Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

+9
Miu
Atoru
Kusumi Ayani
Kokoro
Cearso
Suzume
Danee
Shukaku
Rosalia
13 posters

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 02 2015, 09:54

Shu már régen a hátán feküdt, és nyugodtan ringattatta magát a folyóval, legalább is addig, amíg úgy ítélte, hogy a folyási sebesség erre alkalmas. Még Jun kezét is megfogta, és mutatta neki, hogy hogyan csinálja.
-Csak a hátadra fekszel, és nyugodtan lélegzel egyenletesen. Ki és be. Ennyi az egész, a többit majd a folyó megoldja. Figyelj végig, és ha erősödik a sodrás, akkor kimegyünk a partra. Ha nem találunk íjat, akkor majd maradunk az egyik hasadéknál, és onnan dobálunk le valamit. A lényeg az, hogy ne kelljen harcolnunk, mert Timidus nélkül nem tudlak majd megvédeni. A folyók mellett néha szoktak elágazásokban barlangok lenni. Ha találnánk egy olyat, akkor ott elbújhatnánk. Élelmet tudok szerezni, azért nem kell aggódnod, csak az a lényeg, hogy ne keveredjünk össze a többiekkel. A víz alatt én nem láttam semmit, pedig be van kapcsolva az összes jártasságom…



Csordogálunk lefele a folyón, közben keresünk barlangot, meg használható felszerelést a meglévő összes jártassággal.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Danee Hétf. Feb. 02 2015, 17:47

Minthogy nem azonnal indultam neki a nagy ismeretlennek, hogy aztán lázas menekvésben érjek tüdőt passzírozó utolsó életbe csimpaszkodó ösztöneimmel a szárazra, ahol aztán hörögve dörgölőddzek a homokban, mint istenadta anyaföldbe, homlokommal érintve, meg csókolgatva, nem is beszélve a hamar feleszmélős, magamat csimpánz módjára visítva dzsungelbe (dzsenifer után szabadon) bevetős taktikáról.

Szóval nem. Hanem gondoltam, ha már mindenki szanaszét, hát én eltere-terelgetem majd Miu-chamát szépen Cearso és Shu irányába, ha ők úgyis éppen Boromírt utánozva szeretnének lesodo-sodródni az Anduinon.
Ami ekkor történt az nem volt benne egyik forgatókönyvben sem, amit a mai napról olvastam (pedig egyenest az Űrgolyhók 1-esről kaptam közvetítés, csak valamiért ők se tudták előrébb tekerni a műsort)

Egy szó mint száz (bár szerintem még mindig csak egy az az egy, akár hogy is nézzük matematikailag, najó, még lehet 100 a 0. hatványon is, végülis, az már 1) a veszedelmes, minden hájjal megkent és semmitől sem rettegő Helmet Tachi cápaként cserkészte be a mit sem sejtő szörfösünket, Miss Miut, aki hírtelen úgy döntött, hogy mégis inkább búvárkodni indul.

Ekkor fújtam le a meccset, szabályos T betűt formázva a tenyereimmel, jelezvén a bíró, meg partjelző uraknak (érted?  Rolling Eyes  part! jelző), hogy gondolkodási időre van szükségem, hogy én és a csapatom meg tudjuk beszélni a taktikát. Erős tanakodásba estem, lévén mit évő egyek, de hamar elvetettem a nassolás gondolatát, és pedzegetni kezdtem magamban, hogy ha Miu és Tachi egy helyen merülnek alá abból vajon felszínre úszó női fehérneműk és halott leányzó kerül-e ki végeredménynek, mint legutóbb, vagy csupán mindketten úgy döntöttek hogy ott akarnak delfinekkel játszadozva a búvárkodás szépségeiben elmerülni.

Felsejlett benne az a gondolat is hogy ez biza nem a legjobb felállás itt a víztől csutakos sakkpályán, mert hiába is próbálnám én kimenteni a sötét király, akarom mondani paraszt markaiból a fehér királynőm, vizicsikó módjára száguldva a mélységbe, biza könnyen megeshet, hogy aztán a sötétség erői lebírják majd a világosságot, főleg, hogy a vízfelszín alatt minden sokkal és egyre sötétebb.

Így aztán tanakodni kezdtem magamban s a kerekasztalnyi gondolat-hangzavar közepette a fejemben, amikor is valamelyik felordítani vélte, hogy "Fegyverek kellenének, Nagyuram!" (copyrighted by Stronghold)

Nahát persze a tengernyi víz közipütt hiába is rimánkodnék én a tótündérnek, hogy hej te! Vagy is jer te! Artúró vagyok, inét Camelotbó', kőne a kardod, de izibe te varázsos tündér! Vágjad már hozzám azt a Caliburt, de rögvest, azt a békaember mindenedet!

Olyan is eszembe ötlött, hogy csak úgy kiragadok én a tóból egy szép nagy kövér lazacot, vagy lehet tőlem még pisztráng is, és jól megcsapkodom azzal a csudálatos pikkelysömörből kiguvadó felükkel a Tachi-bácsi orcáját. Jól. Amíg szépen el nem ereszti nekem az én szépséges Brünhildámat Miu-chanomat.

De tényleg, mit csináljak, mit csináljak? Ugorjak fejest rögtön, aztán lesz ami lesz? Leginkább veszítenék? Meg amúgy sem tudnék én már fejest ugrani. Hiszen bönne vagyok a vízben, de derekasan derékig!

Kimennék én valami bunkóst keresni, mert hát eszköz használók voltak már az őseink is, és azzal agyabugyálnám el jól a feketelovagot. De akkor meg semmi nem garantálná, hogy visszatalálnék Miu-chan merülési pontjához, így aztán fennen rimánkodtam én vala az isteneknek és isteni nézőseregnek, ki voltak most nap és hold, élet és halál urai:
- Tótündér és minden istenek az égben és itten a vizekben, no meg jó uraim ott a páholyban, adjatok egy kis esélyt, hogy izgalom is legyen ami most lészen következzék, de leginkább valami Excalibur formájában, az se baj ha egy tavitündér nyújtja át!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kokoro Hétf. Feb. 02 2015, 18:44

Még tompa a hangja. Mintha messziről szólna hozzám. De alakja közel van. Itt van mellettem. Érzem a melegét, érzem őt. Digitalizáció, már megszáradtunk. A víznek vége, nincs velünk. Megmenekültem. Megmentettek. A szárnyaim még nem voltak elég erősek.
Bólintok. Egyenesen az arcába nézek. Igen, jól vagyok. Nem merek a szemébe nézni még. Pedig már... és nem kaptam ki. Nem jött az ostor. Nem jött a nevelő, üvöltve, hogy rossz vagyok.
Atoru mégis mozdul. Teljesen felém fordul, el kell engednem a karját. Megrémülök; most jön a pofon. Most fogok kikapni azért, mert a szemébe néztem. Lehunyom a szemem, összehúzom magam. Ösztön. Várok. Várom a csattanást. Várom a fájdalmat.
Meleg.
Meglepődés. Váratlan esemény történt, mit nem vagyok képes felfogni. Két erős karja oldalról szorít meg. Nem fáj, nem üt, nem bánt. Gyengédség. Én...
Tágra nyílt szemek. Csak a mellkasát látom. A különös ruhát, amit ránk adtak. Az illata betölti az orrom. Kicsit olyan, mint a vízé. És...
A szívem ki akar ugrani a helyéről. A szemeim elnehezülnek és valami nyomja őket belülről. Úgy érzem, mindjárt felrobbanok. Képtelen vagyok visszafogni magam. Én képtelen vagyok rá. Forróság folyik végig az arcomon. A kezeim a mellkasát pihennek, majd lecsúsznak és utánozok. Utánozom az ő testtartását. A kezeim a hátán pihennek. Magamhoz szorítom, hozzá szorítom magam. Soha nem akarom elengedni. Soha többé.
Egy hang. Széttör mindent, apró darabokra. Atoru is megremeg, kicsit elhúzódik. A tó felé néz. Mi volt ez? Mit jelent ez? Kérdőn nézek rá. Az arcára, felfelé. Az enyémen még folynak a könnyek. Vége? Vége ennek a csodának? A tekintete baljós. Valami rossz dolog történt. Megijedek. Ugye nem én tettem? Ugye nem miattam?
Nem szól erről semmit. Én nem teszem fel a kérdést. Kaparják a torkom a szavak. Elindulunk, még mindig kapaszkodom belé. Már nem olyan görcsösen. Már...
...jobban érzem magam.
-Mi volt ez?
Megtaláltam a hangom. Mutatok hátra, a tó felé. Meg sem állok, figyelek az ágakra. Követjük Ayanit.

_________________
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Hétf. Feb. 02 2015, 18:49

A lány biztatása jól eső érzéssel töltött el, és a kezdeti ügyetlenkedéseimet is sikerült kiküszöbölni már amennyire azzal, hogy elkezdtem utánozni az ö mozdulatait, illetve megfogadtam a tanácsait. Eleinte elég ügyetlenül, majd végül egész jól belejöttem a dologba, ugyan nem mesteri szinten de több a semminél.
- Nem is annyira nehéz mint amennyire tűnt elsőre. - picit nevettem is hozzá, persze azért a hangom mégis megremegett a végére. Nem vagyok elég bátor ehhez, olyan tehetetlennek érzem közben magam, hogy a víz csak úgy sodor, és gyakorlatilag hagyjuk, hogy vigyen amerre akar.
- Én is meg foglak védeni, ha nem találunk íjat... akkor majd addig keresünk amíg nem sikerül, egyet szereznünk. Esetleg... esetleg talán a nézők majd küldenek nekünk, mert látják, hogy mi vagyunk a legcukibb páros egész viadalon! Egyébként pedig ne aggódj, biztos, hogy minden rendben lesz. Amíg együtt vagyunk nem érhet semmi baj sem. Legalábbis addig ameddig az a sunyi lovag távol van tőlünk. Sőt lehet az lenne tényleg a legjobb ha elbujdosnánk valahol biztonságos helyen, amíg a viadal véget ér. - persze mire kimondtam hangosan addigra már elég butaságnak is hangzott a dolog. Korábban is mindenféle csapdák, maróköd, meg egyéb nyalánkságokkal szabotálták ezt a tervet... bizonyára élesben sem lesz másképp.
- Vagy majd meglátjuk...

//Keresés és észlelés jártasság aktív//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Hétf. Feb. 02 2015, 19:42

/előző posztban megjelőlve, hogy hogyan kerülhetett ide a kari/

Nézem a többieket, hogy indulnak el a szélrózsa minden irányába.
Mi elől futnak ezek?
Jun a folyó felé halad, amerre én is tervezek elindulni. Valószínűleg Shu is arra lesz akkor.
Egyvalaki már partot is ért nyugaton, és eltűnt a sűrűben.
Hárman pedig elindultak délre.
Ez eddig hat. Velem együtt hét. Még mindig hiányzik négy ember. Az ágyúdörrenés jelzi, hogy már csak három emberrel kell számolnom. Vajon mibe halhatott bele a tó közepén?
Remélem csak valamilyen technikai probléma lépett fel, és nem valami édesvízi ragadozóval van dolgunk.
Tehát maradt Miu, Dannee és a másik vörös, akiket keresnem kell.
Dannee nincs is olyan messze.
Te jó ég, ez meg mit csinál?
Nézek Dannee-ra, aki nem messze tőlem elég nagy ostobaságot követ el. Miközben közelebb úszok, hogy rájöjjek mi a baja.
-Miért nem fohászkodsz egyből Kayabához? Vagy Arthurhoz, ha már az ő kardját akarod elkérni.
Ekkor mérem fel a helyzetet.
Miu nem tudna úszni?
Nem, nem.
Dannee biztos a segítségére sietne.
Akkor valami turpisság van a dologban. És már csak egy lehetőség fordult meg a fejemben. Mármint kettő, de a másodikat egyből elvetettem. Egy ragadozó hal még mindig az íjász lányon nyámnogna, remélem.
-Ne imádkozz, cselekedj.
Szólok Dannee-nak, mikor nagyjából leestek a dolgok.
-Majd cserélj le. Vagy tartsd a másikat a víz alatt.

Veszek egy nagy levegőt, majd lemerülök a víz alá. Egészen Miu-ig, figyelve arra, hogy semmiképp ne érhessen el az, ami a lányt fogja, majd egy mozdulattal a lány ajkaihoz teszem a számat, és próbálok minél több levegőt juttatni a szervezetébe.
Kívűlről egy egyszerű csóknak tűnhet a mutatványom, de ez több annál, és mégis kevesebb. Ugyanis ebben a mozdulatba próbálok a legkevesebb érzelmet belevinni. Mégis kihasználom az embernek azt az adottságát, ami még egy angyalnak sincs.*
Körkörös légzés, ha a lány még az eszméleténél van, akkor remélem elég gyorsan kapcsol, és használja azt a kevéske oxigént, ami így a szervezetébe kerül. Az első, hogy Miu-ba visszatérjen az élet, a többit majd ki lehet találni később.

*referencia a No Game No Life-ra.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Miu Csüt. Feb. 05 2015, 12:01

Ádáz küzdelmet vívok a vízzel azért, hogy előrébb juthassak és minél közelebb kerüljek a parthoz. Nem vagyok egy úszó bajnok és emiatt szeretnék minél hamarabb kivergődni a vízből. Ússz és evez, ússz és evez. Annyira elvoltam ezzel foglalva, hogy megfeledkeztem arról, hogy lehet oda kéne figyelnem a csapattársaimra is és inkább feléjük evickélni, mint külön utakra térni. Viszont nem akartam a vízben pancsolni és arra se jöttem rá, hogy pontosan mit akar jelezni az ágyúdörrenés. Igazából még mindig nem tudok semmit se erről a rendezvényről. Az a minimális dolog amit sikerül gyorsan megtudnom még kezdés előtt, igazából a semmivel egyenlő. Sikerült elvesznem a magam ki gondolataiban, meg persze az úszásra is odakoncentráltam, mert ha kicsit is kiesek a ritmusomból, akkor hamar gyorsan átváltok fuldoklóba. Bár valaki vagy valami szerint sokkal jobb lenne az nekem, ha vízbe fulladnék, így egyszerre csak azt érzékelem, hogy megragadja a lábam valami és leránt a víz alá. Kissé meglepődtem és megijedtem, így e levegőm nagy részének annyi. A számra és az orromra tapasztottam a kezeim, hogy azt a kevéske oxigént ami a tüdőmben maradt magamban tartsam. Kellet egy pár másodperc ahhoz, hogy kicsit megszokjam azt a kínzóan fojtogató érzés amit a levegő hiány okoz, majd meg néztem, hogy ki vagy mi akar megölni. Ez inkább valaki, mégpedig az a álnok Róka döntött úgy, hogy belefojt a vízbe. Vissza felrántottam a tekintetem a vízfelszíne felé és arra sikerült rájönnöm, hogy teljesen felesleges lenne felfelé küzdenem magam, viszont kezdek kicsit kába lenni attól, hogy nincs levegőm. Le kéne szoknom a kétségbe esésekről. Mindenesetre elkezdem rugdosni Róka-san csuklóját, hátha sikerül szabadulnom, bár ebben kételkedem, viszont nincs jobb ötletem jelenleg. Bár annak örülök, hogy adott valamit amivel elfoglalhatom magam, mert már kezdem elfelejteni azt, hogy épp fuldoklom. Persze ettől még nem volt tisztább a fejem és nem jutott eszembe semmi használható ötlet. Arról se nagyon van fogalmam, hogy pontosan mióta is tűnhettem el a vízfelszínéről, de úgy néz ki elég ideje ahhoz, hogy kapjak egy kis segítséget Cearso személyében. Igaz, hogy már tényleg megfeledkeztem arról, hogy én most nem igazán kapok levegőt, de végül is jól jött egy kis oxigén a fejembe. Az, hogy a levegő átadás minek a kíséretével járt az egy kicsit sem hatott meg vagy lepett meg. Csak hozott nekem egy kis oxigént, hogy kevésbé fulladjak vízbe. De így legalább eszembe jutott az is, hogy: Tényleg nekem vannak csapat társaim is Surprised  Bár most ez nem sokkal segít ki a mostani helyzetemből. Viszont meg van a nagy terv. Mármint eszembe jutott valami használható, ami talán segíthet a szabaduló számom kivitelezésében. Végül is egyikünknek sincs kopoltyúja, tehát egy idő után a Rókának is szüksége lesz egy kis levegőre és mivel engem nem enged fölfelé úszni, így megpróbálkozom a lefelével és igyekszem leúszni a tó aljára, ha engedni fogja az a "kedves" személy aki a bokám szorongatja. Aktiválom a keresésem is és ha sikerül megtalálnom a tó fenekét, akkor elkezdek valami használható után kutatni ott lent és igyekszem nem fel kavarni az iszapot. Így se úgy se tudok levegőt venni és ha néha-néha valamelyik csapattársam kisegít egy kis levegővel, akkor egész sokáig el tudok majd lenni itt lent, még abban az esetben is, ha hirtelen ketten leszünk víz alatt tartva, mert Róka-sannak csak két keze van, mi meg hárman vagyunk. Bár Daneet még nem láttam leúszni ide, szóval róla jelenleg pont nem tudok semmit se, de lehet Cearso tud valamit róla és az is lehet, hogy megbeszéltek valami tervet vagy valami ahhoz hasonlót.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Feb. 05 2015, 18:10

Felkészültem, így egyelőre a levegő hiánya nem zavart. Bíztam benne, hogy amíg fulladozni kezd, addig én is kibírom nélküle, csupán a kapálózásának kellett ellenállnom, amíg úgy oldottam meg, hogy azt a szép, hosszú lábat, amit most ez a ronda ruha takart, gyakorlatilag átöleltem, és úgy markoltam tovább a lehető legtöbb energiát fordítva arra, hogy fogjam. Így nem volt esélye szabadulni. Arra is számítottam, hogy megpróbálják majd kiszabadítani, hiszen lehetett tanúja annak valaki, hogy a lány hirtelen elmerül. Főleg Danee-kunra számítottam, hiszen ő tartózkodott a legközelebb Miu-chanhoz, de a segítség végül nem tőle érkezett, hanem attól az íjásztól, akit a páros párbaj során ismertem meg. A segítség pedig nem abban a formában érkezett, mint amire én számítottam. Intelligens húzás volt, azonban kettejüknek együtt alig van csak több levegője, mint nekem, és ezt kétfelé kell osztaniuk. Vagy a lány, vagy a fiú hamarabb fogy majd ki a levegőből, mint én. Viszont a késleltetés egyben válaszút elé is állított. Úgy véltem, hogy a biztosabb eredmény érdekében illene megtámadnom valamelyiküket. Egyiküktől sem tartottam, sőt, majdnem biztos voltam benne, hogy mindkettejükkel képes lennék elbánni akár egyszerre is, de mégis csak szükségem volt egy stratégiára, amit követhetek. Az első gondolatom az volt, hogy feljebb kapaszkodok és megrúgom az íjászt, azonban Miu-chan keresztülhúzta a számításaimat azzal, hogy egyszerre csak ahelyett, hogy én húztam volna őt lefelé, immár ő úszott a tó feneke irányában. Ez el is döntötte a kérdést, követtem a lányt, és arra gondolva, hogy védőszentje csak egy ütem késéssel tud utánunk indulni, fogást váltottam a lábon, hogy az egyik kezem szabaddá tegyem, és rásóztam egyet Miu veséjére. Éreztem, hogy lecsúszik róla a kezem, elvégre vaktában ütöttem, de úgy éreztem, hogy támadásnak érzékelte a rendszer. Nem értem rá kukucskálni, ám joggal gondoltam, hogy legfeljebb még egy-két ütés, és meglesz a következő ágyúdörrenés.

// 39 sebzés Miuba, csak egyes+koponya esetén ütök mellé, de megdobtam a találatot //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Feb. 05 2015, 18:59

A víz felszínére érve végül Atoékat keresgélem, akit végül meg is találok. Azt mondta Kokoro nem tud úszni. Így hát eveztem is hozzájuk, és próbáltam segédkezni, Kokoro fennttartásában. Végül sikerült a partra érni, ahol kicsit összeszedhettük magunkat. Az erdőt és a partot fürkészem. Ato eközben Kokorot nyugtatja, és próbál invitálni, hogy öleljem meg én is szegény lányt. Bármennyire is szerettem volna, a helyzet nem engedi az ilyen kis ölelőpartikat, ehelyett inkább a játékosokat tartom szemmel, hátha valaki túl közel jön. Végül egy ágyúdörrenés. Egy ember meghalt. Ez volt a végszó. Szerencsére Atoru is reagált. Kokoro kérdésére csak legyintek.
- Nem fontos, hagyjad csak, azt jelzik, hogy vége a védettségnek. – hazudok a lánynak – Eddig biztonságban voltunk, ám most már támadhatnak.
Atorura pillantok, hogy elfojtsam egy határozott tekintettel, ha ki akarna javítani. Majd ha biztonságban leszünk, elmondom mi volt az, de most nem jó. Még egyszer a part felé pillantok, majd hátrafordulva, már szaladok is. Út közben Észlelésemmel a lopakodó, és rejtőzködő ellenfeleket keresem, míg Hallgatózásommal nagyjából mindenre figyelek. A Keresésemre is figyelek, hátha jelez valamilyen item után. De a Vadászatomat is próbálom hasznossá tenni, ezáltal vadállatok nyomát is próbálok kivenni. Célom az, hogy mihamarabb találjak egy-két mobot. Atoval, és Kokoroval a nyomomban elindulok, de kettejüktől jóval előrébb szaladok, hogy ha robbanok ők mégse tegyék ugyanezt,

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Danee Csüt. Feb. 05 2015, 21:51

Tótündér helyett egyszer csak Cearso úszott el a közelemben.
Fogalmam sincs mire készült, mert az én ismereteim szerint nem volt olyan forgatókönyv, ahol egy íjász, aki többnyire, vagy teljes egészében az irányítás pontjaira költ az erőpontokkal szemben, tehetne bármit is egy olyan közelharcossal szemben, aki ellen legutóbb is kevésnek érzetem még magam

- Mert nem ők a bírák, meg a díszvendégek! - nem értettem mire akar kilyukadni a kérdéssel, és tényleg ennyire nem lenne tisztában a játék lehetőségeivel, amit az előző viadalon volt lehetőségünk kielemezni, vagy csak simán le akar oltani, amiért nem merülök rögtön a lány meg a vöröske után, hanem helyett kipróbálom a szerencsémet (ha úgy tetszik) ?

Ő le is bukott a vízfelszín alá, amerre Miut és Tachit láttam eltűnni a hullámok közt, én meg hiába kardoskodhattam volna, hogy hova mész, nincs esélyed, mi a terv? Addigra már nem hallhatott.

Öklömet rázva az ég felé néztem körbe a kétségbeeséstől és a dühtől marcangolva. De aztán be kellett látnom. Vagy megpróbálok egyedül túlélni, vagy együtt halunk meg. Mert így meg fogunk. Anélkül, hogy igazán játszhattunk volna.

Nagy levegőt vettem, bár tudtam nincs különösebb jelentősége. Nem zavart hogy a vízfelszín alatt nem tudok majd újra oxigénhez jutni. Nem is próbálkoztam újabb levegővétellel, ahogy alá buktam a vízfelszínnek. A víz is csak egy másfajta közeg itt Aincradon. Nem fulladozol, ha nem akarsz. Mert valójában a kanál nem létezik, ahogy anno Neonak mondta a kis srác abban a filmben.

Az úszás se jelentett akadályt. Bár a SAO sehol sem jegyezte számokban és technikákban, a kintről hozott képességem elég volt.
Utánuk lestem, de sejtettem, hogy egyre mélyebbre süllyedtek idő közben, így hát egyenest lefelé löktem és rúgtam magam. A szemem a játék adta feljavított Látás képesség is segítette, az előttem kavargó áramlatok közt pedig a Nyomolvasás segített helyes irányban maradnom.
Rég úsztam, és majd csak élveztem is az érzést, ahogy körülvesz ez a selymesen simogató közeg, még ha némileg érezni lehetett, hogy megpróbál összébb préselni. De most nem volt időm kiélvezni a lehetőséget. Rúgtam, és toltam magam egyre mélyebbre, és nem kellett sok, hogy felfedezzem mindhármukat.

Miunak fele élete se volt, Tachi a lábán csimpaszkodott fél kézzel, Cearso pedig alig pár centire mögöttük. Nem tudhattam mi folyt eddig, hogy Cearso mit tudott tenni eddig, de ha már úgy döntöttem, hogy nem hagyom annyiban és lejövök ide...
Tachi Miu után úszott, ez így tökéletes volt ahhoz, a körülöttük kavargó vízben észrevétlenül a hátába kerüljek.

A neheze csak most jött, de ha Tachinak ment gond nélkül Miut lehúzni a víz alá, akkor nekem se jelenthet problémát az Akrobatikámmal felvértezve, hogy az üstökében megkapaszkodva a nyakába üljek és a lábaimmal hátrafeszítsem mindkét karját, majd így dokkolva magam a vöröskén, a haját elengedve, azon nyomban a szemeibe vájjam a körmeim. Fura, nem is olyan rég, még én botránkoztam meg ezen, s most én folyamodok ugyanehhez a praktikához.
Eltakarni biztos el tudom a szemeit, és még talán meg is foszthatom egy időre a látásától az avatárját, ha sikerül a szemeket kinyomnom.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Csüt. Feb. 05 2015, 22:40

Remek, Dannee vette a lapot, vagy legalábbis valamit megértett abból, amit mondtam neki. Legalább is Tachit szemelte ki célpontjának. És ahogy nézem, nem is rossz stratégiát használ. Mondjuk Tachi nem sebzett keveset Miu-ba. Ha csak még egyet bele tud csapni, akkor azonnal el is búcsúzhatunk a lánytól. Csak reménykedhetek abban, hogy Tachi azt hiszi, hogy én vagyok a háta mögött. Ezt kihasználva megpróbálok felúszni a felszínre újabb adag levegőért. Egy hatalmas levegővétel után lefele menet közben megfogalmazok egy gyors üzenetet, és elküldöm Dannee-nak, mikor leérek. Majd megpróbálom átvenni a helyét Tachi víz alá szorításában.
üzenet szövege:
Fegyver nélkül amúgy se lehetnék túl sok hasznára egy csapatnak, és mi az esélye annak, hogy a tó közepén találni fogok egy íjat?


/Nem tudom milyen mély a víz, de amit a többiek vertikálisan tesznek meg, azt én ortogonálisan használnám ki/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Feb. 07 2015, 22:04

Alighogy bementem az erdőbe, szinte egyből társaságot kaptam. Az Éhezők Viadala hirtelen átcsapott Bikaviadalba, és ahogy elnézem, nem épp kedvezők az arányok. Legalább 8-10 bika, legalábbis ránézésre ennyi legalább van. És én pedig itt állok üres kézzel. Nemhogy lángoló kard, de még sima kard sincs nálam, sőt, még az ilyen esetekben alapfelszerelésnek mondható vörös lepedő is hiánycikk. Jobb híján puszta kézzel kezdtem el püfölni őket, mindig csak egyet, lehetőleg nem a sűrűjébe rohanni értük, hanem a kivárásos taktika. Megvártam, amíg a bika rohan felém, egy-egy fa mögé behátráltam, tehát amennyire tőlem telt, kihasználtam az erdős terep előnyeit. Bár, nem mindig jártam sikerrel, két adag sebzést így is sikerült megnyernem a lottón. Igaz, nem sokat csökkent az életerőm, és normál esetben félvállról venném, de normál esetben tudnék teleportálni, lenne páncélzatom, és lenne némi gyógyító itókám is. De hát, ez van, még mindig jobban jártam, mint akiért az előbbi ágyúdörrenés szólt.
Amíg bikaviadalt játszottam, a többi játékos nyilván haladt a saját útján, tette a saját dolgát, és a harc miatt nem tudtam felmérni, hogy ki merre tart, esetleg tart-e errefele valaki. Majd úgyis kiderül, előbb-utóbb mindenképp.
Ha egy kis szerencsém van, akkor sikerül kinyerni némi húst abból a rengeteg bikából. Talán a vadászat jártasság itt is működik, és a szerencse is mellettem áll, hogy legalább 1-2 adag husit sikerül begyűjtenem. Hisz annyian voltak... Se eleje, se vége, csak jöttek, és jöttek, és még mindig jöttek...
Aztán tovább bóklásztam a környéken, tűzrakásra alkalmas száraz fát és kérget gyűjtögetve, hisz szükség lesz rá. Ki tudja, milyen hidegek errefele az éjjelek, tehát arra is kell bőven, na meg a nyers hús sem az igazi, és tűz nélkül főzés jártasság ide vagy oda, nem tudom megsütni. Valamint egyúttal olyan tárgyakat kerestem, amik jól jöhetnek. Víz tárolására valami edényt, vagy kulacsot, ehetőnek tűnő gyümölcsöket, harc esetére némi elrejtett felszerelést, potiont, kristályt, bár ez utóbbiakban nem túlzottan reménykedem. Ki hagyná csak úgy egy erdő közepén a felszerelését? Valószínűleg épeszű ember nem, hacsak nem csapdát akar állítani. A körbejárás alatt inkább lassan és óvatosan, mintsem ész nélkül, kapkodva jártam a terepet. Nem mászkáltam el messzire, egy közeli vastagabb fa környékét neveztem ki táborhelynek. A fakupacot is oda gyűjtöttem ha találtam.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 10 2015, 14:34

Miu, Tachi, Danee, Cear:
A nektek megnyitott párbaj topicban folytassátok a postolást! Ha valamelyikőtök kiszáll a harcból, az itt folytassa tovább a karaktere cselekményeinek leírását! Mellékes infó, hogy Miu az iszapban nem talál fegyvert.

Shu, Jun:
Barlangot és felszerelést nem találtok, jobb oldalról erdő, bal oldalról meredek hegyoldal szegélyezi a partszakaszt. Ellenben belesodródtok egy csapdasávba, amelynek következtében mérgező tüskék kezdenek el záporozni felétek: Shu felé 2, Jun felé 6. Észlelésetek szintjével megegyező számú tüskét tudtok elkerülni, vagyis Shunak mindkettőt sikerült, Jun testébe viszont öt is belefúródik, ezzel veszít 100 hp-t és a mérgezés jeleként zölden villog az életsávja. Emelett kap egy rendszerüzenetet is: A mérgezést gyümölcs fogyasztásával lehet semlegesíteni.  

Ayani, Atoru, Kokoro:
Kutakodásotok sikeres, máris mobok lábnyomaira akadtok. Méghozzá farkasok lábnyomait, nem is kevését. Itemek és élelem keresése azonban sikertelen. Észleléssel kiszúrhatóak a közeledő mobok és hamarosan 11 vaddal nézhettek farkasszemet Razz (Küzdelem topic nyitva, ott folytassátok!)

Oziris:
A bikákból való hús kinyerése sikeres, a rendszerüzenet szerint 12x +10hp-t adó táplálékhoz jutottál a mobokból. Az erdőben bóklászva bőséggel találhatsz tűzrakáshoz elegendő fát, tűzgyújtó eszközzel azonban nem rendelkezel. Víztartó, itemek és élelem keresése azonban sikertelen. Az erdőben való bóklászás azonban felzavar két mobot, melyek odakúszva hozzád, meg is támadnak: 2 szivárvány nyálkával kerülsz szembe (Küzdelem topic nyitva, ott folytasd!)


Lájkok száma:

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Kedd Feb. 10 2015, 16:37

Kellemes víz, jó társaság, szép kék ég, és egy elhagyatott, ismeretlen szigetecske valahol valamelyik szinten. Kettesben Shu-tannal, és előttünk a lehetőség, hogy felfedezzük, hát persze, hogy túl szép, hogy minden problémamentesen haladjon. Biztonságosan távolodunk a többiektől, és már majdnem, hogy sikerült megnyugodnom, elfelejtenem a legfőbb veszélyforrást, legalább egy kis időre, és helyette jön is egy másik. Az életpontjaim eszeveszett módra folynak lefelé, és még a mérgezés szimbóluma is ott villózik.
- Shu! Azt hiszem megmérgeződtem! - visítom oda a lánynak, és próbálkozom a part felé evickélni, amilyen gyorsan csak lehet. - Nem tudom mennyi időm van hátra, de gyümölcsre van szükségem. Gyümölcsre... gyümölcs kell. - mormolom, szemeimmel pedig rémülten kutatok bármi ehető, zamatos gyümölcs formájú dolog után. Nem hagyhatom magára Shu-tant. Amíg az az alattomos lovag bent van nekem is bent kell maradnom.

//keresés aktiválva, hátha talál nekem gyümit Sad //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 10 2015, 16:52

Jártasságok. Sokan nem fordítanak rá elegendő figyelmet. Shu igen. Minden olyan harmadlagos jártasságot kifejlesztett már, amit szeretett volna, és a többi is elég szinten volt ahhoz, hogy most is előbb értesüljön a veszélyről, minthogy Jun visítozni kezdjen. Nem tudta pontosan beazonosítani, hogy a fúvócsövek hangját hallotta-e, vagy a repülő kis nyilakat, de amilyen gyorsan csak tudta, lerántotta a víz alá Junt. Talán ez volt a szerencséje a lánynak, hogy nem azonnal likvidálták a lövedékek. Az ijedtségen azonban nem segítettek a rendszer által irányított reflexek, és amikor látta rohamosan csökkenni barátja életpontjait, pár másodpercre pánikba esett… még szerencse, hogy Jun úgy cibálta a part felé, hogy úgy nehéz volt leblokkolni. Gyümölcs. Gyümölcs kell. És ez a viadal. Nem hal meg senki. Ha valaki kiesik, sütivel a kezében fogja várni a másikat a kivetítők előtt. Igen. Így lesz. De Junt akkor sem kéne hagyni ennyire az elején meghalódni… kimarad a mókából. Ahogy partot értek, Shu azonnal olyan fákat kezdett keresni, amelyeknek gyümölcse lehet. Talán nem fontos, hogy teljesen érett legyen… csak gyümölcs kell… és most még a magasba is felmászna, hogy lehozza neki. Most nagyon remélte, hogy tetszett a zsűrinek az előadása, és halkan fohászkodott hozzájuk, hogy vagy találjanak gyümit, vagy ha nem, akkor segítsenek máshogyan a kis barátján...

/Gyümikeresés aktiválva./

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 10 2015, 17:06

Jun nem talál gyümölcsöt, Shu viszont igen. A megevésével elmúlik a mérgezés és a további sebződés, plusz 20 hp vissza is töltődik. Az erdőbe lépésnek azonban ára van, a keresgéléssel ugyanis felvertek három éhes cicát, akik rátok rabolnak Twisted Evil

(Nyitom a harc topicot!)

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 10 2015, 17:27

Hála Kayabának, alig, hogy beértek az erdőbe, az idomár szeme meg is akadt egy fán. Valamiféle déli gyümölcs lehetett, papayához hasonló, de mindenképpen gyümölcs volt. Nem kellett sokat teketóriázni, és szerencsére magasan sem volt, szóval Shu úgy tömte be a lány szájába, hogy félő volt, hogy fulladás miatt fogja elveszíteni a maradék életpontjait. Mindenesetre ezzel megvoltak, és már csak a maradék három tigrissel kellett megküzdeni. Ja igen, Shu először fel sem fogta, hogy az állatkák most éppen őket akarják megenni, hiszen ezek a mobok csak a tizennyolcadik szint fölött és csak kazamatákban fordultak elő, szóval áldotta a szerencséjét, hogy végre láthatott egyet. Azután viszont észbe kapott, és… tigris… mit tudunk a tigrisről?
-Jun! Fel a fára! A tigrisek nagyon rosszul másznak! És... és cseréld ki őket egy madárral, ha látsz! Tudod, zuhanás sebzés!
Na igen. A Jégkorszak mesében Sid rosszul tudta. A tigrisek rendkívül jó úszók, de pocsékul másznak fára. Hogy utána mi lesz, azt mondjuk Shu még nem tervezte el, csak megcélozta az egyik fát, és igyekezett az akrobatika jártasságát kihasználva felkapaszkodni rá.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Csüt. Feb. 12 2015, 20:55

Félrerúgtam, nem is akármennyire félre. Ha egy picivel lentebb kerül a lábam talán le is ránt magukhoz a cicamica és darabokra tépnek. Szerencsére Shu-tan nem volt ilyen ügyetlen és hiperszuperkülönleges varázslatos idomítós támadásával le is mészároltatta az egyik csíkost, aki pár másodperccel később követte is társát. Szomorú, egészen idáig imádtam a tigrisek bundáját, de azt hiszem ezek után nem leszek hajlandó egy ideig hasonló mintázatú göncöket felvenni.
- Ah el sem hiszem, hogy legyőzted őket. - pislogok egy sort, és lemászok a fáról. Ennyire óvatos sem gyakran vagyok. Elvégre egy rossz mozdulat és megnyílik alattam a föld, kiélezett tüskékbe zuhanok vagy bármi egyéb. - Szerinted most már véget ért a balszerencse sorozatunk? Én félek megmozdulni is ezek után. - közben a husikákra is vetek egy pillantást, a gyümi adott életet, akkor talán a husi is ad. De nyersen megenni... Phej..
- Vajon sikerülhet megsütnünk tábortűz mellett? Habár a földön volt és lehet koszos is lett... - megrázkódok a gondolattól, hogy tényleg talán ez az egyetlen lehetőségünk, elvégre bármelyik pillanatban ránk támadhat valaki, vagy valami. Talán követtek minket..

7/120 hp

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Csüt. Feb. 12 2015, 21:25

Van egy tigrisünk! Ez a gondolat futott végig a lány fejében, és büszkén nézett a csíkos gyönyörű színben tündöklő barátságos indikátorára. Igen, büszke lehetett magára, mert egy nagyonvadállatot szelídített meg, ráadásul vert helyzetből. Meg Timidus is büszke lehetett volna rá, mert észben tartotta, hogy magas specű a tigris, és nem pazarolta rá a képijét. Szóval mindenki elégedett lehetett legalább tíz másodpercig. Ennyi kellett ahhoz, hogy Mircike, Shu tigrises álmaival együtt libbenjen tova a szélben pixelek formájában. A lány először fel sem fogta, hogy mi történt, de azután leesett neki. A tigrisek ugyanolyan tüskéket kaptak, mint Jun, nekik is körönként ment a sebzés. Eléggé durcis képet vágott, és megszületett benne az elhatározás, hogy csak azért sem lesznek ők az első áldozatok. Mármint Suzu után az elsők. És a képijét is használni fogja, mert nagyon hasznos kis képi, meg valami petet is szelídít maga mellé, akit meg fog védeni… meg persze Junt is. Odasétált a húsokhoz, és felvette őket.
-Ezek a tigrisek fára is gyorsan másztak… de remélem, azért a territóriumukat tartják. Tudom, mert ezt a szafarin is ellenőriztem. A tigris nem falkában él, és egy egyednek hatalmas területe van. Annyi időnk még biztos van, hogy megsüssük a húst, mielőtt respawnolnak, és visszajönnek. Én sütök, addig te keress még gyümit, de csak itt a közelben. Fél perc és kész a hús. Úgy látom errefelé gyakoriak a tüskék… szegény Mirci… No

Shu: 20/130 hp

Megsüti a három husit.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Hétf. Feb. 16 2015, 20:39

Huh még mindig nem tudom elhinni, hogy sikerült ennyi csapást túlélnünk. Ugyan nem hét csapás, de ez a három is bőven elég volt. Először a víz, majd a vad mérgező tüskék végül pedig a fára mászó tigrisek, és ez még csak a kezdet lehet. Hiszen ha az ember belegondol rájöhet, hogy ezek csak egyike lehettek a sok ezer csapdának amit csak azért találtak ki, hogy a mi túlélésünket nehezítsék meg, és a nézőközönség szórakozása fokozva legyen.
- Hát nekem egy életre elég volt a tigrisekből. Brrr. Még így fájdalom nélkül is rémisztő lett volna ha lekap a fáról és darabokra tépdelnek. - Shu-tan okos észrevételeit próbáltam elraktározni a buksimban, még hasznos lehet ez a tudás valamikor valahol, és elkezdtem szétnézni, többnyire a fákra pislogtam fel, hátha kiszúrok egy-két kósza gyümit, de azért a földre hullott példányokat is szívesen fogadom most, így életpont nélkül.
- Egyébként azt hallottam, hogy sok állat husija nem ehet. A tigrisét szerinted meg lehet enni? Mármint az oké, hogy megfőzhető, de nem fogunk belehalni, vagy bármi?

//Keresés és észlelés továbbra is aktív//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 16 2015, 21:00

-Ne légy velük olyan szigorú, Jun. Ez a Viadal, ide csak ritkán jönnek be az emberek, szóval nem tudhatták, hogy kik vagyunk. Biztos ők jobban meg voltak ijedve, mint mi. De az is lehet, hogy nekik ez a feladatuk, hogy minket hátráltassanak, és azért sem haragudhatsz rájuk. Meg amúgy sem téptek volna darabokra, ne beszélj butaságokat. Lemegy egyre az életcsíkod, aktiválódik a Burok és a szobádban találod magad. Vagy a főtéren. Tudod, mint amikor a küzdőtéren megállítja a rendszer az utolsó csapást. Nem kell ilyenektől félned.
Shu szusszan egyet, de azért figyelni figyel ő is minden lehetséges jártasságával, az egyetlen egyel pedig, ami a főzéshez kellett, ahhoz meg persze a főzésre figyelt. A husik hamar készen is lettek, hála a kimaxolt jártasságnak, szóval lehetett is csengettyűzni Junnak, hogy jó ebédhez szól a nóta. Persze csak halkan, hogy ne verjenek fel valami egyéb ragadozót.
-Hát… a tigris húsa elvileg nem finom, mert ragadozó, de igyekeztem nagyon. Úgy tudom, hogy a medve máját például nem lehet megenni, mert az mérgező… de soha nem jutott eszembe, hogy bántsak egy macit azért, hogy kipróbáljam, hogy itt is mérgező-e. A tigrisnek elvileg kint sem mérgező… vagyis nem hallottam róla… de max most megtudjuk, és akkor legközelebb nem eszünk. De... tényleg ne aggódj... a tigrisek respawnoltak valahol, remélem messze, és ez a hús lehet, hogy nem is az övék, csak valami zsákmányt ejthettek el. Egyél nyugodtan.
Öltötte ki a nyelvét a lányra, majd a kezébe adta a botot, amin eddig a húst forgatta a tűz fölött. Valahogy el kellett viccelni a tényt, hogy tigrishúst esznek, mert neki se nagyon akaródzott lemenni a torkán a falat, de hát Jun játszani akart még, és neki sem volt ellenére. Hátha láthat még olyan mobot, akit eddig még nem.
-Van három hús, abból kettő a tiéd, egy az enyém. Neked van kevesebb életpontod. Jó étvágyat! ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Hétf. Feb. 16 2015, 21:25

- Nem vagyok szigorú, de akkor is félelmetes volt. Még ha tudom is, hogy túl fogom élni sem szívesen feküdnék bele egy medvecsapdába vagy nyalogatnék mérget. Viszont... ha eltűntem volna és most a főtéren lennék vagy talán a szobámban akkor most egyedül kellene aludnod az éjszaka. Sőt nem is biztos, hogy tudnál aludni, hiszen egyedül nem járőrözhetsz és aludhatsz egyszerre. Szóval megpróbálok kitartani, hogy a burok se vesszen kárba, és én is itt maradhassak melletted. - húztam ki magam büszkén mintha én lennék a legnagyobb segítség. De persze valójában a burkot nem sajnáltam annyira, sokkal fontosabb, hogy Shu-chan biztonságban legyen, és ne maradjon egyedül. Borzalmas lenne ha odakint lennék a szigeten túl valahol egy szobában és popcorn eszegetése közben nézegetném miként próbál túlélni, kínozza meg a gonosz lovag, támadnak rá darazsak, vagy óvatlanul belelép egy csapdába és nem tud belőle kiszabadulni. Persze lehet, hogy picit túldramatizálom ezt az egészet, és én sokkal jobban félek ettől az egésztől mint mondjuk a lány. A gyümikeresést is a legkörültekintőbben próbáltam. Talán itt most nem a keresés jártasságon lenne a hangsúly hanem magas kertészkedés kellene. Nem lenne egy utolsó dolog ha a rendszer segítene megtalálni hogy hol nő minek mije.
- Nagyszerű! Remélem, hogy akkor ezek nem tigris husik hanem mondjuk... csirkehusi ami valahonnan kiesett a tigrisekből. Ah bárcsak lenne hozzá valami köret. Mondjuk egy kis rizs, esetleg párolt zöldségek. Szójaszósz! Hmm vagy mondjuk kenyér.. pirítós! - Igen bármi jó enne ami elfeledtetné velem, hogy ez bizony egy tigrincs husikája lesz, és legalább az ízek keverednének. Főleg akkor ha rossz íze van.
- Jó étvágyat! - már haraptam is volna bele a húsba, hogy minél előbb túlessek rajta, - Várj. Mit is mondtál? Neked jusson inkább a kettő, én nekem egy is bőven elég lesz. Erős vagyok, és majd ha találunk valami gyümikét akkor majd enyém lesz az első cserébe. - öltök nyelvet, még, hogy elegyem előle az ételt. Butaság. Sosem lennék képes ilyesmire. Éppen ismét nyitnám a szám, hogy mondjak valami okosságot, mire Shu-tan egy ügyes pillanatban belegyömöszöli a másik husikát is a számba.
- Muh. Csak találjak végre én is valami ehetőt.. Razz

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ozirisz Vas. Feb. 22 2015, 14:25

A nyálkákat nagynehezen sikerült levernem, és az elhúzódó küzdelmet az életpontjaim bánták. A bikákhoz képest jóval nehezebb ellenfelek voltak, és semmi hasznos nem volt náluk, hacsak a kocsonya-maradványok nem mondhatók annak. A szomjúság már elég rendesen gyötört, és kocsma híján kénytelen leszek beérni sima, alkoholmentes vízzel... Pedig mindig azt tanácsolták, hogy "Vigyázz a vízzel", "Kiröhög a gyomrod!" és a hasonlók, na meg persze a nagy bölcsesség: "A víz az igen erős ital. Elbírja a hajót, és hajtja a vízimalmot is..." Hát van benne valami, tény és való, jobb vele vigyázni, de most sajnos elkerülhetetlen.
Visszasétáltam a tóhoz, amerről indultunk, és egy alapos mosdás után a szomjúság miatt kénytelen voltam inni is. Kicsit pihentem a tóparton, és jobb híján a bikákból kinyert húst nyersen elkezdtem ropogtatni, legfeljebb 6 darabot, a másik 6 jó lesz később is. Bár, nyersen nem az igazi, de mivel nincs nálam semmi tűzgyújtásra alkalmas cucc, kénytelen vagyok beérni a nyers husival. Nem hinném, hogy lesz olyan szerencsém, hogy valamelyik fába villám csap, és lesz egy kis tűz. Sőt, ha már a szerencséről van szó, előbb találna telibe engem egy olyan jófajta elektromos kisülés...


// Vissza a tóhoz, mosdás, vízivás, amennyiben nyersen is ehető a hús, akkor 6db elropogtatása.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Feb. 22 2015, 14:44

Végül csak vége lett a harcnak. Bátorító mosollyal nézek a többiekre.
- Szép volt! Most egy lépéssel előrébb tartunk. Viszont nem szabad elfelednünk, hogy figyelnünk kell a farkasokra, mert nagyon kevés életük van. Na de akkor. Folytassuk is az utunkat.
Ha többiek rábólintanak, akkor máris indulok előre, de előbb még egy apróságot elintézek. A farkasokhoz irányítom a panelem, hogy átnevezzem őket. "Hadnagy, Radar, és Tapmancs". Az elsőt kicsit muszájnak éreztem... remélem Szophie is értékelni fogja, ha látja ezt kívülről. Amint megvagyok ezzel, indulok is tovább. A most már Radar nevű farkast előreküldve próbálom a bombákat hatástalanítani, míg hadnagyot és Tapmancsot a csapat végére küldöm, hogy hátulról fedezzék a kis csapatot. Egész szép számmal lettünk végül. Mindenesetre a környéket továbbra is keresek játékosokra utaló jelet Észleléssel, és hallgatózással, míg Kereséssel tűzgyújtó dolgokat szeretnék találni. A vadászatom továbbra is aktív. Jó lenne még több vadat befogni.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kokoro Kedd Feb. 24 2015, 20:47

Ő is idejött. Nagyon örültem neki. Elmosolyodtam. Boldogan üdvözölte, amelyik már mellettem állt. Két oldalról fogtak közre. Lelkesen csóválták a farkukat. A mozgásuk felnőttesebb volt, mint Jacké. Ők már nagyobb farkasok. Nagyobbak és barátságosak. Pont, mint ő is.
Figyelem Ayanit. Bólintok. Kevés életük van. Vigyázni kell rájuk. Én majd vigyázok rájuk. Jackre is sikerült vigyáznom. És ő még picike, kicsi. Még védtelen és gyenge. Ezek a farkasok erősebbek. Én bízom bennük, és ők is bíznak bennem. Látom a szemükben, a csillogásban.
Ayani farkasainak neve lett. Hadnagy. Katonai rang. Nem jut eszembe, milyen is pontosan. Radar. Katonai felszerelés. Felméri a terepet és jelez, ha mozgás van. Tapmancs. Tappancs lenne helyesen. Az állatok mancsa, becézve.
A sajátjaimra nézek. Mi legyen a nevük? Én is megkeresem a panelt. Kicsit gondolkodom. Majd beírom. Az első Fenrir. Loki gyermeke, a kelta isten. A hatalmas, láncra vert farkas. Ki leharapta Tyr kezét, s ki megöli Odint a Ragnarök idején. Fenrir, a félelmetes, a láncra vert, a Bestia.
A másikra pillantok. Neki kedvesebb név jut. Luna. A hold latinul. Kedves és szófogadó. Boldogan ugrik, mikor megkapja a nevét. Elmosolyodom, kinyújtom a kezem feléjük. Egyik az egyiknek, másik a másiknak. Megsimogatom a fejüket. Közben Ayani meg is indult. Már az egyik farkas megy elől. Én hagyom magam mellett a sajátjaimat. Én vigyázni fogok rájuk. Engedelmesen követnek. Átvezetem Lunát Fenrir mellé.
Így Atoru közvetlenül mellettem maradhat Embarassed

_________________
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Atoru Csüt. Feb. 26 2015, 21:15

A farkasokkal végeztünk, és ötöt át is tudtunk állítani. Ötöt! Ez számomra rengeteg volt, még akkor is, ha oly könnyedén legyőzhetjük őket.
Aztán jött a következő érdekesség, amit eddig nem tudtam: A megszelídített szörnyeknek külön panelen kell átírni a nevüket.
Én az egész műveletet csak csodálkozva néztem. Még sok titok volt, amit meg kell fejtenem a játékkal kapcsolatban, és pont most tárult fel az egyik. Már ezért is megérte, hogy kiválasztottak.
És persze azért is, mert vigyázni akarok a többiekre. Nem érdekel, hogy mit mondott Aya, én akkor is meg fogom védeni őket. Most már látom, hogy nélkülem is ügyesen túlélnék, hála annak, hogy idomárok. Ha kell, akkor az összes szörnyet meg tudják szelídíteni, és a végén már egy egész magánhadsereggel sétálgatnának az aréna területén.
Közben az is eszembe jutott, hogy a húsokat fel is kell venni a földről, ezért aztán, ha a lányok még nem tették, akkor felveszem a maradék húst is. Így már összesen hat volt nálam. Ezt a hatot igazságosan elosztottam, így mindenkinek jutott 2-2 darab.
Közben Ayani előre küldte az egyik farkasát, hátra pedig egy másikat. Így védve vagyunk a csapdáktól, és hátba sem tudnak minket kapni. Csels, nagyon cseles... De én még mindig jobban bíztam a saját képességeimben, ezért továbbra is bekapcsolva hagytam a Keresésem és Észlelésem.
Közben pedig Kokoro is mellém ért, a farkasai pedig előttünk mentek, mint egy pár. Ahogyan mi is...
Azaz dehogy! Mi nem vagyunk egy pár! >< Céhtársak vagyunk, és így van jól.
Mégis... Furcsán érzem magam, amikor Kokoro mellett vagyok. De ez olyan jóféle furcsaság.
Így sétáltam csendben, miközben próbáltam valami hasznosat találni az erdőben. Ha viszont valami csapda jönne... Akkor gyorsan megpróbálom magam Kokoro elé vetni, esetleg átölelni, hogy felfogjam a csapásokat. Ayani túl messze van ahhoz, hogy védjem... Viszont neki vannak remek képességei. Remélem, hogy túléljük, amíg lejutunk a partra...

_________________
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 3 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.