Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[36. boss]

+5
Rikomono
Ozirisz
Chancery
Hinari
The Gleam Eyes
9 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[36. boss] Empty [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 28 2020, 15:28

Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Szervező: Hinari
A boss harc státusza: Nyilvános
Random esemény: aktív (4-es)

Résztvevők:
- Hinari
- Chancery
- Miko
+ aki még időben ír az indulás előttig

A boss csarnok felé vezető úton észrevehetitek, hogy az egész csarnok elég komor és sötét. Megadja az alap hangulatot az biztos, főleg a hatalmas obszidián ajtó, mely csak úgy feketéllik előttetek. Nagyjából Hinari és esetleges csapatának érkezése után egy 10-12 perccel később egy aprócska kis kölyök tipeg oda hozzátok. Egy macit szorongat a kezében és látszólag kicsit meg van szeppenve. Hajában láthatjátok az Ördög Maszkot, s míg egyik kezében arca elé emeli a macit (hátha oltalmaz az a gonosz nénik és bácsik ellen), addig másik kezében egy méretes fejszét húz maga után a földön. Végül megáll Hinari előtt és két ujjas kesztyűjében kissé ügyetlenkedve, de végül odaadja neki a boss részvételéért számító 100 aranyat, majd félénken megszólítja.
- A... a nevem Mary... ö..örülnék, ha é...én is részt vehetnénk a boss harcban.


// Num 1: Mary egy segítő NJK, akit ha engedtek, segíteni fog nektek a boss harc ideje alatt. Mint RE-s eseményből jövő személy, így a legtöbb dolgot randomoltam rajta (nem, kaszt, kor) de alapjáraton harcra alkalmas. //

// Num 2: FIGYELEM Kérem, hogy mindenki a postja végén írj fel az aktuális képességgel rendelkező itemjeinek nevét. Mostantól minden boss harc előtt kötelező lesz, és aki nem tünteti fel az adott felszereléseit és képességeit az első HSZ-ben, annak nem fogadom el az adott harcban az adott itemképesség aktiválását! A segédoldalra vezető linkeket nem áll módomban elfogadni. //

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Szomb. Feb. 01 2020, 15:51


A megbeszélt időpontra érkeztünk, talán egy egészen kicsivel később, hiszen az utat nehéz kiszámítani, főleg ezekben a vizes-csúszós kazamatákban. Valahogy sötétebb, búsabb volt a hely, mint amikor egy felfedezőút során végül megtaláltam a boss ajtaját... de az is lehet, hogy csak én emlékeztem máshogy.
- Furcsa... de olyan rossz érzésem van ezzel a bossal kapcsolatban... - sóhajtottam Ozirisz felé fordulva, miközben nagyjából szótlanul vártuk, hogy megérkezzenek a többiek. Az információk sem mondtak túl sokat, ezek az asztrál kezek, vagy mik... és bár a statpontokat tudtuk, mégse mondhattam azt, hogy teljes tudatában vagyunk annak, ami bent ránk várni fog.

Amikor pedig mindenki megérkezett, a szokásos köszönések után bele is kezdtem:
- Először is szeretném megkérni új tagunkat, Mikót, hogy mondjon magáról pár dolgot, főleg ami a bosson fontos képességeket és egyebeket illeti - fordultam először a harcművész lány felé.
A taktika ismertetésébe csak akkor kezdtem bele, ha ezzel megvoltunk.
- Mivel a boss statpontjait már megírtam korábban, abba most nem mennék bele. A taktikájáról pedig ezek az információk kerültek a birtokomba:
"A boss tompa fénnyel világít."
"Az asztrál kezek célirányos támadással elpusztíthatóak akár egyetlen támadással is. A kezek sérülésével a boss is sebződik."
"Minden nagy körben a boss leellenőrzi hány asztrál keze aktív. Amennyiben 5 vagy annál kevesebb úgy a hiányzó karokat újra kiegészíti."
- Ezek alapján a bossnak ötnél biztosan több ún asztrál keze van, amiknek valószínű lesz szerepük a támadásában is. Hogy egy támadással biztosan le tudjuk-e ütni ezeket, az a szövegből nem egyértelmű, de... Oh, szia - vettem észre a felénk igyekvő lánykát és bevártam, mielőtt folytattam volna. Amikor odaadta a 100 aranyat, csak meglepetten bólintottam, majd elmosolyodtam kissé:
- Persze, csatlakozhatsz. Van valamilyen speciális képességed, ami segíthet nekünk a harcban? - kérdeztem őt, ahogy mindig, ha új taggal bővül a front - Illetve pár szót mondj magadról kérlek - biztattam.
Ahogy Mikonál is, most Marynél is csak akkor folytattam a taktika átbeszélését, ha mindezzel megvoltunk.
- Visszatérve a taktikához, az asztrál kezek mennyiségétől és funkciójától függően fogom majd kérni, hogy arra vagy magára a bossra támadjatok-e. Mivel az ereje csekély, így valószínű egyéb módja is lesz, amivel sebez minket; a besúgóból ítélve amúgy nem kizárt a vízalatti harc és a fulladásos sebzés sem - pillantottam Chanra - De odabent majd elválik. Rinne, kérlek megint védj be mindenkit - kértem még utoljára a lovaglányt; ha pedig nem volt egyéb kérdés és mindent átbeszéltünk, amit lehetett, egy fanyar, szkeptikus mosoly kíséretében átengedtem Rikomononak az ajtóberúgás lehetőségét. Nézzük, milyen is lesz maga  aboss és annak asztrál kezei.


Hinari (50) - HP:300 | F:90 | E:110 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85

Az ABA-s itemeket betettem a közös tarisznyába.

Tárgybónuszok
Ősi Sárkánymintás Katana 16. szint: képességet lásd tárgyösszesítő
Sárkányfog Rúna:  Míg tart a páncélod, 10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el. Pikkelyes lesz a fegyverviselő kezed.
Szellő Vért: PvEben minden 10-, PvPben minden 25 élet/páncélpontnyi sebződés után +0.1 SP-t generál a viselőjének
Napsugár Fejpánt: körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének.
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Lila Vikingkoponya-gyűrű: Egy harcban egyszer egy körre lefoghatod ellenfeled, aki ebben a körben nem fog tudni semmit sem cselekedni.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Chancery Szer. Feb. 05 2020, 18:35

Chan egy vörös tollacskával játszott, miközben várakoztak. A toll természetesen a tőle kicsit messzebb tollászkodó főnixmadártól származott, aki valamiért önként adta azt oda neki; és közölte, hogy keresse meg a másodikat. Chan egy szavát sem értette, de aztán mikor a csuklójára kötött kis szalagocskára pillantott, rájött.
Még valaki? De ki?
Gondolataiból Hinari megmozdulása ébresztette fel. Mikor a nő előre állt és beszélni kezdett, Chanban már szinte kezdett is körvonalazódni a terv. Mióta az előző bosst sikeresen le tudta koordinálni, az önbizalma jelentősen megnövekedett és nagyobb magabiztossággal gondolt a soron következőre. Mikor a Besúgó átadta neki a kezekről az információt, lelki szemei előtt egy halványan derengő, elsősorban arra a nagyfogú, dülledt szemű halra emlékeztető szörny ugrott az elméjébe, amelyik a kis fényes csápjával édesgeti magához az áldozatait.
-Szerintem hatnál is több lehet neki. Megpróbálhatnánk, ha nem túl veszélyesek a kezek, hatra csökkenteni a számukat. Így valószínűleg kevesebb lesz, viszont még nem is fogja őket visszanöveszteni. -veti fel az ötletet. Ez persze csak akkor lehet maximum mérvadó, ha azok a kezek tényleg nem fogják nagyon hátráltatni őket.
Vagy talán pont azért lesznek, hogy ne támadhassanak?
Hát, majd meglátják.

Viszont Mary megjelenésekor megdöbbent. Majdnem leesett állal nézte végig a jelenetet, még kicsit meg is dörgölte a szemét, és mivel a kislány fizetett, Hinarinak valóban nem volt semmi oka arra, hogy elutasítsa. Mikor Mary végzett a bemutatkozásával, Chan felkelt a szikláról, és szíve szerint odament volna, de végül nem tette.
-Kicsikém... vigyázz nagyon magadra, és majd hallgass Hinari-sanra. Vigyázunk rád. Ugye van teleportkristályod?
És ha Mary esetleg azt válaszolja, hogy nincs... akkor Chan átadja neki a sajátját a bossharc idejére.


Nevelés Kesztyűje (13. szint, Dust sebzése 9, további képesség tárgyösszesítőben)
[T5] Kaméleon Köpeny (Egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.)
[T3] Tekkah Vértje - Véd a környezeti hatásoktól, így semmilyen elemi bónuszsebzés (tűz-víz-jég stb) nem árt viselőjének, sőt, tűzsebzés esetén a bónusz sebzés 10%-ával gyógyítja is.
[T5] Pegazus Bakancs (Egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.)
[T5] Vikinggyűrű (Az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
[T5] Kraken Gyűrű (Nagy víztömeg mellett a gyűrű viselője megidézhet egy hatalmas csápot egy támadás erejéig. A szörny a gyűrű irányításpontjaiból sebez. Ha a viselője idomár, a csáp kétszer akkorát sebez.)

Közösbe:

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Simeon Csüt. Feb. 06 2020, 20:02

Simeon durcásan, karba tett kézzel állt a csapat szélén: ő nagyon szeret segíteni, meg a Fény Lovagjainak amúgyis ez a dolguk, meg a tengert, a vizet is imádják, de ez fekete volt! Minden fekete, ami sötét, és ez sehogyansem illik bele a képbe! Még az ajtó is fekete, meg a falak is... Simeon nem szerette ezt a helyet. De persze, le kell ütni mindent, ami gonosz. Hogy továbbjuthassanak valami világosabb felé, mint a múltkor! Igen. Nagyjából csak ezért voltak itt. Egészen addig...
- Világít? Világít a boss? - kapta oda a fejét a srác és mindjárt visszatért a lelkesedése, mert ha sötét is lesz, de a boss legalább világít! A taktikából is nagyjából ennyit fogott fel, vagyhát innentől már nem is figyelt oda annyira... csak a kislány érkezésére, akire Chancery után ő is rámosolygott: ő csak ne aggódjon, minden szuper lesz, hiszen lesznek odabent fénycsíkok is!


Van Napkalapom, két darab Kraken Gyűrűm, Pegazus Bakancsom, Gyémánt Kesztyűm, Szivárvány Köpenyem, Többrétegű Zafírvértem és Tündérszalag Rúnám Very Happy

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ozirisz Pént. Feb. 07 2020, 23:58

Ismét eljött egy újabb bossharc ideje, és ezúttal Hinari fogja vezetni, aminek örültem. A sokminden ellenére mégis olyan erős és határozott, mint amilyen én csak szeretnék lenni, és ezt valahol irigylem is. Valahol legbelül talán pont ő a mozgatórugóm, hogy márpedig igen, talpra lehet állni, fel lehet kelni a padlóról, bármilyen nagyot is kap az ember a sorstól... És megnyugvással tölt el a tudat, hogy ő vezeti a bosst. Én jó eséllyel benéznék valamit, vagy átsiklanék valami apróságnak tűnő lényeges dolgon, mint ahogy a Megfigyelők esetén is. Az Ál-Kayabásról nem is beszélve, ott csak pislogás volt de nagyon. - Nekem is rossz előérzetem van... remélem nem Lucyval fogjuk szembetalálni magunk az Elfen Liedből... - na igen, az ottani asztrálkezek nagyjából az OHKO megtestesítői. De remélem ennyire nem szaladt el a ló a fejlesztőkkel. De nem lennék meglepődve, ha pont egy rajongó tervezte volna a bosst. Hisz számtalan "Easter Egg"-szerű utalással találkoztunk már itt-ott-amott az évek során. Kezdve az Éhezők Viadalától a Fazbear Pizzériáig szó szerint minden. - Valószínűleg csak egy fanatikus rakott be hasonlót, már ha erről van szó. Ne aggódj, menni fog, mint a karikacsapás – bíztattam a céhtársamat. Vagy egy másik alternatíva: a besúgó kapott valami rejtélyes okból Lucy-fangörcsöt. Sose tudni náluk újabban mi a helyzet... – Ami jobban aggaszt az boss fegyverkezelése... bár Kaméleonnal áthidalható ahol kritikus – tűnődtem el rajta.
Közben szépen beérkeztek a többiek, elkezdődött a taktikázás, amit meg-megszakított egy-egy új versenyző érkezése. Kíváncsian figyeltem és elraktároztam az elhangzott infókat, hogy kiről mit kell tudni és hasonlók. A taktikázást is figyelmesem hallgattam. - Jó gondolat – értettem egyet Chanceryvel – Nem tudjuk, mennyi időbe telik neki a kézvisszanövesztés. Csak akkor érdemes teljes mértékben "kezelni" a problémát ha sokáig szöszöl a visszanövesztéssel, vagy sokat von tőle a rendszer "kezelési költség" gyanánt... - annak meg túl sok értelme ugyebár nem lenne, hogy nagynehezen leszedjük az extra csápokat-asztrálkezeket-miegymásokat, sebződik troll módon 1HP-t darabjától, majd a következő pillanatban ismét több végtaggal rendelkezik mint a teljes front együtt... Arról az aprócska kis tényről nem is beszélve, hogy az asztrálkezeket nem olyan könnyű eltalálni a sok FK végett...


Ozirisz (49) - HP:225 | F:85 | E:144 | K:40 | GY:110 (121) | S:80 | P:130

Tárgybónuszok
Lángoló Katana: minden találat 50% eséllyel a fegyver erő statjával egyenlő értékű tűzsebzést okoz az ellenfélnek, víz elemű szörnyek ellen hatástalan
Agni: 8 tűz alapú sebzés és 8 (9) szabadon elosztható pont
Viking Tükörvért: 50 sebződés felett a sebződés negyedét széttörésekor visszasebzi
Obszidián Kalap: Minden további ritka/egyedi/legendás felszerelés/fegyver után +1 erőt ad.
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Kaméleon Köpeny: egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
A Viking Zerios Gyűrűje: harconként kétszer a használó életét, páncélját és cselekvéspontjait egy körrel azelőtti státuszukra állíthatja vissza, nem lehet egymást követő körökben használni.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Feb. 08 2020, 03:19

~Mary~

A kis Mary elpirulva öleli szorosabban a mackóját, ahogy a figyelem központjába kerül. De végül bólint.
- Van Kristályom, Néni. Köszönöm a kedvességét. – mondja gyámoltalanul Channak, majd Hinari felé fordul - Ahm... izé… A barátom azt mondta én dépés vagyok… i..izé… ha gyengítve vagyok, akkor erősebbet ütök és csak Sárgás a sebzésem… Vöröskés és Zöldes nem. – csóválja a fejét határozottan amitől csak úgy pörögnek a lófarkacskái – Izé… meg ha sokszor üthetek, akkor azt számítva csinálok egy nagyot! Meg…meg.. ha valakinek ígérek valamit, azt muszáj vagyok betartani, de akkor nem bántanak a szörnyecskék.
Ezzel igazából össze is foglalta magát és bár az arcát a macijába temeti, azért látszik a pírtól vörös arcán, hogy elégedett önmagával, hogy ilyen jól sikerült összefoglalni a dolgokat.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Rikomono Szomb. Feb. 08 2020, 18:15

- Ó, hogy bassza meg... - kommentáltam finoman fogalmazva sem túl lelkesen a megjelent csapatot. Igazából most csak egy tagjával volt bajom, de azzal sok. Nagyon sok. Körülbelül annyi, hogy megfordult a fejemben az is, hogy sarkon fordulok és itt hagyok mindenkit a picsába. Bíztam benne, hogy nem fog meglátni, vagy nem fogja fel, hogy kit lát, de hülyeség volt túl sok reményt fűzni hozzá. Hogy mi a faszt keres itt, nem tudom, és nem is érdekel. Bőven elég volt maga a tény, hogy itt volt ahhoz, hogy felkúrjam magam rajta.
- Szerintem nem azt mondta, hogy dépés vagy, hanem hogy gyépés >.> - nem, nem a kislánnyal volt bajom, de ez kikívánkozott belőlem. Egy kukkot sem értettem abból, amit összehablatyolt, de ha itt akar meghalni, nem én leszek az, aki megállítja ebben. Ez a szöszi felelőssége volt. Mint minden más is, szóval felesleges volt odafigyelnem az értelmetlen blablabla szövegelésre, ami nekem sok volt. Ő legalább próbálta szűkszavúan elmondani a dolgait, nem úgy mint mások Rolling Eyes


Razonek Tüskéje: A fegyverrel megütött játékos 5-ös mérgezést kap ami körönként sebzi (azonnal nem sebez, csak majd az ő körében), újbóli megütéskor a mérgezés leesik).
Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Rinne Szomb. Feb. 08 2020, 18:34

Derűsen dúdolgatva számolgatta, hogyan ossza be a pontjait. Igen, az utolsó pillanatban, pedig az információ már mióta a birtokában volt. Lényeg, hogy volt annyi pontja tartalékban, amivel átbukott két kritikus határértéken, így ezen a harcon sem lehet majd gondja optimális esetben. Nem számított olyasmire, hogy nehéz lesz a küzdelem, azt az egy esetet leszámítva eddig egyetlen ilyen csata sem jelentett kihívást számára. Még úgy sem, hogy igazából a képességeit régóta nem tudta használni. Az egyik ignorálta, a másik nem sebzett, a harmadiknál harc se volt... Ettől még nem érezte magát hasztalannak, hiszen azt mondogatta magának, hogy majd a következőnél. Talán épp most.
- Ausztrál kezek? - kapta fel a fejét a szókapcsolatra, ami megütötte a fülét, és rögtön ránézett a mancsaira, forgatta őket, hátha van bennük valami érdekes - De nekem csak kettő van - mutatta nagyokat pislogva - De ha ez kell ahhoz, hogy sebes legyen a boss... - nyújtotta ki őket, jelezve, hogy hajlandó feláldozni őket szükség esetén. A pajzsot majd megtartja a hátával legfeljebb, a nyeszlett kis sebzésével meg amúgy sem mennek sokra.

Pajzs képessége aktív: mindenkit védek, Mikóval és Maryvel is számolva 40%-kal kevesebb sebzést szenvedek el.


Waddy: 20% bónusz sebzést ad, amíg a célpontnak van páncélja.
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Hátsó Szándék Köpeny: egy harcban egyszer a használó a célpont mögé teleportálhat.
A Kaszás Rettegett Gyűrűje: Viselőjét 3-as szintű lopakodással áldja meg.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Miko Szomb. Feb. 08 2020, 23:21

Nagy hévvel jelenek meg a társaság előtt és nem kisebb örömmel vetem bele az elém váró élvezetekbe. Huh… tök izgi lesz! Első bossom, huhuhu!!! És ráadásul milyen sokan vagyunk és bár nem néztem egyelőre szét különösebben, mert igazából senkit sem ismerek, de végül nem is jut időm rá, mert Hina-chan arra kér, hogy mutatkozzak be.
- Hm? Áh oké! A nevem Miko! Hogy bosson fontos képesség? Hmmmm… – it hümmögve elgondolkozok – Hát… fogalmam sincs. Izé… ha eltalálok valamit, akkor gyorsabb leszek, és páncélos ellenfélre nagyobbat ütök, az számít?
Itt azért körbe nézek, hátha megpillantok valakit, aki ki tud segíteni… és akkor megpillantom Őt!
- Nee-chaaaan! – csillan fel a szemem és már vetülök is, hogy megölelgessem fogadott nővérkémet, még ha ezzel az is jár, hogy a földre, vagy a falra kenődök hamarosan.
Igazából amúgy sem tudtam mit mondani mást, és Riko-neechan sokkal fontosabb, mint én! Így biztos a többiek sem bánják, hogy ennyire rövidre zártam a dolgokat.


- [LvL12] Metamorph (-)
- Egyedi Tündérszalag Rúna (Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek)
- Egyedi Viking Ezüstpáncél (két Viking Gyűrűvel együtt viselve 21 erőt)
- Egyedi Szivárvány Köpeny (egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el, boss tulajdonságú lényeken értelemszerűen nem használható) *HM-B: +4 FK*
- Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot)
- Egyedi Pegazus Bakancs (egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.)

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Feb. 09 2020, 00:52

Végül mindannyian megjelentek a harctéren és rövid társalgás nyomán végül nekifeszültök az ajtónak. Az ajtó eleinte elképesztő súlyt produkál, szinte kinyitni is többetek kemény munkájába telt, súlyemelésekkel, teherbírásokkal együtt is. Ám végül a hatalmas obszidián ajtók mélyen dörmögve megnyíltak és bejutottatok a bossterembe, mely elképesztő tájképet mutatott felétek. A Hold magasan az égen fénylett, ahogy mindannyian besorakoztok az aprócska szigetre, mely az egyetlen apró szárazföld volt végeláthatatlan távolságból és épp akkora volt csak csupán, hogy mindannyian elférjetek rajta éppen csak. Ahogy az ajtón az utolsó személy is belép, amaz nyikorogva megindul és ha valaki el is próbálja kapni, akkor is megállíthatatlanul bevágódik és az egész ajtó köddé válik, így az egész területet belepi a koromfekete víz sötétjének látványa. És ekkor felcsendül a zene. Mindannyian megszoktátok már a bossteremben, hogy talán-tán hangulataláfestésének szólni szokott egy zene... azonban... most más volt. Egy hullám suhan végig a víz átláthatatlan felületén, ahogy a melankolikus dallam felcsendül és rövidesen többen is felfedezhetitek, hogy a vízperem egy távoli pontján tompa fénnyel kezd el izzani valami. Kik rendelkeznek látással, láthatják, hogy egy fenékház rögzített fémkupola láncai izzanak erős fénnyel, mindegyikük külön-külön egy saját életsávval is rendelkeznek. Azonban a fény nem csak a kupolát világítja be, hanem az előtte úszó sötét alak körvonalait is.
- Nem fedhetitek föl azt, minek rejtve kell maradnia! - mondja mély hangján, mit kétségtelen mindannyitok a saját fejében hall csupán.
Az alak ekkor szintén fényleni kezd és elő is bújik a már sokat emlegetett asztrál kezek tömkelege, szám szerint hat darab és utatokat állja.


[36. boss] Boss10
Lephantis, a Árnyak Vigyázója


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:


Boss cselekvések:


Életpontok/adatok:
Lephantis: Full HP ??? P (6 kar)
Lánc #1: full HP
Lánc #2: full HP
Lánc #3: full HP
Lánc #4: full HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 225/225 CSP
- Rinne (47. szint): 395/395 HP, 355 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (46. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 360/360 CSP
- Mary (37. szint): 250/250 HP, 75 páncél, 190/190 CSP
- Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 10 2020, 21:00


- Elfen... mi? - reagáltam Oziriszra, kiragadva belőle azt a szót, ami értelmesnek tűnt. Végül csak mosolyogva bólintottam a biztatására, hogy nem lesz mitől tartani... és ahogy egyre másra érkeztek az emberek, úgy kezdtem én is megnyugodni és fejben összeállítani egy előzetes, lehetséges taktikát. Miko páncéltöréses képessége kapóra jöhet, ahogy az új kislány is ha tud nagyot sebezni, azzal is segíthet nekünk.
- Igen, annak számítanak - bólintottam Mikonak - Köszi, ezek jó képességek - mondtam aztán Marynek is biztatón, miután Channal együtt sikerült tisztázni az életcsíkos kérdéskört és közben elnéztem, ahogy Miko Rikot szekálja. Most mondjam úgy, hogy tökéletesen megérdemlik egymást? Nem, a kárörvendő mosoly talán túlzás lenne... mégha nem is tudtam teljes mértékben visszafojtani azt - Chan, igazad lehet amúgy. Ha hatra visszaszorítjuk a számukat, talán a funkciójuk is csökkentett lesz, bármi is lesz az... vagy éppen erősített, ki tudja - húztam el a szám szélét, mert ennyi információból nagyjából semmilyen következtetésre nem juthattunk. Ozirisz pedig a szoksásos szóvicceivel próbálta oldani a hangulatot, miközben Rinne a kezeit nyújtogatta felém - Rendes vagy, de szerintem nem kell beáldoznod őket a boss miatt - mosolyogtam a lányra, aki nyilvánvalóan félreérthetett valamit - Sebes lesz az anélkül is - tettem hozzá és hátraléptem Rikotól, hogy belökhesse az ajtót.

Ami először nem akart nyílni. Végül súlyemeléssel és anélkül, de nekifeszültünk, a hatalmas ajtó pedig csak-csak kitárult előttünk. Holdfényes éjszaka, fekete tenger, sejtelmes-depressziós zene, sehol egy boss. Még. Sóhajtottam és bevártam mindenkit, az ajtó csukódása után pedig, ahogy azt reméltem, fel is fénylett a szintfőnök.
- Láncokról nem volt szó - bosszankodtam, mert ez új opciókat adott és így se tudtunk semmit sem. Tehát adott négy lánc, ami egy kupolát tart, előtte pedig a boss, ami minden jel szerint védi azt - Nem lennék meglepve, ha két részből állna ez a bossharc is - fordultam leginkább Chan és Ozirisz felé. Ha leütjük ezt, megnyílik az út és jöhet a kupolában lévő másik... mint mondjuk Marcang és a tizes boss esetében - Éééés sajnos pont hat keze van - állapítottam meg nem kevés nemtetszéssel.
Nos, akkor kezdjünk el kísérletezni.
- Miko, kezdj te és használd a páncéltörős képességed, ami után először a boss testét célozd meg. A második támadásoddal pedig az egyik asztrál kezet, jó? - pillantottam a harcművész lány felé és a kezembe vettem a Katanát: a páncélcsík kettős csökkenéséből talán ki tudjuk következtetni, vajon ugyanannyit sebzünk-e a karokra, mint a boss testére... és vajon mi történik, ha a boss elveszíti egy karját.


Miko kezd.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Miko Kedd Feb. 11 2020, 21:10

Valami hasonló történt, mikor vetültem nővérkémre, mint mire számítottam. Hirtelen a világ felgyorsult és én nagyot nyikkanva csapódok a földnek.
- Eh… én is örülök, hogy látlak Nee-chan! – mondom teljesen őszintén, boldogan vigyorogva.
Végül persze azért én is összeszedem magam és bár furcsán nézelődök, mikor a bossterem ajtajával annyit szenvednek, de végül ahogy beléptünk Hinari-san engem vett elő.
- Hm? Én támadjak? Okidoki! – már indulnék is, mikor is Nee-chan csak úgy elém lép – Nee-chaa~aaa~aaa BLUGGY….
Riko-neechan valahogy elrepített és a következő pillanatban már nagy erővel bele is csapódtam a vízbe, de legalább elég közel kerültem a bosshoz ezzel, hogy támadhassak. Aktiváltam is a képességemet, ami miatt lilásan izzó lábbal sújtok le a bossra.


// képesség aktiválás pajzstörés owo, 2x támadok 1x tesre, 1x kézre (1., 2.), permanens miatt +0.1-et kapok találatonként //
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 11 2020, 21:10

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[36. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s [36. boss] 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Feb. 11 2020, 21:24

[36. boss] Boss10
Lephantis, a Árnyak Vigyázója


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 72
- Miko 72

Játékos cselekvések:
EGY TÁMADÁS SIKERES

Miko gyorsul +0.1 SP-t
Simeon permanense miatt Miko gyorsul +0.1 SP-t

Boss cselekvések:
- A boss Asztrálkeze #1 sebez Miko-n Rinne-n 24 14-et

Életpontok/adatok:
Lephantis: Full HP -72 P (6 kar)
Lánc #1: full HP
Lánc #2: full HP
Lánc #3: full HP
Lánc #4: full HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 162/225 CSP OXX
- Rinne (47. szint): 395/395 HP, 340 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (46. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 360/360 CSP
- Mary (37. szint): 250/250 HP, 75 páncél, 190/190 CSP
- Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 14 2020, 07:38-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 13 2020, 20:57


Nem kezdődött túl jól a harc, ezt jól láttam a pillanatra felizzó majd eltűnő lilaságból, ami valószínűleg a képesség effektje lett volna és az elhibázott második találatból. Persze nem akartam letörni a lány lelkesedését, így ha hátra is nézett, csak biccentettem feléje - valamire azonban felfigyeltem és ezt akartam biztossá tenni a következő lépésünkkel.
- Chan, ti Dusttal támadjatok meg egy-egy asztrál kezet, Álom, te pedig ha kérhetem, a testét - fordultam a hármas felé és előre láttam, hogy Álomkelő mennyire utálni fogja ezt az odaúszunk a bosshoz dolgot - Illetve, Chan... mivel a boss nem a víz alatt van, szerintem a tűzlabdád működhet itt - kockáztattam meg - De a Kraken csápok is jók - tettem hozzá, így voltaképpen a lányra bízva, mit választ.


Chan jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Chancery Csüt. Feb. 13 2020, 21:07

-...Elfen Lied. -kuncogott a lány Ozirisz felé. -Jayt nem ismerném, ha nem létezne az a sorozat. Nosztalgikus lenne.
Chan eleinte a Lilium-ot dúdolva lépett be a terembe, amíg fel nem csendült a terem zenéje. Neki tetszett, kifejezetten kellemes volt, nem süllyedt miatta melankóliába, sőt, táncra akart perdülni. Lassú, keringőszerű, balett vagy hasonló előadásra. Mikor a szokásoshoz képest jóval hamarabb meg is hallotta a nevét, elmosolyodott.
-Kihasználom a gyűrűt, az legalább biztos találat. Mert gondolom, lesz majd dolgunk azokkal is. -mutatott a láncok felé, amik a kupolát tartották, majd ökölbe szorított Kesztyűs kezével nekirohamozott a hozzá legközelebb eső asztrálkéznek. Dust, mondani sem kellett neki, megcélozta azt, amelyik Hinari felé állt a legközelebb.
Álomkelő nem morgott, mivel bossharcról volt szó. Igaz, vinnyogott eleinte a víztől, de be kellett látnia, hogy most jó öt-hét szinten keresztül el kell viselnie. Fekete tollak vékony rétegét használva próbálta valamennyire védeni magát a hideg tereptől, és azokról elrugaszkodva célozta meg a boss sötétlő körvonalait, hogy kicsit lenyirbáljon az életéből. Chancery, amint kicsit eltakarodott előle az asztrálkéz, formába hajlította ujjait a hatás kedvéért, és a bossra vetette tekintetét, aktiválva a gyűrűt


/Én egy, Dust másik kezet támad meg, első két kocka. Álomkelő a bosst támadja, harmadik kocka. Képességhasználat a Pirokinézis, találat esetén Irányítás+5-öt sebez a bossba

Hiba miatt a Kraken Gyűrű aktiválódna képességhasználat helyett, idomárként duplát sebez, tehát 48-at./


A hozzászólást Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 14 2020, 07:58-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 13 2020, 21:07

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[36. boss] 4767250438_224285ea8b_s [36. boss] 4767251444_0f76bf2817_s [36. boss] 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Feb. 14 2020, 08:34

[36. boss] Boss10
Lephantis, a Árnyak Vigyázója


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 149
- Chancery 10
- Álomkelő 91
- Kraken gyűrű 24
- Kraken gyűrű idomárbónusz 24

Játékos cselekvések:
KÉT TÁMADÁS SIKERES

Miko a következő körben fuldokolni kezd

Boss cselekvések:
- A boss Asztrálkeze #1 sebez Miko-n Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #2 szétfolyik, a Láncok fénye tompul

Életpontok/adatok:
Lephantis: Full HP -221 P (5 kar)
Lánc #1: full HP
Lánc #2: full HP
Lánc #3: full HP
Lánc #4: full HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Miko (42. szint): 125/125 HP, 120 páncél, 162/225 CSP XXX
- Rinne (47. szint): 395/395 HP, 340 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (46. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 360/360 CSP OOOX
- Mary (37. szint): 250/250 HP, 75 páncél, 190/190 CSP
- Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 17 2020, 15:46


- Igen, valószínű - bólintottam Channak és ahogy azt reméltem, ebben a körben több fontos részletet is megfigyelhettem: a kezek tényleg egyetlen találattal sebezhetők, bármekkora sebzés is legyen az. A kéz eltűnésével tompul a boss mögötti kupolaszerű valamit tartó láncok fénye, azaz ha kellő számú kezet elpusztítunk, vagy akár mindet, sejthetően a kupola is felszabadul a láncoktól. Mivel a boss azt védi, érthető volna, ha a második fázis Lephantis elpixeleződésével kezdődne, a kiskapu azonban egyértelműen ott van - csak párat bele kell ütnünk a kezekbe még. Persze az is elképzelhető volt, hogy akkor rögtön két bossunk is lesz és egyszerre kell megküzdenünk velük, ahogy mondjuk a hullafalóknál volt. Ez csak attól függ, a kezek eltüntetésével eltűnik-e ez a boss is, vagy sem... ezt viszont nem tudtam biztosra, sajnos.
És akkor ott volt még a fulladásos sebzés is, ami Miko buborékjelzőinek eltűnésével vette kezdetét. Időnk tehát nem volt. De vajon melyik a nagyobb kockázat, engedni két bosst rohangászni a teremben, vagy egyenként megküzdeni velük és közben fulladásos sebzéseket szerezni?
Nos, mivel a bossteremben akadt levegő is jócskán, csak fel kellett jönni érte, inkább az utóbbi mellett döntöttem.
- Simeon, ti jöttök - fordultam a páros felé - Előbb buffoljátok fel a gyorsaságunkat, majd kérlek támadjátok a boss testét mindketten - mondtam.
A tesztelési fázis egyelőre végetért, kezdődjön tehát a setup!


Simeonék jönnek.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Simeon Hétf. Feb. 17 2020, 22:21

Simeon még egy ideig csak a boss hangján és mondanivalóján bambult, amit csak a fejében hallott, de ez a boss egyértelműen fénylett, sőt, nemcsak a boss, de hátrébb a láncok is! Aztán Chancery megtámadta a bosst és a láncok fénye halványodott... szóval ezt semmiképpen sem szabad akkor!
- Igenigen, a kezeket amúgyis hagyni kell - bólogatott az utasításra és felemelte hüvelykujját - Minél fényesebb, annál jobb! Gyere, Tengerszem! - tette hozzá és egyszeriben fejest ugrott a vízbe. Tengerszem persze lemaradt kissé, mert előbb még a kért képességet aktiválta, de aztán hamar beérte idomárját és kihasználva a csapatmunkát, egyszerre támadták meg a bosst: Tengerszem teljes sebességgel csapódott neki a mob mellkasának és próbálta a vízben kicsit kibillenteni őt oldalra - arra az oldalra, ahonnan aztán Simeon indította az öklét, majd egy lendületes bal horog után kitámasztott és elrugaszkodott Lephantisról, hogy minél távolabb kerülhessen tőle. Most ők jöttek, de kell helyet hagyni a többieknek is, bizony! Nehogy véletlen valaki a kezeit találja el és tovább halványítsa azokat a gyönyörű, csillogó láncokat!


Tengerszem gyorsaságot buffol: ha sikerül, mindenkinek 3 körig lesz (a pet bufferősítőjével együtt) +40 gyorsasága! (Ha jól számoltam Very Happy ) Aztán támadás a bossra és bármelyikük talál, mindketten betalálnak, de 10%-al több CSPjük is fogy.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 17 2020, 22:21

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[36. boss] 4766610511_dda12706fc_s [36. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Feb. 18 2020, 16:10

[36. boss] Boss10
Lephantis, a Árnyak Vigyázója


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 170
- Simeon 60
- Tengerszem 110

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miko fulladozik. Sérül 1 pontot.
+40 Gyorsaság buff mindenkin 1/3

Boss cselekvések:
- A boss Asztrálkeze #1 sebez Miko-n Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #3 sebez Simeon-on Rinne-n 24 14-et

Életpontok/adatok:
Lephantis: Full HP -391 P (5 kar)
Lánc #1: full HP
Lánc #2: full HP
Lánc #3: full HP
Lánc #4: full HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Miko (42. szint): 125/125 HP, 119 páncél, 162/225 CSP XXX
- Rinne (47. szint): 395/395 HP, 312 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (46. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 360/360 CSP OOXX
- Mary (37. szint): 250/250 HP, 75 páncél, 190/190 CSP
- Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP OOX
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 19 2020, 12:35


Remek, minden sikeres volt. Éreztem, ahogyan a gyorsaságom megnőtt és ez valószínű ahogy nálam is, úgy a többiek nagyrészénél is plusz többletkört eredményezett: a boss 53 gyorsaságával arányban ez a plusz 40 elég jelentős volt. Mivel pedig Lephantis jelenleg nem mutatott semmi újat, a harc jelenlegi szakaszában meg mertem kockáztatni, hogy előrehívom a kislányt.
- Mary, te jössz - mosolyogtam rá és engedtem előre - Remélhetőleg több köröd is van, így tudod azt a nagyot is ütni képességgel, amiről beszéltél. Kérlek a boss mellkasát támadd és vigyél be annyi sebzést, amennyit tudsz - mondtam - Utána pedig ha van rá lehetőséged, ússz fel a felszínre levegőért - tettem hozzá, mert kíváncsi voltam, hogy a rendszer ezt így engedni fogja-e. Lehet, hogy nem és mellékcselekvésbe fog kerülni, de ez majd úgyis kiderül, ha megpróbáljuk. A fulladásos sebzés amúgysem akkora az elején, hogy bárki is veszélyben legyen a következő köréig.


Mary jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 19 2020, 13:30

[36. boss] Mary10
Mary


A kis leányka kissé meg van szeppenve, látszólag nem igen tetszik neki, hogy ilyen sötét helyen vannak, s bár jobban szeretne inkább a felszínen maradni, azért Hinari utasítását nem vonná kétségbe. Így félve bólint, majd megindul a vízbe és aprócska placcsanással alámerül. A pengéje vörös színnel ízzik, ahogy megpróbálkozik egy fegyveraktiválással és ha minden jól megy, még két támadást is végrehajt a boss ellen. A barátja mindig is azt mondta, hogy nagyon hasznos ez a képesség, ami van neki, így bátran merte használni. Viszont egy dolog nem igazán úgy sikerült, ahogy azt tervezte. Ahogy elkezd felfelé úszni észre kell vennie, hogy nem fog kiérni időben.


// képességaktiválás, ha sikeres, csak az első támadás számít ha balsiker, akkor mindkét támadás //

Megjegyzés: A képességlehetővé teszi számára, hogy minden többletkörnyi sebzését az első támadásába fókuszálja, ám ettől függetlenül minden CSP költséget le kell vonni, mintha mindegyik alkalommal támadt volna, akár talál, akár nem.


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 19 2020, 13:33-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 19 2020, 13:30

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[36. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s [36. boss] 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.