Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar Game

+8
Maci
Sakamoto Rin
Halász Alex
Kincaid
Shukaku
Chancery
Anatole Saito
Cardinal
12 posters

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Hétf. Május 05 2014, 00:05

Rendben, akkor szavazást! – emelem fel a kezemet. Hogy mit illetően? Hát a szavazást illetően. Szóval szavazunk a szavazásról :oAha, full logikus.
Nevezzük nevén a két tábort. Egyrészről: ki akarja, hogy senki ne szavazzon ki senkit? Így akkor mind bent maradunk. Másrészről: szavazzunk? Senkiről nem tudunk senkit, de eltalálhatunk egy téglát. Aki így nem lesz lépéselőnyben Surprised
Igazság szerint csak a többiek lelkesedése ragadott magával, pedig célom volt csendben elüldögélni a sarokban, és nem feltűnősködni. De annyira átragadt rám a hangulat, hogy nem bírtam türtőztetni. Jó lesz így? – fordulok körbe.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 05 2014, 00:14

- Hahh -
Fújt egyett, majd még mielött a kajára tértket volna rá.
- Szerintem szavazzuk ki a mobot. Elvégre ne egy jk-val kezdjük. Anat úgy is emlegette, hogy nem akarja elvenni a játék lehetőségét senkitől. ^^" -
~ Meg így kis szerencsével talán meg tudjuk azt is, hogy Kuro chan igazat mondott el, és most is biztonságban vagyunk, habár eben nem igen bízom. ~
- A salátát meg betettem a hűtőbe, nem tudom mennyi maradt belőle. o.o -

//ha nincs hűtő gomen, akk gondoljatok vmi mást oda, de animébe volt, és sütő is ha jól tudom. >.< /-

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 05 2014, 00:22

-Te Al... a Maci nem lehet mob.
Füttyent egyet, majd farka végével a medve indikátorára bök.
-Timidusnak igaza van.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 05 2014, 00:29

- Ha nem mob, akkor mi? Egy beszélő plüss állat, akinek kedve szottyant SAOzni? o.O -

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Maci Hétf. Május 05 2014, 00:31

Egy ideig figyeltem a többiek beszélgetését majd végül én is felszólaltam.
-Ha jól értettem akkor szerintem több esélyünk van ha nem szavazunk senkit hiszen nekünk is elvileg van valakink aki képes megóvni egy valakit egy pedig benézhet a szobába. Ha mi nem szavazunk akkor 7 este kell hogy a gyilkosok vagy mik kiszavazzanak. Mellet a minden körben egy valakit akar meg is menthetünk. Azt javaslom az aki benézhet nézze végig az összes szobát és ha megvan a két gyilkos elmondja és kiszavazzuk. Ha a kumagyam helyesen dolgozik akkor így nagyobb eséllyel nyerhetünk a vaktában lövöldözés helyett. Ja és én javaslom a Húszsákkal kezdjük az ellenőrzést mert ha jól gondolom az ő céljuk az esélyeink rontása és ő szólalt fel elsőnek hogy szavazzunk ki valakit. - böktem Alex felé.


A hozzászólást Maci összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 05 2014, 01:20-kor.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Hétf. Május 05 2014, 00:55

- Teddy - fordulok a mint-kiderült-mégsem-mobhoz - van ráció abban, amit mondasz, de semmi nem garantálja, hogy lesznek is ilyen védők a játékosok között, ez pedig már a lehetőségek hatványozása... ahogy a gimis tanárom mondta... ez bizony inkább a nullához konvergál...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Maci Hétf. Május 05 2014, 01:20

- Ez igaz, de annak is csupán egy a kilenchez az esélye, hogy kiszavazunk egy "gyilkost". Nagyobb eséllyel medvellé lövünk. - Kontráztam rá a fiúra

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Hétf. Május 05 2014, 08:08

Csak figyeltem, hogymi történik. Az elején kissé, mintha már oldódott volna a hangulat, és egy-két helyről már viccelés volt észrevehető,  már ha Anatole viccnek szánta azt, amit mondott. Közben adódtak itt jobb ötletek is, ahogy látom. Az tényleg demokratikus, hogyha nem szavazunk ki senkit, hiszen még indítékunk sincs.
- Az én meglátásom szerint, az első napos kiszavazásnak nincs értelme,  hiszen információk nélkül, csak vagdalóznánk a vádakkal, ami nem illő ehhez a játékhoz. - osztom meg a többiekkel is a véleményem. Semmi kedvem nincs ahhoz, hogy valakit koholt vádak, esetleg "Vak tyúk is talál szemet" taktika miatt küldjünk haza. Nem. Ezt a játékot élvezetesen kell játszani, észrevenni az elejtett megjegyzéseket és következtetések alapján megtudni, hogy kicsoda a kettő tégla.
- És mondd, Alex, ha minden igaz? - fordulok a szőke fiú felé. - Szerinted egy mobnak zöld az indikátora? És ami fontosabb,  hogyan jutnak be a semleges területekbe? - tettem fel neki a kérdéseket. Most olyannak láthattak engem, mint aki még a kákán is csomót keres, de nem bántam. Mindig kell egy ember, aki ellentmond még akkor is, ha minden arra utal, hogy nincs igaza. Közben a észrevettem egy eléggé ramaty állapotban lévő hölgyeményt is. Pechemre, nem volt az ismerősöm. Hogyha most oda mennék, akkir minden bizonnyal azt hinné, hogy akarok tőle valamit. Ez végső soron igaz is, csak nem olyan értelmezésben. Tudni szeretném, hogy mi az,ami ennyire bántja. De iismeretség nélkül csak annyit tehetek, hogy figyelem.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 05 2014, 13:44

- Ohh my god! Hidegen hagy az indikátora. Egyértelműen nem ember, szal nem rendes jk -.- Az, hogy Kayaba beküldött közénk egy "kémet" mit sem változtat azon, hogy ez a lény még csak nem is pet, akiknek köztudottan sárga az indikátora és az a feladatuk hogy védjék az idomárjukat és segítsék őket. Ennek itt... - mutat Macira. - ismeretlenek a céljai és egyértelműen jknak akarja elhitetni magát, ami élből gyanús, mert láthatóan nem az, hanem egy a játék által generált njk. Egy pixelhalmaz, kódsor, satöbbi! - Túlságosan beleélte magát, a végén még kiszavazzák azért, mert nem bírja elfogadni ennek a szörnynek az ittlétét. Viszolygott tőle, idegesítette, irritálta a puszta jelenléte is. Érzelmi okai voltak, nem bízott sem a játékban, sem Kayabában sem pedig Kuromajoban. Senkiben sem bízott és ezt most levezetni látszott a jk-njk macin. Nagy levegő és úgy döntött, hogy megpróbálja lezárni ezt a szálat. - csak arra akarok utalni, hogy jóllehet jk, mégsem ember, akivel ha történik valami respawnol, míg mi meghalunk kint. Bah...
és itt lezártnak tekintem ezt a témát. Ha nem szavazunk ki senkit, akkor én megyek és eszem.
- Azzal fel is állt.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Hétf. Május 05 2014, 13:51

- Még mielőtt elmennél, lenne egy kérdésem. Tehát ezen a félig játékos, félig NJK-n akarod levezetni a Kayaba iránt táplált mélységes dühödet? Surprised Mert akkor arra kérnélek, hogy ne vigyél saját érzelmeket a játékba. Ha Kayaba játszani akar, akkor tegye. De ne pikkelj rá, csak azért, mert az alkotója ezt műveli. - mutatok a Teddy néven bemutatkozott... magam sen tudom mire.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Maci Hétf. Május 05 2014, 14:17

Nagyon rosszul esett az amit a hüzs zsàk a fejemhez vágot, különősen az, hogy csak feláldozható tárgyként kezel. - Nem tudhatod, hogy újjá éledünk. Megkérdeztél akár egy mobot is, hogy ő az akit nemrég megöltél. - Szólaltam meg lehajtptt fejjel majd oda kullogtam Kuromayohoz. - Kuromayo-chan kiléphetek a játékból? - Néztem rá könnyes szemmel. -Nem akarom elrontani a játékot. Ha a jelenlétem zavar akkor inkább jobb ha elmegyek.

/Szinezés később/

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Hétf. Május 05 2014, 14:25

- Eh, nekem mindegy... végül is csak egy játék, de... jó lenne ha kezdenénk végre valamit, egyébként is... Chancery, bocsánat, de nem tudom, hogy mi a neve a petednek... 
Szívesen szólnék én a macskájához is, de egyrészt Chan ébren van, és végül is ő az emberi lény, nem a petje, így számomra Chan a fontosabb, inkább szólok hozzá mint egy programhoz, még ha hozzá is tartozik. Meg aztán megszólítani se tudom a macskáját. Nem rémlik, hogy múltkor a vakrandin mesélt volna róla...
- Mire értette azt, hogy egyetért? És... -
néztem körül - Hol van az a másik lány? Az ő nevét se tudom, de Kuromajo... ti ketten mintha ismernétek egymást... - néztem egyenest a játékvezető szemébe
- Amúgy pedig, amint látod páran már megéheztek, nem lennél oly kedves és utasítanád a személyzetet, hogy terítsenek ebédhez nekünk?
Aztán a maci összezuhanni látszott, s ha már beszélni kezdtem, hát úgy éreztem ideje lenne tisztázni a kilétét:
- Teddy, nekem különösebben semmi bajom veled, bár... a zsebkendő... de nem számít, viszont azt hiszem, a többiek nevében is mondhatom, hogy kíváncsiak lennénk ki vagy mi is vagy valójában? A játék játékosként kezel, de ahogy Alex is kételkedik... Szóval? Ember vagy, vagy pedig program, akár az a macska? -
mutattam a Chan ölében lévő állatkára

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 05 2014, 14:42

Ato szavai ütöttek. Nem mondott rá, csak ciccegett. - Chh - Majd, mivel már nem bírt magával és senki nem akart még sehova se menni, így nekidőlt a falnak, és úgy pötyögött a menüjében. Most ő lesz a gonosz, aki elüldözött egy vélhető polgárt, elhúzta a szája szélét, de nem szólt. Megvárta a fejleményeket.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 05 2014, 14:48

Timidus ásít egy nagyot, majd végignéz rajtatok.
-Nem értem, hogy miért itt is ezekkel a butaságokkal kell jönni. Nem mindegy, hogy ki micsoda?
-Tényleg... itt nem petek meg mobok vagy emberek vannak, hanem tégla, meg orvos meg nyomozó meg városlakó. És az is lehet, hogy pont Maci az orvos.
-Yap! Egyébként meg a kaja jó ötlet, Shu is jól főz, jobban mint a személyzet, úgyhogy veled tartunk Alex.

És már ugrott is a fiú mellé, a száját nyalva, és Shu is felkelt a fotelből. Felesleges vitákhoz semmi kedve nem volt. Egy pillantást vetett Chanra, aki szintén ügyes volt a konyhában, de most inkább nem zargatta, és ő is beállt kettejük mellé.
-Mire visszajövünk a zsákmánnyal találjátok ki, hogy mi legyen.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 05 2014, 14:52

Nem gondolta volna, hogy pont Shukakuék fogják oldani a helyzetet, de végtére is, ez történt. Ellökte magát a faltól és fordultában megtoldotta Timidus savait ő is. Elvégre ő volt a felbújtó. ._.
- Egyet kell értenem. Akkor ne szavazzunk ki senkit. Ez az én szavazatom. - Közben Macira mélyesztette a zöld szemeit, majd megfordult és valami étel féleség után nézett. Mit csináljunk ma? o.o


// A szavazatom leadtam: ne szavazzunk ki senkit. //

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 05 2014, 15:00

Halász Alex írta:

- Egyet kell értenem. Akkor ne szavazzunk ki senkit. Ez az én szavazatom. - Közben Macira mélyesztette a zöld szemeit, majd megfordult és valami étel féleség után nézett. Mit csináljunk ma? o.o

~Persze, hogy egyet kell, hiszen igazam van.~
-Akkor támogatjuk mi is Alex javaslatát. Ne szavazzunk ki ma senkit.
-Yap! No, mehetünk? Mit szeretnél főzni Alex?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Maci Hétf. Május 05 2014, 15:05

Danee kérdésére megtöröltem a szemem. - Én sem vagyok biztos benne. Amiota az eszemet tudom itt élek de a többi itt lakó mindiig is ellenségesek voltak velem de indikátorom csak azután kett, hogy ti emberek megjelentetek.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Május 05 2014, 15:05

Ahogy Alex elkezd bepöccenni, odaperdülök hozzá. - Al, lazulj! Ne bántsd már! Még a végén a vesztedbe rohansz! - súgom a fiúnak, minkét kezemet a vállaira téve, a szemébe nézve. - Gyere inkább főzni! - tessékelem ki a konyha felé, miközben Shura villantok egy hálás mosolyt. Az időközben érkező üzeneteimre a konyha felé menet válaszolgatok. Ami pedig a többieket illeti: Szerintem nem kell újra elmondanom, hogy nem kívánok ma kiszavazni senkit.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 05 2014, 15:06

- Passz, szerintem valami könnyedet kéne. Leves, vagy hmmm, ha vannak hozzá valók össze dobhatnék rament. :3 Mit gondoltok? scratch- Anatra csak pislogott. - Aha o.o -

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Hétf. Május 05 2014, 15:21

A fiú csak ciccegett rám. Ez remek. Újabb esélyt szalajtottam el, hogy egy ismerősömmel több legyen. Ha így megy tovább, a végére el fogok hidegülni mindenkitől. És ehhez már megint csak gratulálni tudok magamnak. Mindenesetre van ráció a kislány szavaiban, itt más mértékek vannak, mint a házon kívül. És Danee-n is csak ledöbbenek, bizony sok mindenre figyelt fel. Talán nekem is ezt kéne tennem, még mielőtt mindenkivel megutáltatom magamat.
- Az első napi kiszavazást én is feleslegesnek tartom. - szólaltam fel. Most egy kissé lelombozódtam, enni sem volt kedvem, csak ültem a fotelben és néztem ki a fejemből.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 05 2014, 15:22

Halász Alex írta:
- Passz, szerintem valami könnyedet kéne. Leves, vagy hmmm, ha vannak hozzá valók össze dobhatnék rament. :3 Mit gondoltok? scratch- Anatra csak pislogott. - Aha o.o -

-Tonkucu ramen!
-Igen. Az tényleg nem nehéz, és még finom is. Al... talán bocsánatot kérhetnél a macitól...
-Igaz. Így a végén csak azért fogtok egymásra szavazni, mert összevesztetek. Ez nagyon rossz taktika.
-Hát... én nem erre gondoltam, de ez is igaz...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Maci Hétf. Május 05 2014, 15:31

Amíg a többiek a kajával foglalkoztak addig én beültem a sarokba.
-Kuromajo-chan. A szabályok tiltják, hogy felfedjük ki milyen pozicióban van? - kérdeztem hosszas töprengés után.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Május 05 2014, 15:44

- Danee-san, nincs semmiféle személyzet. ha enni szeretnétek, azt nektek kell megoldanotok =) - kuncog, majd a csenden üldögélő Kaibutsura mutat, aki hozzátok hasonlóan szintén ott van már a díszteremben - Nyisd ki a szemed - veti oda a fiúnak, aztán Teddy felé fordul - Nem tiltják ^^ - felel nemes egyszerűséggel, mosolyogva.

Kiszavazás ellen van: Alex, Shukaku, Atoru
Nem szavazott még: Anatole, Chancery, Danee, Kaibutsu, Kincaid, Maci

A döntéshez legalább öt szavazatra van szükség.

Alex kiemelt szavazatától számoltam, és csak azokat, akik egyértelműen kiemelték az akaratukat, vagy külön sorban, vagy aláhúzva, stb.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Május 05 2014, 16:10

//A kiszavazás ellen vagyok//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Hétf. Május 05 2014, 16:18

Még megvárom Chanék válaszát, de különösebben nem változtat a helyzeten a dolog, látva hogy már négyen is a szavazás ellen vannak
- Eh, személyzet sincs? Mi csináltál velük? Őket is megmérgezted vagy mi? Tegnap még volt egy rakás npc itt...
- Amúgy meg nyitva van, de ha meg se szólal, az pont olyan mintha itt se lenne, még Chan is többre képes, pedig ő totál ki van...
Kezd felhúzni ami itt megy, csattan a tenyerem a fotelon, és feltornászom magam
- Jól van akkor nem érdekel, én sem kívánok ma szavazni, remélem holnap rájöttök, mikor egy, vagy két emberrel kevesebben leszünk, hogy ez marhaság volt...
- Egyébként, ha nem tiltják, akkor elmondhatom, hogy civil vagyok... Úgy se számít semmit se! Ahogy itt semmi más sem!
Tiszta fejetlenség. Még csak nem is egy megingathatatlan indok alapján döntöttek így, csak egy halvány kis feltételezés miatt. Kíváncsi lennék mit csinálnának, ha éjjel tényleg meghalnának a játékosok, nem csak kiesnének...
Ha már mindenkinek kajálhatnékja támadt, akkor én is inkább összeütök gyorsan egy rántottát a konyhában.


//nem akarok szavazást akkor én se

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.