Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianka Néni Növényháza

+26
Danieru
Kurokawa Yuuki
Rosalia
Asuka
Arisu
Saya
Anatole Saito
Asato
Cardinal
Shukaku
Yue
FigtherBunny
Licht
Aidor
Desdemona
Lydia Einsberg
Snowcat
Danee
Reykashi Cylon
Askr
Yuna
Hayashi Yuichi
Kayaba Akihiko
Chancery
Noxy
Egil
30 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Noxy Szer. Május 15 2013, 18:23

- Nos, az elsődlegesekről bőven... - fogtam bele az újabb magyarázkodásba. - Az egyik leghasznosabb, ami nekem van, az a szakmások barátja, a keresés. Ezzel az elsődleges jártassággal plusz esélyed van találni valami hasznos tárgyat, amivel tudnál kezdeni valamit. Aztán van még az észlelés és a lopakodás, ami körözi egymást. Ha az egyik nagyobb, mint a másik, akkor az üti a másikat. Van a súlyemelés, ami szerintem nagy hülyeség, mert anélkül is tudunk néhány dolgot emelni, és emellett vannak, akik az erőre feszítenek kasztjuk miatt. De amúgy láttál már íjászt vagy árnyharcost naaagy köveket emelni? Na jó, vannak, akiknek kell, de szerintem ez túlzás... van még a hallgatózás, az akrobatika, a nyomkövetés, látás... egyértelmű végül is az egész, de ha minél nagyobb szintűek, annál jobbak. Ha ötös szintű a keresésed, akkor mindig fogsz találni nagy eséllyel valami igazán érdekes tárgyakat. Akármelyiket is választod másik kettőnek, mindegyikkel előre segítheted magadat és a csapatodat. El kell dönteni rendesen, mert ha felveszed, az marad meg, és maximum négy elsődlegeset választhatsz. A szakmásokból ugye kettőt, a harmadlagosakból az összeset lehet nyugodtan.
Nem is tudom, mikor magyarázkodtam ennyit egy nap alatt, vagy okoskodtam, akár szoktam tévedni vagy nem. Végül is ez egy pozitív értelmű magyarázkodás volt, nem észosztogatás, amit általában a gyengébb elméjűeknél szeretem bevetni. Möraja inkább egy érdeklődő kezdő, de annál értelmesebb ember benyomását keltette. Na most levegőhöz kell jutnom, mert tartottam egy kicsi pihenőt ennyi szövegelés után. Nem erőltettem magam, nem hadartam, tök normálisan elmondtam az egészet, csak ideje volna pihentetni akkor is a számat akár egy pár másodpercre is.
Kis csend után megkérdeztem:
- Melyik két jártasságot is vetted fel amúgy?

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Chancery Szer. Május 15 2013, 23:12

Érdeklődve, bólogatva tanulok újra. Örülök, hogy látszólag nem tart hülyének, és nem is unja a dolgot vagy fintorog, hogy "atyaég, kivel hozott össze a Sors". Örülök, hogy a szintén előre kinézett jártasságokról nem mond rosszakat, és gyakorlatilag csak egyetérteni tudok vele.
-Súlyemelés... az végülis Harcosoknak jó, hogy felemeljék azokat a batár zizéket. -még a kezemet is felemelem, mintha egy kalapácsot tartanék a markomban. -Meg Egil-nek, hogy felemelje az első szintet és feldobja a századikra...
Ez az utolsó poén már nem is tudom, honnan származott. Azt hiszem, két játékos beszélgetéséből hallottam, de még az is lehet, hogy Judy is jelen volt és ismeri már. Az egyik kovácsról volt szó, aki gyakorolja a Súlyemelést és megkérték, ha elég erős lesz, dobja már fel az első szintet, had fejezzük be hamar a játékot. Percekig tartó nevetés volt a hatása, a háttérben én is mosolyogtam és azt gondoltam, "de szóljon, mielőtt dobálózik, had kapaszkodjak meg".
-A Keresést és az Akribatikát. [color=brown][-felelem, picit büszkén is, hogy a nagyon dicsért jártassággal már rendelkezem is egy rövidke ideje, még ha a hatását nem is volt alkalmam megtapasztalni./color] -A Keresésnél gondoltam, jól fog jönni, hisz a talált tárgyakat vagy használhatom, vagy eladhatom, ha pedig a Növénylátásban is besegít majd, az dupla-öröm. Az Akrobatikával... idomárként nem sok hasznát veszem, de ha úgy alakul, talán még jól jöhet. Ha például a pet helyett engem támadnak gyors győzelem reményében, vagy a boss engem szemel ki. Vagy ha valami más akadályba ütközünk, amin Norm átugrik, én meg bénáznék. Ezeken kívül a Látást meg az Észlelést szemeltem ki. Észlelést egyértelmű; ha esetleg csapattal dolgozom, hátha pont én leszek az, aki hamar észrevesz valami bajt vagy egy Lopakodó ellenfelet, és tud szólni. A Látáson igazából még töprengek egy picit. -igazítom meg a szemüvegem. -Az van a tervben, de ha valamiről azt gondolom, jobban megéri, akkor majd azt választom.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Noxy Csüt. Május 16 2013, 12:42

- Akkor jól választottál. - bólintottam. - Én is rögtön ezt a kettőt választottam. Akrobatikát azért is, hogy könnyebben gyakorolhassam tovább azt a hobbit, amit a valóságban is űzök másfél évtizedes tapasztalattal a rajzművészet mellett, ez pedig a harcművészet. Egy íjásznak a legjobb jártasság. Ami a keresést illeti, szinte mindenki azt választja ugyanazokból az okokból, amiért te is. És észlelésből és látásból is mindenkinek szinte van. Látás szerintem tök felesleges, mert anélkül is megláthatunk dolgokat, amiket kellene, máskülönben így még azt is gátolhatják, hogy vakok legyünk, amíg fel nem vesszük ezt a képességet... na igaz, hogy igazából én is szemüveges vagyok, de azzal nem akartam a fejemre húzni a NervGeart, de itt ebben a világban nincs rá szükségem. De mint látod, senki se vak, aki nem vette fel - tehát részemről felesleges. Észlelés az jó, én is azt veszem meg, de a látás helyett inkább nyomkövetésre hajts. Küldetések során több hasznát veheted, mert sok az ilyen keresős küldetés. Ám ha megfogadod a tanácsom, akkor olyan jártasság mellett dönts, ami passzolna a legelső speciális képességedhez.
Fogalmam se volt igazából, ki ez az Egil, de nem is érdekelt. Amíg nincs dolgom vadidegenekkel, akiket hírből se ismerek, és nem tett semmi komoly bűncselekményt a tisztelt játékostársaim, főleg az Angelic Voice ellen, addig nem kerítek ennek túlzott figyelmet. Egy "bugos" idomár volt eddig a nagy bűnláda, aki után nyomoztunk Enhivel, de ennek voltak súlyos következményei, de nagyon... kemény fába vágtuk fejszénket (a mi esetükben én a nyilamat, Enhi a kését, petje pedig a karmait), ám a legvégére sikerült ellátnunk a srác baját, és az illető a legsúlyosabb büntetést érdemelte ki, amilyet még egy megátalkodottabb, gonoszabbik részről származó beater se kaphatott volna. A részleteket nem is szeretném leírni, mert kemény menetünk volt azzal az alakkal. /OFF: meg azért sem, mert még nem játszottuk ezt le Enheriellel Very Happy /
Ami volt, megvolt, én még élek és virulok, meg jelenpillanatban Mörajának segítek megértetni egy-két dolgot, amivel én már tisztában vagyok. Olyasmiket azért nem akarok neki mondani, amihez még nem igazán értek, mert még a végén batár nagy ostobaságot mondok akkor neki, ő meg ezt komolyan veszi akkor, és olyasmit csinál, amit nem szabadna az én hibámból.
- Na és egyedül járod itt az utad, vagy vannak barátaid? - Ez már egy olyan általános kérdés volt, amit egy normális ismerkedésnél szokás megérdeklődni. Úgy éreztem, hogy már azon a szinten állunk Mörajával, hogy megoszthassunk magunkról dolgokat. Ez az első ilyen eset, amióta be vagyok zárva SAO-ba. Még Enhivel se nagyon akartam így elbeszélgetni, mert ő továbbra se nyerte el a bizalmamat. Sajnos azoknak az emberek táborát képviseli, akik könnyen megbízik a legrosszabb emberekben is és sajnáltatják magukat ahelyett, hogy tanulnának hibáikból. Ha százszor nem mondtam neki, hogy legyen óvatosabb és senkiben se bízzon meg, akkor egyszer sem, ő meg most is oly naivitással hiszi azt rólam, hogy akárhányszor én húztam ki a pácból, akkor csak magamért tettem, mert "önző" és "tökéletes" vagyok. Én csak vele ellentétben sokkal jobban odafigyelek mindenkire, mert szorult belém ennyi óvatosság.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 16 2013, 15:36

-Én ha itt leveszem a szemüvegem ugyanolyan gyengén látok, mint odakint. -felelem, és le is veszem a jóformán hozzám nőtt holmit, mire az éles Judyból az én szememben lesz egy fura barna-fehér paca, körülvéve sok-sok kék-zöld-szürke-barna pacább pacával. Ha hunyorgok, akkor kicsit élesebb, de nem az igazi, inkább vissza is veszem a látássegítőmet. -Először is szemüveg nélkül próbáltam ki valami próbajátékkal, de nem láttam abból se semmit. -végül magamban arra a következtetésre jutok, hogy Judynak a szemüveg ellenére jobb a szeme, és azt a NerveGear még tudta korrigálni, vagy ilyesmi. Ám az egyik mondatán csak-csak fennakadok picit.
-Lehet, hogy vannak köztünk vakok is, csak nem tudjuk. Elvégre ezt a képet a NerveGear az agyunkba vetíti, és ha valakinek a vaksága ellenére az agyának az a része működik, akkor itt ugyanúgy lát, mint mi. Legalábbis szerintem, ha logikusan gondolom végig a menetet.
Persze lehet, hogy nincs igazam, az egézségügyről és neurológiáról csak azon a szinten van tudásom, amit kórházban dolgozó vagy ilyen területen tanult családtagjaim meséltek.
Mikor megemlíti a speciális képességet, és hogy ahhoz igazítva döntsek, felkapom a fejem... hogy aztán magamban egy gyors mégse szóval elintézzem.
-Izé... én tüzeket tudok gyújtani. Egyenlőre csak piciket. Az jól jöhet valamelyiknél?
Következő kérdésén nyugodtan elmosolyodom. -Egyedül kezdtem, de már vannak ismerőseim. Van, aki megtanított egy-két alap dologra, harcolni, párbajozni, felszerelést kezelni. És most te a jártasságokról tanítottál, köszönöm. -még ültömben is meghajolok kicsit, ahogy a japánok szokták, még ha én csak animékből is ismerem a dolgot. -Meg... még keresem a páromat, akivel együtt akartuk kezdeni a játékot, de nem tudom, végül belépett-e.
Neveket inkább még nem mondtam. Hiába beszélgetünk egy ideje, jobb az óvatosság, és nem tudhatom, tanítóim-ismerőseim között nincs-e olyan, akit Judy nem kedvel.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Noxy Csüt. Május 16 2013, 18:42

- Lehet, hogy vannak köztünk vakok is, csak nem tudjuk. Elvégre ezt a képet a NerveGear az agyunkba vetíti, és ha valakinek a vaksága ellenére az agyának az a része működik, akkor itt ugyanúgy lát, mint mi. Legalábbis szerintem, ha logikusan gondolom végig a menetet.
- És tökéletesen jól mondtad. - mutattam rá a lényegre. - SAO nem a valóság, és még ha igazi arcunkkal kell megmutatkoznunk, az avatarjaink se valóságosak, és ebben a formációnkban egészségesek lennénk. Mondjuk ha nekem levágták volna valamiért a lábam, és így léptem volna be a játékba, akkor itt meg lenne mindkét lábam. A látásnál is ugyanez a helyzet: itt mindenki jól lát. Ezért felesleges szerintem az a jártasság.
Möraja elmondta, hogy neki milyen képessége van, és megkérdezte, hogy jól jöhet-e valamelyiknél. Kicsit megdöbbentem, hogy így elárulta a speciális képességét. Merengve hümmögtem egyet, vajon valamelyik jó-e ehhez a képességhez, de aztán csak némán, enyhe csalódottsággal megcsóváltam a fejem.
- Hát... erre a képességre pont egyik sem... de hát előfordul az ilyen. Talán majd a második speciális képességed dominálni fog a jelenlegi jártasságaidhoz. Persze, csak ha sikerül eljutnod a tizedik szintig élve.
A kérdésemre a lány készséggel válaszolt. Ő is egyedül kezdett, ahogy én, de hamarabb szerzett barátokat, mint én. Nos nekem is vannak kint a valóságban barátaim, nem is kevés, és még itt is van egy-két ismerős, de nehéz sajnos a legtöbb játékossal összeférni, ezt pedig már tapasztalatból tudom. Mindenesetre jólesett, hogy Möraja hálás nekem, amiért "tanítom" a jártasságokról, egy udvarias meghajlással nyomatékosítva. Említette, hogy még van egy párja is, akiről jelenleg nem tud semmit.
- Igazán? Biztos, nagyon szerethetitek egymást. Lehet, hogy érted ő is belépett a játékba és itt van valahol, csak mindig elkerülitek egymást. De lehet, hogy nem lépett be, mert még az utolsó pillanatban jutott fülébe a hír SAO-val kapcsolatban, és talán most melletted van, hogy vigyázzon rád, amíg itt vagy, és eléred a századik szintet. Nekem még nincs senkim, de jobb is így egyelőre. Van elég gondom is nélkülük.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 16 2013, 19:08

-Az még kilenc szint. De élve fogok eljutni oda, ameddig csak tudom. Ha már úgy érzem, nem kockáztatnék többet, megállok és várok, de remélem, addig majd sikerül valahogy besegítenem a fronton, vagy bárhol, ami előbbre viheti a többieket.
Kevesebbet akartam mondani, de ez kibukott belőlem. Jelenleg valóban nem érzem úgy, hogy valaha is elérnem a 100. szintet, de már elindultam, és nem akarok hamar megállni az alján. Lehet, hogy valahol meg fogok, de az nem itt lesz és nem most. Talán egy-két szintbossba is sikerül besegítenem idővel, ha úgy alakul, csak fejlődnöm kell. Holnap első dolgom lesz elmenni a küldetésfalhoz megnézni, mik vannak még, amikkel szintet léphetek anélkül, hogy bajom esne.
-Lehet. Igazából jó lenne, ha itt lenne, és együtt mehetnénk, de az is, ha csak kint imádkozna értem. -nem vagyok vallásos, legalábbis részben, de egyre többször jön számra ez a szó. Kint is hittem, hogy van valaki vagy valami, ami figyel ránk, de nem ad meg mindent, amit csak szeretnénk. Mikor nagyapámat műtötték, deista lévén néha megálltam a templom előtt imát rebegni érte a magam módján, és az öreg végül egézségesen és erősen került ki a kórházból. Akkor ott a templom előtt mindig éreztem valami furcsát, mintha valami tényleg hallgatna engem. Bár a lényeg úgyis a végeredmény volt.
Judy utolsó mondatán keserűen elmosolyodom kicsit. Az a fájdalmas, hogy igaza is van meg nem is. Hangot adjak vajon ennek? Azt hiszem, igen.

-Ahogy érzed. Szerintem a fájdalom ellenére is jó, ha van valakid, akit a párodnak mondhatsz. Akiért aggódhatsz folyton, mert mikor látod, hogy jól van, annál jobb érzés nincs. Persze ez emberfüggő, mert egy féltékeny ember mellett senki sem szeret megmaradni, a féltékeny meg úgysem tud változni. -nem ezt mondtam régebben, de miután én sem tudom néha kiverni a fejemből az effajta féltékenységi rohamokat, inkább ennél maradtam. -Viszont ha elfogadjátok egymást úgy, ahogy vagytok...
Az ember társas lény, és mindenkinek van valahol párja. A gond mégis rendszeresen az, hogy az egyik a másik idegeire megy, vagy túl hamar nyílnak meg egymásnak és végül megunják a másikat. Hiába találja meg az ember az igaz szerelmet, ha nem tud egyensúlyt tartani. A gondokról meg csak annyit, hogy azok is okoznak néha, de rengeteg külsős bajban viszont nagy segítség, ha van valaki az oldaladon, aki vagy tanácsadással, vagy csak azzal segít, hogy meghallgatja a panaszkodásod... esetleg dühöngésed.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Noxy Csüt. Május 16 2013, 19:55

- Ahogy érzed. Szerintem a fájdalom ellenére is jó, ha van valakid, akit a párodnak mondhatsz. Akiért aggódhatsz folyton, mert mikor látod, hogy jól van, annál jobb érzés nincs. Persze ez emberfüggő, mert egy féltékeny ember mellett senki sem szeret megmaradni, a féltékeny meg úgysem tud változni. Az ember társas lény, és mindenkinek van valahol párja. A gond mégis rendszeresen az, hogy az egyik a másik idegeire megy, vagy túl hamar nyílnak meg egymásnak és végül megunják a másikat. Hiába találja meg az ember az igaz szerelmet, ha nem tud egyensúlyt tartani. A gondokról meg csak annyit, hogy azok is okoznak néha, de rengeteg külsős bajban viszont nagy segítség, ha van valaki az oldaladon, aki vagy tanácsadással, vagy csak azzal segít, hogy meghallgatja a panaszkodásod... esetleg dühöngésed.
Igen meglepett engem ez a hosszas beszéd arról, hogy milyen jó, ha van valakinek párja. Igazat adtam neki ezzel kapcsolatban, de hangot kellett adnom annak, hogy a szerelemet nem olyan egyszerű megtalálni. Plusz bennem még él az a régi álom, ami miatt van egy olyan összetett félelmem, ami tényleg bekövetkezhet bármikor, és ezt még a legellenszenvesebb nőknek se kívánnám. Senkinek nem beszéltem sose erről, de nem is kívánom, ezennel a félelmeim körüli kérdéskör le is zárult.
Visszatérve a szerelemre csak úgy nem mehet, hogy csak tapsolok egyet, és hipp-hopp, már ott van előttem az álmaim szőke hercege.
- Teljes mértékben igazad van. De tudod, ez nem mindig így működik. Azaz, hogy legyen valakim, akiért aggódhatok, és ilyesmi. Időt kell ennek adni, nem lehet csak úgy nekilátni, hogy keressük a Nagy Ő-t. Nem. És az se biztos, hogy a megfelelő emberrel jönnék össze, ha akarnám is. Könnyű szerrel lehet, hogy biológiai tudat alatt talán nem is a fiúkat, hanem a lányokat szeretem, vagy esetleg mindkettő... ízé, nyugi, csak feltételesen mondtam, nem vagyok leszbikus. Szóval nem ilyen egyszerű mindenkinek megtalálnia a párját, főleg nekem... de érted, mit akarok ezzel mondani. Másrészt az számomra az utolsó probléma, mert most az a fontos, hogy túléljük SAO-t.
Kicsit zavarban is éreztem magam. Lehet, hogy talán nem a legjobb szavakat használtam. Ki hitte volna, hogy a párkapcsolat bizonyos részei képesek még engem is zavarba ejteni. De hála istennek csak egy aprócska piros szín halványodott az orcámon. Attól, hogy bizonytalan vagyok a vonzódásaimat illetően, egyáltalán nem esne jól, ha emiatt valaki azt terjesztené rólam, hogy a yuri-lányok csoportjába tartozom.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 16 2013, 20:33

-Egy szóval sem mondtam, hogy könnyű megtalálni a Nagy Ő-t. -mondom kicsit meglepődve, de mosolyogva. -Megkönnyíteni lehet a dolgot, de tapsra sosem fog jönni. Az első-látás meg ennél is ritkább, én például mikor megismertem a páromat, egyszerűen nem tudtam megjegyezni a nevét. -kuncogok kicsit az emlékek felidézésére. Jay-t egy nagyobb baráti csapattal ismertem meg, sorban elhadarták nekem a nevüket, és mentünk is a dolgunkra, és annak ellenére, hogy mindenkiét sikerült megjegyeznem, az övét nem. -Olyanról pedig, hogy elsőre megtalálták egymást, csak a nagyszüleimnél hallottam, senki másnál.
Újabb mosoly. Édes, ahogy magyarázkodik, de engem úgyse zavarna, akármilyen beállítottságú. Egy lezbikus van az életemben, akit nem szeretek, de csak mert kis híján tönkretette a kapcsolatomat, és nem hajlandó elárulni, miért, én pedig spekulálok olykor-olykor. Igazán nem is érdekel, a lényeg, hogy nem sikerült neki, más lezbikusokat meg nem fogok emiatt leírni. Kétszer-ismerd-meg-az-embert.
-Tudom. De ha majd kijutunk a SAOból, előtt-utóbb lehet, ez is az életeddé válik. Vagy még a játékban. Nem jön könnyen a dolog, de sosem tudhatod, mikor csap le rád. A pozitív hozzáállás meg nem csak ebben, de mindenben segít: ha csak pozitív dolgokra gondolsz, meg fognak veled történni előbb utóbb. ^^
Milyen fura, hogy mindig ilyesmiket mondok másoknak is, és ha meghallgatnak, még jobbá is válik az életük, de én magam bezzeg mégse tartom be őket, vagy legalábbis nem mindig.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Noxy Csüt. Május 16 2013, 22:06

- Tudom. De ha majd kijutunk a SAOból, előtt-utóbb lehet, ez is az életeddé válik. Vagy még a játékban. Nem jön könnyen a dolog, de sosem tudhatod, mikor csap le rád. A pozitív hozzáállás meg nem csak ebben, de mindenben segít: ha csak pozitív dolgokra gondolsz, meg fognak veled történni előbb utóbb.
Möraját a leszbikus-téma nem izgatta, és ezzel visszatértem lelkileg a régi kerékvágásba. Tény és való, hogy igaza van a szerelmi élettel kapcsolatban, de akárhogy is próbálkozom, nem tudnám megmagyarázni neki, hogy nekem hosszú távon is egy jó időre miért jobb egyedül lenni. Senki nem értheti meg, hogy egykor miken kellett keresztül mennem, hogy lecsitítsam magamban a félelmemet, ami még tizennégy éves koromban csak puszta álomként követett. Pszichológus is kellett a dologhoz, annyira megviselt engem. De most már tudok uralkodni lelkileg magamon, és minden feszültségemet úgyis a harctudásokban és rajzolásban vezettem le.
Néha előfordul, hogy egy egész jó vágású srácot meg szoktam nézni, de soha nem jutott eszembe kikezdeni vele. A nekem udvarló zavaró tényezőkkel viszont nem foglalkoztam, de ha mégis volt olyaski, aki még szép szóra se akart tágulni, muszáj volt szigorúbban viselkednem vele, és állítólagos önvédelmi testi sértések keretén megértetnem vele, hogy nálam bizony semmi esélye. Nem az eseteim a felvágós izomagyúak, a ragaszkodó sznobok és más bunkó tényezők. Tudom, hogy nem létezik tökéletes ember a világon, de ha valaha mégis összehoz a sors egy olyan sráccal, akiben a reménybeli partnert lelem, legalább legyen normális... vagy legalábbis egyedi, mégis jó észjárású jellem. Visszatérve az én összetett problémámra az én lelki-gondomra nincs segítség. Egyelőre semmilyen. Csak az idő és a csoda tudja begyógyítani a sebeket.
Csendben hallgattam meg Möraja szavait, és csak bólintottam. Egyszerűen ráhagytam, de nem mutattam ki. Kedvesen mosolyogtam. Az idő lassan "nyugalmi üzemmódba" kerül. Lassan ideje volna elmenni, de nem szeretnék még egyelőre búcsúzkodni Mörajától. Nem tagadom, jó volt a beszélgetés vele, és ezt a lassan kiburjánzó barátságot meg kell pecsételni még valamivel, ami bizonyára neki is tetszene, nem csak én élvezném azt.
- No, figyelj... lassan megy lefelé a nap. Mit szólnál hozzá, ha ezt a napot egy kiadós sütizéssel zárnánk a Sweet Dream cukrászdában? - tettem fel a ajánlatot. - Nekem és a céhemnek az a kedvenc zarándokhelye. Én fizetem.


A hozzászólást Judy Noxia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 17 2013, 12:33-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 16 2013, 23:10

Úgy tűnik Judy picit elmerült a gondolataiban. Remélem, nem bolygattam fel semmi olyasmit, amit nem kellett volna. Tisztában vagyok vele, hogy minden ember más, és sosem lehet tudni, a cocoon alatt mi rejlik. Rengetegszer találkoztam olyan lányokkal például, akik ismerősi környezetben vagy az osztályban egy bunkó, "úgyis én vagyok a legjobb" királynőként viselkedett, kettesben viszont meglepően értelmesen és illendően viselkedett. Igaz, az már elenyésző százalékú volt, akinek a négyszemközti viselkedése volt az igazi...
Kétszínű rongyok voltak és kész.
És fiúban is vannak ilyenek, sajnos, bár meglátásaim szerint jóval kevesebb. Én legalábbis több őszinte sráccal találkoztam életemben, mint lánnyal. A Valóságban ferdén is állok hozzájuk, bizalmatlanul, de a SAO más. Itt eleve olyan emberek vannak, akiknek közös a hobbijuk: az MMO, ez pedig részben összeköt mindenkit, aki nem NJK ebben a világban. Az, hogy valaki piros indokátoros, valaki meg nem, már személyiség kérdése.
Judy mondatára az égre nézek. Valóban, vajon hány órája ülhetünk itt elmerülve? Norm is lehet, már a fánál jár, hogy hol maradok, bár logikusan kigondolva éreznie kéne a helyzetemet, vagy valami hasonló. Biztos előkerül valamikor. A Cukrászda említésére felvidul az arcom.

-Benne vagyok. Egyszer voltam eddig ott, imádtam a teájukat. -azt már nem mondom, hogy sütire akkor még nem akartam pénzt költeni, pláne az árak láttán. Tényleg, vajon a kis íjászlánnyal mi lehet azóta?

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Noxy Pént. Május 17 2013, 13:42

Möraja elfogadta a meghívásomat, és már készen is álltunk az indulásra. Alig tettem meg ey lépést, megpillantottam egy görbe lábú, vörös NJK macskát. A macska bozontos farkát énnek emelve kergetett egy jókora sáros krumplira emlékeztető valamit. Egy kertitörpe-szerű lényecske volt. Hogy miként került ide egy mob, fene se tudja, de nem is érdekelt,majd az NJK macska lerendezi őt. A húsz-huszonöt centis magas lény karmos lábait szaporán szedve átsprintelt a kerten, és fejest ugrott egy romkerítés repedéseinek egyikébe. A macska bedugta a mancsát, majd ki is húzta, mert a törpe belemart. Bosszús képpel bedugta félig a fejét a résbe, testét lapuló állásba elhelyezve. Ám hiába, a törpe kárörvendően nevetett rajta. Egészen addig, amíg felbukkant egy másik NJK macska, aminek viharszürke, rövid szőre volt. Jóval nagyobb a vörösnél. Az bemászott egy másik résbe, majd kis rövid idő múlva kilökődött a réséből a törpe. Most már két macska elől menekült tovább a kertben.
Egy ideig néztem a kis vicces jelenetet, de észbe kaptam még időben; nemsokára este fél nyolc és a Sweet Dreams kilenckor zár. Nyolcra oda kell érnünk, ha még egy óráig szeretnénk élvezni a finom sütemények valóságba is illő aromás illatát és omlós ízeit. A gondolattól már összegyűlt a nyál a számban, édesszájú jellemem révén.
- Hát igen... Aincrad tartogat kellemes meglepetéseket, de én már megszoktam mindezt. Kár, hogy nincs nálam egy fotokristály, vagy csak egy sima kamera. - vontam le a következtetést a jelenetet kommentálva. - Na de most már induljunk, mielőtt bezár az orrunk előtt a cukrászda. Ha már jártál ott, gondolom a süteményekről is vannak jó véleményeid. Isteniek, szinte két-három naponta legalább két-három szeletet elfogyasztok ott egy kis cappuchinoval egyetemben.
Na most már nem húztam tovább az időt, a sütik csak ránk várnak. Amint Möraja is kész végre az indulásra, együtt egy kis időre búcsút vettünk Bianka néni csodálatos növényházától, hogy még zárás előtt megtiszteljük társaságunkkal a Sweet Dream cukrászdát, azaz a céhem legkedveltebb helyét. Hát igen, amikor bekerültem az Angelic Voice-be elég érdekes módon Kota "ármánykodása" által (midőn egy párbajt letudtunk), ezen a szent helyen ünnepeltük meg csatlakozásomat.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 17:25

Judy Noxia: Vas Sisak (+7 páncél)
Möraja Chancery: Fényes Vaskard (+5 erő)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Május 21 2013, 16:25

/ Yuna /

Körülbelül a kettőszázharmincnegyedik nap mióta itt vagyok és még most sem láttam esőt. Egyre inkább frusztrál, hogy sikeredett volna kívánságom. Mindig is azt szerettem volna, ha létezne egy olyan hely, ahol örökké süt a nap. Szeretem a fényt, hisz ez éltet legalábbis odakint, de Aincrad más hely. Itt napról napra élek, mobokon át jutok el célomhoz, és ez mind egy-egy küzdelem, ahol kockára teszem képességeim és életerőm. Most is így hozta a helyzet.
Farkas szemet nézek egy vaddisznóval. Nekilendülök, a fény a matt pengén megtörik, de az éleken felcsillan, és Niji is beindul, kérni se kell, csak van, ehhez már hozzászoktam. A színe az, amihez nem lehet hozzászokni, halovány fény dereng a kard körül, és egy alulról indított vágással, újabb vaddisznó került pixeltárolójába, hogy újra teremhessen később. Hajamat késztetve megvakarom, és felidézett kép előtt úgy számolom, ez volt a tizenkettedik malac. Soha ennyi nem került még utamba. Nem tartom magam babonásnak igazán, így semmilyen jelentőséget nem tulajdonítok ennek. Kardom visszadugtam hüvelyébe, ugyanis sosem teszem el a felszereléseim közé, valahogy biztonságérzetet nyújt, hogy állandóan kéznél van. Hogy van-e mitől félnem, ezen sokszor sokat gondolkodtam már, de mindig ugyan oda lyukadok ki.. kell, kint kell legyen.
Mai utam ismét a városba vezet, és mosolyogva állapítom meg mióta kimozdultam az erdőből, gyökeresen megváltozott az életem, egyre többet járok ide, de nem is ez a pláne, hanem egyre nagyobb kedvvel. Ez persze a feltérképezés rovására megy, de egy-két nap szünetet tarthatok azért benne.
Szemem felnyitom, ezekhez a mozdulatokhoz, hogy idejussak már nincs szükségem látásra, elég hallásomra és érzésekre hagyatkozni. Fejben pontosan tudom hol járok és az ismerős zajok is arra utalnak, ideje látni is. Cipőm talpa, már egy ideje kopog a kövön, és ez a hang is megnyugtató, de olyan szokványos. Pontosan odatartottam ahol tegnap voltam. Találtam végre egy nekem való szegletet a városban, szinte alig hittem a szememnek, hogy létezhet ilyen hely. Bár Aincrad, önmagában is gyönyörű, sok az ismétlődés ugyan, de mégiscsak egy program, a programozók, meg mint köztudott, nem szeretnek molyolni apróságokkal és inkább ismétlődéseket írnak.
Ez a kert viszont pont az ellentéte, mintha festők készítették volna. Tökéletes műalkotás. Következő magányos óráimat pontosan ilyen helyen akarom eltölteni, és bemegyek a díszes kapuk alatt.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Yuna Csüt. Május 23 2013, 14:58

/Yuichi/

Amióta Yukiko kikelt a csöpp kis tojásából az elmúlt pár napot azzal töltöttem, hogy megfigyeljem a viselkedését. Ahogy eddig tapasztaltam minden pet eltérő jellemmel és viselkedési formával rendelkezik persze ezek száma nem végtelen hisz a fejlesztők tudásának, idejének és fantáziájának vannak korlátai ami a nagymennyiségű játékosok és ezzel egyűt petek száma rákényszeríti őket az ismétlődésre. Yukio, a legnagyobb örömömre egy olyan jellemet kapott ami nem üt el túlzottan a valóságtól és sok esetben ténylegesen úgy viselkedik mint egy kölyök tigris. Folyton elkószál a közelemből bizonyos mértékben amit persze a rendszer lekorlátoz így nem félek attól, hogy el tűnne mellőlem, de rettenetesen kíváncsi, folyamatos figyelmet igényel hiszen folyton játszana és mindent felborít, megrág, elvisz amit csak a piciny teste enged. Inkább nyűg mint sem segítség de ez nem feltétlen baj hiszen legalább más is leköti a figyelmem és kis túlzással kikapcsolódhatok de sajnos ez a munkám rovására is megy. Yuki annyi figyelmet vesz el, hogy már napok óta rá se kukkantottam a sao belső hírportáljára és a tervben lévő projectjeim sem haladnak sehova. Valamit ki kell találnom…

Miután bepötyögöm az utolsó betűket is elmentem az eddig írtakat és bezárom a menüm. Az utóbbi időben rászoktam a napló írásra arra az esetre, hogy ha nem élném túl legalább a szeretteim tudják miként éltem a játékban. Hátradőlők és kifújom magam majd Yukira nézek aki épp a takaróm szélét rágcsálja.
- Ajj! Mondtam már, hogy az nem rágcsálni való! – Szólok rá majd felpattanok és felkapom a kis kópét de ő ettől független nem engedte el az ágyneműt és szépen lehúztam az ágyról. – Nincs már elég nagy kupi a szobában? – Kérdem tőle mire kiköpi a takarót a szájából majd nyarvikolós hangon elkezd ficánkolni elérve azt, hogy le tegyem a földre. Amint lerakom az ajtó felé rohan és elkezdi kaparni azt.
- Csak nem ki szeretnél menni? – Kérdem tőle mire ő látható boldogsággal nyávog egyet amit vehetek igennek. – Na nem mintha megérdemelnéd! – Teszem csípőre a kezem mire ő össze húzza magát és hatalmas gomb szemeivel kérlően néz rám.
-Legyen! Mennyünk! – Adom meg magam egy jókora sóhaj kíséretében. – Azt hiszem tudom is, hogy mi lenne a leg megfelelőbb hely a sétára. – Nyitom ki az ajtót mire Yuki boldogan kiszalad rajta. Nem messze van egy növényház ami tökéletes egy ilyen tigriscsemete számára a séta helyszínére hiszen számára olyan mintha a Dzsungelben bóklászna. Nem volt messze a lakhelyemtől a növényház így gyorsan oda értünk bent pedig szabadjára engedtem Yukikot én pedig sétáltam a kijelölt ösvényeken. Nem féltem attól, hogy elszökik hisz bele van programozva, hogy mellettem maradjon így nem is nagyon figyeltem a mozdulatait. Helyette inkább lehívtam a menüm és az újdonságok között kezdtem el kutatgatni hátha van valami friss hír és csak időnként pillantottam az útra és Yukira. Néha elmosolyodtam ahogy játszik a számára hatalmas növények virágaival vagy bohókásan kergetni kezdett egy-egy pillangót amik rendszerint elrepültek előle és nyilván ezt meg elégelte. Mikor legutoljára ránéztem egy fiatal vagy legalábbis nálam fiatalabbnak tűnő srácot környékezett meg és mire észbe kaphattam volna Yuki beleharapott a fiú bokájába.
- Hé! – Rohanok oda és gyorsan felkapom a földről a rosszcsont kis bestiát. – Ne haragudj! Még nem igazán van betanítva az illemre, nem igaz? – Emelem fejmagasságba Yukit mire ő a mancsával az orromra csap. – Látod? -Nézek vissza a fiúra.

Yuna
Yuna
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Május 23 2013, 16:36


Yuna

Ahogy betettem a lábam a növényházba, ismerős érzés fogott el, a Kezdetek erdejének illata, csak ez az illat valahogy töményebb. Biztosan több helyről vannak idegyűjtve a meseszép növények. Sétám alatt szinte lépésenként megálltam megcsodálni egy-egy eddig még nem látott egyedet. Az itteni növényvilághoz foghatót odakint még nem láttam, pedig ott is igyekeztem az ilyen helyeket szépen töviről-hegyire végig sétálni és tanulni. Mivel még nem rendelkeztem semmilyen kristállyal így csak a szememnek kellett beérnie a látvánnyal és az agyamnak elraktározni. Legutóbb jártam egy bolt előtt ahol kristályírással foglalkoztak, és a kínálat felettébb meglepő volt, hogy mi mindent lehet készíteni, de mélyebben nem fogott meg. Ez a növény egyed valahogy jobban megfogott, már egy ideje itt tűnődőm a részleteken, sötét virágszirmok, ezek már alapból is kirívóak, de mellé az enyhén kékes pára ami körbeveszi a bibéket, persze ha itt ezen a néven lehet említeni. És a szára az egy külön teremtmény, inkább hullámvasútnak tűnik nekem, mint növényi szárnak.
Viszont egy hang kizökkentett, az elmélkedésből, éreztem valamit a lábamnál, de hogy mi lehet az arra még nem jöttem rá, lehet ez a növény húsevő és rám pályázik? Lenézek, és egy tigris bébi úgy ahogy van elnyelte a nadrágom egy darabját és vele valószínűleg a lábamra pályázott. Elmosolyodtam, sőt már-már el is nevettem magam, amikor egy közel velem egyidős szemüveges nő felvette a tigrist. - Ugyan, nincs gond. - válaszoltam mosolyogva még mindig nem tudtam eldönteni, hogy kinevessem-e a tigrist vagy sem. Nem szeretném, ha haragudna rám a vadmacska, mert bizony a tigris megnő. Ahogy úgy álltak, a tigris a kezében és beszélt hozzá. Eszembe jutott, hogy gyermekként mennyire szerettem a tigriseket, az egyik macskámat teljesen úgy neveltem fel, mintha tigris lenne, sikeresen. Eléggé arrogáns lett, de mindemellett rettentően kedves, és nagydarab. Ez a tigris már most nagyobb, mint a macskám volt.
Végül is csak ki tört, még mindig láttam magam előtt, ahogy én vagyok a folyami hal a szájában. Nevetésben törtem, ki ahogy az is tetézte, ahogy a lánynak lekevert egyet a tigris. - Látom, és nagyon muris - igyekeztem összefüggően beszélni, de a nevetés még mindig hatott. Se perc alatt elfelejtettem a virágot, ami mögöttem van, vagy azt hogy akár az egy húsevő növény is lehet és az a kék pára vajon mi lehet.
- Szabad tudni a nevét? Csak hogy tudjam később kinek leszek ínyenc falat - kérdeztem jókedvvel. A szemüveg mögül zöld szempár néz vissza, lehet nem ezt a reakciót várta, de igazán jól lesett a nevetés. - Ne haragudj, nem akartam kinevetni - és itt a tigrisre nézek, nem tudom leolvasni ami, bele van írva a szemébe, lehet szereztem benne egy örök ellenséget, aki innentől üldözni fog, vagy nem - vagyis nem akartalak kinevetni - fordultam teljesen a tigrishez. - Benned kit ismerhetek meg? - legbarátságosabb mosolyomat elővéve kérdezem. Bár sokkal másabb mosolyon nem sok van. Talán a nevető mosoly, de azt az előbb nem tudtam benn tartani. Válaszát meghallgattam és amint volt lehetőségem bemutatkoztam én is.
- Örvendek, Hayashi Yuichinak hívnak, röviden csak Yuichi, még rövidebben Yui. Tudom a Yui női név, de sokan rövidítik a nevem szóval használhatod, ha szeretnéd - mondom mosolyogva, és közben tekintettemmel körbenézek - igazi paradicsom ami körbevesz, szerinted? - kezeim széttárva próbálom elmutogatni minden egyes kihagyott szót, amit a lélegzet elállító növényi csodák muttnak magukból.


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Yuna Csüt. Május 23 2013, 20:51

Féltem attól mit fog majd reagálni a srác Yuki khmm… közeledésére, talán félre rúgja vagy még rosszabb, igazából ezért is kaptam őt fel a földről, de láthatóan csudára tetszett neki.
- Yukiko! A kis falánk szörnyeteg neve Yukiko. – Válaszolok a kérdésére és fiú arca elé emelem őt, hogy jobban szemügyre vehesse mire Yuki felé nyújtotta mindkét pracliját és a levegőben fel alá kezdte mozgatni mintha próbálná elérni a fiút ezt látva én pedig magamhoz öleltem Yukit. Bele se merek gondolni a kis tigris mit akart véghezvinni ezzel. A fiú kedves volt így viszonzom azt a meleg mosolyt ami most őt is jellemezte. – Ne aggódj, nem sérted meg vele. Nem nagyon érti meg az emberi beszédet csupán az alapvető parancsokat és a nevét ahogy azt a valóságban is elvárnánk és aminek én kifejezetten örülök. Persze azt tudja ha neki beszélnek így bizonyos hanglejtésekre reagál de nem válik túl jó beszélgető partnerré. – És már kezdem is a szájmenést. – Yuna vagyok! Örvendek! – mosolygok rá a fiúra és közben leteszem Yukikot a földre aki rögtön kap a lehetőségen és megtámad egy nagyobb csoport pillangót aki a „fenevad” közeledtére a szélrózsa minden irányába szétszóródtak. Közben a fiú is bemutatkozik méghozzá elég szépen és hosszan. Ezt szeretem, nem csak úgy szimplán odadöfi a nevét.
- Ha te a teljes nevedet használod, akkor nekem is illik így tennem. A valódi nevem Yumiko Nakamura és ahogy az előbb is említettem itt a Yuna nevet használom. A Yui valóban lányos név de ha már mindenképpen rövidítenem kellene akkor Yu-kunnak szólítanálak, az valamivel férfiasabb. – Mosolygok ismét a fiúra. – Kellemes látványt nyújt az egyszer biztos. Van egy félkész helyleírásom a kezdetek városáról amiben megemlítem ezt a helyet, kiváló helyszín egy kis kikapcsolódásra különösen állatidomároknak. – Itt egy pillanatra Yukira néztem, aki még mindig a pillangókat molesztálta.
– Itt nem kell tartani, hogy a szieszta közben a nyakunkba szakad egy szakasznyi mob. Persze sok ilyen hely van nemcsak itt hanem minden városban vagy falucskában persze egyenlőre a kezdetek városa bővelkedik a legtöbb ilyen helyben. Nem sűrűn szoktam ide lejönni, jobb szeretem a cukrászdákat
. – Teszem még hozzá.

Yuna
Yuna
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Május 24 2013, 14:24


Yuna

Yukiko, aranyos név, van odakint is egy Yukiko ismerősöm, és sokat szoktunk beszélgetni. Csodálkozom a kis tigris emberi nevén, de ennek szót nem adok. A kis falánk szörnyeteg, játszadozom a kifejezéssel, el is nevettem magam.
- Nem az látszik róla, hogy nem kap jó nevelést, hanem inkább rosszcsont még - folytattam jókedvvel.
Miközben bemutatkozik, szerencsére ő is jó hosszan, és hamar kapok is egy új becenevet. Yu-kun, majd meglátjuk, melyiket használja, Yumiko Nakamura. Yum Nak.. jah értem Yu Na így lesz Yuna, találó becenév, mosolyodom el.
Közben a kis tigris már bőszen zavarja a pillangókat. Tényleg rosszcsont én is ilyen voltam nagyon-nagyon régen. Tekintetem újfent Yunara száll - Örvendek Yuna. Igazad van itt szerencsére nincs félni való szörnyektől, és ahogyan támadástól sem. Találkoztam már egy nem zöld indikátoros játékossal. És őket nem tudom megérteni – kezdtem valamilyen teljesen más témához, de hamar rá is döbbentem, hogy a gondolataim csak úgy záporoztak kifelé a lányra. Elhallgattam egy pillanatra – Bocsi, kicsit elkalandoztam, szóval jobb szereted a cukrászdákat, ennek örülök – mosolygok, ha lesz legközelebb elhívom oda. És az hogy írással foglalkozik, vajon író lehet? – Ahogy látom Yukiko, szeret itt lenni – mutatok rá és épp ugrott az egyik pillangó felé, ami gonosz módon táncolt csak előtte, mert tudta, hogy nem érheti el a nálánál nagyobb teremtmény könnyen kicselezte így a tigris újfent üres helyre toppantott - bár a cukrászdát én is jobbnak tartom, itt is próbáltad már a városban? Nekem csak Nerve gear mentes tapasztalataim vannak –érdeklődtem.
- Említettél helyleírást, akkor jó pár helyen voltál már ugye? Tudsz ajánlani még valami ilyen csodálatosa, mint ez? – érdeklődtem szinte kisgyerekként, hirtelen rájöttem most nem sokban különbözhetek a kis tigristől, csak épp nem pillangókra vadászok, szavakra. De azt mégsem mondhatom neki, hogy én szinte vadembernek számítok itt, ő valószínűleg a kezdetek óta itt a városban van. Ahogy ő ismeri a várost, én úgy az erdőt és a mezőt. Talán még szolgálhatok neki én is némi segítséggel, ha kíváncsi lesz rá. Bár eddigiek alapján nem hinném, hogy szükség lesz ecsetelnem a tisztások szépségét, Aincradban. Mosolyodok el a gondolatra.
Közelben van egy pad, és válaszát megvárva felajánlom, hogy csüccsenjünk le, vagy akár sétálhatunk is, ezt a választást természetesen rá bízom. – Csak odakint örökmozgónak számítok, vagy igen lustának, itt Aincradban valahol a kettő között terülök el és a leg végletekig - vallottam be őszintén, hogy van egy ilyen bajom, egyhelyben álldogálás régóta nem megy itt.


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Yuna Pént. Május 24 2013, 16:43

- Csak nemrég kelt ki így nem igazán tudtam még nevelni. – Felelem Yu-kunnak. – Én még nem találkoztam se sárga se piros játékossal de valamilyen szinten megértem őket, mármint ha egy bizonyos szögből nézzük vagy inkább az ő szemszögükből. Végül is számtalan oka lehet annak ha valaki végez itt egy játékossal. Egyesek önvédelemből folyamodnak ami érthető és talán megbocsátható hisz az ember veszélyhelyzetben ösztön lénnyé alakul és a cselekedeteit a túlélés iránti vagy vezérli. Hasonló ok lehet a bosszú ami már kevéssé megbocsátható de ha az ő szemszögükből nézzük szerintem teljesen érthető. Vannak olyanok is akiknek az elméje összeroppant a tudattól, hogy egy játékban ragadtak és a józan ítélőképességük labilissá vált emiatt tesznek szörnyű dolgokat vagy épp úgy tartják, hogy nincs veszíteni valójuk és kifordulnak önmagukból. Végül pedig a leggyakoribb, hogy sokan nem tudják vagy nem akarják elhinni, hogy a nerve gear megöl minket és továbbra is egy következmények nélküli játékként tekintenek a saora. – Itt veszek egy mély levegőt, kicsit elkapott a hév. – Bocsi néha elég sokat tudok beszélni, szakmai ártalom. – Szabadkozok a fiú előtt. – Igen valóban szereti ezt a kertet. – Válaszolok Yu véleményére közben pedig Yukira pillantok aki közben megunta pillangok elleni harc folyamatos kudarcát és helyette inkább a virágokat kezdte el leharapdálni az alacsonyabb növényekről. – Vagy talán mégsem… - Csóválom meg mosolyogva a fejem Yuki pusztító viselkedésére célozva. – Igen, nem egy helyen voltam már a játékon belül ahol az igaziakhoz hasonló sütiket és italokat szolgálnak fel a lelkes npc-k. – Egy újabb kisebb szünet és már folytattam is választ adva a fiú újabb kérdésére. – Növényház tudtommal csak egy van de számos kisseb nagyobb park van elszórva a kezdetek városának különféle kerületein de ha esetleg másféle nevezetességre vágysz van bőven miből szemezgetni. Csak ezen a szinten rengeteg bárt, lokált, kocsmát vendéglőt találhatsz vagy ott van Orvidius kőszínháza ami szintén Pazar látvány már önmagában is de a város piac negyede is megér egy látogatást… - Itt elgondolkodtam milyen szép helyek lehetnek még. – Aztán ott van még Torubana város onsenje a második szint tavacskája ami szintén csodaszép, ennél grandiózusabb a negyedik szint tengerpartja és még van pár izgalmas hely és még a tíz százalékát sem fedeztük föl Aincrad hatalmas világának. – És már megint azon kaptam magam, hogy csak beszélek és beszélek. – Persze üljünk le! – Felelem és odasétálok a padhoz.
Yuna
Yuna
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Május 27 2013, 13:40


Yuna

Nyugtáztam egy mosollyal Yukiko felé, új ismeret. Ilyen lehet a valóságban is tigriskölyök, mindig is szerettem volna egyet. De ő egyértelműen nem az enyém, és nem is baj, a gazdija is rendes embernek tűnik, viszont amiről beszél az új megvilágítást ad az indikátor problémámra. Lehet kicsit nagyobbra nyílt a szemem, mint gondoltam így elrémisztettem, de remélem nem.
- Igazad lehet, ebbe még nem is gondoltam bele, hogy nem önszántából bántott valakit, vagy esetleg ezzel egy nagyobb katasztrófát előzhetett meg. Ami a kijutást illeti, hogy ezért öli a játékos karaktert mert azt hiszi így hamarabb kijuttathatja a családjához a személyt? –tettem fel a tétova kérdést, amire nem hagytam neki időt válaszolni, legalábbis azonnal. – Nincs rá persze semmilyen bizonyítékom, de valamiért elhittem Kayaba szavait akkor és ott. Áh igen ilyen emberekre emlékszem akik azonnal megtörtek és még láttam is egy fiút aki leölette magát egy vaddisznóval, én épp akkor futottam ki a városból, de már későn értem oda. És az elől a mob elől én már elmenekültem, ki a városból, amilyen messze csak lehetett. –húztam el szám keserűen.
Viszont érdeklődő hangulatom visszatért, ahogy rátért a város szépségeinek és helyeinek elbeszélésére. Rádöbbentett, hogy az erdő ahol eddig éltem az egy igen kicsi világ szűk és komor. De nem tudtam azt igazán elhinni magamnak, hisz minden reggelem madárdallal indult, a szellő is csak úgy táncolt a lombozat között, szinte már-már valós nem is tűnik programnak. Kidolgozottság terén észveszejtő a hasonlóság a valósággal. Ilyen gondolattal, tértem vissza amikor a lány már a padon ült, és én csak tétován néztem felé, hogy miről maradhattam le. A kistigris rendesen pusztította már a növényeket is nem csak az állatvilág hervadozott nyomában.
- Óh, bocsi – kaptam tarkóm felé, és ültem le mellé a padra. Eszembe jutott, hogy a reggeli adag gyümölcs valamiből még maradt, és talán ha megkínálom vele elfogadja. Igaz nem egy sütemény, de szerintem finom. Még élek szóval nem árthat neki sem. Előveszem csendben az inventoryból és átnyújtom a felét, bár nézek tenyeremre, öt szem van még. Hármat átnyújtok neki.
- Tessék, van nálam némi gyümölcs legalábbis engem a gyümölcsre emlékeztet és nagyon finom. A nevét sajnos nem tudom, úgy gondoltam ebből a Yukiko-senseinek is jut. Direkt neveztem így látom már, hogy később ő, vagyis ti nagyon sokra fogjátok vinni – mondtam mosolyogva. Hogy ezt miből gondolom, amiket elmondtál én eddig elzárva éltem itt szinte elfogadtam, hogy börtönbe vagyok, és a kijutásomat egyértelműen az ásás jelenti. Persze képletesen. Te most rádöbbentettél, hogy nem ez a helyzet ezzel a világgal. Régen a szépségeit néztem én is amiket te elmondtál, azok is a világ szépségei. És nem tudom mennyire nézed-e munkának, ha nagyon is és van kedved egy kis bemutatóra. Ha munkának tudnád tekinteni, író vagy ugye? Szóval felkérnélek idegen vezetésre, kinyögöm végre. – lesütöm a szemem, tipikus kisgyerek érzésem van, amikor a bácsinál vagy néninél fagyi van. És nekem is kell, rángatnám meg anyukám szoknyáját. De itt más a helyzet felnőtt vagyok, és határozottnak kellene lennem. Itt ül mellettem egy lány, aki már a negyedik szinten is járt, tengerparton, mióta nem láttam már lehetőséget ilyen irányú örömszerzésnek. Kezem vállára tettem – Vigyél el kérlek ilyen helyekre, szeretném őket látni. Tekintetem elkaptam róla és kezemet is el, persze ha eddig nem lökte féle. – Bocsi, csak olyan régóta nem hallottam ilyen szépeket, színház, cukrászda, tengerpart, tó és még sorolhatnám – húztam fel szemöldököm, vétettem-e valahol, majd folytattam – és elragadtatott, hogy te ezt mind ismered.


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Yuna Kedd Május 28 2013, 10:07

- Nem feltétlen hiszik azt, hogy kijuttatja őket a családjukhoz csak nem fogadják el a tényt, hogy a Nerve Gear végezhet velünk de van olyan céh akik azzal „szabadítják” fel az embereket, hogy megölik őket. – Javítom ki Yu-t aki elmesélte, hogy valaki a szeme láttára öngyilkos lett és ez észrevehetően hagyott benne némi nyomot. Mikor leültem némi késlekedéssel de Yu is csatlakozott hozzám és még valamilyen gyümölccsel is megkínált.
- Köszönöm! – Veszem el a gyümölcsöket amit Yuki meg is látott és már felágaskodva a lábamra el kunyerálni kezdett amire elmosolyodom és az egyiket a szájába adom még a másikat leteszem mellé a földre, hogy legyen min csámcsognia. – Tessék! Ha kajáról van szó rögtön szemfüles leszel! – Nevetem el magam végül a harmadikat én magam kapom be. – Finom! – Állapítom meg. – Ezek a kezdetek erdejéből vannak? – Kérdezem a fiúra nézve. – Sensei? Még ha engem hívnál sensei-nek megérteném! – Emelem fel kicsit a hangom pukkadást színlelve de végül elnevetem magam. – Nem hinném, hogy sokkra vinnénk. Fél éve vagyok a játékban, de még mindig egyes szintű. – Yu ekkor kicsit ködösen kezdett el beszélni, látszódott, hogy zavarba jött. – Csak nem randira akarsz hívni? – Vonom föl a szemöldököm egy kacér mosollyal az arcomon, hogy gonosz módon még inkább zavarba hozzam majd még azelőtt, hogy válaszolna felpattanok a padról, megragadom a fiú egyik karját és felhúzom őt és a kijárat felé terelem. – Legyen, szívesen megmutogatom a legtöbb helyet amit ismerek. Innen a legközelebb az említett színház van, mi lenne ha ott kezdenénk? – Kérdezem a fiút. – Egyébként valóban író féle lennék. Ha pontosítani akarok akkor játékújságíró és így ki is találhatod, hogyan kerültem a játékba. És az igazság az, hogy ezeket a helyeket leginkább még a bétában fedeztem fel a negyedik szintre még nem merészkedtem itt legalábbis. De sok helyet tudok még mutatni! – Mosolygok rá a fiúra és ha engedi akkor elvezetem a színházhoz.

Yuna
Yuna
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Május 28 2013, 13:54


Felszabadítani, gondolkodom a lány mondatán, lényegében lehet benne valami, mert amikor a srác is széthullott pixeleire, csak egyre tudtam gondolni, meghalt. De lehet ezzel ki is szabadult, és ő már kint él rendben van. Valahogy mégsem érzem ezt olyan biztosra, nem tudom, és lehet nem is akarom ezt elfogadni, és inkább hiszek a játékmesternek. Ez ostobaság lehet, de megélni szeretném a játék végét, játszva, és nem csak túlélve, ahogy eddig tettem az erdőben bujkálva. Sokadik alkalommal is ugyanazon a gondolat körül rágódom. Mit tettem én addig, amiért különbnek képzelem magam egy olyan játékostól, aki más játékosokat gyilkol? Egyértelműen csak az indikátorom, jelzi gyávaságom.
- Érdekes meglátás – értek vele egyet – ebbe eddig nem gondoltam bele, de lehet innentől még inkább távol fogok tartózkodni a nem zöld indikátorosoktól. Vontam le a feltehetően rossz következtetést. Miután leültem a padra és megkínáltam hamar visszatért jó kedvem, főleg látva, hogy azt a pár szemet is inkább a fejlődő szervezetű tigriskölyök kapta. Ránéztem a tenyeremben lévő két szemre, és egyiket elkezdtem a tigris felé nyújtani, majd inkább Yunának adtam, lehet az ujjam is úgy járna, mint a nadrágom mosolyodom el.
- Szívesen – mondom mosolyogva, és közben már kézfeje felé ért az enyém – tessék még egy Yukiko-senseinek. És igen senseinek fogom hívni, úgyis nagyobb lesz mindkettőnknél, ahogy megnő. – felelem nevetve. Mikor durcásan rám néz és kikéri magának, hogy miért nem őt szólítom így. - Yuna-sempai, nem is inkább Yuna-sama sokkal inkább illene, mint a sensei - állapítom meg kedvesen. Korát még nem mertem megkérdezni, ahogy felhozni azt sem, hogy több lehet-e a tudása az enyémnél. Tájékozott, ezt már tudom, és intelligens is. – Igen, onnan vannak a bogyók, ahol lakom ott terem pár bokron. Én állandóan ezeket eszem, más élelem még nem.. –hallgatok el és kezd elindulni némi elvörösödésem. Egyes szintű, harsogom belül, és ennyi fele járt egyre inkább azt érzem, mégis csak sensei lesz. Kérdése hallatán az elvörösödésem, megduplázódott. Hebegve, habogva kezdenék beszélni épp már nyitom szám, de nincs időm, se igenre, se nemre, már húzott is és nem is igazán tiltakoztak végtagjaim, már mentem is mellette a kijárat felé. Kissé nógatott, hogy gyorsabbra fogjam lépteim, és közben kérdezett. – Igen tökéletes lesz. – egyeztem bele vidáman, hamar el is tűnt, előző zavarom. Miközben beszélt, arcát néztem, és szemeit, vidámság jelei árulkodtak arról, hogy talán mégsem munkaként fog gondolni, arra hogy végig vezet pár helyen. Örültem, ténylegesen, és régóta most először igazán.
- Játékokról írsz? – kérdeztem vissza. Közben agyam pörgött Yumiko Nakamura néven. Olyan ismerős volt, mintha már találkoztam volna ezzel a névvel. A melyik újság is volt, tuti hogy az ő cikkét olvastam, de mi is az. Rövid agyam megakadályozott a visszaemlékezésben. Bezzeg most minden más régi újság cikk eszembe jutott. Pedig azt a cikket is bétáról még játék indulása előtt hónapokkal olvastam. – A bétás tapasztalatokról volt írásod? Van egy gondolatom, lehet tőled olvastam a „Kalandok a SAO-ban” cikk egy szösszenetét. De nem vagyok benne biztos, mert nem olvastam végig – kezdtem újfent elvörösödni, hogy itt ahol nem is számíthattam rá egy olyan lányba futok bele, akitől pont olvastam, ez kizárt, folytattam gondolatom. Ilyen szerencse vagy véletlen nem létezhet. – Akkor viszont szavadon foglak, nem ismerek egyetlen helyet sem - és tekintetem még mindig nem találta a helyét, Yukikoról Yunara vándorolt, lehet mégis senseinek kellene hívnom?


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Askr Hétf. Jún. 17 2013, 13:52


[Chan&Cylon]

Kellett egy kis magány. Bár hogy is érezzem magamat egyedül, egy szószátyár, öntelt farkas mellett, akit Hatinak hívnak? Bevallom, egy ilyen társsal az oldalamon nemigen érthetem meg, mi az igazi egyedüllét. Most azonban a kis démonfarkas is teljesen magába zárkózott a gondolataival, s egy "másik" világban járt. Ennek egy kicsit örültem is, így a kikapcsolt Hati úgy tett, ahogy én szerettem volna. Kicsit sem kapcsolódott vissza, amikor beléptünk ennek a csodálatos növényháznak a romkertjébe. Meglepve vettem észre, hogy mintha a levegőben keringő fényecskék foszforeszkálnának. Szikláról sziklára, némán szökdécseltem, miközben teljesen elszakadtam a petemtől. Visszapillantottam: Hati leült az egyik kisebb kőre és a vizet bámulva merengett magában. Békésen mosolyogva haladtam tovább, míg nem megláttam egy számomra tetszetős, magasabban fekvő sziklalapot, ami egy fa árnyékában helyezkedett el. Nehezen vetődtem rá, hiszen azt a sziklát szintúgy víz környékezte, de egy határozottabb ugrással megbirkóztam a kisebb akadállyal, s felküszködtem magamat a lapra. Lábamat lelógatva az eget, majd a vizet fürkésztem. Akkor sok minden járt a fejemben, egyrészt azok a szavak, amiket anya akkor mondott apáról, másrészt pedig az, hogy vajon mi lehet velük. Kifejezetten dühös lettem, mikor felvillant bennem az, amit apa tehetett anyával. Idegesen szorítottam meg egy kavicsot - miközben úgy tettem, mintha apa lett volna - és a vízbe ejtettem. Ökölbe szorított kézzel lehunytam szememet, míg nem azt vettem észre, hogy könnyeket hullatok. Nem, egyáltalán nem sírtam, csupán egy-két, dühből áradó könnycsepp volt. Gyorsan letöröltem őket és nagyot sóhajtva próbáltam lenyugtatni magamat, kisebb-nagyobb sikerrel. A hátamra dőltem, a tarkóm mögött keresztbe font karokkal a fák lombjainak ringatózását néztem, ahogy egy szellő megtáncoltatta azokat. Lassan lehunytam szememet, s mire kinyitottam, már egész máshol jártam. Egy sötét, köd fátyolos helyen, ameddig csak a szem ellát. A ködben egy hatalmas alak bontakozott ki, mely méltóságteljesen lépett elő. A fehér démonfarkas volt az, csupán sokkal másabban nézett ki, mint első találkozásunkkor: robusztus testfelépítés, hosszú, ívelt szarvak, dús, sörényszerű ezüstszürke bunda a hátán és persze a testén végigfutó világoskék motívumok. Bár szemei komolyságot tükröződtek, mégis egy gúnyos nevetés hangját hallatta.

- Mégis mi olyan vicces? - kérdeztem szinte felháborodottan.
- Annyi minden van, amit nem értesz, fiú. Sokat kell még tanulnod. - mondta a legnagyobb döbbenetemre a farkas.
- Ki a fene vagy te? - tettem fel az újabb kérdést.
- Sköll. És úgy hiszem, egyelőre elég ennyit tudnod. - zárta rövidre a témát, majd ködszerű lénnyé vált, s felém tartott. Száját hatalmasra tátotta, hogy egyszeriben bekapjon, de aztán:
- Askr, ébredj! - utasított egy ismerős hang. Rögtön felriadtam ebből az igen különös álmomból. Ugyanazon a sziklán ültem, de ott volt Hati is, aki a combomon ülve, gyanakvó aggodalommal nézett a szemembe. - Jól vagy?
- Igen. - feleltem neki halkan. - Csak egy újabb...  
- Rémálom? - kérdezte, mire némán biccentettem. Őt aztán már nem tudtam becsapni, annyi szent. Hati magánkívül volt és még a saját merengését megzavarva is csak rám tudott gondolni. Elmosolyodva simogattam meg a démonfarkaskölyök jobb fülének tövét, majd a térdeimre támaszkodva ültem és folytattam a merengést, ezúttal Sköllről, aki már nem csak a játékban, de még az álmaimban sem hagyott nekem békét. Vajon mit akarhatott tőlem?

_________________
Bianka Néni Növényháza - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Bianka Néni Növényháza - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 17 2013, 17:10

//Askr és Cylon//

-Álom, úgy őszintén, szerinted van ennek a napnak bármi értelme? Mármint, annak örülök, hogy végre nem kapom a pofámba, hogy bár meg se születtem volna, de azért egy-két "boldog szülinapot" az jólesne...
A macska tovább nyalogatja a mancsát.
-Persze, úgyse várhatom el senkitől. Egy kezemen meg tudom számolni azokat, akiket ismerek, ez meg nem a fészbúk, hogy figyelmeztesse őket. Azon is csak azért kaptam mindig az üziket, mert ki volt írva... "Ma van a k*rva Möra szülinapja, köszöntsd fel, bémeg".
A macska a füle botját sem mozdítja, csak mosakszik tovább.
-Éhes vagyok... -folytatom. A gyomrom jóformán vitustáncot jár; ma még semmit sem ettem, mert szeretném a nagy nehezen összegyűjtött aranyamat megspórolni, mobolni meg nem volt kedvem. Legalábbis ma nem. Egyedül annak örülök, hogy a szokásos otthoni balhézást kihagyhatom. Köszönöm, KayaBá. Kivételesen örülök, hogy bezártál minket.
-Áh, amúgy is, kit érdekel? A világon senkit. Mindenkinek van szülinapja, valaki ünnepli, valaki nem. Kit érdekel, hogy én ünnepelni akarom, csak épp senki sem engedi vagy akarja. Nemigaz? Sz*rjuk le a Mörát magasról, hogy mit szeretne, akkor se lesz az, ha mi is akarjuk! Így működik ez. Most is, szerinted írt bárki is? Senki. Még Jay se. Jó, ő rágja napok óta a fülem, de akkor is...
Még jobban összehúzom magam a földön csücsülve, a hatalmas üvegbúrák mellett egyenesen eltörpülök. -Úgyse hiányzom senkinek, Álom. Egyáltalán senkinek.
A macska egy nagyot ásít, majd lustán rám néz. Lassú pislantásával mintha egyenesen azt kérdezné: minek kenődtél el ennyire? Ez is csak egy ugyanolyan nap, mint a többi.
-Igazad van. Ez is csak egy ugyanolyan nap, mint a többi... -mosolyodom el. A ruha ujjában megtörlöm a szemem, hogy legalább a könnyeim tűnjenek a fészkes fenébe, majd felkelek a földről. -Menjünk ki, ez is megvolt. Keressünk valami kajálnivalót.
Mire kilépek, már nagyjából jobban érzem magam. Ez kell nekem, pár óra koplaló egyedüllét, és máris jobban vagyok. Bár odakint is ilyen egyszerűen el lehetne bújni, minden sokkal szebb lenne. Nagy levegőt veszek, és elindulok kifelé, de ÁK megtorpan, és mereven a kert irányába néz.
-Mi az...? -kérdezném, de végig se mondom, már megugrik. -Hékás, gyere vissza!
Szaladok utána, ahogy csak tudok, de ÁK olyan ügyesen lavírozik a növények és a patak mentén, hogy alig bírom tartani a lépést. Mire utolérem, pont látom, ahogy felpúpozott háttal, minden szőrét szerteszét meresztve fúj dühösen egy nagy, kutyaszerű lény felé. Az állat egy srác mellett kuporgott, arra ugyan már nem figyelek, hogyan reagál, felkapom ÁK-t a földről és magamhoz szorítom.
-Nyughass te bestia, van épp elég bajom a balhézásod nélkül is! -de persze a kis szörnyeteg tovább mered fenyegetően a démonfarkas felé, miközben bűnbánóan nézek én is a kert vendégeire és enyhén meghajolok. -Bocsi, nem tudom, mi üthetett belé. Nem akartam zavarni. Izé... -'...már mennék is', akartam folytatni, mikor jobban megnéztem a petjét.
-...... de gyönyörűűűű... *_* -és a "csillogó szemű fangirl Möra mode" bekapcsol.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Reykashi Cylon Hétf. Jún. 17 2013, 23:51

Askr és Chan


*Azon a reggelen erős fejfájással ébredt... Nem is volt csoda, eléggé durva estéje volt, ivott amennyit csak bírt, habár itt az alkohol is csak egy olyan dolog, amely programozás alapján fejti ki a hatását, de rettentően élethűre, meg valóságosra sikeredett. Ezért is szerette, mert itt nem lehetett rászokni.. Na igen, látott pár pozitívumot is ebben a virtuális környezetben, hiszen leszámítva a szimpla tényt, hogy ez a játék rossz, azért az, hogy kizártak olyan hatásokat mint a függőség nagyon pozitívnak mondható...
Visszakanyarodva a jelenbe, épp egy hatalmas kert közepén ébredt fel, az agya lüktetett a lábát elvágta a növény levele amin aludt... persze ez nem érződött, hiszen a fájdalom amit sérülésekben szerzett az ember az ki volt szintén zárva...
A másnaposságot is csak úgy megszokásból produkálta a szervezete, de mivel erről senki nem világosította fel, ezért nem is jött rá. Kinyitva a szemét feltápászkodott, majd körbenézett... Növényeket látott mindenütt, na meg embereket, akik fel alá járkáltak a helyszínen... Azt helyből beazonosította, hogy egy kertben tartózkodik, de hogy...*
- Hol vagyok??
*Sajna erre a kérdésre nem volt képes válaszolni, a kezdetek városában már kezdetek óta... micsoda szópoén mindig képes volt eltévedni. Itt, ott, amott ébredt fel, vagy épp lyukadt ki. Szerencsére a küldetések és a mobok helyét nagyjából képes volt felderíteni, de minden más megtalálása minden alkalommal kihívást jelentett. Még, ahol minden alkalommal megfordult ott is eléggé problémásan találta fel magát...
Már sokszor pontosítottuk, hogy nem volt teljesen tisztában a videojátékok világával, így a térképtől és a segítő ikonoktól sem lett okosabb. Vagyis inkább nem a térképen való eltájékozódással volt a gond, hanem azzal hogy nem tudta, hogy kell bekapcsolni a már említett térképet...
A SAO-nak talán nem volt más olyan karaktere, aki mindig eltévedt, na ő pont ilyen volt... Nem fedezett fel ismerősöket a helyszínen, nem mintha lett volna neki olyan komolyabb ismeretsége, nem sokat beszélgetett az emberekkel, inkább csak szólózott és magától csinálta, amit úgy megértett és tudott... Sajnos nem sok ilyen volt. Egy SAO szintű játék egy olyan ember számára, aki inkább a kardforgatásnak élt nem volt valami jó választás, elég sok dolgot kellett megtanulnia, amivel az általános játékosok már rég tisztában voltak.
Annak viszont nagyon örült, hogy volt opció hogy kardforgató legyen, hiszen nem értett máshoz, meg látott olyanokat mint lovag... harcos... állatidomár... nos a harcost nem tudta behatárolni, de biztos volt benne, hogy a lovag páncélt visel, ő pedig mindig ideges volt, ha valami hátráltatta a fegyver megfelelő irányításában... na a páncél és a pajzs számára két pont ilyen dolog volt... Az állatidomítás pedig... valami olyasmit hallott, hogy az állatok képesek beszélni... hát már csak azt hiányzik, hogy a fegyverével szócsatákat kelljen vívnia, hogy végre támadjon... Kisebb korában nézte a Pokemont, tisztában volt vele, hogy micsoda problémákkal járhat, ha az a tudatos valami, ami az ember helyett harcol, máshogy gondolja és nem úgy cselekszik mint kéne...
Nem volt kedve, hogy most valakivel leálljon csevegni, de valahogy mégis ki kellett deríteni, hogy merre jár... Így kiszúrta magának az első párost akiket meglátott... Nos az egyikük egy macska szerű lány volt, valami állattal, a másik egy srác, aki szintén állattal szaladgált... *
~ Állatidomárok... hm... Pokémonok...~
* Fordult meg a fejében, és elindult feléjük, tett pár lépést, közben leporolta a ruháját, megigazította a katanáját, majd a közelükbe érve így szólt.*
- Hey, emberek... és állatok... vagy mik... Na mindegy, szóval meg tudnátok mondani, hogy ez a hely, hol van a városon belül, vagy egyáltalán hol van?
* Közben lemérte kettőjüket, úgy nézett ki, mind a ketten fiatalok voltak...*

_________________
Bianka Néni Növényháza - Page 2 Roronoa_zoro_tag_by_debaron8-d5vmss6
Reykashi Cylon
Reykashi Cylon
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : In a Game :P

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Askr Kedd Jún. 18 2013, 18:47

[Chan&Cylon]

Valahol örültem a démonfarkas gondoskodásának, mégsem akartam, hogy aggódjon. Úgy éreztem, valahogyan egyáltalán nem állt jól neki ez a szerepkör. Hati idegesen nézett hol jobbra, hol balra, mintha pontosan tudta volna, mitől kéne megvédenie. Mire ismét lehunyhattam volna szememet, szemöldök ráncolva meredtem a komára. Meglepetten pislogott rám azokkal a nagy, kerek rubinvörös szemeivel, s oldalra billentette fejét, egy "Mivan már megint?" pillantással. Meglepődve mosolyodtam el a farkaskölyök zavarodott mimikáján.

- Nem te fújtál? - kérdeztem megszeppenve a démonfarkastól, mire az fejét rázva egy egyenes "Nem"-el válaszolt. Tekintetemet tovafordítva egy lányra lettem figyelmes, karjában egy igazán mérges macskával. Ahogy Hati is megnézte magának az állatidomárt és főleg a petet, szőrét felborzolva, agyarait megvillogtatva, fülét lehorgasztva, izmait pedig befeszítve, dühösen meredt a macskára. Fejét megrázva újfent a szarvával nagyzolt föl. Kezemet Hati fejére tettem: nem kicsit remegett, a rivális pet látványától. Ez az a tipikus kutya-macska undor volt, vagyis annak tűnt. A lány bocsánatkérésére csak legyintettem egyet.
- Ugyan. Van, amikor nem tudsz parancsolni a pet érzéseinek. - vontam meg vállamat és Hatira néztem. A kis fekete démonfarkas lassan bár, de kezdett lenyugodni. Ajkát összepréselve, egyik szemfogát megvillantva még korántsem hagyta abba a fenyegetőzést, csupán kivételesen szót fogadva nyugtatta magát. Még arra sem figyelt fel, amikor a lány ujjongva rajongott érte. Arra számítottam, hogy ez kizökkenti a rivalizálásból, ám vannak kivételes helyzetek.
- Köszi. - mondtam, tarkómat vakargatva. - Neked meg cuki a cicád. Mindig ilyen?
Nem nagyon szoktam hozzá az efféle töltelék-párbeszédekhez, azonban a két pet közötti feszültséget jó lett volna háttérbe szorítani. Hati eleve a domináns szerepet akarta betölteni, ráadásul egy macska puszta látványára jogosan tépheti a száját, bár ilyen véletlen helyzetekben jobban tette volna, ha visszafogja magát. Azonban a démonfarkas itt, ebben a szerepkörben kifejezetten önzőnek mutatkozott, habár azért igyekezett jó magatartással kiemelkedni. Talán pontosan azért higgadt le, mert ezzel be akarta bizonyítani a macskának, hogy ő jobb. Ez aztán jellemző volt Hatitól.
Miközben ez a fajta "vita" tűzszünet nélkül ment, - függetlenül attól, hogy a démonfarkas mennyire tudta lenyugtatni magát - egy újabb alak bukkant fel. Jómagam, de még a petem is meglepődött a feltett kérdésen. Tanácstalanul néztünk egymásra, majd újból megvonva vállamat eltekintettem. Hati szinte sértődött hangnemben hümmögött. Fölállt, nyújtózott egy nagyot és oldalról tekintett le az ott állókra, mint valami úr.

- Még mindig a Kezdetek városában vagy. - jelentette ki határozottan. Mást én se mondhattam volna, ezért inkább hagytam, hogy ő beszéljen. Amúgy is szerette, ha középpontba kerül és járathatja a locsogóját.
- Askr vagyok, a Young Justice céhtől, ez a szőrgombóc itt mellettem Hati. Bennetek kiket ismerhetek meg? - kezdeményeztem a bemutatást, miközben szembefordultam a két alakkal és a pettel, de továbbra is a lábamat lelógatva ültem a sziklán.

_________________
Bianka Néni Növényháza - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Bianka Néni Növényháza - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Bianka Néni Növényháza - Page 2 Empty Re: Bianka Néni Növényháza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.