Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 11. szint

4 posters

Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2015, 23:43

Résztvevők: Danee, Miu, Kazuma

A távolban alig néhány kobold jelenik meg. Van egy körötök felkészülni. (Nem muszáj írni.)

Határidő: 4 nap
Harci kör határidő: 3 napról indul, majd ha gyorsan megy akkor nő, ha lassan akkor csökken
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kazuma Szer. Május 13 2015, 02:52

Napokkal ezelőtt röppentek fel az első hírek, hogy mobok szokatlanul nagy mennyiségben gyülekeznek. Másnap már elkezdtek kikerülni az első plakátok, újságcikkek a szokatlan jelenségről. Szokatlan szervezettséget és meghökkentően hatalmas tömegeket jelentettek. Ezrével gyülekeznek. Végül hadseregként indultak meg a szintek fővárosai felé. A játék történetében először, a játékosok kisebb fenyegetést jelentettek egymásra nézve, mint maga a játék. Éreztem, hogy az egyik legnagyobb horderejű esemény közepébe csöppentem, így ha akartam volna, sem igazán maradhattam volna ki ebből az egészből. Azonban eddig se néztem jó szemmel, hogy néhány ostoba mob beleköpjön a levesembe, és ezen a szokásomon továbbra sem változtatnék. Így hát itt vagyok én is a 11. szinten. Miért pont itt?
Nos régóta ez az a hely, amire az otthon fogalmát a legegyszerűbben rá lehet húzni, abból fakadóan, hogy átlagosan minden második éjszakámat az egyik helyi fogadóban töltöm. A másik ok pedig amiért ezt a helyet választottam, mert komoly harcra számítottam. Hiszen hol máshol lehetne nagyobb sereget összegyűjteni és elrejteni, mint egy olyan szinten, aminek 99%-át erdő és köd borítja? Tehát itt komolynak éreztem a fenyegetést. A másik szint amit talán félthettem volna, az első volt, hiszen gyakorlatilag itt van Aincrad szíve. Minden itt fut át. A kereskedelem, a játékos tömegek. Mind itt a legnagyobb. Az egyszerű ok amiért nem az első szintre mentem harcolni csupán az volt, hogy a Kezdetek városát egyszerűen bevehetetlennek tartottam. Lesznek ott elegen, hogy megőrizzék Aincrad szívét.
Ezekkel a gondolatokkal keltem fel és vágtam át a csendbe és ködbe burkolózó Taft városán. Néhány gyáva meghúzta magát a főtéri teleportkapu közelében, de a legtöbben kivonultak a város határaira, és a falakra, hogy bevárják a koboldok seregeit. A játékosok kisebb-nagyobb csapatokban gyülekeztek a főbb stratégiai pontokon a város körül, főleg a kapuk környékén állították fel a védelmi állásaikat, de a hosszabb falszakaszokra is jutottak őrszemek, és egy pár íjász. Tegnap összegyűltek a védők a főtéren, és közösen szervezték meg a védelmet. Alapvetően egyetértettem az elrendezéssel amit összehoztak, de egy javaslatot azért én is tettem, így most van pár kihegyezett karónk a falak és kapuk körül, hogy megtörjék a kobold seregek vonalait, és megnehezítsék a dolgukat, ha valami ostromgépet, (mondjuk faltörőkost) hoznak magukkal. Tapintani lehetett a feszültséget, hisz ilyesmi korábban még soha nem történt. Én is felmásztam az egyik kaputoronyba a város szélén, és onnan meresztettem a szemem a sűrűsödő ködbe. A kettes szintű látásom miatt vállaltam, hogy itt én fogom figyelni a mozgolódást. Egyelőre azonban semmi gyanúsat nem tapasztaltam. Megnyitottam a menümet és pötyögni kezdtem.

Kazuma írta:Üdv húgi.
Itt a 11-en egyelőre csend és nyugalom van, ha esetleg nálatok rosszabb a helyzet, akkor írj, és ott leszek amint tudok. Egyébként meg sok sikert.
Puszil: Kazu

Miután elküldtem Szophienak a kis helyzetjelentésem, ismét a környéket fürkésztem. Lent a kapu mellett egy nagyobb céh és még pár játékos gyülekezett.
– Kazuma! - kiáltott fel nekem az egyikük. - Látsz valamit?
– Eddig semmi. - kiabáltam vissza.
– Befutott az egyik felderítőnk, és azt mondja, hogy a város másik oldalán jön a koboldok főserege.
– Menjetek, de valaki maradjon még itt, nehogy meglepjenek minket! - a srác bólintott, majd a játékosok nagy részével elindult, hogy a városon átvágva segítsen a védőknek. Csak ketten maradtak a kapunál. Az ismeretlen céhlogóval rendelkező srác kicsit ismerősnek tűnt, talán már találkoztam vele valahol, de a vörös indikátoros lány már egyáltalán nem rémlett. Hozzájuk lépdeltem.
– Azt javaslom alakítsunk ki egy csapatot, hogy hatékonyabbak legyünk, ha itt is felbukkannak. - tanácsoltam nekik. - Ha valahogy átjutnak a falakon, akkor vállalom, hogy elsőnek vonom magamra a figyelmüket, de csak abban az esetben, ha cserébe pontosan követitek az utasításaimat. Ha ez így megfelel, akkor teszek róla, hogy mind túléljük, de ha nem, akkor nem fogom kockáztatni miattatok a pontjaimat, és mehettek ti előre. - tisztáztam nekik rögtön a helyzetet. Abban a pillanatban mozgolódást láttam a ködben.
– Jönnek. - figyelmeztettem őket, ha esetleg még nem látnák. - Úgy 50... nem 100-150-en lehetnek inkább. - próbáltam hunyorogva megsaccolni a számukat, de a köd miatt ez nem volt túl egyszerű. Figyeltem, hogy hoztak e magukkal ostromgépeket.
– Zárjuk be a kaput! - és már neki is ugrottam a gondolat megvalósításának. Ezután pedig, ha láttam a kapu áttörésére alkalmas eszközt, akkor javasoltam, hogy a kaput tartsuk, de ha nem volt ilyesmijük, akkor inkább azt indítványoztam, hogy a falakra másszunk fel, mert akkor valószínűleg ők is azzal próbálkoznak majd. Ezek után pedig nem volt már más dolgunk, mint bevárni őket. Az pedig, hogy az első betörő koboldokat ki fogja fogadni, csakis azon múlik, hogy a két mellettem álló védő hajlandó-e hallgatni a tapasztaltabbra.

Pontozás: (ha esetleg nem lenne időben beírva)
Élet: 24 =120HP
Fegyverkezelés: 41 +10 =51
Erő: 18 +16( +25 kés) =42 sebzés/ütés
Kitartás: 10 +20 =30
Gyorsaság: 40 +19 =59
Spec. Képesség: 8 +4 =12
Páncél: 40

//Ha Miu, és Danee beleegyezik, hogy Kazu vezesse őket, akkor nem változtatunk a kezdő sorrenden. Ha nem, akkor Kazu első körben a végére kerül.

Akkor ha jól látom, kezdhet Kazu. :3//


A hozzászólást Kazuma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 17 2015, 00:02-kor.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Event] Kobold invázió - 11. szint Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Danee Szer. Május 13 2015, 20:16

- Uááá - ásítottam egy hatalmasat, mert már képtelenség volt elnyomni, hiába emeltem a tenyerem a szám elé.
Borzasztóan álmosító idő volt, és ezen az se igazán segített, hogy a kelleténél kevesebbet aludtunk:
- Bocsi -
néztem a mellettem álldogáló Miura
- Lehet a köd miatt, vagy csak tényleg többet kellett volna alvásra szánni... -
magyarázkodtam a kardomra dőlve.
Hogy mit is csinálunk mi itt ilyenkor ahelyett hogy... ?
Álmos szemekkel néztem körbe
- Nem értem hogy sikerült pont itt kikötnünk... -
morgolódtam tovább
- Nem lehet, hogy köze van a piros izédnek -
böktem az indikátora felé - hozzá?
- Miért éppen Alaszka? Vagyis na... Taft... a bűnöző paradicsom...
- Neked legalább nincs itt veszteni valód, elvégre simán elvegyülsz a sok PK-s között... -
húztam a szájam - nekem meg folyton néznem kell, mi van körülöttünk... vagyis hogy kik...

- Meddig kell még itt strázsálnunk? -
rúgtam fel egy kavicsot unalmamban
- Ha nem fog történni semmi tíz percen belül, én visszamegyek a szállásra, aludni! -
mormogtam tovább
- A végén kiderül, hogy valaki unatkozott, és ez a kobold invázió event is csak egy kacsa...

- Hüm... ez a köd idegesítő, mondtam már? Nem látni túl messzire, még így se
Pedig nagyon meresztettem a szemem a város határán elterülő tájra, de a Látás jártasságom ellenére se... aztán valami járó-kellő megállt mellettünk. Pedig az imént még hallani véltem, ahogy kiabálva másfelé terelik a jó népet, s csak mi maradtunk itt, kettesben Miuval.

Egy vörös. Ez tűnt fel először, s ösztönösen megragadva az eddig csak támaszkodásra használt kardot, villámgyorsan magunk közé húztam a pengét
- Mit akarsz? -
vágtam oda ellenségesen, mielőtt jobban szemügyre vettem volna. Ezekkel nem jó egy légtérben lenni. Gyilkosok és idióták, őrültek.

Aztán ez a feketébe öltözött vörös elkezdett szervezkedni, a mi kontónkra - bár most hogy jobban megnézem... ismerős...
Túlon-túl...
A szavai nem igazán jutottak el az elmémig, legalább is nem foglalkoztatott a dolog, csak azon pörgettem az agyam hogy honnan ismerős

A kardom pengéjét a vállamra fektettem, ahogy jobb kézzel felé böktem:
- Nem a... -
s itt félbe is maradt a nagy felismerés... - Nem
- De akkor... -
villant be valaki más - Nem... nem az sem lehetsz...
- Hüm... pedig esküszöm hogy láttalak már valahol, és az az érzésem, hogy nem kellene tartanom tőled... -
tettem szóvá a gondolataim
- Harcoltunk mi együtt valahol? Mármint... együtt... úgy értem egy partiban? -
fejtegettem tovább
- Harcoltunk nem? Valami bajnokság rémlik...  -
bizonygattam a mutató ujjamat rázva felé a levegőben
- Igen, valami bajnokság... -
halkultam el
- Miu, neked nem rémlik... ? -
tettem fel a leányzónak a kérdést, de aztán rögtön rájöttem, hogy hülyeséget kérdezek
- Nem, akkor még nem ismerhettük egymást... -
állapítottam meg, s fújtam egy nagyott
- Viszont csak egyszer volt olyan hogy több vörössel voltam egy csapatban... a másik csapatársat ismerem is sajnos... Tachibana Makoto...
Olyan haraggal és megvetéssel mondtam ki a nevét, már meg se lepődtem rajta, hogy sercintek is egyet
- De... teeee! -
mutattam megint a fekete kobakú srácra
- Teee... valami... Kiri... nem.... Ka... Kaz... igen valami ilyesmi... hüm... -
töprengtem tovább s akaszkodtam bele a nem létező kecske szakállamba, jó szokásom szerint
- Esetleg nem Kazutonak hívnak? Vagy Kazu... ma? Kazuma?

- Amúgy mit is mondtál, álljunk össze egy partiba, vagy mi? Bocsi, de nem figyeltem... - jelentettem ki utóbbit egy semmit mondó tekintett kíséretében
- Amúgy... felőlem harcolhatunk a koboldokkal a városon belül... mert ha sokan lesznek, mint ahogy híresztelik, akkor tényleg jobb lenne megbújni a sikátorokban és onnan rajtuk ütni. Ilyen... partizán akciókkal... -
nyögtem ki
- Mennyi? -
kérdeztem vissza a koboldok számára, s ahogy a köd felé hunyorogtam eszembe jutott
- A hatos lottó eheti főnyereménye... -
aztán vigyorogva elhallgattam
- Ja, zárjuk -
egyeztem bele, mintha az én szavam itt számítana bármit is
- Felkészültél a harcra, Miu-chan? -
öleltem át a lány derekát oldalról, s az orcájára nyomtam egy nagy puszit

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Miu Szomb. Május 16 2015, 15:31

Tizenegyedik szint. Még sosem jártam erre. Bár az is igaz, hogy most sem lennék itt, ha a mellettem ásítozó kerge nem ráncigál el ide. Csak tudnám, hogy miért nyavalyog és miért az én saram, hogy itt vagyunk. Én ugyan egy szóval se mondtam, hogy jöjjünk ide. Szem forgatva hallgattam végig Danee nyűglődését, nem igazán volt mit hozzá fűznöm és amúgy is fölösleges lett volna magyarázkodni arról, hogy nem az én ötletem volt az, hogy ide jöjjünk. Értem én, hogy fáradt meg nyűgös az ő csodás ötlete miatt én is az vagyok, csak annyi a különbség, hogy én nem nyavalygok. Na de mindegy is. Elvileg valami kobold sereg miatt vagyunk itt. Kivételesen most én is hallottam az invázióról, bár nem volt nehéz nem észre venni a plakátokat mindenfelé. Nem tudom, hogy kinek az ötlete volt a plakátos dolog, de hálás vagyok neki, mert így végre én se vagyok lemaradva az eseményekkel és végre tudtam is, hogy miről van szó. Különösebben egyik csoportba sem szerveződtünk be. Az stimmt, hogy úgy is lesznek körülöttünk mások is, de nem igazán tiszta nekem az, hogy miért jó Daneenak az, hogy két fő csapatot alkotva akarunk neki kezdeni ennek az egésznek, ennyire azért egyikünk sem penge.
Időközben valakinek szemet szúrtunk és oda jött hozzánk, hogy alkossunk egy triót és úgy kezdjük neki a koboldok elleni harcnak. Meg neki volt valami terve is, ami már megint több volt, mint az, amire eredetileg készültünk Daneeval, ami meg a semmivel volt egyenlő. DE az is lehet, hogy ez a kerge csak velem felejtette le közölni, hogy mi is a hadi terv. Bár így néz ki, hogy Danee feje is ködös ma nem csak a környezet. Ismét csak csendesen megvártam még végig vezeti a maga kis gondolat menetét.
-Én már akkor is készen álltam, mikor hagytam, hogy ide rángass.
Adtam válasz kissé fáradt és monoton hangon, csak úgy „kicsattanok a lelkesedéstől”.
-Ennyire még nem vagyunk jóba, te Kerge. De most elnézem neked, mert van jobb dolgunk is ennél…
Neki is kezdtem a dolgok kivitelezésének és igyekszem odafigyelni arra, hogy ki mit mond meg cselekszik és igyekszem nem csak útban lenni majd, hanem hasznos is lenni valamennyire... 
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17 2015, 02:31

Három szedett-vedett hadosztály támad rátok. Nem tűnnek túlságosan felszereltnek és erősnek. Egymás mögött szaladnak, semmi taktikával és átgondolással.

Kazuma jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 4 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
50x Amatőr Kobold
HP: 500
Sebzés: 50

2. hadosztály:
50x Amatőr Kobold
HP: 500
Sebzés: 50

3. hadosztály:
50x Amatőr Kobold
HP: 500
Sebzés: 50
--------------------------
- Kazuma: 120/120 HP, 40 páncél, 150/150 CSP
- Miu: 70/70 HP, 46 páncél, 55/55 CSP
- Danee: 110/110 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kazuma Vas. Május 17 2015, 03:36

A srác neve rögtön beugrott, ahogy elkezdett méregetni, és találgatni. Összefontam a karjaimat - végül is nem hajt a tatár – és türelmesen vártam, míg leesik neki.
– Csak összejött. - morogtam a szemeimet forgatva, mikor megérkezett a helyes megfejtés. - És igen, azt mondtam álljunk össze. - és miután úgy láttam, nincs is ellenvetés, ezért rögtön küldtem is a felkérést. - Nem akarok a városban harcolni velük, ha előbb is megállíthatjuk őket. A karók, és a fal, elég jó védelmet nyújtanak, így ott könnyen feltarthatjuk őket. Ha viszont áttörnek, és szorul a hurok, akkor visszavonulunk a városba, és szétszórjuk őket, hogy könnyen elintézhessük a csapataikat. Nem túl bonyolult, de minden bizonnyal hatékony lesz. Nem sokat ér majd a létszámfölényük, ha mi leszünk jobb pozícióban. - magyaráztam el a stratégiánkat. Ezek után azon voltam, hogy bezárjuk a kaput, majd felmásztam a falra, hogy onnan figyeljem a közeledő csapatokat. Lassan, de biztosan közeledtek, és ahogy egyre jobban kikerültek a köd takarása alól, úgy tudtam a látásommal, egyre jobban felmérni őket.
– 150-en lehetnek nagyjából. - kezdtem hangosan kommentálni nekik is, amit látok. - Három csapatra oszlanak szét. Elég rendezetlenek, és nem tűnnek túl jól felfegyverzettnek. - mondtam, ahogy egyre több részletet láttam belőlük. Igazából semmivel sem tűntek különbnek, mint azok amiken első szintűként fejlődtem. Végül eldöntöttem magamban a kérdést.
– Várjatok itt. Míg vissza nem jövök, te vagy a főnök. - mutattam a Danee nevűre, de csak azért, mert nem tartottam tőle, hogy bármi balul ütne ki. Átlendültem a falon, és egy pillanatig egy kézzel tartva magam, lógtam a külső oldalán. Céloztam, majd elrugaszkodtam úgy, hogy még véletlenül se az egyik kihegyezett karón landoljak. A földre érve egy bukfenccel és hármas szintű akrobatikával tompítottam le az esést, majd felpattanva, és a késemet előrántva indultam meg a koboldok felé. Nem lenne szabad, hogy gondot okozzanak. A felszerelésük, a fegyelmük, a taktikájuk mind borzalmas. Azt hiszem nem ez a harc fogja meghozni nekem a dicsőséget, de ha adnak valami értékelhető lootot, akkor talán megéri a fáradtságot. Elértem az első sort, és úgy vágtam át rajtuk, mint kés a vajon, azaz inkább koboldon. Minden suhintásomtól egy kisebb csapatnyi kobold esett össze, még mielőtt rájöttek volna, hogy mi történik. Gyerekjáték volt, még céloznom se kellett, úgyis eltalálok valamit, ahogy esztelenül özönlenek felém. Egy perc se telt bele, és már a pixeleiknek sem volt nyoma, nemhogy a „seregnek”. Aktiváltam a harmadik képességemet, és holló alakban repültem vissza a falra, ahol aztán ki is kapcsoltam.
– Szerintem maradjunk még, mert nekem gyanús, hogy ez csak a beetetés volt. - mondtam a két rögtönzött társamnak. - Nem tudom elképzelni, hogy ez lett volna a valódi támadás. - figyeltem újra árgus szemekkel a láthatárt.

//Nem számoltam ki teljesen, de pihenés nélkül, 4838 sebzésnek elégnek kell lennie, pihenéssel is. XP//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Event] Kobold invázió - 11. szint Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 18 2015, 16:34

A mészárlást látva a maradék seregek közül a legtöbb elmenekül, csupán egy hadosztály marad, amelyik szinte rettegve rohan felétek.
A határidő 4 napra nőtt.

Miu jön.

Kiosztott összes sebzés: 1500
A sebzés okozói:
1500 - Kazuma

Halott koboldok száma: 150
Eddigi állás:
150 - Kazuma

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 2 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
50x Amatőr Képzett Páncélos Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100-20(-20% megcsappant morál miatt)
--------------------------
- Kazuma: 120/120 HP, 40 páncél, 150/150 CSP
- Miu: 70/70 HP, 46 páncél, 55/55 CSP
- Danee: 110/110 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Miu Kedd Május 19 2015, 16:48

Jöttek valami koboldok, meg gyorsan el is tűntek. o.O Hát ez szánalmas volt a koboldok részéről. Pont kifogtuk az egyik gyengébb sereget. Szerintem nem is kell ez a szint nekik, csak küldtek ide egy csapatot, hogy még is csak jöjjenek ide is, ha már inváziót indítottak… Csak a falról nézetem az eseményeket, mert ennél tovább nem igazán tudok menni.
-Hűűű… Ez azért nem volt semmi. Egy neki futásból leszedted az összeset. –fordultam az árnyharcos felé- Meg az is menő, hogy hollóvá tudsz változni. *-*
Szerinte maradjunk. Én mást nem is tudok csinálni, tekintve, hogy ha menni akarok, akkor a csak a falról leugorva tudom megtenni azt, amihez meg nem elég fejlett az akrobatikám.
-Én nem megyek innen sehová sem. –nézek le a falról- Olyan isten még nem született, ami kitudna segíteni engem, akkor ha leakarnék ugrani innét, az akrobatikám meg kevés hozzá. A kaput meg bezártuk, ugye.  Rolling Eyes
-Meg úgy alapjáraton gyenge vagyok. Még ezek ellen is megjárnám könnyen, ahogy én magamat ismerem.  Rolling Eyes
Nézem a tovább a tájat. Csak látás jártasság nélkül, elég nehéz átlátnom a ködön.

/Miu nem csinál semmit se a várakozáson, meg a beszéden kívül :3/
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2015, 18:04

A koboldok rohannak tovább.

Danee jön.

Kiosztott összes sebzés: 1500
A sebzés okozói:
1500 - Kazuma

Halott koboldok száma: 150
Eddigi állás:
150 - Kazuma

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 1 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
50x Amatőr Képzett Páncélos Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100-20(-20% megcsappant morál miatt)
--------------------------
- Kazuma: 120/120 HP, 40 páncél, 150/150 CSP
- Miu: 70/70 HP, 46 páncél, 55/55 CSP
- Danee: 110/110 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2015, 21:03

A koboldok rohannak tovább.

Kazuma jön.

Kiosztott összes sebzés: 1500
A sebzés okozói:
1500 - Kazuma

Halott koboldok száma: 150
Eddigi állás:
150 - Kazuma

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály már a közelben van és a következő körben támadni is tud. Lehetséges célpont: akárki.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
50x Amatőr Képzett Páncélos Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100-20(-20% megcsappant morál miatt)
--------------------------
- Kazuma: 120/120 HP, 40 páncél, 150/150 CSP
- Miu: 70/70 HP, 46 páncél, 55/55 CSP
- Danee: 110/110 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kazuma Szer. Május 27 2015, 23:01

Hamar megpillantottam a következő csapatokat, de alig páran vették a bátorságot, hogy az akcióm után még tovább rohamozzanak. A távolság miatt még nem tudtam túl jól felmérni őket, de az feltűnt, ahogy a páncéljukon megcsillant a fény. A két mellettem állóra pillantottam. Danee harci képességeit már ismertem a bajnokság révén, ami viszont nem sok bizalomra adott okot, a lelkendező kis vörös lányról már nem is beszélve. Ezek a koboldok sem tűntek sokkal erősebbnek a korábbiaknál, de úgy döntöttem, jobb ha biztosra megyünk. Kár lenne feleslegesen kockára tenni a pontjaikat, ha ezt a csapatot is le tudom tarolni egy karcolás nélkül. Később még szükségem lehet azokra a pontokra, ha komolyabb támadás is érkezik.
– Itt várjuk be őket. - indítványoztam. - Kifújom magam, és elintézem ezeket is. - mondtam, és úgy is tettem. Csendben figyeltem a falról, ahogy felénk rohannak, és ugyanakkor a mögöttük elterülő tájat is fürkésztem, hátha többen is közelednek felénk. Végül, ahogy a fal alá értek ismét eljátszottam ugyanazt amit az előbb. Közéjük ugrottam, gyorsan lekaszaboltam őket, és már siettem is vissza, a biztonságot nyújtó falra. Másodszorra talán nem volt olyan eredeti, és látványos, mint először, de legalább biztos lehettem a hatékonyságában, így nyugodtan várhattam az esetleges újabb hullámot.

//Ha az előbb nem jelentett gondot 1500 sebzés, akkor az 1000 sem fog. :3//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Event] Kobold invázió - 11. szint Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 27 2015, 23:55

Bud a látottak hatására amint látótávolságba kerül megfordul és menekülni kezd. Dönthettek, hogy hagyjátok elmenekülni, vagy utána mentek.

Miu jön.

Kiosztott összes sebzés: 2500
A sebzés okozói:
2500 - Kazuma

Halott koboldok száma: 200
Eddigi állás:
200 - Kazuma

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Bud próbál elszaladni. (1/4)

Életpontok/adatok:
Bud
[Event] Kobold invázió - 11. szint 88a92f041138c3bbc55248df918fb3a0_3b726b44b1e1c7ae97b5a730409a2fd7af4f1b0b
--------------------------
- Kazuma: 120/120 HP, 40 páncél, 150/150 CSP
- Miu: 70/70 HP, 46 páncél, 55/55 CSP
- Danee: 110/110 HP, 55 páncél, 70/70 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Miu Pént. Május 29 2015, 18:48

-Ehhh… Hát nem menekülőre fogta a kis nyavalyás!
Kissé előre is dőltem a hirtelen és nem várt reakció miatt, amit a kobold csapatok feltételezhető vezére mutatott be. Kis híján majdnem le is pottyantam a falról, de sikerül időben visszanyernem az egyensúlyom.
-Ha meg lép az nem lesz ám jóó!
Majd rohantam is, hogy ügyködni kezdjek a kapu kinyitásán. Amint szabaddá válik előttem az út, máris a menekülő kobold után vetettem magam. Amint sikerül beérnem, akkor kap egy vágást, mikor elébe próbálok kerülni, majd a lábát veszem célba és ismét egy kisebb vágás kíséretében, megpróbálom kigáncsolni. Nem kéne rögtön kivégezni, hisz csak jó volna megtudni, hogy még is miért kezdtek neki ennek az invázió dolognak. Meg túlzottan önfejűen se akarok cselekedni, szóval megpróbálom egy helyben tartani a kis mitugrászt és bevárom a fiukat. Hisz bátran merem feltételezni, hogy ezek után nem fognak ők sem tovább nézelődni a falakról.
-Danee! Nézd-nézd, ez a mitugrász kicsit még hasonlít is rád, még jóba is lehetnétek, ha nem lenne egy ellenséges mob.  Razz
Vágtam a fejéhez kissé piszkálódva. Eddig olyan csendbe volt, muszáj valamivel szóra bírnom és tudom, hogy érzékeny arra, ha piszkálják. :3
-Kazuma-san, mivel te vagy a főnök ezért tőled érdeklődném meg, hogy mik a további tervek. Mit kezdjünk pontosan ezzel a kobolddal itt?  Surprised

/Miu Bud után fut és kétszer meg is sebzi/
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 29 2015, 19:45

A kobold elpixeleződött az első ütés után. Gratulálok! A szintet megtisztítottátok.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 11. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 11. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.