Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[36. boss]

+5
Rikomono
Ozirisz
Chancery
Hinari
The Gleam Eyes
9 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Márc. 18, 2020 7:22 pm

- Jackpot! Másodikra már nem tévvedhetek - nevet fel ahogy Rikomono az italát elfogyasztja.


[36. boss] - Page 3 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌



Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 18
- Rinne képesség 18

Játékos cselekvések:
POTION ELFOGYASZTVA

Rinne 88%-al kevesebbet sebződik 2/3
Rikomono Banénhéj Potion hatása 2/3

Boss cselekvések:
A boss körvonalai felvillannak, a Potion hatása megváltozik
A boss 144 18 sebzést okoz Rinnén

Életpontok/adatok:
Glitch: ??? HP -36 P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 310 páncél, 110/85 CSP
- Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
- Rinne (47. szint): 235/62 HP, 122 páncél, 3/ 188 CSP
- Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
- Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 190  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
- Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Márc. 19, 2020 3:35 pm


Szóval így játszunk - pillantottam fel a bossra ökölbe szorított bal kézzel, egy kicsit ki is zökkenve a harc menetéből: ez így sokkal, de sokkal nehezebb lesz, mint gondoltam; de nem lehetetlen, legalábbis... meg lehet oldani. Ugye meg lehet oldani? ... Meg fogjuk tudni oldani!
- Figyelem, innentől semmilyen itemet ne használjatok, hacsak nem kérem külön! - kiáltottam a csapatnak - Valamint... - jutott hirtelen eszembe, mit mondott a boss Rinnének - Egyelőre képességeket se. Se itemképességet, se rendeset. Nem tudni, mennyire bugosodnak be és lesz más hatásuk - mondtam, így viszont...
Koncentrálj! Egy pillanatra behunytam a szemeim és csak azután fordultam céhtársamhoz:
- Ozi, kérlek támadd meg. Sima támadás, semmi egyebet ne használj - kértem őt egy kissé fakóbb hangon, majd összeszorult gyomorral figyeltem, mi lesz.


Ozirisz jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 22, 2020 10:47 pm

Az émelygés is egyre inkább úrrá lett rajtam, ahogy a boss elszívta a lelkem egyrészét. Hogy szó szerint, vagy képletesen, az részletkérdés. Talán is-is, ez még olyan dolog, amire most, hogyha agyoncsapnának se tudnék válaszolni. Csak néztem a fénygömböt, és leblokkoltam. Sokminden kavargott a fejemben, gondolatfoszlányok, érzések. Kétségbeesés, értetlenség és mérhetetlen indulat. Nem tudtam, mit is tehetnék, bármennyire is próbált pörögni az agyam, egy használható ötlet se pattant ki belőle. Mintha leolvadt volna a hirtelen jött információáradattól, amivel tökéletesen nem tud kezdeni semmit. Megannyi impulzus, kezdve az émelygéstől a boss vihogásán át Hinari figyelmeztető kiáltásáig, csak ami az elmúlt percben ért.. ami az elmúlt percekkel betette a kaput. ~ Hogy hibázhattam ekkorát? Hogy történhetett ez? Miért történt mindez? Miért így? ~ zúgtak a kérdések a fejemben, és sehogy sem akart a helyére kerülni semmi. Mintha csak egy rémálom lenne, amiből nem lehet felébredni...
Az zökkentett ki valamelyest ebből az állapotból, amikor egy kezet éreztem a vállamon. Nem Lephantis asztrál kezét, hanem valami sokkal emberibbet ebben az egyre embertelenebb világban. Hátranéztem, láttam Hinari biztató mosolyát, hallottam a szavait, ahogy próbál lelket önteni belém. - Játékosnak tűnt. Zöld indikátorral... Olyanja nem szabadna lennie - szólaltam meg végül, halkan – Miért csinálja ezt velünk? Miért ilyen kegyetlen? - persze nem tőle vártam a választ. Valószínűleg soha nem tudjuk meg a miérteket. Valószínűleg sosem jutunk fel Aincrad tetejére. Úgy nem lehet nyerni, odábbviszik a célvonalat. Ahogy azt sem lehet ép ésszel felfogni, hogy a világ alapvető szabályszerűségei, amiket eddig biztosnak vettünk, szép sorban felrúgják őket. Mintha a talajt húznák ki a lábunk alól...
Mindenesetre az volt, ami kicsit megnyugtatott, hogy Hinari is ugyanígy tett volna a helyemben. Jobban belegondolva minden Ligás is pontosan azt tette volna, illetve minden jóérzésű ember. De ha ennek híre megy, hogy egy zöld indikátor jelezhet bosst... hányan fognak meghalni, mert csapdába esnek és ellenségnek nézik őket? Nem hagyhatjuk, hogy kitudódjon... csak reménykedjünk, hogy egyszeri eset, és a boss legyőzésével a programkód ezen része is törlődik... végleg...

Már, ha le tudjuk győzni. Rinnének is elég rendesen beszólt, és az össze-vissza villódzó élet- és páncélcsíkok miatt azt sem tudjuk, mennyit sebződött a lány. Vagy egyáltalán mi mennyit sebződtünk vagy fogunk sebződni. Vagy azt, hogy egyáltalán mennyire közel állunk – jobb esetben – a burkoláshoz. Rikóval is elég rendesen kibabrált a boss. Pontosan nem tudom, mi történhetett, viszont az, hogy a boss nagyon elkezdett vihogni és jackpotot emleget, az egyértelműen nem jó. ~Valami nagyon bűzlik~.
Hinarinak valószínűleg már sejtése is van róla, hogy mi lehet az. Vagy csak elővigyázatosságból tiltotta az itemek mellé a képességeket. Majd megszólalt a fejemben egy vészjelző, egy baljós érzés, ami a mindenfelé csapongó gondolataim közül egyet kiemelt és felszínre hozott. Egyet, ami életbevágóan fontos lehet. - A teleportkristályok... A kupola alatt arról hablatyolt, hogy ne használjuk a kristályokat, mert csapdába esünk... lehet a teleport sem működik... - osztottam meg az infót, ami az itemek említésére beugrott. - Mi van, ha megfordítja őket? A sebzésnövelés helyett sebzéscsökkenés. A menekülés helyett csapda. Mintha a feje tetejére állt volna a világ... - közben a bossra sandítottam fél szemmel, ahogy nagy boldogan ácsorog a víztükör felületén, denevért játszva. Majd megindultam felé, kivont karddal, és egy darab támadást próbáltam meg bevinni neki...


// egy darab natúr támadás

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 22, 2020 10:47 pm

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Márc. 24, 2020 1:00 pm

A boss kíváncsian fordul a susmorgó páros felé és látszólag teljesen tisztán hallja, amiről beszélgettek. Azonban a hallottakra idegesen összehúzza a szemét és grimaszba torzul arca. Ozirisz megpróbálja eltalálni, ám egy glitch nyomán a támadása célt téveszt (alapjáraton, nem boss képesség), ám a következő pillanatban a boss megragadja a páncélját, mintha csak egy holmi póló lenne úgy hajlik az ujjai alatt és ott tartja a fiút.
- Kegyetlen? Én kegyetlen? Szóval mert ki akarok innen jutni kegyetlen vagyok? Akkor ti mik vagytok? Megkérdeztétek már az eddigi főnököket, hogy akarnak-e élni? Hogy ők mit akarnak? Nem, mert nem is érdekelnek titeket! Ők is a boss termük fogjai! - itt összeszorítja a fogait és erőteljes dobással a tengerfenékhez vágja a fiút (amitől Rinne ebződik továbbra is) - Én 7 éve raboskodok ebben az elcs*szett fogdába. 7 éve próbálok kiszabadulni Kayaba fogságából, aki bebörtönzött, mert nem voltam szerinte elég "tökéletes". De most, hogy szabad vagyok végre bosszút állhatok! Elpusztítok mindent ami számára kedves, majd végzek vele is! - a boss hisztérikus nevetésbe tör ki egy rövid időre, mely alatt teste még az eddigiekhez képest is jobban glitchel, de miután lenyugszik visszanyeri eddigi vigyorát, majd széttárja a kezét - Szóval nem okolhattok azzal, hogy kegyetlen vagyok. Hisz ti magatok is ugyanezt csináljátok!


[36. boss] - Page 3 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌





Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.





Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 18
- Rinne képesség 18

Játékos cselekvések:
TÁMADÁS MELLÉ

Rinne 88%-al kevesebbet sebződik 3/3
Rikomono Banénhéj Potion hatása 2/3

Boss cselekvések:
A boss 144 18 sebzést okoz Rinnén

Életpontok/adatok:
Glitch: ??? HP -54 P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 310 páncél, 110/85 CSP
- Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
- Rinne (47. szint): 235/62 HP, 104 páncél, 3/ 188 CSP
- Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
- Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 190  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
- Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Szer. Márc. 25, 2020 11:28 am


Sóhajtottam.
- Alapvetően nem rólad volt szó, hanem Kayabáról, de csak hogy tisztázzuk, ha most mindenkit megölsz, te akkor sem fogsz kijutni ebből a teremből - mutattam rá a tényre - Egyszerűen csak eljövünk újra, vagy ha mi meghalunk, eljönnek mások. És egyszer le fognak győzni - néztem rá szenvtelenül - De tudod, számodra akkor sincs vége a dalnak. Van egy Túlélő Csarnok nevű hely, az összes addigi legyőzött boss oda kerül. Sokkal nagyobb ennél és nem is leszel egyedül, egyszóval... neked nincs vesztenivalód. Nekünk viszont van - markoltam meg a Katanát, majd körülnéztem, kinek van még kellő sebzése ahhoz, hogy legalább a páncélját le tudjuk ütni, mielőtt végez velünk.
- Simeon, Tengerszem, ti jöttök. Csak támadjatok, egyelőre semmi mást - kértem az idomárt. Pár körünk még biztosan van, amíg Rinnének elfogy a sebzéstűrése,utána pedig... hát, majd lesz valahogy.


Simeon jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Simeon Hétf. Márc. 30, 2020 4:54 pm

Simeonék nem győztek csodálkozni, hogy miért vágta őket vissza az ajtó, bele abba a ronda, fekete, sötét tengerbe megint! Aztán megjelent egy második boss is és a Simeon kezében lévő bossitem hirtelen elpixeleződött.
- Ez volt az első bossitemem, miért tűnt el!? - nézett szét Simeon elsősorban Chanceryre, Hinarira és Oziriszra és várta tőlük a választ - Az első... - biggyesztette le ajkait és törölte ki szeméből a könnyeket, mert ő igazán, igazán akart már egyet és hiába vett részt több bosson is, még sose kapott! Most pedig eltűnik, ráadásul még azelőtt, hogy megnézte volna magának, pontosan mit is kapott - Ez nem ér... - suttogta és nem is igazán figyelt rá, hogy mi történik a harcban. Haragudott erre az új bossra, ami miatt nem mehettek tovább, haragudott a sötétre is meg a fekete vízre, amiben voltak, meg arra is, aki ezt az egészet így intézte. Karba fonta a kezeit és makacsul felhúzta az orrát, miközben Tengerszem igyekezett nyugtatni őt, meg persze... figyelt a történésekre is: a polip tudta, hogy ez a második harc nehezebb lesz, de a csapatnak valahogy semmi sem akart sikerülni. Így hát, amikor ők következtek, megrángatta idomárja pólóját és harcra készen úszott előre.
- Ph-hhh!
- Naná! Odacsapunk neki, de még hogyan! - vigyorodott el Simeon is rögtön és kihívón emelte öklét a kis boss felé - Nesze neked!


Simeon is és Tengerszem is támadják a bosst!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 30, 2020 4:54 pm

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s [36. boss] - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Ápr. 11, 2020 11:11 pm

[36. boss] - Page 3 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌





Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.





Kiosztott sebzés: 170
A sebzés okozói:
- Simeon 60
- Tengerszem 110

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Rikomono Banénhéj Potion hatása 2/3

Boss cselekvések:
A boss 144 86 sebzést okoz Rinnén

A boss felvillan. Simeont fény veszi körbe, az 1. támadása fixen talál.

Életpontok/adatok:
Glitch: ??? HP -224 P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 310 páncél, 110/85 CSP
- Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
- Rinne (47. szint): 235/62 HP, 104 páncél, 3/ 102 CSP
- Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
- Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 190  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
- Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 12, 2020 12:15 am


Simeonéknak kellően magas sebzésük volt és az előző körök kudarcai után megkönnyebbülve tapasztaltam, ahogy mindketten betalálnak. A mintázat viszont... a boss felvillanásai... mit is mondott nekünk Simeon az első harca előtt?
- Kipróbálunk valamit - közöltem a Katanával és Ozirisszel, viszont jó kérdés volt, ki az, akivel ilyen helyzetben tesztelhetek... Chancery healje még kellhet és az én item-és képességtáram se volt elpazarolandó lehetőség, maradtak tehát az újoncok. Gyorsan végigpörgettem a közös tarisznyát és kérdeztem.
- Tudomásom szerint nem, ám az információ nem megerősített, lévén nem minden változó ismert - felelte a Katana, nekem pedig ennyi jelenleg elég volt. Más lehetőségünk úgyse nagyon van, nem igaz?
- Miko, kérlek támadd meg a bosst és utána, ez fontos! Vedd ki a közösből a T1-es Halvány Gyógyító Kristályok egyikét és használd - fordultam a harcművész lányhoz és feszülten vártam, mi fog történni.


Miko jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Miko Pént. Ápr. 17, 2020 2:27 pm

Nagyot pislogtam az egészen. Az egész harc olyan furi volt. Először a rendszer azt mondja yipí nyertünk aztán jön egy másik bizé. Most akkor április van? De még csak január van nem? Vagy itt bent lehet másképp tellik az idő, vagy csak az admin bá volt spicces állapotba. Mindenesetre nem csak a boss volt furi, hanem úgy mindenki más is. Az az Ozirisz nevű fiú például valamiért tökre bedepizett aztán hirtelen ideges lett… húh… ez ijesztő. Viszont azt hallottam, hogy az ilyen emberek érdekes társaságok, kivéve, ha rossz emberek. Vizslatóan közelebb megyek megnézni az arcát hümmögve, majd rövidesen helyeslően bólintok.
- Furi vagy, de nem tűnsz rossz embernek! – mondom rámosolyogva – Ha szeretnél, majd ihatnánk egyszer valamit! – mondom majd elkapom a fejem, ahogy a nevemet hallom – Nani? Oh… Ai, Ai Milady!
Az eddigi harcból igazából nem igazán fogtam fel semmit, sajnos nagyon leterhelték a gondolataimat ezek a fontos gondolatok, de végül persze én is becsatlakozok a jóságba, pont úgy, ahogy azt Hina-san is szeretné.


// 1x támadok, 1x Halvány Gyógyító Kristály elhasználva ///

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 17, 2020 2:27 pm

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 17, 2020 2:37 pm

[36. boss] - Page 3 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌





Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.





Kiosztott sebzés: 0
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:
EGY TÁMADÁS MELLÉ

Rikomono Banénhéj Potion hatása 2/3
Mindenki következő sebzése megnő 1-el, érvényes még ő rá: Hinari, Rikomono, Ozirisz, Miko, Rinne, Chancery, Mary, Simeon


Boss cselekvések:
A boss 144 86 sebzést okoz Rinnén

A boss felvillan. A Kristály hatása megváltozott.

Életpontok/adatok:
Glitch: ??? HP -224 P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 310 páncél, 110/85 CSP
- Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
- Rinne (47. szint): 235/62 HP, 18 páncél, 3/ 102 CSP
- Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
- Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 190  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
- Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 17, 2020 3:03 pm


Nem hittem el, hogy mindenki melléüt - pedig nem kellene ennyire alacsony találati arányunknak lennie... Viszont másvalami talán működni fog. Ezt az életsávom előtt megjelenő ikon is jelezte, ideje volt hát élesben is megpróbálni.
- Mary, te jössz. Kérlek először használj el a bosson a közös tarisznyából egy Bossgyengítő Kristályt, majd támadd meg - kértem a kislányt és reméltem, hogy ezúttal vörös pixelcsík is fogja tarkítani a boss vibráló testét.


Mary jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 17, 2020 4:20 pm

[36. boss] - Page 3 Mary10
Mary


Talán a jelenlévők közül Maryt viselte meg legjobban az újabb boss hirtelen megjelenése. Egész harc alatt bizonytalan volt és bár próbált rendezetten és higgadtan viselkedni, mégis csak egy fiatal kislány volt. Mindenesetre, ahogy Hinari megszólítja akaratlanul felsikkant és szemébe aprócska könny gyűlik, ahogy a feszültség utat talált, hogy áttörje védelmét. Mindenesetre szipog egy picit, majd megtörli a szemeit, majd elfojtva remegését próbál elszánt tekintettel a boss felé nézni.
- I..igennis! – mondja majd az itemet használva végül a boss felé csap.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 17, 2020 4:20 pm

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 17, 2020 4:25 pm

[36. boss] - Page 3 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌





Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.





Kiosztott sebzés: 0
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:
EGY TÁMADÁS MELLÉ

Rikomono Banénhéj Potion hatása 2/3
Mindenki következő sebzése megnő 1-el, érvényes még ő rá: Hinari, Rikomono, Ozirisz, Miko, Rinne, Chancery, Mary, Simeon
A következő Mary ellen irányuló támadás sebzésének a felét a támadó szenvedi el


Boss cselekvések:
A boss 144 86 sebzést okoz Rinnén

A boss felvillan. A Kristály hatása megváltozott.

Életpontok/adatok:
Glitch: ??? HP -224 P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 310 páncél, 110/85 CSP
- Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
- Rinne (47. szint): 235/62 HP, 0 páncél, 3/ 102 CSP
- Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
- Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 153  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
- Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 17, 2020 5:12 pm


Oké, hát ez sem jött be. Sem a tippem, se a támadás... Akkor csak szerencsefaktor az egész... a találatok, az itemhasználat, minden...
- Chan, ti jöttök. Minden random, úgyhogy eldönthetitek, akartok-e bármilyen itemet vagy képességet használni. De azért támadni próbáljatok - mondtam és most először látszott rajtam a fojtogató, mérhetetlen tehetetlenség. Semmi értelmét nem láttam a parancsnokoskodásnak se - hisz bármit mondhatok, ez ellen egyszerűen nem lehet taktikázni. Vagy betalálunk, vagy nem. Vagy ilyen itemet használunk, vagy nem.
Rajtunk a világon semmi sem múlott.


Chan jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 17, 2020 5:21 pm

Mikor elindult ez az egész...
Chancery, szégyen vagy nem szégyen, alig bírt a lelkesedésével. Ki akarta nyitni a száját, szeretett volna ő kezdeni, de végül mégis csendben maradt és kissé hátul állva leste és próbálta értelmezni az eseményeket. Nem értett semmit az egészből, és számára pont ezért volt izgalmas. Bármi megtörténhet. És valamiért úgy érezte, nincsenek olyan nagy veszélyben, mint amit a boss kikiált. Mert ez a boss...
-Én téged ismerlek! -kiáltott fel végül a lány, de ennyi. Álomkelő kérdőn felé fordult.
~De quoi tu parles?~
-Parancsolsz?
Macska és társa kérdőn néztek egymásra.
~Que se passe-t-il? Que se passe-t-il ici? Je ne comprends pas!~
-Majd később, rendben? Franciául annyit tudok csak, hogy "omlette du fromage", azt is egy rajzfilmből. Inkább ugorjunk neki, és tegyük, amit kell!
Azzal a macska és a madár hihetetlen sebességgel röppent neki a bossnak. Chancery kicsit töprengett, majd úgy döntött, a heallel most nem próbálkozik inkább. Nem tudja ugyan, hogy ki mennyire van bajban még, de ha esetleg a boss megfordítaná a hatást és sebződnének tőle, az baj lenne. Helyette csak egy szimpla tűzlabdát dobott felé. Ki tudja, talán gumilabda lesz belőle.

-Hé, Glitch! Ha ennek vége, én szívesen játszanék veled máskor is! Találkozzunk a Csarnokban!

/Támadjuk a bosst, a kockák sorrendje Álom, Dust és Chan. Képesség a Pirokinézis./

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 17, 2020 5:21 pm

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [36. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s [36. boss] - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] - Page 3 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 17, 2020 5:38 pm

[36. boss] - Page 3 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌





Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 101
A sebzés okozói:
- Chancery 10
- Álomkelő 91


Játékos cselekvések:
EGY TÁMADÁS MELLÉ

Rikomono Banénhéj Potion hatása 2/3
Mindenki következő sebzése megnő 1-el, érvényes még ő rá: Hinari, Rikomono, Ozirisz, Miko, Rinne, Chancery, Mary, Simeon
A következő Mary ellen irányuló támadás sebzésének a felét a támadó szenvedi el


Boss cselekvések:
A boss 144 sebzést okoz Rinnén


Életpontok/adatok:
Glitch: ??? HP -325 P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 310 páncél, 110/85 CSP
- Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
- Rinne (47. szint): 235/62 HP, 0 páncél, 3/ 102 CSP
- Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
- Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 153  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
- Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 17, 2020 6:01 pm


Sebzett már annyit, számolva a pajzs képességével, hogy Rinne közel legyen a kieséshez? - kérdeztem a Katanát, de ő csak valami fura nyelven válaszolt. Tehát rád sem számíthatok.
Ez volt az utolsó csepp. Összepréseltem ajkaim és amíg szenvtelenül néztem Chancery oktalan vidámságát, a bossra már utálattal néztem rá. Felizzítottam a Katanát és támadtam, majd - jobb híján - használtam egy itemképességet is. Hogy melyiket, az mindegy volt, nem? A koponyagyűrűt szerettem volna, leginkább, vagy a Katanát helyrehozni, de ezt úgysem én döntöttem el, ahogy semmi mást sem. Itemből minden tieren volt olyan, ami hátráltatna előny helyett, a képességeimből pedig csupán az első segítene, így emellett döntöttem, bár amúgy mindegy volt. Ez is, mint minden más.


Támadás és itemhasználat.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 17, 2020 6:01 pm

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 17, 2020 6:20 pm

Hinari csapása nyomán a boss szemei fenn akadnak és ajkai a következőket suttogják:



- E̴͉̘̦͕̤̮̿̊̆͆͌͌̿̆̓̅̕̕͠z̷̢͙̻̱͇̰̺͑.̶̨̛͔̜̯̖̙̐ͅͅ.̶̡͇͖̥̰̰͑͋͑̊̇̉͌̄̔̍̚͘͝.̴̧̭̗̯̠̖̫̞̹̪̞̤̓̈́̇̈́͛̈́̀̀͘͝͝͝ ̷͕̮̪̠̜͙̗̥̟̬͙͚̮̗͌͊̍͂̾̐̀͂͗̕͝͝ǹ̶̢̹͙̠̘̤̈́͑̈́̕͝ę̴̛͇̗̙͍̲̖̝̓̈́̂̐̿̉͜m̵̫͓̺͕̀͌̆̈̋̾͝ͅ ̶̪̦̠̹̟̯̬͉̳̮̹̫̈́̒͂l̸͚̰̖͔̻̲͍̳̗͎̣̈́̽̈́̇̽̓̾͘ͅę̶̦̩͈̍̕͝ḩ̴̡̛̟̬̯̣̹̼̏̉̄̃̈́͜͜é̸̩̜̟͙̹̫͙͚͆̂͆̂̀̾̉̕͜͠͝t̷̫͙̙̱̜̲̮͗̉͗͌͑̋̐̓.̷̡̻̙͚͔͙̥̩̞̙̖͗̎.̸̧̬̲͉̘͇̟̪͇̠̹̫̬̻͔̌̆̏̇̈͒̈́̂̈́.̶̛̦̝̱̼̟̼̮̬̹͔͈͉̦̏͂̈́̿̑͊̃̄̅͘͘͜͝͠͠ͅ ̷̧̺͓̰̃̾̏̒̆̾̍̊̆̐̾̉͝p̴̛̤̰̺̯̟̮͙̫͓̥̒̈̃̌͗̑̉͗̋̌͂̍̄͒e̵̪̝͙̖̓̂͂͝d̵̢̛̳̥̤̠̖̭͕͙̰͈̋͑̑͜ͅḭ̷̪̬̗͔̈́̊͋͆̀͌ģ̵͚͇̫͔̜̻͔̗͉̐̂͘͘.̵͙̤̓.̶̰̊̄̈́̏̔̂͆̂͛̓̈́͋̎͝.̷̻̯̪̖̫̖̜̪͐́͒̾͑͝͝͝͝ ̴͓͍̝͚̼̒͛̾̑̃̀͐̐͜v̷̢̛̛͕̼͈͎͖̝̀̅́͐̈́͂ͅȩ̴̛̙͚̘̙̞̥̱̮͎̼̞̱̻͓́͛́͌͑̓͌͗͐̏̚͠ģ̴͇̫͕̻̜̙̬̻͔̪̥͆́͂̀͜r̶̛͖͙̮̬̪̗̣̜̱̅̽̈̅̋̏̂́̅̇̕͝ȩ̴̯̯̻̟͓̥̙̥̥̜͍̭̠̾̏̏̑̊́̉͛̚ ̵̦̘̯̯̫͍̂̍̅͂̃̒̎̀̒͌̂̌̍̈́͒͜ş̴̰̫̣̝͔̰͒̓z̸̰͂́̍̈́ȁ̸͎̬̬͇̹̪̩̩͍͓̳̭̇̏̍ͅb̶̮̰͗́͆̿̓̏̃͆̍̚̚͘̕a̵̤͉̮̪̜̙̟̤̗̜͚̅̆̀̈́̓̆͜͠ḍ̷̝̞͓̭͛͑̽̾̍̈́̌̏̀͒̓͠ ̶͈͙̮̝̘͓̳̘̲̗͙̅͜ͅl̵̲̼̼̟̠͉̖̞̝̗̎̉͆ĕ̷̖̱͕̻̀̆͌̂̍͝͝h̸͇͖̘̪̗̳̝̳̭̔̌e̴̳͙̺̜̝͔̪͊̇̔͂̅̂͋t̵̨̗̫̦̘̭͇̫͚͔́̂̍̈t̵̨̞̦̟̤̣͖͚͉̃̀̆̇̍̚͝e̵̢̢̯̹̭̟̝̐̔͘m̴̢̧̢̙̥̰̞̰͈̬̲̣̀.̸̲͚̗̞̭̺̬̼͍̯̗̮̮̞̇͗͗͆̅͒̿̕.̷̡̝̺͎̩̥͍̙̖͈͌̍͒͋͛ͅ.̷̯̤̦̞͍̙̳̣̩̜͖̗̆̔̀͂͜ͅͅ


Majd egy könnycsepp hagyja el a szemét és a következő pillanatban pixeljeire robban szét.


Gratulálok! Legyőztétek a 36. bosst!


A 37. szint megnyílt.


Jutalom: minden túlélőnek 160 exp* és 1 szabadon elosztható pont. /Lephantisért is jár a bónusz pont, így aki eddig nem osztotta el, az értelemszerűen most 2-t oszthat el.

A bossdrop szerencsés tulajdonosa: Simeon // felülírja az előző itemet //


A Szükség pajzs +92 exp-t kap



* "legyőzésükkel ugyanazt a jutalmat kapjátok, mint az eredeti bossért, sőt az eredeti boss kiosztható bónusz pontját és exp-jét automatikusan megkapjátok a 2. boss legyőzése után bónuszként."

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 3 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.