Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar Game

+8
Maci
Sakamoto Rin
Halász Alex
Kincaid
Shukaku
Chancery
Anatole Saito
Cardinal
12 posters

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Hétf. Május 19 2014, 17:24

Csak figyeltem arra, ami történik. Tehát így néz ki egy Arteses céh invitálás? Érdekes. Azonban még ott van a kérdés.
- Alex, hogy-hogy bent maradtál? Nem mondom, hogy nem bízok abban, hogy te lennél a rendőr, azonban ez elég furcsa. Neutral - mondtam a fiúnak. Én általában megbízom a rendőrökben, azonban az, hogy elmondta a státuszát és még bent van, elég indok a gyanakvásra.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 10 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 19 2014, 18:23

facepalm
- Bah, miután rendeztem tegnap egy kisebb jelenetet és majdnem megosztottam a társaságot, logikus volt, hogy nem engem ejtenek ki. Reménykedtem benne, hogy nem Shukakut fogják, mivel Anat az egyikük.... de nem így történt. viszont... - elbizonytalanodik, gondolkozik, hallkabra fogja. - Moshikashite.... lehet, hogy a rangom nem is ... rendőr? - Megnézte a levelét-
Az alvajáró ugyan nem kifejezetten takarja a rendőrt, de "megtudhatom, hogy ott tartózkodik e" egy játékos, vagy sem. Mármint a szobájában.... eddig bárkit néztem meg. Mind Anat, mind Kincaidnél üres szobát találtam. Ez vagy azt jelenti, hogy ők a téglák, vagy azt, hogy az alvajáró csak üres szobát talál, habár nem hinném.... Kuro chan levele kétség kívül írja, hogy megtudhatom, ha ott tartózkodik.....
- majd megijed. - Gomene Kincaid, ne vedd színészkedésnek az előbbit, én sem aludtam semmit az éjjel, és komolyan gondoltam. Szeretnélek az Artesben látni. >.< Honto ni.... Anat, mondj te is valamit. :/ -

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 10 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Május 19 2014, 18:53

Felvonta a szemöldökét, nem gondolta volna, hogy a játék szellemének ellent mondva valaki, sőt egyenesen többen is arra vetemednek, hogy a tőle kapott privát üzenettel bizonyítsák igazukat. Úgy fest legközelebb publikálnia kell az üzeneteket, amiket tőle kapnak a játékosok. Felkászálódik a kényelmes foteljéből és egy köhintéssel felhívja magára a figyelmet.
- Ez, kedves Atoru-san, Alex-san, kimeríti a tisztességtelen játék, a csalás fogalmát. A játék lényege a szavak mesteri forgatásában, a meggyőzés erejében rejlik, nem pedig a tőlem kapott üzenetek mutogatásában. Ahogy kifejtettem a szabályokban, szavakkal kell harcolnotok. Mindkettőtöket kizárlak a játékból! Mivel négyen maradtatok, és még mind a két tégla játékban van, így a civilek már nem tudják megakadályozni Anatole-san és Kincaid-san győzelmét. A játéknak vége! - ezzel megnyitja a menüjét, és mindenki visszakapja az összes felszerelését.

Rossz szájízzel, de véget kell vessek a játéknak. Nem gondoltam volna, hogy feketén-fehéren le kell írnom, hogy a játékmestertől kapott leveleket tilos mutogatni ingame, bíztam benne hogy vagytok annyira intelligens játékosok, hogy nem nyúltok ilyen eszközhöz. Különösen Anatot és Kint sajnálom, akik nyilván nem így akartak nyerni.

Jutalmak, egyebek kicsit később, nem számítottam rá, hogy máris számolnom kell ilyesmit. Mindenesetre köszönöm az aktív és lelkes hozzáállást, remélem élveztétek, legalábbis eddig a pontig.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 21 2014, 12:15

Rengeteg pozitívuma volt a játéknak, az előző gárdával ellentétben nem kellett titeket noszogatni, folyamatosan pörgött a társalgás, és mindenki aktív volt a lehetőségeihez mérten. Élveztem, na! Ahogy a múltkor, most is szeretnék különdíjakat osztani.

MVP: Anatole és Shu&Tim
Ezúttal megosztom a díjat. Anat téglaként is hiperaktív volt, vezető szerepet játszott, ami nyilván kockázatosabb, hiszen a sok beszédbe könnyebb belehibázni. Viszont az esetleges hibák is jobban elbújnak így ;)Emellett abszolút hű tudott maradni a karakter jelleméhez, hiába volt kicsit ellentmondásos a szerepével.
Timidusék végig nagyon jó meglátásokkal segítették a "várost", józanul és okosan játszottak, vezéregyéniségei voltak a civileknek. Ha nincsenek ők, akkor a téglák nem ütköztek volna túl sok ellenállásba.

Tiszteletbeli maffiataggá avatom Alexet, aki a múltkor orvosként bevédte őket, most rendőrként mindkettőt kiszúrta, erre megnyerte nekik a játékot egy szerencsétlen húzással. Tiéd a maffiamágnes is a jó találati arányodért Very Happy

A Pechvogel Atoru lett, aki az ún. lyncher szerepében olyan célpontot kapott, aki valószínűsíthető volt, hogy szúrni fogja a téglák szemét, amikor pedig az egyetlen életképes stratégiára készült, pontosabban arra, hogy bevallja a rendőr szerepét, és Shut bűnösnek mondja... hát nem beelőzte őt Alex?

Terelőbólyát kap elismerésem jeléül Kincaid, aki úgy látszott hasznosnak, hogy valójában semmit sem csinált.

Itachi vándordíj jár Danee-nak, a díjátadó az eddigi őrzője, Snowcat. Csók is jár hozzá Wink

Hogy a hagyományokat őrizzük, Kaibutsu kap egy csókot Kuromajotól búcsúzóul, hogy ebben a játékban is legyen azonos neműek közötti nyálcsere Razz

Jutalmak

Ahogy múltkor, most is 50 xp és 60 arany jár a győzteseknek, a veszteseknek pedig ennek a fele. Erre ráteszek egy aktivitási bónuszt, valamit mivel a játékosok többsége megvolt legalább 11. szintű, így arra is kaptok egy is pluszt.

Anatole: 90 xp és 400 arany (képességgel) és Gyenge Elnyomó Méreg
Kincaid: 90 xp és 140 arany (2x szóló menedékes bónusz) és Rövid Ellenméreg
Kaibutsu: 60 xp és 84 arany (szóló menedékes bónusz) és Egyszerű Adrenalin Potion
Maci: 60 xp és 70 arany és Gyenge Lényirtó Méreg
Shukaku: 60 xp és 70 arany és Gyenge Altató Méreg
Atoru: 60 xp és 70 arany és Rövid Specialitás Potion
Chancery: 60 xp és 70 arany és Gyenge Gyors Ütés Potion
Danee: 60 xp és 70 arany és Gyenge Lényirtó Méreg
Halász Alex: 60 xp és 70 arany és Páncélbőr Potion
Kuromajo: 0 xp és 115 arany (2x szóló menedékes bónusz az aranyjutalmak átlagára)

Keresés:
1. Anatole - Futóíj (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság)
2. Chancery - Gyenge Tisztító Kristály
3. Shukaku - Halvány Erősítő Kristály és Cseppkő (+4 erő)
4. Maci - Hálóvágó (+3 erő)
5. Atoru - Fényes Vaskard (+5 erő)

Céhjutalmak

Artes Liberares: 85 arany, Ayato, Meredith és Saya 10 exp, többiek 9 exp

Young Justice: 70 arany, Ilsette, Scott Thompson, Desdemona és Utahime 9-9 exp, Chancery, Shukaku és Peter 8 exp, Jay 0 exp

Angelic Voice: 35 arany, mindenki 6 exp

Anarchisták: 35 arany, Danee és Katharina 14 exp, Lancer 2 exp

Nyersi- és Receptjutalmak
Ezeket majd KA osztja

Anatole: Két T3-as páncélrecept, 10 szint érclátás és 20 T3-as érc
Chancery: Két T2-es kristályrecept, 10 szint növénylátás és 20 T2-es növény
Maci: Két T2-es fegyverrecept, 10 szint érclátás és 20 T2-es érc
Shukaku: Két T1-es kristályrecept, 10 szint növénylátás és 20 T1-es növény
Kaibutsu: Két T1-es kristályrecept, 10 szint növénylátás és 20 T1-es növény
Atoru: Két T1-es potionrecept, 10 szint növénylátás és 20 T1-es növény
Kuromajo: Két T1-es potionrecept, 10 szint növénylátás és 20 T1-es növény
Kincaid: 10-10 szint növény- és érclátás, 20-20 T2-es érc és növény
Danee: 10-10 szint növény- és érclátás, 20-20 T2-es érc és T1-es növény
Alex: 10-10 szint növény- és érclátás, 20-20 T1-es érc és növény

A küldetést lezárom! Köszönöm a részvételt!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 26 2014, 23:17

Anatole: Páncélkészítés (T3): Villanás Recept
Érclátás (T3): 285 -> 295, 7 Halvány Holdkő, 3 Jeti Bőr, 4 Topáz, 2 Opál, 4 Aranyérc

Chancery: Kristályírás (T2): Gyenge Területi Kábító Kristály Recept, Gyenge Lényirtó Kristály Recept
Növénylátás (T2): 100 -> 110, 6 Vastag Tövisgyökér, 3 Faeno Ág, 2 Vörös Gomba, 5 Nihil Levél, 4 Óriás Pitypang

Maci: Fegyverkészítés (T2): Ügyesség Rúna Recept, Páncélhordozó Rúna Recept
Érclátás (T2): 132 -> 142, 7 Fémkő, 2 Vastag Bőr, 4 Drágakő, 3 Tömény Rubin, 4 Acél

Shukaku: Kristályírás: nincs több megtanulható recept
Növénylátás: 74 -> 84, 6 Kis Tövisgyökér, 1 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 5 Tövisgyökér, 7 Vörös Pitypang

Kaibutsu: Kristályírás: Bohóc Kristály Recept, Halvány Gyógyító Kristály Recept
Növénylátás: 26 -> 36, 4 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 4 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang

Atoru: Potion/Méregfőzés: Röhögőgörcs Méreg Recept, Gyenge Gyengítő Méreg Recept
Növénylátás: 24 -> 34, 6 Kis Tövisgyökér, 4 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Kuromajo: Potion/Méregfőzés: Fegyver Élesség Potion Recept
Növénylátás: 11 -> 21, 8 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 2 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang

Kincaid: Érclátás (T2): 100 -> 110, 5 Fémkő, 3 Vastag Bőr, 3 Drágakő, 5 Tömény Rubin, 4 Acél
Növénylátás (T2): 100 -> 110, 5 Vastag Tövisgyökér, 3 Faeno Ág, 6 Vörös Gomba, 4 Nihil Levél, 2 Óriás Pitypang

Danne: Érclátás (T2): 110 -> 120, 1 Tűzkő, 4 Fémkő, 3 Vastag Bőr, 5 Drágakő, 1 Tömény Rubin, 3 Acél
Növénylátás: 73 -> 83, 7 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 5 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Alex: Növénylátás: 80 -> 90, 7 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 7 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Érclátás: 82 -> 92, 2 Kis Tövisgyökér, 6 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 5 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 10 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.