Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tenka

+4
Enheriel
Peter Worker
Kusumi Ayani
Cardinal
8 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jún. 25 2014, 10:44

Elég idegesítő ez a melák. Nem elég az a hangnem, amit megenged velünk szemben, de még le is néz a szemétje. Ha egymagam lennék, nem érdekelne, de vannak körülöttem sokkal jobb, és megbízhatóbb emberek nálam, akik viszont nem érdemelték volna meg ezt a megnevezést. Saya felé fordulok, lés halkan odasúgom neki.
- Ha ránk támadna a melák, és a harc kilátástalannak tűnne, amely nagyon valószínű, akkor inkább teleportálj el. Egyvalakinek mindenképp túl kell élnie, hogy a céheink megtudják mi történt… és szerintem se Hianri, se Anat, se Miri nem örülne, hogy a meláékktól tudnák meg. Hm… ez kicsit pesszimistán hatott… - vakartam meg a fejemet, miután visszafordulok. Bár fél szemmel még nézegetem a Mímelő Mókust.
Nem éppen jó ötletnek tartottam Enhi kiborulását, főleg most, hogy minden perc számít, és őneki amúgy is cseppnyi élete volt már csak. Bár szó mi szó, én se örülnék, ha Miri „tárt karokkal várná” ezeket a beképzelteket, hogy lakmározzanak a Vioce kincsiből. Azt már nem! Főleg egy olyan ember céhének nem, akinek a tagjai még fogalmazni sem tudnak, mert ha mindegyikük olyan jól forgatja a szavakat, mint ez itt, akkor már most sajnálom, azt a céhet komolyan mondom… Mindenesetre a fabábos eladásánál, már-már majdnem felszólaltam.
~ Te melák tudtad, hogy fát fel lehet gyújtani?
Azonban bármennyire is szívesen mondtam volna, nem tettem, mert van, olyan érzésem mi húznánk a rövidebbet. Azonban ahogy láttam elég sután mozog. Biztonság kedvéért aktiváltam a Kesztyű Pörgős Funkcióját. Ám ekkor a Mókus mozdult, és Enhi felé vette az irányt.
- Ne! Switch Enheriel! – kiáltom.
Ha eredetileg Enheriel volt a célpontja, most rám kéne figyelnie, ám ha valami csoda folytán nem őt vette célba az jó… már ha nem Petert vette célba.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Szer. Jún. 25 2014, 13:47


Nem mintha a neheztelés, a harag segített volna a helyzetünkön - sőt, nem is volt a legjobb tanácsadó -, de valamiért jól esett. A kritikus pillanatokban jóval emberibbnek, jóval életszerűbbnek éreztem magamat, mint bárhol, más időben. A fiú halálának megrázóan keserű zamatát még ízlelgetnem kellett, amikor a kardforgató Ozirisz szitokszavaira Raiga kárörvendően nevetett. Eddig sem tudtam kifürkészni, vajon milyen érzés egy gyilkosnak szembe néznie a bűntudattal, hogy elvette egy társa életét, de ezt már végképp nem értettem - ez dühített fel a legjobban Kenichi eltávozását illetően. Keresztbe öltött karral lógattam a kardomat és a pajzsomat, valamiért fáradtabb voltam a kelleténél. Azt akartam, hogy bármilyen kifejlettel, de vége legyen ennek az egésznek. Szemöldökömet ráncolva, frusztrált mosoly futott át arcomon, ahányszor szitokszavat ékelt a buldózer a monológjába. Sértette a fülemet - nem mintha a többi idegen különb szókinccsel rendelkezett volna, de ezt már szinte fájdalmas volt hallgatni.
- A jó nénikéd a csíra. - Jobb középső ujj. Mire felocsúdtam a váratlan dühkitörésemből, már ki is mondtam és mutattam azt, amit nemigen kellett volna. Nem éppen azért, mert ezzel a saját síromat ástam meg, hanem ellentmondásossá tettem a véleményemet... bár már nem is igazán számított. Minden esetre az, hogy a harag ilyesfajta dolgokat tudott kihozni belőlem, hát enyhén szólva meglepett. Nem úgy álltam ott, aki a halálra készül, hanem úgy, mint akinek az élet semmit sem ér - pedig ez nem volt igaz: már nem. Fél kezemet csípőre tettem, és megvetően hallgattam Raiga ostoba monológját. Fejemet ráztam, miképpen még ő maga se tudta elmondani az amúgy betanult, klisés szövegét. Tenka? Na persze... Untatott, és dühített. A dolgokon nem változtatott: megölt egy embert, ráadásul röhögött is rajta. Tény, hogy Kenichi sem volt a legokosabb, de nem ezt érdemelte - és ha már úgy is meg akart minket ölni, akkor legalább Sayát hagyhatná életben... úgy sem fogja. Tekintetem tovavándorolt a két céhvezérre - akik Freyával viaskodtak -, illetve a vészesen közeledő, embernagyságú mókus problémájával is ugyanúgy meg kellett küzdeni. Ayani a varázsszót kimondta, mire bármit is nyöghettem volna. Egy helyben álltam, és bár volt elég bátorságom beszólni Raigának, ott maradtam, hogy védjem a kisebbet - védjem azt, akit meg kell védenem.
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal10/2900[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Csüt. Jún. 26 2014, 15:59

Én még a Kenichivel vagyok elfoglalva, mikor a Hugi pisszeg, hogy közben történnek az események, nézzek kicsit feljebb is az orromnál, különben baj lesz. A nagy melák az, nekiáll beszélni, de vannak szavak, amiket nem értek, érttlenül ráncolom össze a homlokom, a Hugi viszont minden alkalommal egyre... nagyobbra nő. Nem tudom, mit akar csinálni, de ki akar szabadulni, a dühe pedig úgy áramlik szét bennem, mintha elejtett volna egy lekváros üveget. Mármint tudjátok, utána széttörik az üveg és a lekvár is elfolyik mindenféle irányba.
Ökölbe szorítottam a kezem, de nagyon én se tudtam, miért. Felkeltem és a Raven mögül kissé előbújtam, még mögötte voltam, de láthatóvá tettem magam. A nagy melákra néztem, és megszólaltam.
-A káromkodás csúnya dolog! Nem szabad!
Felemeltem a kezem és rá mutattam, hogy biztosan tudja, róla beszélek ˇ^ˇ
-A Papa is megmondta! Neked ezt nem tanította meg a sajátod?
~Állj le...~
Nem törődöm a Hugival, de az íjamat elrakom egyenlőre. Kicsit elmosolyodom, de olyan furán érzem magam. A Hugi dühe mintha megrészegítene, nem tudom levenni a szemem a melákról. Hallom az Ayanit is, és bólintok, hogy rendben, meg igaza van, de nem nézek rá.
-Vagy mindenki kimenekül, vagy senki....
Vagyis... igazából nem tudom, milyen színt is kéne használnom, mert ezt én is mondtam, meg a Hugi is, olyan szép átmenetet meg nem tudok csinálni, mert túl sziszifuszi nekem... facepalm
Hugival megfogjuk egymás kezét a fejemben, és úgy nézünk farkasszemet a melákkal. Ő tudom, hogy annyit láthat, hogy a zöld szemem kicsit más árnyalatot vesz fel, mert a Hugié meg pirosak, és ez az egyetlen dolog, ami a hangunkon kívül még megváltozik, mikor előtör. Most nem tőr elő, de kicsit kijjebb jön, olyan... elől vagyunk mind a ketten, egyszerre. És többségben az erő.
-Működik valakinek a képessége?
Kérdezi a Hugi. Tudom már, mit tervez, de persze ahhoz biztosra is kell menni, hogy sikerül, különben végünk. Mindezt persze suttogja. Nem akarja a melák tudomására hozni.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jún. 30 2014, 14:02

Az események tovább haladtak, és két dologra kellett rájönnöm: A nagydarab fazon egy lelketlen szemétláda, akikből odakinn rengeteg van. Most ölt meg egy embert, és csak röhög rajta. Felháborító... A másik pedig, hogy ebből a világból is olyan romlott, pénzcentrikus szemétdombot akarnak csinálni, mint ami odakinn van. A dúsgazdagok-nincstelenek ellentéte eddig még nem volt jelen ebben a világban. Itt mindenki egyenlőként indult, és csak saját magán múlott, hogy marad-e az első szinten, vagy feljebb és feljebb törekszik. És ezek a mocskok ezt a világot is meg akarják rontani ugyanúgy, ahogy a kinti világot is a hozzá hasonlók tönkretették.
Nyersanyagokat beszolgáltatni? Na azt már nem. Akkor megölnek mindenkit. Azt sem hagyhatom. Valahogy le kell állítani őket.
- Az értékeink kellenének nektek? - bárgyún néztem a melákra, majd 1-2 másodperc hatásszünet után biccentettem a mókus felé - Farmoljatok magatoknak, menjetek küldetésekre, tisztítsátok ki a kazamatákat, ahogy rajtatok kívül mindenki más teszi. - majd egy levegővételnyi szünet -Ami meg azt illeti, nem kell lehúznunk a rolót. Ha megölsz minket? Mit érsz el vele? Semmit. Nem kapsz utánunk lootot, ugyanis mindenkinél be van állítva, hogy a holmiját halála után a céhe kapja. - majd sunyi vigyor ült ki a képemre - A céhbank kifosztásához pedig sok sikert, a nagy céhek, akik a frontvonalon harcolnak, elsők közt vették meg a céhház biztonsági fejlesztését, aminek köszönhetően az ajtót se tudjátok kinyitni, bár ezt ti, akik nem is tudjátok mi a céh, nem is fogjátok megérteni... Gondoltunk a hozzátok hasonló önző sunyi aljas disznókra - majd egy újabb kis szünet, és folytattam: - Egyébként pedig, belegondoltatok már abba, hogy ha így szabotáljátok a nagy céheket, mivel jár? Belegondolál abba, hogy kik tisztítják Aincrad emeleteit, hétről hétre, hónapról hónapra, és hogy kik vesznek oda ezidő alatt? - majd egyet sóhajtottam - Bár, ti úgysem akartok kijutni. Féltek, hogy egyből a börtönben köttök ki, gyilkosok. Így viszont, ha működne a tervetek, idebenn fogtok ragadni, nem lesz aki tisztítsa a szinteket, és előbb-utóbb elfogynak a fejőstehenek is, és csak ti lesztek, egy hatalmas börtönben. De azt már az Örök Bitmezőkről fogom figyelni egy korsó sörrel a kezemben...
Majd ahogy végeztem a mondandómmal, körbenéztem a többiek felé. Bár az öröklődéses mesémet nem túl valószínű, hogy bevették, de egy próbát megért. Remélhetőleg annyi haszna volt a litániámnak, hogy a többiek fel tudjanak készülni a harcra.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal19096/10100[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 05 2014, 21:05

Raiga látványosan ignorálja az összes felé intézett szitokszót, monológot és minden egyéb gesztust, inkább a fülét piszkálja, mintha bedugult volna és ki kéne tisztítani. A figyelme inkább a párbaj felé terelődik, ahol éppen Freya meglepődött fejet vág a kifakadó Enheriel felé fordulva.
- Oh my, agyadra ment a vereség, drágám? - reagál a kirohanásra a lány nagyokat pislogva - Hadd véssek valamit az üres fejecskédbe. A képességek olyan előnyt adnak neked, ami a másiknak nincs. Ha valóban tisztességesen akarnál harcolni, nem élnél ilyen előnyökkel, de így nincs jogod rá, hogy ilyen minősíthetetlen hangnemben beszélj velem. Különben könnyen legyőzlek enélkül is, hiszen gyenge vagy! Nincs benned elég szerelem <3 Szerencsétlenségedre a legjobban az egyszerű, megalázó győzelmeket szeretem - feleli gúnyosan, minden szaváról és mozdulatáról süt, mennyire kevésre tart téged. Már-már undor költözik az arcára csupán attól, hogy veled kell beszélnie, és amint végez a kis monológjával, úgy fordul el tőled, mintha ott se lennél. Peter sokkal jobban érdekli, őt nemesebb, nagyobb kihívást jelentő ellenfélnek tartja. Lévén a támadás kivédésével nem foglalkozik, a lángoló penge akadálytalanul találja el a Hisame elé ugró fiút, összesen 45 pontot sebezve rajta. A kristálytörés azonban nem kevés rémületet csal az arcára, a mókust látva kétségbeesetten ugrik hátra, és egy bukfenccel igyekszik távolabbra kerülni a szörnytől, mely feléje kap.
- Ghost, Raiga, segítsetek! - kérleli társait, hangjában határozottan érezni a félelmet. Nem telik bele egy pillanat, és a melák ott is terem a rágcsáló mellett, ha pedig valaki az ajtó mellett álló csuklyásra figyel, az láthatja a kézjeleit. Lényeg a lényeg, Raiga egyetlen csapással vet véget az állítólag 800 élettel bíró mókusnak, ami nyilvánvalóan lehetetlenség, de ha visszagondoltok a titánok elleni harcotokra, talán összeállhat a fejetekben, mi történt.
Freya ettől függetlenül a földön gubbaszt a félelemtől remegve, és csak a veszély elmúltával leselkedik fel fejét takaró kezei közül, majd éktelen haragra gerjedve pattan fel, de egy jó darabig csak tátog az idegtől, paprikavörös fejjel és fenyegetően mutogat Peterre.
- E-ezt a pi-piszkos kis trükköt... s-sose fogom m-megbocsátani neked! Hogy merészeled beszennyezni a párbajunkat...!? - sziszegi végül még kissé dadogva, ám aztán lassacskán lenyeli a dühét és visszanyeri az eddigi fölényes tartását, bár az iménti jelenet még azért jócskán rányomja a bélyegét a kisugárzására - Te és én a nysteri arénában, három nap múlva. Ha nem leszel ott, híresztelni fogom a gyávaságod - hív ki téged, Peter, majd int a társainak, és angolosan távoznak a helyszínről. Freya dühös, Raiga az arcát a tenyerébe temetve röhög rajta, Ghost pedig szó szerint láthatatlanná vált, egyikőtök sem látja, hol és mikor ment el mellettetek. Ha bárki is megpróbálja megállítani őket, azt Raiga durván félrelöki az útból, és a folyosó fala adja neki a másikat.

Utolsó kör!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Vas. Júl. 06 2014, 15:03

Még kijelentette, hogy az nem harcol tisztességesen, akinek képessége van (még úgy is, hogy nem használja), úgyhogy én csak fogjam be a számat, mert egy részt nincs jogom úgy beszélni vele, ahogy akarok, másrészt mert hogy ő anélkül is legyőzne, mert gyenge vagyok.
- Tudod, mi a vicces? - mosolyodtam el, hiszen a sértései nudlik azokhoz képest, amit a szüleim a fejemhez vágtak még a tárgyaláson is. - Hogy hasonlítasz anyámra, sőt! Pont olyan volt, mint te, ha a saját gyereke porig való megalázása volt a célja, mert hogy a gyereke a hibás minden rosszért, ami történt vele, meg az, hogy soha nem volt híres és gazdag.
- Ne merészelj így beszélni Enheriel-lel! - ekkor repült mellém Villámlás, nem érdekelve, hogy a utat elálló Raiga vagy a mögöttem lévő mókus megöli talán. - Undorító féreg vagy Freya! És ne nevezz te csak senkit, főleg nem Enhit tisztességtelen csalónak csak mert vannak képességei! A társam akkor se használná a képességét a hátrányuk miatt, ha muszáj lenne! És te biztos tudsz róla, mert akkor nem machináltad volna meg a saját előnyödre! És még valami: Enheriel sokkal emberibb, mint te, mert ő veled ellentétbe tiszteli az embertársait, még ha meg sem érdemlik, nem úgy, mint te, aki undorodik a másiktól, te rosszul öltöző, beképzelt, undorító valami, mivel téged még állatnak sem lehet minősíteni! - a petemet nagyon feldühítette, hogy ez a nő úgy beszél velem, mintha én csaltam volna, s ő meg a nagy hős, aki ráadásul undorodik tőlem. Az meg se hallotta, amit mondtunk neki, hanem elfordult, hogy Peterrel foglalkozzon. Peternek sikerült a petjét megmentenie, 45 HP-ért cserében, a kristálytöréssel meg elérte, hogy a mókus Freya-t támadja. Hívta is megijedve (há, úgy kellett neki!) a társait, amiből Raiga már ment is, és kivégezte egy csapással. Ez hogy lehet?o.o Ilyen erős? Észrevettem, hogy Ghost kézjeleket mutat. Nekünk akar üzenni valamit, vagy... Áá, képtelenség! De még ennek a nőnek állt feljebb, mert hogy merte Peter! Mintha ő harcolna itt egyedül tisztességgel! Ki is hívta egy nystery arénás küzdelemre, illetve ha Peter nem jön el, egész Aincrad-ba azt fogja terjeszteni róla, hogy gyáva, majd angolosan távozott a két barátjával együtt.
- Enhi, jól vagy? Már mint úgy, hogy...
- Jól vagyok Villámlás, már hozzászoktam a Freya félékhez. - mosolyogtam rá. A szüleim után Freya piskóta számomra.
- És most mi lesz? Utánuk menjünk vagy keressük meg inkább a kiutat?
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal3453/3500[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Csüt. Júl. 10 2014, 21:46

Hugi rezzenéstelenül nézi végig, amik történnek ezután. Mármint amit a nagydarab melák csinál a mókussal. Én megrémülök tőle és jobba visszahúzódom, így a Hugi teljesen ura lesz a testemnek. Bekapcsolta a Schizophreniát, hogy megérinthesse a melákot, mikro a közelünkben van, de ez nem jön össze, mert az persze nem jön, csak egyből menekülnek is. Így a Hugi inkább kikapcsolja, még mielőtt a Raven vagy valaki más érintene meg minket és meglátná a sajátos világát.
Arra sem reagál sokat, mikor Peter megvédi Hisame-t. Úgy van vele, hogy az az ő dolguk, nem a mienké, én mondjuk másképp gondolom, de nem merek közbeszólni. Mire az ellenfeleink elmennek, a Hugi elkezd visszavonulni, elég időt hagyva nekem, hogy reagálhassak neki. Olyan gyengéden teszi, mintha teljesen elfáradt volna mindenben, és mikor már hátul van, meg is szólal.
~Piszkosul elfáradtam.~
Miért? Tisztán is el lehet fáradni?
~Ja, persze...~
A Ravenre nézek, aztán megint megragadom a karját és átölelem, hogy szorosan kapaszkodhassak. Megvárom, amíg mindenki összeszedi magát, aztán az Enheriel kérdezi, hogy merre, mire én vállat vonok és az arcomat a Raven ruhájának ujjába fúrom.
-Inkább menjünk tovább... haza.
Most, hogy a Hugi mondta: én is piszkosul elfáradtam. Meg piszkos is vagyok ;_;  Úgyhogy elkezdek dúdolni, aztán halkan énekelgetni is, de úgy, hogy hallja mindenki. Remélem, ez egy picit segít nekik, mármint sokan mondták már, hogy egy jó dal csodákra képes, nekem meg már mondta az Anat is, hogy szépen tudok énekelni. Nem egy bonyolult dal, csak la-la, de sebaj. A lényeg, hogy legyen elég energiánk kimenni, vagy tovább menni a labirintusban \o/
Aztán oda nézek, ahol a mókus volt, és meghúzom a Raven ruhájának ujját.
-Ugye neki sem fájt? Mármint a mókusnak. Mikor leütötte...
Ű

//Eredetileg ekkor még nincs meg a második képi, szóval ne keverjétek. Kitartáspont-növelő hatása még nincs, max jókedv. ^^ //
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal3807/4100[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Júl. 20 2014, 22:20

Nekem is le kellett nyomnom egy facepalm-t Enherielre. Meg a petje sem volt éppen valami intelligens. Most komolyan… Még én is megértettem, hogy Freya nem pontosan Enheriel képességére gondolt, hanem úgy mindenkiére, mert nincsen 2 ugyanolyan képesség, vagy legalábbis valamilyen kis szinten mindegyikük változó. De mindegy végül is kissé mégiscsak megnyugtató, hogy a nő nem szándékozta megölni őket. A mókus viszont kicsit durva volt… Tervezgettem, hogy sikerüljön megöletni az ellenséggel, ezzel feltartva őket. Volt pár ötletes tervem, amivel rá tudtam volna uszítani a melákot a mókucira, viszont kis híján szívrohamot kaptam, mikor Peter kristályt használt. Már-már azon voltam, hogy inkább váltom őt, ugyanis Enherielről nem jött rám a mob, amikor hirtelen a mókus Freyára támadt. Azon voltam, hogy megkönnyebbülök, mikor is a melák egyetlen suhintással végzett a szerencsétlenül járt döggel… ami elviekben 800 élettel kéne rendelkeznie. Amm van ezen a szinten ilyen nagy életes mob??? Most hirtelen nem tudom eldönteni… vajon Ghost csak át akart volna minket verni? Mindegy, most hogy 1 ellenséggel kevesebb, most egy kicsit nyugodtabb voltam. Viszont Freya elég pipa volt Peterre. Ezen nem tudom min volt kiakadva. Még ő oltotta le Enherielt a hisztizésért, erre most ő áll neki nyafogni? Sosem értem meg ezt a nőt, ez biztos.. Mindenesetre, ők úgy döntöttek távoztak. Egynlőre nem szívesen állok útjukba, de Mirit majd tájékoztatom ezekről az biztos. Majd Saya válaszát Enheriel kérdésére, és Ravennek feltett kérdésére elmosolyodok. Odamegyek, és lehajolok hozzá, hogy szem magasságba legyek vele. Megsimogatom a fejét, majd ezt mondom még mindig mosolyogva.
- Ne aggódj, egy csapásból vége lett, és a mobok sem éreznek fájdalmat, ahogy mi sem. Legalábbis normál helyzetben egyikünk sem érez. – ezután Tűzrózsa felé intek fejemmel – Ha gondolod, felülhetsz Tűzrózsára. Gondolom biztosan lefárasztottak téged is a rád nehezedő ingerek hatásai. – majd a többiek felé nézek – Szerintem is bőven elég volt ez mára. Inkább ne kockáztassunk, és menjünk ki, de nekem mindegy, ha akartok maradni, számomra az is megfelel.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal3819/4100[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Júl. 21 2014, 03:30

A hosszas beszédemre a melák csak vakargatta a fülét, mint egy kutya, csak épp ők a hátsó lábukkal szokták, őmeláksága pedig a mellsővel kapirgált. Felettébb idegesített a tevékenysége, de azért remélem bedőlt a blöffnek, miszerint nincs loot. Ha pedig nincs loot, nincs sírás. Persze aki küldte őket, valószínűleg utána fog járni a dolgoknak, de az még odébb lesz.
Aztán felgyorsultak az események, utólag rakosgattam össze, hogy most mi történt, közben vághattam egy wtf fejet, de nem akármilyet...
Kristálytörés, bár azt kristályt nem isertem, és nem láttam működés közben, de simán lehetett volna akár egy dráma kristály is, amekkora sértődés és egyéb dolgok alakultak ki utána. Ami viszont sehogy sem fér a fejembe, az a mókuci volt. 800 élet, és egy csapás volt a meláknak. Két lehetőség állhat fenn. Illetve, ha jobban belegondolok, három. A legvalószínűbb, hogy a mókusnak jóval kevesebb életpontja volt. A másik, eshetőség, hogy melák szert tett valami olyan képességre, ami ennyire megdobta a sebzését. Bár ez nem túl valószínű, legalábbis abból adódólag, hogy a képességek "ereje" bizonyos korlátok közt mozog. A harmadik lehetőség a legaggasztóbb, és Enheriel felháborodása megalapozta: nem közönséges játékosok, hanem vagy csalók, akik kijátszották a rendszert, vagy néhai bétás adminok, akik kényük-kedvük szerint piszkálhatnak bele amibe csak akarnak. Nem ez lenne az első eset, hajdanán Kuro és Tray is hasonlóképp kontárkodtak bele a dolgok menetébe. De ezt nem most fogjuk megtudni, a banda oszlásnak indult. De még előbb a liba Petert a nysteri arénába hívta három nap múlvára, különben a gyávaságát fogja híresztelni.
- Hát nem is tudom, ki a gyáva... tényleg nem... Nem is tudom ki volt akinek majdnem pelust kellett cserélni a mókus miatt, és azt se tudom ki az aki menekülőre fogta! - üvöltöm utánuk. Eddig is a plafonon voltam idegileg, de ez, hogy Petert gyávának titulálja, felettébb felbosszantott. Mernék fogadni egy hordó sörben bárkivel, hogy ha normális körülmények között zajlik a párbaj, és az egy főre eső pixelek száma 0 marad, akkor Peter nem kényszerül semmi mókussétáltatásra sem. De amikor előtte pár perccel ölték meg az egyik társunkat, az megváltoztat mindent. Mi a garancia, hogy nem ugyanígy végeztük volna? Mi a garancia arra, hogy a párbaj befejezte után nem ölik meg őket? Mi a garancia arra, hogy a párbaj alatt nem-e suhint egyet-kettőt "véletlenül" a melák? Semmi. A nagy büdös semmi. Csupán a szerencsének, és leginkább Peter lélekjelenlétének köszönhetjük, hogy élünk.
- Köszönöm Peter, mindenki nevében. Ha nem cselekszel, már az Örök Bitmezőkön lennénk valószínűleg. - majd körbenéztem
- Mi a további terv? Visszatérünk a bejárathoz, vagy folytatjuk a felderítést? - tettem fel a kérdést a csapathoz - Életpontokkal szűkén állunk, és nem tudjuk, hogy a következő teremben nem-e állnak lesben a jómadarak. Ghost rejtőzködése és teleportálgatása miatt nem lenne nehéz dolguk, úgy kémkedhet utánunk, hogy mi nem is vesszük észre, ha ő nem akarja. - majd egy nagy levegőt vettem - De ha valamit számít a véleményem, bölcsebb dolog lenne mihamarabb védett területre érnünk.
-
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal19096/10100[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 21 2014, 19:20

Ha követitek a térképet vissza, akkor biztonságban kijuthattok a szabadba. A torony előtt fáradt, elcsigázott harcosok hevernek, senki sincs jó hangulatban. Egyikük-másikuk üveges szemekkel bámul maga elé, mások csak szimplán nyúzottnak tűnnek. Utánatok is érkeznek, láthatóan senki sem arra számított, ami ott bent történt. Lázas üzenetküldés veszi nemsokára kezdetét, mindenki tapasztalt hasonlót, amit ti is.

Jutalmak
Ayani: 90 xp és 220 arany
Enheriel: 110 xp és 240 arany
Ozirisz: 90 xp és 220 arany
Peter: 60 xp és 70 arany
Raven: 60 xp és 70 arany
Saya: 110 xp és 190 arany

Az alap (60 xp és 70 arany) mellé szintbónusz járt annak, aki az utolsó körbe is írt, illetve Enhi és Saya kapott aktivitási bónuszt hálából azért, hogy kitartóan írtak a küldi második felében a vontatottsága ellenére is. +70 arany járt a felfedezett mobokért, illetve 50 arany a minijáték helyes megfejtőinek.

Mindemellé Enheriel petje, Villámlás, engedélyt kap a fejlődéshez a staff egyöntetű véleménye alapján! Sokat fejlődtél a kijátszásában, szóval megérdemled, gratulálok! Very Happy

Jártasságok
Hallgatózás után jár egy-egy ingyen dobás tárgyinfóra Ayaninak és Sayának.
Keresés után:
- Ayani: Tompa *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+2 erő) és Gyenge Vérontó Méreg (-3 HP körönként a harc végéig/ellenszer beadásáig, maximum 1 találatig marad a pengén)
- Enheriel: Hosszú Irányítópálca (+2 irányítás +2 élet)
- Peter: nem talált

Céhbónuszok
Angelic Voice: 110 arany és 45 exp
- Mirika, Ayani és Aidor 11 exp, Atoru 12 xp

Artes Liberales: 130 arany és 85 exp
- Jun, Raven és Saya 17 exp, Anat 16 exp, Meredith 12 exp (betelt), Esutel 6 exp (betelt)

Justice League: 110 arany és 90 exp (bazáros dobással)
- Ai és Szophie 24 exp, Hinari 23 exp, Ozirisz 10 xp (betelt), Yuichi 9 exp (betelt)

Young Justice: 35 arany és 30 exp
- Scott és Utahime 5 exp, többiek 4 exp

White Rose: 120 arany és 55 exp
- Enhi, Snowcat, Dretan és Nio 12 exp, Ryutoshi 7 exp (betelt)


Receptek és nyersanyagok
A küldetés 13 körös volt, így 18 pont jár a látásszintekre.
- Ayani két T3-as potion/méreg és két T2-es fegyverreceptet kap.
- Enheriel két T1-es potion/méregreceptet és 20 T1-es növényt kap.
- Ozirisz két T1-es fegyverreceptet és 20 T1-es ércet kap.
- Peter két T3-as kristályreceptet és 20 T3-as növényt kap.
- Raven két T2-es potion/méregreceptet és 20 T1-es növényt kap.
- Saya 20-20 T1-es ércet és növényt kap.

Lezárom a küldetést, a nehézségek ellenére remélem élveztétek. Köszönöm a részvételt Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_bal0/0[Küldetés] Tenka - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 25 2014, 02:20

Ayani: Fegyverkészítés (T2): Hősi Pajzs Recept, Acél *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* Recept
Potion/Méregfőzés (T3): Gyengítő Méreg Recept, Irányító Méreg Recept

Peter: Kristályírás (T3): Területi Gyógyító Kristály Recept, Szövegromboló Kristály Recept
Növénylátás (T3): 200 -> 220, 6 Nihil Ág 3 Eknier Levél 3 Gyilkos Galóca 4 Ezüst Százszorszép 4 Gigantikus Pitypang

Enheriel: Potion/Méregfőzés: Mini Potion Recept, Gyenge Fárasztó Méreg Recept
Növénylátás: 64 -> 84, 8 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 4 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

Saya: Érclátás: 90 -> 100, 4 Bronzérc 4 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 2 Halvány Rubin 6 Vasérc
Növénylátás: 90 -> 100, 6 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 2 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang

Raven: Potion/Méregfőzés (T2): Frissítő Potion Recept, Gyenge Bossgyengítő Méreg Recept
Növénylátás: 43 -> 63, 7 Kis Tövisgyökér 4 Barna Gomba 5 Tövisgyökér 4 Vörös Pitypang

Ozirisz: Fegyverkészítés: Körpajzs Recept, Vaskard Recept
Érclátás: 65 -> 85, 1 Rubin 4 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 2 Sida Kő 3 Halvány Rubin 4 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.