Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 15. szint

2 posters

Go down

[Event] Kobold invázió - 15. szint Empty [Event] Kobold invázió - 15. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2015, 23:48

Résztvevők: Hinari, Yuichi, Nio

A távolban egy elenyésző nagyságú, rendezetlen kobold sereg tűnik fel. Van egy körötök felkészülni. (Nem muszáj írni.)

Határidő: 4 nap
Harci kör határidő: 3 napról indul, majd ha gyorsan megy akkor nő, ha lassan akkor csökken
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 15. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 15. szint

Témanyitás by Hinari Szomb. Május 16 2015, 19:58


Kardom élesen csillant a napon, ahogy határozottan, szívemben mégis félelemmel haladtam előre, az embereket kerülgetve, akik a város biztonságos részei felé igyekeztek, hol futva, hol reményvesztetten nézegetve a mögöttük elterülő, széles erdő felé. Háború készült. A hír már rég körbejárta egész Aincradot, s most mind valósággá vált, amit a hírmondó és a plakátok terjesztettek, részint a JL közreműködésével. Hamarabb, mint vártam. Koboldok jelentek meg mindenhol, s én a tizenötös szint felé rohanva fogadtam a pm-eket, egyiket a másik után. „A felsőbb szinteket nem tudjuk tartani. Változó méretű seregek menetelnek a szinteken. A városokba nem tudnak bejutni, ám a további erősödés lehetetlenné vált. Harcba kell szállni velük, minél hamarabb.” Első lépésként az erőviszonyokat kellett felmérni, s miután hamar nyilvánvalóvá vált, hogy egy ilyen méretű mobtámadás globális visszaveréséhez kevesen vagyunk, választani kellett. A felsőbb szinteken a kiképzőtiszt ellenére is kevesebb volt az ember, így azokat voltunk kénytelenek hátrahagyni, de, hála a figyelmeztetésnek, a legtöbb játékost még így is sikerült kimenekíteni, mielőtt a fősereg és vezetője berendezkedett volna. Ezek után pedig, második lépésként, vissza kellett verni a hadakat, és megölni a főnököt. Ha megtaláljuk.
Összeszorított ajkakkal futottam keresztül egy kisebb tisztáson, jócskán magam mögött hagyva a többieket, megállva egy vaskos tölgy mellett, majd, kis hezitálás után felkúsztam rá, hogy messzebbre lássak. Nestor segítsége jól jött volna, s ő ajánlkozott is, de nem hagyhattam egyedül Alexet. Tudtam, hogy félt, és igaz a vitánk után úgy tűnt, meg tudtam őt győzni, ám a fiú hirtelensége jócskán adott okot aggodalomra még így is. Nestorral maga mellett viszont némileg nyugodtabban indultam el, s csak remélni tudtam, hogy viszontlátjuk még egymást. Elnéztem a mozgolódó levelek fölött, talpam alatt megnyikordult a szürkés faág.
- Nem túl sok, de elég – toppantam le a földre, Hoora narancssárga szemébe nézve, s miközben társaim helyzetét fürkésztem a minimapon, újabb üzenet érkezett. Ajkaimba haraptam. Ezt nem fogják tudni egyedül leverni.Gyűjtsd össze a csapatot, de ne támadjatok még. Minden játékost menekítsetek ki, akit csak tudtok, s vonuljatok vissza, amíg a fősereg nem mutatja magát és nem jön segítség, vagy nem üzenek mást. Nekem máshol van dolgom – mondtam a férfinak, majd a magasba emeltem a teleportkristályomat.
- Solvik!
Hangom visszaverődött a fákról, s még utoljára láttam, ahogy Hoora elszántan bólint, majd megváltozott körülöttem a világ.


Nah akkor, ahogy a pm-ekben megbeszéltük, kari meg a többiek mennek át a 13as szintre, ezzel a szinttel meg majd a 2. hullámban foglalkozunk.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 15. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 15. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17 2015, 01:52

A csapat elbukott.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 15. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 15. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.