Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Sziget

+23
Yachi
Jekatyerina Natashenka
Kurokawa Yuuki
Asuka
Cellindir
Kusumi Ayani
Cearso
Tachibana Makoto
Rinarin Ai Kita
Shukaku
Utahime
Kuromajo
Tsubasa Norika
Hayashi Yuichi
Jun
Aida Atsumori
Hime
Aidor
Akuma
Sakamoto Rin
Szophie
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
27 posters

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Taka Csüt. Május 11 2017, 00:11

Jól láttam, hogy a cicus bazsalygott? Furán remekül állt neki, de fizikai képtelenség volt: a macskák nem tudtak mosolyogni – legalábbis így nem. Az állatok arckifejezése nem így szokott változni. Biztosan az istenbácsi műve volt ez, amit el kellett fogadnom.
Akárhányszor megszólalt, úgy éreztem, egy kicsit beleremegtem. Nem ilyen hangot képzeltem el egy beszélő cicusnak – vagy egyáltalán, hogy egy beszélő fekete cicus hozzám szóljon, ismételten lehetetlenség… Ám mégis ott gubbasztott előttem és egyenesen hozzám beszélt. Érdekes, hogy állat létére csevegéssel próbálta békés szándékát a tudtomra hozni, én meg inkább csendben maradtam. Amikor szóba hozta a fahéjas csemegét, érdeklődően billentettem enyhén oldalra fejemet, majd azzal a lendülettel a menümben kezdtem el matatni. Idegesítő vacak volt, még az elmúlt évek alatt sem sikerült hozzászoknom, hogy nem a zsebemből kellett előkotornom a kaját, hanem az inventoryból. Nagy nehézségek árán, de sikerült elővarázsolnom a semmiből egy fahéjas tekercset, amit odanyújtottam a cicusnak.
- Csak ez van, ha megfelel. Egy barátom készítette, nagyon finomakat szokott sütni. – mondtam neki csendesen. Kezem kicsit beleremegett, olyan mereven tartottam az idegességtől, de kitartóan megvártam, míg a háziállat el nem veszi a péksüteményt.
Meglepetten pislogtam rá, amint a kőtáblákról tett – továbbra is – nyers megjegyzést. Egyik kezemet állam alá tettem, s ülve gondolkodó pózt vettem fel. Mint a nagy okosok, meg az a szobor, amit a képes könyvekben mutogatnak.
- Hogyhogy haszontalan? – kérdeztem rácsodálkozva. – Ha megtalálom azokat, elvezetnek azokhoz a szörnyekhez, amikre vadászok. Tudod… – Ami történt a cicussal, az félbeszakította mondandómat: valami torzzá kezdett válni, mire önkénytelenül hátrébb húzódtam. Tisztában voltam vele, hogyha pár centivel tovább kúsztam, akkor kilapítottam volna a fegyveremet. Inkább a kezem ügyébe vettem a yumimat, és magamhoz öleltem, biztos támaszként. A figyelmeztetést azonban már nem a cicus, hanem egy nőszemély adta. A meglepettnél is meglepetten pislogtam a jelenségre, miközben az idegen tökre nyugodtan tudatta velem, hogy ő is húsvér emberlény.
- Hát most már igen, de… de… – Az állam leesett, majd elkezdtem a menümben matatni. – Basszus, Jason nem is mondta, hogy varázserejű sütiket csinál. A fene vinné el. – Egy picit megharagudtam a fiúra, amiért eddig titkolta előlem őstehetségét. Azt tudtam, hogy sok ponttal finomabb kajákat lehetett csinálni, viszont ilyen hatásról még egyik kiskönyv sem írt. Utána kellett járnom… miután megtaláltam a kőtáblákat. Ám először ezzel a hölggyel kellett elszámolnom, akinek nevét nem is tudtam.
- T-Taka vagyok, macsk… a-akarom mondani hölgyem. – Gyorsan feltápászkodtam, letöröltem magamról a homokot, majd tisztelettudóan fejet hajtottam a szóban forgó idegen előtt.
Taka
Taka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2016. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Seishin Hétf. Május 29 2017, 23:10

Alaposan meglepődött a kölyök, és ez engem meg sem lep. Kicsit naiv, na, jó nem sorolok fel semmit egyszerűen gyerek még. Látom, hogy fél és tart tőlem próbálja bátornak mutatni magát. Harcol, és nem adja fel, nem futamodik meg. Mind ezek mellett úgy látom önzetlen és őszinte. Egy kicsit ezért kezdem nem kedvelni, kicsit sem szimpatikus igy első ránézésre. Igazából ez nem igaz, tetszik a kölyök vagy is Taka viselkedése. Egyik felemnek legalábbis nagy kedve lenni magához ölelgetni. A sütit vissza utasítom, kezem felemelve is jelzem ezt.
- Kösz, de nem. Nem vagyok éhes jelenleg.
Persze nem ezért utasítottam el, nem akartam meg enni elöle semmit és nem bíztam benne annyira elfogadjak ilyesmit.
- Haszontalan alatt azt értem van, aki sokat fizetne olyan dologért, vagy információért, ami egy mobrol vagy tárgyról szól. Mert gyűjti az adott tárgyat vagy mobol eső dolgokat. Az a tárgy vagy mob neked nem hasznos, mert nem a kasztodnak meg felelő. Vagy nem tudod mire felhasználni, igy neked nem érték csak haszontalan szemét.
Kölyköt nézem és az iját vagy is az összképet és látszólag próbálok kitalálni valamit, ami vele kapcsolatos. Ám ekkor meg szólalok magam korholva.
- Fene ütött belém, hogy már megint ilyen kedves vagyok valakivel.
Taka levághatja egyből, hogy általánoságban egy idegennel inkább nyers és gonosz vagyok. Vagy ki tudja valami más, hisz nem látok bele a fiú gondolataiba.
- Nincs olyan sütemény, ami ilyet csinálna.
Mondom célzáskánt és válaszul a varázs sütit megcáfolva. Zöld szemem feletti szemöldököm fel vonom. Látszik, tekintetemben nem tetszik Taka gesztusa.
- Cöh...
Csak ennyi a válaszom először majd ki nyújtom a kezem és intek neki. Meg paskolom magam mellett a követ, ha van, kedve üljön le jelzés.
- Taka szép az, hogy tisztelettudó vagy. Nem érdemeltem ki a tiszteleted semmivel sem. Ahogy még te sem érdemelted ki nálam a bizalommal együtt.
Zöld szememben lapangot némi kedveség, inkább a nyers és szúrós jellemző uralkodott. Amikor ki mondtam az előbbi szavakat.
- Általában Seishinek szoktak hívni.
Mosolyt produkálok, amin látszik, hogy csak most gyakorolnom, mert nem megy valami jól. Még igy sem, hogy a fél arcom maszk takarja és szám elött sincs most ott a szövet.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Aug. 22 2017, 18:08

Mono~Manó vs Nia. Egy éves lemaradás története.


Valahol félúton kapcsolta fel magának a zenét, amelytől igazi sztár jelenségnek érezte magát. A fején a napszemüveggel, meg a millió dolláros mosollyal, úgy ugrabugrált és táncikált, hogy az keményen megizzasztotta a körülötte játszó kanokat, s egymás után többen is ki akartak szállni a játékból. Egyesek azért, mert teli erőből fejbe kapta őket egy ágyúgolyó, melyet a lány szervából, nekifutás használatával indított meg. Kicsit úgy érezték, egy üstökös készül belépni a koponyaterükbe, egyrészt a magasság miatt, ahonnan lezuhant a kivégző labda, másrészt a lendülete okán. Mások jóval egyszerűbb okból vették inkább pihenőre magukat.
Ahogy Confucius mondja: „Ha nadrágodban jurta épül, ideje megpihenned.” Ezért ők így is tettek, leültek a partvonalra, s csak csodálták a pattogó labdák látványát. Nia pedig ennek minden percét rettenetesen élvezte.
Egy évnek tűnt aztán az az idő, mikor a labda valamelyik csapattársához került, – nyilván a véletlen műve lehetett ez a malőr, – s a keze éléről megpattant a golyó, mely lassú forgásba kezdett téren és időn átívelve. Olyan volt, akárha a földgolyót szimbolizálná, s míg nézte, a nő azon gondolkodott, vajon mi értelme az életnek? Talán egy hosszú utazás, mely kezdettől a végpontig tart, vagy csupán egy hirtelen találkozás?
Talán abba, hogy ez így indult el benne, attól eredezett, hogy a labda messzire szállt, s ott mint a derült égből induló villám, mely Tihanyi Tamás tányérjába csap, elkapta egy lányzó homlokát.
– Boom! HEADSHOT! – Szólt a mennyei hang képében Kagura, s kuncogása mosolyra derítette a nőt. Alig kezdett el ismét gondolkodni, kilépve a kárörvendés folyójából, mindjárt vissza is zuhant, ahogy a visszadobott játékszer telibe küldte a céltáblák ékes közepét. – Blue Team Double Kill!-- Kommentálta a Hentes szelleme, s ezzel döntött Nia úgy, hogy bizony enged a versenyszellemnek. Egyrészt azért, mert a srác, aki elkapta, nem az ő hátsóját bámulta, így a csaj joggal volt riválisának mondható. Másrészről pedig, egy ilyen tökre pontos találat végre kihívást jelentene az ellaposodó forgatagban.
– Engem nem zavarna, amúgy is kéne némi kihívás. – Dobta oda a verbális harcművész fegyvert, s nem várta meg, míg belandol, újat küldött. Ezáltal nem tudta eldönteni, milyen játékot is játszik. – De nekem az is oké. Hogy az összes nagyfiú vs mi ketten. Abban is van szórakozás.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 22 2017, 18:29

Még kicsikét azért forgott körülöttem a világ, de az nem akadályozott meg benne, hogy pontosan el tudjak dobni egy labdát. Mondtam már, hogy kidobósban sulibajnok voltam? Egyébként kurvára nem, mert az egy gagyi játék, amit a kockák játszanak, szóval a közelébe se mentem, de mivel baromi jól hangzik, elsütöttem. Egy röplaszti pont elég nagy és nehéz ahhoz, hogy ha úgy nagyjából célt találok, akkor is elég kárt tudjak okozni, én meg ezt maximálisan kihasználtam. Az eredmény egy földön fetrengő kicsi huszár, aki még nem szokta meg, hogy nem fáj, ha tökön rúgom, csak bizsereg. Mennyi ideje is vagyunk már ebbe a játékba bekúrva? Szánalmas. Szemben a csajjal, aki azt leszámítva, hogy egy magamutogató ribanc volt, ahhoz elég tökös volt, hogy felvegye a beszólásom. Riszpekt. A többi kan meg csak bambult, meg nézett egymásra, mint Rozi az új kapura. Vagy hogy is van az a mondás Rolling Eyes Aztán a csaj szavain felbátorodtak már, és jöttek a hívogatások, mintha el is felejtették volna, hogy az imént mit mondtam, mire fogok célozni. És azt ők tuti nem vágják, hogy eléggé otthon vagyok a röpiben.
- Két csaj a nyomi lúzerek ellen? Ez frankón hangzik, hol kell aláírni? - mentem közelebb, és tartottam a kezem egy pacsira - Rikomono, de szólíts csak ahogy akarsz - mutatkoztam be kurtán, majd néztem végig a pasikon. Egyik se volt igazán vonzó, jóképű csődör, bár ahhoz, hogy valakit férfinek nevezzek, a belépő egy menő tetkó. Ezek arra lesznek jók, hogy sorban kilőjem őket.
- Vannak szabályok, vagy csak nyomjuk? Én mondjuk jobban csípem, ha tétre megy Rolling Eyes - kérdeztem fennhangon, bár inkább a nőcitől vártam a választ, és nem a többitől.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Aug. 22 2017, 18:59

Sejtette, hogy harapni fog valamire, de arra közel sem számított, hogy mindjárt az utóbbira. Ez pedig könnyedebb fun forrásnak tűnt, így nem is ellenkezett, egy percet sem. Ők ketten most hatalmas fölényt szereztek, amit természetesen csak ők fedeztek fel igazán. A tenyészbikák már kevésbé voltak ilyen figyelmesek, habár páran mintha kezdtek volna intelligenciára kapni.
– Itt. – Tartotta oda a kebleit, hiszen hülye kérdésre hülye válasz illendő, a pacsit viszont elfogadta, majd meg is pörgette felül, hogy egy újabbat ejtsen a hirtelen került partnere hátsóján. – Mia, de hívhatsz Tinának is. Üdv a csapatban Mono. – Olyan széles és cinkos vigyor terült az arcára, mint még soha, s a tét feldobása után, gonosz csillanás sejlett fel a szemeiben. – Szabályok, a standard strand röplabda komfortosabbjai. Azért nézzünk ki úgy, mintha játszanánk. Három érintés max egy térfélen szerintem adja, és egymás után kétszer no game. – Sorolta, de az ellenfelektől nem várt választ, csak közölte, hogy akarja tolni. Merthogy kétségtelenül alázni akart, méghozzá nagyon csúnyán, amihez feldobta az igazi pasik elleni ütőkártyát, melyet jóérzésű nő csak akkor ejt meg, ha biztos a győzelmében. Ő egyszerre volt magabiztos, és rosszérzésű úgyhogy mindene adott volt. Megnyalta a szája szélét, ahogy megfordult, és előadta a mondókáját, mint valami bemondólány. – Uraim! Uraim! Uraim! Mia és Mono az istállóban. Hogy legyen valami szórakozás a dologban, és mindenkinek megérje a nyerésre játszani, feldobom a tétet. – A háta mögött V-t mutatott a társának, hogy az értse, ezt a játszmát fölényesen fogják nyerni. – Ha ti nyertek nagyfiúk, akár 2v2-ben, akár 5v2-ben, akkor ez a két csoda amazon felajánlja a testét csak és kizárólag nektek. Nálam bármit lehet, Mono majd definiál. Ha viszont vesztetek, a nadrágotokkal fizettek, melyet kitűzök egy zászlóra, ti pedig itt maradtok egy szál szafaládéban a tengerpart sűrűjében. – Ha ez nem lenne elég ösztönzés, átdobja a szónoklás lehetőségét a másiknak is.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 22 2017, 19:39

Oh, nem szégyenlős a kicsike! Várjunk... itt mutogatja magát, hogy a picsába lenne az? Oké, hogy sötét vagyok, de még halmemóriám is van? Innentől kezdve mi a faszér' lep meg, hogy pajzánkodik? Eleve amikor megláttam, az volt az első gondolatom, hogy ki akarja tömetni az összes lyukát Rolling Eyes Aki ilyen fürdőrucit kap fel, az meg amúgy se akarja magán tartani, az tiszta sor.
- A Mia jobban tetszik Rolling Eyes - jegyeztem meg kelletlenül, majd tettem két-három lépést, mint aki készen áll a játékra, és fél szemmel a csajra sandítottam, miközben magyarázott. Már majdnem csalódott is voltam, mert ebben semmi izgi nem volt, ezeket a szabályokat én is ismertem, és tök alapvető volt, hogy ez benne van. Aztán viszont jött a csalafintaság, ami már egy picit jobban tetszett. Merész volt a ribanc, mert én láttam már, hogy elég sok kraft van a kezében, neki viszont halvány lila gőze se volt róla, én mennyire vagyok pro ebben a játékban. Ja, nem mintha bánná szerintem, ha kikapnánk Rolling Eyes Nekem annyira nem jött be a dolog, nyomi lúzerek hozzám ne nyúljanak, mert eltöröm a karjukat, de tekintve, hogy láttam már egy s mást ettől a társaságtól, csepp kétség se férhetett hozzá, hogy alázni fogunk.
- Hmm, alig várom, hogy kitömjetek minket :3 Vagy izé, nem veszíteni akarunk? - kérdeztem megjátszott tanácstalansággal, miközben a csaj mögé settenkedtem. Nem tudom, mennyire volt váratlan neki, de egy orvtámadással hátulról megmarkolásztam a melleit kicsit, csak hogy ne tudjanak a gyerekek a játékra koncentrálni Rolling Eyes
- Ez az aláírásom ;P - kacsintottam Miának, majd visszafutottam a "helyemre". Őszintén szólva bejött a csaj, rámenős volt, vagány és szexi. Valami olyasmi, mint én, csak azt nem vágom, ő is annyira romlott volt-e. Mindegy is, hölgyeké az elsőbbség, szóval kezembe kaptam a labdát, picit ismerkedtem vele, majd nyitottam. Semmi felugrás, vagy ilyesmi, csak gyengéden áttettem, éppen csak átment a háló felett, meg ilyesmi. Hátha ráijesztek a csajra, meg adok egy kis reményt a fiúkáknak Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Aug. 22 2017, 20:00

Az esetek nagy részében tisztán vágta, mit gondolnak róla, és itt is volt azért egy erős sejtése. Nyilván mindenki perverz mocskos kurvának fogja gondolni, mert egy sokat villogtató fürdőruhában van, meg mert elszórakoztatja magát a nyáladzó pasik ingerlésével. Ez pedig így helyes is volt egy nézőpontból, most kicsit azonban mégis más volt a szitu. Amikor Mono előadja a kis utórengését, végigméri a csődöröket, megállapítva, hogy egyik sem az a fajta látvány, amit ő minden áron maga alatt akarna tudni. Merthogy ezek legyűrni képtelenek lennének, az is száz százalék. Plusz sokkal erősebb volt benne a megszégyenítés lehetősége, mint a kielégülésé.
Úgyhogy bár helyes meglátás volt, hogy kurva, még mindig tanult, okos és művelt ribanc volt ő. Ezt sokaknak talán nehéz egyeztetni, de neki egyértelmű. Nem az a lényeg, a többiek mit ajánlanak, hanem, hogy neki mihez szottyan kedve. Volt már, hogy kiment a mezőre fetrengeni a fűben, mert épp széplelkű hangulat kerülgette. Csak a mások felé vetített képe egy nagyszájú gyökér, aki bárkivel összefekszik. Pont ellentéte a komoly, művelt nőszemélynek, aki a munkájában.
A taperolásra aztán megmozgatja magát, szórakoztatás címén. Meg aztán szabotázsnak sem volt utolsó.
– Akkor most autogrammolva vagyok? Tök jó. – Vigyorodik el, s mielőtt külön válnak ők ketten, még Mono fülébe súg egy rövidet. – Nyerni, minden áron. Alázni akarok. – Előre szambázott hát, és várta a kezdést, miközben gyorsan zenét kattintott.(z)
Bátortalan lövéssel nyitottak, amitől egy pillanatra megállt benne az ütő, de aztán rá is eszmélt, hogy egyedül is nyerne, úgyhogy nincs mitől tartania. A vissza érkező nyitány erősnek mutatkozott, ami felkeltette az érdeklődését, meg a stratégiai érzékét. Fárasztani kell a kis hülyéket. Így aztán a labdát a magasba lökte Mono-nak, mintegy passzként, úgy, hogy csak nagyon trükkösen lehessen lövést indítani belőle. Ha visszakapja, majd magasra rúgja magát, gyilkolásra készen. Addig azonban várja a másik reakcióját.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 22 2017, 20:19

Minden áron nyerni? Az ilyen típust ki nem állhattam, hogy őszinte legyek. Pont az volt, aki én nem, mert engem a győzelem speciel totál hidegen hagyott, és csak a játék öröme számított. Egy kiadós testmozgás, oszt' sanyi. Ha kikapok, vagy kikapunk, akkor is megkaptam a napi adrenalint, lemozogtam, amit összezabáltam, és még jól is éreztem magam. Ha győzök, vagy győzünk, akkor az csak bónusz. Hab a tortára. Ezzel szemben volt az a típus, aki ha nem állt nyerésre, kurva ideges volt. Elfelejtette, hogy ez egy játék, és nem az a lényege, hogy felbaszd az agyad rajta. Nagyon reméltem, hogy ez a csaj nem ilyen, mert az első ilyen tünetnél itt is hagyom a picsába. Bár nem hiszem, hogy veszély fenyegetne minket ebből a szempontból, mármint, ezeket egyedül is megverem, nem is kellenénk ketten Rolling Eyes
Az alázás viszont már jobban tetszett. Az egy jó sport, amit szoktam is művelni, főleg ilyen töketlen, bamba idiótákkal, akiknek a fő elfoglaltsága az volt, hogy a rossz labdákat nézték. Mármint, egyikőnk labdája se volt gyenge eresztés, nem úgy értem, hanem hogy most nem arra kell figyelni. Érted, na. Szóval ha alázni akart, abban abszolút partner voltam, már csak azért is, mert eleve ez volt a célom. Tökön lőni az összeset, teljes erőből odabikázni a labdát Rolling Eyes Volt egy nyitásom, abból indítottak egy gyenge támadást, Mia meg fogadta. És adott egy kurva rossz labdát vele, úgyhogy kapott tőlem egy pillanatnyi szúrós pillantást. Ebből nem tudtam támadni >.> Kénytelen voltam eljátszani a feladót, letérdeltem a labda alá, és kosárérintéssel felküldtem lecsapásra. Kicsit talán magas lett, be voltam rozsdásodva, rég játszottam már ilyesmit, de el lehetett találni. Akár gyilkos erővel is Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Aug. 22 2017, 20:36

Azt a pillantást, amit a feldobásra kapott, míg él nem felejti el, s egy komoly vigyort is eresztett afelé. Úgy látszik, hogy érti a szép szót, nincs kedve minden irányból betömve lenni. Azon egy kicsit elkámpicsorodik, hogy nem olyan technikás, mint szeretné, de a feladása tökéletes, amiért nem lehet oka komoly panaszra. Ahogy betérdel és kosárból magasra küldi a golyót, ő elemébe kerül, ezzel együtt magában dúdolni kezdi az I belive I can fly-t. Gagyi egy zene, de arra pont jó, hogy ilyen meme gyanús szitukban eldobja, mint Günter a támadógránátot. Elrugaszkodik tehát, majd épp azon kezd el tűnődni, hogy bizony nagyon meg fogják izzasztani az ellenük felkerült négy madarat, mert olybá tűnik egyikük sem a pontos és szabályos győzelemre hajt. Mindkettejük célja az ölés. A határozott és egyértelmű gyilok.
Ahogy ezen a magasban eltűnődik, megfeszül minden izma, meg bele kerülnek az erő pontjai is, biztos ami tuti hót ziher alapon, majd elküldi a rakétát az ellenfél legelöl álló játékosának szeme közé. Mint egy videojátékban, ahol hosszan célozhat, beméri a targetet, aztán elzavarja a halált. Lefele jövetben ereszti el a parancsszavakat.
– Mono! A lepattanó a tied! – Veti hátra, majd a talpára érkezve várja a következő labdát. Vagy hosszan várakozik, és akkor az első pont máris az övék, vagy rövidet, és a második ugrásával ki is pécézi a következő áldozatát. Mindkettő jó dolognak tűnt. Egyelőre azonban fogalma sem volt melyik lesz, mert a hosszú pillanatok közepette, csak az adrenalin járta át a fejét, amitől köztudottan lelassul még maga az idő is.
A Sziget - Page 10 A_nmd47NGh
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 22 2017, 20:55

Ha nagyon őszinte akarok lenni, nem számoltam azzal, hogy ez a labda visszajön a másik térfélről. A csaj kibaszottul eltalálta, ilyen közelről még látványosabb volt az a kezdősebesség, amivel az én "lágy" feladásom mandinert kapott Mia kacsóján. Asszem nem volt hülye választás társulni vele, mert egy ilyen nem szívesen kaptam volna ki ellenfélként. Alapból egész jók a reflexeim, de egy ilyet megfogni kevés lettem volna, mint mackósajtban a brummogás. A faszi is csak homlokkal tudta tompítani, úgyhogy a négy ellenfélből konkrétan csak három maradt, mert az amott maradt a homokban, és szerintem azt se vágja, farka van-e, vagy puncija a lába között. Egy szó mint száz, kemény ütést kapott Rolling Eyes Egy elismerő grimasz után rákoncentráltam a felpördülő labdára, ami jött vissza, de ez már olyan szögben jött, ami nekem is tetszett. Kinéztem az áldozatomat, merthogy a röpinek megvan az az előnye, hogy szinte csak az a csapat mozog, amelyiknél a zsuga van, léptem hátra hármat, majd a homokban kitámasztva előre lendültem, és egy lépést követően felugrottam. A laszti mélyen a térfelünk közepére érkezett, de ez nem akadályozott meg benne, hogy még a háló magassága felett megüssem a csuklóm külső felével. Minden fogadás meg igazgatás nélkül visszaküldtem a cucmót, amiben pont annyi erő volt, hogy átvágódjon a krapek karjai között, és eltalálja a kiszemelt zsákocskát.
- Kettőnek kampec, 1-0 ide Rolling Eyes - egyenesedtem fel, és vigyorodtam rá a csajszira, mindkét kezemet pacsira tartva - Mi van, hogy fogunk meccselni, ha nem tudtok kiállni? Így gyorsan elfogytok, srácok Wink - szóltam be a másik oldalnak, ahol a két szerencsétlen még mindig kóválygott. Szerintem most már lassan kezdik kapiskálni, hogy nem babazsúrba jöttek, és ha akarnak minket, akkor egy picit keményebben oda kell tenni magukat. És még akkor se lesz sanszuk Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Aug. 22 2017, 21:27

Olyan megelégedés még sosem ült az arcára, mint akkor. Márpedig többször többfélével volt már dolga. Az viszont, ahogy szépen lassan szerváról szervára darálták le az egészet, valami fenomenális volt. Imádta minden percét, ahogy egy idő után már bedobta a freestyle röplabdázás trükkjeit. A melléről felpattintott passz, a két ujjas továbbítás egy gyenge lövés átpasszolásaként még a legenyhébb kategória volt. Aztán jöttek csak a támadások, ahol kihasználta a rendszer minden baromságát, és angyali pózban felemelkedve sújtott le a golyóra, ami természetesen sosem üres térre csapott.
A végső támadásuk során akár az anime hősnőt is eljátszhatta volna, mert oldalról úgy tűnt, a harcművész fegyver keresztülszalad a lehanyatló ellenfél fején. Valójában csak az oldalát csapta el olyan szinten, hogy végleg kihunyt az elszántság mindenki szeméből. Joggal mondható Nia támadása AOE skillnek, hiszen hirtelenjében mindenki menekülőre fogta, aki már nem játszott, és azok is kifele lógatták a lábukat, akik csúfos vereséget szenvedtek az amazonoktól.
Ő maga azonban kegyetlen csaj volt, és a fogadását tűzzel-vassal hajtotta be. Senkit nem engedett tova, míg meg nem szabadította őket a nadrágjuktól, a tengerpart népének örömére, avagy riadalmára. Ezek után felkapta az egyik lándzsát, mely eddig a háló tartására szolgált, s egyesével, szépen lassan felfűzte a ruhákat. Ahogy oldalra sandított, látta, hogy az érdeklődés még mindig nem hagyott alább, de egyre szendébben mertek a megszégyenítettek felé pislogni.
– A győzelem édes íze, és a zászlaja. – Emelte magasba a kész tákolmányt, majd megragadta partnere derekát, és maga mellé rántotta. – Széles vigyor! – Ezzel kidobott a magasba egy fotó kristályt, mely így elkattintva képes volt megörökíteni kettejüket és a zászlót, na meg a háttérben szégyenkező négyesfogatot. Az eredmény a homokba hullott, míg a „gép” még zuhantában esett pixelekre.
Odasasszézott, és elvigyorodott a kép láttán, miközben a legyőzötteknek dobta a lobogót.
– Na ez is egy tartalmas nap. És ahogy elnézem a kreolságom is haladt, úgyhogy köszi a játékot Mono. Egy élmény volt. Nagyon rohansz tova, vagy volna kedved koccintani a győzelmünkre? – Ezzel előkattintotta a menüjéből a megkezdett üveg sörét, meg egy másikat, függetlenül a választól. Arra jó lesz, hogy lehűtse vele magát.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 22 2017, 21:49

Élveztem a meccset, piszkosul. Egy pillanatra se lassítottam, minden egyes ütésemmel, amit átküldtem az ellenfeleink térfelére, csak a töküket akartam eltalálni. Ja, valamelyik mellément, esetleg fölé, vagy levágódott a karjukról, de annyi pontot simán begyűjtöttem, hogy a végére már az egyikük ahelyett, hogy megpróbálta volna fogadni a golyót, inkább a sajátjait takargatta Rolling Eyes Én nem baromkodtam, mint Mia, minden egyes alkalommal beleadtam minden erőmet, bizseregjen nekik minél jobban a farkuk Rolling Eyes Ha bokszoltunk volna, leléptetik őket az első két pont után, de így valahogy végigment a meccs. Ez a pár fasz pedig megtanulta, hogy Mia és Mono verhetetlen páros strandröpiben Rolling Eyes Nekem amúgy elég lett volna ennyi, de ahogy a csaj üldözőbe vette a menekülni akarókat, rájöttem, hogy ennek tétje is volt, szóval segítettem. Konkrétan a gyorsaságom segítségével levadásztam a szerencsétleneket, Mia meg lehúzhatta róluk a trófeákat, amíg én lefogtam őket. Szerintem nem csak röpiben alkottunk jó párost :3 Rég röhögtem ennyit, még egy idióta vigyort is elővettem, mikor a győztes fotó készült. Tiszta retardált kép lett, de egyszer belefért Rolling Eyes
- Figyu, ez kurva jó volt! - vigyorogtam még mindig, tulajdonképpen rohadt rég élveztem ennyire bármit is. Ki volt pirulva az arcom, meg minden. És még sör is van nála! Baszki, megütöttem a főnyereményt - Na, engem két dologgal lehet megfogni. Kajával és piával Rolling Eyes Ide vele! - nyújtottam érte a kezem, majd ha megkaptam a jutalmam, le is pattintottam az üveg tetejéről a cuccot, és szó nélkül leküldtem kábé az egész felét. Megszomjaztam, mi?
- Amúgy nem rohanok sehova. Egész nap ráérek, meg szerintem a következő hat évben is minden nap Rolling Eyes - utaltam rá, hogy itt olyan nagyon csinálni semmi fontosat nem lehet, ami miatt megérné bárhová is rohanni, nem? - Szóval a tiéd vagyok, mókuska, ha annyira akarod :3 - tettem hozzá, majd kacsintottam is. Ja, ez egy szimpi csaj volt. Haver kategória. Aztán lehet, hogy fel fogja kúrni az agyam, de most nem úgy festett.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Aug. 22 2017, 22:50

Mindig elöntötte a szívét a fun fanjának látványától egy kellemes meleg érzet. Minthogy kevés ilyennel találkozott, mindig igyekezett rájuk lecsapni. Ahogy besegített a gatyagyűjtésben, aztán a fotózásnál is jól viselkedett, már egyértelmű volt, hogy megkínálja sörrel. Arra viszont nem számított, hogy ennyire megragadja ezzel.
– Egészség manó. – Emelte a sörét, aztán ő is lehúzott pár kortyot az italból. Úgy érezte kicsit magát, mint a fiatal Pokemon mesterek, akik először fognak legendás jószágot. Megcsapta a Jackpot szaga, amit utoljára a macskájánál érzett, és kb. azóta semmi kedve nem volt szinteket vadászni. Elvolt ő a céltalan funkodással, amit az ilyen találkák csak még jobban bevéstek. Pedig marhára fentebb akart költözni, meg bandát alapítani. Ez viszont váratott magára. – Hat évet itt nem leszünk. Valami hitbuzgó hülye fel fogja tolni magát a tetőre, mert ő nagyon menni akar. Frontosok. – Vont vállat, majd hozzá tette. – A magam részéről én befoglallak akkor a nap hátralévő részére Mono~manó, aztán majd meglátjuk, hogy bírjuk egymás mellett. – Azzal határozott mozdulattal magához húzta, és átkarolva a derekát sasszézott vissza a sufni nyugágyához. Mondjuk ilyen kurvamenőt én is rég szórakoztam már. Hentes a pontosságod, remélem mondták már. – Itt kortyolt egyet a söréből. – Amúgy sok hülye tényleg elhitte, hogy esélye van velünk bármit is művelni? Mármint komolyan? Másfél óra szívatás, meg showtime a pályán, míg egyedül voltam, nem volt elég, hogy eljusson a bugyuta agyukba, hogy csak szívom a vérüket, meg várom, hogy eldurranjon a tökük? – Mély sóhaj tört fel belőle, aztán újabb korty gördült le a torkán, hátha azzal visszazárja a palackba a szellemet.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 22 2017, 23:35

Na, ez a söröcske tényleg jól esett. Ahogy a hideg, kesernyés lötty legurult a torkomon, egyből felfrissültem, és ami fáradtságot összekapartam most így mozgolódás közben, az tova is szállt. Az már más kérdés, hogy a melegben nem érdemes sokáig élvezni a sör társaságát, mert baromi gyorsan felmelegszik, úgyhogy a maradék sem húzta sokáig. Na én egyébként se szoktam a piát tartogatni, arra való, hogy megigyam, nem arra, hogy bámuljam.
- Benne vagyok! Figyelmeztetés, engem úgy százból egy ember képes elviselni öt percnél tovább Rolling Eyes - mondtam, csak hogy ne lepődjön meg, ha megtapasztalja a bunkó móduszomat. Nem nehéz, szerintem az az egy ember is azért nem küld el a halál faszára, mert olyan béna, hogy nem tud felcseszni. Vagy olyan ügyes. Vagy mit tudom én.
- Bah, kijöttem a gyakorlatból - hárítottam a dicséretét, annyira azért nem voltam király, hogy hízelegnie kelljen. De az tetszett, hogy nem csak a szája nagy, hanem amúgy is jelezte, hogy innentől kezdve birtokol engem, szóval hagytam, hadd fürödjön a domina szerepben, és nem öleltem vissza.
- Na, ha van egy dolog, amit becsülök a pasikban, az a kitartásuk. Akkor is, ha a kreténség határát súrolja - reagáltam a csaj mondandójára - Kár, hogy nem volt köztük legalább egy jófajta csődör, akkor simán felajánlom különdíjnak, hogy akit a legtöbbször találok el, utána kárpótlásból leszopom Rolling Eyes - gondolhatja, hogy akkor kire utaztam volna, de hát nem volt... baszki, az én hasamon több kocka volt, mint az összes pasin együttvéve, pedig nem vagyok egy kigyúrt állat, csak simán látszik, hogy nem vetem meg a mozgást.
- Itt van több ezer pasi, és mind vézna, lúzer kocka, vagy ha nem, akkor is hibbant. Kibaszott gáz! - mérgelődtem, és azzal a lendülettel el is hajítottam a sörös üveget, ami a homokba puffanva el is pixeleződött. Még szemetelni se lehet, cöhh...
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Kedd Aug. 22 2017, 23:55

Kuncogásba fogott, mikor a csaj közölte, hányan viselik el.
– Hát akkor jobb, ha most tudod, hogy nagyjából engem is, csak én köcsög vagyok, és nem engedem menekülni a szerencsétleneket. – Lehúzott egy jókorát a söréből, majd végignézte, ahogy a másiké repül, s egy kis játékkal meg is célozta, hogy ugyanoda dobja a sajátját. Pár centivel fölé ment, de az belefért neki.
A pasikról tartott monológot végighümmögte, majd mikor a sufni nyugágyhoz visszazuhantak, belekezdett.
– Na igen. Lehet én is bevállaltam volna egy szopást, ha van köztük egy is, aki megérné. De hát az ilyen itt ritka, plusz foglalt, vagy buzi. A gáz az, hogy gyakorlatilag könnyebben fogok csajt, mint pasit. Mi ez már? Nem mintha nem lenne az is jó, de azért ennek pont nem így kéne lenni. A múltkor komolyan elgondolkodtam azon, hogy vajon rá lehet-e ilyenre venni az NPC-ket. Mert azok közül lehet egy-kettő, aki néz ki úgy. – Elvágta magát a sufni nyugágyán, majd megpaskolta a combját, mintegy hellyel kínálva Mono-t. – Plusz mi az már, hogy ezerből egy olyat találok, aki nem akar leölni, mert jajj vörös az indikátorom, vagy beszól, mert nagy a szám. A múltkor sírva fakadt egy csaj, mert egy kocsmában belenyaltam a pasija szájába. Mintha ez nem egy kibaszott játék lenne, de tényleg. – Akár leült az ölébe a lány, akár nem, hátra dőlt, és enyújtózkodott, hogy míg beszélnek, visszatérjen a lelvelibéka létállapotba. – Halálosan kivagyok a begyepesedett überkockáktól. Jajj meg lehet halni, mert kisüti az agyad a gép. Fasza, és akkor? Ne élvezzem a játékot, mert kitalálták, hogy ezt ilyen halál komolyan kell venni? Szá-na-lom. – Szótagolta ki a végét, majd az elnyújtózással jelezte, hogy ő a maga részéről az erről való panaszkodását befejezte, evezzenek tovább.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Szer. Aug. 23 2017, 00:28

- Heh. Fasza, akkor jó eséllyel ki fogunk jönni egymással Wink - kacsintottam rá. Aztán lehet, hogy nem, az ilyen embereknél a legnagyobb a szórás. Vagy kurvára bejön valakinek a stílusa, és összehaverkodom vele, de akkor abból már bandázás is simán lesz, vagy felbassza az agyam, mert azt hiszi, hogy menő, és akkor a végén sírni fog. Odakint is klikkesedtem, voltak, akiknek csíptem a buráját, és voltak, akiket csicskáztattam, pedig ugyanabban a teambe tartoztunk. Mia még a nagy kérdőjel volt, mert az antréja rohadtul bejövős volt, de már most láttam, hogy mivel fogja tudni felforralni az agyvizem. Mármint... vágod, nyígtam neki pár szót, erre olyan panaszáradatot zúdított rám, hogy csak pislogtam. Eléggé megeredt a nyelve, nincs kinek kisírnia magát, vagy mi a franc?
- Te legalább fogsz valamit, bár csajokból tényleg normálisabb a felhozatal, csak vágod, kábé tíz pasira jut egy - mondtam, majd lehuppantam, de nem az ölébe, ahogy akarta, hanem a törcsire a nyugágya elé. Én is napozni akartam akkor már egy kicsit - Az amúgy tényleg kurva uncsi, hogy mindenki magára veszi, ha őszintén megmondom a frankót. Nemhogy örülnének - értettem egyet vele, majd körbenéztem, és mivel nem volt egy zsúfolt hely, így meg mertem kockáztatni, hogy közszemlére teszem a cicijeimet - Remélem nem zavar, gyűlölöm, ha nem egyenletesen barnulok - közlöm vele az indokom, majd én is elfekszem, bár én megmaradok a könyökömre támaszkodva - Lehet kéne naptej, mi? - morfondíroztam, elvégre nem leégni akartam, hanem barnulni. Ez is tiszta ciki, az összes japán csaj irtózik a naptól, mert jaj, fehér bőr kell. Hagyjuk már ezt a faszságot!
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szer. Aug. 23 2017, 09:23

Ha őszinte akart maradni, örült, hogy volt valaki a környezetében, akivel tudta jártatni a pofáját. Mondjuk megeredt a nyelve a panaszok terén, de legalább mikor a végére ért el is engedte, mint Elsa. Egyszer-kétszer kitört belőle a nyivákolhatnék, de aztán el is szaladt egy messz-messzi galaxisba. Ez pedig marhára a hasznára volt, mert Mono hozzáállásából nem azt szűrte le, hogy lehet sírni a vállán.
- Amit fogok azt is nagyon nehezen. Egyszerűbben lennék, ha én is a magára vigyázó szűzlányt adnám, de abban mi a móka? - Vezette fel, míg előkattintgatta a menüjét. - Engem nem zavar az vele. Ha te elvagy a toplessel nem fogok belepofázni. -
Kettő dolog került ki az inventory bűvös tárházából. Egyrészt a sörtöl mindig sós kajára vágyott, amit tökéletesen hozott a sós mogyoró. Még aztán egy nagy fehér flakont is ki kellett halásznia. Átdobta Mono-nak, majd odaszólt. - Naptej. Ha bekened magad vele, még felöltözve is egyenletesen sülsz. - Ezzel széthúzta egy pár pillanatra a fürdőruháját, hogy bemutassa a hatást. - Itt semmiért nem kell úgy küzdeni. Azért is tudok akkora baromságokat tolni, amekkorákat.
A Sziget - Page 10 A_8zrUiFsC
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Szer. Aug. 23 2017, 11:46

Így jár az egyszeri ribanc, ha egy játékban akar kúrópartnert találni magának. Kocka kocka hátán, kevés csaj, azok se vevőek általában a kalandra, mert nem olyan bulis típusok, akik élvezik az életet, meg stb. Vagy csak szimplán nem gyere be a nagyszájú, rámenős típus. De amúgy mi vagyunk a válogatósak, mer' az hót nyilvánvaló, hogy mind a tíz ujjunkra kapnánk egy farkat, ha lenne gusztusunk a vézna szűz fiúkákhoz. Odakint bezzeg bemegyek egy diszkóba, és tíz perc alatt összeszedek annyi jó pasit és/vagy csajt, amennyit itt évek alatt nem láttam. Hogy mondják ezt? Minden zselatin? Vagy re... revalami.
- Köcce - kaptam el a fehér tubust fél kézzel, majd elfintorodtam. Na nem azon, hogy mutogatta magát a csaj, azt tegye nyugodtan, hanem azon, hogy még ebbe is beleszól a rendszer, és leegyszerűsíti ezt is, mint minden mást. Meg akarok kenni egy kenyeret? Megbököm az üveget, használ parancs, rábökök a kenyérre, és kész. Ha ez is ilyen, én kifutok a világból. Márpedig ilyennek tűnt, mert ahogy ráböktem, felugrott az a szájba baszott parancs.
- Mondd, hogy legalább több helyen meg kell érinteni magam vele Rolling Eyes - reménykedtem, hogy nem annyi az egész, hogy most rábökök a karomra, és fullosan be leszek kenve - Bár, ha a hátamat is csak annyi bekenni, hogy megérinted az ujjaddal, az is pont elég gáz >.> - mérgelődtem a számat húzogatva, majd kicsúszott egy panaszos sóhaj is. Mindegy, max rálegyintek.
- Na és mi a terv? A céltalan fetrengés nálam max tíz percig program - kérdeztem rá, hátha vannak frankó ötletei, ha már így lefoglalt mára. Nem az a típus voltam, aki leül, és eldumál egy órát vagy kettőt, az egyrészt kurva uncsi, másrészt megőrülök tőle, ha nem csinálok valami értelmeset 0-24-ben.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szer. Aug. 23 2017, 21:15

Elnyúlt, mint a leveli béka, és magában vigyorgott azon, hogy Mono véletlen sem helyezkedett el az ölében, de azért mutogatta a melleit. Na nem mintha zavarta volna, de bírta a gondolatot, hogy a látvány és az érintés közti aprócska lépést ennyire nagynak gondolta a másik. Ő a maga részéről amúgy is érintés mániás volt, ami eredhet abból, hogy rengeteget dolgozott egyedül. Szóval az esetében az, hogy valakihez hozzányúlt, letaperolta, odadörgölte az arcát, megölelgette, vagy bármi egyebet tett vele, még nem is feltétlenül volt szexuális indíttatású.
A szemforgatásra aztán felcsendült a hangja.
– A legenda úgy tartja. – Kezdte magasztos hangon. – Ha a rákattintás helyett rendesen bontá ki az egyszeri játékos, bármely bigyót, úgy az normálisan működik. Pl. nem csak inventory-n keresztül lehet vetkőzni. Meg ezeket is lehet kenni. De amúgy több helyen kell megérinteni magad. – Csak, hogy a kérdésre is válaszoljon. – Minden olyan testrészen, amit le akarsz kenni. A mellkast és a hasat egynek veszi. – Közölte, míg a mogyorót falta serényen. A kérdésre aztán vállat vont. – A magam részéről úgy terveztem, hogy én még dolgozok tíz percet a színemen, aztán megyek valahova. Na most így, hogy itt vagy, nem akarok menni másfele. Nekem most az forog a fejemben, hogy keresek valami könnyen ejthető prédát és lenyúlom pénzzel. Csak a poén kedvéért. Esetleg beúszok a tengerbe és legyalulok valami szerencsétlen halcsordát. – Úgy sorolta, mintha csak a naptárát nézegetné. – De ha találunk valami jó pasit azt is felszedhetjük. Ha lustábbak vagyunk, rámászunk egymásra. Aztán ott a lehetőség, hogy elhúzunk kocsmázni. De kihangosíthatom a zenémet is és spontán bulit gyártunk itt a helyszínen. A lehetőségek tárháza végtelen. Addig van időd válogatni, míg a tíz percünk letelik, aztán felkelek és eldöntöm én, ha nem megy. – Veti oda végül, és a napszemüveg takarásában a rávigyorgó Kagurát lesegeti.
– Menjünk cápát keresni. A tengerben biztos van! – Olyan tündérien adja elő, hogy már-már meg is feledkezik róla, hogy amúgy ez a csipogó hang bizony ki tudja nála baszni a biztit. Meg aztán az ötlete sem rossz.
De beúszhatunk, és vadászhatunk cápát. Olyanon még úgysem lovagoltam.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Rikomono Kedd Aug. 29 2017, 10:14

Legenda, mi? Vállat vontam, már megszoktam, hogy ez a játék pont az élvezetet veszi ki mindenből, csak hogy hülyebiztos legyen. Van amikor jól jön, én például a büdös életbe nem tudnék két késsel egyszerre vagdalkozni, ha nem segítene a rendszer, és van amikor idegesítő, mint most, amikor király lenne egy kis kenegetés. Most így, hogy felhúztam magam rajta, inkább "bekentem" magam úgy nagyjából fél perc alatt, és elvetődtem a homokon amolyan "kapjabemindenki" hangulatban. Ennyi idő alatt úgyis fehér maradok, mint a vakolat, de adjuk meg legalább az esélyt Rolling Eyes Addig is hallgathatom, mik járnak a csaj fejében, csak így szép sorjában. Szerencsétlen lúzerek szívatása, pipa. Ész nélküli gyakás, pipa. Dugás pasival, csajjal, pipa. Piálás, pipa. Féktelen bulizás, pipa. Totál hülyeségek kitalálása, pipa.
- Te Mia, szerintem mi kurva jó haverok leszünk - közöltem a csajjal, miután mindezt végiggondoltam. Tükörbe néztem, vagy mi, ezeket csinálom nagyjából én is, amikor baromira unatkozom. Passzolunk, mint két kicsi legó Cool Csak mondjuk... a lúzerek szívatása mára már megvolt, a szörnyek baszogatása nem valami értelmes közös program, édeshármashoz se jó partner, se hangulat, berúgni még korán van, a tengerparti buli meg két emberrel kevés Rolling Eyes Jó, én ebben kibaszott tehetséges vagyok, mindenre találok kifogást, ezért kötözködök ilyen hatékonyan is Rolling Eyes Szóval felnéztem az égre, megbámultam a felhőket, és ami eszembe jutott az elsőről, arra böktem rá. Na jó, nem, egyszerűen csak az univerzális törvényt alkalmaztam. Ha nem tudod mit csinálj, igyál!
- Basszunk be, aztán majd eldől a többi! - jelentettem ki vigyorogva, olyan büszkén, mint aki éppen feltalálta az écc gyógyszerét. Vagy annak már feltalálták? Franc se tudja, nem követem én ezeket a hülyeségeket Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szer. Aug. 30 2017, 13:10

Széles vigyorral nyugtázta az eseményeket, főleg azt, ahol Mono a lehetőségeire reagált. A legtöbben már ott eldobták volna az agyukat, mikor felrakja a lopás lehetőségét, de még a maradék is elkezdett pironkodni a szex résznél. Ez a csaj viszont nem, ami melengette a szívét – a kinézete meg egészen más testrészeit, de ez nem érdekelte momentán.
Szép délutánnak nézett elébe, amit csak fokozott, hogy a bebaszás mellett döntött a partnere. Na igen, az nem lenne rossz dolog. Leöntötte a maradék mogyorót a torkán, aztán előkattintgatta a menüjét, és sorra jelentek meg a hasán a tárgyak. Előbb egy üveg whiskey, amit arra az esetre tartott magánál, ha véletlen józanul, egyedül ráadásul egy jó menet nélkül kellett volna hazatalpalnia. Aztán a kellemesen hosszú bagójából is előkapott egy vaskos szálat, ami kis gurulás után megállapodott a köldökében. Végül – míg a durvábbik ital nyakát a mellei közé akasztotta, nehogy leguruljon, vagy ráessen a két üveg sör, amit kikattintott. Ezek hamar legurultak mellé, így tovább lépdelt és kihangosította a zenét, ami eddig csak az agyában szólt.
- Ha kell valami idejössz érte, míg én listázok. – Vetette oda a lánynak, míg ő valóban elkezdte összeállítani a listájukat. Igazából az sem nagyon foglalkoztatta, ha a másik beleles a menüjébe. Egyrészt nem ez kötötte le a figyelmét, másrészt baromira nem tartott a csajtól. Lehet, hogy kellett volna, de nem tette. Igazából abban reménykedett, hogy majdcsak nem pusztul meg, ha pont ez a nőszemély meglesi kicsoda.
Ha meg igen, akkor meg olyan mindegy, hogy ezért öli meg, vagy másért. Nem volt meglepődve, bárki akarta is kicsinálni. Ha nem tették volna, az volt a ritkább látvány neki.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Sziget - Page 10 Empty Re: A Sziget

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.