkor válik aktívabbá, mert az első mozdulatával ellöki magát a ketrectől, és felétek iramodik, miközben a Pokolbáró hosszú lépésekkel közelít, hogy oldalba kaphassa Kanamit.
Egy ellenfél fejjel rohan felétek, míg a másik a berzerkert akarja a karmai közé zárni. Kellemes kilátások, azonban nem lehetetlen túlélnetek a dolgot, ha jól játszátok a kártyáitok. Ezt pedig pontosan tudjátok ti is, s ahogy az adrenalin az agyatokba pörög, belassul körülöttetek a tér. Móka lesz ez a küzdelem, ezt már most látjátok. Illetve Kanami számára móka lesz. Chakna, minden valószínűséggel inkább a túlélésre fog játszani.
Az viszont biztos, hogy a tömeg feszültségét tapintani lehet, s ennek igen komoly százalékát ti adjátok a dologhoz. De vajon hogyan kerültök ki az első rohamból?

Kritikus tömeg:

Not too long:
Kohiruimaki Karen
Kohiruimaki Karen
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2018. Aug. 05.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

Témanyitás by Kanami Minagawa Csüt. Okt. 11 2018, 11:18

Jó előadó művész feladata, hogy látványosan szerepeljen. Én megtettem az első lépést, az egyik nagyfiú erő fel is figyelt, amit én egy szivecske mutatásával és csók dobásával meg is válaszolok neki De aranyos, de ennél több fog kelleni~ De úgy néz ki Sierro kapitányunk nem engedi a zsörtölődést sokáig. Önelégült vigyorral pacsizok le mindenkivel ami önelégült arcom mellett akár kihívó is lehetne pár szempár számára.

A harang megkondult és ellenfeleink jó mobok módjára rohannak felénk és próbálnak elkapni minket.

-Chakna ez 2v2! Ne feledd, nem fer velük szemben, de játszunk össze.
Hogy mire is gondolok? Nos erőben nagyon nagy eséllyel alul maradunk, de az biztos, hogy két tökfej nem fog összejátszani, ez abból is látszik, hogy rohamoznak...

Az én Pokolbáróm kissé lassan is talán. Ez az a dolog ami miatt próbálhatok segíteni Chaknának abban a két-három másodpercben amíg ideér. Így én egy kicsit a rohamozó lendületét kihasználva megpróbálom elgáncsolni, majd a teljes figyelmemet a Pokolbáróra összpontosítva elindulok felé és pár könnyed jobb és bal egyenessel megütögetni.

Persze ez csak azért van, hogy felismerjem, hogy védekezni fog erre vagy esetleg támadni... Így amint ütöttem egyet kettőt egy szép cigánykerékkel próbálok arrébb lendülni és hagyni neki mit fog erre lépni.

Azaz kar egyenes és hivogató kézmozdulatokkal intek neki, hogy jöjjön...

_________________
[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

Témanyitás by Strea Csüt. Nov. 08 2018, 00:28


A küldetést lezárom.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Bloody Game: Beast Mode

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.