Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szépségverseny [Event] - Szavazás

+20
Luv Delackrose
RenAi
Shiel D. Lewis
Viola
Ryuninji Ren
Tomoyama Tsubaki
Mirika
Szophie
Tachibana Makoto
Hitodama
Mesuda Reiko
Hinari
Koshitsu Esutel
Jasude
Yurihime
Tatsuki Ranmaru
Halász Alex
Anatole Saito
Peter Worker
Sachi
24 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Márc. 31 2013, 22:47

Jelöltek

Lány: Koshitsu Esutel
Fiú: -

Különdíj

Lány: Hinari
Fiú: -

Gyakran vettem részt zsűriként szépségversenyeken, biztos azért mert van szemem hozz és ezért hívtak, vagy csak a nevem miatt? Mindegy is a lényegm hogy van tapasztalatom. Bár most nem zsűri vagyok, csupán egyszerű szavazó, azért komolyan kezelem ezt az egészet. Mintha boss-t mennék ütni vagy valami. Alaposan megvizslattam már a női versenyzőket. Mi tagadás, nehéz döntés előtt állok. Láttam pár ismeretlen szépséget is. Ai-chant is, Miri-chant is, Esu-chan is. Szóval rengeteg ismerőst. Piszkosul nehéz dolgom van, de döntenem kell és kész. Legszebb lány szerintem… legyen.. Legyen… hmmmm…. átgondolom még egyszer, végigfutok a versenyzőkön, majd döntök.
Esu-chan legyen akármilyen hűvös természetű és durva, mindezek mellett gyönyörű is. Ezt nem tagadhatja le senki sem. Ezzel át is lépek az egyik akadályon, már csak a különdíjat kell kiosztanom. Itt is sok esélyes van, többek között Miri-chan is, de ha a mezőnyhöz viszonyítom, akkor ő a kislányok csoportjába tartozik még, azzal a Tsubaki-channal, meg Mizuki-channal. Ebből kifolyólag, egy másik szőkére teszem a voksom, arra a bizonyos Hinari-chan-ra. A fiúk meg? Nah persze… őket még csak meg se néztem, nem érdekelnek, nem szavazok rájuk. Nem vagyok én búza.

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Viola Vas. Márc. 31 2013, 22:57

Jelöltek

Lány: RenAi
Fiú: Anatole Saito

Különdíj

(kis)Lány: Tomoyama Tsubaki
Fiú: Peter Worker

Igazából nem sokat vacilláltam a dolgon. A férfi jelöltemnek természetesen Anatot tettem meg, mert hát nekem akkor is ő a legjobb, ha van mellette ezer kigyúrt dalia. Ai-chan pedig egyértelműen a női jelöltem, mert szép is, okos is és a mellei majdnem olyan nagyok, mint nekem. *khm*
A különdíjnál sem kellett agyalnom, gyorsan meg is jelöltem Petert, mint különdíjast, egyrészt mert ismerem, másrészt meg a többi férfi... hát izé. Őt is csak félve pötyögtem be, nehogy Anat meglássa... Ééés akkor ott volt az az annyira aranyos kislány, hogy azt hittem szétszeretgetem! *.* Tsubaki-chan! Muszáj volt őt a különdíjas nőnek (erhm, kislánynak) megjelölnöm!
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Shiel D. Lewis Vas. Márc. 31 2013, 23:11

Jelöltek

Lány: Jasude
Fiú: Anatole Saito

Különdíj

Lány: RenAi
Fiú: Tatsuki Ranmaru

A döntés kemény és nehéz. Legszívesebben magát jelölné meg, de ezt persze nem teheti meg, így aztán még egyszer végigkukkant a férfiak táborán. Anatole-nál tesz egy karikát, majd szeme a lányokra vándorol. Szíve rögvest megdobban, mikor meglátja RenAi-t a fürdőruhájában. Szeme pedig kitágul, mikor meglátja Szophie-t és Hinari-t pózolni, nem beszélve Ritáról. És végül Jasude, az elbűvölő lovagina. Te jó ég, mily' szerencsés ember ő, hogy egy ilyen fehérnéppel teli céhet tudhat a kezei alatt! Legszívesebben mindet bejelölné, de csak egyikőjük lehet a kiválasztott, így a lovag Jasudét jelöli meg.
A különdíjaknál egy kicsit elidőzött, végül az ex-vezér Ranmarut írta be. A női jelöltnek Ai-chan pedig már-már törvényszerűen odakövetelte magát.

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 01 2013, 00:36

Jelöltek

Lány: Hinari
Fiú: Tetsuko Jin

Különdíj

Lány: Rita Hanami
Fiú: Ranmaru



A fényképészek kérésztüzétől megszabadulva és fellélegezve végre én is körbenézhettem és számtalan vetélytársat véltem felfedezni, hisz mindenki olyan gyönyörű volt és látszott hogy mindent bele adnak, mi több élvezik is, bárki bármit is mond. Nem vettem valami komolyan a versenyt így nem is fogom veszteségként betudni ha veszítek… de mégis miket beszélek… hisze győztes vagyok, ennyi szexi pasit nem is tudom mikor láttam utoljára egy helyen… vagyis tudom… semmikor. XD Még a standon sem, pedig kijártam rendesen, de általában a legjobb helyeket mindig elhappolták és nekünk maradt csak a távoli part, ahonnan sok mindent nem nagyon láttunk. De most vissza ide. A sok meztelen felső test a fürdőruhás felvételeknél *-*Itt elidőztem kicsit, az inventorimból elővettem egy jégkrémet és azzal próbáltam kissé lehűteni gondolataim. Ugyanakkor amint a másik oldalra pillantottam észre kellett vennem hogy Hinari és Rita is csak úgy pompáznak a ruhájukban. Hinari abban a fehér fürdőruhában olyan ártatlanul tisztának tűnt míg Rita felhevítette a környezetét a fekete választottjában. Láttam őket előtte is, és akkor is hihetetlenül észvesztőek voltak, akkor Hinari is megmutatta hogy benne is van tűz és szenvedély mivel egy gyönyörű vörös selyemből készült ruhát viselt, míg Rita egy számomra ismeretlen fiúval pózolt, akivel tökéletesen össze illettek. Gyönyörűek voltak. A fiúknál Ran ütötte ki nálam a biztosítékot mindig egyszerű hivatalos és merev öltözetben láttam eddig csak, de mikor a törölköző mögül kivillantotta a fürdőnaciját… *-* Mit ne mondjak sexiii. Razz Persze szoros volt a verseny Ren-samaval, de nem valószínű hogy Rant még egyszer láthatom így, ezért Ő kapja a voksom. Egyedül egyvalakit nem láttam a versenyen, és hiányoltam is rendesen, bár ő valószínű most is épp jótékonykodik valahol, de mit tegyek mégis csak a szívem oda húz és így az Jinre szavazok.

/A szavazásom eredetileg Ran volt és mivel nem értettem hogy mégis hogy lehet olyanra szavazni aki nem is jelent meg a versenyen így ezért nem szavaztam Jinre amit most javítottam./


A hozzászólást RenAi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01 2013, 01:37-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Luv Delackrose Hétf. Ápr. 01 2013, 01:01

Jelöltek

Lány:
Fiú: Ryuninji Ren

Különdíj

Lány:
Fiú: Anatoale Saito


Fényesen sütött a nap, szinte már zavaró volt. És mégis hatalmas rivalgás és óriási csoport gyűlt ma össze a főtéren. Kilépve a potion szaküzletből lettem erre figyelmes és gyorsan utána is jártam hogy mégis mi folyik itt. Már messziről is láttam hogy vannak akik fürdőruhában, bikiniben flangálnak és vannak akik szebbnél szebbnek vélt csicsás hacukában mutatkoznak. Szinte már zavaró volt a szememnek. Már fordultam volna is meg, de kevés sikerrel mivel utánam is gyűltek még ide és képtelenség volt kitörni a tömegből. Nem maradt más, meg kell őket kerülnöm és úgy kijutni. Időközben egyre több fess fiatalembert véltem felfedezni, akik igencsak ízléses vagy épp lenge de annál szemet kápráztatóbb öltözékbe bújtak. Nagyszerűen festettek így úgy döntöttem maradok és kiderítem mégis mi ez. Időközben hallgatóztam és kiderült hogy nem más mint egy szépségverseny, sosem rajongtam az ilyesmikért így sosem voltam hasonlón sem, még tv-ben sem láttam ilyet. De ha már itt vagyok szavazok arra aki megérdemli. Így felkutatva a szavazói standot hosszas gondolkodás után le is adtam a voksomat.


A hozzászólást Luv Delackrose összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01 2013, 01:03-kor.
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Ápr. 01 2013, 01:01

Jelöltek

Lány:Mirika---hát egyértelmű, a legszebb, mint mindig.
Fiú:Kotarou/Lewis---Nem mondták, hogy magamra nem lehet Neutral , mellesleg akkor is ego hajrá Neutral , azon kívül Alexnak ítélném, nincs részlet, nagyon ok sincs, hisz férfi szemszögből még szép, vagyis jobb is, hogy nincs más, mint egyszerű vélemény(főképp <1;3>kép miatt).

Különdíj

Lány:RenAi---A második legszebb, és hát Kota már csak ilyen.
Fiú:Tachi---Meg kell hagyni kitett magáért főképp az első képpel.

(javítva Alexről Lewisre, benéztem a posztolót)

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Ápr. 02 2013, 12:39

Jelöltek

Lány: Ai-chan *-*
Fiú: Peter worker

Különdíj

Lány: Mirika-san
Fiú: Joey Chrome

A szépségversenyen én magam nem vettem részt. Egy félszemű embernek nincs ott semmi keresnivalója. Ez tény és nem is lomboz le túlságosan. Szavazni viszont szeretnék. Nem kérdéses, hogy számomra ki is a legszebb nő a világon *-* Jóformán le se tudtam róla venni a szemem, ezért nem is szenteltem elég figyelmet a többi versenyzőre. Szívem szerint a különdíjra is őt jelölném de nem tehetem. Mirika-san-t írom be oda. Nem néz ki rosszul és őt legalább már láttam sokszor, míg a többieket nem nagyon néztem Ai-chan miatt *-*. Talán kis elfogultság a részemről, talán nem. Megérdemli ezt az egy szavazatot tőlem.
A Fiúknál már jóval nehezebb a dolog. Őket sem néztem igazán, ráadásul fogalmam sincs, hogy miként osztályoznak minket. Egy lány dolga megmondani egy fiúról, hogy az szép, vagy sem. Azért írok két nevet.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Ápr. 02 2013, 13:33

Jelöltek

Lány: Jasude
Fiú: Zhel T. Everett

Különdíj

Lány: RenAi
Fiú: Zhel T. Everett

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Sachi Szomb. Ápr. 06 2013, 21:55

Fuun Kotarou írta: Nem mondták, hogy magamra nem lehet Neutral , mellesleg akkor is ego hajrá Neutral

https://swordartonline.hungarianforum.com/t643-szepsegverseny-event

Sachi írta:
Szavazni majd játékos karakterenként egy lány és egy fiú karakterre szabad majd, értelemszerűen saját magára senki sem szavazhat, illetve így offban a multikarira szavazás is tilos!

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Sachi Csüt. Ápr. 18 2013, 19:03

Vége
Jelöltek

Lány: Kohitsu Esutel (2), Violeta del Sanchez (2), Hinari (4), Hitodama (1), Rita Hanami (2), Jasude (3), RenAi (3), Mirika (2), Szophie (1), Sakamoto Rin (1), Koshitsu Esutel (1)
Fiú: Shiel D. Lewis (8), Halász Alex (1), Tachibana Makoto (1), Tatsuki Ranmaru (1), Kazuma (2), Fuun Kotarou (1), Ryuninji Ren (2), Anatole Saito (2), Tetsuko Jin (1), Peter Worker (1)

Különdíj

Lány: Violeta del Sanchez (2), RenAi (6), Koshitsu Esutel (3), Hinari (2), Szophie (2), Sakamoto Rin (1), Mirika (2), Tomoyama Tsubaki (2), Rita Hanami (1)
Fiú: Tatsuki Ranmaru (6), Halász Alex (3), Peter Worker (2), Anatole Saito (3), Ryuninji Ren (1), Fuun Kotarou (1), Saru Taidana (1), Zhel T. Everett (1), Tachibana Makoto (1), Joey Chrome (1)


Mivel máris van félreértelmezés győzteseket illetően:
Lányok: 1. helyezett: Hinari, 2. helyezett: RenAi
Fiúk: 1. helyezett: Shiel D. Lewis, 2. helyezett: Tatsuki Ranmaru


Jelmagyarázat:
2. helyezett = Különdíj

_________________
Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 18 2013, 19:44

Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Szépségverseny [Event] - Szavazás - Page 2 Empty Re: Szépségverseny [Event] - Szavazás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.