Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fénylő Mocsár

+6
Kayaba Akihiko
Szophie
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
10 posters

2 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 21 2014, 20:49

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Pént. Márc. 21 2014, 21:12

Repül a menyét, ki tudja, hol áll meg...

Hinari veszít 10 pontot.

Életek
Fénylő Menyét #1 - halott
Fénylő Menyét #2 - halott
Fénylő Menyét #3 - -47 HP (zöld)
Fénylő Menyét #4 - halott
Fénylő Menyét #5 - halott

(1) Hinari - 130 HP (zöld)
(4) Szophie - 130 HP (zöld)
(1) Mirika - 150 HP, 75 páncél

Szophie jön, egy pihenőkörrel

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 21 2014, 23:16

Meg sem lepődtem, hogy pofával a sárban végeztem. Valahogy gyanús volt nekem az a kedves kéznyújtás..
- Te tudod a legjobban, mi ennek a szépsége. Wink - kacsintottam Mirikára, miközben egy sáros tincset fésültem fülem mögé. Teljesen elfelejtettem minden rosszkedvem, sőt. zembe juttatta ez az egész a szilvesztert, meg az elhatározásomat, hogy valami szilveszterhez illőt teszek, hogy aztán egész évben ugyanazt csináljam. És tényleg bejött. Már megint azt csinálom._. Mondjuk azért nem vagyok annyira oda a gondolatért, hogy az év minden napján csajokkal bírkózzak, de egy-egy alkalom egészen mókás. És akkor volt, hogy úgy... beszélő viszonyba kerültem Mirikával.. viszonylag. Már amennyire beszéltünk.O.o Mondjuk ezt is szívesen tenném egész évben.. Jobban megismerni olyanokat, akikkel eddig nem beszéltem. Na, a következőAnat lesz.. Vagy talán ez mégsem olyan jó ötlet.>.< Ahogy így elmerültem mind gondolataimban, mind a sárban, egyszer csak azt veszem észre, hogy egy menyét repül felém. O.o Ezek már szárnyat is növesztettek?? Gyorsan felemeltem a késem, és megpróbáltam röptében megvágni, majd arra leszek figyelmes, hogy Vezér meg frizbinek nézi a mobot.. legalábis úgy akarja elkapni, ahogy frizbit szokás. Mi van itt ma, emberek? Ennyire ártalmas a mocsári levegő??
Mindenesetre a bőrnek jót tesz.. És fáradt is vagyok.>.> Szóval vissza az én büdös puha ágyamba, a sárba.. Ezzel lefeküdtem, kezeimet széttárva. Édes pihenés..

/Támadás, blabla.. első kocka én./

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 0510Fénylő Mocsár - Page 2 1110Fénylő Mocsár - Page 2 0310
Fénylő Mocsár - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 21 2014, 23:16

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Pént. Márc. 21 2014, 23:56

Úgy tűnik, teljesen mindegy, melyik kockát mondod a magadénak :DNem lehetsz jobb Vezérnél owo

Hinari veszít 10 pontot.

Életek
Fénylő Menyét #1 - halott
Fénylő Menyét #2 - halott
Fénylő Menyét #3 - -97 HP (sárga)
Fénylő Menyét #4 - halott
Fénylő Menyét #5 - halott

(1) Hinari - 120 HP (zöld)
(1) Szophie - 130 HP (zöld)
(1) Mirika - 150 HP, 75 páncél

Na, Miri, csapd le :3

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 22 2014, 00:16

Asszem én lepődtem meg a legjobban, hogy Hinari mit válaszolt vissza. Vagy hát nem is az, hogy mit, hanem hogy milyen természetességgel, mintha magától értetődött volna, hogy ő bizony ilyen pajkos felelettel vág nekem vissza o.O Nem így ismertem meg a lányt... vagy fogalmazzunk úgy, hogy nem ismerem eléggé? Mondjuk tény, ilyen felszabadultan még nem láttam, és hiába volt benne valamiféle bájos visszafogottság, legalább annyira benne volt a buliban, mint mi :3 A párbajunk alatt is sokat nevetett, de az nem ilyen, az csak szimplán vidámság volt.
Széles mosoly ült ki az arcomra, azért annyira nem döbbentem le, hogy egy alacsonyan szálló menyét elől ne tudjak félrepördülni. Szóval kitértem, és újabb nevetésben törtem ki, ahogy megláttam Szophie ijedtségét, de mentségére legyen mondva, jól megoldotta.
- Úgyse kapsz el, onee-sama Razz- öltöttem nyelvet, majd rohantam is el előle, mígnem rájöttem, hogy izé... azzal a szőrgolyóval is játszani kéne. Mármint nem Vezérrel, hanem azzal az izével, amit a szájában tartott. Az az enyém >.> Neki is ugrottam, hogy kirángassam a farkas szájából, és diadalittasan a magasba tartva elvághassam a torkát :3 Asszem ez kicsit elmebetegen nézett így ki Suspect
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 00:16

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Fénylő Mocsár - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Fénylő Mocsár - Page 2 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Szomb. Márc. 22 2014, 00:26

Az utolsó menyus, Bambula is örök vadászmezőkre teleportálódott \o/
Nos, ezek után akár mentek tovább, akár maradtok még kicsit dagonyázni, a jókedv nem tart sokáig. Imbolyogva érkezik felétek öt darab Ingavirág, hogy alaposan lebólogasson titeket. Hú, hol is hallottam vajon én ezt... hogy "lebólogatni"... valami játékbemutatós csókánál...  scratch 

Hinari 18-at, Szo 15-öt regenerálódik.

Hinari (Sebzés: 47, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hinari
Ingavirág
Szophie (Sebzés: 7/43, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Ingavirág
Mirika (Sebzés: 39/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Ingavirág

Életek
Ingavirág #1 - teljes HP
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - teljes HP
Ingavirág #5 - teljes HP

(1) Hinari - 138 HP (zöld)
(1) Szophie - 145 HP (zöld)
(2) Mirika - 150 HP, 75 páncél

Hinari kezd, kétszer Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Szomb. Márc. 22 2014, 10:54


- Ó, dehogynem – mosolyodtam el, miközben a ruhámat igazgattam, fél szemmel azért megnézve magamnak, ahogyan a két lány végre végleg végez az utolsó menyéttel is. Így jobban belegondolva, na meg elnézve az életcsíkomat, vehettük volna egy picivel komolyabban is ezt az egészet, főleg, mivel ez még csak az eleje volt ennek a végeláthatatlan mocsárnak. Ingattam is a fejem egy picit, de aztán hamar továbbmentünk, persze miután a lányok is indulásra készen voltak.
- Ez jó bemelegítés volt – mondtam tűnődve, ám megint jelzett az Észlelésem, és az előzőnél egy nem kisebb számú mobcsapat tűnt fel újra. Valami növényfélék lehettek, Ingavirág – olvastam le a nevüket. Újabb ismeretlen élőlények, így jobbnak véltem ezeket egy fokkal már komolyabban venni, mint az emlősöket, ekképpen indultam meg a hozzám legközelebb eső felé. Számítok rád – mondtam a Katanának, aki felkészült, hogy az első ütésváltásból már következtetéseket vonhasson le. És támadtunk.


Két támadás egyeskére.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 10:54

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Fénylő Mocsár - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Szomb. Márc. 22 2014, 14:32

Nem játékbemutató volt, hanem a RetroShock \o/ *eszébe jutott*
Három virág máris megy lebólogatni Hinarit.

Hinari sebződik 24-et.

Életek
Ingavirág #1 - -94 HP (piros)
Ingavirág #2 - teljes HP
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - teljes HP
Ingavirág #5 - teljes HP

(3) Hinari - 124 HP (zöld)
(1) Szophie - 145 HP (zöld)
(2) Mirika - 150 HP, 75 páncél

Szophie következik

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Szomb. Márc. 22 2014, 15:01

Hamarosan össze kellet kaparnom magam. Pedig olyan jól feküdtem a sárban.>.< De hát most nem iszappakolásért jöttünk, hanem kazamatázni. A többi már csak ráadás. Felültem, és a sarat kezdtem el kapargatni a kezemről meg arcomról, de nem nagyon sikerült, csak egyre jobban elkentem mindig. Így végül feladtam. Bár egy átöltözés sem ártana.>.< Mondjuk egy bikinit el tudnék viselni magamon perpill, hisz abban a mozgás is könnyebb, meg minden. És a mocsárban meleg is van._. Csak az egyetlent, ami volt, valaki tönkretette.. Szúrósan néztem Mirikára. Igen, ő volt az.>.< És nem volt időm nekem azóta vásárolgatni.>.> Meg egyedül az nem is annyira jó. Most kérjem ki Vezér véleményét arról, hogy mi áll nekem jól? :roll:Ez az ötlet valahogy nem vonzz..
Közben sétáltunk, habár nehézkesen, hála a sok ragacsos trutyinak mindenhol, ahol bokáig, ha nem térdig süllyedtünk. Ekkor pillantottam meg valamit, köszönhetően észlelésemnek. Hamarosan ki is rajzolódtak az izék, amik felé tartottunk, és páár fura.. növénnyel találtuk magunkat szembe. Kissé rosszkedvűen indultam meg az első felé Vezérrel együtt.

/Támadom Ingavirág #1-et, ha nem talál, akkor Vezér is őt, ha talál, akkor ő inga 2-t. /

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 0510Fénylő Mocsár - Page 2 1110Fénylő Mocsár - Page 2 0310
Fénylő Mocsár - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 15:01

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Fénylő Mocsár - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Szomb. Márc. 22 2014, 18:16

Most már egyel kevesebb virág bólogat.

Hinari sebződik 16-ot.
Szophie sebződik 16-ot.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - -43 HP (zöld)
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - teljes HP
Ingavirág #5 - teljes HP

(3) Hinari - 108 HP (zöld)
(1) Szophie - 129 HP (zöld)
(2) Mirika - 150 HP, 75 páncél

Mirika következik

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 22 2014, 20:19

Hát, vége lett a mókának, szerintem mindenki picit kimerült a sok nevetésben. Én is lihegve botorkáltam tovább, vagyis inkább cuppogtam, mert mintha egyre mélyebb lett volna az iszapos talaj :/ Az arcomról leszedtem a sarat, de ahogy végignéztem magamon, rájöttem, hogy semmi értelme tovább tisztálkodnom. Talán a cicafülek tették a fejem tetején, de volt bennem némi kísértés, hogy lenyalogassam o.O De nem, azt nem >.>
- Szóval saláta lesz az ebédünk~nya :3 - szólaltam meg a virágokat látva, és a bennük rejlő nehézséget sem kellett sokáig találgatni. Bakker, ez nem lesz könnyű, és ahogy nekilendültem, a gondolat még jobban belevésődött a fejembe. Talán életemben először éreztem úgy, hogy valami túl mozgékony ahhoz, hogy eltaláljam, ami eléggé furi volt, különösen úgy, hogy íjászként anno úgy éreztem, sose fogok téveszteni. Hinari-chan nem volt nálam sokkal gyorsabb - milyen érdekes ez is, nemrég még én voltam nála egy kicsivel fürgébb - szóval úgy éreztem, hogy ha máshogy nem, támadások számában fölé kerekedhetek a problémának. Ugyanis láttam, hogy én csak egyszer fogok tudni cselekedni, a szöszi viszont kétszer is tudott, mielőtt bekapta volna a támadást... tehát ha kicsit gyengítenék azon a gyorsaságon, én is támadhatnék többször.
- Switch Hinari! - kiáltottam, és immár méregbe mártott késsel folytattam a támadásomat. Koncentrálj, koncentrálj, koncentrálj!

// Lassító mérget kentem a második kockámra. Ha talál, -2 gyorsi az ötös ingának, ugyanis azt támadom. Hatos esetén meg +10 sebzés //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 20:19

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Fénylő Mocsár - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Szomb. Márc. 22 2014, 21:24

Sajnos egyik sem talált Sad De legalább a switch sikeres Smile

Mirika sebződik 16-ot.
Szophie sebződik 16-ot.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - -43 HP (zöld)
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - teljes HP
Ingavirág #5 - teljes HP

(3) Hinari - 108 HP (zöld)
(2) Szophie - 113 HP (zöld)
(3) Mirika - 150 HP, 64 páncél

Hinari következik

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Szomb. Márc. 22 2014, 21:46


A homlokomat ráncoltam. Elég ügyesek voltak ezek a bólogató virágok, úgy fejeltek le többször is, hogy közben kikerülték Mirika mindkét próbálkozását. Hmmm. Szerinted?
- Még a tiédnél is jelentősen magasabb fegyverkezelésük van, ráadásul sokan vannak.
- És nem is tudom egybe leütni őket – sóhajtottam – Ez hosszú lesz.
Rápillantottam az életcsíkomra, majd körülnéztem, felmérve a terepet. A switchnek örültem azért, hálásan bólintottam Mirikának, ám a korábbi vidámságom is eltünedezni látszott: gyorsak is voltak, ügyesek is, s bár nem sebeztek sokat, hosszútávon bizony eléggé megnehezíthetik a dolgunkat. Ideje volt hát egy fokkal komolyabban venni ezt a kis kirándulást.
- Summoning Earth Dragon! – kiáltottam, megcélozva a Szophiet támadó, teljes életes egyedet, majd odaszóltam a többieknek, tanulva a villámló barlangos esetből – Emezt utolsóként támadjátok! – böktem rá, majd izzítottam a Katanát, a sárkány után én magam is megindulva. Egy egyenes vágást próbáltam ejteni a sebesült Ingavirágon, majd lihegve álltam hátrébb, pihenve egy kicsit.


Képihasználat Ingavirág #3-on, lenullázva a sebzését a harc végéig. Sebződök 8-at.
Ingavirág #2-est támadom, majd pihikör.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 21:46

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 23 2014, 00:55

A képihasznált Ingakacsó már hiába fog bólogatni. Azért a többiek még megteszik helyette a dolgukat.

Hinari sebződik 8-at.
Mirika sebződik 8-at.
Szophie sebződik 16-ot.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - -90 HP (piros)
Ingavirág #3 - teljes HP
Ingavirág #4 - teljes HP
Ingavirág #5 - teljes HP

(0) Hinari - 100 HP (zöld)
(2) Szophie - 97 HP (zöld)
(3) Mirika - 150 HP, 56 páncél

Szo következik \o/

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 23 2014, 10:26

Ezek a virágok egyáltalán nem tetszettek nekem._. Egyre csak támadtak, mi meg alig tudtuk eltalálni őket. Valami hatalmas nagy szerencse végett mondjuk nekem sikerült és Vezérnek is, de éreztem, hogy éppen hogy csak súroltam a növénykét, és a fegyverkezelésem is jóval lejjebb lehet, mint az ingáké. Ezek meg csak bólogattak. Én meg nem tudtam, mit is csináljak.. Egy darabig csak álltam, és néztem, ahogy Mirika mellé talál, majd Hinari képességet használ. Én pedig úgy éreztem, túl kevés vagyok, nem fog menni. Az életem is egyre csak fogyott. Tudtam, én mondtam, hogy kell még valaki, hogy ne velem jöjjenek, hogy ha mégis, akkor többen jöjjünk. Enyhe bizonytalansággal indultam meg végül, hogy valamit csináljak is, ami hasznos. Hiszen mégsem maradhatok csak így egy helyben, nem mozizhatom végig a dolgot. Ha nem is vagyok sok mindenre jó, azért az a kevéske is több, mint a semmi. Meg kell próbálnom.
Nekilendülés és támadás.. Hátha.

/Támadom a kettest, ha meghal, a négyest. Első kocka Vezér, második Szo./

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 0510Fénylő Mocsár - Page 2 1110Fénylő Mocsár - Page 2 0310
Fénylő Mocsár - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 23 2014, 10:26

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Fénylő Mocsár - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 23 2014, 14:47

Hát, legalább még egyel kevesebb virág bólogat, miközben Szo elterül a mocsárban Suspect

Szophie sebződik 16-ot.

Hinari (Sebzés: 47, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hinari
Ingavirág
Szophie (Sebzés: 7/43, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Ingavirág
Mirika (Sebzés: 39/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Ingavirág

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - teljes HP (debuffolt)
Ingavirág #4 - teljes HP
Ingavirág #5 - teljes HP

(0) Hinari - 100 HP (zöld)
(3) Szophie - 81 HP (zöld)
(3) Mirika - 150 HP, 56 páncél

Miri jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Vas. Márc. 23 2014, 15:09

Hát... ez nagyon nem volt buli. Nem csak a játékos hangulat veszett oda, de még én is kezdtem magam felhúzni. Olyan homályokat suhintottam, hogy csak pislogtam o.O Ennyire nem lehetek béna >.>
- Móóó! - fakadtam ki ingerülten, és toppantottam egyet, kicsivel több sárral vonva be az amúgy is mocskos lábszáramat. Most, hogy ilyen állapotba kerültem, már ez is zavart, valahogy a sárbirkózás alatt cseppet se vettem fel, hogy koszos lettem. Bosszankodva ráztam le a késeimről a sarat, és fújtattam egy nagyot, mielőtt újra nekimentem volna ennek a pár gaznak.
- Switch Szophie! - kiáltottam, mivel ideje volt ennek is. Nekem még páncélom is volt bőven, innentől kezdve bólogassanak engem. Én meg újraizzítottam az előző tervet, ezúttal egyszerűbb vágásokra törekedve.

// Ötöskét támadom, ha 6-ost dobok +10 sebzés, ha a második kocka talál, -2 gyorsaság //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 23 2014, 15:09

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Fénylő Mocsár - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 2 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.