Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar game 3

+10
Atoru
Mayumi
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Danieru
Asuka
Arisu
Yue
Kanami
Kurokawa Yuuki
Rosalia
14 posters

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 29 2015, 19:41

- Amíg nem tudod biztosra ki a nyomozó addig nem is tudod hazaküldeni, másrészről pedig ha már szövetséget kötsz a nyomozóval onnantól fogva nincs sok teendőd. Veled ellentétben én Yuuki-sant sem gyanús alakként tekintettem, és ugyan nappal nem sikerült kiszavaznotok, estére mégis eltette valaki láb alól... különös.. - vállat von, és ismét belekóstol az italba, majd a visszateszi az alátétre.
- Van benne valami. De akkor sem értem, hogy mi értelme van azon nyomban leadni a szavazatod, még mielőtt lehetősége lenne védekezni. Ez abszurd. Talán az lenne a legjobb stratégia, ha csendben meghúznám magam egy sarokban és nem kíváncsiskodnék, ahogyan sokan mások is teszik.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 29 2015, 19:53

-Akkor mért nem védekezel?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szer. Ápr. 29 2015, 20:36

- Bármit amit mondanék könnyedén felhasználhatnátok ellenem. Nincs kézzel fogható bizonyítékom, amivel megvédhetném magam, és nem fogok ujjal mutogatni senkire sem, hogy tereljem a gyanút. Felfedni pedig nem fedhetem fel a szerepem, elvégre az az ijesztő nőszemély mellékelte a szabályzatot és ha megmutatnám az üzenetet azonnal vége lenne a játéknak. Higgy amit csak szeretnél, de utólag nehogy megbánjátok, a kiszavazásom. - a sokat sejtető beszédét követően a szobában tartózkodóakra tekintett, hátha valami reakciót sikerül leszűrnie, bármit.
- Nem csak a téglák és nyomozók járhatnak szabadon éjszakánként a fogadóban.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Cearso Csüt. Ápr. 30 2015, 08:30

-Nem győztél meg. És azt sem mondtad, hogy nem vagy tégla, de rendben, azt azért elmondhatod, hogy kit látogattál meg az elmúlt éjjeleken? Vagy szerinted az is a szabályokba ütközik?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Csüt. Ápr. 30 2015, 14:43

- Bármit változtatna a tényen ha üresen dobálóznék azzal, hogy tégla vagyok vagy nem vagyok tégla? Ugyanúgy gyanúsított maradnék. - von vállat a lány, majd vet még egy pillantást Kuromajo első napi levelében található rövid szösszenetre - Az erkölcstelen fiút és a szőke perverzet.
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Csüt. Ápr. 30 2015, 21:36

[Kanami]

- Nem, nem az a baj, hogy túl kedves. ^^ Csak véletlenszerűen döntöttem úgy, hogy őt vizsgálom meg... szóval gondolhatod, mennyire meglepődtem. o.o Na de, ő lesz az emberünk. Ha ma nem sikerül kiszavaztatni, akkor bebizonyítom, hogy mégis ő az. Még akkor is, ha engem küld haza este. - arra pedig van sansz, ha az ajtó előtt hallgatózik. De nem észlelek semmiféle mozgást a fürdőszoba előtti folyosó felől.
- Nyaaaa... azért a fodrásztudásomban legalább megbízol? *.* Arra gondoltam, hogy a hosszát meghagyhatnánk, neked nagyon fiús lenne a rövid haj. Viszont elöl megnyesnénk kicsit, hogy szépen keretezze az arcodat. Meg persze kicsit meg is téphetnénk, hogy dúsabbnak tűnjön. - nem adok ki pocsék munkát a kezemből, na. >.>
- De ha ennek vége, én szívesen elviszlek téged más küldetésre. *.* Képzeld, Cearcsimercsivel volt egy olyan küldim, ahol igazi Istennő voltam! *.* Kaptam ókori ruhát is, meg minden! *.* - leültetem a székre, a tükörrel szembe, s kifésülöm a megmosott haját. Aztán pedig nekiállok a munkának is.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Csüt. Ápr. 30 2015, 21:43

Megint kiakadtam... Yuki elég könnyedén kijelentette hogy csak akkor száll le rólam Inu ha meghalok. De talán még akkor sem...
-Azt hiszem értem. Jól gondolod nem hülyeségről van szó... de erről majd később. 
Közben elkezdődött a vitatkozás mellettünk.
Intettem Cear felé- Megerősítem! Erre kért Cear!
Majd Mayu elszólta magát vagy nem tudom, de az biztos hogy rám mondta hogy perverz.
-Miért vagyok perverz?- kérdeztem kicsit sértődötten.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Csüt. Ápr. 30 2015, 23:36

-Ne haragudj Eru-chan, de ha arra a meg nem történt dologra gondolnak akkor kérlek magyarázd meg. Egyrészt nem szeretném ha ekkora félreértés lenne, másrészt meg több esélyed lesz arra, hogy Inu nem öl meg ha nem hisznek semmi rosszat.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Pént. Május 01 2015, 20:25

Ahha... értem.- mondtam a lánynak majd a többiek felé fordultam.- Ha még mindig azt hiszitek úgy hívtam el Yukit, akkor tévedtek! Egy olyan dolgot beszéltünk meg amit nem lehetett volna idelent elmondani. De ha ennyi sem elég akkor: Már rég nem élnék ha tényleg megpróbáltam volna bármi ilyesmit. Inu és Airis kivégeztek volna. A másik az hogy Cear az előbb említette: toborzásra kért meg minket. Én Yukit akartam meggyőzni hogy álljon mellénk. De gondolom akkor ma nem nagyon kell gyözködnöm... amit tegnap észrevettem a beszélgetésünkből, az az volt hogy... Áááhh, nem húzom a szövegemet inkább lerövídítem: Ma nem kell meggyőznöm a szavazásról!
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szomb. Május 02 2015, 02:17

-Köszönöm Eru-chan.
Airis és Inu közben színre léptek.
-Az átkozott szőke fiú védelmében mondom, és egyben figyelmeztetésként is, hogy ha bármit is csinált volna Yukival akkor önszántából halt volna meg. -Inu ezt (ördögi) mosollyal mondta minden jelenlévőek de közben szúrós szemekkel Eru-chanra nézett.
-Igazat mond a farkas.
-Szerénységem nem szokott hazudni. Cool
-Persze-persze.
-Már azt hittem nem is keltek fel.
-Sokat veszekedtünk suttogva tegnap. Fárasztó dolog a veszekedés.
-Ha ennyire fárasztó akkor ne csináljátok.
Airis és Inu egyszerre mondták, hogy: Persze-persze.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Szomb. Május 02 2015, 11:58

Kuromajo felemelkedik a székéből, majd a lépcsőkorlátba kapaszkodva kihajol, hogy figyelmeztessen benneteket.
- Hölgyeim és uraim! Ideje szavaznotok! =)



//Következő körében mindenki szavazzon (vagy jelezze, hogy nem óhajt szavazni), lehetőleg még a hétvégén tudjam zárni ezt a kört!//

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Szomb. Május 02 2015, 16:20

Kuromajo a lépcsőkorlátba kapaszkodva mondta mindenkinek, hogy szavazzunk. Kivételesen én is fogok szavazni. Nem szeretnék egész idő alatt /elnézés a szóhasználatért/ kussolni. Ha a megérzéseimre hallgatok akkor Mayumi a tégla. De ugyanúgy lehet Cear is, meg mindenki....
Nem is tudom miért de Kanami nekem gyanús. Nem tudom miért. Hiszen semmi különöset nem tett. Na mindegy. A többség Mayumira fog szavazni. Ha Kuromajo azt mondja, hogy nem volt tégla akkor legközelebb Kanamira szavazok. Őszintén szólva akkor is jól járok ha Mayumi nem tégla de elmegy.
-Én is Mayumira szavazok!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Mayumi Szomb. Május 02 2015, 19:19

A lány végül abbahagyta a beszédét, és elindult a konyha irányába, egyértelmű volt a vereség, hiszen Cearso nagyon ügyesen ellene hangolta a játékosokat, akik kérdés nélkül, vakon követik az utasításait. Valódi manipulátor.
- Én továbbra sem fogok értelmetlenül szavazgatni. További szép napot. - úgy látta szükségesnek, ha elköszön, hiszen legalább öt szavazatra számít, ha nem többre. - Reméljük a legjobbakat. Csak utólag már ne bánjátok meg. - sejtelmes mosoly, és cipőkopogás, egészen a konyháig, ahol hozzá is látott a búcsúitala elkészítéséhez. Ha másra nem is de legalább egy kis jártasságfejlesztésre és informálódásra tökéletes volt a kalandozás.


//nem szavazok//
Mayumi
Mayumi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 175
Join date : 2014. Oct. 30.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 02 2015, 19:35

Miközben Kanamival piperészkedik, lead egy szavazatot Mayumira. Elég sok időt elvesz a napból a hajcsicsázás... pedig még csak nem is reggeliztek*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Szomb. Május 02 2015, 20:50

Dúdolgatva ücsörögtem, igyekezve nem mozogni, de nem nagyon ment. Remélem azért, hogy nem rontja el ettől még. Bár ezen nincs mit elrontani. Akár kopaszon is gyönyörű maradok.
Azt viszont az elejétől kezdve csak időpocsékolásnak tartottam, ha nem szavazunk senkire, így tehát én is leadtam egy szavazatot Mayumira. Nem azért, mert annyira sikerült volna meggyőzni, és a lent folyó eseményekről sem tudtam semmit. De legalább haladhatunk, még ha egy ártatlan esik ki, akkor is, legalább szűkül a kör.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Szomb. Május 02 2015, 20:57

Remélem már senki sem gondol semmi rosszra. Ha már lerendeztük ezt a dolgot akkor szavazok:
-Szavazatomat Mayura teszem!
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kuromajo Szomb. Május 02 2015, 21:09

Szorgosan huzigálja a strigulákat, Danieru szavazata után pedig kuncogni kezd, és felemeli a kezét.
- Ara-ara, összegyűlt az öt szavazat Mayumi-san neve mellett. Végre volt bennetek elég gerinc, hogy meghozzatok egy döntést =)


Mayumi (5): Cearso, Yuki, Asuka, Kanami, Danieru
Nem szavaz (1): Mayumi
Nem voksolt (3): Atoru, Bacchus, Nia

A többit majd Rosalia-san közli, de most zárom a topikot, mert véget ért a nappal.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 04 2015, 18:13

- Viszlát cselekményblokkoló tégla =( - int pát megjátszott szomorúsággal Kuromajo Mayuminak, miközben kitessékeli a lányt, majd elvonul. A nap további részében tetszőleges módon foglalhatjátok el magatokat, a szavazás lezárulta után nem kötelező felrongyolni a szobátokba.
Másnap reggel újabb játékossal kevesebb érkezik le, Cercsimercsi ugyanis az éccaka meg lett gyilkolódva. A fő agresszor kikerült a játékból, vajon nélküle is képesek lesznek győzni a civilek. - Egy újabb civillel kevesebb, pápá Cearso!

Kezdődik a NEGYEDIK NAPPAL! 7 játékos jelenléte esetén 4 szavazat szükséges a lincseléshez.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Hétf. Május 04 2015, 18:35

Nooooooooooooooooooooooooooo..... T.T Sírok bele a reggelbe, mikor észlelem, hogy Cearcsimercsi nincs köztünk. De nem kell paráznia, megnyerem neki a játékot. Igazából egyetlen információmorzsa hiányzik ahhoz, hogy megtudjam, ki az utolsó téglánk. Feltételezve, hogy Atoru tényleg a mi oldalunkon áll.
- Na tehát, emberek. Két ember közül lehet választani. Az egyik Kanami, a másik pedig Yuki. Kanamit nem hiszem, hogy tégla, hiszen akkor engem vitt volna ki. Viszont még nem vagyok száz százalék biztos a dologban. - megköszörülöm a torkomat, hogy jobban felkeltsem magamra a figyelmet. Aztán Atoruhoz megyek hozzá, és megérintem a vállát.
- Picit beszélhetnénk? Kéne tudnom, hogy kit zártál be. Sokat segíthet. - megpróbálom félrehívni, hogy beszélhessünk egy kicsit.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Kanami Hétf. Május 04 2015, 19:13

És ha tegnap Ato helyesen dönt, lenne alibim az éjszakára. Így pedig csak új, szépen megmosott és levágott hajacskám van. Azt tudom, hogy Bacchus blokkolva volt tegnap, ha Atorou igazat mondott, tehát ő nem lehet. Kivéve, ha Ato hazudik, de akkor ő is gyanúsított lenne. Senki nem mondta nekem, hogy ilyesmit kell majd itt csinálnom. Azt hittem, szépen elgrindelgetek, küldetéseken majd alapanyagokat gyűjtök, vagy szörnyeket vadászok le kérésre. De nem, tudtomon kívül bekerülök egy ilyen játékba, és bizonygatnom kell, meg detektíveset játszani. Mekkora szívás ez már.
- Hát.. Legalább gyorsabban mehetek mobolni, ha kiejtesz. Jó, szavazok akkor megint magamra.. De Asu-chan, a gombás italra esküszöm, civil vagyok. És egyébként nekem Danieru is gyanús.- igen, ő is szőke. Bár Asuka is.. Itt senkiben nem szabad megbízni! Milyen buta egy hely..
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Bacchus Hétf. Május 04 2015, 21:29

A tegnap vicsorgó mámorba fulladt, bár jobb lett volna Atoru mondatain röhögve kidőlni, de ami megesett, megesett. Túl sok bort ittam, így is, hogy ki cipelt fel a szobámba azt nem tudom. Bár mindegy is, üres volt az ágy mikor felébredtem, egy nő sem fetrengett ott kitartás hiányban.
Lecsaszlattam és örömmel konstatáltam, hogy most ketten is ki lettek hajintva, és nem vettem részt a trollkodásban, ehelyett csak a gourdom alját bámultam végig, micsoda pazarlás.
- Reggelt és bort - fordultam a szokásához híven rikító lánykához. Majd jött egy rövid hírek hallgatása, Kanami vagy Yuki. Annak a Kanaminak még a haja sem áll jól, elég tégla gyanús. De egy téglánk van már csak Atoru, ez nem lehet kérdés. A barátság megszakadt és kidobta a fekete hajú nagyszájú kölyköt. Milyen kár érte, nem volt elég nagy szája. De ő tudta kezdettől fogva, hogy a cuki kölyök a legnagyobb gőzölgő tégla a rakáson.
- Cicababa, minek félre vonulni, az a hajó már elúszott - vihogtam. - Atoru egy tégla, az a Mercsi megmondta. Stratégiai pontokkal bizonyította, hogy ő nem lehet tégla, míg velejéig romlott barátja igen. De az is megfontolandó, amit mondasz - fordítom a gourdot Kanami felé, hogy igyak egy öblös kortyot - másik cuki fiú, mit csináltatok a szobában? - kérdezem, amint lehet.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Danieru Hétf. Május 04 2015, 22:27

Mikor meghallottam hogy Cear esett ki... elkezdtem agyalni azon hogy kik lehetnek a téglák... Arra jutottam hogy Kanami vagy ... akire a legkevésbé gyanakodnék: Yuki. Nem sokkal azután hogy erre gondoltam Asuka már ki is mondta. Biztosra tudom miért hívta el a lány Ato-t. Már mentem is volna oda hogy egyeztethessek én is, de Bacchus beleszólt a dolgokba.
-Bacchus, kétlem hogy Ato lenne a tégla ... Amilyen tervet Cear elmagyarázott nekünk. Csak gondold végig, ha így tudta a dolgokat akkor biztos hogy nem ok nélkül bízott Ato-ban... ő nem tégla és kész. A szobában pedig semi nem történt. Segítséget kértem Yukitól hogy több emberrel szavazzunk. Több emeber egyenlő gyorsabb kiiktatások.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Május 05 2015, 17:54

Mayumi távozott. Nem volt meglepő. Utána felmentem a szobámba aludni.
Másnap reggel lementem a többiekhez. Kuromajo mondta, hogy Cearso-t "gyilkolták" meg. Ne már!!!! De legalább már nem hiszik azt róla, hogy tégla. Nézzük mindennek a jó oldalát. ^^"
Na persze, ha ilyen egyszerű lenne az élet....
Kuromajo távozása után Asuka mondta a tényeket.
-Ha tégla lennék akkor Airis már mindenkinek elmondta volna, hogy hazamehessen.
-Yu-chan! Ez-ez... igaz. De! Nem hagynálak magadra.  ˇ^ˇ
-Örülnél ha ln lennék a tégla, igaz?
-Csak egy kicsit....
-Persze, én meg macska vagyok.  Rolling Eyes
-Valahogy csak megoldható.  Twisted Evil
-Sírba visztek egyszer...  facepalm
Eru-chan válaszolt Bacchus kérdésére.
Inu odament Bacchus elé.
-Csak, hogy tudd. Ha egy rossz mozdulatot is csinált volna ez a Danieru akkor műr halott ember lenne.  Twisted Evil Szerénységem nem öli meg addig amíg nem csinál olyat amit nem kéne.  ˇ^ˇ
-Szerintem "szerénységed" csak azért nem ölte meg eddig mert én nem hagytam!
-És mert tudod hogyha a szemem láttára megpróbálnád akkor a ház előtti kútban aludnál.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Asuka Kedd Május 05 2015, 18:06

Hallgatom a keménykedést a fura állatoktól, és sajnos ki kell, hogy igazítsam őket azzal kapcsolatban, amit Bacchusnak mondanak.
- Hazudtok. Védett területen vagyunk. Csakis szabályos kihívás esetén tudnátok megölni őt. - azt nem értem, miért mondogatnak ilyeneket, de annyira nem is érdekel. A lényeg a következő.
- Ha ebben képesek voltatok hazudni, akkor talán abban is, hogy civilek vagytok. Wink De ha el akarjátok hagyni a házat, mert már unjátok, nyugodtan megmutathatjátok a levelet, amit Kuromajotól kaptatok. Akkor egyszerűen kizárnak titeket a játékból. És legalább biztosan tudni fogom, ki a tégla, ha tényleg nem ti vagytok. - megvárom a válaszát, igaz, most mindenképpen Atoruval szeretnék beszélni.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Yue Kedd Május 05 2015, 18:30


-Asuka! Ők nem... Vagyis Airis nem szokott hazudni! Inu már más tészta... -.-" Csak túlzásba szokták vinni a dolgokat.
-Nem is!
-Nem is!
-Óóóóó neeem! Csak egyszer majdnem pixellé váltak a házam tárgyai.
-A-az csak véletlen volt! És végül semmi nem pixeleződött el...
-Csak azért mert leállítottalak titeket!
Asuka mondta, hogy ha unjuk akkor mutassam meg a levelemet amit Kuromajotól kaptam.
-Ők lehet, hogy unják de én nem! Most már nagyon érdekelne, hogy ki a tégla!
-Engem nem.
-Téged nem kérdezett senki.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar game 3 - Page 9 Empty Re: [Küldetés] Liar game 3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.