Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A. R. kappája

+5
Szophie
Kusumi Ayani
Jun
Jay
Argo
9 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Vas. Szept. 22 2013, 19:58

Nem talált.

A tündérek összeolvadnak, erejük számuk ötszörösére nő. 15 sebzés Bacchusra.

Mikor Bacchus életereje eléri a kritikus 1-est, a Kékhajú visítani kezd. Hatalmas fényáram vakít el titeket pár másodpercre, majd mikor elmúlik és visszanyeritek látásotokat, a Kékhajú már a földön fekszik aléltan, Bacchusnak pedig nyoma veszett.

A tündérek szétválnak, és mind a hárman Jay-t szemelik ki maguknak.

Jun következik.

Bacchus megbeszéltek szerint nem kapja meg ezen harckörökért járó jutalmat, DE nem esik ki a küldetésből. Kérlek, várj türelemmel, amíg a többiek legyőzik a tündéreket, és haladunk tovább Smile


Sorrend:

Életetek:
Pontjaitok:

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Jun Vas. Szept. 22 2013, 20:29

Szélsebesen rohantam az erdőben mögöttem illetve előttem küldetésre jelentkezők. A távolban fény szűrődött, biztos voltam benne, hogy kijutok egy nagyobb tisztásra ezért keresztül bukfenceztem egy bokron. Vízpart közelébe értünk és három csodaszép tündérszerű lény fürdőzgetett éppen. De nem volt sok időnk csodálni őket, ugyanis nem ártalmatlan lényecskékről van szó... Szophiékat pedig elkapta valami növény. Ismerve őt tudom, hogy nem fog vele elbánni ezért is nem rohantam a segítségükre. Jay pedig valamit a fejébe vett.
- Nincs szükségünk stratégiára, - válaszoltam nyugodtan a fiúnak. - nyers erővel bánjunk el velük, minél gyorsabban mielőtt még valakit leütnek. - épp, hogy kimondtam máris valami történt. Mintha megváltoztak volna...nem sokáig figyelhettem őket, valakinek egy elég durva sebzést bevittek. Csak ámultam mi is történik. Megráztam a fejem és jó erősen megmarkoltam a fegyverem.
- Fedezlek. - szóltam oda Jay-nek majd amikor elindult kicsit vártam, hagytam kettőnk közt pár métert távolságot, igaz ő félrecsapott, de én sikeresen elrugaszkodtam a földről és egy vágást próbáltam intézni a mellkasa felé. Meglátjuk mennyit sebez a kis dögön. Még hevesen kiáltottam is.
- WÁÁ! Ezt védd ki ha tudod tündérke! - nem a legjobb csatakiáltás, de a többieknek is kell hagynom valamit amiben jók lehetnek. Tündérien hátráltam az ellenségektől, mielőtt még engem szemelnek ki maguknak következő célpontjukként. - Egyesével végezzünk velük, szóval mindenki aki szabad támadja a már megkezdett tündért. - utasítottam Oziriszt, aki látszólag ereje teljében van. Remélhetőleg el is találja.
- Semmi pánik, miután kinyírtuk ezeket kiszabadítunk mindenkit az indákból, addig is helyezzétek magatokat kényelembe. - szóltam oda a fellógatott társaságnak, kicsit elidőzve az eddig ismeretlen férfiún. Nem rémlik, hogy ő is ott lett volna ahol mi... és piros... rosszat sejtek. Jobb lesz odafigyelni rá, sőt talán az lenne a legjobb ha itt hagynánk... De ezen ráér később rágódni.
// Elvileg nem kell dobálóznom kockákkal :3 és én is a 3-ast támadom.//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Vas. Szept. 22 2013, 21:12

Talált, Tébolyult Vízitündér #3 pixeleire esik.

Tündér #1 és #2 támadja Jay-t, 8 sebzés.

Tachibana következik.

Az összeolvadásig 2 kör van hátra.


Sorrend:

Életetek:
Pontjaitok:

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Szept. 23 2013, 15:36

Nos, korántsem meglepő módon semmi devianciát nem véltem felfedezni Szophie viselkedésében, így kénytelen voltam betudni a kis malőrömet annak, hogy a csoport viselkedését nem vettem számításba. Végső soron lényegtelen, hiszen a lányt immár a karjaim között tarthattam, egyelőre a többiek számára észrevétlenül, az pedig Hercegnőmön fog múlni, hogy ez így is marad, vagy pedig jelenlétemet felfedezhetik-e ők is. Ám addig is élvezhettem a felettébb vidám teremtés társaságát :]
- Egyszerű következménye egy ritka és értékes tulajdonságodnak... És valóban, ezekért a bizonyos fordulatokért teljes mértékben megéri. Különös, mindketten törekszünk az emberek megismerésére, csupán a módszereink csekély mértékben eltérnek :] - öleltem magamhoz, és végigsimítottam a lány hátán ujjaimmal. Azt hiszem hálás lehetek Szophie nyitottságának, noha miután megragadta a figyelmemet, elkerülhetetlenné vált, hogy ne elegyedjek vele beszélgetésbe. Vagy így, vagy úgy, de elértem volna, ő csak megkönnyítette a dolgomat. Talán ennek volt köszönhető, hogy ilyen gyorsan egymásra találtunk, számomra elképzelhetetlen módon.
- Nahát... például mit? :] - viszonoztam a mosolyát, majd a távolodók irányába tekintettem - Talán igazad van... nem szeretnénk feleslegesen aggasztani őket, igaz-e? - tűnődtem el, a kérdés azonban az, hogy vajon Szophie eltűnése aggasztaná jobban őket, vagy egy magamfajta alakkal való felbukkanása? Bíztam benne, hogy Csillagom ítélete helyes, más választásom jelenleg nem volt.
- Pótolni fogom... ráadásul kamatostul :] - ígértem meg, majd viszonyoztam az édes csókot, melyet a legfinomabb nektárnál is zamatosabbnak találtam. Legszívesebben itt hagytam volna ezt a rejtélyes kékhajú kislányt, hogy kettesben maradhassak függőségem személyével, azonban látszott Szophien, hogy szeretne segíteni, én pedig támogatni kívántam ebben. Türelem, rózsát terem. Gondoltam én, de miután elindultunk, Vezér ezt másképp értelmezte és így a kényelmes tempó helyett maradt a futás. Talán magas szintünk miatt is, de rövidesen látótávolságba kerültek a többiek, és őket követve átvágtunk egy rakás bokron, melyek azonban kellemetlen meglepetést tartogattak. Az első csápot még elkerültem jó reflexeimnek hála, de a második már elkapta a lábamat, és néhány pillanattal később a földön találtam magam, szívós indák szorításában. Nem csak én jártam így, Miss 13. szint és Szophie is hasonló helyzetbe került. Megfeszítettem az izmaimat, de a növény nem engedett, sőt talán még szorosabbá fonódott körülöttem. Szánalmas...
Felpillantva néhány tündérszerű lényt fedeztem fel, akik máris harcba keveredtek a szerencsésekkel. A játék készítői kissé kegyetlenek voltak, hogy ilyen tüneményes jószágokat teremtettek ellenségnek, ámde az én Tündérkém szépségéhez nem értek fel :] Befejeztem az ellenkezést és nyugodtan figyeltem a történéseket, miközben azon töprengtem, hogyan szabadulhatnék ki a legegyszerűbben. Hátha elérem a kardom, azzal bizonyára nem lenne nehéz kettévágni a növényeket.
- Bölcs ötlet, sajnálatos, hogy az indák nem szolgálják a kényelmünket :] - feleltem Junnak az utolsó szavakat már kissé erőlködve kiejtve, lévén igyekeztem a karomat közben meghosszabbítani még két-három centivel. Elfordultam kissé, és máris képes voltam a pengét ráhelyezni a liánra, innentől már csak idő kérdése, mikor sikerül elvágni.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 23 2013, 15:36

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Hétf. Szept. 23 2013, 16:29

Az indák nem engednek. Gonoszak veletek a kockák :3

Tündér #1 és #2 támadja Jay-t, 8 sebzés.

Ozirisz következik.

Az összeolvadásig most van hátra 2 kör .__.


Sorrend:

Életetek:
Pontjaitok:

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Ozirisz Kedd Szept. 24 2013, 10:33

Fejfájósan haladtam a csapat végén, legalábbis azt hittem a végén... És a legszörnyűbb, hogy a fejfájásnak semmi köze a másnaphoz, vagy bármi alkoholhoz. Odaértem én is a bokroshoz, ahová a kék hajú lány rohant, és kapásból 3 tündérszerű lénnyel találtuk magunk szembe. Az események hirtelen felgyorsultak, a tündérek támadásba lendültek, és a két idomárt és petjeiket valami istenverte inda lefogta, hogy moccanni sem bírtak. De hogy került a csapat végére Szophie? Esküdni mertem volna, hogy a csapat elején rohant... És még egy srác is utánam ért oda a susnyáshoz, viszont nem volt ott velünk a folyóparton az előbb... Vagy csak nem vettük észre... és jobban megnézve, az indikátora piros. Ehh... Lehetséges, hogy akarva akaratlan őt szúrta ki a tudatalattim ami a rendszernek sem tetszett... Nem árt vigyázni a pirosakkal, az tény, de aki jó emberismerő az rájön, hogy tényleg egy megátalkodott gyilkos, vagy csak valaki aki bosszút állt valakiért, vagy csak megvédte magát az illető...  Mindenesetre ő is az indák szorítását élvezi, hasonlóan Szophiehoz és Ayanihoz. Vezér szó szerint kutyaszorítóban van, Tűzrózsánál meg kilóg a lóláb.
Az események felgyorsultak, mire cselekedni tudtam, addigra már Bacchust bedarálták a tündérek, de remélhetőleg csak kiteleportálta a kék hajú... Anno egy másik küldetésen engem is kiteleportáltak a vérpatkányok elől az utolsó csapás előtt, talán itt is ez történt. De lehetséges, hogy tényleg meghalt.
Jay és Jun javasolta módszer bevált, miszerint egyesével támadjuk a tündéreket, és a háromból egy már szét is esett.
Először úgy gondoltam, ki kellene szabadítanunk a többieket, Szophie szintjén ezek a tündérek Vezér reggelijére sem elegendőek. De nem tudnak szabadulni az indákból, még azon a magas szinten sem. És az én szintemen még kisebb esély van rá, hogy ki tudjam szabadítani. Valamint láttam ahogy Jun egy csapásra szétkapta az egyik tündért. Jay viszont megnyerte Bacchus eltűnésekor a többi tündért, és az életereje is már alig van benne a zöld zónában. A következő csapástól biztosra veszem, hogy átmegy sárgába. Nem hagyhatom, hogy ő is meghaljon, mint ahogy Bacchus is. Csak néztem tehetetlenül, ahogy bedarálták... Ennyit jelent pár gyorsaság vagy életerő pont. Tehetetlenül néztem végig, ahogy egyik társam eltűnt, és lehet meg is halt. Nem hagyhatom, hogy mással is megessen ugyanez...
Felvettem a speciális képességem kezdőmozdulatát, majd rárontottam az egyik vízitündérre (a #2-est támadom). Ha sikerült aktiválnom a képességem, akkor a következő körömben a bevitt sebzésemnek megfelelő ponttal gyógyítok valakin. Vagy Jay-en, vagy saját magamon, attól függően, hogy állunk az életerőcsíkunkkal. Valamint, ha sikeres az aktiválás, akkor a kardom szép kéken fog ragyogni, ha elvétettem a képességem, akkor csak 1-2 másodpercre felvillan, és kialszik a fénye.
Addig is, egy szép tiszta találatot sikerült bevinnem a vízitündérnek. Hála annak a fegyverkezeléses gyűrűnek, amit régebben találtam, most könnyű dolgom van.
SWITCH Jay! - kiáltottam el magam a támadás után, remélhetőleg sikerül átvennem legalább az egyik vízitündért a társamtól, de ha mind a kettő jön, az sem baj, teljes életerőn több esélyem van kibírni a következő összeállásukat, mint Jay-nek...


A hozzászólást Ozirisz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 25 2013, 00:30-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 24 2013, 10:33

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Kedd Szept. 24 2013, 11:59

Hoppá, félrenéztem a tündérek életét, és a fegyverkezelésüket számoltam annak. >.> Tündérke egyes mondjuk így is halott, de a második már nem ^^; Gomenne

A képesség és a SWITCH egyaránt sikeres. Mindkét tündér Oziriszra veti magát.

Talált! Tündér 2# 9 HP-t veszít.

Tündér #1 és #2 támadja Oziriszt, 8 sebzés.

Szophie következik.

Az összeolvadásig még 1 kör van hátra.


Sorrend:

Életetek:
Pontjaitok:

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Szophie Csüt. Szept. 26 2013, 17:53

- Értékes tulajdonság? - emeltem meg szemöldökömet. - A kíváncsiságra, és unalom egyvelegére gondolsz? - folytattam kissé cinikus hangnemben. Mert ezekről minden elmondható, csak az nem, hogy jó tulajdonságok.
- Nos igen, a kukkolás teljesen eltér az én módszeremtől, az biztos. - mosolyogtam. Szinte el is felejtettem, hogy az egyik kedvenc időtöltése az, hogy másokat kukkoljon. Ejnye.. Azt is elfelejtettem, hogy fel akartam keresni egy játékboltot.. Na mindegy, majd legközelebb! Nincs itt valami naptár, ami figyelmeztet arra, hogy mit kell megcsinálni? Ás kéne nézni ezt az invertoryt, hátha akad benne ilyen érdekes kis eszköz. Megkönnyítené a dogom, az biztos.
- Hát.. játszhattunk volna valamit. - mosolyogtam vidáman. Mondtam már, hogy egyszerűen érthetetlen, mellette mennyit tudok mosolyogni? Ha nem, akkor most mondom. Szinte folyamatosan virulok, és számomra érthetetlen módon vonz magához személyisége. Már az maga különleges, amikről el tudunk néha beszélgetni, mint ahogy az is, ahogy képes volt velem bánni. Ő maga volt különleges, azt hiszem. Bár a maga módján mindenki az, ő mégis sokkal másképp. Megnyugtatóan, és mégis felkavaróan volt más. Minden rezzenése sajátos csoda volt számomra, az a fajta, melyet ámulat figyelni. Szerettem a közelségét, ehhez kétség sem fér.
- Ohh, az remek. Remélem tudod, hogy a THM magas. - mosolyodtam el pajkosan.
Csókja felbolygatta az érzékeimet, melegség járt át, és lábaim megremegtek. Valahogy még mindig új nekem ez az egész, felfoghatatlan. Pillláim rebegtetve mélyedtem el aztán mélyvörös szemeiben. Különös, hogy mennyire hasonlítunk külsőre. Sötét haj, vörös szemek.. Eltitkolt testvér.. megmagyarázná, miért jövünk ki ilyen jól.. Vérfertőző kapcsolat.O.O ...
Ehh, én, és a gondolataim.. Elront a fejem mindent. Rémülten fordultam Vezér felé, és inkább azt választottam, hogy futva a többiek után eredek, mintsem tovább gondoljam az elméletemet.
Beleragadtunk a tekergőző indák kusza hálójába, és szabadulásunk semmiképp nem volt egyszerű. Erőteljesen próbálkoztam, ám az inda nem engedett. Közben fél szemmel láttam, hogy a többiek küzdenek, és bizony nem épp rózsás a helyzetük. Grrrr.. Én meg beragadtam. Remek.. Gyerünk!! Engedj már el, buta növény!!!


(Edit: Szabadság!!!!\o/)


A hozzászólást Szophie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 29 2013, 15:03-kor.

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 0510[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 1110[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 0310
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 26 2013, 17:53

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Csüt. Szept. 26 2013, 18:04

Szophie kiszabadult \o/

A tündérek összeolvadnak, erejük számuk ötszörösére nő. 10 sebzés Oziriszra.

A tündérek szétválnak.

Ayani következik.

Az összeolvadásig 3 kör van hátra.



Sorrend:

Életetek:
Pontjaitok:

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 29 2013, 11:08

Sajnálatos módon se nekem, se Tűzrózsának nem sikerült kiszabadulni, de sebaj. Még van időnk. Azonban úgy tűnik másnak már nem annyira. Alig támadtak ránk az egyikünknek máris 0-ázódott az élete.
- A fene vinné el ezeket az indákat. – mérgelődök.
Fogalmam sincs, hogy vajon működne a képességem, ha aktiválnám, de egyelőre az indákkal kéne törődnöm, hogy minél előbb el tudjam pusztítani őket.
~ Gyerünk…. Valami…. Valaminek csak kéne lennie, amivel segíthetek, ha már ezek az indák nem engedik. Megvan.
Mikor felpillantok az eltűnt harcművész lányról az egyik kardforgatóra ment, akit meg egy másik váltott le. Ez adta nekem is az ötletet, amely bár egyértelmű volt nem biztos, hogy hatásos. Sajnos a kardforgató fiú nevét nem ismerem, viszont van egy személy, akit ismerek, ráadásul tudom, hogy nagyobb szintű is. Az imént kiszabadult lányra nézek.
- Switch Szophie.
Úgy gondoltam, hogy átadom neki a teljes körömet a lánynak, amely remélhetőleg elég lesz a Tündérek ellen. Remélhetőleg nem lesz gond a továbbiakban, és sikerül elintéznie neki legalább egyet.

Amennyiben nem switchelhetnék az indák fogságában:

Sajnos tervem kudarcot vallott, amely miatt kissé dühös voltam. A dühömből próbálok erőt meríteni, hogy kitartóbban próbáljam elszakítani ezeket a nyamvadt izéket. Lassan a harcnak is vége lesz, mire sikerül kiszabadulnom. Igazság szerint Szophieból még ki is nézném, hogy itt hagyna, ha esetleg tényleg vége lenne, hisz a legutóbbi elbúcsúzásnál nagy pechem volt, és a kettőnk közötti „kapcsolat” nem mondható éppen barátságosnak. Való igaz, hogy nem voltam akkor valami kedves, de talán elfeledkezett róla. mindenesetre engedhetnének már ezek az indák.

//bocsi a 2. lehetőséget, de fogalmam sincs, hogy lehet-e switchelni, így ha lehet a dobásaimat nem kell figyelembe venni, akár sikerült, akár nem//

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 29 2013, 11:08

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Vas. Szept. 29 2013, 12:44

Persze, lehet switchelni az indák alól, így Szophie jön újból SmileÍgy nem nézem a kockadobást, de végülis úgyse szabadultál volna ki még.

Szo, egyszer már voltál a körben, szóval nem muszáj 250 szót írnod, csak ha szeretnél study  Én legalábbis most elnézem.

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Szophie Vas. Szept. 29 2013, 13:28

/Jeahh! *épp azon gondolkozott, hogyan fog 250 szót összehadoválni..*/

Kiszabadultam? Kiszabadultam! El sem hiszem! Pedig úgy, de úgy szorítottak, hogy szinte reménykedni sem mertem, hogy ez megtörténhet. És most mégis.. Egyszerűen téptem, cibáltam, haraptam, karmoltam, és volt inda, nincs inda. Vezér is boldogan ugrándozott, és.. kiszabadultunk! Két, még vergődő társamra néztem, és a pacira, majd a tündérekkel küzdő többiekre. Nem volt kérdéses, hogy a tündéresek voltak nagyobb bajban. És ők is simán kijutnak, csak úgy kell tenniük, ahogy én tettem.
- Csak foggal, körömmel próbálkozzatok, és úgy nektek is menni fog.  - adtam jó tanácsot. - És köszönöm, Ayani. - fordultam a lányhoz, majd futottam is a többiek segítségére, oldalamon Vezérrel, aki már igencsak kiéhezett a harcra, hogy így fogalmazzak. Rögtön rávetette magát az egyik tündérkére (Tündér 1) , hogy darabokra marcangolja azt, én pedig elégedetten néztem ezt, illetve a közelemben evő tündérbe szúrtam a saját kis késemet (Tündér 2), majd elkiáltottam magam, hogy ne a társam csekély életpontjait csökkentsék, hanem az enyémet.
- Switch Ozirisz. - ezzel meg is voltam, elégedetten néztem körbe, azzal a tudattal, hogy mindent megtettem, amit lelhetett.


/Tündér 1 - 42Hp, Tündér 2 - 1Hp, Switch Ozirisz./

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 0510[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 1110[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 0310
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Vas. Szept. 29 2013, 13:41

Talált. Tündér #1 pixeleire esik.
Tündér #2 1 HP-t veszít.

Tündér #2 támadja Szophie-t, 4 sebzés

Jay következik.

Összeolvadás már nem lehetséges.


Sorrend:

Életetek:
Pontjaitok:

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Jay Hétf. Szept. 30 2013, 00:38

Olyan szinten felgyorsultak az események, hogy alig tudtam követni a dolgokat. Az egyik pillanatban még épp harcba kezdünk, a másikban a fél életemnek annyi. Hatékonyan támadnak ezek a víziszörnyecskék, amilyen hatékonyan tudnának talán hódítani. Mindegy is.
Szerencsémre, Ozirisz leváltott, így elkerülhettem a borzalmas véget. Habár sokat sebződtem, elfutni nem fogok: főleg, miután láttam, Jun gyakorlatilag egy támadással megölte az egyiket. Ilyen magas szintű lenne? Csak én vagyok ennyire gyenge? Ez nem lehet igaz, fejlődnöm KELL!
Ebben a gondolatmámorba belezavarodva láttam még, hogy Szophie kiszabadult, Ayani visszaváltott rá, és Szophie petje egyetlen csapásávan kiiktatta a második tündért is. Iszonyatosan erősek ezek a lányok, bár valamelyikük mondta is, hogy az első tízben benne van...ezt el is felejtettem. Talán pont ez adott önbizalmat ahhoz, hogy elővegyem fegyverem, és rárontsak az ellenfelünkre. Így hát jómagam is rá vetettem magam az utolsó vizilényre.
- EZT BACCHUSÉRT KAPOD TE KIS SZEMÉT!
Habár alig ismertem azt az embert, és nem is volt túl szimpatikus, attól függetlenül nem kellett volna meghalnia egy játékban..istenem, milyen szörnyű sors. Vajon volt, aki kinnt várta?
Én biztos, hogy nem fogok itt meghalni, biztos, hogy tovább fogok innen jutni, és biztos, hogy darabokra fogom cincálni ezt a szememben már visszataszító lényt. Szemem elé tűnik Chan, ahogy sír a síromnál, odakint a valós világban. Na, ezt lesheted, nem fog megtörténni!
Kardom már kéken világít, szinte forr a kezemben, majd teljes sebességemet kihasználva rávetődöm, és megpróbálom belemélyeszteni pengémet a torkába.
Nem fogom feladni!
-Gyerünk, szedjük szét ezt az utolsót és szabadítsuk ki a többieket!
Aztán utána majd eldöntjük, hogyan tovább.
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 30 2013, 00:38

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Hétf. Szept. 30 2013, 01:41

Talált. Tündér #2 9 HP-t veszít.

Tündér #2 támadja Szophiet, 4 sebzés.

Jun következik.


Sorrend:

Életetek:
Pontjaitok:

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Jun Hétf. Szept. 30 2013, 19:11

Elégedetten pislantottam hátra a magam mögött hagyott tündérke felé. Először csak nagy mennyiségben tört elő belőle a vörös pixel felhő végül a teste is azzá vált és eltűnt.
- Szóval így kell csinálni - húztam ki magam elégedett mosolyt tükrözött arccal. Kicsit talán meg is lepődtem, hogy ilyen egyszerűen sikerült kivégezni egy tündérkét. De azt viszont sajnálom, hogy az egyikünket nem sikerült kimentenünk a karmaikból. Kettőt fordultam és a többiek már végeztek is egy másik manófélével. Ha jól számolom maradt még egy.
- Ez az! Csak így tovább! - kiáltottam ösztönzésszerűen, amikor az eddig még csapdába esett Szophie valahogy lemászott a növényei fogságából. Megkönnyebbültem amikor láttam, hogy semmi komolyabb sérülést nem okoztak a lányon, ami azt bizonyíthatja, hogy a többiek is rendben lesznek. Az életpontjaink többé kevésbé a helyükön maradtak, két rizikósabb eset van de, amíg zöldben vannak nem kell félteni őket. Jay után sietősen elrugaszkodtam a talajtól és szélsebesen rohantam a kis csínytevő irányába.
- Most véged! - heves csatakiáltás közepette döftem mellkasba a szárnyas lényt. - Ne aggódjatok hamarosan leszedünk titeket is. - nyugtattam meg a tömeget. Ha a tündérke szétesett a másik kettő példáját követve elindultam a többiek felé, hogy valami módot találjak a leszedésükre, ha mást nem is akkor elvágtam az indákat amik fogva tartották őket.
- Egyébként valakinek van valami sejtése, miért rohant ide a lány? - pillantottam a kislány felé, vagy legalábbis kerestem őt a tekintetemmel. - nem hiszem, hogy csak úgy fogta magát és meg akarta nézni a tündéreket... - karba tett kézzel álltam, főleg Jay felé pillantgatva, végül is ő volt az akihez annyira ragaszkodott a kislány.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Kedd Okt. 01 2013, 17:58

Miután az utolsó tündér is pixeleire hullt Jun fegyvere által, újra béke köszönt az erdőre, és akiket még fogtak a gyökerek, azok is kiszabadulnak természetes börtönükből. A Kékhajút egy kicsit pofozgatni kell ugyan, de magához tér, meglepődve körbenéz, majd boldog mosollyal az arcán megölelgeti a társaságot (már aki engedi), majd odamegy ahhoz a helyhez, ahol Bacchus összeesett és "szipp szipp" szipogással igen szomorú arcot vág egy percig.
Közben különös dologra lesztek figyelmesek: mindannyian egy PM-et kaptok, aminek a tartalma csupán egy újabb koordináta. Feladó titkosított, nem tudjátok, ki lehet az. A koordináták nem mutatnak messzire, egész pontosan északkeletre kell tartanotok egy kicsit, vissza az erdő széléig.

***

Bacchus:
Sötétben térsz magadhoz, szó szerint az orrod hegyéig sem látsz. Nem tudsz mozogni, csak a saját hangodat hallod, ha megszólalsz, ám az is visszhangzik, mint egy barlangban. Talán tíz perc, talán tíz óra telik el, magad sem tudod (valamilyen oknál fogva minden eltűnt a "képernyődről", nincs se életcsíkod, se szinted, se semmid), mikor fény támad a sötétben, ami lassan közelít feléd. Újabb hosszú idő telik el, mire a fény közelebb ér és látod, hogy egy halványan pislákoló lámpás az, de nem világít meg semmit, csupán az őt fogó hófehér kezet.
-Felébredtél végre? -szólal meg egy ismeretlen nő, de nem látod, ki lehet, s mikor mozog, tollak suhogása üti meg a füled.


----------------------------------

Vissza a kerékvágásba, és persze immár két külön úton jártok. Ha valakinek a rendszerébe benne van Bacchus, nem tudja megállapítani, hol lehet a srác, mintha a föld nyelte volna el.
Szólimit: 250
Határidő: 3 nap/fő

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Bacchus Szer. Okt. 02 2013, 21:51

Mi a fene.. néztem nagyot a tündérszörnyek szorításában. Esélyem nem volt, az életerőm nullára zuhant és megszűntem létezni. Nem éreztem a pokol melegét, vagy a menny oltalmazó jóságát, bár pont nekem oda úgyse osztanának lapot. Feketeség vett körbe, semerre semmit sem láttam. Kipróbáltam egy igen egyszerű puki trükköt, ami azonban sikeresen elsült és hangos visszhangot verve nem létező dobhártyámba hangot adott. Tehát halottam a puki hangjátékát, ahogy vándorol a semmibe. Gondolkoztam, eddig még sosem kellett, most először muszáj voltam. Ha halott volnék, nem tudnék ilyeneket. Saját magam ugyan nem láttam pixelekre esni, bár nem tudom milyen érzés lehet az, mondjuk lehet pont ilyen.. most állok, ülök vagy fekszek? Azt sem érzem, egy viszont biztos, soha többé nem bunyózhatok. Mert itt piszkos sötét van. Megpróbáltam felnyitni a menüm, de nem válaszolt. Semmit az égvilágon. Vagyok, de nem létezek. És ami a legrosszabb az egészben! Soha nem fogom innentől elérni a húsz tetoválást.. hogy az a! Ez a hely elvette az életcélom, utállak, gyűlöllek! Kiáltottam és a visszhang ismételgette. Elvesztem..
Végeláthatatlan gondolataim közepette megjelent egy apró fehér pont, majd ahogy haladt felém egyre nagyobb lett. Izgatott lettem, most jön biztos az ítélet, hogy pokol, vagy pokol. Remélem, a pokolba jutok. Egyetlen kezet láttam csak, és madárraj mozgását imitáló hangzavarral volt körbevéve Razz Megszólított és kérdését nem értettem.
- Nem, meghaltam. Eddig ébren voltam, akkor most megint ébren vagyok? – kérdeztem az idegentől miközben hunyorítani próbáltam nem létező szemeimmel és nem létező számmal válaszoltam és máris szemétkedtem vele. Hogyan lehetséges ez? Vagy ez lehet egy olyan teremtmény belső pitvara és akkor most végül is akik megöltek, azok fognak kín vallatni?

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Jun Csüt. Okt. 03 2013, 16:08

Ahogy gondoltam épp elég volt egyetlen végső csapásom az utolsó tündér elpusztítására. Végre sehol egy mob, vagy csapda, igaz, kis "csapatunk" egy taggal megcsappant, de minden visszaállt az előző nyugis hangulatába. A madarak csiripelnek és az erdő békés és nyugodt. Amikor sikerült bemérnem, hol is van az esőkabátos kislány felé kezdtem sétálni, nyugodt léptekkel.
- Úgy tűnik elájult, - hajoltam a kislány fölé és mormogtam az egyértelmű megállapítást. - semmi pánik, tudok egy nagyon jó módszert. - arcom komollyá vált és térdre ereszkedtem, fölé hajoltam és gyors ütemben három négy pofont adtam az ájult kislánynak, nem tudom a többiek milyen barbárnak tarthatnak ezek után. De amint kinyitotta a szemét, büszkén vigyorogva álltam fel és nyújtottam neki kezet.
- Mondtam, hogy felébred. - közben aranyosan belém karolt kicsit úgy éreztem magam mintha ezzel azt próbálná közölni, hogy örül, hogy élek vagy valami hasonlót. Gyengéden megpaskoltam a buksiját, rám mosolygott és tovább indult. Körbeforgattam fejem, úgy tűnik a létszám nem csökkent, de ez csak egy új arc miatt van így. Az a vörös indikátoros srác aki az indákon lógott biztos nem véletlen folytán került ide... de a srác akit leütöttek a tündérek...
- Ő most...meghalt? - kérdeztem kicsit megszakadozó hanggal. Arcom kicsit elsápadt és néztem a többiek felé. Ő már a második akit nem tudtam megmenteni. Habár a helyzet most már mint legutóbb volt, az állatidomár megmentésére már túl késő volt, de a félmeztelen srác... csak adnom kellett volna neki potiont és minden rendben lett volna. Egyre zavarosabbá kezdtek válni a gondolataim, szinte már szédülést éreztem tőlük amikor egy üzenetem érkezett. A tartalma csupán egy koordináta volt. Próbáltam összevetni a térképpel, és minél pontosabban behatárolni, nem messzire tőlünk kicsit észak...észak-keletre? A feladó ismeretlen, semmi egyéb nem áll benne. Már kezd elegem lenni ezekből az ismeretlen feladókból. Senki sem meri felvállalni a nevét! Teszek egy próbát, rányomtam a válasz írás gombra és egy gyors üzenetet írtam, tartalma csupán annyi, hogy " Ki vagy és mi közöd van a küldetéshez? Te lennél az aki felkért a küldetéshez? " Majd elküldtem. Korábban még soha sem próbáltam meg névtelen feladójú levélre válaszolni, még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán elküldte e tényleg, vagy csak a rendszer reagált automatikusan. De ez majd kiderül ha válaszol.
- Kaptam üzenetben koordinátákat, szerintem meg kellene lesnünk mi van ott, - javasoltam. - aki velem tart jöjjön, ha senki sem jön egyedül nézem meg. - közben a kislány felé fordultam. - te is velem tartasz? - kérdeztem tőle, barátságosan.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Okt. 05 2013, 15:43

Egykedvűen lestem, mi történik, miközben egyre unottabb arckifejezéssel mozgattam a kardomat. Lassan, de biztosan hasadni kezdett az inda anyaga, ám mivel nem fértem rendesen hozzá a pengémhez, így hiányzott a határozott mozdulat, amivel végleg kiszabadíthattam volna magam. Idő kellett csupán, és ami azt illeti, nem különösebben izgatott, kivel mi történik. Egyedül az csalt volna ki belőlem reakciót, ha Szophie került volna bajba, de erős lány volt, ilyen alacsony szintű mobok nem árthattak neki. Nem aggódtam hát, és mire a söpredék eltakarította a szemrevaló tündéreket, addigra az én kötelem is elszakadt. Felkeltem és leporoltam magam, majd a lovasidomárhoz léptem és egy hanyag mozdulattal felhasítottam az egyik őt fogva tartó indát is. Ha véletlenül megsebeztem a kardommal, az sem baj :]
- Nem halt meg, nem láttam egyetlen pixelszilánkot sem - vetettem oda a Jun néven bemutatkozó lánynak, miközben a kékhajú lány rohamát álltam ki éppen a fejét megsimogatva. Ám végül persze Szophie oldalára orientálódtam és a derekát átölelve vontam őt magamhoz.
- Azt hiszem tartozom egy bemutatkozással. A nevem Tachi, és ha nem harapnak, én sem harapok. Azt már a fantáziátokra bízom, mire harapok rá :] - futottam le a kötelező köröket, elvégre határozottan udvariatlan lett volna tőlem, ha én mindenkiről tudok, de ők még a nevemet sem ismerik. Mondjuk nem mintha zavart volna, de az integritás elérése érdekében nem ártott elkövetnem ezt a lépést.
- Azt hiszem így is játszhatunk, csak nem mi írjuk a játékszabályokat :] - utaltam az üzenetre Szophie felé fordulva, amit ő is, és én is megkaptunk. Egy közönséges koordináta. Máskor talán elkerülném, de mostanában valamiért szeretek veszélyesen játszani és belesétálni ezekbe a csapdagyanús helyzetekbe, csak hogy lássam, képesek-e szórakoztatni. Veszélyérzet nélkül persze nem nehéz.
- Feltéve ha a kíváncsiságod és az unalmad továbbra is arra ösztökél, hogy érdeklődj minden iránt :] - tettem végül hozzá, majd a minimapon beazonosítottam a megjelölt helyszínt. Az erdő széle, nem is kellett sokat sétálni oda.
- A THM-ről pedig később beszélünk - súgtam a lány fülébe pajkosan, továbbra is azt a beszélgetést folytatva, amit az indák galád módon megszakítottak. Akárhogy is, engem érdekelt mi vár ránk, és ha Csillagom is így van vele, akkor hát mi is odamegyünk.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.