Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

+5
Szophie
Hayashi Yuichi
Hinari
Rita Hanami
RenAi
9 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Kedd Jún. 03 2014, 15:51

Hinari csapat:

Shiori kezében megfeszül a fegyver miként érzi hogy Shizu valószínűleg őt fogja megtámadni... Azumi összeráncolt szemöldökkel figyelte miként a lány a fegyverét méregbe mártotta, és előkészített egy potiont. Nem tudhatta kitalálni hogy most melyik milyen harci segédeszköz, de önbizalma töretlen maradt... nem riadt meg Sizu munkásságától, inkább csak Ő is felkészült, lelkileg. Ugyanakkor még mindig nincs szándékában támadni, csupán a helyzet feszültsége válik egyre erősebbé, hisz úgy néz ki mindkét fél, sokat kockáztathat... egyik fél sem tud a másikról sem semmit, és talán egyik fél sem akar igazán harcolni...

A legcélszerűbb ha Hinari következne.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 08 2014, 14:18


Most, hogy visszakaptuk az eredeti alakunkat és valónkat, már én is egy kicsit nyugodtabb lettem. Elmenni azonban nem terveztem, hiszen egy küldetés, egy felkérés miatt voltunk itt, annyi pedig nem elegendő ezek után, hogy mi épségben távozzunk. A másik csapatról semmit sem tudtunk, és határozott szándékom volt megoldani ezt a rejtélyt.
- Köszönjük szépen a visszaváltoztatást – biccentettem a lány felé illedelmesen – Viszont ameddig Detross és társai nem szabadulnak meg a társad képességének hatásától, sajnos nem távozhatunk – feleltem határozottan, ám a Katanát továbbra sem emeltem még fel. Körbenéztem, látszólag ők se támadtak, és mi sem siettünk sehová. Nézzük, mit tudunk. Volt egy kristály, aminek éppen az előbb nőtt egy kicsit az életcsíkja. Volt pár játékos ellenfelünk, fix élettel, felszerelésekkel és képességekkel. És volt a kettőt összekötő vághatatlan fonál, eltérő mennyiségű minden embernél. Amit tehettünk, vagy az egyik játékost támadni, vagy pedig a kristályt. És ami a célunk lehetett, legalábbis ami engem illet, úgy megszabadítani őket a sárga fonalaktól, hogy lehetőleg egyiküket se öljük meg. Túl sok variáció.
- Igen, meg kell próbálni – válaszoltam Shizunak, majd a kristály mellett álló lányhoz fordultam – Figyelj, nem akarunk veletek harcolni, de nemigen hagytok más választást. Viszont szeretnénk segíteni, nektek is. Elmondanád, hogy mi történt veletek? Hogy hogyan került bele a fiú abba a kristályba, és mik azok a fonalak? Talán együtt meg tudjuk oldani, harc nélkül – mosolyodtam el, ám továbbra is teljes készültségben vártam.


(Ai, többiek, várnék ide még egy mesélőit, s annak függvényében kezdeném csak az esetleges harcot, ha nem gond.)

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 09 2014, 00:04

Hiába a hallgatásuk, hiába az hogy arra várjanak hogy megforduljatok és visszatérjetek, ahonnan jöttetek... Még a kívánságotokat is teljesítették. Egyszerűen nem elég nektek semmi! Gondolta miként a szőke lány, Azumi felé fordította mondandóját.
- Nem vagytok ti hősök... és amúgyis, meg van a magatok kívánsága miért nem elég nektek ez? Mit akartok ti? Megmenteni az egész világot?... - Azumi a mondata végén némi szarkazmust is megejtett. ~Mégis mi értelme lenne megmenteni mindent és mindenkit?!~ Nem értette és különösebben nem is izgatta. Majd összeráncolt szemöldökkel próbálta értelmezni a mondat folytatástát, látszott rajta hogy valami nem stimmel vele... A mondat első felét, hogy nem akartok harcolni de, nem hagytok más választást... pusztán kétszínűségnek vélte... majd hogy nekik is segíteni akartok... ~Mégis kik vagytok ti itt?... Hogy bele avatkozzatok mások életébe... a magatok elképzelése alapján...~ Majd az utolsó mondatnál végleg kiakadt... Az arcán a harag ráncai megfeszültek, és érződött a levegőben a feszültség...
- Ahoz nektek semi közötök! És fonalak?...oO...Pihennetek kéne... amúgy mindig van választási lehetőségetek... megkaptátok amit akartatok, húzzatok haza... vissza oda ahová valók vagytok! Harcolni... mi sem akarunk, mégis ti vagytok azok akik betolakodtak ide, akik nem hagytok minket egyszerűen csak békén...és az hogy nem akartok harcolni... az mind csupán kétszínűség... gyávák vagytok kik a hősiesség mögé bújnak... Látszott rajta hogy felidegesítette magát, majd egyik pillairól a másikra hátra lépet egyet a jobb lábával...leernyesztette a két kezét maga mellé és a fejét a plafon felé fordítva hanyatlott hátra... furcsa mozdulatsort úgymond a feladása vezérelte... főként mikor látta hogy a kristály élete nőt... ökölbe szorult a keze...
- Hát jó... azt hiszem felesleges tovább könyörögni...- Oldalra pillantott, a harci helyzetbe helyezkedő Miriana-ra. A medúzalány szeme, üres és üveges volt, nem voltak érzelmei, nem ismert fel titeket..
- Miriana, támad azt a szőke idegesítő fruskát! -Kiáltotta el magát Azu. Látszott rajta hogy komolyan veszi a helyzetet, amit mindeddig igyekezett elkerülni, most viszont bele törődően a harcra koncentrált.


/Miriana támadta Hinarit! A lány elővette az iját majd célzott és lőt 21-et sebezve a lányba ha sikeres a támadása! (3 vagy affölé)/


Összesítő:

Harci Adatok:


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 09 2014, 00:07-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 09 2014, 00:04

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Hinari Hétf. Jún. 09 2014, 18:42


- Mit tudsz te a hősiességről… - szűrtem a fogaim között, s bár tudtam, hogy a lánynak semmi fogalma nincsen róla, azért önkéntelenül is Lewissel kötöttem össze magát a fogalmat – Amúgy meg, elmondtuk, mit akarunk. Hogy Detross és csapatát is visszaváltoztassátok – mutattam rá könnyed stílusban, ám ezután folytatta a mondandóját. Nem tud a fonalakról – döbbentem rá, majd hozzátettem magamban, hogy lehet, hogy csak látása nincs, és lehet az is, hogy hazudik. Az információ viszont mindenképpen hasznos volt. Viszont ahogy és amilyen hangsúllyal beszélt… kezdtem elveszíteni a türelmem, s csak egy ideig voltam képes benyelni a hozzánk vágott szavakat. Eddig a pontig.
- Nézd. – váltottam eggyel hangosabb és élesebb stílusba – Azt gondolsz, amit akarsz, de a harc általában nem megoldás – mondtam Azuminak, aki eközben támadásra utasította társát, s én mégcsak kitérni sem tudtam előle. A nyíl elég sokat levitt a páncélomból, aggódni viszont Shizu miatt aggódtam a legjobban. Ha itt éles harc fog kialakulni… De nem volt más választásunk.
- Hime, te jössz utánam, ha Shizut támadják, úgy ugorj be elé, őt védd, engem nem kell! – hadartam gyorsan, s már el is rugaszkodtam a talajtól, villámgyorsan próbálva felmérni a lehetőségeimet. Azamit nem akartam támadni még, mert láthatólag nem szállt be a harcba, és mivel többen vannak, mint mi, több esélyünk van, ha egy ideig még nem is száll be. Miriana most támadott, így maradt a három másik, közülük pedig inkább a minket átváltoztató lányt céloztam: őt kellett először kiiktatnunk, hiszen bármikor újraaktiválhatta a képességét, ami cseppet sem volt pozitív ránk nézve. Az utolsó pillanatban változtattam irányt, izzítva és belévágva a Katanát egyszer, majd mégegyszer, közben odafigyelve rá, hogy ne öljem meg.


Megy 2x55 sebzés, biztos találatok Shiorihara-ra.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Kedd Jún. 10 2014, 01:15

Azumi számára egyre nyilvánvalóbbá vált hogy a szőke vezér lány és ő nem fognak közös nevezőre jutni... majd amint megpillantotta hogy a kristálya élete nőt... úgy törődött bele egyre inkább hogy felesleges az ellenállása, és csupán a csodára vár hogy ha azt akarja hogy lelépjetek onnan... Amikor a hősiességről beszélt, szimplán lenézően tekintett a lányra... úgy beszél mintha már tényleg az lenne... és személyes sértésként élné meg a mondatait... Hiába nincs mit tenni...
- Mondtam már! Detross és csapata... menthetetlen! - Hangja mély volt, és határozott a mondata végére inencsak sötétnek csengett. Majd szimplán közbe vágott Hinari szavának mikor azt kezdte el mondani hogy a harc nem megoldás...
- Már... mindegy... - Azumi nem támadt, Shiorit Hinari eltalálta kétszer is... bosszantónak vélte főleg hogy két vágást is hasíthatott a lány testén, Shiori védekezni próbált de nem sikerült majd visszatámadt támadójára...

/Shiori támadta Hinarit: Sebzés 14;Találathoz: 5*/

Shiori támadása sikertelen! Furcsaság: Nem válik pirossá az életcsíkja!

Összesítő:

Harci Adatok:


A hozzászólást RenAi összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 10 2014, 12:11-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 10 2014, 01:15

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Kedd Jún. 10 2014, 18:15

Nem tudtam, mihez is kezdjek. Kezemben megremegett a fegyver. Oldalamon éreztem farkasom lihegését, és tudtam, figyel, és parancsra vár. Oziriszre azért még nekem is kuncognom kellett, és majdnem hangosan fel is röhögtem.. De végül sikerült magam visszafogni. Végül helyettem is döntött Detross. Ejj-ejj, a másik öregember. Hogy ezekkel az idősekkel mennyi baj van? Nézzétek csak meg velük szemben az én kis Rita-chanomat, milyen kis okos, és ügyes.*-* *Lassan kezdi magát pedofilnak érezni..>.> Szóval leáll, még mielőtt gyanúba keveredik..*  Pár pillanat gondolkodás után végül Konoha mögé osontam, és megtámadtam. Vesztenivalóm már nem sok volt.. Végül Detross mellé léptem, és őt kérdeztem csendesen.
- Miért? Mi okod volt a hirtelen támadásra?

/Lopakodásból elvileg jön plusz sebzésnek 13./

_________________
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0510[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 1110[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 10 2014, 18:15

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Kedd Jún. 10 2014, 18:16

.... *és Szo is támad*

_________________
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0510[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 1110[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 10 2014, 18:16

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Pént. Jún. 13 2014, 11:44

Rita csapata:

Kouha megtámadása sikeres! A fiú szemeivel kutatja hogy mégis honnan érkezhetett a támadás. Detross válaszol Szophienak.
- Ő a húgom...a kristályba... - Mondta száját összepréselve az idegességtől épp hogy ki tudta szisszegni ezt a mondatot. Amikor itt hagyta a céhét hogy segítséget hívjon, még nem volt így bezárva... nem tudta elképzelni mi történhetett.
- Amikor még.. segítségért mentem... nem volt így... bezárva. - Látszott rajta hogy ideges, és a mondatát sem tudta egészen összerakni, szemével kutatta az okokat hogy ki és miért zárhatta őt így be? Elképzelni nem tudta hogy mi hasznuk lehet ebből...egy felé irányuló fuvallatból és lendületből, rájött hogy időközben megtámadták. Nem figyelt és nem is védekezett, de a kígyója felfogta a támadást Lilith támadt rá, Kouha adta neki a parancsot aki nem támadt csak a kristály közelében figyelte az eseményeket.
- Ne aggódj ki fogjuk sabadítani! - Mondta a kis Rita is. Eközben Kouha már támadásba is lendült, úgy döntött azt támadja akit tud és aki a legnagyobb bajt okozhatja... Majd Ritának feltűnik valami... egy olyan dolog amit ebben a pillanatban vett észre, Shiorihara élete lecsökkent... a semmitől, és ami még furcsább hogy nem piros... Nem értette, azt hitte Kouhát fogja buffolni de nem látott semmi hasonlót, a fiú élete annyi amennyi amennyit Szoék levettek. Szeme cikázott az ellenfelek között, próbálta összerakni a képet. Nem tudta hogy mindez feltűnhetett-e másoknak. De úgy döntött kipróbál valamit.
- Fijejjetek! Szo te majdadj csak játhatatjan! Detjoss te pjóbáld nem megöjetni magad! És Oz te csinájd azt amit én! - Osztotta ki a feladatokat a kis törpe. Majd a támadását rögvest követte egy felé irányuló támadás. Livy aki a legközelebb volt Shioriharához megkísebezte. Eközben feltűnhetett hogy Shioriharánál az egyik fonal elszakadt,és valamiért az élete mintha kissé visszatöltődött volna de mégis narancs színű, hála Rita sikeres támadásának.


/Vezér támadta Kouhát:30+32=62
Szo támadta Kouhát: 1+6+13=20
Összesen:82 sebzés. Támadása sikeres volt.

Lilith támadta Detross-t: 27 sebzés. 5* - Sikertelen!

Rita támadta Shioriharát: 53 sebzés. 3* - Sikeres!

Livy támadta Ritát: 34 sebzés. 3* - Sikeres!


Hinari csapat:

Feltűnhetett nektek is Shiorihara fonalának elszakadása és hogy az élete hirtelen felugrott némileg.És hogy az életcsíkja narancs színt öltött magára.

Összesítő:

Harci Adatok:


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 13 2014, 12:05-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 13 2014, 11:44

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Yurihime Vas. Jún. 15 2014, 15:01

Mindaz, ami történt, meghaladta a képességeimet. Elkomorodtam, hogy mennyire ellenségesen viselkednek velünk szemben, nem volt rá semmi okuk, hogy idegessé váljanak. Békés szándékkal jöttünk, csupán meg szerettük volna menteni Detross-samát és a társait. Feltápászkodtam a földről, és lehajtott fejjel figyeltem, néha-néha rápillantva Shizuka-samára. Szörnyen éreztem magam, és tehetetlennek tűntem ezek között a körülmények között. Nem hallgattak ránk... de nekem akkor is meg kellett próbálnom! Nem volt szabad elfutnom, nem éreztem helyesnek azt, amit tettünk! Fel kellett szólalnom, meg kellett kísérelnem véget vetni ennek az értelmetlen harcnak. Egyikünk sem akart harcolni, akkor hát miért csattantak mégis pengék, miért reppentek a nyílvesszők? Összeszorítottam az öklömet és előrerohantam, épp csak annyira, hogy a társaim elé állhassak, és szélesre tártam a karjaimat, pajzsot képezve a két társaság közé. Fegyvertelen voltam, a naginatám még mindig a falnál támaszkodott.
- Könyörögve kérem önöket, ne harcoljanak! Mi értelme van ennek? - körbenéztem, egy pillanatra összeszorítottam a szemem, de aztán ahogy felpattantak szemhéjaim, úgy eltökélten, dacosan néztem "ellenfeleinkre" - Kérem, mondják el, miért nem menthetjük meg Detross-samát és a társait? Miért változtattak minket át eredetileg...? Mi nem szeretnénk senkit sem bántani, csak segíteni egy megkeseredett idős úrnak, aki hozzánk fordult, mert bennünk hősöket látott! Talán tényleg gyávák vagyunk, és nem hősök... de ez nem változtat semmin! Még ha nem is vagyunk hősök, akkor is meg szeretnénk őket menteni, bármibe is kerüljön... - kérleltem a kisasszonyt, miközben igyekeztem határozottságot mutatni, és védeni a testemmel Shizuka-samát, Hinari-samát, és Yuichi-samát is. Talán naiv voltam, de bíztam benne, hogy meg lehet még beszélni, és találunk megoldást közösen, együttes erővel. Hiszen együtt minden könnyebb.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 16 2014, 12:55

Azami meglepődve figyelte a lány előadását. Igazság szerint mindenkit általánosít, bár tudta Ő volt az a kislány aki meg akarta ölelni őt. Azami elutasította, és tekintete most sem volt megenyhültebb. Tény nem akart harcolni...belenézett a lány szemébe... mintha emlékeztette volna valakire. De nem tudta kire, hisz olyan homályos minden számára.Az emlékei, a vágyai ... a éljai. Nem érti pontosan mit miért is tesz, hisz valahol érzi hogy már nem egészen önmaga… mégis egy belső hang, és az erős indulatok és érzelmek rabul ejtették tudatát és lényét ebben a toronyban… Emlékfoszlányai homályosak és egy belső hangot követve igyekszik helyesen cselekedni. Yurihime felébresztett benne valamit, egy vitát vagy inkább harcot, melyben ő is ellene volt. Ő inkább visszafordult volna, nem érdekelte a kincs csupán a biztonság… most mégis… *felsikolt* olyan mintha fájdalmaik lennének, a fejéhez kap, és hajába markolva szorítja azt…
- Mennyetek…innen… -
Préseli ki a szavakat száján… de ez most inkább figyelmeztető, óvó hangnemben mondta mintsem fenyegetően… a falak és a sárga szallagok lüktetni kezdtek, majd megfeszültek… a lány testét megfeszítve, valami történt… a szemei feketék, és olyan mintha megszállta volna őt valami… hangja mélyebb és torz volt…
- Kellemes műsort szolgáltattok nekem, élvezem! De jobban jártatok volna ha megfogadjátok a kis Azumi tanácsát, és leléptek… semmi gond, én csak örülök nektek hisz általatok tovább bővíthetem seregemet! – Majd egy gúnyos kacaj… Azami visszaváltozott de már nem volt önmaga… ő is csak egy lélektelen bábbá változott mint a többiek…


Összesítő:

Harci Adatok:


Pontok és statok nem változtak!

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Ozirisz Szer. Jún. 18 2014, 21:31

Konoha a kérdésemre elkezdett nekem nem tetsző flegma stílusban válaszolni, ami valahogy kicsit sok volt.

Micsoda faragatlan tuskó! Így kell beszélni az idősekkel? - üvöltöttem le a csókát - Majd én megtanítalak a tiszteletre, te kis taknyos, ha már a szüleid nem neveltek meg......
Közben amíg szegény szerencsétlen fazont osztottam, már a többiek elkezdték püfölni elég rendesen. Valószínűleg neki sem tetszik ezafajta modortalanság. Szép kényelmesen eltettem a sétabotomat, majd előhalásztam a kardom, és körbenéztem.
Majd rásóztam egyet Konohára, a kardom élesebbik felével – Ezt neked, kiskomám! Csak nehogy bömbi legyen a vége! - végtére is, ráfér egy kis nevelés. Méghogy arra ment ki... Azt hitte komolyan, hogy bedőlök a nem létező macskám arra ment ki trükknek? Korábban kell ahhoz felkelnie, végül is öreg ember nem vén ember!



// támadom Konohát

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 18 2014, 21:31

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Szomb. Jún. 21 2014, 15:17

Konoha szimplán csak kinevette a flúgosnak tűnő Ozi-kunt. A sikertelen támadása meg végképp nevetési kínzásba kárhoztatta.
- Bolond... vén... öregember... majd meglátjuk ki fog itt sírni a végén!... - Majd a mondatát befejezve, még egy támadást is intéztetett...Lilith támadta Ritát. Úgy látszik feltűnt neki hogy Rita élete könnyen leszedegethető...

/Lilith: 21sebzés, minden 5 körben pihen, és 3vagy fölé kell dobni/

Rita életcsíkja pirossá változott!


Összesítő:

Harci Adatok:



/Emberek összefogás, kitartás és odafigyelés a másikra! Ezen kívül nem is használjátok a felszedett növényeket...azok is léteznek ám...>


A hozzászólást RenAi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 21 2014, 15:28-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 21 2014, 15:17

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Aoi Shizuka Pént. Jún. 27 2014, 00:17

- Hősiesség... - motyogta az orra alatt a céhvezérét ismételve, majd hirtelen ötlettől vezérelve hangosan, s ingerülten kiabálta angolul:
- You know nothing John Snow Azami!
Hinari támadásra lendült és úgy tűnt, megértette amit Shizuka sugallni kívánt: Shiorihara végzetesen veszélyes képességét így, vagy úgy, de blokkolni kell, akár az élete árán is! Most nem értek rá talányok fejtegetésére, pedig mindenképp megért volna még több tucat kérdést, az ami ezen a helyen fogadta őket.
Hina fúriaként sújtott le az ellenfelére jócskán megcsappantva annak életcsíkját, mígnem egy sárga fonál elvásni látszódott
- A fonalak! - világosult meg az íjászlány - A sárga fonalakon keresztül irányítja őket valaki vagy valami!
A felfedezést, s látottakat azonban csak gondolati síkon fonta tovább: mi lesz, ha az utolsó sárga fonál is elszakad? Vajon felszabadulnak-e a rájuk erőltetett irányítástól, vagy rögtön az életükkel fizetnek? És ha életben is maradnak, vajon saját akaratukból felhagynak-e az ellenállással?
Yurihime láthatóan nem adta fel a térítő misszióját, felkelve is azon volt, hogy békés mederbe terelje a már tettlegességig fajult "nézeteltérést". Láthatóan nem rendítette meg, hogy azok ellen vették fel a küzdelmet, akiknek hála az imént nemben vagy korban merőben megváltoztak, Shizukát leszámítva az egész csapat. De a Naginata, amit azon a reggelen látott először a háta mögül kikandikálni, most nem volt a kezében. A fal mellett pihent, de az íjászlányt nem tudta hirtelen felidézni, hogyan is került oda
- Hime-sama, a fegyvered! Anélkül magadat sem fogod tudni megvédeni! - bújt ki a lány háta mögül. Nem hogy engem!
Shizu egyetlen mozdulattal felhajtotta a kezében pihenő fiola tartalmát, majd az előkészített paralízist okozó mérgezett nyílvesszővel Shioriharát vette célba, s tétovázás nélkül feszítette meg a húrt, majd engedte útjára a vesszőt.


//Hosszú Pontosság Potion(most)+Paralízis Méreg(előző körről) => Shiorihara

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 30 2014, 11:35

Azami az események után látszólag nem volt magánál... a hang ami megszólalt és az ő száját használta közvetítőnek, egyértelműen nem ő volt... Hiába néztek körbe viszont mást nem láttok... még képességekkel sem. Íme egy újabb rejtély... Yurihime és Shizu, önfeláldozásának kísérlete felébreszthetett valamit Azumiban ami a tömérdek szál ellenére sem, tartotta benne vissza igazi valóját. Shiorihara szembenézett élettelen pillantásával Shizuval, mikor a lány ellőtte a nyilat. Shiori megkísérelte kikerülni azt, de képtelen volt rá. A találat célt ért! Livy megkísérelte megtámadni Himét. Ha sikerül 34 sebzést okoz a lánynak.


Shizu:
Paralízis méreg elhasználva: Shorihara, megbénult ebben a körben.
Hosszú pontosság potion: 2/1. - Még 1x használhatja, biztos találattal.
Támadása:20 pont.

Livy: sebzés 34, 3 vagy fölé kell dobnia és spechez nem kell dobnia, minden 4. körben pihen.

Rita csapatnak feltűnhet hogy Shiorihara élete látszólag magától is csökkent.


Összesítő:

Harci Adatok:


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 07 2014, 11:58-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 30 2014, 11:35

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Hétf. Jún. 30 2014, 12:58

Rita! Rita! Rita! Az én kis csöppöm bajban van! Ez volt az egyetlen gondolat, ami akkor érdekelt, miközben a lány elé vetettem magam.
- Switch Rita. - kiáltottam, és reméltem, hogy ez a harc most úgy működik, ahogy működnie kell, és most akkor inkább engem fog sebezni az ellenség, nem a mi kis picúrunkat.
Mindeközben erősen figyeltem, és próbáltam következtetéseket levonni, de a helyzet egyre érthetetlenebbé lett. Shiorihara élete minden ok nélkül csökkenni látszott. És itt voltak még a fonalak is, amiknek jelentősége szintén nem volt tisztázva. És úgy egyáltalán az ellenséggel kapcsolatban semmi nem volt tisztázva. Nem voltam a taktikázás híve sohasem. Igazából hidegen hagyott az egész, amíg volt helyettem más, aki figyeljen mindenre. De most nem volt. Így hát magamra kellett vennem ezt a nehéz feladatot.. Nem mondom, hogy tetszett a dolog, de szükséges volt. Habár még nem igazán értettem a dolgokat, és addig nem is tudtam foglalkozni a többiekkel.
Végül úgy döntöttem, megpróbálom a kristályt bizergálni, és ezt a döntésemet röviden Vezérrel is megosztottam. Így hát támadtuk a kristályt, megpróbálva kikerülni az ellenséget, meg a fonalakat, meg minden... A kristályba árt lány fontos lehet! Detrossnak mindenképpen az.. Aztán Konoha mellé léptem, és a szájába próbáltam gyömöszölni a Bolod Gombát.

/Támadom a kristályt, switchelem Ritát, Bolond Gombát próbálok adni Konohának./

_________________
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0510[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 1110[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Hétf. Jún. 30 2014, 12:59

[nem tudom, kell-e dobni, sőt, hogy egyáltalán eltelt-e egy egész kör, hogy támadhassak, de most akkor.. dobok. Első kocka Vez.]

_________________
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0510[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 1110[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 30 2014, 12:59

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.