Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Hétf. Ápr. 27 2015, 15:54

-Nincsenek lapjaim, csak a józan eszem, ami gyakran változtatja a célpontját. Ahhoz, hogy Asu-t akartam elsősorban kiejteni, csak egy hozzáfűznivalóm van. Te mért engem blokkoltál az első éjszaka?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Hétf. Ápr. 27 2015, 15:57

- Azért blokkoltalak első éjszaka, mert téged ismerlek. Ilyenkor jó kiismerni az ismerőseidet, hogy megtudd, jók vagy rosszak-e. Ezért lett volna Asu a második. A lapokat pedig nem kell ilyen egyértelműen venned. Arra gondolok, hogy ne levelekben játszd a játékot, hanem élőszóval.

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Hétf. Ápr. 27 2015, 16:34

Igazából nem lep meg, hogy Yuuki távozik, hiszen már tegnap is olyan kedvtelen volt, meg minden. A tégla pedig nagyon buta, hiszen simán ráfoghatta volna, hogy Yuuki a bűnös, és akkor hisznek neki. Szóval nem lesz nehéz dolgunk. Viszont meghallom a saját nevemet is, amin azért egy picit elcsodálkozom. Tétován felteszem a kezemet Atoru kérdésére, miszerint kaptam levelet tőle.
- Uhm... Miért is akartál éppen engem kiejteni, Cearcsimercsi? o.o - én ellenben nem szeretném, ha mindenki előtt beszélne a részletekről. Ugyanis a JK-k hihetetlen szuperképességekkel rendelkeznek a játéktéren, és azonnal odateleportálódnak, ahol épp kimondták a nevüket. Razz
- Mindenesetre én lecsökkentettem a téglagyanús személyek számát azt mondja, hogy... - az ujjaimmal kezdek el számolni, mint egy retardált. De hát szőke vagyok, megtehetem.
- Négy emberre. Hagyjatok egy picit gondolkozni, meg ha kellek, keressetek fel. Addig is, ma megcsinálom Kanami haját! *.* Úgyis csomó időnk van. :3 - felkeresem Kanamit, hiszen beszélni akartam vele. Tudnom kell, hogy ő melyik oldalon áll. Valamint pár üzenetet is szétosztok. Nem szeretnék telepaták csapdájába kerülni ugyanis.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Hétf. Ápr. 27 2015, 16:40

-Rendben van, akkor kiterítem a lapomat. És megmutatom mindenkinek a levelezésünket, rendben?
-Négy? Az nagyjából annyi, amennyiből én választottam ma reggel, és ha Ato az engedélyét adja arra, hogy megmutassam a levelezésünket, akkor azt is elmagyarázom, hogy miért akartalak téged hazaküldeni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Hétf. Ápr. 27 2015, 16:44

- Igen, jó lenne tudni róla. ^^
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Hétf. Ápr. 27 2015, 18:08

A lány akit Mayu annyira próbált megvédeni a kiszavazástól, vagy legalább értelmes emberek módjára kihallgatni, végül az éjszaka elhagyta a játékot. Szomorú, de ami még szomorúbb az amit a komornyik kezdett mesélni. A lány egy csésze forró kávét szürcsölgetve, érdeklődve fülelt, majd homlok ráncolva pillantott körbe a terembe, a kézfeltartók után kutatva.
- Milyen érdekes. Valaki embereket gyűjt maga köré, hogy a számára veszélyesnek megítélt játékosokat kiszavaztassa... Nem, természetesen nem gondolok semmi rosszra, biztosan nem tégla az illető. - von vállat, és egy hatalmasat kortyol az italába, a fiú elég gyanúba keveredett.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Hétf. Ápr. 27 2015, 18:38

-Nem gondolod, hogyha tégla lennék, akkor már rég hazaküldettem volna a nyomozót? Vagy azok után ahogy Ato kiakadt, szerinted összejátszok Ato-val és ő nem is blokkol le éjszaka? Akkor is biztos, hogy a nyomozótól szabadulnék meg...

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Hétf. Ápr. 27 2015, 18:49

- Amíg nincs előttem kézzel fogható bizonyíték nem hiszek semmit sem. Csupán feltételezni lehet. Másrészről kitudja miféle szövetségek épülgetnek ki a háttérben.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Hétf. Ápr. 27 2015, 18:49

- Ahogyan szeretnéd, Cearso. - biccentettem a fiú felé. Nem éppen erre gondoltam nyílt lap alatt, hiszen ez már a múlt, és én arra gondoltam, hogy a jövőben fog tiszta lappal játszani. Azonban ez valóban tisztességesebb mind Asu-val, mind akárkivel szemben. Közben kaptam egy üzenetet is, és csak biccentettem, nem adtam jelzést, hogy mégis ki küldte.
- Rendben, és köszönöm a bizalmat. - mondtam hangosan, Kuromajora tekintve. Semmi kedvem nem volt elárulni az üzenet feladóját... Még akkor sem, ha a gondolatit nyíltan is kimondta.
- Cearso nem tégla. Remek stratéga, és ravasz is, de nem tégla. - válaszoltam Mayuminak. Bár ez felveti a kérdést, hogy akkor hogyan maradt továbbra is életben? No mindegy, ezt a téglák biztosan tudják. Esetleg a doktornő, vagy úr keze lehet a dologban. Habár akkor nem lennének áldozatok...
Kezd kusza lenni ez az egész. A jelenlévők fele csendes, és meg sem szólal, a másik fele pedig gyanúsítgat kisebb-nagyobb sikerrel. Vajon milyenek pontosan a szerepek birtoklói? Csendesek és visszahúzódóak? Vagy éppen hangosabbak, és szószólók? Nem tudom, és azt hiszem, nem is kell ezen törnöm a fejem. Tudom, hogy kit kell majd leblokkolni este, ennyi nekem elég.
Ezért aztán csendben elindultam a konyha irányába, némi pékáru után nézni.

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Kedd Ápr. 28 2015, 16:11

- De attól még te az vagy - jövök le ásítozva, mintegy beszállva a beszélgetésbe. A vörhenyes indikátorú lány, megint valamit babrált, egész bizarr módon. Míg a nyomozó lány valószínűleg gondolataiba mélyedve játszott ecc-pecc-et, hogy miért esik ki az, akihez hozzászól. Lehet jobb volna hallgatnia, vagy csak simán megette volna a felkínált reggelit. pirate
- Alig vártam a reggelt, hogy újra trollkodhassak veled ifjonc - bár ránézve kérdéses hogy ifjonc-e - ja, hogy ezt hangosan mondtam - vigyorodtam el. - Durcás vagy még mama és papa miatt? - kérdeztem kissé megvető hangnemben, hogy ilyen nagy marha létére még mindig a szoknyába kapaszkodik, álljon már talpra, még a szőke srácnak is sikerült, azóta becsajozott és kitudja még mi történt a szobában.
Nagyot nyújtóztam és a körmét reszelgető lány felé fordultam - most jólesne az a tej - elhúztam a szám - inkább bor - majd otthagyva kiszolgáltam magam.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 28 2015, 17:09

Miután meguntam a menüben való pötyögést, és a várakozást lementem a társalgóba. Már mindenki lent volt és már mentek is szópárbajok. Ma Yuuki esett ki... nem volt túl logikus húzás a tégla részéről őt kiszavazni. Csak növelte arra az esélyt hogy megtaláljuk. Bár inkább nem szólok bele ...
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Kedd Ápr. 28 2015, 18:11

Én ugyan nem voltam középpontban. Mintha itt sem lettem volna, és ez nem is volt baj. Elvoltam közöttük, jól éreztem magam a társaságukban, viccesek voltak. Elnevetgéltem néha, bár én magam még mindig nem tudtam semmi konkrétabbat felmutatni, mint a szőke ellenesség. Igazán foglalkozni sem akartam az egésszel. Jó volt nekem, hogy szépek a körmeim, és Asuka most a hajamat is meg akarja csinálni. *.*
- Meg is mosod? Mert akkor fel kell menni..
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Kedd Ápr. 28 2015, 19:27

- Miért tartasz ki továbbra is az állításod mellett? - kérdeztem meg a férfitól. Ugyan zöld volt az indikátora, azonban a kisugárzása rosszabb volt, mint a legtöbb pirinél. Neutral - A szüleimről pedig le lehet szállni, ha megkérhetlek erre. Nem értem, miért gond, ha valaki szerette a szüleit. Tegnap még hallottam, hogy neked az apád halt meg. Esetleg a saját múltadból következtettél arra, hogy egy elvált családra gondolok? Nekünk boldog életünk volt, egészen addig, amíg Apa meg nem halt. - néztem farkasszemet a férfival. A többi részlet csak rám tartozik, beleértve Anya halálát, és azt, hogy rokkant voltam. - Egyéb iránt, amilyen arrogáns vagy, te is lehetsz a tégla. Esetleg lehet egy célpontod, akit mindenképpen be akarsz mártani. Én az előzőben pont ezt a szerepet kaptam, egy Shukaku nevű idomár ellen. - jutott eszembe az előző játék. És én hülye szidtam is magam rendesen, mert nem jöttem erre rá előbb. Persze lehet, hogy a tag tényleg így viselkedik, de korántsem biztos, hogy most is ezért ilyen. Lehet, hogy csak a nyulat akarja kiugrasztani a bokorból. Hát azt lesheti. Rolling Eyes - No, talán tévednék? - mosolygok a férfira, kivillantva a fogaimat. Ez a mosoly nem az a kedves fajta, amit többen is láthattak már az arcomon. Ez most a ravaszság mosolya volt.

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 28 2015, 20:00

Lelkesen fordulok Kanami felé, hiszen ígértem neki egy hajigazítást, nem is olyan rég! *-* Szerintem meg itt az idő. Úgy látom, végre kipihente a gomba fáradalmait is. Very Happy Elolvasom gyorsan az üzeneteimet, s levonom a következtetéseket, így pedig már száz százalékosan Kana-chanra tudok koncentrálni. Meg azokra a hatalmas karikákra a szemei alatt.
- Ejj-ejj, és pont most nincsenek nálam a szempárnáim... :/ Jobban vagy már? Tegnap és azelőtt nagyon kivoltál. Nem hittem, hogy ilyen rossz a főztöm. :S - csuklón ragadom, és vonszolom is egy privátabb helyre, ahol nem tudnak minket kihallgatni. Nem szeretném ugyanis, ha egyesek nevének az említése elég legyen arra, hogy hirtelen odateremtődjenek. Rolling Eyes Meg akarok osztani néhány információt a lánnyal, de ezt nem akarom személytelenül tenni.
Így aztán keresek egy fürdőszobát, ahová magammal viszek egy széket is, majd lerakom a széket a tükörrel szemben, s leültetem oda Kanamit. Mivel a felszereléseimet elvették, ezért abból kell gazdálkodnom, amit találok. De úgy látszik, hogy így is meglesz minden, amire ma szükségem lehet.
- Na de, remélem, már jobban vagy. Azt hiszem, nem segít sokat a közérzeteden ez a játék. Tiszta depressziós vagy! T.T De én majd segítek! Egy új frizura majd feldobja a napodat! Cool - megkeresem a samponokat, és felmérem a választékot. Hát, nem túl sok, de legalább saját márka. Egyértelmű, hogy az igényesebbek a Konkurenciából vásárolnak.
- De egyébként akár már ma véget érhet... ugyanis rájöttem, ki az utolsó tégla. Csak ki kéne szavazni, és aztán mindenki mehet a dolgára. ^^ Nem szeretem a túl nagy tömeget. - én sem voltam túl beszédes az első napon. Pedig én sokat tudok beszélni. De viszont a túl sok ember megriaszt.

//Kanamival az egyik fürdőszobában vagyunk
Észlelés 1 bekapcsolva, esetleges hallgatózók ellen//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 28 2015, 20:11

-Akkor ezt a beszélgetést az elejétől a végéig megmutatom nektek, és azt is, hogy én hogyan gondolkoztam az eddigi napokban.
-Remek stratéga? Nem igazán... De az öcsémtől ellestem néhány trükköt. Amik közt az is ott van, hogy ne fedd fel a lapjaidat, amíg nem szükséges.
És elkezdem sorban mutatni a leveleket.
Atoru írta:Szervusz, Cearso!
Elnézést, hogy most zaklatlak, de... Hallottál Anatole haláláról? Esetleg nem tudsz a dologról valamit?

Üdv: Atoru
Itt megjegyezném, hogy arra kértem, hogy csak másnap beszéljük meg a dolgokat, és ő nem ellenkezett, mintha tudta volna, hogy egyikünk se fog hazamenni azon az éjjel.
Ekkor már javában benne voltam a játékban, és elkezdtem Asukát védeni, ezért Atonak az első éjjel előtt, vagyis nem tegnap, hanem tegnapelőtt a következő üzenetet küldtem:
Cearso írta:Hali, ha kiesnék, akkor megtennéd, hogy ráveszed a többieket, hogy Asukát szavazzák ki? köszönöm.
A magyarázat egyszerű, mivel Asut védtem, ezért ha én mentem volna haza, senki se gyanakodott volna rá. Az öcsém szavaival élve: Készülj fel minden lehetőségre.

Másnap reggel az egyik nyomozótól, igen, ketten vannak, azt az infót kaptam, hogy én egész éjjel aludtam, mig Ato odakint randalirozott. A többit nagyjából tudjátok. Azonban nem azonnal fogtam hozzá a gyanusításához, előbb vele akartam megbeszélni.
Cearso írta:Mit csináltál az éjszaka?
Egy kismadár azt csicseregte, hogy nem a szobádban voltál.
Atoru írta:Megvolt rá az okom, és el is fogom árulni idővel. De most még nem. Bíznod kell bennem.
És itt meg is próbáltam kihasználni az alkalmat, hogy Ato-t az oldalamra fordítsam. Harmadik szabály: gyűjts szövetségeseket.
Cearso írta:Rendben, ha segitesz kiszavazni Yuuki-t, akkor nem hozom fel, és a nyomozónak is elmondom, hogy hallgasson hogy más okod volt.
Atoru írta:Ejnye de gyorsan változtatod a célszemélyeket.  
De rendben, segítek... Tegnap független voltam, azonban ma beszállok a buliba.
És ebbe szólt bele Mayumi szentbeszéde. Kérlek Ato erősitsd meg, hogy tényleg ez zajlott közöttünk.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Atoru Kedd Ápr. 28 2015, 20:22

-Figyelmesen hallgattam végig Cearso levezetését, és nem hinném, hogy ezt az öccsétől leste volna el. Lehet, hogy a három lépést igen... De így bonyolítani a szálakat... Ezt nem lehet megtanulni.
- Valóban így zajlott. - bólintottam a fiúnak, miután befejezte. - Azonban annyiban kijavítanám, hogy nem voltam biztos abban, hogy nem te mész haza. Te mondtad, hogy rosszul időzítettem, így azt hittem először, hogy magára a játékra utalsz, amiben igazad is lett volna. - magyarázom a fiúnak. A tény pedig, hogy kettő nyomozó is van, meglepett. Tehát lehet, hogy kettő doktor is lesz? Érdekes lesz így a játék.

_________________
[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Kedd Ápr. 28 2015, 21:17

Így hát felbattyogtam Asuka-channal a fürdőszobába, és ha engedte, út közben a kezét is fogtam. Nem azért, mert még rosszul éreztem magam, de a lépcsőtől félek azóta, hogy lezubogtam rajta. Persze fájdalom sincs, de azért kellemetlen volt.
És a fontosabb indok, hogy olyan puhának tűnt a bőre, és meg akartam érinteni. Meg egyébként is menő dolog, ha két lány kézen fogva vonul el. Olyan barátnős.
- Nem is a főztöd, de mérget akartam csinálni belőle... a gombából. Mert hasznosnak tartom. Csak aztán piros lett. És összekevertem a potionommal. Fogalmam sincs, hogy kerültem ki abból a harcból, amikor az utolsó emlékem onnan, hogy meg akartam ölelni a mobokat. - megcsóváltam a fejem, majd leültem elé, és engedtem, hogy csinálja, amit ilyenkor szokás. Azért örültem, hogy a kényelmetlen fodrászhajmosósszékizé nincs itt most. Azt sosem szerettem. Nem mintha sokat jártam volna fodrászhoz, valahogy sosem volt időm rá, meg késztetésem. Én magamtól is gyönyörű vagyok. De azért szebb, ha dobnak rajtam egy kis kényeztetéssel is.
- Ha legalább uborkánk lenne a szememre.. - sóhajtottam mélyet. De így is elégedett voltam.
- Akkor mesélj csak. - ösztönöztem folytatásra. Egyértelmű volt, hogy a kiszavazásban van rám szüksége. De még meg kell győznie..
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 28 2015, 21:27

Fáradtan ébredtem. Hiányzott a puha és kényelmes ágyacskám. Az itteni ágyak se annyira rosszak de nem egyből szokja meg az ember ha előtte a legkényelmesebb ágyban alszik. Airis és Inu aludtak mint a bunda. Gondolom miután elaludtam suttogva veszekedtek, aztán ők is beadták a kulcsot, vagy, hogy mondják.
Egy papírra írtam, hogy lementem, jöjjenek ha felébredtek és ha lesz kedvük.
Átöltöztem majd lementem. Ahogy láttam utolsó voltam. Hó-hó! Nem láttam Yuuki-t! Kanamit és Asukát láttam felmenni. Ezek szerint... Csak kiszavazták Yuuk-chant. Bár nem hinném, hogy nagyon bánja.
-Ohayou gozaimasu minna. Csak egy kérdésem van! Yuuki-chan tégla volt vagy nem? Csak mert biztos, hogy látóhatáron belül lenne ha még itt lenne köztünk ahogy ismerem. -odamentem Eru-chanhoz- Szia Eru-chan. Fellélegezhetsz egy ideig mert Airis és Inu még húzzák a lóbőrt a tegnap után. Valószínűséggel suttogva veszekedtek egy darabig. Oh! Még mielőtt elfelejteném! Airis azt üzeni, hogy a továbbiakban és a későbbiekben is megfog védeni Inu-tól, illetve megállítja Inut ha belemész abba amit mondott neked. Nem tudom milyen ajánlatot mondott neked Airis de ugye semmi rosszat nem tett? És Inu még mindig a halálodat akarja.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Kedd Ápr. 28 2015, 21:42

Elkezdem beállítani a víz hőmérsékletét kellemes melegre, miután kikeresek egy fehér színű törölközőt. Aztán döntök a sampon ügyben, hogy a tojásos lesz a legjobb. Ma már egyre kevesebb kozmetikum használja, pedig valami hihetetlenül csodálatos, amit tesz a hajszálaiddal! *-* Ráadásul, ha jól készíted el, akkor még az illata is finom. Mintha méz és mandula lenne inkább.
- Persze, hiszen a barna gomba gyakori méreg hozzátevő T1-en... T3-on meg a Gyilkos Galóca. De amit akkor találtunk, az nem hasonlított egyik gombára sem. @_@ Szóval biztos voltam benne, hogy akkor ehető. >.> - tényleg az voltam. Egyik általam ismert gomba sem nézett ki úgy. Szóval csak nem lőhetek mellé.
Intek Kanaminak, hogy hajoljon a kád felé, hogy benedvesíthessem a haját. Ráfér már a törődés, pedig nagyon szép haja van. De azért jobb megelőzni a bajt. *.* Remélem, ollót is találok majd valahol... Kifülelek az ajtón, hátha arrafelé oson valaki, de ha nem, akkor nem. Így mondhatom tovább, nyugodtan.
- Az az igazság, hogy nyomozó vagyok, és elkaptam Mayumit. Biztos vagyok benne, hogy ő az emberünk. - a samponból egy borsónyit Kanami hajára nyomok, ami így is éppen elég. Ez ugyanis erősen koncentrált anyag, nem pedig olyan híg lé, amit a többi cég kínál.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Kedd Ápr. 28 2015, 22:00

Yuki lejött beszélt egy kicsit és célba is vett engem. Airis még mindig jófej ... bár a tegnapi után lehet kicsit máshogy gondolkodok majd. 
Az Inu-s részen szimplán kiakadtam.
-Értem ... Azt hiszem. Inu semmiképpen nem fog leállni? Airis ajánlatáról pedig majd máskor beszélnünk kell, és nem, nem csinált semmi rosszat.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 28 2015, 22:10

-De, de csak akkor ha meghaltál. Viszont el tudom képzelni, hogy megöltei magát azért, hogy kövessen. Egyszer majdnem megcsinálta. Pedig a fiú csak masnimat adta vissza amit elfújt a szél. A fiúnak annyi volt a bűne, hogy az újai a kezemhez értek. Szóval még jól jártál... Rendben, gondolom nem hülyeségről kell majd. Megkönnyebbülés tudni, hogy semmi rosszat nem tett. Nem mintha szokott volna tenni.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 28 2015, 23:57

Kihasználom, hogy a figyelem rám és Atoru-ra összpontosul most, és megnyitom a levelemet, majd Ato-t utánozva bólintok egyet.
-Nos, a nyomozóink ma éjjel se tétlenkedtek, és egy újabb kimászkálót csíptek fülön. Nos, Mayumi, most szeretnénk hallani a te mesédet arról, hogy mért nem voltál a szobádban. És hogy érezd a nyomást, kapsz tőlem egy szavazatot.
/Mayumira szavazok./

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Szer. Ápr. 29 2015, 16:11

Elmosolyodtam, miközben ő a hajammal foglalatoskodott.
- Rá szavaztam tegnap is, nem hiszem, hogy fontos lenne győzködnöd.:3 Bár aztán ki tudja.. Nekem csak az tűnt fel, hogy túl kedves. És szőke.
- Viszont ez egy olyan játék, ahol az ember még a fodrászában sem bízhat meg. - sóhajtottam. Pedig egy fodrász szalonban rengeteget szoktak pletykálni az embere, mindenféléről. Néha a legféltettebb titkainkat elmeséljük, miközben a hajunk készül. Ilyenek vagyunk, mi nők..
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 29 2015, 19:13

A lány csendben hallgatta a társalgókat, ahogyan Cearso felolvassa a privát levelezését, olyan érzése támadt, hogy a fiú hazudik. Mindaddig amíg meg nem vádolták csak fülelt, majd felsóhajtott, és a támadóra szegezte komoly tekintetét.
- "Harmadik szabály, gyűjts szövetségeseket" Avagy keress könnyen manipulálható embereket akikkel kiszavaztathatod a számodra veszélyesnek megítélt személyeket, miközben éjszaka kiejted azokat akiket nem tudtál magad mellé állítani nem igaz? - kérdez vissza karba tett kézzel, hagyva a fiúnak lehetőséget a válaszadásra.
- Azzal pedig, hogy rögtön rám szavaztál még mielőtt megvédhettem volna magam be is bizonyítottad, hogy bármit mondok a célod, mihamarabb megszabadulni tőlem. Különös... De nem hibáztatlak érte, ügyesen teszed a dolgod, és még azok után sem kezdett kételkedni benned a csapatod, hogy kiderült, bármelyiküket kiszavaztathatod a többiekkel ha úgy tartja kedved. Szomorú, hogy ennyire vakok az emberek nemde? - vállat von, és belekortyol italába amit az imént vett magához.
- Harmadrészt pedig nem tudod bizonyítani, hogy valóban nyomozótól származik-e az információd, és nem-e a komornyikkal kötöttél egyezséget, aki a szabályok megsértése ellenére is képes volt "felfedni" a valódi kilétét. De az sem kizárt, hogy ferdítesz.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 29 2015, 19:31

-Néhány dologban hibádzik az elméleted. Egy: A szabályok közt nincs ott, hogy nem mondhatod meg a szerepedet... Csak az a kérdés, hogy ki fog megbízni benned. Kettő: Én már azelőtt elkezdtem szervezkedni ellened, hogy a nyomozó megadta volna az információt.

Ato, Danieru, kérlek erősitsétek meg, hogy arra kértelek, minél több embert vegyetek rá Mayumi kiszavazására.
Három: Atora is rögtön szavaztam, mikor felfedtem, hogy éjjel nem volt a szobájában, és még mindig itt van. Szóval ezt ne vedd személyes támadásnak. Se annak, hogy feltétlen meg akarok szabadulni tőled. Négy: ha én lennék a tégla, nem a nyomozót küldtem volna haza szerinted? Öt: nincs akkora "csapatom", hogy sikeresen egymásnak ugrassza őket.


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 29 2015, 19:43-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.