Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

3 posters

Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Noxy Vas. Május 18 2014, 22:22

Csak a munka-munka-munka, küldizés, és egyéb kötelességek, ezzel telt a hetem. Most végre egy kis szabadidő, és úgy gondoltam, meghívom a kedvesemet a céhházba, hogy ott eltöltsünk valamennyi időt egymással. Nagy szerencsére, most csak én vagyok egyedül a Főnix Rendházban, így anélkül, hogy megzavarnának minket. Most még a fürdőnket is tudnánk használni úgy, ahogy akarjuk, vagy akár edzhetnénk is (amit talán a fürdőzés előtt érdemes megtenni), vagy csak a kertbe kiülünk egy eldugott részbe, és ott romantikázhatnánk, vagy beszélgethetnénk a világ dolgairól - na meg azokról is, amik összekötnek minket.
Írtam is rögtön egy üzenetet Oznak.

Drága!
Ma senki sincs a céhházban. Mit szólnál hozzá, ha a mai nap folyamán ott töltenénk el egy kis időt egymással, és végre kipróbálhatunk ott együtt dolgokat, amiket eddig nem volt időnk kipróbálni? Tudod, ha ideérsz, csak kopogtass be a kapun, és már repülők is hozzád szó szerint.
Csókol: Judy


Elküldtem az üzenetet, és elmentem az itteni lakosztályomba helyrehozni magamat. Átlagos, de csinos ruhát vettem fel, rendbe szedtem a hajam és kitisztítottam az arcom. Ez bőven elég volt nekem, hiszen az én arcomra nem kellett igazán azok az arcrontó kenceficék. Végül is Oz azért szeret, ahogy vagyok, a külső nem számít, habár... nem jöttünk volna össze, ha olyan ronda lennék, mint a bűn. Ha egy szépség és egy rondaság összejönnének, az lenne az igazi szépség és a szörnyeteg, és már jogosan mondhatnák mások is, hogy a szerelem vak - de ennyire?! Ezen gondolatban elkuncogtam magamban egy kicsit.
Mikor készen lettem, már csak arra a kedves kopogtatásra vártam a céh társalgószobájában.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Ozirisz Pént. Május 23 2014, 12:06

Ma valamiért beugrottam a kovácsműhelyembe, kicsit rendezkedni, körülnézni. Az utóbbi időben nem sűrűn jártam erre, csak ha valakitől üzenetet kaptam, hogy munka lenne. Még magam sem tudom, mi vett rá arra, hogy a város ezen részébe jöjjek, de ha már itt vagyok, akkor rendbeszedem a műhelyt. Elkezdtem letakarítani a polcokat, majd a kovácsfelszereléseket. Jó rég nem járhattam erre, nem hiába van tele minden portigrissel. Az üllőn is vastagon állt a por, a kovácskalapácsomat pedig alig találtam meg a kupiban. Ejj-ejj, gyakrabban kellene beugranom ide is...
Alig hogy végeztem, üzenet csipogott. Judy írt, hogy találkozzunk a céhházban, és kipróbáljunk olyan dolgokat, amikre még nem volt idő... :roll:Vajon mire célozhatott a Drága? :roll:Közben akarva-akaratlan beindult a fantáziám, de inkább eltereltem a gondolataimat, mielőtt átvenné felettem az irányítást. De akkor is érdekel, mire is gondolhatott. Ez a fránya kíváncsiság...
Gyorsan indultam, becsuktam magam mögött a műhely ajtaját, majd sietősen Judy céhháza felé vettem az irányt. Ahogy odaértem, kicsit elnézelődtem, megcsodáltam a céhházat. Nem lehetett olcsó, és nyílván sok munkája is akad Judynak a céh vezetésével. Még szerencse, hogy időnként tud kivenni egy-egy szabadnapot. Aztán bekopogtattam, és vártam a Kedvesemet. Kémleltem az eget, hisz azt írta, hogy szó szerint repülni fog. Nem tagadom, kissé irigylem a képessége miatt. Végül is, ki ne szeretne repülni, hasítani az eget, és fentről nyugalomból figyelni a lenti nyüzsgő-mozgó világot. Aztán, ha Judy megérkezett, öleléssel és forró csókokkal köszöntöttem. - Szia kis földreszállt angyalkám! Nagyon gyönyörű vagy – mondtam neki viccelődve, majd megdícsértem, és újra megcsókoltam. - Na és hogy telt a napod Drágám? - kérdeztem tőle érdeklődve.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Noxy Kedd Május 27 2014, 22:32

Ültem a társalgó egyik foteljében és vártam az érkezését, addig elütöttem az időt azzal, hogy olvasok egy könyvet az inventorymból. Érdekes egy könyv, csak az a baj vele, hogy unalmas is egyben - mások számára. Hát azért nézzék el nekem, kérem szépen, én nem Okoska vagyok, hogy felvágjak valami olyan szánalmas hazugságokkal teli fércművel, mint Okoska életnaplója vagy Okoska Bölcsességei.
Ahogy meghallottam Oz érkezését jelző hangot, mármint a kopogást. Szárnyra kaptam szó szerint, és ahogy a levélben is megígértem, repültem hozzá ajtót nyitni, hogy átölelhessem és megcsókolhassam. Hosszú, romantikus csókot váltottunk, aztán rámosolyogtam.
- Szervusz, drága! - köszöntem vissza. - Azért ne túlozzunk, nem vagyok én egy angyal, csak néha elbukó főnix - nevetés közben váltottunk egy újabb csókot, majd feleltem a kérdésre.
- Hát egy kicsit stresszes volt ez a hetem, de túléltem. Valamit tennem kell a fejlődés és más játékosok védelme érdekében. Kicsit szomorú, hogy szókiforgásokkal egyes emberek nem hajlandóak megérteni, hogy mi tényleg a rendet tartjuk fent, és nem számít nekünk az üzlet - Anatra és Mirikára gondoltam, mivel az ők céhük abból él meg, hogy a kisebb szintű játékosokat "segítik" meg azzal, ha belépnek a céhükbe. Ez van, így működik az élet, hogy vannak, akik másokból élnek meg, és ez az ők dolguk, másrészt meg ez legalább nem egy aljas törvényen kívüli eljárás. - Na mindegy, most legalább egy jó kis pihenőnk lesz. Egész napra csak a miénk a céhház, mit szólsz hozzá? No, fáradj beljebb, Oziriszem, érezd otthon magad. Az én házam a te házad is - mosolyogva beljebb engedtem a kedvesemet úgy, hogy közben meg is fogtam a kezét. - Szeretnél egy kicsit körbenézni? - néztem rá.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jún. 01 2014, 15:18

Judy szerint túlzás a földreszállt angyal, szerintem pedig egyáltalán nem. Egyrészt, mert gyönyörű, másrészt, mert repülni is tud. Bár ő inkább hasonlítja magát főnixhez, aki a poraiból újjáéled. Nos, van ebben valami, amikor találkoztunk a kőszínháznál, akkor is eléggé rossz passzban volt Yuichi miatt, ám tényleg, mint valami főnix, újjászületett akkor, még aznap. Ahogy én is, mert előtte csak búskomoran ténferegtem, lesz ami lesz, ám Judy képes volt kihozni a sötét veremből a fényre.
És azóta is másszínben látjuk a világot, amikor tudunk együtt vagyunk, ha nem, akkor pedig várjuk azt, hogy újra lássuk egymást.
Nem könnyű egy céhet vezetni, Judy – mondtam neki - a mi céhünkben is Hinari folyton azon töri magát, hogy mindenkinek legyen jobb felszerelése, legyen elég potion és kristály, és hasonlók. Céhvezérként elég sok feladat hárul az emberre. - tettem hozzá.
Aztán Judy beljebb invitált, és mint mondotta, egész napra miénk a céhház. - Hogy mit szólok hozzá? Hmm... ideje lenne felavatni a céhházat – mondtam kaján vigyorral az arcomon, majd magamhoz húztam és újra megcsókoltam a Drágámat.
Aztán kérdezte, nem-e szeretnék körbenézni. - Miért is ne? Kíváncsi vagyok, hogy milyen helyen töltöd a napjaid mostanság – válaszoltam, aztán kicsit kotorásztam a menümben, és lehívtam egy üveg édes vörösbort – De ha már szabadnapod van, akkor szerintem ezt előbb kóstoljuk meg. Nyster városában jutottam hozzá, egy igen ritka borfajta – mondtam Judynak, és vártam a reakcióját. Nem hiszem, hogy ellenezné az ötletet, főleg a várva-várt szabadnapján, na meg ugyebár egy üveg nem sok, de nem is kevés, a hangulatot pedig csak tovább fokozza.


_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Noxy Szomb. Szept. 06 2014, 16:06

//Bocsi a hosszú kimaradásért, a szokásos dolgok és maradék hátralévő dolgok intézése, de most már a szokásos dolgaim maradtak meg, mint tavaly Spar előtt @.@//

- Tudom, hogy nem könnyű - megvontam a vállamat. - De nem adom fel, ha egyszer bevállaltam, végig csinálom, akár vagyunk huszonvalahányan, vagy akár csak ketten, vagy legrosszabb esetben egyedül. Idő kell még, és jönnek majd a jóemberek, és talán sikerül valami szoros családi körülményeket és csapatmunkát összehozni - Elképzelem, hogy néhányan, főleg Ayani röhögcsélve mondogatja mindenkinek, hogy sikerült az úgyis könnyen befolyásolható Atoru-t elcsábítania a céhből a szokásos módszerével, vagy a céhvezetők csóválják a fejüket rajtam... ez az ők dolguk, de amikor a mi céhünk is felemelkedik rendesen, akkor már teljesen más véleményük lesz.
Mivel úgyis felajánlottam a körbenézést, megadtam Oznak a jogot, hogy oda menjen kíváncsiskodni, amerre akar, én meg szorosan mellette haladok, és megmutatom neki, az ott mi, ha kérdezi. Ám ez igazából még meg sem történt, mert akkor a kedvenc témánkkal állt elő a szó legszorosabb értelmében a drágaság: elővett egy ízletesnek tűnő Nyster-i itókát, és javasolta, előbb ízlelgessük meg.
- Benne vagyok! - mosolyodtam el - De azért azt javaslom, hogy előbb menjünk a közös konyhába, és ott az asztalnál megiszogatjuk szépen, amíg el nem fogy. Ha már ilyen finomnak tűnő itóka csak úgy előkerül a tarsolyodból, akkor bűn lenne megkímélni egy cseppjét is, nem igaz? - kuncogtam egy jóízűt. - Gyere akkor utánam, erre!
Megfogtam a kezét, és szépen elvezettem őt a közös konyhába. Ez is teljesen üres volt, de éppen olyan otthonos és stílusos volt fa- és tégla-díszítésekkel kidekorált kellékekkel, hogy néha úgy érzem, ez nem is a céh, hanem egy tipikus szép Balaton melletti nyaraló konyhája. Kivettem a fiókból a konzervnyitót, és Oz felé tartottam.
- A bor nyitás joga a tied, hiszen te hoztad. Vagy inkább elsőbbség legyen a nőké?

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Ozirisz Kedd Szept. 30 2014, 19:48

Naja, ez igaz – válaszoltam Judynak – Csak akkor veszthetsz, ha feladod, vagy meg sem próbálod. De azért a legrosszabb esettel vigyázz. Ha egyedül maradsz a céhben, és nincs senki veled, esetleg ha még elfüstölsz egy kevéske faeno levelet, lehet hangokat hallasz. És előfordulhat, hogy a hangokkal való megegyezés jóval nehézkesebb lesz mint egy húsz-harmicfős céh irányítása – mondtam a végét már nevetve.
A vörösbort illetőleg Judy egyetértett, pont ahogy vártam. Nem voltam meglepve, de ez az egy üveg itóka is hozzájárulhat a céhház „felavatásához”. Végülis, a nap még csak most kezdődött... Rolling Eyes Aztán a Drágaság már vezetett is a konyha felé, hogy majd ottan megiszogatjuk a „potiont”. A felém nyújtott konzervnyitón csak lestem. Forgattam a szemeim, felváltva néztem a konzervnyitóra és a borra. - Egy dugóhúzóval lehet többre mennénk – kissé felnevettem. Konzervnyitó.... Újra a borra néztem. Pedig tényleg bort vettem elő és nem valami pet-eledel-konzervet. Mondjuk az sem lett volna gyenge, de az nem iható...  Suspect
De legalább tudom, hogy annyira nem vette még el az eszem a rózsaszín köd, hogy egy üveget összekeverjek egy konzervval. Bár sose tudni, lehet a konzervnyitónak néztem el a dugóhúzót? Rolling Eyes Egy valamire rájöttem: Aincradban semmi sem lehetetlen, pláne akkor ha az ember gondolkodását tompítja a rózsaszín köd buff. De ennek ez a rendje, odakinn sem lenne másképp...
- Azt hiszem, Rád bízom az üvegnyitás rituáléját – mondtam a Drágámnak mosolyogva – Addig kerítek poharakat – majd elkezdtem felmérni a konyha felszereltségét. Aztán az egyik szekrényből leemeltem két poharat, és az asztalra tettem, majd ha Judy sikeres harcot vívott az üveggel, töltöttem. Először neki, majd nyújtottam felé a pohár borocskát, aztán magamnak is. - Egészségedre  Drágám!

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Noxy Hétf. Okt. 06 2014, 18:47

-Jól van, ha nem, hát nem, akkor majd nyitom is a borocskát - vigyorgok a kedvesemre, és előveszek a fiókból egy bornyitót, amivel egy szempillantás alatt ki is nyitottam a közös kedvencünket. Addig Oz elővett két boros poharat, melyeket jól megtöltött a nyitás után. Én meg előkaptam két poháralátétet, csakhogy a jó kis faasztalunkat ne karcolják a poharak alja, amikor a szokásunkhoz híven csúsztatjuk össze-vissza.
- Csirió, Ozim! - emelem poharamat, és koccintok vele, majd aztán hajtok egy hosszat a poharamból. Ez a bor tényleg nagyon jó, bár Oz sose füllentget. Ha igen, azt általában érthetőbb okokból is tenné, sose csapna be igazán másokat, engem meg főleg nem. Én amúgy is hamarabb kapom el a hazug embert, mint a sánta kutyát. De ugyan! Az én Ozom még ilyesmiben se füllentene, mint például hogy mennyire jó vagy gázos egy bor, és különben is ő is ugyanúgy utálja a rossz minőségű borokat, akár csak én.
- Mmmm, dicsértessék azt az embert, aki ilyen jó bort programozott - szólaltam fel vigyorogva. - A bor után majd majd megmutatom neked a céh külön élményfürdőjét is, ha lenne kedved egy jó kis lubickoláshoz.Egyedülállóan csak itt ebben a céhben van ilyen, bár csokiszobánk nincs, mint valamelyik céhnek. Vajon van-e csokifürdőszoba? Na, ez jó ötlet! Csokifürdő! - csillant fel a szemem nevetve. - Vagy borfürdő! Az jobb!
Azért rögtön elképzeltem, hogy Oz milyen boldogan lubickolna egy medencényi borban, méghozzá a legjobb minőségben, én addig csokipezsgőfürdőzöm, és dobok neki az édes csókokat. Hehehehe... ezek a fantáziálások, gyerekek!
Na vajon még beleférne egy mézeskalács-edzőterem is? Tuti, hogy az édesszájúek boldogan párbajoznának vagy gyakorolnának soloban odabent... apropó edzés...
- Drága, mit szólnál hozzá, ha elfogyott a bor, akkor edzünk egy kicsit a dojoban, még mielőtt belevetnénk magunkat a jó kis élményfürdőbe? Csak a Hannán láttalak harcolni, de akkor is csak pillanatra, hiszen az ellenségre kellett koncentrálni - meg arra, hogy ne veszítsük el egymást.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 26 2014, 14:57

Ossu!

A karileadás nyomán lezárom a párbajt, 20 xp és 60 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése Empty Re: Romantikus edzés, avagy Ozirisz és Judy játékos erőösszemérése

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.