Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Csillagszemű

+2
Saibāitachi
Ronye Arabel
6 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Május 24, 2021 2:05 pm


~Úgy tűnik eljött az 5 órai vizit ideje az Elmegyógy és intézetbe.~
Kommentálja magában a folyosóról beszűrődő zajokat az árnyharcos. Majd a szomszéd szobában hirtelen támadt zűrzavar elcsendesedése nyomán ~Na azt a szerencsétlent gyorsan leszedálták.~
Kisvártatva nyílik az ajtó és benyomakodnak a tükölykök.
~Jelölt??? Milyen jelölt? mi ez valami kvízműsor?~ Az után mikor bemutatják a lányt leesik neki a tantusz; Ara=Arabel.
– Jaaa! Így már mondjuk érthető. De mi van az Oroszlán fickóval? – fogalmazódik meg benne az első kérdés – Nem arról volt szó, hogy… – és ekkor tudatosul benne, hogy mit is jelent az hogy alkalmas jelölt. Ahogy lassan összeálnak a puzzle darabkák úgy lesz egyre mérgesebb Itachi ábrázata, míg elér arra a pontra ahol kifakad;
– Nem szégyellitek magatokat! Hogy lehettek ilyen gonoszak a testvéretekhez! – ahogy egyre másra szövi az általa kreált hátteret, úgy nő benne a feszültség ~Vajon akkor minden kisebb testvér ilyen rosszindulatú?~ gondol vissza a saját húgára, aki a legkevésbé sem mutat az irányába kedvességet, és pont úgy beleártja magát a bátyja szerelmi életébe mint ezek ketten a nővérükébe. Nem beszélve arról, hogy az árnyharcos véleménye szerint pont ugyan olyan önös érdekből. ~Szerencsétlen lány! Pont egy ilyen elátkozott idiótával akarják kárpótolni! Hogy lehet bennük ekkora gyűlölet a saját testvérük iránt?!~
Aztán előlép az említett hölgy fején egy madárral, és a zsebébe kotorászva kezdi csitítgatni Itát. Aki a döbbenettől meg sem tud szólalni és fortyogó dühe egy szempillatás alatt tovaszáll. Majd ahogy a két kölyök felé lendül a másik pet az árnyharcos felpattan.
– Mi a rák! – mutat Tengerszemre – Egy tüdős polip! – majd ahogy végig tekint a csodálkozó arcokon – Miért? Nem az? – majd töprengve teszi hozzá – Akkor ez csak egyet jelenthet; takoyaki lesz a vacsora.
Közben lekerül a kezéről a bilincs és a csapat megindul kifelé látszólag tudomást sem véve Itachiról.
– Yosh! Akkor majd én visszaviszem az alapanyagot a konyhára! – mondja, miközben ujjait, mint egy karmokat begörbítve, klasszikus anime pózban ragadozóként veti magát az ikreket követő polip után, hogy annak hűlt helyét markolássza. – Upsz! Neptun szigonyára! Gyors mint egy torpedó! – konstatálja az árnyharcos ahogy lemarad a tova csusszanó petről. De már lendül is utána. Elvégre a konyha várja a vacsorához valót.

_________________
[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Makuda Szomb. Május 29, 2021 6:52 pm

A hangzavarra kérdően figyeltem fel, hátha esetleg vissza térnek valahára és kiengednek, de sajnos ismételten elültek a hangok a környéken és így vissza merültem a gondolataimba. "Nem irigylem a nővérüket, ha én a bátyjuk lennék akkor már rég kikészültem volna. Így se járok messze, megőrjít ez a bilincs." Panaszkodtam magamba és már nem sok mindenen tudtam gondolkodni vagy csinálni, mert már a cuccaimat is átnéztem, a reggelit is megettem, valamint még a bilincsel is foglalkoztam... Már nem sok minden maradt amin tudtam volna elmélkedni, bár a bilincs kiléte még mindig foglalkoztatott és még az is, hogy vajon hányan lehetnek rajtam kívül akit lebilincseltek. Egy játékosban biztos voltam, hiszen azt mondták, hogy jelölteket keresnek, ez pedig feltételezett minimum 1 embert rajtam kívül. Persze erre nem sokkal később tudtam, hogy talán még választ is kapok.

Így is történt. Nagyjából tíz perc eltelte után ismételten hangokat hallottam az ajtó felől és ezúttal értem jöttek. Miután belépett a két ikertestvér és a nővérük, láttam, hogy jön még egy játékos valamint egy pet. Nagyon meglepett, hogy pár másodperc alatt mekkora tömeg lett. A kismadáron is meglepődtem, hogy csak úgy rá száll a fejemre. Először azt hittem, hogy a kócos hajamra azt hiszi, hogy egy fészek... Lehet nem lőtt nagyon mellé.
-Semmi probléma. - Nyugtattam meg a lányt. -A nevem Makuda. - Mutatkoztam be, majd a bilince levételét követően felálltam és nyújtóztam egyet. -Szerinted van olyan, hogy tökéletes pár? - Tettem fel a kérdést és inkább hanyagoltam a bilincs kilétét. -Ugyanis szerintem nem létezik ilyen. Ha lenne akkor unalmas lenne az élet. - Mondtam el a véleményemet... -Mellesleg mi volt az a segély kiáltás amit hallottam nem rég? - Néztem körbe az arcokat teljesen értetlenül.

Nem sokkal később befutott egy száraz földi polip is amit végképp nem tudtam már össze rakni, hogy mégis mi történik, őt pedig követte ránézésre egy árnyharcos. Az a fiú aki elsőként befutott a szobába leült mellém...
-Lehet. - Válaszoltam miközben néztem a kis madarat. Persze köszöntem az árny harcosnak is, ha még maradt a szobában.
-Mire gondolsz? - Kérdeztem a fiút akihez a petek tartoznak. -Ha azt nézzük szeretem, de nem jobban mint mondjuk az esőt vagy az éjszakai hold fényét.

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Jún. 03, 2021 3:19 pm

A fiúk észbe kaptak, hogy meghallották Simeon hangját, Arabel viszont meg tovább egyenesen előre. Fáradtnak nezett ki, látszott, hogy szeretne minél előbb túllenni ezen a dolgon.

Akito reakciójára a szája elé kapta a kezét, és igyekezet elnyomni a rátörő kuncogást. Élvezte, ha valaki látványosan lebuktatja az ikreket.
- Izé… Szia. Ne haragudj, a fiúk után takarítás mindig elfeledteti velem a jómodort - vakarta meg zavartan a halántékát, majd vetett morcos pillantást az említett vásott kölykökre.
Az ikrek látványos elkámpicsorodására aztán csak felnevetett, és rávigyorgott Akitora.
Ezek ketten nem igazán foglalkoztak a továbbiakban a három fiúval, de az ikrek azért igyekeztek válaszolni Simeon kérdésére.
 - Ő az. -
- Nem szép, bizony! - értettek egyet.
- Neki nincs párja. Nem mindenkinek találunk rögtön. -
Közben Arabel a bilinccsel bajlódott.
- Akkor haragudj - tárta szét a karját. - De ha bántod őket, velem gyűlik meg a bajod - nézett komolyan az ágyhozbilincselt áldozatra.
Mire Akito a kulcsot elvenné, az a bilinccsel együtt eltűnik.
Arabel mindenesetre meglepetten fordul hátra, hogy a csuklóját elkapják, de mire közölné, hogy szerinte nincs, mivel van még néhány póruljárt szerencsétlen, már a fülébe harapnak, amitől még jobban elkerekedik a szeme.
A következő pillanatban pedig Akito vállán találta magát, és az első döbbenet után alig láthatóan elvigyorodott. Majd elkezdett kapálózni, és látványosan ütlegelni Akito vállát.
- Tegyél le! - morogja közben hangosan, de amikor sikerül Akito fülének közelébe kapállóznia magát, teljesen más hangnemben súg neki, vigyázva, hogy más ne hallhassa.
- Ez tök jó ötlet, hogy móresre tanítsuk az ikreket, de légyszi előbb hadd engedjem el a másik két szerencsétlent akit idehoztak. Utána viszont csináljuk meg! Nézz oda, milyen képet vágnak! - mondja gyorsan.
Nem volt biztos benne, hogy végül mi győzte meg a férfit: A kérése, vagy Kimi, Tengerszem és Simeon határozott felélpése. Esetleg az ikreket sajnáltad meg, akik döbbenten álltak, mielőtt felvisítottak volna?
- SEGÍTSÉÉÉG - Magában egyébként már ezen is remekül szórakozott, mert az ikrek az ijedtségtől elelejtették, hogy ketten gond nélkül felvehették volna a versenyt Akitoval.
Lényeg a lényeg: Végül Akito letette, és mostmár csendesen elindulhatott elengedni a másik két áldozatot is. Közben pedig alig várta, hogy Akito mivel rukkol elő, miután az utolsót is elengedte.

Saibaitachinál azért megáll a kulcs a kezében, amikor az Oroszlán fickó szóval kerül. Pulykavörös lesz, és szikrázó tekintettel fordul az ikrek felé.
- Megbeszéltük, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy mikor és mit csinálunk Leoval. Miért kell mindenkinek az orrára kötni és beleavatkozni? - hordja le a párost, akik ártatlan pislogással igyekeznek leplezni vigyorukat. Szeretik ezt a reakciót a nővérüknél.
- Dehát mi nem csináltunk semmi rosszat - védekeznek - Csak  segítünk neki - védekeznek. Ara azért vesz egy nagy levegőt, és visszafordul Saibaitachihoz, hogy a bilincset levegye végre.
- Nem akarnak rosszat, csak fogalmuk sincs az olyasmiről, mint a magánszféra - morgolódik, mégis védve valamelyest a testvéreit.
- Tengerszem nem vacsora - nevet fel az elmélkedésén, közben rámosolyogva Simeonra, némi bocsánatkéréssel a tekintetében.
Innen már kicsit lassított, hogy az idomárcsapat is tudja tartani a lépést, és úgy érkeztek meg Makuda szobájához is.

Megnyugodva mosolygott a kardforgató fiúra. Nagy kő esett le a szívéről, hogy legalább az egyikük nem haragszik, és nem gondolja gonosznak a testvéreit.
- Én pedig Arabel vagyok -   viszonozta a bemutatkozást, szorgosan ügyködve a bilinccsel. A kérdés már úgy érte, hogy a bilincs pixelei szálltak fel a kezéből.
- Szerintem létezik. Csak nem biztos hogy mindenkinek egy. És pont az az izgalmas feladat, hogy megtaláld azt, aki viszont közéjük tartozik. -   válaszol némi gondolkodás után. - A testvérerimnek viszont valahonnan egész jó érzékük van hozzá, hogy ilyen párokat találjanak. - mosolyodik el, aztán kicsit közelebb hajol, és a füledbe súg.
- A polipos srácnak is találtak barátnőt. Legalábbis állítólag. De lehet, hogy már korábban megismerkedtek. - osztja meg veledkuncogva, aztán feláll, nyújtózik egyet, és Akitora kacsintva elindul kifelé a szobából.
- Most hogy mindenki szabad végre, megyek a dolgomra. Ne merészeljetek még több embert megbilincselni, megértettétek? És tartoztok Tengerszemnek egy nagyadag édességgel- mordul még az ikrekre, aztán ha más nem történik, becsukja maga mögött az ajtót, és elmegy.

Az ikrek viszont csak erre vártak, máris letámadták Simeon.
- Nekünk még meg kell beszélni ki lenne a legjobb.
- Eljösztök velünk sütizni? -
- Amúgy is van egy csomó édességünk Tengerszemnek. - mondják, teljesen megfeledkezve róla, hogy a három "jelölt" a szobában van-e még, vagy sem.

//Köszönöm a részvételt! Szuperek voltatok Very Happy Kérlek szabad sorrendben reagáljatok a történtekre, aztán jutalomosztás következik. Megdolgoztatok érte Very Happy Határidő: Június 10

Megjegyzés: Akito és Simeon helye amint ír, tekinthető szabadnak. Úgyhogy gyorsan Wink
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Akito Pént. Jún. 04, 2021 6:42 pm

- Ezt valahogy megértem - két ilyen testvérrel csoda, hogy nem egy kapkodó idegbeteg. Ha nekem kellene a helyében lennem akkor vagy őrült lennék már, vagy egyke. Ráadásul pont egy olyan világba kerültek, ahol a testi fenyítés abszolút esélytelen, ezért attól nem is tartanak...
- Haragszom is ˇ^ˇ - vágom be a durcit - Ez nem normális, hogy hagyod őket embereket rabolgatni >.>  Ha bántani akarnám őket, már rég megtettem volna - mondom, mégsem tudom csak úgy elfelejteni az egész napos gyötrelmet, amit ki kellett állnom a neveletlen ikerpár miatt. Ez a szőrnyű tett nem maradhat megtorlatlanul, abból nem tanulnának semmit és továbbra is abban a hitben élnének, hogy amit tesznek az jó.... meg egy nagy fenét.
A bilincs eltűnik, mikor megpróbálom eltenni, tehát valamiféle képesség lehet, egy elég idegesítő képesség. Mindegy is, a célom nem ez, hanem az, hogy megfosszam a rosszcsontokat attól a bizonyos szeretett nővértől. Az első mozdulatommal ráharapok a fülecskéjére, amivel sikerül lesokkolnom rendesen, szinte mozdulni sem tud és mire észbe kap már a vállamon pihen. Kell neki pár pillanat, mire elkezd mozgolódni, kapálózni, hogy tegyem le.  Öröm volt látni az ikrek arcát, ahogy lefagy róla a mosoly. Ez a látvány felér egy icike-picike elégtétellel.  
Az ikrekkel nem lenne gond, Simeon gyerek azonban elállja a menekülőutam. Nincs mese, át kell törnöm rajta, maximum megfagyasztom és megkerülöm..... hajrá \o/
- Hehh? o.O- áldozatom mókás dolgokat súg a fülembe és még a rohamom megkezdése előtt lefújom az egészet.
- Bevettétek mi? - kérdem nevetve, azután leteszem a lányt a földre és az ikrek felé fordulok
- Nem kellene pelust cserélni fiúk? Nyugalom, még itt a nővéretek, szívesen megcsinálja nektek - szórakozok még egy darabig rajtuk, végül én is követem a tömeget. Arabel elmondása szerint több olyan áldozat  van, mint jómagam. Nem aprózták el az emberrablást a kis piszkok >.>
Én magam nem megyek az áldozatok szobájába, csupán az ajtóig, ahol megtámaszkodom és csak nézem a műsort, na meg töröm a fejem a további lépéseken, illetve tőrném. Hangosan felnevetek a második áldozat polipfogási kísérletén és azon gondolkozom közben, hogyha kutyát visznek be, annak is nekirontana?
Mire az utolsó szobába érünk, még mindig kuncogok. Ide se lépek be legalábbis még, hanem hagyom, hogy a nővér elvégezze a félszabadítást.
Végül tapsolva lépek a lány mellé, aki végre le is szidta őket, bár elég gyengére sikeredett. Talán ez a lehető legtöbb, amit el lehet tőle várni.
- De ha megint próbálkoztok valamivel - megragadom Arabelt a vállánál, és magamhoz húzom finoman- Akkor elviszem a nővéreteket és onnantól csak velem fog foglalkozni - mondom mosolyogva és nyomok egy nagy cuppanós puszit a lány arcára.
- Tök felesleges rátok pazarolni a kedvességét Razz - gyerek módjára nyelvet öltök és elengedem az áldozat szerepében lévő lányt. Intek a srácok felé, megfordulok és kisétálok az ajtó, hogy rögtön azután elteleportálhassak...

_________________
[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 0810[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 0510[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 1310[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Zelomk11[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Rzzsa10[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Saibāitachi Pént. Jún. 04, 2021 8:41 pm


A második rohamot azonban több dolog is megakasztja. Előszöris lassan ugyan de felfogja, hogy a lány a „Tengerszem nem vacsora” alatt a polipot értette, de ezt is csak az után értette meg, hogy a fiatal srác az ölébe kapja mint valami gyereket.
~Szóval Tengerszem és nem vacsi…~ konstatálja majd lemondóan sóhajt ~…pedig most olyan jólesne, főleg hogy ilyen közel a nyárifesztivál ideje. Igazi hangulat teremtő lett volna!~ végül azonban legyint magában és elhagyja ő is a szobát.
A folyosón közben tudatosul benne, hogy lám-lám mégis csak vannak hímnemű játékosok, csak talán eddig tényleg a balszerencse üldözte, hogy csupa lány társakat talált küldetéseihez. Mindenesetre a helyzeten fellelkesedve megszaporázza a lépteit és besorol a polipos fiú mellé.
– Hali! A nevem Saibaitachi, de nyugodtan szólíthatsz Itachinak vagy Itának. Sőt, ha ahhoz van kedved, akár még úgy is; Hé te idióta, aki meg akarta enni a haverom! – vigyorog rá az idomárra, mint egy bocsánat kérésként. Persze, hogy tetézze a hülyeségét, mivel nem tudja, hogy a madár is Simeonhoz tartozik, így amíg a következő szobába a lány a kardforgató elengedésével foglalatoskodik odasúg a fiúnak;
– Egész véletlenül nem tudod, hogy a lánynak milyen madara van? Sasnak kicsi, verébnek meg nagy. Galambnak nem elég szűrke, én meg több madarat nem ismerek. – persze ez erős túlzás, de ha nincs kedve gondolkodni, akkor minden lelkiismeret-furdalás nélkül tetteti magát hülyének.

Akár kap választ a kérdésre akár nem, akár viszont bemutatkozik az idomár akár nem, Itachi alapból egy igen hasznos eseményként könyveli el a mai napon történteket. Végre megismert pár srácot a játékosok közül és kaját is kapott, szóval nincs oka panaszra. Kipihenten indulhatott neki az újabb küldetésnek, így hamarosan elbúcsúzott és elteleportált.


// Köszönöm a mesét! Tanulságos volt! Very Happy

_________________
[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Simeon Vas. Jún. 06, 2021 8:24 pm

Simeon már kezdte érteni, hogy az ikrek miért kérték a segítségét, már amellett, hogy bizony kellett valaki, aki felhívja a figyelmüket a fénycsíkok szükségességére: ezek a jelöltek bizony nagyon nem voltak egyszerű esetek! A pár perccel ezelőtti káosz után azért kicsivel nyugodtabban pislogott Arabelre, ahogyan Akito végülis letette őt és úgy tűnt, hogy egyelőre minden rendben van. Tengerszem persze továbbra is bizalmatlanul méregette a srácot, de aztán tovább kellett menni, mert még voltak ketten, akiket a lány el akart engedni. A következő szobában pedig...
Miközben Simeon még nem érte be a csapatot, fiatalkorú petje szem-és fültanúja volt mindennek és éppen kérdőn nézett az árnyharcosra, annak felismerésére után: igaz, hogy neki nem kellett vízben maradnia, mert kint is majdnem ugyanolyan jól elvolt, de azért a kiszáradás gondot okozhatott volna neki, ha nem jut gyakran vízhez. A "takoyaki" szót persze nem értette, de amikor a srác felé ugrott, a polip először gyorsan arrébbcsúszott, majd egy jóadag tintával terítette be a támadó Saibaitachi arcát, mielőtt az még bármi mással próbálkozott volna. Eddigre pedig már Arabel is igyekezett tisztázni a félreértést és Simeon is odaért, hogy felkapja a petet, aki vérig sértve bámult le erre az elviekben zseniális jelöltre.
- Ne aggódj, hamar elpixeleződik - nevetett Simeon boldog tudatlanságban a pórul járt srácra, aki aztán további cserkészés helyett inkább besorolt melléjük - Én Simeon vagyok - viszonozta a bemutatkozást és igaz elég furcsának találta, hogy Tengerszem miért bámul így az idegenre, de az idomársrác fejében valami olyasmi derengett a folyosóról hallottak alapján, hogy a srác lerákozta a polipot. Pedig Tengerszem határozottan nem rák volt, de ezt - látva a tintapacát - már Itachi is biztos megtanulta azóta.
- Szóval meg akartad enni? - csodálkozott aztán el és szeretetteljesen megsimogatta a sértett állatot, aki hamar lekérte magát gazdája öléből és inkább előresietett Arabelékhez - Szerintem gyorsan engeszteld ki. Ha van nálad édesség, egykettőre meg fog bocsátani - súgta oda Simeon a másiknak és mosolygott rá, a következő kérdésre pedig megvakarta a fejét, igaz nem a kérdés miatt, hanem mert ez a fiú azt hitte, hogy Kimi a lányhoz tartozik - Ő nem Arabelé, hanem az enyém - igyekezett aztán felgöngyölíteni az ügyet - Kiminek hívják és sas, igaz mégcsak fióka - mosolygott rá a másikra: Simeon mindig örült, ha a petjeiről kérdezték és Saibaitachi szerencséje is csak az volt, hogy közben odaértek a harmadik szobához... különben lehet egy fél órás monológot kellett volna végighallgatnia arról, hogy majd Kimi biztosan megnő, és gyönyörű nagy sasmadár lesz, meghogy még nehezen repül, de napról napra ügyesebb. Simeon tehát kíváncsian szemlélte, ahogyan Arabel elengedi ezt a jelöltet is, aztán igyekezett szóba elegyedni vele is, ha már Kimi így megkedvelte őt.
- Az éjszakai hold fénye is szép! - ragyogott fel a srác arca Makuda válaszára - Tudtad, hogy az is a napcsíkok műve? Olyan csodálatosak, hogy átjutnak a Holdon is! - lelkendezett és boldogságtól sugárzó arccal kereste rögtön az ikrek tekintetét, hogy ehhez vajon mit szólnak. Közben Arabel is elment és a vöröshajú se volt már itt, ellenben a jelöltekről még volt mit megbeszélniük, de volt ám!
- Sütizni?
- Ph-hh-ph? - kérdezett vissza Simeon és Tengerszem egyszerre, aztán mindketten bólintottak.
- Nanáhogy!
- Ph-h!
- Még majd találkozunk, sziasztok! Gyere, Kimi! - köszönt el az idomársrác Itától és Makudától, aztán két petjével együtt követte az ikreket a legközelebbi, napcsíkos cukrászda felé.


Köszi a játékot! Very Happy

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Makuda Kedd Jún. 08, 2021 12:48 pm

Arabel válaszára elmosolyodtam, hogy milyen kis naiv, bár az is lehetett, hogy én vagyok inkább a ború látó.
-Minden párkapcsolatba vannak viták, nincs olyan szerintem, hogy mindenki egyetért mindenben így pedig jönnek a konfliktusok. Ha mindig egyetértenétek mindenben akkor lenne tökéleset párkapcsolat, de annak az esélye elég csekély. - Feleltem vissza a lánynak, hiszen Kasumival se voltak mindig egyetértőek bár őt nem tekintem barátnőnek inkább csak barátnak. Arra viszont rájöttem, hogy a polip-madaras fiú nem egy csillagász, de ezt nem mondtam neki, nem akartam megbántani. "A Holdon nem mennek át a fénysugarak csak vissza veri őket."
-Igen. - Fordult Simeon felel, majd elköszönt a többiektől akik már elhagyták a szobát. "Én nem bíznék abban, hogy befejezik az ember rablást, amúgy se értem, hogy hogy tudtak elcipelni minket. Talán a teleport kristályokkal... Csak nem, eleve kellett nekik minimum négy plusz kettő minimum." Gondolkodtam bár mostanra már lényegtelen volt.

Nem sokkal később a fiúk még ráncigálták a fiút, sütizni, de még észre se vettek engem, nem mintha zavart volna úgyis haladni akartam a feladataimmal. A fiú bele is egyezett így egyedül maradtam pár perc után a szobába. Innen már szabad utam volt kifele a fogadóból, de még nem voltam kész arra, hogy távozzak. Egy pár perce ismét ledőltem az ágyra, valami miatt mindig húzott vissza. Jó volt gondolkodni rajta. "Tökéletes pár, mi...?" Mosolyodtam el ezen a gondolaton. "Talán... Nem." Ráztam meg a fejem egy félbemaradt gondolaton majd felálltam és elindultam kifele a fogadóból, de előtte elköszöntem a fiúktól és Arabeltől, hogy nem köszönés nélkül távozzak.
-Köszönöm a vendég látást és ne emészd magad a fiúk hülyeségein, addig jó míg ilyenek. - Mosolyogtam a lány felé, majd elhagytam a fogadót.


/Köszi a játékot, élvezetes volt/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 17, 2021 10:17 am


A küldetést lezárom ^^

A jutalmazás Arabellel egyeztetve a következőképpen alakul:

Alap jutalmak

Makuda: 380 exp, 390 arany
Simeon: 380 exp, 390 arany
Akito: 380 exp, 390 arany
Saibaitachi: 456 exp, 390 arany ( +20% Exp Szóló Menedék )

A Nevelés Kesztyűje 152 expet kap.

Ércek és növények

Makuda:
Érclátás: Tier 1, 41 -> 61
8 Bronzérc 2 Munkálatlan Bőr 5 Sida Kő 3 Halvány Rubin 2 Vasérc
Simeon:
Növénylátás: Tier 3, 280 -> 300
7 Nihil Ág 2 Eknier Levél 4 Gyilkos Galóca 4 Ezüst Százszorszép 3 Gigantikus Pitypang
Nyersanyagismeret 1:
1 Eknier Levél 1 Ezüst Százszorszép
Akito:
Érclátás: Tier 5, 420 -> 440
6 Rézérc 4 Cserzett Bőr 1 Akvamarin 3 Igazgyöngy 6 Ezüströg
Nyersanyagismeret 3:
3 Rézérc 1 Cserzett Bőr 1 Akvamarin 1 Igazgyöngy
Saibaitachi:
Növénylátás: Tier 1, 31 -> 51
8 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 5 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang

Receptek

Makuda: [T1] Életlen Katana Recept; [T1] Tompa *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* Recept
Simeon: 2db Tier 5 Kristályírás Recept (Cardinal osztja majd ki)
Akito: 2db Tier 4 Fegyverkészítés Recept (Cardinal osztja majd ki)
Saibaitachi: [T1] Gyenge Frissítő Potion Recept; [T1] Kis Potion Recept

Keresés

Makuda (Keresés 1. szint):
[T1] Gyenge Speciális Méreg
Simeon (Keresés 3. szint):
[T1] Óriási Harci Faág, [T1] Chick Norris
Akito (Keresés 3. szint):
[T1] Gyenge Lökés Kristály

Céhbónuszok

A Justice League 390 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 760 expet kapnak (Fejlesztett Céhbónusz Dupla Exp Céhbazár Bónusz) --> Hinari, Ozirisz, Silence, 108 exp; Mirika, Leonard, Afton, Makuda 109 exp
A Unity 390 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 190 expet kapnak (Dupla Arany Céhbazár Bónusz) --> Simeon, Miko 63 exp; Joey 64 exp

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Csillagszemű - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Csillagszemű

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.