Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Karácsonyi Event

+15
Thunder
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Hokushin
Shiel D. Lewis
Kazuma
Arisa Miyu
Szophie
Shade
Kusumi Ayani
Ryuninji Ren
Peter Worker
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
19 posters

Go down

[Event] Karácsonyi Event - Page 2 Empty Re: [Event] Karácsonyi Event

Témanyitás by Fuun Kotarou Csüt. Dec. 27 2012, 05:02

>>Karácsonyi Event<<
Hideg. Wah, Mirika berágott rám valamiért, és elvette a takarót. Nem érdekel, alszom tovább. Fordultam oldalra, majd az orromon valami hideg vacak jött levegő helyett. Prüszkölve ültem fel, hogy mi a jó isten van itt. Majd ennél a pontnál meg is állt a gondolatmenetem. Valahogy nem rémlett semmi amivel ezt érdemeltem volna. Sőt leginkább a logikus magyarázat hiányzott nekem, hogy mégis hogy az istenbe kerültem én ide.
-'taku, de utálom, ha valaminek nincs értelme.
Szokatlanul közel volt a föld, vagyis hát hó. Felkeltem és még mindig. Megnéztem, hogy mégis mit viselek, mert furcsállottam a dolgot. Kesztyű, zöld ruha, kabátka... Aztán a fejemről megkaparintottam a sityakom is.
-Cool. Most már tényleg nem tudom mi folyik itt.
Nem sokkal ezután csekkoltam a felszerelésemet, csak egy tükör volt benne. Meglesegettem magam benne. Próbáltam nyugodtan kezelni a helyzetet.
-Hát igen, még elfként is pompás a kisugárzásom. Bah, ennek sincs értelme, miért lennék elf?-Majd kezdődött a rossz szokásom, a tesztelés.-Focus!-Mondom miközben közelíteni próbálok a szememmel. -Nem nyert. Summon Pixi!-Ismét elmaradt a hatás. -Goromba egy rendszer. De mié...
Itt elhallgattam, egy pár másodpercre lefagytam, majd azonnal csekkoltam még egyszer a cuccaim. Semmi. Becsuktam a menüt, majd ismét megnyitottam, még mindig semmi.
-Semmi.- Jelentettem ki totál érzéketlenül. Majd elkerekedtek a szemeim, és a sapkámat a fejemen tépve kiáltoztam.- Hova a jó istenbe tűntek a cuccaim, szemetek, azonnal adjátok vissza, hogy száradna le a tolvaj kezetek, rabló banda legyetek átkozottak, a kardom essen rátok álmotokban!
És így folytattam míg meg nem szólalt a hang. Végig hallgattam. Majd ismét kitörtem.
-Mikor írtam én alá valamit, a jó nagy francokat, cheaterek. Kell a halálnak a robot munka főleg nem örökké, sütivel meg vesztegessétek a nénikéteket! KÉREM A CUCCAIIM!
Mivel nem jött válasz, csak vártam, s közben a hideg lehűtötte a fejem. Hát ott száradjanak ki. Nem érdekel, minek mennék én bele egy ilyenbe? Elf, huh? Hó-elfet még sosem csináltam. Fogtam magam és dobtam egy gyönyörű hátast a hóba. Ezután elkezdtem „angyalkát” csinálni a hóba. Miután kész voltam, nekiálltam hóembert építeni. Engem nem fogtok megölni az unalommal. Alig lettem kész az aljával jött a figyelmeztetés, hogy itt biza megdeglek, ha maradok. Gyors átiszkoltam a másik szobába. Ez is hasonlónak tűnt, sebaj, elleszek én itt is, majd most megcsinálom a hóemberem! Hajolok is le, hogy elkezdjem mikor a hangos kürtre felkapom a fejem. Ám a meglepetés alulról támad. Hiába veszem észre, hogy alattam már jég van, csak annyit értem el fele, hogy képpel érkezem a jégnek, ahogy kicsúsztak a lábaim. Egy tíz másodperces őrjöngés és fetrengés után megnyugszom. Hát engem már nagyon felhúztak, és még versenyezzek a dolgozásért. Helyette inkább elkezdtem szórakozni. Valamikor pedig tudtam hogy kell ilyet csinálni. Óvatosan felkelek, s már neki is lendül...nék, csakhogy filmbe illő hátast dobok. Először egyik majd másik lábam repül a levegőbe, s tarkóval hárítom a jeget. Két kézzel markolom a fejemet és vergődök, mintha bazira fájna, aztán rájövök, hogy mégsem. Hát akkor itt az ideje egy újabb próbálkozásnak. Ezúttal a lábam spárgába menekült, s rettentően megijedtem, mikor a lábaim alkotta háromszög csúcsa a föld felé zuhant, ezután markolgatva azt ismét lefejeltem a jeget. Ekkor ütött szöget a fejemben valami. Ha más nem a jég. Az előző szoba időre volt, el kellett hagyni, akkor ezek a szemetek ezt is szét fogják kapni. Alkarjaimat a jégre helyeztem úgy, hogy a könyökeim a vállamnál kicsit szélesebben legyenek, majd elkezdtem magam tolni az ajtóig a lábaimmal. Itt tereim szerint megtámasztottam magam a falnál, s megpróbáltam valami karcolást hagyni a jégen, minél mélyebbet mindkét lábamhoz. Óvatosan tápászkodtam fel, és a kicsit megakasztott kori meg a fal óvatos használatával felegyenesedtem. Siker, gondoltam, majd egy kis ugrással, hogy biztosabb legyen a fogás megpróbáltam felkapaszkodni. Ám kihagytam egy fontos lépést. Először kellett volna megfogni az ajtót és utána szökkenni. Megcsúszott a kezem, s földet értem. Egy gyors sztepp után sikeresen lefejeltem a falat, majd a kedves barátomat is, aki mindig elkap, ha elesek, a padlót. Ismét próbálkoztam ezúttal már jobban figyelve, és koncentrálva. Valahogy csak sikerült bemásznom.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Karácsonyi Event - Page 2 Empty Re: [Event] Karácsonyi Event

Témanyitás by Allen Dante Pént. Dec. 28 2012, 15:48

Hideg… nagyon hideg, riadok fel legszebb álmomból, és amint ez megtörténik, azt kell, hogy észrevegyem, hogy körülöttem minden fehér… és hideg. Nehezen felkelek a földről és körbenézek, egy fehér, havas és nem győzöm hangsúlyozni, hideg szobában találom magam. Nem éppen túl tágas, de annyira elegendő, hogy korlátozott kereteken belül, de könnyedén tudjak mozogni. Ahogy azon kezdek töprengeni, hogy miképpen kerültem ide, a fejemet kezdem vakarni. S ekkor észreveszek valami szokatlant, a fülem, a megszokottnál is hegyesebb, talán rosszul érzem, ezért ismét megtapogatom, de rá kell, jöjjek, hogy nem tévedek. De mielőtt még bármit is teszek, meg akad a tekintetem a ruházatomon. Úgy nézek ki mint azok az emberek karácsony idején a plázákban a mikulás mellett. Gyors meg nyitom a tárgylistámat, és meglepődve nézem azt, semmi sincs meg minden eltűnt, amit eddig megszereztem, egyedül a tükör van benne, amit a játék elején kaptam. Előveszem, és belenézek, látom, hogy egy kicsiny kis manóvá változtam át. Nos, elsőre kicsit ijesztő, de amint a naptárra pillantok, kicsit lenyugszom. Karácsony úgyis közel van, biztos valami eventnek a része ez, bár nem emlékszem, hogy jelentkeztem volna bármi ilyesmire, vagy valami hasonlóra, és még a BETA idejéről sem rémlik valami hasonló. Bár arra már rájöttem, hogy az óta néhány dolgon változtattak a fejlesztők, így ezen sem vagyok meglepve. De nincs sok időm ezen rágódni, mert egy hangszórón keresztül egy hang szólal meg.
- Köszöntelek titeket a "Ki lesz az ez évi legjobb elf segítő" kihíváson. Még mielőtt meglepődnétek, mindannyian aláírtátok a jelentkezési papírokat. - itt halkan súgja, de a hangszóró miatt lehet hallani. – Álmotokban. - visszaemeli a hangját. - Hogy részt vegyetek ezen a cseppet sem veszélyes, békés, nyugodt, szeretettel és megértéssel teli játékban. - megáll, egy kis időre majd folytatja. - A nyertes jutalma az örökké tartó robotmunka, beleértve a meglepetés csomagok készítését, csomagolását és néhány játék bepakolását, na meg süti. A sütit mindenki szereti. - ismét megköszörüli torkát, ezúttal egy kis hurutos köhögéssel megsózva. - Kérlek, lépjetek be az ajtón, hogy megkezdődjön az első kihívásotok.
Hát, ez egy cseppet sem kecsegtető ajánlat, a nyertes, aki végül a legnagyobb vesztes lesz a végén, valahogy sehogy sem akarom ezt, inkább kiszállok, vagy nem tudom, de hogy részt nem veszek ebben az őrültségben az biztos.
- Ó, el is felejtettem. A kezdő szoba körülbelül egy perc múlva összeroppan, pixeleire szedve mindent és mindenkit, ami benne tartózkodik. - a végén még lehet hallani, ahogy elrágcsál egy sütit.
Ezt nem akarom elhinni, hogy lehet valaki ilyen őrült, hogy ezt tegye velünk, de ezen nincs sok időm csámcsogni, mert a szoba hamarosan megsemmisül, és ha én is benne vagyok, akkor velem együtt. Így sietősen az előttem megjelenő ajtó fele indultam és még időben átjutok rajta. Bár ismét egy másik szobában találom magam, ahol egy kürt megszólalásával, a szoba kitágul, a túl oldalt egy újabb ajtó jelenik meg, majd kisvártatva az időjárás is megváltozik. Hatalmas hóvihar támad, ami eléggé megnehezíti a következő szobába való bejutásomat. Hogy miért is akarok eljutni a következő szobába, hát azért mert, lehet, hogy ez a szoba is meg fog semmisülni, mint az előző. De akárhogy is próbálok előbbre jutni, folyamatosan a szél elfújja kicsiny kis testemet. Már sokadszorra próbálok eljutni ahhoz az ajtóhoz, de mind hiába. Ekkor leülök a hóba, ami nem épp kellemes érzés, de itt legalább biztonságos, és a szél sem fúj el. Gondolkozni kezdtem, hogy miképpen tudok kijutni innen, és csak ekkor vettem észre, hogy ebben a pozícióban, nem „bánt” a szél, így egy próbát téve elindulok a hóban kúszva az ajtóhoz. Leleményességemnek, vagy szerencsémnek, de sikerült átjutnom azon a hóviharon egyenest a következő szobába.

// bocsánat a késésért//

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Karácsonyi Event - Page 2 Empty Re: [Event] Karácsonyi Event

Témanyitás by Sakamoto Rin Szomb. Dec. 29 2012, 17:52

- Mmm… hi-deg… zuuu~… fázom.- ülök fel szemeimet dörzsölve. Hideg van, én pedig fázom. Még ingen csak homályosan látok ám mikor kezd kitisztulni a kép, látom, hogy egyre fehérebb minden. Először persze azt hiszem, hogy ez csak az ágyamon található lepedő, és csak azért fázom, mert a takarót meg letúrtam, de, mikor mindent tisztán látok nagyon meglepődöm.
- NANI?! – adok hangot meglepődöttségemnek, mikor megpillantom, hogy a fehérség, amin állok nem más, mint hó. - Huhuhuh, ez HIDEG! – ugrok fel azon nyomban a fehérlő földről. Majd míg a bal kezemmel a jobb felkaromat kezdem el dörzsölni lenge öltözékemen keresztül, addig jobbommal megidézem a menüt egy karlegyintéssel és máris az inventorimban kezdek el kutatni a ruházatom után melyet mindig oda száműzök a lefekvés előtt. Hoppá, most esik csak le.
- MIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! – kiáltásom visszaverődik, a falakról a hangom berezonál, az egész szobában olyan hangosan adok jelet meglepődöttségemnek. Hogy min lepődtem meg? Nos, először is azon, hogy a balom helyett a jobbom kezdi el dörzsölni a bal felkarom, míg a bal karom nyitotta meg a menüt. Ez kissé meglep és meg is zavar ám az már még jobban, hogy sehol sincsenek a ruháim, igen a ruhám, ja, és a kristályaim. - Mi-mi? Hol van a ruhácskáim? Így meg fogok fagyni hisz csak ez a… – fogtam meg a zöld kis kabátkám szélét és húztam lefelé mintha csak egy megnyújtott póló lenne, amit még jobban meg akarok nyújtani, hogy elfedjen bizonyos részeket. - Miiii!!!! Mi-miért van rajtam zöld kabát… és nadrág… mi?! Még kesztyű is? – lepődöm meg a furcsa ruhadarabokon. Fogalmam sincs mikor és hogy került rám. Talán…talán valaki álmomban felöltöztetett…*elvörösödik* Neeeeeem, az nem lehet… annyira nem vagyok mélyalvó.
Ekkor megszólal egy hang. Először csak krákog, mintha nem tudná, hogy a mikrofon be van kapcsolva, de aztán rákezd a hosszú monológjára. Csak mondja és mondja. Ám egy szón megakad a fülem.
- Pf, természetesen én! Mivel én vagyok az egyetlen elf itt. – jelentem ki majd állnék fel a földről. - Mi, E-ez fura… – jegyzem meg, mikor jobb lábam helyett a bal kezem mozdul meg. Újra a jobbat próbálom mozgatni, de ekkor megint csak a bal kezem mozdul meg. - Ne, már! – folytatom tovább a próbálkozást, de hiába mindig ugyan az történik. Megpróbálom a másikkal is, de nem megy. Aztán…
- J-jo…remek. Most sike… Auch… – sajnos a felállási próbálkozásom nem jön össze. A remegő végtagjaim felett sehogy sem tudom átvenni az irányítást így összeesem. Egészen idáig nem is figyeltem arra, amit a férfi mondott, viszont az utolsó mondata hamar eljutott a kis buksim mélyére.
- Jaj, ne már, nem akarok itt meghalni…>.< – mondtam miközben a földön gurultam jobbra-balra. Ekkor, mint derült égből a villámcsapás, jut eszembe az életmentő terv.
- Rendben, akkor INDULÁS!! – kiáltom fel, majd elkezdek gurulni és gurulni és gurulni… - NEEEEM!! Nem jó irány! Arra kell gurulni! – és újra gurulok… gurulok… gurulok… és szédülök, majd ismét csak gurulok.
- Ya…yat… tta… Sike..rült @.@ – jelentem ki, miután átlököm magam az ajtón, és miközben forog a világ körülöttem.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Event] Karácsonyi Event - Page 2 Empty Re: [Event] Karácsonyi Event

Témanyitás by Zhel T. Everett Vas. Dec. 30 2012, 04:58

Zhel késő este feküdt le. Egész nap az utcákat rótta valami érdemleges, küldetés, vagy történés után, de semmi. Csalódottan feküdt le aludni. Hamar el is nyomta az álom.. nem csoda egy ilyen semmit érő nap után. Arra ébredt fel, hogy furcsamód hideg van a szobájában.. nagyon hideg és mintha a lepedő tapintása is megváltozott volna. Kinyitotta élénk színű szemeit és ekkor figyelt fel arra, hogy bizony hóban fekszik, nem pedig a puha ágyában. Gyorsa felkelt és leporolta magát, majd alaposan körülnézett. Egy teljesen idegen szobában volt, amiben még a hó is esett. De ez nem volt minden.. a külseje is teljesen megváltozott.. legalábbis a karjai és lábai rövidebbek lettek, és mikor a füléhez nyúlt nem a normális alakját tapogatta ki. Fogalma sem volt, hogy mi történt, de persze nem esett kétségbe. Ő nem az a fajta ember, inkább alaposan körüljárta a szobát és fürkészett valami kijárat után. De semmi.. nincs kijárat.. továbbra is nyugodt, maradt, nem csinált semmi elhamarkodott lépést amiből rossz dolgok is kisülhettek volna. Aztán megszólalt a hangszóró és egy idegesítő hang kezdett el szövegelni. A fiú karba tett kézzel hallgatta végig az idegen szerzet mondandóját.. Nem csak a hangját, de a stílusát is nagyon ellenszenvesnek találta. A kékszemű több hazugságnak tűnő dolgot vélt felfedezni az idegen mondandójában.. Például az, hogy aláírt valamit. Ez teljességgel lehetetlen. Ő ugyanis nagyon megfontolt az ilyenekben… nem kapkodta el sohasem egy szerződés aláírását. Rövidesen megjelent egy ajtó ami egy másodi szobába vezetett. A fiú nem habozott.. azonnal belépett és becsukta maga mögött az ajtót. A szobában egy apró lény volt.. nem tudta ki lehet.. de felette egy feliraton az állt, hogy győzze le egy vitában. Zhel odalépett a manóféleség elé , de az udvariatlanul elfordította a tekintetét.. Mintha nem is érdekelné őt a fiú..
- Zhel T. Everett..- mutatkozott be úgy ahogyan mindig is szokott.. de a másik csak morgott egyet
- Én vagyok Zhel T. Everett.. egy milliárdos cég tulajdonosa és vezetője.. egy tökéletes emberpéldány.. én vagyok az aki legközelebb áll egy isteni lényhez…- Nos ezen még a mindig hidegvérű fiú is meglepődött egy kicsit.. Elővette a tükröt és megnézte magát.. pont ugyan úgy nézett ki mind ez a nagyzolós alak itt előtte..
- Már elnézést kérek, de én vagyok Zhel T. Everett.. az igazi..- fejtette ki véleményét az üggyel kapcsolatban
- Te?? Aki bent ragadt egy játékban.. aki itt tehetetlen.. aki képes összeállni alantas, semmitérő emberekkel akiknél az is csoda, hogy beszélni tudnak?? Aki ellágyult egy buta kislánytól és beengedi őt a házába a mocskos állatával együtt?? Nevetséges.. én vagyok az igazi Zhel T. Everett. – itt vált nyilvánvalóvá, hogy ez az alak saját maga eltúlzott változata.. és nem is kicsit.. a hangnem mindkettőnél ugyan az volt.. hideg és érzelemmentes.. De míg az igazi Zhel megadta a tiszteletet addig az ál Zhel még csak tekintetét sem volt hajlandó a fiúra emelni.. Nagyon beképzelt.. ezt azért már az eredeti kékszemű is rossz néven vette.
- Sértő ez a hangnem amit megengedtél magadnak.. Az ittlévő emberek pedig áldozatok.. javarészük átlagon aluli intelligenciával rendelkezik, de vannak köztük mások is.. akik megérdemlik a tiszteletet, még ha nincsenek is az én szintemen… társakra van szükségem.. És csak nem hagyok egy védtelen lányt az erdőben ahol meghalhat.. Ha valakit megtudsz menteni de nem teszed az olyan mintha te magad ölnéd meg.. én semmi pénzért nem lennék senki gyílkosa..- felelte hűvösen az eredeti példány..
- Cöh.. nevetséges.. csak az gondolkozik, így aki szintén alantas.. akik korpa közé keveredik.. Kinek kellenek társak?? Azok nem jók semmire.. .. szolgák kellenek.. akik eldobható tárgyak.. egyedül ők használhatók valamire.. társakra nincs szükségem.. nincs egy méltó ember sem aki kiérdemelhetné ezt a pozíciót. – tekintetét még mindig nem szegezte eredetijére…aki már kezdte egy kicsit felkapni a vizet. De hamar lenyugtatta magát.. Tiszta fejjel kellett gondolkodnia
- Szóval azt mondod én is semmi térő alantas ember vagyok..
- Pontosan.. és még hitvány is.
- Ebben az esetben te is az vagy…
- Én nem.. ne sértegess én egy tökéletes ember vagyok már-már isten
- Hiszen te én vagyok vagy nem??
- Nem.. ez képtelenség..
- Biztosíthatlak róla, hogy pont ugyanúgy nézünk ki..
- Hazudsz ….te..te..- ekkor az eredeti Zhel felé mutatta a tükröt, hogy meglássa a hasonlóságot.. mint két tojás..
- Ha én hitvány vagyok.. te is..- felelte mire a hamisítvány szörnyű arckifejezések közepette hullott darabokra. Egy újabb ajtó jelent meg.. amint hamar át is lépett a fiú.
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Karácsonyi Event - Page 2 Empty Re: [Event] Karácsonyi Event

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 31 2012, 02:58

Mindenki egyszerre lép ki egy-egy ajtón, amik valamilyen különleges ok miatt egymás mellett vannak ezúttal. Előttetek egy óriási, termetes alak ül egy karosszékben, előtte sok-sok monitorral, amik a szobákra néznek. A rejtélyes, árnyékkal takart személy, ekkor fordul a székével és egy jellegzetes arcot pillantotok meg.

[Event] Karácsonyi Event - Page 2 300px-Sword_Art_Online_03

Ezzel bizony egy minibosst fedeztetek fel, Nicholas, a renegátot. A szemei a szoba két sarkába néznek, miközben mélán elmosolyodik, majd ekkor mindannyian elájultok.

Mikor felkeltek újra a szokásos helyeteknél, minden a régi, felszerelés, kinézet, ruházat... stb... KIVÉVE:

50 exp és 150 arannyal többetek van. Anatolenek természetesen a képességének köszönhetően sikerült még egy kis aranyat előkotornia, füle mögül, hajában...stb.

Köszönöm, hogy mindenki ilyen gyorsan és ilyen szépet írt, én speciel élveztem a játékot. A magas jutalom pedig az "event" miatt van, tehát ezt nem kell küldetés jutalmakhoz sorolni. Na meg a karácsony úgyis az ajándékozásról szól. Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet!
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Karácsonyi Event - Page 2 Empty Re: [Event] Karácsonyi Event

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.