Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar Game

+8
Maci
Sakamoto Rin
Halász Alex
Kincaid
Shukaku
Chancery
Anatole Saito
Cardinal
12 posters

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Csüt. Május 08 2014, 20:34

Shukaku átadott minden mosatlant, és engedve a sárkánya invitálásának elindult a billiárd terem felé. Ennek részben örültem is, meg nem is. Örültem, hiszen így rendesen átgondolhatom a dolgokat, azonban szomorú voltam, mivel egyedül kellett mosogatnom. De ha már magamra vállaltam, illik elintézni a dolgot. A tálakat, tányérokat és evőeszközöket szépen berakosgattam a mosogatóba és belekezdtem, miközben nagyban töprengtem. Ez a játék kissé feszültté tett, még ha nem is akartam az lenni. Igazából semmi gondom nem volt addig, míg levegőnek nem nézett az Alex nevű fiú. Persze erre normális ember nem kapja fel a vizet, de nekem sajnos ehhez rossz emlékek kötődnek. Gondolom elég, ha annyit mondok, hogy a sulimban is ez volt folyton. Mikor felszólaltam volna, a szavamba vágtak, így nem tehettem semmit. De ez a múltam része volt, egészen eddig. Igaz, lehet, hogy neki is oka volt arra, hogy ne figyeljen. Talán ideges volt, vagy talán ő a Tégla, és félt a lebukás esélyétől, ezt nem tudom. Azt viszont tudom, vagyis jobban mondva érzem, hogy bizony ma én leszek a soros. Akkor viszont nem illik szomorkodni, jobb lesz, ha addig élvezem ezt a helyet, amíg lehet, igaz? Már lassan végeztem az edényekkel, mikor meghallom, hogy Danee szólongat.
- Tessék?! – kiabálok vissza. Mindjárt végzek, így megtudhatom, hogy mit szeretett volna. Az utolsó tányért is eltörölgettem, és már indultam is a társaság felé.
- Igen? Surprised – nézek a válaszra várva. Ahogy láttam, éppen billiárdoztak. Ehhez viszont nem értek. No De majd csak lesz valahogy! ^o^/

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 7 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Csüt. Május 08 2014, 23:21

- Gyere te is biliárdozni, Atoru! - válaszolom immáron normális hangerővel - Ezzel a dákónak nevezett ütővel kell meglökni úgy azt a fehér golyót az asztalon, a keskenyebbik végével, hogy egy egyszínű golyót találjon el a fehér. A cél, hogy a mi csapatunk legurítsa így az összes egyszínűt, a teli golyókat, a feketét leszámítva, mert arra külön szabály van. A csíkosak Anat és Chan csapatáé
- Próbáld meg! -
adtam a kezébe a botot

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Pént. Május 09 2014, 20:39

Mint kiderült, Danee invitálása a billiárdra szólt. Én pedig egyszer élünk alapon bele is mentem. Danee gyorstalpalója mondhatni segített, de szerencsére már a tévében is láttam hasonlót, csak azt Snooker-nek, vagy minek hívták. Mindegy, akkor próbáljuk is leutánozni, hogy hogyan fogták… Jobb kézzel megfogom, és ráfektetem a balkezemre… Aztán lökés! Gurult a fehér golyó, és el is talált egy narancssárgát, azonban a lyukba már nem ment bele.
-Eh... Ez nem az én sportom. – csóválom mosolyogva a fejemet. Majd legközelebb jobban fog menni, remélem. Addig is lássuk, hogy a többieknek hogyan megy.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 7 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 10 2014, 16:55

A sárkány egykedvűen nézte a játékot. Egy idő után már mindent kitapasztalt, minden szabály megjegyzett, és jó pár stratégiát is kialakított a biliárd megnyerésének legbiztosabb módjára, így a tevékenység untatni kezdte. Leheveredett az egyik székre, és amikor mindenki végzett, felszólalt.
-Egyértelmű, hogy fogalmunk sincs, hogy kit kellene kiszavaznunk, és a legtöbben csak halogatni akarják a szavazást. Mindenképpen a szerencse dönt, vagy éppen az, hogy ki mennyire jól tud beszélni... ami nem fair...
Picit elgondolkodott és körbenézett a csapaton, majd megállapodott a tekintete a társán, aki viszont csak egyetértően bólintott.
-Akár azt fejtegetjük, hogy ki miért tégla, akár azt, hogy ki miért nem az, úgy sem fogunk tudni semmi biztosat. Mindenki tud gomoku-t játszani? Úgyis játszani akartatok, és ez nagyon egyszerű, nem kell hozzá ügyesség, mint a biliárdhoz. Választunk ellenfeleket, és aki az utolsó körben bent marad, az választja ki, hogy kit küldünk haza. Megfelel?
Újra végignézett a csapaton, és elgondolkodott azon, hogy kit fog választani.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szomb. Május 10 2014, 17:10

Valóban, tényleg arról volt szó, nem volt igazán bizonyíték a kezünkben, ebben teljesen egyet értettem a sárkánnyal, én is csak bólintottam rá, de amit utána mondott...
- Timidus... -
néztem rá lesújtóan - egyrészt, nem tudom, honnan veszed, hogy mindenki tud gomokut játszani! Csak mert a SAO japánban készült, attól még jó pár külföldi van köztünk. Szerintem, látszik, hogy nem rendelkezem ázsiai gyökerekkel...
- Nem, nem tudok gomokut játszani, csak hallottam, hogy van valami ilyesmi, de eddig nem vonzott, másrészt...
- Nem szeretném kiszolgáltatni magam, ha ez a játék, aminek a részesei vagyunk, már legalább szavazatot, beleszólási lehetőséget biztosít számomra nappal, akkor nem akarom eldobni azt senki kedvéért. Ha olyannyira szavazni akartok, akkor szavazzunk most! Látom, már nagyjából úgy is mindenki kiélte magát a biliárddal...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 10 2014, 17:17

A sárkány sóhajtott egyet, majd nyugodt tekintettel fordult Danee felé. Várható volt, hogy ő fog elsőnek belekötni a tökéletes tervbe.
-Shu szerint nem csak japánban játsszák.
~Ha már megint az álmaitokkal jöttök.~

-Igen. Angolul Fiwe in Row, vagy Quinta. És tényleg nem nehéz megtanulni.
-Öt pötty legyen egymás mellett függőlegesen vízszintesen vagy átlósan. Ennyi. Így tudsz nyerni. Esélyünk pedig ugyanannyi van így kiejteni a téglát mintha össze-vissza szavazgatnánk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 10 2014, 17:20

- Szerintem pedig nem szabadna elbagatellizálni a döntést azzal, hogy egy játék győztese döntsön mindenki helyett. Megmondom miért: Ha én győznék a gomokuban, azzal nem szeretném elvenni mástól a döntés jogát. Ráadásul az összes felelősség rám hárulna, ami sokszorozná az amúgy is nehéz döntés terhét. Viszont ha veszítenék a gomokuban, bánnám, hogy végül lemondtam a saját döntés jogáról, hiszen lehet, akit a győztes szavazna ki, őt megmenthettem volna. Arra is gondoltam egyébként, hogy ha már ennyire nem akaródzik többeknek sem szavazni, akkor szavazzunk titkosan, egy-egy cetlire felírva a neveket, amit a játékmester összegezhetne. Azonban mégis elvetettem magamban ezt a gondolatot, mert így a téglák könnyebben megbújhatnak köztünk, még a döntések alapján sem tudjuk kipuhatolni a szerepeket. Szóval én azt javaslom, mindenki mondjon egy nevet és egy indoklást. Esetleg kisorsolhatjuk a sorrendet, ha senki nem szeretné kezdeni.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 10 2014, 17:25

-Na ez már érv!
Vigyorog a sárkány Anatra, és visszaröppen a székbe.
-Esélyünk így sincs több, és még játszani sem tudunk... de akkor hallgatom a szavazatokat.
Belehajtja a fejét a lány ölébe, aki mosolyogva csóválja a fejét, és halkan suttog neki.
-Ugye tudod, hogy itt senki nem tudna téged legyőzni?
-Tudom.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szomb. Május 10 2014, 17:32

Akármi is a vége, a biliárd végére picit sikerül összeszednem magam. Olyannyira igen, hogy sikerüljön egy ehető ételt összedobnom a konyhában. Illetőleg többet is, kihasználva a rendszer adta kényelmet, hogy nem órákat kell a konyhában tölteni, csupán perceket, szokásom pedig, hogy elhúztam a főzést, már rég odaveszett. >.>
A társaság végül válogathatott, hogy vagy tradicionális, olasz carbonara-t eszik-e (sajtszószos-gombás-sonkás tészta), vagy ahhoz hasonló egyszerű rántott husikát krumplival-rizzsel ^^ Jómagam a tésztára szavaztam, ha van étel, amiből nekem sose elég, akkor ez az.
Persze mire mindezt kitálalom, a téma ismét a kiszavazás, Álomkelőt pedig ez felettébb jobban leköti, mint a főzőcskézés. Miután ő is megkapja a maga adagját külön étekből, és azzal van inkább elfoglalva, én az asztalnak támaszkodva hallgatom Timidus és Danee szóvitáját. Fejemet csóválva próbálom megérteni, de nem megy. Meg is szólalnék, de hiába nyitom a szám, ismét belém van fojtva a szó, úgyhogy hagyom is az egészet a francba. Gondolhattam volna, hogy az én véleményem aztán abszolúte senkit se érdekel.
Azzal leülök és szedek magamnak egy adagot a tésztából. Álom felnéz a saját adagjából. ~Még rosszkedvű vagy?~
-Igen. -mormogom.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 10 2014, 17:42

- Chan, elmondanád te is a véleményed? - Amíg így tesz, addig én kiszolgálom magam a carbonaraból.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 10 2014, 18:06

Shu és Timidus Chan felé fordul, és illedelmesen, türelmesen, csöndben várják a válaszát.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 10 2014, 18:17

*amíg várakozik Chanra, eszegélés közben cetlikre felírja mindenki nevét, hogy kisorsolhassák a sorrendet*
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Szomb. Május 10 2014, 18:31

Az idő pereg a játék meg halad előre. Én magam ugyan nem szállok be, csak nézem, amint a golyók ide-oda gurulnak az asztalon.
Végül aztán az egész befejeződni látszik és a téma ismét a kiszavazás.
- Gomoku…? – jegyzem meg halkan, miközben felülök a biliárdasztal szélére és a lábaimat lóbálva figyelem a többi játékost. Tekintetem aztán hirtelen a sárkányra szegeződik. Vagyis kívülről ez látszik, figyelmem tárgya azonban nem maga a pet hanem az, amit csinál. Mert per pillanat én is szívesen hajtanám a fejem egy lány ölébe. Very Happy
- Oh… niku, niku! – teszem le a voksom a rántott hús és krumpli párosnál és lepattanva az asztalról, ki is szolgálom magam.
- Ittadakimaaasu!


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szomb. Május 10 2014, 19:48

Tüntetőleg a számba tömöm a tésztát és jóideig nem akarok megszólalni, de tekintve, hogy még Timidus is befogja a száját (bezzeg máskor úgy tud pofázni, hogy néha arcon vágnám, hogy csendet), nem nagyon fogok menekülni. Lenyelem az adagom és egykedvűen közlöm.
-Tőlem aztán nagyon ne várd, hogy elsőnek szavazzak. Előbb a többiek.
Álomkelő egy szabad székre ugrik, hogy a lap fölé magasodhasson legalább a feje.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 10 2014, 20:03

- Sejtettem Very Happy Úgyhogy fel is írtam mindenki nevét egy cetlire. - Majd mindenki szeme láttára jól megkeverem a papírkákat a levett sapkámban. - Timidus, húznál kérlek? Aztán Shuval soroljátok légyszíves el a szavazási sorrendet az alapján, hogy miket húztál. - Nem vagyok benne biztos, hogy a sárkány tud olvasni, de ezt persze nyíltan nem merem kimondani, nehogy megsértődjön őméltósága. Hiszen bizonyára tud olvasni, csak én vagyok oktondi. Rolling Eyes

/random.org-n kisorsoltam a szavazási sorrendet:/
Spoiler:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 10 2014, 20:10

Timidus örömmel bólint és már röppen is a kalaphoz, sorban kiemeli a cédulákat, majd Shu kezébe nyomja, aki a tőle telhetően a leghangosabban olvassa fel sorban a neveket, és szépen ki is teszi az asztalra a cetlit, hogy mindenki láthassa.
-Alex, Atoru, Timi és én, Danee, Álom és Chan, Kincaid, Kaibutsu és végül Anatole.
-Látás jártasságunk nincs.

Tette hozzá a sárkány, hogy azonnal kizárja a csalás bárminemű felmerülését.  

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szomb. Május 10 2014, 20:49

- Kábé úgy gondoltam én is, ahogy Anat kifejtette. Amúgy szívesen megtanulnám azt a játékot is, ha nem a szavazás függ tőle.
Látva, hogy készül az újabb koszt, kicsit kontárkodok én is a konyha körül, és főzök ízesített gyümölcs teát, meg persze zöldnek gunpowdert, és egy fekete earl greyt is, odabent a szobában tálalom fel, egy tálcáról rakosgatom ki mindenki elé a teáscsészét, kerül még az asztalra persze minden jó: cukor, citrom, méz és friss piros gyümölcsök. Ki hogy szereti
- Nyugodtan igyatok teát is, ha szeretitek!

Majd lehuppanok én is a tegnapi fotelbe előbb csak teázgatni, aztán enni is kedvem támad.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Vas. Május 11 2014, 18:03

- Ok sankyú. - vesz el egy csésze teát, majd leül és néz ki a fejéből. Neutral
Jól el voltak a biliárdozással. Ő sem maradt ki és habár eddig nem izgatta maga a játék, gyorsan bele tanult. Nem nagy őrdöngősség, a pontjai pedig pont elégnek bizonyultak ahhoz, hogy nem szúrja el. Cool Menő volt, nah! Neutral
Aztán direkt nem szólt a dologról. Nem akart senkit sem sürgetni, valaki úgy is fel fogja hozni. Ha nem szavaznak legalább a nem-szavazásra, addig úgy sem mennek sehová.
- Bahh, pont én kezdjem? x/ - sóhaj. - Nah jó. Nekem kezdettől fogva volt egy biztos választottam, csak nem akartam volna még előhozakodni vele. Azt reméltem, hogy a beszélgetésekből többet tudok meg, hogy a téglák leleplezik egymást, de túl jók. :/
Legalább is engem sikerült megtéveszteniük. Rolling Eyes
- Nah most ugrik a majom a vízbe. >.< -
- Nos mint tudjuk Maci volt a gondnok, azaz ahogy én ismerem, az orvos, én meg a... wá hogy volt? *belenéz a menüjébe* - Alvajáró. Suspect , én rendőrként ismerem. Első este Anatot csekkoltam le, és nem találtam a helyén.... de mivel Maci az orvos... >.> Anatra szavazok. Rolling Eyes - ~ Hehh nah ....

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 7 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Vas. Május 11 2014, 18:42

Játék közben megint felmerült a kiszavazás gondolata. Eh... Már most elég rosszul érzem magam, hogy valakit el kell majd küldenünk. :/ De legalább ez a cetlis kihúzás Anatole-tól eléggé jó ötlet, így senkit nem lehet hibáztatni, és mindenkinek szavazni kell. Közben Chan-tól vettem egy kicsi Spagettit, és megkóstoltam. Ha lehetséges, finomabb volt, mint Shukaku reggelije. *.* Ezek a lányok értenek ehhez. Közben Alex elkezdte fejtegetni az érvelését. Egy kissé meglepődtem. Nem hittem volna, hogy ez az ember lesz a rendőr a játékban... És hogy egyáltalán lesz rendőr. De ezek szerint van, és ha hihetünk neki, akkor ő az. Viszont valahogy egy kissé ellenszenvet vált ki belőlem, akármit is tegyek. Pedig úgy tűnik, hogy muszáj lesz ráhallgatnom. De nem most.
- Kaibutsu. - kötöm az ebet a karóhoz. - Eléggé szótlan, és kissé anti-szociális. - kíváncsi voltam, hogy mit fog rá szólni a rendőröcskénk. Talán este majd az én körmömre néz rá. x3

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 7 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 11 2014, 18:56

Timidus egy picit gondolkodott, de nem ment közelebb, és Shukakunak is intett a fejével, hogy maradjon a székben ülve. A sárkány ugyan tudta, hogy illetlenség társaságban sugdolózni, de most ez egy cseppet sem zavarta. Csipogásra váltottak, és végig úgy válaszolgattak egymásnak, hogy direkt abba az irányba néztek, ahol senki nincs, hogy még véletlenül se leplezzék le magukat. A sárkány végül felnézett a többiekre, és elvigyorodott, de érdekes módon a lány szólalt meg.
-Döntöttünk. Anatra szavazunk.
-De nem azért, mert elhisszük, hogy Alex a rendőr.

A sárkány nem tudta, hogy a fiú hazudik-e, de ha nem, akkor elég buta dolog volt a részéről ilyen hamar felfedni a postját.
-Azért szavazok Anatra, mert rajtam kívül ő a legokosabb stratéga itt. Én tudom, hogy nem vagyok tégla, Anatról viszont nem tudom. Ha kiszavazzuk Anatot, akkor ha tégla volt, akkor ők elvesztik a vezetőjüket és a csapatuk eszét, a városlakóknak viszont még mindig itt leszek én. Ez a leglogikusabb döntés.
Shu mindössze bólintott, majd odasétált az asztalhoz és vett mindkettejüknek a tésztából. Teljességgel rábízta magát a sárkányra. Ugyan ő elsőnek nem Anatot szavazta volna ki, de Timidus érvelése valóban helytálló volt.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Vas. Május 11 2014, 20:03

Alex bejelentése nem kevéssé volt megdöbbentő.
Már önmagában, az, hogy az Alvajárónak álltja be magát...
Tovább hallgatva a soron következőket felmerült Kaibatsu neve, majd
Shu, Alex után másodikként jelölte meg Anatot.
A helyzet kezdett érdekessé válni. A dolgok immáron a sokszínűből csupán két lehetőségre zsugorodtak...
- Azt hiszem, valaki hazudik a társaságból, de majd holnap kiderül, ha minden igaz -
összeszűkül szemekkel vetettem egy-egy hosszúra nyúló pillantást a trióra: Shukaku, Anatole és Alex - mindenesetre nem vártam ilyen mértékű fordulatot a második napra
- Még nem tudom, ki nem mond igazat, de a ma esti jelöltem Alex!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kuromajo Vas. Május 11 2014, 20:33

Kuromajo jókat kuncog a történéseken, kényelmesen üldögél a foteljében, és kedvtelve nézeget titeket. Mikor azonban végre előkerülnek az éles szavazatok, ő is előszedi a jegyzetfüzetét, hogy felírogathassa.

Anatole (2): Alex, Shukaku & Timidus
Kaibutsu (1): Atoru
Alex (1): Danee
Még nem szavazott: Anatole, Chancery & Álomkelő, Kaibutsu, Kincaid

Nyolc játékos jelenléte esetén ha öt szavazatot elér valaki, azonnal véget ér a nappal.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Vas. Május 11 2014, 22:25

Karba tett kézzel hallgattam végig mindenkit, Shuék köre után kicsit előre is hajoltam, hogy meglessem, mikor is jövök én pontosan. Nem is kellett sokat várnom, de Danee után nem szólaltam fel rögtön. Előbb mérlegeltem magambam lehunyt szemmel.
Kellett pár bátorító, csak számomra intézett szó a macskától ahhoz, hogy végül ki merjem nyitni a szám.
-Először is... -vettem egy mély levegőt. -Ez egy játék. Bagoly mondja verébnek, de senki ne vegye magára a szavazatom.
Kinyitom a szemem és végignézek a többieken. -Személyiség alapján nem lehet dönteni, bizonyítékok, jobban látható indokok pedig később lesznek, Tégláktól függően. Most csak vaktában lövöldözhetünk.
Az igazi tény az volt, hogy fogalmam sincs, kire szavazzak. Mindenkire rápillantok egy kicsit, de a tekintetem végül Alexen állapodik meg.
-Reggel még engem is gyanúsítottál, hogy Tégla lehetek, most viszont közölted, hogy te vagy a rendőr, amit mellesleg nem tudom, elhihetek-e, és bizton állítottad, hogy Anat nem volt a helyén. Ha gondolod, este hozzám nézz be, de a ruhák maradnak a helyükön. Már ha maradsz.
Majd kiegyenesedem ültömben. -Én is Kaibutsura rakom. Szerintem nem antiszociális, és nem is azért, mert csendes lenne... én is tudok az lenni, ha nincs kedvem beszélni.
Hangosan inkább nem mondom ki, hogy egyszerűen csak túl fiatalnak találom ehhez a játékhoz. Meg Shuékat is, de csak egy szavazatom van, Timidus pedig okos. Lehet, hogy segítséget jelent megtalálni a Téglákat, tekintve, hogy a hazugság nem tartozik az erényei közé.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Hétf. Május 12 2014, 08:23

- Ehh!! Én nem is vagyok anti-szoc, gonosz~ - vágom be a durcit és dühösen néze a hímre, aki rám szavazott. Csak mert néha csendben vagyok nem jelenti azt, hogy anti-szociális vagyok, és ha emiatt akar kiszavazni az hülyeség. Hevesen bólogatok is mikor az állatidomár lány megemlíti, hogy nem vagyok az... bár az már nem tetszik, hogy ő is rá szavaz. Sad
- Én mér megmondtam, hogy kire szavazok és az óta ez nem változott... Danee-san a választottam, hm. - fonom össze a két karomat a mellkasom előtt és bólogatok.

_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Hétf. Május 12 2014, 20:28

Nyilván én is örültem volna, ha több időm van átgondolni, hogy mi is történhet itt egész pontosan, más kérdés, hogy én nem a billiárdozásban láttam erre a végső megoldást. Nem is követtem őket, más kérdés, hogy nagyon nem is hívtak. Hát, így jártam Surprised

Egy fotelba telepedtem, kiélveztem, hogy ők a közös helyiségek egyik felében, én a másikban. Annyi hülyeség volt már itt már ebben a két napban is, hogy teljesen feleslegesnek éreztem, hogy csak azért izguljak, mert ilyen alapon majd kiszavaznak. Tegyék! Bánom is én… – mondhatnám, ha egyébként nem érdekelne veszettül, hogy mi lesz a végkifejlete ennek a játéknak. Látni akartam. Túlélésért küzdöttem, bakker!


Bár a sorrendben előbb kellett volna jönnöm, tényleg hallgattam, így nem is csoda, hogy a lány úgy döntött, helyettem is beszél. Annyira nagyon nem lőtt mellé.
Szerintem Danee-san nem az ellenséged… – húzom el a számat. Majd elhatározom magam, és csak szólásra emelkedek én is.
Szavazzatok ki a következő körben, vagy csekkoljon le engem a rendőr, döntsetek bárhogy is, de hadd mondjak el valamit. Azt látom jelen pillanatban, hogy van egy állítólagos alvajárónk, aki megnevezett egy állítólagos gyilkost. Kaptam jelölést attól a gyilkostól – lesek oldalra. Már nem igazán tudok miértekre válaszolni még a saját magam számára sem. – Viszont jelen pillanatban én azt tudom biztosan, hogy itt két személy dolgozik össze, és már az első éjszaka után védték egymást. Ők pedig – és ne haragudjatok a megnevezésért –, Alex és a Shukaku a tiszteletteljes Timidius-szal. Ha tényleg Anat volt csekkolva, akkor nem értem, mi ez a bizalom. Másrészről látni kell azt is, hogy Maci távozott a játékból legkorábban, az orvos. – Eddig a földet néztem. Tényleg nem mertem senkinek a szemébe nézni. – Küldjetek el engem a legközelebb, ha most követtek, és mégsem vezet sikerre, amit mondok, de a szavazatomat én is az ő párosukra adom le. – Kell egy mély levegő, mielőtt nevek hangzanak el.
Anat, jössz nekem eggyel, azok után, hogy rám szavaztál, és ha tényleg Te vagy a gyilkos, én megöllek! – próbálok mosolyogni. – Danee, mivel Te is Alexra szavaztál, én is így teszek. – Shuék felé fordulok. – Korábban Shura tettem a szavazatom, és most is rá tenném, de el kell mondanom, hogy ezt nem tiszteletlenségből teszem, kérlek, higgyétek el. De akkor most legyen Alex. – Meghajolok feléjük.
Kérlek, Kaibatsu, gondold át, hogy ki az ellenséged. Anat, Te hogy szavazol? Ki biztos a szavazatában? – kérdezem kicsit hangosabban. Nem vagyok szónok-zseni… és őszintén szólva túl magabiztos sem.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 7 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.