Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fénylő Mocsár

+6
Kayaba Akihiko
Szophie
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
10 posters

9 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 15 2014, 17:25


Tudtam én, hogy nem fogja Vezér ezt annyiban hagyni, ahogy megfordult, és rám nézett… persze a legjobb pillanatot választotta, pihennem kellett, így esélyem sem volt a farkas magánakciója ellen. A hangos toccsanás a sárba viszont csak emelte a kedvemet, és már nyitottam is volna a szám egy visszavágásra, amikor a pet még rám is kotort egy adagot, egyenesen az arcomba.
- Te, nem vagyok csont, hogy el kelljen tüntetni – tettettem a durcázást egy kis ideig, miközben próbáltam kitörölni a szememből az iszapot, hogy lássak is valamit – Ezt még vissz… - kezdtem, de félbehagytam a mondatot, mivel Vezér éppen a gazdáját húzta ki a veszélyzónából, a műveletét meg semmiképpen sem akartam megzavarni. Addig inkább gyúrtam egy sárgolyót, és amint Szo biztonságban volt, becéloztam vele a farkas nyakát.
Aztán jött Miri válasza, ami el is terelte a figyelmem a sarazásról. Pislogtam egyet a lány felé, kettőt a virágok felé, majd elkezdtem nevetni.
- Apróbb darabokra vágva elfér az :3 – viszonoztam a nyelvnyújtást, s indultam is el az egyik felé, alig bírva abbahagyni a nevetést, ami nagyon jólesett, és azt hiszem, mindannyiunkra ráfért már. Switch nem kellett, így bátran használhattam már az erőbuffot, amit gondolatban aktiváltam, egy ugrással párosítva. Leérkezéskor pedig egy harántirányú vágást indítottam az egyik virágra, ha talált, úgy a második a másikra ment, hisz amíg Miri képessége aktív volt, nem akartam megölni egyet sem.


Képesség: +36 erő
Támadások: 83 sebzés találatonként. Első a 2esre, második a 3asra.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 15 2014, 17:25

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 9 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Csüt. Május 15 2014, 17:28

Mirika 24-et gyógyul (2/3).

Spoiler:

Debuffolt Ingavirág #4:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - -59 HP (sárga) (A debuffolt)

(2) Hinari - 57 HP (sárga)
(2) Szophie -36 HP (sárga)
(2) Mirika - 85 HP (zöld)

Szo jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 15 2014, 18:55

Be akartam ezt már fejezni. Láttam, hogy ez a kazamata vége, és ez még egyszer, utoljára elég erőt adott nekem ahhoz, hogy kitartsak. Végül is ez már nem sok növény.. Játszva lenyomjuk őket. Vagyis nem lesz olyan egyszerű, de ha közben játszunk, akkor legalább vidáman telik a dolog.. Így is történt. Még az sem zavart különösebben, hogy egy picit belegabalyodtam az indákba, ugyanis az én drága farkasom kimentett.*.* ... hogy aztán a földbe tiporjon. Szó szerint. Arccal belenyomott a sárba. Ám ő is kapott rendesen, bundája inkább volt barna, mint fehér, és egy újabb sárlabda csattant rajta, Hinari jóvoltából. Közben Mirika mondata is mosolyt csalt az arcomra, és így mondhatjuk, újra jókedvem volt. Nahh, a végére megint biztosítva van a jó hangulat, remek.^^ Hát akkor.. Már csak a támadás van hátra.

/Első kocka Vez.
A kocka..äíí#&í#&{đ..!!!!/


A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 15 2014, 18:56-kor.

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 0510Fénylő Mocsár - Page 9 1110Fénylő Mocsár - Page 9 0310
Fénylő Mocsár - Page 9 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 15 2014, 18:55

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 9 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Hétf. Május 19 2014, 19:39

A kocka a jelek szerint még azt akarja, maradjatok egy kicsit XD

Mirika 24-et gyógyul (3/3).

Spoiler:

Debuffolt Ingavirág #4:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - -59 HP (sárga) (A debuffolt)

(2) Hinari - 57 HP (sárga)
(3) Szophie -36 HP (sárga)
(2) Mirika - 109 HP (zöld)

Miri jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 19 2014, 21:26

Hát, ez nem volt vicces. Igazából annak kellett volna lennie, mármint komikusnak, hogy már ők se tudják eltalálni ezeket az izéket, de nem tudtam rajta nevetni, ahogy mindketten hoppon maradtak. Tudtam, milyen érzés, ha megszívatnak ezek a virágok, már csak az hiányzott volna, hogy viszonozzák a kiröhögést. Így is épp elég pocsékul éreztem magam, de az iméntiből legalább erőt merítettem, meg igazából abból is, hogy ők is nekiálltak bénázni. Talán nem én vagyok a ludas.
- Oké, hogy szolidaritást vállaltok velem, de azért próbáljuk meg eltalálni őket, jó? :3 Gyerünk! - igyekeztem lelkesíteni kicsit, ugyanis most ténylegesen is az oldalvonalra kényszerültem. Ebből a burokból nem jönnek ki a késeim, és nem sokra megyek azzal sem, ha ráhajítok a gazokra egy gyógykristályt - Miért nem szóltál, hogy zöldségsalátának szánod? Razz Switch, Hinari! - szóltam vissza a lánynak, miközben átengedtem a lehetőséget, hogy javítson.

// Egy támadást adok Hinarinak //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 19 2014, 22:15


Komor arccal nézegettem a virágokat, miután hátraugrottam, újra készenlétbe helyezve a Katanát. Talán most először hibáztam, amióta itt voltunk, de nem is ez zavart igazán: Szophiék próbálkozásai szintén mellé mentek, és amennyire igyekezett mindenki, hogy újra jó kedvvel harcoljunk, ez a kis mozzanat most felboríthat mindent.
Miri szavai mosolyt csaltak az arcomra, bólintottam, megköszönve neki a switchet. Az erőbónuszom még mindig érvényes volt, s bár az előbb ezek a salátánakvalók kitértek a vágások elől, ezúttal rendesen is odafigyeltem arra az egy lehetőségre, amit kaptam. Egy kis gondolkoznivalót adott, melyiket támadjam, a debuffoltabbat-e, vagy sem, de úgy gondoltam, az ajándékokat nem illik visszavenni. Így a hozzám közelebbi, frissebb példányra támadtam, igyekezve megfelelni az árnyharcos lány felvetésének, és ténylegesen is salátát készíteni belőle.


1 támadás #2-esre, 83 sebzéssel.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 19 2014, 22:15

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Szer. Május 21 2014, 23:26

>.>

Mirika 24-et sebződik.

Spoiler:

Debuffolt Ingavirág #4:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - -59 HP (sárga) (A debuffolt)

(3) Hinari - 57 HP (sárga)
(3) Szophie -36 HP (sárga)
(2) Mirika - 85 HP (zöld)

Hina jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Szer. Május 21 2014, 23:48


>.> Fáradtunk, fáradtam, és hiába igyekeztem odafigyelni, csak nem ment. Szakaszosan fújtam ki a levegőt, az első kisebbek után hosszan, egyben a maradékot. Mirinek ugyan még volt élete, de... ehh, minimalizálni kellett a sebzésüket, és maximalizálni a miénket, de amióta felbuffoltam az erőm, egyszerűen képtelen vagyok betalálni.
- Najó, én azt hiszem... Summoning Earth Dragon - préseltem ki a szavakat, itt voltunk a végén, kockáztatás nélkül is mehetett az életpontvesztés. Tekintetem pedig máris vándorolt, az ártalmatlanná tett, teljes életes egyedről a sebzett példányra - Miri, igaz nem illik ajándékot visszavenni, de ha nem baj... - fordultam a lány felé egy félmosoly kíséretében, és böktem rá a növénykéjére. Most viszont nem vágtam, mert úgy tűnt azok elől kitérnek. Inkább a közelébe ugrottam, egy szúrást indítva felé. Többre viszont nem futotta, elfáradtam.


Képesség: -10 hp -8 erő Ingavirág #3-ra, -8hp nekem
Támadás #4-esre, 83 sebzéssel, utána pedig pihikör.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 21 2014, 23:48

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Szer. Május 21 2014, 23:52

<.<

Mirika 16-ot sebződik.

Spoiler:

Debuffolt Ingavirág #4:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - -10 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - -59 HP (sárga) (A debuffolt)

(0) Hinari - 49 HP (sárga)
(3) Szophie -36 HP (sárga)
(2) Mirika - 69 HP (sárga)

Szo jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Pént. Május 23 2014, 19:06

És senki sem talál.\o/ Ekkora felfordulásban mondjuk nem is csodálkozom ezen.>.>
- Mindennek te vagy az oka! - veti oda foghegyről farkasom, miközben megrántja fülét, melynek következtében egy adag sár csapódik az arcba. Enyhén elmosolyodtam ezen, de közben csak a vállamat vonogattam.
- Te vagy szerintem az, aki nem bír magával. Ha nem pattognál ennyit, már rég abbahagytam volna a szekálásod.
- Épp nevelni próbállak. - sóhajt fel fájdalmasan.
- Az inkább neked kellene. - sóhajtok vissza.
- Cöhh.. Ez is bizonyítja, mennyire béna vagy. Még arra sem vagy képes, hogy engedelmeskedjen neked a peted. - ez egy csöppnyit szíven ütött, de közben értetlen fejjel is meredtem rá. Hát ehhez nem két félre van szükség?
- Úgy is engedelmeskedsz. - tettem karba kezeimet, miközben szemem felcsillant. Valamit észrevettem, amit ő még nem. Ezt kihasználva álltam magabiztosan, és néztem farkasszemet farkasommal.
- Úgy ismersz? - kérdezte meghökkenve, amin nem is csodálkozom.
- Úgy. - válaszoltam halálos nyugalommal. - Mindjárt elugrasz az útból, majd megtámadod az egyik növényt. - mondtam csendesen. Kissé furcsán nézett, ami az értetlenség és a dac keveréke volt, ám abban a pillanatban támadott a növény, és ezt már észrevette ő is. Természetesen kitért, és reflexszerűen visszatámadott.
- Igazam volt! - nyújtottam ki felé a nyelvemet, miközben elrohantam mellette, hogy én is támadjak.

Támadás Ingavirág #2 -re, első kocka Vez.

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 0510Fénylő Mocsár - Page 9 1110Fénylő Mocsár - Page 9 0310
Fénylő Mocsár - Page 9 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 23 2014, 19:06

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Fénylő Mocsár - Page 9 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Pént. Május 23 2014, 20:08

<.>

Mirika 16-ot sebződik.

Spoiler:

Debuffolt Ingavirág #4:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - -10 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - -59 HP (sárga) (A debuffolt)

(0) Hinari - 49 HP (sárga)
(4) Szophie -36 HP (sárga)
(2) Mirika - 53 HP (sárga)

Miri jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Pént. Május 23 2014, 20:28

Na jó, ez kezd bajos lenni. Az előbb ezek az izék nem voltak ennyire agilisek, hogy rohadjanak meg >.> Most viszont gyakorlatilag amióta beaktiváltam a képimet, egy fia sebzést nem bírtunk kiosztani, ami eléggé gáz volt. Leginkább azért, mert így egy jottányit se jutottunk előrébb, és most egy jó darabig nem fogom tudni bevetni ezt a specem :/ Vicces volt belegondolni, hogy az imént még én bénáztam, most meg ők azok, akik képtelenek eltalálni ezeket a gazokat... Nekem kellett lelket öntenem a többiekbe ._.
- Lányok, koncentráljunk! Ezek nem menyétek, hogy játszadozni lehet mellettük! Majd folytatjuk azután, hogy bedaráltuk őket salátának! - szólaltam meg hangosan, miközben picit megálltam, és megpróbáltam megsaccolni, mikor hol lesz az ajándék virágom. Fújtam egy nagyot, aztán nekilendültem, ideje volt valakinek beállni a konyhába és felaprítani a zöldséget :3

// Négyesre támadok, hatossal +10 sebzés //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 23 2014, 20:28

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Fénylő Mocsár - Page 9 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Pént. Május 23 2014, 20:35

Hoppá \o/

Mirika 16-ot sebződik.

Spoiler:

Debuffolt Ingavirág #4:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - -10 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - -98 HP (piros) (A debuffolt)

(0) Hinari - 49 HP (sárga)
(4) Szophie -36 HP (sárga)
(3) Mirika - 37 HP (sárga)

Hina jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Pént. Május 23 2014, 21:10


Ez komolyan hihetetlen .__. Már elég régóta nem tudja senki eltalálni ezeket, mindenki fárad, fokozódik a dekoncentráltság, és… Például nem ezen kéne agyalnom nekem sem. Sóhajtottam egyet, úgy ingattam a fejem, félrebillentve azt pár másodpercre, úgy nézve a kialakult harci szituációt. Volt egy, ami nem tudott sebezni, egy pirosban lévő példány, és egy teljes életes egyed. Annyira nem is álltunk rosszul, habár ez a találati arányunktól is nagyban függ majd.
- Switch Mirika! – ez volt az első gondolatom, leszedni róla az Ingavirágokat, ha kell, tudok én is gyógyítani magamon. Most pedig, három szó, amit már nagyon régóta nem használtam. Behunytam a szemeim. Fegyelem. Fókusz. Figyelem. Kinyitottam őket, és támadás!


2 támadás, a 4esre, amíg el nem pixeleződik, utána a kettesre. 83 sebzés/találat.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 23 2014, 21:10

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s Fénylő Mocsár - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Pént. Május 23 2014, 21:15

Mirika 8-at sebződik.

Spoiler:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - -83 HP (sárga)
Ingavirág #3 - -10 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - halott

(2) Hinari - 49 HP (sárga)
(4) Szophie -36 HP (sárga)
(3) Mirika - 29 HP (sárga)

Szo jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Pént. Május 23 2014, 21:37

- Elcseszted. - mondta szemrehányóan, nem mintha ő nem ugyanígy járt volna.
- Mert zavarsz! - egyre morcosabb volt. Éreztem rajta. De nekem tetszett a mi kis közös játékunk. Miközben Vezérrel elszórakoztam, nem figyeltem a helyzetünk komolyságát, így aztán nem is zavart az. Teljes lelki béke szállt rám, és mosolyogva fogadtam, hogy a növény elhajolt előlem.
- Majd legközelebb. - néztem a virágra, majd Vezérre, akinek jól láthatóan elege volt a helyzetből, és a mi kis játékunkból is. Pedig aztán... Na jó, mindegy, akkor nem húzom az időt. Támadok. Megint.
- Végre, hogy dolgozol.
- Csend, és csináld te is ezt!
- Cöhh...

/Első kocka Szo. Inga 2-t támadjuk/

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 0510Fénylő Mocsár - Page 9 1110Fénylő Mocsár - Page 9 0310
Fénylő Mocsár - Page 9 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 23 2014, 21:37

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 9 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Pént. Május 23 2014, 23:57

Mirika 8-at sebződik.

Spoiler:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - -83 HP (sárga)
Ingavirág #3 - -10 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - halott

(2) Hinari - 49 HP (sárga)
(5) Szophie -36 HP (sárga)
(3) Mirika - 21 HP (sárga)

Miri jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 9 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 9 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.