Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

+2
Afton
Strea
6 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Mirika Csüt. Ápr. 09 2020, 14:59

Eh, majdnem. Fél szemmel Momóra sandítottam, de végül aztán megráztam a fejem. Nem tartottam jó ötletnek a háló közelébe küldeni, pedig vele együtt biztosan vége lett volna a póknak. Így az íjászlányra kellett bíznom a munka befejezését, miközben a többiek a kisebb nyolclábúakkal végeztek. Szerencsére nem okozott gondot nekik a feladat, úgyhogy megnyugodva sóhajtottam fel. Sajnos ez a belső béke azonban nem tartott sokáig, a menyétek túl gyorsan utolértek minket... vagy mi nem voltunk elég gyorsak a pókirtással. Láttam a fickón, ahogy a tekintetével igyekszik felmérni a helyzetet, miközben a céhtársa a zsákmányával büszkélkedett. Fel se fogta, hogy majdnem meghalt? Idióta ökör... Ami pedig a vezérüket illeti, kedvem támadt pofon vágni. Elszámoltam tízig, fújtam egyet, majd beleakasztottam a tekintetem az övébe, és néhány határozott lépéssel a takonylény és közé álltam.
- Jól nézd meg ezt a néhány embert itt, mert nélkülük a társad halott lenne! - közöltem vele ridegen - Azt mondtad, az embereid élete a legfontosabb. Hát látom, mennyire aggódsz értük - tettem hozzá, rámutatva a Bigyót birtokló férfi cseppet sem fényes életsávjára.
- Ez lenne a köszönet, bemasírozol, és elveszed, amiért mások az életüket kockáztatták? A társadnak néhány gyenge pók is gondot okozott, szerinted mekkora esélye lenne egy miniboss szintű kobold ellen?? - mentem neki a férfinak dühösen. Mégse tudtam visszafogni magam - Tudod, hány társamat és barátomat veszítettem el, mert felelőtlenek voltak?? Nem fogom hagyni, hogy a meggondolatlanságod miatt emberek haljanak meg! - ragadtam meg a felsője nyakát, és húztam magam felé. Végül is... szép szóval nem ment, de hátha ebből ért. Pedig azt hittem, egy kedves mosoly többet fog érni egy villámló tekintetnél.
- Tévedtem veled kapcsolatban. Nem voltam jó céhvezér, de te a legalja vagy... - sziszegtem, majd ellöktem magamtól a fickót, és széttártam a karjaimat, jelezve hogy csak a testemen keresztül kaparinthatja meg azt a kis dögöt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Chakna Csüt. Ápr. 09 2020, 17:52

Hát ez remek. Oké, a pók pixeleződött, és Charming közben megkaparintotta Billyt. De ráadásnak újabb játékosok érkeztek... 
De legalább az agyalágyult szépfiú odalépett hozzám.
Ahogy átkarol, szinte reflekszből könyökölök a gyomorszájába, aztán felé fordulok.
- Nem vagyok a barátnőd. - és nem is leszek az életben soha, de ezt másnak nem kell tudni. - Azon kívül... Igazad van, ketten megoldjuk. Amíg megbeszéled ezt a barátaiddal, vigyázok Billyre - rebegtetem elbűvölően a szempilláimat, és finoman, de határozottan kiveszem Charming kezéből a kis... háziállatot. Nem hiszem, hogy ha mást mondok nyugton marad, így reméltem nem fog ellenkezni. Ha el tudja húzni addig az időt, hogy megint megjelenjenek a koboldok (lassan ideje lenne) akkor egyszerűen oda tudom adni nekik, és pontot tenni az egész őrültség végére.
Ebben a cicafüles lány is besegített, aki a csoport látszólagos vezetőjének kezdte el magyarázni, mekkora őrültség, amit kitaláltak. Igaza volt. A legmesszebbmenőkig igaza. Nem láttam őket harcolni, de nehezen tudtam ránézésre elképzelni, hogy Charmingnál jelentősen komolyabb erőt képviselnek egy horda mobbal szemben.
Legalább annyira dühösnek tűnt a lány is az eszementség miatt, mint én, ezzel pedig olyan lehetőséget teremtett nekem, amit mindenképpen ki kellett használnom. Lassan hátrálni kezdtem, hogy minél távolabb jussak, míg egyezkednek. 

Ha épp figyeltek közben, a másik két játékosnak is igyekeztem jelezni, hogy lépjenek elém, és ha tudnak, fedezzenek. Kár, hogy a kis mobot nem lehet az inventoryba tenni, úgy egyszerűbb lenne.
Végül, a biztonság kedvéért, ha túl hamar vennék észre, hogy távolodom, az egyik kezembe vettem a teleport kristályomat. Nem fog a szintről elvinni, de pontosan oda juttat, ahol hemzsegnek a koboldok, akiknek a kezébe nyomhatom a kis dögöt.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Afton Pént. Ápr. 10 2020, 10:41

Afton teljesen ledöbbent. Egyrészt az egész csoportosulás kezdett komikussá válni, másrészt a tény, hogy rájuk szó szerint egy pillantást sem hederítenek, miközben ők is keresztül verekedték magukat a majmokon (sőt, ha azok nem termelődtek újra, akkor még jobb), találták meg a pókfészket, Billyt, és kis híján ott hagyták a fogukat a harcban. Most meg... oké, hálás az íjászlánynak meg a macskafülesnek is, amiért megjelentek, nélkülük ugyanis bukták volna, de... nekik is észre kellett venniük, hogy ŐK voltak itt ELŐBB.
A kardforgató, talán Charming a neve, ha jól értette, a tipikus nagyképű bájgúnár, aki valószínűleg egyfajta hiányosságot próbál leplezni túlzott önbizalmával. Tehát meglehet, hogy labilis és érzékeny. Vagy csak szimplán agyalátyult.
Mikor viszont már nagyon kezdett elharapozódni a vita Billy felett, a férfi felállt, a hajába tőrt és megköszörülte a torkát.
-Figyelmet kérnék. -szólalt fel, erőteljes hangon, remélve, hogy azért mennydörög is kicsit. -Szeretném tisztázni a helyzetet. Mikor mi ideértünk, sem maga, sem senki más nem volt még a közelben, ebből logikusan az fakad, hogy Billyt nem ön találta meg, hanem mi ketten. -pillant Eru felé. -Nem szeretnék vitába bocsátkozni, de ilyen körülmények között csak úgy kijelenteni, hogy maga találta, hatalmas illetlenség. Ha megkérdezte volna kedvesen, hogy nem-e lehetne Billy az önöké, mert barátnő meg wellness meg minden, akkor hajlottam volna arra, hogy kultúráltan megbeszéljük a dolgot. Ez így faragatlanságra vall, szerintem érdemes lenne szemüveget iratnia, ha majd ismét kint jár. Igen hasznos dolog. -és nagy mosollyal megigazítja a sajátját.
Mikor meglátja az íjászlány jelzését, aki menet közben Billyt is megkaparintotta, megfogja Eru normális kezét és mellé szegődik.
-Van egy tippem, mire készül, hölgyem. -mosolyog rá, de félni egyet sem kell. Ez most nem csábító vagy lehengerlő fajta, csak egyszerű bátorító. -Eru, te is vedd elő a kristályod. -engedi el a társa kezét, majd némi turkálás után markába veszi a saját teleportkristályát, majd Chakna esetleges tervére vár.

_________________
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 276
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Eru Szomb. Ápr. 11 2020, 16:54

Ez nem ér totálisan csalás! Aftonal nyomozunk, harcolunk és kutakodunk. Egy mondattal tényleg meg dolgozunk azért a kevésért, amit majd jutalmul kapunk. Erre jön néhány csavargó, akik elakarják venni munkánk gyümölcsét. Utálom az ilyeneket, nagyon szívesen végig pofoznám őket. Azt persze nem vonom kétségbe íjász és az idomár nem dolgozott meg érte. Annyi ők más nyomon jutottak el ide, de ez a banda csak potyázik.
- Egyet értek Aftonal! Nem mondom azt idomár és az íjász lány potyázok. Ide találtak csak más nyomokat követve. Ti mind csak haszonlesők vagytok, más munkáját lopjátok! - Nyomatékositsam szavaim mérgesen dobantok. Ennyit rólatok, eltűnhetnétek. Mérges voltam a ki alakult helyzet miatt és dühös is. Elég nehéz volt vissza fognom magamat és bal karom, ne támadjon neki mindenek, amit csak elér. Ilyet még nem éreztem, ezzel jobb lesz, ha jövőben vigyázok. Afton meg érint és felnézek rá, még ha nem is mondaná tudnám valamire készül. Ennyire, szerintem már ki ismertük egymást a kalandjaink során.
-Rendben. - Csak ennyi csúszik ki számon és követem a férfit. Mikor meg állunk jobb kezemmel magam mögé nyúlok és be készítem kristályom mások ne láthassák. -Egyébként illene meg köszönöd az életed, ha már másoknak kellett meg menteni. - Itt most négyünkre vagy is ötünkre gondoltam. Mi nem lennénk akkor az a bunkó haszonleső már nem élne. A társai pedig csak nyerészkednének rajta ebben biztos vagyok, ha most is ennyire számít nekik az alig van élete. Azon se csodálkoznék, ha nekünk támadnának elvegyék szegény rémült Billyt. Igaz is Billy, visszaértünk meg kérdezem koboldokat játszhatók vele egy kicsit. Azt a sok romlót gyümölcsöt is neki fogom adni, én úgyse tudom mire használni.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Szomb. Ápr. 11 2020, 17:34


Mirika kitörése azért magát a céhvezért is meglepi: rápillant Charmingra, aki csak a szemét forgatja, ám amikor az idomárlány megragadja a felsőjét, önkéntelenül is elmosolyodik:
- Alig fél perce értél ide. Nem ismersz sem engem, sem a társamat. Fogalmad sincs arról, miket beszélsz, de elismerem, a vehemenciád szórakoztató - bólint éshát... őneki van súlyemelése, veled ellentétben, ami jelen esetben annyit tesz, hogy amíg te akarod megragadni és magad felé húzni, ő ragadja meg két erős kézzel a te két válladat és emel meg egy kicsit. Csak pár centire a földtől - Sajnálom, ha embereket vesztettél, komolyan - lesz aztán komorabb a tekintete és tesz le végül - De ebből maradj ki.
Charming eközben már szólna hozzá a dologhoz, hogy dehát ő nem is támadott senkit, honnan veszik, hogy nem bánt volna el velük? - de Chakna könyöklése beléfojtja a szót: értetlenül néz a lányra, ám Chak még időben változtat a taktikáján, Charming meg, nos... így észre se veszi a váltást.
- Naná, szivi. Ketten együtt megold... - pislog párat, mert közben ügyesen kivetted a kezéből Billyt - Szóval hogy akarod? - hajol oda hozzád és emelgeti meg a szemöldökét és Chakna, összesen annyi a szerencséd, hogy a céhvezért Mirika és utána Afton teljesen lefoglalja. Férfi, több helyre nem tud figyelni egyszerre. Meg Charming sem. Ő csak bambán néz a lovagra a monológ közben, aztán meg Erura is.
- Ó igen, köszönöm szépen! - vigyorog rátok - De ha nem lettetek volna ott, hamarabb szabadulok és leütöm seperc alatt. Harmincötös szint, sima ügy - emeli meg a kardját, ami valóban T4-es - Persze, ilyen szép hölgyek társaságában mindig mesés az időtöltés - kezd el szabadkozni és vigyorog elsősorban Chaknára, de aztán Mirikára és... hát, Erura is. A céhvezért mindeközben az egyik céhtagja löki oldalba, csak ekkor figyel fel a magánakcióra is a háttérben, amit azért nem lehet nem észrevenni így, hogy Afton hangos szóval elkotyogta, hogy valami készül.
- Hé, add azt vissza! - nyúlna Billy után, de mire (valószínűleg) átverekedi magát Mirikán és Momón, a céh többi tagja meg megkerüli a csoportosulást... addigra Chakna már aktiválta is a kristályt, talán Eruval és Aftonnal együtt.

A főtéren pedig a koboldok egy személyként fordulnak a megérkező kis csapat felé, ám van egy kis bökkenő: Chakna nem vette fel a küldetést és éppen nála van Billy.
- Egy küldetéstelennél van! Elkapni, azonnal! - halljátok az őröket és vagy húsz-harminc mob szalad felétek vöröslő szemekkel, minden oldalról. Eközben a teleportkapuhoz megérkeztek az Arany Menyétek is, mögétek, akik rögtön titeket keresnek. Elég reménytelen helyzet, a megoldást viszont gondolom sejtitek, nem? Mindenesetre Chaknán múlik, hogy mennyire gyorsan reagál: ha még időben odanyomja Aftonnak vagy Erunak a szörnyet, a koboldok leállnak a támadással és ahogy átadjátok bármelyik koboldnak Billyt, mindkettőtök előtt megjelenik a "Küldetés teljesítve" felirat. De nektek is sietnetek kell ám, mert a céhvezér erővel nyúl utána az állatnak - de talán Chakna és Mirikáék segítenek feltartani őket, vagyhát ebben azért csak-csak reménykedhettek már.

Ezt innen már megoldjátok, ugye? Természetesen Charming az, aki legkésőbb fogja fel, mi is történt és így jócskán az események után jelenik csak meg a teleportnál. De hogy végül hogyan is alakul a küldetés vége, az rajtatok áll. Ha összefogtok a Menyétek ellen, ti vehetitek át a questért járó díjat, a panel megjelenésével pedig a szint is felszabadul a korlátozás alól.


Zárókör jön.
Határidő: április 13.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Mirika Hétf. Ápr. 13 2020, 18:52

- És ezalatt a fél perc alatt én mindent láttam, amit te nem. Például a társadat hálóba szorulva egy méretes pók ebédjeként - vágtam vissza hűvösen - Én itt voltam segíteni, ti meg elkéstetek - tettem hozzá, a kezét pedig félreütöttem, mielőtt hozzám nyúlhatott volna. Közel voltam hozzá, hogy egy pofont is adjak az arrogáns stílusára jutalmul, de képes voltam annyira visszafogni magam, hogy legalább erre a szintre ne süllyedjek le. Ha volt valami, ami felbosszantott, az a felelőtlenség és a túlzott vakmerőség volt. A többieknek pedig igaza volt, ha ők előbb értek ide, őket illeti a jutalom is. Nem pedig holmi aranyleső keselyűket. Ja nem, arany menyétek Rolling Eyes
Az íjászlány mindenesetre ügyes volt, én pedig ha másra nem is voltam jó, de időt nyertem nekik. Szóval nem kicsit volt szórakoztató a céhvezér képét látni, ahogy rájött, mi történik a háttérben. Mivel én háttal álltam, ezért persze ők gyorsabbak voltak a felismerésben, én már csak a teleport fényére fordultam meg. Azonban ez is elég volt, hogy elnevessem magam.
- Ennyit a sajtról, holló koma :3 - jegyeztem meg, bár még nem volt vége, mert ők is egyből nyúltak a kristályaik után. Igazán feladhatták volna ezek után, de úgy fest, hogy makacs népség volt. Szóval az én feladatomnak se volt vége itt, kénytelen voltam én is utánuk menni. A lépéshátránytól nem voltam boldog, de volt valami, ami mellettem szólt. Méghozzá, hogy nem voltam egyedül.
- Momo! - kiáltottam a dragoonnak a szokásos kézjellel, mire ő elsütötte a "billentyűt". Az már lényegtelen volt, hogy tűzfallal vagy füstfelhővel fogja vissza a menyéteket, éppen csak annyit akartam elérni, hogy ütemet veszítsenek a felfordulás közepette. Merthogy felfordulás volt, olyan szinten, hogy inkább nem is próbáltam felfogni, mi történik körülöttünk.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Eru Hétf. Ápr. 13 2020, 19:30

Afton okos, én észre sem vettem mi készül. Nem szól késve nyúlok csak kristályért és akkor bizony lehet nem sikerül a nagy terv. Az íjász, aki a végére keveredett ide, leleményes. Szerintem ugyan ez a lovag bátyusnak is eszébe jutott volna. Szólniuk sem kellet ahogy teleportáltak én is. Pillanat volt ez egész, már biztonságban is voltunk mind anyain. Az idomár lány pedig hátra maradt, biztosan azért feltartsa őket egy kicsit. Jól is jön hiszen idő kell majd koboldoknak adjuk a kis fickót. Ha már koboldokról van szó, szinte vérben forgó szemekkel rohannak felénk.
-Wííííhhii, nem csináltunk rosszat! - Kiáltom el magam vékony hangomon. Amazok csak rohamoznak, már értem miért voltak olyan kétségbe esettek. Ennyire örülnének a kis kukacnak?
- Íjász neechan, meg foghatom én is? - Szerettem volna játszani vele egy kicsit, talán az idegesítette föl a koboldokat neki nincs meg a küldetés. Amint meg kapom Billyt meg simogatom és a koboldok felé futok vele. Majd legközelebbi kezébe nyomom azonnal. majd igyekszem a koboldot vissza palota felé terelni.
- Sietni kell, gyorsaaaa. - Menyét banda csak meg jelent a végén és Billyt akarták meg szerezni. Elmosolyodtam és volt benn valami gonosz. - Kobold urak az a banda ott Billyvel valami rosszat akartam meg a királlyal is. Ne engedgyétek nekik bántsák cuki Billyt.
Ez meg is volna, mosolyogva nézek fel Aftonra majd a nyelvem nyújtom a gonosz bandára.
-Bleeeee nem sikerült a gonosz tervetek! Bleeeeeee- Hüvelyk újam orromhoz érintem és maradék újaim mozgatom, igy igencsak gyerekesre sikerült a gúnyolódás. Mit is vár valaki egy korom bélitől? Magas röptű szócsatát?

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Afton Kedd Ápr. 14 2020, 11:04

Afton Charming válaszára, csak mosolyogva forgatja a szemét. Tipikus. Mondhatni, az a pasas ennél egydimenziósabb személyiségű talán nem is lehetne. Mondjuk ez a fajta viselkedés inkább csak hátrányára, mint előnyére lehet az életben, legyen szó játékról vagy a valóságról, de Afton, emlékezteti magát, most NEM dolgozik, le kéne szoknia arról, hogy minden érdekesebb esetet elkezd elemezni. Pláne, hogy ő elsősorban gyermekpszichológus; a gyerekekkel valahogy mindig jobban szót értett, mint a felnőttekkel. Sok esetben egy felnőtt sokkal makacsabb és nem hajlandó változni, míg egy gyerek nyitottabb rá, sőt, néha észre se veszik, ahogy előnyükre javulnak.
Viszont az, hogy még ha suttogva is, de megszólalt, úgy tűnik, nem volt a legjobb ötlet. Mikor a céh pár tagja feléjük fordul rögtön utána, a férfi szája el is kerekedik, -O-óó..., és már emeli is a teleportkristályt. Megvárja, amíg az íjászhölgy és Eru eltűnik, ő utolsónak aktiválja; remélve, hogy a cicafülesnek nem fog bántódása esni.

Ezzel végülis újabb strigulát tudhat magáénak, hogy elrontotta.

Következhet a második meglepetés a főtéren, bár ez végül a kisebbik rossz. Mikor a koboldok elindulnak feléjük, már nyújtaná kezét az íjászlány felé;
-Add nekünk, mi küldetésesek vagyunk, utána megoldjuk.
ámbár Eru még gyorsabb volt. Ráadásul okosabb is; ahogy a Menyétek is megindulnak feléjük, Afton szembeáll velük és kitárja kezeit, útjukat állva. Nem képes az összeset megállítani, de talán valami zavart esetleg kelt a soraikban.
-Itt... úgysem jössz... Ááááát! -süti el az idézetet egy nagy vigyorral, még a mozdulat is megmarad, csak épp bot nélkül. Szurkol Erunak, hogy sikerüljön végül a terv végrehajtása. Nem kifejezetten a koboldokat akarja védeni, de nem foglalkozik azzal, hogy ki akar merényletet szervezni ki ellen. Mikor Erunak sikerül leadnia Billyt, leereszti a kezeit, biccent a Menyétek felé, majd megfordul és kis társához lép.
-Szerintem tűnjünk el innen. Nekem mára elég volt ennyi izgalom. Hazakísérlek. -paskolja meg Eru vállát, de csak akkor teleportál ki vele az alacsonyabb szintekre, ha már engedi ezt a rendszer. És esetleg túl vannak mindenféle utólag levezető körökön.

_________________
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 276
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Chakna Kedd Ápr. 14 2020, 23:56

Valahogy, mikor a céhvezér a cicalányt félrerakta nemes egyszerűséggel, már sejtettem, hogy hogy fog alakulni a dolog. Nem sok időt tudnak nyerni nekem. Valószínűleg teleportálnom kell majd.
A lovag férfi és az árharcos lány dühös kifakadása sem tudott sajnos ezen javítani, az pedig pláne nem, hogy mellém lép, valószínűleg félreértve a szándékomat.
De legalább Charmingon pont úgy működik a trükköm, ahogy szerettem volna. Bár... lehet jobb lett volna, ha beszáll a vitába.
- Nélkülük - mutatok a céhtársaira, mielőtt elhátrálok mellőle apránként.
Szerencsére lefoglalja a tárgyalás, így nem vesz észre semmit.
Nem tudom eldönteni, komolyan gondolja-e, hogy előbb szabadul... Hiszen majdnem megölte az a pók... T4 ide, vagy oda.
Mikor látom, hogy oldalba lökik a céhvezért, azonnal reagálok.
- Tünés - mondom a két kalandornak, akik a pókokra akadtak, és aktiválom a telport kristályomat: A korona térre.  Így-se úgy-se fog a szintről elvinni, akkor viszont már mindegy is, ha a szintet jelölöm meg uticélként.
Több kobold van, mint hittem, és gyorsabban is reagálnak a nálam lévő kis lényre, mint gondoltam volna... Te jó ég, még meg em adják a lehetőséget, hogy egyszerűen a kezükbe nyomjam...
A szemüveges férfi és Eru viszont hamar tudomásomra hozzák, hogy ők felvették a küldetést, így mosolyogva nyomom Billyt az energikus lány kezébe.
- Gyorsan - mondom neki, és sarkon fordulok, mert közben megérkeznek mögénk a céhtagok.
Füst takarja el a csapatot, de ez nem akadályoz meg, hogy finoman elgáncsoljam, vagy visszalökjem azt, aki mellettem akarná Erut megakadályozni, hogy átadja a koboldoknak a háziállatukat.
A lovag hasonlóképpen tesz mellettem, így nagyobb területen tudjuk megakadályozni, hogy közbelépjenek.
Én nem sietek annyira, hogy teleportáljak a szintről: Tudni akarom, hogy ezek a barmok nem érik el, hogy a szint megszünjön az a békés, megnyugtató hely lenni, ami eddig volt. De az eddigi ugrásra kész testtartásomnál sokkal lazábban figyelem, mi történik Billy átadása után. 

Ha gond nélkül megtehetem, azért odalépek az idomárlány mellé.
 - Köszönöm a segítséget. Ezek az eszementek nagyon nagy bajt okozhattak volna a szinten. - mondom neki hálás fejhajtással, és megkönnyebbült mosollyal kísérve.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Szer. Ápr. 15 2020, 13:12


A Menyéteket sikeresen megakadályoztátok, hogy még idő előtt megkaparinthassák Billyt, így végülis Afton és Eru kapja a küldetés teljesítéséért járó expet és aranyat, valamint az egy hét kobold-wellnesst.
- Ezt nem felejtjük el nektek! - mondja még a céhvezér Mirikának és Chaknának, majd a céhtársaival együtt elteleportál.
- Még majd kereslek, szivi! Ha elült a por - kacsint Chaknára Charming, majd ő is a barátai után megy. A koboldok Eru szavaira nem igazán reagálnak, legalábbis szóban - de hogy a progjamjukban milyne változások történnek majd, azt ti már nem fogjátok tapasztalni.

Gratulálok, teljesítettétek a küldetést!

A szinten helyreállt a béke. A koboldok és játékosok továbbra is egymás mellett élnek, teleportálni is lehet - talán csak arra lesztek figyelmesek a következő hetekben, hogy elkezdődött a romos épületek felújítása is: a fák tetején lévő épületek csak játékosoknak, a földszintiek pedig csak koboldoknak nyújtanak alvóhelyet; több közülük fogadóvá újult meg, gyönyörű kilátással a nyugodt erdőre.

Alap jutalmak

Mirika: 285 exp, 350 arany
Chakna: 270 exp, 330 arany
Afton: 270 exp, 330 arany
Eru: 324 exp, 330 arany ( +20% Exp Szóló Menedék )

Ércek és növények

Chakna:
Növénylátás: Tier 1, 81 -> 100
7 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 4 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang
Afton:
Növénylátás: Tier 1, 1 -> 21
8 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 1 Barna Gomba 5 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

Receptek

Chakna: Gyenge Vérontó Méreg Recept, Rövid Specialitás Potion Recept
Afton: Egyszerű Frissítő Potion Recept

Hallgatózás

Mirika (Hallgatózás 1. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál kettőt levonva.
Chakna (Hallgatózás 1. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, mindegyik kockánál kettőt levonva.

Céhbónuszok

A Justice League 175 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 285 expet kapnak:( Dupla Exp Céhbazár Bónusz ) Hinari, Ozirisz, Silence, Leonard, Mirika 57 exp.
Az Artes 165 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 135 expet kapnak: Chakna 67 exp, Quentin 68 exp.


És talán ami a legfontosabb, Mirikának megadom a mesélői engedélyt, hogy Momo fiatalkorúvá fejlődhessen!
Gratulálok!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.