Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[5. boss]

+16
Sakamoto Rin
RenAi
Allen Dante
Kusumi Ayani
Tomoyama Tsubaki
Viola
Shiel D. Lewis
Zhel T. Everett
Taidana
Thunder
Mirika
Szophie
Peter Worker
Tatsuki Ranmaru
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
20 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 19:34

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[5. boss] - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 19:38

Thunder sikeresen eltalálta a boss lábát és egyik karját, összesen 34-et sebezve.

A boss egy kézbe veszi a pörölyt és 8-at sebez Ranmarura.

Boss: teljes élet, -146 páncél

Tatsuki Ranmaru: 47 élet
Peter Worker: 70 élet 6 páncél
Szophie: 35 élet, 16 páncél
Thunder: 25 élet, 17 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 40 élet, 13 páncél
Tomoyama Tsubaki: 20 élet, 2 páncél
Allen Dante: 40 élet, 2 páncél
RenAi: 105 élet, 11 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Allen Dante Pént. Márc. 15 2013, 19:57

A trash könnyedén ment, mármint nekem, nem okozott nagy fejtörést. A boss terméhez érve az ajtó kitárul előttünk és egy hatalmas bika jelenik meg. „Baran a Bika Tábornok” név lebeg felette. Elsőre nagyon rémisztőnek tűnik, és nem csak elsőre, hanem másodszorra és harmadszorra is, egyszóval vigyázni kell vele. Ezt az érzést a legjobban a kinézete sugallja, főleg azzal a megközelítőleges hat méteres termetével. A megbeszéltek alapján Ranmaru támad elsőre a bossra, aki fókuszba is veszi. Sorban mennek a többiek is, hogy sebzéseket vigyenek be neki. Nagyon nincs időm, hogy bámészkodjak, mert még lemaradok. Így minden gyorsaságomat összeszedve megindulok a boss fele, hogy én is sebzést tudjak bevinni neki. Előttem Thunder sebezte meg a speciális képességével, aminek köszönhetően a lábait letudta fagyasztani, így járásképtelenné tette, de ez még mindig nem állította meg a szörnyet, hogy fegyverével hadonásszon továbbra is. A boss közelébe érve az akrobatika jártasságomat kihasználva, olyan két méter magasra felugrok, s közben párszor megforgatom a kaszámat és kétszer lesújtok rá, de az első vágásnál aktiválnám a speciális képességemet.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 19:57

The member 'Allen Dante' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[5. boss] - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Márc. 15 2013, 19:58

Elég nehézkesen indultam el a boss felé vezető úton, a legutóbbi szereplésem után féltem attól, hogy mennyire látnak szívesen majd a harcban. Ez már rögtön akkor megfordult a fejemben, mikor Shield elküldte az üzenetet a készülő bossharcról, bár azt se nagyon tudom mióta érdekel mások véleménye. Valahogy sose izgatott különösebben ki mit gondol rólam, mindig csak a legjobbat igyekeztem nyújtani ami csak tőlem telt most viszont mégis ideges voltam ez miatt. Talán mert ezúttal tisztában voltam azzal, hogy sokkal többre is képes lehettem volna. Amikor a távolban megpillantottam a többieket egy mély levegőt vettem majd határozottságot szimulálva csatlakoztam a kis csapathoz. A harcot ezúttal Anatole vezette, őt már jól ismertem az előző harcokból, na meg persze előtte is volt szerencsém hozzá pár alkalommal de leginkább üzleti kapcsolat fűzött hozzá. Igaz ha belegondolok a legtöbb emberrel itt saon csak a boltnak köszönhetően ismertem meg. Még Anat ismertette a taktikánkat én szétnéztem a díszes társaságon. Jobbára ugyan azok az arcok köszöntek vissza mint legutóbb kivéve két fiút. Az egyik egy Taidana nevű srác volt, vele már volt lehetőségem megküzdeni egy harcban. Akkor nem tudott túl sok mindent felmutatni, legalábbis szerintem, bár azóta már sokat fejlődhetett a másik fiú Ren névre hallgatott róla viszont semmit nem tudtam. Mirika megjegyzésére nem szóltam semmit csupán megvontam a vállam és inkább odébb libbentem. Legutóbb én voltam az aki elszúrta a dolgokat de ettől független nehezteltem rá amiért rám támadt, még ha nem is jogosan. Ezért még elégtételt fogok venni, de nem itt és nem egy ilyen fontos esemény közepette. Tovább nem is foglalkoztam ezzel a témával. Kissé elkeserített az, hogy a céhen belül csupán ketten voltunk jelen. Ez elég zavaró. Túl sok mindent nem tudtam hozzá fűzni a történtekhez így csendben megvártam még a többiek el nem indulnak a boss terem felé majd követve én is beléptem a szörny fészkébe. Egyenlőre nem rántottam fegyvert, előbb látni akartam az ellenfelet.

_________________
[5. boss] - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[5. boss] - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[5. boss] - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 20:04

Dante sikeresen eltalálta kétszer a bosst, összesen 26-ot sebezve.

A boss egy kézbe veszi a pörölyt és 11-et sebez Ranmarura.

Boss: -22 élet, teljesen zöld

Tatsuki Ranmaru: 36 élet
Peter Worker: 70 élet 6 páncél
Szophie: 35 élet, 16 páncél
Thunder: 25 élet, 17 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 40 élet, 13 páncél
Tomoyama Tsubaki: 20 élet, 2 páncél
Allen Dante: 40 élet, 2 páncél
RenAi: 105 élet, 11 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Peter Worker Pént. Márc. 15 2013, 21:18

Oh. Csak némán csodálkoztam a kezdő nyílzápor jelentős eredményén, majd néztem, hogy Mr. Bika támadásai után Íjászfiú Ranmarunak majd a felére csökkent az életsávja, miközben a többiek is kivették a részük a csatából. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sokat gondolkodtam a következőkön. Három szó, nem okozott különösebb nehézséget a számomra.
- Switch, Tatsuki Ranmaru! - reméltem jól ejtettem a nevét és készültem varázsfőzettel, itókával, üdítővel, vagy aminek nevezik, ha esetleg szükségem lenne rá. Hogy támadtam e? Kihagytam, a pálcámat kevés helyre tudtam volna eredményesen szúrni és egyik ilyen helyet sem akartam megkockáztatni, az egyszerű dühtől féltem többet kaptam volna. Hisame pedig csak közelített, de harapni ő se harapta még Mr. Bikátt.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[5. boss] - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 21:31

Ranmaru egy kétszeres többletköre jön.


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 15 2013, 23:06-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Márc. 15 2013, 22:10

- Perfecto! - rikkantottam el magam a csata hevébe teljesen belefeledkezve. Amíg én figyelmemet megpróbáltam csak a bossra koncentrálni, hogy minél eredményesebb szalmabábú legyek számára, addig fókuszaim veszettül járták a környezetem, hogy mindennel tisztában legyek. Semmi nem kerülhette el a figyelmemet. A legkevésbé az, hogy swicheltek velem. Magamhoz képest egész tökös kurjantással szökkentem hátra, hogy helyet adjak az ifjú idomárnak - aki lehet, hogy fiatal volt, de reméltem, hogy életpontjai mégis az egekben vannak, és bírni fogja az egyre ütősebb csapásokat.
- Egyre nagyobbakat sebez, szemetek legyen egymás életvonalán, és ha muszáj, egyetlen csapást vállaljatok be! - Már-már fröcsögöm a szavakat, annyira próbálom túlharsogni a csatazajt. -Ai, nagyon számítok rád! - tettem még hozzá, mert róla tudtam, hogy sokat kell bírnia, míg az idomár fiú statjait nem ismertem, bár reméltem, hogy kasztja miatt pakolt rá rendesen.

Közben az íjam feszítem, s célzok, és már lövök is, amennyiszer csak tudok!

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Fuun Kotarou Pént. Márc. 15 2013, 22:12

Az utóbbi időkben sok minden megváltozott. Kana is kibékült Anattal, és sok víz lepergett a legutóbbi boss-harc óta. Úgy döntöttem adok még egy esélyt a bandának, bár nem is tudom, hogy miért. Talán az segített erre jutni, hogy most biztosítva volt, hogy nem halhatok meg. A legrosszabb esetben kiteleportálódok, s megnyúzok boss után valakit, aki elcseszte. Azonban most másra koncentráltam. A boss előtti este mikor elköszöntem Kanától és mentem portyázni oda tértem vissza, ahol nemrégiben Anat és Ren mentek egy irányba én pedig a másikba, vagyis az 5. szint bossához vezető labirintusba. Azért is nem tartottam akkor velük, mert ők ketten elegek, Anatot nem sok kedvem volt látni, Ren-t meg szinte nem is ismerem. Én magam pedig egyedül is tudok vigyázni, nem is beszélve arról, hogy mit találtam a tizedik szintre érve a képességeim között. Ezt senki előtt nem akartam felfedni, sőt még a mostani bossban sem, nem biza, másra tartogattam. Azonban bármikor lehet egy váratlan esemény, ahol be kell vetnem, illetve a várt pillanatra is már jól kell kezelnem, így nem árt, ha használom. Eltöltöttem az estét, s a nap maradék részét is ami még a bossharcig volt. Természetesen időközönként pihenőt tartottam, hogy maradjon erőm a harcra. Így majdnem utolsónak érkeztem a megbeszélt helyre. Ayaninak intettem, nem akartam felzaklatni azzal, hogy túl közel megyek hozzá, így is már szépen fejlődik, de a bossos csapat nagyságát még mindig szoknia kell. Kanát megölelgetem, és adok neki egy puszit. Remélhetőleg nem fogja firtatni, hogy aludtam-e. Azonban ami Rin-t illeti, hát alkotott, meg kell hagyni.
-Jól vagy?
Kérdeztem, mikor nekiállt földművelni, s felszántotta a terepet. Aztán mikor kérte, hogy csapjuk le a csigát kuncogtam egyet, megfotam a két válla alatt talpra állítottam, majd adtam neki egy buksi simit, hogy elkergessem szegényke rémeit. Aztán indulhattunk be a többiekhez. Én Kana mellett ballagtam, átöleltem út közben, s megsimogattam picit, hogy kicsit megnyugodjon, látszott rajta, hogy feszült, majd mikor megérkeztünk zsebre vágtam a kezeimet. Az arcom nem épp parti hangulatot árasztott, s mivel így nem jött oda senki sem köszönni én sem vettem a fáradságot, hogy odaballagjak valakihez is. Így volt a jó, kaptak egy esélyt, de nem tiszta lapot, már akinek már nem volt az. Amikor azonban a „Vili?” szó elhagyta a száját, köhintettem egyet, félreérthetetlenül. Bár nem szándékoztam ezután semmit sem megjegyezni, de valahogy nem Anatosnak éreztem, parancsolgatósan hangzott, s ezt nem szeretem, ha Kanával szemben alkalmazzák, főleg nem ebben a helyzetben.
A beszédet végig hallgattam, nem kívántam beleszólni, had legyen Anaté a szervezés és a vezérkedés. Őszintén szólva kíváncsi voltam, hogy vajon meg van-e benne az, ami kell ahhoz, hogy jól működjön a csapat. Elég egy egyedi próbálkozással jött elő, nekem spec nem tetszett, de ez van. Aztán mikor elkezdett mindenki készülődni én is megtettem a lépéseket. Párosával készítettem ki a dolgaimat, mindenből kettőt az övemre, ami kellett, majd három plusz kristályt is, majd még azt a bizonyos gyűrűt is. Amíg odaballagtam Kanához, kicsit babráltam a kezemben, egyértelműen nem a bónuszadós fajta volt, de aztán úgy döntöttem, hogy elrakom, mielőtt rákérdezne mi az, majd a kezébe nyomtam egy pajzs kristályt.
-Tessék, ezt készítsd ki magadnak, aztán ha nem kell, majd visszaadod.- Reméltem, hogy ez a kis gyors mondat lefoglalja, míg odébb állok. Majd mentem tovább, egyenesen Lewishez, majd az ő kezében is landolt egy pajzs kristály. -Figyelj, nem tudom hogyan állsz az ilyenhez, de ezt tartsd magadnál. Ha kell, akkor majd utólag rendezzük a számlát, ha nem akkor visszaadod. Egy sebzést nulláz, ha már te leszel a tank nem akarom, hogy úgy járj, ahogy legutóbb én, ha nem lenne megfelelő a csapatmunka.- Aztán odatipegtem Anathoz, s halkan neki intéztem a szavakat. -Nekem nem tetszik ez a partizás, ez elég egy gyilkos harc, de rád bízom, ha beválik akkor örülni fogok neki. Azonban remélem készen állsz arra, ha kell harc közben parancsolj fegyelmet, és rendezd a sorokat, ha valami történne. Oh, és még valami. Nekem Mirika épsége fontosabb bárminél, ha kell az életemet adom, ezt legutóbb már láthattad, de amíg lehet kitartok melletted, ha érdemes vagy rá. Valamint te is vigyázz magadra, nem érdekes, hogy vezető vagy a bossban a céhben, vagy valami, de ne feledd, hogy Mirikának is.- Megveregetem barátian a vállát, majd egy a sötét szemeimhez társítok egy apró mosolyt a következő erejéig. -Akkor induljon a banzái, hajrá.
Kana valamiért elhagyta most a bónusz lövést, ám helyette váratlanul belecsípett a hátsómban. Én meglepetten ugrottam egyet, de aztán a kacsintására kedvesen rámosolyogtam. Majd azért válaszotam neki. -Rendben igyekszem, de te fontosabb vagy nekem bárminél, szóval nem érdekel ha megharagszol rám, ha úgy hozza a helyzet megmentlek, bármibe is kerüljön.- Beálltam a terv szerint, majd csak akkor indulok, ha az én sorom következik. A maradék egy kristállyal a kezemben játszadoztam, majd feldobtam, s bal kézzel kaptam el, aktiválás közben pedig jobb öklömmel beleütöttem a krisály éppen hülő helyére.

Aktiváltam a Gyors Futás Kristály-t. (aktiválása után a használója egy körig akármilyen felületen sétálhat és gyorsasága megnő 4-el)


A hozzászólást Fuun Kotarou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16 2013, 13:57-kor.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 23:04

Tatsuki Ranmaru sikeresen eltalálta kétszer a bosst, összesen 32-ot sebezve.

A bossról lejár Thunder képessége.

A boss megtámadja Peter Workert, 15-öt sebezve.

Boss: -54 élet, nagyon zöld

Tatsuki Ranmaru: 36 élet
Peter Worker: 61 élet
Szophie: 35 élet, 16 páncél
Thunder: 25 élet, 17 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 40 élet, 13 páncél
Tomoyama Tsubaki: 20 élet, 2 páncél
Allen Dante: 40 élet, 2 páncél
RenAi: 105 élet, 11 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16 2013, 14:11-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by RenAi Szomb. Márc. 16 2013, 01:19

A többiek már mind bevonultak Rannal az élen, utána követte Peter és páran, először bátortalan léptekkel iramodtam meg az ajtó felé, majd mintha haza toppannék be egyszerűen csak átlépem a küszöböt és minden eddigi szorongást, félelmet, kétséget feledve nézek szembe a mostani ellenfelünkkel. Első dolgom az volt hogy körbe néztem hogy esetleg a fő bossank vannak-e segédjei, de úgy tűnt egyedül van. Ennek nagyon örültem, épp elég lesz tényleg csak a főnökre és a társaimra figyelnem. Támadások sorozata rohamozza meg az ellenségünk, először Ranmaru nyilai majd Zhel kardja és utána egy srác akit még nem ismerek és ismét csak Ranmaru. Itt az ideje hogy én is mutassak valamit. Időközben az íjász srác swichelve lett, még hozzá a kukker Peterrel.

Így tudtam a fiút nekem kell majd váltanom. Ranmaru felhívta a figyelmünk hogy a boss egyre erősebben támad, így utólag bele gondolva még nem is baj hogy az állatidomár fiú az aki elsőnek tankol. Majd Ran is biztosított arról hogy használjam ki tanki mivoltomat. Amit én csak egy biccentéssel és egy gyors
- Persze! – vel jutalmaztam, nem azért mert neheztelek rá, hanem mert inkább csak magával ragadott a harc szelleme.

Szinte felvillant a szemem, mikor megnyílt előttem az út hogy támadhassak. Nem hiszem hogy szándékosan történt így, de nem kellett senkit sem kerülgetnem így csak gyorsan törtettem előre ahogy lábaim bírták. Egy hangos de mégis csak nőies üvöltéssel mutatkoztam be a mi kis szörnyünknek, majd támadtam. A kardom kéken kezdett el izzani, és az eddigi zaj és szinte síri csendé alakult a fejemben, nem gondoltam semmire csak haladtam előre és támadtam. Méghozzá a speciális képességemmel, három egymást követő villámgyors vágás amiből legalább az egyiknek krittelnie kell.


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16 2013, 01:20-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 16 2013, 01:19

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[5. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 16 2013, 01:27

RenAi sikeresen eltalálta a bosst, 12-őt sebezve, majd a képességével 48-at.

A boss megtámadja Peter Workert, 20-at sebezve.

Boss: -114 élet, halvány zöld

Tatsuki Ranmaru: 36 élet
Peter Worker: 41 élet
Szophie: 35 élet, 16 páncél
Thunder: 25 élet, 17 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 40 élet, 13 páncél
Tomoyama Tsubaki: 20 élet, 2 páncél
Allen Dante: 40 élet, 2 páncél
RenAi: 105 élet, 11 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16 2013, 18:44-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Márc. 16 2013, 02:29

A nagy nap, amit vártam is, meg nem is végre elérkezett. Eljött az első boss harcom ideje. az utat Saito-val már megtisztítottuk odafelé menet, így azzal nem lesz gond. Ami azonban nem igazán tetszik, hogy külön megkért engem, a nagy Ryuninji Ren-t, hogy fogjam magam vissza egy kicsit. Egyelőre elfogadom ezt a dolgot, de csak egyenlőre, és nem rajtam fog múlni, ezt közlöm is vele. Tudom, hogy a Voice pár tagja is részt vesz ezen a harcon, bár jeleztem Sai felé, hogy ez nem igazán jó ötlet. Ő jobban ismeri őket nálam, mégis megengedte.. hát, ha ő ezt szeretné, akkor nem gátolom meg benne, de akkor sem tartom jó ötletnek összeszűrni a levet azzal a bandával. Méltóságon aluli. Reginald a vállamon pihen, én pedig Sai mellet lépkedek a díszes társaság elé. egy-két tag látványát kifejezetten kerülöm. Én nem mutatkozom be mindenkinek, akivel itt találkozom. Az előre megbeszéltek alapján tudom, hogy Saito be fog mutatni. Érdekes egy banda gyűlt össze. Akit ismerek, azt nem bírom, akit meg nem.. nos.. hát.. valamelyik ellenszenves, valamelyik meg nem, de róluk még nem szándékozom véleményt alkotni. Persze a céhem vezére ejtett pár szót miközben gürcöltünk a kazamatákban, de én nem a hallottak alapján akarom őket elkönyvelni, kedvesnek, vagy éppen bunkónak. Sai amúgy is az a galamblelkű figura, aki akkor sem mond rosszat az illetőről, ha megérdemelné. ez egy kicsit aggaszt benne.. Amíg kiselőadást tart addig én karba tett kézzel, a falnak támaszkodva állok tőle nem messze. Nem figyelek a mondandójára, elvégre én már tudom a taktikát és mindent, amire szükségem lesz a csata folyamán. Rajtam kívül jelen van még egy újonc, aki szintén egy állatidomár. Ránézésre egy igazi idiótának tűnik, amit szavai nem igazán támasztanak alá. Nos ez is majd kiderül. Egyelőre ő itt a legszimpatikusabb az ismeret arcok népes táborából. Lazábbra vette a dolgokat.. pont ez kellet ide ilyenkor, nem is a nyomasztó légkör. Ahogyan arra számítottam, Mirika szólal meg először és már kezdi is a kötekedést. Ő még mindig nem tudja, hogy hol is a helye. Most nem ő a főnök itt, hanem Saito.. Ígéretemhez hűen nem szólalok fel, pedig lenne mit mondanom az elkényeztettet kis „hercegnőnek” De nem.. Nem adom meg neki azt az örömet, hogy elrontsa az Artes első, komolyabb küldijét, boss harcát, amit ráadásul Siato is szervez.. Nem-nem.. Igaz látszik rajtam, hogy nagyon kikívánkoznak azok a bizonyos szavak ezért el is fordítom kis időre a tekintetemet, míg le nem nyugszom. Aztán itt van még Bayani is, aki szintén nem lopta be magát a szívembe. Na meg a borzocska. Kész cirkusz. Csendben, és úgy ahogy nyugodtan vártam meg a megbeszélés végét. Mindenki készen áll, már csak be kell menni és le kell nyomni az ellenfelünket. De… csak nem bírom ki… muszáj valamit mondanom.
- Angelic Voice! Látom csatlakoztatok ti is. De tudjátok-e, hogy itt most ki a főnök??- bökök az Artes Vezér felé.. Anatole Saito irányába. Közülük Mirika volt az egyetlen, aki tudhatta, hogy mire gondolok, mert a saját szavait kapta tőlem vissza. Hallottam, hogyan zajlottak az előző harcok.. engedetlen az összes.. én pedig nem áldozok fel hp-ot olyan helyett, aki hülyeséget csinál. Sai-sanban bízok eddig, valamilyen szinten kivivta magának a tiszteletemet, ami elég nagy szó, főleg, mert nagyon is külömbözünk elég sok téren.. Tudja, mit csinál, és minden jól sül el, ha az angyalkák is teszik a dolgukat.


_________________
[5. boss] - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kazuma Szomb. Márc. 16 2013, 12:51

Újra itt vagyok. Mégsem vagyok igazán boldog. Legutóbb sem mentek túl simán a dolgok és Szophie is aggasztott. Ő is eljött. Nem tetszik a dolog de, nem tilthatom meg neki, és különben is tud magára vigyázni, még ha néha kicsit ügyetlen is. Engem se lehetett volna sehogy sem lebeszélni a harcról így én, se erőlködtem túl sokat. Nagyon remélem, hogy a farkasa képes lesz megvédeni. Neuro elvonulása sem segített és szégyelltem, amiért mégis az ő segítségére szorultam. Tény hogy a segítsége nélkül most talán a vesztembe menetelnék és ez aggasztott legjobban. Az utóbbi időben folyton szembesülök a saját gyengeségemmel. Hiába minden erőfeszítésem mégis olyan mintha folyton egy helyben toporognék. Tehetetlenül vergődök az árral szemben, és lassan átcsapnak rajtam a hullámok. Így nem fogom sokáig bírni.
Egy kéz látványa riasztott fel sötét gondolataimból. Rögtön felismertem a gazdáját bár még csak egyszer találkoztunk. A legutóbbi harcban ő volt az, aki magára vonta az engem támadó pók figyelmét. Még azzal a pókkal se tudtam egyedül elbánni. Végül én végeztem ki de, a segítsége nélkül nem biztos, hogy sikerült volna. A kelleténél talán pár másodperccel tovább hagytam a levegőben lógni a felém nyújtott kezet de, végül megfogtam.
– Kazuma. - válaszoltam tömören. Nem volt hangulatom bővebb válaszhoz így ezzel lezártnak is tekintettem a dolgot. Szépen mindenki megérkezett és elkezdődtek a köszöngetések, aztán pedig a kis eligazítás. A taktikánk nem sokban különbözött a legutóbbitól de nekem ez megfelelt. Nem akartam már mást csak bemenni végre, na és persze ép bőrrel megúszni a dolgot. Előhúzom a késeimet és felkészülök, hogy gondolkodás nélkül nekirontsak annak, ami majd az ajtón túl vár ránk akármi is legyen.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[5. boss] - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 16 2013, 13:52

Statok (avagy eszerint játsszatok):

Fuun Kotarou:

Burok: van 1 pánik

Élet: 6
Fegyverkezelés: 15
Erő/Irányítás: 16
Kitartás: 7
Gyorsaság: 45
Speciális képesség: 12
Páncél: 16

Rita Hanami:

Burok: nincs (adatlapon nem találtam)

Élet: 8
Fegyverkezelés: 11
Erő/Irányítás: 20
Kitartás: 5
Gyorsaság: 33
Speciális képesség: 8
Páncél: 12

Mirika:

Burok: van 1 pánik

Élet: 13
Fegyverkezelés: 28
Erő/Irányítás: -
Kitartás: 7
Gyorsaság: 31
Speciális képesség: 11
Páncél: 16

Kazuma:

Burok: nincs (adatlapon nem találtam)

Élet: 13
Fegyverkezelés: 6
Erő/Irányítás: 7 egyik kés, 7 másik
Kitartás: 6
Gyorsaság: 24
Speciális képesség: 5
Páncél: 9

Anatole Saito:

Burok: van 1 pánik

Élet: 14
Fegyverkezelés: 15
Erő/Irányítás: 26
Kitartás: 9
Gyorsaság: 21
Speciális képesség: 10
Páncél: 17

Kusumi Ayani:

Burok: nincs (adatlapon nem találtam)

Élet: 20
Fegyverkezelés: 4
Erő/Irányítás: 21
Kitartás: 7
Gyorsaság: 18
Speciális képesség: 6
Páncél: 13

Sakamoto Rin:

Burok: nincs (adatlapon nem találtam)

Élet: 7
Fegyverkezelés: 8
Erő/Irányítás: 10
Kitartás: 7
Gyorsaság: 17
Speciális képesség: 5
Páncél: 11

Saru Taidana:

Burok: nincs (adatlapon nem találtam)

Élet: 14
Fegyverkezelés: 7
Erő/Irányítás: 19
Kitartás: 7
Gyorsaság: 15
Speciális képesség: 8
Páncél: 2

Ryuninji Ren:

Burok: nincs (adatlapon nem találtam)

Élet: 14
Fegyverkezelés: 4
Erő/Irányítás: 30
Kitartás: 6
Gyorsaság: 14
Speciális képesség: 7
Páncél: 16

Shiel D. Lewis:

Burok: van 1 pánik

Élet: 20
Fegyverkezelés: 5
Erő/Irányítás: 12
Kitartás: 6
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 4
Páncél: 21

Mikor besétáltok egy óriási bika jelenik meg előttetek. A feje fölött a következő név lebeg: Baran a Bika Tábornok. A kezében egy óriási kétkezes pöröly látható. Egyedül van.

[5. boss] - Page 2 300px-Baran_the_General_Taurus

A sorrend a következő, minden adattal ellátva:

---------------------------
Csak az első körben kezdés:
Anatole Saito
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Boss
Shiel D. Lewis
Boss
---------------------------
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 4. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 4. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 4. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Anatole Saito (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Anatole Saito (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
(első körben kimarad)
Boss
Kusumi Ayani (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Sakamoto Rin (minden 5. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Sakamoto Rin (minden 5. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Ryuninji Ren (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
(első körben kimarad)
Boss
Shiel D. Lewis (minden 5. körben pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 3 vagy afölött kell dobnia)
(első körben kimarad)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Szophie Szomb. Márc. 16 2013, 14:04

Úgy látszik, az ötletem szinte mindenki megfogadta, és elmondta, miben jó, miben nem. A sikerérzet már megvolt, ha nem is túl nagy. Mindenki mondott egy rövid ismertetőt magáról, így megtudhattam, hogy kik és mik ők.
- Ohh, el is felejtettem bemutatkozni, és Szophie vagyok, a társam pedig Vezér. - kaptam észbe, amikor mindenkinek megtudtam a nevét. Nemsokára egy édes kis fülekkel rendelkező kislány lépett oda hozzánk, és farkasommal kezdett el játszani. Nem voltam biztos benne, hogy ő micsoda, de emlékeim szerint elf lehetett, bár még egyel sem találkoztam, így kicsit el is időzött rajta a szemem. Farkasomnak is tetszett, mert gyakorlatilag nagyon kevés emberben bízott meg, és mást már rég megtámadott volna, ha ilyen közvetlenül hozzá nyúl, de ezt most nem tette. Csak önfeledten játszott a lánnyal.
- Senpai? Nem kell így hívni.. - mosolyogtam rá. - És nagyon köszönöm, én is segítek majd, ha tudok.. Számíthatsz rám! - mondtam ezt már kevésbé magabiztosan. Hamarosan kinyílt a kapu, és meg is kezdődött a roham. Itt az idő! Kicsit lemaradtam, egyáltalán nem akartam az elsők között lenni. Végül úgy döntöttem, utolsó sem eszek, ezért megindultam, mellettem szorosan Vezérrel. Én kicsit hátrébb megálltam, hisz rám úgy sincs semmi szükség perpillanat. Amikor ott volt az alkalom, akkor pedig Vezér előrefutott, és támadott. Közben én körbe néztem, az a ronda bika izéé már el is kezdte támadni a többieket, és sokat sebzett rajtuk. Nem egy egyszerű eset. A vezetőnk is sok ütést kapott, és látszódott, hogy ha ez így megy tovább, akkor nekünk végünk. Még szerencse, hogy ott nyugodott a zsebemben a burok, amivel el teleportálhatok. Hozzá értem, és ekkor eszembe jutott, hogy ezen kívül van még másik 2 kristályom is. Boldogan felcsillant a szemem a felismeréstől. Egy olyan, aminek a segítségével többet sebzek, mint alapból, és egy olyan, amivel az ellenfél sebzése lesz kevesebb, mint alapból. Ez még jól jöhet! Hirtelen támadt ötletből átadtam Rannak a Gyenge Anti-boss Kristályomat.
- Ran! Ez a tiéd! - kiátottam, és dobtam is. Közben szorongattam a *Halvány Erősítő Kristályomat*. Erre még szükségem lehet..

_________________
[5. boss] - Page 2 0510[5. boss] - Page 2 1110[5. boss] - Page 2 0310
[5. boss] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 16 2013, 14:16

Vezér sikeresen eltalálta a bosst, 27-et sebezve.

A boss tovább támadja Peter Workert, 26-ot sebezve.

Boss: -141 élet, sárgászöld

Tatsuki Ranmaru: 36 élet
Peter Worker: 15 élet
Szophie: 35 élet, 16 páncél
Thunder: 25 élet, 17 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 40 élet, 13 páncél
Tomoyama Tsubaki: 20 élet, 2 páncél
Allen Dante: 40 élet, 2 páncél
RenAi: 105 élet, 11 páncél
----------------
Tatsuki Ranmaru ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Tatsuki Ranmaru ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Tatsuki Ranmaru ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Tatsuki Ranmaru ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Boss
Zhel T. Everett ( minden 5. körben pihen, nem kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Zhel T. Everett ( minden 5. körben pihen, nem kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Zhel T. Everett ( minden 5. körben pihen, nem kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Boss
Thunder ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Thunder ( minden 5. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Boss
Allen Dante ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Allen Dante ( minden 3. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik támadásnál sem kell dobnia )
Boss
Peter Worker ( minden 6. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik kisállat támadásnál sem kell dobnia, ha pet helyett saját maga támad 4 vagy afölött kell dobnia )
Peter Worker ( minden 6. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik kisállat támadásnál sem kell dobnia, ha pet helyett saját maga támad 4 vagy afölött kell dobnia )
Boss
RenAi ( minden 4. körben pihen, nem kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Szophie ( minden 6. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, egyik kisállat támadásnál sem kell dobnia, ha pet helyett saját maga támad 2 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Violeta del Sanchez ( minden 5. körben pihen, nem kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia )
Boss
Tomoyama Tsubaki ( minden 4. körben pihen, 2 vagy afölött kell dobnia speciális képesség használatakor, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia )
Boss


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16 2013, 18:45-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Márc. 16 2013, 14:25

- Én leszek az első tank Mirika, s ha szükségét érzitek, switcheljetek velem is! Fokozott koncentrációt kérnék szépen, ne hagyjátok cseren a lovagot, segítsetek neki vagy a többi bajbajutott társatoknak switch-csel. - Úgy érezem kellő mennyiségű életpontom és baromi sok páncélom van ahhoz, hogy tanknak merjem titulálni magam, ráadásul ha balul sül el valami, akkor ott a burok, Mirikára pedig számíthatok abban, hogy irányítja tovább a csapatot, ha én már nem tehetem ezt meg. Persze eszem ágában sem volt a burok adta menekülési módot bevetni, de sose lehet tudni. Ha ezen fog múlni a győzelmünk, hát legyen. Feleslegesnek érzem a további mellébeszélést, úgyis odabent leszünk okosabbak.
Nem vártam, hogy Rita és Mirika öribarik lesznek, de az, hogy egy fokkal kevésbé hűvös köztük a levegő, mint amire számítottam, halovány megnyugvást jelent számomra. Figyelni fogom mindkettőt, s ha nem tudnak együttműködni, arról ne is álmodjanak, hogy a továbbiakban velük szándékozom harcolni. Tőlem legalább is több meghívót biztosan nem kapnak. Kazuma hozza a formáját, tőle valamiért nem vártam nagy szónoklatot. A kölyök viszont meglepett ezzel a "Anattal már ezt előre megbeszéltük" dumával, de persze helyeslően bólogatok. Igazán nincs miért leégetni Taidanát a többiek előtt, és különben is, amit mondott, azt akár meg is beszélhettük volna. Renre pedig komolyan mondom, hogy büszke vagyok. Ilyen mértékű önmérsékletet még sosem tanúsított, s bár látom rajta, hogy feszeng, mégis alázattal áll hozzá a harchoz és felfogta annak komolyságát. Újabb bizonyítéka annak, hogy jól választottam, mikor társultam vele. Talán végre eljött az idő, hogy Mirika előtt is bizonyítsunk mindketten.
Kota savanyú megnyilvánulása nem tudja letörölni a mosolyt az arcomról, már csak azért sem, mert a beszédem után nem lehetek szomorkás. Sejtettem, hogy neki nem fog bejönni, pontosan az ilyenfajta ráfeszülést próbáltam oldani, de megértem a viselkedését, hiszen már kétszer is otthagyta a fogát a boss teremben, csodával határos, hogy él egyáltalán. Végighallgatom a kardforgató szavait, majd elszánt tekintettel bólintok neki - Akkor induljon a banzáj!

Benyitva a boss termében pontosan olyan látvány fogad, mint amit vártam, hisz mi másnak lenne bika ereje, mint egy bikának, helyesebben mondva ebben az esetben inkább talán minotaurusz. Pont megy a sisakomhoz, hát nem nagyszerű? Very Happy
- Szép pöröly! - vigyorgok a bossra, ahogy ígértem, majd intek Rennek és Lewisnak, hogy ideje a terv szerint cselekedni. A többieknek nem kell mondani, hogy mit tegyenek, úgyis tudják a dolgukat, én pedig nem fogok parancsolgatni, mint egy kivénhedt, plecsnikkel teletűzdelt tábornok. Miközben aktiválódik a halvány erősítőkristály, amit a terembelépéskor törtem szét (1.5x az első támadás) már rohanok is legázolni a bosst. Gondolkozom azon, hogy egy pajzs kristályt is aktivizálok, de első körben még elvetem ennek lehetőségét. Bízok önmagamban és a felszerelésemben, be vagyok biztosítva, az a kristály meg drágaaa >< Na gyere picinyem, egy íves vágás a mellkasodra, egy szúrás a hasikádba, egy pedig a combikádba. Bánzáááj!
- Ren, Regi, mutassátok meg neki(k)! - tüzelem fel az utánam jövő petet és gazdáját.


Első támadásom 39-et sebez, aztán még 2x26-ot zúzok a bikabán
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 16 2013, 14:33

Anatole Saito sikeresen eltalálta (háromszor) a bosst 91-et sebezve.

A boss 5-öt üt Anatole Saitora.

Boss: élet tele, páncél -91

Fuun Kotarou: 30 élet, 16 páncél
Rita Hanami: 40 élet, 12 páncél
Mirika: 65 élet, 16 páncél
Kazuma: 65 élet, 9 páncél
Anatole Saito: 70 élet, 12 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Sakamoto Rin: 35 élet, 11 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Ryuninji Ren: 70 élet, 16 páncél
Shiel D. Lewis: 100 élet, 21 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Márc. 16 2013, 15:10

Végre valahára abbahagyjuk a beszédet és elkezdünk készülődni. Egy apró mondatot muszáj volt megeresztenem a nem éppen szeretett ismerőseim felé. Ennek ellenére szerintem tartottam magam a korábban megbeszéltekhez. És tartani is fogom. Anat mögött sétálok, majd megpillantom a hatalmas és nyomi bika boss-t. Hát.. mi tagadás.. egy picikét félelmetes, de semmi jelét nem mutatom annak, hogy berezeltem, de csak egy kicsit. Magabiztosan lépkedek tovább és várom, hogy eljöjjön az én időm. A főnök már indult is, hogy támadjon. Három csapást is bevisz neki… hát igen.. ez az Artes.
- Még szép- felelem magabiztosan, majd aktiválom a Halvány erősítő kristályom mit nemrég szereztem be, hogy Regi sebzését megszorozzam egy picikét..
- Indulj pajti!!- utasítom a petem, aki lelkesen csapkod a szárnyaival a vállamon, végül pedig elindul, hogy támadjon. A csúnya bika mögé repül és éles karmait belemélyeszti abba a vaskos hátába és szép hosszan felhasítja azt.


Első támadás: 45 sebzés, a második: 30

_________________
[5. boss] - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Viola Szomb. Márc. 16 2013, 15:18

A terembe lépvén az események felpörögtek. Nyilak zápora és kardok csattanása keveredett a boss üvöltésével és trappolásával.
- SWITCH: RenAi! - kiáltottam el magam fogalmam sincs miért, de biztos ez lesz a legjobb, amit tehetek...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 16 2013, 15:27

Ryuninji Ren sikeresen eltalálta (kétszer) a bosst, 75-öt sebezve.

A boss 6-ot üt Anatole Saitora.

Boss: -16 élet teljesen zöld

Fuun Kotarou: 30 élet, 16 páncél
Rita Hanami: 40 élet, 12 páncél
Mirika: 65 élet, 16 páncél
Kazuma: 65 élet, 9 páncél
Anatole Saito: 70 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Sakamoto Rin: 35 élet, 11 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Ryuninji Ren: 70 élet, 16 páncél
Shiel D. Lewis: 100 élet, 21 páncél
---------------------------
Shiel D. Lewis
Boss
---------------------------
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Rita Hanami (minden 4. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Mirika (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 4. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 4. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 4. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Anatole Saito (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Anatole Saito (minden 5. körben pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
(első körben kimarad)
Boss
Kusumi Ayani (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Sakamoto Rin (minden 5. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Sakamoto Rin (minden 5. körben pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához nem kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
Ryuninji Ren (minden 5. körben pihen, kisállat támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatához 2 vagy afölött kell dobnia)
(első körben kimarad)
Boss
Shiel D. Lewis (minden 5. körben pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatához 3 vagy afölött kell dobnia)
(első körben kimarad)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szomb. Márc. 16 2013, 16:08

Hősünk, amint megpillantja a bosst, nyomban rohamra indul eszeveszett tempójában és buzogányát magasra emelve tör a szörnyetegre.
Először támad, jó szokásához híven beleadva minden erejét, aztán természetesen nem maradhat el az a hősi momentum, mikor átvállalja a boss ütését.
- SWITCH Anatole Saito! - hangja mennydörögve tölti be a terem amúgy sem csöndes atmoszféráját.


A hozzászólást Shiel D. Lewis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 16 2013, 16:11-kor.

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[5. boss] - Page 2 Empty Re: [5. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.