Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar Game

+8
Maci
Sakamoto Rin
Halász Alex
Kincaid
Shukaku
Chancery
Anatole Saito
Cardinal
12 posters

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Május 12 2014, 21:10

Szemmel láthatólag letaglóz Alex pálfordulása. Eddig megbíztam benne és most egy kicsit csalódtam. Timidus érveit hallva viszont elmosolyodok és köszönetképpen biccentek feléjük. Ha ma ki kell esnem, akkor ilyen dicsérettel kész dicsőség hazamenni. Végérvényesen Chan Alexhez intézett szavai oldják a feszültséget, önkéntelenül is felkuncogok a lány meglepően cserfes felajánlására. Aztán nagyot sóhajtok és belekezdek én is.
- Eredetileg nem így akartam szavazni, mint ahogyan most fogok, de valahol szerencsés vagyok, hogy utolsóként kell szavaznom, mert így végiggondolhattam mindent és nem hoztam elhamarkodott döntést az érzéseim alapján. Az a sejtésem, hogy Alex lehet tégla. Az apró jelek kezdtek összeállni, de egészen addig nem mertem belegondolni, amíg rám nem terelte a gyanút. Egyrészt – és elkezdek számolni az ujjaimon - ugye már tegnap is nagyon szorgalmazta, hogy szavazzunk - ez szerintem a legjobb elterelés magáról. Másrészt ugye összevesztek Macival tegnap, majd reggelre Maci kiesett. A dupla csavart már említettem reggel, nem vettétek a lapot, én pedig nem erőltettem, vártam még árulkodó jelekre, amik lebuktathatják. Harmadrészt nekem levélben azt állította tegnap, hogy "nem sima polgár", ekkor kezdtem el jobban megfigyelni a viselkedését. Negyedrészt most, mikor azt állította, hogy ő az alvajáró, még a post nevét sem mondta jól. Mindezek ellenére sem akartam rá szavazni, mert pár napig még szerettem volna jól érezni magam az ő társaságában is. Azonban Danee és Kin szavai meggyőztek és most már sejtem, hogy kivel védi majd be magát Alex. A tégla társával. A tények tények, van ami ellenem szól, van ami Alex ellen. Ő nem érvelt, csak kijelentette, hogy ő az alvajáró én pedig a tégla. Én megpróbáltam érvelni, persze fennáll annak is a veszélye, hogy hibázok és helytelenül raktam össze az elemeket. Szavazhattok nyugodtan rám, hiszen ha nem most, akkor holnap reggel úgyis kiesek. A szavazatom tehát… Alex kapja.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Május 12 2014, 21:19

Alex (3): Danee, Kincaid, Anatole
Anatole (2): Alex, Shukaku & Timidus
Kaibutsu (2): Atoru, Chancery & ÁK
Danee (1): Kaibutsu

Nyolc játékos jelenléte esetén ha öt szavazatot elér valaki, azonnal véget ér a nappal.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 12 2014, 21:34

facepalm Ehhez hasonló test tartással, ülve a foteljében, rezignáltan hallgatta végig az összes vendég érveit, szavait... ami csak kijött a szájukon keresztül. Egyet tudott, amit önkénytelenül is félhangosan kinyögött.
- Elcsesztem. facepalm -
Egy csomó minden zavarta és egyáltalán nem érezte magát komfortosan. Kényelmetlen volt nem csak ez a szitu de úgy az egész. Miért van itt Anat? No
És miért ilyen ügyes? >.>
Ám mindenki szavazott, és még nem jött Kuro chan elvinni senkit. Nincs meg a többség. Ha jól számolta akkor Anat szavazatával azonban ő áll az élen.
A reménytelenek nyugalmával nézett körbe a társaságon, ám csak a szemével. Meg nem mozdította volna a fejét. Az pihent a fotel karfájára támasztott öklén. Rolling Eyes
- Yappari nem az én játékom ez. Neutral - nyögte ki végül, ám nem akarta harc nélkül feladni. - Nos, ahogy állunk, rám nézve jobb lenne, ha az derülne ki, hogy tégla vagyok. Akkor legalább nem vétettem fatális hibát. >.> A probléma csak az, hogy nem vagyok tégla, és elcsesztem. Neutral
Anat tegnap, ahogy mondta is, rám írt, én meg elárultam, hogy ki vagyok. Majd eszembe jutott, hogy simán lehet ő is tégla. >.>
Amikor kiderült, hogy Maci az orvos...weh, szóval a "gondnok" egyértelművé vált a szerepe.
- eddig semmi érvet nem sorakoztatott fel maga mellé ... <.< gondol, gondol, nem megy. Neutral
- Hmf, egyet tudok. Ha most engem küldtök el, akkor egyből kiderül, hogy rendőr voltam e vagy sem,... azaz de béna ez a "alvajáró" poszt. ._., hrm, mint Macinál is. Azonban így csak a tégláknak adtunk még egy napot. Surprised
Most még csak a szavam áll Anatéval szemben, viszont Anat nem fog kiesni éjszaka, én pedig ha kiesek, akkor reggelre megtudjátok, hogy igazat mondtam e. Ha viszont nem esek ki, egyel közelebb kerülhetünk a téglák kiejtéséhez. Surprised
- gondol gondol, kihagyott valamit? -
- Jah, és Shukaku a nappali viselkedése miatt gondoltam nem téglának. El is mondtam neki, hogy mire jutottam, mert eredetileg nem akartam előhozakodni azzal, hogy ren-alvajáró vagyok. ._. ~ béna ~

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 8 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 13 2014, 13:58

A két barát végighallgatja az összes beszédet, majd Timidus felröppen a biliárdasztalra, a rend kedvéért még begurítja a lyukakba az esetlegesen még fent lévő golyókat, majd belekezd az összegzésbe.
-A szavazás véget ért. A legtöbb szavazatot Alex kapta, akire Anatole, Danee és Kincaid szavazott. Második helyen van Anat, akire mi és Alex szavaztunk, mellette Kaibutsu akire Chanék és Atoru.
Tekintetét egy pillanatra Álomkelőre szegezi. Nem tudja, hogy a macska azért nem szólal-e meg, mert nem akar játszani, vagy azért, mert minden erejét felemészti, hogy Chanra vigyázzon. Sokkal viccesebb lenne ez a játék, ha a peteknek nem kellene az idomárokkal bajlódniuk.
-És végül Danee, akire Kaibutsu szavazott. Mi, Kincaid és Danee nem kaptunk egyetlen szavazatot sem.
Egy pillantást vet Kuromajora is, hogy zavarja-e, hogy elvette tőle a játékmester szerepét, de ha a lány nem avatkozik közbe, akkor nem nagyon zavartatja magát.
-Mivel ezek után senkinek nem kellett hazamenni, így egyértelmű, hogy nem a legtöbb szavazatot kapó játékos esik ki, hanem többségi egyező vélemény kell, azaz öt szavazat valakire.
Sajnos egyikük sem ismeri az abszolút többség fogalmát, pedig úgy hangzatosabb lett volna a sárkány beszéde.
-És… ha jól számolunk…
-Jól számolunk.
-Szóval… hát… nem feltétlenül van igazad, Alex. Most, hogy azt mondtad, hogy te vagy az alvajáró, a tégláknak akkor sem kell téged elvinniük, ha esetleg Anat a tégla.
-Sőt, azzal veszted el legjobban a hitelességedet, ha nem téged választanak, és akkor még veszélyes sem leszel. Viszont Anat is téved.
-Igen… azt hiszem… mert ha nem te vagy a tégla, akkor valószínűleg te sem fogsz kiesni holnap reggelre, hiszen akkor továbbra is te maradsz a gyanús, és az igazi téglákra nem terelődik a gyanú.
-Yap! Kincaid okos, és érvelt is, azt még el is fogadom… de az ne próbáld meg elhitetni velem, hogy Danee szavai győztek meg. Nem mondott semmit azon kívül, hogy Alexra szavaz. Mellesleg Kincaid is téved. Nem dolgozunk össze Alexal. Mindössze megpróbálom kiejteni azokat, akik veszélyesek és okosak. Ezek a személyek sorrendben Anatole, Álomkelő… de ő most nem úgy tűnik, mintha játszana, utána Kincaid, Alex, Kaibutsu és Atoru… még nem döntöttem, hogy milyen sorrendben, és végül Danee. Egyébként Alex az elmondása alapján neked is küldött üzenetet. Kíváncsi, vagyok, hogy még kinek.

Végigtekint mindenkin, de nem várja meg a választ.
-Megtehetjük, hogy addig szavazunk újra és újra, amíg össze nem gyűlik valakire az öt szavazat, vagy mindig kiejtjük azt, akire a legkevesebben szavaznak, és a maradék játékosokra lehet szavazni. Vagy azt is megtehetjük, hogy nem szavazunk, és a téglákra bízzuk a játékot.
Visszaröppen a székbe, a lány mellé és újra fürkészni kezdi a többieket.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Kedd Május 13 2014, 14:23

- Ez így van. Bármelyik lehetőséget nézzük, van egy olyan kimenetele, amelyik a civileknek kedvezőtlen. De ebben nincs semmi különös. Alap, hogy mindenki gyanús. Ez a játék egy kicsit mindig is bizalomjáték volt. Ki az aki meggyőzőbb, jó időben mondja el, hogy ki ő, stb. - Rolling Eyes - Végül is a "bakikon" múlik, hogy ki esik ki és ki nem. Surprised Kint úgy játszottuk, hogy éjjel egyszerűen csak behunytuk a szemünk, és mindig kinyitotta a szemét az, akit a játékmester szólított. Egyszer azért estem ki, mert közben rám mászott egy pók és lecsaptam. >.> Rám is aggatták, hogy tégla vagyok. Rolling Eyes - honnan is jutott el idáig? o.O - :/ - csönd, mondani akart még valamit, és érződött is, hogy fog, csak még nem választott. Neutral Fejvakar. - Kint vicces, sosem éreztem, hogy baj ha kiesek, szóval nyugodtan szavazzatok ki, ha téglának gondoltok. >.> - Mély hallgatást akart a maga részéről indítani, de még valami kikívánkozott. - Én elmondtam már az érveimet, nincs mit mondanom. <.< - ~ még ha nem is voltak érvek az érvek, nekem mindegy minek mondjátok. >.> ~

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 8 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 13 2014, 20:07

- Szeretném visszavonni a szavazatomat Alexről... - jelentem ki elcsigázottan. Már rég nem figyelem, hogy miről beszélnek, elvesztettem a fonalat. Annyit még sikerül felfognom, hogy Timidus egy sorrendet alakított ki közöttünk, tehát nála már gyakorlatilag eldőlt, hogy milyen ütemben akar minket kint látni a házból. Idegesít Kuro jelenléte és szűntelen kuncogása, idegesít, hogy emberek így egymásnak tudnak feszülni, és végtelenül szomorúvá tesz a kialakult helyzet. Asszem egy kicsit megreccsentem. Már csak Alex hangját hallom, kínos nevetgélése és pofavágásai miatt csak fogom a fejemet. Baka, mondtam, hogy ne játssz ilyen veszélyesen!
- Én... - kezdek bele színtelen hangon - én még akkor sem akarom kitúrni Alexot innen, ha ő a tégla. Ha biztos is lennék abban, hogy ő a tégla, akkor is a társát próbálnám meg előbb kiejteni. Tarthattok szentimentálisnak, de nekem a barátság többet ér, mint egy játék. Szóval Alex, innentől kezdve nem fogok rád szavazni! - Elgondolkozok, hogy folytassam-e tovább a mondandómat, mert lenne mivel, de nem vagyok benne biztos, hogy jó döntés lenne. Azt hiszem ez azon kivételese alkalmak egyike, amikor nem tudok tiszta fejjel gondolkodni. Előbb Chanra, aztán Daneera pillantok. Shura és Timidusra most képtelen vagyok. - Inkább megtartom az ígéretemet és a szavazatomat Kaibutsura tenném, hogy továbbra is a közösség érdekeit tartsam szem előtt. - Utoljára még Alexre pillantok. - Sajnálom szöszi, hogy rád szavaztam először, valószínűleg... ehh, de vacak ezt kimondani... de valószínűleg sértettségből tettem, amiért bevádoltál.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 13 2014, 20:24

Timidus ide-oda bambult mindenki között, értetlen fejet vágva, Shu arcán azonban egyre nagyobb mosoly jelent meg.
-Mi az a szentimentális?
-Aki... az érzelmei alapján dönt. Azt hiszem... érzelgős...
-Emberek...

Sóhajtott a sárkány, majd odaröppent Alex és Anat közé.
-Ez egy játék. Tudom, hogy nektek nehezen mennek a logikus döntések meg a következtetések... ezt Alex már elmagyarázta nekem... de akkor segítek. Ez egy játék. Arra szavazunk, akit gyanúsnak tartunk, vagy téglának, mert szeretnénk győzni a játékban.
-És ha nem?
-Mi nem?
-Mi lenne, ha nem akarna senki győzni, hanem csak eltöltenénk együtt ezt a pár napot ismerkedéssel meg játékkal meg mindenfélével. Megtaníthatnád Daneet gomokuzni.

-Ahha...
A sárkány inkább nem válaszolt, visszaröppent a székbe, és és feladta arra irányuló törekvését, hogy valaha is megértse az emberi természetet.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Kedd Május 13 2014, 23:33

- Nem értem... - ha mostanában más nem is ez a két felszólalás, Anattol majd Shutól megért egy  facepalm -t.
- Mit akarsz jóvátenni Anatalo-san? -
kérdeztem tőle komoly arccal - Mire ez a pálfordulás? Fennállhat az a képtelenség, hogy mindketten téglák lennétek, és most bagatellizáljátok el a szavazást, amikor már kezdett volna kikristályosodni valami?
- Véleményem szerint te Alex, vagy te Anat, vagy az egyikőtök, vagy a másikótok biztosan tégla! Én pedig azon leszek, hogy kiderüljön, hogy melyikőtök az. Kaibutsu volt számomra a legkevésbé szimpatikus az első nap, sőt, még ma reggel is, de a gyanúalapom meg se közelíti azt, amit a ti esetetekben érzek. Bár az érzés itt rossz kifejezés. Felőlem szavazhat rám nyugodtan, ilyen vagy olyan okból, még az is lehet hogy ő is tégla, de nekem ez most nem fontos
- Anat, ha visszavonod a szavazatod, akkor téged foglak megjelölni! Ez egy bizalmi játék, hatása van most, és azután is, hogy innen kijutunk. Csak óvatosan, azt mondom!
- És Shu -
fordulok a pároshoz - mindenki, aki a szavazás ellen van, potenciális tégla, ezt jól gondold át! Így is elég gyanús vagy, és nem csak nekem!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 13 2014, 23:44

Timidus és Shu egyszerre fúj egyet Danee szavaira.
-Nem bizalmi, hanem taktikai. Pont az a lényege, hogy senkiben nem bízhatsz meg.
-És... továbbra is csak egy játék. Nem kellene semmilyen hatással lennie. Szerintem én vagyok itt a legfiatalabb de még én sem durcizom ha veszítek egy játékban.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Kedd Május 13 2014, 23:52

- Ha valaki az arcodba mond egy valótlanságot, akkor igen is bizalomvesztésről van szó kedves Shu és Timidus. Ez a folyománya a mostani játéknak. Persze lehetett volna mindezt taktikusan, de tisztán is játszani. De tény, hogy a megvezetés eszköze elég hatásosan kavarhatja meg a lapokat. Csak épp nem túl szép se maga a dolog, se a következménye... nem értem miért volt rá szükség, de a tégla hibázott, és nem szeretném ha ezt megúszhatná ma este!
Majd az Artes vezéréhez fordultam, aki többek közt az első ember volt Aincradban, akit a bizalmamba fogadtam
- Anat? Igazából rád lennék kíváncsi!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 13 2014, 23:57

-Hibázott... és nem szeretnéd ha megúszhatná... what a...
A lány lehunyta a szemeit és hátradőlt a székben. Neki ennyi elég volt. Danee túlságosan komolyan vette a játékot, és úgy csinált, mintha minimum egy szintet nyithatna meg a tégla megtalálásával.  

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 14 2014, 00:07

- Annyit biztosan állíthatok Danee, hogy nem szoktam hazudni. Alex nekem azt állította, hogy megnézett téged az éjjel, és aludtál, mint a bunda. Mivel én bíztam Alexben, ezért hittem neki, hogy ő az alvajáró te pedig városlakó vagy, de a felháborító viselkedésed kétségeket ébreszt bennem. Megegyeztünk az elején, hogy nem szitkozódunk és játékként tekintünk minderre. Két ember nem tartja ezt be, te és Kaibutsu. - jegyzem meg egykedvűen a fiúnak. Sorra kapom a pofonokat, kíváncsi vagyok ki lesz a következő... - Én érzelmi alapon játszom ezt a játékot, te bizalmi kérdést csinálsz belőle és a kinti hatásaival "fenyegetőzöl", Timidus a taktikai kihívást keresi benne, Alex öngyilkos hajlamit éli ki, a többiek pedig úgy hallgatnak, mintha nem is érdekelné őket ez az egész. Ők csinálják jól, mert egyrészt senki sem vádolja be őket, másrészt pedig megkímélik magukat a balhézástól is. - Zárásképen magamhoz veszem a poharam és belekortyolok. Teljesen kiszáradt a szám. - Mellesleg az iménti szavazatváltásommal pont a neked beváltott ígéretemet teljesítettem, Danee, döntsd el te magad mennyire vagyok szavahihető ember. Amúgy pedig gondolom neked írta még azt Alex, hogy ő a "rendőr".
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 14 2014, 00:42

Csak néztem és hallgattam. Az egész egyre inkább kezdett bennem tótágast állni. Hosszú pillanatok kellettek feldolgozni mindezt. Néztem rá értetlenül, nem hogy világossá tette volna dolgokat, hanem még egy csavart adott neki
- Nem, Alex nem írt nekem az égegyadta világon semmit se -
próbáltam visszafogni a dühömet, amit már lassan nem tudtam kinek tulajdonítani. Legszívesebben kiabáltam volna, de inkább visszafogtam magam
- Egyáltalán miért én játszom itt a bírát, ha a céhlogóm szerint a káosz képviselője vagyok?
Saját magamon nevettem, ezen az egész képtelenségen. Előhozták belőlem az igazság-érzetemet, ami pedig tényleg csak akkor gyűri le a nihilista énemet, ha valami oltári nagy visszásságot látok
- Anat, én úgy emlékszem, nekem azt írtad, hogy TE MAGAD jártál nálam a múlt este, egy szót sem említettél korábban arról, hogy Alex bármilyen módon is benne lenne a képben! És hogy nyugodjak meg, elhiszed nekem, hogy civil vagyok, és meg fogsz védeni Kaibutsu ellenében. Ebből nekem az jött le, hogy te vagy rendőr vagy a játékban, vagy pedig az egyik tégla. Ma pedig Alex azt állította, hogy ő a rendőr. Akkor most mégis mit kéne hinnem?
Baromira felbosszantott ez a lavírozás, már az se érdekelt, hogy ezek után mit tesznek...
- Erről jut eszembe... akkor Alex most mégis hány szobában járt? Ezek szerint járt nálad és nálam... nem egy helyre van csak betekintése éjszakánként a rendőrnek, vagy én ismerem rosszul ezt a játékot?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 14 2014, 00:55

Legördítem a menümet és hangosan felolvasom az üzenetemet mindenki előtt:
Anatole írta:Az éjszaka úgy aludtál, mint a bunda, tiszta vagy, mint a patyolat.
Ezután bárkinek szívesen megmutatom az üzenetet, aki szeretné elolvasni. Nincs benne manipuláció. Ha valaki ragaszkodik hozzá, akkor akár a teljes beszélgetést is megmutatom.
Spoiler:
- Hol van ebben az írva, hogy én magam jártam nálad? Ha én lennék az alvajáró, akkor is hülye lennék elárulni a szerepemet, mert bárki lehet tégla. Alexet is figyelmeztettem, hogy veszélyes játékot űz. Hogy meg foglak védeni Kaibutsuval szemben, azt pedig úgy értettem, hogy ha ma is ellened fog beszélni, akkor bevédelek és ha kell rá is teszem a szavazatom. A viselkedése azt a gyanút keltette bennem, hogy ő az egyik tégla, s mivel téged civilnek hittelek Alex elmondása szerint, egyértelmű volt, hogy melléd kell állnom.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 14 2014, 01:18

- Hm... talán nem emlékezetből kellene idézgetnem... Elnézést! - fogom vissza magam - Ezek szerint valóban nem írtál olyat, hogy te magad járkáltál, de ez még mindig nem magyarázza meg azt hogy Alex kinek mit mondott és hány szobában járt az este...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 14 2014, 01:23

Az asztalra csap! Neutral
- Chotto matte te! -
Előbb Anat rázza meg mindenféle játékba vetett hitét, majd Danee borul ki, és a saos bizalmi dolgokkal jön. - Ez a szobába járósdi a részemről már majdnem úgy hangzik, mintha valami kukkoló lennék. Neutral - Ez volt az első, amit meg kellett osztania a többiekkel. - Ez esetben már mehetek Chanhoz is, úgyis áthívott éjszakára. Neutral - Nah de akkor most már tényleg felmérgesedett... ez az egész nemkomplett helyzet. Feláll, belefog valami érthetetlen szókavalakádba, közben kezd egyre vörösebb lenni, majd rájön, hogy nem is mondott semmi érthetőt, így leül..... Aztán vág egy WTF fejet, csak mert már rég csinálta.
Majd mégis levegőt vesz, és eszébe jut, hogy mit is akart mondani.
- Ez-egy-jáátéééék! És a részemről nem is szeretem...! Rákényszerít arra, hogy bizalmatlan legyél olyan emberekkel szemben, akikben alapból kisebb nagyobb százalékig megbíznál. Másfelől pedig hazugságra kényszerít. ....
De még ez a hazudozásra épülő játék is megbicsaklott valahol nálunk, mert üvöltözés van! Most például én üvöltözöm. ._.
-
Levegő kifúj, újat vesz. Neutral
- Mi most mind szerepeket játszunk, ki mit kapott a drága jó Kuro chantól haahhhh. Eddig úgy voltam vele, hogy aszerint is játsszak, mert mittomén, küldetés, expé, játék, és nem utolsó sorban senki sem sebesülhet meg.

Szóval nagyon kérlek titeket, ha a Tégla, jelen esetben Liar game arról szól, hogy kamuzzunk egymásnak, akkor ne háborodjunk föl azon, hogy megpróbálkozik valaki vele! facepalm

Köszönöm, ennyi. Neutral
- Hátradőlt, hamisíthatatlan kiakadt fejjel. Neutral

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 8 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 14 2014, 01:44

- Ochitsuite kudasai! - Alex kifakadása még engem is túlszárnyalt. Valahogy ez adott némi önreflexiót, és nyugalomra intett, a szavam legalább annyira szólt saját magamnak mint neki. Egészen nyugodtan, valamivel lassabban is intézem hozzá a szavaimat:
- Alex-san, valóban, egyet értek a játékot illetően, de a kérdésre miszerint melyik szobában is jártál tegnap este még nem adtál megnyugtató választ. Anatole azt állítja, tőled azt tudja, hogy nálam jártál. Kérdem tehát, igaz-e hogy jártál tegnap este az én szobámban? Igaz-e hogy két szobában is jártál az este?
- Kuromajo-... hagyjuk a megtisztelő vonzatokat -
fordultam ezúttal a játékvezetőhöz - szóval, a rendőr a játékban hány szobát is látogathat meg egy este alatt?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 14 2014, 01:54

~ Még hogy nyugodjak le... ~
- Már mondtam. ._. Anatot néztem meg, hogy a szobájában van e, és nem volt. Neki reggel pedig azt mondtam, hogy téged ellenőriztelek le és civil vagy. Kiváncsi voltam hogyan reagál, hiszen legalább két tégla van.
Ha tud a két tégla egymásról, akkor Anat meglepődhet Ha pedig nem teszi, akkor vagy nagyon jó színész, vagy nem vagy tégla.
Így gondolkoztam. Nem lepődött meg.
De tényleg szeretném, ha ebből nem lenne harag. Mint mondtam kiosztott szerepünk van, nem magunkat játszuk. ._. Ha Anat a tégla, ahogy én hiszem, akkor nekem mint civilnek ki kell ejtenem. Erről szól a játék. Neutral
- Ekkor Anatra vitte a tekintetét bocsánatkérőn. Most megbántotta a kovácsot? ._. Ő meg azt mondta a mielőbb, hogy ellenkező esetben nem vádolta volna be őt. Alexet. Előbb inkább a társát kereste volna meg. Így kellett volna játszania? Ő a játék szabályait tartotta előbbre, s objectíven, logikai alapon próbált közelíteni..... persze nem ment, de nem gondolta volna, hogy Anat még nála is jobban érzelmi alapokra helyezte ezt az egészet.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 8 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 14 2014, 16:32

Csórtam popcorne-t a konyhából, tűzön kipattogtattam, de nem vagyok önző, meg a főző képességeim sincsenek a toppon, így félig meg is égett, és ha már Chan mellett ücsörgök, őt is megkínálom két szem elropogtatása között...  Neutral 

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 14 2014, 16:50

Kicsi mosoly és csórok a pattogatott kukoricából. ÁK-nak is nyújtok, de ő fintorogva elhúzza a száját. Very Happy

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 14 2014, 17:14

- Akkor most megint visszatérünk ahhoz a verzióhoz, hogy mindenki mond egy nevet? Elsőre nyilván nem lesz meg a többség, de a bent maradt nevekkel addig dolgozunk, amíg 5 nem lesz belőle, vagy valaki önként nem távozik. Passzolni persze lehet. Ha öt vagy több passz jön, akkor nincs kiszavazás... Surprised

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 14 2014, 17:46

- De nem én kezdem. >.> Neutral -

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 8 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 14 2014, 17:52

Az is egy taktika, hogy a háttérből figyeltek, igen. A vitázással, ötleteléssel, gyanúsítgatással természetesen a halálos ítéletemet írom alá. De ha ezzel a civilek előbbre lesznek, akkor legyen. Nem szoktam felszólalni ha van más helyettem, de ha senki nem veszi kézbe az ügyeket, akkor nem fogok tétlenül ülni.
- Valaki magyarázza már meg nekem, miért jó az, ha nincs kiszavazás? Ha nem akartok játszani, akkor hagyjátok el a házat nyugodtan, a játék végeztével pedig újra össze lehet gyűlni. Beszélgetni, jól érezni magatokat.
- A feltételezéseim egy része ingatag lábakra épült, és el is bukott, de azt hiszem, azzal, hogy tisztáztunk pár félreértést, azzal közelebb kerültek a civilek a megoldáshoz
- Én továbbra is tartom, hogy fontos a szavazás mostantól minden nap, amíg véget nem ér ez a játék. Csak azok nem akarhatják, hogy szavazzunk, akik a téglák. Nekik nem előnyös, nekik bőven elég ha esténként egy-egy emberrel megrövidítik a civilek táborát
- Alex tehát azt állítja ő a rendőr, járt Anat szobájában, nem találta ott, és a saját állítása szerint azért hazudott Anatnak rólam, hogy tesztelje. Nekem ebből az jön le, hogy ha Alex az igazat mondja, akkor Anatra kell szavazni a civileknek. Ha viszont hazudna, akkor nyilván Alex lenne a tégla
- Bocs, Anat, de játéktechnikai szempontok alapján téged jelöllek meg! És kérném a civileket, akármelyikőtök is legyen az, hogy kettejük valamelyikére voksoljon!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 14 2014, 18:01

-A kib.....ott általánosítást hagyjuk már abba, könyörgöm. -csapok végül az asztalra, de olyan erővel, hogy még a lila felirat is felbukkan. Dühös szemekkel nézek Danee-ra és azt kívánom, bár most felpofozhatnám. Végül inkább fogom magam, és összeszedem a már üres tányérokat, hogy visszavigyem őket a konyhába. A mosogatást ráhagyom a rendszerre, és kicsit kisebb hangnemmel térek vissza.
-Én azért még maradok az eredeti szavazatomnál. Sem Alex, sem Anat nem győzött még meg eléggé.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 14 2014, 18:07

- Danee, hagyj lógva... Ismertettem a szavazás alapjait. Majd akkor nyisd ki a szád, ha bárki tartózkodik - lesek Alexra. - Eddig egy van Anaton. - Tekintetem a szösziről továbbvándorol a céhvezérre... Vagy bárki másra, aki nevet mondana.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 8 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.