Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+80
Takeshi Sendo
K1
Rikomono
Silence
Tsukiko Teter
Kurokawa Yuuki
Raygart Arrow
Kuradeel
Chariton
Chakna
Ritsu
Ryutoshi Kurasai
Stingray
Nolan Daneworth
Danieru
Mayumi
Jekatyerina Natashenka
Angelica Katharina
Rey
Yue
Akairo
Koshitsu Esutel
Justin Taylor
Cardinal
Huramino Saito
Ilsette
Kokoro
Akiba Yoshino
Aeon
Maci
Utahime
Gunji
FigtherBunny
Itachi Saton
Astaroth
Ozirisz
Zakuro
Elysion
Danee
Asuka
Kagura
Sasaki Miyako
Aida Atsumori
Ai Hane
Nio
Jay
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Peter Worker
Shukaku
Dr. Hannibal Dan
Ken Reed
Noxy
Darmen Druin
Kusumi Ayani
Zhel T. Everett
Aiko
Kazuma
Anatole Saito
Enheriel
Akuma
Sakamoto Rin
Ryuninji Ren
Kyrena Juurei
Tachibana Makoto
Fuun Kotarou
Hitodama
Hokushin
Mirika
Yoshiaga
Szophie
Hamano Tadayoshi
Viola
Taiga Kagami
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
RenAi
Taidana
Kayaba Akihiko
84 posters

30 / 32 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chariton Kedd Nov. 22 2016, 15:09

Pedig szerintem aggódik, legalábbis ahogy én ismerem. Ilyen könnyen nem rázod le ezt a részét a lovagias kis szentemnek. Abban eléggé kételkedik, hogy eltudnál futni, hisz elvégre kardforgató, majdnem a leggyorsabb kaszt és a pontokat sem sajnálta a gyorsaságáról. De nem kezd el veled vitázni, hisz nem tudhatja hogy neked milyen képességeid vannak. Meg nem is akar ilyesmiről ellenkezni, mivel eddig úgy tűnik, hogy sem neked, sem neki nem kell menekülnie. De ettől függetlenül a beismerésed után szinte teljesen biztos benne, hogy nem tudnál elfutni. Örülhetsz, most már őszintének tart, hogy így beismerted a képességeid határát. Na meg kicsit naivnak. Persze újfent eloszlat minden kételyt magáról.
- Én pedig nem hiszem, hogy ártani akarnék neked. Sőt, egész biztos vagyok benne, hogy nem. - nem akarja, hogy kioktatásnak érezd mondandóját, emiatt nem teszi mellé, hogy "de nem hinném, hogy ilyen jó ötlet beismerned a szinted." És szerintem se ami azt illeti, hisz nem mindig fogsz olyan lovagias alakkal találkozni, mint Chariton. Például gondolj bele mi lett volna, ha most velem találkozol? Ó jaj. Inkább haladjunk. Remélem nem ringatod magad abban, hogy a hangszínedből leesett neki amire utalni akartál vele. A megszólalásod csak annyira volt elég, hogy elkönyvelje magában: megfogadtad a tanácsát és legközelebb jobban vigyázol. Ha azt szeretnéd, hogy tényleg értse a mögöttes mondandót, akkor legközelebb konkrétan azt mondd meg neki. Például úgy, hogy: "Lehet legközelebb te leszel az." Vagy mittudom én. Miért csinálják a lányok ezt mindig ilyen bonyolultan?
Tehát nem is gondolkozik azon, hogy vajon mit érthettél a dologba, helyette válaszol a kérdésedre:
- Leginkább a céhházban, vagy küldetéseken. Sok izgalmas kalandot lehet ám találni a szinteken. És te? Mikor ébredtél? Gondolom téged is altatott a játék, ha alacsonyabb szintű vagy nálam.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chakna Kedd Nov. 22 2016, 15:44

 Úgy vettem észre a kelleténél komolyabban vette, hogy elfuthatok. Nem tudtam milyen kasztba tartozik, de mindegy is, hiszen már a szintkülönbségből is következett, hogy semmi esélyem nem lett volna.
Széles vigyorral nyugtáztam, hogy kimondta: nem akar ártani nekem. Közben persze elkönyveltem magában a pillantást, amire felfigyeltem amikor elismertem, hogy egyértelműen jóval erősebb nálam. Nem helyeselte a dolgot. Nagyon nem. De hát elég volt rám néznie, hogy ez egyértelmű legyen... Azért az is láttam rajta, hogy  értékeli az őszinteséget. Csak úgy, mint én.
 Halványan érzékeltem, hogy nem vette az utalást a hangomban. De nem is volt baj, hiszen lehet félre is értette volna, és nyomulásnak veszi. Az pedig olyan távol állt tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől. Egyrészt nem döntök ilyen hamar ebben a kérdésben (addig pedig eszemben sincs "jelzéseket" küldeni) másrészt még nagyon nem álltam készen arra, hogy Takashi után új kapcsolatot kezdjek. Sok-sok időre volt még szükségem, hogy továbblépjek. Ugye, hogy érthető, ha nem magyaráztam meg neki a hangoba rejtett utalást?

Céhház, és küldetések... Nekem mindkettő majdnem egyenlő a társasággal.  Ezzel újabb jópontot könyveltem el neki a barátkozós listámban. Én is általában jobb szeretek társaságban lenni, ezért is viselt meg ennyire, hogy a játékban idáig még nem találtam társakat.  Mielőtt válaszoltam volna a kérdéseire leültem egy fa alá, szemben vele, ezzel jelezve, hogy hosszú beszélgetésre számítok.
- Nagyjából 2 hónapja vagyok itt - feleltem értetlenül. - Altatott? Ezt hogy érted? Egy hónappal a játék hivatalos indulása után hoztam létre a karakteremet. Azóta nem csak 2 hónap telt el? - Na tessék... Teljesen idiótának éreztem magam, mert éreztem, hogy nem tudok valamit, amit pedig tudnom kellene. Igen, kicsit (na jó, nagyon) fel is zaklatott annak a lehetősége, hogy ki tudja mennyi idő teljesen hiányzik az emlékezetemből. - Nem sokat tudok még a játékról. Gyakorlatilag nem kommunikáltam rendesen senkivel az elmúlt 2 hónapban... - igyekeztem valahogy kompenzálni az értetlenségemet. 
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chariton Szomb. Nov. 26 2016, 00:10

Nagyon pro vagy ebben a testbeszéd olvasásban. Vagy csak simán gondolatolvasó vagy. Ám mivel az utóbbit nem találom az adatlapodon, míg a másikat valahol mintha olvastam volna rólad, így maradok annál. Szóval jól vágod, kapsz tőlem rá egy pirospontot.
Nem vagy nyomulós? Kár. Pedig már kezdtem örülni, ha esetleg összetalálkozunk akkor...mindegy. Biztos jobban érdekel Chariton szemszögéből a dolog. Részéről jobb is, hogy nem nyomultál, mert nagyon furán vette volna, ha ennyi ismeretség után akarsz rámászni, bármilyen téren is. Ha a kicsit "csúnyábbik" téren, akkor mondjuk nem furán vette volna, hanem egyenesen úgy, amit csak olyan szóval tudnék kifejezni, amit itt nem akarok leírni. Arra hogy leültél egy "Valóban kellemesebb mint állni" mondattal reagált, és azzal, hogy ő is helyet foglalt, nem teljesen szembe veled, de úgy, hogy ne teljen sokba ha a szemedbe akar nézni. A megdöbbenést anélkül is letudnád olvasni az arcáról, hogy ilyen jól megy a non-verbális kommunikáció mestersége, de így meg legalább kétszer annyira látod. Félre azért ne értsd, nem azon döbbent meg, hogy hogy lehetsz ilyen buta vagy tudatlan, hanem hogy hogy nem mondta még el senki. Félt, hogy hogyan fogsz rá reagálni azok után amit mondtál, de nem akarta eltitkolni az igazságot előled, így fogta, és rád zúdította az egészet:
- Lehet ez most kicsit rosszul fog érinteni, jobb is, hogy leültél. Nem fogok kertelni, szerintem így könnyebb lesz feldolgoznod is. Tehát...a játék kezdete óta 2-3 év telt el. A belépésed után valamilyenféle álomba helyezett a rendszer, és amikor már felszabadult a hely, akkor téged is bedobott. Én kb. egy éve "ébredtem". Ne aggódj amiatt, hogy ezt eddig nem tudtad, de gondolom most kicsit nehezen érint. És semmi baj, hogy nem tudsz még, van időd megtanulni a dolgokat. - mosolygott rád bíztatóan.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chakna Szomb. Nov. 26 2016, 11:55

 Számítottam a reakciójára, a döbbenetre. Viszont leolvasni róla csak ennyit tudtam. Nem tudtam min döbbent meg, de tartottam tőle, hogy a tájékozatlanságomon, és a "butaságomon". Biztosan sok filmben láttátok már, hogy a főszereplő egyszer a jövőben találja magát, és először ezt nem veszi észre. Na, én pontosan úgy éreztem magam, mint ezek a filmszereplők. Sokkolt az információ. 3 év eltelt azóta, hogy elindult a játék? Ez azt jelenti, hogy a szüleim három éve aggódnak értem otthon! Ha bele nem haltak azóta ! az aggodalomba!  És elveszettnek éreztem magamat. Mi történhetett annyi idő alatt? És Takashi ennyi idő után még mindig emlékezett rám
 Igen, hirtelen mintha rámszakadt volna az ég... A gondolatok csak úgy cikáztak a fejemben... Sok volt az információ, ráadásul a legtöbb bizonytalan. Ha álltam volna éppen, biztos, hogy ezután lerogytam volna. Még szerencse, hogy sikerült visszafognom magam, mert lehet úgy fogalmaztam volna hirtelen, ami megbántotta voln Charitont.
- Adj egy percet kérlek. - mondtam, hogy ne váljon kínossá a csend - tele lett az agyam gondolatokkal, és fel kell dolgoznom őket - egészítettem ki egy kis magyarázattal.
 Miután sikerült helyretennem a gondolataimat, újra megszólaltam.
- Ezt a rendszernek nem kellett volna közölnie? - tettem fel első kérdésemet. Nem igazán vártam rá választ, hiszen honnan tudhatná? Csak kifakadás volt részemről, mert úgy éreztem, ezt olyan információ, amit illett volna tudtára adni a játékosoknak, akiket "bedobott" a rendszer az altatás után - Mindenesetre köszönöm hogy elmondtad. Ki tudja meddig tartott volna még, amíg megtudom... - tettem hozzá, nehogy rosszul érezze magát a reakcióm miatt. Újabb néhány perc múlva szólaltam meg megint.
- Hát, nincs mit tenni. Igyekszem valahogy feldolgozni ezt az információt... Ez most azt jelenti átaludtam 2 születésnapomat? - nevettem el magam, kicsit felszabadultabban a sokk után.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chariton Szer. Nov. 30 2016, 20:40

Add egy percet. Sőt, többet is. Amennyit csak kell. Nem zargat, néz maga előtt a semmibe, néha-néha pedig rád pillant hogy állsz a gondolkodással. Vár. Nem figyelte mennyi időt töltöttél gondolkodással, de nem is érdekelte. Ő ráér. Nagy valószínűséggel te is. Amikor kérdést teszel fel, habozás nélkül válaszol.
- Nem. Nálam sem tette. Bár én még láttam Kayaba üzenetét, az indulás napján léptem be én is. Aztán szünet, amit szerencsére nem érzékeltem. Aztán "felébredtem", kb. egy éve. Szerencsésebb voltam mint te, volt kitől érdeklődnöm. Őszintén szólva nem érintett meg annyira a dolog. Lehet azért, mert nem érzékeltem belőle semmit. Persze, nem kellemes érzés, hogy három év minusz az életedből, de valahogy könnyebben elfogadtam. - Igen, most mesél neked magáról. Értékeld!
Nevetsz? Jobb mint a sírás. Bár lehet most a második érthetőbb lett volna. És akkor Chariton cukin vígasztalgatott volna. Hát nem vágysz rá? Egyébként ha már nevetsz, akkor ő is próbálja kicsit könnyedebbre venni a hangvételét, nehogy a túl komolysággal visszahúzzon téged is a letargiába.
- Bizony. Szóval menjünk ünnepelni. Egyszerre kell két szülinapot is, szóval jó nagy buli lesz... Egyébként, picit komolyabbra fordítva a szót. Nyugodtan kérdezz ha bármi kérdésed van még, vagy ha bármiben segíteni tudok. Ja, és míg el nem felejtem...a Kezdetek városában vagy egy kiképzőtiszt. Ő feltud dobni 20. szintre rögtön. De óvatosan, mert tudást és tapasztalatot a játékról, szörnyekről és játékosokról nem ad vele. Véleményem szerint azonban tizes szintre megéri felhúzni magad,mert a mobok az alacsonyabb szinteken szinte már nem tudnak megölni, így nyugodtan tanulhatod és próbálgathatod a játékot.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 30 2016, 21:07

Nagyon hálás voltam, hogy hagyott rendezni a gondolataimat. És azért is, hogy minden finomkodás nélkül válaszolt a kérdésemre. Azt meg örömmel töltött el, hogy mesélt magáról. Eddig még egy játékos sem tette, és ez még értékesebbé tette számomra az információt, amit megosztott magáról. 1 éve volt itt... Hosszú idő... 
- Én is igyekszem hamar továbblépni rajta - mondtam neki mosolyogva, majd elkomorodott az arcom. - Bár a közelmúlt eseményei nem azt mutatják, hogy képes vagyok hamar túljutni a dolgokon. - mondtam, majd elnevettem magam, mert eszembe jutott, hogy Takashi azonnali hatállyal pótolni akarná az elmulasztott összes ünnepet. Megdöbbentem, hogy Chariton is éppen ezt ajánlotta fel. Ha volt valamennyi érzéke ahhoz, hogy leolvassa az arcról az érzelmeket, akkor ezt bizonyára észrevette. De nem akadtam fenn rajta sokáig, csak nem válaszoltam. Ha újra megkérdezné, igent mondanék, de nem voltam biztos benne, hogy komoly volt az ajánlat.
- Kiképzőtiszt... - kezdtem gondolkodni hangosan - Áh, persze, már sokszor hallottam róla, de abból amit elmondtak mindig úgy tűnt, hogy nem éri meg - fordultam Chariton felé. - Te is nála fejlődtél? - kérdeztem, talán nem elég tapintatosan. - Mármint...- szabadkoztam - nem muszáj válaszolnod, ha nem akarsz... - Reméltem nem szúrtam el ezt a kellemes beszélgetést ezzel a kérdéssel.

- Ami a mobokat illeti... Egyedül nem tudnak megölni, de csapatban azért veszélyesek éppen eléggé - mosolyogtam rá, kicsit engesztelésképpen. - És köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet, most hirtelen semmi nem jut eszembe, ami fontos információ lehet, de majd szavadon foglak, ha ez megtörténik. - Ezzel elhallgattam, és vártam, hogy reagáljon. Igazán kíváncsi lettem a történetére, de nem akartam tolakodó lenni, úgyhogy inkább csendben maradtam.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chariton Vas. Dec. 11 2016, 23:15

Ha őszinte beszélgetést akarsz hallani akkor jó karakterhez jöttél. Csak kérdezz, és ő válaszol. Razz Ha találsz olyan kérdést ami kellemetlenül érinti, akkor én tapsollak meg. Akkor aztán lesz okod pirulni.
- Mindenkinek másmennyi idő kell feldolgozni ezt. - szól oda nagy pszichológiai tudásával. - De nem kell elsietni. Ráérsz itt benn gondolkozni.
Egy kicsi érzéke meg csak lehetett a nonverbális kommunikációhoz, mert észrevette rajtad a meglepődést. Gondolkozik rajta, hogy min lepődtél meg ennyire, de nem jut sokra. Talán arra, hogy a felajánláson lepődtél meg. Úgy gondolja, hogy addig üti a vasat ameddig forró, és a kérdést ugyan nem teszi fel újra, de továbbviszi a témát.
- Hol szeretnéd? Cukrászda, meglepetésbuli barátoktól amikor belépsz a szobádba? Bár nekem nincs zártörésem, de biztos találok valakit aki megoldja...Ne hidd hogy nem vettem ám komolyan. - mosolyog rád. Nem csak azért ismételte meg, mert teljesen komolyan gondolta, hanem hogy kicsit jobbkedvre is derítsen, ha elszomorítottak az újdonságok. Természetesen arról fogalma sincs, hogy mennyire volt sikeres, de nagyon reménykedik.
- Ó, szívesen mesélek, kérdezz bármiről. Tizes szintig "dobtam" magam, hogy beléphessek a céhházba. Igazából én is a hosszabb utat szerettem volna választani, de a céh miatt inkább ugrottam. A tizes szint tényleg nem gáz, szerintem te is meggondolhatod, ha feljebb nem is akarsz menni. Várom a szavamon fogást. Írhatsz üzenetet is, ha nem vagyok a közelbe amikor kérdezni akarsz valamit. Bár akkor fel kell venned a barátlistára, és látni fogom hol vagy. Gondold meg megéri e. - látod hogy próbálkozik? Vigyázz, mert lassan rádmászik! Na jó, igazából nem, tényleg jószívűségből ajánlotta fel a barátfelkérést.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chakna Hétf. Dec. 12 2016, 00:15

Újból elnevettem magam a megjegyzésén, miszerint idebent van idő gondolkodni, de ezúttal fájdalmasan. Éppen ez volt az, amit nem akartam: sok időt eltölteni Aincardban... Én csak vissza akartam jutni az otthonomba, és minnél előbb!
 Újra meglepődtem, hogy komolyan gondolta az ünneplők ajánlatot. Pár pillanatig gondolkoztam, hogy mit válszoljak, aztán megszólaltam
- Nem igazán vagyok oda a meglepetésbulikért - kezdtem - de a a cukrászda jól hangzik - mosolyogtam végül Charitonra. Ez nem csak szerintem volt egyértelmű elfogadása az ajánlatnak, ugye?
- És megérte a céh az ugrást? - kérdeztem mikor a kiképzőről mesélt, bár azok alapján, amit addig mondott sejtettem a választ. Ez volt az egyik eszközöm az információgyűjtésre. A Jumpy Vigorról ugyanis igencsak hiányos volt az "aktám".  Közben persze újra elgondolkodtam a kiképzőtiszt nyújtotta lehetőségen:  A tapasztalatot egyértelműen nem pótolja, a játék viszont veszélyesebbé válik a nagyobb szinten... Persze, semmi akadálya, hogy az egyes szinten gyűjtsek egy darabig tapasztalatot... Ezek, és ehhez hasonló gondolatok cikáztak a fejemben.
Amikor pedig a barátfelkérést emlegette, úgy döntöttem kicsit meglepem, és élesben tesztelem, hogy komolyan gondolta-e. Nemsokára fel is ugrott neki a felkérés. Miután elküldtem, farkashangra lettem figyelmes. Erre izgatottan, idegesen felpattantam és fülelni kezdtem, hogy jól hallom-e... Miután nem sikerült erről meggyőződnöm, Charitont kezdtem tanulmányozni kérdő tekintettel.
- Te is hallottad? - kérdeztem, és ha igenlő választ ad felvetem, hogy távozzunk az erdőből.


/Köszönöm a játékot. Jutalomként Rubin vértet kérek (állítólag lehet) ^^ /


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 03 2017, 17:28-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chariton Szer. Dec. 14 2016, 14:10

Chariton megint örül a fejének, hogy nevettél azon amit mondott. Nem, nem vette észre, hogy nem az öröm miatt nevetsz, vagy azért mert vicces volt, így nem is reagált rá semmit, amivel megpróbálna most már úgy megnevettetni, hogy tényleg azért nevess mert viccesnek tartod amit mondd.
Hát..nem fogsz egyhamar visszajutni, szerintem jobb itt boldogságot találni. Például itt vagyok én...vagyis pont nem. Be kell érned Charitonnal.
- Akkor majd cukrászdába megyünk. Tudok egyet, az egyes szinten, így gyorsan odajuthatunk. - Nem jegyez meg olyan szavakat, hogy "Meghívlak" vagy hogy "én állom a számlát", de én már tudom, hogy azt tervezi. Szóval csak óvatosan, nehogy csorba essen az önbecsüléseden. Razz Tudtad, hogy áradozni fog, megérte feltenni ezt a kérdést? - Nagyon is. Egyszer te is megnézhetnéd. Legalább a céhházat, szerintem nagyon dizájnos, már csak amiatt is megéri. Vagy megismerkedhetnél a többi taggal. Rettentően kedvelem őket, szerintem neked is bejönnének. Biztos örülnének ők is. - Biztos ismered a mondást arról, hogy a kisujjad adod és az egész kezed kell? Nos, gondold meg mit válaszolsz erre az ajánlatára. Razz Ennyi esze azonban neki is van, gyorsan szabadkozik. - Persze csak ha szeretnéd. Biztos ijesztő lehet ez a sok ajánlat hirtelen. Szóval egyenlőre maradjunk maradjunk a cukrászdában.
Nem lepődik meg a felkérésen, ő is komolyan gondolta. Így komolyan fogadja is el reflexből, miközben rád néz. Még mindig nem ért hozzá, de azért figyeli az arcod, hogy milyen reakciót vált ki. Ő is hallotta a farkashangokat, és azt azért más sejtette, hogy nem akarsz harcolni. Gyorsan talált megoldást a problémára:
- Hallottam én is. Szóval mit szólnál ahhoz, ha most ünnepelnénk a cukrászdában? - amennyiben igenlő választ kap, felkel, kinyújta a kezét feléd is, hogy segítsen neked is felállni és a hazatéres kristályt húzza elő. Amennyiben te is így teszel, aktiválja és a főtértől elsétál veled a Sweet Dreamsben.

(Köszönöm a játékot, várom a folytatást a Sweet Dreams-ben Smile Jutalom gyanánt pedig egy Rubin kardot kérnék.)
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kuradeel Vas. Jan. 08 2017, 19:39

Ismit lezártam.
Chakna részéről egy Rubin vért,
Cha kun részéről pedig egy Rubin Kard, beírhatjátok.


Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Raygart Arrow Pént. Feb. 24 2017, 22:03

*Kurokawa Yuuki*

Már talán egy hete is meg van, hogy találkoztam velük. Még mindig nem döntöttem el teljesen a dolgot. Persze Hachi ellenezte is meg nem is, nagy segítség mondhatom. Reméltem, hogy most nem követ szükségem volt egy rövid sétára. Muszáj, volt ki szelőztet nem a fejem. Valahogy mindig is a természetben sikerült a legjobban. Még ha itt minden csak mesterséges a látszat legalább meg van. Ez már elég ahhoz, hogy segítsen ellazulni és gondolkodni.
Ahogy haladok egy ösvényen madarak hangját hallom kellemes vidám madár ének. Ami engem is jobb kedvre derít, még mosolygok is egy kicsit.
Majd percekkel később meg unva a járkálást letelepszek egy fa tövébe. jobb lábam nyújtva, míg a bal fel húzva. Így vetem a hátam a fa törzsének és arcom a lombkorona felé fordítom. Gondolataim peregnek és próbálok mérlegelni, mi lenne a jó. Továbbra is egyedül járni az utamat, vagy bízzak meg a hármójukban? Talán ép itt az ideje, hogy jobban nyissak egy kicsit az emberek felé. Vajon meg fogom bánni a dolgot?
Fekete nadrágomra egy virtuális veréb telepszik majd röppen tova, mert nem talál semmi érdekeset. Nekem ebből szinte semmi sem tűnik, fel annyira elmerülök gondolataimban.
Raygart Arrow
Raygart Arrow
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2017. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Feb. 27 2017, 09:58

A tavasz egyre jobban kezdte éreztetni a hatását. Sokkal többet süt a napa, egyre kellemesebb az idő, és az állatok is egyre gyakrabban spawnolnak. Utóbbit már egy ideje megfigyeltem. Télen jóval kevesebb mob van mint nyáron. Ilyenkor a madarak kisebb nagyobb állatok is elő tűnnek illetve néhány fajnak  populációja is megnövekszik. Bár az is lehet, hogy télen több új játékos  akik azt a kevés szörnyet és vaddisznót vadásszák amik ebben az erdőben megszerezhetőek. Számomra minden esetre szerencsésnek mondható mert így nem kellet órákat töltenem a keresésükkel ami nyomkövetés híján még külön kihívás lett. De persze miért is akarok én az egyes szinten mobokra vadászni? Igazából nem megölni akartam csupán elfogni egyet afféle kísérlet céljából. Nemrég szereztem Egy különleges ketrecet amit állítólag az agresszív szörnyek elfogására lehet használni és bár elhiszem Shunak, hogy valóban működik azért szerettem volna tényleg kipróbálni mielőtt élesben is bevetem. Nem szeretnék semmit a véletlenre bízni. A kalitkát gondosan elhelyeztem, letakartam némi levéllel és ággal, hogy ne legyen annyira feltűnő majd elhelyeztem néhány csalit. Bíztam benne, hogy majd szépen belesétál egy vaddisznó vagy esetleg egy kóbor kobold megspórolva a mob felkutatását. De amíg erre vártam gondoltam sétálok egyet és nem is kellet sok, hogy az észlelésem jelezzen valamit az egyik fa mögül.
~ Ez gyorsan ment. ~ Gondolta magamban. Nem igazán érzékeltem mozgást mozgást így jó eséllyel még nem vett észre. Lopakodás híján nem nagyon tudtam volna elég közel menni és már korábban előfordult, hogy a jöttömre elmenekült egy mob. Viszont amikor sarokba szorult rögtön agresszívvá vált így egy kész tervel álltam elő. Gondoltam ha rá támadok az beindítja a szörnyet és majd nekem ront, nekem pedig csak a kalitka felé kelet csalnom a teleportálással pedig még azelőtt a közelébe kerülök, hogy menekülőre fogná. Óvatosan lehúztam a gyűrűt a kezemről ami rögtön egy karddá változott. Ezután csak közvetlen a fa mögé teleportáltam és már szúrtam is. A probléma annyi volt, hogy nem vaddisznó hanem egy fiú ücsörgött a fa tövében és még szerencse, hogy alapvetően nem akartam megsebezni csak magamra haragítani így a penge közvetlen a fiú feje mellett fúródott a fába.
- Bocsánat, bocsánat, bocsánat! Azt hittem egy disznó vagy... - Sikoltottam fel rémületemben nagyon sok bocsánatkérés közepette
.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Raygart Arrow Kedd Feb. 28 2017, 21:57

Végre meg hoztam a döntésem, elhatároztam meg teszem. Oda állok és meg kérdezem. Az ajánlat már nem áll legfeljebb csak továbbra is élem az életem, ahogy eddig. Ki tudja, lehet, kipróbálok olyan dolgokat is amiket a valóságban még nem tettem meg. Haj festés vajon milyen lehet? Na és a lovaglás? Na és az amikor van valakid? Már úgy is itt kel élni és ki tudja, ki jutok innen élve. Akkor jobb, ha elkezdek élni igazán mintha csak oda kint, lennék. Épp ezért tudom, személyesen keresem fel majd Junt, vagy Kiwit vagy Chaknát.
Csak eddig jutok a nagy meg világosodásban, mert valaki meg lep. A helyzet kísértetiesen hasonlít egy korábbira. Csak ott nem volt a fejemtől pár centire egy kard.
Ki nyitom a szemeim és a kard pengéjére nézek majd a szőke lányra, aki fel sikított ép rémületében. Szinte nyelve is belebotlik, annyira sokszor kér bocsánatot.
Én mint disznó? Végül is disznó, ha elég koszos lennék és röfögnék jahh és sok kukoricát ennék, akkor talán.
A lány szemeibe nézek egyenesen majd meg szólalok lassan ki ejtve a szavakat.
- Röff...röfff röff.
Majd el mosolyodtam miközben azért lopva le ellenőriztem, hogy a hosszú fürtjeim neme sérültek meg. Nem volt szándékos a részéről a dolog, meg amúgy is ilyenen nem húzom fel magam. Inkább, ha utasítanak vagy parancsolgatnak. Akkor is csak azért ha olyan teszi meg aki nem érdemelt ki egy csepp tiszteletet sem a szemeimben.
- Hé hé nyugi vér nem folyt hajam szála nem sérült. Szóval minden rendben szerintem.
Raygart Arrow
Raygart Arrow
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2017. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Márc. 05 2017, 15:26

Tekintve, hogy képes volt viccelődni az egész incidensen picit megnyugodtam, hogy valóban nem haragszik. Igaz ez külső szemmel alig ha lehetett észre venni. A röfögésére nagyokat pislogtam a következő mondatára viszont megint csak kiakadtam kissé.
- De folyhatott volna. Sőt, ha nincs elég életed akár meg is ölhettelek volna. - Nem tudatosan feltételeztem, hogy egy ütésre meg tudnám ölni. Persze ha nagyon logikusan levezetném, hogy az első szint erdejében találkoztunk és a felszerelése is arról árulkodik, hogy alacsony szintű játékos akkor reális a "one hit KO", de az én fejemben meg se fordultak ezek. Szimplán csak a legrosszabb eshetőséget vettem számba és ha a századik szinten történt volna mind ez akkor is ugyan ezt feltételeztem volna.
- Tényleg nagyon sajnálom. - Hajoltam meg még egyszer. - Legalább had segítselek fel. - Nyújtottam felé a kezem. Fogalmam sem volt arról, hogy nem az én belépőm miatt ücsörög a földön. - Bár talán ez így elég kevés lenne azért cserébe, hogy majdnem megöltelek. Van valami amivel kiengesztelhetlek? - Nem igazán tudtam egy minden rendben-nel annyiban hagyni olyannyira, hogy még az eredeti célomról is megfeledkeztem közben pedig már azon járt az agyam mivel is fejezhetném ki a kellőképpen a megbánásom, pedig elég lett volna csak várnom egy keveset, hogy mindez kiderüljön vagy, hogy egy újabb "ugyan semmiség választ kapjak amivel úgy sem elégedtem volna meg.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Raygart Arrow Kedd Márc. 07 2017, 01:05

Úgy látszik sikerült egy kicsit kiakasztanom és a röfögés még talán meg is lepte egy kicsit. Végül is pont ő volt az, aki vaddisznónak nézett. A külsőm pedig nem is disznós, kövér sem vagyok. Ha csak a szagom nem kapcsolt malac fokozatba. Mivel nem régen mosakodtam kétlem, azon a szinten lennék.
- Nem voltam a közelében sem a halálnak. Híd el tudom milyen egy halál közeli élmény.
Egyébként, már megint mi folyik itt? Tehetném fel a kérdést jogosan, mert ez tényleg furcsa. A csajok ere felé csak úgy potyognak a semmiből? Először a három lány a vigobol. Aztán Hime sama és most ő aki majdnem felnyársalt. A pixeleim közt el lenne rejtve egy csaj mágnes? Viszont az előttem hajlong, egy kicsit idegesít. Nem vagyok én semijen úr, herceg vagy média sztár. Csak egy hétköznapi szőke hajú ember. Így hát az újabb meghajlásra egy fintorral válaszoltam akaratlanul is. Pár szívdobbanásnyi ideig figyeltem a kinyújtott kezet, végül is elfogadtam és felálltam segítségével.
- Nem történt semmi.
Válaszoltam kicsit kurtán talán. Jelen esetben más kapna a lehetőségen és belesem merek gondolni mit, kérnének engesztelésül. Egy kicsit felelőtlen kérdés, mert nem ismer. Igaz csak a bolond nem látja a kettőnk közti szintkülönbséget. Így ha olyan alantas fajta lennék, könnyedén megvédené magát.
- Ha ennyire fontos neked az engesztelés, kezdetnek meg tehetnéd, nem hajolsz meg többet. Nem vagyok média sztár, sem valami nemesi származású ficsúr.
Majd a kardjára pillantok és a fára egy kicsit érdekelt miért is nyársalt majdnem fel.
- Egyébként kíváncsiságból, de miért néztél engem vadmalacnak?
Raygart Arrow
Raygart Arrow
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2017. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Márc. 20 2017, 20:30

A válaszát hallgatva enyhén megráztam a fejem. Láttam, hogy fogalma sincs a dolgokról, persze ez nem az ő hibája, viszont könnyen bajba sodorhatja magát. Valamint felelőtlenségnek is gondolom.
- Nem érted. – Jelentettem ki, de nem tudtam elkezdjek-e magyarázkodni. Nem titkolom a szintem, csak nem akartam olyasvalakivel megosztani ilyen dolgokat magamról, akit most látok először. Alapvetően nem szokásom mély csevejbe elegyedni, de az illemet megadom, valamint tényleg rosszul éreztem magam.
- Maradj védett övezeten belül, és szerezz be egy gudidebook-ot. – Abban benne van minden információ ami kell. Meghajlásom és többszöri bocsánatkérésem egy fintorral fogadta, de fel sem tűnt igazából. Megtettem, amit még megtehettem. Felsegítettem, és amikor talpra állt, pillantottam csak meg, milyen magas is, hozzám képest. Gyermek testtel és mérettel rendelkezem, így ég és föld a különbség kettőnk között. Majd hangot is adott a nemtetszésének, a meghajolgatásaim miatt.
- Rendben. – Válaszoltam, egyszerűen és kurtán, viszont picit zavartan, de ezt talán észre sem vette. Láttam ahogy, pillantását a kardomra, majd a fára szegezi, végül pedig valószínű rám, amikor a kérdését teszi fel.
- A fákon keresztül nem látok át és az érzékelésem sem mondja meg mi van körülöttem ráadásul elég alacsonynak tűntél, és mivel nemrég már elmenekült előlem egy szörny, így gondolkodás nélkül támadtam. – Egyszerűsítettem le a történetet. Ahogy, elmondtam a történteket, majdnem meghajoltam ismét egy bocsánatkéréssel együtt, de időben megállítottam magam.
- Te… te is itt szoktál gyakorolni? – Érdeklődtem, a legalapvetőbb kérdéssel iránta. Mivel gondolom okkal van itt.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Raygart Arrow Hétf. Ápr. 03 2017, 14:33

Sejtettem, hogy magasabb vagyok nála, de azt nem ennyivel. Végül is lehet valósságban ez pont fordítva lenne.
- Csak nem arra akarsz célozni jöhetnek akár magas szintű vörös játékosok is. A te szinted is magasabb az enyémnél. Ezt már csak a felszerelésedből is meg lehet mondani mert ilyen kardot még sose láttam.
Szóval vadászót valamire, valamilyen okból. Lehet, hogy egy küldetés vagy egy feladat hozta ide. Esetleg csak egyszerűen a hasa ami ide húzta. Jóféle malac sültre vágyna talán vagy nyúl ragura? Felőlem érdeklődik, én is itt szoktam gyakorolni. Mivel a társalgás így elég kényelmetlen fél térdre ereszkedem. Így némi illem is betartásra került és rám lehet fogni, hogy figyelmes is vagyok.
- Teljesen más miatt voltam itt. Gondolkodni akartam egy kicsit valami fontos dolgon. Gyakorolni mindig máshol szoktam.

Végül is elhatározásra jutottam, hogy csatlakozom. Ami több dolog miatt is jó lesz majd, egyik lesz állandó társaság. Egy solós lovagnak kicsit nehéz a fejlődés alacsony szinten sajnos. Az is lehet csak én vagyok ügyetlen és kikérne kérnem egy tapasztaltabb véleményét a kaszttal kapcsolatban. A könyv beszerzése nem is olyan rossz ötlet. Bár talán jobb volna egy másik lovag segítsége és tanítása.
Raygart Arrow
Raygart Arrow
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2017. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chancery Hétf. Ápr. 17 2017, 16:51

Tsukiko


A Kezdetek Erdeje, ahonnan indult minden, köztük én is. Az erdő, aminek a fáit már-már úgy ismerem, akár a tulajdon tenyeremet. Mindig alkalom nosztalgikus érzéssel tölt el, mikor bejárom az ismerős ösvényt, mikor roppan az ág a talpam alatt, és mélyen beszívom a digitális levegő illatát. A szél átfúj a fák lombjai között, a fény táncot jár az avaron tőle. A fát, ahol éltem hosszú ideig, azonnal megismerem, ahogy odaérek, és gyengéden simítok végig a törzsön, ami a játék mechanikája miatt akkor sem kopott, mikor állandó jelleggel ültem az alacsonyan fekvő, vastag ágak között.
-Hihetetlen belegondolni, hogy első szintű voltam még ekkor. -ingatom a fejem, szavaimat inkább magamnak intézve, Álomkelő nem is felel rá. A hatalmas macska, aki nem sokkal a városba lépésem után jelent meg a szomszéd fánál azelőtt kiscicaként, miután egy ideje Norm furcsán viselkedett már, most könnyűszerrel, légiesen lépdel végig az avaron, felugrik egy kidőlt törzsre és leül, farkát kecsesen maga köré csavarva. A főnixmadár, Dust, magasan szárnyal az égen, szinte apró, lángoló pöttynek látszik csak a fejünk felett, ahogy köröz, a tájat nézve, gyönyörködve benne.
-Rengeteg minden történt azóta. -mosolyodom el, ahogy a fának dőlök és hagyom, hgy lelki szemeim előtt leperegjen az elmúlt évek minden fontosabb eseménye. Karjaimmal átölelem magam, egyik lábam a fának támaszkodik, és lassan pislogva nosztalgiázok egy sort, hisz az idő most engedi. Egyfajta meditációs állapotba kerülök, siklok, suhanok testetlenül, ahogy visszagondolok a hajdani énem és a mostani közti hatalmas szakadékra. Chancery akkor még egyik lábáról a másikra állva, bizonytalanul fogta kezében a botocskát, szinte majd' elesve a lábainál hentergő kiscicába, aggódva mindenért, ami mozgott és ami felett piros csík jelent meg. A mostani, bár még hordozza magában a régi én jellemvonásait, már kissé magabiztosabb, és ismeri a világ szabályait, korlátait vagy előnyeit.
Elvagyunk így, pár órácskát, nem sokat, maximum másfelet is akár. A régi énem ilyenkor már rég tovább állt volna, hisz rengeteg a dolga, az elintéznivaló, a fejlődési vágy, de a mostani csak mosolyog kedvesen rá és nyugalomra inti. Már rájöttem, ha üldözöm a fejlődést, nem fog gyorsabban menni, hagynom kell mindent a saját medrében folyni. Az alkalmak majd jönnek maguktól, az úton, amit nekem rendeltek és amit választok. Ellököm magam a fától, és a macska mellé lépve végigsimítok selymes fején.
-Induljunk. -suttogom magam elé. Fent a főnix, mintha ő is hallaná, tesz egy lassú félfordulatot és enyhe szárnycsapásokkal, olyanokkal, amik épp elegendőek a levegőben maradáshoz, elindul a céhház épülete felé, az erdő másik szegletében, a Biztonságos Területen álló, kastélyszerű építmény felé. Csak a távolban látni a legmagasabb tornyát, s ezt látva csak ingatom a fejem. Peter, Peter, Peter... te csirkefogó, hogy itt merészeltél hagyni ezzel, csak úgy, minden szó nélkül, a héjatáncunk után. Jó lenne tudni, mi van veled azóta...
Ahogy lépdelünk végig a kanyargós, keskeny ösvényen, a mobok szétspriccelnek körülöttünk, a számukra hatalmas szintem miatt menekülőre fogják inkább a dolgot. Ami talán jól is jön... ki tudja, hány olyan játékos jár erre, akik még csak most kezdenek neki a harc általi fejlődésnek, esetleg eddig stázisban feküdtek és nem is tudtak semmiről. Vajon az a lány, aki nem hitte el nekem az idő múlását, hogy van...?
Pont erre gondolva üti meg valami furcsa a fülem. A homlokomat ráncolva elindulok a hang irányába.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tsukiko Teter Hétf. Ápr. 17 2017, 17:29

Kezdetek Erdejében járok, legalábbis a térkép kiírása szerint. Kezemben fogom a kétkezes fegyverem, mert nem tudhatom, hogy mikor támad rám egy szörny vagy vadállat. Óvatosan haladok egyre beljebb, hogy alaposan körülnézzek. Találok valami érdekeset idebenn, vagy esetleg kong az ürességtől? Bevallom kisebb kalandvágy dolgozik bennem, ráadásul ezekkel az utazásokkal jobban telik az idő, mint a városban egy-egy helyen lógatnám a lábam naphosszat. Vannak szintek, s fejlődni szeretnék. Nem akarok örökké ezen a szinten maradni, hanem minél többet megismerni az egészből. Néha megállok egy-egy fánál, s alaposan körülnézek. Ha megbizonyosodtam, hogy semmi sem tör az életemre, akkor indulok tovább. Raygart-tól kapott térkép szerint a közelben kell lennie víznek. Ennek fejében úgy fordulok, hogy a felé közeledjek. Egy kellemes séta után elérem, majd a kulacsot a kezembe veszem, s megtöltöm. Gondolom itt a játékban nincs olyan, hogy nem iható. Nem tűnik mérgezettnek, így bátran vételezek magamnak szomjoltót. Mikor befejezem eme műveletet, akkor a kulacs helyébe visszakerül a félelmetes fegyverem, s haladok tovább. Nézem erősen a fák törzsét, abban a reményben, hogy találok gombát, legalább egyet. Emlékeimben él az a jelenet, mikor édesapám egyik szabadnapján elment a család az erdőbe gombát szedni. Nos ezen emlék miatt kutatok én szintén, hogy későbbiek folyamán felhasználhassam. Még fogalmam sincs a mesterségekről, vagy más egyéb elfoglaltságokkal kapcsolatosan. Egyszerűen gyűjtögetni fogom az alapanyagokat. Jó tervnek tűnik, így elégedetten indulok az új kitűzött cél felé. Úttalan utakon járok, amikor belebotlok egy keskeny ösvénybe. Rögtön megállok, mert erre eddig nem figyeltem fel, s a térképem sem mutatja, hogy miként kanyarog. Megpillantok pár mobot, de a legfurcsább az egészben, hogy elkezdenek távolodni tőlem. Értetlenül állok az eset előtt, mert legtöbb esetben rám kellene támadniuk, nem? Felsóhajtok, majd a legközelebbi fa tövébe leülök, de a fegyverem az ölemben tartom a biztonság kedvéért. Egy fél órát várakozok, de igazából nem történik semmi. Felállok, majd az ösvényen kezdek el haladni, abban a hitben, hogy biztosan valami titkos helyre visz.

Tsukiko Teter
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2017. Apr. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

https://swordartonline.hungarianforum.com/t3469-teter-tsukiko

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chancery Kedd Ápr. 18 2017, 14:40

Megtorpanok egy pillanatra. Teljesen biztos vagyok abban, hogy az imént egy ág reccsenését hallottam a hátam mögül, és ettől végigfut rajtam a hideg. Álomkelő is megáll, még ha csak pár lépés után is, olyan tekintettel néz vissza rám, mintha egy bolondot látna, aki untatja, hiába próbálkozik a megnevettetésével.
~Mi van?~
-Valaki van még erre. -mosolyodom el. Annak ellenére, hogy már biztos vagyok a tényben, nem vagyunk egyedül az erdőben, valahogy a félelem elkerül, elszállt tőlem, mint egy elhessegetett légy. Megfordulok, és hallgatózom még egy kicsit, jártasságommal is rásegítve, hogy valamennyire betájoljam, merről jönnek az idegen zajok, és merre tart.
Pár másodperc koncentrálás után már meg is szereztem a kellő információkat. Ember, óvatosan lépdel, nem valami ügyes, nem lehet sok pontja akkor. Ezen kívül felénk tart, azon a kis ösvényen, amit én szoktam használni, ha át akarok vágni az erdőn át az erőd felé. Mintha csak utánam jött volna, de valószínűbb, hogy véletlenül akadhatott rá. Nem titkos itt semmi, bárki járhat erre, de jobb az óvatosság, hisz a város irányába innen csak falba ütközik, ha túlerővel kerül szembe egy kezdő játékos a mobok által.
-Várjuk meg, vagy menjünk elé? -döntöm félre a fejem, inkább magamtól kérdezve, mint Álomtól, aki csak lefekszik az egyik fa tövébe ejtőzni egyet. Mikor ezt meglátom, elkuncogom magam, és gyorsan, bár a hangokra nem is figyelve, mekkora zajt csapok vele, a fák közé bújok, és Elrejtőzöm, a jártasságomat használva. Alig bírom visszafogni a nevetést, mikor megjelenik az ösvényen egy alak; még hozzá egy gyönyörű teremtés. Mindig is oda voltam az ezüstös vagy fehér hajakért, és ez a lány, aki közeledik, egyből a Witcher széria Cirilláját jutatta eszembe.
Álomkelő pedig réveteg tekintettel figyeli, majd amikor elég közel ér, felkel a fa tövénél és az ösvény közepére lép, mintha csak védené annak célját. Nem szól még semmit, csak nézi az idegent, végül, valószínűleg ahogy megtalálta annak privát csatornáját, felhangzik érett, szigorú női hangja Teter fejében.
~Üdv, vándor, ki erre tévedt. Kihívlak egy találós kérdésre. Ha válaszod kedves nekem, átengedlek magam mellett.~
A jelek szerint rájött, hogy ez jó szórakozás.
~Felelj hát nekem. Van két szomszéd, látnak mindent, ám egymást sosem. Kik ők?~
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tsukiko Teter Kedd Ápr. 18 2017, 17:34

Összességében, egészen jó kedvem van. Nincsenek túlságosan veszélyes mobok a környéken, így teljes valójában élvezhetem ezt a virtuális környezetet. Az ösvényen haladok, s semmi más kedvéért nem térek le róla. A lábam elé nézek, mert nem akarok felbukni egy-egy kiálló fagyökérben, mert azzal biztosan elnyerném a Sao világa legbénább játékosa címet. Nem figyelek fel az előttem hallható zajokra, mert úgy vélem, hogy a mobok most szaladnak el előlem. Akkor torpanok meg, mikor a valami az ösvény közepére lép. A meglepetés erejétől, sőt a biztonság kedvéért öt lépést hátrálok a lénytől, mikor a privát csatornámban megszólal egy női hang. Kezdő játékosként megrezzenek, mert fogalmam sincs, hogy ezt miképpen kellene lereagálnom. Keveset fogok fel az első mondandójából emiatt.
- Hogy micsoda? – teszem fel a kérdést akaratlanul hangosabban a kelleténél. Mikor elmondja a találós kérdését, akkor csupán ennyit válaszolok.
- Ennek aztán nincs értelme.   – sosem rajongtam a rejtvényekért, sőt ezután sem lesznek szívem csücskei.
- Amúgy meg lehet csupán két testvér, akik egy ajtóba nyílásba  szorultak be – tippelek azért, így soron kívül. A helyzetemen sem változtatok, s a kezemből a kétkezes fejszét sem engedem el. Ideges vagyok, mert van egy olyan sanda gyanúm, hogy az a valami megtámadhat engem. Még két lépéssel hátrálok, mert rossz érzéseim kezdenek győzedelmeskedni felettem. Legszívesebben elfutnék, azonban valamennyire még a makacs vagyok, s kitartok a mellett, hogy a kis ösvényen végigmenjek.
- Kikerüllek, s akkor nem kell a kérdésedre válaszolni. – jelentem ki végül. Nem túlságosan magabiztosan, de próbálom a lényben azt a tényt tudatosítani, hogy elég jól feltalálom magam nehéz helyzetekben, mint például a jelenlegi. Ha már ezt kijelentettem, akkor eleget teszek a szavaimnak, hogy nagyobb körívben kikerüljem ezt a bizonyos állatot, vagy lényt. Nem tudom eldönteni, hogy minek akarnak kinézni.

Tsukiko Teter
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2017. Apr. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

https://swordartonline.hungarianforum.com/t3469-teter-tsukiko

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chancery Kedd Ápr. 18 2017, 20:51

A fa mögül kukucskálok ki, figyelem a lány minden reakcióját. Ő is, bár meglepődött, láttam rajta, de elég hamar túltette magát a telepata macska tényén. Hiába, egy digitális világban bármi megeshet, és aki már itt él egy ideje, az hamar hozzászokik, hogy ne lepődjön meg a legtöbb dolgon, amit elé sodor az élet. Hogy nem szereti a hasonló rejtvényeket, az is kiderült csakhamar, miközben a vadmacska türelmesen, farkát maga köré csavarva ült a földön, sárga szemeit le sem véve az idegenről, bár egy kis fejben felhangzó kuncogás és az én fojtott nevetésem is elárulta, hogy a szedett-vedett, valamit csak odadobok féle válasz mindkettőnket felvidít.
-Igazából... -szólalok fel végül, mikor végre levegőt kapok és kilépek a fa árnyékából. -...a megoldás: szemek.
Széles, jókedvű és barátságos mosollyal lépdelek le az enyhe dombon a macska mellé, és lehajolva végigsimítok a feje búbján. Álom szinte nyújtózkodik a kezem után még egy kicsit, aztán félrevonul, ahonnan érkezett, a fa tövébe, elfekszik az oldalán, és ejtőzik tovább a szűrt napfényben. Én így teljes figyelmem a lánynak szentelhetem, talán el is pirulok kissé így, hogy kvázi négyszemközt kerültem vele.
-Bocsáss meg egyébként. A második ötleted már nem is volt rossz :3 -ejtek meg egy félig kacsintást, majd nyújtom felé a kezem, üdvözlésképp. -Chancery vagyok, szolgálatodra, a találós kérdések hercegnője pedig Álomkelő. Remélem, nem tartottunk fel nagyon... -nézek végig az ösvény mentén. -... bár ez az út csak egy erődhöz vezet. Ha gondolod, elkísérhetlek, én is arra tartok éppen.
Mi ütött belém? Sosem voltam még ennyire közvetlen... vagy vidám, pattogós, önbizalommal teli. Mintha a saját agyam egy játékot űzne velem, és mélyen belül meg vagyok rémülve. Alapvetően egy depresszív lány vagyok, most mégis, mintha a teljes ellentétét élném meg az eddigi érzéseimnek. Valami történik, vagy történni fog, amit a lelkem nagyon vár... De mi?
Már csak azt tudom remélni, hogy tényleg nem tartottuk fel, és nem is sértettük meg ezzel a kis közjátékkal. Jobban bele kellett volna gondolnom a dolgokba, ejj, én hülye... >.>
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tsukiko Teter Szer. Ápr. 19 2017, 09:47

Hogy mennyire idegesítő, hogy ott áll előttem egy macska, de nem mozog a szája, ám mégis hallom?! Ráadásul a rendesen a fejemben a felhangzó kuncogását, ami valószínű az én válaszadásomnak az eredménye lehet. Kilép végül a fák árnyékából egy ismeretlen lány, ami elsőre meglep, ahogy a szavai is. Igazából engem cseppet sem érdekel, mi a helyes megoldás. Nem azért jöttem el a Kezdetek Erdejébe, hogy fejtörőkkel foglalkozzak, hanem bejárjam személyesen a helyeket, ezáltal némi helyismeretre teszek szert. Ezzel kívánom csökkenteni az eltévedést. Nézem a másik érkezését, s cselekedetét, ami egyelőre barátságosnak tűnik. De vajon ez tényleg álca, vagy most jön a beetetés ideje. Látom, hogy a társaságom elpirul, ahogy velem szemben találja magát.
- Te állatidomár vagy? – szökik ki belőlem, mert eddig nem találkoztam ezzel a kaszttal, de valami rémlik bennem a karakterválasztásnál, hogy volt ilyen lehetőség. Bocsánatot kér a közjátékért, ami az előbb történt, azonban ennyire könnyen nem dobom le magamról az óvatosság pajzsát. Furcsán nézek rá, mikor félig rám kacsint, hiszen tudomásom szerint ez női praktika a férfiak ellenében, s nem pedig a nőknél használatos. Bemutatkozik nekem, sőt a kezét nyújtja felém. Egy darabig hezitálok, aztán csak odanyúlok a kezéért és megfogom.
- Tsukiko, kezdő harcos
Igen elraktam a fegyverem, hogy szabad legyen mindkét kezem. Ránézek a tipikus macskára, aki félre vonulva élvezi a meleg napfényt, ami a fák lombjai között szűrődik be.  A beszélgetés menete továbbra sem változik a bocsánatkérés menetétől, hiszen tudomásomra juttatja, hogy reméli nem tartottak fel engem tevékenységemben. Nőiesen sóhajtok fel, aztán kissé flegmán legyintek neki, hogy nincsen gond.
- Milyen erődhöz? – hangzik tőlem a kérdés, aztán amellett döntök, hogy felfedem a mostani szándékaim a másik előtt.
- Igazából, a Kezdetek Erdejét járom be. Nem olyan régen jártam a pataknál, aztán bukkantam rá erre a kis ösvényre. Gombát keresek, mármint erdeit, mert tudod Örményországban, ahol születtem, a család olykor elment ilyen túrákra. S reméltem én szintén találok itt, ezen a helyen. Most pedig gondoltam felfedezem ezt a kis utat. – vallok be mindent a terveimről, s abban bízom, hogy nem járok porul ez esetben.
- Ti mit csináltok erre? – érdeklődöm, s kíváncsian várom a választ. Időközben elengedem a kezét.

Tsukiko Teter
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2017. Apr. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

https://swordartonline.hungarianforum.com/t3469-teter-tsukiko

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Chancery Csüt. Ápr. 20 2017, 13:18

A lány szemmel láthatólag még mindig feszélyezve érzi magát egy kicsit, már-már látni rajta, ahogy tartani akarja a távolságot tőlem. Ezek után még inkább kezd foglalkoztatni, vajon mennyi idő után vagy milyen úton jutott el ide. A felszerelése alapján kezdő játékos lehet, hacsak ez az ing és a nadrág nem valami egyszerű, páncélváltoztató varázslat eredménye. Én páncél nélkül, az utcai, stat nélküli ruháimban flangálok az erdőben, lévén, hacsak nem akar egy erősebb játékos megtámadni, nincs szükségem rájuk, csak a fegyveremre, az Észlelésemre és Álom megérzéseire. Na meg a titokzatos Dust furcsa megnyilvánulásaira.
Ahogy eszembe jutott a főnix, megengedek magamnak egy röpke körülnézést, de nem látom semerre, csupán két vörös toll akadt meg az egyik közeli faágban, valószínűleg ahogy beljebb ugrált az erdőben fáról fára. Jobb is, ha már ennyire megijesztettük a lányt, jobb, ha nem tudja, én nem egyszerű idomár vagyok, hanem dupla pettel rendelkező egyed... sőt...
Kicsit megnyomorgatom az egyik kezem a gondolatra, hogy mit hozott elém Dust még előző reggel. Akartam írni egy üzenetet miatta Shukakunak, de a levél nem megy át a rendszeren, ellenben a Palota falán még nincs kihúzva a neve. Talán vigyáznom kéne rá... addig is fejlesztenem...
-Hmm? -pillantok fel, ahogy a kérdés megszakítja a gondolataim, majd mosolyogva válaszolok, Álomra pillantva. -Igen, az. Te pedig egyértelműen harcos, vagy harcművész. Igaz? -döntöm félre a fejem kíváncsian, elnézve a kétkezes fegyverét. A kardforgató és a lovag emiatt kapásból kilőve, az íjász és az árnyharcos szintén.
A neve teljesen illik hozzá, a hamuszőke hajához és a fehér bőréhez, valóban mintha a tsuki, a hold egyik teremtménye lenne, nem lesz probléma a megjegyzése. Bólintok egyet, jelezve, értem, majd végignézek az ösvényen, amint apró kígyóként kavarog be a sűrűbe tovább, valahol távol megrezzen egy bokor valamitől, ami épp az imént sietett keresztül az erdőn.
- Hát... -kicsit elgondolkodom, hogy is adjam elő. -Az egyik céh székházához, a Unity-hez. Én is a tagja vagyok, épp hazafele tartunk. Ha szeretnél, nyugodtan lepihenhetsz ott, meghívlak egy teára, kávéra, bármire. -tárom szét a kezem. Álom már-már elszunyókál közben, olybá tűnik, de csak a szemét hunyja le hosszabb időkre, ejtőzik, a füleinek és a farka végének mozgása elárulja, hogy valójában nagyon is éberen figyel.
-Hm... van Növénylátásod esetleg? -hümmögök körbenézve a tájon, de csak pár kisebb növényt árul el nekem a rendszer, amiket már amúgy sem szedhetek fel a túl nagy szintem miatt. Kicsit odébb is lépek és félretolok pár fűszálat, de nem Barna Gombát láttam, hanem csak pár Tövisgyökeret. -Vagy Kertészkedés, de az más tészta, azt erdőben nehezebben lehet alkalmazni. Szerintem csak így gondolatra nem feltétlenül fogsz gombát találni, jártassággal viszont szinte biztos.
Megkockáztatom, hogy valóban magas szintű játékos, aki már mindent tud, és most lepirít, hogy az egyértelműről ne oktassam ki, de biztos-ami-biztos.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tsukiko Teter Csüt. Ápr. 20 2017, 18:35

Fura egy játékossal hozott össze a sors, de nem panaszkodom. Talán tőle szintén tanulok valami fontosat a játékkal kapcsolatban. Mikor kimondom a sejtésem, akkor megerősít engem. Ettől jobban érzem magam, hiszen azt jelenti, hogy valamennyi, csak megragadt a fejemben. Rákérdez a kasztomra, amire egészen egyszerűen válaszolok.
- Harcos vagyok, mert gondoltam a kétkezes fegyverrel távolabbról is csapkodhatok.  Emellett a sebzés sem elhanyagolható. – szólok oda sután, mert fogalmam sincs, hogy mi a véleménye a kasztomról. Biztosan látott már pár harcost a játékban, akikkel valamilyen úton és módon összekerült. Én kezdőként csak abban reménykedhetek, hogy hasznos leszek valaki számára.
- Egy céh székházába? – kérdezek vissza, kissé döbbent arccal, mert fogalmam sem volt róla. Kicsit tartok attól, hogy kelletlenkedő alakként fogok megjelenni ott. Vajon honnan lehet tudni egyáltalán, hogy valamilyen magánterületen gázolok át? Ám nem sokkal utána vendéglátóként szól hozzám, így egy picit összezavarodok. Vajon érdemes lenne megnézni egy ilyen céhházat? Még sosem láttam, egyet sem.
- Jó, elfogadom a meghívást, ha a macskádat a céh házig elvihetem. – mondom felé, mert tényleg szeretném ezt a lehetőséget valamiként meghálálni neki.
- Igazából ismerősöm biztatása miatt keresnék magamnak céhet. Vagyis folyamatban van. – közlöm vele, aztán a kérdése hallatán meglepődök. Növénylátás? Az meg miért kellene? Egyáltalán, miért van ennyire túlbonyolítva? Bár egyelőre nem láttam a rendszer egészét se.
- Hát akkor azért nem látok, egyet sem. – szomorodok el egy picit, hogy bizony a gombázós terveimből nem valósul meg semmi. Mikor mondja, hogy kertészkedés, akkor csak fájdalmasan felsóhajtok és ingatom a fejem jobbra és balra.
- Egyik jártasságom sincs. Kezdő játékos vagyok. Igazából 4 napja vagyok benn a játékban, de a rendszer szerint több mint egy hetes vagyok. – árulom el neki, hogy én teljesen szűz vagyok a SAO-ban, s nem vagyok Pro MMORPG-s.  Körülnézek, aztán nagy nehezen elrakom a fegyverem, mert nem kell.

Tsukiko Teter
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 33
Join date : 2017. Apr. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

https://swordartonline.hungarianforum.com/t3469-teter-tsukiko

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 30 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 32 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.