Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kincses Sziget

+10
Sakuzo
Eru
Elaila Heldfrisk
Strea
Chariton
Sai
Kayaba Akihiko
Blue-Eyes
Hayashi Yuichi
Cardinal
14 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kincses Sziget Empty Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 15:31

A 4. szint egyik X-alakú szigete. A kincs helyét az X jelöli.


A terület főszörnye
8x Kraken Csápja - HP:10 | F:9 | E:8 | GY:8 | S:7 | P:0


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:12-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 28 2015, 11:07

Hayashi Yuichi (31) - HP:150 | F:63 | E:65 | K:30 | GY:104 | S:25 | P:75


Kincset keresünk, kincset keresünk? Nos, az X-re a térképen már ráleltél, csak egy kicsit nagynak tűnik. Kérek egy bevezető kört, jelezd, hogy használod-e az észlelésed.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Dec. 28 2015, 13:53

A bérelt csónakkal és evezővel könnyen elértem a kazamata bejáratát, hogy ott átlépve a kapun a Sziget tökéletes mására kerüljek. Ugyan szintben alattam van a kazamata, de eddig mindenki visszautasította a csapatos kazamata meghívót, vagy csak simán nem válaszolt. Nio is inkább maradt, de legalább adott biztatást.
- Magunkra maradtunk Pocky - mondtam a póknak a vállamon. Bekapcsoltam az észlelés és látás jártasságaim, nézzük is mivel állunk szembe. Közben a pók a maga hangjaival próbált félelmetes külsőt felvenni, apró lábszőreit égnek állította, de ezzel csak azt érte el, hogy bizony elrejtettem társam a ruhám alá.
Kincses sziget, utal a név arra, hogy őrzik. Meglátjuk, mennyire működik ez a dolog.. egyedül. Elhúztam a szám, mert már rég elmúltak az idők, amikor szólóztam, nem akarok újra erdőbe költözni. Mire való a céh, ha nem erre? Kezdtem bele némi tuningba, hogy könnyebben vágjam le a szörnyeket.


Észlelés és látás 1. szint aktiválva.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 01:50

Őrzik biza, két Óriáskígyóval is összefutsz, akik serényen őrködnek egy ösvény előtt. Négy-ötméteresek biztos megvannak.

22-szer támadhatsz, nem kell dobnod semmire.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Dec. 31 2015, 10:17

Két mob áll nem messze tőlem, akik jelenleg elvágják az utam a sziget közepétől. Az ösvényre lépve felkeltem figyelmük, majd szemből rohamoztam rájuk. Előhívva második kardom.
- Niji double! - kiáltottam, ugyanis ha már úgy is észrevettek, akkor mindegy is.
A megtermett kígyók megfelelő célpontot nyújtottak főleg vágó stílusú támadásokhoz, így máris rávetettem magam az első kígyóra, amire három csapást mértem. Majd a másik kígyóhoz fordultam, akit ennél egy kicsivel lassabban próbáltam egyenlővé tenni pixelfelhővel. Addig vágom míg mozog Rolling Eyes Ahogy ezt befejeztem, az ösvény szélén folytattam az előrenyomulást a kazamata belseje felé. A még felfedezetlen kazamata okozhat még meglepetést, ebben biztos vagyok. Egyedül azt bánom, hogy Nio sem jött és magam vagyok. - Semmi élvezet nincs így ebben - dünnyögtem orrom alatt.


Képesség használat (dupla kard innentől), 3x támadom Óriáskígyó #1 -et, majd 1x 50%-ra CSP feltöltés, 1x támadás, 1x 50%-ra CSP feltöltés, 1x támadás, ... ezt addig míg mindkét óriáskígyó fel nem adja az őrködést.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 12:15

És ha még azt is tudtad volna, hogy a külsejük ellenére ezek valójában milyen gyenge mobok voltak... egyetlen találkozás elég volt nekik a pengéddel, de hát mit is várhatsz a 4. szinttől? Ahogy beljebb törsz a sziget közepe felé, megbolygatsz egy darázsfészket, és hat Széldarázs esik neked. Most mondanám, hogy nem könnyű célpontok, de hát a te szinteden...


14-szer támadhatsz, semmire sem kell dobnod.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Dec. 31 2015, 14:24

Ahogy a két láb nélküli hüllő távozott a kazamatában fellelhető szörnyek közül, úgy alig pár lépés megtétele után, zümmögés töltötte be a légteret. Fel is bukkantak tulajdonosai, de ahogy szokás mondani, lehet-e mint a legyeket egy csapásra? Nagyon is ismerősek voltak ezek itt nekem, hisz a királynőjük elpixelezésében is részt vettem. Akrobatikámat használva, minden egyes vágásom előtt ugrottam, hogy elérjem őket, de még így is elegendő volt a sebességem ahhoz, hogy ez alkalommal egyetlen csípést se szenvedjek el, amit mellesleg nem bántam, csak azt, hogy nem adhattam át másnak a köröm, hogy be tankoljam a Széldarazsakat. Majd ahogy lecsaptam őket, le is vágtam a fészküket. Nem volna jó, ha idő előtt visszatérnének. Folytattam utam előre az ösvényen, kardomat készenlétben tartva.

Széldarázs #1-4 -ig egy-egy ütés, utána kis pihenés, 1 támadás, kis pihenés 1 támadás. Ezzel mind a 6 Széldarazsat elpixelezem, utána még leütöm a darázsfészket, és haladok tovább a sziget közepe felé.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 02 2016, 14:52

A sziget közepére érve találsz egy félig kiásott ládát, de ha felnyitod, üresnek bizonyul... ellenben ahogy kifelé keveredsz, és csónakba ülsz, hogy visszatérj, egyszer csak kicsapódik a vízből egy halom, két-három méteres tapadókorongos csáp. Nyolcat számolhatsz meg belőlük.


14-szer támadhatsz, semmire se kell dobnod.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Jan. 03 2016, 11:46

Be is értem a sziget közepére, és a félig a homokba fúródott láda látványa örömmel töltött el. Neki is veselkedtem a kinyitásának, de amaz kifosztva tátongott előttem. Lecsuktam a tetejét és körbejártam a ládát. Majd újra belenéztem, továbbra is üres volt. Körbe néztem, ha valaki beelőzött, akkor a csónakomra pályázik. Visszafutottam a csónakig, de az ott volt a helyén, ahol hagytam. Még kétszer visszatértem a ládához, mikor végül is feladtam és a csónakra szálltam, hogy visszatérjek a fő szigetre és azért még elüssek némi időt a parton. Azonban pár evező csapás után egy igen kényelmetlen szituációba kerültem. Egy dolog azért rendben van, tudok úszni, de a vízi szörnyek cseppet sem aprók erre felé. Előrántottam kardom és csaptam is a legközelebb eső csáp felé, ami már az evező lapátot akarta magával vinni. Igyekeztem minden vágásom széles ívben végig húzni, a csápokon, hogy minél többe kaszaboljak bele. Persze felálltam a csónakban, és rábíztam magam a hullámokra és akrobatika jártasságomra.

8x támadok 5x pihenek közben. Minden csápra egy támadás, persze ha túljutok akár egyetlen támadáson is. Maradt még egy támadásom vagy pihenésem. Ha az első csáp még bírná, arra ütök egyet.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 05 2016, 11:58

Egyes akrobatika... hát azzal bizony a vízbe estél, de csak miután az utolsó csáp is visszahúzódott. Szerintem nem akarsz találkozni a gazdájukkal, úgyhogy jobb, ha visszaevickélsz a csónakba Rolling Eyes


Lezárom a kazamatát, 21 exp, 40 arany és két bronzláda a jutalmad. A ládákban 100 aranyat, egy Rövid Akarat Potit és egy Vörös Bika Potit találsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 24 2016, 19:40

Blue-Eyes ( 8 ) - HP:70 | F:7 | E:10 | K:12 | GY:15 | S:5 | P:44


A 4. szinten vagy, a helyszín egy lélekvesztő, ami megfeneklett a parttól úgy 50-60 méterre. A víz a bokáid ér, tartok tőle, hogy nincs más választásod, mint begyalogolni. Nosza tedd azt, és közben jelezd, hogy használsz-e észlelést.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Blue-Eyes Vas. Ápr. 24 2016, 19:59

Ennek a játéknak, mert nevezzük annak, elvégre annak indult, számos előnye van. Egyik ezek közül, hogy megannyi helyen kiköt az ember, igaz, nem másból többnyire, minthogy öljön és fejlődjön. Valami hasonló miatt vagyok itt most én is, alig több mint félszáz méterre egy lélekvesztőtől. A szárazföldtől kénytelen vagyok ezúttal megválni. A vízbe lépkedve bokáig merülök, ennek tudatában pedig megkockáztatom, hogy képes leszek elgyalogolni a megfeneklett ladikig. Valahogy nem is csodálom, hogy ilyen sorsra jutott az a bárka, valószínűleg nem a játék, sokkal inkább a tervezés során. Lassan indulok meg újra, ezúttal már kardom és pajzsom készenlétben tartva magam előtt és mellett. Észlelés jártasságom aktiválásával igyekszem előre látni az esetlegesen errefelé bóklászó mobokat, akik nem valószínű, hogy a barátságos fajtából csöppennek majd ide. Ha mégis, nos... Akkor talán nem jó helyen járok. A távolság nem olyan sok. Alig félszáz méter, ami nagyjából ugyanennyi lépésbe fog nekem kerülni a tervezettek szerint. Tekintetem ide-oda vándorol az előttem lévő tájat pásztázva. Igaz, hogy ez a kazamata szintben alattam van, de azért nem olyan sokkal, hogy ne okozhasson nekem problémát.

_________________
Előtörténet     Adatlap     Pályázat
Statpontok lvl. 10:

Képesség:
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 01 2016, 12:20

Igazából úgy gondoltam, hogy ha már szigetre jöttél, akkor te a ladikban vagy, és nem a szigeten kezdesz, de így is jó. Bár kincset azt nem fogsz találni a csónakban, csak hat majmot zavartál meg a békés makogásban.


Blue-Eyes (Sebzés: 10, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Blue-Eyes
6 Majom


Blue-Eyes (8. szint): 70/70 HP, 42 páncél, 60/60 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Blue-Eyes Hétf. Május 02 2016, 14:06

// Így belegondolva tényleg értelmesebb lett volna, de a tisztességes gondolkodás időnként nem erősségem >< //

A csónak felé haladva kezdem hallani a makogást. Idővel már látni is vélem a benne sorakozó majmokat, akik nem valószínű, hogy engednének szépen elsétálni, miközben szépen megzavartam koncertjüket. Nem mintha szándékomban állna csak úgy elballagni. Ha már itt vagyok, mert meg akarom tudni, mennyit fejlődtem, na meg remélve, hogy itt is szerzek némi tapasztalatot, akkor ostobaság lenne visszafordulni, mikor még meg sem próbáltam igazán. Leendő, vagy jobban mondva már mostani ellenségeimet gyorsan megszámolom. Hatan vannak. Pajzsom magam elé tartom. Úgy indultam el, hogy a képességem használata nélkül kívánok ma teljesíteni, ezért annak használata eszembe sem jut, holott amíg távolabb vagyok, talán be is vihetnék egy-két lövést. A gond csak az, hogy gőzöm sincs, miként támadnak a bestiák. Lehet, hogy nekiállnának valamivel dobálni, aminek következtében nagy lenne az esély arra, hogy jobban céloznak mint én, mivel kénytelen lennék egy helyben ácsorogni az íj használata közben. Ezért is maradok a közelharcnál. Próbálom úgy megközelíteni őket, hogy lehetőleg egymás mögött sorakozzanak többen, mintsem velem szemben. Ha nem csak egy lenne még így is egymás mellett, úgy pajzsommal igyekezném feltartani legalább egyiküket, míg egy másik felé suhintok fegyveremmel.

// 2x 1.maki //

_________________
Előtörténet     Adatlap     Pályázat
Statpontok lvl. 10:

Képesség:
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 02 2016, 14:06

The member 'Blue-Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget 4766612103_86ee832108_s Kincses Sziget 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 15 2016, 12:18

Hát, ez finoman szólva sem jött össze, a makik ügyesebbek, mint te vagy. A vizet nem szeretik, de téged használva kapaszkodónak egész cuki koreográfiát adnak elő, miközben megharapnak.

Blue-Eyes 6x4 sebzést szenved el.

Majom #1-6: 20/20 HP

Blue-Eyes (8. szint): 70/70 HP, 18 páncél, 44/60 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Blue-Eyes Kedd Jún. 14 2016, 12:43

A majmokkal nem egyszerű a helyzet, erre rá kell jönnöm. Hiába terveltem ki olyan szépen mindent, hiába az egész a majomkodásukkal szemben. A létszámfölény is bőven elég lenne, erre itt van a tény, hogy nyilvánvalóan ügyesebbek, mint én. Meglehet, korai volt egyedül bejönni a negyedik szint katakombájába, ilyen hamar azonban nem fogom feladni. Nem szeretik a vizet, az biztos, ennek ellenére arra sincs szükség, hogy túl nagy lendületet vegyek kardommal. Csak meg kell őket sebeznem elvégre. Ahol érem, ott igyekszem megvágni a legkönnyebben elérhetőnek tűnő bestiát, remélve, hogy nem kapja félre a mancsát, lábát, vagy akármit. Közben saját magam is akadályozva próbálok beljebb haladni a vízbe, hátha meggondolják magukat és lemásznak rólam.

//Először is, elnézést a késésért! #1 makira megy a két támadás, vagy amennyi sikerül//
//Léteznek ilyen számok a kockán? O.O//


A hozzászólást Blue-Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 14 2016, 12:44-kor.

_________________
Előtörténet     Adatlap     Pályázat
Statpontok lvl. 10:

Képesség:
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 14 2016, 12:43

The member 'Blue-Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget 4767249862_5877ffd2ef_s Kincses Sziget 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 24 2016, 10:16

Egy megvan, csak az a baj, hogy van még öt. És ha elgondolkozol rajta, hogy mégis mi a fenét keresnek a víz közepén, ha egyszer nem szeretik azt, nos arra is megkapod a választ: ha megpróbálsz beljebb menni a vízbe, utánad eveznek trollface

Majom #1 elpusztult.
Blue-Eyes 5x4 sebzést szenved el.

Majom #2-6: 20/20 HP

Blue-Eyes (8. szint): 68/70 HP, 0 páncél, 44/60 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Blue-Eyes Csüt. Jún. 30 2016, 20:59

Egyre több sebzést kell elviselnem, miközben a majmok rám akaszkodnak. A jó hír, hogy egynek vége, a rossz, hogy még bőven maradt a majmokból. Meglehet, hogy korai volt egyedül bejönni ebbe a kazamatába, most már viszont kénytelen leszek megküzdeni velük. Legalább a majmokkal, hogy utána nyugodtan kiteleportálhassak. A víz mélyebb részei felé való haladás nemigen válik be, így marad a másik út, a szárazföld. Ott hátha kényelmesebben ellesznek. Addig azonban jó lenne egy-két majommal kevesebbel küszködni, ezért mielőtt bármerre megindulnék, újabb támadást intézek a következő majom felé.

//Támadás maki #2//

_________________
Előtörténet     Adatlap     Pályázat
Statpontok lvl. 10:

Képesség:
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 30 2016, 20:59

The member 'Blue-Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget 4767251444_0f76bf2817_s Kincses Sziget 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 07 2016, 20:10

Félsiker, de az nem elég. Ezek vízi majmok, vagy nem tudom, mert a szárazföldre már nem mennek utánad, amint elértél addig a pontig, hogy nem tudnak a csónakban maradni, inkább visszafordulnak és elevezgetnek... valahová.


Sikertelen a küldetés, a jutalmad mennyei 2 exp az elpusztított egyetlen majmóca után.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 11 2016, 21:15

Sai (10) - HP:50 | F:10 | E:6 | I:12 | K:10 | GY:14 | S:10 | P:28
Chariton (10) - HP:55 | F:19 | E:15 | K:8 | GY:13 | S:6 | P:48


Ugyan mi másért is jöttetek volna ide, ha nem a legendás kincsért? Azért fussatok össze és érkezzetek meg, mielőtt elkezdődik a banzáj!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Sai Kedd Júl. 12 2016, 19:29

A csónakban

~ Húzd! ... meg, Húzd! ... meg, Húzd! ... meg, héj matróz, mit lopod a napot?! ~ förmedt rá a csónakban ülő harmadikra a kapitány.
Éppenséggel az evezők csoppanásán kívül mást nagyon nem lehetett volna hallani: a határozott, ellentmondást nem tűrő parancs a kobakokban vakkant föl élesen és erélyesen.
- Ne is törődj vele - legyintettem volna, de mindkét markom az evezők végét tapodta erősen, így csak bosszúsan forgattam felfelé a szemem.
Felfelé, mert a kapitány, fején egy tollas, díszes hajóskapitányi kalappal az én fejemen trónolt mellét düllesztve.
- A rókám - osztottam meg ezt a hiánypótló és mindent lefedő magyarázatot a különös önjelölt vezérünkkel kapcsolatban
A róka, minderre ügyet sem vetve a közelgő mértani pontossággal megrajzolt X alakú sziget partjait kémlelte
~ Gyorsabban! ~ csendült fel türelmetlen hangja a fejeinkben
- Neved? - kérdeztem kurtán a sorstárstól
- Amúgy én Sai vagyok - húztam izzadtságtól gyöngyöző homlokkal a szálkás evezőrudakat
- Ő meg Buba - mozgattam meg a fejem párszor - és ha egyszer megérkezünk nagyon el fogom páholni ezért a vörös kis rókabundáját!
~ Fööööld! Föld a láthatáron! ~ harsogta az apró ravaszdi az elmék csendjét újra összekuszálva
- Gondolom te is a kincsekre hajtasz, igaz? Osztozunk? Ha segítesz én is segítek neked. Meg ő is! - mozgattam újra fejem, s vele együtt a rajta trónoló rókakölyköt


A hozzászólást Sai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 12 2016, 22:41-kor.

_________________
Sai
Sai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2016. Jun. 14.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Chariton Kedd Júl. 12 2016, 22:02

Rossz ötlet volt. Határozottan rossz ötlet volt beállni egy róka parancsnoksága alá matróznak és evezőslegénynek. Na jó, igazából egy random játékoshoz csatlakoztam, egy Kincses Szigetre induló "expedicióra". Ha tudom, hogy ilyen sokáig tart eljutni ide akkor nem jövök, kincsek ide vagy oda. Most már azonban nem akarok visszafordulni és a fél napot kidobni a kukába. Inkább húzom tovább az evezőket...A kapitányra meg nem figyelek. Válaszolok a másik "matróznak".
- Chariton. - válaszolok kérdésére ugyanolyan röviden, mint ahogy ő feltette. Már gondolkodom azon, hogy valami udvarias mondatocskát hozzátegyek, de ekkor újra szól a ró..izé, parancsnok. Újra semmit nem reagálok a megszólalására. - Megegyeztünk. - bólintok helyeslően, egy vigyor közepette.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.