Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

+9
Miu
Atoru
Kusumi Ayani
Kokoro
Cearso
Suzume
Danee
Shukaku
Rosalia
13 posters

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Hétf. Márc. 23 2015, 18:01

A rendszerüzenetnek cseppet sem örültem, sőt mi több majdnem le is gurultam az ágról amikor megláttam. Éreztetem fájdalmam a többiekkel is hangos nyögésekkel, és a fáról lepattanva még toporzékolásba is kezdek.
- Muuh. Ezek szerint ha most elaludtunk volna lehet nem is kelünk fel? Ez gonoszság, arcátlan dolog, és emberkínzás. Nem tetszik, nem szeretem. Ezért tettünk meg ilyen nagy távot? Igazságtalanság! - viszont az üzenet, és Shu szövegelése felvetett egy érdekes kérdést. Vajon a játékmesterek direkt úgy tervezték ezt a viadalt, hogy vacsira haza is érjünk? Hiszen a játék egyik imádott része, hogy ugyan nincsenek szükségleteink, de az éhség érzet és a fáradtság mégis a mindennapjaink része, ezért nem fogjuk kibírni, ha virrasztanunk kell. Nyújtózkodni kezdem, és alaposan szétnézek, hogy nincs-e valaki a látóhatáromon belül, majd pedig intek a lánykának is.
- Szerintem gyalog folytassuk az utat. Biztos ami biztos. Nem szeretnék megint olyan tüskéket. Habár ha választanom kellene tigriseket sem akarok... Szerinted a vízben élnek tigrincsek? Van rá esély, hogy ha arra felé haladunk tovább, kimásznak a partra kiéhezett tigrisek és ránk vetik magukat? - döntöm félre a buksim, és várom a választ, annyira nem értek a tigrisekhez, ráadásul itt Aincradban minden megtörténhet, Shu pedig sok mindent látott már, szóval ha léteznek akkor ö biztos látta is őket már.
- Menjünk, menjünk.  Talán útközben még találunk is egy fegyvert! - csillant fel a szemem, őszintén szólva szétvet a kíváncsiság, hogy miféle ajándékokat tartogat nekem a sziget, valamibe csak belebotlok, ami nem fog megölni, hanem támogat is. Shu-nyannak ott van Timberly, nekem pedig Shu-tan, de Shu-tannak mégsem ülhetek a nyakába, és fel sem kaphatom, hogy vele küzdjek a jó cél érdekében...

//Keresés, észlelés aktív, hátha rábukkanunk valami huncut fegyverre vagy páncélra x3//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Márc. 25 2015, 16:54

Üzenet. Nem, nem Cearso-kuntól kaptam, ő továbbra is rádiócsendet játszik. Vagy halott. Lényegtelen volt, abban a pillanatban, ahogy meglátom, támadás alá fog kerülni :] Szóval az üzenet nem tőle jött, hanem a rendszer dobott meg vele. Én pedig hangosan felnevettem. Micsoda fenyegetés :]
- Nahát... ha már mozgásra kényszerítetek, legalább adjatok nyomot, hogy merre találom a többieket - szólaltam meg. Igazság szerint kicsit csalódottá váltam, miután elolvastam a levelet, hiszen kaptam rá egy utalást, hogy a játék szervezői nem biztos, hogy értenek az efféle battle royale jellegű túlélő showhoz. És ha valaki csapdát állítana és lesben várná az erre tévedő szerencsétleneket? Ha konfliktust akarnak, miért nem nyúlnak a játéktér módosításának eszközeihez? Legutóbb savas köddel terelgették a játékosokat, az lett volna az egyetlen trükk a tarsolyukban? Ejnye... ha csak úgy elindulok a vakvilágba, és mindenki mozgásban marad, akkor kisebb az esély arra, hogy egymásra találjunk. Felsóhajtottam, és az üveggömböt eltéve talpra kászálódtam. A távolba tekintettem. Délre erdő, északra a hegyek, nyugatra erdő, keletre pedig egy másik épület és egy félsziget. Lehetségesnek tartottam, hogy a másik épület felkelti valakinek az érdeklődését. A félszigeten úgy véltem, nem tartózkodik senki, gyakorlatilag saját magát ejtené csapdába, aki odamegy, hiszen nincs menekülőút. A gondolataimból persze látszik, hogy kelet felé orientálódnék a leginkább, úgyhogy a nemlétező batyumat a vállamra csapva lassan elindultam kelet felé, a másik épület irányába, mindenféle érzékelő jártasságomat aktiválva. Aztán jutok, ameddig jutok. Lássuk, lesz-e még annál is nagyobb szerencsém, mint ezzel az épülettel. Legyőzhetetlennek éreztem magam :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Csüt. Márc. 26 2015, 10:28

Tachi:
Az épület felé haladva egyenesen belesétálsz egy csapdasávba, ami aktiválja a mérgező tüstéket. Összesen 2 tüske röpül feléd, azonban mivel 2. szintű az észlelésed, így mind a kettőt ki tudod kerülni (észlelés szintjével megegyező számú tüskét tudtok elkerülni). Mázlista xD A következő körben elérheted a kilátót.

Cear:
Gond nélkül haladhatsz tovább.

Jun, Shu:
Gond nélkül haladhattok tovább, nem találtok semmit. Shu viszont kap egy üzenetet és egy Villanás Aratától: "Ne hagyjon el benneteket a remény!"
Spoiler:


Határidő: vasárnap éjfél.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Csüt. Márc. 26 2015, 13:06

-Nyugi Jun! Nem kell ezt annyira komolyan venni, csak egy játék. Azért pittyegett az üzenet, hogy meglássuk. Pont, hogy figyelmeztettek minket, mert azt szeretnék, ha játszanánk. Ha elaludtunk volna, akkor tuti beállítják nekünk, hogy hangosabban pittyegjen, vagy valami ilyesmi. Semmi gonoszság nincs ebben, csak nekik is szórakozni kell valahogy. Azért vagyunk itt, azért harcolunk meg túlélünk, mert nekünk is fun, meg gondolom a Játékmestereknek is fun, hogy nézhetik, hogy milyen ügyesek vagyunk. Jó, valamelyik bizti azt is élvezi, hogy kínozhat minket, de úgysem halhat meg senki, max nem nyerünk.
Ő egyáltalán nem szállt le a fáról, hiszen onnan messzebbre is látott, ráadásul nagyobb biztonságban érezte magát. Már eszébe sem jutott a tériszony, annyira megszokta Timberly ágait… csak ne vegye zokon Timidus, hogy rajta meg nem hajlandó repülni.
-Ha kimásznak, akkor majd megkérjük őket, hogy tartsanak velünk. Megbeszéljük, ahogy Timberlyvel is megbeszéltük. Meg amúgy sem hiszem, hogy megint tigriseket küldenének. Jajj ne stresszelj már ennyit ezen! Ha elérünk a szoroshoz, ott majd horgászunk egy picit és feltöltjük a tartalékainkat. Hmm…
Kicsit megpaskolta a fa oldalát, majd feltette a kérdését.
-Timberly, tudsz úszni? Nem tudom, hogy a sziget körül vannak-e csapdák, de szerintem csak a szigetet osztották be. Persze az is lehet, hogy amint túl távol merészkedünk akkor kiesünk… de ha nem, akkor viszont győztünk, mert szerintem mindenki a szigeten marad.  Nem vagyok biztos abban, hogy át tudjuk úszni azt a szorost, és ha túl nagy a sodrás, akkor elvisz minket kifele… de ott talán nagyobb biztonságban is lennénk.
Ekkor csörrent meg az üzenet, és Shu kis elmerengő mosolygással fogadta, majd azonnal felszerelte az itemet, majd küldött egy csókot az ég felé. Hagyományosan, tenyérbe zárva, majd elfújva. Arata és Timidus biztos nem fog összeveszni rajta.
-Látod? Még segítségünk is van. Üzenhetnél te is valakinek, hogy küldjön neked is valamit.

Tartunk tovább célunk felé, folyamatosan figyelve.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Csüt. Márc. 26 2015, 16:07

A part eddig biztonságosnak tűnt. Talán túl biztonságosnak is. Ennek így ne sok értelmét látom. Ha az lenne a cél, hogy egymást győzzük le, akkor biztos, hogy a játéktér legszélén helyezném el sűrűbben a csapdákat, nehogy valakinek eszébe jusson ott kivárni a játék végét. És minél inkább egy helyre koncentrálódjanak a játékosok.
Lehet, hogy nem is a partszakasz a legvége az egésznek? Akkor az a csücsök sem csak úgy logna valahogy a levegőben.. Ami nem lehetetlen, az biztos, hogy lehetséges.
Újra felmerült bennem egy tutaj ácsolásának a gondolata, de most nem a lehetséges merülés ellen, hanem azért, hogy minél távolabb legyek a szigettől, ha történne valami.
Bár ha igazam van, és a Készítők* is úgy gondolkoznak, mint én, akkor a tenger van teljes mértékben aláaknázva.
Egy próbát csak megér a dolog. Gyorsan számba veszem az embereket, akiket ismerek. A többség vagy itt van a szigeten, vagy már adott valami értékeset. Kivéve Shakant, de ő nem hiszem, hogy érti, hogy mi történik itt. Esetleg megkérhetném Miu-t vagy Danee-t hogy nyújtsanak egy segítő kezet. Nem, Danee-tól bőven sok volt, amit a játék elején tett értem, annak ellenére, hogy alig ismertük egymást, Miu meg inkább ne is nézzen, miuán nem voltam képes segíteni neki.
Akkor már csak egy kérdés maradt hátra. Vajon mennyire tudom meggyőzni a közönséget, hogy segítséget nyújtsanak?
Felnézek az égre, és elmondom a kívánságomat.
-Kéne valami, ami úszik a vízen. Egy csónak például. Vagy egy tutaj. De ha ez nem lehetséges, akkor bármi, amivel fát vághatnék.
Most esik le, hogy ugyanazt csinálom, ami miatt rászóltam Danee-ra, mondjuk akkor vészhelyzet volt, és nem volt olyan nyugalom, mint most.
-Most, hogy van nálam íj, mindannyian tudjátok, hogy íjász vagyok. És annál nagyobb esélyem van, minél messzebbről észreveszem őket. És ha valaki tanult egy kis geológiát, vagy akár geometriát, az tudja, hogy a szigetet körülvevő vízről erre nagyobb esélyem lenne.
Tessék, megkaptátok az érvelést, innentől a ti dolgotok, hogy segítetek-e, vagy sem.
A fohász közben elértem azt a helyet, ahol a legközelebb van az erdő a vízhez. Itt gondolok egyet, és mégsem a torony felé veszem az irányt, hanem belegázolok a vizbe, addig, hogy a derekamat érje a víz felszine. Lássuk, mi fog történni. Ekkor jön a felismerés. Azért kezdtünk a hatalmas tóban, hogy kiszelektálja azokat, akik nem tudnak úszni. Biztos ez történt Suzumével is. Vagy csak én kombinálom túl a dolgokat. Rolling Eyes
Illetve most előszőr vagyok olyan területen, ahol hasznos lehet számomra a látásom, Ha nem történik semmi, akkor északra nézek, hátha leszürhetek valamit az ottani történésekből.

*ez már nehezebb dió

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Pént. Márc. 27 2015, 18:56

- Nem, nem, egyáltalán nem érted! - szólalok fel heves fejrázás kíséretében. - Nem a győzelem miatt aggódom. Hanem azért, hogy Mi jobbak kell, hogy legyünk mint az a lovag. Artesesek vagyunk! Büszkévé tesszük Anatot. Biztos büszke lesz! Büszkének kell lennie, hiszen egyedül oldottuk meg a feladatot, ügyesen túlélünk, és sikerült végig nyugodtnak maradnunk, még a tigrisekkel szemben is. - jó a nyugodtság lehet egy picikét túlzás, de nem számít.
- Itt a tökéletes alkalom, rá, hogy saját két szemével láthassa mennyit is fejlődtem. Egyébként sem szeretném, hogy "ő" nyerjen... - enyhe utalás Tachira, ha valaki akkor ö még a halálból is vissza fog jönni, csak azért, hogy gonoszkodjon a cuki emberekkel. Borzalmas ember. Csúnya, gonosz... pff. Shu ugyan nem mászott le a fáról, de én magabiztosan meneteltem Timberly mellett, és persze időnként utaltam rá, hogy ö is tegyen hasonlóan, biztos ami biztos.
- Kétlem, hogy lesznek olyan cukik, hogy visszamenjenek a vízbe, vagy velünk együtt sétáljanak a cél felé. A fára mászó tigrincsek sem tették. A vizitigrincsek miért tennék akkor? - egyre paranoiásabbá tesz ez a sziget, folyton hátralesek, oldalra, még egy botot is felkaptam a földről, ami ugyan semmit sem fog érni harc közben, sőt valószínűleg egy csapás után darabokra törik.. De még ha nem is növeli a statjaimat, legalább 25%-kkal növeli majd a magabiztosságom, és további 10%-kal pedig a menetelési képességeimet. Sajnos több bot esetén, ez az érték csak csökken, maximum nevetségessé tenne, vagy sünivé változtatna. Esetleg szarvassá.
- Csapdák mindenhol vannak. Kivéve ahol nincsenek. Ha sok lesz a mob a szigeten menjünk vissza a tisztásra. Lehet tele van cápával. - közben Shu-tan váratlan üzenetet kapott, az arckifejezéséből ki ne találná ki, hogy valami romantikust kapott? Vállon veregettem, és hangosan a fülébe hümmögtem.
- Hümmm... Szerintem estére már kint leszünk. - kacsintottam a lánykának, a többit a fantáziájára bízom. - Én felszerelés nélkül is csodálatos vagyok. Azért nem kapok semmit. Mert a rajongóim szeretik, hogy ilyen szűk rucikban sétálgatok, és félnek, hogy ha adnak valamit akkor eltakarom a szépséges testem. - közben szorosan átölelem magam, és vergődni kezdek a levegőben, halk nyöszörgéseket hallatva. - Szerinted te miért nem kaptál még tőlük pulcsit, vagy mondjuk egy ruhát? De ne aggódj. A kamerákon keresztül biztos nem látszódnak annyira részletesen a dolgok, és biztos gyakran változtat szöget is. - próbálom megnyugtatni még mielőtt nagyon belemerülne a szemérmességébe, vagy ijedtében ledőlne Timberly-nyanról.
//séta séta, keresés, és észlelés //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Márc. 28 2015, 15:37

Figyelemmel bár, de mégis kicsit egykedvűen haladtam előre az általam kiszemelt útvonalon. Nem volt sok búvóhely, leszámítva talán néhány bokrot, de úgy éreztem - és itt most nem az érzékeimre gondoltam -, hogy a többiek még nincsenek közel hozzám. És talán nem is lesznek egy darabig. Nem kellett sokáig sétálnom, hogy megpillantsam magam előtt a második építményt, már csak azért is, mert az egy kilátó volt, így magasan a felszín fölé nyúlt. Jól látható távolról, ahogy én is jól láthatok onnan távolra. Jó hely arra, hogy elbarikádozzam magam ott, hiszen a felvezető lépcső vagy létra könnyen védhető, az íjász ellen pedig menedéket nyújthatnak a falak. De ki akarja elbarikádozni magát? :] Ráadásul ha jól emlékszem, legutóbb néhány undok meglepetést is tartogatott egy hasonló épület, és most sem lepett volna meg, ha csapdákkal próbálnék megritkítani azokat a játékosokat, akik megpróbálnának egy viszonylag biztonságos, jól védhető helyre húzódni. Példának okáért itt voltak ezek a tüskék, melyek a földből szökkentek elő, de az észlelésemnek hála már a homokos föld felcsapódása előtt tudtam, hogy összesen kettő vár rám, és hogy honnan fognak érkezni. Nem percekkel előre persze, de éppen annyira, hogy a pajzsomat az útjukba tudjam lendíteni, és ezzel ártalmatlanul félrecsaptam a támadóimat. Nem kapcsolták ki a kedvemért a csapdákat. Csalódás. Újabb csalódás. A rövid akciójelenet után megkerestem a földön a tüskéket, és megvizsgáltam őket közelebbről is, hátha használhatóak számomra is. Nem nyúltam hozzájuk, bízva benne, hogy valamiféle következtetést így is le tudok vonni. Ha nem lenne fegyverem, akkor készíthetnék belőlük egy príma dárdát, csak egy faág kellene hozzá meg egy kis szövet, amivel felkötözhetem a botra a pengét. Csakhogy egyik sem állt rendelkezésemre, a ruhám elasztikus anyagával nemigen lehetett mit kezdeni, a bothoz pedig el kéne sétálnom az erdő széléig, amihez nem volt sok kedvem. Azonban a pajzsom kiváló tálca volt jelen esetben, így ha bármire is használhatóak ezek a jött-ment lövedékek, akkor van hozzá egy ideiglenes tárolóeszközöm :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Kedd Márc. 31 2015, 11:40

Cear:
A vízben gázolva ha addig mozogsz, hogy a látómeződből kikerüljön a domb, akkor megpillanthatod a kilátót és bizony azt is, hogy Tachi koma éppen beslattyog oda. Egyébiránt lehetőséged van dobni horgászatra. Csónakot viszont nem kapsz és úgy tűnik egyelőre nem leltél más jellegű támogatásra sem.

Shu, Jun:
Gond nélkül haladtok célotok felé és megérkezve oda, ti is észrevehetitek Tachit, amint beslattyog a kilátótoronyba. Más hasznosat azonban nem találtok, viszont ismét lehetőségetek van horgászni.

Tachi:
Lehetőséged van összegyűjteni a tüskéket és a pajzsodon hordozva magaddal vinni. A kilátóhoz vezető úton nem botlasz további csapdába, így lehetőséged van bejutni az épületbe. Ennek a helyszínnek az a különlegessége, hogy innen beláthatod az egész terepet, amiben a rendszer is a segítségedre van. Egy digitális panelen megjelenik a sziget teljes térképe és bejelöli, hogy pontosan hol is van Shu és Jun, illetve Cear, bár látásodnak köszönhetően a kilátótoronyból szabad szemmel is meg tudod állapítani hol vannak, hiszen meglepően közel. És elsőként lehetsz figyelmes a közelgő veszélyre is!

Tűzvész!
Bizony, elérkezett a vészjáték, ez pedig azt jelenti, hogy a pálya sajátosságait és csapdáit kihasználva, egy helyre terelnek benneteket - mondjuk tereltétek ti magatokat is, hiszen lényegében egy kupacban vagytok. A tűzvész a sziget nyugati felétől indul és mindent porig éget maga után. Félkörívben halad, lényegében azt próbálja elérni a játékmester, hogy mindannyian a kilátótorony környékén csoportosuljatok össze.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Kedd Márc. 31 2015, 12:10

-Jajj dehogynem a győzelem miatt aggódsz Jun! Csak éppen nem az a fontos neked, hogy mi győzzünk, hanem az, hogy Tachi ne győzzön. Egyébként szerintem Anat már így is nagyon büszke ránk, hiszen dobogós helyezést értünk el. Vagyunk mi hárman, Cearso és Tachibana. Bármit csinálunk, már érmet kapunk, és Anat büszke lehet ránk.
Bőszen bólogatott, közben pedig Timberlyt a víz felé kezdte terelgetni.
-Egyébként nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én egyáltalán nem voltam végig nyugodt. Izgi ez az egész játék, úgyhogy izgulok, meg még most is. Egyáltalán nem lenne vicces fapofával végigcsinálni az egészet. Ugyanannyira nem vicces, mint rettegni attól, hogy mi van, ha a burok nem működik.
Ekkor Timberly már derékig gázolt a vízben, majd Shu szépen elfektette, természetesen arccal felfelé, és kiadta a parancsot.
-Beszállás! Mindenki a fedélzetre! Timberly~nyan indulásra készen, a szigetkörüli kalandunk kezdetét veszi!
Azzal pedig senki ne vitatkozzon, hogy egy fából készült Ent, az úszik-e a vízen, mert igenis úszik. Milyen butaság lenne már, ha elmerülne, amikor egy fa? Szóval szépen megkapaszkodtak rajta, és ha még nem ölte meg őket valami csapda, akkor az eddig horgászásra használt bottal ellökte magukat a parttól, és ringatózni kezdtek a habokon.
-A vízitigrisek azok mások. Nem láttad a Pí élete filmet? Ott is nagyon barátságos volt, amikor a fiú felvette őt a csónakba. Legalább is egy idő után. Bár mi nem hiszem, hogy Amerikában kötnénk ki. Legalább is remélem nem, de az lehet, hogy innen van útlevágás valami zárt szintre, és akkor bónuszként azt kinyitja nekünk Kayaba.
Elmeredt a távolba, majd a vizet kezdte figyelni, hátha akad valami megfognivaló.
-Vannak cápák, én már fogtam is egyet a szafariban, de nem olyan nagyon veszélyesek, csak az orrukra kell koppintani. Vagy megszelídíteni őket. Most képzeld el, ha cápákon lovagolva jutnánk el a győzelemhez! Na, akkor milyen büszke lenne ránk Anat!
A Junos dolgokra csak kiöltötte a nyelvét.
-Sőt, most már vizesek is vagyunk, megint, szóval teljesen mindegy. De úgysem azt nézik, hanem azt, hogy milyen ügyesek vagyunk.

Nyolcvan nap alatt a sziget körül Timberly~nyannal.
És horgászás.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 31 2015, 12:10

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Kedd Márc. 31 2015, 12:14

Itt egy nagyszerű kép is a tűzről xD

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 2dijec2

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Márc. 31 2015, 19:39

Összegyűjtöttem ezt a rendkívül jelentős mennyiségű tüskét, és máris útnak indultam, hogy megközelíthessem a tornyot. Akárcsak az imént, most is mindenféle segédrendszert használtam az észlelésre, de most talán még sokkal óvatosabban mozogtam az épület környékén, csapdára gyanakodva. Az aggodalmam azonban feleslegesnek bizonyult, se híre, se hamva az életemre törő további szerkentyűknek, és a kilátóra tetejére vezető út sem volt méreggel bekenegetve, valamint össze se omlott, amikor ráléptem. Egyszóval veszélytelen volt ez az épület is, akárcsak az előző, ami felettébb kellemes meglepetés volt tekintetbe véve, hogy én fedeztem fel őket, és nem más. Egyéb esetben valószínűleg bosszankodnék rajta, hogy ilyen egyértelmű helyszínekre nem rejtettek csapdát :]
A tüskéimet végül a lépcső (létra?) elé szórtam, több hasznuk amúgy sem lett volna annál, hogy véletlenül belelépnek, miközben megpróbálnak felkapaszkodni a kilátó tetejébe. Csak el ne felejtsem, hogy ott vannak, amikor majd lesomfordálok :] Tekintetbe véve, hogy nem szándékoztam sok időt tölteni fenn, ezért ez a veszély nem állt fenn, legalábbis gondoltam én, de meglátva, hogy mire is jó ez a látványos helyszín, végül is úgy döntöttem, hogy egy kicsit azért maradok. Nem voltak messze a többiek, szabad szemmel is láthattam, ahogy Shukaku-chan és Jun-kun vígan elhajókáznak egy fa tetején, és azt is, hogy Cearso-kun teljesen máshol bukkant fel, mint amire számítottam. Mindannyian a vízben gázoltak, és úgy véltem, hogy nem sokáig lesz számukra menedék a part, ugyanis majdnem lehetetlennek tartottam, hogy ilyen egyszerűen el lehet kerülni a tűzvészt, aminek az iránya alapján az volt a cél, hogy mindenkit erre a környékre tereljenek. Tehát én jó, ha nem a legjobb helyen voltam jelen pillanatban :] Hogy ők is észrevettek-e engem, azt egyelőre nem tudtam eldönteni, viszont az valószínű volt, hogy az íjász nem fog egyedül szembeszállni velem, szóval elrejtőztem, hátha idecsalja valami. Ha más nem, akkor a tűz, ami rendületlenül közeledett ellenfeleim felé. Számára ez ideális helyszín volt arra, hogy levadásszon engem.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Kedd Márc. 31 2015, 20:28

Volt valami abban amit Shu-tan mondott a győzelemről. Egy hangos hümmögéssel jeleztem, hogy forognak a fogaskerekek, és még néhány percig csendben voltam amíg végül felkiáltottam.
- Áháá! Értem, értem! Erre eddig nem is gondoltam. Vajon valahol lesz valamiféle emlékmű kirakva a győztesek neveivel? Elvégre mi is győztesek vagyunk. Dobogósok ahogy mondtad. - hát ha Anat melle nem is, de az enyém most dagadni kezdett. Érzem a növekedést. Ez kellett nekem, nem pedig a szilikon lapocskák. Ez talán Shu-nyan egyik mellékhatása? Több időt kell vele töltenem...
- Akkor sem szeretném, hogy Tachi jobb helyen legyen mint mi. - fújom fel az arcom, amíg nem tudhatom Shu-tant távol attól az aljas disznótól addig nem nyugodhatok meg. Megvédem. Bármi áron. A nyugodtságról pedig, csak mosolyogni tudtam, és megveregetni a lány vállát, ezzel jelezve, hogy minden rendben van, még bólogattam is amíg el nem jutott az agyamig mit is mondott az imént.
- He? Mivan?! A burok lehet, hogy nem is fog működni? Lehet, hogy pont becsődöl?! Be tudnak sülni? Jól, jól van akkor most már a győzelmünk a legfontosabb! - igen kétség sem fér hozzá, hogy meg kell nyernünk. Legalábbis Shu-tant a dobogó legfelsőbb pontjára akarom tudni. Büszkén felpattantam Timberly-kunra, és a lábammal rugdostam picit a vizet, hátha gyorsabban fogunk tőle haladni. Valamit csak számít nem? Kell számítania..
- Láttam a bácsis filmet amiben a cápák széttépték a csónakra erősített halacskát, és a bácsi végül nem tudott eldicsekedni a fogásával történetű filmet. Meg azt is amiben a bácsi hajótörést szenved és évekig egy szigeten él hétfővel. - ecseteltem a két történetet ami rögtön eszembe jutott. Igazából fogalmam sem volt róla, hogy mi is volt a címük, de gondoltam ideje nekem is valamit mesélnem, és bebizonyítani, hogy volt értelme iskolába járnom.
- Szóval "Kayaba" - kacsintok a lányra - Nem is vártam kevesebbet. Sehol egy -san, vagy bácsi. - öltök nyelvet. Persze nem lepett meg, hogy elfelejtkezett róla, hiszen ezt teszi az emberrel a szerelem. Kis huncut. Közben én is hozzáláttam a vacsi kifogásához.

//ugyan ki is rontaná el az idillt azzal, hogy Tachira néz?x3 //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 31 2015, 20:28

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Pént. Ápr. 03 2015, 00:25

Na, úgy néz ki, hogy a Romlott nem bírta ki türelemmel mások húzásait. Arra kíváncsi lennék, hogy milyen dolgokat talált az épületeknél.
Most már mindegy, mindjárt megtudja, hogy nem haltam bele a dolgokba, innentől kezdve fel lehetne szüntetni a rádió csendjét. De nem kell tudnia, hogy tudom, hogy tudja… Már most belezavarodtam. Rolling Eyes
De nem érkezett semmilyen csónak. És semmi más se. Ha már nincs semmi bajom vagy problémám, és a közelben van víz, akkor ismét megpróbálkozhatok egy kis horgászással, bár egy csónakból biztos sokkal nyugisabb lenne.
Ezeken gondolkoztam, mikor egy újabb veszély kezdett közelíteni nyugat felől.

Tűz, mintha valakinek nagyon nem tetszene, hogy nem egy helyen vagyunk. Ennyire manipulálhatónak nézek ki? Nem olyan fából faragtak, aki ennyi fenyegetés esetén azonnal behódol. Csak azért se megyek el sokkal.
-Egy kicsit se figyeltek oda arra, amit mondtam? Vagy csak nem tudjátok megkülönböztetni a csónakot a tűzvésztől? Nem ártana meg nektek az elemi megismétlése.
De ha már van itt tűz, akkor mért ne használnám ki? Az eddig összegyűlt husikat fogom, és megsütöm egy kicsikét őket , hogy ha kell jobban ehetőek legyenek. Azért arra odafigyelek, hogy semelyik testrészem ne érjen közel a tűzhöz. És nem hagyom el a vízet

Ezek után egy másik ötlet jutott eszembe. Ha a tűzet fel tudom használni sütésre, akkor esetleg fel tudnám használni fegyverként is.
De elég gyorsan megakadtam. Vajon milyen eszközzel tudnám elszállítani ezt a kis tüzet? Nem, minél többet kéne, hogy hatásos lehessen a dolog. Hisz az az épület nekem úgy néz ki, mintha fából lenne. Esetleg ha a nyilaimat próbálom fáklyaként kezelni.
Vajon van annyi idő, hogy meggyújtsam az egyik nyilat, mielőtt az végleg elpixeleződne. Ezt gyorsan ki is próbálom.


_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 03 2015, 00:25

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Vas. Ápr. 05 2015, 17:49

Tachi elhelyezi a csapdának szánt tüskéket, Cear nyilas fáklyás ötlete működőképes, Shuék pedig elkezdenek a tök ellentétes irányba haladni, mint a kilátótorony. Ennek meg is lesz a böjtje, ugyanis szépen beleúsztok egy kedves kis falba, amely a terep szélét jelöli és ez úgy, mint a filmben, egy kellemetlen electroshokkal jár, ami jelen esetben fejenként -70 hp veszteséget jelent. Ez pedig azt is jelenti, hogy Timberly komátok elpixeleződik, ti pedig csekély hp-val ugyan túléltek, de kérdéses meddig bírjátok kitartás ponttal. Tachi ezt még lekövetheti a kilátóban, de ideje lesz szedelőcködnie, ugyanis a tűz megállíthatatlanul terjed. A kör végére az egész sziget lángokban fog állni!

Shu fogása: Tintahal
Jun fogása: Tengeri uborka

Élet:
Shu: 10/130 hp (1 hal /+10 hp/)
Jun: 20/120 hp (1 gyümi /+20 hp/, 1 hal /+10 hp/))
Tachi: 42/125 hp 110/110 páncél
Cear: 64/70 hp (2 sült hús /15-15 hp/)

Lájkok:
Shu: III III
Jun: III
Tachi: I
Cera: IIII

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Cearso Vas. Ápr. 05 2015, 19:02

Ég a gyertya ég, el ne aludjék, aki lángot látni akar, mint leguggoljék. Jelen esetben nem kéne leguggolnom, mert akkor mert a tenger eloltaná a gyertyámat. Amint tudatosult bennem, hogy nem tünik el a fegyverem lövedéke azonnal mozgásba lendültem. Amilyen gyorsan csak fel tudtam ajzani a fegyveremet az égő nyíllal, és gondolkodás nélkül lőttem észak felé a talajba. Nem volt konkrét célom, és  mégis volt, de ha minden igaz, akkor Tachit hamarabb ellepik a lángok, mint hogy észbe kapna és ott reked abban a toronyban. Bár amekkora szerencsém szokott lenni, ez nem fog sikeredni. Igazából csak az lenne a feladatom, hogy megakadályozzam, hogy közel kerüljünk egymáshoz, és távolról le kéne szednem, amíg nem érhet el. De el kell gondolkoznom, hogy mi lenne a teendő, ha nem válna be a tervem. Kéne egy terv. De legalább tudom, hogy mért nem küldtek csónakot, nem lett volna semmi értelme. Vagy féltek, hogy elmenekülök a szigetről.
Miután kilőttem a nyilamat elővettem a következőt, és beletartottam ismét a tűzbe, és mivel most ár tudtam, hogy mire számítsak ezért gyorsabban megy a művelet, már csak arra ügyelek, hogy a tenger ne oltsa el a fegyver lángját. Egy kicsit kijjebb húzodok a szigettől, hogy tisztábban lássam a célt, nagyjából térdig érhet a víz, mikor azt választom, hogy ismét felajzom az égő nyilat, és lővők.
Egyenesen a torony tetejébe, hátha azt is lángokba tudom boritani, mielőtt a vész eljutna odáig.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 05 2015, 19:38

-Hát ha nem lesz kirakva, akkor majd mi rajzolunk valami nagy plakátot, és kirakjuk valahova. Ha akarod rajzolhatsz rá Tachinak vicces bajuszt, vagy valamit, de kihagyni nem hagyhatjuk ki, végül is ő is rajta van a dobogón. Persze ha most kiesik, akkor majd úgy számoljuk, hogy mi mindketten vagy az első helyet, vagy a második és harmadik helyet birtokoljuk, és akkor Tachinak már nem kell ráférnie, és akkor le sem kell rajzolnunk. Jó lesz így? Szerintem remek ötlet.
És remek ötlet is volt, csak sajnálatos módon Jun félreértelmezte az előző mondatokat, amik szintén remek ötletek voltak, de így kevésbé lettek remekek, hiszen magyarázni kellett őket.
-Dehogy tudnak, ne aggódj már! Csak azt mondtam, hogy ugyanúgy nem kell ettől a játéktól félni, mint ahogy attól sem, hogy elromlana a Burok, hiszen a Burok elromolhatatlan, tehát nem fog elromlani. Ilyen egyszerű. Nyugííí!
És még át is ölelte a társát, hogy az ne fickándozzon, hiszen a végén még a vízbe is beesne, és akkor őt kéne kihorgászni fincsi halacskák helyett.
-És nem a győzelem a fontos, hanem a részvétel. Ezt mindenki tudja. És… akkor te az Öreg halász és a tengert láttad… de nem is tudtam, hogy az van filmben. Tudtad, hogy a baseball játékos, akiről mindig mesél a halász, Marilyn Monroe férje volt? A kötelező irodalom is tele van bulvárral, csak senki nem tudja. A másik meg Robinson volt, meg péntek… remélem mi nem kötünk ki egy szigeten… mármint egy másikon, és túl sokáig.
A Kayabás részre csak elpirult egy kicsit, majd kiöltötte a másikra a nyelvét, ám gyorsan vissza kellett húznia, hogy le ne harapja az ütközéstől, meg az elektromosságtól. Ilyen már volt, anno a ketrecben játszottak hasonlót a kúriás játékban, szóval az első ijedtség után meg is nyugodott, és a lassan elpixeleződő Timberlyt kezdte nyugtatgatni.
-Semmi baj, Timberly. Nemsokára újra a többiekkel leszel. Köszönjük szépen a segítséget.
Ezután tisztelgett, ahogy süllyedni kezdtek, és az idomár sípon halkan játszani kezdte a Taps-et, persze végig Junba karolva. Már teljesen úgy hitte, hogy itt a játék vége a számukra, amikor is a vízből előtűnt egy régebbről ismert kedves pajtás, Krakhen-kun. Szerencsére ezúttal nem Suzume volt, hiszen ő már a legelején kiesett, szóval Shu azonnal használta a képességét. Nem harci mobok esetén biztosan működött, szóval nem volt rizikó. A kedves vízilény körülölelte őket egy-egy csápjával, majd felevickélt velük a felszínre, és Shu parancsára elindultak a sziget nem lángokban álló részének irányába.
-Látod Jun, mondtam, hogy nem lesz semmi baj. Timberly-kun is hazamehetett, és te meg találkozhatsz Krakhen-kunnal. Ilyen jól még soha nem szórakoztam!
Még a karjait is széttárta, hogy imitálja, ahogy a habok fölött röppennek el. Tisztára, mint a Titanicban, csak nem Leoval, hanem egy tintahallal… de ez részletkérdés. Ha esetleg eközben a közelükbe ért valami másik lény, aki finomnak tűnt, akkor azért megkérte a tintahalat, hogy fogja meg nekik...

Krakhen-kun segít a bajban! \o/

(...és egy horgászás, ha szabad. Embarassed )


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 05 2015, 19:40-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 05 2015, 19:38

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 05 2015, 21:10

- Hogy plakátot? Jobban örülnék egy szobornak, vagy valami hatalmasnak, amit mindenki jól láthat. De azt hiszem végül is mindegy mi az amíg elég művészi, és mindenkit emlékeztet a győzelmünkre. - Persze, hogy semmi nagyképű nincs benne, hiszen egyértelmű, hogy nyerni fogunk, miközben hátrapillantok a lángoló szigetre, szinte már elégedettséget éreztem. Talán Tachi épp most lesz a lángok martaléka. Az égre pillantok, várva az ezúttal megnyugvást jelentő ágyúdörrenésre miközben Shu-tant hallgatom.
- Bízom a professzor szakértelmében. De ha mégsem működne a burok... megtennéd, hogy balhézol egy sort a laborban? - kuncogni kezdek, hiszen nem tudom elképzelni a jelenetet, ahogyan Shu-tan fekete öltözékben vörös szemekkel, gyászolva berúgja az ajtót majd elkezd leordítja a fejét. Ah majd a mennyekből végignézzük a jelenetet. Elvégre védőszent leszek! Egy angyal. Vagy valami ilyesmi a cél.
- Igeen! Azt! Az író biztosan szerette a színésznőt, és ezzel tisztelgett előtte, hogy beleírta a pasit, hogy örök életű legyen. Egyszer én is szeretnék egy könyv szereplője lenni, hogy örök életű legyek. Ha már történelmet nem is írhatok. - helyeseltem a könyvre, az ilyesmikkel kapcsolatban sosem maradtak meg hosszútávon dolgok, legfőképpen azért nem mert iskolai anyag, meg kötelező olvasmányról van szó amik sosem izgattak annyira mint mondjuk egy jó képregény.
Sajnos a mosolygás és önelégültség hamar vége tért amikor már elég távolra kerültünk a szigettől, végül Fortuna asszonyság elhagyott bennünket, és beleütköztünk az első komolyabb akadályba. Nem vízi tigrisek, nem is repülő tigrisek, és nem is cápák támadnak. Helyette inkább egy jól bevált láthatatlan fal. Hangos sikoltás kíséri a pixeleket amelyek Timberly-ből maradtak hátra.
- Nooo! Timberly! - A legjobb angolom elővéve visítok a drága barátunk után, miközben kapkodok a vörös maradványok után, de mindhiába, szegényt már nem hozhatom vissza. - Még csak meg sem tudtuk köszönni neki, személyesen a segítségét. Majd emlékeztess rá, hogy a plakáton mindenképpen fent legyen. - szólok Shushunak miközben még mindig picit ijedten pillantgatok a vízre, majd a szigetre, illetve időről időre az égre, nehogy valami fontos információról maradjunk le.
- Wooaah! Ha nem lenne ott az a fal most elúszhatnánk Kraken-kunon a naplementébe! - kapaszkodom a lányba, mert hát azért nem biztonságos ez a dolog, és ha lecsúszok az nem lesz rendben. Közben pedig a kezemben maradt horgászolt ubit szemlélem. Kis aranyos, de vajon ehető is? Azt hiszem néhánynak van mérge. Viszont túl kevés az életpontunk, nem hagyhatom, hogy Shu-tan máris kiessen. Dobogóra kerülünk. Vagy legalábbis ö biztosan.
- Shu-tan? Megmondanád, hogy mi volt az a darab amit korábban játszottál a sípodon? Nagyon tetszett, légyszi mesélj róla, hol tanultad. - első dolog ami eszembe jutott, majd amint a lány belekezd a szövegelésbe, beletömöm az ubit a szájába, majd pedig a Timberly-kun almájával folytatom a műveletet. Ha kell akár erővel is de megetetem vele a dolgokat.
- Ne kéresd magad. Edd meg szépen, hogy nagy legyél. Szép nagy és erős! Nyamnyamnyamnyam. - öltök nyelvet és várom, hogy növésnek induljon az életpontja.


//Shu-tan szájába tömöm a gyümölcsöt és a tengeri uborkát elvileg ez +30 hp-t jelent neki, illetve megpróbálok még horgászni//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 05 2015, 21:10

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Ápr. 06 2015, 18:54

Meglehetősen kellemes kis hely volt ez, mindenki mozgását nagyszerűen tudtam követni. Persze az íjászra fókuszáltam, ő volt a legközelebbi veszélyforrás egy darabig, és azt az időszakot csak a tűz közeledése törte meg. Körülbelül sokadszorra fordult meg a fejemben, hogy a játék irányítói minden potenciált kiölnek a mi kis küzdelmünkből: nem hagyják, hogy csapdát állítsunk, nem adnak a gonosznak nyomokat és most azt sem hagyják, hogy szépen összegyűljünk a kilátónál. Pedig annak nem sok értelme volt, hogy mindannyian a vízben végezzük. Felsóhajtottam és megcsóváltam a fejem.
Még egy utolsó pillantással konstatáltam, hogy a játéktér széle nem játék, aztán elindultam lefelé, mielőtt Cearso lángoló nyilai nagyobb problémákat okozhattak volna. Az ötlet jó volt, de a megvalósítás lassú és körülményes. Két-három méter magasból ugrottam ki, az íjász és magam közé véve az épületet, és ezáltal messzire elkerülve az általam elszórt tüskéimet is, aminek így semmi értelme nem volt. Nem hagyják, hogy szórakozzak :[ Délkelet felé vettem az irányt, a pajzsommal pedig fedezéket teremtettem magamnak az esetleges újabb nyilak elől, amíg bele nem gázoltam a vízbe. Természetesen a célom az volt, hogy eljussak Cearso-kunhoz, és a a tűz mesés, festői asszisztálásával életre-halálra menő párbajt vívjak vele. Csak annyi mélyen gázoltam be, amennyire feltétlenül szükséges volt, a rajtam lévő páncélzatban ugyanis nem könnyű úszni. Ezért nem is vízzel védekeztem, hanem inkább a pajzsommal, már ami a fiú támadásait illeti.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Hétf. Ápr. 06 2015, 19:21

És elérkezett az epic végjáték, melynek lényege, hogy az utolsó játékosok egy helyre terelődjenek. Cearso próbálkozásai jó öletnek tűntek, de Tachi könnyűszerrel kivágja magát a szorult helyzetből és a játékmesterek kedvére is tesz azzal, hogy nem odázza el az összecsapást, hanem egyenesen az íjász felé veszi az irányt. De hogy igazán izgalmas legyen a harc és mert a lánykák is belátták, hogy a sziget körüli lubickolás nem vezet semmire, ők is a páros felé tartanak a tintahal fogatba hajtásával. Harcra alkalmatlan a jószág, de a célhelyre azért elviszi őket. S hogy igazán meglegyen a lehetőség a végső összecsapásra, amikor már az egész sziget lángokban áll, akkor egy annál sokkalta kisebb, nagyjából 10 méter sugarú, kör alakú kisebb szárazföld emelkedik ki, amelyet mind a négyen könnyedén elérhettek úszva (még Cear is az 1 kitartás pontjával Razz) Ha esetleg kétség merülne fel bennetek azt illetően, hogy oda kell mennetek, akkor a vízben közeledő piranha raj gondoskodik róla, hogy mind a négyen csipkedjétek magatokat és a szárazföldre igyekezzetek.


Twisted Evil Boldog viadalt, és sose hagyjon el benneteket a remény! Twisted Evil



Shu fogása: Hínár (Junnak sikertelen a horgászat)

Élet:
Shu: 40/130 hp (1 hal /+10 hp/)
Jun: 20/120 hp (1 gyümi /+20 hp/, 1 hal /+10 hp/))
Tachi: 42/125 hp 110/110 páncél
Cear: 64/70 hp (2 sült hús /15-15 hp/)

Lájkok:
Shu: III III
Jun: III
Tachi: I
Cera: IIII


Spoiler:

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Rosalia Hétf. Ápr. 06 2015, 19:29

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 2cy5np5

Határidő 8. szerda éjfél!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.