Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdőség #2

+6
Tachibana Makoto
Danee
Shukaku
Szophie
RenAi
Kayaba Akihiko
10 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 21 2014, 18:11

Shukakuval beszélgettünk útközben, de túl sokra nem jutottunk. Biztosított arról hogy nem akar frontra menni és nekem ez pont elég is volt. Kérdezett a bossharcokról és mondtam neki pár dolgot róla, azt hitte hogy kötelező, de felvilágosítottam hogy oda az jár aki akar, a legkülönfélébb okokból. A lány elhalhatott Timidus viszont csipogott valamit, igaz füleltem de nem értem mit mondhatott, bár az is lehet hogy nem beszélt hanem csipogott mint ahogyan a madarak énekelnek, bár ő egy sárkány… nem?... Egy pillanatra furcsán néztem rá, értetlenül… ugyanakkor reméltem hogy nem fog beállni az a tipikus kínos csend... Nos beált…>< A beszélgetésünk az utunk elején kezdődött de alig tettünk meg még csupán pár száz métert, és még sok volt előttünk ahhoz hogy némán haladjunk előre mint valami gyászmenet. Azt nem szerettem volna, odalra sandítgattam és mindeközben próbáltam kitalálni pár dolgot, hogy vajon mit szerethet, azaz igyekeztem közös témát találni. Ahogy elnézegettem, szeret olvasni és rajzolni. Bár azt nem láttam mit olvasgatott pár perce, de azt láttam hogy egy szarvaskát rajzolt, korához képest igencsak ügyesen, amiből gondolom hogy gyakran csinálja. Hmm… tehát rajzolás, és talán az állatok, bár csupán egy rajzát láttam eddig… mondjuk állatodimár, szóval biztos hogy szereti az állatokat. Bár ha láthatnám a rajzait…ugyanakkor amilyen visszahúzódó félek egy olyan idegennek mint én nem is mutatná meg. Furcsa… azt hiszem eddig még nem történt velem ilyen… mármint, eddig olyan gördülékenyen csacsogtam, és ismerkedtem, Shu viszont olyan visszafogott. Ami ugye nem hiba, csupán tapasztalatlan vagyok hogy mit is kéne tennem…
- Izé… ahogy látom szereted a fehéret. – Gondoltam a pólója véett ugyanakkor próbáltam feléleszteni a beszédünket, nem épp a legügyesebben…
- Uh.. Ne haragudj, ez ostoba kérdés volt… Tudod, tök fura, eddig mindenkivel könnyedén beszélgettem bármiről, de eddig csupán annyit selythetek rólad hogy szereted az állatokat és hogy tök szépen rajzolsz. – Folytattam. Szerettem volna megismerni, ugyanakkor ezt mégis hogy mondhatnám neki…>< Furcsa ez az egész nekem, valahogy akaratlan is komolyabb lettem mellette…>< Izé… komolyabb.. fiú jelmezben…>.>

A srácokhoz érve hamar beszélgetni is kezdtünk, Shu gondosan elbújt Timidussal eggyüt, bár Danee megpróbálta kicsalni őket onnan, de szinte tudtam hogy nem fog neki menni, így magabiztosan próbáltam a szerepemnél maradni. Időközben ismét neki álltunk a vadászatnak, és ebben Szophie jeleskedett leginkább. Fogott is egy siklót, amit hozzám vágott és nekem komoly lélekjelenlét kellett ahhoz hogy hagyjam hogy lepottyanjon rólam, és lélegzetvisszafojtva igyekeztem visszatartani hogy el ne sikítsam magam. Ez a múltkor nem sikerült mikor egy halom trutyi és némi csúszómászó nevükön hívva, csótány másszon le rólam. De most sikerült. Becsuktam a szemem, éreztem miként a lendület hozzám csapja, majd eltűnik a semmibe. Láttam hogy mire készül a lány, talán ennek köszönhetem azt hogy mindezt sikeresen végig vittem. A lány félre vonult, mivel üzenetet kapott, nem akartam megzavarni, és azt sem akartam hogy azt higgye meg akarom lesni az írományt, így én a helyemen maradtam. Mindaddig amíg értetlen fejet vágva fel nem pillant a menüje fölül, és be nem zárja. Oda lépek hozzá.
- Valami gond van? – Kérdem mélyebb hangon. Bár nem számítok rá hogy bármit is mondana nekem, így csak valamiféle reakciót várok. Avar csörrenést hallok a hátam mögül, a fiú tér vissza… és igen… egy siklóval…>< Talán szándékosan csinálja mivel látta hogy Szopihe fél tőle, és ezzel akar viccelődni… de ennek köszönhetően mikor már közel volt a kígyóval:
- Kya~ - Kiáltok fel, de számra tapasztottam a kezem, és igyekeztem elhallgattatni magam. Váratlanul ért… bár legalább van esze és gyorsan eldobja… egyenest Shuék irányába… Kicsit megszeppenve, nyakamat nyújtogatva nézem mikor ugrik ki onnan a lány, vagy kiált fel… de semmi… Lehet azóta közelebb vagy távolabb húzódtak… oO
- Danee-san, ha kérhetlek ne viccelődj ilyen ostobaságokkal. Nem vagy már kisgyerek, viselkedj férfiként! – Húztam ki magam. Nem azért mert férfi volnék vagy mi, de egy fiú álltalában riválisa a másiknak… így most nekem kell jobb féfinek vállnom nála… És úgy néz ki, veszi is a lapot, végre illedelmesen próbál viselkedni, egy kendővel és némi vízzel. Némileg büszkén tekintek a fiúra, hogy lám ilyet is tud… és csak remélem hogy nincs turpisság vagy egy újabb tréfa mögötte... Majd Szophie egy kulcsot kér tőle… Nem kicsit ledöbbenve állok az események előtt, sőt el is vörösödtem mire hátat fordítottam nekik…>< Kulcs…>< Danee és egy lány…>< Bár szophieből nem nézném ki hogy olyat hord…>< De… sőt még Tachiból sem hogy ő kérte volna meg…>< Bár tény hogy elég perverz a tag… Némi levegőgyakorlat után vissza fordultam hozzájuk…. majd mikor megint az eszembe jutott hogy talán erényöve van… ismételten pipacsvörös lettem. Megfeledkeztem magamról… sőt a szerepemről is, mindenről..>< Danee és a céhtársam közé álltam…
- Neeem!>< - Kiáltottam el magam az igazi Ais hangomon…><
- Nem hagyom…>< - Folytattam majd a lányhoz fordultam.
- Szophie, ugye nem mondod komolyan… hisz… hisz neked ott van Tachi nem? És szeretitek egymást nem? – Vonom kérdőre a lányt… majd bevillant hogy hoppá…>< Most szépen lebuktattam saját magam…>< Számolni kellett volna a másodperceket…>< Rájuk tekintettem kissé megszeppenve, ugyanakkor némileg durcásan is..>< Igyekeztem megfejteni hogy tényleg lebuktam-e… bár ha ezek után nem jönnek rá, akkor butaságban túlszárnyaltak…>< Ebben a pillanatban egyszerre volt bennem azaz érzés hogy el tudtam volna szaladni, jól leégettem magam, bár tény hogy magamnak csináltam a bajt, így büszkén is fogom viselni.
- Tadaaaam. – Tettem szét a kezem, és némileg meghajoltam… mint ahogy egy előadás után szoktak. Majd ezzel a mozdulattal Szophie háta mögé osontam és a válla felett kikukucskálva adtam ki furcsa morgásra emlékeztető hangokat.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Szophie Hétf. Ápr. 28 2014, 20:24

Majdnem felsikítottam újra, miközben egy sikló kúszott bele a látóterembe, de most sikerült uralkodni magamon. Mégis.. Danee!!
- Vidd innen! - legyeztem magam előtt előre a levegőt, hogy még a szél se hozza felém a siklót! - Persze, hisz nem a semmiért dobtam el sikítva, és remegek azóta is az élménytől.>.> - válaszoltam szem forgatva. Komolyan, ez nem volt elég neki, hogy rájöjjön, félek a siklóktól?
- Jól is teszed. - bólintottam, miközben kifújtam végre magam. Nem. Kedvelem. A siklókat.
- Uhmm.. Kézmosó! *.* - csillant fel a szemem, és hálásan néztem a fiúra. - Köszönöm! - és el is vettem tőle a vizet, majd a tenyerembe öntöttem, l megdörgöltem, és a zsebkendőben megtöröltem. - Életmentő vagy! - hálálkodtam tovább.
Közben kaptam egy üzenetet, és a zöld problémájával kezdtem el foglalkozni. Egyre jobban és jobban törtem a fejem ezen az egészen, míg végül a betűkről eszembe jutott valami.. És a valaminek hangot adva meg is kérdeztem Daneet, hogy van-e kulcsa. Na ht, akkor történtek olyan dolgok, amelyeket komolyan egyáltalán nem értettem már.
- Hát kulcs! Akármilyen. - kérdeztem, továbbra is kitartva elméletem mellett. Kell, hogy legyen nála ilyen! Tudom, hogy ez a megfejtés! Talán..
- Hogy lehet jelképesen érteni egy kulcsot? Nekem egy kulcs kulcs kell! - pattantam fel, ökölbe szorítva kezeimet. A zöld küldetésre bukkantunk! Ezt meg kell oldani!
Ekkor hallottam meg azt a magas hangot, amelyet már ismertem, és akkor... A zöd manó petem hirtelen RenAi lett.___. Na, az volt még egy furcsa eset.
- Te nem a manó vagy!!!??!!! - kiáltottam, Ai-chanra nézve. - De..de.. Akkor hol a manóm? Neked egy petnek kell lenned! - nyöszörögtem. Nem hiszem el, hogy nem ismertem meg a lányt. Pedig még a mellei is feltűntek. Én bolond.. Átvertek.
- Ez nem volt szép dolog tőled, Ai-chan. - tettem karba a kezeimet. - Átvertél. - dünnyögtem.
Viszont egyébként még mindig nem értettem.. Most meg miért kérdez ilyeneket Ai-chan. Persze, hogy szeretem Kedvesem, el sem tudom mondani, mennyire. És.. na jó, azért nem szeretem ilyen nyíltan kimondani ezt, és nem szokásom annyira nagyon dicsekedni a dologgal, meg semmi.. de szerelmes vagyok. Mégis miért kérdezi viszont ilyen hirtelen? Mi köze van ennek a kulcsomhoz?
Elpirultam, és lehajtottam a fejem, úgy válaszoltam.
- Hát.. hát persze. De nem értem, mire most ezek a kérdések, Ai-chan. - nem volt kedvem most vallatásosat játszani. Elég volt nekem a gondolat, hogy majd egyszer Hinarival is folytatnom kell egy beszélgetést ez ügyben. Ekkor futott el valami a lábam mellett. Inkább gyorsan elszakadtam a beszélgetésnek erről a fonaláról, és az állat után eredtem a bokrok közé. Miért van az, hogy gyengének érzem mindig magam, ha a szerelemről kell beszélni? Miért pirulok így el? Nyuhmm.. Ezt másoknak egyszerűen nem lehet úgy igazán elmondani..~
Ez a manóm? Most itt futott el? Megvan végre? Meg lesz végre??! Jól láttam, hogy ez a manó??! Most elkaplak!

/Fogtam egy szőrös manót./

_________________
Erdőség #2 - Page 3 0510Erdőség #2 - Page 3 1110Erdőség #2 - Page 3 0310
Erdőség #2 - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Danee Csüt. Május 08 2014, 12:46

A siklós dolog mondhatni siker volt: AiRen is, Szophie is megijedt tőle, majdhogy nem ellentétes hatást értem el, kis híján le lettem hordva. Vagy talán ténylegesen is. De a fordulatnak szánt tiszta víz és törölköző hozta a kívánt eredményt. És még csak nem is csavartam a dolgon még egyet. Talán azt már nem vette volna be a gyomruk, akár mit is tettem volna még hozzá.

- Akármilyen? -
nem értettem mire kell neki, és ő se magyarázta meg. Furcsán viselkedett: nem volt semmi előzménye a kulcsos dolognak, legalább is én nem emlékszem, nem tudtam, hogy mire kell neki, azt sem hogy miért épp rajtam keresi azt a bizonyos kulcsot, amiről még az sem derült ki, hogy mit is kellene, hogy kinyisson. Az előbb már átgondoltam ugyan egyszer, hogy lehet-e nálam kulcs, de nem jutott eszembe, viszont Szophie annyira határozottan kérte, sőt már követelte rajtam, hogy adtam egy második esélyt a dolognak. Legördítettem az inventorym listáját.
Igaza volt, valóban volt egy, de csak egy darab kulcs köztük. Nem rég kerül oda, nem küldetésből, nem is lootból, talán pont azért nem emlékeztem rá. Hiszen a költözéskor otthagytam a White Rose kastély minden nálam lévő kulcsát, múltkor azért is nem tudtam bemenni, azért is kellett Snowcat, hogy beengedjen, hogy elhozhassam az ott maradt cuccaim, és persze Lilit.
Igen, a kulcs, ami egyedüliként árválkodott, a kibérelt fogadós szobám ajtaját nyitotta. Nem értettem, hogy lehet Szophienak tudomása erről a kulcsról, vajon kikövetkeztette, hogy ha már nem vagyok céhben, akkor megszálltam valahol? De miért van szüksége rá? Mit akar a szobakulcsomtól, a szobámtól? Hiszen azt mondta az imént, hogy van barátja, és hogy az ő szíve már foglalt? Nem tudtam rájönni, akárhogy is gyötörtem az agyam rajta, de végül ráböktem az itemre, és a kezemben termet.
- Tessék, Szophie, a szobakulcsom, másfajta nincs nálam. Erre van szükséged?
Kíváncsian vártam mit fog csinálni vele, bár szinte biztos voltam benne, hogy nem erre a kulcsra vágyik, valami egészen másról kell hogy legyen itt szó!

Aztán AiRen közénk fúrta magát. És AiRenből RenAi lett, amikor hevesen tiltakozni kezdett.
- Tudtam -
markoltam meg a lány vállait, ha már nekem hátat fordított, akár egy rendőr, aki tetten éri a csalót - Tudtam, hogy RenAi vagy, annyira biztosan tudtam, hogy nem lehet valaki ennyire kísértetiesen hasonló, és pont itt ebben az erdőben!
- Tudtam, de nem sejtettem!
Eltekintve a lelepleződésétől, az amit mondott összevágni látszott a gondolatmenetemmel a kulcsot illetően. Már ha amiatt fakadt ki. És ha valóban egyre gondolunk. Aztán egyszer csak meghajolt nekünk, mint egy színész az előadás végén. Most tapsolnunk kellett volna?
- RenAi-chan, miért tettél úgy mintha fiú lennél? Mit akartál elérni ezzel?
Szophie meg valami manót emlegetett
- Szophie, miért lenne Ai-chan egy manó?
Kezdtem azt hinni hogy a két lány bolondgombát evett. Lassan úgy éreztem, hogy Shu társasága üdítőbb lenne. Bár a bolondozásban rám is lehet számítani, de nem találtam semmi okot a két lány viselkedésére

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 08 2014, 13:56

RenAi célja egyértelmű. Beszéltetni szeretné a lányt. Nem fog neki sikerülni. Ilyen témákkal biztosan nem. Shukakunak sohasem volt erőssége a bájcsevej vagy a csacsogás, és legtöbbször ki is hátrált kortársai ilyen jellegű tevékenységeiből… illetőlegesen kihátrált volna, ha bárkinek is eszébe jutott volna bevenni. De legalább így egy problémával kevesebb jutott. Abban teljesen biztos volt, hogy ruhákról nem fog a lánnyal beszélgetni. Egyetlen egy vágya volt, ezzel a témával kapcsolatban, hogy ha már nem járhatott rendes iskolába, akkor hordhasson egy olyan valamit, ami legalább hasonlít a japán iskolai egyenruhákra, és ez az álma Peternek hála sikerült. A céhbe való belépése után pár héttel elmentek és beszereztek egy ilyen ruhát. Azóta beszerzett még pár melegebb holmit, és egy fürdőruhát, de körülbelül ennyivel ki is merült a ruhatára, amire egyébként is a gyakorlatiasság volt a jellemző. Nem volt sokkal több öltözéke mint Timidusnak, akinek nem is kellett volna ruhát viselnie. Ezek után egyetlen bólintással nyugtázta a lány kérdését. Szereti a fehéret. Meg a lilát is, a kéket is, a feketét is… igazából annyira nem foglalkoztatta ez, és a túlságosan színes vagy rózsaszín dolgokon kívül bármit felvett volna. Úgy látszott erre a lány is rájött, meg persze felfedezte a köztük lévő icipici kommunikációs szakadékot is. A válasz szintén rövid és egyszerű volt.
-Igen. Annyit, mint mindenki más…
Shu nem tartotta magát nagyon bonyolult valakinek. Számos dologban volt véleménye, tájékozottnak gondolta magát, de ezt legtöbbször nem osztotta meg senkivel. Nem volt kivel megosztania Timiduson kívül. Még itt bent is rengeteget tanult. Elkezdett lélektani regényeket bújni, és egyre jobban beleásta magát abba, hogy megérthesse Timidust, amiben a könyvek helyett inkább maga a sárkány segített. Persze a petek lelkivilága senkit nem érdekelt.
A kint zajló dolgok előtt mindketten értetlenül álltak. Eszük ágában sem volt közbeavatkozni, most még Timidusnak sem. Persze más-más ok vezérelte őket. Shu egyszerűen szeretett az ilyenekből kimaradni, Timidus pedig tudta, hogy egy kísérlet eredményét túlságosan erőteljesen változtatná meg, ha a megfigyelő is hatással lenne a vizsgált személyekre.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by RenAi Csüt. Május 15 2014, 10:47

Shukaku:
Akárhogy próbáltam valahogy nem tudtam Sukakuval jobban szóba elegyedni… Túl csendes és visszahúzódó volt, ami számomra valahol szokatlan. Eddig mindenkivel könnyedén fecsegtem, bár volt akivel összevesztem… de az is legalább egy eredmény. Ez a lány itt mellettem, viszont csak tőmondatokkal pásztázott, és nehéz volt igazán megfejtenem miért, hisz a kommunikáció az alapja hogy megismerjük a másikat… bár talán ebből adódik hogy Ő nem is szeretne engem megismerni igazán, és nem szeretné azt hogy tudjam Ő milyen is valójában… pedig nem tűnik rossz kislánynak… olyannak aki ártana másoknak… ugyanakkor amit levágtam első körben hogy szorgalmas és okos… és mégis… talán nem tart elég okosnak magához, mármint hogy szóba elegyedjen velem… és igaz a végére kissé zavart is hogy nem sikerül, ami meg is látszódott rajtam és ezzel persze szintén csak rontottam az esélyeim… de nem vagyok én olyan aki könnyedén felad bármit is, és lemond a győzelméről, de nem ám. Azt hiszem valami okos dolgot kéne mondanom neki, amivel felkelthetem az érdeklődését… de mi legyen az? oO Sablon dolgok jutottak az eszembe csupán, időjárás… a környezet ami körbevesz minket… hmmm…>< okos dolog…>< Sütiiii *-* Nem az nem okos dolog…><” Csendben haladtam a lány mellett hosszasan tűnődve azon miféle téma is érdekelhetné őt… Persze egyszerű lenne megkérdezni őt csupán erről, de…  nem hiszem hogy szívesen megosztaná velem… vagy pedig csak valami sablonnal szúrná ki a szemem… Arról nem is beszélve hogy nekem kell rájönnöm hogy mi is érdekelheti igazán, mivel ebből szűrheti le hogy ténylegesen érdeklődök…
Őzikét rajzolt, tehát szeret rajzolni… vagy szereti az őzikéket? oO Kétesélyes….>< Akkor állatidomár, tehát szereti az állatokat >< Hmm…>< Fiúk. Ebben a korban már azért érdeklődnek irányukban… bár Shu hogy ilyen csendes… félő hogy nehezebben is kommunikál velük…>< Hmm…>< A ruhákkal vakvágányra jutottam… olyan sablonokat hogy hogy is jutott be… talán még nem kéne meg kérdeznem… Lehajtom a fejem… nem hiszem hogy tényleg nem jut semmi értelmes sem az eszembe… majd rájöttem hogy valószínű csak én akarok vele beszélgetni ennyire… talán nem is kéne firktatni ha ennyire nincs kedve hozzá… ugyanakkor valamiért mégis látok benne valamit, amit nem igen tudok megmagyarázni… de valamiért fel szeretném őt karolni…
- Leszünk… barátok? – Jött ki hirtelen belőlem, még magam sem tudom hogy hogy… nem értettem és meg is lepődtem hogy így ilyen hirtelen ilyen kérdést szegezek a lány felé… akit alig ismerek…

Danee, Szophie:

Az a nyomi kígyó lebuktatott…>< Amikor Szophie hozzám vágta akkor még nem történt semmi, nem lepődtem meg vagy hasonló…>< Túl gyorsan történt ahoz hogy fel tudtam volna fogni… de mikor Danee a lány orra elé dugta és ott volt az enyém is… nos az kihozta belőlem a magas c-t..>< Ideges is lettem, de ha már így alakult akkor felesleges tovább játszanom, így bevallottam hogy én vagyok az… Danee megfogta a vállam mire én megilyedtem… azt hittem fel fog pofozni, ellökni, behúzni vagy hasonló… ugyanakkor azon is meglepődtem hogy hozzám ért… biztos védelemnek gondoltam a fiú öltözéket ellene… Szophie először valami manórol hadovált… majd leszidott hogy átvertem őket… de nem akartam rosszat… tényleg nem, főleg neki nem… Elvörösödtem és elszégyeltem magam, ugyanakkor nem értik miért is csináltam… egyikük sem… Danee megkérdezte… és bár nem tudtam hogy elmondjam-e de… ezek után azt hiszem tartozom a válasszal, mindkettőjüknek.
- Előszöris… hogy ne bánts! – Mondtam Daneenak…
- Másodszor… hogy ne hárítsam rád Daneet… válalni akartam a felelőséget… csak épp nem mertem… - Magyaráztam Szophienak…
- Harmadszor…. Amúgy… Szophie…. >.> Azért tőled kicsit többet vártam mint JL-es tag…>< Hogy nem érted az Ai-logikát…>< AiRen… - RenAi…. Olyan egyértelmű…>< Ha tényleg fiúnak akartam volna magam kiadni, mindenféle rejtjelezés nélkül akkor valami más nevet mondok mint például… Touma… vagy Mossu vagy…vagy NoName1848CVG vagy ilyesmi….>< Azért te igazán kitalálhattad volnaaaa QQ De már mindegy… bocsánat hogy így becsaptalak titeket….>< De nem tudtam mit találhatnék ki… -  Majd mikor Szophie a kulcsvadászat után válaszolt a kérdésemre hogy mi a helyzet vele és Tachival, meglepődtem milyen... kawaiiii*-* Valahogy nem gondoltam volna hogy nehéz neki ilyen szavakat kiejteni, de ebből is látszik hogy nem ismerem igazán...>< De nem bírtam magammal, tetszett amit láttam, imádtam a lány vallomását és ezt jutalmaztam is. Keblemre öleltem majd:
- Szophie-san... kawaiiiii~ *-* - Mondtam közben, tényleg édesnek gondoltam. Majd hátra fordultam s a szememmel a területet kezdte el pásztázni…
- Hát… ezek jól elbújtak…. >< - Kutattam Shu és Timidus után. Nem tudtam hogy kiabáljak-e neki vagy sem… bár remélem nem kezdett el megint szarvasfutamot rendezni><
- Most már előjöhettek, lebuktam! – Kiabálok bele a szélbe, remélve hogy meghallják, bár fogalmam sincs hogy van-e egyáltalán kedvük idejönni. Majd Daneera pillantottam…
- Ne bántsd kérlek, légy vele természetes és kedves de ne bántsd! – Motyogom neki gyorsan oda.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Szophie Pént. Május 16 2014, 17:08

- Fogalmam sincs, de azért.. köszönöm. - mondtam Daneenak, átvéve tőle a kulcsot. - És mondd, az a szoba zöld? - kérdeztem felcsillanó szemekkel, abban a reményben, hogy végre meg fogom tudni oldani a zöld üzenet problémáját.
- Mert.. mert a manó eltűnt a bokorban, aztán Ren..Ai feltűnt ugyanazon bokrok közül.. és Vezér is olyan furcsán mosolygott.. - habogtam. Tényleg, miért gondoltam azt, hogy ő egy manó? Várjunk csak.. Vezér felismerte volna Ait?
- Te végig tudtad? - kérdeztem farkasomtól mérgesen, aki csak komótosan fordult egyet a hátán, és füle apró kis rántásával jelezte csak, hogy igen.. Én pedig szájtátva néztem farkasomra..
- Akkor miért nem..? - mondtad el!! De igazából nem kell megkérdeznem, már magam is rájöttem. Neki semmilyen érdeke nem származott abból, hogy megmondja, illetve ez az apró információhiány nem hordozott magában semmi veszélyt rám nézve.. Szóval úgy döntött, inkább szunyókál, és szórakozik egy kicsit rajtam.>.> Gonosz farkas.
- De mondtam... izé, írtam, hogy nem gond. Én szívesen vagyok vele. - néztem előbb a fiúra, azután Ai-ra. - Csak nektek okozott problémát. - ingattam meg a fejem. - Ha nem reagálod túl gyerekes ám vicces érdeklődését a női nem iránt, akkor szerintem jó társaság. Igaz-e? - pöcköltem meg Danee orrát, aki közben Ai-chan mögé állt, éppen mellém.
- Egyébként pedig ne várd, hogy rögtön a legrosszabbat feltételezzem minden idegenről. - tettem karba a kezem. - Mint hogy az egyik céhtársam próbál meg átverni minket, és kémkedni utánunk. - fújtam föl egy pillanatra az arcom mérgesen, majd ki is engedtem a levegőt, és arcomra barátságos mosoly szökött. - Azért aranyos dolog volt tőled, hogy meg akartál védeni a gonosz Danee szörnytől.^^ Köszönöm.
Azután Ai-chan és Danee különös kérdésekkel kezdett el bombázni, pedig én csak annyit kérdeztem, van-e kulcsa Daneenak. Mindezt természetesen csak azért, mert kaptam egy nyamvadt üzenetet, amiben az állt, hogy zöld. Szóval tényleg nem értettem, mire ez a hirtelen témaváltás, és miért kell Makotot emlegetni. >< És akkor valahogy kinyökögtem valamit, de közben tényleg nagyon zavarban voltam. És Ai erre megölelt. O.o Meg azt mondta, aranyos vagyok.. Nem értem. Azt hiszem, Ai logika..>.> Kissé értetlenül, és ebből kifolyólag ügyetlen mozdulatokkal viszonoztam a lány ölelését, majd tekintetem a bokorra vándorolt. Gyorsan el kellett terelnem gondolataimat zavaromról, így épp megfelelő volt, hogy egy valamit láttam futni a bokrok alatt. Utána is eredtem, majd pár perc múlva diadalittasan léptem elő a többiekhez.
- Elkaptam a szőrös manó! Cool- mosolyogtam önfeledten, felemelve és megmutatva bal kezemben az izéét.. - És tényleg nem te voltál az.. - néztem bocsánatkérőn Ai szemébe. - Most pedig áruld el, hol van az arany!!  ... vagy a kazamata! - parancsoltam rá a manóra, és késemet a torkához emeltem. Itt az ideje fenyegetni. Persze nem ölöm meg.. Ez volt a játék egyik fontos feltétele. A manó viszont egy szót sem mondott, csak kalimpált a kezemben, így egy idő után kénytelen voltam véget vetni a vallatásnak, és elengedni a mobot.
- Hjajj..Menj, szegény kis élőlény.. - köszöntem el tőle.. Mert miért ne? Rolling Eyes- Majd keresek magamnak kazamatát..>.>
- De egyszer megtalállak a barlangodban az aranyaddal együtt, és akkor nem lesz menekülőút!  - "köszönt" el Vezér is.
- Most pedig.. - néztem Ai-chanra. - Ha te fiúnak öltöztél, akkor maradj is úgy büntetésből! - nyújtottam ki a nyelvem. - Én pedig akkor AiSzophienak öltözöm. Legyen álarcos vadászat.\o/
Ezzel el is vonultam keresgélni a menümben.. Hát a hajam nem lesz kék, azt most mondom. Nincs az az Isten, hogy átfessem.. De másban tudok rá hasonlítani.. Rendben, még egy kis igazítás a csatokkal meg a gumikkal, és..
Megfordulhatok!

Erdőség #2 - Page 3 Vavav_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
Erdőség #2 - Page 3 0510Erdőség #2 - Page 3 1110Erdőség #2 - Page 3 0310
Erdőség #2 - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 16 2014, 20:00

RenAi

A kérdés nem kicsit lepte meg a lányt, de szerencsére már túl közel voltak a csapathoz, így el kellett bújnia. Emiatt úgy tűnhetett, mintha csak azért nem tudott volna válaszolni, hogy ne tűnjenek fel Daneeéknak. Egyelőre megúszta.

És a jelen X3

Kicsit összezavarodottan hallgatták RenAi indoklását arra vonatkozólag, hogy mit miért csinált. Timidus egyszerűen kerek-perec kijelentette volna, hogy Daneet akarták móresre tanítani, Shu pedig… hát Shu eleve nem is csinált volna ilyeneket, szóval vele kapcsolatban fel sem merülhetett volna ilyen kérdés. Még megvárták Szophie válaszát, és csak azután bújtak elő. Szophie válasza sem volt sokkal összeszedettebb és értelmesebb. Egyértelmű volt, hogy sem RenAi, sem AiRen nem lehetett manó, hiszen a manók egyrészt nem úgy néztek ki, másrészt a moboknak teljesen más színű volt az indikátoruk mint a játékosoknak… képtelenség lett volna összekeverni a kettőt, de a lánynak valahogyan mégis csak sikerült. Azon egyikőjük sem lepődött meg, hogy Vezér természetesen ugyanúgy tisztában volt az események valós hátterével mint ők maguk. A peteket azért nem lehetett ilyen olcsó trükkel átverni. Az emberek túl hiszékenyek voltak. Főleg a nőnemű egyedek. Azzal ugyan nem értett egyet a lány, hogy Danee érdeklődése mindössze gyerekes csíny lenne, hiszen őt eléggé megsértette a legutóbb, de az egészben talán annyi igazság volt, hogy talán Danee egész lénye gyerekes volt. Talán emiatt tényleg nem szabadna rá túl sokáig haragudni. Ahogy előléptek a hívásra, már az a kép tárult eléjük, ahogyan Szophie rászegezi a kését a szegény pici manócskára. Képes volt megszegni az egyetlen szabályt amiben megegyeztek. Azt, hogy nem ölik meg a mobokat. Shu már rohant is, hogy megakadályozza a katasztrófát, de mire odaért, a lány már el is engedte az áldozatát, és még el is köszönt tőle. Ha neki ilyen viccei vannak, akkor kezdte érteni, hogy miért nem zavarják Danee állítólagos csínyei. Kicsit kifújta magát, majd amíg nem jutott szóhoz, addig integetett egyet, hogy legyen valami üdvözlésféle az újraegyesülés megünneplésére.
-Hát… izé… szervusztok.
-Yap!

Ide-oda tekintgettek a társaságon. Úgy látszott, hogy minden rendbejött, és talán Danee is másképpen fog viselkedni. Talán. Jó lenne. Még nem veszett el a remény egy kellemes délután eltöltésére.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Danee Hétf. Május 19 2014, 22:22

- Mmmmmmm - nyújtottam ez a válaszadást a színt illetően. Pedig közben már füstöltek a fogaskerekek. Nem, az a szoba határozottan nem zöld. De még lehet...
- Ja, most hogy mondod, nem rég lett átfestve. Zöldre. Miért? - nem tudtam mibe keverem bele magamat, és jó-e nekem az hogy zöld legyen a szoba vagy sem, de ha ez azt jelenti, hogy több alkalmam lesz Szophieval töltenem az időm, akkor megérheti.
Késöbb, ha kicsit csitulnak a dolgok, üzenetet küldök a fogadósnak, hogy állítsa át a szobám színét zöldre.

- Ai-chan, nem akarlak bántani, - válaszolom meglepett pislogással - eddig se akartalak. Bocsánat a korábbiakért! Azt nem tudom megígérni hogy nem fog előfordulni hasonló legközelebb, mert én úgy tünik igy működöm, és te egy nagyon vonzó lány vagy, ezen mit sem változtat számomra, hogy van-e pasid, vagy sem. De majd igyekszem elöbb gondolkodni, mint cselekedni!

Majd a másik leányzóhoz fordultam:
- Köszi Szophie, jól esik, hogy ezt mondod, és még ha kissé degradálóan hangzik is rám nézve, de, azt hiszem igazad van!  ;P 

- Szia Shu! Meg Timidus! Tudtam ám, hogy ti is itt bújkáltok valahol a közelben! -
elgondolkodtam, hogy mit mondhatnék még nekik - És elnézést a közjátékért, amit Airól meg rólam láttál, az nem az aminek látszott... de azt mondtad múltkor, hogy te már elég idős vagy, úgyhogy, azt hiszem érted...

- Na, csak meg lett! -
hajoltam le Szophie mögött, a zsákmányt meglesve - Milyen szép kis szőrös!  hentai  Mármint a manó... - hátráltam pár lépést, hogy ne legyek a hírtelen felcsapódó cipősarkak sugarában, aztán mozgást véltem felfedezni, valami kivetődött a bokorból egyenest a lányok felé, én meg szinte ösztönösen vettetem magam az izére. Az izét markolva zuhantam a földre a csattanás után. A lányokat biztonságban tudtam, a merénylő pedig nem volt más mint egy...

Nagyra nőt macsek, egy bolytos fülű Hiúz. A karmait belém vájta, menekülni próbált a szorongatott helyzetből, támasztott és fújt, de nem engedtem: magamhoz szorítottam, épp csak annyira, hogy ne tudjon rögtön elszabadulni.
- Lányok? Fogtam egy cicát! Meg akarjátok simogatni?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by RenAi Pént. Május 23 2014, 12:23

Shu:
- Gwiiih?! – Csupán ennyit tudtam kinyögni mikor tudatosult bennem hogy Shu meglógott előlem, és a válasz elől… >< Tényleg ennyire nem kedvel?! Pedig izé… velem ilyen eddig aligha volt, voltak emberek akik kedveltek és voltak akik nem, mindkettőről tudtam hányadán állunk, de Shu… fura volt. Túl visszahúzódó, csendes, ugyanakkor éreztem rajta hogy helyén az esze és mégis… valahogy magányosnak tűnt nekem… túl magányosnak, ami nem jó. Persze ott van neki Timidus, akit ahogy nézem legjobb és legközelibb barátjának tekint. De ha egyszer kijutunk innen… - Nem igen volt időm tovább fojtatni ezt a gondolatmenetet, mert tény. Megérkeztem.

Közös:

Furcsállottam mindent és mindenkit… bár pont én ne szóljak, pasi ruhába bújva… izééé… >< Így nem is teszem, csupán értetlen fejjel állok a kulcs kontra danee ügy előtt, és szinte minden más előtt. Bár ahogy nézem a többiek is hasonlóképp lehetnek velem, így csupán bamba ábrázatom sugallhatja, és fejem ingása amit hol Danee-ra hol Szophiera emelek. Majd ingatni kezdem. A fiú faggatni kezd hogy mégis miért. És elmagyarázom, mire kapok is választ… ami izé… nem túl bíztató… de attól félek ez a srác már javíthatatlan… ><
- Izééé>.> - Próbáltam összeszedni a gondolataim, nem akartam sem sértő sem pedig … nah jó csak sértő nem akartam lenni… ><
- Nos, ez nem túl biztató válasz, de kénytelen vagyok elfogadni… azt hiszem… - Mondtam a fiúnak. És tény, nem tudtam ezzel a dolgával mit kezdeni.
- És egy dolog, nem útállak… nem haragszom… és szeretném hogy ez ne is legyen másképp! – Mondom, nem fenyegetés vagy ilyesmi, de nem szeretek másokkal rosszban lenni, ugyanakkor Danee mégis távol tartásra kényszerít. Majd Szophie kezd el magyarázkodni.
- Nyihi … de én akkor is rosszul éreztem magam emiatt! – Magyarázkodtam.
- És nyugi… nem is akarok átöltözni, meglepően kényelmes a férfi ruha. – Sandítottam Daneera… majd a lány megtette én meg *-*
- Uhh , Ai cosplay! :33 – Kerekedtek el a szemeim és kezdtem ujjongásba.
- Uhhh! Megvan! Mindenki öltözzön be valakinek o/ Danee te is, és Shuu te is és persze a kis Timidus se maradjon ki! – Kezdtem teljesen bele lelkesedni, mintha csak haloween vagy farsang lenne. *-*
- Ohh, van kis méretű cica jelmezem, Shuu és izé… - Kezdtem el kutatni az inventorymban.
- Izé… hogy állsz a lány ruhákkal Danee? – Kérdeztem kissé bizonytalanul ugyanakkor sunnyogva. Lány ruhákban akartam látni a fiút. o/ És reméltem hogy neki nincs más rucija. Majd Shut kezdtem el figyelni, persze csak a szemem sarkából >< Nem tudtam hova tenni a lányt, de ki találtam a legjobb taktikát. Leszek a barátja, barátja, és akkor az ő barátja is leszek. Uhhh *-* Azt hiszem zseni vagyok. :33
- Ohh, megsímogathatom Timidust? - Kérdeztem a Shutól, majd időközben Szophie manót fogott, Danee meg egy cicáát, egy naagy cicáát *-* Uhh rá akarok ülni, meg akarom lovagolni... >< de tartanom kell magam >< Nem engedhetek gyermeteg vágyaimnak főleg hogy vadászok.... méghozzá egy új barátra. De valami elosont a bokrok alatt és... >.> fogtam egy nyuszit.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 29 2014, 19:22

- Akkor tényleg ez az a kulcs! Megfejtettem! - ugrándoztam. - El kell mennünk a szobádba! Egy küldetés lesz ott! *-* - egyre lelkesebb voltam a zöld üzenetével kapcsolatban.
- Küldetés? - kapta fel fejét Vezér, és farka ütemes mozgatásába kezdett, melyből rögtön tudtam, hogy tetszik neki a dolog.. Már ha nem tudtam volna azelőtt is, hiszen mindig lelkes, ha küldetésre mehetünk. Igazából most azonnal indulni akartam én is, mert az ember sosem tudhatja, hogy ki happolja el előle a busás jutalmakat. Viszont.. úgy gondoltam, van még időm egy picit vadászgatni, mielőtt belevágunk a dologba. Ugyanis nem tudhatja a küldetés adó, hogy mennyi időbe telik rájönni a feladványra. És Danee is meg van hívva a küldetésre, mert az ő szobájába szól a dolog. Ez érdekes feladat lesz, tuti.*-* Vajon Ai-chan és Shu nincs benne? Nem.. akkor őket is említette volna valamilyen módon a küldetésadó az üzenetben. Közben Shukakuék is előbújtak, és kissé arrébb húzódtam, hogy helyet adjak nekik, meg hogy... ne legyek annyira közel hozzájuk. Ugye nem fogja nekem azt mondani, hogy csókolom? Ugye nem?!
- Sziasztok. - köszöntem csendesen, habár nem is tudom, miért lettem hirtelen ennyire félénk velük szemben.
Közben ment a bohóckodás, békülés, minden.. Én pedig hamarosan Ai cosplayben kötöttem ki. Nem is volt ellenemre a dolog, és miután a cicust megsimogattam, még mielőtt Vezér dühösen elkergette, máris azon kaptam magam, hogy körülöttem megy a szervezkedés komplett farsanghoz.O.o Így hát én is lenyitottam az invertorímat, és keresgéltem.. meg keresgéltem... de egy farkasnak való jelmezem sem volt._. Kivéve az ember alakú farkast.... Ahogy ezt kitaláltam, a következő pillanatban már egy farkasfüles fiú állt a helyén. Ugyanis átalakítottam. SmileÉs megkezdődött a harc és dulakodás, hogy a petre ráadjak egy szoknyát.. Végül egy fondorlatot bevetve ellene sikerült egy másodpercig lánnyá változtatnom... Mielőtt letépte magáról a göncöket.>.> Amik egyébként az én ruháim voltak._.
- Ennyit a Vezér girl cosplayről. - vontam meg a vállam.


Erdőség #2 - Page 3 Water%20tails%20dress%20brown%20eyes%20nekomimi%20animal%20ears%20short%20hair%20lying%20down%20white%20hair%20white%20dress%20soft_www.wallpaperno.com_93

_________________
Erdőség #2 - Page 3 0510Erdőség #2 - Page 3 1110Erdőség #2 - Page 3 0310
Erdőség #2 - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 29 2014, 20:43

Danee beismerővallomását és bocsánatkérését mindketten kétkedve fogadták, de azért Shu is fejet hajtott, és Timidus is bólintott. Egyvalami azonban mindkettejük fejében megragadt, és ezt meg is osztották a többiekkel.
-Hát… nem tudom, hogy mihez vagyok elég idős és mihez nem… de akkor elhiszem, hogy nem történt semmi…
Timidus azonban ennél tömörebben fogalmazta meg a kérdését?
-Miért nem?
Ám amikor a lány egy kérdő pillantást vetett rá, és valószínűleg a többiek sem értették a kérdést, kifejtette.
-Miért nem tudod megígérni nekik, hogy nem leszel bunkó? Nem olyan nehéz nem bunkónak lenni. És gondolkodni sem annyira nehéz.
Sem a kulcsos és zöldes jelenetre, sem a manókkal kapcsolatos megjegyzésekre nem mondtak semmit, de a hiúz elkapása már sok volt Shukaku lelkének, és fel is szólalt.
-Én… inkább nem simogatnám meg, és szerintem engedd el. Nem hiszem, hogy nagyon örül annak, hogy lefogod.
Arra pedig már tényleg nem tudtak mit mondani, amikor RenAi a férfi ruhákról kezdett áradozni, Szohie összeverekedett Vezérrel, mert öltöztetős babának nézte az időközben emberré cseperedett farkast, majd még őket is be akarták vonni ebbe az őrültségbe. Lassan hátráltak el a többiektől, mert valahogy mindketten úgy érezték, hogy valami fura erő hatására bekattantak a többiek, és nem akarták kitenni magukat ennek az ártalmas valaminek. A Halloween az rendben volt, ott mindenki maskarában volt, és ez volt az egésznek a lényege, itt azonban az erdő közepén a másik nem szereplőjének öltözni minimum bizarr volt. A kislány és a sárkány csak ide-oda kapkodták a fejüket és úgy érezték, hogy rossz ötlet volt előbújni.
~Hell no!~
-Izé… mi történt Vezérrel? És… nem… mármint… bocsi de… köszönöm de nem… ez valahogy… olyan…

-Shu! Egy vad!

És a sárkány már röppent is az ellenkező irányba, a lány pedig azonnal követte. Egy pillanatra felmerült benne, hogy Timidus csak ki akarta húzni magukat húzni ebből a lehetetlen helyzetből, de azután rájött, hogy a pet nem hazudna ilyen miatt. Timidus tényleg látott valamit, és egy rövid –bár a kelleténél hosszabb, így talán tényleg volt abban valami, hogy ő sem akart semminek beöltözni- hajsza után le is csapott a fekete-fehér állatkára.

[borz]

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Danee Csüt. Május 29 2014, 22:53

Ezt tutira nem néztem volna ki belőle. Mármint miért akar engem lány ruhában látni? Még jó hogy nincs ilyen nővérem, tutira folyvást lánynak öltöztetett volna...
- Ai-chan hentai  wtf  -
néztem megrökönyödve RenAira - Ilyenbe max akkor mennék bele, ha a barátnőm lennél, és nagyon, nagyon szépen kérnéd. Nem... igazából akkor se. De biztos hogy nem mások elött...  mattaku És amúgy is Shukaku hallatára ilyet kérdezni tőlem, most nem tudom melyikünket néz ezek után nagyobb perverznek...
- Kizárt...  ˇ^ˇ -
akármennyire is szexi a csaj, nekem nem ér meg ennyit, amúgy is... van pasija, ki is kosarazott... nem!
- Beöltözni bárminek is csak akkor fogok ha előbb Timidust veszed rá!

- Oh, igen? Hát nincs mit tenni -
ingattam megadóan a fejem, s próbáltam adni az ártatlant, aki nem tehet semmiről és erőszakkal rávarrják magukat a lányok - Ha te azt mondod, Miss Szophie... - ó, ez nagyon jó, nem tudom mibe kevertem bele magam, és milyen küldetésről van szó, de ha nem S/M, akkor jöhet bármi! És még könyörögnöm sem kell, magától jön házhoz *_*
- Egész kawaii volt a farkasod abban a szerelésben -
vakargattam a fejem, remélem nem volt túl feltűnő ahogy végigmustráltam a legújabb furrynkat - kár, hogy nem szereti! Máskor is átöltöztetted már? - érdeklődtem. Az igazat megvallva, nem tudom mit csinálok ha vakrandin összekerülök egy furryval... oO
- De fogadjunk Timidus túl szégyenlős kislánynak öltözni! -
és konzervatív, egoista, megalomán, mint egy elrontott gyerek

- Azért Timidus, mert ez nem bunkóságról szólt... de persze te nem láttad az egészet, hiába is magyaráznám, úgyse akarnád elhinni. A gondolkodást meg inkább hagyjuk esetedben... mellesleg meg tudom, hogy mennyire utálsz... úgyhogy szerintem hagyjuk is az egészet! Egyezzünk ki abban, hogy te nem szólsz hozzám, nem beszélsz rólam a jelenlétemben, és én is békén hagylak!
- Shu, téged erősen befolyásol a sárkányod... -
tettem hozzá végszóként - próbálj meg kicsit kevésbé függeni a véleményétől meg az akaratától, mert szerintem rossz irányba visz.
A hiúzt pedig elengedtem érdeklődők híján... had legyen újra ragadozó, préda helyett

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Shukaku Vas. Jún. 08 2014, 19:27

A lánynak valahol itt telt be a pohár. Úgy tűnt Danee nem akar és nem is tud megváltozni, mindig az az önző és kötekedő alak lesz, aki volt. Érthetetlennek tűnt mindkettejük számára, hogy az a kedves és segítőkész fiú, aki anno a céhház előtt először tanítgatta őket a harcra, és aki még a magasabb szintje ellenére is fair küzdelmet biztosított számukra, és ezt még akkor sem változtatta meg, amikor ők az első-második szintükkel győzelemre álltak, és le is győzték a tízes szinten lévő kardforgatót. Az a nemesség, az a jóindulat teljesen kiveszett belőle, és halvány lila gőzük sem volt arról, hogy hova is tűnhetett. Persze Shu természetesen nem azon akadt ki, hogy Danee őt bántotta. Őt már bántották elegen, és bár azt nem mondhatta, hogy fel sem vette a szavakat, de képes volt tűrni akár a végtelenségig. De az, ahogyan végigmérte szegény Vezért, ahogy mustrálta a farkast erősen felkavarta a lány gyomrát. Bőven elég volt az számára, hogy Danee minden lányra nyomul, de ezt még ezt be lehetett tudni annak, hogy pasiból van… bár Bachuson kívül egyetlen férfi sem viselkedett még így a közelében. Az már erősen undorító kategória volt, hogy a kislánynál is bepróbálkozott, de az, hogy egy petet is ilyen szemekkel, szinte nyáladzva mérjen végig, utána pedig még elégedetten is szemlélje, ahogy a szegény farkaskának egyértelműen nem tetsző jelenet lezajlik, azaz pártolja az állat kínzását… itt már Shu arca kezdett vörösödni a dühtől és az undortól. Ami pedig ezután következett, ahogyan Timidussal beszélt, aki teljesen normálisan szólt hozzá, még meg is válogatta a szavait, ami nem volt rá jellemző… az, hogy ezek után így lehordta mindkettőjüket, attól egy életre elegük lett belőle. Először a sárkány szólalt meg, természetesen nyugodt hangon, bár a lenézés és a gúny tökéletesen kihallható volt a beszédéből.
-Ez nem szégyenlősség kérdése. Az én feladatom, hogy megvédjem Shut. Ha mindenféle vacakot aggatna rám, akkor azok csak hátráltatnának a harcban.
Ezután vetett egy együttérző pillantást a másik petre, majd elvigyorodott, és lemondóan megcsóválta a fejét. Danee reménytelen volt. Shu azonban nem tudta magát ennyire türtőztetni. Kezei ökölbe szorultak, és a szavakat szinte a fogai között szűrve ejtette ki. Nem kiabált, pedig legszívesebben azt tette volna.
-Azt még elviselem, hogy engem piszkálsz! A többiek is meg tudják védeni magukat tőled! De Timidus mit ártott neked?! Miért nem tudsz normálisan válaszolni? Ki vagy te, hogy Timidus gondolkodását és a képességeit becsméreld?!
Nyelt egy nagyot, és lassan hátrálni kezdett.
-Ha vele nem akarsz beszélni, akkor velem sem fogsz többet! És tudod mit? Így lesz a legjobb!  
Itt egy kicsit elvigyorodott, és még nagyobb gyűlölettel a hangjában beszélt.
-Azt pedig tudom jól, hogy Timi befolyásol, és örülök neki! Tudod a barátok segítenek egymásnak, figyelembe veszik azt, hogy mit akar a másik és hallgatnak a másikra. Persze te nem értheted az egészet, hiába magyaráznám! És nem a sárkányom, hanem a barátom! Ezt is elmondtam már ezerszer, de persze neked az kell, hogy lealacsonyítsd! Pedig a legtöbb pet sokkal értelmesebb, mint némelyik ember!
És a lány tekintetéből egyértelmű volt, hogy jelen esetben ki is ez a némelyik ember pontosan.
-Az pedig egy kicsit sem érdekel, hogy szerinted milyen irányba visz! Akármilyen irány jobb, mint ahogyan te viselkedsz!
Az utolsó mondatnál már kiabált. Egy sajnálkozó pillantást vetett a két lány felé, majd Timi felhozta a vad témáját, és rohantak is. Ezután a többiek a távolban már csak egy villanást láthattak, ahogyan aktiválódott a teleport kristály, majd pár perccel a két lány kapott egy-egy üzenetet.


Kód:

Sajnálom. Nem akarok vele többet egy helyen lenni. Soha többé. Majd… majd veletek szívesen… máskor… később… sajnálom…

Shukaku és Timidus


/Bocsi, de a kari nem bírja tovább... /

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 09 2014, 15:35

Szophie és a farkasa tök édesek együtt *-* Főleg mikor azokat a cuki lány rucikat aggatta rá a petjére. Imádtam és végig Szohienek drukkoltam. Persze Vezér nem hagyta magán sokáig, de az a pár pillanat is elég muris volt ahhoz hogy megnevettessen. Ezen felbuzdulva én is be akartam öltöztetni Danee-t, de nem tetszett neki az ötlet, sajnálatomra…QQ Azt hogy perverznek nevezet már fel sem veszem, miért tenném, hisz tudom hogy az vagyok… de ez már az én dolgom, őt ha akarnám sem tudnám lekörözni, ez tény. Minden jól alakult, mindaddig amíg Danee és Shu össze nem kaptak… Valahogy féltem hogy ez lesz… és nem is kellett nekik sok. Danee csúnyákat mondott, vagyis inkább kifejtette saját nézőpontját Shuék kapcsolatukról, majd Shuu és visszavágot… és azt hiszem egyiküket sem kell félteni ilyen téren. Mint a fiúnak mint a lánynak voltak csúnya megjegyzései. Fejemet lehajtottam tekintetem elsötétült… nem értem… tényleg nem értettem hogy miért kell kardoskodniuk egymással az embereknek… Danee kiállhatatlan, Shu is eléggé magának valónak tűnik… én viszont nem akartam ezt… annyira örültem hogy így négyen összejöttünk, játszottunk és esélyünk nyílt barátkozni és megismerni a másikat… és úgy néz ki nem igen vagyunk teljesen kompatibilisek… kezeim ökölbe szorultak... láttam miként a lány elsétált, majd villant és ezzel el is tűntek… legszívesebben én is elsétáltam volna, az ezt megérdemelted nézéssel a fiúra, aki idősebb lehetne ennél több esze… Igazán nem értettem őket… Ha nem lett volna itt Szophie talán így is teszek… Szimplán csak magára hagyom a fiút, most viszont a két rossz közül a lenéző elhagyáson, aki még azt sem érdemli meg hogy behúzzak neki… és azon hogy megleckéztetem, és a „torkának” esek… kellett választanom. Perpill, nem éreztem magam képes más alternatívára… Lépéseim megindultak a fiú felé, a szemembe lógott a hajam, felemeltem a kezem, majd behúztam neki ha tudtam…
-Mond meg miért kell ezt csinálnod?! Miért kell állandóan vitáznod és megbántanod másokat? Shu még csak egy gyerek! És amit mondtál… az nagyon nagy butaság volt! Most őszíntén, miért keresitek a bajt és miért nem tudjátok félre tenni a büszkeségeiteket, lenyelni a multat és megpróbálni megismerni egymást… igazán! Mindketten furcsák és értethetetlenek vagyok számomra… én… én úgy örültem hogy jó napunk lesz, hogy így… ennyien összegyűltünk és bohóckodunk… - Hangom elcsuklott… a sírással küszködtem… pont én?... én aki mások előtt még nem sírt…igazán… nem értettem őket, és haragudtam rájuk… elrontják a mi és a saját napjukat is… pusztán azért mert nem engednek a másiknak… majd kapam egy üzenetet, és Szophie is csipogott, gyorsan elolvastam, és válaszoltam is. Elküldtem, megtöröltem a szememet...
- És.... most?... - Kérdeztem teljesen tanácstalanul mindenkitől... hogy hogyan tovább. Legszívesebben Shu után indultam volna, sőt azt hiszem amilyen álapotban vagyok némi fejmosást ő is kapott volna... de... nem kötelező ha nem akar... nem kötelező velünk is játszania... mint mondta majd később... a mondatán érezhető volt a zavarodottság, és Danee méginkább elvadította... kell neki egy kis idő... így jobb ha nem megyek utána... viszont Szophie szórakozását sem akartam elrontani... ennél is jobban. Tényleg nem tudtam mit tegyek....

Shuéknak:
 

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Szophie Kedd Jún. 10 2014, 18:47

Megráztam a fejem.
- Nem, Vezér most először öltözött be..
- És utoljára. - fújtatott dühösen.
- Bocsi.. Csak be akartalak vonni a játékba.>.< - mentegetőztem.
- De.. a játék.. Hjajj, hagyjuk. Egy ilyen embernek, mint te, egyszerűen nem lehet ezt megmagyarázni. Ez nem játék!
- Akkor mi? Szerintem igenis az! És mit tartasz te játéknak? - tettem a csípőmre a kezem.
- Hát.. nem ezt. De már mondtam, egy embernek nem lehet ezt így megmagyarázni.
- Na de..!!
- Inkább menjünk!
- Mi..? De.. Várj! Várj már! Mégis mi ez az egész? Én nem akarok menni! - toporzékoltam.
- De a többiek úgy tűnik, igen.
- Mi? - kaptam a fejem a társaság felé, és még épp hallhattam az utolsó szavakat, majd láthattam az elviharzó Shukakut és sárkányát.
- Itt meg mi történt? - kérdeztem suttogva farkasomtól, miközben megvakargattam a fejem búbját értetlenül.
- Összevesztek.
- Nem mondod? Ennyit én is láttam.
- És szerinted én többet láttam, amikor ugyanúgy veled voltam elfoglalva?
- Tudod a szuper farkas füled, meg átásod, meg orrod..
- Ember.. El kell nézni neki. - suttogta az orra alatt.
Újabb vitára kaptam fel a fejem, és már nem volt időm Ai keze után nyúlni.
- Ai-chan, Ai-chan! - kiáltottam, miközben magam elé feltettem a kezem védekezően. - Szerintem nem ez a kirohanás a dolgok megoldásának rendje.. - mondtam, próbálva az észre hatni. Itt meg mi történt már megint? Ai utolsó mondataival viszont teljesen egyetértettem, és el is szomorodtam emiatt. És Ait látva nekem is könnyek gyűltek a szemembe. Amikor ez egy olyan szép nap volt.. És így elrontani.. *Hüpp* Hirtelen úgy éreztem, mintha itt csak én akarnék a többiekkel együtt lenni, és játszani. Megint egyedül maradtam. Ők nem szeretik egymást. És az én hibám, hogy egy helyre akartam őket hozni.. Mert ők velem is akartak játszani. És miattam próbálták meg kibírni.. Most pedig nem sikerült. És mindenkinek fájdalmat okoztam. Miattam.. Nem is.. Ő miattuk vagyok most én szomorú! Ők tették rosszá, ők csinálták ezt! Megint.. annyira.. rossz. Nem akarom ezt, nem szeretem! Megint az emberek voltak azok, akik rosszat tettek velem. Miért kell nekem szóba állnom velük? Miért nem maradok a kis vackomban, ahogy a valóságban tettem? Akkor nem lenne fájdalom..
- Hát köszönöm mindenkinek azért.. Szerintem.. itt.. legyen vége. - mondtam lehajtott fejjel, habár nem látszódott már érzelem arcomon, és nem érződött semmi hangomon. Közöny. Ennyi voltam. Majd elsétáltam, nem is figyelve arra, mit mond oldalamon Vezér.. Amúgy sem igazn beszédes, kivéve ha veszekedésről volt szó.. Egyszer csak csendben maradt.

Üzenet Ai-nak, Danee-nak, és Shukakuéknak.^^

Szophie írta:Majd valamikor a közeljövőben szeretnék találkozni veled, és jobban megismerni.^^

_________________
Erdőség #2 - Page 3 0510Erdőség #2 - Page 3 1110Erdőség #2 - Page 3 0310
Erdőség #2 - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by RenAi Szer. Jún. 11 2014, 10:45


Shu már elment, és Szophie épp akkor vette észre ezt az egészet mikor a kristálya felvillant és a lány Timidussal együtt eltűnt… Nem értette a dolgokat, épp csak a vita végére ért ide, kedvem meg nem volt elmagyarázni… Az idegtől reszkettem, egyszerűen nem értettem Danee-t hogy ez miért volt jó neki, hogy mit szeretett volna ezzel elérni… megríkatni vagy azt várta hogy azt mondja igazad van, majd odafigyelek arra hogy a petem ne vezessen az orromnál fogva… nem értem, pedig engem mondanak butának, bár valószínű ha nem lennék az most érteném… Be akartam húzni a srácnak, egyszerűen nem bírtam magammal, odakint nem voltam ilyen verekedős… nem tudom mi üthetett belém, úgy látszik az mmo-k agresszívabbá tehetik az embert. Shu összerezzenése állított meg. Igaza volt, ez így nem megoldás… nem tudom most mégis mit kéne tennem… Helyre akartam hozni a lehetetlent, de a lehetetlen márcsak lehetetlen. Képtelen voltam rá, és a tehetetlenség dühített… Majd kitőrt belőlem miként is érzek… nem akarom igazán bántani a fiút, haragszom én most itt mindkettőjükre, mert azért Shu is csúnyákat mondott, amit biztosra veszek hogy fájhatott a fiúnak is… Hiába ők összeférhetetlenek, és én sem tudom miként kezeljem a fiút… ilyen téren irígylem Szo-t neki nem volt baja vele, és nem is vesztek össze… engem meg megbántott, többször is. És Shu-t is. Kizártnak tartom hogy ők valaha is kibéküljenek, pedig próbálkoztak… szerintem mind a ketten… de a büszkeségük… és az hogy ennyire magukkal cipelik a múltban ért sérelmeket… képtelenné teheti őket erre… Pedig úgy szerettem volna őket együtt látni. Emlékeztetnek valakikre, valakikre akiknek szépen fejeződött be az estélyük egy tánc keretében. De kizárt hogy ők olyanok legyenek… ők jól megrúgdosnák egymás bokáját…uhh… >< Kezdem érezni hogy saját magam pörgetem a dolgokon, miközben az ő dolgukjaihoz nekem igazán semmi közöm. Szophie-re pillantok, az arca elkomorodott és elsötétült. Megíjedtem. Lesápadtam… Nem láttam még Szophiet ilyennek, ő mindig mosolygot, és vigyorgott, viccelődött és mindig kitalált valami okosat… erre most… olyan amilyennek nem láttam eddig. Nyeltem egyett… hisz tudtam ez az én hibám is. Én sem viselkedtem okosan, hagytam hogy az indulataim vezéreljenek… féltem… Féltem a lánytól. Féltem hogy haragszik rám. Bocsánatot akartam kérni tőle.. Nyílott a szám de nem jött ki rajta egy árva hang sem, szinte csak tátogtam… „Nem, kíván belőlünk többet!” Így gondoltam, így érez. Bűntudatom volt, legszívesebben a keze után kaptam volna hogy várjon, ne menjen el. Én is vele megyek… de biztos látni sem akar… Nem értem, olyan jól indult… hogy fajult el eddig. Azt hittem lesz három jó barátom, erre Shu ő tartózkodott tőlem végig, nem volt rám kíváncsi… és Danee… akivel kakaskodtunk végig, és most biztos ő is lekívánja fejemről a Nerve Geart… és Szophie, a céhtársam… biztos látni sem akar… Elrontottam mindent!... Egy buta liba vagyok, aki nem képes összetartani másokat, és jól éreztetni őket… Nem akarok itt lenni. Nem akartam hogy ez a nap így fejeződjön be… Inkább mentem volna küldizni vagy küzdőterezni… ott nem tettem volna tönkre három ember napját. Hisz én vagyok a hibás, olyan dolgot erőltettem amit nem lett volna szabad. És mindezt önző okokból. Egy olyan kép miatt amit kialakítottam mikor megpillantottuk egymást elsőnek…
- Bocsánat!... – Hajtottam le a fejem… igaza volt Szopienak, kész vége… ez a nap így zárul… Jobb lesz ha haza megyek, pedig én még mindig nem adtam fel… tényleg nem! Sem Danee-t sem Szophiet, sem pedig Shukakut…

Elő vettem egy mai napig nem használt teleport kristályomat, és használtam… haza akartam térni vele, de valami furcsa dolog történt. A város helyett még mindig a szafari szinten, csak épp más területen kötöttem ki…
- Hahhhh…>< Nagyon jó… - Érezhetően a hangomban a szarkazmussal sóhajtottam fel. Eltettem a kristályt, majd tudtam… most bizony jó sokat  fogok sétálni, tehát nyakamba vettem az utat. Nem kellett bele sok, apró lábnyomok szapora toporgásának követésére lettem figyelmes. Még mindig paprikás voltam kissé, és azt hittem valamiéféle kósza mob akar becserkészni és letámadni. Nagy lendülettel fordultam hátra, és már kezeimmel nyúltam is a fegyverem után, de a mozdulatsor abbamaradt, amint megpillantottam kinek a neszelésére is lettem figyelmes. Kyubei volt az. Amint megálltam, ős is megállt és leült.
- Van kajád? – Első kérdése… semmi szia, vagy hejhó! Máris kaja után érdeklődött csak.
- Neked is szia… -majd lehúztam a menüm és elővettem egy csirkecomb szerőséget.
- Tes.. – de már nem is tudtam befejezni, mert már nem volt belőle semmi.
- Agyál még! – Majd elővettem még párat, letettem az út széli fűves részre, és elindultam. Kyubei furcsa pillantást vetett rám, de őt csakis a kaja érdekelte…  majd amint jól lakott, megindult utánam.
- Kivel vesztél össze? – Néztem rá értetlen, nem igazán fogtam fel miért kérdezi, sőt hogy honnan veszi hogy összevesztem bárkivel is…
- Senkivel! – Vágtam rá. Majd kicsit késöbb hozzá tettem:
- Miért? – Meglepett hogy érdeklődik, álltalában nem szokot, csak fikáz és kéretlen véleményt osztogat, kritizál… idegesít.
- Semmi… csak szokatlan hogy te tudsz csendben is lenni… - Nah kezdi…
- Miért ne tudnék?! >< - Csattantam fel még ezen a kis apróságon is. Nem szeretném Kyubei-en kitölteni a mérgem, és méltányolom hogy érdeklődik, így egy adag sóhajtás után elmndtam neki mi is történt.
- Szafarizni mentünk, és egész szép számmal össze is gyűltünk. Négyen lettünk, Szophie, Danee és Shukaku… Szophiet, már ismered, a többieket még nem. Danee és Shu már a kezdetek óta nem csípték egymást, így úgy döntöttem hogy Daneval tartok, amikor ketté vált a csapat. Ott Danee is piszkálódott, sőt még Jint is felhozta… Majd összevesztünk, szét váltunk és úgymond társat cseréltünk. Én felkerestem Shut, és Szophie ment Danee-hez. Shu kicsit fura nekem, túl visszahúzódó és csendes… nem tudtam vele rendesen beszélgetni, nem igen válaszot semmi kérdésemre… de nem is ez a lényeg… bosszantott ugyan, de az is hogy Szophie miattam van vele, kicsit féltem is… így beöltöztem egy fiúnak és mint valami idegen próbáltam, hozzájuk csapódni. Bűntudatom volt a lány miatt, nem akartam hogy gonoszkodjon Szophieval, és úgy voltam vele először hogy majd megmutatjom Danee-nak hogy miként kéne egy férfinak viselkednie… nos hamar felsültem, túl rákoncentráltam vagy nem is tudom… de akkor is ott voltam mint még egy pasi, reméltem hogy előttem nem csinál semmi ormótlant, így nem bántam meg, csak kicsit furán jött ki… főleg mikor lebuktam. Jah… Szophie meg beöltözött nekem. Mármint megcsinálta a haját olyanra mint amilyen nekem van, és ruhát is cserélt. Tök vicces volt. Erre felbuzdulva akartunk csinálni egy farsangos beöltözősdit, majd Shukaku is előbújt. Ugye Ő elbújt ameddig én szeínészkedtem. Majd pár pillanatra rá Danee, Timidus és Shu összekaptak… Shu lelépet, majd meghalt minden jókedv és én is eljöttem…- Meséltem el mindent, szinte egy levegővel.
- Háát… ez sok mindent megmagyaráz… - Pillantott rám, majd rájöttem hogy én még vissza sem öltöztem…>< Ohh én idióta…>< Gyorsan megoldottam ez a gondot is, majd amint felvettem a felsőt kaptam is egy üzenetet. Meglepődtem. Se a feladót megpillantva rögtön elolvastam. Bár féltem kapok benne valami fejmosást is, de kíváncsi voltam mit írhatott. Az egyik cipőm már rajtam volt, mire végig értem az üzenetnek, és szenvedtem a másikkal is mikor elkezdtem írni a folytatást, így egy lábon írva, lábam rá-rátéve a másik cipőm tetejére egyensúlyozva írtam meg a választ.

RenAi írta:Én is szeretnék!:3 Bocsánat amiért így alakult…


Legszívesebben megírtam volna hogy mennyire megörültem annak hogy rám írt. De az nem akartam hogy végleg bolondnak tartson, így egy rövid válasz keretében, valamivel vidámabban álltam a dolgokhoz. Shu is és Szophie is írt… valahol azért örültem volna hogy ha a fiú is ír valamit… de azt félő hogy nem tenném zsebre… rosszul érzem magam miatta, neki is rossz lehet, de akkor is … olyan fura ő is… tényleg nem tudom hova tenni… >< Őt is meg akarom ismerni jobban, vagyis inkább megérteni… de ha most ráírnék tuti elküldene a fenébe… nem merek írni neki. Biztos ő is haragszik most… Shura rám, és szerintem magára is. Tudom hogy nem ezt akarta elérni, és ilyenkor ez rossz érzés…
- Amúgy Danee-nak igaza van… - Törte meg a gondolataim.
- Mert miért is?! – Kérdem némileg felháborodva, és megdöbbenve…
- Mert te is olyan vagy mint ő…-
- Ugyanolyan ostoba… és te sem tudod kifejezni magad… te is hirtelen haragú vagy… csak te csapsz vágsz, Dane meg oda szól ahol leginkább fáj…és az hogy ezt meg tudja tenni jelenti hogy igaza van...-
Nem értettem honnan jött ez így neki le és hogy mégis egy olyan dolgot hogy jelenthet így ki amikor ott sem volt… Mérges lettem megint….
- Ne állíts tényeket a saját fantáziádra hagyatkozva! Nem voltál ott, nem mondtam neked hogy miket mondott nekem és Shunak, ugyanakkor miből veszed hogy püfölök ha ideges vagyok.. – Dobbantottam mérgesen a lábammal.
- Onnan hogy egyszerű vagy mint a százaszög!.... – Nah most meg tudtam volna kergeti és csúnya dolgokat művelni vele….
- Nah ebből már elég! Felhúzott a délelőt, és most te is kezded pedig már majdnem lenyugodtam! Nem akarok többet veszekedni, szóval mondj amit csak akarsz, engem nem érdekel! – Azzal gyorsabbra vettem az iramot, lehagyva a kis petem. Nem akartam hallani hogy miként kötegszik velem tovább, azt szerettem volna ha egyedül marad és gondolkodik hogy megbántott… Nem kellett bele alig húsz perc és amint kezdtem lenyugodni rájöttem hogy tényleg ostobán viselkedtem és rajta töltöttem ki a mérgemet, pedig most még kedvesebb is volt a megszokottnál. Kiabálni kezdtem a nevét, remélve hátha előbújik, és reménykedtem benne hogy csak nem hagytam le nagyon…

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Danee Szer. Jún. 11 2014, 15:47

- Ehh - néztem meglepetten, ahogy Shu sarkon fordul majd elteleportál.
Tanácstalanul néztem a hűlt helyüket megrogyó vállam és hátam alatt ernyedten lógó kezeim végén kérdőn nyíltak felfele a tenyereim, s arról is megfeledkeztem, hogy a számat becsukjam
Épp csak a szemöldököm ugrott a homlokomba
- Nem értem... egy szóval se mondtam, hogy lépjenek le... csak hogy Timidus szálljon le rólam, mert már idegesít a lenézése, meg hogy folyton a magaslóról osztja az észt, mintha rajta kívül mindenki ősember lenne... Shuval nem volt semmi bajom... tudom hogy kislány...

A tanácstalanságot semmi sem oldotta, olyan gyorsan kereket oldottak hogy egy jó szót se szólhattam neki.
Ezt így megette a fene...
Ha már élőben nem tudtam, hát utána küldöm levélben:
Szia, Shu, nem akartalak elüldözni, vagy megalázni vagy más hasonló, de egyszerűen kikívánkozott belőlem, amit gondoltam. Nem bántásnak szántam, tudom, hogy orrolsz rám a csónakos eset miatt, és minden okod megvan rá, de én meg nem kedvelem a sárkány barátod. Igen, tudom hogy nem a peted, de folyton elfelejtem, hogy ti barátok vagytok. Szóval nem szeretem, nekem is rosszul esik ahogy, és amit mond rólam, és biztos gondol is. Biztos nem lesz kedved ezután még a közelemben sem lenni, amit nagyon sajnálok, mert nekem nincs különösebben semmi bajom veled, de remélem idővel megenyhülsz! Sajnálom! Danee
Aztán a másik két lány felé fordultam. Nem nagyon kellett találgatnom, hogy innen hogy tovább, de RenAi rögtön le is szidott
- Bocsánat, hogy elrontottam a játékunkat... teljesen igazad van... türtőztetnem kellett volna magam...
- Szia Szophie! Akkor lépek én is... majd remélem még legközelebb láthatlak titeket... szia Ai!
Azzal magam is elportáltam

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Júl. 20 2014, 19:20

// Suzu-chan //

Vadászat, második felvonás. Második, mert megint állatok kerültek sorra, avagy terítékre ezúttal is, és az első kalandomat követően most először vettem kézbe a fegyverem abból a célból, hogy újabb mobokat zsákmányoljak. Nem volt teljesen haszontalan ez az elfoglaltság, legalábbis így ítéltem meg az első tapasztalat alapján. Fejlesztette a harci készségeket is, az pedig sosem ártott, hiszen ki tudja, mikor akadok bele véletlenül, vagy kevésbé véletlenül egy bosszúvágyó igazságosztóba vagy egy önjelölt hősbe. És ha már ez így volt, akkor több hasznom származott belőle, mint a monoton és unalmas farmolásból. Nem mintha ez nem lett volna monoton és unalmas, de az anyagias természetem most felszínre bukkant :] Ha a tapasztalat mellett egyéb jutalmak is várnak rám, akkor miért ne veselkedjek neki, nemde?
Persze nem számíthattam túl gyors eredményre, hiszen éppen csak átléptem az erdőség határát. Egy kis idő kell, amíg rátalálok egy-egy prédára, és ez most sem volt másképp. Hallgatózásomat segítségül hívva próbáltam állati hangnyomokra bukkanni, azonban a fák között nehezebb volt behatárolni, honnan jöhetett egy-egy morgás vagy vinnyogás. A tereptárgyak visszaverték a hangokat, és szétszórták galádul. Annyi baj legyen, akkor a véletlenre bízom magam :] Kezembe vettem a kardom és lopakodva hatoltam be a fák sűrűjébe. Hangtalanul tapostam a gallyakat és a földre szóródott leveleket, és összpontosítottam a környezetre... vagyis... összpontosítottam volna, ha a tekintetemet nem vonzotta volna egy felettébb erős gravitációs mezővel rendelkező ikercsillag o.O Lehet mégsem állatokra fogok vadászni ma? Vagy esetleg emellett hobbimnak is élhetek? Nos, hamarosan kiderül, de először is kihasználva a jártasságom megközelítettem a lányt, és bebújtam egy bokor mögé. A vörös indikátorom könnyen összetéveszthető egy szörnyével, innen már csak egy lépés, hogy rám támadjon. Az a lépés, pedig a bokor megmozgatása lészen, szóval... kezeimnek hála zizegni kezdett a bokor, ami a bájos szépség mögött leledzett :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Suzume Vas. Júl. 20 2014, 21:07

Szép időnk volt megint csak. Legutóbb sikerült kipecáznom magam Shu-channal így most inkább vadászatra vágytam, ez amúgy is jobban illik a kasztomhoz. Smile
Most egy kicsit tanultam az előző hibámból és tettem néhány pontot a vadászat jártasságomra. Úgy osontam akár a macska, halkan, óvatosan pedig nincs is semmi ehhez kapcsolódó jártasságom szóval semmi értelme de így sokkal menőbb, hogy görnyedve, megfontolva minden egyes lépést haladok előre. :3
Megzörren a bokor és egyszer csak egy gazella ugrik belőle. Meglepett, hogy mi a csudát keres egy gazella az erdőben de hát részletkérdése. Minden esetre egyből fel egyenesedem célra tartok és tűz! Szerencsétlent fejbe is találom és szinte azonnal el is pixeleződik, nekem pedig jön a rendszer üzenet az elejtett állatról. Nem kellet sok idő, hogy a procedúra megint megismétlődjön. Meglepően sok ma a gazella. Very Happy
A harmadik bokor zörrenésre már automatikusan vártam a gazellát de erre egy kacsa szállt fel. Tiszta Duck Hunt. Lelőttem a kacsamadarat ami bezuhant a bokrok közé. Szinte már vártam, hogy felugrik a kutya a kezében a zsákmánnyal de nem történt meg, helyette halottam ahogy a jószág pixelekre robban. Kár pedig nagy poén lett volna. Azok a régi jó kis retro játékok, mennyire primitívek is voltak. De mókás. Emlékszem gyerekkoromban az első konzolom egy nintendo volt pedig akkor már igen csak kezdett kimenni a divatból. Régi szép idők. *.*
Ekkor azonban ismét megrezdült mögöttem a bokor én pedig már automatikusan kilőttem abba az irányba egy nyilat majd vártam, hogy ezúttal mi a vad fog onnan kiugrani, vagy mit lőttem le :3

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Júl. 20 2014, 21:45

Tizenöt. Ennyi sebesülést szenvedtem el, ahogy a nyíl megkarcolta a vállamat. Vastag, vörös csík jelent meg az érintett területen, benne egy tündéri pixelhálóval, de bőven megérte ez a kevéske kellemetlenség :] Elenyésző volt a sérülésem mértéke, ráadásul tökéletes helyzetbe hozott. Kétféle elképzelésem volt, egy a dobófegyverekre, és egy a közelharcra, értelemszerűen itt az előbbire volt szükség, és bevallom még szerencsésnek is vallhattam magam, hogy egy íjásszal hozott össze a Sors :] Ahogy megéreztem a találatból származó bizsergést, azon nyomban felkiáltottam és felpattantam, majd kiestem a bokorból a vállamat fogva és elterültem a hátamon. Nem színészkedtem túl, egyszerű meglepetést színleltem. Nem volt benne semmi drámai, éppen csak annyira voltam hangos és látványos, hogy egy icipicit ráijesszek a lányra :] Hanyatt esésem okán hátra kellett hajtanom a fejemet, hogy rápillanthassak a bűnösre, és nagy szemekkel pislogva néztem rá. Némi hatásszünetet követve fordultam csak meg, hogy kicsit kényelmesebben legeltethessem a szememet a dús idomain.
- A gyorsaság hasznos dolog, de azért legközelebb győződj meg róla, hogy tényleg vadra célzol-e :/ - szólaltam meg szemrehányó tónussal a hangomban, amihez illő bosszús arckifejezést is párosítottam, ám ahogy végigmértem a prédámat közelről is, enyhültek a vonásaim - Ámbár az is lehet, Ámor irányította a nyiladat :] - tettem hozzá elgondolkodva. Furcsa lett volna rögtön egy hízelgő mondattal nyitni, így kénytelen voltam egy átvezetést választani, hiába tolult nyelvemre számos bók azon nyomban, hogy megláttam. Egészen ihletett állapotba hozott.
- Bevallom nem számítottam rá, hogy vadászni fognak rám, de neked sikerült elejtened :] Hm... milyen jogaim vannak így? - töprengtem el, miközben felkászálódtam és leporoltam magam - Egyébként Tachi vagyok :] - mutatkoztam be színpadiasan meghajolva. A kézcsókot most mellőztem, nem kívántam ennyire végtelenül régimódinak tűnni, olyan érzésem volt a lánnyal kapcsolatban, hogy valamivel modernebb a felfogása. Azért természetesen nem egy "kő kóla" stílust kívántam elővenni :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Suzume Hétf. Júl. 21 2014, 18:24

Megepedten néztem ahogy a zörgő bokorból egy fiú esik ki és terül el a földön a vállát fogja. Vállát fogja? Miért? Úgyse fáj neki.
- Nem tudtam, hogy emberre is lehet vadászni. – Böködöm meg a lábam hegyével, erre leszúr, hogy figyelhetnék mire célzok. – Nem kéne a bokorban… Mit csináltam te a bokorban? – Kezdeném meg a védekezést de ehelyett gyanakvóan néztem az idegen fiúra. – Remélem nem bújik ki onnan egy lány, vagy egy másik fiú. – Forgatom a szemeim. Ezután meg flörtölni próbál velem amire csak elvigyorodom. – Nem, ők voltak. – kezdem el a feje felett mozgatni az ujjaim. Ez idő alatt pedig elkezdett felállni és folytatta a flörtölést.
- Hát, általában az elejtett zsákmányaimat kitömöm de ez a mi helyzetünkben mindkét értelemben furán nézne ki, bár ha meg van a hajlamod rá. – Vetek egy perverz pillantást a fiúra aki nem rest bemutatkozni. – Tachi? Tachibana Makoto? – kérdem tőle. Tényleg kicsi a virtuális világ. – Szophie-chan mesélt rólad. – Teszem, hozzá mielőtt még kérdőre vonhatná honnan is tudom, persze csak akkor ha tényleg ő az. –Egyébként minek porolod le magad? Úgy se leszel koszos! – Kötegszem vele egy picit persze közben vigyorgok mint a vadalma. – Szóóóval mit csináltál abban a bokorban? – Bököm oldalba, hogy incselkedjem vele egy picit. – Férfias dolgok mi? Razz De viszont ha véletlen te is vadászol csinálhatnánk együtt. Van pár trófea amire fáj a fogam. – Veszem picit komolyabbra a szót. – Ja egyébként én Suzume vagyok. – Majdnem el is felejtettem viszonozni a bemutatkozást. Bár annyira nem is vettem komolyan mert közben már elindultam vadat keresni. :3


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Júl. 21 2014, 23:45

Nahát-nahát, a kis... vagyis hát kicsinek nemigen nevezhető hölgy egészen beszédes hangulatban volt. Ráadásul meglehetősen éles nyelvvel áldotta meg a teremtő, így felettébb szórakoztató nyitánya lett ennek a véletlen találkozásnak. Bevallom, a verbális szurka-piszka ezen formáját annyira nem tartottam szórakoztatónak, de ezúttal kénytelen voltam beérni azzal, amit az étlapon találtam. Azaz dehogy! Jó szakács voltam, biztos voltam benne, hogy a megfelelő fűszerek hozzáadásával az én szájam íze alapján tudom alakítani az első fogást, és talán utána a többit is. Ki tudja, talán neki sem lesz ellenére :] Abból a szempontból beigazolódott a sejtésem, hogy a lovagias bánásmód nem illett volna a személyéhez, meglehetősen játékos magatartásformát mutatott, miközben be nem állt a szája, és különféle kérdésekkel bombázott. Nincs miért tagadnom, rettentő erős volt a támadása, és én nem éreztem magam kényelmesen úgy, hogy ilyen vehemens tempót diktált. Önkéntelenül is ráérzett az egyik gyenge pontomra, mégpedig hogy kissé elveszetté tudok válni, ha nem az én kezemben van az irányítás és elfojtanak. Így hát jobb híján vettem egy mély levegőt és kiválasztottam a megfelelő kérdéseket, melyekre fel tudtam építeni a válaszom.
- A bokor remek lehetőséget nyújtott arra, hogy lelövessem magam veled, és ezáltal kezdeményezzek ismerkedést :] - szólaltam meg végül, először is az őt foglalkoztató legégetőbb kérdésre válaszolva. Megpróbáltam a különös válasszal kizökkenteni a ritmusból, hadd töprengjen el rajta, hogy miért is felelek ekképpen. Alapvetően ez egy komolytalan indoknak számított, hiszen ki lenne olyan ostoba, hogy őszinteségi roham közepette bevallja, csupán megrendezett mindent? Könnyedén vehető tréfának, és számomra most ez volt a lényeg. Ugyanakkor azért vetettem egy pillantást a rejtekhelyemre, hátha mégis előmászik még valaki. Nos, az meglepő lett volna számomra is :]
Egyébként azt rezzenéstelen arccal vettem tudomásul, hogy a lány ismeri Szophiet, néha olyan érzése van az embernek, hogy az én kis tündérkém minden lelket ismer ebben a túlméretezett százemeletes kastélyban. Viszont az, hogy rólam is tudott, jelentősen rontott az esélyeimen. Erre nem számítottam, így az elsődleges prioritásommá most az vált, hogy kiderítsem, mit mesélt rólam Szophie.
- Szóval ismered Szophie-chant? Micsoda meglepetés, hogy ismerkedtetek össze? :] - kérdeztem rá habozás nélkül, habár meglehetősen lapos és jellegtelen volt a faggatózási kísérletem. Annyi baj legyen, a célnak megfelelt. Jobb, mintha kimutattam volna a meglepetésemet, azzal fegyvert adtam volna a kezébe, ami így az első momentumok alapján veszélyesnek tűnt.
- Nahát, nem vagyok elég jó fogás neked? :] Elég sokféle dolgot csinálhatnánk együtt, de ha vadászni kívánsz, ám legyen ;] - kacsintottam egy sármos mosoly villantva, hogy azért valamelyest tartsam a lépést Vigyori-channal. A következő pillanatban azonban az önfeledt társalgásnak vége szakadt, ugyanis éberségem a szemem sarkából mozgást jelzett, és a gyors cselekvés nem maradhatott el, ha sikeres vadász kívántam lenni.
- Ne mozdulj! - szóltam rá a lányra, én viszont nem hallgattam a saját tanácsomra, és kardot rántva elsuhantam Suzu-chan mellett. Jó ütemben mozdultam, reptében nyársaltam fel az ágról-ágra szökkenő mókust, azonban váratlanul nem csak a rágcsáló került a kardom végére. Hangos szakadó hang jelezte, hogy támadás közben más is az útjába került pengémnek, ez pedig a lány felsője volt, melynek oldalán mellmagasságban most egy relatíve széles szakadás éktelenkedett.

[mókus]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Suzume Kedd Júl. 22 2014, 17:58

Érdekes választ kaptam arra, hogy mi a búbánatot csinált a bokorban.
- Értem. – Döntöm oldalra a fejem. – Végül is ez is egy módja annak, hogy leszólíts valakit. – Vonom meg a vállam. Ez se sokkal furább módszer mint más. A srác nem tűnt valami bőbeszédűnek ami így elég uncsi. Bár nem minden napi megjelenése ad okot arra, hogy némi érdeklődést mutassak az irányába.
- Igen ismerem. – Bólintok egy nagyot. Vicces, nem hittem volna, hogy tényleg ő. Tachi… csak tettem egy próbát hátha Szophie-chan pasiját becézik így és erre tényleg. Ennyire pro vagyok. Cool
- A boltjában vásároltam és ott ismerkedtünk meg közelebbről. – De még milyen közelről! Ahogy rágondolok az ott történtekre önkénytelenül is elvigyorodom. Zavarba ugyan nem jövök így nem is pirulok el ha felidézem a történteket de kellemes volt az a kis „vásárlás.” Very Happy
És igen, megint bekapcsol a flörtvonat. Very Happy Valahogy erős kényszert éreztem szívni ezzel a vérét de visszafogtam magam még egy picit… nagyjából. :3
- Azt még nem döntöttem el. – Vetem be a kacér nézésem. – Például? Mit tudnál elképzelni velem a vadászaton kívül? – Kérdezek vissza mire rám szól, hogy ne mozduljak. Hirtelen kardal törtet felém. Nem mozdulok, szófogadó kis szolga leszek. :3 Hamar rájövök, hogy egy vadra veti magát és véletlen a ruhám is végig hasítja. Na ja véletlen.  Rolling Eyes 
- Ejnye-ejnye Tachi-kun. Jobban is figyelhetnél! –  Csóválom meg a fejem és a szétszakad ruhám nézem. – Nincs bekapcsolva az etikai mód nálam, ha sok kárt teszel a ruhámban meztelen leszek. – Adom alá egy kicsit a lovat. Razz
Ez idő alatt persze már hívom is elő a menüm és egy kényelmesebb ruhát veszek, kicsit ingerelve Tachi-kunt
- Na hogy festek? –Pózolok neki egy picit. Eközben a bokor megzörren és egy borz ugrik ki belőle. Meg kellene fogni és riogatni vele Tachi-kunt. :3 Végülis csak lelövöm.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Júl. 22 2014, 19:56

Azt hiszem sikerrel jártam, elértem a célomat a meglepőnek ható vallomásommal. Halvány, ravaszkás mosoly került szám szegletébe, de nem az elégedettségtől. Az önelégült vigyor csak akkor működik, ha idegesíteni kívánok valakit, most pedig ez volt az utolsó dolog, amit el szerettem volna érni. Egy gyönyörű hölgynek igen komoly hibát kell elkövetnie, hogy a rosszabbik oldalamra kerüljön... vagy a körülmények kell, hogy odasodorják. Itt azonban ilyesmiről nem volt szó, és az első benyomás alapján nem is fenyegetett ez a veszély.
- A szokásos módszerek unalmasak, nemde? :] Nem elég figyelemfelkeltőek - folytattam a témát. Vállrándítása érdekesnek hatott, tapasztalatra utalt. Tetszett a reakció, hiszen elütött az átlagtól, ezért is gondoltam úgy, hogy nem visszakozom és térek át az egyszerű "egyébként nem, csak vadászni vagyok itt, mint mindenki más"-vonalra. Ez csak akkor történt volna meg, ha közönséges, unalmas a társaságom, akit szórakoztatott volna ez a fordulat. Ő nem ilyennek tűnt, nagyon nem :] Ellenben volt itt egy még inkább érdeklődésre számot tartó esemény, mégpedig az a vigyor.
- Közelebbről...? - szaladt fel kissé a szemöldököm, és én is közelebb léptem - Nem volt szokványos vásárlás, ugye? :] - faggatóztam, mutatván hogy elcsíptem a különös reakciót, amit az ismerkedésük gondolatára mutatott, és ha már lúd, legyen kövér, megtámadtam a szóhasználatát is. Egyébként sem volt rest kétértelmű hangsúlyokat, kifejezéseket használni, mondhatni felvette a játékos, kacér kesztyűt, és ami a legjobb, hogy immár számomra is sokkal kényelmesebb tempóban.. kezdtem otthon érezni magam :]
- Nos, például nézhetnénk a csillagokat kézen fogva - jelentettem ki a távolba révedve, mintha ábrándoznék a romantikus estéről, és lelki szemeim előtt elképzelném, ahogy a virágos réten szökellünk - De szerintem te valami szórakoztatóbb dologra gondoltál :] - vigyorodtam el, majd érdeklődővé vált a tekintetem - Miért kérdeztél vissza, milyen választ vártál? - hangzott a kérdésem, félig-meddig komoly tónusban. Viszont annak köszönhetően, hogy nem Suzu-chan felé figyeltem minden idegszálammal, le tudtam fülelni az erre tévedő rágcsálót, és vele együtt egy ártatlan balesetnek tűnő provokálást is sikerült megvalósítanom. Talán ő sem gondolja komolyan, hogy véletlenül akadt bele a ruhájába a pengém, ha jó megfigyelő, akkor elcsíphette, hogy szokatlanul erősen összpontosítottam. Egy repülő mókushoz nem kell ekkora koncentráció, de ha arra is koncentrálnom kell, hogy ne sebezzem meg, aki mellett elsuhanok, és közben a ruháját is fel kívánom vagdalni... :]
- Nahát... fogadd bocsánatkérésem. Így viszont talán kvittek vagyunk :] - mosolyodtam el csibészesen, majd még szélesebbé vált a vigyorom - Ez a figyelmeztetés úgy hangzik, mintha azt akarnád, hogy sok kárt tegyek a ruhádban :] - és valóban, mióta rájött, hogy ki vagyok, mintha fokozott lendülettel vetette volna be magát, örömmel beszállt a közös flörtölésbe, mi több, lényegében a kezdeményezést is átvette. Nahát-nahát... Mire véljem ezt? Alátámasztotta mindezt az átöltözés is, egész egyszerűen lélegzetelállítóan dögösnek bizonyult a bikinije. Képtelenség lett volna levenni a szemem a dús kebleiről, a formás lábairól, a kerek fenekéről. Vadító alakja volt, és nem félt megmutatni.
- Úgy, mint aki el kíván csábítani egy foglalt férfit, Suzu-chan :] - varázsoltam sunyi félmosolyt az arcomra, és örömmel figyeltem, ahogy egyenes tartással céloz, megfeszülnek az izmai, és lő. Nem is néztem, mire. Miért néztem volna? :] Inkább mögé kerültem és végigsimítottam gyengéden a karjain, majd a derekát meglökve ösztökéltem mozgásra.
- Hatoljunk beljebb... ott vannak az igazi vadak :] - súgtam, az erdő mélyebb részei felé kormányozva őt. Kíváncsi voltam, mi alakulhat ki ebből a kis vadászatból :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Suzume Szer. Júl. 23 2014, 18:39

- Azt hiszem ebben van valami. Forradalmasítani kell az udvarlási szokásokat! – Emelem ujjongva a magasba a kezem, nem tudom miért, biztos jól esett… valahol az eső. – Ha egyszer kiadnak egy könyvet a jövőben, hogyan kell csajokat felszedni címmel tuti benne lesz az ugorj ki a bokorból módszer. Megjegyzés ha a nőnél fegyver van nem ajánlott. – Kuncogok magamban. Valahogy sejthettem volna, hogy a mosolyom majd elárul és Tachi-kun el is kezdett faggatózni.
- Nem, egyáltalán nem volt szokványos. – Nézek rá és közelebb lépek hozzá. – És igen, nagyon, nagyon, nagyon közel. – Hajolok egyre közelebb hozzá, minden egyes „nagyon” szóra és ezzel együtt a hangom is folyamatosan halkult így az utolsót már csak suttogva mondtam alig pár centire az arcától amit még egy rejtélyesen kacér nézéssel fejeltem meg. Aztán szépen elfordulok tőle. :3
Arra a kérdésemre, hogy mit tudna elképzelni velem elég nyálas választ adott amit tetőzött az elmélázása is. Miért van olyan érzésem, hogy csak játssza a hős romantikus… mondjuk én is csak játszok.
- Nem vártam semmilyen választ. – Felelem közömbösen. – Csak kíváncsi voltam miként is tudnál elképzelni magad mellet. Bár arra nem is számítottam, hogy ilyen romantikus Alkat vagy Tachi-kun. – Játszom el a meglepett lányt érezhető gúnnyal a hanglejtésemben.
A ruhám majdnem elszakad bár Tachi-kun biztos élvezte volna amit még az érezhetően nem túl őszinte bocsánatkérése sem tudott elfedni.
- Meleg van! – Ezzel az egyszerű megjegyzéssel borzolom kicsit a kedélyeket. Tetszett ahogy folyamatosan engem bámul a bikinimben.
- Tényleg? – Színlelek egy kis meglepettséget. – Pedig meg se fordult a fejemben. - Őszintén szólva nem is tudom mire hajtok. Very Happy
Mire becéloztam és kilőttem a nyilat Tachi már mögém is került és a derekamnál fogva beljebb lökött az erőd mélyére. Hatoljunk beljebb? Valószínű csak te szeretnél behatolni Tachi-kun… Ezt most kivételesen nem mondtam hangosan ki, pedig erős volt a késztetés.
- Oké. – Felelem nemes egyszerűséggel.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Erdőség #2 - Page 3 Empty Re: Erdőség #2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.