Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyugati rész

+40
Nanise
Raygart Arrow
Tsukiko Teter
Momiko
Maria Gonzalez
Lamia
Drake Haru
Aoi Shizuka
Hinari
Yue
Suzume
Cardinal
Yurihime
Saya
Shukaku
Utahime
Azmaria
RenAi
Yaru
Szophie
Ai Hane
Ozirisz
Amara
Chancery
Kurokoto
Nomad
Jun
Asuka
Hayashi Yuichi
Tachibana Makoto
Koshitsu Esutel
Anatole Saito
Kyrena Juurei
Ryuninji Ren
Halász Alex
Aoishi Airi
Mirika
Zaraki Kizashi
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
44 posters

3 / 15 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Feb. 25 2013, 01:21

Egy egész napig tartó unatkozás és bóklászás után egy padon kötöttem ki. Már majdnem mély letargiába is zuhantam, hogy nem tudtam magammal és azzal a fene sok energiámmal mit kezdeni, így pénztelenül, mikor a céhem alapítója elsétált előttem. Igaz nem pontosan előttem, mert tuti észrevett volna, még akkor is, ha lefelé néztem. Engem mindenki észrevesz, ha kell, ha nem.. Csak természetes, hogy lecsaptam a kínálkozó alkalomra, hogy szerezzek egy kis tőkét egy kis kikapcsolódáshoz. Egy kis hátba veregetéssel jeleztem, hogy észrevettem. Persze ő gonoszul visszatámadott. Előre is léptem kettőt.. Nem volt szép tőle.. Sajnos mivel éppen akartam valamit így ezt nem közölhettem vele.
- Beszélni?? Velem??- értetlenkedtem egy sort. Lövésem nem volt, hogy miről is szeretne velem beszélni. Talán csak megakar dicsérni?? Tuti.. vagy esetleg voltba akarna küldeni de azt lesheti.. Mármint azt, hogy a pénzével a boltba megyek.. haha.. Bizony ám. A feltételezésén meglepődtem először, majd kicsit meg is sértődtem… ez azért nem volt így teljesen igaz. Igenis tudok gazdálkodni.
- Héééé..!!! Ez így nem teljesen igaz Kölcsön nálam még nem maradt viszonzatlan- tettem sértődötten karba a kezeimet. Mondjuk, lehet megfordult a fejemben, hogy majd a céh bankjából adom vissza neki, oda meg ráérek visszajuttatni az összeget valami indokkal, de hamar el is vetetettem..
- Nem lehet beosztani csak úgy az aranyat Sai-san.. mindig van valami, amit meg kell venni.. A láncruhám se ingyen volt ám, se a menő botom, meg az új csukám…- hoztam fel pár dolgot a mentségemre, hogy miért is vagyok folyton leégve. Valamilyen úton módon mindig kiürül a zsebem mielőtt észbe kaphatnék. Nem én nem tudok gazdálkodni.. Hanem itt minden drága.. ennyi.. kész.. Az ajánlat szóra egyből odafigyeltem rá… kíváncsi voltam erre a részre nagyon.
- Társaságnak?? Én?? Estére??- kérdeztem vissza. Roppantul gyanús volt ez nekem. Igaz párszor már bizonygatta, hogy csak a gyengébbik nem tudja felizgatni, de na.. fő az óvatosság.. Az ilyet nem lehetett félvállról venni.
- Hmmm… várj.. ezt végig kell gondolnom…- azzal elkezdtem fel alá járkálni, kicsit távolabb a fiútól. Mikor távolabb voltam tőle, na meg persze háttal, néha vetettem rá egy hírtelen pillantást, csak, hogy biztos legyek benne, hogy nem a hátsómat stíröli. Hmmm.. Ha velem jöhet lsz arany bulira… ha nem jöhet nem lesz. Ha velem jön lehet bepróbálkozik… de… állítása szerint full hetero.. hmmm.. nehéz ügy.. Még egyszer rápillantottam, majd odasétáltam hozzá.
- Rendben.. velem jöhetsz…- ha mégis kamuzott volna és próbálkozna.. hát max lecsapom.. Ennyit megért az, hogy kiszórakozhassam magam… más számlájára.
- Akkor kövess…- intettem neki, hogy jöjjön csak utánam.. .. Olyan helyet mutatok neki, hogy még a szava is el áll majd..
- Te Sai-san.. egy kérdés… Tudod, te mi az a buli?? Csak mert nem nézem ki belőled- utaltam ezzel a régimódi stílusára. Remélem nem arra gondolt, hogy majd elviszem egy teázóba és leülünk beszélgetni.. Az a vicces, hogy tényleg egy teázóba vezettem. a Silver Knight-ba. Belépve elég tágas volt a terem. Egy-két vendég ült csak az asztaloknál. Ami még furcsa lehetett, hogy volt egy elkerített rész Ahol a petek és kisállatok pihenhettek. Bár csak két ember volt itt, minimum nyolc álatka játszadozott ott. Regi és Aikon is egyből odamentek én pedig intettem a pultosnak.
- Nem kellene ruhát váltanod vagy valamit?? De persze előbb megkérdezem még egyszer, hogy tuti velem tartasz??- Sai-san nem sejtette, hogy mire vállalkozott ezzel, bár az is lehet, hogy simán lepipál Party terén.. áhh.. az lehetetlen..

_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 25 2013, 02:28

- Igen, beszélni veled. Miért olyan nagy szám ez? - Sokkal lazább stílusban dumálgatok most vele, mint ahogyan szoktam. Ha nincs üzletről szó, akkor nem vagyok olyan kimért és diplomatikus, Rennel meg amúgy is az ő "szintjén" kell beszélni. - Tulajdonképpen a toborzóról akartam vártani pár szót, de mindenekelőtt van egy kérdés, ami sokkal jobban furdalja az oldalamat. Mégpedig az, hogy mi dolgod neked a volt főnökasszonyommal? A toborzó után rálestem a mapomra, és mikor csekkoltam, hogy követtek-e Juuval, akkor kijelezte a rendszer, hogy egy ismerősömmel lógsz együtt, név szerint Mirikával. Remélem nem vagytok túlzottan jóban, még a végén összetöröd Juu szívét - vigyorgok a Casanovára, de kicsit kínos az a mosolyom, mert csak reménykedni tudok abban, hogy nem tenyereltem bele tényleg abba, hogy Ren az íjászlány kitartott szeretője Kota mellett. Bakker, az mekkora lenne már! Kota tuti agyvérzést kapna, ha kiderülne! Mondjuk én sem örülnék neki, ha Ren összeszűrné a levet egy Voice taggal, főleg Mirikával, s éppen ezért kérdeztem rá a dolgokra. A pénzügyeivel kapcsolatos válaszát elengedem a fülem mellett, hevenyész tiltakozás volt ez a részéről, ugyanakkor igazat kellett adnom neki, hogy az aincradi élet nem olcsó, pláne akkor, ha minél magasabb szintre merészkedik az ember. Az Artes pedig az élre kíván törni, szóval gőzerővel termelnem kell az aranyat @.@
- Igen, társaságnak, estére, te. Mi a csudáért kérdezel vissza mindenre, mint egy értetlen kölyök? Szívtál valamit? - méregetem felvont szemöldökkel, de most, hogy így hangosan kimondtam újra a dolgokat, asszem lecsengett, hogy mit érthetett félre, és hogy miért távolodik el tőlem lopva vissza-vissza tekintve rám. Nem tetszik ez nekem, valószínűleg megint azon agyal, hogy a fiúkhoz is vonzódom-e. Legjobb védekezés a támadás, s milyen igaz ez ebben a helyzetben is. Ha elkezdenék hevesen tiltakozni, hogy márpedig én aztán nem, azzal nem jutok előrébb. Fordítsuk meg a szituációt. - Ó, hogy ha te szívesebben élveznéd hamvas fiúkák társaságát, akkor egy szavadba kerül és keresünk valami neked való Kék lagúna bárt - Úgy vigyorgok rá, mint a tejbetök és elégedetten húzom ki magam. Engem aztán nem zavart, ha a srác kicsit langyi, egészen addig, amíg nem az én hátsómat markolássza. Lehet a sok csaj mind csak fedősztori és Juuval is csak bridzselni meg körmöt festeni szoktak együtt esténként? Ren-Ren, te kis komisz!
- Egyébként meg hogy a fenébe ne tudnám már, hogy mi az a buli? Nem vagyok kocka, kint én is zenéltem... Különben is, láttad a törzshelyemet, nem? Na és csekoltad már éjszaka? Csak azért nem viszlek én oda szórakozni, mert már unom a showkat és valami újdonságra vágyom. Abban bízom te otthon vagy a témában, szóval hajrá!
Megérkezünk közben a választott helyszínre, s gyorsban le is tudjuk passzolni Ren petjeit. Első látásra alig lézeng pár ember a vendéglőben, ehhez képest elég sok petet hagytak itt. Ezek szerint ez is valami magánszobás dolog. Jesszus, lehet Ren tényleg szavamon fogott és szobára akar vinni? Ráadásul át akar öltöztetni? Minek? Próbálom riadtságomat leplezni, de ennek már a fele sem tréfa. - Öhm, mégis hova hoztál és miért kellene átöltöznöm? Bocs, nem figyeltem a bejáratnál mi volt kiírva...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Feb. 25 2013, 17:02

- Nem nagyszám csak fura… egy kicsit…- nem árultam el, hogy akkor vezetik fel így a dolgot, ha valami gázos dolog történt és rám akarták verni. Apu például mindig így kezdte és bünti lett a vége. Szobafogság, vagy még rosszabb.. zsebpénz megvonás. Igaz ezek a dolgok nem sokáig folytak így, de akkor is mély nyomot hagytak bennem. Még kevésbé vágytam erre a beszélgetésre, miután fény derült arra, hogy a toborzón történtekről szeretne csevegni. Még mindig élénken élt bennem a nyomi srác… az aranyhörcsög.. a messiás, aki ránézésre megmondja az emberről, hogy az milyen valójában.. vááááh.. kész röhej volt, de még mindig idegesít egy kicsit. Próbáltam magam nyugtatni, amire nem volt szükség… hamar Miri-chanra terelődött a téma és rám. Pislogtam kettő nagyot.. Igaz nem volt titok, mert láttak minket páran… de akkor is.. Ezt a feltételezés, hogy összetörném Juu szívét… teljességgel alaptalannak éreztem.
- Csak beszélgettünk.. ennyi… Igaz, hogy a kapcsolatunk nem.. öhm.. átlagos, de semmi komoly.. – Saito-nak elég ennyit tudnia. A beszélgetés témájáról nem akartam neki mondani semmit sem. Miri-chan majd felkeresi ezzel őt is, ha ennyire böki még a csőrét. Ez már csak is a kettejük dolga lesz. Én inkább háttérben maradnék akkor.
- Hát mert nem szoktam ilyet hallani egy másik férfi szájából- és nem is szerettem volna.. kicsit kirázott a hideg. Már kezdtem elfelejteni a fiú ilyen megnyilvánulásait és elhinni, hogy tényleg hetero erre tessék.. ezért kértem egy kis gondolkodási időt.. Feszülten járkáltam fel s alá, és pillantgattam hátra. Ekkor érkezett egy teljesen téves következtetés Sai-santól.
- Nah persze.. álmodozz csak.. olyan helyre max egyedül mész.. - vágtam vissza neki. Még, hogy én?? Olyan?? Ez egyszerűen nevetséges. Nálam heteróbb férfi szerintem még csak nem is létezik. Végül elindultunk az egyik kedvenc helyemre, de közben azért tisztázni szerettem volna valamit.
- Nem látszol olyan fajtának. Szerintem.. hmmm. közelebb állsz az otthonülős, tea szürcsölgetős fajtához, aki gramofonról hallgatja a komolyzenét. – közöltem vele azt a rövid képet amit kialakítottam róla ebből a rövid ismeretségből. Így talán értelmet nyert számára is a korábbi kérdésem. Lassan megérkeztünk a kis teázóba, beléptünk, majd a petek már tudták is, hogy mi a dolguk. Ránéztem Saito-ra .. nem szórakozáshoz volt öltözve.
- Ez a Silver Knight nevű teázó… nem valami felkapott hely, amint láthatod…- feleltem kuncogva..
- Amúgy meg így elnézve a ruháidat.. hát nekem elsőre a giccs jut eszembe. Ilyen ruhában nem megy partizni az ember. Kicsivel egyszerűbb és lazább kell.. – én magam már görgettem is le a menümet és átöltöztem feketébe.. még egy kalapot is varázsoltam magamra.. szintén feketét. Egy két gyűrű és nyaklánc.. de csak finoman, nehogy átessek a ló túloldalára. Saito akár átöltözik akár nem, én elindultam a pult mögötti lépcsőn lefelé, ami egy ajtóig vezetett, ami előtt egy nagydarab, kopasz őr állt, felette pedig ott virított a felirat: Silver Night.
- Ő fizet- mutattam rá a céhem alapítójára. Ha ez megtette, akkor az ajtó kitárult. Egy kis lökéshullám söpört végig, mert abban a hatalmas alagsori helyiségben üvöltött a zene. Legalábbis az eddigi csendhez képest nagyon hangos volt. Rengeteg ember volt bent, mégsem volt zsúfoltság és tömegnyomor. Volt egy kisseb színpad azoknak akik villogni akartak a tánctudásukkal, meg egy hatalmas bárpult székekkel.. jó pár nagyobb és kisebb kanapé. Na meg persze a rengeteg lenge öltözetű csinos jk lányka. A fiúkról nem vettem tudomást.
- Most még visszafordulhatsz…- én azért már léptem is be a helyiségbe.

_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Márc. 01 2013, 12:34

- Rendben, nyugi semmi számonkérés. Csak annyit kérnék, hogy ne szervezkedjetek a hátam mögött, mert nem szeretném, ha bármi is ártana a céhnek. Rafkós kiscsaj, vigyázz vele! - Próbálom egy mosollyal tompítani a mondandóm élét, habár tuti agyvérzést kapnék, ha kiderülne, hogy Ren éppenséggel piszkos kis ügyleteket folytat a Voice vezérével, ráadásul a jelenlegi céhe ellen. Áh nem, nem hiszem, hogy Juu ellen cselekedne. Na meg a női bájain kívül nem sok mindennel tud fölém licitálni Mirika, jó csajok is vannak nálunk, mindenesetre kezdem azt érezni, hogy a szétválásunk óta egy ki nem mondott versengés folyik köztem és pöttöm lányka között. Mindegy, nem is akarok most ilyesmin agyalni, elvégre szórakozni indultunk és kiereszteni a fáradt gőzt, nem pedig generálni azt.
A langyis ugratásomra megnyugtató választ kapok, habár amíg be nem tesszük a szórakozóhelyre a lábunkat, semmiben sem lehetek biztos. Viszont az "otthonülős, tea szürcsölgetős, gramofonról komolyzenét hallgató" jelzőt hallva elkerekednek a szemeim. Aztán legyintek egyet és inkább megmagyarázom neki a dolgokat.
- Nem is értem miért vagyok meglepve, nem te vagy az első, aki helytelenül ítél meg. A stílus egy dolog, attól mert valaki elegáns és két mondatot össze tud rakni, még nem jelenti azt, hogy teát szürcsölget Mozart hallgatása közben. Lehet, hogy odakint nem voltam sosem a rajongód Ren, szerintem nem is én vagyok a célközönséged, de ez még nem jelenti azt, hogy ne értenék a zenéhez és ne lehetne velem együtt lógni egy buliban. De túl sokat fecsegünk feleslegesen, majd elválik mekkora party arc vagyok.
Ezután megérkezünk ugyebár a szórakozóhelyre, s Ren még kekeckedik velem egy sort a ruhámat illetőleg. Eszem ágában sem volt átöltözni, napközben is mindig kifogástalan a megjelenésem. Különben sem értem, hogy a krémszínű nadrág, a fűzöld ing és a begombolt mellény mióta giccses. Ellenben az ő stílusa nekem kicsit homi, de hát a kinti divatdiktátorok és stylistok dolgához én bizony nem értek... és nem is akarok. Na de ha már ennyire ragaszkodik ahhoz, hogy átöltözzek, akkor magamra kapok valami nyakkendőmentes, lazább felsőt, meg egy fehér, sportos zakót, aminek feltűröm az ujját. Remélem ez már őlazaságának elnyeri a tetszését és hajlandó lesz végre leszállni a külsőmről.

Nyugati rész - Page 3 Utazld
Ahogy leérünk az alaksorba és utunkat állja a kopaszkigyúrtbehemót őr, persze nem tehetek mást, mint virítani a lóvét. Igaz, azt ígértem, hogy én állom a cehhet, de nem örülök neki, hogy már a belépésért is fizetni kell. Nagyon ajánlom, hogy ezek után valami nívós helyre vigyen Ren, ne valami lebujba, ahol kiéhezett kéjencek legeltetik szemeiket a táncoslányokon. Kinyílik az ajtó és nagy megkönnyebbülésemre a látvány kedvemre való. Igaz, hogy a zene nekem kicsit túl mainstream, de hát ez kell a népnek.
- Eszem ágában sincs visszafordulni! - ordítom oda Rennek vigyorogva, hogy túlharsogjam az üvöltő zenét, majd egyenesen a bárpult felé veszem az irányt és szemernyi kétségem sincs afelől, hogy ingyen pia reményében a céhtársam is követni fog.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Márc. 01 2013, 21:31

A Miri-chanos kérdést furcsának véltem, mégis adtam rá egy válasz félét. Saito-nak nem sok köze volt hozzá, hogy kivel, mikor és mit csinálok a szabadidőmben. Különben is.. nem hazudtam neki, csak nem mondtam el mindent, ami történt. Az csak rám és a lányra tartozott. Feltett szándékomban állt, hogy ezt közlöm is vele, azonban megelőzött és már le is csitította valamelyest a kedélyeket, ezért egyelőre megtartottam magamnak a kioktató szövegemet.
- Erről szó sincs.. Ő még kislány. Jóval kisebb hatással van rám, mint ahogyan azt gondolod. Tehát megnyugodhatsz… esze ágában sincs keresztbetenni az Artes-nek.. sőt…- Csúnyán letámadott, egy jelentéktelen ok miatt, de ez már ind a múlté. Nem is állt szándékomban ezzel foglalkozni többet.. inkább a szórakozásra akartam most koncentrálni. Jót nevettem amikor Saito kicsit”kiakadt” azon ahogyan jellemeztem. Elég viccesnek találtam. Állítása szerint egyáltalán nem ilyen.. pedig hát… na… ezt a látszatot kelti.
- Ha nem én vagyok az első… akkor talán nem is bennem van a hiba…- szurkálódtam egy kicsit.. ezt nem lehetett kihagyni. Meg amúgy is.. majd hiszem, ha látom, utána pedig talán, de csak talán megítélem máshogy.. kicsit pozitívabban. Annak kifejezetten örültem, hogy nem volt a rajongóm… akkor aztán nem tudta volna magáról lemosni a ferde hajlamait.. mondjon akármit is.. már hitelét vesztette… Szerencsénkre megúszta… Mikor az öltözékét hoztam fel… látszólag nem nagyon örült neki. Ez van, ami nem partira való az nm és kész. Én gyorsan magamra kaptam a parti öltözetem, majd indultam is tovább. Sai-san is ezt tette.. Átöltözött egy kicsivel lazább cuccba, ami sokkal jobb volt, mint az előző.
- Van még hova fejlődnöd.. de megteszi.. - illettem egy amolyan bókfélével. Közben meg is érkeztünk az illetékeshez. Bár nem nézné ki belőle az ember, hogy tud számolni.. mégis ő szedte a pénzt a belépőért cserébe. Egyből az illetékes azaz Saito felé irányítottam, aki önként felajánlotta, hogy állja a cehhet. A fizetés után az ajtó kitárult… eddig is megvolt a kedvem egy kis partihoz, de kirobbanó zene hatására még jobban erősödött bennem a vágy. Utoljára visszakérdeztem a céhem állítólagos vezérétől, hogy biztos-e ebben. Benne volt.. innentől kezdve nem volt visszaút. Ott is hagytuk az ajtónálló orkot.
- Ahogy akarod… Mr. Parti-arc.- kiabáltam vissza és irány a bárpult egy jó kis alapozáshoz. A belépő kifizetve így lehet termelni az italokból rendesen. Leültem a bárszékre és párszor körbefordultam, élvezve a forgó bárszék nyújtotta előnyöket.. persze csak józanon. Tehát ez amúgy kifejezetten egy szivató jellegű szék. Nem csoda, hogy nem ül itt senki.. Én ezt már tudom, de Saito még nem. Pár ismerősnek intettem, míg vártam, társamra.. ami csupán pár másodperc volt.
- Az első kör a tiéd.. te választasz- kíváncsi voltam, hogy vajon mit kér.. mennyire van otthon a szeszes italok világában. Csak remélni tudtam, hogy nem borral és pezsgővel akar előhozakodni. Az nem ide való.
- Mond csak Sai-san… Mióta tart Vio-chan és közted ez a dolog?? Csak mert úgy vettem észre, hogy még ő hordja a nadrágot.. - kuncogtam egy kicsit.. na nem mintha nálam más lett volna a helyzet.

_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Márc. 07 2013, 19:50

Igazán megnyugtató az, amit Ren Mirikával és az Artessel kapcsolatban mond, s az a helyzet, hogy szeretnék is hinni neki. Hiszen a bizalom a legalapvetőbb egy csapaton belül, s igaz ami igaz, az idomár még egyszer sem szolgált rá arra, hogy ezután ne adjak hitelt a szavainak. Vioval kapcsolatos kérdésére csípőből jön a válasz:
- Én meg úgy vettem észre, hogy ez nálatok sincs másként. Lehet hogy tökös pasas vagy, de a te asszonykád is elég vérmes nőszemély. Amúgy Violeta az egyetlen, akinek hagyom, hogy kicsit uralkodjon rajtam, mert hát mit ne mondjak, megéri a fáradtságot. Amúgy jó kérdés, nem számolom a hónapokat, de már egy jó ideje. Tudod férfi agy, a dátumokat képtelen vagyok észben tartani. - Közben megérkezik elénk a pultos is.
- Mit kértek? - mér végig bennünket a csapos, s nem állhatom, hogy hasonlóval ne viszonozzam én is. Az a tipikus bájgúnár, seggfej pultos, aki csak a pénzt sajtolja ki a vendégekből, de a vendéglátáshoz aligha ért. Semmi köszönés, semmi udvariasság. Ez "bosszút" kíván Twisted Evil Lássuk csak, valamivel jó lenne megtréfálni. Gyermeteg poén, de kezdetnek mindig megteszi:
- Állítólag a jó meleg rumos tej igazán ütős, de csak ha van benne cukkini és tojás is, persze nyersen. Hallottál már ilyesmiről? Nem, látom ám az ábrázatodon... rendben, legyen akkor csak simán tej, jéggel. Felrázva, nem keverve. Nekem és a cimborámnak is egy-egy pohárkával. - A fickó olyan fejet vág, mint aki citromba harapott, s még a rágózást is abbahagyja egy fél percre. "Ez most komoly?" kérdezi csak a tekintetével én viszont elhessegetem, hogy menjen már a dolgára, mert porzik a torkom.
- Láttad a képét? Zseniális, milyen fejet vágott - röhögcsélek Renhez fordulva - Imádom szívatni az ilyen pökhendi, nagy arc mixereket. Figyeld meg, vissza fog jönni és meg fogja kérdezni, hogy biztos nem valami tejes koktélra gondoltam-e. Legyél partner és állítsd te is, hogy most bizony tényleg csak tejet akarunk! - Veregetem meg az idomár vállát, s bízom benne, hogy vevő lesz erre a kis mókázásra. Érkezik is a csapos, s persze megkérdezi, hogy komolyan csak tejet kérünk-e. Renre pillantok, felé nyújtom az egyik poharat, s várom a reakcióját. Vehetjük ezt amolyan próbának is, ami megalapozhatja az esténket. Hátha nem csak partner lesz, de talán az enyémnél találóbb baromságot is ki tud találni.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Márc. 09 2013, 14:37

Kérdésemre olyan választ kaptam Saito-tól amilyet vártam…. hát persze, hogy egyből visszatámadott.. el is nevettem magam rajta... de nálunk szerintem még mindig nem volt olyan rossz a helyzet, mint náluk.. elvégre Juu legalább engem nem „égetett” le a toborzón egy öklössel, vagy valami ilyesmivel.
- Vérmes?? Hát jah.. így is lehet jellemezni.. ehhez még hozzá jön az, hogy kiszámíthatatlan… mindig tud meglepetéseket okozni.. nem is kicsiket…- feleltem kuncogva… Bizony így volt.. sok kellemes és kellemetlen meglepetésben volt már részem az eddigi rövidke kapcsolatunkban.
- Dátumokkal nekem edig nem volt gondom.. Négy lánytestvérem van…. így náluk már megtanultam, hogy a felejtésnek komoly következményekkel járnak- borzongtam meg egy kicsit.. gonoszak tudnak lenni a nők.. nagyon… Azután végre észrevette a pultos csávó, hogy vendégei is vannak és nem csak a lányokat kellene stírölnie. Oda is jött hozzánk, hogy felvegye a rendelést. Saito-ra bíztam az első kört. Kíváncsi voltam, hogy milyen is az ízlése. Csak remélni tudtam, hogy nem valami bor meg pezsgő függő, mert azok az italok… hát.. nem magas szintű partihoz valóak.
- Heeeeee?????- kérdeztem tágra nyílt szemekkel… ez a válasz jobban lesokkolt, mint azt vártam. Még a borral is úgy ahogy megbékéltem volna, na de tej?? Rummal?? Cukkinival és tojással?? Hogy Saito honnan jött azt nem tudtam, de hogy az ízlése pocsék volt azt most ebben a szent pillanatban levágtam. Már a gondolattól is émelygett a gyomrom, de a végén ebből a katyvaszból csak tej lett.. Sima tej… miben még csak alkohol sem volt.. Kicsit odébb is húzódtam, hogy nehogy egy kalap alá vegyenek minket… öcsééééém… ez azért durva volt.
- Ahha…- válaszoltam a kérdésére, majd szavait hallgatva derült fény arra, hogy ő ezt az egészet viccnek szánta.. Hááááát.. fura egy ízlés.. kötve hiszem, hogy sok olyan dolgot találnék, melyben egyezik az ízlésünk… de hét nincs két egyforma ember.. eddig legalábbis nem volt tudomásom ilyenekről az ikreket leszámítva.
- Meglátszik, hogy még nem ittál eleget… illetve semmit… ez kicsit lapos poén… de valahol el kell kezdeni… és ez azt hiszem megteszi… cserébe remélem később vadul majd a dolog…- viccelődtem és én is vártam, hogy visszajöjjön a csávó. Úgy is lett és rá is kérdezett arra, hogy valóban ezt a rendelést kértük-e..
- Hát persze.. miért mit gondoltál?? Csak a száját akarta koptatni?? Tudod.. a tej nagyon egészséges és szinte azonnal visszatölti a kitartásodat is…- kamuztam egy kicsit, vár elég érdekesen nézett erre az állításra.
- Na hozd azt a tejet ha már egyszer kifizettük a drága belépőt…- mordultam rá egy kicsit.. közben leült mellém egy másik csávó is aki már picit ittas volt.. Nem szólt hozzám.. csak italozgatott.. mégis zavart. A pultos srác még mindig megvolt hökkenve de hozta is a két pohár tejet… Megfogtam az enyémet és szemezgetni kezdtem vele… Az tuti biztos, hogy én ezt itt most meg nem iszom. Ha a gyomromban mixelem majd azzal amit ezután töltenék bele… veszettül nagy róka lenne belőle.
- Akkor Kampai- koccintottam Saito-val, majd a mellettem ülő emberkéhez forultam.. megütögettem a vállát…
- Hé haver az a csaj téged néz egy ideje- füllentettem és amíg elfordult a tejet az italába töltöttem. Persze nem nézte meg mielőtt kortyolt volna belőle.. nagyon vicces arckifejezést vágott le és elkezdett öklendezni, majd már futott is elfelé… Én pedig csak röhögtem…
- Nah én ezt nevezem Viccesnek Sai- mondtam még mindig nevetve… Mikor kicsit lenyugodtam megfordultam a forgós székkel és hátam a pultnak támasztottam, két könyököm pedig felraktam további támasztékként.
- Hahhh.. micsodarengő szép keblek… - néztem a táncoló lányokat, melyek közül páran már hívogattak és kacsingattak is.
- De Juu cicijével egyik sem veheti fel a versenyt…- mondtam büszkén, majd azért egy-két kacsintást én is viszonoztam.
- Te mond Sai.. a koktélokkal hogy állsz?? ismerek pár nagyon ütőset…

_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Márc. 11 2013, 21:32

//Egy baljós... beszélgetés Tachival - avagy a küldi folytatása négyszemközt//

*Figyeltem a csapos nőt, úgy tűnt igazán meglepődött. A reakciója nem volt semmi, igazán kedvemre való volt. Mondhatni szívesen belekeveredek még egyszer ilyen balhéba, ha 100 arany a kárpótlási díj. Piri is kapott pénzt, nem szóltam bele. Örüljön neki. A csaj jól bőrére lehet eresztve, ha csak így osztogatja a százasokat. Ingyen sörömet iszogattam éppen, amikor szépen távozott mindenki, a piri pedig hozzám szólt és beszélgetésbe elegyedett velem. Felvont szemöldökkel vettem tudomásul, hogy most éppen hozzám beszél. Rendelés után folytatja a "killer".*
~ Tüneményes teremtmény? Hmm... ~
* Ritkán hallok ilyen fajta bókokat, főleg nem gyilkosoktól, na de egye fene. Ittam egy újabb kortyot, majd a poharamat bámulva gondolkodtam.*
~ Egy gyilkos... mindenképp olyasvalakit ölt meg, aki nem volt piros. Nem tudhatom az okát. Vajon baleset? Vagy kegyetlen gyilkolás? Soha nem lesz esélyem máskor beszélni egy gyilkossal. A való világban sem lennék sosem olyan biztonságban, mint most vagyok itt a városban. Kayaba... csak jó vagy valamire...~
*Úgy döntöttem hát, hogy beszélni fogok vele.*
- Zárkózottság? Legyen hát. Esutel vagyok. Benned kit tisztelhetek?
* Néztem rá kissé kimérten. Eldöntöttem, hogy megismerem... amennyire csak lehet. Bolondnak fognak nézni? Vagy talán sosem bíznak majd meg bennem? Hisz narancsként egy pirossal beszélgetek. Talán barátok vagyunk, s felváltva végezzük a piszkos munkát. De őszintén szólva nem érdekelt, mit fog szólni a nép. Beszélnem kell egy gyilkossal!*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Márc. 12 2013, 16:17

// Baljós (?) beszélgetés Esutellel //


A meglehetősen visszafogott reklamálást követően a csapos asszony sopánkodása egyértelműen túlzónak tűnt számomra. Ugyanakkor kellemesen meglepett, amikor a kis csapat tagjának nézett és nekem is kiosztott 100 aranyat. Való igaz, engem is becsaptak, ám ezt ő nem tudhatta. Így viszont talán már nem megyek vissza ahhoz az informátorhoz, hiszen a kárpótlást megkaptam, bőségesen. Hogy lesz-e hab a tortán, az még a továbbiak kérdése, ám már így is elégedettnek mondhattam magam. Csupán a szórakozásom hiányzott, amihez jelen pillanatban a mellettem iszogató lány és egy sör társaságát választottam. Hogy döntésem helyes-e, majd elválik :]
Eleinte úgy tűnt, hogy a szöszke magába mélyedve kívánja meginni a saját ki üdítőjét és ugyanúgy figyelmen kívül hagyja a jelenlétemet, mint a másik lány, ámde ahogy figyeltem a mozdulatait, gesztusait, úgy tűnt számomra, hogy megtörhetem a hallgatását, melybe burkolózik, ha kitartó vagyok. Jó jelnek vettem, hogy nem reagált agresszívan, elutasítóan. Sokkal inkább kérette magát, szinte hallottam a tudatalattiját: "beszélj hozzám, érdekel mi mondanivalója van számomra egy magadfajtának." És végül meg is szólalt. Egy név, melyet nem kérdeztem, és egy helytelenül feltett kérdés, mely pusztán a beszélgetés megindítását szolgálta a részéről, nem tartalmazott valós érdeklődést. Álltam a pillantását, mi több, nem haboztam a szemébe nézni. A hatásszünetet én is megengedtem magamnak, mintha megrágnám alaposan a válaszomat. Nem siettünk sehová, előttünk az egész este.
- Egy bölcs, akit ismerek, szokta volt azt mondogatni, hogy ha ismered valakinek a nevét, akkor hatalmad is van fölötte, Esutel - fordultam vissza válaszadás közben a poharam felé, és forgatni kezdtem a korsót szórakozottan. Figyeltem a folyadék hullámzását, az üveg oldalán felfutó buborékok táncát. Újabb szünet, megmaradtam a szakadozott társalgási formánál.
- Kevés hitet fektetnék abba, hogy ki tudom vívni a tiszteleted. Csupán egy magát őszintének tartó fiú vagyok, akinek meggyűlik a baja a hazug, képmutató világgal - folytattam az italomat bámulva, természetesen elhallgatva a nevem, hiszen azt várta tőlem, hogy majd bemutatkozom. Márpedig én nem szeretek mások elvárásainak megfelelően cselekedni. A lány felé fordultam ismét.
- Rám lőttél, belém rúgtál. Azért tetted, hogy megvédd azt a sárkányos fiút? Hm, rossz kérdés, mi más okod lett volna rá? Sok figyelmet szenteltél neki és a kis barátnőjének. Féltékenység? Vagy csupán a figyelmére vágytál volna? :] - vigyorodtam el sejtelmesen, majd felemeltem a korsóm és fogyasztottam. Néhány korty keserű kenyér csúszott le a torkomon. Megnyaltam a szám szélét, mely ugyanolyan keserű lett, mint a sör maga. Azt hiszem ha csókot szeretnék váltani ma este, szükségem lesz előtte egy kevés szájápolásra.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Márc. 12 2013, 17:02

*Felvontam a szemöldökömet a válaszára. Elfordulva morogtam magam elé úgy, hogy beszélgető partnerem is hallhassa.*
- Milyen különös... én ezt egy könyvben olvastam, az Eragonban...
* Utaltam arra, hogy ismerni a másik nevét, hatalom. Úgy tűnt, nem akarta nekem megmondani a nevét, úgy tűnt játszani akar a saját szabályai szerint. Tetszett ez a hozzáállás, csak azt nem tudta, hogy én is vagyok olyan erőszakos, mint ő. .
- Hit? Talán egy bizonyos tiszteletet csak éreznék irányodba, ha nevedet mégsem félnél megmondani nekem. Leharapni a fejedet úgysem tudom. Elég, ha csak azt mondod el, hogyan szólítsalak. Nem kell, hogy a valódi neved legyen. De nem kívánlak pirinek hívni, mert az olyan megalázó.
*Mosolyodtam el kicsit valóban megalázó tekintettel. Játszani akar? Játszunk! A fiú folytatta. Én igyekeztem mélyen a szemébe nézni, hogy megfigyelhessem. Szavaira elmosolyodtam. Más helyzetben zavart volna, és dühös lettem volna rá, de tőle más stílust nem is nagyon vártam el. Így cseppet sem voltam ideges. Gondoljon amit akar. Tehát belemosolyogtam a szemébe, s így szóltam.*
- A beszélgetést felfüggesztem, míg nem mondasz egy nevet.
* Majd poharamra néztem, s ittam egy kortyot. Nem néztem a mellettem ülőre. Csak hogy ne őt nézzem, a csapost bámultam. A "belém rúgtál"-on vitatkoztam volna, de tudtam, hogy direkt mondta így. Csak hogy ne hagyjam reakció nélkül a szavait. Ezt neked Esu, ha egy gyilkossal akarsz beszélgetni!*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Márc. 17 2013, 04:17

- Hogy kiszámíthatatlan, azt a toborzón én is megtapasztaltam. Akkor és ott nem igazán jött ki jól a szituáció, de nem lettem volna meglepve, ha Vionak is megszalad a keze. Nem véletlenül nyújtottam a kezem neki, hogy távozóra fogjuk. Nagyon vacakul jöttünk ki abból a helyzetből, máskor nem szabad hagyni, hogy ekkora bolondot csináljanak belőlünk. Elvégre nívós céhet építünk kedves céhtárs, vagy mi a szösz - A végére azért beficcent egy mosoly is, majd szemrebbenés nélkül felhajtom a hűs tejet, nem gondolván az esetleges további italokkal való keverés veszélyeire. Komolyan jólesik az a pohárka frissítő, s az, hogy egyesek hitetlenkedve néznek rám, az külön élvezetessé teszi a kortyolgatását.
- Nem is gondoltam volna, hogy ennyi testvéred van, bár a sok lány magyarázat lenne a nyomokban lányos küllemedre. Vagy a menedzsmented írta elő a fülbevalót és a kiszőkített hajat? - Tyű, ezzel talán kicsit elvetettem a sulykot, így gyorsan tompítom is az élét valami hasonlóan személyes jellegű infóval. - Nekem nincs odakint testvérem, szóval elképzelésem sincs milyen lehet egyszerre több lánytestvér hisztijét kibírni. Gondolom mindannyian nagy rajongóid. Egyébként hogy fedeztek fel, hogy kerültél be a showbiznisz hatalmas gépezetébe? Na meg ami még érdekesebb, egy celeb hogy lesz MMORPG felhasználó? - Már nem szívatom, tök átlagos beszélgetés felé terelem a szót. Észrevettem a férfin, hogy komolyan büszke a munkásságára, s valóban élvezi is amit csinál, nem csak a pénzt facsarják ki egy megkreált imidzsből. Az viszont kifejezetten imponáló, hogy könnyedén belemegy a kérésembe és együttműködik a kis csínyben. Az epés megjegyzéseire ügyet sem vetek, ezek már szinte elemi részét képezik a kettősünknek, s lassacskán eljutok arra a szintre hogy élvezem ezeket és hiányolnám őket, ha mellőznénk ezeket.
- Parancsolj, a színpad a tiéd, mutass jobb tréfát! - s nem is késlekedik soká, bár nagyon úgy tűnik, hogy a humor terén sem egyezik az ízlésünk, mivel nekem meg ez a lapos poén. Sebaj, nem akarom lelombozni, had dagadjon a mellkasa. A táncoló hölgyeményeket én is szívesen elnézegetem, persze ennél tovább nem szívesen mennék. Mindent a szemnek, semmit a kéznek. Arra meg aztán végleg nem vetemednék, hogy bármilyen szexista megjegyzéssel illessem őket. Aztán ráterelődik ismét a szó az alkohol fogyasztására.
- Figyelj, őszinte leszek hozzád. Nagyon nem bírom az alkoholt, de valami lájtosabb koktél még belefér. Sajnos a SAO-ban is megüti az ember fejét a pia, én pedig mondjuk úgy, igen olcsón szét tudom csapatni magam, nem mintha általában akarnám.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Márc. 19 2013, 15:27

// Baljós (?) beszélgetés Esutellel //


- Talán Christopher Paolini az a bizonyos bölcs ismerősöm :] - vigyorodtam el a reakciójára. Nyilván képtelenség volt, hiába nem tudott rólam semmit, ennek az információnak nagyon kevés hitele volt. Más célja volt ezen közlésemnek természetesen, nem az, hogy egy nyilvánvalóan hamis adalékot ismertessek meg a lánnyal. Hogy is ismerhetnék egy 50 éves amerikai írót?
- Az egyiptomi kultúrából származik ez a motívum, rengeteg irodalmi műben fellelhető - közöltem végül egykedvűen, magam elé bámulva, csak hogy csillogtassam műveltségemet és bővítsem a szöszi ismereteit. Igazából lényegtelen volt, ahogy az is, hogy műveltnek tart-e vagy sem. Korántsem volt biztos, hogy pozitívumként értékeli vagy semleges számára, csak annyi volt biztos, hogy ártani nem ártott, és mint efféle rizikótól mentes elem, bátran használtam figyelemfelkeltésre.
Ismét rápillantottam, ahogy kifejtette az álláspontját. Elmosolyodtam, a mosolyt pedig kuncogásból felerősödő, gurgulázó nevetés követte. Tetszett, ahogy felveszi a verbális kesztyűt velem, belevaló kis tündérke volt, akit nem ijeszt meg egy szimpla indikátor és a mögötte rejlő feltételezések, sztereotípiák. Bátran ráncigálta a bajuszomat, talán kíváncsi volt meddig mehet el. Elvégre biztonságban volt a falak között, nem pusztán azért, mert ebben a zónában mindenféle sérülést megakadályoz a rendszer, de emberek is voltak körülöttünk. Csakhogy tudok úgy bántani másokat, hogy fizikai sérülést nem okozok, illetve én nem az a típus vagyok, akit érdekel a közönség. Ettől függetlenül úgy véltem, a mező közepén, négyszemközt sem mondott volna mást.
- Kedves tőled, hogy nem kívánsz megalázó nevekkel illetni. Igazság szerint engem vajmi kevéssé érdekel az anonimitás, az már nem az én bajom, ha az itteni sérelmeket a kinti világba viszi valaki. Az ingame nevem Tachi, a valódi keresztnevem pedig Makoto. Úgy hívsz, ahogy jónak látod, Esutel :] - elégítettem ki a kíváncsiságát vidám, barátságos hangon válaszolva. Nagyon jól választottam, örültem neki, hogy a hölgyike partner az én kis játékaimban és több, mint elégedett voltam a dacos reakciójával. Mások gyorsan elveszítik a türelmüket, de ő higgadtan és magabiztosan állt ki velem. Megnyaltam az ajkaimat, mintha valami ragadozó volnék.
- Nem hittem volna, hogy az elbűvölő szépségedhez egy ilyen magával ragadó személyiség is tartozik a csomaghoz. Tartogatsz még más meglepetéseket is? :] - kérdeztem, bár voltaképpen az előbbire vártam inkább a választ, hiszen az akadályt, melyet felhúzott, félregördítettem az útból. Hallgatagsága is eltűnt, hátha a rideg hozzáállást is fel tudom olvasztani. Néminemű izgalmat csempészett ez a lány a napomba. Príma :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Márc. 19 2013, 16:32

*A paolinis beszólását inkább poénnak vettem, mint bármiféle célozgatásnak, így elmosolyodtam rajta. Majd okoskodása közben komoly tekintettel figyeltem, majd biccentettem egy nagyot.*
- Aha...
* Biztos. Ha meg hazudik, hát így jártam. Ha meg igazat mondott, akkor nőtt egy kicsit a szememben. A lényeg úgy is egy volt. Beszélgetni akart velem. Nem tudom miért, nem tudom, mit számítok neki, talán épp azt akarja megfigyelni, alkalmas lennék-e új áldozatnak. Jó, bevallom, aggódok egy kicsit, hogy most mi lesz ezután, talán keresni fogja az alkalmat, hogy megöljön. De ehhez elég lenne neki annyi indok is, hogy belelőttem és "belé rúgtam". Azt hiszem, most ki akarok vele békülni. Ugyanakkor azt nem akarom, hogy egy naiv kis csitrinek higgyen. Majd következő mondatára összevontam a szemöldököm. Itteni sérelmeket átvinni a külvilágba.*
~ Te ostoba! Amit itt teszel, azt tennéd kint is. Ha itt gonosz vagy, a valóvilágban is az vagy. ~
*Talán majd elmondom neki. A Tachi név tetszett meg nekem, így fogom szólítani. Talán azért is, mert ez nem olyan gyilkolós névnek hangzik. A szája megnyalása nem volt valami bizalom-, se nem étvágygerjesztő, így csak unalmas képet vágva elfordultam. De aztán jött a bók. Ekkor hirtelen visszafordultam, s mélyen a szemébe néztem. Látni akartam, hogy komolyan gondolja-e. Komoly tekintettel szólaltam meg.*
- Ez egy szerep? Amit játszol. Azt mondtad, az itteni sérelmeket nem kellene kivinni a külvilágba. Vagyis ez itt egy játék, amelyben megalkottál egy karaktert, annak jellemébe bújtál, s játszod a szerepét... Tachi?
*Mondtam ki a végén a választott nevet. Nagyon érdekelt a válasz, mert ez sorsdöntő lehet, a beszélgetés menetét, stílusát megváltoztathatja.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Márc. 19 2013, 19:25

//Anat//

Mikor felhoztam Juu-t is, jellemeztem kicsit, akkor pár mondtad erejéig szóba került a toborzó is, ami elvileg nem aratott valami osztatlan sikert. Nekem speciel nem volt olyan rossz. Jól megmondtam a hörcsögnek, hogy kicsit sokat képzel magáról, ha azt hiszi, hogy látásból megmondja, mi lakozik az ember szívében. Arra nem sokan képesek, talán senki sem. Én legalábbis még sosem találkoztam olyan emberrel.
- Én speciel nem bánom, hogy így történt. Legalább azt megmutattam nekik, hogy büszkeségből nincs nálunk hiány. Juu megütötte, mert már elege volt belőle. Mondd szerinted a tömegből hányat tették volna meg ugyan ezt?? Az az aranyhörcsög úgy beszélt, mintha látná a jövőt és az emberek valódi természetét. Egy kész vicc volt az a gyerek. Szerinted Bolondos csináltak belőlünk?? Dehogy… csak annyit látott az a „közönség” hogy kiállunk az elveink mellett…. Ennyi. - magyaráztam el Sai-nak, hogy én hogyan is láttam a dolgokat. Azután rátértünk picikét a család témára, elárultam, hogy négy lánytestvérem van, mivel sugallni szerettem volna, hogy az életem nem volt mindig fenékig tejfel. Négy fiatal, szeszélyes nőszemély, plusz az anyu. Ez bárkit megviselt volna, nem csak engem. A kis megjegyzésére ökölbeszorult az öklöm és egyik szemöldököm is rángatózott, de ennyire azért nem volt komoly a helyzet. Csak meglepett ez a kis szurkálódás.
- Ha felétek ezek a kidolgozott izmok nőiesek, akkor nem igen költöznék a környékedre- még a hideg is kirázott amint erre rágondoltam. Izompacsirta nőcik, akik erősebbek, mint én?? Na neeeeem, az felejtős.
- Lövésem nincs, hogy melyik korból jöttél, de a fülbevaló, már jó ideje nem csak a nők kelléktárában található meg. A hajszín meg?? Tudod, egy sztárnak fel kell hívnia magára a figyelmet. Mivel a japánok haja fekete, ez nagyban megkönnyíti a feltűnősködést. – Saito-nak nincs testvére, és még csak nem is tudja mekkora mázlistának született. Bár így belegondolva, unalmas lett volna a gyerekkorom a négy hisztérika nélkül. közben újabb kérdésekkel bombáz a srác. ezt a kíváncsi természetet…
- Kíváncsiságod, már-már olyan hatalmas, mint a nőké haver - viccelődtem vele egy kicsit. Leginkább nőktől szoktam meg a kérdés áradatot. Ez érthető, hiszen a rajongóim túlnyomó része nőkből állt és remélem még áll is.
- Persze, hogy azok. Ez csak természetes, hiszen én vagyok a bátyjuk, öccsük.. Kettő idősebb kettő fiatalabb. Büszke vagyok rájuk. Nem is tudom elképzelni milyen lehet magukban tartani azt, hogy a testvérük az a bizonyos Ryuninji Ren, mégis megteszik.. Néha bosszantóak, de szeretem őket - kicsit magukkal ragadtak az emlékek, egy kis nosztalgia sosem árt. Még az is hiányzik, mikor az idegeimen táncoltak, mind a négyen egyszerre, azt nagyon is értették.
- Vááááh, ez a sok kérdés. A családom az a muzikális fajta. Mind az ötünknek meg kellett tanulni zongorázni és még egy választott hangszeren játszani. Kiskorom óta tanultam kottát olvasni, írni meg ilyenek, csak sose szerettem. Középiskolában írtam egy musical-t amit én énekeltem. Az felkerült az internetre és voálá. Le is csapott rám egy ügynökség, három hónappal később pedig Ryuninji Ren megszületett, a negyedik hónap elején pedig már debütált is. meséltem a kis története a mostani énem születéséről.
- Az MMO pedig?? A mai világban minden gyerek játszik, én sem voltam kivétel. Igazán jó kikapcsolódás és néha jobb egy kitalált világba menekülni, persze nem így ahogyan most- párszor sikerült besokallnom nekem is, zaklatások, túlhajszolás, meg ilyenek miatt.
- Na de most már ideje neked is mesélned valamit magadról. Elég régimódi vagy, fura a stílusod, érdekes göncökben járkálsz, szereted a macskákat, ez mind fura- kettőnk humorérzéke nem egy húron pendül, erre is rájöttünk ma este, de sebaj. a lányokat azért mind a ketten elnézegettük. Örültem is, hogy inkább őket bámulta és nem engem.
- Ahham, oké!! Akkor két Bloody Rose-t kérünk töki- szóltam a csaposnak, aki bár csúnyán nézett, neki ált elkészíteni a koktélt.
- Nyugi… Ebben csak paradicsomlé van, meg citromlé, kis fahéj, vodka meg cukor. Nem lehet több 20-25 %-nál. Előbb vágná haza az ízlelő bimbóidat, mint téged ne aggódj- Valóban pikáns egy ital, de én ezért szeretem. Mikor végre megkapom a vörös italom már nagyot is kortyolok belőle.
- Hmmm… nagyon fini. Te Sai, amúgy hogy alakult a toborzó?? Felvettél valakit?? Vagy nem?? Még nem jártam utána, sok volt a dolgom.

_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Márc. 25 2013, 22:03

// Baljós (?) beszélgetés Esutellel //


Megint visszatért a szűkszavúságához, ám testbeszédéből, szemének mozgásából látszott, hogy pörögnek a gondolatai, nem pedig az odafigyelés vagy az általam adott ingerek hiánya okozza ezt az állapot. Talán értékel, elemez, mérlegel, átgondolja a válaszait óvatosságból vagy megfontoltságból. Hm, nehéz volt leszűrni mi járhat a fejében, szörnyen keveset mutatott magából. Mintha négy hangszigetelt, sötétített falú üveglap fogságában tartózkodna, még a reakciói is homályban tartották igazi kilétét. Érdekes volt, határozottan érdekes az a rideg, tüskékkel teli ház, ami a külsejét jellemezte, az efféle kihívásokért éltem-haltam világéletemben. A kardinális kérdés az volt, hogy valóban ilyen fagyos, vagy a kemény héjat feltörve lágy belsőséget találnék és csupán csak ezt az odalát kívánja elfedni a viselkedésével?
Gondolatmenetem folyamán talán az én tekintetem is elkalandozott a semleges területek felé, legalábbis azon kaptam magam, hogy kénytelen vagyok visszafordulni a szöszi felé, mikor az rám pillantott. Határozottan nézett a szemembe, ha képes olvasni az íriszekből, az enyémből higgadtságot és végtelen nyugalmat olvashatott ki jelen pillanatban. Természetesen álltam a tekintetét, sőt, mélyre hatoltam benne. Egy ócska romantikus regény írója talán úgy fogalmazna, hogy el is vesztem a bájos szempárban, ámde ez nem volt helytálló megállapítás.
- Nahát... :] - szólaltam meg, a kérdés zseniális volt - Én úgy fogalmaznék, hogy a saját lényem egészítem és tágítom ki a világnak megfelelő határokhoz alkalmazkodva. Viselkedésem egyes elemeit az Aincradban uralkodó törvények befolyásolják, viszont az emberekre adott reakcióm, a róluk alkotott véleményem... őszinte :] - adtam meg végül a feleletet. Hogy mindebből milyen következtetéseket von le, az már az ő gondolkodásmódjától függ, mindenesetre ezt egy megfelelő pillanatnak éreztem ahhoz, hogy a tüneményes teremtés egy szőke hajtincsét megérintem, és ezzel arcát is megsimítsam.
- Őszintén szólva nem örülnék neki, ha egy nem is olyan rég feltett kérdésem megválaszolatlanul maradna... :] - hívtam fel a figyelmét rá, hogy mulasztott, ám lényem már szinte észrevétlenül remegett az izgalomtól, hogy mit fog tenni. Reagálj, édes , fedd fel előttem önnön mivoltodat :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Márc. 26 2013, 01:49


[Ren]
- Lehet, hogy sokan megtették volna, de eleve felesleges volt leállni vele vitatkozni. Te is láthattad, hogy bekattant a srác, s hiába voltak az érveid helytállóak, csak olaj volt a tűzre. Felesleges ilyesmire az időt is pazarolni. Részemről téma ejtve, végleg. - Közben nem tudom nevetgélés nélkül megállni a további beszédet - Egyébként ez az aranyhörcsög név honnan jött? Rendkívül találó, de nekem eszembe se jutott volna a fiúról. Másoknak is adsz ilyen beceneveket?
Mindenesetre bíztató hallani Rentől olyan magasztos szövegeket, hogy "kiállunk az elveink mellett", mert ebből is érződik, hogy elfogadta, sőt büszke arra, hogy a céhem tagja. Sejtettem én, hogy bár nehezen kezelhető a dalos pacsirta, de ész érvek mellett simulékonyabb. Formálható, csak ő ezt meg ne tudja, mert akkor tuti ellenkezne, lázadna.
Mellőzve a komolyabb témát a magánéletre terelődik a szó. A kis beszólásom máris betalált, s az önmagasztalás nem is marad el, ahogyan az már szinte elvárható tőle. Valahol igazat kellett neki adnom, már ami a feltűnő hajszínt illeti, de én nem értek a divathoz. Legalábbis ahhoz a fajtához nem, amit ő képvisel. A kíváncsiságom szintjét a nőkéhez hasonlítja, amire csak dobok egy kelletlen mosolyt, mivel csupán olcsó visszavágásnak érzem az iménti lányos külső jelzőm végett. Már kezdtem volna unni a beszélgetést, ha nem vágott volna vissza. Az viszont meglep, hogy milyen bensőségesen mesélget a testvéreiről. Valóban van egy másik oldala ennek az embernek, még ha nem is szereti kimutatni. Öten voltak testvérek, biztos nem lehetett könnyű a szülőknek, habár lehet tehetős családból származik. Erre rákérdezni viszont nem lenne túl illendő, így el is vetem ennek lehetőségét. Igazán irigylem tőle, hogy vannak testvérei, akik felnéznek rá, s akikre minden jel szerint ő is felnéz. Viszont ami igazán megdöbbent, az a zenei pályafutása. Meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen komoly képzésben vett részt. Azt hittem kiemelték a tömegből a macsó külleme miatt, meg volt némi hangja, amit egy énektanár kikupált, s ennyi. De ennél sokkal többről volt szó. Ha jól értem, nem is Ryuninji Ren az eredeti neve, hanem csak felvett művésznév, amit valószínűleg a menedzsere kreált neki. Aztán rám terelődik a szó, s a részletes beszámolók után könnyebben nyílok meg én is.
- Hát, igen, sokan tartanak furának. Szerintem abban nincs semmi férfiatlan, hogy a macskákat szeretem, elvégre neked is ott van Aikon. Ami pedig az öltözködésemet illeti, nos igen, megvan ennek is a szubkultúrája, ami nem olyan mainstream, amit a divathullámok felkapnak. Tulajdonképpen mára már élvezem, hogy különcnek számítok. Gyerekkoromban sokat szívtam miatta, de mostanra rájöttem, hogy nem akarok átlagos lenni. Talán kicsit rá is játszok a stílusomra, de már ösztönösen jön ez is. Egyébként az őseim francia nemesek voltak, s akkoriban kezdtem jobban ráállni, már-már képezni magam erre a beszédre, mikor kikutattam a családfámat. Gondolom észrevetted, hogy nem tiszta vérű japán vagyok... nos, ez a kulcsa mindennek. Anyám francia kanadai, így nem csak hagyományos japán neveltetést kaptam.
Közben Ren nyakon csípi a morcos csaposunkat, akivel az imént a bolondját járattuk, s céhtársam valami olyan löttyöt kér, amiről én még életemben nem hallottam. Mikor próbálna nyugtatni, hogy mit tartalmaz az ital, csak még jobban grimaszba torzul az arcom. Komolyan paradicsomlevet igyak? Ráadásul tejre? De hát mit lehet tenni, nem akarom rögtön visszautasítani kóstolás nélkül, így óvatosan beleiszok a koktélba. Hát nem kellett volna. Számomra borzalmas egyveleget képez az erős szesz és a rostos zöldséglé, a fahéj meg végkép nem illik a képbe. Próbálok semleges arcot vágni, de pozitívat semmiképpen nem sikerül kicsikarnom magamból. Miközben tovább folytatjuk a beszélgetést ki kell találnom, hogy mi legyen a maradék ital sorsa, mert hogy én meg nem iszom, az is biztos. Tulajdonképpen adathalmaz, akár ki is boríthatom, nem pocsékolok.
- Igen, felvettem azóta még pár embert. Juureiről gondolom nem kell beszámolnom, viszont felvettem egy szöszi lánykát, akit te állítólag nagyon is jól ismersz. Egy bizonyos Esutelt. Úgyhogy vele kipipálva az íjász hadosztályunk alappillére. Aztán pár nap mulva összetalálkoztam egy olyan alakkal, aki még nálam is sokkal furább. Viszont menő petje van, ha kifejlődik a bébi, akkor lesz egy harci tigrise a céhnek. Jah igen, mert ha nem jött volna le eddig, Luv idomár. És nyersanyaggyűjtő, szóval mindenben passzolt. Aztán lássuk csak, kit is hagytam ki? Ó, hát persze, Meredith! Reményeim szerint egyszer kiváló tank lesz a lovaginából, legalább is a benne halmozódó energiákat még a javunkra fordíthatjuk. Igazán különleges teremtés, már csak a megjelenése is a nagy vörös loboncával. A személyes védelmem alatt fog állni a lány. Jah igen, az aranyhörcsög fiúval meg párbajoztunk, mármint komoly küzdelemnek nem nevezném a szóváltásunkat, de elképesztő egy pukkancs az az idióta kölyök. - kis szünetet tartok, majd visszatérek a céhes ügyekre - Kinéztem egyébként egy otthonos kis vityillót, s mi tervezhetjük meg a lakrészeket, szóval hamarosan csomagolhatsz, mert napokon belül beköltözünk. Aztán megtartjuk az első céhgyűlést is, ott aztán megismerkedhettek személyesen is egymással mindannyian.
Szünetet tartok, hogy belekortyolhassak italomba, de aztán eszembe jut, hogy abból aztán nem iszok többet. Ahogy nyúlok a pohár felé, teszek egy hirtelen mozdulatot, hogy úgy tűnhessen, ügyetlenségem miatt, véletlenül borítom ki az italt. - A csudába, hát ez ennyi volt... De tudod mit, most az én köröm jön. Ha már koktélozunk, akkor kérnék egy Russian White-ot és mellé azt, amit az úr inni kíván! - adom le az újabb rendelést a csaposnak, de ezúttal nem kívánom megszabni, hogy Ren mit igyon. Én magam az ilyen tejszínes, krémesebb, édesebb koktélokat szeretem. Na jó, kb ez az egyetlen koktél, amit ismerek és megiszok.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Márc. 27 2013, 12:39

//Tachi//

*Nagyon érdekelt a válasza. És az döbbenetes volt, s teljes mértékben kiábrándító. Ha legalább csak játszana... de így... Elgondolkodtam a válaszon. De ekkor hozzám ért. Reflexből arrébb toltam a kezét. *
- Ezt szerintem hanyagoljuk.
* S kicsit elfordultam. Majd feljött azzal, hogy kérdését válaszolatlanul hagytam. Elgondolkodtam.*
~ Mire gondolhat? Peterre? Vagy arra, hogy tartogatok-e neki meglepetést? ~
* Nem tudtam eldönteni, így inkább azt feleltem neki.*
- Mire is gondolsz pontosan? A memóriám nem valami jó, tudod.
* Mosolyodtam el egy kicsit. Mégis mit tegyek? Egy tudatos gyilkossal van dolgom. Ha az előző menetet letárgyaltuk, felteszem a következő kérdést. *
- Tisztában vagy azzal, hogy ha itt ölsz, akkor kint is meghal az illető? Vagy úgy gondolod, hogy Kayaba hazudott?
* Nem volt vádlás a szavaimban. Igazán érdekelt, hogy mit felel erre. *
- Ha őszinte vagy, az jó. De érdekelne, hogy mit gondolsz, milyen törvények uralkodnak Aincradban?
* Én csak teszem fel a kérdéseket, mert tudni akarom, hogy mi rejtőzik a srácban. Mindig reménykedek a jóban,s meg akarom találni a sötétségben a fényt. De reményem kezd halványulni. Vajon Tachiban meglelek egy apró fénybarázdát? *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Márc. 31 2013, 01:00

- Nem szokásom megfutamodni, legyen az akármilyen kicsinyes helyzet, vagy éppen halálos veszély- talán nem kézenfekvő ezt a hasonlatot használnom, de így van. Az nekem egyfajta kihívásféleségnek számított, így akként is kezeltem. Még most sem bánom és kész, valószínűleg soha nem is fogom bánni. A sárcra kitalált becenév tetszik Sai-nak, ez érthető, én magam találtam ki.
- Csak rá kell nézz és egyből szembetűnik majd a hasonlóság. Alapból szőke a haja és felfújja az arcát, mikor egy kicsit ideges. Mint egy hörcsög, mikor habzsol. Lehet ő észre sem veszi, de így van. Kész röhej a srác- nevetek egy kicsit. Valóban kész vicc az a srác a világnézetével együtt.
. A voice örök kisállata az a Kota gyerek alias borz. Az a gyerek egy borz’alom- kis szójáték, talán nem is vicces, de illik ide. Nagyon nem bírom azt a srácot. Szinte már undorkeltő a látványa számomra. Jól elbeszélgetünk ez alatt. Egy kis csipkelődés is jelen van, de csak egy minimális. Egyikünk se veszi komolyan. Azért azt tisztázom, hogy Saito kezdte és nem én. Én csak folyatom, az a kisebbik bűn a kettő közül. Kicsit mesélek neki a múltamról, többek között a családomról, a négy testvérkémről, akik kezdetben rendesen megnehezítették az életet, most meg itt hiányoznak nekem. A fene se érti az ilyen érzelgős dolgokat. Talán túl sokat beszélek magamról most, ezek mindegyike nagy titoknak minősül a való világban. Itt bent nem árthatnak nekem, nem sok rajongómmal találkozok itt, és kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy értem rajongjanak. Mikro úgy érzem eleget beszéltem már magamról, megkérem őt, hogy meséljen magáról. Ne csak én jártasam a szám és osszak meg „titkos” információkat.
- Aikon egy pet, és elég hasznos némelykor, nem csak egy sima macska- javítom ki Saito-t. Egy macska és Aikon között hatalmas a szakadék. Na de be is fogom a szám és hallgatom inkább a mondandóját. Hát ő sem az a megszülettem és élem a saját kis nyugodt életemet típus. Bár egyszer én az voltam, egyszer régen, mikor még szürke kisegérnek számítottam, semmi egyébnek.
- Feltűnési viszketegség?- viccelődök egy kicsit. Nem éppen nekem kell ilyeneket kérdeznem tőle. Én minden bizonnyal ilyen betegségben szenvedek. Már olyan szintre is sikerült fejlesztenem, hogy elég csak megjelennem és rám figyel mindenki. Minden prímán ment, míg itt nem ragadtam. Legyen átkozott ez a Kayaba.
- Abban egyetértek veled, hogy a divatot nem követni kell, hanem teremteni. Néha mondjuk idegesítő, mikor rosszarcú imitátorok jelennek meg valahol. Az a halálom, hatalmas sértés rám nézve. – fülelek tovább. Jah simán levágja az ember, hogy nem tisztavérű japán. Ilyen arcberendezéssel és hajszínnel tuti nem. A hajszín az orvosolható, de ez a face…… három műtét és két év rehab után talán hiteles lenne.
- Engem sosem érdekelt a múlt. az már elmúlt ennyi. Ami érdekes az a jelen, ki kell élvezni minden egyes percét- mondom nagy mosollyal, majd rendelek egy kis koktélt. Az egyik kedvencem, igazi ínyenceknek való. Kell hozzá tartás az tuti, mert hazavág, és inkább az ízére gondolok, mintsem a fokára. Nagyot kortyolok bele, mikor kézbe veszem.
- Áááááh… isteni- nekem ez nagyon fincsi. Akár még öt ilyennel is végeznék. Lehet meg is teszem, hosszú még az éjszaka. Lassan szóba hozom toborzó végeredményét, hogy vajon kik kerülnek be a céhbe. Kortyolgatok közben mennyei italomból, de köhögésben török ki Esutel nevének említésére és egy adagot egy nem túl józan férfi nyakába küldök a piámból.
- Áh… igen Esu-chan. Ő tőle kaptam is egy üzit, de nem is sejtettem, hogy tényleg felveszed. – kuncogok zavartan.
- Öhm.. vele jó lesz vigyázni. Nagyon gyönyörű, meg minden, de módfelett agresszív és hamar eljár a keze. Még egy apróság miatt is képes lenne agyonverni. Nagyon félelmetes és megközelíthetetlen. De nagyon bomba csaj... :F Ha már itt tartunk őt jégkirálynőnek neveztem el- borzongok bele kicsit. Jobb lesz, ha távol tartom tőle magam egy kicsit. A következő kortyolási kísérletem is kudarcba fullad. Ezúttal Luv neve hallatán.
- Luv? az egy elmebeteg. Tuti nem norma az a lény. – jön ki belőlem kapásból. Vele is csak rossz emlékek kötnek össze. Anyám ez a céh nem lesz semmi. Javarészt menekülök majd kettejük elől. ajajajj ez így nem lesz jó nagyon nem. Na inkább igyunk. Végre sikeresen megtalálom a poharam fenekét is. Még egy tagot beszerzett, aki egy lovagina. Ezen a kifejezésen nagyot nevetek.
- Lovagina?? – kérdezem vissza nevetve, hátha csak a hallásom szórakozik velem.
- Azt hittem tartózkodsz a szexista kijelentésektől. – kuncogok. Életemben nem hallottam még ezt a kifejezést. Csak és kizárólag egy dolog jut róla az eszembe ~.~
- Az odáig okés, hogy a te védelmed alatt áll. Rendben is van,d e mit csináljak, ha ő mászik rám? Elvégre sztár vagyok ember, akaratom ellenére is ragadnak rám a nők. Miri-chan sem tudott nekem ellenállni- büszkélkedek vele egy sort.
- Cöh… nyomi. Kár volt rá pazarolnod az értékes perceket. - Ennyit fűzök hozzá a kis hörcsögös témához. Látszott rajta ott, hogy nem valami nagy fighter.
- Az remek. Már régóta vágyom egy hozzám méltó szállásra. A hócipőm tele van a miniatűr szobákkal a fogadókban. Olyan kicsi, meg csúnya, pici ágy, semmi stílus egyszóval low. – Érdeklődve figyelem a fiú kis malőrjét. Oda a drága, ínycsiklandó pia. Áááááh ez az ember nem tudja mit hagyott most veszni.
- Látom megártott a tej- nevetgélek kicsit a saját poénomon. Talán már meg is látszik rajtam az a Bloody rose.
- Nekem jöhet egy Zombie. A halálos hét dl-es adag. – a pultos elkerekedett szemekkel néz, de csak bólintok, hogy így van, hozzad csak babám, mert szomjas vagyok.
- Amúgy mondhatnál pár szót arról, hogy miket tervezel. Lehet mondtad már, csak elfelejtettem vagy ilyesmi. Mihez kezdünk majd, ha egy céh leszünk? Élünk tovább, csak épp egy fedél alatt? Valahogy nem látok ennyire előre.


_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Ápr. 05 2013, 14:44

- Felfújja az arcát, mint amikor a hörcsög habzsol... - ismétlem meg Ren által elhangzottakat, s ahogy elmém vizualizál egy hörit és mellé felidézi Alex képét, hát bizony nagy nevetésben török ki. Szó ami szó, valahol igazat kellett adnom céhtársamnak. Bár lehet, hogy az alkohol hatásának is be lehet tudni egyre felhőtlenebb jókedvemet, de el kell ismerjem, ez jó poén volt.
- Feltűnési viszketegség? Nos lehet, nem tagadom. Bár elég komikus, hogy ezt pont te kérdezed, Mr. Mindigmindenholaközéppontbanakaroklenni! - Azta, már tényleg kezd összefolyni a beszédem. Ütős ez a Russian White. Fel is hajtom a maradékot és kérem a következő kört. Óvatosabbnak kellene lennem, hisz tudom, hogy az alkohol az egyik legnagyobb ellenségem, mert kevéstől is fejre állok, de ha egyszer ennyire itatja magát ez a koktél. Ráadásul ha már leperkáltam a belépőt mindkettőnknek és jó a társaság is, akkor miért ne rúghatnék ki a hámból. Tulajdonképpen még a szervezetemet sem mérgezem, mert ez csak virtuális pia, és csak az agyam kreálja meg az ittasság eufóriáját. Eddig csendben hallgattam Rent, egyetértően bólogatva a mondataira, de mikor a szó a céhtagokra terelődik, akor ismét bekapcsolódok a beszélgetésbe.
- Tulajdonképpen a céh nőtagjai mind elég vehemensek és a többieknek is hamar eljár a keze, így ez nem volt kizáró ok - kuncogok, mikor Esura kerül a szó. Aztán egyre jobban nevetgélek hallva, ahogy a többiekre reagál Ren.
- Luv jó arc, nem tudom mi bajod vele. És macskabolond, mint én. Van benne valami, amit még nem fejtettem meg, de nem is tudom megfogalmazni hogy mi az... Jah, deee, várj csak... - kortyolok újabbat a koktélomba, hogy megjöjjön az ihlet - Az a nagy turpisság, hogy nem tudom, hogy nő vagy férfi. Áhháhá, ez tök gáz!
Nyugati rész - Page 3 Anatxd

- Hmm, hogy miket tervezek? Lássuk csak... Hamarosan összecsődítem a bandát, hogy megismerjétek egymást meg beköltözzetek a házba. De ezt asszem már mondtam. Na mindegy. Aztán ezt a házacskát ám fejleszteni is kell, úgyhogy nem csak annyiból áll az együttlakás, hogy naphosszat lóbáljuk a lábunkat és délig alszunk meg pancsolunk. Persze azt is kell, jó sokat. Úgy ám! No de, várjá'... Szóval, tervezek egy céhküldit. Amolyan összetartás féleség. Nem árt, ha megtanulunk összedolgozni, taktikusan együtt harcolni. Jó móka lesz. Majd lesem a küldetésadó hírdetéseket, hátha akad valami nyalánkság, valami Arteses. Tudod, valami bohókás dolog, amit megéri elválalni, de amellett, hogy jövedelmező, jól is szórakozzunk. Érted!?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Ápr. 07 2013, 01:18

<< Esutel >>


- Ahogy kívánod - távolítottam el a kezem az arcától, s azt a poharamra helyeztem. Torkomat elhagyta egy halk hümmögés, nem hinném, hogy olyasmit tettem, amivel ilyen erős védekező reakciót érdemelnék. Így belegondolva a feje felett virító sárga indikátor okára, azt hiszem volt egy elég jó tippem arra, miért is reagált így, ilyen elutasítóan egy egyszerű érintésre. Nem ellenem szólt, hanem általános viselkedésforma.
- Félsz az érintéstől, Esutel kedves? :] - mosolyogtam rá, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne ilyesmit kérdezni. Nem különösebben foglalkoztatott, ha mellémegy a tippem, abban bíztam, hogy ha a válasz nemleges is lesz, hozzáfűzi majd a magyarázatot, vagy legalább elhint róla valamit.
- Yare-yare... - kuncogtam fel - Mindketten tudjuk, hogy nincs semmi baja a memóriádnak. Ha nem szeretnél válaszolni, nem erőltetem, de akkor neked se legyenek elvárásaid az én válaszaimmal kapcsolatban - pillantottam a lányra sokatmondó tekintettel. Egy ilyen olcsó kifogást álmomból felkeltve is lefülelek, számomra nyilvánvaló volt, hogy tisztában van vele, mit kérdeztem, csupán igyekszik kibújni a válaszadás alól. Természetesen, nem sokan szeretik, ha megpróbálják feltörni a teknőspáncéljukat, különösen ha az olyan kemény, mint jelen esetben.
- Egy olyan virtuális környezetben vagyunk, ahol Kayaba Akihiko maga az isten. Ő fektette le ennek a világnak a szabályait. Minden szava törvény, és bármit képes láttatni velünk, a játékszereivel. Megbíznál egy olyan emberben, aki azt tesz, amit akar és amit csak nem szégyell? - adtam választ a magam módján. Nem lepett meg, hogy a játékosok jelentős része feltétel nélkül elhitt mindent, amit Kayaba mondott és mutatott, az a férfi kihasználta még azt is, hogy sokkos állapotban leledzettünk abban a pillanatban. Ő utat mutatott, magyarázatot adott, ráadásul a szavainak hitele volt, mint a világ teremtőjének. Az emberi elme pedig vezetésre, támaszra vágyik.
- Mit gondolsz, van olyan ember aki képes lenne ép ésszel feldolgozni azt, hogy több ezer ember halála szárad a lelkén? - fordítottam még egyet az iménti kérdésén. Hangján, fogalmazásmódján ott és akkor érezni lehetett, hogy Kayaba Akihiko mindvégig megőrizte a hidegvérét, józanságát. Nem olyan volt, mint valaki, aki éppen megölt - akkor még csak - néhány száz embert.
- Tudod, rengeteg kérdésed van és bevallom, igen szórakoztatóak, arra pedig kifejezetten büszke vagyok, hogy csilingelő hangodat örömmel mutatod meg nekem, de... mindennek valami célja is van a részedről, nem igaz? :] - vigyorodtam el, elkerülvén a választ az utolsó kérdésére. Az érdeklődési körei nem voltak szokványosak, kellett hogy legyen mögöttük egy ok, amire én viszont roppant mód kíváncsi voltam. Mi mozgathatja ezt a szőke tündért abban, hogy ilyen mély társalgásba keveredjen egy magamfajtával?
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Ápr. 08 2013, 21:03

*Örültem, hogy tiszteletben tartotta távolságtartásomat. Legalábbis egyelőre ezt tette, remélem ez a későbbiekben sem változik. A kérdése meglepett, de őszintén szólva nem zavart. Mosolyára feleletül én is elmosolyodtam s egyszerűen válaszoltam neki.*
- Igen.
*Ezután tettem fel a kérdést, hogy mégis mely kérdésére nem feleltem. A poén az, hogy tényleg nem tudtam, mire is gondolt, de válaszából, ami nem is volt igazán válasz a részéről én mégis ki tudtam venni, mely kérdésre is utalt. *
- Jogos.
* Feleltem neki elmosolyodva. *
- Ha Peterre gondolsz, hogy miért mentettem meg... azért, mert hátba támadtad. Kapóra jött, úgy sem jutott nekem ellenfél. Bár nem mintha kemény egy nyílvesszővel megmentettem volna az ő életét. És, hogy féltékenység? Látom szereted nyersen kimondani azt, amit látsz, s lehet, hogy igaz is, mit látsz, de korán sem annyi, amennyit gondolsz. Féltékeny voltam, vagy inkább vagyok, mert őt régebbről ismertem, s köszönésen kívül nem sokat törődött velem. Egy másik lányt meg most látott meg életében először, s már együtt lógnak. Innentől kezdve azt gondolsz bele, amit akarsz, nem hiszem, hogy neked magyarázkodnom kellene. Nem erőlködöm.
* Mondtam határozottan egy enyhe mosollyal arcomon. Furcsa volt Tachival a beszélgetés. Az egy dolog, hogy gyilkos, és még az aljasságot is kénezem belőle, de valahogy felszínre hozza a valóságot, mellette jobban megismeri az ember magát. Nah igen. Tényeket talán megosztok vele, de a mellette párosuló érzelmeket nem. A szívemet nem nyitom meg neki, hisz ki ő, hogy pont neki tenném meg?! De nem csak neki, másnak sem tenném. Azt hiszem a balesetemről is azért tudtam másoknak nevetve beszélni, mert csak objektíven tényeket közöltem, az érzelmeimet nem nyitottam meg feléjük. Ez lehet jó is és rossz is. Egyelőre, Tachi esetében biztosan jó. Kérdésemre, hogy elhiszi-e Kayaba szavait, a válasz bár bonyolultnak hangzik, egyértelmű. Szavain elgondolkodok, de a válaszom igen. De folytatja a gondolatmenetet, amire elmosolyodok. Majd megszólalok.*
- Egy olyan embernél mint Kayaba, pont szeszélyessége miatt nem tudhatjuk, hogy igazat mond-e vagy sem. Simán kinézem belőle, hogy igazat mondott. Ez is a kísérletezéséhez tartozik. Ráadásul ki vagyok én, hogy eldöntsem, igazat mondott-e vagy sem, s ki vagyok én, hogy ez alapján kockáztassam bárki életét is?! Mert ha igaz, amit mondott, akkor valóban meghalnak azok, akiket itt megölnek. Ehhez viszont nem akarom, hogy bármi közöm is legyen. És a következő kérdésedre is igen a válaszom. Vannak annyira sötét alakok, akik már elvesztették a lelkiismeretüket, így nekik semmit nem jelent több ezer ember élete. Nem kell ehhez megőrülnie. Simán tehet az ember őrültséget anélkül, hogy elméje megbomlana. Csupán hit kérdése. Vegyük kettőnk esetét. Te nem hiszed, hogy valóban meghalnak azok, akiket itt megölsz. Én ezt így hiszem, ezért őrült gyilkosnak gondolhatlak. Te viszont őrült naiv kiscsitrinek tarthatsz, amiért elhiszem Kayaba szavait. Ugyanakkor mindketten épeszűek vagyunk.
* Fejeztem be végre hosszas beszédemet. De úgy döntöttem rákérdezek valamire.*
- Nos, akkor szavaid alapján, te elvesztenéd épelműségedet, ha ezreket gyilkolnál a való világban? Kint nem ölnél?
*Mikor rákérdezett Tachi a célra, elmosolyodtam, de szemeimből komolyság áradt. *
- Talán még nem jöttél rá? Tudni szeretném, hogy ki vagy. Hogy mi van benned.
* Majd a szemébe néztem várva a válaszokat.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Ápr. 08 2013, 21:42

//Anat//


A téma lassan átterelődött a kis beceneveimre. Igen, mindenkinek adok, akit egy kicsit is jobban ismerek, mint másokat, és ha eszembe jut róla valami. Az a szöszke nyomi gyerek egy kiköpött hörcsög, ez nem vitás.
- Ugye?- a nevetése elárulja, hogy elképzelte aga előtt azt a nem szép látványt. Én azért ennyire nem élem bele magam, bőven elég volt, hogy egyszer láttam az illetőt, felidézni sem akarom már az emlékét.
- Hahaaaa,, Engem ne hasonlíts magadhoz Razz Nekem az a munkám, hogy kitűnjek a tömegből érted, ezért fizettek meg minden. Megrovást is kaptam, hogyha nem voltam olykor elég feltűnő- a hírességek élete már csak ilyen. Az ügynökség határoz majdnem mindenről, nekem csak csinálni kell a dolgom, nagy felhajtást csinálni, villogni, keménykedni némely esetekben.
- Te azonban… igaz nem tudom, de nem hiszem, hogy a munkád része lenne, vagy tévednék?- kérdezem és aprót kortyolok bivalyerős italomból. Ezzel vigyáznom kell, mert nem figyelek oda és már ki is üt. Csak most értesülök róla, hogy a szőke jégkirálynő is csatlakozik a céhünkhöz. Hó persze már tudtam, hogy jelentkezett meg minden, csak… remélem nem lesz, verekedős kedvében mikor meglát, és nem locsolkodik valami szeszes itallal.
- Kiket szedtél te össze haver?- kuncogok ezen.
- Csupa erőszakos nőszemély. Kikkel akarsz mégis körbevenni engem?- hüledezek megint. Nálam is hat már a pia rendesen. Luv témába kerülésénél elhúzom a szám rendesen. Nem bírom azt a lányt, totál kiráz tőle a hideg.
- Én szerintem jobban ismerem nálad. Kész rémálom, egyszer már párbajoztam vele. Komolyan mondom neked nem normális. tök rám van kattanva. bhrrrrr- megint kiráz a hideg, erre inni kell, még egy korty simán belefér a mámorító italból.
- o.O- Sai nevetése, de leginkább az arca, nagyon durva. Mint, akinek elmentek otthonról, nem vicc. Most találkoznék, vele először tuti ráadnék egy kényszerzubbonyt.
- Mondtam, hogy ne idd meg azt a tejet- kár, hogy nincs nálam olyan fényképező kristály féle. Ezt az arcot megérné mutogatni mindenfelé. Kitapétáznám vele azt a házacskát, amit kinézett nekünk. mindenhonnan befigyelne ez az arc. Hehe.. de vicces is lenne.
- Azt én se tudom megmondani, ezért olyan durva. Pedig előttem már levetkőzött. – rossz emlékek akarnak a felszínre törni, gyorsan elhessegetem őket egy kis zombie-val. Mikor terveiről kérdezem, el kezdi a hosszú, de hosszú monológját. Úgy ahogy figyelemmel kísérem, bár nem izgat az első fele. együtt élni, azt tud mindenki, igaz most elég kegyetlen lányokról lehet szó plusz egy őrült tanárról. Nem szólok hozzá, csak iszok.
- Hogyne!!!- válaszolok hangosan a kérdésére?
- Én ne érteném vazeg? Én minden értek, még téged is értlek érted? Hehehe- én azt tényleg értem, de mit is értek? Valamit biztos, mer értem, vagy nem értem? Deeee tuti értem.
- Huubaze, jó ez a pia. Igyál te is egy kicsit, hehehe- egy kicsikét adok az italomból ennek a kedves úriembernek, ha már az ő számlájára iszok. Töltök egy fél dl-rt az ő gyengécske italába hehehe
- Mond csak Sai, te meg izé…. izébizééé hmmmm Vio-chan… szal ti.. Érted, hehe, szal ti már, vagy te, nah megvolt már?- hú öcsém, de nehezen jött ki ez a kérdés.

_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Ápr. 09 2013, 02:44

- Értem-értem... - legyintek Ren showbizniszes szövegére. Épp elég volt marketingből ezeket tanulni, nem akarok az esti kiruccanás közepette is ilyesmiről beszélni. Ezerszer jobb témák is vannak, amiről két férfi beszélgethet. Arról viszont fogalmam sincs, hogy miről kérdezi, hogy a munkám része-e, lebiggyesztett ajakkal megvonom a vállamat, majd újabbat kortyolok a koktélomból. Azt hiszem elvesztettem a mértéket. Wehh, kit érdekel, ma este buli vaaan!
- Igazán megszokhattad volna már, hogy körül vagy véve groupikkal, egy ide vagy oda, már nem mindegy? Különben is, jobb ha jóban lesztek, mert Momo letépi a golyszlijaidat. Áháháháhá xD - Hujujuj, kezdem nagyon elvetni a sulykot, ideje kicsit csöndben maradni és magamba szállni. Miközben Ren folytatja és próbálok rákoncentrálni, folyamatosan jár a lábam a bárszéken és dúdolgatni kezdek magamban, kicsit idióta módon. - Dümdidüm aha, jah, didümdidü....
Aztán kicsit összegörnyedek, könyökömet rátámasztom a bárpultra, majd elkezdem böködni a kobakom. Gondol... gondol. Mit is mondott az előbb a fiú? Kell valami agyturbózó.
- Uff, öhm, csapos úr! Egy kis mézecskét kérhetnék a koktélomba? Úgy ám, csak egy kanálnyival. Igaz fel bírnék falni egy egész bödömnyit... - Az édesség iránti függőségem megmagyarázhatatlan mértéket öltött, amióta be vagyunk zárva SAOlandiába, valószínűleg azért, mert mindennek az íze csak nyomokban hasonlít az igazira. Mire a mondatom végére érek, akkor robban az információ az agyamban, amit Ren mondott. Elég sokáig tartott, mire felfogtam, most pedig döbbent ábrázatot vágok a férfi felé visszafordulva.
- Wuuut? affraid Luv levetkőzött neked? Azta, akkor tényleg komolyan tolja a rajongást, ha még a ruháit is ledobja neked! - A felismerés és a legutóbbi korty pia olyan szinten fejbe vágott, hogy fordulás közben lecsusszanok a bárszékről. Nem esek el, de kell pár lépést tennem, hogy újra megtaláljam az egyensúlyt. Kb. úgy nézhetek ki, mint egy idétlen medvebocs, aki két lábon járni tanul. Tök ciki, de az valahogy jobban izgat, hogy ne essek seggre a buli kellős közepén. A biztonság kedvéért most éppen állva legurítom le a maradék koktélom, amibe már Ren zombijából is került, így ahogy torkomat végigszántja az égető alkohol, szinte csillagokat látok. Vagy nem is tudom miket. Tökre beflesseltem! Öcsém, eskü mindenféle elefántokat látok a villódzó fényekben. Csíkosak, kockásak, hol kékek, hol zöldek. Wóó, nem is, ezek...
- Ezek Apacukák! Apák! Meg cukák! - Biztos a mézemre fáj a foguk, de abból aztán nem kapnak! Megdörzsölöm a szemeimet és megpróbálok visszaülni a bárszékre. Öregem, most komolyan Micimackósra ittam magam? Nem semmi ez a virtuális pia, talán még jobban is üt, mint a kinti. Ren próbálja kihasználni az ittasságomat, vagy éppenséggel már ő sem szomjas, és piszkos kis intim titkokat akar kihúzni belőlem.
- Hehehe, kíváncsi vagy mi? Nem foglak szaftos részletekbe beavatni, de biztosíthatlak, hogy boldoggá teszem a zasszonyt, hihíj! - csapok rá Ren vállára, majd karjaimmal elnyúlok a bárpulton. Asszem KO vagyok...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Ápr. 11 2013, 00:36

Sai nagyon nem veszik komolyan Luv-ot. Remélem ez lesz a veszte és rámászik az a nemtelen valami, kínozza meg alaposan és kerüljön el engem minél messzebbre.
- Ez nem így működik Sai! Remélem majd rájössz amikor a vöröske a te golyóidat markolássza és akkor majd hallani fogod tőlem, hogy én megmondtam- hahaaaa, micsoda menőség lenne, ha tényleg így lenne, ráadásul pont Vio-chan előtt, hogy legyen valami szappanopera feelingje. Én meg pattogatott kukoricával ülök az egyik sarokban és jót nevetek rajtuk. Hehe, remélem így lesz. Halk dúdolgatásra leszek figyelmes, először azt hiszem, képzelődöm, sajnos nem. Sai barátom adja ki magából ezeket a természetellenes hangokat, amiket normális esetben nagymamák tesznek meg valami nagymamás elfoglaltság közepette, mondjuk kötés, vagy protkó tisztítás.
- Jól vagy, haver?- kérdezem, mert van neki arca mézet kérni egy bárpultnál. Nem volt elég a tejci, most még méz is? Mi lesz a következő? Gumicukor? Esetleg palacsinta? Hehehehe…. nagyon kész ez az ember, pedig alig ívott valami szesznek csúfolt üdítőből egy keveset. Példát vehetne rólam, aki még full józan egy fél zombie után is. Inkább ráhagyom, nem engem idegel ezzel, hanem a csapos srácot, akire rá is fér. Nem járja, hogy ilyen nyugodt életet él itt, míg a többiek, velem az élen persze, gyilkolják a boss-okat. Tök tréééééé.
- Muszáj volt továbbvinni a fonalat? Most már hányingerem is van vazeg. Fogta magát a párbaj kellős közepén és elkezdett levetkőzni. Hát végem volt elhiheted, inkább oda se néztem, mert talán olyat láttam volna, hogy…..- hupsz, feljött egy kis hányás, de már semmi probléma, újra a helyzet ura vagyok, de mikor nem vagyok én az? Bárkinek a helyzetét uralom, ha éppen úgy akarom, hehehe.
- Hmm?- Saito motyogására figyelek fel, valami nincs rendben nála. Mit is mond?
- Várjá….- közelebb hajolok.
- Apacukák? Neba’hikk’záfő, hol?!- tüstént körülnézek, még sosem láttam ilyen mitikus lényeket, melyről a bárok veteránjai szoktak mesélni.
- Hol? Hol-hol-hol-hol-hol-hooooooool???- kérdezem őt, egyszerűen nem látom őket, ezek a buta csillám pónik beállnak a képbe Sad
- Hogy néznek ki? Mondjad már Sai vazeg o.O Neked nem szőke volt a hajad? – vakargatom a buksim és gyanúsan méregetem, tuti szőke volt a srác. Gyanúúúús, bagyon is, de hagyjuk, lényegesebb dolgok érdekelnek most, Vio-chan. Sajnos nem akar válaszolni o.O férfi az ilyen?
- Felsülttél mi haver? Heheee, az tök gááááz- gúnyolódok vele, csak válaszreakció nincs. Kinyúlt mellettem az eredetileg szőke, de most bebarnult hajú fiú.
- Hééé!!! Sai!! Figyelsz? Figyeljé, halod? Figyeljé, mer én is figyelek és akkor illik visszafigyelni, érted? Hooooooi – kiáltozok a fülébe és meglökődöm. Semmi, akkor más jön.
- Hallod? Egyenesedjéééé föl, mer bárpultos lesz, az arcod- óvatosan felkelek és megragadom vállainál, hogy megrázzam egy kicsikét. Rosszul tettem. Megszédülök és visszahuppanok a székemre, az ivópajtásam meg a földön végzi, hanyatt esve.
- o.O Huubaze!!! Hogy kerülsz te oda le?- Én itt ülök, ő meg lent pihen o.O ?Na várj csak haver.
- Van egy tollad öreg? Adjá egyet légysziii- hehe, kapok is, nem meri aszondani, hogy nem kis nyomi. Óvatosan lemászok barátomhoz, Saito-hoz. Nagyon mélyen van, meredek az út is lefelé, két kézzel kell kapaszkodnom a pultba, majd a székbe, míg a toll a számban van. Fájdalommentesen leérek a biztonságos, sík és kényelmetlen padlóra.
- Nesze hehehehe – A toll a kezemben van, ideje munkához látni.


Nyugati rész - Page 3 Anat_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
Nyugati rész - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Ápr. 15 2013, 01:18

- É...ö...én nem figyelek... én aszok... - Buggyannak ki egymás után mindig pedáns hűsünk szájából az artikulálatlan szavak, s patyolat magatartása már rég a múlté. Aki nem iszik gyakran, az nem tudja hol a mérték. Talán nem akart szégyenbe maradni ivócimborája előtt, talán tényleg jólesett neki az ízletes koktél egy megfáradt nap végén. Továbbra is a pultra borulva próbál álomország tengerpartján lubickolni, s az sem zökkenti ki a hawaii hula táncoslányos révületéből, hogy mindeközben Ren inzultálja a hallóidegeit. Rongybabaként vetődik a padlóra, miután Ren a lelket is kirázza belőle, s mielőtt bárki is a segítségére siethetne, hősünk kényelmesen elfekszik hanyatt, mintha a legkényelmesebb Dormeo ágymatracok emlékező habszivacsába süppedne, s kezeit a feje alá téve már durmol is. Eközben Ren föléje hajol és cicaarcú fiatalúrrá változtatja az ifjút, kinek eme külcsín igencsak jól áll. A pillanat, amikor viszont irritálóvá válik arcának tollal illetése, az úrfi felriad és ama szőke férfit találja magával szemben legott. - Áááá, menj innen! - Üvölté a másik orcájába riadt ingerültségét, hiszen azt hiszi szexuális zaklatás áldozatává vált volna pillanatokon belül. Keze már ökölbe is szorult, s ösztönösen lendül a szöszke gyomorszájába, hogy minél előbb megszabadulhasson a fizikai közelségétől.
Nyugati rész - Page 3 Utanoprincesama60082749
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Nyugati rész - Page 3 Empty Re: Nyugati rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 15 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.