Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+80
Takeshi Sendo
K1
Rikomono
Silence
Tsukiko Teter
Kurokawa Yuuki
Raygart Arrow
Kuradeel
Chariton
Chakna
Ritsu
Ryutoshi Kurasai
Stingray
Nolan Daneworth
Danieru
Mayumi
Jekatyerina Natashenka
Angelica Katharina
Rey
Yue
Akairo
Koshitsu Esutel
Justin Taylor
Cardinal
Huramino Saito
Ilsette
Kokoro
Akiba Yoshino
Aeon
Maci
Utahime
Gunji
FigtherBunny
Itachi Saton
Astaroth
Ozirisz
Zakuro
Elysion
Danee
Asuka
Kagura
Sasaki Miyako
Aida Atsumori
Ai Hane
Nio
Jay
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Peter Worker
Shukaku
Dr. Hannibal Dan
Ken Reed
Noxy
Darmen Druin
Kusumi Ayani
Zhel T. Everett
Aiko
Kazuma
Anatole Saito
Enheriel
Akuma
Sakamoto Rin
Ryuninji Ren
Kyrena Juurei
Tachibana Makoto
Fuun Kotarou
Hitodama
Hokushin
Mirika
Yoshiaga
Szophie
Hamano Tadayoshi
Viola
Taiga Kagami
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
RenAi
Taidana
Kayaba Akihiko
84 posters

1 / 32 oldal 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by RenAi Kedd Szept. 04 2012, 16:56

Ttusbaki és Rita is nagyon kedves emberek, nagyon örülök, hogy a véletlen folytán így összetalálkoztunk. A pici Tsubaki ígéretet tett hogy segít ha bajba kerülök, ez igazán jól esett, elvégre eléggé elesettnek érzem magam a játék terén. Hiába öcsém önkényes oktatása, amikor órákat mesélt egy-egy játékbeli élményéről, nem figyeltem rá eléggé és ezt nem azért mondom, mert most jól jönne pár jó tanács, hanem azért is mert így ráébredhettem tényleg nem voltam jó nővére. Azt hittem elég, ha eljátszom a gondoskodó, mindig odafigyelő mosolyogva válaszoló, szerető nagytesót és ezáltal valóban azzá is válhatok, de ez nem ilyen egyszerű. Látva a két nővért igencsak sok dologra ébresztettek rá. Az első és legfontosabb hogy tényleg ki kell jutnom innen hogy olyanná vallhassak mint ők.
A monológom arról hogy-hogy s miként jutottam be a játékba Ritának külön tetszett, jót mulatott rajta, persze amikor látta rajtam, hogy értetlen arccal nézem hogy most mégis mi olyan vicceset mondhattam. Zavarba jött majd mentegetőzni kezdett.
A helyzet hasonlított ahhoz, amikor én kezdtem el nevetni a hirtelen elém torpanó kis Tsubakin, illetve nem rajta hanem a helyzeten.
- Igen, ismerős. Mosolyodtam el, kissé elpirulva és Tsubakira néztem. A tekintetemet követve Rita szintén az aprócska lányra nézett eléggé értetlen arckifejezéssel.
Majd visszafordult és Ő is felajánlotta a segitségét::
- Tsubakinak igaza van! Lehet, hogy nem vagy a testvérünk de ettől te még nem vagy egyedül! Ja szükséged van segítségre hozzám bármikor fordulhatsz, meg különben is… Ha Tsubaki a fejébe veszi, hogy megvéd téged akkor nekem is ott kel lennem elvégre az én kötelességem pedig az, hogy megvédjem a húgom… Lássuk csak… ha jól emlékszem valahogy így kell…
Azzal bejelölt barátnak.
- Így bármikor hívhatsz, ha szükséged van rám! Viszont szerintem visszamehetnénk a faluba éhes vagyok és nem ártana egy jó fürdő sem! Mondta.
Éhes,…. a szó mint parancsot küldte el a gyomromnak, ami azonnal válaszolt is egy hangos korgás kíséretében.
- De égő! Pirultam el a két lány társaságában.
- Pedig most ettem pár perce. És arcom már rákvörösre izzott.
Rita ezen is jót mosolygott, Tsubaki meg mint mindig most is a bokrokat pásztázva mobok után sietett előre, hogy megtisztítsa a terepet ha szükség lenne rá. Igy elindultunk a legközelebbi faluba.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Szer. Szept. 05 2012, 11:43

Részben megilletődve részben pedig zavarban forgolódott, próbálva elterelni figyelmét a felvirágzó családdal kapcsolatos témáról. Amikor Rita megint füle mögé tűrte haját, Tsubaki odalépett és határozott mozdulattal ez esetben is visszaigazította. Nem akart gyengének mutatkozni ekkora gyakorisággal és tegnap óta mégis egyre gyakrabban lazított fegyelmén. Egy pillanatra éppen a két lány felé fordult és tekintetek kereszttüzében találta magát, rá kellett jönnie hogy mindkettejük részéről róla volt szó. Elvörösödve fordult el, a váratlan és egyszerre időzített figyelem vegyes érzelmekkel töltötte el: képtelen volt megállapítani hogy örülnie vagy szégyenkeznie kellett volna, így mivel igencsak fiatal lány volt színjátéka ellenére, megmaradt a zavartságnál mint arany középút. Inkább másra gondolt, mégpedig arra amit Rita az imént mondott: van egy öccse! Vajon fiatalabb lehetett Tsubakinál vagy idősebb? Az előbbi sokat bonyolítana a helyzetén, elvégre megszokta hogy ő volt a fiatalabb és kezdetben az új helyzet kialakulásával is úgy tűnt nem lesz változás, most azonban... Nem tudta jobban átgondolni, mert körülötte a beszélgetés is továbbhaladt és ő bizony azért figyelt annak menetére, így az magával ragadta őt is mint ahogy az aktív résztvevőket. Egy kicsit megint elvörösödött ezúttal szégyenében, amiért nővére azt mondta hogy megvédi Tsubakit is de arról hogy ő is kölcsönösen megvédi őt nem tett említést. Az a tény hogy ő ugyanígy viselkedett volna egy hasonló szituációban, nem enyhített zavarán. Amint Rita és RenAi bejelölték egymást barátnak, felkapta ő is a fejét és szótlanul pötyögtetve menüjén csatlakozott az ötlethez, főleg mert ő maga elfelejtette. Figyelmét most Ren gyomra és Rita javaslata terelte el, a reggeli és a forró víz említése belülről kényszeríteni kezdte hogy menjen vissza velük
- Nēchan? - fordult nővérkéjéhez - Nem láttam a fürdőt a faluban, megmutatod majd hogy merre van?
Egy kicsit szégyellte magát megint, amiért a fontos hely elkerülte eddig a figyelmét, pedig jól esett volna egy termálvizes tóban megmártózni
- Irány a reggeli és az onsen! Ha az nincs, akkor keresek egy fürdőházat és elkészítek nekünk egy nagy gőzölgő fürdővizet! Vajon itt saket is szabad inni... elvégre ez egy játék, biztosan!
Így hát belekarolt a paradicsommá vált arcú Renbe, majd pedig Ritába is és kicsit tempósan elindult velük visszafelé. Ennivaló... forró víz...
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Szept. 07 2012, 20:38

Ren hasa hangosan morogni kezdett az étel említésére és ettől el is vörösödött és szerintem ezen az sem segített, hogy kinevettem szegényt.
-Pedig a gyomrod mást mond! – Mondtam amint sikerült végre abbahagynom a nevetést. Ekkor Tsubaki felém fordult és megkért, hogy mutassam majd meg neki hova van fürdő, mert ő nem látott sehol. Ácsi… ő úgy értette, hogy közösen fürödjünk? Én úgy értettem, hogy egymagam veszek egy forró fürdőt.
- Nem tudom, hogy van-e a faluban fürdő, de majd szétnézünk. – Mondtam, de már éreztem, ahogy a vér az arcomba szökik és kezdek vörösödni. Mire észbe kaphattam volna Tsubaki már belénk karolt és elindultunk vissza a városba. Mégis mi miatt jöttem zavarba? Mindhárman lányok vagyunk és Tsubaki ráadásul még a testvérem is. Semmi nincs abban, ha három lány együtt fürdik, de picit akkor is fura… Talán csak én túlzom el a dolgot sőt, biztos, hogy én túlzom el. Mire újra feleszméltem már a fogadóban voltunk és javában a reggelit fogyasztottuk.
- Uuuhm… Ami a fürdőzést illeti… - Szólaltam meg hosszú beszédsztrájk után még mindig teljesen elpirulva. – Szerintem ideje szétnéznünk egy fürdőhely után. – Álltam fel az asztaltól és elindultam a csaposhoz. Igen tudom, hogy csak egy njk de akkor is. Hátha tud segíteni. Pedig annyira nem rajongtam az ötletért, de ha a többiek is akarják, miért mondanák ellent, ráadásul én voltam az ötlet gazda igaz nem pont úgy értettem, mint ahogy Tsubaki gondolta. A csapos mintha előre fel lett volna készítve a kérdésre mert még végig se mondtam máris felvilágosított, hogy merre találom a fürdőt és miután ezt megosztottam Rennel és Tsubakival már indultunk is.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by RenAi Pént. Szept. 07 2012, 22:21

A szégyentől, amit gyomrom korgása okozott olyan piros lett az arcom az orrom hegyétől egyenesen a füleimig, mint a pipacs, persze ezen az is segített, hogy Rita jót nevetett az egészen. A reggeli nap sugarai csillantak meg a fák lombjain, mikor Rita felhozta azt az ötletet hogy bemehetnénk a faluba reggelizhetnénk és meglátogathatnánk egy jó kis termál fürdőt. Az ötlet, úgy ahogy volt tetszett, egyrészt mert kijutnék az erdőből, másrészt mert már éhes voltam és harmadrészt igencsak jól esett volna egy kis forró fürdő. Valahogy ez sem, ment teljesen zökkenőmentesen elvégre senki sem tudta hogy merre is lehet a fürdő, de nem vagyunk szívbajosak így elindultunk. Nagy meglepetésemre Tsubaki volt az aki elsőnek megindult méghozzá úgy hogy derekunknál átkarolt mindkettőnket és mosolyogva útnak is indultunk.
Nem gondoltam volna hogy tud ilyen közvetlen is lenni, kicsit féltem hogy végig távolság tartó, kissé túlzottan is illemtudó és merev marad, de úgy látom ahogy egyre jobban megismerkedünk fog egyre inkább feloldódni. Nagyon édesnek találtam. Mindeközben Rita arca is furcsán piroskás lett, fogalmam sem volt mi baja lehet de, jobbnak éreztem nem megkérdezni. Végig néztem a két lányon a végre önfeledten mosolygó Tsubakin és a nagy nővér Ritán. Boldog voltam. Talán végre olyan emberekre leltem, itt a játékon belül, akikkel tényleg együtt játszhatok majd, és akikkel tényleg támogattatjuk egymást. Amint kiértünk az erdőből már látszottak a falu fényei, és hiába kora hajnal volt már lehetett hallani az ébredező aprócska város hangját. Beültünk egy fogadóba ahol bőségesen megreggeliztünk. Már feltűnt hogy Rita szokatlanul szótlan és még mindig piros az arca, sőt mintha ideges is lenne picit.
Remélem nem miattam, de ő ajánlotta fel mind a reggeli és mind a fürdő lehetőségét is. Azzal felállt az asztaltól és odament az egyik npc-hez. Majd mosolyogva de még mindig picit zavartan közölte velünk hogy merre van a fürdő, és Tsubaki után rögtön szedelőzködtem én is, hogy végre a játékban először meglátogassak egy igazi fürdőt.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Vas. Szept. 09 2012, 09:45

Szó mi szó, Tsubaki hajlamos volt szünetet tartani mint osztályképviselő ha a bátyja közelben volt, most pedig éppen így volt Ritaval is. Igaz hogy nem vigyorgott mint a vadalma de azért jókedve volt, minden gyereknek volt valahol ha elzárva is egy ilyen oldala. Persze persze, nem ugrándozott meg szökdécselt vagy fecsegett, inkább csak nem félt közelebb menni másokhoz és a szemükbe nézni illetlenségtől tartva, annyira. Ami pedig RenAit illette, jól esett neki hogy nem hadakozott a véleményével és hasonló megszokott dolgok, egyébként is látszott hogy nem az a fajta volt mint Tsubaki, tehát "lazább módban" nem viszolygott a hozzáéréstől. Így vezette hát őket mondhatni egészen a vissza a faluig, ahol a reggelije úgy festett, hogy a tányér jobb oldalán az volt amit Rita kért, a másikon pedig amit RenAi. Egyszóval most is mások menüjét ette, mert egyszerűen nem volt képes mást enni mint azok akikkel evett, ez volt az egyik legegyedibb bogara az összes közül. Amint az utolsó is befejezte a reggelijét Rita még mindig vörösen felkelt és kijelentette, hogy folytatják a keresést. Tsubaki odaszökkent hozzá és aggódva Rita arcára tette egyik tenyerét
- Nem érzed magad betegnek, Nēchan? - kérdezte meg és az arca másik felét is ellenőrizte

Miután Rita elrendezte a fogadóssal a fürdő hollétét, természetes volt hogy el is induljanak az épület vagy épületek megkeresésére. Noha nagynak nem tűnt, a fürdőháznak volt egy épülete ahol úgy tűnt gőzfürdő és törülközőkkel teli szoba voltak, míg a kettéválasztott tó hátul volt mögötte. Elég leegyszerűsített volt a dolog, de azért lehetett ez mert a játékot később külföldi piacokra is fel akarták dobni vagy micsoda, Tsubaki ehhez azért nem igazán értett. A bejárat előtt elengedte a két lányt és tett előre néhány lépést majd hátra fordult feléjük. Hirtelen villám csapott belé és egy pillanatra az arca is bambára nyúlt, tudniillik nem gondolt valamire ami lejárathatja Rita és RenAi előtt. De nem léphetett vissza, hiszen ő volt a másodindítványozó vagy nem?

Tehát inkább törülközőszobának lehetett nevezni az öltözőt, mert tudniillik ha a páncélt és az alatta levő ruhát aztán az alsóneműt egyszerűen csak az itemek közé kellett levenni. Tsubaki eddigre már kékes-vörös volt az idegességtől ahogy törülközőbe csavarva a haját egy semmiben állt ott. A probléma nem abban volt hogy nem volt rajta ruha, elvégre iskolai utazásokon és a többi nem volt olyan hogy mindenki egyedül fürdött. A baj abban volt amit összefont karjaival eltakart és amit nem volt kényelmetlen eltakarni, mert hogy olyan semmilyen volt. Ezt utálta az egészben, ennyire azért már végképp utált kilógni a sorból mert ha nem ő volt a legalacsonyabb is az iskolában, szerinte ebből a másik szemszögből ő lehetett a legkisebb. Feszülten nézett maga elé ahogy telt az ominózus néhány pillanat amikor kiderült. Utálta hogy ilyesmi miatt képes volt ennyire aggódni, hisz valahogy triviálisnak is tűnt. De ritka volt a lány akit nem aggasztott ez a kérdés...
- Üm - próbált valamit mondani, de nem jutott eszébe semmi
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Szept. 09 2012, 16:36

Nem kellet túlzottan sok idő, hogy megtaláljuk a fürdőt én pedig ahogy közeledtünk úgy kezdtem el egyre feszültebb lenni, olyannyira, hogy még a lábam is remegni kezdett. REMEGNI! Gyerünk már szedd össze magad! Ez csak egy ártalmatlan fürdőzés… fürdőzés két… másik… meztelen emberrel. Mi van ha akkor ha a hátamon van valami bőrelváltozás amit nem vettem észre? Jézusom mi van ha észreveszik, hogy az egyik mellem egy picivel kisebb mint a másik? Ki fognak nevetni! Megáltunk a fürdő előtt, pontosabban Tsubaki ment előre és torpant meg aztán én pedig emiatt álltam meg. Miért fordult meg ilyen hirtelen? Jaj ne, az arcom ég! biztosan olyan vörös vagyok mint a rák és ezt akarja szóvá tenni. Gondolj valami másra, valami kevésbé zavarba ejtőre… Nyúlak, virágok, egy nodachi… Igen, egy nodachi ami piszkos és én megtisztítom… pucéran… és rám nyitnak majd kinevetnek… basszus!
-A…akkor me… men… menjünk! – Szólaltam meg bizonytalanul elterelve a saját gondolataim és remegő térdekkel elindultam a bejárat felé. Annyira zavarban voltam, hogy nagyon fel sem fogtam mi történik magam körül így ha Ren vagy Tsubaki hozzám szól vagy kérdez valamit rendre mindig csak ugyan azt a választ kapják. „Jól vagyok! Semmi bajom!” Jelen állapotomban ez volt az egyetlen amit ki tudtam nyögni azt is csak remegő hangon. Az öltözőben megvártam még a többiek elkezdenek vetkőzni hátha az old egy keveset a gátlásaimon de ez inkább csak rontott a helyzeten. Nagy nehezen előhívtam a menüt és szép lassan egyenként kezdtem el levenni a ruhákat, míg végül csak a fehérnemű maradt. Pár percig haboztam levenni őket de végül rászántam magam és amint lekerült rólam az utolsó ruha darab rögtön magam kőré is csavartam a törölközőt.
- Nos…. fi…fia… fiatalabbaké az elsőbbség…. m…m..m..menjetek csak előre. – Kezdtem el terelgedni a két lány magam elött.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Saru Tiadana

Témanyitás by Taiga Kagami Vas. Szept. 09 2012, 21:14

Egy játéknak tudtommal szórakoztatónak kell lennie, azonban ez számomra egyáltalán nem volt szórakoztató. A testem olyan gyenge volt akár egy ötévesé. Ráadásul még egy gekkot is a nyakamba sóztak aminek semmi haszna nem volt. Tudtam, hogy az én hibám volt az egész mert nem figyeltem oda a karakter választásra azonban annyira szerettem volna újra mozogni. Kevesen tudják milyen szörnyű mikor az ember a saját testébe van bezárva. Nem panaszkodtam hangosan mert ahogy a mondás is tartotta a koldus ne válogasson annak kellet örülnöm amim volt. Kivéve a kevés költőpénzemnek ami tényleg kevés volt. Úgy döntöttem minden fillért jól átgondoltan fogok elkölteni és spóroló üzemmódba megyek át. Elmentem az erdőbe remélve, hogy senki és semmi nem fog rám támadni és keresni kezdtem. Rengeteg bokor fa mögé belestem figyeltem a békés állatokat mire megtaláltam keresésem célját. Egy picinyke kis tavacska volt ami éppen megtette egy gyors fürdéshez. Körülnéztem és nem láttam senkit ezért villámgyorsan lekaptam a ruháimat és berobogtam a tóba. A víz csak bokáig ért de én nem panaszkodtam érte csak egy dolog nem tetszett. Az a nyavalyás gyík mindig bemászott a vízbe mellé és bekiált vigyorogva körbe úszni. Én mérgesen megragadtam a grabancánál fogva és kiraktam a tóból. Nem telet el fél perc mire újra ott tempózott mellettem a kis dög. Ezt eljátszotta velem háromszor mire elegem lett az egészből megfogtam az alsógatyámat akár egy zsákot és beleraktam. Mintha egy ág roppanását halottam volna gyorsan meztelenül körülnéztem de nem láttam semmit. Megnyugodva visszamentem a tóba, hogy befejezzem a mosdást mikor láttam a rohangáló alsóneműmet. Az a kis gyík elkezdett föl alá rohangál azt remélve majd követem. Ebben az egyben igaza volt gyorsan kipattantam a vízből, hogy minél előbb kínyirhassam azt az állatot. Éppen a nadrág fölvételével bajlódtam mikor a szalamandra valaminek nekiment egy fa mögött. Először azt hittem egy farönknek ment neki de egy farönknek nem szokott lába lenni. Elkezdtem gyorsabban cihelődni és félvárról odaszóltam annak az illetőnek aki ott volt hátha hajlandó segíteni.
-Hé pajtás nem gyakran szoktam ilyet kérni de nem akarnád kiszabadítani azt a fenevadat?- közben buzgón imádkoztam, hogy egy fickó rejtőzzön a fa mögött.
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Taidana Hétf. Szept. 10 2012, 10:12

// Kagami //

Nyilván Susaya azt hitte, hogy ez az egész vicces. Pedig marhára nem volt az! Én üldöztem, ő menekült. És az egész egy külső szemlélőnek úgy tűnt, mintha tök egyedül, kiabálva rohannék végig az egész erdőn. Szörnyű volt! Legalábbis az imidzsemnek biztos nem tett jót…
Az egész úgy indult, hogy becézgetni kezdtem a petemet. Jó, nyilván a szurkálódás volt a célom, mert semmi más nem volt az eszköztáramban, amivel esélyét láttam annak, hogy közelebb kerülök egy egyre szorítóbb rejtély megoldásához: hogyan bírjam együttműködésre? Susaya már több napja a nyakamon lógott, és azon kívül, hogy ha úgy határozott, akkor egyes helyzetekben a segítségemre segített, semmi másra nem hallgatott. Se rám, se a saját nevére… és ez nagyon megkeserítette az együtt töltött időt. Gyötört a gondolat: soha nem fogok eljutni így a százas szintre.
Ezért hát egyre kétségbeesettebb voltam, és egyre több mindennel próbálkoztam: és ez a bizonyos „mindennel” nagyjából kimerült csipkelődésekben. Hátha sikerül kieszközölnöm Susayából valami sértést, rikácsolja akár azon az idegesítően magas hangján, egy újabb rejtélyes körmondatos utalásba csomagolva, csak jussunk már egyről a kettőre. Végtelenül zavart az, hogy egy helyben álldogál a kapcsolatunk, sőt szinte csak távolodunk egymástól.

Az erdőben szem elől tévesztettem. Ez nem mintha probléma lett volna, behívtam egy térképet, ott követtem futó sárga pontját. Aranymajom. Piha!
Elfogyott a kitartásom, nem bírtam tovább szusszal. Ráadásul a térkép szerint Susaya is itt volt a közelben, és nem haladt tovább.
Talán a térképet kellett volna skubizni, és akkor észreveszem, amikor belerúgok egy… nadrágos szalamandrába?! Riadtan ugrottam hátra, támadásra számítottam tőle, de semmi ilyesmi nem történt. Nem értettem az egészet: ez valami kandikamera?
Nem az volt, egy srác szólt a fa mögül, hogy ki kéne szabadítanom a bestiát. Kilestem a fa mögül. Ismerős volt az alak. – Idomár vagy te is? – kukucskáltam felé.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Taiga Kagami Pént. Szept. 21 2012, 21:35

Gyorsan magamra kaptam a nadrágot és megindultam a falé a valaki felé akiben megbotlott az a nyavalyás. Azonban kicsit túl nagy lendülettel indultam meg ugyanis megbotlottam és hasra estem a saját gyíkomban. Elég érdekes látványt nyújthattam ott a földön fetrengve. Eddig csak meg akartam gyilkolni az a nyavalyást most viszont más terveztem. Arra gondoltam nyársra tűzön és addig pirítom saját zsírjában míg szép ropogósra nem sül. Fölálltam leporoltam a nadrágomat majd visszavettem becses alsóneműmet attól a hálátlan jószágtól. Bizonyára bocsánatot akart kérni mert kutya módjára hozzá bujt a lábamhoz. Ezzel azonban csak annyit ért el, hogy újra végig terültem a földön zsinórban ez volt a második esett, hogy padlót fogtam miatta. Gyorsan fölálltam és meglendítettem a jobb lábamat, hogy föld körülire állítsam a szalamandrát, de valamit elfelejtettem. Miszerint nemrég még egy tóban fürdöttem és a talpam elégé nedves volt. Amint hirtelen a levegőbe emeletem a jobb lábamat a bal nedves talpam megcsúszott és ismételten hasra vágottam. Rendkívül dühített a dolog a fejem vöröslött a dühtől ráadásul az a féreg pont az orom elé ült le majd vigyorogni kezdett azokkal az óriás szemeivel ezután pedig megnyalta az orromat. A fejem még mindig tégla vörös volt majdhogynem lángok csaptak ki a fülemen mikor eszembe jutott valami. Az, hogy elestem méghozzá háromszor, de jó értelembe. Nemrég még a saját testemhez voltam láncolva és kis hilyán elfelejtettem milyen érzés elesni. A várható kiabálás helyett hangosan elkezdtem vidáman nevetni, hogy majd bele remegett az erdő. Őrültem, hogy újra járhatok és már nem haragudtam kis gyíkra. Ekkor jutott eszembe, hogy az egész előadás alatt volt egy közönségünk is. Felfeküdtem a hátamra majd kezeimet a tarkómra kulcsoltam párnaként és így néztem az idegenre.
-Bocs, de jobb ha nem kellek fel így nem zakózok többet. Amúgy kösz a segítséget.-
Taiga Kagami
Taiga Kagami
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Aug. 29.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Taidana Vas. Szept. 23 2012, 11:29

Törökülésben ültem, és csak figyeltem, amint a srác, Kagami, esve-kelve közeledik felém. Fejemet kicsit oldalra döntöttem, hátha a perspektíva megváltoztatása segít a helyzet megértésén, hogy miért is működhet ott annyira másként a gravitáció, mint errefelé.
Idővel egyre jobb döntésnek tűnt a szememben, hogy én leültem, még a végén kiderül, hogy ez valami Nerve Gear-es számítógépes vírus, elcseszi az ember egyensúlyérzékét, soha többé nem tud rendesen menni. Ha ez igaz, milyen jól csináltam, hogy én kapásból leültem. Ülő embereket meg hátha nem fertőz.
Igazából ismerősnek tűnt az alak, de ahogy folyton elvágódott, újra és újra, nem mertem volna megkockáztatni, hogy tényleg ő az.
Azért nem semmi volt ez a küzdelem. A srác harca a világ ellen. Nagyjából minden összeesküdött ellene, csakhogy felborítsa őt. Sikeresen! Ámulva figyeltem a műsort. Különösebben nem tudtam mit hozzáfűzni, legfeljebb néha berántottam a nyakamat, amikor túl szoros volt már az empátiakötelék közöttünk, és már-már magamon éreztem az újabb zuhanás okozta fájdalmat.
Mondd csak, haver, életpontjaid azért rendben vannak? – kockáztattam meg egy kérdést. Reméltem, hogy épp szünetet tart a szerencsétlenkedésben, és ráér két szusszanás között nekem is válaszolni. A „f@szom ebbe a napba” pokoli nevetésen már túl volt, szóval én gondolatban tettem egy pontot az események végére. Hátha innentől képes lesz normális, emberi, zuhanásmentes kommunikációra is.
Nem ismerjük mi egymást – állítottam a srácot fixírozva… vagy inkább kérdeztem? Igazából magam sem tudtam eldönteni. Susaya most éppen nem volt velem, hogy valami általános közhellyel vagy érthetetlen bölcsességgel traktáljon, ami bizonyára válasz minden kérdésre, amolyan általános 42, de hogy számomra kínai, az is biztos!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Viola Szer. Szept. 26 2012, 14:39

//Hamano Tadayoshi//

Beletelt egy jó időbe, mire kivergődtem a tömegből, ami a főtéren nyüzsgött a piros csuklyás férfi beszéde alatt. Azt mondták a neve... Kayaba Akihiko? Talán. Nem érdekel, engem biztos nem. Most sem kellett csalódnom az emberekben, mert biztos ő is az és lám, azt akarja látni, hogy halomra pusztulunk el ebben a világban, miközben az életünkért harcolunk.
- Rohadj meg... - Csúszott ki a számon, miközben a város nagy ajtaján araszoltam ki a tömegben és valaki majdnem fellökött, de nem figyelt rám, észre sem vette, hogy mit mondtam. Nagyon siethet valahova, biztos nagy a baj. A sok barom persze sír az életéért és most biztos rohan vaddisznót ölni, hogy ultrapowa legyen. Persze nem figyelnek oda semmire, lökdösődnek és ki nem állhatom, ha hozzámérnek, miközben ilyen hülye kétségbeesett arcot vágnak.
Igaz én is ki akarok jutni a városból, de nem feltétlenül azért, amiért ők. Ami eddig nekem lejött az ilyen játékokból, akkor az az, hogy az erdőkben mindig találni sok érdekes dolgot és ha ez itt is így van, akkor jobb, ha a sok barom előtt veszem fel őket.
Így hát a városból egyenesen az erdő felé vettem az utamat egy kis földúton. Már rég nem eshetett az eső, mert minden egyes léptemmel port kavartam a levegőbe. Vagy két percet futottam, mikor az erdő sávjához értem, de akkor kicsit megtorpantam. Ha minden igaz, akkor csak a városban voltam biztonságban és itt már akárki megtámadhat és meg is ölhet. Egyáltalán nem hiányzik most ez. Meghalni semmi kedvem, ezért elővettem a felszerelésemből a két kést és belopakodtam a fák közé. Majdnem minden bokornál megálltam az első tíz méteren, de utána bátrabban kezdtem mozogni. A hallásom még talán jó, ha valami állat, ember vagy lényizé megtámad, észre fogom venni, sőt ott van még a képességem is, ha kell az majd kihúz a csávából.
Nem sokat haladok előre, mikor tényleg mozgást hallok nem messze magamtól. Vagyis nem a mozgást, hanem a neszeit hallom. Bebújok a legközelebbi fa törzsének takarásába és tovább fülelek. Sistergő levelek, töredező gallyak. Ketten is lehetnek, de azt nem látom, hogy emberek, vagy netán más játékbeli lények azok. Érdekel a dolog, így kidugom a fejemet és olyan tizenöt méter távolságra a bokrok mögül két férfi bukkan fel. Játékosok, ez biztos, ott virít a fejükön az indikátor és pont felém tartanak. Habár nem hiszem, hogy tudnák, hogy itt vagyok, azért jobb, ha odébb megyek.
Ahogy ezt eldöntöm és indulnék, megtorpanok, mert a két alak megáll és pár méterre a fától, ahol vagyok, leülnek a fűbe és beszélgetni kezdenek:
- Haver nem hiszem el, hogy mi van itt. Ezek bolondok, komolyan mondom, máris mindenki ment a mezőkre tapasztalatot szerezni, mi miért is vagyunk itt? - a fiatalabbik mondja, aki úgy tűnik most van először a játékban úgy, mint én, de a másik, az idősebb sokkal nyugodtabbnak és magabiztosnak tűnik, lehet hogy ő egy olyan béta-teszter, vagy mi. Szóval akik korábban már játszottak ezzel, mielőtt elindult volna. Most ő szólal meg:
- Igen, mindenki disznókat öl a réten, de az nem valami sok tapasztalat... - Furcsa vigyor nő a száján. - De ha egy játékost ölsz meg, azért már éppen eleget lehet kapni. Éppen ezért nyírtunk ki már kettőt is, fafej. És elég szép összegek is, hehe. Szóval csak megvárjuk azokat, akik betévednek ebbe az erdőbe és levadásszuk őket. - Mondja, majd elégedetten konstatálja, hogy a fiatalabb tökéletesen megértette, hogy miről fog szólni az ő tervük. Embereket fognak ölni, mégpedig önös célból. És akkor leesik nekem is, hogy sikerülhet a tervük, hisz' én is itt vagyok most és pont hogy szinte én rám vártak. "Akik betévednek". Tökéletes, mennem kell.
Alig teszek pár lépést, a másik irányba, figyelmem ellenére egy gally eltörik a lábam alatt. A hideg kirázza a hátam. A bokrok között abbamarad a beszélgetés és ez nekem a jel arra, hogy meghallottak, futni kell... Teljes erőből rohanni kezdek, de nem tudok a rét felé, mert a két alak majdnem köztem az között voltak, így marad az erdő belseje.
Természetesen szerencsétlen vagyok, mint mindig, utálom is magam miatta. Elbotlok és felszántom a földet és mire megfordulok a két csávó már ott áll előttem, fegyverrel a kezükben.
- Óhh, de szép vagy drága, miért futottál el? - kérdi a fiatalabb, de elengedem a fülem mellett ezeket a béna szavakat. A másik közben szinte felnyársal a szemével, annyira néz. Biztos rég látott már ilyen jó alakot, mint az enyém. Barom... Észreveszi magát és most ő kezd beszélni, közben megböki a haverját.
- Van barátod? Mert ha nincs, akkor mi jó party lennénk neked.
- Hülye vagy... - Morgom és összeráncolom a homlokom. Csak nem "arra" készül?!
- Ugyan már, lehet hogy már holnap meghalsz..! Nem akarsz még utoljára... - Nem tudta befejezni a mondatot, mert elé teleportáltam és a kést a nyakához szegeztem, de mielőtt bármit is tehettem volna, a másik elkapta a hajam és hátra rántott. Újra velem szembe került mind a kettő. Tanácstalanná váltam...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hamano Tadayoshi Szer. Szept. 26 2012, 17:21


/Violeta del Sanchez/

Rita Hanamival való vereséggel végződő párbajom után, úgy döntöttem, hogy ideje valóban elkezdenem játszani és nem pedig csak az átkozott társak keresésével törődni. Még egy utolsó pillantást vetettem a kezdő játékosok városára, aztán elindultam a Kezdetek Erdeje felé. Itt az ember már valódi veszélyben forog, mert a vastag fák törzséhez bármikor odasimulhat egy ellenséges játékos. Nem lehet az embernek egy megfontolatlan lépése, mert egy apró hibáért, akár véget érhet a játék is, s vele együtt az élet is. Elértem az erdő szélét. Minden felszerelésem magamra ruháztam, vészhelyzet esetére a kristályom is gyorsan elérhető közelségbe helyeztem, akár csak az egyetlen potionom is.
Az erdő csendes volt, de tudtam, hogy nem bízhatok benne. A fák koronáját elbűvölően ringatta a hűvös szél. Mintha az egész erdő együtt hívogatott volna, egyre beljebb és beljebb. Hiányoztak a hangulatos madarak, amelyek a való világban elnyomták az erdő kellemetlen nyomását. Olyan volt, mintha egy nagyon apró részem elvették volna. De már megszoktam ezt a hiányt, ám mégis olyan frusztráló érzést keltett bennem, hogy nincsenek jelen a kis szárnyasok. Talán ez lenne az a dolog, amiért a többi ember annyira kétségbe van esve. Az ilyen kis apró változások sokasága miatt nem kedvelik ezt a helyet? Talán ez lenne az első jele annak, hogy én is meg fogok örülni?
Dehogy, ez marhaság. Én nem vagyok olyan gyenge, hogy ehhez hasonló apróságokon fennakadva elveszítsem a jól kipallérozott eszemet. Az ebben a világban eltöltött béta tesztelés során már megtapasztaltam a játék hiányosságait, s akkor egyáltalán nem zavartak, mert hatalmas élménynek bizonyult. Most azonban, hogy tudom, ilyen körülmények között fogok élni, jó hosszas ideig, kicsit megzavarta a közérzetem, de nem fogom neki hagyni, hogy hosszabb ideig irritáljon. Miután meggyőztem magam, hogy ez még az előnyömre válik, nem pedig hátrányomra teljesen figyelmen kívül hagytam az érzést.
Egy fának dőltem, hogy kicsit pihenhessek. Nem tudom, hogy mi fárasztott ki, de egyszerűen nem volt erőm tovább sétálni. A szimpatikus növény kicsit nedvesnek tűnt, így inkább fel is keltem. A lábam azonban továbbra sem érezte magát elég pihentnek, így egy másik fát kerestem, ami immár elég száraznak bizonyult. Neki dőltem, majd lejjebb is csúsztam, hogy elfekhessek az avaron. Ismertem már a fegyverem, azonban érdekesnek találtam. Előhúztam a pengét a húsomból és nem éreztem fájdalmat emiatt. Visszahúztam, de ez sem keltett bennem irritációt. Mikor ismét kilöktem magamból elkezdtem hadoválni vele, de ekkor sem történt semmi. Vajon majd ha egy másik penge hatol belém, akkor is, így fogok reagálni rá. Ezzel a képességgel talán megkaptam a sebezhetetlenséget a játéktól. Nem, az lehetetlen, hiába van a szüleimnek bármennyi pénze, lehetetlen, hogy ekkora előnnyel induljak.
A pengém visszatükröződésében magamat vizsgáltam. Egy apró rovart vettem észre, ami az arcomra szállt. Vajon a játék azért találta ki ezt a digitális „semmit”, hogy a hiányérzetünk csökkentse. Minden esetre ezt a kis lényt igazán elhanyagolhatta volna, ugyanis a való világhoz hasonlóan itt is zavaró tényező. Bal kezemmel lecsaptam a kis dögöt, majd elkezdtem vizsgálni. Mielőtt azonban komolyabban szemügyre vehettem volna, a program eltüntette őt. Szóval a hozzá hasonló dolgok is úgy tűnnek el ebből a világból, mint a játékosok.
Felálltam és egy kört tettem meg az erődben, miközben egy harcnak lettem szemtanúja. Úgy vettem észre, hogy négyen küzdöttek, kettes csoportokban, de nem láttam tisztán, több mint ötven méter volt köztünk. Mivel érdekesnek tűnt a helyzet, megvártam a végeredményt és elkezdtem követni a győztes csapatot. Éreztem bennük valami gyenge lehetőséget a túlélésre, de nem tartottam őket érdemesnek, arra, hogy az oldalamon küzdhessenek. Mikor hátat fordítottak nekem, megközelítettem őket, körülbelül húsz méterre. Különösen figyeltem ezután, arra, hogy semmiképp ne kövessek el hibát. Minden lépésemre külön koncentráltam és figyeltem, hogy a lehető legkisebb feltűnéssel dolgozzam.
Egy újabb alak tűnt fel a színen, akit a férfiak körbevettek, így nem láttam. Azonban tudtam, hogy észrevették, így képtelennek tartottam a túlélésre. Immár nem fordítottak a környezetre akkor figyelmet, így valamivel óvatlanabbul, s gyorsabban közelítettem meg őket. Oldalról megfigyelve észrevettem, hogy egy valóban szemrevaló lányra tettek szert a vadászok. Bár láthatóan kezdő volt a lány, mégis éreztem belőle áradni valamit, ami miatt képesnek éreztem, arra, hogy túlélje ezt az egészet. Nem tudtam, hogy mi volt az, de tudtam, hogy o különbözik a többi embertől. Nem is tudom, hogy mi súgta ezt nekem, de még sosem csalódtam magamban. De persze ez a dolog még nem elég arra, hogy hősként kiugorjak és segítsek az idegen nőszemélyen.
Tegyük fel, hogy most nem segítek a nőnek, ki tudja, hogy később mikor lesz alkalmam legyőzni ezt a két vadászt. Talán az is megeshet, hogy addig éhen halok, az pedig igen kellemetlen lenne. Valamint, az ellenfeleknél már van egy kis zsákmány, az talán elég lesz már valamire. Lesz, ami lesz alapon, én mindenképp jól járhatok kisétáltam a rejtekemből és a következő döntésre jutottam. Ha a nősegítséget kér tőlem, már pedig fog, egy kis kaja ellenében segítek rajta, majd pedig elhúzom a küzdelmemet, addig, amíg a „társam” harca véget nem ér, az eredménytől függően pedig, vagy átállok a rablóbanda oldalára, vagy pedig a lánnyal tartok.

Hamano Tadayoshi
Hamano Tadayoshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Sep. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : ...

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Viola Csüt. Szept. 27 2012, 14:15

//Hamano Tadayoshi//

Egy harmadik férfi lép elő egy közeli fa mögül. Már maga a megjelenése is sugallja, hogy nem annak a két banditának a csatlósa, aki itt van előttem. Sokkal inkább egy játékos, aki szintén csak erre tévedt, mint én. Persze ez nem jelenti azt, hogy ő nem ellenség. Itt már akármi előfordulhat és ha tényleg ellenség, akkor nekem befellegzett.
De nem így történt, a férfi egyenesen a szemembe nézett és nekem szegezte a kérdést, amiről esetleg csak tudat alatt álmodoztam az elmúlt másodpercekben, mióta megjelent.
- Ha van nálad étel, segítek. - Mondta. A két alak csak bámulta, egyik se mozdult meg. Aztán rám tekintettek ők is. Hjajj, mindenki engem néz, ez annyira kínos... Persze ilyenkor az ember fűt-fát megígér, csak húzzák ki a pácból, habár elég lesújtó, hogy egy férfi segít rajtam, ki tudja, lehet olyan mint a két rabló, hisz férfi. Mind ugyanolyan...
- Van, segíts..! - nyögöm, mire az öregebbik bandita odaszól a fiatalabbnak: - A tied a csaj, enyém ez a suttyó... - mondja, s közelített az ismeretlenhez.
A fiatalabbik se volt rest, kardot rántott és rögtön nekem esett. Alig tudtam odébb gurulni a földön, de mivel már el telt fél perc, megint aktiváltam a képességem. Ezúttal a férfi fölé néztem, s a levegőben jelentem meg, de persze csak öt métert utaztam, de ha a kettőnk közötti távolságot nézzük, akkor kábé másfél méterrel a rablógyilkos fölött jelentem meg. Egyenesen ráestem, közben pedig a jobb kezemben lévő késsel párat beleszúrtam, vagy csak úgy tűnt, mivel nem nagyon hatotta meg, de az is lehet, hogy kivédte, mert akár ő is aktiválhatta a különleges képességét, ami lehet akármi. Nem foglalkoztam vele, pár kitérő mozdulatot tettem, mikor felém suhintott a kardjával, de nem talált el. Felé szúrtam a késemmel, de most a bal oldalival. Megvágni, vagy ellentámadni a fegyverével nem tudott, de helyette a kezével megragadta az enyémet és letepert a földre és rám nehezkedett.
Ezt utálom a világon a legjobban, nem kívánatos emlékeket idéz fel, ha valaki az akaratomon kívül fekszik rám. Egyik kezével megragadja a torkom, a másikat, amelyben a fegyvere van, pedig magasra emeli. Le akar vágni.
- Te patkány, hogy mersz rámfeküdni?! - Éktelen haragra gerjedek. A világ felfordul, s csak annak a majomnak a feje virít előtte, a rajtam fekszik. A kezem szinte önként mozdul. Egy nagyon gyors mozdulattal az egyik késemet a szemébe szúrom, amitől megáll a támadása és még fel is ordít.
Ismét teleport, amivel a háta mögé kerülök. Megfogom hátul a haját és hátra rántom, így az arca az ég felé néz. Vagyis nézni, ha a lombkorona azt engedné. A fegyverrel azonban nem nyisszantom el a torkát, hanem csak jó erősen megmarkolom és jó erősen vízszintesen belevágom a nyakába a kést. Nyögni se tud, elterül a földön, majd szétpixelesedik. Rászolgált a rohadék a halálra és bármikor szívesen megtenném újra meg újra.
Ekkor eszembe jut, hogy az ételes férfi is biztos harcba bonyolódott. Gyorsan körbenézek és meg is pillantom...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hamano Tadayoshi Csüt. Szept. 27 2012, 15:53

Kiléptem hát a rejtekemből. Egy pillanatra, mindenki szeme rám vetődött, de csak addig, amíg meg nem szólaltam.
– Ha van nálad étel, segítek … – Egyelőre felesleges lenne többet elárulnom neki. Az pedig magától értetődő, hogy a későbbiek folyamán hatalmas adósommá válik, amiért rengeteg pénzt és egyéb szívességet várok viszont. Szavaim nyomán, immár minden szem a lányra szegeződött. Kicsit zavarba esett, talán nem volt nála étel. Nem tudhattam, így inkább külső jelzéseivel nem törődtem.
- Van, segíts..! – ezután már nem foglalkoztam tovább a lánnyal, csak az elleneimmel törődtem. Azok felosztottak bennünket egymás között, ahogy reméltem.
A férfi, olyannak tűnt, aki már ezelőtt is játszott a játékkal, így óvatosnak kellett lennem. Az ellenem inkább erős volt, mint gyors, így nem volt nehéz kitérnem kardjának csapása elől, és oldalról egy erős koncentrált ütés bevinnem az arcába, amit nem védett a pajzsával. Talán direkt azért engedte be a támadásom, hogy megrémisszen, ugyanis ő meg sem érezte. mi több egy groteszk mosollyal jutalmazta a próbálkozásom. Láttam, hogy mozdul a harcos, így gyorsan hátrébb ugrottam, így éppen sikerült kitérnem a következő kísérlete elől.
Tehát egy harcossal van dolgom, aki keveset tett a gyorsaságára, de rengeteget az erejére. Egyelőre körülbelül egy életpont sebzést sikerült bevinnem rá. Hogyha így folytatnánk a küzdelmet, akkor előbb utóbb fölém kerekedne, mert a kitartása is az enyém fölött lehet. Az egyetlen lehetőségem, ha a gyorsaságommal és a képességemmel rövid időn belül legyőzöm. Egy pillantást vetettem a társainkra, de még ők is küzdelmük elején tartottak. Mikor majd ők végeznek, akkor majd beviszem a kegyelemdöfést a képességemmel, de mi van, hogyha neki is van képessége. Nem, egy ilyen ember, aki ennyire megbízik az erejében, nem tesz efféle dolgokra pontot. Hiszen még a pajzsát sem használja, pedig abból semmilyen hátránya nem származna.
Az öreg újból támadt, immár nagyobb hévvel, gyors voltam, de nem elég gyors. Először sikerült kitérnem, azonban túl gyorsan közeledett, így a bal kezemet kellett pajzsnak használnom és avval hárítanom a kardját. A sérülésem nem volt vészes, mégis életcsíkom majdnem a narancssárga mezőbe került. Nem támadhattam vissza, mert félő volt, abból ő kerül ki jobban, így egy biztonságos távolságot vettem fel. Egy pillanatig csak szemeztünk, én pedig felkészültem arra, hogy mindenem a menekvésre koncentráljam. Gyorsan a másik mérkőzésre is ránéztem, a férfi már a nőn feküdt, éppen lesújtani készült.
Az ellenem újabb rohamot intézett felém, az utolsó pillanatban azonban oldalra ugrottam, így megakadályozva, hogy újabb csapásokat intézzen ellenem. Miközben így tettem a másik harc véget ért. Látszólag nem változtattam a taktikámon, így a férfi ugyanúgy rohamozott. Bal kezemmel elkaptam a kardját, majd pedig másik kezemmel egy ütést akartam bevinni neki. A kezem azonban nem érte el a fejét. A férfi megnyugodott és elmosolyodott, már majdnem elkezdett nevetni, amikor kicsúsztattam a pengém a kezemből. Az ellenfelem természetesen nem élte túl az életveszélyes sérülést, így elpárolgott, én pedig a túlélő lány felé fordultam.
- Helló a nevem Hamano Tadayoshi, egy ideig együtt fogunk lenni, így jobb ha megszokod a közelségem!
Hamano Tadayoshi
Hamano Tadayoshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Sep. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : ...

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Viola Pént. Szept. 28 2012, 15:49

...Él, ezek szerint bír harcolni és ahogy a kisugárzása is mutatja, valószínűleg nem is akárhogyan. Jobb lenne nem hajba kapni vele, mert a végén még pórul járok. Habár van még mérgem és potionom, ezt most inkább nem kockáztatom meg, meg amúgy is! Már az én oldalamon áll azóta, hogy mondtam, hogy van nálam kaja. Persze nincs és ha ez nem fog tetszeni neki, akkor akár még harcba is bonyolódhatunk. Minden esetre jobb lenne barátságosan kijönni vele.
- Helló a nevem Hamano Tadayoshi, egy ideig együtt fogunk lenni, így jobb ha megszokod a közelségem! - Ohhó, hoppá, most esik csak le nekem is, hogy mi van. Olvastam valami ilyesmit a leírásban. Mégpedig arról szólt, hogy ha bántasz valakit, akkor narancssárga lesz az indikátorod, de ha ennél is tovább mész és megölsz valakit, akkor piros. Feltekintek a fejem fölé és lám~ mivel találom szembe magam? Egy piros indikátor. Mintha egy táblát kéne cipelnem magammal, hogy "GYILKOS". Szuper, most az aranyos megjelenéésemnek lőttek egy pár napra, de lehet hogy több időre is. A fene vigye el. Na de nem baj, van most más dolgom.
Szóval Hamano Tadayoshi? Elég átlagos neve van annak ellenére, hogy a megjelenése és az eddigi viselkedése nem igazán lenne annak mondható. Az, hogy kajáért cserébe jött nekem segíteni, egyszeriben utalás is arra, hogy a cselekvései mesterkéltek, nem pedig szívből fakadnak. Ez jó és rossz is egyben, elvégre ha úgy találja, hogy akadályozom mindenféle magyarázat nélkül félredob, másrészt pont az érzelmek miatt nem keveredhet olyan helyzetbe, mint a többi férfi, vagyis valószínűleg biztonságban tudhatom a testem, ha vele vagyok. Ugh, de ez csak egy feltevés és lehet, hogy csak én vagyok ennyire elemző, aki ráadásul béna és hibásan olvassa le mások viselkedéséből a természetüket...
- Az én nevem Violeta del Sanchez. Örülök a szerencsének! - Egy mosolyt is megeresztek neki.
És most jön a nehezebb rész. El kell újságolni, hogy nincs kaja és ha még több szerencsém van, akkor ez neki nem lesz probléma, vagy az lesz, de nem akar majd kizsigerelni.
- Az igazság az, hogy nincs nálam semmi ennivaló. Azért mondtam azt, hogy van, hogy segíts, remélem megérted. - Komoly ábrázatot veszek fel. - De nem vagyok patkány, az ígéretemet betartom, még ha az más formát is ölt. - Pár lépést teszek felé, majd széttárom a karomat, mint amikor azt jelezzük, hogy nem tudunk valamit, de én most nem így alkalmazom, hanem jelképesen rámutatok az erdőre és így folytatom:
- Ketten csak találunk valamit a környéken. - Aztán tovább gondolkodok és eszembe jut: mindkettőnknek piros az indikátora. - Utána pedig keresünk egy rejtekhelyet és kiböjtöljük, hogy mi legyen.
Még egy mosoly~.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hamano Tadayoshi Pént. Szept. 28 2012, 17:57

A nő szavaimra a feje fölé nézett, nyilván azt nézte, amit én már tudtam. Természetesen mind a ketten meg lettünk jelezve a játékrendszere által, s ezért egymásra lettünk utalva. Szokatlan, hogy egy másik játékossal vagyok összezárva egy erdőbe. Biztos érdekes tapasztalatokat fogok szerezni, ha idő előtt véget nem vetek az elsőre kellemesnek induló kalandnak.
- Az én nevem Violeta del Sanchez. Örülök a szerencsének! - A lány enyhén spanyolos neve nem zavart meg abban, hogy csakis a lényegre koncentráljak. Magamban már dörzsölöm a tenyerem, mert várom a finom falatot, azonban kiderül, hogy hiába nem feledkeztem el jutalmamról, azt csak később kapom meg. –Az igazság az, hogy nincs nálam semmi ennivaló. Azért mondtam azt, hogy van, hogy segíts, remélem megérted. – Kicsit elszomorodtam a hír hallatán, de nem estem kétségbe. Hogyha most elkezdek neheztelni rá, az a későbbiekben megronthatja az összmunkánkat, és akkor egy társat veszítek, ami a jelenlegi helyzetemben kellemetlen lenne. Egyébként szimpatikus, hogy az érdekeit előbbre helyezte, mint az igazságot, de az nem tetszik, hogy átvert engem. – De nem vagyok patkány, az ígéretemet betartom, még ha az más formát is ölt. – Ezek után igencsak kíváncsivá tett, hogy mi jutott eszébe, így nem szóltam közbe, csak várakoztam. – Ketten csak találunk valamit a környéken. Utána pedig keresünk egy rejtekhelyet és kiböjtöljük, hogy mi legyen. - az jutott eszembe, hogy esetleg elmehetnénk a dungeonba, de eszembe jutott, hogy ott sok a kobold, s az arany, így nagyobb a tömeg is, mint itt.
- Az a legbiztosabb, ha az erdőben maradunk. Itt nincs annyi szörny, így nem fordul meg annyi ember, kivéve persze néhány bolondot, vagy épp játékos vadászatra vágyót, ahogy az áldozataink. Vadászni pedig sajnos egymagad fogsz!- – utolsó szavaim nyomán hüvelyujjammal az életcsíkomra mutattam, ami immár pirossá vált.
Hamano Tadayoshi
Hamano Tadayoshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Sep. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : ...

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Viola Vas. Szept. 30 2012, 19:30

//Hamano Tadayoshi//

- Az a legbiztosabb, ha az erdőben maradunk. Itt nincs annyi szörny, így nem fordul meg annyi ember, kivéve persze néhány bolondot, vagy épp játékos vadászatra vágyót, ahogy az áldozataink. - Csak néhány bolond fordul meg itt? Igaza lehet, de akkor mi is azok vagyunk, hisz' ide jöttünk akármilyen másik hely helyett. Igen, tényleg bolondok vagyunk és tessék, már embert is öltünk, haha!
- Vadászni pedig sajnos egymagad fogsz! - Óhh, nem akarsz segíteni az életpontod miatt? Na nem baj, az előbb kimentettél egy rossz szituációból, most majd én teszem ezt meg veled. Ha kell, egyedül is simán leterítek egy disznót, vagy őzet vagy fene tudja mi jár egy ilyen erdőben. Van hozzá elég gyorsaságom, meg két bicskám. Sima ügy, csak úgy folyni fog a virtuális malac vér! Ha elég magas lenne a főzés képességem, akkor akár hurkát is csinálhatnék belőle, de így marad a tábortűzön botra tűzött sült hús mindenféle ízesítés nélkül. Bár ki tudja, hátha találunk valami növényt, amivel lehet ízesíteni...
- Jól van, majd vadászok én, de most menjünk el innen, lehet hogy valaki meghallott minket. Nem akarok most megint harcba bonyolódni és gondolom te sem. - Mondtam, majd elindultam abba az irányba, amerről a férfi jött, majd kissé balra vettem az irányt. Mintha a távolban láttam volna egy dombot valahol a fák között eldugva. Az is lehet, hogy van ott egy barlang. Még ha kincs nincs is benne, legalább az eső elől jó menedék lesz, sőt kevésbé fognak észrevenni más játékosok is.
Miután az új társaságom kommentálta a megjegyzésemet, követni kezdett, s nemsokára odaértünk a dombhoz és láss csodát, igazam volt. Pont mint a valóságos erdőkben, itt is volt egy barlang, habár tényleg nem nagy. Öt méter mélyen húzódhatott a domb belsejéig, aztán egy fallal bezárult. Sebaj.
- Én akkor kerítek valami állatot. Te rakj tüzet és ha tudsz, keress valamilyen fűszert a közelben, de ne nagyon távolodj el a barlangtól. - Mondom, aztán az ellentétes irányba fordulok és bevetem magam az erdőbe.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Hamano Tadayoshi Szer. Okt. 03 2012, 13:07

//Violeta del Sanchez//


Tudatosult bennem, hogy most én kerültem az ő helyzetébe, hisz én voltam rá utalva s nem fordítva. Épen ezért, elhatároztam, hogy míg fel nem gyógyulok, addig minden szavára hallgatok, s egyikbe se kötök bele, hacsak nem tudom, hogy teljes butaság, amit tesz. Mikor az indulásra invitált, ahogy terveztem, nem álltam ellen, csak szorosan a nyomában lépdelve követtem.
- Nem, nem akarok. – Válaszoltam a harccal kapcsolatos megjegyzésére a leánynak. bár ez egyértelmű volt, miután említettem neki, hogy én még mobbal sem fogok megküzdeni ilyen állapotban.
Végül egy barlanghoz értünk. Méretre nem volt a legnagyobb, de kettőnknek bőven elég hely volt benne. A lány rögtön el is indult vadászni, aminek örültem is, ugyanis most jól esett az egyedüllét. Parancsával ellentétben nem kezdtem el fűszerek után kutatni, ugyanis tudtam, hogy ha találnék is valamit, az sem biztos, hogy finom lenne ahhoz, amit talál a csaj. Így tehát nem teszek mást, minthogy kicsit vékonyabbra vetkezem, mert melegem volt. így már csak egy felső, s egy kényelmes nadrág van rajtam. kihasználva az időt, amíg „társam” távol van, elkényelmesedem és a gondolataimba merülök.
Egyelőre semmiképpen nem szabadulhatok a lánytól, azonban lehet, hogy jobban jártam volna, ha a kivárásos játék helyett gyorsan végeztem volna az ellenemmel. Akkor akár most is végezhetnék a csajjal és rögtön sokkal több pénzem lenne. De már mindegy, ami megtörtént, az megtörtént. Sosem szeretek a múlton merengeni, inkább a jövőt szeretem előre megtervezni, így gyorsan tovább is lépek és arra koncentrálok, mit is tegyek az elkövetkező időben. Hogyha jól emlékszem, akkor egy hónap, mire a piros indikátor naranccsá válik, s egy újabb, mire zölddé válunk ismét. tehát összesen hatvan napig kell eltűrnöm a lány minden szeszélyét. Végül is, az nem is olyan sok idő, majd csak kihúzzuk valahogy.
Hamano Tadayoshi
Hamano Tadayoshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Sep. 22.
Age : 29
Tartózkodási hely : ...

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Viola Kedd Okt. 16 2012, 20:58

//Hamano Tadayoshi és Violeta del Sanchez||Az egész kezdete\\

Már vagy tíz perce egy bokorban gubbasztottam és arra vártam, hogy egy vaddisznó felém csörtessen. Arra gondoltam, hogy majd rávetem magam, lekaszabolom és ha dob husi itemet, akkor elteszem és megsütjük azt. Mindezt pedig tényleg úgy értettem, ahogy mondtam. Csak a jobb kezembe raktam fegyvert, hogy a ballal majd beletudjak valahol kapaszkodni. Attól félek, ha késsel próbálkozok, akkor kicsusszan a penge, leesem és elszalad a vacsi, azt pedig nem kockáztathatom meg. Semmi képp, tekintve, hogy most ígértem meg egy miattam piros sávba került gémernek, hogy a segítségéért cserébe viszek neki kaját. Hiába férfi, az ígéret szép szó, ha megtartják úgy jó...
Lehet, hogy csak beképzeltem, de a guggolástól mintha zsibbadni kezdett volna a lábam. Nem hittem abban, hogy a játékban éreznénk ilyet, ha egyszer nincs fájdalmunk, akkor nem is zsibbadunk. Betudtam annak, hogy biztos a kevés kitartás pontom szórakozik velem. Márpedig ha így van, akkor a későbbiekben nagy bajban leszek, mert ha egy desznyót nem bírok levadászni, akkor mit csinálok a mobokkal? Ahh, kellemetlen...
Akkor egy árny suhant át előttem egy röfögés kíséretében. Kihajoltam a bokor mögül és megláttam egy szép varacskosdisznó mobot, ami itt az első szinten azért szép számmal van elterjedve.
- Főnyeremény vagy... - suttogtam, miközben mindkét kezemet kissé fentebb emeltem. A kést élével lefelé tartottam, hogy jól bírjak szúrni. Minél előbb le kellett zárnom a vadászatot, nehogy valaki meghallja, hogy birkózom ezzel a malaccal és idejöjjön, hogy adjak neki is, vagy isten ne adja engem akarjon...
Egy pillanat műve volt az egész... Gyorsan odateleportáltam, belevágtam a fejébe a bicskát, az meg puff, eldőlt. Kis pixelekre robbant és két item jelent meg. Két szép húst zsebelhettem be, ami igen nagy szám, általában eget dobnak. De így nem kell egy másikat várnom, indulhatok is vissza.
Nem telt bele sok időbe és visszatértem a kis barlanghoz, ahol Hamano Tadayoshi várt. Tüzet nem rakott, ehelyett inkább még levetett egy réteg ruhát magáról.
- Miért nem raktál tüzet..? Pedig én hoztam a húst, ahogy ígértem... - Nos, nem is kell mondania, ha tüzet nem csinált, akkor valószínűleg fűszert sem hozott. Elég öntörvényűnek tűnik, de hát nincs mit tenni, hisz' férfi... Ahh, most mihez kezdjek...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Viola Szer. Okt. 24 2012, 13:15

Unszolásomra legalább azt sikerült elérnem, hogy a férfi segítsen nekem fát gyűjteni, amiből szép végül szép tüzet tudtunk kreálni. Társítottuk hozzá a húst és voálá~, kész is volt a sült disznó hús, igaz semmilyen köret vagy fűszer nélkül. Nem volt nagy élmény megenni, de legalább az életét töltötte az embernek és nem mellesleg valamennyit visszakaptunk így a valóságból, habár itt enni sem kötelező, mert nem vagyunk éhesek.
Evés közben egyikőnk sem szólalt meg, habár nekem lett volna rá igényem, hogy legalább pár szót váltsunk, nyugodtabban hajtottam volna álomra a fejem, ha biztosra tudom, hogy a férfi nem próbálkozik semmivel...
De reggel felébredtem, szóval nem voltam se halott, s az itememit végignézve kirabolva sem. Tadayoshi nem messze tőlem aludt, de csak nagyon éberen tehette, mert amint felkeltem, ő is kinyitotta a szemeit.
Mind a ketten élünk, tehát megbízhatunk egymásban, még... Ha most nem lett halott egyikőnk sem, akkor valószínűleg holnap sem lesz az, mert szükségünk van egymásra.
Az elkövetkezendő napok, majd hetek hasonlóan zajlottak le. Vadásztunk, ettünk, aludtunk, beszélgettünk, néha veszekedtünk is pár bug miatt, amitől eltűnt kezünk-lábunk, de összevetve jó tapasztalat volt. Örülök, hogy nem vert át.
Lassan elérkezett a második hónap vége, s egy reggel, mikor mindkettőnk indikátora zöldre váltott, elbúcsúztunk egymástól, s ki-ki a saját útján ment tovább, de titkon reméltem, hogy találkozom még vele valamikor, mert sok nézetét a játékkal kapcsolatban én is osztottam.

//Hát eléggé tréé, hogy itt kell abbahagyni, pedig el se kezdtük igazán...//
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Okt. 26 2012, 20:33

Elfnee-chan! Tsubaki és Rita újra(?)Találkozása

-Wááá túlságosan elszaladt az idő a Ranmaru céhével… - Mérgelődtem hangosan miközben épp futva keresztül vágtam az erdőn vissza. – Már lassan sötétedik is. Fene pedig ma hugival akartam tölteni a napot… Bakaaa!- Kiáltottam el magam tőlem szokatlan módon, hogy aztán hirtelen megtorpanjak. A felismerés villámcsapásként ért és értetlenül álltam az erdő közepén. – Miért futok mikor van teleport kövem? Meg miért beszélek magamban? – Tettem fel magamnak a kérdést. Úgy tűnik kicsit szétszórt lettem. A tatyómból elővettem a teleport követ és már készen is álltam, hogy vissza menjek a fogadóba.
- Toru… - Adtam volna meg az útirányt mikor valami mocorogni kezdett a bokorban és mire feleszmélhettem volna valami teljes erejéből gyomron vágott aminek köszönhetően elejtettem a kristályt. Hátra néztem és egy vaddisznó nézett velem épp farkas szemet, viszont nem csak a malacot láttam hanem azt ahogyan az életcsíkom kissé megfogyatkozik hála annak, hogy a páncélomat még azóta sem szereltem vissza mióta otthon levettem. Nem sokáig gyönyörködhettem a malac látványában ugyan is rögtön egy másik érkezett ami hangos visításának köszönhetően nehéz lett volna nem észre venni.
- Kötekedni akartok? – Kérdeztem egy gonosz vigyor kíséretében és már nyúltam is az oldalamhoz, hogy előrántsam a kardom azonban csak a levegőt markolásztam. Hát persze mivel azt is elfelejtettem fölszerelni. Tényleg nem vagyok ma a csúcson. A malac egyre közeledett így kénytelen voltam puszta kézzel felvenni a harcot ellene. Ütésre emeltem a karom mikor a malac már alig egy méterre volt tőlem felkészültem a támadásra és… és a malac elrohant mellettem.
-Eh?- Kérdeztem nagyon frappánsan. A malac után néztem aki futtában a szájával felkapta a kristályt és társával együtt elrohant. Csak elkerekedett szemekkel néztem utánuk még csak felháborodni se volt időm de aztán gyorsan észhez tértem és utánuk eredtem mielőtt még meglógtak volna. Ilyen sebességgel azonban aligha érem utol őket így rohanás közben elkezdtem a menüben turkálni. A két malac beszaladt egy igencsak sűrű bokrosba így kénytelen voltam követni őket és ez igencsak megnehezítette a menüben való navigálást. Aztán hamar kiértem egy „tisztább” terepre és a kardom is sikerült felszerelni emiatt pedig a sebességem is igencsak megnőtt magam elé néztem és az utolsó dolog amit láttam egy arany rakás volt majd keresztül estem valamin és egy nagy puffanással és valami furcsa hanggal vegyítve a földön találtam magam. Körülnéztem és arra jutottam, hogy bizony egy szőke hajú kislányon feküdtem. Amint rájöttem alternatív „párnám” kilétére gyorsan felpattantam és talpra állítottam a lányt vagy legalábbis segítettem neki, ha engedte.
- Ne haragudj nem figyeltem… - Kértem gyorsan bocsánatot, de a tekintetemmel már a két tolvaj malacot kerestem de hiába. – Eltűntek! Most kutathatom át az erdőt! – Ráncoltam össze a bosszúsan a homlokom…


_________________
Kezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Pént. Okt. 26 2012, 21:15

Tsubaki az után a furcsa eset után teljesen bepánikolt attól, hogy mit fog Rita szólni ha meglátja mi is történt vele. De nem csak ez volt a gond, egyszerűen abszurdnak találta a végeredményt. Még ha a fülek tetszettek is neki főleg amikor megmozgatta őket, az a részlet hogy szőke haja volt egyszerűen nem fért össze Japán öntudatával. Jelenleg pedig visszacsinálhatatlannak tűnt az állapot, ott hevert a lándzsája a nem felszerelhető tárgyak között és egyéb felszerelt dolgai közűl nem mind működött már, például az aranygyűrű sem. Volt két kristályféléje amihez egy boltban sikerült hozzájutnia, csak egy zsemlét kért tőle az NJK de megérte hogy legalább használható "fegyverhez" jutott. De nem ezen volt a hangsúly, az a főzet elfet csinált belőle gyógyítás helyett és sehogy se volt képes felfogni, hol bújkált eddig ez a faj és egyben kaszt is Aincrad világán belül. Tulajdonképpen eddig úgy érződött a dolog hogy valami nagyon félrerepülhetett az eredet számításoktól, ha nem lett volna az az NJK a kristályokkal és a használatukkal, megnézhette volna magát. Az összhatás akármennyire is érdekes volt, sajnos megfosztotta azon akaraterejétől hogy jelenlegi állapotában Rita szeme elé kerüljön, nem hogy Yume elé kinek a szőke testvér esete... inkább nem is gondolt bele az elszólásába, olyan lett mintha egy átok szállt volna vissza rá. Nem akarta hogy tudják, ezért is törölte őket minden előjel nélkül a barátlistájáról, hogy legalább beazonosítani ne tudhassák

De volt a dolognak valami más hátulütője is, az NJKk többségének valami nagyon mély kifogása lett hirtelen a személye ellen, a játékosok pedig vegyes szélsőségekkel közelítettek hozzá a fülei láttán: volt aki cibálni akarta őket, volt aki elbűvölten megtapogatni... no meg persze a "hogy csináltad?" kérdésekkel együtt... mindez azután hogy könnyen meg lehetett állapítani játékosi mivoltát. Tsubaki nem kívánt ilyen közvetlen testi érintkezést idegenekkel és ekkora rendszerességgel, ezért is tette azt amit más játékok tapasztalatai alapján az elfek tenni szoktak: visszavonult a legközelebbi erdőbe, legalábbis amíg nem sikerül fejlődnie és tovább jutnia valamilyen veszélyesebb és így ritkábban látogatott erdőbe. Mellesleg egy elf minden normális játékban az erdőhöz tartozott, nemde? Há! Márpedig ő most egy elf volt végre és nem ember, ez akármennyire is hordozta a depresszáló tényeket, néha kicsit izgalomba is hozta főleg a fantáziáját! Mellesleg nem is volt olyan rossz idekint, maximum vadmalacokra kellett ügyelnie

Habár frusztráló volt a viszonylagos magány és más játékosok kikerülése, háton feküdni egy füves erdei tisztáson és a falombokat figyelni, megnyugtató élmény tudott lenni. De nem most, mert hogy a nehezen megkaparintott nyugalmát vadmalacvisítás törte szilánkokra, s amint felült a cocák őt megkerülve elrobogtak mellette. Tsubaki alig kezdett el pislogni értetlenül ahhoz kapcsolódóan hogy most mi is történt éppen, amikor egy felzizzenő bozótos irányába fordítva szemét egy szintén robogó Ritát pillantson meg... aki mielőtt még Tsubakit pánikroham foghatta volna el, ott termett és átesett rajta, maga alá temetve a kis elfet. Bosszúsan sziszegve dörgölte meg letérdelt homlokát, miközben nővérkéje bocsánatot kéregetve felpattant és még őt is lábaira állította. Csak azt nem tudta mit csináljon, érezte hogy kissé vörös lett az arca a szégyenérzettől, mert hát mégiscsak ott állt előtte tulajdon nővérkéje miközben rá sem ismert. Ez azért tényleg "égő" volt, ahogy a szleng definiálja. Gyorsan ártatlan mosolyt vett fel és hajfürtjeit kezdte bal mutatóujja körül csavargatni
- Eh, igen... hát megesik... - próbált valami magához nem illő szóhasználattal élni, ha már hangja eleve nem volt a régi

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 2 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Okt. 26 2012, 21:41

-Megesik? – Csattantam fel a lány szavai hallatán azonban még mindig a két sertést kerestem a tekintetemmel. – Az a két bestia ellopta a teleportáló kövemet! Anélkül majd mindenhova sétálgathatok! Ráadásul bele halnék szégyenembe, ha két hízó túljárna az eszemen… mindenképp meg kell keresnem. Pedig már így is elment az egész nap amit nee-channal akartam eltölteni. Bár ez többnyire az én hibám… - Néztem le bűnbánóan a földre. Nincs mese még sötétedés előtt meg kell, találnom a kristályt akkor legalább még este ki tudunk találni valamit. Visszaszereltem a páncélzatom és közben a lány felé fordultam. – Mond csak nem láttál…? Torkomon akadt a szó amint megpillantottam a lány füleit. Mégis mi ez? Valami születési rendellenesség? Tudtommal az emberek ugyan úgy néznek ki mint az életben akkor, hogy lehet ennyire… hegyes a füle. Pár másodperce megakadt a szemem a lány fülecskéin majd gyorsan elkaptam a fejem és bocsánatot kértem a bámulás miatt. – Ne haragudj! Nem akartalak megbámulni csak… - Itt kissé elpirulva ismét a lányra néztem miközben a hajamat a fülem mögé simítottam és kicsit közelebb hajoltam a lányhoz… vagyis nagyon közel, olyannyira, hogy ha nem oldalra a fejem akkor az orrunk össze koccant volna – Ez, annyira fura! Még sosem láttam senkit ilyen fülekkel. Ezek valódiak? – Tettem fel a kérdést mialatt valamiféle ragasztást vagy ehhez hasonlót kerestem. – Oh! Modortalan vagyok. Tényleg ne haragudj csak annyira… édesek ezek a fülek és kicsit viccesek is. – Kezdtem kuncogni közben pedig a szám elé emeltem a kezem mintha ezzel el tudnám takarni. Sajnos ez ilyen reflex mozdulat volt. – De komolyra fordítva a szót most mennem kell meg kell keresnem azt a két nyavalyást még az este beállta előtt. Remélem gyorsan meglesz és akkor legalább együtt megvacsorázhatunk. – Egyenesedtem ki teljesen és újra a környéket pásztáztam.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Pént. Okt. 26 2012, 22:30

Tsubakit mintha egy tipikus nyugati serpenyővel vágták volna képen, úgy csaptak le rá a szavak. Végre együtt szeretett volna vele Rita tölteni egy napot és pont akkor van ilyen állapotban, na és persze pont ilyenkor kell megtudnia. Egyébként Rita pedig szétszórtnak látszott, a felszerelése hiányos volt és éppen akkor kattintotta magára a páncélját is. Akaratlanul is kíváncsi volt hogy mi lelhette, mert hogy pedáns lányként ismerte meg legalábbis ami az életmódot illette. Na jó, amennyit a haját piszkálgatta az akár ellensúlyozhatta is volna ezeket de akkor is, mi történt? Eképpen gondolkodott éppen, amikor Rita szemei úgy szegeződtek rá mintha... ő... na jó, majdnem úgy mint azok a játékosok akikkel az incidens óta összetalálkozott. Kényelmetlen és zavarba ejtő élmény volt, főleg amikor olyan közel hajolt hozzá hogy akár neki is koccanhatott volna, ráadásul éppen az után hogy egyszer már jól megnézte és bocsánatot is kért az illetlenségéért. Na jó, el kellett ismerni hogy Tsubaki sem tudott eleinte köpni se pedig nyelni tükörképétől, hát még fülei tapintásától. Most ő nézett félre hogy leplezni próbálja eddig is nyilvánvaló zavarát, mert nem volt illendő ennyire hallgatagnak lenni ha beszéltek hozzá, még ha a szituáció felül is múlta az átlag különlegest
- Mrh... - morgolódott egy pillanatig - persze hogy igaziak a füleim, talán nem látott még elfet?
Nem látott, ez tényleg csak egy költői kérdés volt a maga szokásos szigorával vegyítve, de inkább elfolytotta pillanatnyi komor tekintetét és mosolyogni próbált, ami le is lohadt. Ez ilyen helyzetben nem igazán vallott rá, mármint mosolyogni. Éppen a füleire mondták hogy aranyosak, nem első alkalommal ezekben a napokban, de Rita szájából sokkal frusztrálóan hangzottak. Az a gyógyfőzet szépen keresztbe tett neki, de legalább Rita indult végre tovább. Egyedül az szurkálta Tsubakit hogy mégis miről volt szó, ha gondban volt akkor nem bírta volna ki hogy ne segítsen neki, elvégre ígéretet tett ami így is kötötte!
- Egy pillanat - vonta magára a figyelmet, vagyis próbálta - itt nem én vagyok a vendég, mégis kik azok akiket keres?

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 2 Sig3us
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Okt. 26 2012, 23:07

-Elfek?- Néztem kérdően a lányra. Tudom, hogy már halottam ezt a szót valahol. Talán egy könyvben olvastam. Tényleg már emlékszem. – Azok az erdei lények, akik nyilaznak és a természettel vannak harmóniában? – Kérdeztem vissza és közben végigmértem az aprócska leányzót. – Nálad nem igazán látok íjat tehát akkor még sem vagy igazi elf vagy tévednék? Meg nem rémlik, hogy a kézikönyvben olvastam volna elfekről de lehet csak az én figyelmemet kerülte el. Kíváncsi lennék nekem, hogy állna, a hegyes fül bár a hajam úgyis eltakarná meg szerintem nem is néznék ki jól szőkén. – Kicsit elkalandozott a figyelmem és erre hamar rá is jöttem. – Na, viszont most nincs időm csevegni és bocsánat még egyszer amiért fellöktelek – Hajoltam meg kissé bocsánatom jeléül majd hátat fordítottam a lánynak aki ekkor utánam szólt. – Nem kik, hanem mik. – Javítottam ki a lányt. – Két vaddisznót keresek mivel az egyik ellopta a teleportáló kristályom rájuk vadászom. Nem lenne szükségem segítségre de az erdő elég nagy és ketten talán egy picivel könnyebben megtalálhatjuk őket. Több szem többet lát ugye? – Mondtam mosolyogva és a szem szó kiejtésekor akaratlanul is a lány szemeire vándorolt a tekintetem. Neki is olyan lila szemei voltak mint nekem és Tsubakinak, habár így szőke hajjal egész furán nézett ki. De ezek szerint nem csak kettőnknek van ilyen szeme mármint anyun és a nagymamámon kívül. Ezzel legalább meg tudom majd válaszolni Tsubaki régebbi kérdését, vagy kiderül, hogy van egy második húgom is. Az azért már furcsa lenne. Minden esetre ha sötétedésig nem találom meg a malacokat vissza megyek a fogadóba és a városban szétnézek hát ha lehet újakat vásárolni. De nem szeretnék ehhez folyamodni ma amúgy is mintha kifordultam volna önmagamból és az, hogy elhagyjak dolgokat már teljesen szokatlan és egyben tűrhetetlen volt így már két okom is volt, hogy minél hamarabb megtaláljam a követ. – Akkor ne is pazaroljuk tovább az időt! – Indultam el de még egyszer visszafordultam a lányhoz és mélyen meghajoltam. – A nevem Rita. Örvendek a találkozásnak. – Mutatkoztam be illedelmesen. Igen ez már sokkal inkább rám vall. A szétszórtságom nem csak mostanra de az egész napra jellemző volt. Talán pihennem kellene egy keveset. Lehet, hogy a történtek jobban kifárasztottak mint ahogyan azt gondoltam.

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 RitahanamiwwwkepfeltoltKezdetek Erdeje - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 32 oldal 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.