Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fénylő Mocsár

+6
Kayaba Akihiko
Szophie
Mirika
Hinari
Argo
Cardinal
10 posters

3 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 23 2014, 15:20

A második vágás olyan profira sikeredett, hogy Argo néni pluszmunkát kapott Very Happy Switch is sikeres, így minden virág Mirikára bólogat.

Mirika sebződik 16-ot.

Sima virágok:

Debuffolt (5#ös) virág:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - teljes HP (debuffolt)
Ingavirág #4 - teljes HP
Ingavirág #5 - -49 HP (zöld) (debuffolt)

(0) Hinari - 100 HP (zöld)
(3) Szophie - 81 HP (zöld)
(4) Mirika - 150 HP, 40 páncél

Hinari jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 23 2014, 15:34


Valamiért attól függetlenül, hogy nem igazán úgy sikerültek a dolgok, ahogy szerettem volna… nos, mégis úgy sikerültek. Szophie viszont elég letörtnek tűnt, így egy biztató mosollyal segítettem fel a sárból:
- Ne aggódj, eddig jók vagyunk – mondtam neki, szavaim pedig be is igazolódtak, hiszen a csapatmunkánk se volt utolsó, Mirika leswitchelte az idomárlányt, így céhtársamnak már nem kellett azon aggódnia, hogy több életet veszít. Sőt, ezúttal még találat is történt, ám szerencsére a Katana végig figyelt, miközben én a barátnőmmel voltam elfoglalva.
- A sebzett egyed lassabb lett.
- Köszönöm – feleltem, elnézve a helyzetet, világossá vált számomra, hogy mégis melyiket kell támadnom. Azt, amelyik nincs debuffolva semmilyen téren sem. Egy picivel gyorsabb voltam társaimnál, s már a kör alatt meg lehetett állapítani, hogy ez a kis különbség dupla támadáshoz juttat, velük ellentétben – Ügyes – kommentáltam Miri gondolatmenetét, amikor meg sikerült fejtenem, majd izzítva a fegyverem indultam el az új célpontom felé.
- Szo, azt támadjátok, amelyiket Miri is támadta! - kiáltottam még hátra a lánynak, hátha ő nem vette észre a mérgezés okozta lehetőségeket.


Ingavirág #4-re megy két támadás.


A hozzászólást Hinari összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 23 2014, 15:36-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 23 2014, 15:34

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 23 2014, 15:40

Mirika sebződik 16-ot.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - teljes HP (debuffolt)
Ingavirág #4 - -47 HP (zöld)
Ingavirág #5 - -49 HP (zöld) (debuffolt)

(2) Hinari - 100 HP (zöld)
(3) Szophie - 81 HP (zöld)
(4) Mirika - 150 HP, 24 páncél

Szo jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 23 2014, 17:51

- Köszönöm. - bólintottam Mirika felé. Az életemnek nem tett volna jót, ha folytatódik a mostani állapot. Minden jókedvem elpárolgott, és letörtségemet
Hinari is észrevette. Nem mondom, jól esett a törődés, ám nem voltam biztos benne, hogy szavai tényleg igazak-e. Hiszen még csak a kazamata elején jártunk, nekem meg annyit esett az életem, mint már régóta nem. Ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy alapból kerülöm mindig az olyan helyzeteket, melyek életpont vesztéssel járnak. A küzdelmekben is rendszerint olyan dolgokat eszelek ki, melyek inkább viccesek, mint szórakoztatóak, igazi harcot mostanság csak Vezér folytat néha, ő is csak gyenge mobok ellen. Bossokon sem szoktam nagyon sebződni, valahogy elkerülöm az olyan helyzeteket sikeresen, switchelni pedig nem szokásom. Arra ott vannak a tankok. És ahogy Vezér szokta mondani, csak a macskáknak van szükségük kilenc életre. Egy farkas ügyességgel és puszta nemes erővel megvédi azt az egyet, ami neki adatott. Így hát nem pakolunk életre... Ennek a levét iszom épp.


/támadjuk imgavirág 5-öt. Első két kocka Szo, maradék Vez/

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 0510Fénylő Mocsár - Page 3 1110Fénylő Mocsár - Page 3 0310
Fénylő Mocsár - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 23 2014, 17:51

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Fénylő Mocsár - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Fénylő Mocsár - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 23 2014, 22:13

Vez, mi történt veled? Suspect

Mirika sebződik 16-ot.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - -9 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - -47 HP (zöld)
Ingavirág #5 - -63 HP (sárga) (debuffolt)

(2) Hinari - 100 HP (zöld)
(5) Szophie - 81 HP (zöld)
(4) Mirika - 150 HP, 8 páncél

Mirika jön, pihizik egyet Smile

Edit: Elfelejtettek szólni, hogy Hinari képijénél sebződne is a bólogatóskutyavirág. Utánanéztem, tényleg, így utólag még beleszámolom, nagyot úgyse változtat a taktikán vagy az eddigi álláson.

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Hétf. Márc. 24 2014, 14:47

Yatta! Sose örültem még ennyire annak, hogy ilyen béna vagyok, legalábbis elég száni volt az, hogy összesen egyszer bírtam eltalálni eddig ezeket az izéket. Illetve kétszer, ha azt vesszük, hogy a képességemmel rá tudtam duplázni a támadásra. És mégis, kitörő örömmel ujjongtam magamban, hogy közelebb kerültem a vadulás lehetőségéhez. Vagy talán már meg is van, Szophie-ék kettőt is tudtak csapkodni. Megnyugtató, hogy ők is kábé olyan sikeresek, mint én :/
- Hihi, naná hogy! Cool - büszkültem Hina-chan hangját hallva, örültem, hogy észrevette, mit csinálok - Számíthattok rám :3 - mondtam ezt már Szophie felé is, és tudjátok mit? Jó érzés volt, hogy óvhattam őket. Stratégiával, életpontokkal, bármivel. Bár nem volt rá túl sok alapom, de közel éreztem magam a két lányhoz, és még közelebb akartam kerülni hozzájuk. A barátnőjükké akartam válni. Olyan igazivá. Halvány mosoly ült ki az arcomra, és... rájöttem, hogy túl fáradt vagyok az akciózáshoz facepalm
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 24 2014, 14:57

Pihi \o/

Mirika sebződik 16-ot.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - -9 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - -47 HP (zöld)
Ingavirág #5 - -63 HP (sárga) (debuffolt)

(2) Hinari - 100 HP (zöld)
(5) Szophie - 81 HP (zöld)
(0) Mirika - 142 HP (zöld)

Hinari jön

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Hétf. Márc. 24 2014, 16:23


Viszonylag jól együtt tudtunk működni, egyre jobban, és lassan kezdtem azt érezni, hogy kevesebb létszámmal sokkal hatékonyabban működik a dolog. Nem úgy mint a bossoknál – persze ehhez az is hozzátartozott, hogy mindkét lány nyitott volt a helyzetmegoldásra, s ahogy egyre jobban belemelegedtünk ebbe a küzdelemre, én is kezdtem egy kicsivel felszabadultabban érezni magam. Nem abban a formában és minőségben, amelyet a menyétek ellen láthattak rajtam, az más volt, híján volt a komoly harcnak és inkább játékként fogtuk fel. Most viszont élessé vált a helyzet, és hogy még így is el tudtam engedni magam egy kicsit, az csakis a társaimnak volt köszönhető. Nem minden rajtam múlt. Nem mindent tőlem vártak, nem kellettem mindenhez. Elmosolyodtam: igazi csapattársak, egyenlő szinten, hasonló hozzáállással.
Miri Szophiet biztató szavaira csak bólintottam, majd megrohamoztam az előző ingavirágot, bízva benne, hogy csak pixeleső fog maradni utána.


Két támadás #4-esre.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 24 2014, 16:23

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Fénylő Mocsár - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 24 2014, 17:00

Még egy bólogatónak annyi \o/

Mirika sebződik 8-at.

Sima virágok:

Debuffolt (5#ös) virág:

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - -9 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - halott
Ingavirág #5 - -63 HP (sárga) (debuffolt)

(4) Hinari - 100 HP (zöld)
(5) Szophie - 81 HP (zöld)
(0) Mirika - 134 HP (zöld)

Szo jön, pihen, legalább egyet Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Hétf. Márc. 24 2014, 19:18

És még nem is találunk._. Vagyis.. Én igen.\o/ De aztán sokat érünk ezzel, ha a bénaságomnak hála megcsúsztam, és ellöktem Vezért. Az egy dolog, hogy nagyon mérges volt, mert nem talált. Az egy dolog, hogy nagyon dühös volt, mert sáros is lett. Dee... nincs de. Nagyon kiakadt. Voltaképp érthető. Én pedig mondtam, hogy nem vagyok jó, meg idevaló, meg semmi. Nem tudom, mi ütött ezekbe mostanában. Először Anat hív ilyen helyre, aztán Hinari..  scratch A szakállas srácot full nem értem, mert nem vagyunk mi olyan kapcsolatban, hogy örömét lelje a társaságomban, de azt is tudhatja, hogy használhatatlan vagyok. Meg ugye az amolyan céhvezér gyülekező is volt.. szóval.. Fogalmam sincs. Aztán itt van Hinari. Neki legalább betudhatom, hogy valamilyen oknál fogva kedvel engem, és bírja, ha mellette vagyok, vagy ilyesmi.. De gondoltam annyira okos és megfontolt lánynak, hogy belássa, velem az oldalán nem elegek ketten Mirikával, hogy egyensúlyozzák a bénaságom. Mondjuk nem álltunk olyan rosszul... még. De a fáradtság is utolért, és nem volt más hátra, kidőltem, mint fa, ha kivágják. Nagyot sóhajtottam, miközben a felhőkkel takart eget bámultam. Legalább már nem engem támadnak azok az izék. Nem mintha ezt magamnak köszönhetném..
Végül összeszedtem magam, és hogy enyhítsem Vezér morgását, csináltam is valamit. Támadtam. Támadtunk. Hátha ér valamit...
Mondjuk tuti így is az orromra fogja kötni a pet a hibámat, és mostantól napokig csak a mezőket kell járni majd mobozni._.


Pihi, majd támadás Ingavirág #5-re. Első kocka Szo,

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 0510Fénylő Mocsár - Page 3 1110Fénylő Mocsár - Page 3 0310
Fénylő Mocsár - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 24 2014, 19:18

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 24 2014, 21:41

Oké, Vezér pipa... és megint pipa lesz ._. Én már érzem \o

Mirika sebződik 8-at.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - -9 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - halott
Ingavirág #5 - -70 HP (sárga) (debuffolt)

(4) Hinari - 100 HP (zöld)
(1) Szophie - 81 HP (zöld)
(0) Mirika - 126 HP (zöld)

Mirika jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Kedd Márc. 25 2014, 16:51

Nem semmi, már le is kapták a páncélom ezek a gazok. Pedig nem mondhatnám, hogy a mellvértem gyenge volna, éppenséggel a játék jelenlegi legdurvább cucca ebből a szempontból. Szóval... hát nem piskóta ez a salátának való >.> No de most, hogy kipihentem magam, újra rajtam volt a sor, és kétség sem férhetett hozzá, mihez kezdek. Volt elég időm arra, hogy kigondoljam a stratégiámat és meg tudtam figyelni a többiek mozgását is, ki tudtam számolni, hogy mennyi időm lesz a következő támadásomra... körülbelül. Szóval fújtattam egyet, és előhúztam a szintén tiszta mocskossá váló erszényemből egy kristályra emlékeztető sáros valamit, és próbáltam kitalálni, hogy ez biztosan az-e, amit keresek. De az volt, úgyhogy örömmel törtem szét!
- Ezt neked, te bólogató zöldség! Shaaaa! - rohantam meg áldozatomat, és az előbbi szimpla szúrásokkal igyekeztem kivonni a forgalomból.
 
// Elhasználtam egy Gyors Futás Kristályt, így kétszer támadhatok az ötösre. Meg is teszem 8)Hatost dobok, akkor +10 sebzés, ha a második vagy negyedik kocka talál, akkor -2 gyorsaság. Ha azonban sikerül leütni a virágot és még marad támadásom, akkor a mérgezett késsel már nem támadom a hármas virágot //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 25 2014, 16:51

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s Fénylő Mocsár - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Kedd Márc. 25 2014, 19:25

Akármit is hallasz a háttérben, az nem az én nevetésem Suspect És tudom ám, hogy csak az ingoványos talaj tehet róla Sad

Mirika sebződik 8-at.

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - -9 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - halott
Ingavirág #5 - -70 HP (sárga) (debuffolt)

(4) Hinari - 100 HP (zöld)
(1) Szophie - 81 HP (zöld)
(2) Mirika - 118 HP (zöld)

Hinari jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 25 2014, 19:47


Ahogy egyre tovább és tovább húzódott ez a harc, kezdtem úgy érezni, hogy amit a Katana korábban mondott, az többszörösen igaz. Ezeknek nagyon magas lehetett a fegyverkezelésük. O.o Próbáltam megtippelni, ám még ígyis túl nagy volt a behatárolhatatlan folt. Már komolyan kezdtem azon gondolkozni, hogy megnézem pontosan is, közvetett módon – ám elég volt egy pillantás az életsávomra, és lemondtam a tervemről: még túl korai.
- Fel a fejjel, lányok-fiúk! – mosolyogtam a csapatra, Vezér ugyanis elég dühös lehetett, Mirika pedig az utóbbi rohama után aligha lehetett kevésbé feszült a farkasnál. Szophie meg bánatos volt… Hm. Jó lett volna valahogy feldobni őket, ezt pedig egyetlen módon lehetett per pillanat, így egy kis pihenés után ekképpen indultam el, és igyekeztem befejezni a csata nehezebb részét.


Pihi, majd támadás az ötöskére.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 25 2014, 19:47

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Kedd Márc. 25 2014, 23:32

Na, már csak a sebzésképtelen kis bólogatóskutya maradt :3

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - -9 HP (zöld) (debuffolt)
Ingavirág #4 - halott
Ingavirág #5 - halott

(1) Hinari - 100 HP (zöld)
(1) Szophie - 81 HP (zöld)
(2) Mirika - 118 HP (zöld)

Szo jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Szophie Szer. Márc. 26 2014, 20:22

Sikerült letarolnom \o/ ... a farkasom.
De azért mondjuk valahogy vágást is vittem be, akárhogyan is történt az. Viszont egyszerűen mintha csak én magam is ellenség lennék, úgy döntöttem le Vezért a sárba. Ahogy fel akartam kelni, még egy újabb adag sárral is lefröcsköltem véletlenül, így a fehér farkasból barna és angyon dühös farkas lett.
Elbújok, elbújok!!
- Hinari, ments meeeeg! - kiáltással futottam a lány mögé, menedéket keresve farkasom villámló szempárja elől. Valahogy úgy éreztem, most önmagam vagyok. Pedig még akrobatikát is fejlesztettem, hogy ne essek el mindig mindenben._. Most mégis mi történt? Ki kapcsolta jártasság? De neeem.. Működik! Biztosan! Csak.. sár. TAT Meg ez valahogy nem az én napom. Mondjuk az utóbbi időben, amikor a szobámban kuksoltam fekete kávét szürcsölgetve, melyik volt az? :roll:Mintha csak a jókedvemet tükrözné a vidék. Igen, a kedvem perpillanat egy piszkos, ragacsos, tapadós, szétfolyós sártócsa... Vagy valami hasonló. És ezen nem sokat segít ez az egész helyzet. Fel a fejjel, persze.. Könnyű azt mondani. Mondjuk neki is.. neki is biztosan nehéz. Hiszen ő talán még közelebb állt Askrhöz. Sőt, biztosan. Már amennyire meg tudtam állapítani azt azon a napon. Ahmm.. Az élet kaki. Én már nem is foglalkozok vele. Tudod ki fog ilyesmikkel törődni. Támadni sincs kedvem.>.< Tudod mit? Támadjon csak a farkas egyedül, addig sem lököm fel.>.> Karba tett kézzel leültem törökülésbe a földre, és kedvtelenül figyeltem az utolsó növénykét meg az azt kaszaboló társaságot.


/Csak a farkas támad, értelemszerűen az egy életben maradt növényt./

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 0510Fénylő Mocsár - Page 3 1110Fénylő Mocsár - Page 3 0310
Fénylő Mocsár - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 26 2014, 20:22

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Fénylő Mocsár - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Argo Csüt. Márc. 27 2014, 13:00

A növény bólogatva várja a véget >.>

Életek
Ingavirág #1 - halott
Ingavirág #2 - halott
Ingavirág #3 - -52 HP (sárga) (debuffolt)
Ingavirág #4 - halott
Ingavirág #5 - halott

(1) Hinari - 100 HP (zöld)
(2) Szophie - 81 HP (zöld)
(2) Mirika - 118 HP (zöld)

Mirika jön Smile

_________________
Fénylő Mocsár - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Mirika Pént. Márc. 28 2014, 13:34

Nem >.> Hiszem <.< El >.> Grrrrrr <.< Ennyire ütemtelenül hogy tud valami ingázni a szemem előtt? Teljesen kiszámíthatatlan volt, honnan hova fog mozogni, ez így egy szerencsejáték volt, nem harc >.> És a legrosszabb, hogy nem is 50% esélyem volt, mert inkább nem találtam el, mint igen ._. Egyszóval: szörnyű! Kedvem támadt volna földhöz vágni a késeimet, tiszta dühítő volt, amit eleddig produkáltam ezek ellen a gazok ellen, és az iménti büszkeségem és vidámságom a sírba is szállt. Két dolog akadályozott meg. Egyrészt féltem, hogy elsüllyed a sárban és nem találom meg, másrészt meg Szophie előtt beégtem volna, hiszen annak idején elég nagy hisztit vágtam le, miután elveszítettem a tőröket abban a barlangban.
- Neked könnyű >.> - morogtam Hina-chan felé, ő ügyesebb volt nálam, és ez így nem volt fair :roll:Szinte már nincs is olyasmi, amiben jobb lennék nála. Mitől fejlődik jobban? Persze, neki nincs barátja, van egy csomó plusz szabadideje. Muszáj lesz gyorsan összehozni Alexszel, ha utol akarom érni :PVagy nekem kéne hanyagolni Nacchant? Neeem, azt nem tudnám megtenni... Felsóhajtottam és megbámultam az utolsóként megmaradt növényt. Ez már fogatlan oroszlán volt, és ez is Hinarinak volt köszönhető. Bakker, nehogy már kisebbségi komplexusom legyen miatta :PLegalább a melleim biztosan nagyobbak maradnak, mint az övéi Rolling Eyes
- Mya~hh - innentől kezdve nem érdekelt, lesz, ami lesz. Mérgezett késemet eldugtam a hátam mögé, és lendületesen előreszökkentem, hogy beleszúrjam a másik kést a virágba. Aztán vagy kikötök arccal az iszapban, vagy nem.

// fél támadás, mérgezett kés nélkül xD //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fénylő Mocsár - Page 3 Empty Re: Fénylő Mocsár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.