Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Liar Game

+8
Maci
Sakamoto Rin
Halász Alex
Kincaid
Shukaku
Chancery
Anatole Saito
Cardinal
12 posters

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Május 07 2014, 17:55

Miután a férfi visszavonja a vádaskodást, kedvesen elfogadom a felém nyújtott ételt és leteszem magam elé. Ám még így sem kezdhetek neki, mert ismét fel kell szólalnom.
- Ehh… most hogy így említi, ez igaz, de az hogy nem mutatkoztam meg nem jelenti azt, hogy levegőnek kell nézni. – főleg, hogy a férfinépség legtöbbje számára elég hamar feltűnik a jelenlétem, ha megjelenek. Fel is állok, majd szépen kijjebb húzom a széket és felállok rá, hogy mindenki rám figyeljen.
- Sajnálom, hogy tegnap elfelejtettem bemutatkozni… Szeretném ezt bepótolni. A nevem Kaibutsu, örvendek a találkozásnak, remélem jól kijövőnk majd egymással.
~ … vagy nem. ~ tekintek gondolatmenetem közben az ellenszenves férfira, miközben kedvesen mosolygom.
- Mint már említette még nem ismerek itt senkit, így nem akartam félbeszakítani a társaságot. – jegyzem, meg miközben lepattanok a székről és ismét helyet foglalok.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 07 2014, 18:23

- Hehh, sem Kaibutsu, sem Danee nem gyanús. Shukaku chan viszont az. x3 - Emeli fel a kezét és mutat rá hetyként a kislányra. A kis ártatlan. Rolling Eyes

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 18:33

Végre teljes volt a társaság. Azonban az utolsó tag megérkezése nem volt teljesen vihar nélküli. Egyből ketten is felszólaltak ellene, habár Anatole visszavonta a szavazatát, hiszen a kislány mégis csak megszólalt és bemutatkozott. Danee viszont kötötte az ebet a karóhoz, és továbbra is kiállt a saját igazáért, amíg Kaibutsu pedig rámutogatott. Ennek az egésznek nincs semmi értelme. És még a kardforgatót sem láttam így viszonyulni senkihez, főleg nem egy lányhoz... Talán majd rá is ügyelnem kéne.
- Danee, egymásra mutogatással nem érünk el semmit. - fordultam feléje. Majd a lányhoz fordultam. - És Kaibutsu, én se ismerek innen senkit, kivéve Danee-t, akivel eddig egyszer-kétszer találkoztam. De ez most egy tökéletes alkalom, hogy megismerjünk téged is, és te is minket. Mit szólsz hozzá? ^^ - próbáltam csitítani kedélyeket. Azonban ezt nem tehetem meg örökké. Előbb-utóbb ki kell szavaznom valakit, vagy pedig engem fognak kiszavazni, így nem tudok örökké békét teremteni, és nem menekülhetek a választás elől sem, tudom... De egyelőre többet akarok megtudni. Ezután még Alexet is meghallgattam.
- Van abban valami, amit mondasz, Alex. Én személyesen nem ismerem Shukakut, azonban egyenlőre nekem úgy tűnik, mintha mindenkivel csak jóban szeretne lenni. Olvastam egy könyvet, ahol embereknek kellett túlélniük úgy, hogy egymást győzték le, és az egyik lány elhitette, hogy nem kell tőle félni, mert ő úgyis gyenge. A végén kiderült, hogy igenis kellett volna, mert ő nyert, és a végén bizony eléggé belehúzott. De ez is csak egy lehetőség a száz közül. - mondtam, és vártam a reakciókat.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 5 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 18:45

Shu éppen a tányérokat gyűjti össze, amikor érkezik felé a vád. Halkan sóhajt egyet, és ugyanilyen halkan szólal meg.
-Igen... próbálok mindenkivel kedves lenni... de...
Picit elgondolkodik, majd nemet int a fejével.
-Nem. Nem tudok mit mondani. Tényleg próbálok mindenkivel kedves lenni...
Lehajtja a fejét, és inkább tovább foglalkozik a mosatlan összeszedésével. Timidus persze nem hagyja annyiban.
-Anatole is próbál mindenkivel kedves lenni, még a szavazatát is visszavonta, és eleve azért akarta kiszavazni Kaibutsut, hogy neki jobb legyen, mert azt hitte, hogy nem szeretne játszani. Alex tegnap készített enni mindenkinek, Chan ma fog ebédet főzni... itt mindenki csupa jószívűség és önzetlenség. Kivéve persze egyesek..
Pislant Daneera, de többet nem mond.
-Másrészről meg Shu kint is ilyen, szóval semmit nem változott. Dee... kifejtenéd nekünk Alex, hogy miért gyanús Shu?
-És... ha szabad megjegyeznem... én is olvastam sok könyvet... és az egyikben például pont a széthúzás és a gyanúsítgatás miatt haltak meg... Lord of the Flies... igen... ez volt a címe.

Na igen... ha könyvekkel akarnak példálózni, abba már a lányka is be tud szállni, és talán csak Chan fogja tudni megelőzni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 18:49

Korábban, mintha Chan is pedzegette volna Shut és most Alex nyíltan meg is gyanúsította. Nekem nincs szívem a kislányt bevádolni, korábban abban bíztam, hogy ő lesz az orvos.
- Atoru jól beszél, ne vitatkozzatok, hanem vegyétek kicsit könnyedebben! Mégis mi múlik az egészen? A jutalom? Ha ez kell, akkor szívesen átengedem az aranyat! Ez csak egy játék, próbáljátok élvezni az ittlétet és nem összeveszni rajta. - Bekapom az utolsó falatot a reggelimből, majd jólesően leöblítem egy kis itallal. - Tanúsíthatom, Shu máskor is ilyen természetű, semmi gyanús nincs a viselkedésében. - nyelem le az utolsó kortyot.
- Nekem még mindig nincs olyan, akit megvádolhatnék azzal, hogy őt hiszem téglának. Ilyen korán még nem tehetek ilyen elhamarkodott kijelentést. Egy dolog viszont szöget ütött a fejemben, amit megkérdeznék Danee. Emlékeim szerint te voltál az egyetlen, aki kijelentette magáról nyíltan mindenki előtt, hogy civil. Szerintem bárki, aki felfedi a kilétét, az potenciális kiesőjelölté válik, akár igazat mond, akár füllent. Miért voltál mégis ilyen vakmerő?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 07 2014, 18:57

- Kaibutsu, örülök, hogy megismerhetlek! Még mielőtt azt gondolná bárki is, hogy azért szavaznék rád, mert te engem gyanúsítasz, el kell hogy szomorítsalak titeket. Én nem fogok érzelmi alapon szavazni, a játék ugyanis nem arról szól, kit szeretünk és kit nem, ez pusztán stratégia.
Válasz közben Atorura is vetek egy pillantást. Lám, róla se tudok sokat, azonban itt ez nem meghatározó tény.
- A tettek és szavak mögött vélt okok azok, amik alapján bárkit is gyanúsnak vélek, és mint mondtam, nap végéig szeretnék időt adni magunknak, én csak nap végén szeretnék végleges döntést hozni. Mellesleg, a gyanúsítottaim közt vannak kedves ismerősök is, nem Kaibutsu az egyetlen akire jelenleg gyanakszom, ám számomra jelenleg ő áll az első helyen
Shu láthatóan nem kedvel, de ezt elintézem egy vállrándítással
- Én nem vagyok jó főzésben, azt hiszem, jobban jártok, ha inkább rátok hagyom ezt a feladatot, de előkészítésben még szívesen segítek, ha kellek. Italok terén pedig Anatole-sama megelőzött, de majd igyekszem legközelebb meglepni titeket valamivel, ha még itt leszek!
Aztán meg Anat intéz felém kérdést, amit csodálok, hogy eddig senki nem pedzegetett eddig. Egy nagy sóhaj után adom meg a választ:
- Szinte biztos voltam benne, hogy én vagy Shu fog meghalni első este, és nagyon bosszantott a tétlenség, ami a civilek túlélési esélyeit rontja. Természetesen én se hinném el magamról, hogy civil vagyok. Nincs semmilyen bizonyítási alapom. Nyugodtan kiszavazhattok, ha engem éreztek gyanúsnak, bár én még szeretnék pár napig köztetek maradni, ha végre találunk valami szórakoztatóbb elfoglaltságot.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 19:05

- Még egy kérdés, aztán lépjünk biliárdozni! Miért gondoltad, hogy rajtad kívül Shu lehet még veszélyben? Miért pont ő?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 07 2014, 19:07

- Ok Surprised - Teljesen nyugodtan emelkedett fel kényelmesebb pozitúrájából. - Csak látni akartam, hogy hogy reagálsz. - Tette hozzá egész egyszerűen. - Más. Itt ugye a legtöbben civilek vagyunk. Szóval azt is tartsuk észben, hogy mi most mint civilek akarjuk elkapni a köztünk megbúvó, ügyes hazugokat. Azokat akik éjjel elküldenek egy civilt. x3 - Végig nézett a kis társaságon, majd felállt. - Hmm, nah jó. Had vezessek le én is egy kis eszme futtatást. - Megállt először Chan előtt. - Shocked - pff, wtf fej facepalm - Krhm >.< Teljes hallgatagság. :/ Csak azt nem tudom, hogy azért mert leittad magad az első nap, vagy .... nem, migrén nincs a saoban. <.< - Tovább ment, és kikötött Atorunál. - Úgy ismerkedsz itt, mint ha nem játszanánk, ami szerintem gyanússá tesz. x3 Mintha várnál a megfelelő pillanatra. Talán egy kezdő tégla? Rolling Eyes Amikor Shut meggyanúsítottam, akkor is egyből konktráztál. x3 - Nem várja meg a reakciót, megy tovább. - Danee tapló, semmi különös... - megy tovább. - Kaibutsu chan szintén csak megfigyelő, de szerintem az, hogy nem vesz részt a játékban, az azt jelenti, hogy úgy hiszi, civilként nem is kell igazán. Szerintem civil. - Tovább, Kincaid. - Kin-caid, hmmmm o.o szitén hallgat. Én eddig amolyan tipik civiles hallgatásnak tudnám be, mint Kaibutsuét is, de lehet hogy Kinnél tévedek. Rolling Eyes - Jelentette ki, hogy ő azért gyanúsabb nála, mint a lány. - Shukaku chan pánik szerűen próbál nem beszélni, még jó hogy helyette beszél Timidus. Very Happy Máskülönben gyanúsabb lenne. Rolling Eyes - Aztán megállt Anatolenál, majd szó nélkül leült, és ott mondott még pár szót. - Anatole pedig mindenkit bevéd. Surprised Talán csak nem azért, mert éjjel könnyebb hazaküldeni valakit, mint nappal kiszavaztatni? Rolling Eyes

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 07 2014, 19:13

- Jó kérdés. Aki ismeri Shukakut, az tudja, hogy korához képest kimagasló az intelligenciája. Még az én korosztályomhoz mérten is sokkal komplexebbül gondolkodik. Legalábbis én így látom. És mint ilyen bármelyik oldal számára ütőkártya vagy éppen a legnagyobb veszélyforrás: ha civil, akkor segíthet rövidtávon leleplezni a téglát, ha viszont ő a tégla, vagy az egyik tégla, akkor könnyedén megvezethet minket
Alex megvéd, de hogy...
- Kikérem magamnak, én nem ... vagyok tapló. Az egy gomba fajta! Max egoista. Azt vállalom!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 07 2014, 19:14

Fintorgok, mikor Alex megáll előttem és olyan képpel néz rám, mintha leprás lennék. Gyűlölöm az ilyet. Gyűlölöm...
-Megszólaltam, b....eg, nem?! Vagy süket vagy? És nem ittam le magam, sajnálom, ha te egy pohár bortól kifekszel, én nem. -forgatom a szemem és karba tett kézzel hátradőlök. Álom rögvest közénk ugrik inkább.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 19:19

A kislány mondott is egy példát, pont az ellenkező esetre.
- Igen, az is egy remek olvasmány, azonban én is csak egy lehetőséget mondtam a száz közül. :DMég az is lehet, Chan által említett példa lesz, habár arra a legkisebb az esély. És elnézést, mint mondtam, egészen eddig nem találkoztunk, így a semmiből kellett építkeznem, de remélem nincs harag. - mondom. De ha van is, akkor sem tehetek semmit. Ez a játék sajna, mint ahogy azt már említettem, nem a bizalomról szól, hanem a megfigyelésről és taktikázásról. Az ellenfél helyébe kell magunkat képzelni, csak így nyerhetünk.
- Danee, ez most önellentmondás volt, részben. Pont az előbb mondtad, hogy meg se szólalt, és semmit sem tett. Persze ez is gyanúsnak számít, de mi van, ha olyan a természete, hogy ismeretlenek között nem mer felszólalni? Ahogy láttam, Chan is ezt csinálta, és ő neki nem mondtad ezt, így ezt nem értem.  Neutral - mondtam, majd Chan felé fordultam. - Persze téged se vádollak, csak egy ellenpélda volt, semmi más.
Közben pedig hallgatta Alex eszmefuttatását.
- Ez mind szép, és jó Alex, azonban most megint egy művel kell jönnöm, a Nyolc nővel. Ott is mindenki gyanús volt, és volt indítéka arra, hogy megöljék a férfit. Mindenkinek, kivéve az egyiknek, aki aztán összegezte is, hogy kinek milyen a jelleme. Most talán te játszod ezt a szerepet? - kérdezek vissza. Ha harc, hát legyen harc. - Hiszen te is az első napon kedveskedtél mindenkinek, aztán fel kellett menni, elolvasni a levelet. Azután volt egy veszekedésed Teddy-vel is, és mára ő sincs itt. Habár ez eléggé könnyű levezetés, de kimondta, hogy komplexnek kell lennie? Semmi sem szórakoztatóbb, mint látni, hogyan gyötrődik a többi a játékos, hogy mégis ki lehet, miközben a legalapvetőbb taktikákat vetik el. Néha az egyszerűség a legkuszább taktika.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 5 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 19:24

- Ezek szerint Alex magát is meggyanúsította, csak nem mondta ki. - pillantok a mellém leölő szöszire... nem tetszett ez a stílusváltás, a lekezelő hangnem... nem Arteshez méltó - Hiszen elmondtad, hogy gyanúsítasz, de magadról nem mondtál véleményt, így a maradék másik tégla szerep gondolom neked jut Rolling Eyes Egyszerű is lenne feltételezni, hogy céhtársként összejátszunk: bevédelek, mint bárki mást, aztán meg vígan kigolyózzuk az éjszaka leple alatt a többieket. Ha ez így lenne, akkor az iménti őszinteségi rohamossal el is árultad volna magad. - Felállok ültömből és a biliárd terem felé indulok. - Nem akartam keményen játszani ezt a játékot, de ha mindenképpen jelölni kell, akkor majd fogok. Addig pedig jól kívánom magamat érezni. Danee, ha gondolod...[/b] - intek a játéktér felé - Jó lenne, ha egy-két civil még csatlakozna, mert még a végén a két tégla könnyedén összesúghat Razz - jegyzem még meg nevetgélve, és felnyalábolok egy kancsó limonádét.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Danee Szer. Május 07 2014, 19:28

- Aturo, Chan legalább adott valami életjelet, meg aztán a macska legalább mondott valamit helyette. 
Aztán Chanhoz fordulok:
- Ne haragudj, hogy rögtön a második találkozásunkkor ilyet teszek, nincs benne semmi személyes, de ha már feszegetik a dolgot: Chan, te is az egyik gyanúsítottam vagy, bár kétség kívül, nem az elsődleges.
Majd visszafordulok a többiekhez:
- De van még két másik jelöltem is, akiknek a nevét egyelőre nem osztanám meg. Persze lehet, hogy emiatt én kerülök ki ma este a tégla által, de inkább kimondom, mint hogy magammal vigyem, mert akkor biztos nem bocsájtanék meg magamnak!
Anat hívására én is felállok a reggelizésből
- Persze, menjünk!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Chancery Szer. Május 07 2014, 19:33

Morgok, és tény, a dühöm nem fog egyhamar lecsillapulni. Arcom vörössége is csak azért bukkan fel, mert talán mégse Shu előtt kellett volna káromkodnom... de ez a szőkeség túl irritáló. És még ez Arteses? Megeszem a karom, ha tényleg az.
-Dani.... -sóhajtok egy nagyot, jelezve, hogy mennyire elegem van. -MINDENKI gyanús, ha esetleg te is figyeltél volna a mondandómra. De a jelek szerint senki se tette, még az se, aki kérte. Utálom az ilyen játékokat... -pillantok Atoru felé, majd felállok az asztaltól. -Eh, inkább jövök én is biliárdozni... de nem tudok. Megtanítasz? Rolling Eyes-utolsó szavam már Anatnak szólt.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 19:38

- Persze Chan, gyere csak! - karolom át a lány vállát, miközben egyel több poharat kapok még a kezembe. Alex többiekkel szembeni viselkedése bántott, mintha kifordulna magából a játék miatt, így most jobbnak éreztem a távolságtartást.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 19:39

Timidus legfőképpen Anatot figyeli. Anat okos. Alex is okos. Egy pillanatra azon is elgodnolkodik, hogy lehet, hogy a tudását más céhben kellene pedzegetnie, de ezt hamar elveti, mert Falco kiképzése nagyon jól halad, és szerete a saját fajtájával dolgozni. Tanulékonyabbak mint az emberek.
-Anat sokat kérdez, és ügyesen kérdez. Danee…
Villant egy mosolyt Alexra, és egy biccentéssel megköszöni az új tanult kifejezést, ami valószínűleg a bunkó egyik szinonímája lehet.
-Danee valóban tapló, de ahogy Shu kedves kint is, ő is ugyanúgy viselkedik kint is, szóval ez nem meglepő. Ráadsul még téved is. Shu okos, de sajnos nem tud improvizálni. Általában egy tervhez ragaszkodik, és nem tud gyorsan változtatni a helyzettől függően.
A lány elmosolyodik, és ráölti a nyelvét a sárkányra.
-Legalább azt nem kérdőjelezted meg, hogy okos vagyok.
-Azt tudom. De most nem ez a lényeg. Chan… Chan most egy kicsit ideges. De még így is igaza van.

Mindketten Álomkelőt figyelik, és nagyon remélik, hogy a cica nem csak a verekedést tudja meggátolni, hanem segíteni is tud a lánynak.
-Daneenak a fél társaság gyanús, szóval egyre több esély van rá, hogy igaza legyen... kár, hogy ezzel nem érünk semmit.
A sárkány szaggatott csipogással kuncog. Láthatóan nem kedveli a fiút.
-Szerintem várjunk még a szavazással. Hátha valaki elszólja magát közben…
-Mondom én, hogy okos vagy. Megmutatod mi az a biliárd?
-Hát… majd Anat megmutatja. Én sem tudok játszani.

A sárkány elröppen Anat után, a lány pedig követi a mosatlanokkal a kezében. Valakinek ezt is meg kell csinálni…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 07 2014, 19:54

- Meh ._. - Lapos tekintet, tessék, Anat élből visszadobta a gyanúsítását! No De mondjuk ha vissza gondol.... - Óhh, pfff~ - felcsapja a térképet a házról, nézegeti, pötyög, majd feláll ő is egykedvűen és a billiárdosok felé megy. Ott gyűl a társaság újra össze. Rolling Eyes
- Jól van, most akkor kivárunk? Tényleg nincs senkinek rendes gyanúsítottja? ._. -

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 20:06

A fiú még csak rám se bagózott. >.> Nem baj, jössz te még az én utcámba, ahogy a szomszéd néni mondogatta régebben. <.< Viszont, ahogy észrevettem, a kislány éppen az edényekkel sürög-forog, míg a többi ismerőse elmegy játszani. Szegénykém... Ezt azért nem hagyhatom. Gyorsan odaléptem hozzá, és elvettem a mosatlant.
- Majd én elmosogatok, te nyugodtan szórakozz a barátaiddal. - mosolygok rá. Ugyanis ez a valóság. Nem vagyok ennek a közösségnek a tagja, amit előbb a szőke herceg be is bizonyítod, azzal, hogy egyszerűen ignorált, mintha nem is léteznék. Mindegy... a tányérok legalább nem tudnak az ellen tenni, hogy kapcsolatba lépjek velük, hiszen el fogom őket mosogatni. De most kár ez miatt aggódni. Inkább azért aggódom, hogy ma este én leszek az áldozat, amire az esély egyre csak nő.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Május 07 2014, 20:13

- Rendben, de nekem attól még gyanús vagy és kész. – jelentem ki majd neki kezdek a reggelimnek. Eztán már csak a tekintetemmel követem az eszmecserét, mintha csak egy detektívfilmet néznék. Egy hosszabb pillantást teszek a szőkére, aki a kilétemet taglalja.
~ Törd csak a fejed úgy sem mondom meg, hehe… ~ majd tovább hallgatom őket. Ahogy szöszi is mondta megfigyelek, mindent és mindenkit… bár nem vagyok egy detektív zseni.
- Arra én is kíváncsi vagyok… de játszani nem tudok. – jegyzem meg amint fel állok és Shukaku-sanék után sietek.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 07 2014, 20:18

Tudom, hogy valamit mondanom kéne, de most komolyan, legalább akkor, amikor rólam van szó, és a gyanússági fokomról. Azonban nemhogy a szavak nem jönnek a nyelvemre, de még a csodálkozás is az arcomra fagy, ahogy röpködnek a nevek, a célzások, az indulatok és uh, még szitokszavak is!
Hé-hé! – kezdem talán kicsit halkabban, mint amennyire ez hatásos lehet, úgyhogy ráteszek egy lapáttal, és:
Na, hé! – Még rá is kontrázok az előbbi variációra. – Kis figyelmet! Csak egy kicsit figyeljetek rám, kérlek! – Komolyan, mintha megint a kis alsó szintű karaktereim között lennék, akkora a zsongás-bongás.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 07 2014, 20:23

Shu rámosolyog a fiúra, és engedi, hogy elvegye az edények felét, amit láthatóan nem nagyon bírt már el.
-Köszönöm szépen, hogy segítesz, de akkor megcsináljuk ketten. Úgy gyorsabb. Úgy sem tudok biliárdozni.
Timidus már az ajtóból fordul vissza, és utána kiált a többieknek.
-Anat! Kincaid még mondani akar valamit!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Május 07 2014, 20:27

- Figyelek Surprised - fordulok is rögtön vissza.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Kincaid Szer. Május 07 2014, 20:29

Hé-hé! – próbálkoztam még meg egy utolsóval. Csak hogy elérjem a billiárdozókat, a mosogatókat és úgy egyébként mindenkit. – Tényleg! – mondtam, bár talán nem egészen világos, hogy miért. Még nekem sem.
De most komolyan! – tettem hozzá. – Mindenki mondott neveket. Majdnem mindenkinek van már gyanús személy! Tisztáztátok tegnap, hogy a tégla nem utolsó kis rohadék, igaz? SurprisedNa, akkor ne is bánjuk egymással úgy! Fontos, hogy tisztázzuk: semmi bajunk a másikkal. Nem szimpi, vagy nem szimpi alapon döntünk. Nincsenek közöttünk orgyilkosok, piros indikátorosok. Senki! Surprised– Kis szünetet tartok, hátha valaki közbevágna. Mély levegő. Összeszedem a saját gondolatimat is.

Én csak… Szóval hallani akartátok a hangom. Rendben. Akkor elmondom, én mit gondolok. Hogy egyébként senkinek nincs baja senkivel… Köszi Timidius! – mondom a sárkánynak, amikor látom, hogy a mosogatók visszatértek. – De azt sem tehetjük meg, hogy nem szavazunk. Igazán kéne. Sok név elhangzott, sok gondolat mentén. Tegyük könnyűvé a mai napot. Úgy sincs túl sok alapunk. Mindenki mondjon egy nevet. Egyet, egyetlen egyet. Nem harapjuk meg egymást miatta, nincs sértődés. Jussunk előbbre! – Levegővétel.
Most ezt rendezzük le, és délután meg pihenjünk rá a dologra. Legyen súlytalan. Szóval… Aki benne van, az mondjon egy nevet. Szerintem semmi többre nincs szükség. Tényleg. De ne essünk egymásnak, annak semmi értelme! Surprised
- A végén összesítjük, hogy kiknek a neve hangzott el. És akkor új kör indul.
Na?

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 07 2014, 20:55

Megáll, visszafordul. Meghökken, megszeret! *-*
- Ez jó ötlet! x3- körbe néz. - legyen... hmmm >.< pff :/ nem tudom... egy ember...No - leblokkolt, egy darabig nem fog szóhoz jutni xD Razz

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Atoru Szer. Május 07 2014, 20:57

A kislány csak a felét adta át az edényeknek. Így viszont akkor nem fogom magam tudni lenyugtatni. No Aztán még a sárkánya is utánunk kiáltott, így vissza kellett fordulnunk. Ott egy játékos, aki eddig csendben figyelte az eseményeket, és most egy Gyors Halál manővert vetne be. Végül is igaza van, hiszen így csak mondunk egy nevet, és az el fog távozni a körünkből. Eh... bárcsak mehetne csendben ez a szavazás. Sad Azonban most hangosan kell kimondani a véleményeket is. De nem szeretem az ilyesmiket. De akkor mondok egy nevet.
- Kaibutsu. - hangzik el a válaszom. Valakinek ezt is el kell kezdeni, nem igaz? Akkor kezdem én, így a többiek még törhetik a kobakjukat. Az indokokat pedig gondolom mondanom sem kell, utoljára jött le, és kissé bizony álmos is volt. A tegnapi pedig... az mindegy is. Inkább figyelek a többiekre.

_________________
[Küldetés] Liar Game - Page 5 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Liar Game - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Liar Game

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.