Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[41. boss - Secret Boss]

+3
Hinari
Mirika
The Gleam Eyes
7 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Júl. 31 2021, 11:15

Jelentkezők:
- Mirika (részéről a részt vevés kötelező! Ha nincs jelen, a bossharc nem indul.)
- Hina
- Ozy
- Afton
- Rinne

Parancsnok: Hinari

A 41. szint szint biztonságos övezetén belülről figyelheti Miri egymaga, vagy többedmagával azt a nyugodt tájat, melynek békéjét, nagy eséllyel hamarosan egy őrült rikoltás fog megszakítani. Mindenesetre szerencsétekre egyelőre úgy tűnik, még van időtök, főképp, hogy Mirika rájöhetett, hogy az egy órás keret még nem múlt el (ha úgy dönt, hogy a megbeszélés egy részét övezeten kívül tartsák meg, hogy ezzel is csökkenjen a várakozási idő).

Határidő: 08.07.


// Mindenki tüntesse fel a postja végén a szokásos boss itemjeiket //

FIGYELEM! Előre jelzem, hogy IC a karakterhalál fennáll, tekintve, hogy ez egy boss termen kívüli bossharc. Mivel bossharcról van szó, fokozottan figyelek most erre, és bár OC nem kerül megölésre a karakter (a jelen állások szerint), de ki kell hangsúlyoznom, hogy CSAK az vegyen részt, akinek ez IC a jellemébe belefér, hisz ezúttal a halálozási esély 0-ázódás esetén nem 10%, hanem 100%!!! Bár továbbra is kihangsúlyoznám, hogy ez az IC infó, én userileg nem szívesen ölnélek meg titeket... mármint a karikat o.o még nem tartotok a psziho bossoknál
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Mirika Szomb. Aug. 07 2021, 12:00

Bárki rám nézett, láthatta hogy egyáltalán nem vagyok önmagam. Napokig be se léptem, most is csak azért voltam itt, mert ezt az időpontot beszéltük meg erre a harcra, és nélkülem nem tudták volna előcsalogatni a baglyot. Valójában rá se akartam nézni a játékra, a sisak puszta látványától is gyomorgörcsöt kaptam, de nem akartam csalódást okozni ennek a pár embernek, akik most számítottak a megjelenésemre. Meg hát... talán jobb is, ha minél hamarabb túl leszünk rajta. Én már egy fél órája itt voltam, úgy voltam vele, hogy bő fél óra elég lesz arra, hogy felkészüljünk a harcra. Minden érkezővel lepacsiztam, még akkor is, ha az egy elég bágyadt pacsi volt a részemről.
- Köszi mindenkinek, hogy eljött... Nemsokára jön egy hangos bagoly, akinek én vagyok a célpontja. Annyit tudunk róla, hogy nagyjából 90 a sebzése, és 60 körül van a gyorsasága. Mivel én lehet, hogy ki fogok esni harc közben, ezért Hina-chant kértem meg arra, hogy legyen a parancsnokunk, a többit majd ő mondja el - léptem hátra, és engedtem teret a lánynak, a maradék időt pedig Momo buksijának simogatásával ütöttem el, aki kíváncsian pislogott rám, hogy mégis mi ez a túláradó szeretet a részemről.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal11225/10500[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Hinari Szomb. Aug. 14 2021, 23:34


Őszintén fogalmam sem volt, hogy hogyan fogunk itt győzni ilyen közérzettel és motivációkkal: Mirikán távolról látszott, hogy egyáltalán nincs jól, én pedig az összes boss közül talán most éreztem legerősebben a mellkasomban lévő szorítást és idegesebb is voltam a kelleténél. Nem, nem a boss milyensége és a burkok működésképtelensége miatt, bár tény, hogy az is sokat nyomott a latba.
Én egyszerűen csak... ott akartam lenni a tengerparton Allal.
Mióta megvettük azt a kis kunyhót és időnk nagyrészét ott töltöttük, végre valahára kezdtem úgy érezni, hogy könnyebb a levegővétel, hogy nem feszít az a valami, ami az évek során szépen lassan kúszott be az életembe és én mégcsak észre sem vettem. Az a valami pedig most újra itt volt, nehézzé téve a levegővételt és apróra szorítva össze a gyomromat. Egy kisebb sóhajjal tűrtem hátra egy tincset a látóteremből és pillantottam rá az órára: a megbeszélt időpontig márcsak alig pár perc volt hátra.
- Biztos, hogy menni fog ma? Ha gondolod, áttehetjük - kérdeztem meg Mirikát aggódva, még mielőtt a többiek megérkeztek: igaz én nem sétáltam ide egy órával előbb, de úgy éreztem, hogy azért jó tizenöt-húsz perccel korábban kell jönnöm a hármashoz képest, hogy támogathassam a lányt a bagolyra való várakozás közben. Itt voltunk a negyvenegyes szinten, a védett övezet határától másfél méterre egy olyan területen, ami azon kevés erre járkálónak sem esett útjába vagy került a szeme elé, akiknek megvolt a szintjük a felteleportáláshoz. Újra rápillantottam az órára és biztatón rámosolyogtam céhtársamra: akárhogy is sikerül a mai próba, mindannyian épen fogunk lefeküdni ma. Az itemek pedig... nem számítottak.

Rinnét hálás öleléssel, Afont és Oziriszt pedig mosolygós, de nagyonis feszült köszönéssel fogadtam, majd miután Mirika elmondta, amit kívánt, egy elfojtott sóhajjal léptem én előre, újfent.
- Először is szeretném leszögezni, hogy ebben a harcban nem működnek a burkok és ez egy nagyon erős boss, így megkérek mindenkit, hogy pontosan kövesse az utasításaimat és ne kezdjen el a saját szakállára cselekedni, mert ha a boss lenullázza, nincs burok, ami megmenthetné az életét. Ha valaki nem vállalja ezeket a feltételeket, inkább már most menjen haza - néztem körbe és vártam ki egy kicsit - Mivel viszont többen jobban átlátjuk a harcot, emellett arra is szeretnék mindenkit megkérni, hogyha bármi észrevétetek vagy ötletetek van, azt haladéktalanul mondjátok el; bármit, ami segíthet, bármikor a harc során. Mindenkire számítok - biccentettem a csapat felé, tekintetem viszont végül Mirikán állapodott meg, akinek stratégiai észjárására és átlátására nagyon nagy szükségem volt. Nem tudtam... vagyis nem akartam, nem akarhattam minden felelősséget egyedül viselni most. Ez nem az a harc, nem az a szituáció volt.
- A boss nagyjából húsz perc múlva fog érkezni és ahogy Miri mondta, egy hatalmas, dühös bagoly lesz az, akit már láttunk az eredeti 41-es boss teteme fölött. Sajnos sok információnk nincs róla, így az is elképzelhető, hogy ez csupán egy próbakör lesz. Mindenesetre amíg meg nem érkezik, a következő előkészületeket kérném, pontosan 2-3 perccel a boss érkezte előtt, aminek pontos idejét Miri közli majd - bólintottam újra a lány felé, ugyanis azt már korábban megbeszéltük, hogy pontosan jegyezze fel az időt, amikor kilépett a védett területről - Mirika, ha itt az idő, kérlek aktiválj egy Erős Csapat Sebzés Kristályt és egy Erős Pajzskristályt, Ozirisz, te pedig egy Gyenge Bossgyengítő Mérget kenj fel a pengédre. Rinne, te egyelőre csakis Mirikát védd be, hogy az első nagykörben többet tudj sebződni és készíts elő egy Izzó Páncél Potiont a közösből, de még NE használd el - néztem rá sorban mindenkire, majd Aftonhoz fordultam - Afton, te leszel a másodlagos tank és éppen ezért a tiéd lesz a legfontosabb feladat: folyamatosan figyelni elsősorban Rinnét és ha leesik a páncélja, azonnal helyet cserélni vele. És ez lesz a harc kulcstaktikája is - emeltem feljebb a hangomat és néztem szét, hogy újra mindenki rám koncentráljon.
- A védett övezet határa azok a macskakövek, ameddig a köves út tart - mutattam az említett helyre - Ahol az út szikes földként folytatódik tovább, itt, onnantól léptünk ki a védett övezetből, most alig két-három méterre vagyunk tőle. A harc során mindig ügyeljetek rá, hogy pontosan hol vagytok: aki harcol, az mindig maradjon kívül, aki pedig nem, az bent. Első körben Afton marad bent a védett övezetben és így addig nem vesz részt a harcban, amíg Rinne, neked le nem üti a boss a páncélod. Ahogy ez megtörténik, Afton, te azonnal lépj ki és védd be Mirikát a lehető leghamarabb, Rinne, te pedig lépj be, hogy feltölthesd a páncélod a következő körben. Mirinek folyamatosan kint kell maradnia, Ozi, mi pedig attól függően leszünk itt vagy ott, hogy sebez-e ránk is a boss illetve mennyit és mikor. Ezt majd Aftonnal figyelni fogjuk, de egyelőre az alap stratégia az, hogy mindketten harcban maradunk. Afton, a te feladatod lesz emellett figyelni, ki hol van és ha a harc hevében túlzottan közel kerülünk a védett övezet határához, azonnal kiálts ránk és szólj, merre mozogjunk. Súlyos sebzést veszíthetünk azáltal, ha véletlen kikerülünk a harcból egy-egy körre - kértem a lovagfiút és nyelnem kellett párat, hogy újra visszanyerjem a hangom a monológ után.
- Tehát három fő dolog: tartózkodási helyszín, Rinne az első nagykörben csak Mirikát védi és itemhasználat - mutattam az ujjaimmal is a számokat - Mirinek Erős Csapat Sebzés Kristály és Erős Pajzskristály, Ozirisznak Gyenge Bossgyengítő Méreg, én pedig megiszok egy Gyenge Erő Potiont és felkenek egy Gyenge Booster Mérget is. Az alapítvány itemjeit beteszem most a közösbe, Miri és Rinne innen tud kivenni, Ozi pedig céhbankból - mondtam és már nyitottam le a menüt, hogy megtehessem ezeket.
- Még tíz perc van hátra. Van valakinek bármilyen kérdése? - pillantottam körbe és próbáltam biztatón elébenézni az előttünk álló fél-másfél órának.



Adminisztratív összefoglaló a mesélőnek:

tárgybónuszok:
közös tarisznya:
0. kör (felkészülés):
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal29686/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Mirika Hétf. Aug. 16 2021, 16:56

- Nem, rendben vagyok. Ha most nem csináljuk meg, nem tudom, mikor lesz hozzá legközelebb erőm... - hessegettem el Hina-chan aggodalmait. Valóban nem voltam száz százalékos állapotban, de abban se voltam biztos, hogy a mai nap után én valaha be fogok még lépni ebbe a játékba. Nem tudtam, milyen hatással lesz rám a bagoly látványa. Meg hát... féltem. Féltem attól, hogy mi történne, ha csak véletlenül is összefutnék Leo-kunnal a folyosón. Most viszont úgy-ahogy összeszedtem magam lelkileg ehhez az egészhez. Amúgy is csak bokszzsák leszek valószínűleg.
- Ne haragudj, biztos van elég problémád nélkülem is - kértem bocsánatot a lánytól, elvégre szinte ezt az egészet kénytelen voltam a vállára rakni. Egész egyszerűen nem tudtam, mégis kire másra bízhatnám, ki az, aki elég erős mentálisan és fizikálisan is, hogy elbírja. Én... nem voltam az. És ahogy Hina-chant hallgattam, egyre biztosabb voltam benne, hogy jó döntést hoztam. Én sose tudnám azt a magabiztos, ellentmondást nem tűrő kiállást produkálni, amit ő.
- Nem... nem tudjuk pontosan, mikor fog jönni. Csak azt, hogy legalább egy órát a védett övezeten kívül kell töltenem hozzá, hogy megjelenjen... De ez... ez lehet akár másfél óra is. - közöltem, mikor Hina-chan felém fordult. Azért bíztam benne, hogy nem fogunk itt órákig dekkolni, mert nem volt jellemző, hogy túl sokat várni kellett volna rá egy óra után. Mindenesetre mi elvileg készen állunk. Remélhetőleg nem fog meglepetéseket tartogatni csak azért, mert most nem vagyok egyedül.

Észlelés, Látás aktív.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal11225/10500[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Afton Szer. Aug. 18 2021, 12:00

Érezte a zsigereiben, hogy ez az egész boss, még ha csak a második is, amin részt vesz, merőben más lesz, mint a megszokott. Amíg el nem érte a kellő szintet, figyelte Hinariék hangulatát minden csatába indulás előtt, de olyasmit, amit most látott, nem tapasztalt. Az egész atmoszféra emlékeztette arra, amikor Channal rábukkantak a hatalmas teremre a bikaszamurájjal, és megkapta az utasítást, hogy maradjon hátul.
A macska ismét vele akart tartani, de Hinari szidalma túlságosan élénken élt benne. Bár Afton nem feltétlenül kedvelte Álomkelőt, vigyázni akart rá az emlék miatt, amit képviselt. A vadmacska végül mogorván, sértődötten a helyén maradt a sarokba tett párnán, és nem nézett a férfira, mikor az távozott a szobából. Hangját mégis hallotta a fejében közvetlenül azelőtt, hogy elhagyta volna a kastély. "Sok szerencsét."

Mirika és Hinari már jelen volt, Rinne és Ozirisz pedig nem sokkal mögötte lemaradva érkezett meg. Afton a páncélján támaszkodva, lábát hanyagul keresztbe téve hallgatta Hinari tervezetét, fél szemmel viszont Mirikát figyelte meg jobban. Félt attól, hogy a macskalány már most feladta, szinte látszott az arcán, hogy nem fűz sok, talán semmi reményt ehhez a harchoz. Hinari feszültsége és hangjának éle valószínűleg csak rondított a helyzeten, de a férfi megértette őket. Ilyen szituációban neki is nagyon nehezére esik nyugodtnak maradni, főleg, mióta tudta, hogy ez a harc annyiban is veszélyesebb lesz, hogy ha lenullázódnak... akkor vége. És nem mindenkinek van akkora szerencséje, mint Channak, hogy felébrednek. Ő, példának okáért, tényleg meg fog halni, ha elveszíti ezt a csatát akár egy pillanatra is.
Bár máskor azt mondaná, hogy ez nem is olyan nagy baj, de lelki szemei előtt fekete hajtincsek libbennek meg és egy mandulavágású szempár szól rá, hogy vigyázzon magára, ám most nem a macska hangján. Tudja jól, hogy nincs semmi köze a nőhöz, csupán barátok lehetnek, mégis... veszített már eleget. Nem akarja, hogy pont ő legyen a következő láncszem a sorban.
Mikor Hinari befejezte a monológot, Afton széles mosolyra gyúlt, és egyik kezét a homlokához érintve katonás mozdulatot mutatott be.
-Aye aye, kapitány! Megoldjuk. Figyelni fogok, nem hiába van pápaszemem. Csak a süveg hiányzik.
Kuncog halkan, alig hallhatóan, megigazítva orrán a szemüvegét. Egyik karjára kapja a pajzsot, majd kissé hátra fordítja, hogy ne legyen útban. Még mindig különös neki olykor felszereléssel kimozdulni, páncélban és karddal, nem pedig a sima szövetnadrágban és a kockás ingben. Mivel van még tíz percük, ki mer lépni a védett övezeten kívülre, Mirika mellé. A lány vállára teszi szabad kezét és rávillantja legszélesebb, legpozitívabb mosolyát, amije csak van. A keze végül feljebb csúszik, át a nyakán, hogy a karjának hajlatával közelebb húzza magához egy ölelésre, szája a lány fülénél viszont olyan halkan szólal meg, amilyen halkan csak tud.
-Kapaszkodj nyugodtan abba, amit vagy akit szeretsz. Bármi is a helyzet, hazavárnak. És mindenképp hazamegyünk, együtt. Tudom.
Majd elengedi, mintha mi sem történt volna, és Hinari felé hasonló mosollyal biccentve visszatér a védett övezeten belülre, pajzsát a földre támasztva.
-Ozi, nincs nálad egy Snickers? Ha tényleg olyan harapós az a bagoly, az talán lenyugtatná, nem gondolod?
Talán egy kis viccelődés, poén segít fellazítani a dolgokat, épp hogy csak annyira, hogy ne legyen senki se túlságosan feszült. Be kell vonzani a pozitívat. Hisz az emberi elme és akarat csodákra képes.


Ha köll, fontosabb képességek:
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal14782/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Aug. 19 2021, 16:02

Eléggé aggasztott ez az egész. Már onnantól kezdve átverés volt az egész, hogy az infók a pacifista utat emlegették. Valóban, harc nélkül sikerült Mirinek átjutni, azonban az ár, amit ezért fizetnie kell, kicsit túlmegy minden határon. Már a gondolattól kiráz a hideg, hogy valami folyton folyvást figyeli az embert, a nyomában jár - és felbukkan a legkevésbé megfelelő pillanatban. Elég gáz ez így. Eleve azért mentünk bele a "békés" módszerbe, hogy akkor nem kell megküzdeni a bossal, erre tessék. Egyre durvább dolgokat leművel Kayaba - vagy valamelyik agyament fejlesztője. Csupán az a biztos, hogy a világ alapvető törvényszerűségeiből egyre többet rúgnak fel az utóbbi időben, ez pedig egyértelműen nem vezet semmi jóra...

Ahogy megérkeztem, többen már gyülekeztek. És a hangulat is elég nyomott volt, Hinarin is érezni lehetett a feszültséget - de Mirit viszont egyáltalán nem irigyeltem. Mégis, hogy lehet úgy élni, hogy folyton-folyvást az órát kell figyelni, hogy mikor bukkan fel a bagoly? Csak nehogy a következő frissítéskor valami rejtélyes okból változtassanak a boss programján is...
Megráztam a fejem, elhessegetve az efféle gondolatokat - már csak az hiányzik, hogy akaratlanul is bevonzzuk magunknak. Nem, inkább az előttünk álló feladatra kell koncentrálnunk. Most itt van egy kisebb csapat, ráadásul csupa erős játékosból, szóval minden esélyünk megvan rá, hogy megszabadítsuk Mirikát a bagoly átkától.
Kívácsian figyeltem Hinarit, hogy mire jutott a rendelkezésre álló információk alapján. Bár az itemek közt kissé elvesztem - én jó ha negyedét tudom mire való, de attól hogy mi lenne az optimális és mikor, nos... attól messze vagyok. Biccentettem Hinari felé, hogy vettem, majd hallgattam a taktika részleteit, igyekezve mindent elraktározni a memóriában. A macskakövek végét én is megnéztem, pontosan hol is vannak, meddig tarthat a védett övezet és hol kezdődik a baglyos pokol. Meg aztán kicsit ciki lenne elnézni a rajzot és véletlenül egy fél lábbal belépni a védett övezetre amikor nem kellene – vagy épp fordítva. Terepfelmérés rendben, harc közbeni mozgolódásra, helyezkedésre is oda kell figyelnem. Ugyanakkor viszont vész esetén itt van egy kőhajításra a védett terület, ami megvéd minket a nullázódástól – hacsak a SAO át nem vette a WoW-ból a hírhedt „combat bug”-ot...
Afton kérdésére megráztam a fejem – Snickersem az pont nincs, de ha harapós... akkor inkább gumicsontot kellene, nem? - válaszoltam a lovag srácnak, majd lenyitottam a menüt, hosszas kotorászás után pedig előástam az említett itemet. Nem, nem a gumicsontot, hanem a korábban említett Gyenge Bossgyengítő Mérget a céhbankból. Majd a bagoly érkezése előtti percekben rá”égettem” a mérget a kardom pengéjére.


Észlelés, Látás aktív
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal19096/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Rinne Pént. Aug. 20 2021, 14:48

Rinne szöges ellentéte volt az általános közhangulatnak, ugyanis látszott rajta, hogy majd kicsattan a derűtől. Mint (majdnem) mindig. De hát miért is lett volna más a hangulata? Boldog volt, hogy hívták, és hogy megküzdhet egy talán erős szörnnyel is. Emlékezett a bagolyra, már akkor is erősnek tűnt, amikor először megpillantotta, de hátha közvetlen közelről még félelmetesebb és hátborzongatóbb látvány! Igaz, ami igaz, a 90 sebzés hallatán kicsit csalódott, de még így is nagyobbat ütött a legtöbb lénynél, és ha a pozitív oldalát fogjuk meg a dolognak, akkor azt is lehet mondani, hogy a legerősebb bagoly volt egész e világban.
Igyekezett figyelni Hinarisan hosszú-hosszú mondanivalójára, de egy idő után elveszítette a fonalat, szóval inkább a többiek között járt a tekintete. Különösen Aftonsan érdekelte, mert őt még egy kicsit sem ismerte, beszélni is talán most hallotta először. Na de amit mondott! Egyből felcsillant a szeme az ismerős szófordulatra, és oda is somfordált a férfi mellé, hogy megrángassa az ingujját.
- Milyen hajón szolgáltál? - kérdezte halkan, a buksiját kíváncsian félrebillentve, majd ijedten kapta Hinarisan felé a tekintetét, mert a nevét hallotta, és azt hitte, hogy rajtakapták, hogy nem rá figyel. De a "kapitány" csak annyit mondott, hogy a macskalányt kell csak megvédeni. Mondjuk ennek sok értelme nem volt, hiszen Hinarisan azt mondta, hogy mindenki veszélyben van, de ki volt ő, hogy megkérdőjelezze a "kapitányt"? Szóval tette, amit tennie kellett, és kiterjesztette a védelmét. Minden készen állt, már csak a főszereplő hiányzott a buliból: a bagoly.

Észlelés 3, látás 2 aktív.
Mirika bevédve, -10% sebzés a minket érő sebzésre.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal10790/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Aug. 20 2021, 19:06

Eltelt egy óra, azonban a hely csöndes volt. Az óra ketyegésével talán a ti feszültségetek is nőttön nőtt. Bár mászkáltak páran a szinten, mikor látták, hogy valami készülődik ti felétek, rögtön inkább másfelé találtak maguknak valami elfoglaltságot. Végül eltelt egy fél óra a várt időpont után a semmivel, néma csend. Azonban senki sem lazíthat ilyen fontos feladat közben. És jól is teszik ezt, ugyanis, nagyjából 35-40 perccel a várt időpont után éles vijjogás kíséretében a boss leérkezik a földre, megrepesztve amaz "textúráját", melyből pixelek szálltak fel. A boss lassan  két lábra egyenesedik, és halljátok ahogy a levegő sípolva szívódik fel tüdejébe, végül őrjöngő üvöltésbe kezd, melyet még a biztonságos zóna túloldaláról is tisztán hallani lehetett. Még Hallgatózás nélkül is szinte kiszakad a dobhártyátok. Mirika számára ismerős lehet ez a jelzés... a boss... támadni fog! Azonban, ami ezt követte... arra biztosan nem számított.



Átkos Vérbagoly, a Bosszú Hírnöke
[41. boss - Secret Boss] 1ac4acc59d6bdc24fa26d1a6e54c9dd1


Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:

Játékos cselekvések:
- Aftonon kívül mindenki védett övezeten kívül.
- +20 sebzés az első két támadáshoz: Hinari, Ozirisz, Mirika, Rinne
- Aftonról lejön a fenti bónusz a védett övezet miatt.
- A következő Mirika felé intézett támadás csupán 50%-os (Erős Pajzs Kristály)
- Hinari +20 erő a harc végéig (Erő Potion) a következő 4 támadása 10%-al többet sebez a bosson (Gyenge Booster Méreg)
- Ozyrisz pengéjén Gyenge Bossgyengítő Méreg (A mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén.)
- Rinne bevédte Mirikát.
- Rinne 10%-al kevesebbet sérül.

Boss cselekvések:
- A boss felüvölt, amely nyomán mindenki feje lüktetni kezd, de egyéb hatást nem tapasztaltok.
- Mirikán megjelenik a [Vérbosszú Célpontja] státuszjelző.
- A Boss vörös aurát áraszt magából és dühösen felüvölt. (Miri számára új reakció)
- A Boss karmai lilás színben izzanak (mint egy Játékosi Sword Skills képesség esetén / Miri számára új reakció)

Életpontok/adatok:
Átkos Vérbagoly: full HP, ??? P
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
- Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 260 páncél, 200/200 CSP
- Mirika (44. szint): 150/150 HP, 250 páncél, 240/240 CSP [41. boss - Secret Boss] Bagoly11
- Rinne (50. szint): 505/505 HP, 570 páncél, 235/235 CSP
- Afton (50. szint): 540/540 HP, 510 páncél, 270/270 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hina
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Mirika Pént. Aug. 20 2021, 19:41

Nem harci-marci


Afton-san bátorítása egy halvány mosolyt csalt az arcomra. Még akkor is, ha amibe kapaszkodni akarnék, az ellökött magától. A gesztus azonban jól esett, főleg mert a férfi amolyan... hogy is mondjam... kedves nagybácsi feelinget árasztott magából. Olyasmi aurát, hogy hozzá bármikor lehet fordulni, ha valamilyen bajod van, meg fog hallgatni és ad valami bölcs tanácsot. Vagy ilyesmi.
- Köszönöm :3 - bólintottam végül, majd megpróbáltam arra koncentrálni, ami előttünk állt, még ha nehéz is volt. És hát mit is mondjak, a boss nem tette könnyebbé a dolgom, mivel késett. Elég sokat. Bő fél órát teljes készültségben lenni pedig fárasztó. Aztán viszont megjött a fülsiketítő üvöltése, amit legalább féltucatszor hallottam már, de még most is kirázott tőle a hideg. Önkéntelenül is léptem egyet hátra, ahogy landolt előttünk. Most pedig félelmetesebbnek tűnt, mint bármikor, pedig tudtam, hogy jó kezekben vagyok.
- Oké, ilyen vöröses meg lilás fényjátékokat még egyszer sem csinált >.> - figyelmeztettem a többieket, elsősorban Hina-chant, hogy valami olyasmi következhet, amire nem vagyunk felkészülve.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal11225/10500[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 20 2021, 19:52


Miri megnyugtatásnak szánt feleletére és az ezt követő bocsánatkérésre halovány mosollyal bólintottam és egy pár pillanatig átkaroltam a vállát, magamhoz húzva őt: igaz, hogy neki ott volt Momó, de talán... mindenesetre azt érezhette rajtam, hogy nemcsak őneki, de kicsit nekem is szükségem volt most erre a kontaktusra. Persze mire a többiek megérkeztek, már az idomárlány mellett állva köszöntöttem őket, Afton poénkodására pedig hálásan mosolyogtam a lovagra; éppen pont ennyi kellett. Nem egy égbekiáltó marhaság a harc közepén, hanem pont... pont csak ennyi. Kérdés pedig nem jött és igaz nem voltam teljesen biztos benne, hogy Rinne tudott követni, de erre nem is volt szükségem: majd elmondom neki a teendőket a harc közben, ha egyáltalán eljutunk odáig.
Ami, hát... nem a várakozásunknak megfelelő időben érkezett el.
- Készüljetek - nyeltem egyet, amikor a horizonton feltűnt az árnyék, a boss pedig hamarosan földet is ért, fülszaggatóan éles rikoltások kíséretében. Hát igen, ilyesmit már hallottunk a bossterem előtt is; nem véletlenül beszéltem meg Mirikával pár napja, hogy a Hallgatózását ideális lenne nem bekapcsolnia a harc ideje alatt. Ez a piros aura viszont nem volt éppen vonzó; rá is pillantottam Mirikára, hogy vajon mit szól ehhez.
- Gondolom nem tetszik neki, hogy nem vagy egyedül - reagáltam a lányra, de azért bólintottam; ezek mindenképpen hasznos információk voltak. De vajon számít az is, mennyien vagyunk, vagy a rendszere csak a közös partyt érzékeli? Hiszen amikor Leo volt ott Mirikával, akkor sem csinálta ezeket.
- Rinne, te kezdesz. Igyál meg egy Izzó Páncél Potiont és támadd meg; lássuk, hogyan reagál rá - fordultam a lovaglányhoz, majd összeráncolt homlokkal, torkomban dobogó szívvel figyeltem, mi fog következni.


Rinne kezd.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal29686/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Rinne Szer. Aug. 25 2021, 16:03

- Hohó! Nagy madár - lelkesedett a bagoly megjelenése láttán. Egy pillanat alatt el is felejtette, hogy már tűkön ült, hiszen hosszú percekig csak nem akart megérkezni a boss. Csillogó szemekkel nézett fel a lényre, reménykedve hogy az tényleg erős, és nem olyan lesz, mint a többi szörny. Persze ez pillanatokon belül ki fog derülni, különösen mert megkapta a lehetőséget, hogy ő vigye be az első ütést, szóval talán az első visszaütés is közvetlenül fogja érni, és nem valaki más sebződésén keresztül. Az pedig mindig izgalmas, ha egy ilyen nagy behemót közvetlenül őt vágja fejbe. Fogta hát a buzogányát, és egy hatalmas harci kiáltással a bagoly felé suhintott vele. Immár úgy, hogy a gyomrában volt egy üvegcse tartalma is.

Közösből használva:
Izzó Páncél Potion (A használó ahány páncélpontot veszít, annyit sebez vissza támadójába két körön keresztül.)

Egy támadás a Waddy és a kristály bónusza miatt 94 sebzéssel.


A hozzászólást Rinne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 25 2021, 16:12-kor.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal10790/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 25 2021, 16:03

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[41. boss - Secret Boss] 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Aug. 27 2021, 09:15

A boss rikoltása nyomán, senki se húzódzkodott vissza, hanem álltátok a helyét. Rinne felemelte pajzsát és a Potion megivása után bátran fogadta a lény támadását. És nem is maradt sokáig el az. A lény Mirikát vette célba, de Rinne útját állva, blokkolta a mozgását, mely nyomán az ízzó, karmos mancsok teljes vendégszeretetét egymaga kellett elviselni. Ahogy a lény lesújtott, ám a csapás olyan erős volt, hogy szinte megrogytak a lány lábai. A lány pajzsa vöröses izzással válaszol a csapás nyomán, mely során az izzó pixeldarabok, mik leszakadtak a pajzsról a lény testét károsították. De látszólag a bagoly egyáltalán nem foglalkozott vele, végtelen dühe egyszerűen elvette az eszét. Rinne érzékelhette, hogy a csapás során néhány státusztárgya egyszerűen deaktiválódott, bár nem feltétlen, hisz a dolog elég gyorsan történt. A sebzést csökkentő kis kék pajzs ikonja, egy pillanatra beszürkült, mikor a lény eltalálta, de ahogy a karmai elhagyták a testét, ismét felvillant rendes pompájába. Ezt nagy eséllyel az analízis központú itemként, a Katana is könnyedén észreveheti.


Átkos Vérbagoly, a Bosszú Hírnöke
[41. boss - Secret Boss] 1ac4acc59d6bdc24fa26d1a6e54c9dd1


Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 276
- Rinne 62
- Kristály 20
- Waddy 16
- Izzó Páncél 178

Játékos cselekvések:
- Aftonon kívül mindenki védett övezeten kívül.
- +20 sebzés az első két támadáshoz: Hinari, Ozirisz, Mirika
- +20 sebzés a következő támadáshoz: Rinne
- Aftonról lejön a fenti bónusz a védett övezet miatt.
- A következő Mirika felé intézett támadás csupán 50%-os (Erős Pajzs Kristály)
- Hinari +20 erő a harc végéig (Erő Potion), a következő 4 támadása 10%-al többet sebez a bosson (Gyenge Booster Méreg)
- Ozirisz pengéjén Gyenge Bossgyengítő Méreg (A mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén.)
- Rinne bevédte Mirikát.
- Rinne 10%-al kevesebbet sérül.
- A Rinne páncélját ért támadások visszasebeznek 1/2

Boss cselekvések:
- A Boss vörös aurát áraszt magából.
- A Boss karmai lilás színben izzanak.
- Rinne 178 pontot sérül

Életpontok/adatok:
Átkos Vérbagoly: full HP, -276 P
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
- Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 260 páncél, 200/200 CSP
- Mirika (44. szint): 150/150 HP, 250 páncél, 240/240 CSP [41. boss - Secret Boss] Bagoly11
- Rinne (50. szint): 505/505 HP, 392 páncél, 185/235 CSP
- Afton (50. szint): 540/540 HP, 510 páncél, 270/270 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hina
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 27 2021, 10:28


- Jó, ez biztos, hogy nem 90 sebzés volt - állapítottam meg, elnézve Rinne páncélcsíkjának elég drasztikus esését. Persze valamilyen szinten számítani lehetett arra, hogy így reagál, az viszont kérdéses volt, hogy mindez azért történt-e, mert nem Mirikát sebezte vagy azért, mert többen vagyunk itt. De persze... bárhogy is volt, nem hagyhattuk sem egyedül, sem védtelenül a cicafüles lányt.
- A lovag pajzsképessége akadozott - toldotta hozzá a Katana is, amit, hát... egyáltalán nem tudtam értelmezni.
- Ezt hogy érted? - kérdeztem azonnal, mert a lovagvédelem abszolút működött, Rinnét támadta a bagoly és nem Mirit. Akkor mi volt a gond?
- A támadás pillanatában - kaptuk meg a választ - Azóta megint aktív.
- Aha - húztam el a szám szélét és bár rámondtam volna szívesen, hogy értem, de egyáltalán nem értettem - Miri, amikor téged támadott korábban, tapasztaltál ilyen "akadozást"? - fordultam a lány felé gondterhelt homlokráncolással - Ha nem, valószínű a lila karmoknak lehet köze hozzá - gondolkoztam hangosan, de ez is csak olyasmi volt, amivel... hát, nem tudtunk mit kezdeni most. Kísérleti szempontnak viszont nem volt rossz, annál is inkább, mivel a harc eleje amúgyis leginkább a bosstaktika megismeréséről szól. Az itemek viszont úgy tűnt működnek, ami legalább adott némi reményt is nekünk ebben a harcban.
- Rinne, te mit tapasztaltál? - fordultam oda a lányhoz, a válasz után pedig Mirikára néztem - Miri, te leszel most a második. Nézzük meg, a te támadásodra miként reagál. ... És az itemjeidre és esetleges képességeidre is figyelj oda, lehet, hogy képes akadályozni a hatásukat - mondtam, bár reménykedtem benne, hogy ez nem így fog történni.


Miri jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal29686/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Mirika Pént. Aug. 27 2021, 20:44

Nem akarok hazudni, egy pillanatra meghűlt az ereimben a vér, amikor elkezdett a bagoly felém vágtatni. Rinne-chan azonban felfogta a támadást mind képletesen, mind fizikai formában, és hát na, nem nézett ki jól. Valamelyest megkönnyebbülés volt, hogy nem ért el engem a lény, de csak egy pillanatra, mert azonnal realizáltam, hogy ez így nem lesz okés. Bármennyire is parázok, valószínűleg akkor járunk a legjobban, ha engem fog csapkodni.
- Nem tudom... sose volt pajzsom - feleltem kissé talán idegesen. Velem ellentétben bezzeg Rinne-chan talán élete legjobb napját élte meg, örömujjongással karöltve ismételgette, hogy 180 Neutral Jelentsen ez bármit. Bár volt egy sanda gyanúm, hogy ez mit jelenthetett. Vettem egy nagy levegőt, majd lassan kifújtam azt.
- Ha meghalok, hát meghalok. Momo! Tartsd a távolságot! - mondtam, miközben jeleztem, hogy támadhat. A sárkány pedig határozottan, nagy elszántsággal vett lendületet egy széles félkörrel, majd forró lángcsóvával kínálta meg a madarat, amíg én felhúztam az íjamat.
- Switch Rinne! - kiáltottam, majd elengedtem a nyilat, mely szélsebesen suhant a nagytestű szörny felé.


Switchelem Rinnét azzal a szándékkal, hogy a bagoly engem támadjon, de a pajzs miatt a sebzést továbbra is Rinne kapja. Erős Pajzs Kristály talán hat.
Képesség: Momo lángfújós támadása siker esetén 72+20-at sebez, ha dupla koponya akkor viszont nincs sebzés, csak kicsit köhögni fog a bagoly a füsttől.
A sima kocka az én támadásom 72+20 sebzéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal11225/10500[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 27 2021, 20:44

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[41. boss - Secret Boss] 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[41. boss - Secret Boss] 4766591541_a6962e6ebb_s [41. boss - Secret Boss] 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[41. boss - Secret Boss] 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Aug. 29 2021, 02:01

Bár Mirika Switchelt, láthatólag a Boss ezidáig is őt vette célba, egyszerűen csak Rinne az útját állja a pajzsával, így a Switch pillanatnyilag semmit se csinál. Mivel bár Mirit célozná, de őt nem tudja elérni, így a Mirin lévő kristály hatás jelenleg még érintetlen.


Átkos Vérbagoly, a Bosszú Hírnöke
[41. boss - Secret Boss] 1ac4acc59d6bdc24fa26d1a6e54c9dd1


Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 178
- Potion 178

Játékos cselekvések:
- Aftonon kívül mindenki védett övezeten kívül.
- +20 sebzés az első két támadáshoz: Hinari, Ozirisz
- +20 sebzés a következő támadáshoz: Rinne, Mirika
- A következő Mirika felé intézett támadás csupán 50%-os (Erős Pajzs Kristály)
- Hinari +20 erő a harc végéig (Erő Potion), a következő 4 támadása 10%-al többet sebez a bosson (Gyenge Booster Méreg)
- Ozirisz pengéjén Gyenge Bossgyengítő Méreg (A mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén.)
- Rinne védi Mirikát.
- Rinne 10%-al kevesebbet sérül. (a támadás pillanatában elszürkül az ikon)
- A Rinne páncélját ért támadások visszasebeznek 2/2

Boss cselekvések:
- A Boss vörös aurát áraszt magából.
- A Boss karmai lilás színben izzanak.
- Rinne 178 pontot sérül

Életpontok/adatok:
Átkos Vérbagoly: full HP, -454 P
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
- Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 260 páncél, 200/200 CSP
- Mirika (44. szint): 150/150 HP, 250 páncél, 218/240 CSP [41. boss - Secret Boss] Bagoly11
- Rinne (50. szint): 505/505 HP, 214 páncél, 185/235 CSP
- Afton (50. szint): 540/540 HP, 510 páncél, 270/270 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hina
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Hinari Hétf. Aug. 30 2021, 08:48


Tehát száznyolcvan. Beharaptam ajkaim és Ozi felé néztem egy kissé túl idegesen is, majd hátra Aftonra, aki mindvégig készenlétben állt. Ez a száznyolcvan ugyanis három dolgot jelentett:
- Kétszer akkorát sebez és Rinne pajzsképességét nem veszi figyelembe. Afton, készülj, nemsokára szükség lesz rád - bólintottam a lovag felé, majd visszafordultam Oziriszhez - Ozi, te következel. A dupla mellékcselekvéses képességeddel egyelőre várjunk ki, ellenben próbáld emelni a csapat specét. Tudom nem sok, de nekem segítesz vele... és talán a többieknek is - mondtam, ezután pedig inkább a bossra koncentráltam innentől. Persze ha Ozirisz elfelejtett volna támadni, úgy azért szóltam neki, hogy tegye meg, de ez magától értetődő volt, nem? Azt pedig tudnom kellett a saját köröm előtt, hogy mennyire használnak a bagoly ellen a képességeink, ugyanis Momónak nem sikerült lángokba borítania a madarat. Persze lehet, hogy csak szerencsétlenül alakultak a dolgok, de mi van, ha a boss képes ezeket is letiltani? Az element absorb előtt pedig jobb volt egy második próbát is tenni.


Ozi jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal29686/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Ozirisz Szer. Szept. 01 2021, 00:13

Ahogy megkezdődött a harc, újabb és újabb nehézségekkel nézett szembe a csapat. Mindössze Rinne volt, akit pozitív értelemben izgalomba hozott a boss, mindenki más feszült vagy ideges volt - ami persze érthető. Még így is bennem volt a para, hogy egy hozzáértő vezeti a harcot. Nem a haláltól, vagy annak lehetőségétől tartottam. A félelmem fő forrása az ismeretlen volt. Amíg nem tudjuk, mit tartogat a tarsolyában... akarom mondani a szárnyai alatt ez a fránya bagoly, addig gyakorlatilag bármi lehet. Szó szerint bármi, ami már az elmúlt néhány boss tapasztalataira visszaemlékezve is több a soknál. Hinarit egyáltalán nem irigyeltem, mert ez a boss ez roppant nagy kihívás - és a nyomás is veszettül nagy. Itt még a burok 80%-ára sem számíthatunk, és ahogy hallom elég nagyot üt ez a dög. Blokkolja a pajzs képességet, és még Kayaba tudja, hogy pontosan mi mindent. És ez egyáltalán nem tetszik. És Mirit sem irigylem, hogy már egy ideje baglyok követik a városfalon túlra. Bárhová megy, bagoly. Épp csak lepihenne a fűben, vagy elmenne hajkurászni a szinteket, erre bagoly. Én is ki lennék borulva, ha egy ilyen valami állna lesben, várva az alkalmat, hogy mikor csaphat le. Még szerencse, hogy védett övezetben nem jelent meg... legalábbis eddig...
- Rendben - válaszoltam Hinarinak - Ez egy olyan harc, ahol minden egyes pont számít - értettem egyet a lánnyal. Lehet hogy pont az a pár pont fogja megmenteni valamelyikünket egy besült képességtől. És könnyen lehet, hogy az a képesség fogja jelenteni valakinek az életet a halál helyett. Itt minden számít, tűnjön bármilyen aprónak és jelentéktelennek. Megkíséreltem aktiválni a képességem, majd rárontottam a bossra és lendítettem a pengém. Bár abban nem reménykedek, hogy lángra lobbanjon - annak ellenére sem, hogy a tollazat éghető. Hiszen a lángoló kard az kismiska egy tűzsárkány leheletéhez képest. De meg kell próbálni mindent beleadni, mindent kihasználni ami csak létezik és a birtokunkban van. Hiszen ez a valami sem játszik tisztán - legalábbis nem a világ régi szabályai szerint teszi amit tesz...

// Képesség aktiválás, siker esetén szint/3-al (azaz 16-al) növeli a csapat specét egy nagykör erejéig (sorrend variálás esetén is mindenkinek pontosan egy köre lesz emelt speccel).
// Aztán két támadás, a halál/koronák a Lángoló Katana specére mennek, találat és korona esetén +26 tűzsebzés grátiszba, hacsak a bagoly nem blokkolja.
// CSP: 200 - 25(képesség) - 50(támadások, az első free a Vikinggyűrű miatt) = 125; SP maradék 0.2


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 01 2021, 00:18-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal19096/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 01 2021, 00:13

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[41. boss - Secret Boss] 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[41. boss - Secret Boss] 4767250438_224285ea8b_s [41. boss - Secret Boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
[41. boss - Secret Boss] 4766591541_a6962e6ebb_s [41. boss - Secret Boss] 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Szept. 01 2021, 19:07


Átkos Vérbagoly, a Bosszú Hírnöke
[41. boss - Secret Boss] 1ac4acc59d6bdc24fa26d1a6e54c9dd1


Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 400
- Ozirisz 300
- Lángoló Katana 26
- Erő Potion 40
- Bossgyengítő Méreg 34

Játékos cselekvések:
- Aftonon kívül mindenki védett övezeten kívül.
- +20 sebzés az első két támadáshoz: Hinari
- +20 sebzés a következő támadáshoz: Rinne, Mirika
- A következő Mirika felé intézett támadás csupán 50%-os (Erős Pajzs Kristály)
- Hinari +20 erő a harc végéig (Erő Potion), a következő 4 támadása 10%-al többet sebez a bosson (Gyenge Booster Méreg)
- A Boss a következő 3 támadás erejéig 10%-al több sebzést szenved el.
- Rinne védi Mirikát.
- Rinne 10%-al kevesebbet sérül. (a támadás pillanatában elszürkül az ikon)
- A speciális képességpontja a következő körére nő 16-tal: Hinari, Ozirisz, Mirika, Rinne, Afton

Boss cselekvések:
- A Boss vörös aurát áraszt magából.
- A Boss karmai lilás színben izzanak.
- Rinne 178 pontot sérül

Életpontok/adatok:
Átkos Vérbagoly: full HP, -854 P
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
- Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 260 páncél, 125/200 CSP
- Mirika (44. szint): 150/150 HP, 250 páncél, 218/240 CSP [41. boss - Secret Boss] Bagoly11
- Rinne (50. szint): 505/505 HP, 36 páncél, 185/235 CSP
- Afton (50. szint): 540/540 HP, 510 páncél, 270/270 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 02 2021, 13:19


Megkönnyebbülten fújtam ki a levegőt: működött a képesség és az egyik támadás után még a bagoly is lángra lobbant egy időre, így talán... talán csak Mirika esetében mások az esélyeink. Ráadásul az egyszerhasználatos itemeknek köszönhetően szépen alakult a kiosztott sebzés is, ami ekkora sebződésnél, mint amit Rinne kapott minden kiskörben, elsődleges szempont volt.
Aktiváltam az első képességem.
A harc első egy-két fordulója után úgy voltam vele, hogy kellhetek harmadlagos tanknak, de mivel a boss úgyis Mirikát támadja, bármit is teszünk, teljesen fölösleges lenne az árnyékra szavaznom. Maradt tehát az erő és reméltem, hogy fel tudom gyorsítani kicsit a harcot, hogy hamarabb vége legyen.
- Afton, készülj, utánam te jössz - mondtam a lovagnak, aztán felizzítottam a Katanám és egy négyvágásos kombinációval igyekeztem széttörni a boss páncélját.


Nos tehát. Először képesség, ami Ozi buffja miatt 90+16=106 erőt ad nekem pluszba.
Utána 4 támadás. Az első kettő ((125+106+20+20)x110%)x110%, a harmadik ((125+106+20)x110%)x110%, a negyedik pedig (125+106+20)x110% sebzéssel - ha jól számoltam. Hehe. A specre nem kell dobnom, a permám miatt max 1x hibázhatok, a Katana specét pedig a köröm után támadásra állítom be. A gyűrű miatt az első támadásom nem fogyaszt CSP-t.
Ha minden sikerül, elvben 1235 sebzés.

Utánam Afton jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal29686/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 02 2021, 13:19

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[41. boss - Secret Boss] 4767250438_224285ea8b_s [41. boss - Secret Boss] 4767250438_224285ea8b_s [41. boss - Secret Boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s [41. boss - Secret Boss] 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Szept. 04 2021, 08:02


Átkos Vérbagoly, a Bosszú Hírnöke
[41. boss - Secret Boss] 1ac4acc59d6bdc24fa26d1a6e54c9dd1


Afton jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 1233
A sebzés okozói:
- Hinari 924
- Erő Potion 80
- Erősítő Kristály 40
- Bossgyengítő Méreg 189

Játékos cselekvések:
- Aftonon kívül mindenki védett övezeten kívül.
- +20 sebzés a következő támadáshoz: Rinne, Mirika
- A következő Mirika felé intézett támadás csupán 50%-os (Erős Pajzs Kristály)
- Hinari +20 erő a harc végéig (Erő Potion)
- A speciális képességpontja a következő körére nő 16-tal: Ozirisz, Mirika, Rinne, Afton

Boss cselekvések:
- A Boss vörös aurát áraszt magából.
- A Boss karmai lilás színben izzanak.
- Rinne 178 pontot sérül
- A Boss vörös aurája kialszik

Életpontok/adatok:
Átkos Vérbagoly: -87 HP
[41. boss - Secret Boss] Hpcsikd
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 125/300 CSP
- Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 260 páncél, 125/200 CSP
- Mirika (44. szint): 150/150 HP, 250 páncél, 218/240 CSP [41. boss - Secret Boss] Bagoly11
- Rinne (50. szint): 363/505 HP, 185/235 CSP
- Afton (50. szint): 540/540 HP, 510 páncél, 270/270 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:


// a védett övezetbe való futás 1 SP-t emészt fel, illetve fordítva is ugyanez él //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Hinari Szomb. Szept. 04 2021, 21:01


A Katana pengéje a legutolsó csapással már átütötte a boss páncélját. Igazából ebben reménykedtem, de maga a tény még nem jelentett semmit - annál is inkább, mivel a bagoly visszatámadásával volt mégegy páncél, ami átlátszóvá vált, és bár valami ilyesmire számítottam, mégis... még az első nagykör sem ment le.
- Mostmár biztos, hogy nem a csapat jelenlétével van baja, hanem azzal, hogy valaki bevéd - pillantottam Mirika felé, ahogy ugyanis megszűnt a lovagvédelem, úgy halt el a vörös aura is, ami a secret bosst körülvette.
- Nem mintha sokáig így akarnám hagyni, a sebzéstűrésed a véghajrához még kellhet - húztam el a szám szélét és kifelé, a védett övezet felé fordultam - Afton, gyere ki és védd be Mirikát azonnal. Ha tudsz, akkor támadj is, de ha nincs rá időd, az sem gond. És próbáld aktiválni a páncélépítős képességed; azt, amelyikkel a gyógyítás páncélt is visszaépít HP mellett. Nézzük, ehhez és a permádhoz mit fog szólni - mondtam a lovagnak és kissé oldalra léptem, hogy teret adjak neki a harcba való becsatlakozáshoz.


Afton jön.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[41. boss - Secret Boss] Exp_bal29686/10100[41. boss - Secret Boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[41. boss - Secret Boss] Empty Re: [41. boss - Secret Boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.