Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[36. boss]

+5
Rikomono
Ozirisz
Chancery
Hinari
The Gleam Eyes
9 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 19 2020, 13:38

[36. boss] - Page 2 Boss10
Lephantis, a Árnyak Vigyázója


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 266
- Mary 266

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miko fulladozik. Sérül 2 pontot.
+40 Gyorsaság buff mindenkin 1/3
Mary a felszínhez vezető út harmadánál tart

Boss cselekvések:
- A boss Asztrálkeze #1 sebez Miko-n Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #3 sebez Simeon-on Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #4 sebez Mary-n Rinne-n 24 14-et

Életpontok/adatok:
Lephantis: Full HP -657 P (5 kar)
Lánc #1: full HP
Lánc #2: full HP
Lánc #3: full HP
Lánc #4: full HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
- Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Miko (42. szint): 122/125 HP, 120 páncél, 162/225 CSP XXX
- Rinne (47. szint): 395/395 HP, 270 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (46. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 360/360 CSP OXXX
- Mary (37. szint): 250/250 HP, 75 páncél, 102/190 CSP OOXX
- Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP OXX
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 20 2020, 21:08


Ennyit beleütöttünk és még mindig nem ment le a páncélja... persze mondhatnám, hogy a dps-ek még nem is voltak, de reméltem még előttünk megnézhetem, vált-e fázist vagy taktikát a páncélnullázódása után.
- Rikomono, te következel. Kérlek először egy-egy vágással üsd le a boss első és negyedik kezét, a maradék támadásod pedig a testébe menjen. Ha megvagy, próbálj te is felúszni levegőért - fordultam a lányhoz. Ahogy elnéztem, Marynek pár kiskör alatt sikerülni fog, így a következő körökben fogom tudni erre kérni a többieket is. A karjait pedig a körünk végén úgyis pótolni fogja, addigis sebződést spórolunk meg, illetve... kíváncsi voltam, hogy függ-e például Mary levegővételhez jutásának sebessége attól, hogy (lovagvédelem ide vagy oda) targeteli-e őt kéz vagy sem.


Riko jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Rikomono Vas. Feb. 23 2020, 18:54

Na tessék. Próbáltam ignorálni, de megrohant, az meg a legkevésbé sem hiányzott, hogy rám csimpaszkodjon. Türtőztettem magam, hagytam hogy a saját lendületétől nyalja fel a padlót, és nem segítettem rá még én is, pedig legszívesebben úgy földhözbasztam volna, hogy csak úgy nyekken. Gyűlöltem, ahogy mindenkit, aki a családomhoz kötődött, de ez az idegesítő kis vakarcs volt a legelviselhetetlenebb az összes közeli és távoli rokonom közül.
- Mi a faszt keresel itt? - mordultam rá, majd elindultam a kapu felé, hogy jó szokás szerint egy jól irányzott rúgással kitárjam. Csak azért nem szoptam meg a mozdulatot, mert nem ész nélkül rugdalózok, de azért így is kicsúszott a számon egy kurvaanyázás, hogy a kapu meg se moccant. Egyedül nem is ment, hiába feszültem neki rendesen, az egész testsúlyommal is. Érthető módon nem voltam túl vidám, mikor beléptem és egy heringparti közepén találtam magam azon a talpalatnyi földnyelven. Hogy kicsit több hely legyen, "véletlenül" be is löktem Mikót a vízbe Rolling Eyes
Az, hogy a szöszi mit miért csinált, nekem meghaladta a tudásom, teljesen ötletszerűnek tűnt az egész "munkája", de mit érdekel ez engem? Csak az volt a lényeg, hogy bebasszak párat ennek a retardált kinézetű izének, szóval ennek szellemében vetettem magam én is a habokba.
- Ha nem lenne olyan gyík az a sisak, nem is kéne levegő >.> - morogtam a múltkori szerzeményemre, majd lebuktam a felszín alá, és a boss felé löktem magam. Halvány lila gőzöm sincs, mire gondolt első és negyedik kéz alatt a csaj, úgyhogy egy pillanatnyi megtorpanás után úgy döntöttem, hogy a három degenerált közül Mikóról meg a kislányról szedem le azokat az izéket. A tonhalas kiscsávó úgyis biztos sokat van vízben, ő csak bírja. Persze legszívesebben mindegyiket hagytam volna megpusztulni ott, ahol vannak, de faszom se akar feszkót generálni, amikor így is síkideg vagyok >.>


Aktiválom a CSP-spóroló képimet, a sikerül, minden akcióm feleannyi CSP-be kerül innentől. Támadom a Mikót és a Mariskát bökdöső kezeket, majd a maradék megy a boss testébe 85-85 sebbel.
Gyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t. Ha a képi sikerül, akkor -75, ha nem, akkor -125 CSP.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 23 2020, 18:54

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] - Page 2 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 2 4766612103_86ee832108_s [36. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [36. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [36. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [36. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [36. boss] - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Feb. 23 2020, 23:47

[36. boss] - Page 2 Boss10
Lephantis, a Árnyak Vigyázója


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 515
- Rikomono 510
- Razonek Tüskéje 5

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miko fulladozik. Sérül 4 pontot.
Chancery a következő körben fulladozni kezd
+40 Gyorsaság buff mindenkin 1/3
Mary a felszínhez vezető út harmadánál tart

Boss cselekvések:
- A boss Asztrálkeze #3 sebez Simeon-on Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #5 sebez Rikomono-on Rinne-n 24 14-et

Miután a kezek számával a láncok fénye is alábbhagyott, egyszer csak akik rendelkeznek minimum 2-es Hallással, egy hangot és tompa fém puffanását vélik felfedezni, amely távolinak és tompának tűnt, de valahonnan a burok felől jött.
- Se...tsé...! Va...ki... s...ítsen!
Aki rendelkezik 2-es látással és a Burok felé fordul, az láthatja a meg-megjelenő majd szinte azonnal el is tűnő életerősávot és egy zöldnek tűnő indikátort, ami így villódzva próbálna megjelenni, ám látszólag a láncok minden alkalommal vibrálnak egyet, ami miatt a sáv és az indikátor azonnal eltűnik. Bár a nevet nem vagytok képesek kivenni, az életerősáv viszont sárgán villant, zöld helyett.

Életpontok/adatok:
Lephantis: Full HP -1172 P (3 kar)
Lánc #1: full HP
Lánc #2: full HP
Lánc #3: full HP
Lánc #4: full HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP OOXXX
- Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
- Miko (42. szint): 118/125 HP, 120 páncél, 162/225 CSP XXX
- Rinne (47. szint): 395/395 HP, 242 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (46. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 360/360 CSP XXXX
- Mary (37. szint): 250/250 HP, 75 páncél, 102/190 CSP OXXX
- Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP OXXX
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 24 2020, 18:46


A fejemben összeállt kép ugyanolyan szilánkosra tört, mint a boss kezei Riko csapásainak nyomán: bár hallani nem hallottam semmit, de Látásom és Észlelésem még a fekete víz mélyéről is megmutattak nekem plusz részleteket - olyanokat, amik sehogyan sem illettek bele a tervbe.
- Tiszerintetek mi van a burokban? - kérdeztem, nos, leginkább Ozit és Rinnét, ugyanis csak ők ketten voltak rajtam kívül a szigeten - Eddig azt hittem, egy másik boss... - húztam el a szám szélét és lettem egyszeriben, talán most először úgy igazán, bizonytalan abban, amit csinálok. Fel-felsejlő, zöld indikátor, sárga életcsík és ami a legfurcsább, Észlelésem csak akkor jelzett, ha a láncok látni engedték a mögöttük rejtőző ismeretlent.
Tudtam, hogy Ozirisznak akkora a látása, mint nekem, és mivel amúgyis őt hívtam volna most, úgy voltam vele, hogy egyszeriben megkérem erre is őt pluszban.
- Ozirisz, kérlek aktiváld a dupla mellékcselekvéses képességedet, majd támadd a boss mellkasát és ami nagyon fontos, ezek után nézd meg közelebbről, víz alólról is azt a kupolát, hátha ki tudod venni a fogvatartott lény alakját, nevét vagy bármilyét. Szerintem az a második fázis főszörnye, de az is lehet, hogy valaki korábban idejött és csapdába esett ott... többet kell tudnunk - mondtam, majd még mielőtt céhtársam beugrott volna a vízbe, hozzátettem:
- Ha nem vagy benne biztos, 1-est mutass felém a kezeddel, ha pedig szerinted boss, 2-est. Ha tutira játékos, akkor pedig 3-ast - szóltam utána, és vártam, mi lesz ebből. Sajnos eközben Mary se jutott feljebb a vízfelszín felé, így a levegővétel nem igazán lesz opció, hacsak nem áldozunk rá támadás helyetti kört vagy köröket. Ezt át kellett gondolnom még.


Ozirisz jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ozirisz Kedd Feb. 25 2020, 19:35

Bár Hinari nem tudta – legalábbis elsőre – hová tenni az Elfen Lied utalást, Chan rögtön helyére rakta a dolgokat. Na igen, rég volt már hogy beléptünk ebbe a világba, és a kinti sorozatok, animék és hasonlókról idebenn csak elvétve találni egy-egy utalást, azt is zömében ha valamelyikünknek beugrik, mint most, vagy éppen valamelyik fejlesztő volt rápörögve valamire, mint például a Viadal idején. Mindenesetre Riko-Miko párost megmosolyogtam ahogy kicsit "marakodni" kezdtek, majd odatettem magam az ajtó kinyitásának érdekében. Úgy tűnik odafent valaki nem nézte jó szemmel Rikó már-már rituálisnak mondható ajtóberúgásos mutatványát, így több emberesre tervezte az ajtót. Jóval több emberesre, mert Súlyemelés és Teherbírás ide vagy oda, az bizony alig akart kinyílni...

Odabent viszont ismét egy sziget, amin éppen csak hogy elfértünk, kissé kellemetlen volt. Nem rajongtam a tömegnyomorért. És megint víz alatt sumákol a boss, ami megint nem épp a legideálisabb terep számomra. Valószínűleg a kardom is majd kicsattan örömében, ahogy megízleli ezt a sötét, minden bizonnyal meglehetősen hideg vizet. Rip bónusz tűzsebzés. A mögöttünk becsapódó és eltűnő ajtóról nem is beszélve. Majd elindult a harc, szép sorban fogytunk a kis szigetről, és próbáltunk egyre többet kideríteni erről a bossról. A Látás jártasságom már idefele jövet aktiváltam az Észleléssel együtt, megszokásból, ahogy elhagyom a védett övezetet. Tekintetemmel a víztükröt pásztáztam, a bosst, a kupolát, a láncokat, próbálva észrevenni minden egyes változást ami a harc közben beállt. - Egy-egy pillanatra mintha zöld indikátort látnék meg sárga életcsíkot... - válaszoltam Hinarinak, ahogy a "mi van a burokban" kérdés elhangzott. - Ha tényleg játékos, lehet, hogy a mögötte becsukódó és eltűnő kapu miatt itt ragadt... Vajon csak szólózni akarta, vagy a Teleport Kristály blokkolva van, mint a huszonötösnél? - tűnődtem el, de gyakorlatilag teljesen értelmetlenül, hiszen még nem tartunk ott. Viszont ha valami nagyon durva meglepit tartogat számunkra a boss, úgy benne van a pakliban, hogy mi is csapdában vagyunk.
- Rendben – válaszoltam Hinarinak, majd aktiváltam a képességem, és remélhetőleg a kardom talajba szúrása nyomán ezúttal megjelennek a sárga villámok. Ezúttal illene neki, ha már a hasonlóan sötét bossteremben a megfigyelőkkel csütörtököt mondott... Majd belevetettem magam a vízbe, ezzel együtt az eddig lángoló kardom fény- és tűz effektje automatikusan lekapcsolt. Először a boss felé úsztam, támadtam a mellkasát, majd a kupola felé vettem az irányt, hogy valamit is kiderítsek a fogvatartottról: játékos-e, vagy NPC, esetleg valamiféle szörnyike vagy boss. Bár a zöld indikátor – legalábbis ha jól láttam – alapján játékosnak kell lennie. De semmi sem az, aminek látszik, főleg ha bossról van szó, elvégre nem véletlenül volt görcsben a gyomrom, amikor a hírhedt tizenegyes megjelent...
Attól függően, mit láttam, alkalmaztam a megbeszélt kézjeleket: Ha egyértelműen nem embernek tűnt, hanem valami nagyon más, úgy 2-est mutattam Hinari felé. Elvégre akkor valószínűleg ez a boss, vagy legalábbis valamiféle segítője, és lesz még egy fázis. Ha viszont embernek tűnt, akkor 3-ast mutattam, egy-egy pillanatra 1-re váltva – miszerint nem vagyok benne teljesen biztos, de számomra játékosnak néz ki – miközben tovább közelítettem a fogvatartott alak felé. Ha esetleg többet tudtam meg, úgy változtattam a kézjeleket. Nyilván, ha egyértelműen nem embernek tűnt, hanem egy vérszomjas szörnynek, bossnak, akkor nem közelítettem felé tovább. Mindenesetre a támadások után a maradék időt a felderítésre fordítottam, hogy mit rejt a burok...


// képességaktiválás (siker esetén az utánam jövő két játékosnak dupla mellékcselekvése lesz), majd három támadás a boss mellkasára (első nem fogyaszt CSP-t Vikinggyűrű miatt), aztán felderítés a rejtélyes alak ügyében.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 25 2020, 19:35

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] - Page 2 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [36. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [36. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 26 2020, 00:49

[36. boss] - Page 2 Boss10
Lephantis, a Árnyak Vigyázója


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 437
- Ozirisz 432
- Razonek Tüskéje 5

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miko fulladozik. Sérül 8 pontot.
Chancery fulladozik. Sérül 1 pontot.
Mary a következő körben fulladozni kezd
Simeon a következő körben fulladozni kezd
+40 Gyorsaság buff mindenkin 1/3
A következő két játékosnak dupla MCS-je van 0/2
Mary a felszínhez vezető út harmadánál tart

Boss cselekvések:
- A boss Asztrálkeze #1 sebez Ozirisz-en Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #2 sebez Ozirisz-en Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #3 sebez Ozirisz-en Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #4 sebez Ozirisz-en Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #5 sebez Ozirisz-en Rinne-n 24 14-et
- A boss Asztrálkeze #6 sebez Ozirisz-en Rinne-n 24 14-et

Ahogy Ozirisz közelebb próbálna menni a Burokhoz, és már jóval a boss mögött járt már, a boss éppen őt célba vevő karja megrándul, majd a következő körben automatikusan mindegyik megindul felé, miközben az eddig levágott karok visszanőnek és szintén rohamra indulnak. Rinne védelme miatt azonban a karok irányt váltanak és a lányt ragadják meg és a szuszt is kipréselik belőle. Mivel eközben a fiú közelebb tud menni a burok, ha a burokra tapasztja a fülét egy fiatal lány segélykiáltásait vélheti felfedezni, azonban a nevet közelebbről se tudja leolvasni, mert a láncok vibrálása túl gyors, így képtelenség elolvasni a felugró nevet, mivel nem tud elég gyorsan fókuszálódni a kép.

Életpontok/adatok:
Lephantis: -109 HP (6 kar)
[36. boss] - Page 2 Hpcsikd
Lánc #1: full HP
Lánc #2: full HP
Lánc #3: full HP
Lánc #4: full HP

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP OXXXX
- Ozirisz (50. szint): 225/225 HP, 130 páncél, 75/200 CSP OXXX
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 162/225 CSP XXX
- Rinne (47. szint): 395/395 HP, 158 páncél, 235/235 CSP
- Chancery (46. szint): 269/270 HP, 105 páncél, 360/360 CSP XXXX
- Mary (37. szint): 250/250 HP, 75 páncél, 102/190 CSP XXXX
- Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP XXXX
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 26 2020, 16:49


Látással figyeltem céhtársamat a víz alatt, ám ő hol 1-est, hol 3-ast mutatott... végül egy bizonytalan 3-asban maradt, én pedig ennyiből csak magam is méginkább elbizonytalanodtam. Most akkor játékos vagy sem? Megnéztem mégegyszer, ám furcsa volt, hogy az életcsíkja nem csökken... tehát ha játékos is, valószínű csak beszorult és nincs közvetlen életveszélyben, bár... a boss kezdeti, harc elején lévő mondata nem hagyott nyugodni. Mert mi oka lenne minket egy játékostól védeni? Esetleg ha a második fázis pont arról szól, hogy be-behúz a kupola alá embereket...
Mindenesetre annyi bizonyos volt, hogy Ozirisz leütötte a páncélját és az életébe is belemart valamennyire. Hogy ezért, vagy céhtársam kupolához való közelítése miatt nőttek vissza a karjai, az nem számított - ketten voltunk hátra, dupla mellékcselekvéssel és így kockázat nélkül is le fogjuk tudni ütni az első fázis főszörnyét, ha nem is ebben a nagykörben, de a következő elején.
- Rinne, figyelj ide - fordultam az egyetlen szigeten maradt játékostársamhoz - Most én fogok támadni, utána jössz majd te. Másold le az én képességemet, amit most használni fogok, de ezen kívül lesz mégegy, második mellékcselekvésed is. Ha tudod tovább csökkenteni a téged ért sebzésed, használj olyan képességet, ha nem, használj el te is a közösből egy Villámgyors ütés potiont és úgy támadd a boss testét. Ha nem a testét kell mégsem, jelezni fogok - mondtam neki, majd aktiváltam az erőbónuszomat, megittam egy potiont és beugrottam a fekete vízbe.
- Kit őrzöl, Lephantis? - kérdeztem a bosst, a felelete után pedig rávágtam annak mellkasára és fejére annyit, amennyit csak képes voltam: bárkit is őriz, nem fogja tudni tovább őrizni, miután elpixeleződött. Ha pedig Rinnével együttes erővel le tudjuk ütni, a láncok és a következő fázis megmarad a második nagykörünkre, ahol szintúgy én alakíthatom majd a sorrendet.



Mellékcselekvések:
1. Element Absorb, erőbónusz --> (Tengerszem pernamense miatt +82 helyett) +123 sebzésbuff
2. Villámgyors Ütés Potion --> +3 többletkör
Támadások: 6 támadás (első a Vikingyűrű miatt nem fogyaszt CSP-t), pihi, majd 1 támadás a boss testébe. Az első 6 támadásomból max 1-et hibázhatok; a hetedik támadásom elhibázhatom. Találatonként 233 sebzés a bossba.

2 hibával 1165, 1 hibával 1398, 0 hibával 1631 sebzés Shocked Cool

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 26 2020, 16:49

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [36. boss] - Page 2 4766612103_86ee832108_s [36. boss] - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [36. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [36. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [36. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [36. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 26 2020, 18:41

Gratulálok! Legyőztétek a 36. bosst!


A 37. szint megnyílt.


Jutalom: minden túlélőnek 80 exp és 1 szabadon elosztható pont.

A bossdrop szerencsés tulajdonosa: Simeon


A Szükség pajzs +92 exp-t kap

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Feb. 27 2020, 15:07

A boss legyőzése után néhány perc eltelik és a bossharc zenéje is elmúlt már, a víz szépen lassan elkezd kitisztulni, szép kék színűvé válva, ám a burok és a benne lévő kiáltozó lány még nem tűnt el, viszont az életcsíkja szépen lassan csökkenni látszott. Ozi, ha nem távolodott el azóta a buroktól, akkor rájöhet, hogy a boss legyőzését követően kezdett el szépen fokozatosan csökkenni.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Feb. 27 2020, 19:55

Ahogy elkerültem a bosst, valahogy rossz előérzet fogott el. Szinte már számítottam az áramütésre, vagy valami hasonló meglepire, mint legutóbb. Majd éreztem, hogy valami nagyon gyorsan megindul felém, hihetetlen gyorsasággal, majd irányt vált. Egy röpke pillantás erejéig hátranéztem és láttam az "ausztál kezek" távolodását. ~Itt az esély, ki kell használnom azt az időt, amit a lányok nyertek számomra~. Kezdetben bizonytalan 1-3-1-3-at jeleztem, különsebb hátraforgolódás nélkül: Hinari úgyis figyel rám, nekem pedig a fogvatartott lényt kell kiderítenem. Majd közelebb érve bizonytalan 3-asban állapodtam meg. Aztán közelebb úsztam, még közelebb a burokhoz, áthallgatózva pedig egy lány segélykiáltását hallottam. És tudtam, hogy segítenem kell rajta, mégis tehetetlennek éreztem magam. Nem voltam benne biztos, hogy pontosan mit is kellene tennem, sem pedig abban, hogy nem-e okozok nagyobb kárt egy meggondolatlan cselekedettel. A burok kilyukasztása talán utat engedhetne a lánynak, de egyúttal az esetleges levegő is távozna, ami pedig ki tudja, milyen gyorsan okozná a halálát. Ahogy a láncokkal sem tudtam, mit lehetne kezdeni. Lehet a kiosztott sebzést egyenesen továbbítaná a fogvatartott játékosba, hiszen a bossteremben talált tárgyak sosem azok, amiknek látszanak. Nem közönséges láncok ezek. Jobb ötlet híján a Súlyemelés jártasságot használva próbáltam kirántani a láncokat vagy legalábbis kicsit meglazítani őket, hátha-hátha, bár kétlem, hogy ennyire egyszerű dolgom lenne.
Tanácstalanul úsztam körbe, próbálva rájönni bármire is, majd a rendszerüzenet zökkentett ki. A bosst legyőzték. Egy pillanatra megkönnyebbültem, azonban valami nem stimmelt. A lány ugyanúgy a burok fogságában maradt. Sőt, a korábbi baljós előérzet csak fokozódott, ahogy feltűnt, hogy az életcsíkja tovább fogyott. Segítségre van szükségem...
Felúszni a felszínre túl sok időt venne igénybe. Gyorsan nyitottam a menüt, és egy rövid üzenetet küldtem Hinarinak: "SOS. HP tovább csökken". A lehető legtömörebben fogalmaztam, elvégre víz alatt nem a legegyszerűbb feladat, és így is esélyes hogy volt benne egy-két elütés. Majd látva az életcsík további fogyását, kétségbeesetten aktiváltam a gyógyító képességemet, és csomóval a gyomromban rávágtam az egyik láncra. Két dologban reménykedtem: csak ne vigye tovább a sebzést, és hogy a képességem tudjon életpontot elszívni egy élettelen – de érdekesmód életcsíkkal rendelkező – láncból. Ha sikerrel jártam, akkor már csak az kellett, hogy a lány felé fordítottam a kardom, átirányítva az életpontokat, amit remélhetőleg ő kapott meg és nem a burkot tettem akaratlanul még erősebbé. Kockázatos, de muszáj volt megpróbálni valamit, hisz a rendelkezésre álló idő véges...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Feb. 28 2020, 04:12

Ozirisz csapása nyomán az egyik lánc elszakadt, azonban a képességével nem tudott életpontokat ellopni a láncból. Úgy látszik a tárgy Tartósságát jelzi csupán az életpont, viszont ahogy az egyik lánc elengedett, úgy a burok kicsit engedett és láthatjátok, hogy nem egy darab egyöntetű fémlemezről van szó, hanem sok apró darab illesztéséből. Mindenesetre a burok lemezei épp hogy csak egy kissé nyíltak szét, mely nem elég ahhoz, hogy szét lehessen húzni, vagy be lehessen látni a burokba, de épp elég volt, hogy az értékesnek vélt levegő kiszökjön a burokból. Mondjuk a felszökő buborékok számából azért sejthetitek, hogy túl sok levegő amúgy e igazán maradhatott benn, és ez megmagyarázza a lány egyre gyorsabban csökkenő életsávját... bizonyosan fuldoklik. Mindenesetre, ha mást nem legalább most már tisztán haljátok:
- Segítsetek! Mindjárt elfogy az életem! - kér segítséget, de hozzáteszi aggódva - De ne használjatok Kristályt a burok közelébe, mert akkor titeket is beszippant!

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Márc. 02 2020, 11:14

A képességaktiválás vegyes eredménnyel járt. Bár nem sült be, viszont sajnos a láncból, ahogy sejtettem, nem sikerült életerőt elszívnom és átirányítanom a lányba. Aztán szembesültem a ténykedésem eredményével, az egyik lánc szerencsére elszakadt, viszont a dolgok rosszabbra fordultak. Bár az okozott sebzést nem továbbították a burok fogságában rekedt illető felé, azonban a maradék kevés levegő megtalálta az utat kifelé. Megpróbáltam a burkot szétfeszíteni, de hiába volt súlyemelés jártasságom, amivel extra erőt tudtam volna kifejteni, kevésnek bizonyult a maradék három lánccal szemben. A lány újabb segélykiáltása kicsit segítette összerakni a történéseket – a kristályhasználat mellékhatása volt a csapdába esése. Lehet épp visszavonulni kényszerült a harcból, amikor aztán ahogy a mellékelt ábra mutatja, nem jött össze. Bármelyikünk járhatott volna így, akármilyen kristállyal. Ami értetlen számomra, hogy a boss legyőzésekor miért nem engedte szabadon a rendszer? Mi szükség volt rá, hogy tovább fogságban tartsa, főleg a jelenlegi körülmények mellett? Egyre kegyetlenebb velünk Kayaba...
Ahogy rájöttem, hogy a burok szétfeszítéséhez kevés az erőm, azonnal a következő lánc felé vettem az irányt, hogy elpusztítsam. Kettő talán már enged annyit, hogy kihozzuk a lányt. Talán, mindenesetre nem úsztam vissza ismét próbát tenni. Hinari is valószínűleg közben ideér, nem lehet már messze, így a következő lánc felé úsztam, majd annak elpusztítása után az azt következőhöz. Időből van a legkevesebb, és értékes másodperceket vesztenénk ha minden lánc után visszaúsznék a burokhoz. Meg elég messze van a felszín, főleg a lánynak, akinek egyre inkább fogytán az életereje, és amíg a burok létezik, addig a gyógyító kristályok sem használhatók... Csak sikerüljön még időben...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Márc. 02 2020, 20:04

Ozirisz lassan kibontotta a láncok szorításából a burkot, mely végül szétesett darabjaira, ha egy határozott rántással széthúzta őket. Azonban legnagyobb meglepetésére a fémburok üres volt és nem volt senki sem a közepén. Nagyjából ekkor tűnt fel mindenkinek. Furcsa lehet, tekintve hogy biztos volt a dolgában... valaki volt benn... valaki tuti volt benn. Első meglepetés először azokat éri, akik elindultak már a feljebb lévő szintek lépcsőjén, ugyanis azokat a rendszer kíméletlenül visszataszítja a vízbe egy hirtelen előugró lila fallal. A következő  meglepi a szárazföldön lévő személyeket éri, akik hirtelen arra eszmélnek fel, hogy kezd fogyni a levegőjük, míg a vízben lévők oxigéncsíkja maximalizálódott. És ekkor... megszólalt a ZENE, mire Hinari, Ozirisz, Miko teste megfeszül és fejfájás szerű zsibbadó émelygés járja őket át őket. Akik rájuk néznek láthatják, hogy picit vibrál a textúrájuk, majd mindegyikükből kiszabadul egy kis fényes gömb (Hinariból 2 is) és nagy sebességgel elindulnak egy pont felé. Ekkor veszitek észre a víztükör felszínén, fejjel lefelé álló lányt (értsd: a vízfelszín alatti rész felé néz testtel), aki vigyorogva gyűjti be a kis gömböcskéket. Feje fölött a Zöld indikátor furcsán vibrál.
- Köszönöm, hogy megmentettél dicső lovag! Már nem is tudom mióta raboskodtam eme "várbörtön" fogságába. - nevet fel, ami nyomán felismerhetitek a burokba zárt lány hangját - Látom elintéztétek a csápoló barátunkat. Kár. Én akartam kinyírni. Mindenesetre... köszönöm az együtt működést. Ha tennétek egy szívességet, az nagyon tetszene... legyetek szívesek és haljatok meg.
Ekkor a lány textúrája és körülötte a víz elkezd glitchelni, az indikátora eltűnik és a kinézetének színezése megváltozik. Majd megjelenik a jól ismert életerő sáv....


[36. boss] - Page 2 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
Glitch: ???

--------------------------
Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 360 páncél, 110/85 CSP
Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
Rinne (47. szint): 235/62 HP, 158 páncél, 3/ 235 CSP
Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 190  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ozirisz Szer. Márc. 04 2020, 12:00

Nem harci reag

Amilyen gyorsan csak tudtam, siettem egyik lánctól a másikig hogy elpixelezzem. Nem volt sok idő, legalábbis a burok fogságában rekedt lány egyre inkább apadó életcsíkját nézve. Aztán az utolsó lánc után a burok felé vettem az útirányt, és annak szélét támadtam, figyelve rá, hogy a belsejében tartózkodó véletlen se sérüljön. Aztán jött a meglepetés: a burok belseje üres volt. Illetve nem teljesen, mert víz azért volt benn, de a bajba jutott lánynak se híre se hamva. Értetlenül álltam a helyzet előtt, hogy hová lett? Hiszen ott kellett lennie. Az észlelés jelezné, ha ott lenne csak rejtve, vagy nem? Elkéstem volna? Amíg az egyik lánccal bajlódtam, addig nullázódott volna? De nem hallottam pixelrobbanást se... vagy csak a víz alatt nem terjedt a hang? A kezdeti értetlenséget felváltotta a kétségbeesés, hogy elkéstem... minden igyekezet ellenére nem sikerült megmentenem őt. Talán, ha előbb kapcsolok, és nem szöszölök annyit az első lánc előtt, sikerült volna? Lehet csak tényleg azon a pár tíz másodpercen múlt?

Azonban túl sokáig nem töprenghettem a dolgon, az események tőlem függetlenül tovább pörögtek. Felcsendült a háttérzene, majd az oxigéncsík valami rejtélyes oknál fogva feltöltődött, mintha a szárazföldön lennék. Nem tudtam mire vélni, majd a következő pillanatban erős fejfájás jött csak úgy, a semmiből, ami a SAO sajátosságait nézve elég szokatlan. Bár, az ezelőtti bossnál is volt áramütés, szóval jobban belegondolva azért annyira mégsem. De véget ért a bossharc, vagy nem? Hisz megkaptuk a rendszerüzenetet... Majd egy pillanattal rá egy fénygömb lépett ki belőlem, és elindult valamerre. Mi ez? Elhagy a lélek? Újabb adag kétségbeesés... majd ahogy a lelkem egy része után pillantottam, láttam, ahogy több másik hasonló fénylő lélek-gömbbel együtt haladt egy pontba. És akkor láttam meg a lányt, a víz tetején, akivel valami egyértelműen nem stimmelt. Ahogy megszólalt, úgy a hangja alapján egyértelművé vált, hogy ő volt a burokban. Azonban a viselkedése egyáltalán nem játékosra vallott, hanem egy minibossra vagy bossra. Az utunkat állja, és a halálunkat követeli. És természetesen a zöld indikátor is csak kacsa volt, vibrált, majd eltűnt.
- Ha már halál a téma... nem kéne csak úgy, egész véletlenül haldokolnod, vagy minimum erős sárgában lenned? - tettem fel a kérdést az entitás felé. Majd egy újabb gondolat villant be, ahogy az első láncnál aktiváltam a képességem. Bár életpontot látszólag nem szívott el a láncból, de... tekintve a bugok sokaságát... lehet akaratlanul felgyógyítottam a bosst? Amúgyis tiszta idegroncs lettem az elmúlt percek történése folytán. Először egy csapdába esett lány – legalábbis annak tűnt a helyzetet elnézve. Majd reménytelen harc a szűkös idővel, aztán az üres burok láttán a sokk és a kudarc, hogy elbuktam, ismét. Majd a felismerés, hogy valójában egy újabb főellenséget szabadítottam a csapatra, aki szép sorban felzabálja a lelkünket. Mert hát, mi más lett volna az a fényes gömb? Millió játékban, filmben, animében egy testből kiszálló fényes valamivel ábrázolták a lelket. Bár még itt vagyok, de egy részem egyértelműen megszűnt létezni. Az emberséget és a jóindulatot használta ki ellenünk ez a bestia. Minden jóérzésű ember rohant volna segíteni a csapdába esett, segítségért kiabáló lányhoz, ugye? És tessék, ez lett a hála. Egy újabb boss, ami szó szerint a képünkbe röhög. Kayaba te szemét dög... ennyire böki a csőröd, hogy a játékosaid sok év alatt kitisztították Aincrad kicsit több mint harmadát? Ennyire meg akarsz állítani minket? Ennyire tönkre akarsz tenni minket? Mit akarsz tőlünk? Mit? - legbelül tomboltam, mint a legvadabb szélvihar, dühös voltam, mint a megsebzett vad. Pont azzal él vissza, amivel nem szabadna, soha senkinek. Az emberekben még létező jóindulattal és segíteni vágyással. A legalapvetőbb emberi értékeket köpte arcul ezzel a húzásával, azokat, amik emberré tesznek, amiktől azok vagyunk, akik. Ezt is ki akarja írtani belőlünk? Vagy ez csak a megkezdett pszichológiai hadviselés újabb lépése a részéről? Mert annak ellenére, hogy senki sem mondta ki nyíltan, de a bossharcok egyre kevésbé szólnak a statokról és a számokról. Helyette egy másik színtéren zajlik az igazi harc: az idegek és a lelki terror szintjén. Kezdve a Megfigyelőktől, amik instant 99999HP-s sebzést osztottak le ha figyelmen kívül volt hagyva a fénysugár. Aztán az előző boss, a Kayaba-imitátor a hegyibeszédével és az elektrosokk-terápiával. Most pedig itt van ez a báránybőrbe bújt farkas, aki szegény bajba jutott játékosnak álcázta magát, hogy kiszabadítsuk. Ha nem teszem, a nyakamat rá, hogy az orrom előtt bejátszott volna egy pixelrobbanás effektet a rendzer. De miért ne tettem volna? Hisz lehetett volna ténylegesen egy játékos is, és örökre emésztett volna a lelkiismeretfurdalás az újabb haláleset miatt. Mert tehettem volna valamit, és mégsem tettem. Valószínűleg emiatt fogok újra és újra belefutni ezekbe a csapdákba, míg vagy elpatkolok, vagy belefásulok, és végleg megszűnök az lenni, aki vagyok...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 08 2020, 20:50


Én is a kupola felé úsztam, kézben tartott fegyverrel. Úgy voltam vele, hogy besegítek Ozirisznek, a fiútól kapott pm azonban megakasztott és mire elolvastam, céhtársam már nagyjából végzett is a láncokkal, amik lekötötték a szerkezetet. Nem gondoltam volna, hogy gond - hiszen a harcot érdekes módon megnyertük, nem volt második fázis és a kiírás is megjelent.
A játék viszont máshogy gondolta.
- Minde... - kezdtem volna el mondani, de a hirtelen rosszullét annyira meglepett, hogy a szavakat is benn rekesztette. Ért már fájdalom ebben a játékban, de... nem így, nem egy bossteremben. Megpróbáltam úrrá lenni a szédülésen és a lehető legrövidebb idő alatt visszanyerni uralmam a testem felett, így nem süllyedtem tovább a végeláthatatlan mélység felé, de nem is tudtam kiúszni levegőért még. A fényes gömböket néztem, az újabb bosst, ami felé úsztak és szinte azonnal bekapcsolt a vészjelzés, agyam lázasan pörgött a megoldáson. Négy fénygömb, belőlem kettő is, mint... a boss statjai. Nem. Nem, azokból öt van, de... akkor mi más lehet?
- Még nincs vége a harcnak! Mindenki készüljön! - kiáltottam a többiek felé ökölbe szorított bal kézzel. Fogalmam sem volt, mivel álltunk szemben, egyetlen információnk nem volt róla és ahogy a szemem sarkából elnéztem a partyban lévő tagok és a saját életcsíkom és egyéb mutatóim, a rendszer teljességgel megbolondult. Ha pedig igazak a sejtéseim, Glitch iszonyat erőset fog ütni.
- Rinne, kérlek aktiváld a sebződést csökkentő képességed, ha tudod. Ha pedig nem is engedi megpróbálni a rendszer, akkor a közösből használj el egy Pajzs Kristályt, meg persze támadd is meg - soroltam gyorsan a lánynak, mert elsődleges szempont volt most a csapat védelme.
- És utána szólj, hogy mennyit sebzett - tettem hozzá és csak ezután néztem Oziriszra: bár nem mutatta ki olyan nagyon nyíltan, de én azért láttam rajta, min mehet keresztül. Elég közel voltam hozzá ahhoz, hogy bátorítón a vállára tegyem a kezem és miközben Rinne a bosst közelítette, biztatón rámosolyogtam:
- Most próbálj koncentrálni, kérlek. Első a boss és az életbenmaradás. Utána pedig, akár leütjük most, akár nem, elmegyünk sörözni egyet, jó? - néztem rá komolyan, mert tényleg, ez fontos volt - Én is megtettem volna. Egyszer és bármennyiszer. Nem a te hibád - mondtam ki halkan, tekintetem pedig ezek után már csakis a boss körüli eseményeket kémlelte.


Rinne jön. Elnézést a csúszásért :/

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Rinne Csüt. Márc. 12 2020, 16:11

Rinne türelmesen várta a sorát, ugyanakkor némi tanácstalanság költözött az arcára egy idő után, és egyre gyakrabban nézett rá a fegyverére. Hiszen a buzogánya erősebb volt páncélos ellenfelek ellen, tehát számára logikus lett volna minél hamarabb bevetni. Ráadásul a vízbe is szívesen beugrott volna már, imádott úszni, sokkal jobban érezte magát a tengerben, mint bárhol máshol. Képzelhetitek, hogy felragyogott az arca, amikor Hinarisan végre őt hívta, és pont megvolt hozzá az ötlete, hogyan tegye tönkre a szemtelen csápokat. Az összeset. Egyszerre. Erre azonban már nem került sor, mert Hinarisan kiütötte a bosst. Meglepetten vette tudomásul, hogy rá már nem kerül sor, és némi téblábolás után úgy döntött, hogy akkor elindul a következő szint felé. Ám ekkor újra hallotta Hinarisan hangját, és nagyokat pislogva nézett körbe. Végül aztán meglátta a furcsa humanoid alakot, és egy halk oh kíséretében elmosolyodott.
- Nagyot fog csapni? bounce - kérdezett vissza lelkesen, és nézett szembe az új (?) bossal. Megkongatta a pajzsát, hogy magára vonja a lény figyelmét, majd elbújt a pajzs mögött. Optimális esetben. Persze az is lehet, hogy a képességeit letiltotta a rendszer, ez esetben kénytelen volt pajzs kristályt hazsnálni. Még akkor is, ha az tök gyenge.


Megpróbálok képességet aktiválni. Ha sikerül, magamra vonom a bosst és a pajzsom elnyeli az engem ért sebzés 80%-át, a maradékot pedig visszasebzi a bossba három kiskörig. A képi halmozódik a pajzs képességével, úgyhogy amíg tart a páncélom, az összes sebzés 12%-a ér.
Ha nem aktiválhatok képit, akkor Pajzs Kristályt használok a közösből.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 12 2020, 16:11

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
[36. boss] - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Márc. 13 2020, 15:06

- Majdnem! De volt egy hős lovagom, aki megmentett, így most már jól vagyok. - kuncok fel a boss, Ozirisz felé fordulva vihorászva, majd Rinne felé fordul és elhúzva a száját csettint - Szerencsés vagy bádogdoboz, de ne aggódj, majd hamarosan meglesz ez.

[36. boss] - Page 2 36_bos10


Ğ̴̺̗̘͈͐l̸͔̎̎ì̴̡̧̮̜͜ṱ̷̛͖̬̤̦̉̂̋c̸̢̙̑ḩ̸̩̤̙̱̇̔̄͂̕,̶͇̙̣͚͇̅̈́ ̵̬̣̦͐̀̇a̸̢̜̖̲͂̌͝z̷̜̫̙̪̥̊ ̸̖̫̎̇̓Ő̴̭̱̌r̶͔͕̂̂̀͊̔ü̸̢̠̙̉̚l̶̡͚̼̓̈e̴̱̩̿̓̂̓͘͜t̷̪̒̄͝ ̶̨͇̺͉͝ͅK̵̡̺͚͆̌͊̅î̴̱͍͖̗̺̊̓̈́͝r̸͕̲͇̯͒̏͘͘á̴̜̣̞̮̦̊̆͐̚l̵̡̧̦̖̽̈y̴̢̼̲̓͛̍͛͘ǹ̴̪͒̒̈́ő̴̦͕̲͔̍̄̀͘͠j̴̲̲̋ȩ̴̩̹̪̅̎̀͌


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 18
- Rinne képesség 18

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Rinne 88%-al kevesebbet sebződik 1/3

Boss cselekvések:
A boss körvonalai felvillannak.
A boss 144 18 sebzést okoz Rinnén

Életpontok/adatok:
Glitch: ??? HP -18 P

--------------------------
- Hinari (50. szint): 85/300 HP, 3 páncél, 300/110 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/360 HP, 360 páncél, 110/85 CSP
- Ozirisz (50. szint): 3/225 HP, 200 páncél, 130/144 CSP
- Miko (42. szint): 110/125 HP, 120 páncél, 3/3 CSP
- Rinne (47. szint): 235/62 HP, 140 páncél, 3/ 188 CSP
- Chancery (46. szint): 91/1 HP, 3 páncél, 3/269 CSP
- Mary (37. szint): 190/nem használhat HP, 190  páncél, Z:122 / S:133 / P:144/5 CSP
- Simeon (41. szint): 1/225  HP, 225 páncél, 3/60 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Hinari Szomb. Márc. 14 2020, 13:13


A rendszer még mindig össze vissza mutatott mindent, de Rinne képessége sikerült, így egy rövid időre fellélegezhettünk. Ez persze nem fog sokáig tartani, így addig kellett minél többet beleütni a bossba. Hátha az élete is kevés - ha már a pontjai valószínű játékosiak mind.
- Rikomono, sebezz bele kérlek, amennyit csak tudsz. Ha kell, itemet vagy képességet is használj - mondtam az árnyharcos lánynak.


Rikomono jön.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Rikomono Kedd Márc. 17 2020, 20:23

- Faszom - röviden, velősen ennyi volt a véleményem arról, ami történt az elmúlt percekben. Mint máskor is, az elsők között voltam, aki el akarta hagyni a szintet, de ahogy ennek a teremnek a kapuja is kifogott rajtam, úgy a harminchetes szint bejárata sem engedett tovább. Helyette a vízban találtam magam újra. Hogy mi a kurvaanyám történt, arról semmi ötletem se volt, arra figyeltem hogy megszabaduljak ettől a retkes pöcegödörtől. Viszont a szöszi nagyon veregette Ozzy vállát, szóval biztos őt kell dicsérni emiatt Rolling Eyes
- Ezt minden alkalommal elmondod, de még mindig nincs ilyen képességem >.> - jegyeztem meg bosszúsan, ellenben kivételesen vettem a fáradságot, hogy az itemlistát átpörgessem. Az sose jelentett jót, ha egy másodlagos boss is spawnolt, bár ilyet még sose láttam itt, csak más játékokban. Szóval ennek margójára felhörpintettem egy gumibogyó szörpnek álcázott villámgyors ütés potiont, aztán mentem csapatni a víz alá.


Elhasználtam a közösből egy Villámgyors Ütés Potit, így plusz három többletköröm lesz. Négy kör támadás egyenként 85-85 sebzéssel.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 17 2020, 20:23

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[36. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [36. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [36. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [36. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [36. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [36. boss] - Page 2 4766612103_86ee832108_s [36. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [36. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[36. boss] - Page 2 Empty Re: [36. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.