Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

+2
Afton
Strea
6 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Afton Vas. Márc. 29 2020, 19:11

-Eru, kérlek... -sóhajt a férfi, bár a szája mosolyog. Eru egyszerűen túl aranyos, hiába viselkedik egy pszichopata módján, elvégre más szóval nem igazán tudná jellemezni ezt a típusú viselkedést, de aranyos. Míg más lányok (igen, tudjuk, de Afton még nem tudja) ilyenkor fejvesztve és sikoltozva menekülnének, addig Eru mintha csak egy alomnyi kiscicát látna, amint a nagyi színes fonalgombolyagjaival játszanak. -Próbálj a feladatra koncentrálni.
Majd elemeli a kezét az arca elől és még egyszer végigméri a harcteret. Túl sok a pók, túl nagyok, és nem tetszik neki a vöröslő indikátor. A férfi végül kicsit odébb lépdelt, akaratlanul is arrafelé, amerre Chakna állt, és kardjával egy nagyot kongatott a pajzsra, majd nagyot nyelve várt.
A hatásra nem is kellett sokat várnia. A pókok nagyobb része rögtön ráharapott a csalira, és a puszta szerencsén múlt, hogy közülük kettő rögtön kéklő pixeleire robbant valahol hátul; Eru tehát végül tartotta magát a tervhez és hátulról próbálja megközelíteni a hálót, hogy kiszabadíthassa Billyt. Aftonnak tehát csak annyi a dolha, hogy addig kibírja páncéllal és életerővel, de...
Hamar rájön, hogy ez annyira nem könnyű munka. A pókok pillanatok alatt leverik a páncélját, de legalább annak örülhet, hogy miután a pajzsa áttetszővé vált, a sebzésük a "kis" dögöknek már nem volt olyan nagy, mint azelőtt. Afton a kardjával el is kezdte csépelni az egyik rá támadó bestiát, örülve, hogy az Özvegy maga még nem mozdult meg rendesen.
-Billy! Hozd Billyt! -kiáltja el magát, Erunak címezve szavait, miközben próbál hátrálni, hogy legalább egy picikét elnyújtsa a csatát. Furcsállja, hogy ebben a játékban nincs miss, parry vagy bármi más védekező mód, így jobb híján reménykedik, hogy az elég lesz, hogy a kis kukaccal a kezeik között elfuthatnak.
Vagy a teleportkristály. Miután a pajzs eltűnt, így is elővette a kis tárgyat és készenlétben tartotta, hogy ha amint pirosba fordulna az élete, kimondja a legközelebbi város nevét és eltűnjön, remélve, hogy Eru addigra már messze földön jár.


Óriáspók 3 támadva akkor

_________________
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 29 2020, 19:11

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 29 2020, 20:18


Hát, Afton támadása mellémegy, de legalább más meglepetés nem történik körülöttetek. A ritka mob továbbra is a hálónál marad, amíg a megmaradt pókok szétszaladnak Eru és Afton között.

Támadás mellé.

Afton 9x3=27, 3x3=9 sebzést szenved el.

Chakna jön.

------------------------

Ezüst Özvegy: ?? HP, ?? páncél
Óriáspók #3-7, 11-14: 15/15 HP (Afton)
Óriáspók #8-10: 15/15 HP (Eru)

------------------------

Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.9=3.8 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.2=1.4 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/205 CSP
Eru (20. szint): 100/99 HP, 95/75 CSP
Afton (15. szint): 125/97 HP, 115/100 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Chakna Szer. Ápr. 01 2020, 09:56

Nem is kell olyan sokáig néznem... Az a két bolond rátámad a mobokra. Legalább Charming miatt mondjuk nem kell aggódnom. Felfigyelek a mozgásra a pók hálójában, de... Nincs annyi idő, hogy közelebb lopakodjak.  
A beavatkozás mellett döntök végül, látva, hogy a szemüveges férfi életcsíkja vészesen a sárgához kezd közelíteni. Nem, ezúttal nem!
Gyorsan keresem a célpontot. A nagy pók eddig nyugton volt, és remélem, hogy ez így is marad. Közben megjegyeztem magamnak: Eru. Rendben. Tudni kéne még a férfi nevét is, hogy szükség esetén leválthassam őket...
Addig viszont nem várhatok. A kis pókók túl sokan vannak, őket kell először tizedelni. Megfeszítem az íjamat, és a férfit támadó egyik pókra lövök. Aztán egy másikra.


//Pók 3 és 4 pixelezve. Mindegy, de az első 89, a második lövés 90 sebzéssel van. Artemis 1/8

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Szer. Ápr. 01 2020, 10:17


Chakna támadására több pók is felfigyel rá, de maradnak a célpontjaiknál. Közben Charming mocorgása a bokorral abbamarad és ha az íjászlány hátrafordul, már nem látja sehol. De mikor tűnt el és hova lett? Az Észlelés alapján még a közelben van...
Több pók nem jön és az Ezüst Özvegy is a helyén marad.

Támadások sikeresek, Óriáspók #3-4 elpixelezve.

Afton 3x3=9, 3x3=9 sebzést szenved el.

Eru jön.

------------------------

Ezüst Özvegy: ?? HP, ?? páncél
Óriáspók #5-7, 11-14: 15/15 HP (Afton)
Óriáspók #8-10: 15/15 HP (Eru)

------------------------

Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9+0.9=3.8 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.9=3.8 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.2=1.4 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/141 CSP
Eru (20. szint): 100/90 HP, 95/75 CSP
Afton (15. szint): 125/88 HP, 115/100 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Eru Csüt. Ápr. 02 2020, 21:12

- Jól van na! - Nem tudom miért szolt rám. Tudom pókokat lekel győzni és Cuki Billyt kimenteni. Arcom felfújva duzzogtam. - Figyelek ám...
Még mindig duzzogtam, főleg akkor amikor rám kiáltott. Szívesen vissza kiabáltam volna, valami olyasmit hé kinek képzeled magad!? Vagy miért kiabálsz velem rosszat csináltam? Bár ezeket gondolataimat mind az indulat szülte. Igazából, egy kukkot se szólnék. Inkább csak elfordítottam a fejem durcásan.
- Nem szeretem, ha kiabálnak velem. - Hmpff arckifejezésem tökéletes. Orrom magasra tartva lenézek vagy is szembe nézek az új játékokkal. Talán veszedelmesek, de én és Zita veszélyesebbek vagyunk. Hé ennek vége majd kapsz valami finomat rendben? Sugallatm a gondolatokat partnerem felé, aki folyton éhes.
Támadásba lendülök és igyekszem alaposan eljátszadozni az új játszótársaimmal.


/Támadok, első sorban Aftont támadó pókokat, igyekszem elpixelezni. Minden pókra egy támadás Vagy annyi, míg el nem pixelezem.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 02 2020, 21:12

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Pént. Ápr. 03 2020, 10:37


Az előző körben Afton sebződött még 3x4=12 hp-t.

Eru találatai közül több is mellémegy: úgy tűnik inkább a duzzogásra, mint a pókokra koncentrált? Az Ezüst Özvegy nem támad - viszont felfigyel a közvetlen közelében a bokorból kibukkanó Charmingra, aki csillogó szemmel nézi meg magának a hálóba ragadt szörnyecskét.
- Chakna, megtaláltam megtaláltam! - integet százfogas vigyorral az Afton mögött megjelenő íjászlányra és elkezdi kibontani Billyt a hálóból.

3 támadás sikeres, Óriáspók #5-6-7 elpixelezve.

Afton 4x3=12, Eru 3x3=9 sebzést szenved el.

Afton jön.

------------------------

Ezüst Özvegy: ?? HP, ?? páncél
Óriáspók #11-14: 15/15 HP (Afton)
Óriáspók #8-10: 15/15 HP (Eru)

------------------------

Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9+0.9=3.8 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.2=1.4 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/141 CSP
Eru (20. szint): 100/81 HP, 95/35 CSP
Afton (15. szint): 125/63 HP, 115/100 CSP

Mirika

Amikor kimondod, hogy nincs konkrétumod, pont azt mondtad ki, amit hallani akart. Már készülne is a visszavágásra, ám a következő szavaid elgondoltatják: látszik rajta, hogy a "frontosok" szónak számára igencsak komoly súlya van. Ezután viszont, a kérdőre vonásra, elsötétül a tekintete.
- Nem lesz több koboldos event - közli veled, tényként kijelentve. Talán rátapintottál valamire, talán nem, végülis mindegy, mert folytatni a beszélgetést a közbeavatkozó miatt nem tudjátok. A céhvezér persze azonnal megnézi a térképét, még bőven azelőtt, hogy befejezted volna a tanácsot:
- Jól van, jöhetsz velünk - fordul végül feléd egy pillantás erejéig, majd a csapatvezérhez fordul - Én és az ifjú hölgy csatlakozunk. A többiek a terv szerint - bólint a többi vezetőre - Indulás.

Nem arra másztok le, amerre feljöttetek: a céhvezér átvezet titeket pár függőhídon, majd egy romos viskóból induló, fatörzs belsejében húzódó csigalépcsőből lyukadtok ki végül a talajszinten. Szerencsédre elég nagy a gyorsaságod ahhoz, hogy könnyedén tartsd velük a lépést és a kiálló gyökerekkel sincs gondod, akrobatika lévén. Azért jópár percig eltart az erőltetett menet, egy ponton pedig egy férfi kiáltását hallod: "-Billy! Hozd Billyt!". Látszólag a céhvezér is hallotta, többen viszont Hallgatózás híján nem... ezen felül, ahogy még közelebb értek, Észlelésed 4 játékost és 12 mobot jelez, utóbbiból három jel kicsivel később megszűnik.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Afton Pént. Ápr. 03 2020, 11:11

Valami elsüvít mellette, és alig egy szívdobbanásnyi idő után ismét. Két pók elpixeleződik, és Afton még látja a nyilakat, amik megölték ezeket a digitális bestiákat. Egy íjász?
Kissé hátrafordul, miközben egy pókot dobott félre magáról; és valóban. Mintha egy megmentő nimfa lenne, úgy bújt ki a bokrok takarásából hófehér bőre és fekete haja. Épp elengedte a húrt kezével, és szemmel láthatólag nem igazán foglalkoztatta a többi játékos, a nő tekintete a pókokra meredt. Amennyiben mégis összetalálkozott a tekintetük, Afton egy hálás mosollyal biccentett felé, majd visszafordult, hogy ellenőrizze Eru állapotát.
Ekkor nem csak hogy megütötte fülét a kiáltás, de meg is látta a pasast a pókhálónál tevékenykedni. Nem kezdett el lovagolni azon, hogy tulajdonképpen ő meg Eru találták meg előbb Billyt, mert az Ezüst Özvegy megmoccanása jobban felkeltette a figyelmét.
-Hé, te! Vigyázz onnan! Előbb a kisebbeket kell leszednünk! Magadra vonod anyuci figyelmét!
Habár Charming nem néz ki olyan típusú fickónak, akit az eszéért szeretnének, ezt Afton már első pillantásra meglátja, elég arra a bárgyú vigyorra nézni. Végül előre törtet, menet közben félresodorva egy pókot, remélhetőleg sebzéssel együtt, majd megragadja Charming karját és ha teheti, egy határozott mozdulattal elhúzza a hálótól.
-Billynek nem fog baja esni, ha eltereljük a pókok figyelmét, de ahogy megbolygattad azt a szart, megmoccant a nagy! És rohadtul nem foglak tudni megvédeni, ha hülyéskedsz, szóval sipirc hátra és előbb a kicsiket!
Afton egyébként nem szokott káromkodni, sőt, de ezúttal kezdett idegessé válni. Pókok, frusztráció, és az életerőcsíkja apadása újra meg újra átgondoltatta vele, hogy mi is lenne a helyes ebben a szituációban. Oké, hogy az imént még a kiportolást is forszírozta, de egyrészt Erut sem hagyná itt szívesen egyedül, másrészt hirtelen felbukkant még két játékos, akiket meg szeretne védeni.... de ez már túl fog mutatni a képességein.
-Eru, Zita, már nem tudok sebzést felfogni és kétlem, hogy sokáig húznám! Valaki fedezzen!
Azzal kicsit hátrált a hálótól, remélve, hogy az Özvegy visszatér a passzív stázisba, miközben felhörpintette egyetlen aprócska kis potionját.


/megiszok egy minipotit (+5 HP, mehh), és támadom a 11-es pókot/

_________________
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 03 2020, 11:11

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Pént. Ápr. 03 2020, 11:46


Oké, tehát Afton focistákat meghazudtolóan törtet előre, már megtett 10 yardot, fellökött két pókot, még 10 yard és mindjárt ott van! Touchdooown! A közönség tombol! - az Ezüst Özvegy viszont nem ilyen lelkes: szemei vörösen villannak és még mielőtt Afton elhúzhatná Charmingot a hálótól, elég egyetlen érintés, a háló egy kicsike rezzenése... és anyuci egy ütéssel belelöki Chakna hercegét a hálóba, aki menthetetlenül bele is ragad.
Afton még időben eltávolodik. Az Ezüst Özvegy a hálónál marad.

Támadás sikeres, Óriáspók #11 11 sebződést szenved el.
Mini potion: Afton +5 HP

Afton 4x3=12, Eru 3x3=9 sebzést szenved el. Charming 14 sebzést szenved el.

Chakna jön.

------------------------

Ezüst Özvegy: ?? HP, ?? páncél
Óriáspók #11: 15/4 HP (Afton)
Óriáspók #12-14: 15/15 HP (Afton)
Óriáspók #8-10: 15/15 HP (Eru)

------------------------

Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9+0.9=3.8 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.4=1.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/141 CSP
Eru (20. szint): 100/81 HP, 95/35 CSP
Afton (15. szint): 125/56 HP, 115/85 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 04 2020, 14:43

Nem éreztem úgy, hogy sikerült megállítanom őket, de ha bajba került egy társuk, akkor a legtöbb, amit tehetünk, hogy segítünk nekik. Most, hogy egy ilyen céhbe kerültem, ilyeneken is gondolkodnom kellett. Mármint, hogy egy olyan céhet képviselek, ami embereken segít. Nem fordíthattam hátat nekik tehát, különösen mert nekem nem volt veszítenivalóm. Én akár fel is áldozhattam magam különösebb következmények nélkül. És hát... azért most már voltunk mi ketten annyira erősek, hogy ne csak tehetetlenül nézzük a nagyokat. Voltak még lyukak a pontozásomban, de csak néhány szint kellett, hogy betömködjem őket. Talán mire T4-re érek, legalább elfogadható lesz minden statom.
Szóval bólintottam, és a nyomukba eredtem. Miközben függőhidakon egyensúlyoztunk és csigalépcsőkön szaladgáltunk, az is megfordult a fejemben, hogy ha Bigyó ott van, ahová most megyünk, az lenne a legegyszerűbb, ha én szedném össze azt a kis vakarcsot. Ennél jobb módszer talán nem is volt arra, hogy megállítsam őket. Ha gazellaként nem is szökelltem, de azért a talajszinten sem okozott gondot gyorsan haladni, amíg odafigyeltem rá, hogy hová lépek. Bezzeg Momónak nem voltak ilyen gondjai, ő szorosan követett a levegőben, legfeljebb néhány faágat kellett kimanővereznie. És amíg mások hajolgattak, én kihasználtam a pöttöm termetemet és simán átmentem a lelógó ágak alatt :3 Aztán egy ponton hangokat hallottunk, és bejelzett az észlelésem is. Nem kellett térkép, hogy megmondjam, hová igyekszünk. Függetlenítettem magam a vörös hajú csávótól, és az érzékeimet követve gyorsítottam meg a lépteimet. Szörnyek, játékosok... Sok jelenlétet érzékeltem, nem ártott sietni.
- Momo, készülj! - intettem a dragoonnak, hogy ha szükség van rá, akkor egyből bevessük az adu ászt. Én pedig már kerestem a tekintetemmel a szörnyeket, és próbáltam megtalálni és felmérni a játékosok helyzetét is. Gyors döntéshozatalban jó voltam, éreztem ahogy felpörögnek a fogaskerekek a fejemben az adrenalintól. Kicsit most úgy éreztem magam, mint régen, amikor a döntéseim számítottak. Hiányoztak az ilyen éles helyzetek... :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Chakna Vas. Ápr. 05 2020, 13:45

Az észlelésem folyamatosan jelezte Charmingot, így az is, hogy elindult valamerre... De jobban kellett figyelnem a rengeteg pókkal körülvett két játékosra. Reméltem, hogy elmegy, valami biztonságosabb helyre.  
A lövéseim célba találtak, és halványan viszonzom is a hálás mosolyt. Semmi szükség hálálkodásra. Újra megfeszítem a húrt, amikor a nagyobb pók felől Charming hangja üti meg a hangomat...
Idióta vadbarom. Ellövök három nyilat, a férfit támadó két pók, illetve a kisebb társát támadó egyik pók felé. Aztán futva a nagyobb pók felé indulok.
Megszólalnom nem kell, megtette helyettem a lovag... Hiába: Az az őrült már beleragadt a hálóba.
Cseszd meg Charming, hogy nem tudtál nyugodtan ülni a fenekeden.
- Ne menjetek a közelébe - figyelmeztetem a másik két játékost. A kis pókokkal már el kell bírniuk, így én innentől a nagyra figyelek, gondolkozva valamin, amivel megtudhatom, mire reagál, és el lehet-e csalni a hálótól valahogyan.

// Elpixelezem a 8-as. 12-es és 13-mas pókokat. 91, 92 és 93 a sebzés, Artemis 4/8

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 05 2020, 14:09


Mindenki

Chakna leszed még három pókot, miközben Mirika is Momóval az oldalán megérkezik a helyszínre. A szeme elé táruló kép pedig nem a legegyszerűbb: előszöris látja Chaknát magához egészen közel, íjjal a kezében, aztán Erut, utána pedig Aftont, aki éppen a hálótól távolodott el. Utóbbi két játékos körül Óriáspókok rohangálnak. Chak kiáltását is tisztán hallja mostmár, illetve a hálónál a hatalmas Ezüst Özvegy várakozik, ritka mob, teljes élettel. A hálójában pedig egy kardforgató srác küzködik éppen, mellette egy Látással jól kivehető mobbal, Billyvel. Az Ezüst Özvegy, reagálva a háló rezzenésére, újabbat vág Charmingba, akinek a támadás egy része már az életcsíkjából visz le.

A hálóba ragadt játékos céhikonja megegyezik azokkal, akik Miritől lemaradva érkeznek majd a célhoz. Nemsokára itt lesznek, de még előtte van lehetőségetek egy utolsót támadni, elfutni vagy cselekedni valamit.

Óriáspók #8,12,13 elpixelezve.
A maradéktól Afton 2x3=6, Eru 2x3=6 sebzést szenved el. Charming 28 sebzést szenved el.

Mirika jön.

------------------------

Ezüst Özvegy: ?? HP, ?? páncél
Óriáspók #11: 15/4 HP (Afton)
Óriáspók #14: 15/15 HP (Afton)
Óriáspók #9-10: 15/15 HP (Eru)

------------------------
Mirika (Sebzés: 24, pet sebzés 30, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 6.8 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.4=1.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/45 CSP
Eru (20. szint): 100/75 HP, 95/35 CSP
Afton (15. szint): 125/50 HP, 115/85 CSP
Mirika  (22. szint): 100/100 HP, 60 páncél, 125/125 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 05 2020, 16:00

Egy játékos sárgában, körülötte néhány ártalmatlan pók, meg valami nagy dög ami a céhes muksóra koncentrál. Ja, és a Bigyó, ha jól rémlik az a takonymassza. Nem volt annyira kaotikus a helyzet, mint egy bossharcon, egyedül az volt zavaró, hogy nem láttam, a jelenlegi helyzet hogy bontakozott ki. Egyedül azt sejtettem, hogy ennél sokkal több kis pók volt, tekintve hogy mióta az észlelésem is érzékeli, mi történik, eltűnt egy pár darab.
- Te ott a hálóban! Ne mozogj, kiszabadítunk! - kiáltottam rá a vergődő fickóra, majd mielőtt előhúztam volna az első nyilamat, hátrasandítottam. Ha elég gyors leszek, végezhetünk, mire utolérnek.
- Íjász lány, segíts a nagy döggel - kértem meg a félig kaszttársamat. Halvány lila gőzöm se volt, mennyire lehet tápos, még sose láttam ilyen mobot előtte.
- Momo, süsd meg! - adtam meg a kézjeleket a dragoonnak erre az egy támadásra. Bíztam abban, amit hallottam, mármint hogy nem jó ötlet közel menni, úgyhogy egyelőre készenlétbe parancsoltam ezt követően, aztán függően attól, hogy mi történik, fontoltam meg a további hadmozdulatokat :3 Az én nyilaimnak viszont senki sem parancsolhatott megálljt, úgyhogy bele is eresztettem egy sorozatot az özvegybe.


Momo képességet használ, ha sikerül és korona, 30 seb, ha koponya, akkor csak füstfelhő.
Én támadok ötöt az özvegybe egyenként 30 sebzéssel, aztán pihenek az utolsó kiskörömben.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 05 2020, 16:00

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 05 2020, 16:25


Charming abbahagyja a küzdést a felkiáltásra, de ettől még az Ezüst Özvegy figyelme rajta marad. Újabbat vág a fiúba, akinek sárga közelibe csúszik az életcsíkja, de még nem éri el. Ti viszont mindketten távolról támadjátok a mobot, aki páncélját és életpontjai nagyrészét is elveszíti a nyilaknak és a tűznek hála.

Afton 2x3=6, Eru 2x3=6 sebzést szenved el. Charming 28 sebzést szenved el.

Mivel Mirika soron kívül robbant be, most Eru jön.

------------------------

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Hpcsikd

Óriáspók #11: 15/4 HP (Afton)
Óriáspók #14: 15/15 HP (Afton)
Óriáspók #9-10: 15/15 HP (Eru)

------------------------
Mirika (Sebzés: 24, pet sebzés 30, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 6.8+0.8=7.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.4=1.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/45 CSP
Eru (20. szint): 100/75 HP, 95/35 CSP
Afton (15. szint): 125/50 HP, 115/85 CSP
Mirika (22. szint): 100/100 HP, 60 páncél, 125/62 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Eru Hétf. Ápr. 06 2020, 21:54

- Hé, ez nem ér a cicuskák!
Méltatlankodok hangosan, a pókocskák cukik, mint a cicák, Még több lábuk is van, Zita is szereti őket. Inkább ő egzotikus csemegét látt bennük. Vajon van olyan étel, hogy pók sült? Vagy valami bogár pörkölt? Lehet ki kellene próbálni egyszer. Az elferdült étkezési dolgoknak nincs itt az ideje most. Még ha kezdek is éhes lenni, de nagyon nagyon. Mit is tanítottak az arénás párbajozok? Egy pillanatra elgondolkodtam, nem tudom itt használható. Egyáltalán van bármilyen haszna, de kipróbálom.
-Swich Afton- A férfira kacsintok és várom a cukiság áradatot. Kíváncsi vagyok, hogy a nagy ezüstös is meg mozdul és békástól vagy egyhelyben toporog. Megjelenő íjász és az idomár szegényt megtépázzak alaposan. Ezek lehet végig minket kukoltak? Akkor pisi.. oh jah elfelejtettem itt nem kell olyat. Minden esetre támadom három megmaradt pókot, majd, ha még tudom az ezüstöt is.


Támadom:
Óriáspók #14: 15/15 HP (Afton)
Óriáspók #9-10: 15/15 HP (Eru)

(javítva CSP-re nem figyeltem)


A hozzászólást Eru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 06 2020, 22:24-kor.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 06 2020, 21:54

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Kedd Ápr. 07 2020, 08:54


Erunak, habár pihennie is kellett a két pár támadása között, majdnem az összes pókot sikerült elpixeleznie. Egyetlen egy darab marad, piros élettel... meg az a nagyobb, amelyik továbbra is Charmingot teszi meg célpontjának.

Switch sikeres. 3 támadás sikeres.

Eru 3 sebzést szenved el. Charming 28 sebzést szenved el.

Afton jön.

------------------------

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Hpcsikd

Óriáspók #11: 15/4 HP (Eru)

------------------------
Mirika (Sebzés: 24, pet sebzés 30, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 6.8+0.8=7.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.7=3.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.4=1.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/45 CSP
Eru (20. szint): 100/72 HP, 95/28 CSP
Afton (15. szint): 125/50 HP, 115/85 CSP
Mirika  (22. szint): 100/100 HP, 60 páncél, 125/62 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Afton Kedd Ápr. 07 2020, 11:50

-... Te balfék... -Afton az arcára tenyerel és lassan végighúzza lefelé, miközben a fejét ingatja. Igazából más szót használt volna, de időben eszébe jutott, hogy elsősorban női társaságban van, szóval nem igazán illene bármi ide nem illőt mondania. Végül, miközben azon töprengett, a szerencsétlen srácot miként tudná esetleg kiszedni, az íjászhölgy megszólalt, és Afton, szégyen vagy nem szégyen, bólintott és úgy érezte, kicsit egy kő esik le a szívéről. Eleve a tény, hogy a nő nyilai egy csapásra pixelezték a dögöket, azt mutatják, hogy nagy szintű, harcedzett játékosról van szó, így rá meri bízni az Ezüst dögöt, főleg úgy, hogy látszólag a kardforgató srác is kibír egy ütést még legalább tőle. Ráadásul mikor még valaki felbukkant, cicafülekkel és egy igazi sárkánnyal, Afton már mert oldalra szaladni és Eru mellé szegődni.
-Köszi, drága. -mosolyog rá egy pillanatra, mikor Eru leswitcheli és elpixelez újabb pókokat. Afton sem rest kardot emelni és megkísérelni az utolsó, piros életest eltalálni, hogy végleg kivonja a forgalomból, így a két berobbant mesternek már csak a ritka szörnnyel van dolguk. -Bírtam volna még végül, de szerintem most már sima ügy. Ügyesek voltunk, pacsi! -emeli fel egyik kezét, és úgy helyezkedik, hogy már tudja, Eru csupán az egyik tenyerével tud hozzáérni, a másik karját állandóan rejtegeti. Néha látta, hogy miért, de majd később fogja megtudni, Zita pontosan micsoda is.
Majd tekintete visszafordul a csatatér felé, hogy ellenőrizze, nem-e tud valakinek segíteni bármiben is. Nem tudja, mennyi lehet a hálóban ragadt fickó élete, szóval nem akarja magára haragítani az Ezüstöt azzal, hogy odamenne ráncigálni a hálóját; nagy eséllyel már nem élné túl a pók simogatását. Most már inkább nyugton marad.


/támadom a piros életes kisebb pókocskát.

_________________
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 07 2020, 11:50

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Kedd Ápr. 07 2020, 11:57


Az ütés ugyan mellémegy, de ez a kevés sebződés Erunak meg se kottyan jelenleg - Charminggal ellentétben, aki eközben sikeresen kiszedte magát a hálóból, de az Ezüst Özvegy csak belekap újra, ezzel erős sárgába véve le a srác életét.
Chakna, rajtad a sor, megmented vajon hű lovagodat? Razz

Támadás sikertelen.

Eru 3 sebzést szenved el. Charming 28 sebzést szenved el.

Chakna jön.

------------------------

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Hpcsikd

Óriáspók #11: 15/4 HP (Eru)

------------------------
Mirika (Sebzés: 24, pet sebzés 30, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 6.8+0.8=7.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.9+0.8=3.7 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Eru (Sebzés: 36 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.9+0.7=3.6 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok
Afton (Sebzés: 11, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.2+0.6=1.8 SP kiskörönként.)
Ezüst Özvegy, Óriáspókok

Chakna (32. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/45 CSP
Eru (20. szint): 100/69 HP, 95/28 CSP
Afton (15. szint): 125/50 HP, 115/70 CSP
Mirika  (22. szint): 100/100 HP, 60 páncél, 125/62 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Chakna Kedd Ápr. 07 2020, 17:14

Még egy lány, a nagyteremben is látott cicafüles teremtés érkezett, és elég hirtelen igyekezte átvenni az irányítást. Kissé megforgattam a szemem. Éppen ezt terveztem én is.
Azt hittem, gond nélkül elpixelezik a maradék  pókokat, de... egy még így is megmaradt... Az ajkamba haraptam, de nem történt baj, csupán mellé csapott.
Vagyis... Velük nem történt baj, ellenben Charminggal, akinek veszélyesen lecsökkent az életcsíkja.
- Switch Charming - kiáltottam az íjam megfeszítése közben, majd rövid szünettel két nyilat engedtem el az óriási pókba, és ha még tudtam, a megmarad kicsibe is. Ami után közelebb rohantam, és ha tudtam, hogy a férfit elhúztam a hálótól, és "véletlenül" Billyt is megpróbáltam közben megkaparintani az idióta bohóc kezéből. Gyorsan, és ha lehetett észrevétlenül. Ha nálam a kis... pet, akkor talán könnyebben meg tudom győzni, hogy ne csináljon baromságot. Nem hiszem el, hogy ilyen ügyeltenül elhiszi, hogy egy szintnyi kobolddal el tud bánni...

// 1 támadás, pihi és mégegy támadás az ezüstözvegybe, ha előb elpixeleződik, akkor a megmaradt kispókot is lelövöm.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Strea Kedd Ápr. 07 2020, 17:32


Az Ezüst Özvegy Chakna első nyilától elpixeleződik, ahogy a maradék óriáspók pedig a második nyíltól - az Arany Menyétek céh pedig pont ekkor érkezik meg, harcra készen, csakhát... már nem hagytatok nekik semmit.

Nézzük csak, hogyan is áll a helyzet jelenleg:
A bokor előtt Chakna, aki éppen elkezd a háló felé futni, mellette-mögötte Mirikával, akikhez még hat játékos csatlakozik; közülük egy (a céhvezér) előre is lép, szemeivel rögtön felméri a szituációt. Előttük valamennyivel Eru és Afton, illetve Momó; a hálónál pedig Charming és Billy - utóbbit a kardforgató hercegjelölt tartja már az ölében és büszke vigyorral húzza ki magát.
- Én találtam meg, én bizony! - mondja és már lép is oda a kis csapathoz, vagyis... azon belül is Chaknához, miközben szavait a céhvezérhez intézi - Az új barátnőmmel ketten felgöngyölítjük az ügyet seperc alatt! - karolja át az íjászlányt bárgyú mosollyal - Igazi romantikus wellness lesz, némi koboldpixellel - bólint és már indulna el, de ha ti nem, hát a céhe bizony útját állja:
- Charming... - sóhajt a céhvezér lemondó mosollyal - Nem is te lennél, mi? - nevet fel, majd összeráncolt homlokkal folytatja - Köszönjük a fáradozásodat, de együtt több esélyünk van Yorick ellen - nyújtja előre a kezét - Add őt ide kérlek. Te is a hármas csapat tagja vagy, részt vehetsz a király kiiktatásában is, azonban együtt kell odavinnünk - mondja és szigorú pillantást vet Chaknára közben. Mirika jelenlétét pedig igyekszik elfelejteni, ámbár ez nem igazán sikerül; azért oda-odanéz az idomárra, készen rá, hogyha a lánynak ellenvetése lenne, azzal elsőkézből ő tudjon foglalkozni majd. Afton és Eru ottléte pedig, nos... láthatóan nem nagyon izgatja a kis csoportosulást, pedig végülis ti voltatok, akik rátaláltatok a lényre, nem igaz?

Hogyan oldjátok meg a konfliktust, milyen terveitek és eszközeitek vannak rá? Úgy tűnik mindenki magának akarja Billyt, csak más-más okokból... vajon egymás ellen fordultok, vagy esetleg valaki másnak adnátok a kezébe a kis lényt? Kinek a terve valósul meg végülis és kiké az, akiké füstbe megy?

A statjaitokról és jártasságaitokról persze ne feledkezzetek meg: ha beszéd helyett/mellett cselekedtek is, bizony ezek is döntőek lesznek a kimenetelre nézve. Lássuk, mit tesztek most!


Visszaváltunk 250 szavas körökre, sorrend nincs.
Határidő: április 10.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Wellness, kobold kivitelben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Wellness, kobold kivitelben

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.