Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tenka

+4
Enheriel
Peter Worker
Kusumi Ayani
Cardinal
8 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Küldetés] Tenka Empty [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 03 2014, 01:46

Résztvevők:
  • Enheriel
  • Kusumi Ayani
  • Ozirisz
  • Peter Worker
  • Raven
  • Saya


Kinek a céhvezére kapja az invitálást, és általa került ide, ki a céhháza esetleges hirdetőfaláról értesülhet róla, ki pedig egyenesen a virtuális postaládájába (utóbbi értelemszerűen a céhvezérek) kapja a rendhagyó felhívást, mely Aincrad legnagyobb, legnevesebb, leghíresebb és leghírhedtebb céhei között hirdet közös gyakorlatot a csapatmunka és a kapcsolatok erősítése céljából. Victor, az üzenetküldő és szervező neve sokatoknak lehet ismerős. Elképesztő méreteket öltő vagyonáról már-már legendák szólnak, de ha arról nem, hobbijáról biztosan hallottatok: békés, versenyszellemet, jó logikát vagy éppen emberismeretet igénylő játékokkal szórakoztatja magát, ezek résztvevői pedig többnyire bőkezű jutalomban részesülnek cserébe.

Helyszínnek a 7. szintet adta meg Victor. A minimapotok a megadott koordinátán egy kazamatát jelez, mely a Szörnyaréna névre hallgat, és ami voltaképpen nem más, mint egy gigantikus torony, bár nem akkora, mint például a szintfőnökök kazamatái. Hacsak nem értek oda nagyon korán, a bejárat előtt már kialakult a nyüzsgés, ami talán várható volt. Körülbelül két tucat játékos gyűlt össze úgy 15 különböző céhből, így hiába vagytok egyedül vagy kettesben, nem lógtok ki a sorból. Senki sem hozott kettőnél több képviselőt, de Raven és Saya egyből bele is botlik az egyik olyan céhbe, akik az Arteshez hasonlóan duót küldtek: a Mennyei Sárkány Szövetség nehézpáncélosai kis híján feldöntik a két törékeny művészlelket. Enherielt érkezéskor egy fejkendős, barna hajú, kissé borostás arcú fiú környékezi meg, látszik rajta, hogy teljesen zavarban van, hiszen bemutatkozását követően dadogva böki ki, hogy barátnőt keres, de mire eljutna az ártatlan ismerkedési kísérlete következő fázisába, elsodorja őt egy legalább két méter magas, napbarnított, izmoktól duzzadó, fekete tüsihajú harcos, bocsánatkérés helyett pedig egyszerűen odébb áll. Ha a képzeletbeli kamera követné, odakísérne minket nézőként a Peter mellett rostokoló szőke, divatosan öltözött tinilányhoz, aki lefitymáló tekintettel méregeti a jámbor céhvezért, majd undorodva húzódik odébb, ahogy az izompacsirta melléje ér. Ayani és tűzparipája mellett egy vörös-fehérbe öltözött duó köt ki, méghozzá egy hosszú, barna hajú lány rapírral az oldalán és egy langaléta, fehér hajú lovag. A lányt különösen érdekli a ló, szinte üvölt róla, hogy meg szeretné simogatni, és kedves mosolyt is küld az idomár felé. Ami pedig Oziriszt illeti, neki a kardja kelt feltűnést, különösen egy Army-céhjelvényt viselő barna hajú, kecskeszakállas figura kerülgeti, akinek a hajából kiálló "tövisek" igazán szokatlan látványt nyújtanak. A kapu mellett láthatjátok magát Victort is, ő két másik emberrel tárgyal szívélyes mosollyal az arcán: egyikük egy pöttöm, barna köpenyes alak, kinek arcát ugyan eltakarja a csuklyája, de fekete tincsei kilógnak valamelyest, a másik pedig egy hasonlóan alacsony, barna hajú kislány egy jégsárkány bébivel a vállán.

Érkezzetek meg, vegyüljetek el a tömegben, esetleg találjatok egymásra.

Sorrend: nincs
Határidő: január 11. de ha előbb megjön minden reag, akkor persze rögtön megyünk is tovább

Minijáték: elrejtettem néhány canon szereplőt a játékosok között, aki az összeset megtalálja, az extra aranyjutalmat kap a küldi végén. Tippeket PÜ-ben lehet küldeni a határidő végéig, de csak egyszer, úgyhogy jól gondoljátok meg Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Jan. 03 2014, 07:24

Iszonyú izgalmas napnak ígérkezett a mai nap. A céhházban értesültem róla, hogy ismét egy izgalmas eseménynek lehetnék majd tanúja, és esetleg résztvevője is. Láttam meg hirdetve a céhházban, és rögvest szaladtam is Mirikahoz, hogy jelentkezzek képviselőnek, ha már kirakta. Tudom, hogy a legtöbb dolgot elszúrom, és nem vagyok az a cégtagok példaképe, de hát csak lesz ott még valaki rajtam kívül nem? Mondjuk Mirika. Azonban mint kiderült nagyobbat nem is tévedhettem volna. Mikor kiértem a megbeszélt helyre ámuldozva látom, mennyi céhtag van itt, akikről még csak nem is halottam… meg a céheikről sem sokat… de ha én valamit tudnék, az már nagy szám lenne. Hehe.. önkritika… Na, mindegy. Petert, mint a Young Justicet vezérét, mint képviselőt érdekes volt látni. Vajon nem engedte meg másoknak, hogy képviseljék a céhet? Vagy nem vállalta senki, így jött ő? Szerintem 2. jobb gondolat, de Hisamból kiindulva mindenképp itt lettek volna, gondolom. Tűzrózsa rögvest odasétált Hisame elé, és egy fej összekoccintással üdvözölte. A pacsi kicsit érdekes lett volna paták és karmok között, így egyértelmű volt, hogy kobak összeütközés lesz az üdvözlés. Az biztos, hogyha a sárkány nem számított rá igencsak meglepődhetett. Mikor én is odaértem, egy buksisimi belefért Hisaménál, ha engedi.
- Remélem nem fájt te nagyra nőtt gyíkbarátom. – ha magára vette volna, felnevetek – Jaj ne haragudj Hisame. Te erős, bátor sárkány.
~ Most miért? Gekkó barátunk biztos nem vette magára. Pici paci szerint biztos nem. – mondta tréfálkozva Tűzrózsa, melyet bár senki sem érthetett, a pet kommunikáció miatt Hisame biztosan.
Ezután Peterel kezet fogtam.
- Remélem jól vagy Peter, de ha nem haragszol kíváncsi vagyok, még hány ismerős bujkál itt a környéken.
Alig indultam el Enherielbe is belebotlok. Tűzrózsa szúrós szemmel néz Villámlásra. Tűzrózsa nem szerete, ha egy pet cserbenhagyja gazdáját, és volt már erre példa, így Tűzrózsa az óta se tudott megbocsátani neki. Üdvözlöm őket is, majd továbbmegyek. A White Roseból Enheriel céhéből, ha jól emlékszem csak Kiyoshirot ismerem… jó az is igaz, hogy az alku miatt jobb lenne jobban megismerni őket. Azért nem mondom érdekelt ez a Szörny aréna, de jobb is hogy nem Kiyo jött ide. Szegény kölyök harcművész létére több luftot csinál, mint én, pedig én is elég ritkán találok. Kis mosolyt csal arcomra ez a gondolat, de mentem is tovább. Az Artestől csak Lovagot, és Sayat láttam. A Lovag neve nem jut eszembe, de azért mindegyikükhöz odamegyek, és köszönök nekik, egy sziasztokkal, és egy kézfogással. Ekkor tűnt fel, egy rapiert viselő lány, aki Tűzrózsával szemezget… bár nem tudom, hogy a Rapier milyen Tier szintű, de az biztos, hogy nem Tier 1-es, vagyis a 10. szint fölött van a lány. Látszott rajta, hogy simogatni szeretné Tűzrózsát, és mosolyogva bólintok, és petem felé intek, hogy szabad. Miközben simogat, én kommunikációba kezdek vele, ha neki is megfelel.
- Üdv Kusumi Ayani, az Angelic Voice-ból. Mint látod idomár. Amúgy milyen Tier szintű az a Rapier ha nem sértődsz meg a kérdésen. De Tier 1-esek között biztos nincs, Tier 2-be nem vagyok biztos, szóval tanácstalan vagyok, de biztosan Kardforgató fegyver. Nem akarok tolakodó lenni, csak érdekel. Valóságban látam csak a fegyvert, ezért ismerem fel.


// heh első \o/ tippek elküldve PM-ben Very Happy //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Pént. Jan. 03 2014, 14:00

Nem sok esélyét láttam, hogy a céhünkből más jelenjen meg ezen az esemény. Nem, mert engedtem volna nekik, távol álljon tőlem az e féle tiltás, inkább csak nem volt olyan a jellemük, hogy egy ilyen megrendezett programon gondtalanul érezzék magukat. Az idegenekhez való hozzáállást és a kisebb emberi tömegek érzelmi kezelését még gyakorolni kellett mindegyikünknek. Engem is inkább csak Lea és Hisame ösztönzött, mintsem magam győztem volna meg. Lea jól tudott érvelni, a sárkány pedig csak magát játszotta. A lányom lelkesedését látva már – már azt hittem, hogy egyedül is megjelent volna itt.
Napszemüvegben indultam el. A céh ajtaja előtt Hisame már lelkesen rázta a farát, hogy üljek a hátára, majd miként ez megtörtént, mintha egy ágyúcsőből lőtték volna ki, oly sebesen szállt. A helyszín a hetedik szint egy kazamatája volt, a neve nem volt bíztató. A nagyobb tornyot hamar megtaláltuk, a megjelent pár főtől pedig kicsit távolabb értünk földet. Nem akartam rossz benyomást kelteni egy lelkesebb landolás miatt. Levettem a szemüvegem és bár körbenéztem a jelenlevők között, nem számoltam meg pontosan a létszámot. Huszonvalahány fő, ennyi épp elég volt.
Ayaniék hamarabb észrevettek minket, mint mi őket. Köszöntek lelkesen, örültem, hogy örültek. Rózsa üdvözlése érdekes volt, szokatlan, Hisame kicsit értetlenkedett is, de nem különösebben rázta meg a dolog.
- Persze, csak nyugodtan. Gondolom, hogy még összefutunk majd. – és távoztak is hamar.
Jó volt, hogy a sok idegen között volt legalább egy ismerős arc is.
Nem is gondoltam bele eddig, hogy ennyi céh volt még rajtunk kívül, ennyi játékossal. Gondoltam tőlük is csak egy – egy emberek jelentek, mint ahogy tőlünk, azonban arra már nem jöttem rá, hogy melyikük lehetett vezér és melyikük egyszerű tag. Majd mindenkin volt mit nézni, szinte mindenkin volt valami különleges, valami megjegyezni való, mégis a figyelmemet, a figyelmünket két játékos vonzotta különösebben. Két lány. Az egyiküknek szőke haja, divatos ruhája és méregető tekintette volt. Mi a gondolataiban, az az arcán is jelen volt. Az őszintének látszó mimikája nem tetszett, próbálhatta volna kicsit jobban is rejteni az érzéseit, azonban hogy tovább állt, úgy én is hamar túltettem magam rajta. Nem volt szimpatikus.
A másik lány kicsi alkattal rendelkezett és a vállán egy még kisebb sárkány volt. Hisame mutatott rá, hogy a sárkány olyan volt, mint ő, azonban álltam rögtön elé is, hogy jobb ötlet híján a testem legyen az akadály a számára. A lány a szervezővel beszélgettek, nem akartam megzavarni őket. Hisame nyaka a vállam fölött volt, a karomat is emeltem, hogy úgy fogjam, majd szóltam hozzá halkan.
- Az egész nap itt van még. Csak nyugodtan, ráérünk.
- De Apa.
- Tudom, tudom, de nem akarok rossz benyomást kelteni. - a korábbi lány nézése épp elég volt, hogy rosszul érezem magam.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Tenka 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 03 2014, 17:33

Óh! Kaptam egy felhívást valamilyen Victor-tól, mely szerint a legnagyobb, legnevesebb, leghíresebb és leghírhedtebb céhek között hirdet közös gyakorlatot annak érdekében, hogy erősödjön a csapatmunka és a kapcsolatok közötti kötelékek is. Hallottam erről a Victor-ról: Hatalmas vagyona van, és az a hobbija, hogy nem vérfürdőbe fajuló versenyekkel szórakoztatja magát, és a résztvevőket gazdagon jutalmazza. Eszembe jutott, hogy nagy adóságom van a Céhemnél, így hívtam Villámlást, és elmentünk a megadott koordinátára. Egy Szörnyarénának nevezett kazamata volt a cél, ami egy nagy torony volt, bár a szintfőnökök kazamatáinál nem volt nagyobb. Hatalmas tömeg volt már itt, legalább 15 céhből. Azt sajnáltam a legjobban, hogy csak én jöttem a White Rose-ból, mert még az én édes szerelmem nem volt elég nagy szintű hozzá, a többiek meg nem reagáltak a hirdetésre, így aztán egyedül kellett mennem. Alig érkeztem meg, már egyből egy aranyos, vicces fiú próbált megkörnyékezni. Bemutatkozott, majd dadogva bökte ki, hogy barátnőt keres. Mire elkezdte volna az ismerkedés következő lépését, vagy én mondani neki, hogy a szívem már másé, mikor egy nagydarab fickó elsodorta, és még bocsánatot sem kért.
- Jaj! Micsoda modortalanság! – jegyeztem meg ijedtemben. Alig mondtam ki, Ayani jelent meg köszönni nekem.
- Szia Ayani!^^ Szia Tűzrózsa!^^ - akkor láttam, hogy Tűzrózsa szúrósan néz Villámlásra. Tudtam miért, és elszomorított. Pedig régebben történt, s a petem ráadásul megváltozott jó felé, miért kell még mindig úgy nézni rá, mint egy erőszakos dögre?
- Ne szomorkodj, majd elfelejtik. – felelt hirtelen a griffem, miközben a lábamhoz bújt, mint egy macska. Annyira jól esett a vigasztalás, hogy egy fejsimogatással jutalmaztam meg érte, ami miatt boldogan csiripelt kicsit.

_________________
[Küldetés] Tenka Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] Tenka 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Szomb. Jan. 04 2014, 21:04

\o/
-Aztaaa *.* -nézek körbe a nyüzsgő tömegen, meg a sok-sok fura figurán, aztán megfogom a Raven kezét és vigyorogva akarom belevetni magam a förgetegbe. Fogom hát, szorosan, mert az Anat is rám szólt, hogy vigyázzak magamra, meg minden, én meg teljesítem, amit kér, és a Ravennel együtt vigyázok magamra, meg én is vigyázok rá is, mert sosem lehet tudni Razz
-Amúgy szerinted mit kell majd csinálnunk pontosan? -kérdezem a lovagtól, kíváncsian, mert úgyis érdekel, és hátha neki az Anat többet mondott el abból a levélből. Így is úgy kaptam őket rajta azon, hogy küldi valahova, én meg rájuk akaszkodtam, és végül az Anat beadta a derekát, csak kérte cserébe, hogy nagyon vigyázzunk magunkra.
Anat amúgy is olyan szomorú mostanában, haza akarok neki vinni valami szépet, mondjuk a nyereményt, vagy csak egyszerűen jó lenne, ha majd büszke lenne ránk \o/
-Au! -szólalok fel, mondjuk csak reflexből, mikor nekünk jönnek. Nem tudom, kik lehettek ezek, de nem voltak valami kedvesek, még bocsánatot sem kértek, pedig azt illik ám ilyenkor! ˇ^ˇ Biztos nem volt nekik anyukájuk, aki ezt megtanította volna Surprised
~Csak közölném, hogy neked sincs.~
De én megtanultam anélkül is :3 A Papa taníthatott meg, vagy valaki más, nem tudom, de emlékszem rá, mármint hoyg ezt kell csinálni, és akkor csinálom. Nekik a szüleivel vajon mi történhetett? O.o
Ha már úgyse nagyon történt ezen kívül semmi, akkor szerintem részemről be is fejeztem. Fogtam a Raven kezét vagy karját, amit épp engedett, és semmi pénzért nem voltam hajlandó elengedni, főleg a tömegben nem. Csak a Peternek integettem messziről, nem tudom, észrevett-e, de én észrevettem a Hisamet :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Vas. Jan. 05 2014, 15:24


Kötelességtudat - annak éreztem, miután Anat megkért rá, hogy a Victor nevezetű idegen által kihirdetett eseményen, melyen a céheknek alkalma nyílik az egységkovácsolásra. Én nem láttam értelmét, hogy pláne én jelenjek meg, Saya oldalán ezen a maszlagon, de a céhvezér szerint én vagyok a második legerősebb az Artesben, ráadásul jó lecke lesz nekem, bár nem is értettem, miért. Sok idegen, és nekem egyetlen egy kislányon kellett tartanom a szememet: Sayan. Kezdtem érteni, mit gondolt Anat a család szó alatt: menedéket. Egy ilyen törékeny kislányra, mint amilyen első ránézésre Saya is volt, akit óvni kell a veszedelemtől. Az első ok arra, hogy fejet hajtsak Anat akaratának.
Rongybabának éreztem magamat, ahogyan a lány kézen fogva ráncigált oda, ahová éppen menni készült. Engedelmeskedtem, tudván, hogy most is a feladatomat teljesítem. Tartozásom van, amit le kell tudnom - gondoltam arra, amikor az Artes magába fogadott, és enyhítette a magányomat. Hova máshova mehettem volna, ha visszautasítottam volna azt a csábító ajánlatot? Megtettem a magamét, mint egyedüli játékos, de azt hiszem akkor már nem élnék. Egy kis ráncigálást csak ki kell bírnom valahogy - ez játszódott le bennem, mikor megérkeztünk a megadott koordinátákhoz. Kazamata. Nem az első amit látok, s nem is az utolsó. Őt lenyűgözte a látvány, engem viszont frusztrált. Sok idegen, amit sosem fogok megszokni, s ebben teljesen biztos voltam. Kérdésére hümmögve gondolkodtam. Kissé megfogott gyermeteg kíváncsiságával.

- Hát azt mondták, hogy össze kell dolgoznunk... de én sem vagyok teljesen biztos a dologban. - feleltem neki teljes jóindulattal. Ritka az ilyen, de ha nagy a szükség, jó ha akad. Ha legalább lóval érkeztem volna, nem kéne átvágni ennyi emberen, sőt, szívességet teszek nekik, hogy utat nyitok azoknak, kik ugyanettől a tömegnyomortól szenvednek. Egy enyhén nyugtalan sóhajtással fejezem ki, mennyire nem kedvelem a helyzetet, és amint megjelent a frontvonalról az a lány, fejemet rosszallóan ingattam. Nem nyújtottam kezet - ő is olyan asszertív, mint... nos, mint egy közeli ismerősöm. Lehajoltam, hogy fejem Sayáéval legyen egy szinten, és titkolózva - biztonság kedvéért - feltettem neki a kérdést:
- Ugye tudod a szabályt: akit nem ismersz, azzal nem szabad szóba állni. Vagy ismered őket? - Csak ránézésből ismertem azt a lányt, de nekem túlságosan korai és ő túlzottan is asszertíven kezelte a dolgot. Kivételesen úgy haladtam Saya mellett, hogy én magam is ráhúztam a tempóval, és minél több ismerkedő felet igyekeztem elhárítani. - Remélem tényleg tudod, mit csinálsz. - suttogtam még oda neki, aztán vártam, mikor tudhatjuk meg ennek a gyűlésnek az értelmét... ha az a Victor nevezetű idegen személyesen is megjelenik.

//A válaszok majd PM-ben, határidő előtt érkeznek.//

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Jan. 11 2014, 23:49

Kicsit kései ébredéssel ugyan, de a korábbiakhoz képest aránylag időben feltápászkodtam. Szokásos kávé, reggeli, majd az utam a JL palotához vezetett. Szinte érkezésem után egyből összefutottam Hinarival, aki felhívta a figyelmem egy új küldetésre, ami a nagyobb céhek számára lett meghirdetve. Meglepődtem rajt, hisz eddig nem éreztem magam valami jelentősnek, és ezen a küldetésen az Igazság Ligát kell képviselnem a jelenlétemmel. Egyfelől örültem ennek, egyfelől viszont egyfajta félelem is volt bennem. Eddig csak szólóztam, és a helyzet kovácsolta csapatok tagjai voltam küldetéseken, ahol hol mentem a csorda után, hol a saját makacs fejem vezetett, de minden esetben csak magam voltam, magamat képviseltem, nem pedig a céhet. És semmiképp sem szeretném elszúrni, vagy lejáratni, rossz színben feltüntetni a céhet. Kívülről nyugodtnak látszódtam, ám belül  ezek a gondolatok végig motoszkáltak bennem. Elindultam a 7.szintre, a Szörnyaréna nevezetű kazamata felé. Ezen a szinten még eddig nem sokat jártam, és ezt a kazamatát sem ismerem. Elég nagy tömeg összeverődött, amit rövid idő alatt képtelen vagyok felmérni, és most inkább csak felületesen nézek végig az embereken, nem azon a sunyi, mindent tudni akarok módon, mint régebben. Most nem engedhetem meg magamnak, ahogy azt sem, hogy vízen kívül más folyadékot is magamhoz vegyek. De végül is, az nem olyan nagy baj, hisz a víz az naggggyon erős ital. Elbírja a hajót, és még a vízimalmot is hajtja...
A tömegben össz-vissz Ayani volt ismerős, ám nem akartam zavarni, már ő kicsit előttem toppanhatott be, mert már ismerkedik a javában. Aztán észrevettem egy tövises hajú srácot, aki úgy kerülgetett, mint macska a forró kását. Csak épp tövisek voltak a fején a cicafülek helyett. Ahham, már értem, az új kardom kelthette fel az érdeklődését, legalábbis a tekintetéből nekem ez jött le. A Lángoló Nodachi. Jó kis kard, tény és való, és a srác is minden bizonnyal elfogadna egy ilyen kardot. Hali! Ozirisz vagyok. Mi a helyzet? - mutatkoztam be, és kérdeztem a srácot, hátha kiböki végre, hogy pontosan mit is szeretne. Első ránézésre elég fura srác, ám lehet, hogy csak a fura szokásai miatt nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek. Minden esetre, majd kiderül...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 12 2014, 00:56

A meglehetősen vegyes társaság vegyes reakciókat csal ki belőletek is. Ki barátságos marad és nyitott, ki óvatos és kerüli a társaságot, egyesekben pedig kellemetlen érzések keletkezhetne, vagy hajtja őket a kíváncsiság. A lány, aki Tűzrózsa iránt érdeklődött őszinte örömmel simogatja meg a pónit, és csillogó szemekkel köszöni meg a lehetőséget, de mire készségesen válaszolna Ayani kérdésére, kísérője elrángatja, így csak egy bocsánatkérésig jut. A tüsihajú melák és a szőke lány hangos civakodásba fognak, Peter legalább rájöhet, hogy az undorodó arc nem neki szólt. A fejkötős fiú hoppon marad, de miután sajgó lábáról leesik számára, hogy nem is fáj, gyorsan felvidul. Ami pedig Kibaout illeti, ő cseppet sem kedves módon koptatja le Oziriszt, és morgolódva áll odébb, a sárkányos kislányhoz "menekülve."

Ami Victort illeti, ő miután befejezte a tárgyalást az időközben kámforrá váló csuklyás alakkal, kimért léptekkel a torony bejárata elé lép, és megköszörüli a torkát, hogy felszólalhasson.
- Köszöntök minden érdeklődő céhet és egyént. Ki nem ismerne, Victor vagyok, és bár nem tartozom egyetlen céhhez sem, szívemen viselem a front sorsát. Éppen ezért boldogságtól repes a szívem, hogy ennyi híres guild elfogadta a meghívásomat, és külön örülök annak, hogy néhány céhvezér személyesen is megjelent. Enheriel-san, Peter Worker-san, megtisztelő a jelenlétük! - hajol meg némileg az említett két alak felé, és úgy érezhetitek, minden szem rátok szegeződik. Valóban, ti ketten vagytok egyedül vezérek, bármerre néztek, legfeljebb rangos tagokat láthattok, vagy még azt sem.
- A mai napon szokásomtól eltérően valamivel veszélyesebb játékot szeretnék a figyelmükbe ajánlani, hölgyeim és uraim! Hogy mindannyian kellő komolysággal kezeljék ezt a jeles eseményt, éles harci helyzetbe fogom kényszeríteni önöket, ahol a csapatmunka olyan alapkövetelmény lesz, akár a levegővétel. Amennyiben hibátlanul együtt tudnak működni, úgy a feladat nem kockáztatja az életüket, ám ez a kazamata - s itt a torony felé int - melyet most felajánlok önöknek, igényli a figyelmet és a pontosságot. Versenyt hirdetek! Kérem önöket, rendeződjenek hatfős partykba, és innentől kezdve csupán társaikat tekintsék barátnak. Az a csapat ugyanis, aki a legtöbb lényt öli meg ebben a kazamatában, illetve az, amelyik először találja meg az utolsó termet, busás jutalomban részesül! Kérem tehát, hogy rendeződjenek csapatokba, és készüljenek fel! Fél órájuk van, hogy megbeszéljék egymás között a stratégiájukat, eldöntsék a csapaton belüli szerepeket, és ha ez az idő letelik, onnantól kezdve megnyitom a kaput önök előtt! Sok szerencsét! - tárja szét a karjait, mint a jóságos nagyapó, ha üdvözölni szeretne valakit, majd félrevonul és figyeli, hogy alakulnak a csoportok. Nos, gyorsan, mire észbe kaptok, gyakorlatilag ti hatan maradtok egymásnak, és talán nem is bánjátok, hogy sokakat ellenfélként kell kezelnetek, hiszen nem minden arc szimpatikus. Nem maradt más hátra, mint összedugni a fejeteket és kitalálni az alapvető stratégiátokat. Ha szükséges, többször is írhattok ebben a körben.

Sorrend: nincs
Határidő: január 18.


A minijáték megfejtése azt hiszem a képekből látszik, Asuna, Kibaou és Klein bújt el, a többiek legfeljebb hasonlítottak az eredeti szereplőkre. Heathcliff haja ősz, Argonak szőke haja van, Silica tollas sárkánnyal mászkál, az Egil-expy pedig ha jól rémlik senkit sem csapott be. Sajnos azonban helyes megfejtés nem született Sad
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Jan. 13 2014, 09:34

Kérdően tekintettem Victorra, mondván, hogy tényleg muszáj volt e arra, hogy céhvezérként emelje ki a nevünk. Zavart, hogy úgy éreztem a nevem említésére mindenki rám nézett. Persze vállaltam a céhemet, nem szégyelltem azt, de nem szerettem a kör közepén állni és figyeltetni magam másokkal. Szerencsére nem voltam egyedül, a tekintetek járkálhattak Enheriel, s én köztem is.
Victor elmondta, hogy mit kért és hogy mit ajánlott. A verseny célja egyszerű volt és annak a leírása is, azonban, hogy idegenekkel kellett volna csapatot alkotni, az felettébb érdekes volt. Tény, hogy nem siettem senkihez sem, de tény volt az is, hogy pillanatok alatt alakultak meg a csoportok. Három csapat, plusz hat fő, kik külön álltak. Sayát ismertem egy közös küldetésről és Raven is ismerős volt a legutóbbi szörnyharcról. Hisame rögtön hozzájuk is vezette magunkat elsőnek. A fiút kézfogással Sayát pedig egy apró bólintással és egy kisebb mosollyal üdvözöltem. Hisame talán kicsit szabadabb volt velük szembe, mint én. A hat főbe volt még egy Ayani és Tűzrózsa is, kiknek intettem, hogy jöjjenek hozzánk, majd vártam, hogy a másik céhvezér, Enheriel és az egyedül álló fiú(Ozirisz) is hozzánk lépjen.
A csapat összeállítása érdekes volt. Tudtam, hogy Ayani mire volt képes és volt sejtésem Ravenről és Sayáról is. Már amennyi sejtést le lehetett vonni egy harcról és egy küldetésről. Enheriel céhvezér volt, talán vele is lehetett számolni és a fiú is Hiékhez tartozott, talán nem is volt olyan vészes a helyzet.
- Sziasztok. – mutattam, hogy álljunk körbe – Peter vagyok.
- Hisame.
- Igen, ő Hisame. – vártam, hogy legalább egy név elejéig mutatkozzon be mindenki, hogy a partyba tudjam hívni őket, majd folytattam - Bevallom, hogy ötletem nem sok van hirtelen. Talán annyi az előnyünk, hogy Hisame és Tűzrózsa, na meg a kis griff személyében több felé tudunk figyelni, de ez nem sok minden. Nem vagyok egy taktikus alkat, így ha valakinek van valami ötlete, úgy nyugodtan szóljon. – mosolyogtam - Ayaniról tudom, hogy gyógyító képessége van, de nem akarnám erre építeni az egész taktikát és amíg nem tudjuk, hogy milyen szörnyecskék is vannak bent, addig a szétválást sem tartanám mérvadó ötletnek.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Tenka 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 16 2014, 05:54

Nos, a lánytól választ nem kaptam, de csak annak mondom el, hogy nem akart Victor szavába vágni…. mondjuk jó is lesz, hogy nem fognak keresztbebeszélni, és így nem is kell attól tartanom, hogy nem fogjuk hallani a dolgokat. Victor végül nekiállt köszönteni az itt levőket, de csak Petert és Enherielt említette meg céhvezérként. Azért durva, hogy ennyi játékosból mindössze csak 2 céhvezér van jelen. Igazság szerint sokat nem is számít, de a lényeg az, hogy még Victor még mindig nem fejezte be, szóval nem szabad elkalandoznom. A férfi mögötti kazamata igencsak elkezdte csiklandozni a fantáziámat, ahogy hallottam mi lesz a feladatunk. Azonban mire feleszmélek, hogy csapatot kéne, keresni már szint csak egyedül vagyok. Szerencsére, azért Peter gondolt rám, és közelebb hívott magukhoz. Fújtam egyet, hogy sikerült valahova bekerülnöm, és ahogy gyűlik a csapat összegezek magamban. Érdekes egy csapatnak sikerült, és ahogy Peter is említette 3 pet az előnyünk. Ahogy befejezte mosolyogva én is nekikezdek.
- Ha jól emlékszem itt már mindenki ismer, de azért…. Kusumi Ayani, és társam Tűzrózsa. Az én képességeim healer képesség mindkettő, Tűzrózsa sebző képivel rendelkezik. Én azt javaslom, hogy mivel nem tudjuk mi vár odabent ránk, először mindannyian tartsunk össze, hisz ha külön válunk, lehet hogy több szörnyet le tudunk győzni, de több életveszteséggel jár, mintha mindannyian összpontosítanánk az erőnket. Mindenesetre, hogyha mégis a szétváláson lenne a szó, én Ravent, Peter és Oziriszt javasolnám egy csapatba. Oziriszről tudom, hogy kis szintű, és két nagyszintű mellett biztonságban lenne, ráadásul Hisame könnyen kiiktatja a harcból a még élőket képijével, így Ravennek és Ozirisznek még könnyebb dolga lesz, hisz a sebző és a tank osztályába tartoznak. A másik csapatban meg mondjuk Enheriel, Saya és én. Mivel itt 2 pet van, több eséllyel tartjuk távol az ellenséget, így Saya rendezheti a többit… Viszont számítani kéne arra, hogy lenne olyan csapat, akik akár a JK elleni harcot is megengedik maguknak a cél érdekében…. így ismétlem… jobban járnánk, ha együtt maradnánk. Vélemény?

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Csüt. Jan. 16 2014, 12:52

-Persze, hogy ismerem őket O.o -nézek csodálkozva a Ravenre, szerintem túlzottan is visszafogott meg óvatos. Elhiszem, hogy az Anat megkért minket rá, de akit ismerek, azt én ismerem \o/ -Ő ott a Peter meg a Hisame, már kétszer is taliztam velük, az meg az Ayani, a Yuichi barátnője! ^^ -majd pironkodva kicsit halkabban folytatom. -Oké, őt még annyira nem ismerem, de kedves...
Aztán a Victor beszélt egy darabig arról, hogy mit is kell majd csinálnunk. Bevallom, itt azért egy picit megijedtem, de a Hugi biztosított arról, hogy nem lesz bajunk, nyugodjak meg. Emlékeztetett rá, hogy ha bajba kerülünk, csak énekelnem kell, és minden meg lesz oldva. Erre elmosolyodtam, és kicsit magabiztosabban követtem tovább a Ravent, persze fogva a kezét végig, mert igaz, hogy a köpenyeink miatt nemfogjuk egymást elveszíteni, de azért nah... :arrogant:Amit az Anat mond, annak úgy is kell lennie ;P
Mikor kiderül, hogy csapatba kell tömörülnünk, én már húzom is a Ravent a Peterek irányába, mert ha csapatokról van szó, akkor az tutkóbiztos, hogy én a Peterrel akarok egy csapatba lenni ˇ^ˇ Senki mással. Illetve azokkal, akik még mellettünk vannak, de ő számomra a kötelező, aki kell nekem. Szerencsére oda is érünk melléjük és láthatólag nem is kergetnek el minket, hanem elfogadnak, és már meg is alakultunk mint csapat, és persze jönnek az ötletelések, amihez mondjuk nem értek, de azért hallgatom és közben okos képet vágok, mintha tudnám. Illetve picit még sejtem is, hogy mit akarnak pontosan, de azért mérget nem vennék a dologra >.>
~Pedig a Yuichi árul...~
Tudom Very Happy De nem olyan méregre gondoltam, hanem ez ilyen szólás-mondás >.>
Mikor Ayani elmondja, hogy mikre képes, én is nyitom a szám, hogy elmondjam a magamét, de a Hugi lecsitít. A Schizophrenia-ról még mindig nem tud senki, csak az Anatnak akarom majd elárulni... akartam már, de akkor beleestem egy nagy gödörbe. Ő meg azóta is olyan fura, szomorú meg ilyesmi, szóval nem zaklattam vele. Annál a nagy izénél a környezet hasonlított ahhoz, mint az én képességem, és nem akarom szegényt emiatt megbántani, nehogy azt gondolja, hogy annak a fura babának vagyok a szövetségese vagy mi. Szóval majd máskor. De az énekemről és annak hatásáról tud a céh, szóval majd a Ravenre bízom, hogy kiadja-e az információkat (megtanultam ezt a szót \o/ ) vagy sem.
Picit azért fintorgok, hogy Ayani szerint nem lehetek a mellékcsapatok között is Peter mellett, sőt, még a Ravent is elveszi tőlem >< De végül ráhagyom. Ők a felnőttek, és biztos jobban tudják... de azért a nyomaték kedvéért átkarolom a céhtársam karját, hogy biztos ne vesszek el még. >.>
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Csüt. Jan. 16 2014, 16:17


A nevek szerinti bemutatással nem is volt problémám, hanem inkább azzal, ami azután történt. Ráhagytam Sayara a barátkozást, kevésbé zavart az, hogy olyanokkal kell majd lennem, akiket egyáltalán nem ismerek. Csak az Artes és Felicia. Meg azok, akik akkor segítettek nekem. Hiába is vagyok a fronton, ne várják el tőlem azt, hogy habozás nélkül belekezdjek új kapcsolatok kialakításába. Az asszertív viselkedés tipikusan az ostoba idegenek szokására vall - a veszélyesen ostobáékra.
- Jólvan. - nyugtáztam egy bólintással az idegenek bemutatását. - De azért vigyázz, kikkel barátkozol, jó?
Victor ünnepi beszéde alatt a szemem sarkából figyeltem védencemet, és ha tekinteteink összefutottak, enyémet sebtében elkaptam. Egyáltalán nem féltem. Elég erős voltam, és felszerelésben sem szenvedtem túl nagy hiányt. Csakis Sayara kellett összpontosítanom, semmi másra. El is könyvelhettem volna magamnak a győzelmet, ha a férfi meg nem említi azt az aprócska problémát, miszerint csapatokba kell tömörülni. Rendben van, ha a feladathoz az kell, annak semmi akadálya, de miért pont olyasfélékkel, akik kicsit sem ismerik az etikett szabályait? Kezemet a szemem elé helyeztem, hogy nyíltan kifejezzem, mennyire nem vagyok a helyzet magaslatán. Ennek ellenére rongybabaként tűrtem, ahogyan a kislány odarángatott a társulathoz. A Peter nevezetű szelídítő (akivel már kényszerűnek tartottam a kézrázást, hiszen már amúgy is egy csapatban voltam, hála a lány unszolásának...) egy jókora termetű sárkánya oldalán csapatépítésbe fogott, - kezdve azon, hogy partyba hívott bennünket - amit aztán az Ayaninak keresztelt lány folytatott. Kérdem én, mi értelme van az ismétlésnek, amit már egy idegen már így is hangsúlyozott? Ne maradjunk egyedül, egységben az erő... blablabla. Eddig csupán pókerarccal tűrtem mindazt, amit a tűzmén gazdája mondott, de amint a vészhelyzeti csapatfelosztásra került sor, nemtetszően sziszegtem.
- Nem tartom jó ötletnek. - fogaimat idegesen csikorogtattam, majd bocsánatkérően Sayara néztem, miképpen ő a karomba csimpaszkodott, én közelebb húzódtam hozzá. - Nekem teljesen mindegy, mit csináltok, de ő mellettem lesz. - Sok minden volt, amit nem értettem ezekkel az idegenekkel kapcsolatban. Nem ismerhetik mindenemet, hogy ilyen következtetéseket állítsanak fel maguknak, mint amilyet Ayani tett. Kész tényként állítottam fel magam előtt, hogy Sayanak a közelemben kell maradnia. Nincs apelláta, elvégre maga Anat bízott meg ezzel. Ideges lettem attól, hogy majdhogynem kész tényként lett kezelve az, amit ő mondott. - Menjen veletek a fiú, Saya mellettem marad. Nekem is van társam, aki figyelhet őrá. - Teljesen biztos voltam benne, hogy nem értik a Sleipnirre való célzást. Így jártak. Majd utólag meglátják. - Nos, Saya képességével még nem találkoztam, de hogyha szeretné, elmondhatja. - Egy kis önállóságra próbáltam buzdítani, persze egy kislánytól talán sokat kérhet olyasvalaki, aki alig tud bármit is az idegenek világáról. Minden esetre én magam nem igazán akartam többet beszélni a képességeimről, meg minden mi egyébről. Majd ott, helyben minden ki fog derülni.    

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Pént. Jan. 17 2014, 18:58

Szegény fiú hoppon maradt. Mondtam neki, hogy ne búsuljon, mert talán van egy szép, helyes lány, aki talán pont őt keresi.^^
- Nem túl szerencsés a lányok terén.:S
- Legalább próbálkozik, és nem csügged.^^ Erre mondják Villámlás, hogy a türelem rózsát teremt.^^ - ekkor szólalt meg a férfi a távolban és bemutatkozott. Ő Victor, aki a szívén viseli a front sorsát, és éppen ezért örül, hogy ennyi híres céh jelent meg, és külön örült annak, hogy két céhvezér is megjelent, akiket meg is említett: én és Peter.
- Óh! – ennyit mondtam meglepődésemben. Villámlás is ezúttal szégyenlősen takarta a fejét a szárnyaival, mivel nem számított ő sem arra, hogy csak két vezér lesz, és én leszek az egyik. A többi csak rangosabb céhtag volt, vagy még az sem. Victor hatfős csapatokat kért, akárcsak ez a Kazamata. A lényeg, hogy az a csapat nyer, amelyik megöli a legtöbb lényt a kazamatában, és amelyik először találja meg az utolsó termet. De mire én meg Villámlás észben kaptunk, már csak hatan nem voltunk party-ban. A másik céhvezér már hívott is minket, hogy jöjjünk.
- Biztos, hogy jó ötlet Enhi?
- Ne aggódj, a srác céhe az igazságot szolgálja állítólag.^^
- Hmm, lehet mégis rendben van a srác, csak én aggódok sokat. - Peter bemutatkozott, teljes neve Peter Worker. A petje meg Hisame.
- Jaj, de gyönyörű vagy Hisame!^^ - dicsértem meg Hisame-t, majd ha engedte, megsimogattam a fejét. Majd bemutatkoztam én is.
- A nevem Enheriel, ő meg a petem, Villámlás.^^
- Üdvözlet. – ezután Peter party-ba hívott minket, majd Peter mondta, hogy annyi előnyünk van, hogy a három pet segítségével többfelé tudunk nézni, de ő nem igen nagy stratéga, ezért örülne, ha tudnánk valamit kitalálni. Ayani egyből két csapatra osztotta volna, de egy szőke hajú fiú egyből ellenezte.
- Sajnos igaza van. Jobb lenne inkább együtt maradni. Az én képességeim annyira nem hasznosak, főleg az első, hacsak nem valami állat-mobbal találjuk szembe magunkat, ugyanis velem szemben valamennyire szelídebbek. A másik képességemmel pedig gondolok egy állatra, és egy statom értéke növekszik, de egy másiké csökken. Villámlás is tud bénítani a karmaival, úgyhogy ha kell, lebénítja az ellenfelet.

_________________
[Küldetés] Tenka Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] Tenka 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Jan. 18 2014, 19:38

Nem rémlik, hogy bunkózást is kértem volna... - morogtam magam elé, ahogy a fura srác először ólálkodott, majd amikor megszólítottam majdhogynem visszaküldött oda, ahonnan előpottyantam úgy huszonöt évvel ezelőtt...
Victor ismertette a tényállást, avagy ez egy verseny. Szörnyeket kell halomra ölni, és elsőként végigvinni a kazamatát. A csapatos rész... hát, kicsit ódzkodtam tőle, az utóbbi időben inkább szólóztam, kaszaboltam a mobokat halomra, és nem kellett senkihez igazodnom, és hasonlók. És konfliktus is jócskán kevesebb akad szólóban, legfeljebb a minibossal balhézok össze, de általában mindig ő kezdi... Ahogy észrevesz máris támad... De a szólózás is időnként veszélyes lehet, nem is olyan rég Hinari mentett meg a Sördögűzőtől.

Csapatokba kell szerveződni, és pont hatan maradtunk, és végül odaléptem Peterhez, aki már szervezte is a csapatot.

Ozirisz vagyok - mutatkoztam be azoknak akik nem ismernek még.
Egyedül Ayani volt ismerős, korábban egy küldetésről. És hát, mint azóta megtudtam, Yuichi őmiatta dobta el Judyt. Nem értem akkor sem...
Enherielt és a griffjét hosszasan néztem. A griff a kataklizma előtti emlékeket idézte fel bennem akarva-akaratlan. Villámlás felettébb hasonlított Himekóra.
Ismertem valakit, akinek griffje volt - mondtam a lánynak, majd kis szünet után folytattam - Igazán szerencsés vagy, hogy ilyen kísérőt adott neked a rendszer...
Ayani mondandójára forgattam a szemeim, majd miután befejezte, kifejtettem a véleményem én is.
Cöhh... - kezdtem neki egy kicsit morcosan - Lehet, hogy még nem vagyok elég magas szinten ahhoz, hogy a fronton harcolhassak, de nem kell lenézni... Minden erőmmel a fejlődésen vagyok, és idővel megerősödök... - majd egy levegővételnyi szünet után folytattam - ha a megnyitó után nem töltök jó pár hónapot téli álomban a rendszernek hála, akkor nem lennék elmaradva... És ha már itt tartunk, akkor ha emlékezetem nem csal, akkor egy korábbi küldetésen ki volt az aki szó szerint lógott lefele az indákról, amíg a jónép harcolt? - fejeztem be, a végét már-már a viccelődés és a gúnyolódás határán.
A különválást viszont határozottan nem tartom jó ötletnek. Egységben az erő, egyenként lehet legyőznek minket, de ha összetartunk, akkor nem lehet gond. Van egy olyan érzésem, hogy a kazamata végén egy miniboss fog várni, és azt pedig határozottan nem jó se szólózni, se fél csapattal leverni... - majd kis szünettel később folytattam - És az sem véletlen, hogy hat fős csapatokat kértek, nem kétszerhármasakat...
Majd körbenéztem, és vártam a többiek észrevételét.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 21 2014, 14:25

Talán még nincs meg az összhang a csapaton belül és az is lehet, hogy lenne még mit megbeszélnetek, de a megadott idő letelik, amitmVictor figyelmeztetése jelez számotokra. A játék, avagy verseny elkezdődik, amire jól láthatóan másképp reagálnak az egyes csapatok: van, aki félelmet nem ismerve máris benyomul a kinyíló kapun, ám olyan is van, akiímég kivár és nem mozdul. Hogy ti melyik kategóriát képviselitek, az már tőletek függ, viszont ahogy odaértek a legalább öt méter magas, díszes bejárathoz, felugrik mindegyikőtök előtt egympanel. Csomagotekaptatok a party közös tarisznyájába, valamint a kazamata térkép egy részletét, mankónak az induláshoz és a kezdeti stratégiátok felállításához. A minimapon hét különböző járat látszik, amibőllkettőőszimpla zsákutca, kettő egy kisebb teremben végződik, három pedig folytatódik az ismeretlenbe.
A kazamata belsejében félhomály uralkodik még annak ellenére is, hogy a falakon fáklyák világítják be az utat. A járatok talán 5-6 métermszélesek és ugyanilyen magasak lehetnek, valamint mind a keki színű falakon, mindóa padlón különböző méretű téglalapokkalkotnak mintázatot. Lépteitek furcsán visszhangoznak, mintha láthatatlan alakok is sétálnának mellettetek, deugyorsan rájöhettek, hogy csupán a többi csapat menetelésének hangja az, ami bezavar. Lassan odaértek az elsőselágazáshoz. Milyen következtetéseket vontok le a térkép tartalmából, merre indultok? A zsákutcák, a termek vagy az ismeretlen folyosók felé?

A batyu tartalma:

Még egy minijáték, szeretnék pluszpénzt adni Very Happy Ezúttal egy még nem felfedezett lény nevét rejtettem el a szövegben, a megfejtéseket PÜ-ben várom a következő kör kezdetéig.

Kérlek, a reagotok végére spoilerben írjátok fel a jelenlegi pontjaitokat.
Sorrend: nincs
Határidő: január 26. dél
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Jan. 23 2014, 10:28

Az együtt maradást nagyjából mindenki elfogadta és volt is egy olyan sejtésem, hogy ha szétválásra kerül majd a sor, akkor úgy sem mi fogjuk eldönteni, hogy ki kivel is tartson akkor.
Azonban mielőtt elkezdődött volna ez az egész, úgy előtte kellett egy nem kimondott vezető. Nem egy olyan, ki parancsokat osztogatott, ez nem erről szólt, hanem csak egy, ki középen állt, vagy csak egy olyan, ki elsőnek lépett jelezve, hogy indulás van. Bár ez gondolatban bármennyire is szépnek hangozhatott, ugyanakkor körbenézve a csapaton nehezen tudtam elképzelni most bármelyikünkről is ezt. Határozott és kiálló jellem híján kicsit szerencsétlen lett a felosztás, de kétségbeesés nélkül tudtam, hogy nem volt minden veszve. Egy apró félretekintés, majd kaptam a bíztató és önelégült mosolyt a lányomtól.
- Majd még kiderülnek a dolgok, de indulás van. Menjünk!
Miközben Hisame a kicsi Saya mögé állt és dobatta fel őt a saját hátára, addig én a kapott felszereléseket néztem át és vontam a számat, hogy ha küldték, úgy majd használni is kell majd őket. Nem tetszett. Bár Victor említette, hogy mennyire is veszélyes a szervezett játéka, ez számomra azonban csak akkor vált nyilvánvalóvá, miként láttam, hogy gyógyító kristályokat is kaptunk a csomagba a többi tárgy mellé.
A térkép hiányos volt, de nem is vártam mást igazából. Vagyis őszintén még ennyit sem vártam, így valamelyest örültem is a dolgok alakulásának. A játék az utolsó terem megtalálásról szólt, legalábbis az egyik része, azonban inkább erre koncentráltam, hisz a lényirtás személy szerint sosem volt az erősségem. Persze volt mellettem egy Hisame is, de nem csak ketten voltunk. Ha a többiek nem akarták a lényirtást, úgy én sem erőltettem azt és tanácsoltam az egyik ismeretlen járatott. A járat egyik faláról még leemeltem egy égő fáklyát - ha tudtam - és azzal próbáltam valamelyest javítani a fényviszonyokat.
- Bú… Bú… Bú… - kicsit összerándult a gyomrom a váratlan visszhangzó hang hallatán, de csak Hisame szórakoztatta magát.

Pontok:

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] Tenka 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Saya Csüt. Jan. 23 2014, 15:25

A Raven megvéd *.* Na nem mintha Ayani ellen kéne, de legalább így már biztosra vehető, hogy együtt is maradunk, sőt, talán mindahányan, mert ahogy értettem, a többiek sem akarnak szétválni, meg ilyesmi. Ha meg rajtam múlik, akkor nem is fogunk! Majd nagyon fogok vigyázni meg figyelni, meg ugye én sem vagyok egyedül. Mikor a Raven is mondja, hogy van valaki még, aki figyel ránk, kérdőn nézek fel az arcára, és nem értem. Talán neki is van Hugija a fejében, mint nekem?
~Kétlem, szerintem másra gondol.~
Aztán ismét rám terelődött a figyelem, hogy elmondom-e a képességeimet, vagy sem, de ha már az a griffes lány, az Enhi is elmondta, akkor én is. Nagy levegőt veszek, és végül úgy döntök, csak az egyiket mondom el.
-Én énekelek. És az erősíti a barátaimat, az ellenségeimet meg nem. Vagy valami ilyesmi. -pirulok el végül, nem tudom, mennyit mondjak el meg mennyit ne, meg igazából én sem pontosan tudom, hogy hogyan és miként működik. Elvégre, még csak néha-néha használtam, mikor láttam, hogy valaki nagyon kimerült, de csatában még sosem énekeltem. Az olyan fura. Nem?
Aztán a Peter, hogy kizökkentsen a gondolataimból, indulásra késztet, én szorosan a nyomukban, még mindig fogja a Raven karját, megyek velük. Nem fogom elengedni, csak ha nagyon muszáj. Olyan jó érzés fogni *.* Nem sokszor fogtam meg mások kezét vagy öleltem meg, úgyhogy most önző módon kihasználom ;P
Remélem, nem baj Rolling Eyes
Én csak átfutom, hogy miket kaptunk, úgy bólintok, mintha érteném is, aztán megyek tovább velük. Hogy merre, abba én nem szólok bele, követem én őket akárhova, csak haladjunk \o/
Hisame kis ijesztésére csak nevetek egyet, nem túl hangosan, csak halkan, szolídan, mert az is visszhangzik, aztán fél-tölcsért csinálok a szabad kezemből (mert a Ravent még mindig nem engedem el) és húúúú-zok egyet. Nem kötelet vagy poharat, hanem hangot. ^^
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Enheriel Szomb. Jan. 25 2014, 12:58

Pontok és felszerelések:

Maradtunk az együtt maradásnál, mert ilyen helyen tényleg nem jó, ha szétválunk, mert még egyesével szednének le minket. Csak annyit tudtunk megoldani, hogy Peter legyen a vezető, mert Victor figyelmeztetése jelezte, hogy lejárt a beszélési idő. Valamelyik csapat ész nélkül tódult előre, valamelyik inkább kivár. Mi mentünk, a kapunál megjelent egy üzenet, miszerint kaptunk tárgyakat a közös invertory-ba. Kristályok voltak, de igen hasznosak, úgyhogy nem lesz számunkra feleslegesek.
- Siessünk Enhi, mert még itt hagynak! - szólt rám Villámlás, mert elbambultam valami miatt, majd mentem a többiek után. Szerencsére a járatok igen magasak voltak, így nem kellett csúsznunk-másznunk. Bár igen fura, hogy pont olyan színe van a falnak, mint az otthoni kanapénak. Sok felé lehetett menni, bár kettő is zsákutca volt, kettő meg terem, három meg ismeretlen folyosó volt. Reméltem, hogy nem állatok a mobok, mert akkor bajban lennénk az elvem miatt, miszerint én nem ölök meg egy állatot sem, még ha virtuális is. A farkast is nehéz szívvel bántottam, valamit a TCS-ben is sajnáltam az állat mobokat. A léptek zaja először megijesztett, mert nem a mienké volt, de rájöttem, hogy ez a többi csapat léptei. Peter azt javasolta, hogy menjünk az egyik ismeretlen folyosón.
- Rendben, de tartsuk a szemünket minden gyanús dologra, oké? - és mentem a fiú után, aki leemelt egy égő fáklyát, hogy világítson (ha lehetséges). Út közben Hisame és a kislány, Saya ijesztgetőset játszott, Peter-re hozva a frászt. Villámlás a fejünk felett repkedett, hátha előbb észreveszi a veszélyt, eg ő még elég kicsi volt ahhoz, hogy felettünk repkedjen anélkül, hogy bárki is megsérüljön miatta.


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 28 2014, 22:55-kor.

_________________
[Küldetés] Tenka Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] Tenka 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 26 2014, 12:07

Lejárt a felkészülésre kapott idő, a kazamata kinyílt. A többi csapat is észrevette ezt, volt aki fejvesztve rohant befele... Hova ez a nagy sietség? Lehet belegyalogolnak egy jól elrejtett csapdába, mert csak rohannak. Ahogy Peter kiadta a vezényszót, megindultunk mi is. A kapu előtt felugrott előttünk egy ablak, először azt hittem, valami küldetés felvételét kéri tőlünk a rendszer, ám ehelyett a közös tarisznyába kapott itemekről tájékoztatott minket. Csapat gyógyító kristály és csapat sebzés kristály, meg még pár dolog. Ez csak megerősítette a sejtésem, hogy egy miniboss lesz az utolsó teremben, és nem is akármilyen. A kristályokat a rendszer nem ok nélkül adja, tehát valószínűleg használni is kell őket...
És még ennek ellenére is szétváláson törné a fejét Ayani? A kazamata térképének egy részét is megkaptuk. Ez már igencsak luxus, épp hogy csak a villogó piros pöttyöt nem kaptuk meg a térképre.
Két zsákutca, két terem, meg három ismeretlen folyosó. Az ismeretlen folyosók a legnyilvánvalóbbak, de az sem lehetetlen, hogy valamelyik felfedezettnek látszó járatból nyílik egy titkos ajtó. A rejtett járatokat felfedezésig nem jelöli a térkép, tehát elvileg lehetséges, bár csak kisebb zugok vagy átjárófolyosók szoktak csak nyílni ily módon. A legnagyobb esélyt még mindig az ismeretlen folyosók végén látom.
Közben megindultunk befelé, Hisame és Saya ijesztegetősdit játszottak, amin csak forgattam a szemem. Minden gyanús zajra próbáltam odafigyelni, minden oda nem illő dolgot igyekeztem kiszúrni, bár jártasság nélkül nem tudom, mennyire vagyok képes észrevenni dolgokat, de ha meg sem próbálom, akkor biztos, hogy nem szúrok ki semmit.
Kardomat a kezembe fogtam, magam elé tartva, a lángoló penge egy kicsit bevilágítja az utat, ha a fáklya nem adna elég fényt akkor így már talán jobban boldogulunk. És amúgy is tetszik ez a kard, és összhangban van a személyiségemmel is. Ozirisz, mint az Alvilág ura, a lángoló kardjával lesújt az ellenségeire...  Elvigyorodtam, akarva-akaratlan.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jan. 26 2014, 16:31

Öregem el sem hiszem, hogy félreértették mit szerettem volna. Nem úgy gondoltam, hogy kész ez van, csináljuk így és váljunk szét, hanem csak egyszerűen csak végszükség esetére gondoltam.
- Jó, jó én csak javasoltam, hogyha úgy hozza, a helyzet támaszkodhatunk erre is, de nem úgy gondoltam, hogy így legyen.
Vettem egy mély levegőt, és inkább simogattam kicsit Tűzrózsát. Nem akartam magyarázkodni, de azért hozzá kellett tennem, hisz nem hazudtam, ha nem is annak tűnt. Tűzrózsa sörényének lágy lángjai átsiklottak ujjaimon. Úgy vélem nem fog sok gondot okozni ennek a csapatnak a túlélés. Bár egy-két személyt nem ismerek közvetlenül, azért a nagyobbik felét jól ismerem, és megbízok bennük. Az lesz a legérdekesebb, hogy vajon sikerül-e majd az összeműködés is. Mert a túléléssel nem lesz gond, de vajon az összedolgozással… Mindenesetre már szépen nekiindultunk az útnak, és én csak követtem őket szó nélkül. Tűzrózsa meg mellettem. Kis segítségként kaptunk egy batyut, majd utunkra engedtek minket. Tűzrózsa fénye rögvest jónak bizonyult az itt uralkodó félhomályban, és nagyon örülök ennek Látás jártasság hiánya végett. A járatban uralkodó visszhang eléggé zavart, így nem örültem éppen a Hallgatózásnak. Végül választás elé érkezünk. Amennyiben a csapatban inkább mindenki kivárja, hogy ki mit csinál, javaslom, hogy az ismeretlen folyosó felé induljunk, vagy a zsákutca felé, hátha van ott valami titkos ajtó, de a termet, ha lehet, kerüljük el, mert a többség biztosan arra tart, hisz termet kell keresni. mindenesetre ha bárki másnak határozottabb véleménye van ahhoz hajlok inkább, és végül nekiindulok. Nagyon felcsigázott az egész, szóval ideje lenne valami izgalmasnak is történnie.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Vas. Jan. 26 2014, 17:24


Egy dologban már biztos voltam: nehéz szövetségnek nézünk elébe. Igazából nekem ez nem számított, hiszen csak Saya védelméért és Anat megbízásából jelentem meg, semmi másért. És már Ayani főnökösödése, Ozirisz sértődöttsége sem igazán érdekelt, csak a feladat végrehajtása, és az azutáni hazatérés. Köpenyem szárát hátrább dobtam, s miképpen a kazamata ajtaja kinyílt, a lánnyal az oldalamon megindultam. Semmi, de semmi más nem izgatott, csakhogy kötelességemet teljesítve térjek vissza a Limenbe. Látásomra hagyatkozva igyekeztem biztonságosan járni a félhomályban. A visszhang nem éppen a barátom, és frusztráltan szisszentem fel, mikor meghallottam azt. Minden idegesített, és nem voltam olyan helyzetben, hogy megleljem azt a minimális harmóniát, ami kilábalhatna ebből az idegölő állapotból. A nem túl felhőtlen helyzethez mi egyéb tényezők is társultak. A sárkány a hátára dobta a védencet, kire úgy kellett figyelnem, mint a szemem fényére. Igaz, hogy nem szóltam semmit se, és Saya önmagától leszállt Hisaméról, bizony, alapos bizalmatlanság környékezett meg, amit nemigen tudtam leküzdeni. A szorosan mellém húzódó lány szerencsére tudta, mikor kell abbahagyni, és látszólag élvezett a közelemben lenni.
- Majd én megvédelek, csak ne csinálj semmi butaságot. - dörmögtem neki idegesen, miközben szememmel a távolit fürkésztem. Fogalmam se volt arról, vajon mi várhatott ránk a folyosók végén, de fegyveremet már a kezem ügyében tartva készen álltam bármire. Sőt, már-már azon járt a fejem, a lovamat kéne előhívnom, és szelídített bestia módjára magam mellett tartom... vagy feldobom a hátára Sayat, s egy kis felelősségtudattól megszabadulva képes leszek a tiszta fejjel való gondolkodásra. Egyelőre azonban nem láttam sok értelmét Sleipnir segítségére hagyatkozni, hanem inkább támadó mobok közelében fogom előhívni - már ha sikerrel járok.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 26 2014, 20:15

// Hat ember közül csak Petertől (!) kaptam statokat. Ebben a körben mindenképp tüntesse fel őket, aki nem tette meg, vagy pótolja ki az előző reagját vele. Most karilapról húztam le a pontokat, akár friss, akár nem, akár ott van aláírásban, akár nincs //

Az ismeretlen járatokat választjátok tehát, és a térképet követve el is kerülitek az első zsákutcákba vagy az említett termekbe vezető folyosókat. Tűzrózsa lángjai, Peter fáklyája és a falakon maradt világítóeszközök kellő fényt biztosítanak számotokra, árnyékaitok a több fényforrás miatt akár meg is háromszorozódnak, huhogásotokat pedig visszahalljátok hiba nélkül. A ti hangotok mellé azonban rövidesen állati és emberi ordítások baljós vagy éppen harcias kakofóniája társul, ami cseppet sem bizalomgerjesztő.

Az első homályba burkolózó elágazásnál még sikerül olyan utat választanotok, mely nem torkollik zsákutcába, azonban a második alkalommal egy kanyart követően olyan terembe érkeztek, amelyből nem vezet ki másik út. Ez mondjuk nem teljesen igaz, hiszen veletek szemben egy rácsos kapu állja az utatokat, ami alapján akár azt is feltételezhettétek volna, hogy mégis van folytatás, ám miután mögöttetek leereszkedik egy ugyanolyan rács, a veletek szemben lévő pedig csikorogva felemelkedik, esetleges illúziótok biztosan szertefoszlott. Vörös szemek villannak a sötétben, és egy velőtrázó üvöltés hallatszik, majd döndülő léptekkel előaraszol kettő darab << Csonttitán >> névre hallgató humanoid, csontpáncéllal borított szörnyeteg. 3-4 méter magasak lehetnek, erőtől duzzadó karjai pedig igen veszélyes fegyvernek látszanak. Egyébként ha kicsit jobban körülnéztek, rájöhettek arra is, hogy egy olyasmi arénában kötöttetek ki, mint az ókori gladiátorharcok színtere. A talaj mély és homok borítja, mely a cipőtökbe is befolyik, ha rossz helyre léptek, a falak pedig magasak és masszívak.

Raven (Sebzés: 24, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Raven
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Peter Worker (Sebzés: 9+21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Peter Worker
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Kusumi Ayani (Sebzés: 3+26, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Kusumi Ayani
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Enheriel (Sebzés: 11+25, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Saya (Sebzés: 27, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Csonttitán 1
Csonttitán 2
Ozirisz (Sebzés: 25, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Csonttitán 1
Csonttitán 2

Életpontok:
Csonttitán 1 - teljes élet, teljes páncél
Csonttitán 2 - teljes élet, teljes páncél

Raven - 145 HP, 94 páncél
Peter Worker - 185 HP, 40 páncél
Kusumi Ayani - 165 HP, 38 páncél
Enheriel - 70 HP, 22 páncél
Saya - 60 HP, 24 páncél
Ozirisz - 90 HP, 27 páncél

Az első harc. Innentől nem kötelező a 250 szó, de ha megírjátok, azért több jutalom jár.
Határidő: 2 nap/fő

A minijáték megfejtése Mímelő Mókus volt (szövegben elrejtett fekete betűkből ki lehetett olvasni), Enhi, Ayani, Peter és Ozi 50-50 aranyat kapnak a helyes válaszért a küldi végén.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Kedd Jan. 28 2014, 12:52

Megannyi kóborlás után úgy tűnt, megvan az út, merre biztonságosan haladhatunk, de az aréna látványa nem volt túlságosan vonzó jelenség. Különösen a rácsok mögött felbukkanó, vörös szemű élőholt-szerű mobok, melyek a Csonttitán névre hallgattak. Körbe nézek a társaságon, és Sayat egy biztató fejbólintással ösztökélem. Bár tisztában voltam vele, hogy egy hozzá hasonló gyermek talán már hanyatt-homlok menekülne ilyesfajta bestiák elől. Meglepetten láttam, hogy hiába próbálom a lovat előhívni, a szörnyek pontjai blokkolták a speciális képességem használatát... tehát húsz vagy annál több pont lehetett rajtuk. Ez azonban nem szabott gátat annak, hogy harcoljak. Kardomat és pajzsomat mellemhez szorítva támadtam meg az első ocsmányságot, ott ütve, ahol csak tudtam.
- Nehogy leswitcheljetek... kérlek. - Próbáltam nem főnökösödve a tudtukra adni, hogy bármennyit is üthetnek ezek a mobok, páncélom elegendő védelmet nyújt komolyabb támadások elől is.

//2 támadás Csonttitán#1-re//

Spoiler:

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Phobos Kedd Jan. 28 2014, 12:53

Dobás kimaradt...

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 28 2014, 12:53

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tenka 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Tenka 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tenka Empty Re: [Küldetés] Tenka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.