Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A. R. kappája

+5
Szophie
Kusumi Ayani
Jun
Jay
Argo
9 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 07 2014, 16:15

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Hétf. Ápr. 07 2014, 19:52

Jun megmozdulásának hatásai:
Kuro diadalmas mosolya eltűnik, és kétségbeesetten próbálja távol tartani a lányt a férfitól.
Tray továbbra sem igen törődik veletek, megbízik Kuro ügyességében, ami most is jónak bizonyul.
Kawako meg hörög. >.> Mást nem igazán tud. Próbálja lefejteni magáról Tray kezeit, de ehhez túl gyengének bizonyul.

Adatok:

(1/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Élet full (kezd fuldoklani)

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 26/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 30/30


_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Jay Pént. Ápr. 11 2014, 00:49

Kissé idegesen mindenki válaszától, de lerohanok a lépcsőn, nem nézve vissza, hogy ki követ és ki nem. Elegem van már az emberek tutyimutyiságából, és hogy csak nézik, ha egy másik ember szenved. Elegem van abból is, hogy képtelenek egyszerűen ésszerűen nézni a dolgokat, figyelni, hogy mi történik....ajh.
A terem, amibe érkeztünk egész szép, még el is tudnám képzelni itt egy éjszakámat magányosan.
Idelent azonban síri csend és hullaszag...vagy legalábbis én azt hiszem. Hullaszag nincs, hanem csak Kawako egy férfi kezei közt...na de nem ám csak úgy egyszerűen, ölelkezve...hanem fojtogatva :S
Ami egyből feltűnik az az, hogy Kawako neve megjelent, no meg az indikátorszínváltozás... sárga. De nem támadta meg Baccust, és Trayen, a fojtogatón se látok sebesülést...akkor ez azt jelenti, hogy nem is játékos? O.o
-Felmentő sereg bizony, Tray. Jobb lesz, ha azonnal elengeded Kawako-t, vagy magam csaplak agyon! -fenyegetem.
Egyáltalán nem félek attól, hogy bevörösödök, hiszen csak egy mobbal van dolgom. Vagyis bossal O_O Aki mellesleg elég intelligensnek tűnik..
Ez az idézett Kuro is majdnem olyan erős, mint Tray, legalábbis indikátorából tekintve...hajjaj, bajban lehetünk.
Szophie támadása épphogy talál, Kawako fuldoklik, Ozirisz nem talál, Kawako még jobban fuldoklik, Jun sem talál, Kawako hörcsög-szörcsög. Szegény lánypetmob T_T Vagy mi.
Így hát más dolog nem lévén, hatalmas csatakiáltással , fényes vaskardomat előrántva a másik kezemből rárontok a bossra aki nem más, mint ÉtkezőTálca, a Betolakodó. XD / Tray \o/  /
-Engedd el őt, te szemét!- ordítok, majd Kuro-t kikerülve támadok Tray kezére, amivel a lányt fogva tartja.
Add Jashin-sama, hogy megsebezzem, és hogy elejtse a kékséget, hisz ő nem tehet semmiről T_T  Aztán mi lesz Ryuu-nak tett ígéretemmel, hogy vigyázok rá? Meg a jutalommal? Meg hogy számolok én el erről magamban? Lelkiismeretemmel mi lesz így? Győznünk kell!!

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 11 2014, 00:49

The member 'Jay' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Pént. Ápr. 11 2014, 14:15

Tray kissé oldalra lép, így elkerülve Jay csapását, majd ciccegve ingatja a fejét.
-Jay, Jay, Jay. Ismerek egy másikat is, az is hasonlóan béna harcos. -nevet.
Kuro viszont eléd ugrik és rögvest kilök téged Tray közeléből.

Adatok:

(1/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Élet full (kezd fuldoklani)

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 30/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Ápr. 19 2014, 10:59

// Sowwy a késésért //

Nos, azt hiszem rossz konklúziót vontam le, amitől jelenleg egy nagyképű, gőgös bunkónak tűnhetnék, ha nem mindenkit az foglalna le, hogy valahogy eltalálják az eltalálhatatlant, és legyőzzék a legyőzhetetlent. Jay-kunnak most az egyszer igaza volt, ugyanakkor engem jobban zavart, hogy még mindig nem láttam meg az összefüggéseket. Ellentmondásos volt az egész történet, ellenben bekúszott egy új elem, ami voltaképpen értelmetlenné tette az agyalást. Az egész egy rendszer által generált küldetés, és Kawako csupán egy álcázott program volt. Innentől kezdve elveszítettem minden érdeklődésemet, különösen úgy, hogy a két ellenfelünk túl volt méretezve a mi szintünkhöz képest. Bár a lila kurzoros szörnyeket nem lehetetlen legyőzni, de elnézve a hasztalan próbálkozásokat és az értelmetlen csapkodást, csakis azt a következtetést vonhattam le, hogy semmi keresnivalóm itt. Se nekem, se senki másnak. Ostoba az, aki ilyen vehemensen akar védeni egy közönséges programot, és kockára tenné a saját életét érte. Ezt a küldetést, úgy fest, nem a mi szintünkre szabták.
Leeresztettem a pajzsomat, hogy elkaphassam a lökéshullámtól elsodródó Szophiet. Biztos kézzel ragadtam meg, és nem is eresztettem el. Innentől kezdve úgy voltam vele, hogy se pajzsra nincs szükségem, se kardra, csak az én kis tündérkémre, és arra, hogy biztonságban tudhassam :] Vetettem még egy pillantást a quest NPC-re és a két ellenségként funkcionáló humanoid alakra, majd az övemen függő erszényből előrántottam a Teleport Kristályom.
- Ez a parti nem nekünk való, kincsem :] Ha megharagszol rám, az se érdekel, számomra csak te vagy fontos. Ha van egy kis eszük, követnek minket - súgtam a fülébe, majd összelapátoltam Vezért is, hogy ő se maradjon itt. Ezután néztem fel a hadakozó bandára - További jó szenvedést :] - jegyeztem meg, majd a Kezdetek Városának nevét kimondva megpróbáltam aktiválni a kristályt.

// Nyakamba kapom tehát Szophiet és Vezért, oszt eltűnünk, ha tudunk :] //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Szomb. Ápr. 19 2014, 11:31

A Teleport Kristály a jelek szerint megmakacsolja magát. Nem hajlandó tenni semmit, sem teleportálni, de még esetleg valami Frank Sinatra számot sem énekelni. Tray rátok sem néz, de azért megjegyzi:
-Ha még egy kicsit békén hagytok, ígérem, hamar túl leszünk ezen... -lóbálja meg kicsit Kawako-t. -...és mehettek bárki hírével. Amíg Kawako él, sajnos nem mehettek, pedig kelletek a francnak. És ez már úgyis a tartozás utolsó részlete :3
Kuro nem mozdul. Tekintve, hogy sem őt, sem Tray-t nem támadtátok, ő sem lép semmit.

Adatok:

(1/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 30/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Ápr. 19 2014, 12:21

Végre valahára sikerült megtalálnunk Bacchust ebben a nyamvadt járatban, de az öröm nem tart olyan sokáig… Sajnos olybá tűnik Kawako egy picit túlságosan is elcsászkált, és átvette a szerencsémet… azaz galibába keveredett.
- Kawako! – kiáltok fel rémülten.
Szinte mindenki rögvest nekiindult, még én is léptem egyet-kettőt, ám megtorpanok. megfordulok, és Bacchusra nézek.
- Te nem jössz, - kérdezem.
Alig maradtam le a többiektől, maximum 1-2 percnyire, máris csata zajait jelez a Hallgatózásom. összeszorítom fogam, és a járat felé fordulok. Egy-két pillanatot várok, majd visszafordulva Bacchushoz csak annyit mondok.
- Nehogy megint bajba kerülj, mert akkor én leszek a hibás, hogy miért nem maradtam itt veled. – motyogom majd futásnak indulok.
Petem lángjainak lobogását mellettem hallva, magabiztosabbnak éreztem magamat, azonban nem szabadott elfelednem, hogy most egy kazamata járataiban járkálok teljesen egyedül petemet kivéve. Szerencsére azonban semmi nem akadályozott meg, hogy elérjem a többiek, és egy „érdekes” jelenetre leszek rögvest figyelmes. Makoto magához ölelve Szophiet és vezért.
- He? – bököm ki meglepődöttségemben, ám ekkor meghallom szavait, ami miatt kicsit dühösen rászólok – Gyáva nyúl! Hova menekülsz? Látom mennyi gerinc szorult beléd, hogy így magára hagynád a többieket. Egek, hogy engedheti Miri és Anat az ilyeneket bossokra. – morgom a végét haragosan.
Gyorsan felmérem a helyzetet és sajnálatos módon felfedeztem az ellenséget. Az enemy 2 darab ellenfél csupán, de lila indikátoruk van, azaz mivel játékosoknak nincs ilyenjük, csak mobok lehetnek, abból is talán miniboss. Mivel az indikátoruk lila színű, annyit tesz, hogy sokkal erősebbek, mint ez a szint. Viszont Szophie, én, sőt még Makoto is jóval az 1. szint fölött járunk, az itteni szörnyek gyerekjátékok számunkra, és a lila indikátor csak annyit tesz, hogy erősebbek, attól még nem kell pánikba esni, főleg nem elmenekülni. Ekkor pillantom meg Kawakot az egyik ellenség mellett, és rémülten látom, hogy fojtogatják.
- Te nyavalyás féreg! Tűzrózsa Lángoló Unikornis! - kiáltom, és feléjük szaladok petemmel.
Ha képességem sikeresen bekapcsolt Tűzrózsát, éhes lángok vonják körbe, melyeknek annyi volt a céljuk hogy felemésszék a célpontot. Még ha nem is számítok arra, hogy pixelezzük őket legalább Kawakot ki akarom szabadítani, és Tűzrózsa képessége kapóra jön. Ő támad előbb, így ha a másik angyalszerű lény meg akarja védeni a másikat meg kell támadnia Tűzrózsát, és engem. Azonban ha csak hozzáér petemhez sebződik a lángoktól. Ez eltereléshez elégnek kell, legyen, én eközben a fiút próbálom megtámadni egy öklössel, és ha sikerül elérnem, hogy meglazuljon a szorítása megpróbálom megragadni Kawakot, és távolabb vinni őt. Előbb mindenképp ki akarom szabadítani. Ha sikertelenül jártam mérges arccal a többiek felé hátrálok, majd úgy hogy csak ők hallják, elkezdem mondani.
- Elvileg a rendszer mobként érzékeli őket, mert nincsen lila indikátoros játékos. Ha valamelyikkőtök még nem tudná az indikátoruk azért ilyen, mert jóval erősebbek az itteni szörnyeknél. Mindazonáltal ha nem minibossok, akkor el tudom őket fogni az egyik képességemmel, ha levisszük vörösbe az életüket. Utána már nem ellenkezhetnének nekem, így megtudhatnák, mi a fene folyik itt. Az életetekre majd figyelek, amennyire tudok. De legyetek óvatosak. Ha vészes lesz, a helyzet 54 HP-t tudok gyógyítani, plusz a saját pontjaimmal is képes vagyok gyógyítani. Ez 194 HP-t jelent… már ha eltekintünk attól, hogy így nekem 1 HP-m marad, de ezt részeltekbe is tudom küldeni. – ezután vizslató szemmel nézek az ellenségre.
Amennyiben tudok, megpróbálom felfogni a többiekre érkező csapásokat, ha ez azzal járna is, hogy elé kell vessem magam.

// teljes csőd xD //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 19 2014, 12:22-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 19 2014, 12:21

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Szomb. Ápr. 19 2014, 12:33

Ayani a jelek szerint túlságosan is sietett. Sem Tűzrózsa fellángolása, sem a támadások sorozata nem jár sikerrel, Tray pedig majd megszakad a röhögéstől. Kuro ismét egy hatalmas csapással lendíti tova a lovat és gazdáját, jelezve vele, hogy nem kéne közelebb jönni.
Kawako gurgulázik, behunyt szemmel próbál szabadulni,de láthatólag egyre kevesebb rá az ereje.

Adatok:

(2/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Szophie Kedd Ápr. 22 2014, 16:35

Sokan megakarják néha ölni a petjeiket, amolyan hirtelen felindulásból.Rolling Eyes Vagy lehet, hogy neki már nem kellett, mert rossz pet volt. Akármi lehetett! Akármi! Viszont hogy merészelt mégis engem buta libának nevezni? Kinyomom a szemeit, kitépem a karjait, wáááá!!! Csak nem értem a helyzetet. *szip* :(Nem kell ezért rögtön így bánni velem. Én kedves voltam pedig. És mégis miért sziszeg? Ő egy kígyó? Most akkor ő a pet? Vagy ezek is petből lett emberek, mint Vezér? De nem, nem fogom most megkérdezni, már azért sem! A másik biztosan egy madár, ő egy kígyó, és az a képessége, hogy irányítja Kawakot, aki egy harmadik pet. Most pedig, hogy nincs rá szüksége, egyszerűen megöli. Vagy pedig.. Az is lehet, hogy Kawakot tényleg csak meg kell ölni, és akkor nem is bántanak minket ezek a petek, ha együttműködünk.
"...és mehettek bárki hírével. Amíg Kawako él, sajnos nem mehettek, pedig kelletek a francnak. És ez már úgyis a tartozás utolsó részlete :3 ..." Igen, emlékszem erre! Akkor csak ki kell ezt várnunk, nem? Ha nem teszünk semmit, akkor nem bántanak minket, ugye? Csak várni kell, amíg Kawako.... ehh..>.> Ez pont nekem fordul meg a fejemben, amikor a céhem.. De Kawako nem szegény játékos, ő.. ő nem tud bemenni még a városokba sem. Akkor az nem gyilkosság, ugye?
Tanácstalanul fordultam körbe. Úgy tűnik, ilyenekre senki sem gondol, mindenki rögtön hős lett, gondolkodás nélkül. De.. Nekem is azt kéne, igaz? Segíteni.. Ő is segített nekünk, hogy Bacchust.. Vagy..
- Ő küldte ide Bacchust. - mondtam csendesen. - Ő vezetett ide minket.. Ő csalt a csapdájukba! - kiáltottam fel. Ő nem az ártatlan áldozat, ez egyre világosabb volt. Magabiztosan haladt előre, és ő volt az is, aki a lyukon bejött, ő vezetett minket végig, és Bacchus is miatta került ide. Az egésznek Kawako az oka. És ha megásta a gödrét.. essen is bele. >.>
Hát.. nem mondhatom, hogy túlságosan ellene voltam a teleportálásnak, de azért örültem, hogy mégsem sikerült. Meg akartam tudni, mi lesz a vége.
Egyébként.. ha harcra kerül a sor, miért jut mindig eszembe, hogy teázni kéne? O.o Na szóval.. Megfogtam Makoto kezét, és magam után húztam egy félreeső zugba.
- Amikor nem támadtunk, ők sem támadtak. - suttogtam, miközben elővettem a teás készletem... - Neked is teljes még a páncélod is. - mindeközben próbáltam Vezérrel farkas szemet - nem úgy igazit, csak a játékot értem ez alatt - nézni, és testtartásommal sugallni, hogy örülnék neki, ha követne engem. Nagy ímmel-ámmal ugyan, de lemondott ő is a harcról - scooby snackért cserébe. Na jó, az csak egy kis száraz, húsos sütiszerű kutya valami volt.. Elkészítettem gyorsan a teát - habár nem volt elég jártasságom hozzá, hogy finom is legyen - , majd körbekémleltem, hátha kér más is.
- Szerinted ők petből lett emberek, mint Vezér? - böktem Tray felé, Kedvesemre emelve tekintetem. Remélem, Ozirisz is hamar észhez tér, és leül velünk teázni. Nem akarom, hogy akármilyen baja is legyen a barátomnak. Ha majd rosszabbodik a helyzete, közbelépek. Remélem, tényleg megtartja az ígéretét Tray, és elenged minket, ha végez. Jahmm.. és még valami..
- Milyen tartozás az, aminek ez az utolsó részlete? - kiáltottam át Tray felé. Remélem, erre kedvesebben fog válaszolni, mert ha nem... elátkozom!

Spoiler:


A hozzászólást Szophie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 22 2014, 19:11-kor.

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 0510[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 1110[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 0310
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Kedd Ápr. 22 2014, 18:32

Tray igen örül annak, hogy Szophie, akinek még esélye is lenne megütni, inkább kimarad a csatározásból, és készségesen, de azért nem a legnagyobb baráti szeretetben fordul feléd.
-Ez esetben megpróbálom röviden elmagyarázni, hogy mindannyiótok aprócska agya megértse. -nyalja meg a szája szélét. -Az a fószer, Ryuunosuke, egy sarlatán. Becsapott és megtagadta, hogy fizessen, pedig nem kevéssel tartozott. Olyannyira megalázott, hogy figyelmeztettem, a legdrágább kincsét fogom tőle elvenni, ha nem engedelmeskedik. De nem tette. Ez a lány... -rázza meg Kawakot, cseppet sem kedvesen. -Valami hülye kis árva, akit az utcán szedett össze. Figyeltem, mennyire megszerette, és én eldöntöttem, hogy ő lesz a fizetség.
Hogy nyomatékosítsa szavait, egyre szorosabbra és szorosabbra fonja az ujjait a lány nyakán.
-Bekerült a NerveGear fejlesztői csapatába. Kikönyörgött két ingyen sisakot; illetve ellopta, hogy majd milyen jót fognak játszani. Csak nem számolt velem! Én is ott voltam. Átírtam a kicseszett kódokat, hogy a pici lánya ne követhesse mindenhova. Hiába játékos valaki, ha a rendszer mobként kezeli, nem igaz?
Tekintete egyszer megszállottabbá válik, nem mintha eddig ne lett volna eléggé az.
-Ryuunosuke besz**t. Tudja, hogy itt pillanatok alatt megölném. Kawako sajnos meg tudta védeni, ha játékos voltam, valami képesség miatt, de most lesz vége az egésznek. Látjátok, a kis nyomoréknak elég volt egyszer elszakadnia a drágalátos apjától, aki aztán megpróbálta hősiesen feláldozni magát, hogy majd így megvédje! Szépen megdöglik, ahogy azt illik, Ryuunosuke meg éljen tovább a piti kis fájdalmával, amit megérdemel. Kuro!
Amint meghallja a nevét, a fekete szárnyú ellöki magát a földtől és Szophiék felé száguld, hogy az utolsó pillanatban megtorpanjon, mikor Tray ismét elkiáltja magát. A szőke férfi végül elvigyorodik.
-És ne higyjétek, hogy olyan hülye vagyok, mint valami közönséges mob.

Adatok:

(2/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Ozirisz Pént. Ápr. 25 2014, 20:07

Utánam még elszállt pár luft, majd Szophie próbált diplomatikusan hozzáállni a dologhoz. Meggyőződése, hogy Kawako csak egy pet. Próbálta békésen lerendezni a dolgot, hogy várjuk ki amíg megöli Kawakot, és mi mehetünk. Elvileg... De valahogy nem bízok egyik alakban sem. Mindenesetre érdekes meglátás, hogy Kawako küldte ide Bacchust, és ő csalt csapdába minket. Hát igen, az éremnek két oldala van, de gondolkodjunk logikusan: - Ha Kawako nem küldi ide Bacchust, akkor szerinted hol lenne? Eléggé körberajongták a tündérkék, és valószínűleg meghalt volna, ha Kawako nem segített volna... - mondtam Szophienak. Akárhogy is vesszük, ez a kisebbik rossz volt.
Majd teázni? :roll:Egy harc kellős közepén teázni? :roll:Csak forgattam a szemeim, és hallgattam a kialakult beszélgetést Szophie és Szauron bandája között...
Mint kiderült, egy régi konfliktus állt ez mögött az egész eset mögött, avagy a fejlesztői csapatban is akadt széthúzás rendesen. Belepiszkáltak kényük-kedvük szerint a rendszerbe, és túl sok hatalmuk lett Aincradban.
- Ha már átírogattad a kódokat, miért nem a kijelentkezést állítottad vissza? Vagy tán rajtatok is kifogott Kayaba Akihiko? Rolling Eyes- tettem fel egy kérdést a díszes társaságnak. - Amúgy meg, ha lenne benned bátorság, nem Kawakoval kezdenél, aki meg sem tudja védeni magát, hanem Ryuunosukee-val vívnál tisztességes 1v1 párbajt... - tettem hozzá.
Majd közben amíg a traccsparti folyt, próbáltam úgy helyezkedni, hogy Kuro a legkevésbé legyen útban Tray felé, majd kicsit kifújtam magam. Próbáltam magam összeszedni ahhoz, hogy támadjak, de túl fáradtnak éreztem magam. Csak sétálgattam tovább, és igyekeztem helyretenni ezt a sok információt amit kaptunk. Valahogy várható volt, hogy a ??? és a ??? és az eee után hirtelen ömlesztve kapunk annyi információt, hogy túlterheljük vele a processzorainkat. Avagy ne gondolkodj túl sokat, mert megfájdul a fejed Smile

// pihikör, legalább most nem luft //

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Vas. Ápr. 27 2014, 11:20

-Mit érdekelne engem a kijelentkezés? -emeli fel Tray kérdőn a szemöldökét. Ozirisz lépése csupán annyit eredményez, hogy legalább Kawako nyakán nem szorul annyira a keze, bár szegény kislány még mindig fuldoklik. -Itt sem kéne lennetek, bár a feladatot, amit elvállaltatok, sem végzitek valami eredményesen Razz
Második felvetésedre pedig ismét elvigyorodik. -Látom, még mindig nem fogod fel. Bár ahogy érzed. Ne aggódj, Ryuu-val is elbánok idővel. Ismered a fogalmat, hogy csali? Razz
Kuro sanda tekintettel figyeli a helyezkedésed, de mivel nem támadsz, Traytől pedig nem kapott utasítást, nem mozdul.

Adatok:

(2/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 27 2014, 18:11

Jó ötletnek tűnt. mint minden ötletem... vagy legalábbis az ötleteim nyolcvan, kilencven százaléka az... de mégsem sikerült levágnom a pasas karját, hogy megmenthessem a fuldokló Kawako-chant. Közben megérkezett Ayani is rövidke monológjával, és hasonló szerencsétlenséggel mint én. A képességeimmel most nem megyek semmire... nem is tudom őket aktiválni. Miért nem? Hjaj... pedig egy mozdulattal megmenthetném a lányt a pasas karmai közül. Szophie elmélete, már kissé érdekfeszítőbb volt, mint a saját balszerencsém okának kutatása, de elég nagy baromságnak is tűnt. Lehetetlen békésen megoldani ezt a helyzetet. Ez a fazon egy őrült...
- Ha jól értem ez a Ryuunosuke nevezetű meg meglopott, és most ezért azzal próbálsz bosszút állni rajta, hogy megölöd a saját lányát, majd öt? Micsoda hülye ötlet... A bosszú sosem kifizetődő, egyébként is idebent már úgysem érnél semmit azzal a pénzzel, visszakaptad volna nemde? - amint kimondtam máris átfutott az agyamon egy elég érdekes eshetőség, hogy lehet ez a pasi azért lépett be a játékba csak, hogy megöljön valakit? Szóval ha mindez a "lopás" nem történik meg, akkor most nem történne mindez... Ha meg belepiszkált a lány programkódjába, vagy mijébe, és most mobként érzékeli a rendszer, lehetséges, hogy nem is fog változni az indikátor színe a megöléséért... vagyis ha az előbb talált volna a támadásom most az én gyönyörű tiszta zöld indikátorom sárgulna... vörösödne be?! Már a puszta gondolata is szörnyű lenne, Anatnak, hogy magyaráznám meg?" Hali, hát ez úgy történt, hogy levágtam valaki kezeit..?" Nem... esélytelen...
- Csali... heh... Nem gondolod, hogy ha tényleg érdekelné a lány sorsa maga jött volna el ahelyett, hogy minket, vad idegeneket bíz meg a lány védelmével? Valami valóban nem stimmel vele... ha fontosabb a lány az élténél is, akkor miért bízna meg egy vörös indikátoros srácban, - gondoltam itt Tachira... - vagy egy halomnyi jött-mentben? Semmi értelme valakit megölnöd akinek semmi köze sincs az egészhez, azon kívül, hogy ismeri a célpontod...- húztam ki magam, miközben karba tett kézzel vártam, hogy mi történik. Remélve, hogy talán kissé elgondolkodtattam ezt a marhát, és elengedi Kawakot.
//pihikör o3o//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Kedd Ápr. 29 2014, 21:16

-Van egy sanda gyanúm, hogy egy szóval sem közöltem, hogy pénzzel tartozna Suspect -valóban, a férfi ezen elgondolkodik kicsit, csak sajnos még így sem felejti el tovább fojtogatni Kawako-t.
Akinek van Hallgatózása legalább első szinten, hall valamit a lépcső felől, ahonnan jöttetek. Nem tudjátok megállapítani, mi lehetett, de mintha egyéb játékosok is lennének kint a kazamatában.

Adatok:

(2/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Jay Szomb. Május 03 2014, 13:47

-Ki tudja, lehet, hogy az a Jay én vagyok, csak még nem tudunk róla. Mellékesen nem vagyok béna harcos!
És bár szavaim bátorságot mutatnak, a szívem mélyén érzem: valóban nem vagyok jó harcos. Nem fejlődök eleget, kevés vagyok mindenhez. Már arra sem vagyok méltó, hogy kijussak innen. Szánalmas kis bolond vagyok, aki másra sem képes, csak nyavalyogni. A Kuro általi kilőkés ellen szinte már nem is védekeztem, úgy bicsaklottam hátra, mint valami rongybaba, és a földön is maradtam, onnan figyeltem, hogy mi történik.
Az a mocsok Tachibana el is próbált menekülni, magával vinni Szophie-t, a gyáva féregje. Pedig biztos vagyok benne, hogy jóval erősebb nálam is, Junnál meg Ozisznél is. Erre önző módon megpróbál menekülni. Hogy gebedne meg.
Persze, ezt a nézetet Ayani is furcsán veszi, rá is kiált, pont azt, amit én is gondoltam róla.
Erre Szophie elkezd teát főzni meg szürcsölgetni.
Na, most ezt elképzelem, hogyan történne odakint: Béla és Sanyi összeveszik a szajrén, amit loptak, elkezdenek verekedni, aztán a harmadik pofon után Béla elővesz egy teáscsészét, miközben Sanyi fojtogatja, megfőzi azt, megissza.....te A TYA ÉG.
De most komolyan, hogy az istenbe lehet egy élet-halál harc közepén leülni TEÁZNI?!
Ozirisz jó érdekeket hozott fel, mint mindig, de Trayt ez se hatotta meg. De legalább egyre többet megtudunk arról, hogy itt miért is van ez így.
Tehát Ryuu tolvaj, Tray a kis áldozat, stb, stb... istenem, hova bonyolódik ez?

-De, te magad mondtad, hogy Ryuunosuke becsapott és megtagadta hogy fizessen. Mégis mi mással tudott volna fizetni neked, mint pénzzel? Ergo pénzzel tartozott. Vagy ha nem, akkor itt az ideje, hogy elmond, hogy mivel. És csak úgy mellékesen jegyzem meg: ha te is játékos vagy, akkor Kawako is az. És ha valóban az- majd itt a többiekhez, főleg Szophie-hoz fordulok- hagynátok, hogy megöljön a szemünk láttára egy MÁSIK EMBERT, egy ÁRTATLANT? - ordítom már a végét, immáron állva, remegő karddal a kezemben a dühtől.
- Kawako nem tehet erről az egészről! Engedd el, és ha annyira akarod, töltsd ki a bosszúd Ryuu-n, de ne olts ki egy olyan ember életét, aki semmit se ártott neked! Tényleg ennyire mocsok lennél? Ennyire sötétbe burkolta a szívedet a bosszú? Szerintem te ennél jobb ember lehettél, ha a NerveGear fejlesztésében is részt vettél. Komolyan, gyilkossá akarsz válni? Nem tudnád egyszerűbben elintézni a dolgokat, amint kikerültél?- vonom kérdőre Trayt.

/pihikör done/

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Szomb. Május 03 2014, 14:29

Tray elég döbbent mosollyal hallgatja végig a monológot... majd úgy elkezd röhögni, hogy még a könnye is kicsordul.
-Hát ez hihetetlen! Olyan murisak vagytok, hogy eszem megáll! Ez rohadt jó volt!
Még egy ideig röhög, persze Kawako-t el sem engedve, majd vállat von. -Hát, ha meg se hallgattál először, akkor minek ismételjem el? De azért jól megnevettettél, kösz ^^

Adatok:

(2/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Május 03 2014, 15:59

Nos, nem működött. A kristály aktiválódását valami vagy valaki blokkolta, azonban ez voltaképpen még annál is jobb hír volt, mintha sikerült volna a főtérre teleportálnunk. Azt jelentette, nem vagyunk veszélyben. Kayaba Akihikonak nem az a célja, hogy mindannyiunkat megöljön, nem generálna a rendszer olyan küldetést, ahol az összegyűlt csapat a biztos halálba rohanna. Tehát itt nem az a cél, hogy erővel győzzük le ezt a két alakot, és úgy mentsük meg Kawakot a karmai közül. Omoshiroi :] Becsuktam a szemem és a gondolataimba mélyedtem... volna, ha nem reagálják túl néhányan a helyzetet, az üvöltözést és kiabálást pedig nem viselem jól... Nagyot sóhajtva vonultam félre Szophie társaságában, mulattatott, hogy a lány is beállt a polgárpukkasztók sorába, hála a fejében lezajló gondolatsornak, ami nyilvánvaló módon Kawakot a gonoszok oldalára pakolta.
Tray állításai viszont kifejezetten érdekesek voltak, szóval ismét megpróbáltam összerakni a képet az új darabkák ismeretében. Adott volt egy Kawako, a néma kislány, akit mobként kezel a rendszer. Ez megmagyarázta, miért nem tud bejutni a városba, a sárga indikátort azonban nem. Kiírt egy küldetést, hogy visszataláljon az apjához, Ryuunosukéhez, aki idomár. Adott tehát az idomár apa, és a pet indikátoros kislánya. Nahát, milyen érdekes :] Tray célja megölni a petté torzult kislányt, és ezzel megkeseríteni Ryuunosuke életét, akiknek nem tudott ártani, amíg együtt voltak. Legalábbis játékosként. Csakhogy Tray most egy lila indikátoros mob. Mindegy, a történet további részletei, a tartozás már lényegtelennek hatott. Volt azonban néhány apróság, amire ideje volt fényt deríteni.
- Yare-yare... miért nem lehet nyugta az embernek? - sóhajtottam fel, és megnyitottam az üzenetküldő panelemet, hogy rövid úton pötyögjek néhány sort.
Kawako veszélyben van. Tray ránk talált. Egy föld alatti kazamatában vagyunk, a város szélén lehet lejutni.
Koordináták mellékelését követően elküldtem a levelet Ryuunosukének, ha már volt olyan kedves, hogy legalább a nevét megadja, majd feltápászkodtam Csillagom mellől - Valaki menjen fel, Bacchusnak társasága akadt odafent - közöltem, és elsősorban Ayanira pillantottam, aki a leghaszontalanabb volt közülünk. Pajzsom már rég a csuklómon pihent, így zsebre dugtam a kezemet, és komótos léptekkel indultam el a trió felé. Semmi fenyegetésre utaló jelet nem mutattam, egyszerűen közelebb sétáltam hozzájuk.
- Két kérdésem van. Egy, miért égetted fel az uborkaföldet? Kettő, miért kell itt lennünk ahhoz, hogy megfojtsd a kislányt? Nem különösebben érdekel a kis konfliktusotok, de látod, mennyire felizgatta magát ez a sok mitugrász itt velem - intettem a többiek felé, figyelve, hogy még véletlenül se mutassak kedvesem felé. Közönyös arccal bámultam Trayt, Kurot azonban kicsit szemtelenebbül mértem végig, ha már nőből volt.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Szomb. Május 03 2014, 17:07

-Felőlem elhúzhattok a retkes medve ...... pörögni. A kislány nem enged titeket, ha nem vettétek volna észre. Na nem mintha törnétek magatokat a megmentése ügyében. -vigyorodik el. -Ami nekem csak jó. A földről meg... figyelmeztetés volt :]

Adatok:

(2/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Május 05 2014, 12:35

Mérgesen nézek Szophiera. Kb már a kiakadás szélén vagyok. Hiába fojtogatnak előtte valakit, őt nem érdekli, úgy látszik különösebben, inkább leül teázgatni.
- Szophie drága cukrot ne adjak a teádba? Mert látom, nem sok kedved van kiállni Kawako mellett. – nézek dühösen a lányra – Mellesleg te szívem csücske szerinted, ha Kawako nem teleportálta volna el Bacchust, akkor most nem ibolya gyökereket szagolna a föld alól, ahogy Ozi mondja? Most persze jöhetne az, hogy kitudja, lehet a mobokat is ő hívta oda. Nem érdekel. Engem csak most annyi izgat, hogy ne fojtogassanak másokat előttem. Hívjatok érzelgősnek, de én megbízok Kawakoban, még ha Ryuuban nem annyira is.  – ekkor Tachihoz fordulok – Te meg ne pillantgass sehova. Tudtommal te is ugyanúgy fel tudtál volna menni a fenébe is. Bízok Bacchus megítélésében, és ha veszélyben érezné magát, már felénk jönne. Mellesleg akár segítség is lehet, ha nem gondoltál volna rá. Elegem van már ebből a rohadt napból is. – mérgelődök magamban.
Kissé már-már a teljes kiakadás szélén voltam. A tény, hogy a kitartásom kb annyira elég, hogy 1x támadjak, és rendszer máris blokkolja, az energiámat arra enged következtetni, hogy valóban jóval nagyobbak nálunk szint ügyileg… vagy csak arra mennek, hogy az ellenfél alig bírjon mozdulni a fáradtságtól. Mindenesetre dühös tekintettel odaszólok a férfinek.
- Hé, maga. Hagyja békén végre Kawakot. A francba már eleget szenvedett már nem gondolja? Mit beszél itt arról, hogy Kawako lesz a fizetsége, meg hogy őt fogja csalinak használni? Na, ne röhögtessen. Azt mondta Ryuu be van tojva magától, akkor hogy a francba akarja csalinak használni? Ha úgyis tudja, hogy nem fog eljönni, akkor, hú de rohadt sok értelme Kawakot csalinak használni. Weee már mindjárt felrobban a fejem… Ha ennek a rohadt napnak vége, és Kawako biztonságban van, azt hiszem, veszek egy kis forró fürdőt, talán az lenyugtat. – morgom a végét magamnak.

(pihikör ._.)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Hétf. Május 05 2014, 16:01

Tray mintha motyogna valami olyasmit, hogy "ebben a bandában senki se szokott könyvet olvasni? Szégyen". Egyébként nem igazán figyel rád, a jelek szerint megunta a veletek aló foglalkozást, ezen kívül úgyse kell veletek sokat foglalkoznia.

Valaki futólépésben közelít lefelé a lépcsőn, majd meg is jelenik futólépésben Ryuunosuke. Zavart tekintettel néz körbe, de Kuro, amint észreveszi a férfit, ellöki magát a földtől és Kawako nevelőapját erősen a falhoz szorítja. A pasasnak annyi ideje sem volt, hogy megszólaljon.
Tray annál jobban örül. Kezei ismét megszorulnak a kislány nyakán. -Na lám, itt vagy, te Faust! Nézd csak és lásd, volt-e értelme szembeszállnod velem, az Ördöggel, te kis számító féreg!

Adatok:

(2/3)

Tray Élet full
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Kezd fuldoklani

Szophie Élet: 150/150, páncél: 25/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Szophie Kedd Május 06 2014, 22:35

- Köszönöm, elég édes. - biccentek Ayani felé illemtudóan a cukros megjegyzésére, majd nem törődve semmivel szürcsölgettem ki a legutolsó kortyokat. Őszintén értem, mi a bajuk, most már értem. Viszont ők is felfoghatták volna a logikámat, miszerint nincs kedvem az életemet kockáztatni mobokért. Vezérért sem tenném. A pet van értem és nem fordítva.. Na jó, Vezérért kockáztatnék, de csak mert nélküle lehetetlen, hogy túléljem. Meg egy kicsit azért az is az oka, hogy hozzám nőtt a farkas - még ha csak mesterséges inteligencia is. Viszont Kawakoról képes voltam elhinni, hogy neki nem kell segítenem. És ez tök jól működött, amíg Tray maga nem mondta el, hogy mi is az igazság. Ez egy kicsit változtatott a helyzeten. De azért a teát jó angol szokás szerint elfogyasztottam az utolsó cseppig. Amúgy is segít feltöltődni.
- Jól van, jól van. - sóhajtok. - Felfogtam. - kecmergek talpra. - Viszont senki ne árja el, hogy egy mob vagy NJK élete érdekeljen. Amíg ez nem volt tisztázva, persze hogy semmi okom fölöslegesen pattogni. - nézek végig rámnem jellemzően lekezelően a társaságon. - Velem még egyszer ne kiabáljígy! - lépek Jay mellé fenyegetőn. Nem szoktam hozzá a rosz bánásmódhoz. - Mint láttad, azokban a percekben esélyem sem volt az ellenség közelébe férkőzni. Addig pedig nem mindegy, hogy ácsorgok avagy teázok? Hidd el, én is vagyok oly értelmi szinten, hogy végül rájöttem, micsoda Kawako. Viszont amíg ez nem volt tisztázva.. - felsóhajtottam. - Egy vadisznó mobért sem láttam még senkit kiállni.. Vagy természetvédő társaságba keveredtem? Izé... pixel védő? - ráérősen megpörgettem ujjaim között idomárpálcám, majd tekintetem az ellenségre szegeztem.
- Azt hiszem, itt én vagyok a legerősebb. Switcheljetek minden körben egyszer rám, és egyszer Ayanira, mivel mi nagy sebzők vagyunk, így hatékonyabb lesz a támadás. Illetve ha valakinek van paralízis mérge, próbálja meg használni. Ha esély is lesz rá, most mondom, nem ölöm meg Trayr, mivel elvileg ő is ember. Fogalmam sincs, mit kezdünk vele, de én csak legyengítem, többet nem. Minden támadást növelő kristály, méreg hasznos lehet, fegyverkezelést erősítő is, képességek úgyszintén. Úgy látom, nincs sok időnk. Ha valakinek van gyógyító képessége, ami mobokra, petekre is hat.. azzal is segíthet Kawakon. - úgy sincs senkinek. Jut eszembe.. - Hol van Kappa? - és ha már itt tartunk.. - Switch Kawako. - egy próbát megér. Petekre is lehet switchelni. Végül támadtam Vezérrel karöltve Trayt.


/első kocka Vez./


A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 06 2014, 22:37-kor.

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 0510[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 1110[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 0310
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 06 2014, 22:35

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] A. R. kappája - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Argo Kedd Május 06 2014, 23:08

Talán mert Kuro el lett foglalva Ryuunosukeval, Vezér és Szo gond nélkül közelítik meg a szőke pasast, akit az előbbi teázás után mintha hirtelen is érne a támadás. Döbbent arckifejezése legalábbis mindent elárul.
-Hogy merészeled... fruska! -dörmögi, és gyomron rúgja a lányt, hogy minél távolabbra repítse magától.
Kawako torkából gurgulázó hangok törnek fel; a lány nem bírja már sokáig.

Ryuunosuke ijedt tekintettel néz körbe rajtatok, s nehezen mintha olyasmit próbálna elszorult torkából kimenteni, hogy "Ne törődjetek velem, csak őt mentsétek, kérem".

Adatok:

(3/3)

Tray -50 HP (sárga)
Kuro -7 élet (zöld)

Kawako Fuldoklik

Szophie Élet: 150/150, páncél: 0/40
Ozirisz Élet: 90/90, páncél: 18/33
Jun Élet: 70/70, páncél: 15/30
Jay Élet: 60/60, páncél: 11/26
Tachi  Élet: 100/100, páncél: 95/95
Ayani Élet: 195/195, páncél: 15/30

_________________
[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A. R. kappája - Page 6 Empty Re: [Küldetés] A. R. kappája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.